PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: Warrior Within

صفحه ها : 1 2 [3]

I3 E L O \/ E D
11-06-2008, 18:01
سلام.
کسی میتونه برای من سیو +9 جون و شمشیر آب رو آپلود کنه؟
من میخوام اون پایان رو هم برم!

M E H D I
11-06-2008, 18:13
سلام.
کسی میتونه برای من سیو +9 جون و شمشیر آب رو آپلود کنه؟
من میخوام اون پایان رو هم برم!
براي شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majkam
11-06-2008, 22:55
من اون قسمت بازی گیر کردم که اون مرد سیاهه ازروی تخته می پرد روی تخته دیگر و میرود این قسمت را باید چکار کنم؟

S A M
12-06-2008, 07:17
مهدی جان ممنون دارم سیوو دانلود میکنم...
اقا برگشت به زمان عقب من کار نمیکنه همه دکمه ها رو زدم ولی برگشت به عقبم کار نمیکنه؟

Amin Asterix
12-06-2008, 13:30
مهدی جان ممنون دارم سیوو دانلود میکنم...
اقا برگشت به زمان عقب من کار نمیکنه همه دکمه ها رو زدم ولی برگشت به عقبم کار نمیکنه؟
خوب حتما نباید از اونجا برگردی!!مطمئن باش یک کاری نکردی.

S A M
12-06-2008, 16:10
امین جان هیچ جا نمیگیره

M E H D I
12-06-2008, 16:16
کدوم قسمت از بازی هستین؟ اولای بازی نمیشه زمان رو برگردوند!

S A M
12-06-2008, 16:23
مهدی جان همون مرحله های اول هستم ولی علامت برگشت به زمان عقب رو دارم ! با این حال بر نمیگرده

M E H D I
12-06-2008, 16:52
شما تا اولین بازی که برین توی ماشین زمان باید صبر کنین. وقتی پرنس دنبال "شادی" می افته و میبینه که اون رفت توی پورتال زمان، و شاهزاده هم بدون اینکه بخواد میره توش، اونوقت تازه فعال میشه Rewind و بعدش می تونین با زدن R به عقب برگردین. هر بار که پرنس میره توی پورتال زمان یه امکانات بهش اضافه میشه. بعضی وقتها یه جادو و بعضی وقتها یه sand tank بهش اضافه میشه.

S A M
13-06-2008, 10:03
ممنون مهدی جان
یه سوال دیگه هم داشتم : چرا توی سیو شما بعضی مراحل شاهزاده لباس سیاه تنشه؟

soliman
13-06-2008, 15:45
یه سوال دیگه هم داشتم : چرا توی سیو شما بعضی مراحل شاهزاده لباس سیاه تنشه؟
به احتمال زیاد اون سیو ها مربوط به مراحل بعد از زدن ماسک باشه. چون وقتی شاهزاده اون ماسک رو به صورتش میزنه یه جورایی شبیه مومیایی ها میشه.

am_merman01
29-06-2008, 00:14
سلام دوستان عزیز
کسی میتونه به من کمک کنه و بگه که سلاح های مخفی این بازی دقیقا کجا ها هستند . من فقط آخریش رو تونستم پیدا کنم .
اگه کمک کنید ممنون میشم

Ali Pacino
29-06-2008, 00:27
سلام دوستان عزیز
کسی میتونه به من کمک کنه و بگه که سلاح های مخفی این بازی دقیقا کجا ها هستند . من فقط آخریش رو تونستم پیدا کنم .
اگه کمک کنید ممنون میشم
ببین کدومو دقیقا می خوای بگو تا راهنمایت کنم 5 تا اسلحه هستش شمشیر نورانی و دستکش که بدست آوردنشون تقریبا آسونه و چوب هاکی و خرس عروسکی و فلامینگوی صورتی که وقت زیادی باید بزاری تا بگیریشون
به نظرم ارزشش رو نداه وقت بزاری بری دنبال سلاح ها چند تاش که دم دستت هست رو بردار
فقط نکتش اینه که این سلاح ها اسلحه فرعی شما هستن ونابود نمی شه مگه اینکه بمیری بعدشم خرس عروسکیه وقتی به دشمنت ضربه می زنی جونت رو زیاد می کنه ولی باید وقت زیادی بزاری تا بگیریش

am_merman01
30-06-2008, 01:46
ببین کدومو دقیقا می خوای بگو تا راهنمایت کنم 5 تا اسلحه هستش شمشیر نورانی و دستکش که بدست آوردنشون تقریبا آسونه و چوب هاکی و خرس عروسکی و فلامینگوی صورتی که وقت زیادی باید بزاری تا بگیریشون
به نظرم ارزشش رو نداه وقت بزاری بری دنبال سلاح ها چند تاش که دم دستت هست رو بردار
فقط نکتش اینه که این سلاح ها اسلحه فرعی شما هستن ونابود نمی شه مگه اینکه بمیری بعدشم خرس عروسکیه وقتی به دشمنت ضربه می زنی جونت رو زیاد می کنه ولی باید وقت زیادی بزاری تا بگیریش

سلام خدمت دوست عزیز :10:
ممنون از توجهتون به مشکل من .:11:
راستش رو بخوای من تاحالا بارها و بارها این بازی رو تموم کردم و هر بار که اونو بازی میکنم یه چیز جدید توش پیدا میکنم و کلی لذت میبرم.:8::5::31:
در مورد سلاح های فرعی من فقط تونستم شمشیر نورانی رو پیدا کنم . اگه لطف کنی و آدرس بقیه رو بگی ممنون میشم . مهم نیست که بدست آوردنشون چقدر سخته.
در مورد سلاح های اصلی هم نتونستم آخرش رو پیدا کنم . اصلا نمیدونم چه شکلی هستش .
اگه کمک کنید خیلی ازتون ممنون میشم.:11:

Ali Pacino
30-06-2008, 09:34
سلام خدمت دوست عزیز :10:
ممنون از توجهتون به مشکل من .:11:
راستش رو بخوای من تاحالا بارها و بارها این بازی رو تموم کردم و هر بار که اونو بازی میکنم یه چیز جدید توش پیدا میکنم و کلی لذت میبرم.:8::5::31:
در مورد سلاح های فرعی من فقط تونستم شمشیر نورانی رو پیدا کنم . اگه لطف کنی و آدرس بقیه رو بگی ممنون میشم . مهم نیست که بدست آوردنشون چقدر سخته.
در مورد سلاح های اصلی هم نتونستم آخرش رو پیدا کنم . اصلا نمیدونم چه شکلی هستش .
اگه کمک کنید خیلی ازتون ممنون میشم.:11:
سلام
خواهش می شه:10:
در مورد شمشیر اصلی و آخریه که اسمش شمشیر آب هست این شمشیر رو وقتی می تونی بگیری که 9 تا آپگرید جون رو گرفته باشی و با این شمشیر پایان متفاوتی رو خواهید دید و باید با داکاها بجنگی که پایان اصلی بازیه بازیه:46:
در مورد شمشیر ها ی فرعی هم دستکش رو می تونی وقتی داکاها تو بازی برای چند بار می افته دنبالت منظورم وقتیه که وارد دری که جلوش ساعت شنیه شدی و کایلینا رو شکست دادی داکاها می افته دنبالت و بعدش که دمو رو دیدی داکاها ولت نمی کنه و سریش بازی در می یاره:27: اینجا وقتی از پله ها می ری بالا گوشه سمت چپ جای اسلحه رو خراب کن و دستکش رو بردار البته باید سریع باشی:5::8:
فعلا اینا رو داشته باش چون اونا رو زیاد یادم نیست فقط پیشنهادم اینه که ارزش وقت گذاشتن رو نداره ولی اگه بازم خواستیشون بهم بگو تا اگه وقت کردم واست بزارمشون:11:

am_merman01
01-07-2008, 00:54
سلام
خواهش می شه:10:
در مورد شمشیر اصلی و آخریه که اسمش شمشیر آب هست این شمشیر رو وقتی می تونی بگیری که 9 تا آپگرید جون رو گرفته باشی و با این شمشیر پایان متفاوتی رو خواهید دید و باید با داکاها بجنگی که پایان اصلی بازیه بازیه:46:
در مورد شمشیر ها ی فرعی هم دستکش رو می تونی وقتی داکاها تو بازی برای چند بار می افته دنبالت منظورم وقتیه که وارد دری که جلوش ساعت شنیه شدی و کایلینا رو شکست دادی داکاها می افته دنبالت و بعدش که دمو رو دیدی داکاها ولت نمی کنه و سریش بازی در می یاره:27: اینجا وقتی از پله ها می ری بالا گوشه سمت چپ جای اسلحه رو خراب کن و دستکش رو بردار البته باید سریع باشی:5::8:
فعلا اینا رو داشته باش چون اونا رو زیاد یادم نیست فقط پیشنهادم اینه که ارزش وقت گذاشتن رو نداره ولی اگه بازم خواستیشون بهم بگو تا اگه وقت کردم واست بزارمشون:11:

بازهم سلام خدمت دوست عزيز:10:
باز هم ممنون از راهنماييتون.:11:
فكر كنم من فقط 8 تا آپگريد جون پيدا كردم فكر كنم آخريش رو پيدا نكردم . اگه ممكنه جاش رو بهم نشون بدين يا اينكه سيوش رو برام بزاريد.
در مورد سلاح هاي مخفي هم ممون ميشم اگه دوباره چيزي يادتون اومد راهنمايي كنيد .
باز هم تشكر از كمكتون:11:

yasser1680
01-07-2008, 03:19
من این بازی رو تازه گیر آوردم میخوام ببازمش.

اگه امکان داره بگید با کیبرد راحتر میشه بازی کردو یا با گیم پد؟(گیم پد من بدون شوک هست)

کلیدهای بازی رو برام بزارید (چیزی سر در نیاوردم ژاپنی بود).

Ali Pacino
01-07-2008, 10:22
من این بازی رو تازه گیر آوردم میخوام ببازمش.

اگه امکان داره بگید با کیبرد راحتر میشه بازی کردو یا با گیم پد؟(گیم پد من بدون شوک هست)

کلیدهای بازی رو برام بزارید (چیزی سر در نیاوردم ژاپنی بود).
بستگی به خودت داره من با گیم پد راحت ترم
مگه نسخه ی ژاپنیش رو گرفتی؟!
اگه اینجوریه هیشکی نمی تونه راهنمایت کنه باید ناکاتا رو بیاری مگه اون واست یه کاری کنه:31:
چیزایی که من یادمه جلو ، عقب، راست، چپ با W و A و S و D بودش مثل اکثر بازیا
با راست کلیک موس دفاع می کرد و از دیوار بالا می رفت و با چپ کلیک ضربه می زد
یا اسپیس هم می پرید
موفق باشی:10:

Ali Pacino
01-07-2008, 10:35
بازهم سلام خدمت دوست عزيز:10:
باز هم ممنون از راهنماييتون.:11:
فكر كنم من فقط 8 تا آپگريد جون پيدا كردم فكر كنم آخريش رو پيدا نكردم . اگه ممكنه جاش رو بهم نشون بدين يا اينكه سيوش رو برام بزاريد.
در مورد سلاح هاي مخفي هم ممون ميشم اگه دوباره چيزي يادتون اومد راهنمايي كنيد .
باز هم تشكر از كمكتون:11:
بازم سلام، بازم خواهش می شه:46:
برای آخریش باید برگردی اولای بازی باید بری تو بالکونی که بالاست و یه پرده ی قرمز جلوشه همونجایی که راستش می رفت سمت باغه چپش برج مکانیکیه و جلوش می رفت سمت ساعت شنی از اهرم استفاده کن تا به بالکون برسی بعدش باید بری جایی که شادی همون زن سیاهه از دستت فرار می کنه و در به روت بسته می شه باید از نرده ها بالا می رفتی و زن قرمزا رو می کشت و بعد می پریدی رو اهرمه در باز می شد بعد می رفتی جلوی نرده بعد می پریدی رو پرده ی جلوت بعدشم که وارد در می شدی
امیدوارم یادت اومده باشه کجا رو می گم
اونجا باید از نرده ها بالا بری تو یکی از اون بالکون ها یه دری هستش که نرده ای هست و وسطش شکاف و داخلش یه سنگ هست با شمشیرت در رو بشکن و سنگ رو بیار بزار جلوی دیوار بین شمع ها بعد از سنگه برو بالا بعدشم که مشخصه باید چی کار کنی:8:
بعدش که آپگرید جون آخریت رو هم گرفتی همه ی راهی که اومده بودی رو باید برگردی:21:
موفق باشی:10:
بازم اگه سوالی داشتی ما در خدمتیم:11:

am_merman01
01-07-2008, 22:30
باز هم سلام و باز هم ممنون از كمكتون
راهنمايي تون كافي بود من يادم اومد كجا رو مي گين. ولي يه مشكل كوچولويي پيش اومده و چند روزه وقتي ميخوام وارد باز بشم دستگاه ريست ميشه و بعد از اون هم ارور ميده كه ويندوز يه مشكل جدي پيدا كرده . حتي ويندوز رو هم دوباره نصب كردم ولي فايده اي نداشت.
دعا كنيد برام دستگاهم درست شه تامن بتونم بازي رو تموم كنم و دوباره بيام اينجا و چند تا سوال بپرسم.
فعلا خدا حافظ و ممنون از كمكتون.

am_merman01
03-07-2008, 03:02
باز هم سلام.
ظاهرا مشكل دستگاهم رو نمي تونم به اين راحتي ها حل كنم ولي يه نسخه از پرنس رو پيدا كردم كه تمام فيلم هاش رو حذف كرده بودن واسه همين بدون مشكل اجرا ميشه نميدونم مشكل از كجاست كه دستگاه موقع پخش فيلم هاي باز پرنس و فقط همين باز نه بازي ديگه اي ريست ميشه؟!!!!!
توي اين نسخه نتونستم پروفايل قبليم رو بهش اضافه كنم واسه همين مجبور شدم از اول بازي كنم و تقريبا 6 ساعته موفق شدم شمشير آب رو به دست بيارم ولي چون بازي فيلم نداره اصلا حال نميده.!!!!
انشا الله فردا ادامش رو ميرم تا ببينم ماجراي پايان بازي چيه .؟
راستي من هنوز نتونستم سلاح هاي فرعي رو بدست بيارم . در مورد دستكش فرموده بوديد كه بايد جاي سلاح رو خراب كنم ولي چه جوري من كه شمشيرم شكسته و نميشه .
اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم.
موفق باشيد .

Mist
06-07-2008, 14:04
با همون شكسته هم كار ميكنه (;

بعد چند وقت پريروز سر ذوق اومدم نشستم دوباره بازيش ميكنم تا 4 بياد فك كنم بايد سه تاشو دوباره برم

Ali Pacino
06-07-2008, 19:44
شمشی شکسته دیگه چه صیغه ایه من که چیزی یادم نمی یاد؟!
منظورم از جایگاه اسلحه هموناییه که وقتی با شمشیرت بهش ضربه می زنی یا تبر بهت می ده یا شمشیر یا خنجر

Mist
06-07-2008, 21:12
بابا پرنس كايلينارو شكست ميده مياد بيرون با دهاكا روبرو ميشه اون موقع شمشيرش چجوريه

شكسته ديگه نصف D:

بعد ميره قضيه ي ماسكو ميفهمه كه اگه ازش استفاده كنه ميتونه سرنوشتشو عوض كنه بعد او مقبره رو مياره بالا

يادت اومد يا بگم بعدم كه ميره شمشير ُScorpion رو ميگيره

Ali Pacino
06-07-2008, 21:35
بابا پرنس كايلينارو شكست ميده مياد بيرون با دهاكا روبرو ميشه اون موقع شمشيرش چجوريه

شكسته ديگه نصف D:

بعد ميره قضيه ي ماسكو ميفهمه كه اگه ازش استفاده كنه ميتونه سرنوشتشو عوض كنه بعد او مقبره رو مياره بالا

يادت اومد يا بگم بعدم كه ميره شمشير ُScorpion رو ميگيره
همه اینا رو یادمه اما یادم نمی یاد شمشیرش شکسته شده باشه:19: خیلی عجیبه:18:اصلا چرا شمشیرش می شکنه؟!

Mist
07-07-2008, 20:09
خوب ببين تو دموش نشون ميده آخر مبارزه شميشيرشون به هم گير ميكنه بعد كايلينا فاتحه ميشه مي افته زمين اون موقع مثلا

ميشكنه در عجبم چجوري يادت نيست چون بعد اون كه مياي كسي رو بكشي عذاب ميكشي تا بميره البته من هارد بازي ميكردم

ولي سخت تر ميشه چرا چون شمشيرش شكسته :19:

اصلا باور نداري نصب كن از وقتي كه دموي ماسك مياد و دهاكا دنبالشه به بعد رو دقيق ببين شمشيرشو در آر ميبيني

:10:

am_merman01
07-07-2008, 23:52
سلام مجدد خدمت دوستان عزيز
من دوباره رفتم و بالاخره پيداش كردم و خيلي حال داد سلاح جالبي بود.
راستي دوستان چيزي راجع به جاي بقيه سلاح هاي مخفي يادتون نمياد؟؟ خيلي دوست دارم بقيه رو هم ببينم .
راستي راجع به پرنس 4 يه سري به سايت يوبي سافت بزنيد . يه فيلم جالب ازش گذاشته كه خيلي جالبه بد نيست ببينيدش.
موفق باشيد.

Ali Pacino
08-07-2008, 03:21
خوب ببين تو دموش نشون ميده آخر مبارزه شميشيرشون به هم گير ميكنه بعد كايلينا فاتحه ميشه مي افته زمين اون موقع مثلا

ميشكنه در عجبم چجوري يادت نيست چون بعد اون كه مياي كسي رو بكشي عذاب ميكشي تا بميره البته من هارد بازي ميكردم

ولي سخت تر ميشه چرا چون شمشيرش شكسته :19:

اصلا باور نداري نصب كن از وقتي كه دموي ماسك مياد و دهاكا دنبالشه به بعد رو دقيق ببين شمشيرشو در آر ميبيني

:10:
من نرمال بازی می کردم و زیادم به شمشیرش دقت نکردم دیگه هم حال نمی کنم بازیش کنم پرنس 3 رو شاید 2 باره برم چون از اون دیگه اصلا هیچی یادم نیست:41:بازم ممنون از راهنمایت:10:

راستي دوستان چيزي راجع به جاي بقيه سلاح هاي مخفي يادتون نمياد؟؟ خيلي دوست دارم بقيه رو هم ببينم .
راستي راجع به پرنس 4 يه سري به سايت يوبي سافت بزنيد . يه فيلم جالب ازش گذاشته كه خيلي جالبه بد نيست ببينيدش.
موفق باشيد.
سلام
یکی دیگشم اینه همون راهروی اصلی اهرم رو به طرف بالا دری که به سمت ساعت شنی می ره بذار
بعدش سمت چپت یه راهی هستش که به طرف یکی از آپگریدای جونا می ره اونا یه سوراخی هستش که ازش شن می ریزه با شمشیرت دیوار رو خراب کن فک کنم چوب هاکی باشه وردار حالشو ببر:20:

Mist
08-07-2008, 13:09
من نرمال بازی می کردم و زیادم به شمشیرش دقت نکردم دیگه هم حال نمی کنم بازیش کنم پرنس 3 رو شاید 2 باره برم چون از اون دیگه اصلا هیچی یادم نیست:41:بازم ممنون از راهنمایت:10:

خواهش ميكنم قابلي نداشت منم چون تازه دوباره بازي ميكنم بيشتر يادمه

علي جان اگه ممكنه به تايپيك پرنس 3 بيا منو راهنمايي كن منم تو اون گير كردم

موفق باشيد.

يه شمشير مخفي داره رنگش سبزه كه هيچ وقت خراب نميشه منظورم مثل بقيه از بين نميره از شمشيرهاي فرعي پرنس محسوب

ميشه جاشم مرحله ي مه هست وقتي ماسك داري وقتي كه اهرم رو ميدي تو در باز ميشه تو اون چاله كه اهرم در بعدي هست

بايد با شمشير به ديوار سمت چپ بزني كه خراب ميشه ديوار اونجا ميتوني پيداش كني

am_merman01
09-07-2008, 00:28
خواهش ميكنم قابلي نداشت منم چون تازه دوباره بازي ميكنم بيشتر يادمه

علي جان اگه ممكنه به تايپيك پرنس 3 بيا منو راهنمايي كن منم تو اون گير كردم

يه شمشير مخفي داره رنگش سبزه كه هيچ وقت خراب نميشه منظورم مثل بقيه از بين نميره از شمشيرهاي فرعي پرنس محسوب

ميشه جاشم مرحله ي مه هست وقتي ماسك داري وقتي كه اهرم رو ميدي تو در باز ميشه تو اون چاله كه اهرم در بعدي هست

بايد با شمشير به ديوار سمت چپ بزني كه خراب ميشه ديوار اونجا ميتوني پيداش كني

باز هم سلام خدمت دوستان عزيز:10:
در مورد شمشير سبز توي چند پست قبل نوشته بودم كه اونو پيدا كردم . ولي در مورد چوب هاكي برام تازگي داره :27::8:بايد پيداش كنم .

دوست عزيز در مورد پرنس 3 هم بايد بگم كه بالاخره دانشگاه من تموم شد و به افتخار دوستان دوباره اونو از فردا ميرم و جاهاي مخفيش رو براتون مي نيويسم چون فعلا يادم نيستن . ولي من شخصا با پرنس 2 :40:خيلي بيشتر حال مي كنم. به هر حال هر كي يه نظري داره .:31:
موفق باشيد.

keykavoos
12-07-2008, 20:46
سلام
آقا من نزديك 4 - 5 بار اين بازي رو تموم كردم ولي نتونستم اون دموي دوم رو كه بايد با داهاكا مبارزه كنيم و كايلينا هم زنده مي مونه رو پيدا كنم. شنيده بودم بايد همه لايف آپگريد ها رو بگيرم اما اونم طوري مي گيرم كه اون خط خون نيم دور بر مي گرده و تا بالاي دايره مياد. اما هيچ اتفاقي نمي افته. مشكل از كجاست؟
اضافه مي كنم كه اين تاپيك رو نخوندم چون خيلي طولاني بود. اگه قبلا اشاره شده لطفا لينك پست مربوطه رو بديد. ممنون

Mist
12-07-2008, 22:45
حتما كامل نكردي وقتي همشو ميگيري تو اتاقي كه ساعت شني هست برات يه شمشير خوشگل ميذارن آبكيه براي اينه كه دهاكا رو تبديل به جسد كني :27:

و كايلينا رو نكشي كه بدين سان كلا آخر بازي عوض ميشه و خيلي توپ ميشه :31:

البته اگر همشو بگيري كه يك دور كامل خونت اضافه ميشه

Ali Pacino
13-07-2008, 05:25
حتما كامل نكردي وقتي همشو ميگيري تو اتاقي كه ساعت شني هست برات يه شمشير خوشگل ميذارن آبكيه براي اينه كه دهاكا رو تبديل به جسد كني :27:

تایید می شه
دموی اصلیه بازیه که توش داکاها می میره:21:

Mist
13-07-2008, 13:57
تایید می شه
دموی اصلیه بازیه که توش داکاها می میره:21:

آره علي جان خيلي توپه ولي تو قسمت سه وقتي كايلينا ميميره حال گيريه اصلا بخاطر همون از قسمت سه بدم مياد:41:

keykavoos
14-07-2008, 16:57

:18: ميشه بگيد دقيقا كجا ها لايف آپگريد داره؟ يه دور كامل؟ مععععععععع

sm3
14-07-2008, 21:04

۱) در اتاقي كه بايد با شادي مبارزه كني و بكشيش بعد از كشتنش بايد سنگي كه اون پشت هستش رو جابجا كنيد تا يه راه باز شه از راه برو تا برسي
۲) اين رو بايد بعد از گرفتن قابليت slow motion بري. برو به جايي كه براي اولين بار مردي كه از كلاغ درست ميشه رو ديده بودي.حالا برو طبقه بالا يه گوشه يه سوئيچ هست كه با فشار دادنش يه راه كوچيك توي يه طبقه بالاترش باز ميشه. با آهسته كردن زمان ميتونيد به داخل اين دالان بريد و لايف آپگريد دوم رو بگيريد
۳) بعد از اينكه كايلينا اولين شمشير رو بهتون داد بايد به سنتر هال بريد و يه سوئيچ رو فعال كنيد تا يه اهرم باز شه.به اطراف خوب نگاه كنيد در سمت راست و پايين يه در هست.اهرم رو طوري بچرخونيد كه به اون در دسترسي داشته باشيد خودتون رو به اين راه مخفي برسونيد تا سومين لايف آپگريد رو بگيريد
۴) توي گاردن هال بعد از اينكه به جايي رسيديد كه با گياهان زياد پوشيده شده و بايد با چند تا نينجا و سايه بجنگيد. به دور و برتون نگاه كنيد. خودتون رو از طريق راهي كه يه گوشه قرار داره به يه مسير برسونيد با ادامه دادن به لايف آپگريد ۴ ميرسيد. نترسيد ازگوشه آويزون شيد تا راه رو ببينيد
۵) توي معماي باغ قسمته دوم وقتي اهرو رو ميچرخونيد تا آب بياد (قسمت آخر معماي باغ) بعد از چرخوندن اهرم راه رو به سمت بالا ادامه بديد تا به لايف آپگريد بعدي برسيد
۶) توي معماي برج ساعت به جايي ميرسي كه يه غول سگهاي انفجاري رو به سمتت پرتاب ميكنه.در سمت چپ اتاق ذخيره و راستيه لايف آپگريد هست
۷) بعد از اينكه شمشير عقرب (شمشيري كه ديوار رو خورد ميكنه) گرفتيد به يه اتاق ميرسيد با دو تا در قابل شكستن . هر دو رو بشكن. يكيش يه سوئيچ داره كه با زدنش در اون يكي باز ميشه از حركت آهسته استفاده كن و به در برس تا بتوني لايف آپگريد بعدي رو بگيري
۸) در كتابخانه بعد از اينكه دو تا قفسه كتاب رو به سمت خودتون كشيديد به راه ادامه بديد تا به بالاترين جاي ممكن توي همون ونطقه برسيد خوب به اطراف نگاه كنيد گوشه يكي از ديوارها يه سوراخ ميبينيد با استفاده از گوشه ها و لبه ها خودتون رو بهش برسونيد به راه ادامه بديد تا لايف آپگريد ۸ رو بگيريد
۹) آخر بازي وقتي به عنوان پرنس قلابي به منطقه مركزي ( سنترال هال ) ميرسي پرنس واقعي ميميره و تو ميتوني به حالت عادي برگردي قبل از ادامه دادن به اطرافت خوب نگاه كن يه بالكن ميبيني اهرم وسط اتاق رو طوري بچرخون كه به بالكن برسي به راه ادامه بده تا به جايي برسي كه دنبال شادي بودي و در پشت سرش بسته شد.تو مجبور بودي خودت رو به بالا ترين جاي اون اتاق برسوني تا يه دستگيره رو فعال كني تا در باز شه و بعد با استفاده از پرده پايين بياي حالا باز هم به سمت دستگيره به سمت بالا برو آخر راه به يه جا ميرسي كه ميله هاش صدمه ديده با شمشيرت ميله ها رو خورد كن و جعبه اي كه پشت ميله ها بود رو بيرون بيار.به بالا سرت نگاه كن.با كمك جعبه به بالا برو . به راه ادامه بده نا آخرين لايف آپگريد رو بگيري
حالا از همون راهي كه اومدي به سنترال هال برگرد راه رو به سمت اتاق كايلينا ادامه بده.قبل از وارد شدن به اتاقش شمشير آب رو در اتاق ساعت زمان ميبيني.

این رو از سایت بازی سنتر گرفتم منم وقتی این بازی رو بازی میکردم همه لایف آپگریدها رو پیدا کرده بودم به جز آخریش که با این تونستم پیداش کنم :31:

Mist
14-07-2008, 21:43

تاييد ميشه دوستومن كامل و دقيق توضيح نوشتن

موفق باشي

am_merman01
14-07-2008, 22:31

يه سري به تاپيك زير بزنيد تا توضيح كامل تري پيدا كنيد:46:

موفق باشيد.

keykavoos
16-07-2008, 12:29

يه سري به تاپيك زير بزنيد تا توضيح كامل تري پيدا كنيد:46:

موفق باشيد.

) در اتاقي كه بايد با شادي مبارزه كني و بكشيش بعد از كشتنش بايد سنگي كه اون پشت هستش رو جابجا كنيد تا يه راه باز شه از راه برو تا برسي
۲) اين رو بايد بعد از گرفتن قابليت slow motion بري. برو به جايي كه براي اولين بار مردي كه از كلاغ درست ميشه رو ديده بودي.حالا برو طبقه بالا يه گوشه يه سوئيچ هست كه با فشار دادنش يه راه كوچيك توي يه طبقه بالاترش باز ميشه. با آهسته كردن زمان ميتونيد به داخل اين دالان بريد و لايف آپگريد دوم رو بگيريد
۳) بعد از اينكه كايلينا اولين شمشير رو بهتون داد بايد به سنتر هال بريد و يه سوئيچ رو فعال كنيد تا يه اهرم باز شه.به اطراف خوب نگاه كنيد در سمت راست و پايين يه در هست.اهرم رو طوري بچرخونيد كه به اون در دسترسي داشته باشيد خودتون رو به اين راه مخفي برسونيد تا سومين لايف آپگريد رو بگيريد
۴) توي گاردن هال بعد از اينكه به جايي رسيديد كه با گياهان زياد پوشيده شده و بايد با چند تا نينجا و سايه بجنگيد. به دور و برتون نگاه كنيد. خودتون رو از طريق راهي كه يه گوشه قرار داره به يه مسير برسونيد با ادامه دادن به لايف آپگريد ۴ ميرسيد. نترسيد ازگوشه آويزون شيد تا راه رو ببينيد
۵) توي معماي باغ قسمته دوم وقتي اهرو رو ميچرخونيد تا آب بياد (قسمت آخر معماي باغ) بعد از چرخوندن اهرم راه رو به سمت بالا ادامه بديد تا به لايف آپگريد بعدي برسيد
۶) توي معماي برج ساعت به جايي ميرسي كه يه غول سگهاي انفجاري رو به سمتت پرتاب ميكنه.در سمت چپ اتاق ذخيره و راستيه لايف آپگريد هست
۷) بعد از اينكه شمشير عقرب (شمشيري كه ديوار رو خورد ميكنه) گرفتيد به يه اتاق ميرسيد با دو تا در قابل شكستن . هر دو رو بشكن. يكيش يه سوئيچ داره كه با زدنش در اون يكي باز ميشه از حركت آهسته استفاده كن و به در برس تا بتوني لايف آپگريد بعدي رو بگيري
۸) در كتابخانه بعد از اينكه دو تا قفسه كتاب رو به سمت خودتون كشيديد به راه ادامه بديد تا به بالاترين جاي ممكن توي همون ونطقه برسيد خوب به اطراف نگاه كنيد گوشه يكي از ديوارها يه سوراخ ميبينيد با استفاده از گوشه ها و لبه ها خودتون رو بهش برسونيد به راه ادامه بديد تا لايف آپگريد ۸ رو بگيريد
۹) آخر بازي وقتي به عنوان پرنس قلابي به منطقه مركزي ( سنترال هال ) ميرسي پرنس واقعي ميميره و تو ميتوني به حالت عادي برگردي قبل از ادامه دادن به اطرافت خوب نگاه كن يه بالكن ميبيني اهرم وسط اتاق رو طوري بچرخون كه به بالكن برسي به راه ادامه بده تا به جايي برسي كه دنبال شادي بودي و در پشت سرش بسته شد.تو مجبور بودي خودت رو به بالا ترين جاي اون اتاق برسوني تا يه دستگيره رو فعال كني تا در باز شه و بعد با استفاده از پرده پايين بياي حالا باز هم به سمت دستگيره به سمت بالا برو آخر راه به يه جا ميرسي كه ميله هاش صدمه ديده با شمشيرت ميله ها رو خورد كن و جعبه اي كه پشت ميله ها بود رو بيرون بيار.به بالا سرت نگاه كن.با كمك جعبه به بالا برو . به راه ادامه بده نا آخرين لايف آپگريد رو بگيري
حالا از همون راهي كه اومدي به سنترال هال برگرد راه رو به سمت اتاق كايلينا ادامه بده.قبل از وارد شدن به اتاقش شمشير آب رو در اتاق ساعت زمان ميبيني.

این رو از سایت بازی سنتر گرفتم منم وقتی این بازی رو بازی میکردم همه لایف آپگریدها رو پیدا کرده بودم به جز آخریش که با این تونستم پیداش کنم

متشكرم از توضيحات كاملتون. چهارتا شو گرفتم دارم بقيه رو هم مي گيرم

keykavoos
21-07-2008, 20:59
بازم يه سوال ديگه دوستان
برنامه اي هست كه بشه باهاش فايل ويدئو هاي اين بازي رو باز كرد؟ يه Bink player دارم اما باز نمي كنه.

Mist
21-07-2008, 22:22
یه مدیا پلیر ورژن قدیمی هست که خیلی از کدکا روش نصب میشه اون پخش میکرد ولی برا این بازی رو امتحان نکردم

دقیق نمیدونم بازم دوستان راهنماییت میکنن

ghasanfar
27-07-2008, 12:40
من جديدا اين بازي را شروع كردم . خواهش ميكنم اگر كسي جواب منرا ميداند حتما جواب بده.
من بعداز كشتن اون غوله كه جانورهاي منفجر شونده رو پرت ميكنه از چرخ دنده هاي پشت سرش مسير را ادامه دادم و به اسانسور و بعد به ساعت زمان رسيدم . اما از اين به بعد كه به زمان حال برمي گردم به جاي رد شدن ورفتن به مرحله ي جديد دوباره همان مسير را در زمان خرابي (حال) طي ميكنه وپس از طي مسير اسياب خراب شده داهاكا دوباره اون را دنبال ميكنه تا دوباره به ساعت شني اون طرف مسير برسه ودوباره ساعت زمان اون رو به همان مسير در زمان گذشته ميبره وبازي كشتن غول تكرار ميشه با اين تفاوت كه ديگه دستگيرذه ها و دشمن ها تكرار نميشه.
نقشه هم در زمان گذشته اون قسمت را نشان نميده ولي در حالت حال باضربدر ساعت شني ان طرف همين مسير را نشان ميده كه وقتي دوباره به اونجا ميرسي مرحله ي جديدي نمي اورد ودوباره اين مسيررو در حالت گذشته طي ميكنيم

حالا به من بگوييد كه سي دي من خراب است ويا راه مخفي ويا كار خاصي را بايد انجام بدهم ؟

am_merman01
27-07-2008, 22:59
سلام دوست عزیز
شما مطمئن هستید که بعد از کشتن اون جونور بد ترکیب سیستم مکانیکی رو فعال میکنید؟
من خیلی وقت پیش این بازی رو انجام دادم و دقیقا یادم نیست ولی وقتی اون رو میکشید باید از اون چرخدنده ها بالا بری و به یه نرده بان برسی و از اون هم بالا بری و بعد اگه اشتباه نکنم اون بالا باید یه اهرم رو بچرخونی تا سیستم مکانیکی فعال بشه و یکی از قفل های در سالن کاخی که پرنس فکر میکنه شن ها در اونجا ساخته میشن باز بشه . لازم به ذکره که اون بالا دوباره چند تا از اون گربه هایی که منفجر میشن بهت حمله میکنن و بعد از اونم تا اونجایی که یادم میاد باید وارد یه در بشی و از چند تا پارچه بیای پایین و اصلا فکر نمیکنم باید به زمان حال برگردی .
حالا دوباره بازی کن ببین این کارارو کردی یانه .

ghasanfar
28-07-2008, 11:25
اون اهرمي كه سيستم مكانيكي را فعال ميكنه كجاست چون من ازاون مسير چندين بار رفتم و از او پرده ها هم پايين رفتم ودوباره رسيدم به همانئ جايي كه يك دكمه روي ديوار هست كه بايد اون را فعال كني تا يك سكو ي سياه رنگ بيايد بالا وبعد بايد از روي سكو طنتاب را بگيري و....
بالاي اون نردبان يك اهرم هست ومشخصات گربه هاد هم درست گفتيد فقط مشكل اينه كه اين اهرم قبلا ودر مرحله اسانسور استفاده شده وديگه كار نميكنه وشما مجبوريد روي اسانسو ر بريد ومثل مرحله ي اسانسور اونجا را رد كنيد .
اگر يادتون باشه بعد از روي اسانسور بايد از روي يك چرخ دنده كه در حال گردش هست بپريد وبه روي ديوار روبرويي برسيدو .... وبعد ماشين زمان وبعد روز از نو روزي از نو .

am_merman01
29-07-2008, 00:41
اون اهرمي كه سيستم مكانيكي را فعال ميكنه كجاست چون من ازاون مسير چندين بار رفتم و از او پرده ها هم پايين رفتم ودوباره رسيدم به همانئ جايي كه يك دكمه روي ديوار هست كه بايد اون را فعال كني تا يك سكو ي سياه رنگ بيايد بالا وبعد بايد از روي سكو طنتاب را بگيري و....
بالاي اون نردبان يك اهرم هست ومشخصات گربه هاد هم درست گفتيد فقط مشكل اينه كه اين اهرم قبلا ودر مرحله اسانسور استفاده شده وديگه كار نميكنه وشما مجبوريد روي اسانسو ر بريد ومثل مرحله ي اسانسور اونجا را رد كنيد .
اگر يادتون باشه بعد از روي اسانسور بايد از روي يك چرخ دنده كه در حال گردش هست بپريد وبه روي ديوار روبرويي برسيدو .... وبعد ماشين زمان وبعد روز از نو روزي از نو .

باز هم سلام خدمت دوست عزیز :10:
اولا که اصلا قابلی نداشت این وظیفه ماست که چیزی رو که میدونیم به سایر دوستان هم بگیم:11:
دوم اینکه دوست عزیز شما خیلی تند میرید . !!! درست دقت کنید دقیقا بعد از اونجایی که اون غول بی شاخ و دم رو کشتید باید از اون چرخدندهای پشت سر آقا غوله بالا برید که به اونها چند تا میله وصله که با چرخیدن دور اونها این کار رو انجام میدید. بعد که از اون چوب ها بالا رفتید و همین طور از پله ای که اونجا هستش اونوقت اگه اشتباه نکنم اون بالا یه دستگیره هستش که باید ازش آویزون بشی و وقتی این کار رو کردی یه راهی به سمت اون دستگیره که گفتم باز میشه و بعد از چرخوندن اون دستگیره هستش که شما باید برگردی و از اون پارچه های قرمز رنگ پایین بری .
اصلا حالا که شما گفتید خودم هم شک کردم . اگه شد امشب دوباره نصبش میکنم و فردا خبر دقیقش رو بهتون میدم ولی باید یه کم صبر داشته باشی چون به اونجا رسیدن فکر کنم یه 2 ساعتی وقت بخواد.:19:
به هر حال هر قضیه ای که هست همون جاس که اون غوله رو می کشی نه جای دیگه بنا بر این زیاد از اونجا دور نشو.
بعدا خبرش رو بهت میدم . موفق باشی:11:

ghasanfar
29-07-2008, 12:37
باز هم سلام خدمت دوست عزیز :10:
اولا که اصلا قابلی نداشت این وظیفه ماست که چیزی رو که میدونیم به سایر دوستان هم بگیم:11:
دوم اینکه دوست عزیز شما خیلی تند میرید . !!! درست دقت کنید دقیقا بعد از اونجایی که اون غول بی شاخ و دم رو کشتید باید از اون چرخدندهای پشت سر آقا غوله بالا برید که به اونها چند تا میله وصله که با چرخیدن دور اونها این کار رو انجام میدید. بعد که از اون چوب ها بالا رفتید و همین طور از پله ای که اونجا هستش اونوقت اگه اشتباه نکنم اون بالا یه دستگیره هستش که باید ازش آویزون بشی و وقتی این کار رو کردی یه راهی به سمت اون دستگیره که گفتم باز میشه و بعد از چرخوندن اون دستگیره هستش که شما باید برگردی و از اون پارچه های قرمز رنگ پایین بری .
اصلا حالا که شما گفتید خودم هم شک کردم . اگه شد امشب دوباره نصبش میکنم و فردا خبر دقیقش رو بهتون میدم ولی باید یه کم صبر داشته باشی چون به اونجا رسیدن فکر کنم یه 2 ساعتی وقت بخواد.:19:
به هر حال هر قضیه ای که هست همون جاس که اون غوله رو می کشی نه جای دیگه بنا بر این زیاد از اونجا دور نشو.
بعدا خبرش رو بهت میدم . موفق باشی:11:

بعداز اينكه از اون دستگيره اويزون شدي چه جور راهي به سمت دستگيره مورد نظر باز ميشه . چون دستگيره بالايي غير فعاله. البته شايد هم من دارم دستگيره ها رو اشتباه ميكنم. اگر بتونيد با عكس نشون بديد ممنون ميشم.

Mist
29-07-2008, 13:38
عزیز من شما غولو که کشتی صفحه سبک میشه میاد بالا میری پشت سر غول که یه راه هست رسیدی بالا یه میله هست ازش

آویزون بشی تابلوه یه پل فعال میشه اون پل که فعال شد میری محورو میچرخونه تا یه تاق Empres باز بشه اگه درست نوشته باشم

اسمشو همین بعد برمگردی اتاق اصلی اگر مرحله جنگل رو رفته باشی که هیچ میری برای جنگ با کایلینا اگر که نه باید مرحله جنگل رو بری تا

تاق دوم در رو هم باز کنی

به همین راحتی

am_merman01
29-07-2008, 20:59
باز هم سلام .
گفته دوست عزیز mist کاملا تایید میشه . من دیشب دوباره نصبش کردم و رفتم . اصلا همون اولین بار که این غوله رو می بینی ، اون دستگیره ای رو که باید بچرخونی رو نشون میده که درست بالا سر آقا غولس .

ghasanfar
14-08-2008, 12:04
من بازي رو از دو سيو قبلش ادامه دادم . بعد از كشتن اون غول از چرخ دنده هاي پشت سرش بالا رفتم وسپس از نردبون بالا رفتم اون سه تا گربه رو كشتم .بعد از اون دستگيره كه اويزون شدم يك راه به سمت اون اهرم اتيشيه درست شد .اون اهرم اتيشيه رو يك دور كامل چرخونم دري كه روبريم بود باز شد ويك فيلم هم از باز شدن يكي از قفلهايي كه كالينا نشون داده بود پخش شد.من از دري كه باز شده بود رفتم پايين وسه تا گربه رو كشتم .اونجا يك در كوچك بود كه قفل بود به نظر هم نمي امد كه بايد باز بشه.من از سه تاپرده اخر راهرو رفتم پايين و به يك طبقه رسيدم كه يك در ميله اي نسبتا بزرگ هم اونجا بود وهركتاري كردم باز نشد وباضربه قدرتي هم باز نشد .تنها راه خروج از اونجا فقط دوتا پرده ي اخر راهرو بود كه از اون هم پايين رفتم ورسيدم به سه تا نينجا قرمز ومرحله هاي تكراري كه قبلا شرح دادم و استفاده از اون سكوي سياه كه دبادكمه فعال ميشه ورفتن به طبقه ي بالا و....

ايا اون در ميله اي كه بعد از سه تا پرده قرار داره بايد باز باشه يا نه؟اگر نبايد باز باشه من بايد كجا بروم؟ واگر هم بايد باز باشه چرا نشده ؟ ايا دكمه ي خاصي دارد؟

Mist
14-08-2008, 12:50
اونجا هم گفتم بهت شما هر طوری شده باید بری تو تالار اصلی و اتاقی که ساعت شنی توش هست

البته اگه دوتاق در رو باز کردی یعنی هم مرحله ماشین و هم جنگل رو تموم کردی اینجوری که میگی ماشینا رو تموم کردی حالا میمو نه جنگل اگر تموم نکرده باشی تو تالار اصلی کایلینارو میبینی یه شمشیر دیگه بهت میده

اگرم رفته باشی که دیگه تمومه و باید با کایلینا مبارزه کنی

موفق باشی

feiona
16-08-2008, 15:35
سلام
من تو قسمت سیو
clockwork and gears mechanical pit -past
گیر کردم.جایی که‌ اهرم رو میچرخونه‌،اما بعدش نمیدونم چه‌ کار باید کرد!
میدونم که‌ باید برم بالا،اما چه‌ چوری؟

ghasanfar
20-08-2008, 06:48
اگر ممكنه بيشتر توضيح بده تا مشخص بشه كدام اهرم را ميگي

Öracle
20-08-2008, 09:50
سلام
من تو قسمت سیو
clockwork and gears mechanical pit -past
گیر کردم.جایی که‌ اهرم رو میچرخونه‌،اما بعدش نمیدونم چه‌ کار باید کرد!
میدونم که‌ باید برم بالا،اما چه‌ چوری؟

ببخشید شما منظورت همونجاست که از کایلینا یه شمشیر میگیری که پرنس اونو میزنه تو زمین یه اهرمی میاد بالا ؟

Mist
20-08-2008, 12:08
طرف مشکل رو گفت و رفت چندین روز پیش شما هنوز دنبالشین آره داداش همونو میگه مگه غیر از اونجا جای سیوی هست تالار اصلی رو میگه

فک کنم با اون مسیرهای بازی مشکل داشته ...

چهار تا مسیر هست وقتی اونو میچرخونی

یکی که بالا با پریدن از ستونها میرسی بهش

یکی مسیر جنگل رو نشونت میده

یکی هم مسیر اون ماشینها رو نشون میده

یکی هم هست که راه مخفیه اگر نگاه کنینن پایین دره یه دری هست که لایف آپگرید میکنه

ghasanfar
27-08-2008, 07:59
سلام
من مرحله ي ساعت مكانيكي و باغ رو رد كردم و امدم توي سالن اصلي .اونجا داهاكا اومد و يك نفر را با خودش برد. بعد رفتم توي اتاق ساعت شني واونجا كالينا شاهزاده را برد توي همان سالني كه در با ان دو طاق بزرگ بسته بود و الان باز شده و با پرنس جنگيد.
من دو تا مشكل دارم
1- چه طور كالينا رو بكشم 2- ايا بعد از كشتن كالينا بازي تموم ميشه ؟ من هنوز سه تا از Life up gread مرحله ي زندان و كتابخانه را نگرفتم واصلا نمي دانم از كجا بايد به اين محلها برم ؟ 3 - شمشير scorpin را كجا بايد بگيرم؟

Mist
27-08-2008, 08:58
1.اکثرا دفاع و ضربه بهترین راه کشتنش هست

2.نه تازه شروع میشه حرفمو جدی تلقی کن

3.چون هنوز ماسک رو پیدا نکردی تا اونجا هارو ببینی

4. اونم تو حالتی که ماسک داری میگیری تو یکی از مراحل بازی هستش از کسی نمیگیری ور میداری از یه جایی تو جریان بازی هستش

موفق باشی

ghasanfar
27-08-2008, 11:04
ماسك را كجا بايد بگيري؟

Mist
27-08-2008, 16:39
شما کا یلینارو بکش (البته نمیکشی در میره نامرد) به اونجا هم میرسی عجله نکن

ghasanfar
31-08-2008, 08:10
من كالينا رو كشتم بعد يك فيلم پخش شد كه اخرش يك مجسمه شكست بعد پرنس گفت كه باdد در زمان حال باشم و بازي قطع شد .بعد از لود كردن مجدد بازي از ساحل جزيره (مراحل اول)شروع شد.من دوباره مراحل قبلي بازي رو رد كردم تا رسيدم به همون اتاقي كه كالينا رو كشتم.اونجا دوتا در باز بود.يكي طبقه پايين پيش ساعت شني كه يه اهرم هم داشت كه از داخل اون ميشد در روباز وبسته كرد و يه در هم اونجايي كه مجسمه پرنده شكست.اين دوتا در باهم در ارتباط بودند.اما تنها كاري كه ميشد بكني اين بود كه فقط ميتونستي از يه در وارد بشي واز در ديگه خارج وهيچ راه ديگه اي هم نداشت. البته من توي پستهاي ديگه هم خوندم كه يه نفر ديگه هم اين مشكل رو داشته ومجبور شده سي دي رو عوض كنه . من هم به خاطر همين دو تا سي دي ديگه خريدم البته از شركتهاي مختلف ولي اونها هم همين مشكل رو داشتند.
به نظر شما مشكل از س دي هست يا راه بخصوصي بايد پيدا كنم؟
من بازي رو با پلي 2 بازي ميكنم

Mist
31-08-2008, 09:21
اونجا باید دهاکا میله هارو بشکنه و بیاد که تورو بگیره (دمو) احتمالا اونجا از بازی بیرون میندازه بعضی بازیها ناقص هستش

شما سیو همون مرحله کایلینا رو نگه دار تا دوباره از اول نری

موفق باشی

ghasanfar
31-08-2008, 12:29
حالا من چكار ميتونم بكنم ؟ اخه 3 نوع بازي بيشتر توي بازار نيست كه من هر سه رو امتحان كردم. اگر راهي به ذهن شما ميرسه به من بگوييد لطفا.

Mist
31-08-2008, 21:56
1.هر سه تاشو تا اونجا میری از بازی میندازه بیرون ؟

2.اون کاری که گفتم انجام دادی سیوش رو کپی کنی ببینی مشکل از بازیه یا سیوت ؟

3. اگه تو هر سه تا سیوت جواب نداد با یکی از بازیها که مطمئنی (منظورم شرکتشه ) دوباره تا اونجا برو جواب نداد ایراد از بازیه

شما شرکت پردیس رو امتحان کن چون من اونو بازی کردم کامله

موفق باشی

ghasanfar
01-09-2008, 09:24
من چند بار از سيوها ي قبلترش باز كردم و هر سه تا سي دي رو امتحان كردم ولي باز هم نشد. درضمن اين بازي توي بازار به سختي گير مي ايد و من بعد از دو روز گشتن تونستم اين سه نوع رو گير بيارم . يارو ميگفت كه يكي از سي دي ها اصل خارجي هستش اما دو تا ي ديگه ايراني . البته يكيش سانسور شده بود اما در كل همشون همين مشكل رو داشتن.اگر هم مشكل از سيو باشه بايد وقتي از سيوهاي قبلي دوباره بازي ميكني اين مشكل بوجود نياد درسته؟
يه چيز ديگه امروز هر كاري كردم نتونستم مموريه رو باز كنم مثل اينكه يه مشكلي به هم زده البته بازي ها به راحتي لود ميشن.

يه سوال ديگه هم دارم اون دو تا راهي كه بعداز شكستن مجسمه باز شده طبيعي هست يا غير طبيعي ؟ ايا اون راه بايد باز باشه يا اينكه با چرخوندن اون دستگيره بايد راهي پيدا بشه ؟ و يا هيچ كدام؟ شد تست چها گزينه اي!

hdtv_master
01-09-2008, 09:51
با سلامم

این بازی یکی از قسمت های زیبای Prince
است. منم تموم کردم و بسی لذت بردم
هر کی اینو دوست داست دو تا نسخه
Sands Of Time
Two Thrones
رو هم بگیره بازی کنه

Mist
01-09-2008, 11:48
يه سوال ديگه هم دارم اون دو تا راهي كه بعداز شكستن مجسمه باز شده طبيعي هست يا غير طبيعي ؟

کدوم مجسمه مجسمه ای نیست تو بازی یا من یادم نمیاد ...!!؟

من چند بار از سيوها ي قبلترش باز كردم و هر سه تا سي دي رو امتحان كردم ولي باز هم نشد

نه یدور بشین از اول با یکی از بازی ها بازی کن چرا راحت گیر میاد بازیش نسخه پردیس رو بگیر ترجمه نشده من تاییدش میکنم چون همونو بازی کردم

يارو ميگفت كه يكي از سي دي ها اصل خارجي هستش اما دو تا ي ديگه ايراني

از این حرفا زیاد میزنن

يه چيز ديگه امروز هر كاري كردم نتونستم مموريه رو باز كنم مثل اينكه يه مشكلي به هم زده البته بازي ها به راحتي لود ميشن.

همون یه بار از نو بازی کن

در ضمن خواستی بگو سیوای خودمو بدم بهت ببین چیزی دستگیرت میشه

موفق باشی

یا حق

osmaan
27-09-2008, 13:24
سلام من بعد از مدت ها که این بازی رو تموم کردم متوجه شدم که بازی دوتا پایان داره یک پایان که کایلینا رو میکشی و یه پایان که داهاکا رو میکشی و با کایلینا به بابل بر میگردی
برای اینکه پایان دوم رو بازی کنم باید چیکار کنم؟

Ali_p30
27-09-2008, 23:57
باید تمام LIFE UPGRADE هارو بگیری
بعد تو اتاقی که sand of time اونجا هست یه شمشیر از جنس اب بهت میده
و با اون میتونی داهاکارو بکشی
من هر نسخه از این بازی 10بار تموم کردم
همه جاشو حفظم

lord
26-10-2008, 15:35
سلام به همه بچه ها
من سیو بازی رو گرفتم ولی وقتی می ریزم که بازی کنم
بازی رو که اجرا می کنم load game خاموشه چجوری می تونم بازشون کنم
حتی یه profile جدید به اسم خودم ساختم و سیوهارو کپی کردم داخلش ولی بازم نیومد
لطفا منو راهنمایی کنین چون یکبار تا وسطاش رفتم سیستمم خراب شد سیوهاشم بر نداشتم
حالا که داره اینجوری اذیت می کنه
ممنون میشم کمکم کنین

SPY.07
26-10-2008, 21:57
سلام دوستان.
من میخوام سری بازی های Prince of Persia رو شروع کنم به نظر شما از کدوم شماره شروع کنم بهتره؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.

Ali Pacino
26-10-2008, 22:10
سلام دوستان.
من میخوام سری بازی های Prince of Persia رو شروع کنم به نظر شما از کدوم شماره شروع کنم بهتره؟
از اون سوالا بودا............:27:
اگه می خوای همشو بازی کنی و تموشون کنی از اول بری بهتره چون موضوشون رو راحت تر می گیری این بازی 3 گانه هستش و داستان هر 3 تاش مربوط به همه
اگه حال کردی فقط یکیش رو بری من 3 اش رو بهت پیشنهاد می کنم:46:

SPY.07
26-10-2008, 22:16
از اون سوالا بودا............:27:
اگه می خوای همشو بازی کنی و تموشون کنی از اول بری بهتره چون موضوشون رو راحت تر می گیری این بازی 3 گانه هستش و داستان هر 3 تاش مربوط به همه
اگه حال کردی فقط یکیش رو بری من 3 اش رو بهت پیشنهاد می کنم:46:
نه، همشو که نمی تونم بازی کنم چون نه وقتش هست نه حالش. :31:
به نظر 3 اش باحال میاد. گرافیکش خیلی بالاست؟ رو سیستم های متوسط اجرا میشه؟

Ali Pacino
26-10-2008, 22:59
نه، همشو که نمی تونم بازی کنم چون نه وقتش هست نه حالش. :31:
به نظر 3 اش باحال میاد. گرافیکش خیلی بالاست؟ رو سیستم های متوسط اجرا میشه؟
شما مشخصات سیتمت رو بگو
اگرم خواستی یه سرچی بزن برو تو تاپیکش صفحه اولش فک کنم مشخصات سیستم رو زده باشه
گرافیکش مال بازی های نسل قدیمه با بازی های الان مقایسه کنی گرافیکش اصلا شاخ نیس ولی برایه زمان خودش که 3 سال پیش بوده خوبه:46:

am_merman01
27-10-2008, 01:55
سلام دوستان.

سلام دوست عزیز:10:
اگه حالشو داری هر سه تاشو بازی کن . ولی واقعیت اینه که خودم هم حتی نتونستم شماره یک اونو بازی کنم چون گرافیکش چندان به دل نمیشینه. ولی به نظر من داستان نسخه دومش از همه بهتره و جذابیت بیشتری رو داره.
من خودم نسخه 3 رو فقط دوبار بازی کردم ولی نسخه 2 :40:رو شاید بیشتر از 15 بار بازی کردم. خیلی حال میده.

SPY.07
27-10-2008, 21:07
شما مشخصات سیتمت رو بگو
اگرم خواستی یه سرچی بزن برو تو تاپیکش صفحه اولش فک کنم مشخصات سیستم رو زده باشه
گرافیکش مال بازی های نسل قدیمه با بازی های الان مقایسه کنی گرافیکش اصلا شاخ نیس ولی برایه زمان خودش که 3 سال پیش بوده خوبه:46:

این سیستم من:
CPU: Pentium 4 3.00 GHz
Ram: 1 Gb DDR 2
VGA: GeForce 6200 256MB Turbo Cash

سیستم جالبی نیست ولی فک برای پرنس کافی باشه.
البته اون گرافیکو دست کم نگیرید من با همون Fifa 09 و PES 09 رو مدیوم بازی میکنم. :20:

پس کلا شد نسخه های 3 و 2 دیگه؟

Ali Pacino
27-10-2008, 21:17
این سیستم من:
CPU: Pentium 4 3.00 GHz
Ram: 1 Gb DDR 2
VGA: GeForce 6200 256MB Turbo Cash

سیستم جالبی نیست ولی فک برای پرنس کافی باشه.
البته اون گرافیکو دست کم نگیرید من با همون Fifa 09 و PES 09 رو مدیوم بازی میکنم. :20:

پس کلا شد نسخه های 3 و 2 دیگه؟
ردیفه:46:با این سیستم راحت می تونی این بازی رو اجرا کنی
3 اش قابلیت استیل داره که می تونی دشمنات رو مخفیانه بکشی خیلی حال می ده و پرنس تبدیل می شه به دارک پرنس
اما 2 اش هم بد نیست 2 تا پایانم داره که جالبه
دیگه هر جور که خودت حال می کنی می خوای 2 تاش رو بازی کن می خوای هم وایسا یه چند وقت دیگه سریه جدیدش می یاد اونو بگیر بازی کن:31:

SPY.07
27-10-2008, 21:29
ردیفه:46:با این سیستم راحت می تونی این بازی رو اجرا کنی
3 اش قابلیت استیل داره که می تونی دشمنات رو مخفیانه بکشی خیلی حال می ده و پرنس تبدیل می شه به دارک پرنس
اما 2 اش هم بد نیست 2 تا پایانم داره که جالبه
دیگه هر جور که خودت حال می کنی می خوای 2 تاش رو بازی کن می خوای هم وایسا یه چند وقت دیگه سریه جدیدش می یاد اونو بگیر بازی کن:31:

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. واقعا مفید بود. :20:
حتما سیستمو عوض میکنم که بشه سری جدیدشو بازی کرد. خیلی قشنگ شده.

sirwanonline
07-11-2008, 02:27
به نظر من 2 خیلی از 1 پایین تره چون 2 مثل 1 فکری نیست من 6 روزه متوسط روزی 2 ساعت بازی کردم الان تو 80%هستم ولی بابا 1 خیلی جالب فکری محیط جذاب داشت توی نسخه 2 این غول سیاه هست که دنبالت میکنه خیلی مسخره هست مثل هشت پا میمونه هی اون تناب ها رو می فرسته دنبالت.راستی این قسمت که میری توی گردو خاک زمان رو میبره جلو معنی دقیقش چی هست و در کل نسخه 2 چطوری توصیف بشه بهتره متاسفانه صفحه های قبلی رو نتونستم بخونم.

Behsood
07-11-2008, 05:38
به نظر من 2 خیلی از 1 پایین تره چون 2 مثل 1 فکری نیست من 6 روزه متوسط روزی 2 ساعت بازی کردم الان تو 80%هستم ولی بابا 1 خیلی جالب فکری محیط جذاب داشت توی نسخه 2 این غول سیاه هست که دنبالت میکنه خیلی مسخره هست مثل هشت پا میمونه هی اون تناب ها رو می فرسته دنبالت.راستی این قسمت که میری توی گردو خاک زمان رو میبره جلو معنی دقیقش چی هست و در کل نسخه 2 چطوری توصیف بشه بهتره متاسفانه صفحه های قبلی رو نتونستم بخونم.
سلام
دوست من فکری بازی نکردی اصلا انگار!
POP به خاطر این اینقدر محبوب شد که بازی روونی بود و بازیکن رو خیلی اذیت نمیکرد.
پیشنهاد میکنم برید و دراکولا اوریجین رو بازی کنید تا فکری رو بهتر بشناسید ...

sirwanonline
07-11-2008, 13:13
سلام
دوست من فکری بازی نکردی اصلا انگار!
POP به خاطر این اینقدر محبوب شد که بازی روونی بود و بازیکن رو خیلی اذیت نمیکرد.
پیشنهاد میکنم برید و دراکولا اوریجین رو بازی کنید تا فکری رو بهتر بشناسید ...
------
در کل بازی خیلی آسونی ولی خیلی جالب و دقیق طراحی شده من شماره یکشو هم به پایان رسوندم شاید به خاطر اینکه شماره 1 سخت تر بوده چون خوب نمی تونستیم بازی کنیم و بعد یاد گرفتیم به خاطر همین شماره 2 برای من اسونه ممنون این بازی که گفتید سپک بازیش چطوری و اسمش رو میشه اینگلیسی بنویسید.:10:

محمد محسني
05-12-2008, 15:42
ديگه آدرس سايت براي ترينر نداري؟

*Ali*
05-12-2008, 19:14
منم نسخه 2 رو بازي كزدم خيلي حال داد ولي آخراش گير كردم يه هيولاي نامرئي مياد لعنتي وقتي ميزنيش جونش كم كم زياد ميشه ديگه از اونجا جلوتر نزفتم‌:دي.

mahyarSAMSUNG
06-12-2008, 11:05
یادش بخیر این بازی بهترین سری توی پرنس از نظر من البته هنوز شماره 4 رو ندیدم !! شما اون غول که شبیه یه شیر پرنده هم هست رو باید از دکمه r استفاده کنی که سرعت زیاد شدن خونش پایین بیاد و سریع بکشیش یعد از اینه دیگه از اون زمان کند کن ها نداشتی گرد بادهایی به وجود میاد که دنبالت میکنن بعد از محو شدن آنها اون نور ها ظاهر میشن که با گرفتم آنها میتونی بازم زمان رو کند کنی !!! فکر کنم راحت ترین غولش همون باشه !! سخترین غول به نظر من غول آخر پرنس 3 هستش !!! همون پروانه !

rxxxl
16-01-2009, 01:04
دانلودش ازکجاست من هیچی نفهمیدن

AmirArdawan
19-01-2009, 10:25
با سلام من تو بازی prince of persia 2 به اون قسمت رسیدم که ماسکشو در میاره. و اونجایی هستم که قبلا شمشیر رو در جایی فرو کرد تا اهرم بالا بیاد و صخره ها رو بالا پایین میکرد. میخواستم محل آپگرید آخر رو بپرسم. من با تمام راهنماییها نتونستم پیداش کنم. تو راهنمایی نوشته باید جایی برم که درب پشت شادی بسته شد ولی نتونستم پیداش کنم. آیا باید تو یه زمان دیگه برم تا پیداش کنمو اگه باید زمانو تغییر بدم کجا باید اینکارو کنم. اگه میشه یه راهنمایی جامع بکنید. ممنونم

AmirArdawan
20-01-2009, 11:32
ممنون به خاطر راهنمایی که نکردین. خودم پیداش کردم

soltanarash
20-01-2009, 17:57
یادش بخیر این بازی بهترین سری توی پرنس از نظر من البته هنوز شماره 4 رو ندیدم !! شما اون غول که شبیه یه شیر پرنده هم هست رو باید از دکمه r استفاده کنی که سرعت زیاد شدن خونش پایین بیاد و سریع بکشیش یعد از اینه دیگه از اون زمان کند کن ها نداشتی گرد بادهایی به وجود میاد که دنبالت میکنن بعد از محو شدن آنها اون نور ها ظاهر میشن که با گرفتم آنها میتونی بازم زمان رو کند کنی !!! فکر کنم راحت ترین غولش همون باشه !! سخترین غول به نظر من غول آخر پرنس 3 هستش !!! همون پروانه !

اون غول آخر پرنس سه که خیلی راحت بود اگه بدونی باید چکار کنی. من خیلی روی غول آخر پرنس یک اذیت شدم.

mahyarSAMSUNG
21-01-2009, 02:07
راستش پرنس 1 رو من خیلیییییییییییییییی وقت پیش بازی کردم اصلا یادم نمیاد چه شکلی بود ! الان سر شماره 4 دارم بازی میکنم ! اسم بازیش فکر کنم rival sword باشه ! حدود 80 درصدش رو هم رفتم !

soltanarash
21-01-2009, 18:50
راستش پرنس 1 رو من خیلیییییییییییییییی وقت پیش بازی کردم اصلا یادم نمیاد چه شکلی بود ! الان سر شماره 4 دارم بازی میکنم ! اسم بازیش فکر کنم rival sword باشه ! حدود 80 درصدش رو هم رفتم !

به نظر شما پرنس چهار بهتره یا پرنس های قبلی؟

KING OF THE ROAD
23-01-2009, 20:54
به نظر من پرنس های قبلی خیلی بهترن مخصوصا از خشن بودنش خیلی با حاله.

soltanarash
24-01-2009, 14:27
به نظر من پرنس های قبلی خیلی بهترن مخصوصا از خشن بودنش خیلی با حاله.

درسته پرنس های قبلی از نظر داستان و تنوع مرحله نیز بهتر بودند.:46:

mahyarSAMSUNG
26-01-2009, 01:56
پرنسهای قبلی من بیشتر دوست دارم ! از نظر گرافیک شماره 2 خیلی بالاست ! شماره 1 هم گرافیکش از 3 بالاتر بود ! توی شماره 4 پرنس یه قیافه مظلوم تر و ساده تر و شوخ طبعی داره ! ولی توی شماره های قبلی پرنس از خشونت بیشتری برخوردار که خیلی سطح بازی رو بالا میبرد ! توی پرنس های قبلی معماهای بود که آدم وقتی حلشون میکردم انگار دنیا رو بهش دادن ولی معماها توی ورژن 4 محدود و کم شده ! و همشون شده بودن چرخوندن یه دستگیره برای انجام عملیات ! توی ورژنهای قبلی هرجایی برای خودش غولی داشت که هرکدوم راه کشته شدنی داشتن ! ولی توی شماره آخر غول ها خیلی طولانی تر میمیرند و خیلی هم یکنواخت باید حمله کنی تا بکشیشون ! مخصوصا وقتی که بهت حمله میکنن دکمه رو اشتباه بزنی میبنی خونشو تا نزدیکهای کامل پر میکنه و واقعا اعصاب خورد کنه ! مثلا میبنی غولی که در اول مرحله کشتیش مراحل آخر هم میادش بدون هیچ تغییری در ظاهر و نحوه کشتن !

soltanarash
26-01-2009, 14:24
پرنسهای قبلی من بیشتر دوست دارم ! از نظر گرافیک شماره 2 خیلی بالاست ! شماره 1 هم گرافیکش از 3 بالاتر بود ! توی شماره 4 پرنس یه قیافه مظلوم تر و ساده تر و شوخ طبعی داره ! ولی توی شماره های قبلی پرنس از خشونت بیشتری برخوردار که خیلی سطح بازی رو بالا میبرد ! توی پرنس های قبلی معماهای بود که آدم وقتی حلشون میکردم انگار دنیا رو بهش دادن ولی معماها توی ورژن 4 محدود و کم شده ! و همشون شده بودن چرخوندن یه دستگیره برای انجام عملیات ! توی ورژنهای قبلی هرجایی برای خودش غولی داشت که هرکدوم راه کشته شدنی داشتن ! ولی توی شماره آخر غول ها خیلی طولانی تر میمیرند و خیلی هم یکنواخت باید حمله کنی تا بکشیشون ! مخصوصا وقتی که بهت حمله میکنن دکمه رو اشتباه بزنی میبنی خونشو تا نزدیکهای کامل پر میکنه و واقعا اعصاب خورد کنه ! مثلا میبنی غولی که در اول مرحله کشتیش مراحل آخر هم میادش بدون هیچ تغییری در ظاهر و نحوه کشتن !

حرف شما کاملا درست است ولی به نظر من مدل گرافیکی پرنس چهار خوب بود ولی بدی که داشت بجز آنهایی که شما گفتید کم بودن دشمن و مبارزه های تک به تک بود.:41:

soltanarash
26-01-2009, 14:30

حرف شما کاملا درست است ولی به نظر من مدل گرافیکی پرنس چهار خوب بود ولی بدی که داشت بجز آنهایی که شما گفتید کم بودن دشمن و مبارزه های تک به تک بود.:41:

rezapassword
28-01-2009, 09:29
سلام
من باز گیر کردم
ببین حافظه رو . دیگه هیچی یادم نمیونه
چی کنیم عشق پرنسیم دیگه
دوستان و اساتید
یه جایی هست که یه مجسمه است و از کوزه دستش اب میریزه .
من رفتم و اون محور هایی که میگردن رو فعال کردم و اب رو رسوندم به اون دو مجسمه کناری و در وسط باز شد
رفتم به یکی از اون طونل های زمان بعد همه جارو تو اون محیط قبلی گل و گیاه گرفته این جا نمیدونم باید چه کار کنم
اینطور که یادمه باید اون مجسمه وسطی رو میچرخوندی اما چه طور ؟
ممنون

دوستان
سپاس
خودم ردیدمش

سلام دوستان
کمک کنید لطفا
الان من ماسک تو سرمه
و اون جاسم که بعد از دیدن کارینا با اون یارو خانم محنرم برگشتم و رفتم تو یکی از اون طونل های زمان بعد داهاکا پرتم کرد تو چه چاهی و رفت به اون قسمتی که اول بازی هم ازش رد شدم که داهاکا داشت رد میپد رنس قایم شد
هیچ راهی نیست
یادمه اون در رو که جلوشو سنگ گرفته باید باز کنم
اما چه طورش رو یادم رفته
لطفا کمکم کنید

طبق معمول خودم ردش کردم
زحمت نکشید

mahyarSAMSUNG
01-02-2009, 01:31
خوب یه خورده فکر کن :d .همون بهتر که خودت حلش کردی چون من یه صحنه هایی ازش یادمه ! حتما شماره 1 رو هم بازی کن تا اصلا متوجه بشه این برگشتن زمان به عقب با همون دکمه r از کجا اومده ! البته اگه بازی نکردی !

prince of persia 4
01-02-2009, 10:50
به نظر من بهتريم ورژن شاهزاده از نظر داستان شاهزاده 2 هست. مخصوصا وقتي به آخر بازي ميرسي و متوجه ميشه كنه اون كسي كه قصد كشتنت داشت خودت بودي و نميخواسته بكشتت و داشته نجاتت ميداده.

و از نظر گرافيك شاهزاده 4.

نظر شما چيه بچه ها؟

rezapassword
01-02-2009, 18:05
خوب یه خورده فکر کن :d .همون بهتر که خودت حلش کردی چون من یه صحنه هایی ازش یادمه ! حتما شماره 1 رو هم بازی کن تا اصلا متوجه بشه این برگشتن زمان به عقب با همون دکمه r از کجا اومده ! البته اگه بازی نکردی !
سلام
من قبلا 1و 2و 3 رو بازی کردم
الان از دق این پرنس 4 دارم دوباره میرم

به نظر من بهتريم ورژن شاهزاده از نظر داستان شاهزاده 2 هست
شما به این میگی داستان ؟
کولاک بود
خدای داستان

و از نظر گرافيك شاهزاده 4.

نظر شما چيه بچه ها؟
در یک کلام :
به محض نصب و دیدن گرافیک حذف کردم !

mahyarSAMSUNG
02-02-2009, 02:36
شما نباید بازی رو حذف میکردی ! چون منم اسکرین شاتهایی که بچه ها میزاشتن و میدیدم حالم گرفته شد ولی عادت میکنی ! گرافیک 4 یه طوری فانتزی شده ! یعنی بیشتر رنگ رنگی و جذاب شده تا اینکه طبیعی باشه . ولی درکل گرافیک و داستان شماره 2 بهترین بود !

prince of persia 4
03-02-2009, 08:45
به صورت نرمال گرافيك شاهزاده 4 روي حداقل تنظيم شده .
من هم اولين بار كه ديدمش همين فكر رو كردم كه گرافيكش پايينه ولي وقتي گرافيك رو بردم به حداكثر تازه متوجه شدم كه گرافيك يعني چي.

يه چيز جالب توي بازي من متوجه شدم اين همي اينه كه :

با گرافيك پايين نميشه اولين دشمن كه اون غولپيكره است رو شكست داد حتما بايد گرافيك رو بالا ببري تا بتوني اونو بندازي توي پرتگاه.

شما چطور؟

يه چيز ديگه همينطور كه ميدونيد شاهزاده 1و2و3 دونبال هم ساخته شده بودند ولي اين بازي يعني 4 متفاوت ساخته شده.

من يه چيز رو متوجه نشدم اين هم اينه كه اگه اشتباه نكنم اسم دختره اليكا بود.
توي اين بازي اون آخرين شاهزاده معرفي شده اين چه معني داره؟

Jomoong
03-02-2009, 09:02
شاهزاده 2 با همه خوبی هاش
یه بدی داشت اونم این بود که
از یه مکان خاص 3 یا 4 بار رد میشد
ولی واقعا از 3 پرنس دیگه بهتر بود
پرنس 1 هم که 3 حرکت بیشتر نداشت و ادم خسته میشد

rezapassword
03-02-2009, 10:26
سلام
گرافیک پرنس دو عالی بود
داستانش معرکه
رد شدن از مکان های تکراری زیاد بد نبود و در نوع خودش جالب بود
پرنش 4 :
من در پرنس جدید گرافیک رو هنوز بازی رو ندید بودم زیاد کردم روی حداکثر تنظیمات موجود ولی بازم حالم به هم خورد در ضمن اون پرنس قوی که میگه :
وبرای اولین بار در عمرم ترسیدم
حالا شده یه پرنس شوخ طبع مسخره دلقک
با اون شمشیر کاغذیش

Azhang
03-02-2009, 11:01
من تا جايي كه از برج مكانيكي با قيافه ماسك بر ميگرده و بعد داهاكا مياد شاهزاده رو ميگيره (اخر بازي) رفتم ولي بعد برگشتم
جايي كه ((شادي )) رو مي كشه حالا چه طور مي تونم برگردم به اتاق ساعت شني؟:41:
اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه:11:!!

mahyarSAMSUNG
03-02-2009, 18:32
این رد شدن از جاهای تکراری که توی پرنس 4 بیشتر اعصاب آدم رو خورد میکرد تا 2 !!!!!

Jomoong
04-02-2009, 07:32
من تا جايي كه از برج مكانيكي با قيافه ماسك بر ميگرده و بعد داهاكا مياد شاهزاده رو ميگيره (اخر بازي) رفتم ولي بعد برگشتم
جايي كه ((شادي )) رو مي كشه حالا چه طور مي تونم برگردم به اتاق ساعت شني؟:41:
اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه:11:!!

از همون جا که شادی رو کشتی دوباره مثل همون موقع
برگرد به جایی که برای اولین بار داهاکا رو دیدی
دقیقا مثل همون موقع

يه چيز ديگه همينطور كه ميدونيد شاهزاده 1و2و3 دونبال هم ساخته شده بودند ولي اين بازي يعني 4 متفاوت ساخته شده.

من يه چيز رو متوجه نشدم اين هم اينه كه اگه اشتباه نكنم اسم دختره اليكا بود.
توي اين بازي اون آخرين شاهزاده معرفي شده اين چه معني داره؟

این پرنس آخریه اصلآ ربطی به 3 پرنس قبلی نداره
چون Ubisoft بعد از اونها دیگه قصد ساخت پرنس 4 رو نداشت
و کلآ پرنس یه بازی سه گانه است
این چهارمی هم فقط به خاطر اصرار طرفداران پرنس بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Azhang
07-02-2009, 11:42
از همون جا که شادی رو کشتی دوباره مثل همون موقع
برگرد به جایی که برای اولین بار داهاکا رو دیدی
دقیقا مثل همون موقع
بر ميگردم ولي از لبه ي جايي كه داهاكا خراب كرده آويزون نمي شه!

soltanarash
07-02-2009, 14:14
بر ميگردم ولي از لبه ي جايي كه داهاكا خراب كرده آويزون نمي شه!

اگه همون دری رو می گی که دهاکا خراب می کنه مال منم یک دفعه این جوری شد. ولی دفعه دیگه که بازی را نصب کردم این مشکل پیش نیومد.

malkemid
11-02-2009, 03:12
این بازی چند تا پایان داره؟

Amin
11-02-2009, 12:26
سلام
این دقیقا کدوم بود ؟
همونه که غول سیاهه که اسم خوبی هم داشت (و من یادم نیست) میفتاد دنبالش ؟
اگه اووونه
که بله
چند تا پایان داره

Azhang
11-02-2009, 13:44

دو تا
يكي با شمشير اب (كه با گرفتن همه ي آپگريدها ,تو اتاق ساعت شني بدست مياري ) و داهاكا رو ميكشي
يكي هم بدون شمشير اب كه كه اخر بازي Empres رو ميكشي

malkemid
11-02-2009, 14:06
سلام
این دقیقا کدوم بود ؟
همونه که غول سیاهه که اسم خوبی هم داشت (و من یادم نیست) میفتاد دنبالش ؟
اگه اووونه
که بله
چند تا پایان داره

داهاکا...آره همونه.
راجع به پایان های مختلفش یه توضیحی میدین؟

loomina
11-02-2009, 14:19
اخر بازی چی میشه؟

soltanarash
11-02-2009, 19:20
اخر بازی چی میشه؟

دو جور پایان داره:

الف: اگه تمام آبگرید های خون ( اسمش رو یادم نیست) رو تا ته بازی بگیری پرنس از empress درخواست می کنه با اون به بابل بیاد و او قبول می کنه و با هم دهاکا رو نابود میکنید.

ب:empress درخواست پرنس رو رد می کنه و تو مجبوری empress را بکشی و بعد از اون دهاکا اونو بلند می کنه و گردنبند پرنس که مربوط به شن های زمانه بر می داره و نابود می شه.

Behsood
11-02-2009, 20:42
دو جور پایان داره:

الف: اگه تمام آبگرید های خون ( اسمش رو یادم نیست) رو تا ته بازی بگیری پرنس از empress درخواست می کنه با اون به ایران بیاد و او قبول می کنه و با هم دهاکا رو نابود میکنید.

ب:empress درخواست پرنس رو رد می کنه و تو مجبوری empress را بکشی و بعد از اون دهاکا با بلعیدن اون گردنبند پرنس که مربوط به شن های زمانه نابود می شه. __________________
سلام
ایران که نه به شهر بابل باستان بیاد ...
در ضمن شاهزاده رو نمی بلعه! بلکه روی هوا بلندش میکنه و شاهزاده به شن های زمان تبدیل میشه و به داخل سینه ی داهاکا میره!

در ضمن در صورتی میتونید پایان دوم و خوش بازی رو بببیند که روی درجه ی سختی hard بازی رو تموم کنید و شمشیر آب رو با قابلیت مخصوص اش به دست بیارید.

loomina
12-02-2009, 01:08
میگن یه شاهزاده ی ایرانی از همین سری داره می یاد که ادامه ی t2t هستش
راسته یا دروغ؟ :13:

Behsood
12-02-2009, 01:54
میگن یه شاهزاده ی ایرانی از همین سری داره می یاد که ادامه ی t2t هستش
راسته یا دروغ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
دوست من اومد و رفت! (البته ادامه ی T2T بود.)
ته دیگ اش رو هم خوردن!
شما کجای کاری؟
این هم تاپیک اش هست اگر بازی نکردی از دستش نده نیازی هم نیست قبلی ها رو تمام کرده باشی داستان اش کاملا متفاوت هست با قبلی ها ...

loomina
12-02-2009, 13:31
آقای dante خیلی ممنون یه سوال دیگه هم داشتم
من چقدر دیگه از حالت عضو جدید در می یام؟

soltanarash
12-02-2009, 14:18
سلام
ایران که نه به شهر بابل باستان بیاد ...
در ضمن شاهزاده رو نمی بلعه! بلکه روی هوا بلندش میکنه و شاهزاده به شن های زمان تبدیل میشه و به داخل سینه ی داهاکا میره!

در ضمن در صورتی میتونید پایان دوم و خوش بازی رو بببیند که روی درجه ی سختی hard بازی رو تموم کنید و شمشیر آب رو با قابلیت مخصوص اش به دست بیارید.

من هیچی از بازی رو یادم نمی یاد داستانشم خوندم ولی چند سال پیش.به همین خاطره که اشتباه گفتم. البته درسته می برش به بابل من قاطی کردم.ولی بازیش درجه ی سختی نداشت.

loomina
12-02-2009, 22:39
سلام
دوست من اومد و رفت! (البته ادامه ی t2t بود.)
ته دیگ اش رو هم خوردن!
شما کجای کاری؟
این هم تاپیک اش هست اگر بازی نکردی از دستش نده نیازی هم نیست قبلی ها رو تمام کرده باشی داستان اش کاملا متفاوت هست با قبلی ها ...

تمومش کردم!

Jomoong
13-02-2009, 09:45
کسی می دونه وقتی که پرنس ماسک رو میزنه

دقیقآ چه اتفاقی می افته چون من خوب نفهمیدم

که چرا زمان به عقب برگشت .

soltanarash
13-02-2009, 09:51

برای اینکه بر گرده به گذشته و تمام قضایا رو بفهمه و کار هایی را باید بکنه انجام بده.

Jomoong
13-02-2009, 13:21
برای اینکه بر گرده به گذشته و تمام قضایا رو بفهمه و کار هایی را باید بکنه انجام بده.

ایا این از خاصیت ماسک

بود که زمان رو بر گردونه ؟

Azhang
13-02-2009, 16:01
ایا این از خاصیت ماسک

بود که زمان رو بر گردونه ؟
نه, اما وقتي با ماسك وارد پورتال زمان مي شه زمان رو به وقتي كه شاهزاده وارد جزيره نشده برميگردونه
و يه شانس دوباره به اون ميده

Jomoong
13-02-2009, 18:57
در ضمن یه سوال دیگه :

به نظر شما پرنس این کار به خاطر خودش کرد یا empress ؟

soltanarash
13-02-2009, 20:15
در ضمن یه سوال دیگه :

به نظر شما پرنس این کار به خاطر خودش کرد یا empress ؟

به نظر من به خاطر خودش.در نا امیدی کامل شانسی دوباره برای تغییر سرنوشتش بود.البته یک مقداری به خاطر empress بود.

Behsood
13-02-2009, 21:59
ولی بازیش درجه ی سختی نداشت.
سلام
شرط میبندی دوست من؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو یک بار دیگه بازی کن تا بینی داره یا نه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من دقیقا این اتفاق میفته که شما به طور مثال ده مرحله رو رفتید!
حالا پرنس تبدیل شده به اون موجود سیاه رنگ و شما در زمان به عقب برمیگردید و به زمانی میرسید که در بعضی جاها یک موجود عجیب به شما کمک میکرد و پی میبرید که کسی که به شما کمک میکرد و راه را برای شما هموار میساخت خودتون بودید که به گذشته برگشته بودید.
از جمله کارهایی که برای کمک به خودتون میکنید :

1. آگاه کردن شاهزاده از دشمنان پشت سرش با پرتاب تبر به سمت پشتش (که در اول بازی شما فکر میکنید شما رو هدف گرفته بوده که بعدا میفهمید جونتون رو نجات داده)

2. چرخاندن یک اهرم و باز کردن راه شما در یک بن بست و ...

loomina
14-02-2009, 15:11
میشه یکی بگه تمام ابگریت های خون کجا قرار داره؟
لطفا یکی بگه!:37:

یه سوال:
من کجا باید در مورد مشکلات نرم افراز و مانیتور با بازی ها برم جایی نیست؟؟؟

Jomoong
14-02-2009, 22:07
میشه یکی بگه تمام ابگریت های خون کجا قرار داره؟

بدون عکس پیدا کردنش سخته
برو به این ادرس و قسمت Life upgrades

soltanarash
15-02-2009, 06:13
[quote=dante_2681;3498067]سلام
شرط میبندی دوست من؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو یک بار دیگه بازی کن تا بینی داره یا نه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا شما چرا ناراحت می شی.من گفتم شاید چون بقیه پرنش ها نداره اینو گفتم مثلا همین پرنس جدیده.بحث باعث افزایش اطلاعات می شه.ولی نوع تمام کردن بازی ربطی به درجه ی سختی نداره.:10:

شـیـفــو
15-02-2009, 06:27
سلام.
من تو اونجايي كه شهزاده با اون دختره كه رفته بالاي نردبان و مي آيد پايين و درباره يه سري چرخدنده و خيره صحبت ميكنه گير كردم.توي يه سالن هستم كه دو تا راه پله داره و وسطش فانوس هستش!بايد چكار كنم؟!

loomina
15-02-2009, 10:17
سلام.
من تو اونجايي كه شهزاده با اون دختره كه رفته بالاي نردبان و مي آيد پايين و درباره يه سري چرخدنده و خيره صحبت ميكنه گير كردم.توي يه سالن هستم كه دو تا راه پله داره و وسطش فانوس هستش!بايد چكار كنم؟!

اگهالان بهت یه شمشیر داده از راهی که اومدی برگرد تا برسی همون جایی که 4 تا ستونه بعد پرینس با اون شمشیر یه قفل رو باز می کنخ و یه اهرم میاد بالا اونو که بچرخونی سنگ ها جاش عوض می شه از سنگ ها برو بالا تا به یه در برسی از اون جا راه رو بگیر و برو...

اونجاکه داهاکا یه موجود سیاهی رو می گیره ماجراش چیه؟:13:

dante جان بیشتر ابگریت های خون که بعد از شکست empress(همون لباس قرمزه) هستش.
می شه یه بار دیگه راهی رو که میشه با empress نجنگید بگین؟:31:

soltanarash
15-02-2009, 16:44
اونجاکه داهاکا یه موجود سیاهی رو می گیره ماجراش چیه؟:13:

پرنس وقتی ماسک رو میزنه اون جوری میشه.پرنس دهاکا رو با اون حرکت می پییچونه. در زمان حال وقتی دهاکا میاد جا خالی می ده و دهاکا پرنس با ماسک رو می گیره و در گذشته که با ماسک می ره وقتی دوباره دهاکا میاد دو باره جاخالی می ده و دهاکا پرنس عادی رو می گیره.:27::27::27:

loomina
15-02-2009, 17:01
پرنس وقتی ماسک رو میزنه اون جوری میشه.پرنس دهاکا رو با اون حرکت می پییچونه. در زمان حال وقتی دهاکا میاد جا خالی می ده و دهاکا پرنس با ماسک رو می گیره و در گذشته که با ماسک می ره وقتی دوباره دهاکا میاد دو باره جاخالی می ده و دهاکا پرنس عادی رو می گیره.:27::27::27:

خب اینجوری که گذشته ی خودشو نابود می کنه چه جوری زنده می مونه؟

Jomoong
15-02-2009, 22:23
می شه یه بار دیگه راهی رو که میشه با empress نجنگید بگین؟

تمام Upgrade های خون رو که گرفتی در پایان بازی توی اتاق ساعت شنی

یه شمشیر رو میزه که برش میداری و میری و بجای Empress

داهاکا رو میکشی و با Empress به بابل بر میگردی و ................

بقیه اشو تو پرنس 3 بازی کن :31:

soltanarash
16-02-2009, 09:44
خب اینجوری که گذشته ی خودشو نابود می کنه چه جوری زنده می مونه؟

منم تو همین موندم وقتی گذشته نابود می شه چطور در آینده زنده می مونه؟

Jomoong
16-02-2009, 22:46
منم تو همین موندم وقتی گذشته نابود می شه چطور در آینده زنده می مونه؟

به نظر من جواب این سوالات رو باید در دمویی
پیدا کرد که توی اون شاهزاده دست میکشه به دیوار
و همه چیز رو میفهمه

Azhang
17-02-2009, 12:22
[quote=loomina;3500318]میشه یکی بگه تمام ابگریت های خون کجا قرار داره؟

آپگريد اول : بعد از كشتن ((شادي )) (زن سياه پوش) از پله ها بالا ميري ,روبروي پله ها روي يه ستون يه دستگيره هست ,دستگيره رو ميگيري و به طرف پله ميكشي پشت ستون يه در باز ميشه.

آپگريد دوم:بعد از گرفتن قدرت دوم شن (كند كردن زمان) ميري به جايي كه اولين رييس كلاغ ها رو كشتي ( در زمان گذشته ميري) مثل دفعه ي اول از سكويي كه در طرف چپ هست بالا ميري بعد از ديوار دويده ميرسي به سكوي روبرو,ميري به طرف پله ها در طرف چپ پله ها چند تا بشكه هست ,بشكه ها رو خراب ميكني زمان رو كند كرده مي ري رو پنلي كه پشت بشكه ها ست بعد از فشار دادن پنل سريع از پله ها بالا ميري ,روبروي پله ها يه سوراخ كوچيك تو ديوار هست كه بايد غلط بزني وارد سوراخ بشي.

آپگريد سوم:بعد از گرفتن شمشير اول از Empress(همون شمشيري كه كليد هم هست) برميگردي به جايي كه ورودي باغ وبرج مكانيكي هست ,اونجا اگه اهرمي رو كه با استفاده از شمشير بيرون اوردي 180درجه نسبت به حالت اول بچرخوني در طرف چپ در ورودي يه راه براي رفتن به پايين ايجاد ميشه.(اگه پايين رو نگاه كني ورودي آپگريد رو ميبيني).

اپگريد چهارم :تو قسمت باغ جايي كه يه اهرم مي چرخوني ودر پشت سرت بسته ميشه ودر روبرويت باز ميشه ,اگه بعد از رد شدن از در باز شده در طرف چپ پايين رو نگاه كني ميتوني راه ورودي آپگريد رو ببيني.

آپگريد پنجم : تو قسمت بعدي باغ جايي كه بعد از تنظيم ستون هاي آب ,دموي باز شدن قفل اول اتاق ساعت شني رو نشون ميده ,بعد از چرخوندن اهرمي كه اب رو راه ميندازه اگه بالا رو نگاه كني يه راه ميبيني.

آپگريد ششم :تو برج مكانيكي جايي كه هيولاي بزرگ به طرفت بمب(موجودات منفجره!) پرت ميكنه برو به انتهاي سمت چپ(در اينجا قسمتي از ديوار خراب شده) ومنتظر باش تا هيولا ديوار رو با بمب خراب كنه

آپگريد هفتم :در قسمت زندان بعد از كشتن رييس (هيولاي بزرگ) از نردباني كه باز ميشه بالا برو ميرسي به بالا ي جايي كه شمشير عقرب رو برداشتي اگه تو اين محوطه همه ي ديوار ها رو خوب بررسي كني دو قسمت از ديوارها خراب هست (يكي طرف چپ ويكي طرف راست)هر دو ديوار رو خراب بكن ,تو يكي پنل هست زمان رو كند ميكني پنل رو فشار ميدي وسريع به طرف ديوار بعدي كه خراب كردي ميري.

آپگريد هشتم :تو قسمت كتابخونه اگه جايي كه داهاكا خراب كرده بايستي (البته وقتي با ماسك ميري داهاكا اونجا رو خراب ميكنه اما وقتي با پرنس ميري خراب هستش) و رو برو رو نگاه كني در طرف راست ديوار روبرو ورودي آپگريد هشتم رو مي بيني

آپگريد نهم :تو قسمت هاي اول بازي (جايي كه ((شادي)) رو تعقيب ميكردي يه قسمتي هست كه شادي فرار ميكنه و در پشت سرش بسته ميشه و براي باز كردن در بايد بري به قسمت بالاي سالن (به طرف سقف))
بر ميگردي به اونجا و مي ري به طرف بالا ,موقع بالا رفتن ميپري رو بالكني كه در طرف چپ يه نرده ي
اهني شكسته هست ,اون نرده رو با شمشير عقرب ميشكني بعد از توي اتاقك جعبه رو بيرون ميكشي وميذاري وسط دو تا جا شمعي ميري رو جعبه و از ديوار بالا مي دوي بعد ميپري عقب بعد سريع به طرف جلو

حواستون باشه كه همه ي آپگريد ها رو در زمان گذشته ميوني بدست بياري

mahdicc
08-06-2009, 15:23
سلام پرنسس جان

اين هم سيوهاي كامل بازي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين ها رو توي اين پوشه سيو كنين.
\C:\Documents and Settings\All Users\Application Data

موفق باشين

not found
مشکل داره!!!!:41:

Aliac
10-11-2009, 13:28
سلام دوستان

گیر کردم همون جایی که 2 تا چوب هی چپ و راست Clockworks And Gears Mechanical Pit –Pastمن در مرحله ی

میرن (عین پاندول ساعت) .

اونجایی که چرخ دنده ها می چرخند بعد اون آدم نقره ایه (خاکستری) میپره و میره و بعد پرنس داد میزنه و میگه

What Are you Want for me

بعد من همرو میکشم و از چرخ دنده ها رد میشم و از ستونهاهم رد میشم اون دسته رو هم می چرخونم بعد دیگه گیر میکنم

اگه میشه یه کمکی به من بکنید ممنون میشم .

با تشکر

havas_1980
10-11-2009, 18:04
سلام دوستان
گیر کردم همون جایی که 2 تا چوب هی چپ و راست Clockworks And Gears Mechanical Pit –Pastمن در مرحله ی
میرن (عین پاندول ساعت) .
اونجایی که چرخ دنده ها می چرخند بعد اون آدم نقره ایه (خاکستری) میپره و میره و بعد پرنس داد میزنه و میگه
What Are you Want for me
بعد من همرو میکشم و از چرخ دنده ها رد میشم و از ستونهاهم رد میشم اون دسته رو هم می چرخونم بعد دیگه گیر میکنم
اگه میشه یه کمکی به من بکنید ممنون میشم .
با تشکر

مقابلتون یه سکو میاد پایین. روش میپرین و بعد خودتون رو به بالا میرسونین. با رئیس این قسمت مبارزه میکنین و از نزدیکترین دری که اونجاست راهتون رو ادامه میدین.

Aliac
11-11-2009, 15:45
سلام

بعد به کجا باید برم .......

من در برج ساعت گیرکردم .......
همونجایی که غول را میکشی بعد 2 تا راه وجود داره که یکی از راهها برمیگرده به جاهایی که از آن اومدی و دیگری به یه جاییی است که اولش یه آرت ورک آزاد میکنی بعد وقتی جلوتر میری زیره پات پر از تیغه و 2 تا طناب رو دیواره
که نه میتونی اونا رو بگیری و نه از جایه دیگه بری جلو ......

اگه میشه یه راهنمایی کنید

havas_1980
11-11-2009, 18:35
سلام

بعد به کجا باید برم .......

من در برج ساعت گیرکردم .......
همونجایی که غول را میکشی بعد 2 تا راه وجود داره که یکی از راهها برمیگرده به جاهایی که از آن اومدی و دیگری به یه جاییی است که اولش یه آرت ورک آزاد میکنی بعد وقتی جلوتر میری زیره پات پر از تیغه و 2 تا طناب رو دیواره
که نه میتونی اونا رو بگیری و نه از جایه دیگه بری جلو ......

اگه میشه یه راهنمایی کنید
با اون راه دوم که طناب اویزونه و زیر پاتون تیغه, فعلا کاری ندارین. راه دیگر که تو همون اتاق وجود داره رو برین.
مسیری که در اون آب جریان داره رو برین. بین همون مسیر یه دستگیره رو به پایین میکشین که دری رو براتون باز میکنه. به اون سمت برین... در نهایت به جایی میرسین که باید زمان رو عوض کنین.

Aliac
12-11-2009, 11:42
سلام

دستت درد نکنه بابت راهنمایی ها

من الان شمشیره عقرب را بدست اوردم ....... ولی توی اتاق گیر کردم ........هیچ راهی به بیرون نتونستم پیدا کنم

اگه میشه یه راهنمایی بکنید ...

با تشکر

havas_1980
12-11-2009, 13:29
سلام

دستت درد نکنه بابت راهنمایی ها

من الان شمشیره عقرب را بدست اوردم ....... ولی توی اتاق گیر کردم ........هیچ راهی به بیرون نتونستم پیدا کنم

اگه میشه یه راهنمایی بکنید ...

با تشکروقتی یه سری از دشمنا رو میزنین بعدش همون جا یه در باز میشه...

PaRkOr
24-09-2010, 18:02
سلام دوستان

آقا مشکل من تو این مرحله س :

برج سمت چپ رو فعال کردم

اما هرچی میگردم نمیتونم راه برج سمت راست رو پیدا کنم

دیگه گیج شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید چیکار کنم؟

ممنون

یا هووووووووووووووووو

PaRkOr
25-09-2010, 18:50
دوستان کسی نبود کمکی بکنه؟ :41:

Amin
25-09-2010, 18:55
من زیاد یادم نیست
خیلی سال پیش اینو تموم کردم
اما
الان تو زمان مناسب هستی ؟

Behsood
25-09-2010, 19:06
سلام
زمان رو به عقب برگردون تا بتونی برج دوم رو هم فعال کنی ...

Gregar
26-09-2010, 11:38
سلام دوستان

آقا مشکل من تو این مرحله س :

برج سمت چپ رو فعال کردم

اما هرچی میگردم نمیتونم راه برج سمت راست رو پیدا کنم

دیگه گیج شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید چیکار کنم؟

ممنون

یا هووووووووووووووووو

اگه درست یادم بیاد برج Garden رو میگی . دستگیره رو که میچرخونی روی طرف مخالف همون برج که تموم کردیش . بعد سمت راست یه چند تا سنگ درست شده که میری بالا . ولی یه دره مانندی جلوته . روی دیوار بدو بدو کن بعد بپر سمت راست که یه تخته سنگه .

far 1365
04-05-2011, 23:49
سلام خدمت دوستان من تو بازی پرنس 2 در سیو A Throne and a Mask در داخل جاییکه شمشیر عقرب رو برمیداریم گیر کردم لطفا کمکم کنید

Mahdiimm
25-02-2012, 13:29
سلام.من این بازیرو دارم ولی دموی اول و آخرش نیست.(آخرش که داهاکا رو میکشی با شمشیرآب)دوستان اگه کسی داره اونو آپ کنه لازم دارم.یا کلا پوشه ویدیوز رو آپ کنید.باتشکر

Rhodes
25-02-2012, 13:31
سلام.من این بازیرو دارم ولی دموی اول و آخرش نیست.(آخرش که داهاکا رو میکشی با شمشیرآب)دوستان اگه کسی داره اونو آپ کنه لازم دارم.یا کلا پوشه ویدیوز رو آپ کنید.باتشکر

فکر کنم برای کشتن داهاکا ( یادش بخیر)باید کل اون جاهای مخفی رو پیدا کنی و بعدش با شمشیر آب بکشیش...
جاها رو پیدا کردی همش رو ؟

Mahdiimm
25-02-2012, 19:04
منظورم فیلم های آخرش بود که... من داهاکا رو میکشم بعد سیو میشه میاد تو منو.شما این بازیرو نصب دارید؟اگه دارید برید جایی که بازی نصب شده و پوشه Videos رو آپلود کن لطفا.باتشکر

Mahdiimm
26-02-2012, 18:43
هر کس نسخه کامل این بازی رو داره خواهشا کوتاهی نکنه بزاره خیلی لازم دارم پوشه Videos رو بزارید.

Ali_p30
27-02-2012, 08:48
دادا با این اینترنت زغالی که تو ایران داریم کسی نمیتونه اون پوشه رو آپلود کنه
شما باید نسخه کامل بازیو از بازار بگیری که فکر نکنم دیگه تو بازار باشه
پس باید نسخه کاملو دانلود کنی که اگه تو قسمت درخواست ها بگی دوستان لینکشو برات میزارن

Mahdiimm
27-02-2012, 19:59
هر کسی تونست بزاره.به قول ایشون با این سرعت اینترنت و ترافیک کم دانلود و ... مگه میشه دانلود کرد اونم 4 گیگ! بزارید لطفا

Mahdiimm
03-03-2012, 20:30
یعنی این همه کاربر تو این سایت هستن 1 نفر هم پیدا نمیشه بذاره؟

Ali_p30
04-03-2012, 11:46
دادا برو تو این جا لینک دانلودشو به صورت ftp با قابلیت رزیوم گذاشته

Mahdiimm
04-03-2012, 13:39
این الان خود بازی هست یا فیلماش؟

Ali_p30
04-03-2012, 15:17
خود بازی هستش

docomid
11-03-2012, 00:21
عجب بازی جالبی بود یادش بخیر چند بار تمومش کردم و آخر سر هم که تونستم داهاکا رو بکشم دیگه ارضا شدم ! جالب اینه تاپیکش تو اینجا تقریبا فعاله !

Mahdiimm
18-03-2012, 22:50
داداش میشه یه جای دیگه آپ کنی یا یه آدرسی بدی که بشه با گوشی دانلود کرد.مرسی

nksisjk
04-07-2012, 14:19
ببخشید لینک دانلود سیو فیلتر شده میشه یک لینک سالم بگذارید

مجید1356
09-08-2012, 11:00
سلام
بچه ها من توی شاهزاده ایرانی 2 قسمتی که برج های مکانیکی هستن گیر کردم، اگه ممکنه راهنمایی کنین، بعد از کشتن اولین غول آهنی دری باز میشه و من از او در داخل میشم یک دکمه قرمز رنگ روی دیوار هست که اونو میزنم و از ستونی که بالا میاد بوسیله اسلومیشین میرم بالا و بعد از یک پره ی که سریع میچرخه میپرم روی یک تخته و بعد از گذشتن از بین همه مشکلات این سالن وارد قسمتی میشم که غول دوم رو میکشه بعد از کشتن اون غول از جایی که غول دیوار رو شکسته وارد یک سالن میشم که هیچ راهی برای رسیدن به اون طرف راهرو نیست و همین جا گیر کردم و مجبورم از روی دیوار دوباره برگردم قسمت پایین اون اتاق و راه بعدی رو که انتخاب می کنم به یک اتاق دایره ای شکل بن بست میرسه.
اگه ممکنه به صورت واضح و شفاف کمکم کنید.

مجید1356
09-08-2012, 11:14
ALIAC سلام
آرت ورک آزاد میکنی یعنی چی؟

Layken
09-08-2012, 14:11
ALIAC سلام
آرت ورک آزاد میکنی یعنی چی؟

یعنی طرح ، یعنی تصاویری رو که طرح هایی هنری شکل هستن
و این ازاد کردن هم طوریه که موقع ازاد شدن به بخشی از منو که گالری هستش میری و اونجا می تونی ارت ها Art ازاد شده رو بببینی
مثلا تصویر پرنس ، کاخ ، داهاکا و غیره....
+
در مورد سوالت هم اون بالا من یادم نیومدم کجا رو میگی میشه کمی بیشتر توضیح بده یا تصویری بزار بلکه یادم اومد یا کسی دید راهنماییت کرد.

مجید1356
11-08-2012, 11:13
سلام
از اینکه اینقدر سریع جواب دادین متشکرم، واقعا فکر نمی کردم که اصلا کسی اینجا باشه که جوابگو باشه. جواب اون سئوال اولم رو با راهنمایی که به یکی از کاربرا داده بودید گرفتم.
الان مشکلم اونجاییه که با کالینا می جنگم ولی نمی تونم شکستش بدم تا وارد تونل زمان بشم و لایف آپگرید 7_8_9 رو بدست بیارم و با شمشیر آب به جنگ داهاکا بیام.
توی داستانش نوشته که باید با شمشیر عقرب به جنگ کالینا برم اما نمی دونم که شمشیر عقرب کدومه و باید از کجا اونو بدست بیارم.
راستی من بعد از گرفتن ششمین لایف اپگرید به سالن درجه برگشتم و اونجا داهاکا پرنس سیاه پوش رو گرفت و کشت و من به اتاق کالینا رفتم و اون با من می جنگه آیا مسیر رو برای گرفتن لایف آپگرید های بعدی درست رفتم یا خیر؟
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید. متشکرم

Dark Soul
11-08-2012, 13:15
سلام
از اینکه اینقدر سریع جواب دادین متشکرم، واقعا فکر نمی کردم که اصلا کسی اینجا باشه که جوابگو باشه. جواب اون سئوال اولم رو با راهنمایی که به یکی از کاربرا داده بودید گرفتم.
الان مشکلم اونجاییه که با کالینا می جنگم ولی نمی تونم شکستش بدم تا وارد تونل زمان بشم و لایف آپگرید 7_8_9 رو بدست بیارم و با شمشیر آب به جنگ داهاکا بیام.
توی داستانش نوشته که باید با شمشیر عقرب به جنگ کالینا برم اما نمی دونم که شمشیر عقرب کدومه و باید از کجا اونو بدست بیارم.
راستی من بعد از گرفتن ششمین لایف اپگرید به سالن درجه برگشتم و اونجا داهاکا پرنس سیاه پوش رو گرفت و کشت و من به اتاق کالینا رفتم و اون با من می جنگه آیا مسیر رو برای گرفتن لایف آپگرید های بعدی درست رفتم یا خیر؟
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید. متشکرم
فکر کنم راهت بندازه...

مجید1356
14-08-2012, 10:19
سلام
ممنون از راهنمایی تون، بچه بالاخره برای دفعه اول کالینا رو کشتم و از دست داهاکا به سالن زمان فرار کردم و الان به زمان گذشته برگشتم ولی نمی دونم نقابی رو که معرف به نقاب سیاه هست از کجا به دست بیارم و بزنم اگه کسی جاش و مرحله ش رو بلد راهنمایی کنه ممنون میشم.
راستی اون غولی که بعد از کشتنش نردبانی پایین می آد و باید از اونجا بالا بریم و بعد از کشتن اهریمن ها لایف اپگرید هفتم رو به دست بیاریم رو هم کشتم و ولی خبری از محل لایف اپگرید نیست.
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

arashar2012
17-08-2012, 04:57
سلام دوستان
من بازی رو دو سه سالی هست که تموم کردم ولی آخرش نفهمیدم شمشیر آخر کجاست که باهاش بشه داهاکا رو کشت نه اون زن لباس قرمزه(منظورم آپگرید دهمه)

manam_mavi
10-07-2013, 14:54
سلام دوستان
كسي هستش كه به سوالاتم تو پرنس 2 جواب بده

Gregar
11-07-2013, 12:02
سلام دوستان
كسي هستش كه به سوالاتم تو پرنس 2 جواب بده

بگو اگه یادمون باشه جواب میدیم

manam_mavi
11-07-2013, 12:50
بگو اگه یادمون باشه جواب میدیم

داداش من اين بازي رو با سوني 2 بازي ميكردم

تو مرحله اي كه كايلينا رو ميكشي و ميري اول جزيره و وقتي برميگردي به مركز منطقه ( همون جايي كه با اهرم صخره ها رو جا بجا ميكني ) داهاكا اومد و ميخاست منو بگيره كه يكي كه همون سياهه بودش رو ميگيره به جاي من

بعد اون ديگه نميدونم چكار كنم

ميشه راهنماييم كني

Gregar
11-07-2013, 20:36
داداش من اين بازي رو با سوني 2 بازي ميكردم

تو مرحله اي كه كايلينا رو ميكشي و ميري اول جزيره و وقتي برميگردي به مركز منطقه ( همون جايي كه با اهرم صخره ها رو جا بجا ميكني ) داهاكا اومد و ميخاست منو بگيره كه يكي كه همون سياهه بودش رو ميگيره به جاي من

بعد اون ديگه نميدونم چكار كنم

ميشه راهنماييم كني

اگه درست یادم باشه باید برگردی همون جا که کالینا رو شکست دادی و بعد بری پشت تختش و از اون جا به سمت ماسک .

manam_mavi
11-07-2013, 23:18
اگه درست یادم باشه باید برگردی همون جا که کالینا رو شکست دادی و بعد بری پشت تختش و از اون جا به سمت ماسک .

خوب من همونجا رو نميتونم پيدا كنم

چندبار خواستم بزنم بشكونم بازي رو كه دلم نيومد

من 1 و 3 رو تموم كردم ولي اين دو يه چيز ديگس

farzadds
01-08-2013, 00:23
سلام من با یه باگ تو بازی prince of persia 2 warrior within مواجه شدم که درست بعد از اینکه شمشیر عقرب(scorpion( رو برمیدارم ۶-۷ نفر از یه اتاق میان بیرون و اونا رو میکشم و طبق اون چیزی که تو یوتیوب دیدم باید یه در بارز یشه و دو نفر دیگه هم بیان ولی باز نمیشه این باگ رو میشه کاریش کرد یا باید سیو بعدش رو بگیرم؟ولی سیوش هم درد سره چون من تا حالا همه لایف ابگرید ها رو گرفتم و دلم نمیخواد اخرش کالینا رو بکشم.کمک کنین لطفا

farzadds
01-08-2013, 00:25
مثل اینکه ورژن بازی های هم بسیار متفاوته چون من با پی اس پی قبلا بازی میکردم تمومش نکردم و به اینجایی که الان هستم نرسیدم ولی یه جاهایی رو رد کردم که تو این نبود اصلا.در ضمن تو نسخه ی من اصلا فیلم های اول و اخر بازی رو نشون نمیده:O یعنی اون فیلم با کیفیت ها.نه دمو ها

گل بد
14-05-2014, 02:43
سلام دوستان من بازی شاهزاده ایرانی2رو تا جایی که بعد کشتن کاتالینا و فرار از دست غول و خلاصه بگم تا جایی که پرنس تغیر قیافه میده و وقتی به سالن بر میگرده میبینه کاتالینا و اون دختره شادی هنوز زنده ان بازی کردم دو تا سوال دارم چقدر دیگه تا پایان بازی مونده و سوال دومم من این بازی رو ویندوز سون سرویس پک 1نصب کردم دذف حین بازی مواقعی که پرنس صبحت میکنه اصلا صدا نداره و حرف نمیزنن میخوجستم بدونم مشکل از کامپیوتر منه یا این بازی اصلا حرف نمیزنه ؟خیلی ممنون میشم زودتر جوابم رو بدین

Gregar
14-05-2014, 13:33
سلام دوستان من بازی شاهزاده ایرانی2رو تا جایی که بعد کشتن کاتالینا و فرار از دست غول و خلاصه بگم تا جایی که پرنس تغیر قیافه میده و وقتی به سالن بر میگرده میبینه کاتالینا و اون دختره شادی هنوز زنده ان بازی کردم دو تا سوال دارم چقدر دیگه تا پایان بازی مونده و سوال دومم من این بازی رو ویندوز سون سرویس پک 1نصب کردم دذف حین بازی مواقعی که پرنس صبحت میکنه اصلا صدا نداره و حرف نمیزنن میخوجستم بدونم مشکل از کامپیوتر منه یا این بازی اصلا حرف نمیزنه ؟خیلی ممنون میشم زودتر جوابم رو بدین

30 یا 40 درصد از بازی مونده .
مشکل صدا هم طبیعیه . اون زمان نسخه های از بازی میومد که بعضی صداهای بازی رو قطع میکردن تا بازی کم حجم بشه . نسخه شما هم از هموناست . یادم میاد پک هر سه تا نسخه بازی رو توی یک DVD پیچیده بودن .

گل بد
14-05-2014, 14:48
با تشکر بابت جوابتون اگه بازی من مشکل داره و صداش رو حذف کردن امکان هست نسخه کامل parans of pershe2رو که صدا و همه چیزش چیزش درست باشه واسه دانلود بذارین ؟

گل بد
14-05-2014, 19:19
بازی رو تموم کردم مرحله اخر دوباره باید با کاتالینا بجنگی و بکشیش هرز گاهی به این تاپیک سر میزنم دوستان اگه سوالی در مورد بازی داشتن در خدمتیم راستی بازی شاهزاده ایرانی با چه زبونی حرف میزنه؟ چون نسخه من صدا نداشت

Layken
14-05-2014, 21:10
بازی رو تموم کردم مرحله اخر دوباره باید با کاتالینا بجنگی و بکشیش هرز گاهی به این تاپیک سر میزنم دوستان اگه سوالی در مورد بازی داشتن در خدمتیم راستی بازی شاهزاده ایرانی با چه زبونی حرف میزنه؟ چون نسخه من صدا نداشت

زبان انگلیسی

sheeablo
24-05-2014, 13:29

کایلینا، کاتالینا چیه :|
اگه درست بازی کنی مجبور نیستی بکشیش :دی داهاکارو میکشی

mary-khosh
24-07-2014, 10:44
سلام
کسی میدونه از اینجا چجوری باید بیرون بیام
یا چجوری میتونم برم اون بالا

fereydoon1
24-07-2014, 11:58
باید دونه دونه برجک ها رو بری بالا چرخ دنده ها رو بچرخونه تا راحت باز بشه
بعضی مواقع فکر کنم باید بری دو بار بیای
خیلی وقته یادم نمیاد خوب

mary-khosh
26-07-2014, 10:17
مشکل همینجاست
چجوری برم
نمیشه :n30:

aMir_H_GhaseMi
17-04-2015, 12:50
سلام چاکرم ,

آقا تو مرحله اون شخصیت دومه که سیاه پوشه گیر کردم !!

تو قسمست آسیابش !!

از اونجاکه غوله پرتت میکنه میری بالا تو اون کاناله !!

بعد از اون نتونسم ردش کنم گیر کردم !!

ناموسن کمک کنین ,

خیلی آقایین :n12:

fereydoon1
17-04-2015, 20:56
یه عکس بزار