PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موبایل های معروف نوکیا سری N طرح چینی

cyrus3000
19-03-2008, 03:42
این قضیه طرح چینی چیه ...چون من قیمت گرفتم ان 95 صدوشصت تومان ان 93 صدو پنجاه تومان:18:

این موبایل ها فقط قاب مدل اصلی رو دارن یا اینکه همون خصوصیات موبایل های معروف نوکیا رو دارن فقط کیفیتشون یکم پایینتره!(یعنی مثلا دوربین طرح چینی ان95 پنج مگا پیکسله!)

sarina_sh
19-03-2008, 07:23
این قیمتا که می گید که زمین تا آسمون فرق داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

DJ.Mamal
19-03-2008, 10:51
اين موبايل پلاستيكيها كه براي بچه ها ميخرن ..رو همشون هم اهنگ گوگوش رو ريختن...كاركردش از اين چيني ها بهتره...
اينا بدرد اونايي ميخوره كه عقده ان 95 يا امثالشو دارن..اما نميتونن بخرن

actooor
19-03-2008, 10:59
اين موبايل پلاستيكيها كه براي بچه ها ميخرن ..رو همشون هم اهنگ گوگوش رو ريختن...كاركردش از اين چيني ها بهتره...
ایول گل گفتی...
تکبیر...

Sasan Info
19-03-2008, 11:08
خدا کنه با طرح ریجیستر از شر این گوشی ها خلاص شیم

cyrus3000
19-03-2008, 15:52

من می خواستم بدور از تعصبات واقعیت رو بفهمیم... واقعا کیفیت طرح چینی در چه حدیه چون مثلا همین موس هایی که ما باهاش کار می کنیم همش چینی هستند که ده هزار تومان می خریم و کیفیتشون هم خوبه! و گرنه اگه اصل بودن که صد تومن قیمتشون بود...چون من الآن ان 70 دارم اصلا ازش راضی نیستم می خواستم یه ان 95 اصل بخرم ولی می ترسم این مدل های چینی قیمت مدل های اصلی رو بشکنن و مدل های اصلی خیلی ارزون تر بشه!

Majid_17_206
19-03-2008, 22:28
اگه 1100 بخری از n95 چینی بهتره...یکی از دوستام از همین n95 های چینی داره چند روز پیش داشتم ازش بلوتوث میگرفتم که وسط کار یک دفعه گوشی دوستم خاموش شد دیگه هم روشن نشد ...بردیم تعمیر گفت 50 تومن خرج داره ...دیگه بی خیال اون گوشی شد

DJ.Mamal
20-03-2008, 00:20
من می خواستم بدور از تعصبات واقعیت رو بفهمیم... واقعا کیفیت طرح چینی در چه حدیه چون مثلا همین موس هایی که ما باهاش کار می کنیم همش چینی هستند که ده هزار تومان می خریم و کیفیتشون هم خوبه! و گرنه اگه اصل بودن که صد تومن قیمتشون بود...چون من الآن ان 70 دارم اصلا ازش راضی نیستم می خواستم یه ان 95 اصل بخرم ولی می ترسم این مدل های چینی قیمت مدل های اصلی رو بشکنن و مدل های اصلی خیلی ارزون تر بشه!
دوست عزيز تعصب نيست...واقعيت محضه...قضيه موس با گوشي خيلي فرق داره...الان اكثر قطعات كامپيوتري چيني هستن...اين كه دليل نشد..گوشيهاي چيني در كل اسبا بازي هستن..چند وقت پيش كپسولي صداي گوشي پسر عمم سوخت...صداشم زياد نميكرد...يعني اصلا زياد اهنگ گوش نميداد...ولي خوب سوخت ديگه...حالا گوشيش چي بود؟ C1000 ....

اگه 1100 بخری از n95 چینی بهتره...یکی از دوستام از همین n95 های چینی داره چند روز پیش داشتم ازش بلوتوث میگرفتم که وسط کار یک دفعه گوشی دوستم خاموش شد دیگه هم روشن نشد ...بردیم تعمیر گفت 50 تومن خرج داره ...دیگه بی خیال اون گوشی شد

بفرما...

sari-1369
20-03-2008, 00:42
ببين عزيزم ....
شما در مورد موس گفتي ، همه اجناس چيني كه آشغال نيستن . اونا هم مثل خيلي از كالاهاي ديگه درجه بندي دارن .اين گوشي هايي كه ما مي بينيم فكر مي كنم درجه 3 يا 4 باشن . خوب گوشي هاي چيني درجه يكي هم هستن كه خيلي خوبو با كيفيتن .
ولي كلا چيني ها خيلي .... هستن .

ali racer
20-03-2008, 01:25
اینو قبلا هم گفتم
95% در صد این گوشی ها قاچاق هستند و استاندارد های لازم رو ندارن
چه از لحاظ کیفیت و کارکرد
چه از لحاظ سطح مضر فرکانسی!!!