PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم : لب تاب باسهی کار بی وقفه 24 ساعته.

hossputer7
19-03-2008, 11:31
1 دوستان چه لبتابایی از dell باسهی چهار پنج روز روشن موندن بهتره??

2 لبتابای xps و insprion کدمشون باسهی چهار پنج روز روشن موندن بهتره??

3 در کل باسهی لبتاب مشکلی پیش میاد اگه چند روزی یک دم کار کنه ???

4 ریجستر جان یه جایی یه برنامه داده بود که فکر کنم دمای قطعات رو میداد یا اگه داغ میکرد اخطار میداد درست یام نیست اما لطف کنید ممنoن میشم اخه دارم با insprion 6400 چند روزی دانلود بیوقفه انجام میدم :31:

mersi

REGISTERED USER
19-03-2008, 19:35
تنها سری لپ تاپ هایی از دل که شرایط کاری سخت رو میتوانند تحمل کنند latitude ها هستند ... XPS هم ظرافت و قدرت خوبی داره به نسبت سایرین اما اگر میخوای سرور بزاریش که 4 یا 5 روز روشن بمونه برای کارهای سنگین نمیتونه زیاد دوام بیاره غیر از اینکه با کولر پد خنکش کنی... البته جایی تست نشده من تجربی بهت میگم

2- و 3- تکراری

4- برای هارد HDD life خوبه ... اما برای کل سیستم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و یک سری کامل :

hossputer7
19-03-2008, 20:09
لایتونا شبیهاهن پاره ان لولهای الومینیومی روکش الومینیم و.... فکر کنم اگه بشنیم روش چیزیش نشه:31:

REGISTERED USER
19-03-2008, 20:10
خوب دیگه لپ تاپ های صنعتی هستند ... قوی و محکم ... سری لاتیتود واقعا جالبند

hossputer7
21-03-2008, 09:27
تنها سری لپ تاپ هایی از دل که شرایط کاری سخت رو میتوانند تحمل کنند latitude ها هستند ... XPS هم ظرافت و قدرت خوبی داره به نسبت سایرین اما اگر میخوای سرور بزاریش که 4 یا 5 روز روشن بمونه برای کارهای سنگین نمیتونه زیاد دوام بیاره غیر از اینکه با کولر پد خنکش کنی... البته جایی تست نشده من تجربی بهت میگم

2- و 3- تکراری

4- برای هارد HDD life خوبه ... اما برای کل سیستم :

و یک سری کامل :

اینا بیشتر از 20 تا برنامه ان REGISTERED USER جان اگه میشه برنامه هایی که مربوط به دما ی دستگاه میشه بگو

REGISTERED USER
21-03-2008, 10:12
هر جا که عبارت temperatures هست رو جستجو کن ... اغلب این ابزارهای نشان میدهند ... مثلا Hardware Sensors Monitor