PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : تنظیم بلوپرینت

i-like-ddd
21-03-2008, 01:58
سلام بر دوستان امیدوارم که همگی سال خوبی داشته باشید و در سال جدید همه شما بتونید از طریق این فروم اطلاعات خوبی کسب کنید :10:
(خود شیرینی دیگه بسه)
میخواستم از عزیزانی که در زمینه کار با بوپرینت اطلاعات دارن کمک بخوام که چطور
باید یه عکس یا همون بلوپرینت آماده نشده یعنی جدا نشده رو برای کار آماده کنیم؟
با تشکر.

saber1370
22-03-2008, 08:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

i-like-ddd
23-03-2008, 01:20
مرسی آقا Saber ولی من منظورم جداکردن یه عکس کامل از چهارقسمت یه ماشین بود
یعنی چطور باید یه عکسو به چهار قسمت مساوی و دقیق تقسیم کرد؟:13:

hadi665
23-03-2008, 11:59
خوب دوست من میتونی بری تو فتوشاپ یا اصلا pinte این کارو انجام بدی عسکتو چند قسمت کن و هر قسمتو جدا گانه سیو کن

i-like-ddd
23-03-2008, 22:32
خوب دوست من میتونی بری تو فتوشاپ یا اصلا pinte این کارو انجام بدی عسکتو چند قسمت کن و هر قسمتو جدا گانه سیو کن
چرا همین کارو میکنم تو فتوشاپ ولی نمیدونم چرا وقتی میبرم تو 3d اندازه هاش با هم نمیخونه یعنی وقتی یه پلان میزارم روی گلگیر تو نمای ّلفت بعد تو نمای تاپ جاش یه جای دیگس هر کا کر دم درست نشد با اینکه اندازه هام تو فتوشاپ دقیق با گیرد ها اندازه رو تنظیم کردم.مجبور شدم از همون روش باکسی که توی اون سایتی که آدرشو دادین برم.

hadi665
24-03-2008, 13:03
چرا همین کارو میکنم تو فتوشاپ ولی نمیدونم چرا وقتی میبرم تو 3d اندازه هاش با هم نمیخونه یعنی وقتی یه پلان میزارم روی گلگیر تو نمای ّلفت بعد تو نمای تاپ جاش یه جای دیگس هر کا کر دم درست نشد با اینکه اندازه هام تو فتوشاپ دقیق با گیرد ها اندازه رو تنظیم کردم.مجبور شدم از همون روش باکسی که توی اون سایتی که آدرشو دادین برم.

خوب روش باکس خیلی بهتره منم همش از این روش استفاده میکنم
راحت تر میتونی کنترل کنی و بهتر تنظیم میشه

Borhan72
03-06-2008, 15:34
هادي جان ميتونی يكم درباره ی همين روش باكس توضيح بدی؟

ALI3DMAXAMATOR
17-07-2008, 08:33
خوب روش باکس خیلی بهتره منم همش از این روش استفاده میکنم
راحت تر میتونی کنترل کنی و بهتر تنظیم میشه
هادی جان.درسته از روش box هم میشه استفاده کرد....ولی اونجا هم عکسها باید از هم جدا باشه.ایم مشکل من هم هست.........فکر کنم منظور دوستمون این بود یک عکس که چهار طرف مثلا عکس ماشین تو یک عکس هست چطوری اونها رو بطوری جدا کنیم که درست و تنظیم واسه اخر کار بدست بیان...........:11:

mohammad_1ta
17-07-2008, 14:11
عکساتو بزار اینجا من برات درستش میکنم.
(همش با فوتوشاپ باید اینور اونور کنیم تا درست در بیاد)

راستی، اگه یه بلوپرینت ماشین خیلی ساده داری (در حد پیکان) میشه بدی؟ چون من اصلاً نمیتونم ماشین بسازم :((

aliscan
19-07-2008, 14:58
سلام :20:
وقتی که عکسها رو توی فتو شاپ برش زدی یه پلن توی مکس درست کن...
:exclamatiخوب حالا نکته مهم : اول سیستم مکس رو روی متریک قرار بده بعد اندازها رو روی بلو پرینت نگاه کن بعد مقدار پلن رو هم همون عدد قرار بده ,مثلا طول یه ماشین 4300 سانتیمتر هستش پس واسه طول پلن هم همین اندازه رو قرار بده :king:
راستی اگه روش box هم خواستی یه سری به وبلاگ من بزن که آدرسش توی امضام هستش (نظر یادت نره)
با تشکر:40:

god of war 2
01-08-2008, 12:30
سلام به همه دوستان.منم همین مشکلو دارم .لطفا کامل توضیح بدید چون من یک مقدار گیج میزنم.

mohsen_3
01-08-2008, 13:06
سلام اين 2 تا اموزش واسه شما
اولي كلياتي درباره ي بولپرينت

دومي اماده سازي بولپرينت براي استفاده در 3D MAX

libra.2
03-04-2009, 13:03
سلام اين 2 تا اموزش واسه شما
اولي كلياتي درباره ي بولپرينت

دومي اماده سازي بولپرينت براي استفاده در 3D MAX

هیچ کدوم از این آموزش ها دانلود نشد ( لینک ها از کار افتاده )

اگه میشه ، از نحوه وارد کردن Blueprint تا تنظیم اون و هر چیزی که مربوط به اونه رو اینجا توضیح بدید ، اموزش PDF و تصویری و غیره

ممنون از لطف دوستان

/.,mnb
03-04-2009, 15:31
اگه میشه ، از نحوه وارد کردن Blueprint تا تنظیم اون و هر چیزی که مربوط به اونه رو اینجا توضیح بدید ، اموزش PDF و تصویری و غیره