PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت ويندوز اكس پي سرويس پك 2 سرهم

Sinagood
26-11-2004, 19:49
برنامه اي براي ساخت ويندوز اكس پي سرويس پك 2 سرهم كه وقتي ويندوز رو نصب كردي اونم نصب شه ميخوام

من اين برنامه رو تو مطالب اطفاقي يا به روايت لينك تو پي سي ورلد ديدم اما ديگه پيدا نميكنمش :(

شما ميتونيد كمكم كنيد پيداش كنم يا يكي از اين برنامه ها معرفي كنيد :?: :?:

jasad
27-11-2004, 11:32
شما خودت ميتواني چنين كاري بكني.
اول SP2 را Extract كن به اين صورت كه در Command Prompt اين دستور را بزن به فرض كه اسم فايل SP2 همون sp2.exe ودر شاخه X يا همون CD-ROM باشد:

X:\sp2.exe -x

با زدن اين دستور براي شما صفحه اي باز ميشود كه از شما ميپرسه كه كجا ميخواهي Extract كني:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس از اينكه كاره Extract تموم شد شما بايد فولدر I386 را از داخل سي دي ويندوز ٬بر روي هارد خود كپي كني مثلا در اين آدرس:

D:\i386
سپس در داخل فولدر D:\SP2EXT\i386 وارد فولدر Update شده و تا اونجايي كه يادم مياد اين دستور را در command prompt تايپ ميكني:

D:\SP2EXT\i386\update\update.exe /i:d:\i386
با وارد كردن اين دستور SP2 بر روي سورس I386 شما مينشيند و از طريق اين I386 يعني فولدر "D:\i386" هر ويندوزي كه بريزي٬همراه با SP2 خواهد بود.
البته اين نكته را توجه داشته باش كه در صورتي كه اين فولدر را بر روي سي دي كپي كني٬سي دي شما Bootable نخواهد بود و براي اينكه Bootable بشود ميتوني به تاپيك بچه ها در اين مورد مراجعه كني.
اين روشي كه من گفتم بدون استفاده از هيچ برنامه اي و اصلي ترين كار ميباشد.هالا نميدونم كه كار اين نوع برنامه ها چي هست.
ارادتمند