PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق سرویس های sharing و server

hamids68
19-03-2008, 11:23
سوال من این هست که دو سرویس ظاهرا مشابه رو میبینم که هر دو در یک حد فضا دارن و در یک حد هم اجازه BW دادن... اما یکی تحت عنوان sharing فروخته میشه و یکی تحت عنوان server و با 10 برابر افزایش قیمت... من مشخصات هر دوی اونها رو خوندم اما متوجه نشدم فرق اونها چی هست و سرویسی که تحت عنوان
server فروخته میشه چه مزایا و امکاناتی داره ؟ ( ما پنلمونو از اونجا انتخاب کردیم و کارهاش داره انجام میشه ولی من این سوال رو پرسیدم به این منظور که بدونم چه زمانی وقت سرور اجاره کردن ما میرسه مخصوصا در اون شرایط )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen khan
19-03-2008, 11:28
سوال من این هست که دو سرویس ظاهرا مشابه رو میبینم که هر دو در یک حد فضا دارن و در یک حد هم اجازه BW دادن... اما یکی تحت عنوان sharing فروخته میشه و یکی تحت عنوان server و با 10 برابر افزایش قیمت... من مشخصات هر دوی اونها رو خوندم اما متوجه نشدم فرق اونها چی هست و سرویسی که تحت عنوان
server فروخته میشه چه مزایا و امکاناتی داره ؟ ( ما پنلمونو از اونجا انتخاب کردیم و کارهاش داره انجام میشه ولی من این سوال رو پرسیدم به این منظور که بدونم چه زمانی وقت سرور اجاره کردن ما میرسه مخصوصا در اون شرایط )

تفاوتش اين هست كه مثلا بر روي سرور اشتراك 256 سايت مشترك هستند
و همه اين سايت ها بطور مشترك از منابع استفاده مي كنند
ولي سرور اختصاصي فقط مختص يك سايت هست و با مشكل سرعت كم و ... مواجه نمي شه
البته پهنايباند و ميزان فضاي سرور اختصاصي معمولا بيشتر هست

hamids68
19-03-2008, 12:55
مرسی از جوابت ولی اگه مشخصات اولین پنلهای سرور رو نگاهی کنی شبیه آخرین پنل های sharing اونها هست...3000 گیگ ترانسفر و 300 فضا...

Tornado2800
19-03-2008, 20:39
این هها همش پیغام های تبلیغاتیه ! زیاد به این هاست های شیرینگ توجه نکن که پهنا و همه چیز نجومی میدن !

تجربه ثابت کرده

بعدا به بهانه ای بیرونت می کنند....
.
هر ارزونی بی حکمت نیست !!

توصیه می کنم از این هاست های نجومی خریداری نکنید.
یا حق.

Mohsen khan
19-03-2008, 20:53
دوست عزيزمون درست ميگن
احتمالا شما بلو هاست رامد نظرتون هست
به تبليغاتشون اعتماد نكنيد
ازسرويس دهنده هاي ديگري استفاده كنيد
چند تاشركت معتبر ايراني هست
بهتره از اونها بگيريد
حداقل اش اين هست كه پشتيباني فارسي دارين

hamids68
19-03-2008, 21:12
دوست عزيزمون درست ميگن
احتمالا شما بلو هاست رامد نظرتون هست
به تبليغاتشون اعتماد نكنيد
ازسرويس دهنده هاي ديگري استفاده كنيد
چند تاشركت معتبر ايراني هست
بهتره از اونها بگيريد
حداقل اش اين هست كه پشتيباني فارسي دارين

متاسفانه و یا خوشبختانه خرید انجام شده... از 1and1.com گرفتیم 5 امین شرکت فروش آمریکا هست و داره 43000 سرور رو پشتیبانی میکنه... ارقام این شرکت ممکنه نجوم باشه و نه به حد خالی بندی بلو هاست...که مثلا 15000 تا گیگ پنهای باند میده... این پنلی که خریدیم 3000 ظرفیت داره و خودشون میگن تا 100 هزار ویزیت در روز رو پشتیبانی میکنه.. اما من هم فکر میکنم اگه احساس کنن به سرورشون فشار میاد مجبورمون میکن که سرور هاشونو اجاره کنیم...

Tornado2800
19-03-2008, 21:16
کلا.
بهانه دستشون نده

حالا هر شرکتی باشه !!!!!!!!!!!!
فایل کپی رایت نزار
هیچییییییییییی بهانه دستشون ندهههههههههههههههههههههه تا بتونی تقربا راحت ادامه بدی

فقط یادت باشه
بهانه دستشون ندی !

به هر دلیلی ممکنه شرکت ها بیرون کنن یا مجبور کنند به قول خودتون سرور یا وی پی اس ازشون بخرید

یا حق.

alizshah
23-03-2008, 14:35
کلا.
بهانه دستشون نده

حالا هر شرکتی باشه !!!!!!!!!!!!
فایل کپی رایت نزار
.

ببخشیید فقط تو سرور خارجی ها نمیشه کپی رایت کرد یا
... ؟؟؟

Tornado2800
23-03-2008, 15:40
سرور هایی که در کشور هایی که از قانون کپی رایت رعایت می کنند قرار دارند ! نمیشه.