PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : full back up از cpanel

hamids68
19-03-2008, 16:04
سلام

یک جا برای اینترنت پر سرعت پیدا کردم میخوام کل اطلاعات سایتم رو که حدود 900 مگ هست داون لود کنم

1- یادم نیست از کی شنیدم ولی یه چیز مبهمی توی ذهنم هست که یک نفر به من گفت هرموقع سیستم فول بک آپ میگیره یک نسخه هم روی کنترل پنل میزاره... اونو پاک کن که فضای بی مورد اشغال نشه... یک همچین چیزی... آیا درست شنیدم ؟

2- شاید این سوال بی مورد باشه ولی آیا وقتی فول بک آپ گرفته میشه آیا واقعا تمام اطلاعات سایت رو شامل میشه مثلا
آیا تالار ما رو هم شامل میشه ( الان 55% فعالیت ما روی تالار ها هست...)

Mohsen khan
19-03-2008, 16:13
سلام

یک جا برای اینترنت پر سرعت پیدا کردم میخوام کل اطلاعات سایتم رو که حدود 900 مگ هست داون لود کنم

1- یادم نیست از کی شنیدم ولی یه چیز مبهمی توی ذهنم هست که یک نفر به من گفت هرموقع سیستم فول بک آپ میگیره یک نسخه هم روی کنترل پنل میزاره... اونو پاک کن که فضای بی مورد اشغال نشه... یک همچین چیزی... آیا درست شنیدم ؟

2- شاید این سوال بی مورد باشه ولی آیا وقتی فول بک آپ گرفته میشه آیا واقعا تمام اطلاعات سایت رو شامل میشه مثلا
آیا تالار ما رو هم شامل میشه ( الان 55% فعالیت ما روی تالار ها هست...)
ظاهرا يك كپيراهمبر روي هاست مي ريزه
البته اين بك آپ شامل دوچيزه
ديتا بيس +فايلها
كه بيشتر مهم همون ديتابيس هستش
ولي براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با مدير سايتتون هم تماس بگيريد تا بيشتر شما را راهنمايي كنند

Tornado2800
19-03-2008, 20:34

بله درسته.

یه چیزایی میزاره بهتره پاک بشه