PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: Warrior Within

صفحه ها : [1] 2 3

princes
06-11-2005, 15:34
سلام.
دوستان هر كسي هر مشكلي در بازي شاهزاده ايراني 2 دارد در اينجا مطرح كنيد.

M E H D I
06-11-2005, 17:48
سلام

من زياد متوجه نشدم. اما فكر كنم شما همون اول بازي هستيد كه ميريد و توي قلعه بالا شاهزاده تاريكي رو مي بينيد(همون غول سياه) شما بايد برين بالا و كايلينا رو نجات بدين. اما اگه اشتباه فهميدم بيشتر توضيح بدين تا بفهمم كجاي بازي هستين.

تشكر
مهدي

saye
07-11-2005, 04:56
منم زياد متوجه نشدم اگه بيشتر تو ضيح بديد شايد بتونم كمكتون كنم

princes
08-11-2005, 19:35
سلام.
من تو اونجايي كه شهزاده با اون دختره كه رفته بالاي نردبان و مي آيد پايين و درباره يه سري چرخدنده و خيره صحبت ميكنه گير كردم.توي يه سالن هستم كه دو تا راه پله داره و وسطش فانوس هستش!بايد چكار كنم؟!

M E H D I
09-11-2005, 12:28
سلام

من يادم اومد. شما الان شمشير جديد رو كه از كايلينا گرفتين. حالا بر مي گردين ( از همون راهي كه اومدين) بعد ميرين به سالن بزرگي كه اطرافش همه جا سنگيه. اونجا وسطش يه سنگي هست كه وقتي نزديكش بشين شاهزاده شمشيري رو كه از كايلينا گرفته تو سنگه مي كنه و يه اهرم وسط سالن پيدا ميشه. وقتي اونو بچرخونين ستونهاي اطراف حركت مي كنن و راه رو براي شما باز مي كنن. تو اين مرحله خودش نشون ميده از كدوم راه بايد بري. اما مرحله آخر بايد خودت پيدا كني.;)

princes
11-11-2005, 23:10
بچه ها كسي كدهاي تقلب اين بازي رو داره؟

M E H D I
11-11-2005, 23:17
سلام

واسه اين بازي من رمز نديدم. اما ترينر رو مي تونين از اينجا داونلود كنين. البته من امتحان نكردم اين رو كه كار مي كنه يا نه(چون اصولا از رمز استفاده نمي كنم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

princes
12-11-2005, 14:24
يعني رمزي وجو نداره كه بشه مراحل رو رد كرد و يا غيره؟

princes
13-11-2005, 22:55
كسي جواب نميده؟

pishy
13-11-2005, 23:54
من اين بازي رو حتي تو موبايل هم نتونستم تا ته برم .... هي ميافتم تو سوراخ! چه برسه به اينكه بخوام با كامپيوتر بازي كنم!

M E H D I
14-11-2005, 11:23
سلام

همونطور كه گفتم بازي رمز نداره در كل. اما اگه بخواين مرحله ها رو رد كنين من مي تونم سيوهاي كامل بازي رو بهتون بدم.

تشكر

princes
14-11-2005, 14:43
ممنون مي شم اگه سيو بازي رو بدين!

princes
14-11-2005, 14:45
راستي من توي مرحله اي كه توي يه ايوان هستي و ازش آشار ميريزه پايين.كه يكدفعه يه قول مياد و ميري به پاهاش ميزني.تا اينجاي كار رو بلدم.ولي وقتي كه مي گه بپر بالاي سر غوله و مي پرم ديگر نمي دانم چكاركنم.يكي من رو راهنمايي كنه!

Amin
14-11-2005, 15:05
سلام
بايدربا شمشير بزني تو سر غوله !!!
هر دفعه كه دستشو برد بالا كه بندازتت پايين رو گردنش به سمت مخالف برو تا اينكه نتونه بگيرتت

M E H D I
14-11-2005, 20:30
ممنون مي شم اگه سيو بازي رو بدين!

سلام پرنسس جان

اين هم سيوهاي كامل بازي

اين ها رو توي اين پوشه سيو كنين.
\C:\Documents and Settings\All Users\Application Data

موفق باشين

Arman_Panda
15-11-2005, 01:32
راستی من هم یه مشکلی دارم من اونجایی هستم که پرنس کالینا رو انگار کشته داهاکا دنبالش افتادهحالا من یه شمشیر جدید گرفتم و توی یه جا گیر افتادم نمیدونم چه کار کنم . یه راهنمایی بفرمایید

Arman_Panda
15-11-2005, 01:37
راستی یه مشکل دیگه هم هست اونم اینکه هر وقت من ویندوز رو عوض میکنم دیگه پرنس اجرا نمیشه میخواستم بدونم شما هم این مشکل رو دارین و یه چیز دیگه من این پوشه ای رو که مسیرش رو داده بودین پیدا نکردم یعنی نبود باید خودم بسازم.و در آخر اینکه من Dvd اصل پرنس رو دارم که کارخانه سازنده کارت گرافیک بهم داده میشه این اشکالات(اگه اشکاله البته) به خاطر این باشه.
ممنونم

Amin
15-11-2005, 02:35
سلام دوست عزيز
اين پوشه hidden هستش
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
---------------------------------------------------------------------------------------
در مورد جايي كه گير كرديد بيشتر توضيح بديد. منظورم اينه كه بگيد مشكلتون در حال حاضر چيه ؟؟

Arman_Panda
15-11-2005, 02:50
ممنونم ببین من یه شمشیر به اسم Scorpian(عقرب) گرفتم دقیقا مشکل همین جاست الان توی یک تالار هستم و نمیدونم باید چه کار کنم البته یه جایی هست که یه دریچه داره که بالاست هر چی هم خودم رو میکشم نمیتونم بهش برسم . امیدوارم متوجه شده باشی من کجا گیرم

M E H D I
15-11-2005, 10:53
سلام آرمان جان

فكر كنم فهميدم كجا هستين. فكر كنم اونجايي هستين كه وقتي ميرين روي يه سنگ اون جايي كه وسط سالن هست يه خورده مياد پايين. شما اينجا بايد از دري كه پايين سالنه رد بشين. بعد داهاكا باز هم ميوفته دنبالتون. بعد شما از دستش فرار مي كنين و ميرين مي رسين به همون جاي اولتون. اما اوني كه وسط سالن هستش يه خورده مياد پايين تر. شما دوباره بايد از همون دري كه قبلا هم از اونجا گذشتين رد بشين تا برسين به دو راهي. اين بار بايد از راهي كه قبلا ازش رد نشدين برين. ياز هم داهاكا ميوفته دنبالتون. اين بار هم بايد فرار كنين و باز هم مي رسين به سالن قبلي. اما اين بار مي تونين از اوني كه وسط سالن هست بالا برين. البته اگه اشتباه مي كنم بگين. من خيلي وقته تموم كردم واسه همين جزئياتش زياد يادم نيست.
ضمنا من هم كه الان ويندوز رو عوض كردم نميشه بازي كرد. واسه همين نمي تونم دقيق بهتون جواب بدم و شرمندتون مي شم :blush: اما اگه اسم سيو رو بگين من مي تونم براتون از يه جايي پيدا كنم.

تشكر

مهدي

princes
15-11-2005, 12:10
آق مهدي خيلي ميخوامت!

princes
15-11-2005, 12:11
راستي كسي ميدونه كه چرا نام اين بازي شاهزاده ايراني شد؟چرا مثلن نشد عربي!؟

Arman_Panda
16-11-2005, 00:53
مرگ موش جان من اینجا رو رد کردم.
ببین من تازه یه شمشیر گرفتم . به اسم Scorpian بعد یه چند تا آدم میکشم که توی همون سالننی هست که شمشیر رو کرفتم الان دیگه نمیدونم کجا ید برم .!!

M E H D I
16-11-2005, 10:14
سلام

اسم save رو ميذاشتين خيلي خوب ميشد. چون من الان بازي رو ندارم كه بهتون بگم. دارم از gamespot پيدا مي كنم. واسه همين شما اسم آخرين save رو بذارين لطفا. يه سوال ديگه هم داشتم. اين كه شما الان شاهزاده هستين يا شاهزاده تاريكي؟ اگه از دوستان كسي يادش هست راهنمايي كنه.

تشكر

princes
16-11-2005, 17:11
آقا مهدي سلام.
من توي اونجايي گير كردم كه يه اتاقه و يه ستون وسطشه و چند تا از اين سگ(صد رحمت به سگ.توله غولند! :ohno: ) هي مزاحم ميشند.و نميدونم از كجا بايد برم.فقط اين رو ميدونم كه بايد بپرم رو ستونه و اونجا واي ميسته.ولي ديگه نميدونم بايد چكار كنم؟؟؟!!! راستي من اونجايي هستم كه اومدم توي آسياب بادي و بعدش اومدم داخل اين اتاق لعنتي! يكي به من بگه چكار كنم؟ :sad: :sad:

M E H D I
16-11-2005, 17:35
سلام

لطف كنين هر جا كه گير كردين اسم سيو رو هم بگين. اينجوري راحت تر ميشه پيداش كرد.

تشكر

mehdi3267
17-11-2005, 11:37
سلا م به دوستان عزیز اگه مشکلی داشتید چند تا تاپیک در این باره زده شده سرچ کنید به نتیجه میرسید اگر هم مشکل داشتید کامل تر توضیح بدید تا سریع تر به نتیجه برسید در ضمن اپگریدها رو هم فراموش نکنید

RONN!E
17-11-2005, 12:37
قتی دارین بازی میکنین دکمه های 1 و 2 و 3 رو با هم نگه دارین اگه درست این کارو کرده باشید می نویسه:''You are worthy of the powers of Jaffar.''
بعد از این حالا این دکمه ها رو امتحان کنید: Very Happy
اگه + یا - رو بزنید به ترتیب زمان رو افزایش و کاهش میده
اگه T رو بزنید یک امکان فوق العاده میده
اگه G رو بزنید میتونید یه مرحله انتخاب کنید
اگه L رو بزنید میتونید برید مرحله بعد
اگه K رو بزنید هر چی دشمن تو تصویره می میره
.................................................. ......
البته اینا رو من توهمین انجمن گیر اورده بودم.
امتحانشون هم نکردم.

princes
19-11-2005, 14:33
آقا مهدي اينم اسم اين سيوي كه گير كردم: Activition Room يكي كمك كنه!

M E H D I
19-11-2005, 17:45
مرگ موش جان من اینجا رو رد کردم.
ببین من تازه یه شمشیر گرفتم . به اسم Scorpian بعد یه چند تا آدم میکشم که توی همون سالننی هست که شمشیر رو کرفتم الان دیگه نمیدونم کجا ید برم .!!

سلام

آرمان جان به اين ترتيب عمل كنيد:
پس از اينكه شمشير عقرب رو گرفتين با دشمنانتون بجنگين و به سمت دري كه در جهت مخالف اتاق باز ميشه برين( يعني از همون جايي كه وارد شدين) به سمت چپ برين و با يك حركت تركيبي بپرين.(اگه ديدن كه چرت ميگم تقصير من نيست. چون من الان از رو بازي توضيح نمي دم دارم از رو متن انگليسي ترجمه مي كنم) به سمت راست بچرخين و يك بار ديگه همون حركت رو تكرار كنين. باز هم به سمت راستتون برگردين و از گوشه به ديواري كه روش شكستگي داره نگاه كنين. شما الان با شمشير Scorpion مي تونين اين ديوار رو بشكنين. ( توضيح: براي اين كار يك بار كليد چپ ماوس رو فشار بدين و نگه دارين تا زماني كه يه ضربه محكم به ديوار وارد كنه. با اين ضربه ديوار ميشكنه و شما مي تونين از اونجا بگذرين. ) فكر كنم شما همين جا اشكال داشتين. ;)

من توي اونجايي گير كردم كه يه اتاقه و يه ستون وسطشه و چند تا از اين سگ(صد رحمت به سگ.توله غولند! :ohno: ) هي مزاحم ميشند.و نميدونم از كجا بايد برم.فقط اين رو ميدونم كه بايد بپرم رو ستونه و اونجا واي ميسته.ولي ديگه نميدونم بايد چكار كنم؟؟؟!!! راستي من اونجايي هستم كه اومدم توي آسياب بادي و بعدش اومدم داخل اين اتاق لعنتي! يكي به من بگه چكار كنم؟ :sad: :sad:

اين سيوي كه گير كردم: Activition Room يكي كمك كنه!

:blush: :blush: من باز هم يه سوال ديگه دارم. شما الان چند تا sand tank دارين؟ ببخشين كه اينقدر من خنگما :blush: اما الان بازي رو ندارم واسه همين نمي تونم خوب كمك كنم. (علت اين كه اين رو پرسيدم اينه كه 3 جاي اين بازي سيو Activation room تكرار ميشه.) ضمنا اگه زحمتي نيست اسم سيو قبل از اين رو هم بگين تا من زودتر پيدا كنم. عوضش منم كامل تر توضيح ميدم. ;)

تشكر

princes
20-11-2005, 19:45
سلام

آرمان جان به اين ترتيب عمل كنيد:
پس از اينكه شمشير عقرب رو گرفتين با دشمنانتون بجنگين و به سمت دري كه در جهت مخالف اتاق باز ميشه برين( يعني از همون جايي كه وارد شدين) به سمت چپ برين و با يك حركت تركيبي بپرين.(اگه ديدن كه چرت ميگم تقصير من نيست. چون من الان از رو بازي توضيح نمي دم دارم از رو متن انگليسي ترجمه مي كنم) به سمت راست بچرخين و يك بار ديگه همون حركت رو تكرار كنين. باز هم به سمت راستتون برگردين و از گوشه به ديواري كه روش شكستگي داره نگاه كنين. شما الان با شمشير Scorpion مي تونين اين ديوار رو بشكنين. ( توضيح: براي اين كار يك بار كليد چپ ماوس رو فشار بدين و نگه دارين تا زماني كه يه ضربه محكم به ديوار وارد كنه. با اين ضربه ديوار ميشكنه و شما مي تونين از اونجا بگذرين. ) فكر كنم شما همين جا اشكال داشتين. ;)

:blush: :blush: من باز هم يه سوال ديگه دارم. شما الان چند تا sand tank دارين؟ ببخشين كه اينقدر من خنگما :blush: اما الان بازي رو ندارم واسه همين نمي تونم خوب كمك كنم. (علت اين كه اين رو پرسيدم اينه كه 3 جاي اين بازي سيو Activation room تكرار ميشه.) ضمنا اگه زحمتي نيست اسم سيو قبل از اين رو هم بگين تا من زودتر پيدا كنم. عوضش منم كامل تر توضيح ميدم. ;)

تشكر

آقا مهدي سلام! :blush:

والا اين دوتا هر دوتاشون يكيه! و من تو اونجايي گير كردم كه پس از گذراندن اون غول آهني و بعد از آمدن به داخل آسياب و عوض كردن زمان از آسياب ميام بيرون و در بالاي آن وارد يه اتق ميشم.نزديك همنون اتاقم سيو هست.ابتداي اتاق بسته است. و بايد از بالاي آن پريد رفت تو كه وارد اتاق ميشي سه تا (نميدونم چي چي!) رو ميكشي كه يكدفعه سه تا توله غول! مي آيند.كاري بهم ندارند! فقط هر به چند دقيقه ميزنند تيكه پاره ات ميكنند!آونم اگه عصباني بشوند! :blush:

حالا از اين جا به بعد ! يه ستونه وسط اتاق كه نصف شده(بر اثر خرابي شنهاي زمان) و تو ميپري بالاش.اما...
ديگه نميدونم چكار كنم.چون هيچ راهي واسه فرار نداري!جز اينكه گير اين سگ غول توله ها نيفتي!

فكر كنم ديگه نيازي به توضيح نباشه.خيلي مخلصيم! ;)

M E H D I
21-11-2005, 20:10
سلام

الان افتاد. ;)

شما وقتي اون سوسمارا (تقريبا شبيه سوسمارن ديگه) ميان بايد يه كاري بكنين كه اونا جلوي دري كه جلوش رو تير و تخته كردن منفجر بشن. براي اين كار شما بايد برين جلوي در و وقتي اونا اومدن طرف شما بايد بهشون ضربه بزنين. وقتي ديدن كه كم مونده بتركن و دارن به طرف شما ميان زود بپرين اون يكي طرف تا پيش شما منفجر نشن. البته اگه منفجر بشن هم جون زيادي ازتون نميره. خلاصه اين كه وقتي اونجا درش منفجر شد مي تونين از رو ديوار برين و راهتون رو پيدا كنين.

اين توپيح آخري رو كه ديدم خودم يادم اومد. :laughing: ديگه از Gamespot ننوشتم.

تشكر

ببخشيد كه زياد معتل كردم.

princes
22-11-2005, 13:36
آقا مهدي سلام

والا تا اونجايي كه من ميدونم اينجا در چوبي نيست! فقط طرف ديگر ديوار كه صداي شرشر آب مياد نارك تره و ترك و شكستگي داره! حالا به نظر تو من بايد اين حيوونا رو اونجا جمع كنم و بهشون بزنم! اما هرچه ميزنم افاده نميكنه كه نميكنه! حالا نميدونم بايد چكار كنم؟

M E H D I
22-11-2005, 18:28
سلام

:ohno: اونجا نبود؟ اگه ديوار شكستگي داره خوب بايد با شمشير بشكنيش ديگه. كليد چپ ماوس رو نگهدار بعد خودش يه ضربه محكم مي زنه درو ميشكنه. البته اگه شمشير Scorpion الان تو دستت باشه.

تشكر

princes
22-11-2005, 19:27
اي كه گفتي يعني چه؟ ---نميتونه بشكنه!

M E H D I
22-11-2005, 19:52
سلام

ببينين شمشير شما كدومه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

princes
23-11-2005, 22:35
مهدي سلام.

از سمت پايين دست راست اولي - - اين توي دستم هستش.ولي هر چه مي زنم به ديوار فايده نداره!

lahij_web
24-11-2005, 12:49
آقا اوني كه من دارم بازي ميكنم اسمش اينه :

Prince of Persia Warrior Within

همون دوميشه ؟

===========
يه مرحلش گير كردم !
راستش يكي از مرحله هاييه كه توي باغ اتفاق ميفته .
مرحله اي كه بايد به بالاترين سطح بري و اونجا يه پل چوبي هست كه جعبه رو قبلا رو علامته گذاشتي .
مشكل اينه كه معلوم نيس كجا بايد رفت و چيكا ر كرد . چون فقط يه لوكيشن جديد داره كه رفتن به اونجا غير ممكن ! نشون ميده ... چون به هيچ روشي نميشه پريد يا رفت روي اونجا ... ( يه جاي بالكن مانند )
چيكار كنم ؟!

شرمنده اگه اطلاعات ناقصه ! راستي راهي هست كه از صحنه اي كه توش گير كردم عكس بگيرم و بزارم ؟
با پرينت اسكرين كه نشد .
از طريق فايل هاي خود بازي نميشه ؟

Amin
24-11-2005, 12:56
سلام lahij_web عزيز
بله اين بازي كه شما داريد همون نسخه 2 هستش
شما بايد جعبه رو روي كليد بزاريد تا پل وصل بشه و بعد بريد دستگسره رو بچرخونيد
وقتي اين كارو انجام داديد بايد برگرديد و به همون سالن اصلي بريد و اونوقت متوجه تغييرات ميشيد
راستي با زدن دكمه پرينت اسكرين عكسي از محيط بازي گرفته ميشه كه در خود فولدر بازي ذخيره ميشه

lahij_web
24-11-2005, 14:24
امين جان از راهنماييت ممنونم .

ولي يه ضد حال اساسي :

بعد از پستم متوجه شدم كه عكسي كه با پرينت اسكرين ميگيريم توي پوشه بازي به نام اسكرين شات ذخيره ميشه . خواستم بازي رو اجرا كنم تا با چند تا عكس ازت راهنمايي بخوام كه در اوج بدشانسي ! ديدم كه اين پيغام منحوس رو ميده :
this application has failed to start because base.dll was not found ! reinstalling the application may fix this problem

درست در شرايطي كه تازه داشت حال ميداد اينجوري شد !! بدبختي اينه كه سي دي نصبشو هم ندارم !
كار ديگه اي جز نصب مجدد نميشه كرد ... نه ؟

princes
24-11-2005, 16:03
مثل اينكه من اينجا بوقم!!!!!!

princes
24-11-2005, 16:06
مهدي سلام.

از سمت پايين دست راست اولي - - اين توي دستم هستش.ولي هر چه مي زنم به ديوار فايده نداره!

مثل اينكه من اينجا بوقم :blink: و كسي جواب نميده!اين آقا بعد از مدتها اومده ميگه كه من فلان نسخه رو گرفتم خودشه يا نه!
واقعا خسته نباشيد!ضدحال!

lahij_web
24-11-2005, 17:29
مثل اينكه من اينجا بوقم :blink: و كسي جواب نميده!اين آقا بعد از مدتها اومده ميگه كه من فلان نسخه رو گرفتم خودشه يا نه!
واقعا خسته نباشيد!ضدحال!

بوق چيه قربونت !!!!!!!!!! آقايي ! سالاري ! من از اين سبك بازي ها خوشم نمياد و زيادم بازي نميكنم . چون از بازي هاي تخيلي زياد خوشم نمياد ! و اين بازي رو دوستم بهم داد و منم تندي نصبش كردم و نيگاه نكردم ببينم يكشه يا دو . يعني اصلا برام اهميت نداره ! بعدشم من كه يكيشو بازي نكردم كه بدونم دوميش چه تحفه ايه !
بابا خودتو ناراحت نكن به خاطر اين چيزاي ساده ...

خب . بگذريم . حالا چون فكر نكني بوقي و بدوني چقدر دوستت دارم :

من سي دي بازي رو گير آوردم . سيو هاي شاهزاده ايراني تو كودوم پوشه ذخيره ميشه كه بعد از نصب مجدد بشه بازي رو دوباره از ادامه سيو انجام داد ؟

تو پوشه POPWWProfiles ؟

ممنونم پرنس عزيز .

lahij_web
24-11-2005, 17:54
از اين چند پست بيهوده اي كه دادم ( البته حالا كه مشكلم رو حل كردم بيهوده ! ) واقعا عذر ميخوام .

دوباره نصب كردم بازي رو و سيو ها هم سر جاشه .

پرنس عزيز ... سعي ميكنم از اين به بعد سوالاتم فني باشه و درباره مراحل بازي .
و اين كه تا حالا پست نداشتم تو اين تاپيك واسه اين بود كه تو هيچ مرحله اي گير نكرده بودم . :happy:

ممنونم .
راستي پست اولم درباره مشكلمه . امين جان كمكم كرد ولي من تا جايي كه يادمه دستگيره اي نديدم اون بالا بعد پل چوبيه .
حالا اين سري دوباره بازي كردم عكساشو ميزارم تا دقيقا معلوم شه تو كدوم مرحله گير كرد م .
بازم ممنون .

M E H D I
24-11-2005, 18:31
سلام

من كه آخرش نفهميدم موضوع از چه قراره. :laughing:

Princes جان

من تقريبا مطمئنم كه شما بايد از اون سوسمارا واسه شكستن ديوار استفاده كنين. اما واسه اين كه هم شما مطمئن بشين هم من همونطور كه امين جان گفتن يه عكس از اون قسمت بازي بگيرين كه توش ديوار هم معلوم باشه. يكي هم اينكه يكي از اون جونور ها هم باشه تو عكس.

اينطوري بهتره؛ نه؟

تشكر

lahij_web
25-11-2005, 09:29
سلام

من كه آخرش نفهميدم موضوع از چه قراره. :laughing:

:biggrin: :laughing:

================

آقا يكي به داد من برسه ! بعد از پل چوبيه اصلا اهرمي ديده نميشه ها !

امين جان فكر كنم شما مرحله قبلشو داري بهم توضيح ميدي . اونو رد كردم . همون كه جعبه رو ميزاري رو كليد و مياي پايين و پشت دري كه باز شده اهرم رو ميچرخوني . يه كم جلوترشم اب داره مثل آبشار ميريزه .

الان بعد از برگشتن به سالن اصلي دوباره رسيدم به همينجا . منتها محيط عوض شده ولي پل چجوبي و دستگيره و بقيه چيزا سر جاشه . فقط يه بالكن هست كه نميشه بهش راه پيدا كرد .
ممنون .

Amin
25-11-2005, 12:39
سلام lahij_web عزيز
فكر كنم گرفتم شما كجا رو ميگيد
شما تا يه جا ميتونيد با استفاده از محيط بالا بياييد
اما به يه جا ميرسيد كه دقيقا زير بالكن هستيد و نميتونيد بهش برسيد
شما بايد با با راه رفتن روي ديوار طرف سمت چپ بالكن به يه قسمت برسيد كه خودش رو آويزووون نگه ميداره
بعد از اووونجا بريد بالا و با استفاده از همون ستونهاي نصفه اي كه ووجود داره خودتون رو به بالكن بالا برسونيد

lahij_web
25-11-2005, 15:16
سلام lahij_web عزيز
فكر كنم گرفتم شما كجا رو ميگيد
شما تا يه جا ميتونيد با استفاده از محيط بالا بياييد
اما به يه جا ميرسيد كه دقيقا زير بالكن هستيد و نميتونيد بهش برسيد
شما بايد با با راه رفتن روي ديوار طرف سمت چپ بالكن به يه قسمت برسيد كه خودش رو آويزووون نگه ميداره
بعد از اووونجا بريد بالا و با استفاده از همون ستونهاي نصفه اي كه ووجود داره خودتون رو به بالكن بالا برسونيد

امين جان . تونستم از صحنه هايي كه فكر ميكردم بتونه كمك كنه كه مرحله اي كه توش گير كردم رو نشون بده عكس بردارم .
كاري كه گفتي رو سعي كردم انجام بدم ولي لبه اي نيست كه بتونم بگيرمش . تنها شانس گمونم نوك درختي باشه كه زير اين سطح هست كه گرفتن اونم ممكن نيست . چون هر طوري امتحان ميكنم نميشه .

ديگه دارم كم كم شك ميكنم كه تو همين لوكيشن بايد كاري بكنم يا بايد برگردم ؟!

راستي ... كمي اونور تر از دري كه با گذاشتن جعبه روي كليد بازش گذاشتيم يه ديوار نيمه خراب هست .. ميگم نكنه بايد با شمشير يا ضربه خاصي اونو شكوند ؟ :

ممنون امين جان .
راستي پرنسس عزيز ... شما كه ته شاهزاده اي ... يه راهنمايي ارزشمند نثار من نميكني ؟ ( لطفا )

M E H D I
25-11-2005, 15:54
سلام Lahij_web جان

اين شد يه چيزي. الان راحت ميشه نظر داد بدون مشكل. شما الان اون جعبه رو بردين رو دكمه. بعد دري كه پايين بود باز شده. شما الان از اون در ميرين تو و اونجا اون اهرمي كه هست رو فكر كنم 90 درجه مي چرخونين. شما بعد بدون توجه به اينها از اون آب رد ميشين. مي تونين اينجا آب هم بخورين. بعد روي ديوار يه شكستگي هست كه مي پرين و مي گيرينش. بعد از رو همون ديوار ميرين به اون يكي سمتش و از رو اون پل رد ميشين تا وسط. بعد از اونجا مي پرين طناب رو مي گيرين. بعد از رو اون طناب ميرين پايين و برگردين به عقب(بدون نگراني). بعد يه اتفاقاتي ميوفته كه شما لازم نيست فعلا برگردين اينجا.

تشكر

اگه باز هم مشكلي بود در خدمتيم.

پيوست: شما اون دري رو كه بعدا گذاشتين عكسشو لازم نيست بشكنين. شما بايد شمشير عقرب رو داشته باشين.

princes
25-11-2005, 16:03
سلام.من اگه عكس از بازي بگيرم توي كجا ميريزه؟

M E H D I
25-11-2005, 16:09
سلام پرنسس جان

شما وقتي با PrintScreen عكس مي گيرين برين بيرون از بازي و توي Paint يا Photoshop مي تونين Paste كنين. البته دو تا روش ديگه هم داره.

تشكر

lahij_web
25-11-2005, 16:10
سلام Lahij_web جان

اين شد يه چيزي. الان راحت ميشه نظر داد بدون مشكل. شما الان اون جعبه رو بردين رو دكمه. بعد دري كه پايين بود باز شده. شما الان از اون در ميرين تو و اونجا اون اهرمي كه هست رو فكر كنم 90 درجه مي چرخونين. شما بعد بدون توجه به اينها از اون آب رد ميشين. مي تونين اينجا آب هم بخورين. بعد روي ديوار يه شكستگي هست كه مي پرين و مي گيرينش. بعد از رو همون ديوار ميرين به اون يكي سمتش و از رو اون پل رد ميشين تا وسط. بعد از اونجا مي پرين طناب رو مي گيرين. بعد از رو اون طناب ميرين پايين و برگردين به عقب(بدون نگراني). بعد يه اتفاقاتي ميوفته كه شما لازم نيست فعلا برگردين اينجا.

تشكر

اگه باز هم مشكلي بود در خدمتيم.

پيوست: شما اون دري رو كه بعدا گذاشتين عكسشو لازم نيست بشكنين. شما بايد شمشير عقرب رو داشته باشين.

عزيزم از اينكه اينقدر وقت ميزاري برا جواب دادن بهم متشكرم ...
ولي .
همه اين كارهايي رو كه گفتين قبلا انجام شده . من اون اهرم رو چرخوندم و از طناب هم رفتم پايين . و برگشتم سر محيط اول كه يه مجسمه از دستش كه كوزه تو دستشه آب مياد بيرون . ولي مرحله جوري پيش رفته كه انگار دوباره بايد برگشت اينجا ... حالا نميدونم . چونكه اصلا تو جاي اصلي كار خاصي وجود نداره . و به نظر مياد اون بالكن كليد حل معماست !
نماي كلي ايني كه ميگم اينه عزيز :

حالا .. من برميگردم شايد كاري بايد تو سالن اصلي باز انجام بدم ...
ولي شكم واسه اينه ... بعد اين كارهايي كه ( شما هم در بالا گفتين ) انجام داده بودم و برگشتم به اونجايي كه يهو همه چي رنگ عوض ميكنه ! و جادو ميشه ... چيز خاصي وجود نداره ديگه . شايد بايد دوباره جو رو عوض كنم .
شما خودت اينجا رو گذروندي ؟

lahij_web
25-11-2005, 16:13
چجوري عكس بگيرم ؟
تشكر

پرنسس عزيز ... تو بازي از هر جايي كه دوس داري عكس بگيري پرينت اسكرين صفحه كليد رو بزن ...
بعد عكسي كه گرفتي خود به خود با اسم اسكرين شات ... توي پوشه اي كه بازي رو نصب كردي ظاهره ميشه .
ولي حجمش زياده و بي ام پي ... بايد حجمشو كم كني و تبديل به jpg كني تا عادي بشه .

:blush:

M E H D I
25-11-2005, 16:18
دوباره سلام

شما وقتي دفعه دوم بر مي گردين پيش مجسمه اي كه از دستش آب مياد؛ در دو طرف مجسمه كه يه فضاي خالي هست چهار تا اهرم تازه اومدن. اونا رو طوري بچرخونين كه آب جريان پيدا كنه. وقتي همه چهار تا رو درست تنظيم كردين دري كه تو قسمت وسطي هست باز ميشه.

تشكر

lahij_web
25-11-2005, 16:23
دوباره سلام

شما وقتي دفعه دوم بر مي گردين پيش مجسمه اي كه از دستش آب مياد؛ در دو طرف مجسمه كه يه فضاي خالي هست چهار تا اهرم تازه اومدن. اونا رو طوري بچرخونين كه آب جريان پيدا كنه. وقتي همه چهار تا رو درست تنظيم كردين دري كه تو قسمت وسطي هست باز ميشه.

تشكر

م موش عزيز ... اين كار رو هم قبلا كردم !!!! :blush: :happy:

حالا ديگه اون اهرم هاي كنار مجسمه نميچرخن و ثابتن . دري هم باز نشده .؟!

فقط يه نردبون جلو همون مجسمه هست كه اون هم انتهاش به همينجايي كه الان هستم ميرسه . همه ختم به همين ميشه .

حالا ميرم دوباره ببينم چه خبره !!! چيزي پيدا كردم خبرت ميكنم !

M E H D I
25-11-2005, 16:36
سلام دوباره

يعني شما رفتين تو اون دري كه باز شد و برگشتين؟ وقتي بر مي گردين همه جا بايد سبز شده باشه( يعني وقتي برگشتين به حال). اگه اونجا هستين من بگم.

تشكر

lahij_web
25-11-2005, 16:38
سلام دوباره

يعني شما رفتين تو اون دري كه باز شد و برگشتين؟ وقتي بر مي گردين همه جا بايد سبز شده باشه( يعني وقتي برگشتين به حال). اگه اونجا هستين من بگم.

تشكر

اينكه برگشتم به حال رو مطمئنم . ولي دوباره مثل اينكه طوري مرحله پيش رفت كه برگشتم به همون وضع محيط قرمز ...

حالا كاري نداره . دوباره ميرم محيط رو سبز ميكنم .
شما بگو !

M E H D I
25-11-2005, 16:47
سلام

شما وقتي محيط كاملا سبزه از در كه مياين بيرون سمت چپتون يه سنگ هست اگه اشتباه نكنم. ميرين رو اون و رو به ديوار كليك راست رو نگه ميدارين و آخرش مي پرين. يه چوب بالا هست كه اون رو مي گيرين. بعد از رو اون چوب راه ميرين تا ميرسين به راه. بعدش ديگه راحته. فقط اين گرفتن چوب يه خورده دردسره.

تشكر

پيوست: مي خوام يه بار ديگه نصب كنم بازي كنم. اين عكسا رو ديدم منم هوس كردم يه بار ديگه بازي كنم;)

پيوست 2: محيط سبزي كه من ميگم كاملا داغون شده همه جا. همه جا ريخته به هم.

lahij_web
25-11-2005, 17:01
سلام

شما وقتي محيط كاملا سبزه از در كه مياين بيرون سمت چپتون يه سنگ هست اگه اشتباه نكنم. ميرين رو اون و رو به ديوار كليك راست رو نگه ميدارين و آخرش مي پرين. يه چوب بالا هست كه اون رو مي گيرين. بعد از رو اون چوب راه ميرين تا ميرسين به راه. بعدش ديگه راحته. فقط اين گرفتن چوب يه خورده دردسره.

تشكر

پيوست: مي خوام يه بار ديگه نصب كنم بازي كنم. اين عكسا رو ديدم منم هوس كردم يه بار ديگه بازي كنم;)

عزيز دلم ... اينا رو هم كه ميگي من خيلي وقته گذروندم كه ! بعدش ته مسير ميرسه به يه جايي كه بايد از رو ديوار بره و رو كليد ضربه بزنه و بعد دوباره بياد از ميله هاي تاب بخوره ...

اينو رفتم و گذروندم . !

lahij_web
25-11-2005, 17:22
سلام

تشكر

شرمنده تكراري بود

princes
25-11-2005, 22:03
آقا مهدي گل سلام.

اينم عكس اونجايي كه گير كردم! همانطور كه ميبيني مدخل ورودي در كه مشخصه.راه برگشت هم نداري.چون كه در سمت چپ بستا است و نميتوان آن را باز كرد.همين كه وارد اتاق ميشي اين جك جونورا رو ميكشي و بعد اين سه تا حيوون(صد رحمت به حيوون!) ميپرن پايين.وسط اتاق هم كه يه ستون نصفه هستش.و براي فرار از اين حيوونا خوبه!شايدم بشه باهاش كار ديگه اي كرد! :blush:

همانطور هم كه قبلن بهت گفتم ديوار سمت راست وسطش نازك تره و دو تا پنجره كوچك و نيمه شكسته هم دارد.
و ديوار سمت چپ هم اون بالاش سمت چپش يع سراغ كوك دارد.يه ستون نيمه شكسته هم اون پايين سمت راست افتاده است.
دو تا خمره و يه در سيماني بسته هم هست.(اون پايين سمت چپ)

نكته آخر اينكه هر گاه نزديك پنجره ها ميشم صداي آبشار مياد( صداي آسياب آبي) :blink: . فكر كنم چيزي كم نگذاشتم.راستي من عكاس ميشدم بهتر نبود؟ :tongue: حلا بگو چكار كنم؟

M E H D I
26-11-2005, 13:36
سلام

عكس رو نديدم. File Not Found

لطفا تو اين سايت آپلود كنين.

تشكر

lahij_web
26-11-2005, 15:52
سلام

عكس رو نديدم. File Not Found

لطفا تو اين سايت آپلود كنين.

تشكر

من چيكار كنم ؟! چيزي پيدا نشد .

Amin
26-11-2005, 15:57
سلام princes جان
من يادم اووومد شما كجا هستيد
و تنها كاري هم كه بايد بكنيد هموني بود كه از اول مهدي جان ميگفتند
شما بايد يجوري سوسمارها رو بكشي كه كنار اوووون قسمت ديوار كه ترك داره منفر بشه (همون كه تو عكس "ديوار سمت راست اتاق" ديده ميشه)
مطمئن باشيد تنها راه همونه

Amin
26-11-2005, 16:00
lahij_web عزيز شما يه عكس ديگه بندازيد كه خودتون (منظورم شاهزاده هستش ;) ) هم در عكس مشخص باشيد
كه معلوم باشه شما كجا هستيد و كجا ميخواهيد بريد

lahij_web
26-11-2005, 19:36
امين جان ... اون جايي رو كه مرگ موش بهم گفت رو من رفتم ... همين عكس هاي زيره :

حتي اونجايي رو كه ديو سياهه دنبالش ميكنه رو هم رد كردم . و محيط دوباره برگشته به حالت اولش .

اين عكس او مسيريه كه انتهاش به غوله ميرسه ... و محيط هنوز درب و داغونه ! :

ولي وقتي از دست غوله فرار ميكني دوباره به جايي ميرسي كه رفتن تو نوره باعث ميشه محيط به حالت عادي برگرده .
وقتيم برگشتم دستگيره ها ديگه كار نميكنه و اب جاري شده : اينجا :

حالا تنها لوكيشني كه مشكوك ميزنه برام همون جاييه كه قبلا تو محيط سبزه رفتيم توش و رسيديم به جايي كه غوله هست ... يعني اينجا :

و اينجا نه دستگيره اي كه گوشه سمت راست عكس بالاست و بايد ازش آويزون شد كار ميكنه و نه دستگيره اي كه پشت دري قرار داره كه با گذاشتن جعبه وا ميشه ... چون قبلا استفاده شدن ...

حالا چه كنم ؟! :sad:

Amin
26-11-2005, 20:13
سلام

من احتمال ميدم شما مسير رو درست انتخاب نكرديد
يعني اصلا نبايد اينجا بياييد
يا اينكه در زمان مناسب نيستيد (گذشته /حال)
شما دكمه tab رو بزنيد
در نقشه دو نوشته وجود داره :
1- محلي و زماني كه در اووون قرار داريد
2- محل و زماني كه بايد به اووونجا بريد
بعد ببينيد اصلا بايد از همين مسير بازي رو ادامه بديد

M E H D I
26-11-2005, 21:10
سلام

من كاملش رو تا فردا مي نويسم. كلا اون قسمت رو نكته به نكته ميگم. امروز من اينجاها رو رد كردم و هيچ مشكلي هم نداشتم. فردا براتون كامل مي نويسم.

تشكر

M E H D I
27-11-2005, 13:02
سلام

Save name: Water Maiden - Garden Hall - Past

از لحظه اي كه وارد حوضي ميشيد كه وسطش مجسمه زن هست.

شاهزاده در ابتداي ورود ميگه كه بابل تنها جاييه كه ميشه راز باغهاي معلق رو اونجا فهميد. بعد شما بايد با 3 نفر بجنگين. بعدش از نردباني كه جلوي مجسمه هست ميرين بالا و ائنجا مي تونين با ائن كلاغ مبارزه كنين اما من نمي جنگم كه ضايع بشه :biggrin: بعد هم كه ديگه راحته. با طناب ميرين تا ميرسين به اون سالن. از ديوار برين پايين و از اون يكي طرف برين بالا و سيو كنين. اهرم رو 180 درجه بچرخونين تا برين تو. برين بالا و سريع بدون اين كه بجنگين به سمت چپ برين. از ديوار آويزون بشين و برين پايين. از روي ديوار خودتون رو برسونين به اون يكي طرف و از اونجا مسير رو تا آخر ادامه بدين تا برسين به يكي از Life Upgrade ها. بعد مسير رو دوباره برگردين و به جنگ دشمناتون برين. بعد كنار ستون وسط و اهرم رو پايين بكشين. يك بار R رو بزنين تا زمان كند بشه و سريع به سمت چپ بدوين و از روي سنگ برين رو ديوار و با ساتفاده از درختها و غيره خودتون رو برسونين به جايي كه باز هم كلاغ سياه هست. باز هم مي تونين باهاش جنگ نكنين. از ستون كناري برين بالا و به طرف چپ برين و اهرم رو بكشين پايين تا پل كامل بشه. برين و اون جعبه رو بكشين روي دكمه تا در باز بشه. از در برين و اهرم رو 90 درجه بچرخونين. تا آب جريان پيدا كنه. از شكستگي ديوار استفاده كنين و از روي چوب بپرين تا طناب رو بگيرين. از طناب پايين برين و اهرم رو 180 درجه بچرخونين تا در باز بشه.

تمام مسيري رو كه رفتين رو برگردين تا باز هم به حوض برسين. اهرم ها رو بچرخونين تا آب جريان پيدا كنه. اين كار رو اون يكي طرف هم تكرار كنين تا در وسطي باز بشه. به دري كه باز شده برين و برين به ماشين زمان. اون رو فعال كنين برين توش. شما الان يه قابليت ديگه هم بدست آوردين. براي اين كه از دست دشمناتون كه شما رو محاصره كردن خلاص شين مي تونين كليد راست ماوس رو نگهدارين تا دفاع كنه بعد R رو فشار بدين و نگه دارين.

وقتي برگردين به حال؛ همه جا خراب شده و شما نمي تونين مستقيم برسين به جايي كه مي خواين برين. از سنگي كه سمت چپ هست بالا برين و با يه حركت تركيبي خودتون رو به چوب برسونين. از مسير چوبي برين تا برسين به سالني كه قبلا هم اونجا رو ديدين. از اينجا به بعد بيشتر پيدا كردن راه مهمه و اين كه نيفتين. من عكس چند جا رو كه مشكل هست رو ميذارم.

وقتي به اين قسمت ميرسيد؛ شاهزاده ميگه كه من به جاي درست رسيدم اما در وقت اشتباه. من بايد به گذشته برگردم. شما در اين قسمت بايد با داهاكا هم مواجه ميشين كه بايد مواظب باشين.

راه رو هم مي تونين با استفاده از اين عكس ها پيدا كنين.

ميرسين به ماشين زمان و بايد مثل هميشه فعالش كنين. برگردين مسير رو. باز هم مثل هميشه با يكي از اون كلاغها مواجه ميشين كه من باز نزدمش (بچه كه زدن نداره :tongue: ) شما از روي ديوار به محل باز موجود ميرين و به سمت راست حركت مي كنين.

مسير رو ادامه بدين تا به اين عكس ها كه من گرفتم برسين.شما الان بايد اين محل رو فعال كنين كه اگه بخواين اينجا رو هم بعدا توضيح ميدم.

××××××××××××××××××××××××× ××××××××××

يه چيز ديگه كه Arman جان پرسيده بودن

راستش من هم ديروز همون جا نيم ساعت گير كردم. راستش مشكل از شما نيست. يه باگ داره بازي كه دري رو كه اون غول آهني وارد شده رو اشتباها مي بنده. شما اگه يه بار ديگه اون قسمت رو بازي كنين درست ميشه.

تشكر

اميدوارم به دردتون بخوره

princes
27-11-2005, 16:41
آقا مهدي دستت درد نكنه! جواب ما چي شد؟!

princes
27-11-2005, 16:43
آقا مهدي دستت درد نكنه! جواب ما چي شد؟!

به ما كه اينقدر خوشگل راهنمايي نميكرد! تو رو به خدا نگاه كن! آخر خودم عكس گذاشتم! ولي جواب ندادند. :sad:

mojtaba-p30
27-11-2005, 18:01
با سلام کسی چندتا عکس از این بازی نداره اینجا نشون بده؟

M E H D I
27-11-2005, 18:59
سلام پرنسس جان

من فكر كردم شما به جواب امين جان عمل كردي و مشكلت حل شد. به خدا تنها كاري كه بايد بكني اينه كه كاري كني كه اين سوسمارا جلوي در بتركن. مي خواين من عكس همون قسمت رو بذارم كه ببينين كه وقتي اونا مي تركن در هم مي تركه؟ من صبر مي كنم اگه تونستين رد بشين كه هيچ. اگه نتونستين من سيو قبل و بعد اون رو ميذارم. اين هم از عكسا كه از اون قسمت از بازي گرفتم:

فكر نكنم ديگه چيزي از قلم افتاده باشه تو اين عكسا.

××××××××××××××××××××××

مجتبي جان اين هم لينك ديدن عكسهاي بازي:

تشكر

princes
27-11-2005, 20:55
آقا مهدي مرسي!

لطفا سيو بعد از اين مرحله رو برام بذار..... :blink: / آقا مهدي من هر چي به اين ميزنم فايده نداره! چطوري بهش بزنم؟ آخه من روي هارد بازي رو شروع كردم.كار خاصي بايد بكنم يا نه؟ هر چي ميزنم فايده نداره! :sad:

M E H D I
28-11-2005, 15:09
آقا مهدي مرسي!

لطفا سيو بعد از اين مرحله رو برام بذار..... :blink: / آقا مهدي من هر چي به اين ميزنم فايده نداره! چطوري بهش بزنم؟ آخه من روي هارد بازي رو شروع كردم.كار خاصي بايد بكنم يا نه؟ هر چي ميزنم فايده نداره! :sad:

سلام

اين سيو:

فكر كنم اشتباه شما اينه كه عوض اين كه بزنين سوسمارا بتركن جلوي ديوار، دارين خود ديوار رو ميزنين.

به هر حال اگه از اين سيو استفاده كنين مشكل حل ميشه.

تشكر

lahij_web
29-11-2005, 21:05
سلام ...
بعد از اينكه آخرين پست رو دادم و قرار شد امين جان جوابو بده اكانتم تموم شد ... اين بود ديگه مزاحم نشدم !

همون روز مسير رو پيدا كردم ! ( چه شاهكاري ! )

الان رسيدم به اونجايي كه ساعت شنيه بودش ... در بالاي ساعت شني هم باز شد و گمونم راهي مرحله جديد شدم !

حال ميده ها !!!!!

M E H D I
30-11-2005, 19:02
سلام

يه كاري مي خوام راه بندازم. :cool:

كارهاي جالبي كه تا حالا تو شاهزاده ايراني كردين رو بگين. اول شما بگين بعدش من مي گم.

تشكر

Vahid.B
01-12-2005, 23:03
من مي خواهم برم به برج اول كسي مي دونه از كجا
در ضمن برج دوم رو رد كردم
هركي بلده بگه
قربان شما
وحيد

Vahid.B
01-12-2005, 23:12
راستي يكي دوتا لبه هم هستن كه مي شه ازشون پايين رفت ولي بالا نمي تونم برگردم راه ديگه اي هم ندارم
مي خواستم بدونم كسي هست كه بتون بدو بالا رفتن از ديوار اين لبه ها رو بگيره
اخه از ديوارم بالا نمي ره :)

M E H D I
01-12-2005, 23:18
سلام وحيد جان

لطفا يه خورده بيشتر توضيح بده. من نفهميدم. منظور شما از برج دوم همون قسمت فعال سازي چرخ دنده هاست؟
اگه ميشه يه عكس بذارين خيلي خوب ميشه.(Print Screen رو بزنين تو مسير بازي عكس ها ذخيره ميشن).

بقيه

كسي چيزي نداشت كه جالب باشه؟ باشه اولشو من ميذارم. من تونستم داهاكا رو تو 1 دقيقه و 45 ثانيه بكشم :cool: كسي بهتر از اين ركورد داره؟

:blink:

lahij_web
03-12-2005, 14:43
من بازم به مشكل برخوردم !

اون غول بيابوني رو كشتم و از چرخ دنده ها بالا رفتم . از قلعه خارج شدم ولي داهاكا دنبالم كرد و بعد از فرار كردن افتادم تو يه دخمه كه پر از ديوارهاي با خط ميخي بود .
اونجا رو هم رد كردم ولي ديگه نميدونم بايد كجا برم . چون ته هر مسيري كه ميرم ميرسه به همون جايي كه مواد مذاب به هم ميرسن و حالت محيط رو از گذشته به حال در مياره . ( همه چيزو به هم ميزنه )
بعدش يه جاي ديگه هم كه مشكوكه اينه كه تو مسيري كه تو حالت خرابيه ... به اينجا ميرسم و بستست و فقط آبه :

ولي وقتي حالت برميگرده به عادي اينجا يه مسير پر از نيزه ميشه كه بايد رو ديوار بدوي تا برسي به طناب اول كه نميرسه و كم مياره .. نكنه مسير همين باشه ؟! چيكار كنم !؟ :sad:

الان رو نقشه اينجام :

اين مسيريه كه طي كردم و اينور اونور پريدم تا رسيدم به همون جايي كه ميگم تو حالتي كه همه چيز سالمه نميشه به طناب ها رسيد و شايد مسير همين باشه :
از اينجا بالا رفتم تا رسيدم به تالار كه قبلا با حيوون ها در رو شكسته بودم :

اينم همون جاي كه ميگم .به طرف در كه شكستم نه ... به طرف سمت چپ :

ممنون ./ امين جان ... مرگ موش عزيز به دادم برسين !

M E H D I
03-12-2005, 17:27
سلام

شما به تالار اصلي برگشتين؟ منظورم اونجاييه كه توش با اهرم سنگها رو جابجا مي كنيد.
من تو عكس مي بينم كه شما هنوز اون غول وسطي رو نكشتين(تصوير اول). شما بايد براي اين كه راه رو پيدا كنين اول كاري كنين كه فاصله بين شما و غول پر بشه. براي اين كار بايد از اون سنگهايي كه آويزون هستن(2 تا هستن) استفاده كنين. يعني شما وقتي كه رسيدين به سنگها ميرين بالاي اونها و كاري مي كنين كه وقتي اون غوله يكي از اون سوسمارا رو بندازه طرف شما اما به سنگ بخوره. اون موقع سنگ ميوفته. دو تا كه سنگ رو اين طوري كنين اون وسز كه الان خاليه مياد بالا و شما با اون غوله مي جنگين. بعد از پشت جايي كه غول ايستاده راه رو ادامه ميدين.

البته اگه درست فهميده باشم. راستي من تصويرهاتون رو نديدم خيليا رو. خيلي تاريكن. با فتوشاپ يه دستي روشون بكشين;)

تشكر

lahij_web
04-12-2005, 13:16
سلام

شما به تالار اصلي برگشتين؟ منظورم اونجاييه كه توش با اهرم سنگها رو جابجا مي كنيد.
من تو عكس مي بينم كه شما هنوز اون غول وسطي رو نكشتين(تصوير اول). شما بايد براي اين كه راه رو پيدا كنين اول كاري كنين كه فاصله بين شما و غول پر بشه. براي اين كار بايد از اون سنگهايي كه آويزون هستن(2 تا هستن) استفاده كنين. يعني شما وقتي كه رسيدين به سنگها ميرين بالاي اونها و كاري مي كنين كه وقتي اون غوله يكي از اون سوسمارا رو بندازه طرف شما اما به سنگ بخوره. اون موقع سنگ ميوفته. دو تا كه سنگ رو اين طوري كنين اون وسز كه الان خاليه مياد بالا و شما با اون غوله مي جنگين. بعد از پشت جايي كه غول ايستاده راه رو ادامه ميدين.

البته اگه درست فهميده باشم. راستي من تصويرهاتون رو نديدم خيليا رو. خيلي تاريكن. با فتوشاپ يه دستي روشون بكشين;)

تشكر

ببين . من اينجا رو رد كردم . درسته . فاصله بين من و غوله پر شد و من اونو كشتم .
و حاالا ديگه نميدونم بايد چجوري بيرون برم و به جايي كه تو نقشه هست برسم .
ميگم كه .. اين مرحله مرحله قبل از اونيه كه داهاكا پرنس رو دنبال ميكنه و پرنس ميرسه كنار ديوارهايي كه روش با خط ميخي نوشته شده .
اونجا رو هم رد كردم .
حالا ديگه نميدونم بقيه راه كجاست ! ;)
چشم ... من براي اينكه زياد وقت نگيره فقط اندازه عكس ها رو هالف كردم . فكر نكنم ديدنش مشكل باشه ... عكسي كه با پرينت اسكرين ميگيري بي ام پي و نزديك 2 مگه ! ولي بازم چشم .

Amin
04-12-2005, 13:45
سلام lahij_web عزيز
اگه درست فهميده باشم شما تو همون ميدوني هستيد كه اووون غوله سوسمار پرت ميكرد
اگه اووون رو كشته باشيد
پشت سرش يه قسمت هست پر از چرخ دنده و اين جور چيزا !
بايد رو ديوار راه براي و بعد بپري كه يه ميله رو بگيري بعد بايد همونجوري بري بالا و مسير رو ادامه بدي

M E H D I
04-12-2005, 13:54
سلام

يه خواهش دارم. من الان دو جا رو حدس مي زنم. اگه اسم سيو رو كامل بنويسين كامل توضيح ميدم.

يكي اون جايي كه يه اتاق بسته هست و يه در پايينش هست كه ميرين و داهاكا دنبالتون مي كنه. يكي هم اين كه شما راه برگشت به سالن اصلي رو پيدا نمي كنين. شما الان شمشيرتون شكسته ديگه؟

اگه به اينا جواب بدين من كامل با عكس ميذارم.

تشكر

Amin
04-12-2005, 14:19
من چقدر پرت بودم !!!
سوال درباره كجا بود .... اون وقت من درباره كجا توضيح دادم !!
شرمنده .........من اعتراف مي كنم فقط خط اول پست رو خوندم

lahij_web
04-12-2005, 21:23
سلام

يه خواهش دارم. من الان دو جا رو حدس مي زنم. اگه اسم سيو رو كامل بنويسين كامل توضيح ميدم.

يكي اون جايي كه يه اتاق بسته هست و يه در پايينش هست كه ميرين و داهاكا دنبالتون مي كنه. يكي هم اين كه شما راه برگشت به سالن اصلي رو پيدا نمي كنين. شما الان شمشيرتون شكسته ديگه؟

اگه به اينا جواب بدين من كامل با عكس ميذارم.

تشكر

ببين مرگ موش جان ... الان من يه كم جلوتر از جايي هستم كه داهاكا دنبالم كرد و افتادم تو يه گودال كه ديواراش با خط ميخي نوشته شده و تو دمو يهو نوراني مشه .
شمشير اسكورپين رو هم گرفتم و شمشيرم ديگه شكسته نيس .
در ادامه از دست داهاكا فرار هم كردم ولي ديگه نميدونم مسيرم كجاست . فقط رو همونايي كه عكسشو گذاشتم مشكوكم . ممنون .

من چقدر پرت بودم !!!
سوال درباره كجا بود .... اون وقت من درباره كجا توضيح دادم !!
شرمنده .........من اعتراف مي كنم فقط خط اول پست رو خوندم

اختيار داري امين جان . پرت كدومه .
همين كه لطف ميكني و راهنماييم ميكني ممنونم . :)
فدات .

M E H D I
04-12-2005, 22:30
سلام

يه حالت ميمونه فقط. من شرايط شما رو ميگم. ببينين درسته؟ اولا اين كه من فكر مي كنم اسم سيو شما اين باشه: A
Throne and a Mask - Library

شما الان بخشي كه تو كتاب خونه مي رفتين رو تموم كردين. بعد اين دري كه من عكسش رو گذاشتم رو شكستين.

بعد رفتين تو همون بخش Clock Tower و اونجا راه رو عوضي رفتين. شما تو اون نقشه كه گذاشتين جاي غلطي هستين. شما بايد به جايي كه من تو اين عكس نشون دادم برين.

بعدش شما بر مي گردين به سالن اصلي و ميرين به اينجا:

وقتي رسيدين به اتاقي كه توش شنهاي زمان ساخته ميشن و ميرين به اينجا:

ديگه تمومه. شما ميشين شاهزاده تاريكي

خداييش تا حالا عكس به اين باحالي ديده بودين؟

تشكر

راستي اسم من مهدي هست. ;)

lahij_web
05-12-2005, 06:21
سلام

يه حالت ميمونه فقط. من شرايط شما رو ميگم. ببينين درسته؟ اولا اين كه من فكر مي كنم اسم سيو شما اين باشه: A
Throne and a Mask - Library

شما الان بخشي كه تو كتاب خونه مي رفتين رو تموم كردين. بعد اين دري كه من عكسش رو گذاشتم رو شكستين.

بعد رفتين تو همون بخش Clock Tower و اونجا راه رو عوضي رفتين. شما تو اون نقشه كه گذاشتين جاي غلطي هستين. شما بايد به جايي كه من تو اين عكس نشون دادم برين.

بعدش شما بر مي گردين به سالن اصلي و ميرين به اينجا:

وقتي رسيدين به اتاقي كه توش شنهاي زمان ساخته ميشن و ميرين به اينجا:

ديگه تمومه. شما ميشين شاهزاده تاريكي

خداييش تا حالا عكس به اين باحالي ديده بودين؟

تشكر

راستي اسم من مهدي هست. ;)

اي ول ...قربونت مهدي جون . تا عكس سوميت حل بود . يعني در رو با اسكورپين شكستم و از اونجا هم گذشتم و سيو كردم . ولي بر نگشتم به تالار كه دختر قرمز پوشه رو كشته بودم . بايد پس برگردم همونجايي كه ساعت شني توشه تا ا دري كه تازه باز شده بگذرم ؟
درسته ؟ الان ميرم ببينم چطور ميشه ... فقط اگه بتونم از اين گيري ويري كه خودمو توش انداختم در بيام و راه به بيرونو پيدا كنم .
ممنون مهدي جان . :)

lahij_web
05-12-2005, 07:03
خب . الان رفتم و ديدم مشكل شد 2 تا ! :sad:

من از اونجايي كه اشتباهي سيو كردم برگشتم و رسيدم به همون جايي كه تو عكس گذاشتي و پشت چرخ اسياب سيو هست ...

ولي خب فكر كنم تو گذروندن مراحل صفحه پاييني حذف شده و اين چرخه هم اومده درست جلوي راه عبور ...
حالا من موندم چطوري از اين خراب شده خارج شم و برسم به هموون اتاق ساعت شني دوباره !
سيو از بعد چرخ آسياب رو نداري نه ؟
منو بگو آخه چرا فقط 1 سيو ميكني !؟ :angry:

Alipacino
05-12-2005, 08:00
سلام
بچه ها من تو قسمت clockworks and gears__Mechanical pit-past یه مشکل دارم
من اون دستهای رو که وسطش آتش قرمز هست چرخوندم حالا یه صفحه ای روی دیوار کناری بالا و پایین میره .من همونجا گیر کردم تطفا کمک کنین.
مرسی.

princes
05-12-2005, 08:48
خب تو بايد اول از يكي از ديوار با گرفتن كليك راست بالا بري و سپس بعد از اومدن كنار ديوار فكر كنم يا بايد بپري يا اينكه باز با گرفتن كليك راست از ديوار بري و ناگهان پرش بزني.

M E H D I
05-12-2005, 09:09
خب . الان رفتم و ديدم مشكل شد 2 تا ! :sad:

من از اونجايي كه اشتباهي سيو كردم برگشتم و رسيدم به همون جايي كه تو عكس گذاشتي و پشت چرخ اسياب سيو هست ...

ولي خب فكر كنم تو گذروندن مراحل صفحه پاييني حذف شده و اين چرخه هم اومده درست جلوي راه عبور ...
حالا من موندم چطوري از اين خراب شده خارج شم و برسم به هموون اتاق ساعت شني دوباره !
سيو از بعد چرخ آسياب رو نداري نه ؟
منو بگو آخه چرا فقط 1 سيو ميكني !؟ :angry:

اين سيو قبلي:

سلام
بچه ها من تو قسمت clockworks and gears__Mechanical pit-past یه مشکل دارم
من اون دستهای رو که وسطش آتش قرمز هست چرخوندم حالا یه صفحه ای روی دیوار کناری بالا و پایین میره .من همونجا گیر کردم تطفا کمک کنین.
مرسی.

سلام

شما الان اينجا هستين:

بايد به اين ترتيب عمل كنين:

تشكر: مهدي

princes
05-12-2005, 13:01
آقا مهدي سلام.

من توي يه سالن گير كردم.اونجايي كه شمشير رو بر ميداره و بعد از جنگيدن بايد از اونجا خارج بشي.همونطور كه در عكس ميبيني گوشه سالن يه اتاقه كه بالاش بازه و بايد از اونجا بيرون رفت.من حتي پرش زيگزاگي هم كه ميكنم نميره!چون وقتي به نيمه ديوار ميرسه ميافته و ديگه بالاتر نميره! من بايد چكار كنم؟ :sad:

M E H D I
05-12-2005, 13:03
سلام

فكر كنم شما همونجايي هستين كه با اون غول آهني هم دعوا كردين. نه؟

princes
05-12-2005, 13:08
سلام

فكر كنم شما همونجايي هستين كه با اون غول آهني هم دعوا كردين. نه؟

آره.ولي از دستش فرار كردم و امدم اين شمشير رو برداشتم و بعدش بايد از اون اتاقه برم بيرون! ولي تا وسطاش پرش ميزنه بالاتر نميره!OK شد؟ :blush:

M E H D I
05-12-2005, 14:02
آره.ولي از دستش فرار كردم و امدم اين شمشير رو برداشتم و بعدش بايد از اون اتاقه برم بيرون! ولي تا وسطاش پرش ميزنه بالاتر نميره!OK شد؟ :blush:

سلام

شما احتمالا با يكي از باگهاي رايج بازي مواجه شدين. شما بعد اين كه شمشير Scorpion رو برداشتين و اون افرادي كه از اون اتاق بيرون ميان رو كشتين؛ بعدش برمي گردين بيرون و دو نفري هم كه بيرون ايستادن رو مي كشين. اون دو تا از اين دري كه من تو اين عكس نشون دادم اومدن تو.

به نظر من شما يه بار ديگه از سيو قبل از اين شروع كنين به بازي كردن. وقتي شمشير رو برداشتين براين تو اتاق و با اونايي كه تو اتاق هستن جنگ كنين. بعد كه اونا تموم شدن همشون برگردين و برين تو سالن اصلي. الان اونجا بايد دو تا ديگه از دشمناتون باشن. اونا رو هم بكشين و از دري كه تو عكس معلوم هست برين تو تا برسين به اينجا.

براي شكستن اين در بايد كليد چپ ماوس رو بزنين و نگه دارين تا با يه ضربه محكم در رو بشكنه.

ضمنا اون غول آهني كه منظور من بود رو ايشالا به زودي ملاقات مي كنين. منظورم از غول آهني داهاكا نبود. ;)

lahij_web
05-12-2005, 14:18
اين سيو قبلي:

مهدي جان زحمت كشيدي ... برم ادامش بدم! :happy:

roohoravan
05-12-2005, 18:45
باسلام.خسته نباشيد.لطفا مرا راهنمايي كنيد.من دربازي شاهزاده ايراني2 در مرحله اي كه دكل هاي نامتعادل كشتي وجود دارد .گير كرده ام.شمشير كالينا را دارم ونقاب را نيز دارم وغول پرنده را هم كشتم.در اين قسمت در انتها به بن بستي ميخورم كه يكهو خراب ميشود وشاهزاده سقوط ميكند.عكسها را برايتان گذاشتم.در انتهاي اين مسير(در عكسها) گير دارم.اگر زحمتي نيست مرا كمك كنيد.باتشكر فراوان.

M E H D I
05-12-2005, 19:57
سلام

عكسي نديدم تو تاپيك شما. اما فكر كنم مشكل شما همون ديوار سنگيه كه بعد از اينكه روي ديوار دختره رو مي زنين به اونجا مي رسين. اونجا نمي تونين زياد وايسين و سنگها همشون ميريزن. شما براي گذشتن از اين قسمت بايد كليد R رو يك بار بزنيد تا زمان كند بشه و بعد با شمشيرتون ديوار رو بشكنيد. براي شكستن ديوار بايد كليد چپ ماوس رو يك بار فشار بدين و نگه دارين.

اگه اشتباه گفتم بگين تا تصحيح كنم.

Alipacino
06-12-2005, 06:05
مهدی جان, princes دستتون درد نکنه.

M E H D I
06-12-2005, 12:05
ويرايش توسط خودم :blush:

roohoravan
06-12-2005, 20:56
باسلام.من سوالي داشتم.من در مرحله آخر بازي گير دارم.براي بار دوم با كالينا درگير شده ام.نقاب را هم انداختم.هيچ جوري نميتوان كالينا راكشت.در سكوي بزرگ با هم ميجنگيم.اگر امكان دارد مرا راهنمايي فرماييد.از كمك قبلي شما هم صميمانه

roohoravan
06-12-2005, 20:58
باسلام.من سوالي داشتم.من در مرحله آخر بازي گير دارم.براي بار دوم با كالينا درگير شده ام.نقاب را هم انداختم.هيچ جوري نميتوان كالينا راكشت.در سكوي بزرگ با هم ميجنگيم.اگر امكان دارد مرا راهنمايي فرماييد.از كمك قبلي شما هم صميمانه ممنونم.خدا خیرتان دهد.یا علی

lahij_web
06-12-2005, 21:20
مهدي جان زحمت كشيدي ... برم ادامش بدم! :happy:

آقا اين سيوي رو كه دادي من گذاشتم تو پوشه نصب بازي ... متاسفانه نيومد ... نه پروفايل جديدي ميبينم نه تو سيو خودم چيزي اضافه شده . ميشه كمك كني و بگي كجا بايد كپيش كنم ؟ شايد اشتباه كردم . ممنون . :)

Amin
06-12-2005, 21:26
سلام
محل سيو بازي اينجا هستش :

C:\Documents and Settings\*****\Application Data\POPWWProfile

**** = اسم پروفايل ويندوزتون

M E H D I
06-12-2005, 21:58
باسلام.من سوالي داشتم.من در مرحله آخر بازي گير دارم.براي بار دوم با كالينا درگير شده ام.نقاب را هم انداختم.هيچ جوري نميتوان كالينا راكشت.در سكوي بزرگ با هم ميجنگيم.اگر امكان دارد مرا راهنمايي فرماييد.از كمك قبلي شما هم صميمانه

سلام

تو اين مرحله كايلينا يه خورده كشتنش سخته. اما با اين روشي كه من ميگم راحت مي تونين بكشينش.

شما اول كه جنگتون شروع ميشه كايلينا حمله ميكنه. شما همون لحظه بايد زود عقب نشيني كنين و از لبه آويزون بشين. در حالي كه آويزون هستين كمي خودتون رو به سمت چپ يا راست ببرين. بعد برين بالا و ببينين كه اگه زمان رو كند كنه باز هم آويزون بشين. اما اگه ديدين كه زمان رو كند نكرد، شما زمان رو كند كنين. وقتي زمان رو كند كردين تا مي تونين بهش ضربه بزنين. وقتي كند شدن زمان تموم شد سريع خودتون رو به لبه برسونين. بعد يك بار ديگه برين بالا تا Empress زمان رو كند كنه. شما تا زماني كه كند شدن زمان تموم نشده بالا نياين ولي بعد برين بالا و مثل قبل زمان رو كند كنين و بهش ضربه بزنين.

كايلينا چند بار توي اين جنگ، كار رو قطع مي كنه و حرف مي زنه و بعد با گردبادهايي سعي مي كنه جون شما رو كم كنه. شما از اين گردبادها فرار كنين و بهد از اونا براي پر كردن Recall هاتون استفاده كنين.

بعد از اين كه كايلينا رو كشتين بازي تموم ميشه اما به شكل ناقص. اگه مي خواين بازي رو كامل تموم كنين بايد 9 تا Life Upgrade بگيرين كه من مي تونم بهتون كمك كنم تو گرفتنشون. البته فكر نكنم ديگه كسي حوصله كنه كه بازي رو از اول بره با اينكه POPTTT الان در انتظار شماست. (البته غير از من فكر كنم چون 3 بار تموم كردم و باز هم هر موقع وقت خالي داشته باشم بازي مي كنم :blink: )

Alipacino
08-12-2005, 06:18
بچه ها کسی می دونه من چرا این جوری شدم؟
در ضمن تو قسمت water and gardens_ garden waterworks-past چیکار کنم تا از بقیه راه اب ها هم آب بیاد؟

lahij_web
08-12-2005, 06:41
سلام
محل سيو بازي اينجا هستش :

C:\Documents and Settings\*****\Application Data\POPWWProfile

**** = اسم پروفايل ويندوزتون

آقا من اين كار رو. هم كردم ... ولي تغييري تو پروفايلهام نديدم و همونه . :sad:

lahij_web
08-12-2005, 06:44
در ضمن تو قسمت water and gardens_ garden waterworks-past چیکار کنم تا از بقیه راه اب ها هم آب بیاد؟

اگه منظورت همون مرحله اي هست كه مجسمه از كوزه تو دستش آب داره مياد بيرون بايد بگم كه بايد اون چند تا اهرم كه كنار مجسمه هست و روشون آتيش روشنه رو طوري به طرف هم بچرخوني كه آبهاشون بره به طرف اون حوضي كه انتهاي مسير قرار داره .
يه عكسي بزار تا ببينيم كجا هستي ... تا راهنمايي هم دقيقتر باشه .
========
راستي ... اون عكسي كه گذاشتي ! پرنسه ؟!!!!!!!! :blush: چرا اونجوري شده ؟! مثل اون يارو سايه كه باهاش ميجنگه ! :blink:

M E H D I
08-12-2005, 10:06

سلام

جواب سوال اول: شما ديگه الان تبديل شدين به شاهزاده تاريكي يا همون Sandwraith. اين كار براي اين انجام شده كه شما شانس دومي براي عوض كردن سرنوشت خودتون داشته باشين. اگه دقت كنين اسم سيوهاي اين مرحله هم همين هست: The second chance

در اين حالت جون شما در هر لحظه كم و كمتر ميشه اما Sand Tank هاي شما خود به خود پر ميشن. در حالت كلي بازي كردن با اين سخت تر از شاهزاده هست. البته اينو هم در نظر بگيرين كه اين مراحل هم سخت تر از مراحلي است كه شاهزاده خودش بازي مي كنه. شما ايشالا تو POPTTT با هر دوشون به صورت همزمان بازي مي كنين ;)

سوال دوم: شما اينجا رو رد نكرده مگه ميشه برسين به اونجا؟ :ohno: حتما از سيوها استفاده كردين. خوب به هر حال. در قسمتي هستين كه بايد به طور كامل اين برج رو فعال كنين تا آب به ماشين زمان برسه و Empress بتونه شنهاي زمان رو درست كنه.

براي اكتيو كردن اينجا اول بايد اهرم وسط رو طوري بچرخونين كه از سمت چپتون بتونين برين بالا. وقتي رفتين بايد برين و راه رو ادامه بدين كه برسين به اهرمي كه اول ورودتون به اينجا اون رو نشون ميده. وقتي اون اهرم رو هم فعال كردين برمي گردين. (البته اونجا يك Life Upgrade هم هست.) همون راهي رو كه رفتين برمي گردين تا تقريبا كامل بشه. وقتي اهرم وسط رو دوباره بچرخونين آب جريان پيدا ميكنه. براي اين كه بفهمين چطوري بايد بچرخونين بايد به آبراه ها كه روي زمين هستن دقت كنين كه بتونين تشخيص بدين چه حالتي درست تره. براي اين كه آب جريان پيدا كنه بايد آب از فواره قبلي درست به اول آبراه يا همون جوب بريزه.

ببخشيدا من هميشه با عكس مي گفتم اين چيزا رو اما الان ويندوز عوض كردم همه سيوهام پاك شده :sad: بايد يك بار ديگه هم نصب كنم.

آقا من اين كار رو. هم كردم ... ولي تغييري تو پروفايلهام نديدم و همونه .

شما يك پوشه جديد تو اين آدرس كه امين جان گفتن ايجاد مي كنين. البته به جاي ***** بايد All Users قرار بگيره. بعد اون دو تا فايلي رو كه من زيپ كردم رو تو اون پوشه آنزيپ كنين و برين به بازي. ;)

يعني ميشه اين آدرس:

roohoravan
08-12-2005, 14:53
با سلام.خسته نباشيد.آقا مهدي ببخشيد اين چند روز مزاحم شدم واز راهنماييهاي شما ممنونم.من به لطف شما بازي را تمام كردم.حالا براي گرفتن آن 9مورد كه فرموده بودي چه بايد بكنم؟ بعد از آن اتفاق خاصي ميفتد؟ وبازي كامل تمام ميشود؟ متشكرم.ياعلي

M E H D I
08-12-2005, 20:59
با سلام.خسته نباشيد.آقا مهدي ببخشيد اين چند روز مزاحم شدم واز راهنماييهاي شما ممنونم.من به لطف شما بازي را تمام كردم.حالا براي گرفتن آن 9مورد كه فرموده بودي چه بايد بكنم؟ بعد از آن اتفاق خاصي ميفتد؟ وبازي كامل تمام ميشود؟ متشكرم.ياعلي

سلام

اگه حالشو داشته باشين كه از اول شروع كنين من مي تونم جاي همشون رو بگم. اما اگه حالشو ندارين من سيو كاملش رو ميذارم كه بتونين با داهاكا هم بجنگين و نوع دوم تموم شدن رو ببينين كه فيلمش هم فرق مي كنه و اين بار با كايلينا ازدواج مي كنه شاهزاده.

:ohno: راستي چرا اينقدر رسمي حرف ميزني عزيز؟ راحت باش. اينجا همه باهم دوستن. ;)

roohoravan
08-12-2005, 23:31
با سلام وعرض ادب.مهدي جان اگر زحمتي نيست سيو كاملش را برام بگذار تا با داهاكا بجنگم وفيلم دومش را هم ببينم وكمي توضيح بدهيد كه با سيوش چه بايد كرد.البته اگر به حساب بي ادبي ما نميگذاريد.يا علي

Alipacino
09-12-2005, 07:26
بچه ها سلام
از توضیحات همه متشکرم ولی جواب هر دو تا سوالم رو خودم پیدا کردم.
هر دو تا مشکل به خاطر وجود bug هایی هست که در بازی وجود داره.
برای مشکل اول (اگه کسی مثل من باهاش روبرو شد ) باید از save های قبلی شروع کرد. این یکی از cheat های بازی بوده که من ناخواسته فعالش کرده بودم.
در مورد مشکل دوم هم باید اهرمی رو که در اتاق بالای باغ هست (اونجایی که بعدش میشه life upgrade بگیری) می چرخوندم که در بازی من اون اهرم وجود نداشت. مجبور شدم از save هایی که در اینترنت هست استفاده کنم.
به هر حال از همه متشکرم. از اون به بعدشو بدون مشکل رفتم و بازی رو دیروز تموم کردم. منتظر POPTTT نشستم.

M E H D I
09-12-2005, 10:18
:happy:
با سلام وعرض ادب.مهدي جان اگر زحمتي نيست سيو كاملش را برام بگذار تا با داهاكا بجنگم وفيلم دومش را هم ببينم وكمي توضيح بدهيد كه با سيوش چه بايد كرد.البته اگر به حساب بي ادبي ما نميگذاريد.يا علي

سلام

اين هم سيو كامل بازي:

اين فايل رو اول Unzip كنين بعد برين به اين آدرس و يك پوشه جديد درست كنين( به هر اسمي كه دلتون ميخواد) بعدش دقت كنين كه كل فايلهاي اون فايل زيپ رو كپي نمي كنين. فقط اونايي كه تو پوشه ian هست رو كپي مي كنين و بعد ميرين به يازي. سيو آخر فيلم آخر بازي هست. سيو قبل از اون مبارزه با داهاكا هستش.

اين پوشه مخفي هست.
( اگه تو داونلود كردن اين فايل مشكل داشتين به اين آدرس برين و روش داونلود از اين آدرس رو ياد بگيرين.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

بچه ها سلام
از توضیحات همه متشکرم ولی جواب هر دو تا سوالم رو خودم پیدا کردم.
هر دو تا مشکل به خاطر وجود bug هایی هست که در بازی وجود داره.
برای مشکل اول (اگه کسی مثل من باهاش روبرو شد ) باید از save های قبلی شروع کرد. این یکی از cheat های بازی بوده که من ناخواسته فعالش کرده بودم.
در مورد مشکل دوم هم باید اهرمی رو که در اتاق بالای باغ هست (اونجایی که بعدش میشه life upgrade بگیری) می چرخوندم که در بازی من اون اهرم وجود نداشت. مجبور شدم از save هایی که در اینترنت هست استفاده کنم.
به هر حال از همه متشکرم. از اون به بعدشو بدون مشکل رفتم و بازی رو دیروز تموم کردم. منتظر POPTTT نشستم.

خوشحالم كه بازي رو تموم كردين. اگه از سيوهاي توي اينترنت استفاده كردين پس حتما داهاكا رو هم شكست دادين. بهتون تبريك ميگم. :happy:

roohoravan
09-12-2005, 15:58
آقا مهدی سلام.خوبی.آقا من سیو کاملش را برداشتم وهمه موارد را که گفته بودی انجام دادم ولی بازی اجرا نشد واصلا داخل نشد وپیغام میداد که بازی پایان یافته وبه Reedme نگاه کنید.البته اگر این کارها را نیز نکرده باشم باز همین پیغام رامیدهد.لطفا بگید چکار کنم.با تشکر فراوان.

M E H D I
09-12-2005, 16:07
سلام

شما جديدا ويندوز خودتون رو عوض كردين؟ فكر كنم از اين باشه. اگه نه كه متن انگليسي پيغام رو بدين تا ببينم چيزي پيدا ميكنم يا نه. اگه ديدين درست نميشه يه بار ديگه نصب كنين بازي رو.

roohoravan
09-12-2005, 18:58
با سلام.خوبي مهدي جان.آقا من ويندوز نصب نكردم جديدا.بازي را هم مجددا نصب كردم وديگه كلا تمام load هاش در داخل بازي از بين رفته است.پیغام قبلی هم که میداد و وارد بازی نمیشد اینه.The game ended unexpectedly
Please see reedme.txt file for technical support.

ببخشید زحمت میدم.خسته ات کردم مگه نه؟

M E H D I
09-12-2005, 19:11
با سلام.خوبي مهدي جان.آقا من ويندوز نصب نكردم جديدا.بازي را هم مجددا نصب كردم وديگه كلا تمام load هاش در داخل بازي از بين رفته است.پیغام قبلی هم که میداد و وارد بازی نمیشد اینه.The game ended unexpectedly
Please see reedme.txt file for technical support.

سلام

شما احتمالا يك اشكال سخت افزاري دارين(درايور يكي مشكل داره شايد) يا اين كه كرك شما اشتباهه. شما اين فايل Readme رو بخونين ببينين به چي ايراد گرفته. من اين پيغام رو فكر كنم چند بار تو POP: sands of time ديده بودم فكر كنم. اما نمي دونم چطوري حل شد :blush:

شما براي حلش يه بار كامل بازي رو از نصب در بيارين و دوباره نصب كنين. اگه باز هم ديدين درست نشد تو اين تاشيك مطرح كنين تا ببينيم كسي مي تونه كمك كنه.

ضمنا من خسته نشدم. كاري نكردم كه :happy:

roohoravan
09-12-2005, 21:14
سلام مهدي جان.آقا بازي را پاک کردم تا مجددا نصب کنم وفکر میکنم که سیوهاش هم پاک شده که این مشکل ایجاد شده است.دوباره نصب کردم ولی در داخل بازی دیگه سیوها نبود وباید از اول شروع کرد و در حالی که من برای کشتن داهاکا ودیدن فیلم آخر بازی به سیوهای دور اول بازی که تمام کرده بودم احتیاج دارم.البته فکر میکنم که سیوهای دور اول در یک فایل وجود دارد.ولی در داخل بازی نمیتوان ازشون بهره برد. از قسمت رفع مشکلات نصب بازی هم سوال کردم ولی هنوز پاسخی ندادند.خلاصه گیر کردم شدیدا و هی مزاحم شما میشم.اگه شما هم کاری داشته باشید من در خدمتم.بی تعارف.یاعلی

M E H D I
09-12-2005, 21:21
سلام

اگه بازي نصب شده و اجرا ميشه شما به سيوهاي قبلي احتياجي ندارين. فقط كافيه اون سيوهايي كه من گذاشتم رو شما به پوشه سيوهاتون كپي كنين. همين

lahij_web
10-12-2005, 07:42
شما يك پوشه جديد تو اين آدرس كه امين جان گفتن ايجاد مي كنين. البته به جاي ***** بايد All Users قرار بگيره. بعد اون دو تا فايلي رو كه من زيپ كردم رو تو اون پوشه آنزيپ كنين و برين به بازي. ;)

يعني ميشه اين آدرس:

قبلا گفتين سيو ها تو پروفايل خودمون ذخيره ميشه نه تو all user . واسه همين بود كه نميشد .
الان درسته . فايلهاي سيو رو توي پروفايل خودم گذاشتم .
ممنون ;)

فقط الان كه بازي رو ادامه دادم به مشكل جديدي برخوردم ! ( اين شد 2 بار ! تا حالا تو يهبازي 2 بار گير نكرده بودم ! )
رسيدم به جايي كه يه سطح دايره اي بزرگه ... و بعد از دري كه زير ش يه كم باز بود رد شدم . ولي اونجايي كه ميري رو دكمه قرمزه و يه سطح نرده اي بيرون مياد هيچ راهي ديده نميشه . كجاش بايد رفت ؟ ! وقتي كه رو ديوار ميدوي و ستون رو هم ميگيري ديگه به جايي نميشه پريد .

roohoravan
10-12-2005, 14:28
با سلام.مهدي جان باز مزاحم شدم.ببخشيد.آقا پوشه سیو بازی در کجا قرار دارد؟ کمی گیج شدم.من آن سیوها را که شما گذاشته بودی در پوشه سیو بازی کپی کرد(نمیدانم پوشه را درست انتخاب کردم )ولی در داخل بازی مشکل دارم وباید بازی را مجددا از اول شروع کرد ودیگه از مبارزه با داهاکا خبری نیست.با سپاس بیکران از شما.یا علی

M E H D I
10-12-2005, 14:51
فقط الان كه بازي رو ادامه دادم به مشكل جديدي برخوردم ! ( اين شد 2 بار ! تا حالا تو يهبازي 2 بار گير نكرده بودم ! )
رسيدم به جايي كه يه سطح دايره اي بزرگه ... و بعد از دري كه زير ش يه كم باز بود رد شدم . ولي اونجايي كه ميري رو دكمه قرمزه و يه سطح نرده اي بيرون مياد هيچ راهي ديده نميشه . كجاش بايد رفت ؟ ! وقتي كه رو ديوار ميدوي و ستون رو هم ميگيري ديگه به جايي نميشه پريد .

سلام

من نفهميدم كجا رو ميگيد. اسم سيو و عكس يادتون نره ;)

با سلام.مهدي جان باز مزاحم شدم.ببخشيد.آقا پوشه سیو بازی در کجا قرار دارد؟ کمی گیج شدم.من آن سیوها را که شما گذاشته بودی در پوشه سیو بازی کپی کرد(نمیدانم پوشه را درست انتخاب کردم )ولی در داخل بازی مشکل دارم وباید بازی را مجددا از اول شروع کرد ودیگه از مبارزه با داهاکا خبری نیست.با سپاس بیکران از شما.یا علی

سلام

پوشه سيوهاي بازي:

اين پوشه مخفي هست. بايد يه پوشه ايجاد كنين و محتويات پوشه ian كه من بهتون دادم رو توش كپي كنين. توي بازي يك پروفايل به اسم پوشه اي كه شما ساختين ظاهر ميشه.

lahij_web
10-12-2005, 16:34
سلام

من نفهميدم كجا رو ميگيد. اسم سيو و عكس يادتون نره ;)

مهدي جان يه خورده جلوتر از اونجايي كه يه در كنار ساعت شني باز ميشه . مرحله جديد :

به اولين جاي كه رسيدم گودالي بود كه توش اب بود و نميشد ازش رد شد . چه با پرش چه با دويدن از رو ديوار . روي ديواره هاش هم خزه بود .
بعد برگشتم و پشت سرم ديدم مسير هست .
يه صفحه سنگي بزرگ كه دورش خالي بود .
بعد رسيدم به اينجا :

از زير در رد شدم و رسيدم به اينجا :

اينم نماي بازش : چيزي نديدم :sad: يعني مسير همينه كه باز اومدم يا اشتباه شد ؟ :

ممنون مهدي جان . ( راستي ... اينجايي كه هستم هنوز خيلي ديگه مونده به مرحله آخر نه ؟ )

M E H D I
10-12-2005, 23:13
سلام

مسير همينه. شما وقتي اون دكمه قرمز رو زدين اون سكو باز ميشه. سريع بايد برين رو سكو و از روي ديوار خودتون رو برسونين به ستوني كه اونجا هست. بعد به بالاترين جاي ستون ميرين و پشتتون رو مي كنين به طرف ديوار. بعد با پرشهاي تركيبي خودوتون رو مي رسونين به اون ديوار نميه كاره. از روي ديوار نيمه كاره هم يك دكمه رو فعال مي كنين و سريع باز هم مي پرين به جاي اولتون. بعد به طرف چپ ميرين و از سكويي كه باز ميشه( اگه درست يادم مونده باشه) ميرين و يك دكمه قرمز ديگه رو هم ميزنين و باز هم بر مي گردين به اون ديوار نمي كاره و سريع مي پرين روي سكويي كه باز شده.

اينجا رو من تو سيوهام پيدا نكردم كه با عكس بذارم. فقط يه خورده دقت مي خواد. يه چيز ديگه اينكه اينجاي بازي صداي اسپيكر رو زياد كنين تا بفهمين سكوها كي باز ميشن و كي بسته ميشن. راه رو پيدا كردن يه خورده مشكله. يعني مشكل هم نيست فقط نشون نميده كه كدوم سكو باز يا بسته ميشه. به همين خاطر بايد چند بار بسوزين تا آخرش مسير بياد دستتون. ضمنا استفاده از recall يادتون نره. مي تونين از كند كردن زمان هم استفاده كنين.

به هر حال ببخشيد كه عكس نذاشتم ;)

lahij_web
11-12-2005, 21:39
سلام

مسير همينه. شما وقتي اون دكمه قرمز رو زدين اون سكو باز ميشه. سريع بايد برين رو سكو و از روي ديوار خودتون رو برسونين به ستوني كه اونجا هست. بعد به بالاترين جاي ستون ميرين و پشتتون رو مي كنين به طرف ديوار. بعد با پرشهاي تركيبي خودوتون رو مي رسونين به اون ديوار نميه كاره. از روي ديوار نيمه كاره هم يك دكمه رو فعال مي كنين و سريع باز هم مي پرين به جاي اولتون. بعد به طرف چپ ميرين و از سكويي كه باز ميشه( اگه درست يادم مونده باشه) ميرين و يك دكمه قرمز ديگه رو هم ميزنين و باز هم بر مي گردين به اون ديوار نمي كاره و سريع مي پرين روي سكويي كه باز شده.

اينجا رو من تو سيوهام پيدا نكردم كه با عكس بذارم. فقط يه خورده دقت مي خواد. يه چيز ديگه اينكه اينجاي بازي صداي اسپيكر رو زياد كنين تا بفهمين سكوها كي باز ميشن و كي بسته ميشن. راه رو پيدا كردن يه خورده مشكله. يعني مشكل هم نيست فقط نشون نميده كه كدوم سكو باز يا بسته ميشه. به همين خاطر بايد چند بار بسوزين تا آخرش مسير بياد دستتون. ضمنا استفاده از recall يادتون نره. مي تونين از كند كردن زمان هم استفاده كنين.

به هر حال ببخشيد كه عكس نذاشتم ;)

ممنون مهدي جان . همون بار اول موفق شدم برم ...
ديگه دارم خيلي خنگ ميشم ! همه چيز به ذهنم ميرسيد الا اينكه بايد بپر بپر كنم بين دو تا ديوار ! كاري كه تو مرحله هاي قبل چندين بار كردم !!!!! گمونم يهو هنگ كرده بودم !
به هر حال مرسي .
الان تبديل به اون يارو سايه هه شدم و ماسك مجسمه رو رو صورتم! ( همون صورت پرنس ! ) گذاشتم و رسيدم به جايي كه بايد مواد مذاب رو روون كنم تا مرحله عوض شه و بشه رمان گذشته .
الان جايي هستم كه بايد با اون غولي كه فقط چشم هاش معلومه بجنگم ... راهي وجود داره كه بشه راحت تر نابودش كرد ؟! ( غير از آهسته كردن زمان ؟ )
بازم مزاحم ميشم ...
ممنون

M E H D I
12-12-2005, 09:44
سلام

منظورتون از غولي كه فقط چشمهاش معلومه داهاكا هستش؟ :ohno:

يا منظورتون اوني هست كه پرواز مي كنه؟ اگه اونو ميگيد كه ميشه اون رو هم بدون كند كردن زمان كشت اما خيلي سخت ميشه. اينجا كه ديگه كند كردن زمان مشكلي نداره. sand tank هاي شاهزاده تاريكي خود به خود پر ميشه. براي كشتن اون غول هم بايد حتما برين و به پشت پاهاش ضربه بزنين. يه سوال ديگه: شمشير آب( Water Sword) رو گرفتين؟ اگه گرفته باشين كه حله و راحت مي كشينش و بعدش هم ميرين به جنگ داهاكا. اگه نگرفتين كه بازم مي كشين اين رو( البته نه به اون راحتي) و ميرين به جنگ كايلينا.

در هر دو حالت بازي تموم ميشه. :cool:

lahij_web
12-12-2005, 12:38
سلام

منظورتون از غولي كه فقط چشمهاش معلومه داهاكا هستش؟ :ohno:

يا منظورتون اوني هست كه پرواز مي كنه؟ اگه اونو ميگيد كه ميشه اون رو هم بدون كند كردن زمان كشت اما خيلي سخت ميشه. اينجا كه ديگه كند كردن زمان مشكلي نداره. sand tank هاي شاهزاده تاريكي خود به خود پر ميشه. براي كشتن اون غول هم بايد حتما برين و به پشت پاهاش ضربه بزنين. يه سوال ديگه: شمشير آب( Water Sword) رو گرفتين؟ اگه گرفته باشين كه حله و راحت مي كشينش و بعدش هم ميرين به جنگ داهاكا. اگه نگرفتين كه بازم مي كشين اين رو( البته نه به اون راحتي) و ميرين به جنگ كايلينا.

در هر دو حالت بازي تموم ميشه. :cool:

مهدي جون نميدونم چرا وقتي به پستت جواب ميدم مرحله مثل آب خوردن تموم ميشه ! :biggrin:
خوش يمني برام ...
سر همون بار دوم كشتمش ! ! ! الان رسيدم به جايي كه تو مرحله قبل با گردوندن دستگيره آب رو راه انداختيم ...
الان ميخوام بدونم بايد به عقب برگردم يا باز با دستگيره ور برم ؟!

M E H D I
12-12-2005, 14:47
سلام

:cool: :laughing:

برمي گردي عقب عزيز. همون جايي كه مرحله ها رو عوض مي كنيم. همونجايي كه قبلا داهاكا Sandwraith رو گرفت و شما فرار كردين.( اين بار شاهزاده رو مي گيره و Sandwrauth فرار مي كنه.

ضمنا مي بينم كه آخرين Life Upgrade رو نگرفتين. اگه بخواين ميگم كجاست ;) كه ديگه همون اولين بار با داهاكا مبارزه كنين :happy:

lahij_web
12-12-2005, 18:55
سلام

:cool: :laughing:

برمي گردي عقب عزيز. همون جايي كه مرحله ها رو عوض مي كنيم. همونجايي كه قبلا داهاكا Sandwraith رو گرفت و شما فرار كردين.( اين بار شاهزاده رو مي گيره و Sandwrauth فرار مي كنه.

ضمنا مي بينم كه آخرين Life Upgrade رو نگرفتين. اگه بخواين ميگم كجاست ;) كه ديگه همون اولين بار با داهاكا مبارزه كنين :happy:

:biggrin: :) :happy: ;)

اپگريد هام كه كامله . ديگه چيو نگرفتم ؟!

M E H D I
12-12-2005, 19:30
:biggrin: :) :happy: ;)

اپگريد هام كه كامله . ديگه چيو نگرفتم ؟!

اگه آپگريد كامل بود بايد جونت دور ميزد و بر ميگشت جاي اولش. اگه اينجور بشه مي توني شمشير آب رو بگيري. همون پيش ساعت شني هست شمشيره. اگه نگرفتي بگو تا بگم اون يكي آپگريد كجاست. البته اگه دير نشده باشه. چون من قبل از اينكه بشم SandWraith شمشير آب رو گرفته بودم.

lahij_web
12-12-2005, 20:13
اگه آپگريد كامل بود بايد جونت دور ميزد و بر ميگشت جاي اولش. اگه اينجور بشه مي توني شمشير آب رو بگيري. همون پيش ساعت شني هست شمشيره. اگه نگرفتي بگو تا بگم اون يكي آپگريد كجاست. البته اگه دير نشده باشه. چون من قبل از اينكه بشم SandWraith شمشير آب رو گرفته بودم.

درسته حق با شماست ...

ولي گمونم خيلي دير شده ! الان رسيدم به اونجايي كه داهاكا دنبالم ميكنه و يهو زمين زير پاش خالي ميشه و ميفته تو دره ...
بعد دره هم سيو بود ... تا سيو كردم ديگه برقمون رفت !
( نميدونم چرا حال كردم گزارش بازيمو به تو بدم ! )

lahij_web
14-12-2005, 14:11
من رسيدم به مبارزه با كايلينا ! گمونم ديگه آخراي بازيه ؟!

آقا يكي به ما بگه چه جوري اين كايليناهه رو ناك داون كنم ؟! هيچ رقمه كوتاه نمياد .. .
كشتنش سخته . راهي هست ؟

M E H D I
14-12-2005, 14:26
من رسيدم به مبارزه با كايلينا ! گمونم ديگه آخراي بازيه ؟!

آقا يكي به ما بگه چه جوري اين كايليناهه رو ناك داون كنم ؟! هيچ رقمه كوتاه نمياد .. .
كشتنش سخته . راهي هست ؟

سلام

اين هم جوابش:

سلام

تو اين مرحله كايلينا يه خورده كشتنش سخته. اما با اين روشي كه من ميگم راحت مي تونين بكشينش.

شما اول كه جنگتون شروع ميشه كايلينا حمله ميكنه. شما همون لحظه بايد زود عقب نشيني كنين و از لبه آويزون بشين. در حالي كه آويزون هستين كمي خودتون رو به سمت چپ يا راست ببرين. بعد برين بالا و ببينين كه اگه زمان رو كند كنه باز هم آويزون بشين. اما اگه ديدين كه زمان رو كند نكرد، شما زمان رو كند كنين. وقتي زمان رو كند كردين تا مي تونين بهش ضربه بزنين. وقتي كند شدن زمان تموم شد سريع خودتون رو به لبه برسونين. بعد يك بار ديگه برين بالا تا Empress زمان رو كند كنه. شما تا زماني كه كند شدن زمان تموم نشده بالا نياين ولي بعد برين بالا و مثل قبل زمان رو كند كنين و بهش ضربه بزنين.

كايلينا چند بار توي اين جنگ، كار رو قطع مي كنه و حرف مي زنه و بعد با گردبادهايي سعي مي كنه جون شما رو كم كنه. شما از اين گردبادها فرار كنين و بهد از اونا براي پر كردن Recall هاتون استفاده كنين.

بعد از اين كه كايلينا رو كشتين بازي تموم ميشه اما به شكل ناقص. اگه مي خواين بازي رو كامل تموم كنين بايد 9 تا Life Upgrade بگيرين كه من مي تونم بهتون كمك كنم تو گرفتنشون. البته فكر نكنم ديگه كسي حوصله كنه كه بازي رو از اول بره با اينكه POPTTT الان در انتظار شماست. (البته غير از من فكر كنم چون 3 بار تموم كردم و باز هم هر موقع وقت خالي داشته باشم بازي مي كنم )

max_82
14-12-2005, 15:44
سلام.
كسي ميدونه نقشه alternate ending اين بازي را از كجا ميتونم دانلود كنم؟

M E H D I
14-12-2005, 17:17
سلام.
كسي ميدونه نقشه alternate ending اين بازي را از كجا ميتونم دانلود كنم؟

سلام عزيز

چند بار گذاشتيم قبلا:

تشكر

princes
14-12-2005, 23:52
سلام.من اونجايي گير كردم كه ماسك جادويي رو زدم و كلي راه رو برگشتم و از آسيابه و يه عالمه چيزاي ديگه اومدم بيرون.رسيدم به اونجايي كه يه منطقه بزرگه و يه اهرم تغيير وسطش داره و 2 تا ديگه در گوشه ها هستن.همون جايي كه وسطي رو تنظيم مي كني و ميري بالاو دوباره تنظيم ميكني و ميري جلوتر و باز هم ...تا اينكه ميرسي وسط و ميپري بالاي ديوار....در واقع اونجايي رو ميگم كه آب رو باز كردي توي كل آسياب! ولي اينجا اون اهرمه كه آب رو باز كردي نيستش.حالا من چكار كنم كجا فرار كنم؟مهدي جان جواب بده!

max_82
15-12-2005, 00:55
ادرسي كه دادي رفتم.ولي download free اجازه نداد.ممنون ميشم اگه ادرس ديگه اي بدي.

princes
15-12-2005, 09:48
سلام.من اونجايي گير كردم كه ماسك جادويي رو زدم و كلي راه رو برگشتم و از آسيابه و يه عالمه چيزاي ديگه اومدم بيرون.رسيدم به اونجايي كه يه منطقه بزرگه و يه اهرم تغيير وسطش داره و 2 تا ديگه در گوشه ها هستن.همون جايي كه وسطي رو تنظيم مي كني و ميري بالاو دوباره تنظيم ميكني و ميري جلوتر و باز هم ...تا اينكه ميرسي وسط و ميپري بالاي ديوار....در واقع اونجايي رو ميگم كه آب رو باز كردي توي كل آسياب! ولي اينجا اون اهرمه كه آب رو باز كردي نيستش.حالا من چكار كنم كجا فرار كنم؟مهدي جان جواب بده!

فكر كنم من اين وسطه اضافيم! :sad:

lahij_web
15-12-2005, 12:28
فكر كنم من اين وسطه اضافيم! :sad:

پرنس عزيز ... اضافه كه نيستي هيچ ... خيليم باحالي ...

كاش يه عكسي چيزي ميزاشتي ... به خدا من كه بازي رو تموم كردم 2 بار نوشتتو خوندم ولي نتونستم حدس بزنم كجايي ...
كافيه 1 عكس بزاري يا توضيح روشنتر بدي ...
مرسي

M E H D I
15-12-2005, 14:30

سلام پرنسس جان

ببخشيد من نبودم واسه همين جواب ندادم. شما اونجايي كه گفتين هيچ كاري لازم نيست انجام بدين. فقط از دري كه سمت راست صفحه است و بازه برمي گردين عقب. باز هم ميگم كه وقتي شما SandWraith هستين نبايد به اهرمهاي اينجا دست بزنين. فقط رد ميشين.

ادرسي كه دادي رفتم.ولي download free اجازه نداد.ممنون ميشم اگه ادرس ديگه اي بدي

از اينجا داونلود كنيد ;)

princes
17-12-2005, 10:03

مهدي جان سلام.
من برگشتم رسيدم به اون سالن بزرگ.ولي چيزي نبود كه من برم پايين! :blush:
راستي اينم عكسهاي اونجايي كه گير كردم.در ضمن نقشه رو هم گذاشتم.اهرم اتاق اصلي هم كه ناپديد شده است و من نميتونم كاري بكنم! به فرض اينكه دست به اين اهرم هاي پايين هم نزنم.حالا بايد چكار كنم؟ :blink:
راه برگشت تا يه مسيري هست.ولي همونطور كه بهت گفتم راهي براي پايين آمدن به اون سالن بزرگ(كه يه اهرم وسطشه ) نيست.در واقع ستون ها پايين آمده اند! حالا بگو من اينجا بايد چكار كنم؟ :sad:

بازم ممنونم.

M E H D I
17-12-2005, 17:16
سلام

من اون اهرم رو نمي گفتم. منظور من اون اهرمي هست كه مرحله ها رو عوض مي كرد( همون كه شمشير Serpent رو اول كرد تو يه دونه سنگ، بعد اهرم از وسط سالن اومد بيرون. وقتي مي چرخونيشون سنگها بالا و پايين ميرن.) تو همون عكسي كه شاهزاده رو هم مشخص كردين؛ از اون در ميرين و بر مي گردين تا برسين به اونجا. بعد ميرين جايي كه با Empress قبلا جنگ كرده بودين. بعدش چند دقيقه فيلم مي بينين و بعد يه جنگ با كايلينا و بازي تموم ميشه. ;)

princes
17-12-2005, 17:42
آقا مهدي سلام.
من اصلن نميتونم برم توي اين سالنه ! چون كه اون بالا هستم و ستونها هم پايين هستند.به هيچ وجه نميتونم بيام پايين.در ضمن من آخر بازي نيستم! فكر نكنم!

M E H D I
18-12-2005, 12:56
آقا مهدي سلام.
من اصلن نميتونم برم توي اين سالنه ! چون كه اون بالا هستم و ستونها هم پايين هستند.به هيچ وجه نميتونم بيام پايين.در ضمن من آخر بازي نيستم! فكر نكنم!

متاسفانه من سيو اون مرحله رو ندارم. اگه بتوني واسم بفرستي خيلي خوب ميشه. آخرين فايل سيو به همراه Profile.dat رو زيپ كن واسم بفرست.

تشكر

princes
18-12-2005, 19:10
سلام.الا ن كه نميتونم اين كار رو بكنم ولي در اسرع وقت حتمن.ممنون.

lahij_web
18-12-2005, 21:37
تموم شد !

princes
18-12-2005, 22:38
تموم شد !

سلام.
بابا تو لاقل بگو من چكار كنم؟ تو كه تموم كردي! :sad:

M E H D I
18-12-2005, 22:52
سلام.
بابا تو لاقل بگو من چكار كنم؟ تو كه تموم كردي! :sad:

:blink: :blink: مگه من تموم نكردم :blink: :blink: من 3 بار تموم كردم خير سرم. اما اين كه الان تازه POP3 رو تموم كردم، POP2 يادم رفته من چيكار كنم؟

princes
19-12-2005, 11:39
آقا مهدي سلام.
اميتوني از اينجا سيو رو بگيري:

با Winrar بايد بازش كني.

ahmadagah
19-12-2005, 13:41
خيلي ممنونم ولي يه خورده بيشتر توضيح بدين چون من همين كارا رو انجام دادم ولي اتفاقي نيفتاد من شمشيررا براي دومين بار از كالينا گرفتم ولي توي همان سالن كنار سنگ رفتم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد ممنونم از توضيحاتتون

M E H D I
19-12-2005, 20:31
آقا مهدي سلام.
اميتوني از اينجا سيو رو بگيري:

با Winrar بايد بازش كني.

سلام

ببخشين دير شد. عكس هم گرفته بودم اما وقت نشده بود آپلود كنم.

اين هم از عكسها:

فكر نكنم ديگه لازم باشه توضيح هم بدم. اما اگه بخواي ميگم.

خيلي ممنونم ولي يه خورده بيشتر توضيح بدين چون من همين كارا رو انجام دادم ولي اتفاقي نيفتاد من شمشيررا براي دومين بار از كالينا گرفتم ولي توي همان سالن كنار سنگ رفتم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد ممنونم از توضيحاتتون

اگه درست يادم مونده باشه شما بار دوم از كايلينا شمشير Lion رو مي گيرين نه شمشير Serpent. وقتي شمشير Serpent رو گرفتين بايد برين پيش سنگه. اما اگه Lion رو گرفتين يادم نيست كه بايد دقيقا كجا برين. يه عكس از نقشه تون اگه بذارين ممنون ميشم. :happy:

princes
19-12-2005, 21:49
مرسي آقا مهدي.خيلي چاكريم.راستي تو وبلاگ داري؟

M E H D I
19-12-2005, 21:51
مرسي آقا مهدي.خيلي چاكريم.راستي تو وبلاگ داري؟

وبلاگ كه الان ديگه آپديت نمي كنم اما سايت دارم. از اون مفتها:

مرسي

ahmadagah
20-12-2005, 16:22
سلام من در بازي شاهزاده ايراني به اونجائي رسيدم كه كالينا براي دومين بار شمشير به پرنس ميده اونجا كه پرنس به كالينا ميگه اسمت چيه اونجا را ميگم لطفاٌ كمك كنيد.
مرسي

M E H D I
20-12-2005, 17:12
سلام من در بازي شاهزاده ايراني به اونجائي رسيدم كه كالينا براي دومين بار شمشير به پرنس ميده اونجا كه پرنس به كالينا ميگه اسمت چيه اونجا را ميگم لطفاٌ كمك كنيد.
مرسي

سلام

عزيزجان گفتم كه شما يه عكس از نقشه واسه من بذار. من ميگم بايد چيكار كني. يا اين كه فايل سيو خودت رو برام بفرست.

princes
21-12-2005, 18:15
و تمام شد!

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

tombraider_512
22-12-2005, 15:17
سلام عزيز

تبريك ميگم عضويتتون رو تو اين سايت. اينجا مي تونين درخواستتون رو مطرح كنين چون اين تاپيك قديميه.

ضمنا جواب سوالتون رو همينجا ميگم. بله. من دو سه بار داهاكا رو شكست دادم. اگه حوصله دارين من مي تونم راههاي مخفي بازي رو بهتون بگم كه بتونين آپگريدها رو بگيرين. اما اگه حوصله اش رو ندارين من مي تونم سيوها رو براتون بذارم. ضمنا قبلا تو تاپيكي كه معرفي كردم آدرس داونلود سيوها رو هم گذاشتم. ;)

سلام!...خيلي ممنون آقا مهدي واقعا دمت گرم!.حوصلش رو دارم كه مطالب رو بخونم البته اگه شما حالشو داشتي بنويس كه واقعا دمت گرم.خيلي خيلي ممنون...شب يلدات هم مبارك!

tombraider_512
22-12-2005, 15:32
آقا مهدي! پس شمشير آب فقط مربوط به life upgrade ها ميشه؟ و به صندوقها ربطي نداره؟ من فكر ميكنم دوتا از life upgrade ها رو نگرفتم ميشه يه كمي توضيح بدي و اگر هم مي توني عكسي از اون قسمتها بدي؟ من save ها رو هم بيخيال شدم...

princes
22-12-2005, 20:17
سلام.
من از اين بهبعد در اين تايپيك مشغول به كارم.آقا مهدي اگه فرصت بدي پهلوون و به سوالات ما جواب بدي ما هم رخصت مي ديم و سوالتمون رو مي پرسيم.رخصت مي دي پهلوون؟

M E H D I
22-12-2005, 21:29
آقا مهدي! پس شمشير آب فقط مربوط به life upgrade ها ميشه؟ و به صندوقها ربطي نداره؟ من فكر ميكنم دوتا از life upgrade ها رو نگرفتم ميشه يه كمي توضيح بدي و اگر هم مي توني عكسي از اون قسمتها بدي؟ من save ها رو هم بيخيال شدم...

سلام

بله. شمشير آب فقط مربوط به Life Upgradeها ميشه. اون جعبه هايي كه هستن براي باز كردن عكسهاي توي بازي هستن. در مورد سوال دوم شما: من كه نمي دونم شما كدوم رو گرفتين و كدوم رو نگرفتين. من اگه وقت بشه و بتونم حتما همه Life Upgrade ها رو با عكس ميذارم. البته بايد يه بار هم از اول شروع كنم چون سيوهام پاك شدن. :sad: اما توضيحاتش رو ميذارم حتما. ;)

من كي هستم كه بخوام رخصت بدم؟ من Medal Of Honor بازي نمي كنم اصلا. چون اصلا اكشن اول شخص بازي نمي كنم. :blink:

Gagsta
23-12-2005, 15:37
دوستان لطفا راهنمایی‌ کنید که اینجا باید چیکار کرد:

با تشکر

M E H D I
23-12-2005, 16:13
دوستان لطفا راهنمایی‌ کنید که اینجا باید چیکار کرد:

با تشکر

سلام Gagsta جان

همونجايي كه ايستادين به اون سوسمارا ضربه مي زنين تا اونا آتيش بگيرن. بعد كاري مي كنين كه سوسمارا جلوي در چوبي بتركن. يعني انقدر اونجا معطلشون مي كنين كه بتركن و اون در چوبي هم بتركه.

تشكر: مهدي ;)

Gagsta
23-12-2005, 18:42
دستت درد نکنه مهدی جان.

tombraider_512
24-12-2005, 13:43
آقا مهدي دستت درد نكنه من سيوهاي بازي رو گرفتم و با داهاكا جنگيدم و دموهاش رو هم ديدم...خيلي ممنون ديگه نمي خواد زحمت بكشي بنويسي.

piishii
07-01-2006, 00:22
آقا يك لطفي كن محل همين آپ گريد ها رو اگه ميشه با عكس بذار باور كن هنوز كسايي هستند كه مثل من اين بازي رو بار اول كه بازي مي كنند البته من به آخر رسيدم اما داكاها باهاش جنگ نكردم و از سيو هاي اينجا استفاده كردم اما مي خوام دوباره برم پس همون جاي آپ گريد ها رو اگه ميشه . يك دنيااااااااااااااا ممنونمممممممممم.

M E H D I
07-01-2006, 16:06
سلام

آپگريدهاي بازي شاهزاده ايراني 2

1. اولين آپگريد جايي هست كه شما براي بار دوم با شادي(Shadhee همون دختري كه سياه پوشيده) مبارزه مي كنين و كايلينا رو از دستش نجات ميدين. بعد كه كايلينا رفت شما به جاي اين كه از روي سنگها برين و مرحله رو ادامه بدين برين به اون اطاق كه توش يه جعبه هم هست( پله هم داره). اونجا شما يه مجسمه مي بينين. با راست كليك مجسمه رو بگيرين و بكشين به عقب. وقتي كامل كشيدين در پشتش باز ميشه. (اسم سيو: Damsel in Distress اسم محل: Sacrificial Altar)

2. يادتون هست كه بار اول يه جايي كلاغها به هم خوردن و يه نيمچه غول درست شد. وقتي شما يك بار توي ماشين زمان رفتين و زمان شما past شد، باز هم يك بار از اونجا عبور مي كنين. اين بار از دري كه قبلا نمي تونستين برين اونجا بيرون مياين. اما مستقيم رد نميشين. از اين مسير ميرين.

اونجا يه كليد هست كه اونو فشار ميدين و زمان رو كند مي كنين و از پله ها ميرين بالا و از در كوچيكي كه باز شده ميرين تو.

يادتون باشه كه وقت برگشتن از مسيري كه اومدين بر نمي گردين. ;) (اسم سيو:A Helping Hand اسم محل:Fortress Entrance)

3. آپگريد بعدي جايي هست كه شمشير رو از كايلينا مي گيرين و اهرم وسط سالن اصلي رو فعال مي كنين. توي اين قسمت شما بايد اهرم رو به سمت جايي كه ميره به اتاقي كه كايلينا اونجاست بچرخونين. بعد از سمت چپ آويزون بشين. من عكساش رو ميذارم.

(اسم سيو: The Towers اسم محل: Central Hall)

4. آپگريد بعدي رو من توي حالتي ميگم كه شما اول به قسمت Clockworks and Gears برين. وقتي شما به اين قسمت رسيدين:

بعد جلوي ديواري كه با علامت مشخص كردم مي ايستين و منتظر ميشين تا اون غوله يكي از اون جونورا رو بندازه طرف شما. وقتي انداخت( وقتي ميندازه يه صدايي از خودش در مياره) شما برين كنار تا بخوره به ديوار و ديوار بشكنه.

(اسم سيو: Clockworks and Gears اسم محل: Activation Room)

5. آپگريد بعدي جايي هست كه بايد Garden Hall رو فعال كنين.

بعد ميرين به اتاق اصلي و اينجا:

(اسم سيو: The Water Maiden اسم محل: Garden)

6. آپگريد بعدي اينجاست:

اينجا بايد برين:

(اسم سيو: Water and Gardens اسم محل: Garden Waterworks)

7. آپگريد بعدي يه خورده دقت و سرعت ميخواد. براي اين كه اين آپگريد رو بگيرين بايد دو تا در رو اول باز كنين. محل بازي اسمش Prison هست و معنيش هم كه ميشه زندان. يه تالار هست كه وسطش كاملا خاليه. يك ديوار قابل شكستن وجود داره كه وقتي ميرين توش و دكمه رو فشار ميدين چيزي اتفاق نمي افته به نظر. اما بايد بياين بيرون و سريع خودتون رو برسونين به دري كه قسمت سمت چپ و بالا باز شده. من الان بازي رو ندارم واسه همين از عكسي كه از اينترنت پيدا كردم استفاده مي كنم.

شكل تقريبي اتاق رو سعي كردم اينجا بكشم:

اميدوارم به اندازه كافي گويا باشه. از جايي كه قرمزه دكمه رو فشار ميدين بعد خودتون رو مي رسونين به در آبي. مي تونين از كند كردن زمان هم استفاده كنين.

(اسم سيو: A Throne and a Mask اسم محل: Prison)

8. آپگريد بعدي رو احتمالا همه مي گيرن. توي قسمت كتابخونه جايي هست كه رو ديوارهاي شش ضلعي راه ميرين. اونجا به جاي اين كه برين به سمت چپ كه مسير اصلي بازي هست بايد برين به مسير مستقيم:

(اسم سيو: A Throne and a Mask اسم محل: Library)

9. آپگريد بعدي رو زماني مي تونين بگيرين كه اول بازي يادتون باشه. خوب شما وقتي براي بار اول اومدين تو سالن اصلي چيكار كردين؟ اون موقع كه هنوز اهرم وسط هم وجود نداشت. خوب شما همين الان هم بايد همون كار رو بكنين. براي اين كه وضعيت به حالت اول برگرده اهرم رو به محل اولش بچرخونين. بعد همون مسيري رو كه طي كردين اول بازي باز هم برين تا برسين به اين نقطه:

احتمالا شما اول بازي هم به اين در قسمت شك كردين. خوب اين در رو قفس رو بشكنين و اون جعبه رو بيارين بيرون و نزديك ديوار قرار بدين. بعد با حركت تركيبي برين بالا. چون من بازي رو ندارم نمي تونم مسير رسيدن به آپگريد رو نشون بدم اما به راحتي پيدا مي كنين.

(اسم سيو: A Throne and a Mask اسم مكان: Southern Passage)

خوب همه اين كارها رو مي دونين واسه چي انجام داديم؟ براي اين كه شمشير آب رو بگيريم. براي گرفتن شمشير آب خيلي راحت برين به اتاقي كه توش ساعت شني بزرگ بود( و اونجا با كايلينا مبارزه كردين). همونجا گذاشتن شمشير رو كه مي تونين بردارين. اين شمشير خيلي قويتر از شمشيرهاي ديگه هست و خيلي به شما توي ادامه بازي كمك مي كنه.

خوب اميدوارم كه از اين بازي عالي لذت ببرين ;)

piishii
12-01-2006, 00:29
سلام

اگه اجازه بدين من اين كار رو يه جا انجام ندم. تو 3 تا پست براتون ميذارم( البته توي همين پست ويرايش مي كنم و ميذارم). چون وقت من كمه و كارم زياد :biggrin:

1. اولين آپگريد جايي هست كه شما براي بار دوم با شادي(Shadhee همون دختري كه سياه پوشيده) مبارزه مي كنين و كايلينا رو از دستش نجات ميدين. بعد كه كايلينا رفت شما به جاي اين كه از روي سنگها برين و مرحله رو ادامه بدين برين به اون اطاق كه توش يه جعبه هم هست( پله هم داره). اونجا شما يه مجسمه مي بينين. با راست كليك مجسمه رو بگيرين و بكشين به عقب. وقتي كامل كشيدين در پشتش باز ميشه. (اسم سيو: Damsel in Distress اسم محل: Sacrificial Altar)

2. يادتون هست كه بار اول يه جايي كلاغها به هم خوردن و يه نيمچه غول درست شد. وقتي شما يك بار توي ماشين زمان رفتين و زمان شما past شد، باز هم يك بار از اونجا عبور مي كنين. اين بار از دري كه قبلا نمي تونستين برين اونجا بيرون مياين. اما مستقيم رد نميشين. از اين مسير ميرين.

اونجا يه كليد هست كه اونو فشار ميدين و زمان رو كند مي كنين و از پله ها ميرين بالا و از در كوچيكي كه باز شده ميرين تو.

يادتون باشه كه وقت برگشتن از مسيري كه اومدين بر نمي گردين. ;) (اسم سيو:A Helping Hand اسم محل:Fortress Entrance)

3. آپگريد بعدي جايي هست كه شمشير رو از كايلينا مي گيرين و اهرم وسط سالن اصلي رو فعال مي كنين. توي اين قسمت شما بايد اهرم رو به سمت جايي كه ميره به اتاقي كه كايلينا اونجاست بچرخونين. بعد از سمت چپ آويزون بشين. من عكساش رو ميذارم.

(اسم سيو: The Towers اسم محل: Central Hall)

بقيه اش رو بعدا ميگم :happy:

آقا يه دنيا تشكر تا حالا كه كارت عالي بوود منتظر بقيشم هستم

احمدزاده
04-02-2006, 20:24
آقا من تو شاهزاده ایرانی شماره دو (شاهزاده تاریک نه نسخه قبلیش) تو یه قسمتیش گیر کردم روی هشتاد درصد
که شاهزاده وارد یه اتاق گرد میشه با هفت هشت تا در که از هرکدوم وارد میشه دوباره از در اصلی وارد اتاق میشه
اونجا رو باید چیکار کنم؟؟؟
اصلا این تاپیک رو درست اومدم؟؟؟؟

M E H D I
04-02-2006, 21:06
آقا من تو شاهزاده ایرانی شماره دو (شاهزاده تاریک نه نسخه قبلیش) تو یه قسمتیش گیر کردم روی هشتاد درصد
که شاهزاده وارد یه اتاق گرد میشه با هفت هشت تا در که از هرکدوم وارد میشه دوباره از در اصلی وارد اتاق میشه
اونجا رو باید چیکار کنم؟؟؟
اصلا این تاپیک رو درست اومدم؟؟؟؟

سلام

بازي شما شاهزاده ايراني 2 نيست. بازي شما شاهزاده ايراني 1 هست كه با اسم Sands of Time هست.

توي اين قسمت بايد شما از جلوي درها بدويين. بعد جلوي يكي از درها صداي چكه آب مياد. برين توي اون اتاق و بعد دوباره دنبال دري كه جلوش صداي آب مياد برين. به همين ترتيب ادامه بدين تا مرحله رد بشه.;)

احمدزاده
04-02-2006, 23:13
مرگه موش عزيز هنوز امتحان نكردم ولي قبل از امتحانش عجالتا جيگرت رو بخورم خام خام تا بعدش كه امتحان كردم و اگه جواب داد يه فكر ديگه بكنم
ممنوووووووووون
مرگ موش جان امتحانش كرد و مدت گرم خوب رد شد ولي حالا رسيدم به مرحله اي كه يه خنجر هست و ازش شعله بلند ميشه . كنارش هم آينه هست كه يه مقدار جلوترشه :sad: تو اون گير كردم ترتيب آينه چه جوري بايد باشه؟؟؟

احمدزاده
05-02-2006, 11:12
مرگ موش جان وقتي كار به گيج بازي بكشه كه نميشه كاريش كرد
يك كم از گيج بازيهام كم كردم ور رفتم جلوتر ولي حالا از ديوار بالا رفتيم نميدونم چه جوري بيام پايين
دو تار ديوار كوچيك هست بايد از يه طرف بپر بپر بري بالا بعد جلوترش از مثل همون ديوار بياي پايين
پايين اومدنش رو يادم رفته
نميدونم والله چه جوري تا اينجا اومدم خودم نميدونم

احمدزاده
06-02-2006, 09:43
همه عزیزان دستتون درد نکنه ایوول بالاخره بازی رو تموم کردم مخصوصا مرگ موش جیگر دمت گرم خییلی حال دادی

WaTeRsTyLeR
08-02-2006, 18:28
درباره لايف اپگريد كه از خوده سايش ميشه استفاده كرد

M E H D I
19-02-2006, 00:31
سلام

من نمي خواستم تاپيك رو بالا بيارم اما چون دوستمون Piishii خواسته بودن كه آپگريدها رو بذارم من امروز تموم كردم و الان آدرسش رو ميدم. از ايشون هم معذرت ميخوام كه خيلي دير شد.

آپگريدهاي بازي شاهزاده ايراني 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اميدوارم به دردتون بخوره. ;)

ahmadanten
27-02-2006, 04:32
من کالینا رو کشتم ولی داهاکا دنبالم نیومد بلکه انتقال پیدا کردم به اول بازی یعنیleavin of island

ahmadanten
27-02-2006, 04:42
در ضمن کتابخونه باید از کجا برم؟
life upgridمن 6 تاشو گرفتم طبق ادرسی که بهم داده بودین 3 تاش تو کتابخونست که نمی دونم کجاست

M E H D I
27-02-2006, 08:41
سلام

تا اونجايي كه من يادمه فقط يه دونه از لايف آپگريدها توي مرحله كتابخونه بود. عكسش رو هم گذاشتم فكر كنم. اگه مشكلي هست بيشتر توضيح بدين تا راهنمايي كنم.

در مورد مشكل اولتون هم بگم كه علت اين كه داهاكا نيومده گرفته نشدن 9 تا لايف آپگريد هستش كه منجر ميشه به گرفتن شمشير آب.

piishii
27-02-2006, 11:05
در ضمن کتابخونه باید از کجا برم؟
life upgridمن 6 تاشو گرفتم طبق ادرسی که بهم داده بودین 3 تاش تو کتابخونست که نمی دونم کجاست

با اجازه داداش مهدي البته ! عزيز دوتا از آپ گريد ها تويه همون مرحله كتابخونه ي عكسايي كه داداشمون گذاشته كاملا مشخصه من خودم ديشب اين دوتا رو گرفتم يكيشوت كه واضحه . شماره 8 . فكر نكنم مشكلي باشه اون يكي ديگه هم جايي شما ميگيري كه اون غول كور رو ميكشي از يه نردبان اگه اشتباه نكنم مياي بالا و به اونجايي كه توي عكس مشخصه مي رسي . چند نفر رو ميكشي . با اون شمشيرت ديوار رو خراب ميكني ( يه ديوار ديگه هم در ضمن بايد خراب كني ) يه دستگيره مانندي رو ميچرخوني و اون مسيري كه مهدي آقا نشون داده طي ميكني .
عقب بردن زمان فراموش نشود ;) ;) اگه باز مشكلي بود من كه بازي رو دارم دوباره تمام ميكنم بگو عكس ميگيرم ميزارم ;)

ahmadanten
27-02-2006, 14:39
1.the door is open
2.the empress
يعني اينكه قسمت ساعت رو تموم كررم
قسمت باغ رو هم همينطور و داهاكا رو هم ديدم كه اومد و مرد ماسكي رو برد يعني تا اين حد پيشروي كردم
ولي هنوز شمشير عقرب رو نگرفتم يعني نميدونم از كجا بايد شمشير رو بگيرم 6 تا life upgrideبيشتر نگرفتم يعني 1 تا 6 طبق معرفي تو عكسهايي خودتون زحمتشو كشيدين و نشون دادين
روي مسيرها هم خيلي خوب تسلط دارم اينقده كه اين مسيرارو تكرار كردم ديگه نميدونم كالينا رو هم شكست دادم
بعد از شكست كالينا مجسمه كنار سالن خرد شد و شكست ولي متاسفانه به اول بازي بر ميگرده يعني همون محل سيو اول بازي كمكم كنيد ممنون ميشم

ahmadanten
27-02-2006, 14:46
كتابخونه از كجا بايد برم؟
اخه اين بازي يه جاهايي داره كه چشماي خيلي باز و روشن ميخواد و من ندارم

WaTeRsTyLeR
02-03-2006, 18:43
اينم يه لينك از جاهاي life upgrade

يا
برا دانلود

ahmadanten
07-03-2006, 14:42
همه كار كردم به كالينا ميرسم شكستش ميدم ميره به جزيره يه در باز ميشه ولي هر كاري ميكنم شاهزاده تو نميره
حالا من موندم و شاهزاده و يه محيط تكراري كه هر جا ي بازي رو كه ميرم جاي جديدي نمي بينم

M E H D I
07-03-2006, 16:07
همه كار كردم به كالينا ميرسم شكستش ميدم ميره به جزيره يه در باز ميشه ولي هر كاري ميكنم شاهزاده تو نميره
حالا من موندم و شاهزاده و يه محيط تكراري كه هر جا ي بازي رو كه ميرم جاي جديدي نمي بينم

سلام

به احتمال قوي سي دي شما مشكل داره. چون قرار نيست بعد از كشتن كايلينا بريد به جزيره. چند سي دي هست بازي شما؟

ahmadanten
08-03-2006, 11:37
من با پلي استيشن2 بازي ميكنم.تا حالا اين سومين سي دي هست كه ميزارم و از اول بازي ميكنم ولي بازم به اين مشكل ميخورم.حتي منوئل بازي رو از بيرون تهيه كردم اون تو گفته بعد از كشتن كالينا به مرحله خداحافظ جزيره ميرويم ولي من موندمو اين همه خماري هيچ چيزي عوض نشده و چيز جديدي نميبينم

M E H D I
08-03-2006, 12:23
سلام

من تقريبا فهميدم شما كجا هستين. به نظر من بايد شما توي قبرستان باشين(نترسينا :happy: )شما الان توي يه اتاق هستين كه يه در داره و از هر طرف كه ميرين به همون جاي اول ميرسين. درسته؟ در از پايينه. درست وقتي كه مي خواين از در برين تو داهاكا ميوفته دنبالتون و شما بايد از دستش فرار كنين. اگه اينجا هستين و من درست فهميدم بگين تا راهنمايي كنم.;)

ahmadanten
09-03-2006, 03:17
نه عزیزم میدونی بعد از کشتن کالینا به طور اتوماتیک میام اونجائی که اول بازی یعنی قبل از 3 تا ستون که ازش میریم بالا و از زیر در وارد قلعه میشیم همونجا که شمشیر اول رو میگیریم منتها با طول عمر زیاد اسم این قسمت هست leave in island نمي دونم تا حالا به اين مشكل خوردين يا نه ؟
من اسلان به خاطر بازي شاهزاده ps2 خريدم چون كامپيوترم لپ تاب هست كارت گرافيك 64 داره نميشه ارتقا داد و چون دوسش دارم عوضش نمي كنم ولي بازي شاهزاده رو اهسته و تيكه تيكه پخش ميكنه

ahmadanten
09-03-2006, 03:28
من اصلان از بچگي عاشق اين بازي بودم sega,nintendo,amiga 500,ps2ميمرم براي اين بازي ولي از شانس بدم اينجاي كار گير كردم .
شاهزاده 1 رو تو 10 روز تمومش كردم.
ولي 2 يه چيز ديگس فكر كنم 1 سال سرم باهاش گرم بشه

M E H D I
09-03-2006, 12:00
سلام

من از سايت گيم اسپات گشتم و پيدا كردم. اين مشكل توي بازي پلي استيشن 2 هست و يك باگ هست. اين باگ به اين علت تو بازي هست كه اين نسخه بازي كه شما دارين اوريجينال نيست. به هر حال، براي رفع مشكل يه پيشنهاد فقط ميشه كرد كه ممكن هم هست كه كار نكنه. روش هم اين هست كه شما بايد از سيو قبل از اين قسمت( بهتره يه خورده سيو شما قديميتر باشه) بازي رو شروع كنين. اين كار احتمالا مي تونه مشكل شما رو حل كنه. به هر حال توي اين قسمت بايد شما از دست داهاكا فرار كنين. اگه داهاكايي در كار نيست مشكل از بازي هست و اگه درست نشد كاريش نميشه كرد:sad: اين هم متن سوال و جواب از گيم اسپات:

Q. I am at the Beach - Present on the map and my Objective is to Leave The
Island (Present). I have read that there is a Dahaka chase at this part and I
haven't been chased by him or anything what should I do?

A. For those with the retail copy of the game you can try reloading a
previous saved game if you want but it may or may not help. As far as we know
it is a game stopper glitch that the only remedy we know for now is to start
over (from scratch). We have heard from many in other countries that state
their stores do not sell the original version and only a copy of the
original. If that is the case for you then that is why you are running into
this glitch. If you have an illegal/beta copy of this game then that would be
the reason you run into this glitch.

ahmadanten
10-03-2006, 12:48
آقا مهدی درست شد .ایراد از سی دی ها بود.البته با اجازه آقا مهدی اونایی که ps2 دارن از cd هایی روشون فقط PAL یا NTSC نوشته شده استفاده نکنند بلکه از CD هایی استفاده کنند که روشون NTSC_U/Cنوشته شده شده.اینم خودش یه تجربست .آقا مهدی خیلی نوکرتیم و دمت گرم وقتتو واسه من دادی جبران میشه

MESHKIPOSH
10-03-2006, 13:01
اقا من خيلي بازي خور نيستم يعني اصلا بازي نميكنم
ولي اين شاهزاده فارس رو به خاطر فارس بودنش خيلي باهاش حال كردم و در غول كلاغ اول موندم ..... اونجايي كه باهاش ميجنگي و بعد ميپره ميره بالا ---- چطوري بايد منم برم بالا .-

Arashi
10-03-2006, 14:36
اقا من خيلي بازي خور نيستم يعني اصلا بازي نميكنم
ولي اين شاهزاده فارس رو به خاطر فارس بودنش خيلي باهاش حال كردم و در غول كلاغ اول موندم ..... اونجايي كه باهاش ميجنگي و بعد ميپره ميره بالا ---- چطوري بايد منم برم بالا .-
سلام
والا دقيقا يادم نيست ولي از در كه مياي تو سمت راست بايد رو ديوار برگردون بزني و بري بالا بعد ميري جلو رو ديوار راه ميري و ستون ها رو ميگيري و . . .
موفق باشي عزيز :happy: :happy:

M E H D I
10-03-2006, 18:19
سلام
والا دقيقا يادم نيست ولي از در كه مياي تو سمت راست بايد رو ديوار برگردون بزني و بري بالا بعد ميري جلو رو ديوار راه ميري و ستون ها رو ميگيري و . . .
موفق باشي عزيز :happy: :happy:

سلام

با تاييد كامل راهنمايي آرش جان، اين هم 2 تا عكسش:

البته اين عكسا كه من گذاشتم دقيقا اونجايي نيست كه شما مي گين. اما فقط زمانش عوض شده. ;)

ahmadanten
11-03-2006, 15:55
با اجازه آقا مهدی.شما بعد جنگ اول با کلاغ به کنار ستون سمت چپ در انتهای راهرو می ایستی منتها مایل به راست از دیوار بالا میری بعد به سمت چپ می پری
بعد از جنگ دوم با کلاغ از روی دیوار بالای در عبور میکنی و روی ستون بعدی قرار میگیری دوباره همانطور که از رو دیوار اومدی بر می گردی به همونجا که بودی خودش دستشو میندازه از بالا ی ستون میگیره بقیشو خودت متوجه میشی

hossein_3650
01-04-2006, 14:28
سلام.اقا من تو اینجا که عکسشو گذاشتم گیر کردم.تو رو خوا کمک کنین.وقتی که اون طناب رو میگیرم هر چی میپرم سمت چپ جایی رو نمیگیره؟

M E H D I
01-04-2006, 14:44
سلام

شما اول اون دكمه اي كه روي ديوار هست رو بزنين. يه سنگ از زير زمين مياد بيرون كه سريع هم ميره تو. شما يك بار ديگه هم دكمه رو بزنين تا دوباره اون سنگ بياد بيرون ولي اين بار با زدن كليد R زمان رو كند كنين. بعد خودتون رو به سنگ برسونين و برين روش و طناب رو بگيرين. بعد مي تونين با چند بار دويدن روي ديوار و نگه داشتن كليد ماوس اون قسمت كه بالاي تصوير مشخص هست رو بگيرين.

hossein_3650
01-04-2006, 23:05
طناب رو میگیرم.اما بعدش باید چیکر کنم؟کجا رو باید بگیرم؟
هر چی میپرم سمت چپ با طناب نمیتونه بگیره؟

M E H D I
03-04-2006, 14:08
سلام

شرمنده كه دير شد. اينجا تناه راه همونه. فكر كنم شما جايي هستين كه وقتي يكي از مامورا شما رو مي بينه سريع فرار مي كنه عوض اينكه بياد طرف شما. درسته؟ اگه اونجا باشه بايد همون كار رو بكنين و راه ديگه اي نداره. طناب رو بگيرين و روي ديوار چند بار بدوين و وقتي به اوج رسيدن ول كنين و راست كليك رو نگه دارين.

hossein_3650
04-04-2006, 01:41
اقا دمت گرم ردش کردم.اما حالا اینجا گیر کردم.نمیدونم چه جوری میره اون بالا؟
2 سوال دیگه؟
خیلی مونده تا بازی رو تموم کنم؟
اون شمشیری که باهاش داحاکا رو میشه ناکار کرد از کجا باید بگیرم؟

M E H D I
04-04-2006, 12:17
اقا دمت گرم ردش کردم.اما حالا اینجا گیر کردم.نمیدونم چه جوری میره اون بالا؟
2 سوال دیگه؟
خیلی مونده تا بازی رو تموم کنم؟
اون شمشیری که باهاش داحاکا رو میشه ناکار کرد از کجا باید بگیرم؟

سلام

والا عكس شما خيلي تاريك بود. من زياد متوجه نشدم كجاست. اما فكر كنم اون سالن هست كه درش باز نميشه. كه شمشير جديد (اگه اشتباه نكنم scorpion) رو مي گيرين. اگه اونجا هست يه ندا بدين كه من بگم.

سوال دوم: بله. اگه اونجايي باشه كه من ميگم زياد مونده.

سوال سوم: اول بايد توي بازي 9 تا لايف آپگريد بگيرين. اگه حتي يكي از اونها رو نگيرين نمي تونين با داهاكا مبارزه كنين و بايد تو نبرد آخر جلوي كايلينا بايستين.

اين هم لايف آپگريدهاي بازي:

موفق باشيد.

hossein_3650
04-04-2006, 23:19
تو عکس هم معلومه؟
اگه بالاشو نگاه کنین میبینین که یه دریچه هست؟من هر کاری میکنم نمیتونم ازش برم بالا؟
پشت سرم هم یه اتاق هست که یه شمشیر جدید گرفتم

M E H D I
04-04-2006, 23:52
تو عکس هم معلومه؟
اگه بالاشو نگاه کنین میبینین که یه دریچه هست؟من هر کاری میکنم نمیتونم ازش برم بالا؟

سلام

نه راه از اونجا نيست. بازي يك باگ خيلي معروف توي اين قسمت داره. من يه روش مي گم كه احتمالا بتونين اين باگ رو رد كنين.

بازي رو از سيو قبل از يان قسمت شروع كنين. وقتي به اين قسمت مي رسين و شمشير رو بر ميدارين در اتاقي كه الان شما عكسش رو گذاشتين باز ميشه و چندين نفر از اونجا به شما حمله مي كنن. شما براي اين كه از دست اين باگ خلاص بشين بايد برين به طرف اين اتاق و توي اتاق با اينها جنگ كنين. تا حد امكان اصلا در حين جنگ كردن از اتاق خارج نشين. بعد از اين كه تموم شدن اون افراد از اتاق بياين بيرون. مي بينين كه دو تا ديگه سرباز استادن اونجا و منتظر شما هستن. اونها از همون دري اومدن كه شما بايد برين به اونجا. اونها رو هم بكشين و بازي رو ادامه بدين. اين دري كه الان براي شما باز شده دري هست كه بار اول به علت مشكل بازي( كه احتمالا به خاطر كرك شدن اون هست) براي شما باز نشده بود.

اگه اشتباه نكنم يه جاي ديگه هم همين مشكل هست كه تو مرحله مبارزه با غول آهني تو قسمت Prison اين مشكل وجود داره.

موفق باشيد ;)

hossein_3650
06-04-2006, 23:28
اقا یه سوال داشتم.من الان وسط های بازی هستم.اگه بخوام اپگریدهای 1.4.5.6.9 رو بگیرم باید بازی رو از اول بازی کنم یا میتونم بگیرم؟

M E H D I
06-04-2006, 23:31
سلام

نبايد مشكلي داشته باشه. اما شما براي اطمينان اول يه كپي از سيوهاتون بردارين تا اگه مشكلي پيش اومد بتونين بازي رو ادامه بدين.

WaTeRsTyLeR
07-04-2006, 13:07
ضمنا فكر كنم كه اپگريدها جاشون به هم راه داشته باشن بجز يكيشون.

hossein_3650
07-04-2006, 20:54
1-اقا من 8 تا اپگریت ها رو گرفتم.این نهمی رو هر چی میگردم گیر نمیارم.اگه میشه بیشتر توضیح بدین که کجا باید برم و بگیرم
2-من الان ماسک رو گرفتم و اخرهای بازی هستم.میتونم اپگریت 9 رو بگیرم دیگه؟

M E H D I
07-04-2006, 21:05
1-اقا من 8 تا اپگریت ها رو گرفتم.این نهمی رو هر چی میگردم گیر نمیارم.اگه میشه بیشتر توضیح بدین که کجا باید برم و بگیرم
2-من الان ماسک رو گرفتم و اخرهای بازی هستم.میتونم اپگریت 9 رو بگیرم دیگه؟

سلام

به سالن اصلي برگردين و اهرم رو بچرخونين به حالت اول. يعني حالتي كه قبل از وارد شدن به اونجا داشت. شكل سالن به اين شكل هست و شما بايد اهرم رو به اين صورت كه تو عكس نشون دادم قرار بدين:

توي اين عكس خطي كه تو دايره هست جهت اهرم هست. فلشي كه هست جهت اتاق ساعتهاي شني هست. حالا بايد راه رو پيدا كنين و برين. همون راهي كه قبل از گرفتن شمشير serpent (همون شمشيري كه توي سنگ كردين تا اهرم باز بشه) رفتين رو برين. بعد وقتي كه به اين نقطه رسيدين:

اونجا رو با شمشير باز كنين و اون جعبه رو بكشين بيرون. بعد جايي كه با فلش نشون دادم برين. همونجاها پيدا ميكنين.

hossein_3650
07-04-2006, 23:08
اقا تمومش کردم.فقط میتونم بگم عجب بازی بود.اخر بازی بود.
ایا شماره 3 هم به این زیبایی هست؟

M E H D I
07-04-2006, 23:12
اقا تمومش کردم.فقط میتونم بگم عجب بازی بود.اخر بازی بود.
ایا شماره 3 هم به این زیبایی هست؟

به نظر من كه اين بهتر از اون هست. اما سعي كنين همشونو بازي كنين. 1 و 3 هم خيلي جالب هستن. ;)

miladp
26-04-2006, 15:35
كسي ميدونه چطور ميشه داهاكا رو كشت من شمشير آب رو گرفتم ولي هر كاري ميكنم داهاكا منو ميكشه.
لطفا اگه ميدونين منو راهنمايي منين.
ممنون

M E H D I
26-04-2006, 15:53
كسي ميدونه چطور ميشه داهاكا رو كشت من شمشير آب رو گرفتم ولي هر كاري ميكنم داهاكا منو ميكشه.
لطفا اگه ميدونين منو راهنمايي منين.
ممنون

سلام

تبريك ميگم عضويتتون رو. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. زمان رو حتما كند كنين.
2. فقط از يك combo استفاده كنين و اون هم اين هست:
left click- left click- left click- left click
3. وقتي قسمت اول تموم شد و داهاكا از لبه آويزون شد سريع برين طرفش و باز هم زمان رو كند كنين. باز هم فقط از اون combo كه بالا گفتم استفاده كنين چون هر چقدر هم comboهاي خوشگلي بزنين اصلا توي جونش اثر نداره. فقط وقتي شمشير آب بهش مي خوره جونش كم ميشه.
4. همون جا كه داهاكا آويزونه كارش رو تموم كنين وگرنه اگه بياد بالا همه كارتون از بين ميره و جونش دوباره پر ميشه.

miladp
27-04-2006, 00:19
خيلي ممنون از راهنماييتون.

piishii
27-04-2006, 00:42
آخ كه دهنتو بايد از طلا پر كنن مهدي من الان 1 ماه اين لعنتي رو نميتونم بكشم رفتم كه امتحان كنم

korosh bozorg
27-04-2006, 11:47
این پرسش یکی از دوستان هست که مطرح میکنم.
از مراحل نخستین.
مرحله ای که در آن یکی از غول ها از پشت یک در چوبی شطرنج یک جنگ افزار را به سوی شاهزاده ی ایرانی پرتاب میکند, و سپس میگریزد. دراین مرحله دچار سردرگمی شده. چرا که کسی نمانده که کشته شود و تنها میتواند به بخشی برود که چهار دکمه ی روی دیوار را فشار داده و پس از پیوستن مایع های زرین رنگ این چهار دگمه به هم میتوان از یک دوران به دوران دیگر رفت!
در این مرحله چه باید کرد. همچنین در همین مرحله به بخشی رفته که شاهزاده از روی سینه ی خود یک گوی زرد رنگ را به درون یک در وارد کرده و تله های سنگی و تیغ ها از کار افتاده اند.
درباره ی این حرکتی که شاهزاده میکند و از یک دوران به دوران دگر میرود هم اگر روشنگری کنید سپاسگزار خواهم شد که آیا مشخص هست که سازنده چه دوره هایی را مد نظر دارد.
پیروز باشید

M E H D I
27-04-2006, 15:40
این پرسش یکی از دوستان هست که مطرح میکنم.
از مراحل نخستین.
مرحله ای که در آن یکی از غول ها از پشت یک در چوبی شطرنج یک جنگ افزار را به سوی شاهزاده ی ایرانی پرتاب میکند, و سپس میگریزد. دراین مرحله دچار سردرگمی شده. چرا که کسی نمانده که کشته شود و تنها میتواند به بخشی برود که چهار دکمه ی روی دیوار را فشار داده و پس از پیوستن مایع های زرین رنگ این چهار دگمه به هم میتوان از یک دوران به دوران دیگر رفت!
در این مرحله چه باید کرد. همچنین در همین مرحله به بخشی رفته که شاهزاده از روی سینه ی خود یک گوی زرد رنگ را به درون یک در وارد کرده و تله های سنگی و تیغ ها از کار افتاده اند.
درباره ی این حرکتی که شاهزاده میکند و از یک دوران به دوران دگر میرود هم اگر روشنگری کنید سپاسگزار خواهم شد که آیا مشخص هست که سازنده چه دوره هایی را مد نظر دارد.
پیروز باشید

اين چهار تا دكمه كه روي ستونها هستن رو وقتي فشار ميدين و ميرين چند تا چيز توي بازي عوض ميشه:

1. دوران بازي عوض ميشه. يعني اگه توي گذشته باشين به حال برمي گرده و اگه توي حال باشين برمي گرده به گذشته.
2. يه خصوصيت جديد به امكانات شاهزاده اضافه ميشه. مثل Eye of the Storm يا Storm of the Fate و غيره.
3. همه sand tankهاي شما هم پر ميشه يعني مي تونين بيشتر زمان رو به عقب برگردونين و ...
4. مهمترين كاري كه اين ماشين زمان انجام ميده اينه كه براي شما مرحله جديد باز مي كنه. يعني وقتي به اونجا رسيدين و برگشتين ديگه توي مرحله اي كه بودين نيستين و مرحله به كل عوض ميشه.

در مورد مدالي كه شاهزاده از سينش در مياره و ميذاره تو ماشين:
1. جون شما پر ميشه.
2. جون شما بيشتر از قبل پر ميشه. به همين علت به اون Life Upgrade ميگن.
3. اگه بتونين توي بازي همه 9 تا life upgrade رو پيدا كنين اونوقت مي تونين با داهاكا توي آخر بازي مبارزه كنين.

korosh bozorg
27-04-2006, 17:39
سپاس دوست گرامی
درسته همه این چیزهایی که گفتید
اما هم اکنون باید چه کار کرد. همه ی جانورها مرده اند و تنها میتوان دوران رو عوض کرد! دقیقا باید دنبال چه چیز گشت و کجا؟ دقیقا باید چکار کرد . در چه دورانی باید باشه قدیم یا جدید؟

M E H D I
27-04-2006, 17:57
سلام

اسم سيو رو بگين تا بتونم راهنماييتون كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا اين كه يه عكس از اون قسمت بذارين.

korosh bozorg
27-04-2006, 20:36
A Helping Hand
Fortress Entrance Present

M E H D I
27-04-2006, 22:30
سلام

شما الان بايد در زمان حال باشين. برگردين به عقب و راه رو ادامه بدين.(به اين خاطر نتونستم زياد توضيح بدم كه مدت زيادي هست كه بازي نكردم) به يه سالن بزرگ ميرسين. اين سالن رو از اين به بعد بايد هميشه يادتون باشه. چون اكثر كارهاي شما اينجا انجام ميشه. قسمتي هست به شكل پرتگاه كه اون طرفش يه محل براي سيو كردن بازي هست. شما مي تونين راحت از روي اين حفره بپرين. اون راه رو ادامه بدين تا برسين به يه اتاق. براي باز كردن در بايد از نردبوني كه اونجا هست برين بالا و بپرين روي اهرم. وقتي در باز شد برين تو. يه فيلم نشون داده ميشه و كايلينا شمشير Serpent رو ميده به شما. برگردين به همون سالن اصلي و برين به طرف در روبرويي. وقتي به سنگ رسيدين يه فيلم كوتاه نشون داده ميشه و اهرم وسط سالن براي شما فعال ميشه. اهرم رو بچرخونين تا مراحل عوض بشن.

اگه مشكلتون حل نشد با اين توضيحات، يه عكس از بازي بگيرين و بذارين كاملتر و بهتر راهنمايي مي كنم اگه بتونم. :)

mehdiney navaz
02-05-2006, 17:18
سلام لطفا یکی طریقه نصب بازی شاهزاده ایرانی رو کامل از اول یاد بده.ممنون

M E H D I
02-05-2006, 17:53
سلام لطفا یکی طریقه نصب بازی شاهزاده ایرانی رو کامل از اول یاد بده.ممنون

سلام

كدون نسخه منظورتون هست؟ 1 و 2 كه فكر نمي كنم مشكلي داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdiney navaz
02-05-2006, 18:16
سلام

كدون نسخه منظورتون هست؟ 1 و 2 كه فكر نمي كنم مشكلي داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينو يكي از بچه ها داده اخرين ورژنش بايد باشه .بايد درايو مجازي بسازي .وايميچ و اينجو چيزام داره .من اصلا بلد نيستم درايو مجازي ايميچ واينچيزارو نصب كنم . :sad:

M E H D I
02-05-2006, 20:47
اينو يكي از بچه ها داده اخرين ورژنش بايد باشه .بايد درايو مجازي بسازي .وايميچ و اينجو چيزام داره .من اصلا بلد نيستم درايو مجازي ايميچ واينچيزارو نصب كنم . :sad:

شما اينجا رو بخون اگه مشكلت حل نشد بگو من بيشتر بگم.

;)

بقيه صحبتمون رو هم اينجا ادامه بديم:

mehdiney navaz
05-05-2006, 17:56
سلام باتشكر از جناب مرگ موش .مشكلم حل شد سوالي داشتم سيو كردن بازي به چه صورت هست من هر كاري كردم نتونستم.

Amin
05-05-2006, 18:26
سلام باتشكر از جناب مرگ موش .مشكلم حل شد سوالي داشتم سيو كردن بازي به چه صورت هست من هر كاري كردم نتونستم.
سلام
در بازي مكانهايي به صورت حوضچه وجود داره كه شما وقتي ار اوووونجا آب بخوريد هم عمر از دست رفته پر ميشه و هم ميتونين بازي رو سيو كنيد

payam2200#
15-06-2006, 23:35
با سلام دوستان من در بازی Prince of Persia Warrior Within در قسمتی که غول سه چهار پشت سر هم شما را دنبال می کند پرنس هم با تغییر زمان یه شمشیر خوبی به دست میاره نمیدونم که باید چه کار کنم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

M E H D I
15-06-2006, 23:40
با سلام دوستان من در بازی Prince of Persia Warrior Within در قسمتی که غول سه چهار پشت سر هم شما را دنبال می کند پرنس هم با تغییر زمان یه شمشیر خوبی به دست میاره نمیدونم که باید چه کار کنم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

اصلا نفهميدم :blink: :blink:

اگه لطف كنين يه عكسي چيزي بذارين خيلي خوب ميشه.

(گرفتن عكس از بازي: وقتي توي بازي هستين PrintScreen رو از روي كيبورد بزنين. توي پوشه بازي عكس ذخيره ميشه. اون رو با يه برنامه مثلا Paint تبديل كنين به Jpg و بذارين اينجا. ;) )

Mirage
16-06-2006, 14:31
بازي پرينس شماره 2 و 3 من رو به ياد فيلم ارباب حلقه ها ميندازه.

به نظر من بهترين ورژنش شماره يكشه.

payam2200#
16-06-2006, 16:28
خیلی ممنون اونجا رو رفتم

zafaranchi
22-06-2006, 21:54
من در مرحله ای از این بازی ( بازي شاهزاده ايراني 2) هستم در مراحل اول وقتی که آن فرد که از کلاغ های سیاه درست شده است را برای اولین بار می کشم و بعد که آن نفر به بالا می رود نمی دانم چه کار کنم؟

zafaranchi
22-06-2006, 21:56
بابا یکی به من کمک کنه

zafaranchi
22-06-2006, 21:59
من در مرحله اول هستم بعد از اینکه اون فرد کلاغی رو برای اولین بار می کشم بعد باید چکار کنم

ALt3rnA
22-06-2006, 22:05
اولا دو پست پشت سر هم نزن دوما میتونستی پیغام خصوصی بدی
عضویتت رو هم تبریک میگم

Mirage
22-06-2006, 22:39
يادمه ولي نمي دنم چه جوري بهت بگم.

بايد بري بالا و دوباره باهاش بجنگي.

M E H D I
22-06-2006, 22:49
من در مرحله ای از این بازی ( بازي شاهزاده ايراني 2) هستم در مراحل اول وقتی که آن فرد که از کلاغ های سیاه درست شده است را برای اولین بار می کشم و بعد که آن نفر به بالا می رود نمی دانم چه کار کنم؟

سلام

korosh bozorg
23-06-2006, 00:23
دوستان مراحلی رو که پس از این, باید گذروند چیه؟

M E H D I
23-06-2006, 11:10
دوستان مراحلی رو که پس از این, باید گذروند چیه؟

از همون در كه بالا سمت راست تصوير هست بايد برگردين عقب.

korosh bozorg
23-06-2006, 12:09
پس از بازگشت و گذراندن چند مرحله به همان جایی میرسیم که پیش از این هم بودیم. در اینجا از زن سرخ پوش شمشیری را دریافت میکند شاهزاده. که در عکس نیز مشخص هست.
پس از این چی؟ از کجا باید رفت.
همچنین اگر شدنی هست حتی خیلی کوتاه و چکیده داستان را تا به اینجا توضیح بدهید که تا کنون چه روی داده.
سپاس.

zafaranchi
23-06-2006, 15:00
من در مرحله اول بعد از اینکه مرد کلاغی را برای اولین بار کشتم نمی دانم چه کار کنم

zafaranchi
23-06-2006, 15:02
اون دو تا ستون کجاست؟

parisa277
23-06-2006, 17:50
سلام
قسمتي كه دختره از يك در فرار ميكند ودرپشت سر او بسته ميشود فيلم بازي يك دستگيره بالي سقف نشان ميدهدمن با گرفتن
دسته پائين را ميگيرم و دور ان تاب ميخورم ودكمه پرش را ميزنم ودسته ديگري را ميگيرم وميروم به سكوي روبرو واز انجا درحالي
كه دو دست خود راباز كرده ام به ان طرف ميروم ودسته سوم را ميگيرم وبالاي سرم يك باريكه راه وجوددارد ولي وقتي كه مي پرم
كه بريد گي را بگيرم مي افتم لطفآ راهنماي كنيد كه چگونه ان قسمت را رد كنم

piishii
23-06-2006, 19:00
ولا اگه عکس بگیرید بذارید من تمام سعیمو میکنم که کمکتون کنم.
زعفرانچی جان اون اول یک بار که کشتیش میره یک جای دیگه که باید سعی کنی برسی اونجا دفعه ی اول که کشتیش به صورت افقی از روی دیوار برو همین حین کلید پرش به عقبم بزن تا دیوار بعدی رو بگیری و بری به سمتش .
دو تا ستونم از دروازه که میای تو سمت چپ که کاملا هم واضح.
پریسا خانوم شما هم عکس بذار اگه من نتونستم داداش مهدیمون خوره این بازی بوده میاد کمکت میکنه .

zafaranchi
23-06-2006, 21:16
سلام.
دوستان هر كسي هر مشكلي در بازي شاهزاده ايراني 2 دارد در اينجا مطرح كنيد.
من چطوري مي توانم از بازي عكس بندازم

zafaranchi
23-06-2006, 21:27
ولا اگه عکس بگیرید بذارید من تمام سعیمو میکنم که کمکتون کنم.
زعفرانچی جان اون اول یک بار که کشتیش میره یک جای دیگه که باید سعی کنی برسی اونجا دفعه ی اول که کشتیش به صورت افقی از روی دیوار برو همین حین کلید پرش به عقبم بزن تا دیوار بعدی رو بگیری و بری به سمتش .
دو تا ستونم از دروازه که میای تو سمت چپ که کاملا هم واضح.
پریسا خانوم شما هم عکس بذار اگه من نتونستم داداش مهدیمون خوره این بازی بوده میاد کمکت میکنه .
اون دو تا ستون كجاست؟ اينم تصوير

E:\Partow\Prince of Persia Warrior Within\screenshot0000

piishii
24-06-2006, 10:47
سلام.
دوست عزیز من که تصویری نمیبینم. :sad:
شما توی بازی کلید پرینت اسکرین رو فشار بده بعد بیا توی محیط ویندوز اونجا توی یک برنامه مثال paint ویندوز paste کن بعد توی یک سایت مثل
آپلود کن بعد لینکشو اینجا قرار بده . :)

M E H D I
24-06-2006, 15:51
پس از بازگشت و گذراندن چند مرحله به همان جایی میرسیم که پیش از این هم بودیم. در اینجا از زن سرخ پوش شمشیری را دریافت میکند شاهزاده. که در عکس نیز مشخص هست.
پس از این چی؟ از کجا باید رفت.
همچنین اگر شدنی هست حتی خیلی کوتاه و چکیده داستان را تا به اینجا توضیح بدهید که تا کنون چه روی داده.
سپاس.

سلام

لطف مي كنين اسم مرحله يا اسم شمشير رو بنويسين؟ من الان 6 ماه ميشه بازي نكردم اين بازي رو.

داستان بازي به طور خلاصه:

شاهزاده به همراه پدرش توي يك جنگ موفق ميشن يه شهر رو تصرف كنن. شاهزاده ميره توي مركز اصلي شهر و يك خنجر جاوديي به نام Dagger Of Time رو برميداره و اون رو به پدرش ميده. پدرش هم اين خنجر رو به يك شاه پيشكش مي كنه. به همراه اون شمشير يه ساعت شني بزرگ هم هست. وزير خائن پدر شاهزاده ميگه كه فردي كه خنجر رو پيدا كرده بايد اون رو توي جاي اصليش بذاره. وقتي شاهزاده اين كار رو مي كنه شنهاي زمان آزاد ميشن و همه كسايي كه اونجا بودن و از جمله پدر شاهزاده، تبديل به شن ميشن. وزير سعي مي كنه كه خنجر رو از شاهزاده بگيره اما موفق نميشه. شاهزاده در شماره اول بازي سعي مي كنه خنجر رو حفظ كنه و از اون براي برگردوندن پدرش استفاده كنه. اما چون اين خلاف سرنوشت شاهزاده هست، در نتيجه نگهبان زمان يعني داهاكا(Dahaka) مياد تا اون رو بكشه. اين وسط امپراطور زمان يعني همون كايلينا متوجه ميشه كه توي سرنوشت اون نوشته شده كه به دست شاهزاده كشته خواهد شد. به همين خاطر شادي(Shahdee) رو مي فرسته تا اجازه نده كه شاهزاده به اونجا بياد اما اون نمي تونه. كايلينا هم با شادي برخورد كرد كه شاهزاده اون رو نجات داد. اما كايلينا در عوض كمك شاهزاده هيچ كاري نكرد.......

بقيش هم بعدا :blink:

شهرام 1
24-06-2006, 15:59
من درقسمتي كه شاهزاده بادرخواست كمك دختربه جنگ دخترديگرميرودگيركردم .هرقدرمبازره ميكنم جون دختره تموم نميشه لطفاراهنمايي فرماييد.

M E H D I
24-06-2006, 17:09
اوه اوه! يهو چقدر زياد شد طرفدار اين بازي :laughing:

من در مرحله اول بعد از اینکه مرد کلاغی را برای اولین بار کشتم نمی دانم چه کار کنم

من توي چند تا پست قبل جواب شما رو با عكس گذاشته بودم. از اينجا بايد برين:

فكر نكنم ديگه بيشتر از اين بشه كمك كرد. البته الان كه شما اينجاي بازي هستين دقيقا به اين شكل نيست و ستونهايي كه توي عكس دوم سمت راست هستن شكستن. اما به هر حال از هيچي بهتره اين عكسها.

اون دو تا ستون کجاست؟

متاسفانه متوجه منظور شما نشدم :blink:

سلام
قسمتي كه دختره از يك در فرار ميكند ودرپشت سر او بسته ميشود فيلم بازي يك دستگيره بالي سقف نشان ميدهدمن با گرفتن
دسته پائين را ميگيرم و دور ان تاب ميخورم ودكمه پرش را ميزنم ودسته ديگري را ميگيرم وميروم به سكوي روبرو واز انجا درحالي
كه دو دست خود راباز كرده ام به ان طرف ميروم ودسته سوم را ميگيرم وبالاي سرم يك باريكه راه وجوددارد ولي وقتي كه مي پرم
كه بريد گي را بگيرم مي افتم لطفآ راهنماي كنيد كه چگونه ان قسمت را رد كنم

من دقيقا ميدونم شما كجا هستين يعني مرحله ش رو حتي الان دارم تو ذهنم تجسم مي كنم اما نمي دونم شما كجاش هستي. اگه لطف كني يه عكس بذاري ممنون ميشم.

من درقسمتي كه شاهزاده بادرخواست كمك دختربه جنگ دخترديگرميرودگيركردم .هرقدرمبازره ميكنم جون دختره تموم نميشه لطفاراهنمايي فرماييد.

اگه اشتباه نكنم منظورتون مبارزه دوم با شادي( دختري كه لباس سياه پوشيده) هست. اينجا يه خورده سخته ولي چند تا راه رو من پيشنهاد مي كنم:
1) از اين حركتها استفاده كنين:

Space+Left click
Left Click+ E + Left Click+ Left Click
Space+Space
walk to her+ Space

اولي براي اين كه بتونين بپرين به پشتش و فقط اينطوري مي تونين بهش ضربه هاي پشت سر هم وارد كنين.
دومي حركت چرخش بر رو زمين هست كه هم با پاهاش و هم با شمشير بهش ضربه مي زنه.
سومي براي دور كردن دشمن هست.
آخري براي اين هست كه وقتي اون لگد مي خواد بزنه به شما نخوره( به سمتش حركت كنين و پرش رو بزنين تا بپره به طرفش) بر عكس اين عمل رو هم مي تونين براي فرار كردن از دست اون به كار ببرين.

2) حتما دفاع كنين. وقتي اون دفاع كرد، همون لحظه شما هم دفاع بگيرين(راست كليك). وقتي ديدين داره ضربات شمشيرش تموم ميشه سريع از جلوش فرار كنين تا به شما لگد نزنه.

3) سعي كنين اون رو از كايلينا دور كنين. يعني بكشونينش به سمت مخالف طرفي كه كايلينا هست.

با رعايت اينها مي تونين بعد از 10 بار امتحان اون رو شكست بدين البته اگه زودتر شد كه چه بهتر.