PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آشنایی با یک سایت پر از توابع Api و توضیح و نمونه کد آنها

bithiah
06-11-2005, 13:09
باسلام خدمت دوستان عزیز علاقه مند به VB
گفتم آدرس این سایت رو براتون اینجا بذارم. برای من که خیلی مفید بوده، مطمئنا برای شما هم همینطور خواهد بود:

AllAPI.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک نرم افزار برای جستجوی توابع و ثابتهای API (بصورت offline) همراه با مثالهای VB 6.0 و VB .net هم در این سایت هست که پیشنهاد می کنم حتما دانلودش کنید:

API-Guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

دختر پاییز
02-02-2009, 14:16
با سلام bithiah

من متآسفانه نتونستم چیزی دانلود کنم در این سایت,برای دانلود کدوم قسمت باید برم

با سپاس از شما

13710
19-06-2010, 09:54
سلام :
منم نتونستم كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــك

!Plus
19-06-2010, 20:29
یه فارسیش هم بود!

اگه میشه اون رو هم بذارید، اگه لینکش رو دارید!

اگه خودم پیدا کردم ، حتماً می ذارمش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشکر! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Morteza561
21-06-2010, 22:05
باسلام خدمت دوستان عزیز علاقه مند به VB
گفتم آدرس این سایت رو براتون اینجا بذارم. برای من که خیلی مفید بوده، مطمئنا برای شما هم همینطور خواهد بود:

AllAPI.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک نرم افزار برای جستجوی توابع و ثابتهای API (بصورت offline) همراه با مثالهای VB 6.0 و VB .net هم در این سایت هست که پیشنهاد می کنم حتما دانلودش کنید:

API-Guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
عزیزم این دو سایتی که معرفی کردی خیلی وقته خوابیدند.

من لینک ها رو میدم ولی مجانی نمیتونم. باید یکم خرج کنید. چی: یک تشکر ناقابل :31:

این نسخه انگلیسی که بی نظیره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و این هم نسخه فارسی که کار راه اندازه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تشکر فراموش نشه ...