PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Ship Storm
13-09-2004, 10:16
کلیه مباحث در مورد نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده در این تاپیک قابل پیگیری می باشد

Amir_P30
13-09-2004, 12:25
با سلام

اولا كه اگه فايل هاي حساس رو پاك كني كه به مشكل بر مي خوري

دوما براي اين كه ديگه اون فايلي كه پاك كردي قابل بازيابي نباشه بايد قسمت سيستم ريستوري رو غير فعال كني
اين جوري اون فايلي رو كه پاك مي كني ديگه قابل بازيابي نيست.

afshin2
13-09-2004, 17:34
با سلام و احترام
هنگامي كه فايلي را در ويندوز حذف مي كنيد و حتي از سطل آشغال هم پاك مي كنيد تنها اطلاعات ساختار درختي آن فايل از هارد پاك مي شود و اصولا به همين دليل است كه نرم افزار هاي بازيابي فايل هاي حذف شده مي توانند فايل هاي حذف شده را برگردانند چه System Restor فعال باشد و چه نباشد . بنابراین تصور می کنم که پاسخ شما غلط باشد
با تشکر
افشین

Amir_P30
17-09-2004, 16:04
خوب برنامه هايي هم هستن كه در كنار غير فعال كردن سيستم ريستوري بايد از شون استفاده كني
توي سايت هم چند تا شون معرفي شدن :mrgreen:

pcockz80
17-09-2004, 16:29
یه راه حل ساده دیگه هم اینه که بعد از پاک کردن فایل مورد نظر یه فایل الکی به همون اسم تو همون folder درست کنی و بعد اونو پاک کنی .حالا اگه کسی این فایل رو recover کنه دستش به چیزی نمی رسه :D :D

Sina
17-09-2004, 17:25
درسته ولي خوب يه سري برنامه هستن كه ميتونن فايل رو طوري از بين ببرن كه بازيابي نشه :)

sma_eslami
18-09-2004, 09:15
سلام دوست عزيز
بنده آن روشي را كه دوست عزيزمان اعلام كردند كه اگر يك فايل الكي در همان جايي كه آن فايل پاك شده درست كني ديگر برنامه هاي ديگر قابليت بازيافت را ندارند بايد عرض كنم كه بنده برنامه اي نوشته ام كه به كاربر اين امكان را نيز بدهد كه اگر يك فايل در يك مسير چندين بار نيز Overwrite شد بار هم بتواند بازيافت شود و تمامي اطلاعات اوليه را به شما بدهد. حالا شما هزار باز هم كه overwrite كرده باشي برنامه بنده هر هزار بار را به شما مي دهد.

توضيحات بيشتر برنامه ام را در انجمن حتما مي گويم.

با تشكر

موفق باشي

sma_eslami
18-09-2004, 09:23
سلام دوباره

در مورد بازيابي اطلاعات بدون استفاده از هيچ گونه ابزار بايد بگويم. من براي شركت مايكروسافت يك مجموعه سيستم امنيتي 20 ابزاره طراحي كرده ام كه براي ويندوز لانگهورن اراپه مي شود. اما اين سيستم هم اكنون براي ويندوز ايكس پي نيز طراحي شده است كه بزودي داده مي شود.

يكي از ابزارهاي موجود در اين بسته سيستم بازيافت اطلاعات فايل سيستم هاي تمامي سيستم عامل هاي مي باشد كه تكنولوژي آن براي اولين بار ساخته شده است. يعني شما با استفاده از يك رابط كاربري در ويندوز كه در كنترل پنل است مي توانيد تمامي فايل سيستم هاي سيستم عامل هاي ديگر را نيز بازيافت كنيد.

و ديگر ابزارهاي امنيتي ديگر كه در آن وجود دارد.

البته اين سيستم فقط براي كاربراني كه سرويس پك 2 را نصب كرده اند قابل اجرا مي باشد.

طراحي و مديريت ساخت اين سيستم با من بوده است.

اميدوارم كه بعنوان يك ايراني توانسته باشم به نمايندگي از تمامي شما عزيزان و دوستان هم وطن در سيستم عامل ويندوز سهم بزرگي را داشته باشم.

اين سيستم بزودي عرضه خواهد شد.

با تشكر

موفق باشيد

pcockz80
18-09-2004, 10:30
قرار بود بدون برنامه باشه وگرنه منم یه برنامه دارم که می تونه اطلاعات شما رو بعد از پاک کردن هزار بار بیت به بیت از نو بنویسه و پاک کنه !!! والان نسخه جدیدش رو وزارت دفاع آمریکا داره استفاده می کنه .
منم فقط خواستم یه روش معمولی و آسون گفته باشم وگرنه خودم یه روش منحصر بفرد برای خودم دارم که بدلایلی از گفتنش معذورم

sma_eslami
18-09-2004, 11:13
باز هم سلام

دوست عزيز يادم خدمت شما بگم كه در اين بسته نرم افزاري در رديف بازيافت اطلاعاتش مي توان نرم افزاري را يافت كه به شما امكان پاك نمودن اطلاعات را در ويندوز مي دهد . به گونه اي كه هرگز ديگر بازيافت نيز نخواهد شد و همان چيزي است كه شما مي خواهيد.

بنده بروي اين سيستم بدليل اينكه نياز بسيار را پوشش مي دهد طراحي كرده ام. به اميد خدا بزودي اراپه خواهد شد.

حجم آن نيز بسيار پايين است.

با من در ارتباط باش

موفق باشيد

sma_eslami
18-09-2004, 13:58
دوست عزيز سلام. چرا ناراحت مي شوي حالا

بنده از ابزاري صحبت كردم كه توسط شركت مايكروسافت در حال طراحي است. و وقتي مي گويم مايكروسافت يعني نه ابزار جانبي بلكه ابزاري را كه مايكروسافت قصد اضافه كردن آن را به ويندوز دارد. دوست عزيز

وقتي مايكروسافت آن را به ويندوز اضافه كند ديگر آن ابزار نيز جزي از ويندوز به حساب مي آيد.

متوجه شديد نازنين

در مورد برنامه اي كه معرفي نموديد. امكانش است كه آن را نيز براي بنده بفرستيد و يا لينكي بدهيد كه بنده دانلود نماييم.

البته اگر لطف بكنيد و اين كار را نيز براي بنده انجام بدهيد.

اميد وارم كه موفق و پيروز باشيد.

منظر پاسخ شما دوست عزيز مي باشم. الگر برايتان امكان ندارد كه در اين سايت معرفي كنيد به بنده ايميل كنيد.

بسيار ممنون و متشكرم.
sma_eslami@yahoo.fr

pcockz80
18-09-2004, 15:12
برای کلیه ویندوزها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای Dos و Win3.1:

تمامی ورژنهای Norton Utility تا قبل از 2003 از Wipe Info پشتیبانی می کنند.برای Dos می تونین از NU 8 هم استفاده کنین
البته من خودم چند وقتی هست که از این برنامه ها استفاده نمی کنم و خودم روش جدیدی بکار می برم که همونطور که در بالا گفتم معذورم از گفتنش.
:roll:

Arfo
17-03-2005, 14:42
سلام
من با برنامه ی Recover My Files فایل های درایو سی رو که فرمت شده بود بر گردوندم ولی بیشتر فایل ها که برگشت داده شده اجرا نمیشوند مثلا عکس ها یا فایل های ویدیویی .
اگه کسی در این موارد اطلاعاتی داره در اختیار من و دوستان بزاره .
اگه هم برنامه بهتری سراغ دارید لطفا معرفئ بفرمایید .

Nesta
18-03-2005, 05:19
سلام برايه اين که اکثر فايل هرو به صورت هگزا دسيمل برميگردنه و من بهت يه برنامه پيشنهاد ميکنم حتماً کرک هم گير بيار در قير اين صورت برنامه کار نميکنه و بد هم بگزر سکن کنه و بد که پيدا کرد روش راست کيليک کن و کپی کن تو هردت و داخل آنها فايل هايه تورو مياره اسمه برنامه GetDataBack 2.31 for fat32 or NTSC اگه پارتيشنت فت هست فت رو دانلود کن اگر ntsc هست اونو دانلود کن مشگلت 99 درصد حل ميشه

Arfo
18-03-2005, 11:43
مرسي عزيزم
لينك دانلود رو نداري ؟

passion
11-04-2005, 12:51
من يه درايوم رو اشتباها؛ فورمت كردم.
:( ايا راهي براي بازيابي اون وجو دارد ؟
نمي دونين چقدر مي تونين كمك كنيد
خيلي ممنون

pedramonline
11-04-2005, 14:19
سلام
ببين دوست من اگه روي سكتورهايي كه فرمت كردي اطلاعات ننشسته باشه ميتوني بازيابي كني

قويترين برنامه در اين زمينه
EasyRecovery Pro
هست كه نسخه آخرش از 6.5 هم بايد گذشته باشه

كار باهاش ساده هست .
اما تا زماني بازيابي نكردي نبايد حتي كيلوبايتي اطلاعات در اون درايو فرمت كپي كني .

برنامه هاي ديگه هم وجود داره با نام هاي
O&O DiskRecovery 3.0
Recover My Files 2.91
Undelete NOW v1.0
اما قويترينش همينه كه گفتم . شك نكن :wink:

ببين اين لينك ها كار ميده :

shahroozm
12-04-2005, 21:59
سلام
من وقتي كامپيوتر رو روشن ميكنم همش اين پيغام مياد 3تا گزينه داره رو هكدم ميزني دوباره مياد :
insert your windows xp profsional CD-rom new
اگه كسي ميدونه اين مشكل چه جوري حل ميشه بگه :cry: :roll:

Nesta
13-04-2005, 02:13
سلام
ببينم اين پيغام در windows مياد يا نه تا روشن ميکنی در داس مياد بد اين که آيا شما در ستاپ دستگاه گفتی که از hard بياد بلا

Nesta
13-04-2005, 02:16
سلام
من اين کارو رو تضمين ميکنم با برنامه getdataback مونتها که شما حتماً بايد کرک هم بگيريد و بستگی داره که پارتيشن شما با فت هست يا نه با نتفس که هر کدوم که هست بايد ورژن همون رو دانلود کنی البته از اين برنامه يعنی مخصوص هست

shahroozm
13-04-2005, 15:09
نه تو ويندوز بعد ديگه ن ياهو باز ميشه نه اينترنت اكسپلور :cry:

M.R.M
13-04-2005, 15:37
سلام دوست عزيز.
آيا شما طبق درخواست پيغام سي دي ويندوز را درون درايو گذاشتيد و به پيغام پاسخ مثب داديد يا خير؟
در غير اين صورت حتما اين كار را انجام دهيد. زيرا ممكن است يكي از قسمتهاي ويندوز نياز به نصب درايورها و فايلهاي سيستمي داشته باشد كه بايد اين كار را از طريق سي دي ويندوز انجام دهد.
موفق باشيد.

shahroozm
13-04-2005, 15:47
سلام دوست عزيز.
آيا شما طبق درخواست پيغام سي دي ويندوز را درون گذاشتيد و به پيغام پاسخ مثب داديد يا خير؟
در غير اين صورت حتما اين كار را انجام دهيد. زيرا ممكن است يكي از قسمتهاي ويندوز نياز به نصب درايورها و فايلهاي سيستمي داشته باشد كه بايد اين كار را از طريق سي دي ويندوز انجام دهد.
موفق باشيد.
نه ولي آخه اين پيغام سي دي ربطي به ياهو يا اينترنت اكسپلور نداره

shahroozm
13-04-2005, 15:50
امكانش هست ويروس گرفته باشه :?: :cry:

Mehdi_Best
13-04-2005, 16:02
سلام دوست عزيز.
آيا شما طبق درخواست پيغام سي دي ويندوز را درون گذاشتيد و به پيغام پاسخ مثب داديد يا خير؟
موفق باشيد.
نه ولي آخه اين پيغام سي دي ربطي به ياهو يا اينترنت اكسپلور نداره

دوست عزيز در ويندوز هر چيزي ممكنه اتفاق بيفته و به هم ربط داشته باشه. ممكنه يك قسمتي از ويندوزت با مشكل مواجه شده باشه كه باعث مي شه ياهو و اينترنت اكسپلورر كار نكنه. حالا شما نظر M.R.M رو انجام بده احتمالا مشكلت حل مي شه.

shahroozm
13-04-2005, 17:28
باشه ميكنم :wink:

Mehdi_Best
13-04-2005, 19:07
شهروز جان فقط نتيجه رو اينجا بگو.

shahroozm
13-04-2005, 19:45
مهدي جان درست نشد :cry:
همينطور داره بدتر ميشه چه كار كنم :?: :( :cry:

M.R.M
13-04-2005, 19:48
سلام دوست عزيز.
اول از همه اينكه خواهشمندم مطلب رو كامل بخونيد و بعد به سوالاتي كه درونش پرسيدم با دقت جواب بديد :
در مورد صحبت شما از اينكه گفتيد سي دي ويندوز چه ربطي به ياهو و اينترنت اكسپلورر دارد ميخوام نكته اي را متذكر شوم :
اينترنت اكسپلورر كه در ربط داشتنش هيچ شك و شبه اي وجود ندارد چون جزو يكي از ضروريات ويندوز است كه تمام جزئياتش به نوعي با ويندوز گره خورده است. :wink:
اما در مورد ياهو :
شما مثل اينكه فراموش كرده ايد ياهو از چه طريقي با سرورش لرتباط پيدا ميكند و اگر كمي هم دقت كرده باشيد حتما متوجه شده ايد كه بعد از هر بار اجراي ياهو مسنجر سيستم با مكثي چند ثانيه اي مواجه ميشود كه در برخي حالات موجب چند پرش كوچك در دسكتاپ نيز ميشود ( درست بعد از اجرا ). ياهو براي برقراري ارتباط نياز به دسترسي به پروتوكلهاي ارتباطي ويندوز و يك پورت ارتباطي دارد. خوب حالا شما فرض كنيد كه مشكلي در قسمت پورتهاي ارتباطي وبندوز و قسمتهاي شبكه آن پيدا شود ! آيا بعد از آن ياهو ميتواند كار كند و يا حتي اينترنت اكسپلورر در شرايط خاص ؟
بنابراين هيچ وقت نگوييد كه فلان چيز ممكن است هيچ ربطي به فلان قسمت نداشته باشد . در ويندوز هر امكاني وجود دارد.
دقيقا همان طور كه دوست عزيزم آقا مهدي گفتند.
اما ...
يك سوال از شما دارم.
آيا شما بعد از نصب ويندوز ( يعني در همان ابتداي بعد از نصب ويندوز ) با چنين مشكلي مواجه شديد يا اينكه اين مشكل ناگهان به وجود آمده ؟
خوب دقت كنيد دوست عزيز ، اگر ناگهان به وجود آمده شما بايد درست به لحظه قبل از به وجود آمدن اين پيغام به دقت فكر كنيد.
اين پيغام معمولا در چند حالت ممكن است به وجود آيد :
ممكن است بعد از اعمال تغييرات در يك قسمت خاص ويندوز اين پيغام بعد از يك بار ريستارت ويمدوز به وجود آيد. كه با قرار دادن سي دي ويندوز مشكل حل ميشود. ايم حالت عمومي ترين حالت است كه براي اكثر كاربران پيش مي آيد.
امكان بعدي اين است كه شما يك نرم افزار نصب كرده باشيد كه براي مثال در پايان كار از شما درخواست ريستارت سيستم را كرده باشد و شما نيز آن را به بعد موكول كرده ايد و با اين تصور كه فكر كرده ايد كار نصب تمام شده سي دي نرم افزار را از درون درايو خارج كرده و بعد از اينكه يك بار سيستم را ريستارت كرديد با اين پيغام مواجه شده ايد. اينكه چرا اين مشكل در اين حالت به وجود مي آيد به اين علت است كه برنامه نياز به آن داشته تا بعد از ريستارت يك سري از فايلهاي مورد نياز خود را در هنگام اولين شروع به كار ويندوز نصب كند ولي به دليل نبودن سي دي نتوانسته است اين كار را انجام دهد. اما اين كه چرا پيغام درخواست سي دي ويندوز XP را ميكند به اين علت است كه برخي از برنامه ها در آن لحظه با پوشه هاي اصلي سيستم كار دارند ( براي مثال System32 ) و به همين علت ويندوز تصور ميكند كه فايلهاي سيستمي خودش مشكل دارند و به همين دليل درخواست سي دي ويندوز XP از كاربر ميشود كه در اين حالت با گذاشتن اين سي دي درون درايو مشكل حل نخواهد شد ( حتي با قرار دادن سي دي خود برنامه ).
در اين حالت تنها راه حل ممكن حذف كردن كامل آن برنامه و نصب مجدد آن ميباشد.
و چند حالت ديگر كه فكر نميكنم مشكل شما از آنها ناشي شده باشد.
اما نكته بعدي در مورد اين است كه گفتيد برنامه هاي ياهو و اينترنت اكسپلورر خراب شده اند.
اولين چيزي كه بايد بگويم اين است كه اين برنامه ها به هر دليلي ممكن است دچار مشكل شوند و ممكن است مشكل آنها اصلا از اين پيغام ناشي نشود.
از شما ميخواهم كه دقيقا بگوييد چه مشكلي براي آنها به وجود آمده تا بتوانم راه حل را به شما بگويم و اينكه آيا درست بعد از اولين ( دقت كنيد اولين ) بار كه پيغام را مشاهده كرديد اين مشكلات به وجود آمد يا خير ؟
اما در مورد ياهو اگر در ابتداي اجراي آن با پيغامي مواجه ميشويد كه حاوي چنين مضموني است :
اين برنامه دچار يك مشكل جدي شده است و قادر به ادامه نخواهد بود.
و سپس برنامه اصلا اجرا نميشود ، شما بايد ياهو مسنجر را از نو نصب كنيد ، در صورت ادامه مشكل بايد يك بار از دستور SFC كه آموزشش هم در اين انجمن و هم در وبلاگ ويندوز وجود دارد استفاده كنيد. اگر باز هم مشكل حل نشود در صورت نياز فوري به آن بايد از ورژنهاي قديمي تر ياهو مسنجر براي مثال 5.5 و ... استفاده كنيد كه حتما اجرا خواهند شد. اگر هم نيازتان فوري نيست تنها چاره كار Repair كردن ويندوز ميباشد .
در مورد برنامه IE هم آموزش كاملي را درباره چگونگي Reinstall و تعمير آن در وبلاگ ويندوز قرار داده ام كه با انجام آن تمام مشكلات اين برنامه نيز حل ميشود ( البته در صورتي كه واقعا جدي باشند و نياز به نصب مجدد باشد ).
:shock:
واقعا ببخشيد مثل اينكه خيلي نوشتم . :!: :wink:
در هر حال اميدوارم مشكلتان هر چه زودتر حل شود.
موفق باشيد. :D

shahroozm
13-04-2005, 21:46
اول بزار بگم خيلي باحالي دمت گرم از توجت :wink: ممنون
M.R.M جان بذار بگم چي شد كه سيستم قاتي كرد
من برنامه XPSecurity رو دانلود كردم بعد از اينكه ريختم رفتم تو برنامه زدم يه اسكن بكنه قبلش هيچ مشكلي نداشتم بعد از اينكه اسكن كرد يه سري فايل پيدا كرد بعد همرو پاك كرد همين كه پاك كرد يه دفعه ويندوز قاتي كرد ديگه نه تونستم با ياهو كار كنم نه با اكسپلورر.الانم با ويندوز ام اي كار ميكنم :(

M.R.M
14-04-2005, 07:19
سلام Shahrooz عزيز.
خواهش ميكنم دوست من ، ممنون.
اگر اين طور كه شما ميگوييد اولين پيشنهادم به شما استفاده از SFC است. كه اگر احيانا فايل سيستمي پاك شده باشد آن را باز ميگرداند.
فعلا اين روش را امتحان كنيد تا به روشهاي بعدي نيز برسيم.
آموزش SFC هم همان طور كه گفتم هم در اين انجمن هست هم در وبلاگ ويندوز.
اگر مشكلي در اين مورد پيدا كردن آموزش داشتيد بگيد تا راهنماييتون كنم.
موفق باشيد. :D

shahroozm
14-04-2005, 17:02
M.R.M جان من اينكارو نميتونم بكنم چون run كامپيوترم خراب شده
برنامه اي نيست كه بشه اين مشكل باهاش حل كرد :?:

shahroozm
14-04-2005, 17:05
اصلا ديگه برنامه هارو پاك نميكنه
:roll:

Harry Potter
14-04-2005, 17:21
جان من اينكارو نميتونم بكنم چون run كامپيوترم خراب شده
برنامه اي نيست كه بشه اين مشكل باهاش حل كرد

بهترین راه نصب مجدد ویندوز هست، چون با این وضعیتی که داری دیگه هیچ وقت نمی تونی ویندوزت رو مثل روز اول بکنی. (شاید بهتر بشه ولی مثل اولش نمیشه)

از این به بعد هم در پاک کردن فایل ها بیشتر دقت کن.

shahroozm
14-04-2005, 17:28
ميدونم ولي آخه :?

M.R.M
14-04-2005, 19:47
سلام شهروز جان.
چرا Run ؟
شما ميتونيد اگر ميخواهيد cmd را اجرا كنيد وارد پوشه System32 شويد و در آنجا cmd.exe را يافته و بعد اجرا كنيد.
بعد در محيط Command Prompt و در همان مسير Windows\System32 دستور sfc /scannow را اجرا كرده و بعد سي دي ويندوز XP را درون درايو گذاشته و ...
اگر باز هم مشكلي داشتيد بگيد.
موفق باشيد. :)

shahroozm
14-04-2005, 21:15
فكر كنم ويندوز رو عوض كنم بهتره

shahroozm
14-04-2005, 21:17
يه سوال داشتم دوست عزيز منظور شما از سي د ويندوز چي هست :roll: :idea:

M.R.M
14-04-2005, 21:36
يه سوال داشتم دوست عزيز منظور شما از سي د ويندوز چي هست :roll: :idea:

سلام شهروز جان.
ميشه منظورت رو دقيق تر بگي !
و ضمنا هميشه سعي كنيد تعويض ويندوز رو آخرين راه چاره بدونيد.
موفق باشيد.

rk1001
15-04-2005, 05:37
یه نگاهی به اینجا بکن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] asc&highlight=

shahroozm
15-04-2005, 09:36
سلام
منظورم اينكه بايد سي دي كه ويندوزو باهاش نصب كردي باشه :?:

M.R.M
15-04-2005, 10:05
سلام شهروز جان.
بله. چون كار SFC بازگرداندن فايلهاي معيوب سيستمي است و اين كار را از روي سي دي ويندوز XP انجام ميدهد.
موفق باشيد.

shahroozm
15-04-2005, 11:59
ام آر ام جان
من وقتي ميخوام يه برنامه رو پاك كنم يا مثلا اينترنت اكسپلورر رو باز كنم اين پيغام مياد:
this application has failed to start because.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem
بعد منok رو ويزنم اين پيغام مياد:
the app;ication failed to initalize propely(0xc0000005).click on ok to terminates the application.
اين پيغام چه معني داره :?:

habibi
15-04-2005, 20:48
با اجازه از MRM عزيز٬ اين مشكل شما هم در ادامه همون مشكل قبلي هست. يكي از فايل‌هاي دي ال ال اصلي ويندوز خراب يا حذف شده. با همون فرمان SFC اين مشكل هم حل مي‌شه.
يه راه حل ديگه هم هست:
اگر ديديد ويندوز طوري مشكل پيدا كرده كه اين راه‌ها جواب نمي‌ده سعي كنيد اونو دوباره روي خودش نصب كنيد. اينطوري خيلي از پيوندهاي لازم و برنامه‌هايي كه توي ويندوز نصب كرديد سر جاي خودش باقي مي‌مونه.
حذف ويندوز همونطور كه دوست عزيزم MRM گفتند راه حل آخره و در حقيقت يك نوع جراحي هست.

shahroozm
15-04-2005, 20:52
habibi جان سلام
ميشه يه خورده بيشتر در مورد نصب روي خودش بيشتر توضيح بدي عريز
بعد اينكه من سي دي ويندورم رو گم كردم :oops:

habibi
15-04-2005, 21:00
شهروز عزيز از بابت گم شدن سي‌دي متاسفم. :(

در مورد سوالتون بايد بگم وقتي شما ويندوز رو بار اول نصب مي‌كنيد اگر توجه داشته باشيد دايركتوري محل نصب معمولا به صورت c:\windows نشون داده مي‌شه. اگربخوايد چند تا ويندوز نصب كنيد لازمه كه اون رو تغيير بديد وگرنه توي همون محل نصب مي‌شن و ويندوز قبلي رو از بين مي‌برن. حالا شما وقتي مي‌خواي دوباره ويندوز رو نصب كني بايد دقت كنيد محل نصبش همونجا باشه. خود ويندوز فايل‌هاي جديد رو بجاي قبلي‌ها مجددا نصب مي‌كنه و خيلي از ايراداتش هم معمولا برطرف مي‌شه.

shahroozm
15-04-2005, 21:04
خيلي ممنون نميشه از يه برنامه براي برگردوندن فايلهاي پاك شده استفاده كرد؟

shahroozm
15-04-2005, 21:12
آخه وقتس ويندوز رو عوض كني بايد مودم و...را دوباره نصب كرد اين خيلي بده :cry:

habibi
15-04-2005, 21:21
يك برنامه هست به اسم Driver genius كه همين كار رو انجام مي‌ده. توي سايت هم فكر كنم معرفي شده باشه.
يه جستجويي بكنيد جواب مي‌گيريد.

ولي اگه مجددا ويندوز رو روي همون قبلي نصب كنيد نيازي به نصب درايورها نيست.

shahroozm
16-04-2005, 19:59
ممنون ولي اين برنامه دانلود نميشه :cry:

M.R.M
17-04-2005, 08:23
سلام شهروز جان.
منظور شما براي اين كار بايد از روش Repair در ويندوز XP استفاده كنيد. كه متاسفانه آن هم نيازمند سي دي ويندوز XP است.
اما يك سوال:
معمولا فايلهاي DLL سيستمي به اين راحتي ها پاك نميشوند و معمولا خودشان را بازسازي ميكنند. آيا آن برنامه كه اسمش رو گفتيد به شما هيچ پيغامي مبني بر اين موضوع نداد ؟
يك راه ديگر را هم ميتوانيد امتحان كنيد. همان طور كه خودتان هم گفتيد ممكن است برنامه هاي بازگرداننده فايلهاي پاك شده بتوانند به شما كمك كنند
نرم افزار Recover My Files كه در سايت هم معرفي شده را امتحان كنيد.
در ويندوزي كه ميتوانيد واردش شويد نصب و سپس درايوي كه ويندوز XP در آن قرار دارد را با آن چك كنيد.
اگر ميدانيد فايلهاي سيستمي كدامها هستند كه فقط آنها را بازيابي كنيد در غير اين صورت تمام فايلها را با توجه به مسيري كه برنامه به شما نشان ميدهد سر جاي خودشان باز گردانيد.
توجه داشته باشيد كه اين كار را بهتر اين با يك ويندوزي غير از XP معيوبتان انجام دهيد ( يعني در همان ME كه داريد ، اگر اشتباه نكنم ).
اگر با اين كارها مشكلتان حل نشود تنها راه چاره اين است كه يك سي دي ويندوز XP تهيه كنيد و بعد دو مرتبه مراحل را دنبال كنيد.
يعني اول SFC اگر جواب نداد Repair اگر بازهم جواب نداد نصب مجدد ويندوز كه تمام اين مراحل نياز به سي دي ويندوز XP دارند.
موفق باشيد. :)

shahroozm
17-04-2005, 13:01
سلام
امروز وقتي رفتم تو xp ديدم منو استارت و ماي كامپيوترم پاك شده :cry: فكر كنم ديگه كم كم بالا نياد

saman_uv
14-05-2005, 00:37
سلام ...
يه هارد ديسك داشتم ميخوام بفروشم يكي از آشنايان چه طوري اطلاعات رو پاك كنم كه قابل باز يابي نباشند؟؟؟
خيلي طول ميكشه به نظرتون چي كنم؟ ممنون از كمك LOW LEVEL FORMAT

ZiTaNiX
14-05-2005, 01:45
فرمت کن ولی بدون هیچ پارامتری
از تو داس هم باشه بهتره
Format c:
فقط همین

saman_uv
15-05-2005, 09:57
اينجوري باز اطلاعات قابل بازيافته عزيز جان

Mehdi_Best
15-05-2005, 10:30
سامان جان سلام
برنامه هايي هستند كه طوري اطلاعات را پاك مي كنند كه به وسيله هيچ نرم افزاري قابل بازيافت نباشه.
البته در مورد فرمت از طريق داس هم اگه u/ بكني فكر مي كنم ديگه قابل بازيابي نباشند. البته اگه fdisk هم بكني مطمئن تر مي شه.
اما بهترين كار همون استفاده از نرم افزارهايي است كه اول گفتم
من خودم چند وقت پيش با يك برنامه اي كه جاي windows explorer رو مي گرفت كار مي كردم. بعد يك فايلي رو اشتباها پاك كردم كه خيلي نياز بهش داشتم. با تمام برنامه هاي ريكاوري سعي كردم بازيابيش كنم اما نشد كه نشد. بعد در اطلاعات برنامه اي كه با اون فايل رو پاك كرده بودم ديدم كه يكي از قابليتهاش اينه كه وقتي يك فايلي رو پاك كردي ديگه عمرا با هيچ برنامه اي نمي شه بازيابي كرد و تازه متوجه شدم كه چرا نتونستم بازيابي كنم.

saman_uv
15-05-2005, 10:45
با افديسكم اطلاعات بر ميگرده ...البته با بر نامه هاي بازيابي فايلهاي سنگين مثل فيلم خيلي راحت تر بر ميگردن مشكله منم همينه كه فيلم راحت بر ميگرده

Soda
15-05-2005, 10:56
اگه حوصلشو داري
يه راه خيلي ساده هست
تمام هارد رو با فايلهاي الكي پر كن
چون رو اطلاعات قبلي چيز نوشته ميشه ديگه اون اطلاعات قبلي قابل برگشت نيست

Mehdi_Best
15-05-2005, 11:23
با اينكه سودا جان هميشه درست مي گن اما اين مورد رو متاسفانه بايد بگم كه اينطور نيست. چون من خودم اطلاعات 2 سال پيشم رو كه بارها روي اونها چيزهاي جديد پر كرده بودم رو تونستم بازيابي كنم.

Soda
15-05-2005, 12:09
آقا مهدي بست بايد بدوني كه يكي از روشهايي كه همون برنامه هايي كه شما گفتي استفاده مي كنن نوشتن چند باره اطلاعات در سكتور هاي هارد مي باشد مثلا سكتور ها را با صفر پر مي كنن. البته اينكار را 3 بار يا بيشتر انجام مي دن برا اطمينان
بنابراين اگه روش منو در بالا چند بار تگرارا كني يعني هارد رو با اطلاعات الكي مثلا يه فيلم بيخود پر پر پر كني مطمئن باش ديگه راه برگشت نداره

saman_uv
15-05-2005, 12:51
اين هارد رو من تا حالا چند بار پر و خالي كردم يه بار باز يابي كردم يه فيلمايي توش بود ماله خداد سال پيش كه وقتي ديدم برام تازگي داشت

Mehdi_Best
15-05-2005, 15:00
من هم همين رو مي گم. چون من خودم هاردم پره. ده دفعه هم پر شده و خالي شده اما باز هم بازيابي شده.
سودا خان تو كه خودت وضع هارد منو مي دوني كه!!!!

Soda
15-05-2005, 15:18
حالا كه soda Utility بدردت نخورد از برنامه super utilities 4.9 pro استفاده كن
اينم لينك سايتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman_uv
15-05-2005, 21:07
اين چي ميكنه سودا جان؟

Soda
16-05-2005, 17:37
همون كاري رو كه مي خواي انجام بدي رو به خوبي انجام ميده
حالا دانلودش كن فعلا بعد از دانلود بقيشو بهت ميگم

samira
17-05-2005, 00:02
سلام

اين مشكل رو من هم دا رم و ميخوام هيج اطلا عاتي قابل بازيابي نباشه هر چند هنوز نميدونم

چطوري بازيابي ميكنند.

Soda
17-05-2005, 07:57
خوب گفتم كه برنامه Super Utilities 4.9 Pro رو از اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كنين

samira
18-05-2005, 21:23
سلام دوست عزيز

من برنامه رو دانلود كردم ولي كار با اونو بلد نيستم ميشه لطفا كمك كنيد.ممنون ميشم.

ضمنا اين برنامه مدت دار است يا نه؟ به نظر مياد 14 روزه باشه

با تشكر

Soda
19-05-2005, 10:21
اين فايل رجيسترش هست
دانلودش كن
در ضمن با فايروال درخواست اين برنامه براي وصل شدن به اينترنت را بايد بلاك كني
برنامه رو اجرا ميكني
بعد ميري به بخش super shredder و ديگه از اون به بعد حله

saman_uv
19-05-2005, 12:06
من چند روزي نميتونم اينو امتحان كنم samira اگه امتحان كردي نتيجه رو بگو تا خودمم امتحان كنم نتيجه رو حتما ميگم

samira
19-05-2005, 12:47
سلام

دانلود كردم ولي ريجستر نميشه ضمنا اگه ميشه در باره نحوه

كار اون بيشتر توضيح بديد. ببخشيد من يه كمي ناشي

هستم .ممنونم

double_n
19-05-2005, 16:30
ببخشيد شما اگه ميخوايد هاردتون رو فرمت كنين كه ديگه غير قابل بازگشت باشه فقط كافيه در سطح اعلان داس تايپ كنيد

Format <Driveletter> /u

به جاي <Driveletter> درايو مورد نظر را بنويسيد مثلا C و . . .
اين فرمت به نام فرمت قطعي معروف هست و فقط راه بازيابي اون پرداخت هزينه هايي بالاتر از قيمت هارد بپردازيد كه . . . :mrgreen:
اگه واسه فروش باشه كار عقلاني نمي تونه باشه :wink:

samira
19-05-2005, 17:16
سلام

فرمت از طريق داس هم قابل باز گشت است. سودا خان جواب ما چي شد؟

ممنون

Soda
19-05-2005, 17:56
من كه گفتم ميري به بخش super shredder و اونجا ازت ميپرسه كه فايل يا پوشه رو انتخاب كني و حله

samira
20-05-2005, 12:37
سلام دوست عزيز

من با اين نرم افزار كار كردم ولي من ميخوام يه درايو رو كامل فرمت كنم كه به هيچ وجه

قابل بازگشت نباشه و اين نرم افزار از من نام فايل يا فولدري رو ميخواد كه من اونو پاك

كردم و چيزي از اون نميدونم ضمن اينكه من نام درايو رو هم دادم ولي بعدا ديدم قابل

بازيافته عليرغم اينكه من اون درايو رو چند بار فرمت كردم.

خواهشا اگر ممكنه در اين خصوص كمك كنيد. با تشكر

samira
21-05-2005, 10:55
سلام

كسي نيست جواب ما رو بده ؟

internet1
21-05-2005, 22:44
با سلام
خوب خودتون كه گفتيد low level format يعني فرمت سطح پايين
خوب بهترين کار هست اگه هارد رو خراب نکني
اين نمونه فرمت به صورتي هست که کارخونه سازنده اون رو به صورت low level format فرمت مي کنه و بعد و اون هارد رو خريداري مي کنيم و بعد پارتيشن بندي و بعد هم استفاده مي کنيم خوب من خودم با يه هارد کوانتوم چند سال پيش اين کار رو کردم
هاردم شد عين يه هارد نو
خوب شما هم نرم افزار هاردت رو دانلود کن از شرکت سازنده اش يعني اگه مکستور هست بايد همون مکستور رو دانلود کني
بعد هم از طريق سيستم عامل داس اجراش کن البته بايد نرم افزار رو روي ديسکت بريزي بعد هم اجرا
اين هم اطلاعاتي اندکي که من داشتم
موفق باشيد
پيمان از شيراز

internet1
21-05-2005, 22:49
با سلام
با اين تفاصيل بهتره شما يه شركت بزنيد در زمينه بازيابي اطلاعات هارد ديسك
چون فكر كنم توي اين زمينه كار كني ميليونر مي شي
آخه هارد يه وسيله الكترومكانيكي هست هر آن ممكنه به هر دليلي اطلاعات ما از بين برده
شما با اين كارهايي كه كرده اي كه من هم خبر ندارم چيكار كردي خيلي خبره شدي
درست نمي گم
موفق باشيد
پيمان از شيراز

farhad resalati
21-05-2005, 23:02
من از یه نمایندکی پرسیدم گفت low level format عمر هارد رو بر اثر استمرار کم میکنه ولی من فکر میکنم تنها چارت باشه

hajHasan
22-05-2005, 00:18
از نرم افزار wipe info در مجموعه norton system works استفاده كن. هر فايل يا شاخه اي كه خواستي انتخاب كن و بنداز تو صفحش. تو بخش option هم ميتوني سطح پاكسازي را بالاتر ببري كه البته عمليات حذف وقت گير تر ميشه. در آخر هم بزن wipe all. خلاص

samira
22-05-2005, 01:07
دوستان و اقا پيمان عزيز

با تشكر از توضيح شما ولي من كه حقيفتا چيز زيادي متوجه نشدم سوال من ظا هرا خيلي

ساده است. اول اينكه با سو پر يوتيليتي به چه صورت كاري ميكنن كه اطلا عات قابل باز يافت

نباشه ؟ آيا ميشه با اون اطلاعات يك درايو رو به طور كامل از بين برد و چگونه؟ ثانيا اگه نميشه

چه راهي و جود داره؟ من كه در خصوص اين low level format چيزي نميدونم .

ممنونم.

Mehdi_Best
22-05-2005, 08:36
سميرا خانم شما براي استفاده از برنامه سوپر يوتيليتي خيلي راحت مي تونيد روي هر فايل يا فولدري كه مي خواهيد براي هميشه از دستش راحت بشيد كه ديگه قابل بازگشت هم نباشه رايت كليك مي كنيد و روي گزينه super utilities رفته و وقتي روي اين گزينه برويد چند گزينه جديد باز مي شه كه شما delete with shredder رو انتخاب كرده و خيلي راحت براي هميشه از دست اون فولدر يا فايل راحت مي شويد
در مورد فايلها و فولدرهايي كه قبلا با delete كردن معمولي اونها رو حذف كرده ايد هم تنها راه اينه كه با برنامه هاي بازيابي مثل my recover files اونها را ابتدا بازيابي كرده و سپس با super utilities اونها رو حذف كنيد كه ديگه غيرقابل بازگشت باشند.
و راه آخر هم اينه كه از low level format استفاده كنيد كه من اصلا توصيه نمي كنم. چون عمر هارد رو كم مي كنه.
اگه توضيحات بيشتري مي خواهيد بفرماييد كه توضيح بدم.

Soda
22-05-2005, 20:50
اينم يه برنامه مخصوص اين كار
لينك دانلودش

لينك كركش
اگه لينك كرك بالا كار نكرد اينم يه لينك ديگه

saman_uv
23-05-2005, 00:57
سلام اينم بگم low level format خيلي طول ميكشه تازه بعدشم بايد fdisk كني ولي خاطر جمع باش كه ديگه هيچي بر نخواهد گشت...

armin15000
12-06-2005, 22:51
سلام

من تازه با اين سايت آشنا شدم واقعا سايت خوبيه .من يه سوال دارم البثه با يه سرچي كه كردم

ديدم دراين رابطه بارها سوال شده ولي جواب عملي و قاطعي داده نشده سوال من اينه چطور

ميشه مطالب و اطلا عات يك درايو رو به طوري پاك كرد كه به هيچ وجه قابل بازيابي نباشه .من

از همه نرم افزارهايي كه در اينجا معرفي شده بود استفاده كردم ولي تمامي فايلها با نرم افزار

Recover My Files v2 بر ميگرده.

Nesta
12-06-2005, 23:15
سلام دوست عزیز خوش آمدید
حالا من یک سوال از شما دارم چرا می‌خواهید بر نگرده؟
همه میخوان برگرده .شما می‌خواهید بر نگرده ؟

Mehdi_Best
13-06-2005, 08:59
كارلوس جان اين هم شد جواب؟ :wink: :mrgreen:
بابا بنده خدا به هر دليلي نمي خواد برگرده ! ما اگه مي تونيم بايد كمك كنيم اگه نمي تونيم هم ديگه نبايد بگيم چرا نمي خواي برگرده كه!!!

----------------------------------------------------------
آرمين جان سلام. يك برنامه هست كه خودم قبلا تست كردم و فولدري كه با اين برنامه پاك كردم ديگه نتونستم بازيابي كنم. كه جديدترين ورژنش دقيقا 3 روزه كه اومده.

Directory Opus v8.1.0.7

لينك دانلود:

لينك كرك:

Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin15000
20-06-2005, 12:46
مهدي جان سلام

باز هم به معرفت شما دستت درد نكنه ولي من فولدر به

خصوصي رو نميخوام پاك كنم بلكه كل كامپيوتر رو يا يه درايو

رو ميخوام طوري پاك كنم كه به هيچ وجه قابل بازگشت نباشه

آيا اين جواب ميده؟

Mehdi_Best
20-06-2005, 13:32
آرمين جان سلام
ممنون از نظر لطفت.
اگه كل هارد رو مي خواي فرمت كني كه ديگه قابل بازيابي نباشه بايد از lowlevel format استفاده كني. اما اين راه مناسبي نيست و بهتره كه از اين نوع فرمت استفاده نكني.
اما در اين تاپيك كه آدرس مي دم 2 برنامه معرفي شده كه مي توني درايو رو طوري فرمت كني كه قابل بازيابي نباشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=30

Sina
25-06-2005, 16:05
توي انجمن و خود سايت يه همچين چيز هايي معرفي شده
يه سرچ كنيد پيدا ميكنيد :)

مونا _22
06-07-2005, 08:53
به هيچ عنوان fat32&16 نميشناسه و فقط unknown ميده در ضمن قسمت usage هم هر دو رو 100٪ ميزنه.dir از درايوهام هم نميگيره.سي دي هاي ويندوزم هم اجرا نميشه.
كمكم كنيد.

mehdi3267
06-07-2005, 12:49
مونا جان احتمالا پارتيشني ايجاد كردي كه تداخل ايجاد مي كنه

mehdi3267
06-07-2005, 12:54
اگه در پارتيشن بندي هم مشكلي داشتي بگو تا برات توضيح بدم عزيز

IVAN
06-07-2005, 20:55
سلام خدمت مونا جان ببین عزیزم یکی از بهترین برنامه های پارچین بندی partition magicهستش کهخیلی راحت می تونی تو محیط داس ازش استفاده کنی کار باهاش هم واقعا راحته به نظر من اول شما همه ی درایوهاتون روdeleteکنین بعدش شروع به پارتیشن بندی کنین کار باهاش واقعا آسونه(اینو تکرار می کنم که بدونین می تونین این کار رو بکنین) فقط برای اینکه کارتون آسونتر بشه بهد از یکی دو فرمان که بهش دادین یه applyکنین تا حجمه کارتون کمتر بشه.درضمن بعداز اتمام کار حتما format بکنین ولی چون format این برنامههquickهست اگر بعد از این کار مشکلتون حل نشد باید از boot floppy ویندوز 98 استفاده کنی ویه فورمت کامل بکنی= : format Xکه به جای Xشما نام درایوتون رو می زنید.Fdiskهم می تونید انجام بدید (به جای پارتیشن مجیک) ولی اون یکم سخت تر هست. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: موفق باشید

Soda
06-07-2005, 21:08
خوب دوست عزيز اين كه خيلي تابلو هستش
شما فقط پارتيشن بندي نمودي ولي هنوز فرمت نكردي
اين دستور رو بنويس تا مشكل حل بشه
format C:
و اين دستور رو براي تمامي درايوهايي كه با پارتيشن بندي ساختي تكرار كن مثلا
format D:
format E:
...
خوش باشي

Nesta
06-07-2005, 23:22
سلام البته با فرمیشات سودا جان برای فرمت کردن سری هم از format c:/q استفاده کنید یعنی‌ /q برای سرعت بخشیدن به این کار هست، و در ضمن آموزش کل fdisk در قسمت آموزش و مقالات هست اونجا برید پیدا می‌کنید.

Soda
07-07-2005, 07:22
سلام البته با فرمیشات سودا جان برای فرمت کردن سری هم از format c:/q استفاده کنید یعنی‌ /q برای سرعت بخشیدن به این کار هست، و در ضمن آموزش کل fdisk در قسمت آموزش و مقالات هست اونجا برید پیدا می‌کنید.

البته اين سوئيچ اينجا بدرد نمي خوره احتمالا
چون دوستمون تازه پارتيشن بندي كرده اجازه استفاده از سوئيچ /q رو نداره

Amir_P30
07-07-2005, 15:08
من شنيدم كه استفاده از اين سوييچ به هارد ضربه ميزنه

درسته؟؟

Nesta
07-07-2005, 16:32
سلام امیر جان ضربه نمی‌ زنه ولی‌ همونطور که شما فرمودید در اولین بار بد از پرتیشن بندی نمی‌ توان از این سویچ استفاده کرد .ولی‌ در مورد /q ==quick یا فرمت سریع هست و هیچ مشگلی‌ نداره و فرمان داس هست دیگه.

Soda
07-07-2005, 16:35
نستا جان درست ميگه
اين سوئيچ هيچ ضربه اي به هارد نمي زنه
چون فقط ميآد جدوال پارتيشن رو پاك ميكنه همين

baltazar
09-07-2005, 20:50
من قربون اون موهای غمگین و چهره سینماییت یرم نستا جون
اگه نبودی که همه مونده بودیم

Nesta
09-07-2005, 20:55
من قربون اون موهای غمگین و چهره سینماییت یرم نستا جون
اگه نبودی که همه مونده بودیم
سلام دوست عزیز مسخره می‌کنین یا این که جدی میگین .
من که کاری نکردم .اگه هم مسخره می‌کنین که دم شما گرم .خیالی‌ نیست .
همون آدم فروش دست تو رو شده برام.......
:P :wink:

mehdi3267
10-07-2005, 17:07
دوستان نرم افزار ديگه اي هم هست كه شركت مكستور براي هاردهاي 40 به بالا وارد بازار كرده البته موضوعش جديد نيست اين مساله گفتم تا دوستاني كه اطلاع ندارند بدونند كه كار با اين نرمافزار راحته وبا چند تا كليك ميشه پارتيشن بندي كرد و ديگه نيازي نيست كه درصدي براي هر پارتيشن وارد كنيد و كلي محاسبه كنيد شما تعداد درايو و مقداري كه مي خواهيد براي هر پارتيشن لحاظ كنيد رو ميديد و پس طي چند مرحله و فرمت پارتيشن ايجاد ميشه البته دوستان بهتر از بنده به اين مساله واقفند

مونا _22
13-07-2005, 12:54
سلام به همه دوستان خوبم
ممنون از همتون ولي مشكل من با اين چيزا حل نشده قبلاٌ هم انجام دادم...
توي fdisk كه ميرم توي قسمتي كه مي خوام درايوهاي logical رو ديليت كنم ميگه ديليت شده اما از اون طرف مي خوام داخلextended ايجادش كنم ميگه فضاي كافي ندارم البته قبلا هم گفتم usages هام هر دو ميزنه 100%
يه چيزه ديگه من به سختي تونستم اكس پي رو نصب كنم اما حلا ديگه نمي تونم 98 رو نصب كنم چون درايوهامو ذر داس نميشناسه؟؟؟؟؟؟ همش عجيبه نه؟ :roll: :cry:

مونا _22
13-07-2005, 12:58
مونا جان احتمالا پارتيشني ايجاد كردي كه تداخل ايجاد مي كنه
مهدي جان منظورت از اينكه تداخل ايجاد ميكنه چيه؟

مونا _22
13-07-2005, 13:02
سلام خدمت مونا جان ببین عزیزم یکی از بهترین برنامه های پارچین بندی partition magicهستش کهخیلی راحت می تونی تو محیط داس ازش استفاده کنی کار باهاش هم واقعا راحته به نظر من اول شما همه ی درایوهاتون روdeleteکنین بعدش شروع به پارتیشن بندی کنین کار باهاش واقعا آسونه(اینو تکرار می کنم که بدونین می تونین این کار رو بکنین) فقط برای اینکه کارتون آسونتر بشه بهد از یکی دو فرمان که بهش دادین یه applyکنین تا حجمه کارتون کمتر بشه.درضمن بعداز اتمام کار حتما format بکنین ولی چون format این برنامههquickهست اگر بعد از این کار مشکلتون حل نشد باید از boot floppy ویندوز 98 استفاده کنی ویه فورمت کامل بکنی= : format Xکه به جای Xشما نام درایوتون رو می زنید.Fdiskهم می تونید انجام بدید (به جای پارتیشن مجیک) ولی اون یکم سخت تر هست. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: موفق باشید
هادي جان دلم مي خواد به كاري كه ميگي عمل كنم ولي راستش مي ترسم همين ويندوزي هم كه زوري نصبش كردم از دست بدم :) درهر صورت از اظهار لطفت ممنونم.

reza12100
13-07-2005, 13:08
اگر نمیتونی از سی دی وینودوز استفاده کنی سی دی windows که استفاده میکنی قاعدتا bootable نیست یا اینکه در setup اولین بوت را روی cd تنظیم نکرده ای
پیشنهاد میکنم از طریق یک ویندوز ایکس پی bootable هاردت را مجددا پارتیشن بندی کنی

Venus
13-07-2005, 13:12
هادي جان دلم مي خواد به كاري كه ميگي عمل كنم ولي راستش مي ترسم همين ويندوزي هم كه زوري نصبش كردم از دست بدم :) درهر صورت از اظهار لطفت ممنونم.

مونا جان:
اصلا نترس راحتتر از اونيه كه فكرشو بكني . شجاع باش و امتحان كن 8)

مونا _22
14-07-2005, 10:19
اگر نمیتونی از سی دی وینودوز استفاده کنی سی دی windows که استفاده میکنی قاعدتا bootable نیست یا اینکه در setup اولین بوت را روی cd تنظیم نکرده ای
پیشنهاد میکنم از طریق یک ویندوز ایکس پی bootable هاردت را مجددا پارتیشن بندی کنی
رضا جان تنظيم كردم
درضمن ميشه بگي چطور ميشه از طريق ويندوز اكس bootableهارد رو مجدداٌپارتيشن بندي كرد؟ :)

مونا _22
14-07-2005, 10:25

مونا جان:
اصلا نترس راحتتر از اونيه كه فكرشو بكني . شجاع باش و امتحان كن 8)
هادي عزيز:
برنامهpartition magic مثل fdisk توي داس خودش فعاله يا بايد تهيه كنم. :oops: :wink:

Amir_P30
14-07-2005, 12:37
نه بايد تهيه كنيد

آموزشش هم توي سايت هست هم توي انجمن

ميتونيد بخونيد واستفاده كنيد

mehdi3267
14-07-2005, 16:08
مونا جان منظورم اينه كه شما پاريشنهايي ساختيد كه هم فت 32 هست هم ان تي اف اس شما اگه هاردت خاليه يك با كلا پارتيشنهات رو به صورت كامل پك كن از طريق اف ديسك بعد شروع كن به ساختن يك پارتيشن اگر مي خواهي و مديران سايت اين اجازه رو به بنده بدند پاريتشن بندي رو در اين قسمت اموزشش رو بذارم

reza12100
14-07-2005, 19:44
کافیه cd اکس پی bootable را توی سی دی رام بزاری بعد میپرسه اگر میخوای از طریق سی دی بوت بشی روی یک دکمه کلیک کنی بعد از اینکار شروع به شناختن یک سری سخت افزار سیستم میکنه بعد از شما میخواد برای ادامه کاری دکمه F8 را بزنی و اینکار را میکنی
بعدش برای ساخت پارتیشن جدید میتونی از دکمه c استفاده کنی و در ادامه میتونی fat or ntfs را انتخاب کن
و برای دلیت کردن پارتیشن میتونی از دکمه d استفاده کنی
تمامی مطالب بالا را خودش در طول نصب توضیح میده
پیشنهاد میکنم ابتدا همه پارتیشنها را دلیت و دوباره نصب کنی

Gilopa
14-07-2005, 19:56
دوست عزیز پارتیشنت به صورت غیر قابل استفاده شده.یعنی یکی از پارتیشنهات خودکار حذف شده مونا خانم شما باید با برنامه disk director soite یه پارتیشن فعال حتما بسازی رو پارتیشنی که حذف کردی و باید recover کنی من همین مشکل رو دارمl

مونا _22
24-07-2005, 08:25
بچه ها از همتون ممنونم.میرم ببینم به جایی می رسم. :wink: :D

Gilopa
25-07-2005, 02:59
خواهش ميكنم.كار خاصي نكرديم.

ganymede
25-07-2005, 14:04
سلام
مونا جان ببخشيد اول من يه سوال بپرسم.
هارد شما چند گيگ هستش.
اگه از 60گيگ به بالاست اونوقت با بوت ويندوز 98 براي Fdiskمورد داره كه بهتره از fdisk ويندوز Me ترجيحا نسخه انگليسي استفاده كنيد.
اما اگه ويندوز XP رو تونستين نصب كنيد كه ديگه غصه اي نداره .
شما بايد بريد تو قسمت Disk Management از مسير:
كنترل پنل>Administrative Toolsبعد
Computer Management بعد به قسمت Disk Management
ويا يه مسير ديگه با راست كليك كردن روي MY Computer وانتخاب گزينه Manage و با باز شدن پنجره ي Computer Management گزينه Disk Managementرو انتخاب ميكنيد
حالا در اين قسمت شما ميتونيد هر قسمت از هاردتون غير از درايو ويندوز XP و درايو Cرو Deleteفورمت و يا ايجاد كنيد .
خيلي سريع و راحته.
قسمتهاي پارتيشن بندي نشده به رنگه سبز زوشن هستش كه همه ي عمليات رو اونا و درايو هارو با راست كليك رو اونا ميتوني انجام بدي .
راحتتر از اونچيزي هستش كه فكني و جالب.
سعي خودتو كن.
موفق باشي.

alaodin1
06-11-2005, 03:12
با توجه به اينكه دوستان زيادي درخواست نرم افزار براي بازيابي اطلاعات پاك شده داشتند من هم قوي ترين نرم افزار در اين مورد كه فايلهاي پاك شده وفرمت شده شما وحتي اگر هارد خود را fdisk هم كرده باشيد مي تواند فايلهاي شما را تا حد زيادي برگرداند .

بدون شك getdataback v2.31 بدون هيچ اغماضي در نوع خود بي نظير است من با بسياري از اين نوع نرم افزارها كار كرده ام ولي هيچكدام به پاي getdataback نمی رسد .
من فيلمي را كه يك سال ونيم پيش پاك كرده بودم با اين نرم افزار تا حد زيادي بازگرداندم .

نرم افزار Getdataback در دو نوع fat و ntfs مي باشد كه بستگي به فرمت هارد شما دارد كه fat32 است يا ntfs

نرم افزار getdataback fat32 :

نرم افزار getdatabak ntfs

کرک ورژن fat

کرک ورژن ntfs

آموزش :

نكته:درمورد كرك getdataback for fat بعد از كپي كردن فايل كرك فايل Run_This_Reg_First را نيز اجرا كنيد

جدیدترین ورژن این نرم افزار :

GetDataBack for FAT v3.32
لینک دانلود غیر مستقیم:

GetDataBack for NTFS v3.32
لینک دانلود غیر مستقیم:

moneyed
06-11-2005, 10:20
به نظر من هم این بهترین برنامه برای این کاره

alaodin1
14-12-2005, 04:02
دوستان از اين تاپيك بيش از90 بار بازديد شده و فقط يك نظر داده شده نظر بدهيد ..........................

:blink: :blink: :blink:

ebilove
14-12-2005, 04:40
با سلام

عزيز من نتونستم اموزشو بگيرم
جاي ديگه بزار

استي اين قويتره يا ايزي ريكاوري؟

ممنون از شما

alaodin1
14-12-2005, 05:11
با سلام

عزيز من نتونستم اموزشو بگيرم
جاي ديگه بزار

استي اين قويتره يا ايزي ريكاوري؟

ممنون از شما

ebilove جان روی لینک آموزش راست کلیک و save target
مسلما getdataback چيز ديگه اي است
براي يك بار هم كه شده امتحان بكن

Hamid110
15-12-2005, 00:25
سلام دوستان
کسی این برنامه رو داره ؟ norton system work :)

برنامه ای هست برای باز گرداندن اطلاعات پاک شده هارد :)
من هاردم پاک شد :sad:
حالا به این برنامه نیاز دارم :blush:
ممنون میشم اگه کمکم کنید :)
موفق باشید
بای

Reza1969
15-12-2005, 00:44
آقا حمید
اولا این برنامه منحصرا برای این کار نیست بلکه برنامه Norton Ghost موجود در آن این کار را انجام میده.دوما کدوم ورژن رو میخواهی؟اگه منظورت 2006 هستش من دارم.لینک دانلودش را هم اگه خواستی برات میذارم.سوما نرم افزارهای بهتری هم هستند که همون کار رو میکنند و در ضمن ظرفیت کمتری هم دارند مثل:
Finaldata Enterprise - Easy Recovery - Acronis Recovery expert - Active Undelete - Recover My Files - Active Undelete - ....

Hossein_Bahal
15-12-2005, 03:04
ممنون از نرم افزارتون ولی فایلهای برگردانده شده خیلی مشکل دار هستند .

alaodin1
15-12-2005, 03:41
ممنون از نرم افزارتون ولی فایلهای برگردانده شده خیلی مشکل دار هستند .

با حوصله جستجو كن و با كيفيت ترين نمونه آن فايل را انتخاب وكپي كن .
در ضمن اين نرم افزار ها موقعي خوب جواب مي دهند كه شما روي درايوي كه مي خواهيد فايلهاي پاك شده آن را بازيابي كنيد اطلاعات جديدي ننوشته باشيد .
ساده تر بگويم اين نرم افزار ها روي درايوهايي كه ويندوز روي آن نصب نيست بهتر جواب مي دهد .
در كار كرن با اينگونه نرم افزار بايد دقت و حوصله كافي داشت.
من با اين نرم افزار فيلم حجيم 1.5 گيگا بايتي كه حداقل 1.5 سال پيش پاك شده بود را بر گرداندم .

mpsjavad
15-12-2005, 04:04
با سلام ...

يادش بخير اون زمان ها كه نميدونستم همچين نرم افزار هايي براي بازگزداني اطلاعات وجود داره زدم درايوي كه توش نرم افزار هام توش بود رو كامل فرمت كردم حدود چند گيگ .. بعد هم ويندوز رو نصب كردم .. :wac: وقتي ديدم درايوم فرمت شده كامل چشام :blink: شد .. بعد از چند لحظه مات و مبهوت بودن يه لبخند رضايت زدم و يادم اومد كه يك هفته پيشش من كل نرم افزار هام رو كه چند گيگ بود شامل چندين CD به يكي از دوستان دبيرستاني كه تازه سيستم خريده بود دادم .. از خوشحال ي ذوق زده شده بودم ...

از اون روز به بعد بهترين نرم افزار بازگرداني اطلاعات رو بخشش ميدونم چون اگر CD رو با کم و کاستي داده بودم الان خودم ضرر ميکردم . :happy: . پشتيبان گيري رو هيچ وقت از ياد نبريد ...

اين ها رو گفتم تا بهانه اي باشه تا از شما دوست عزيز به خاطر برپايي اين تاپيک تشکر کنم ... ( لينک ها کار ميکنن :) )

اموزش شما رو هم دانلود کردم - اگر ميتونيد لطف کنيد و اموزشي رو که زحمت نگارشش رو کشيديد براي استفاده بهتر کاربران ديگه در انجمن اموزش و مقالات معرفي کنيد " اموزش قوي ترين نرم افزار براي بازيابي فايلهاي پاك شده Getdataback v2.31 " بعد براي دانلود کردن نرم افزار هم لينک اين تاپيک رو بديد .. :)

ممنون و ارزوي سلامتي براي همه شما عزيزان .

Hamid110
15-12-2005, 06:52
سلام
ممنون از شما دوست عزيز من با دو تا از اين نرم افزار ها كار كردم اما جواب نداد
اطلاعات پاك شدم به خوبي با اين نرم افزارها ديده ميشد
و وقتي اونها رو يك جاي ديگه ذخيره ميكردم اجرا نميشد
اگه لينك اين برنامه رو هم بديد ممنون ميشم
كمكم كنيد
مرسي از شما
باي

Reza1969
15-12-2005, 17:18
دوست عزیز

این هم لینک نرم افزار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20%2520%2520.grzc%2S%2520%2520%2520%2520%2520skcab j%2S%2520fpnaarq.%26%23038%3O.Gnttrq%2S%2520ol%2S% 2520xvccre%2Sragre%2SFlznagrp.Abegba.Flfgrzjbexf.C erzvre.2006-UBGvFB%2S#tp://66.117.50.156/%20%20%20%20%20.temp/%20%20%20%20%20fxpnow/%20scanned.&.Tagged/%20by/%20kipper/enter/Symantec.Norton.Systemworks.Premier.2006-HOTiSO/

Harry Potter
15-12-2005, 18:28
ممنون
اما شما تا حالا از Recover My Files استفاده کردید؟
به نظر من این یکی حرف نداره و از همه بهتره...
حتما تست کنید و نظرتون رو هم بگید.

Hamid110
15-12-2005, 22:03
سلام
ممنون از شما
من الان دارم دانلود ميكنم
اگه براي من جواب داد حتما به شما ميگم
موفق باشيد
باي

Hamid110
15-12-2005, 22:04
سلام
دوست عزيز ممنون از شما اما اين لينك ----- شده است
اگه ممكنه يك جاي ديگه آپلود كنيد
ممنون
موفق باشيد
باي

alaodin1
16-12-2005, 02:30
ممنون
اما شما تا حالا از Recover My Files استفاده کردید؟
به نظر من این یکی حرف نداره و از همه بهتره...
حتما تست کنید و نظرتون رو هم بگید.

حسين جان Recover My Files نرم افزار خوبي است كار با آن ساده تر از getdataback است ولي از لحاظ عملكرد getdataback چيز ديگري است .

Harry Potter
16-12-2005, 02:55
حسين جان Recover My Files نرم افزار خوبي است كار با آن ساده تر از getdataback است ولي از لحاظ عملكرد getdataback چيز ديگري است .

حالا که تعریف میکنی حتما تست میکنم ببینم چجوریه!
مرسی

ebilove
16-12-2005, 03:12
سلام
دوستان عزيز من يكي از درايوام ارور داده
و فايلاي توش هم خراب شدن
و اجرا نميشن ولي پاكشون نكردم
با چي ميتونم فايلاي اصلي رو بگيرم
اينا رو تست كردم
Filerecoveryangel
EasyRecovery Professional
GetDataBack for FAT
Recover My Files v2
---------------------
نه اين كه بالايي ها بدن نه
ببينيد من ميخوام فايلاي اصلي رو برگردونن
و همراشون جرتو پرتاي درايوا نباشن
و سرعتم خيلي برام مهمه
اخه 6 گيگه
============================
راستي من خيلي برنامه ريكاوري دارم
چيزي ميخواين بگين

ممنون از شما

amin mozy
16-12-2005, 23:02
سلام
به نظر من
easy recovery بهترینه

چون فایلهایی که توسط ضربه خوردن به هارد پاک شده اند رو بازیابی می کنه

alaodin1
17-12-2005, 00:49
سلام
به نظر من
easy recovery بهترینه

چون فایلهایی که توسط ضربه خوردن به هارد پاک شده اند رو بازیابی می کنه

amin جان easy recovery نرم افزار خوبي است مخصوصا در تعمير كردن فايلهاي بازيابي شده بخصوص فايلهاي word بي نظير است ولي اگر با حوصله ودقت بسيار زياد با getdata back كار كني متوجه ميشوي getdata چيز ديگري است

Master
21-12-2005, 10:03
راستي نظر تون در مورد O&O DiskRecovery چيه . من باهاش كار كر دم . فوق العاده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
21-12-2005, 10:05
راستي وقت كردين يه جوابي به منم بدين اينجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alaodin1
22-12-2005, 11:35
راستي نظر تون در مورد O&O DiskRecovery چيه . من باهاش كار كر دم . فوق العاده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسترجان O&O DiskRecovery در مقابل gatdataback خيلي ضعيفتر است چون فقط 300 فرمت را برايتان شناساي مي كند وفايلهاي بازيابي شده ان بسيار مشكل دارد مخصوصا فايلهاي بازیابی شده را بیشتر با پسوند doc ذخيره مي كند در صورتي كه اين پسوند doc براي فايلهاي word است من به شما gatdataback و Recover My Files را پيشنهاد مي كنم وهنوز هم مي گويم gatdataback چيز ديگري است

arkadas
22-12-2005, 11:47
سلام
دوستان عزيز من يكي از درايوام ارور داده
و فايلاي توش هم خراب شدن
و اجرا نميشن ولي پاكشون نكردم
با چي ميتونم فايلاي اصلي رو بگيرم
اينا رو تست كردم
Filerecoveryangel
EasyRecovery Professional
GetDataBack for FAT
Recover My Files v2
با سلام
شما با ناپیکس(knoppix)چک کنید ببینید درایو مورد نظر ارور می ده و گرنه که به خوبی می توانید از ناپیکس استفاده کرده و اطلاعاتتون رو بازیابی کنید.

mska
22-12-2005, 18:40
سلام
من 20GB
mp3+flash+عكس داشتم كه بخاطر يه اشتباه پاك شد(كل يك درايو)
با اين نرم افزار كه بگردونم
فايلهاي فلش و صوتي اصلا كار نمي كنه
لطفا منو راهنماي كنيد
اگه نرم افزار ديگه هم هست معرفي كنيد

مرسي

amgh_12
22-12-2005, 18:50
كسي نرم افزار encase رو امتحان كرده ؟
ميگن برنامه خوبي !

alaodin1
23-12-2005, 01:29
سلام
من 20GB
mp3+flash+عكس داشتم كه بخاطر يه اشتباه پاك شد(كل يك درايو)
با اين نرم افزار كه بگردونم
فايلهاي فلش و صوتي اصلا كار نمي كنه
لطفا منو راهنماي كنيد
اگه نرم افزار ديگه هم هست معرفي كنيد

مرسي

mask جان منظور شما از اين نرم افزار اگر getdataback باشد كه من كاملا با نظر شما مخالفم چون اين نرم افزار فايلهاي mp3 را بسيار عالي باز يابي مي كند

Hamid110
23-12-2005, 01:42
برا من فقط بعضي از عكسها و فيلم ها و آهنگامو برگردوند
اما در كل بازم خيلي عالي بود
ممنون لز شما

mska
23-12-2005, 01:48
پس چرا واسمه من كار نكرد؟
چند تا آهنگ برگردون ولي هيچ كدوم سالم نبود
؟

alaodin1
23-12-2005, 02:06
پس چرا واسمه من كار نكرد؟
چند تا آهنگ برگردون ولي هيچ كدوم سالم نبود
؟

mska جان
1-فايها پاك شده اند يا فرمت شده اند؟
2- فايلها پاك شده براي چه مدت قبل هستند ؟
3-درايو ي كه در آن فايلهايتان را بازيابي كرده ايد درايو اصلي ويندوز است؟
4-آيا در درايو مربوطه مطالب جديدي هم نوشته شده است؟
5- فرمت درايو مربوطه در زماني كه فايلها را پاك كرديد چه بود؟

komail
24-12-2005, 13:52
کسی میتونه واسم پس بگیره؟
recover password هم زده ولی به میلم نفرستاد

Amir_P30
24-12-2005, 14:50
كميل جان شما يادت مياد كه در زمان كدوم ايميل رو داده بودي؟

اگه بله ؟
كه بايد به همان ايميل براتون فرستاده بشه

اگه نشد !!!
با مسولان پرشين گيگ مكاتبه كنيد

Babak
24-12-2005, 14:56
کسی میتونه واسم پس بگیره؟
recover password هم زده ولی به میلم نفرستاد
ميشه کمی بيشتر توضيح بدی که با چه وضعييتی مواجه شدی و چطور به اين نتيجه رسيدی که اکانتت هک شده ؟

Nvidia
24-12-2005, 15:00
ميگم سايت پرشين گيگ گزينه Cahange password مگه داره ؟ من كه تا حالا نديدم !!

mpsjavad
24-12-2005, 15:31
ميگم سايت پرشين گيگ گزينه Cahange password مگه داره ؟ من كه تا حالا نديدم !!
با سلام ..

به تصوير زير دقت كنيد ..

Nvidia
24-12-2005, 15:45
مرسي واقعا جاش خيلي پرته !

Hamid110
25-12-2005, 02:16
ايميلي كه به پرسين دادي يادته ؟
اگه يادت هست
ايميلت رو به پرسين بده برات ميفرسته

komail
25-12-2005, 14:28
ایمیلی که بهش داده بودم خیلی وقت پیش پسوردش یادم رفت

30naa
30-12-2005, 02:14
علا الدین ج.ن واقعا دمت گرم
نزدیک 12-13 گیگ اطلاعات منو برگردوند

alaodin1
02-01-2006, 19:26
علا الدین ج.ن واقعا دمت گرم
نزدیک 12-13 گیگ اطلاعات منو برگردوند

30naa جان
خوشحالم از اينكه اين نرم افزار مشكل شما را حل كرد :tongue:

Master
05-01-2006, 12:36
مسترجان O&O DiskRecovery در مقابل gatdataback خيلي ضعيفتر است چون فقط 300 فرمت را برايتان شناساي مي كند وفايلهاي بازيابي شده ان بسيار مشكل دارد مخصوصا فايلهاي بازیابی شده را بیشتر با پسوند doc ذخيره مي كند در صورتي كه اين پسوند doc براي فايلهاي word است من به شما gatdataback و Recover My Files را پيشنهاد مي كنم وهنوز هم مي گويم gatdataback چيز ديگري است

ولی این لامصب (getdata back) که اصلا چیزی رو پیدا نمی کنه . خیلی کم . او نایی هم که پیدا می کنه خرابن قابل استفاده نیستن . تنظیم منظیم داره که ما بلد نیستیم . بگید ما هم بدونیم

Mehdi_Best
05-01-2006, 12:47
سلام
من قوي ترين و بهترين برنامه در اين زمينه را اين برنامه مي دانم:

Ontrack EasyRecovery Professional 6.10.07

borzou_one
05-01-2006, 20:04
سلام
من قوي ترين و بهترين برنامه در اين زمينه را اين برنامه مي دانم:

Ontrack EasyRecovery Professional 6.10.07

سلام دوستان به نظر من هم این برنامه بهترین هست ورو دذستش برنامه ای نیومده .لینک دانلودشا تو این تایبیک گذاشتم :
موفق باشید

alaodin1
06-01-2006, 04:08
master جان
مگه آموزش اين نرم افزار را كه در تاپيك قرار داده ام نگرفته اي
من با O&O DiskRecovery يك سال پيش كار مي كردم در مقابل getdata خيلي ضعيفه
در ضمن شما اگر با كار كردن با اين نرم افزار مشكل داري با نرم افزارهاي ساده تري كار كن كه محيط جذابتري دارند.
من اگر نرم افزار بهتر از getdata پيدا كنم getdata را مي بوسم ومي گذارم كنار .
من با اكثر نرم افزار در اين زمينه كار كرده ام و بدون تعصب بيجا مي گويم getdata در نوع خودش بي همتا است
EasyRecovery و RecoverMyFiles هم انتخابهاي خوبي هستند.

hansol45
11-01-2006, 00:16
یک برنامه همه فن حریف که متاسفانه در بعضی ازمراکز دولتی از آن سوء استفاده می شود و کاملا پروفشنال است متاسفانه کرک آن به شدت نایاب است. برنامه finaldata که وقتی من برای اولین بار با آن کار کردم ( البته به علت اینکه مدتی دنبال این نوع نرم افزار بودم با اکثر برنامه های مشابه کار کرده ام ) واقعا حیرت کردم . لذا اگر کسی توانست کرک یا فول ورژن آنرا پیدا کند خدا خیرش بدهد. یک جوری من راهم خبر کنید فکر کنم در خرت وپرت های نرم افزاری ورژن 1.1 آنرا داشته باشم البته با کرک.

Masoud.ebi
11-01-2006, 01:44
Alaodin1 :
master جان
مگه آموزش اين نرم افزار را كه در تاپيك قرار داده ام نگرفته اي
من با O&O DiskRecovery يك سال پيش كار مي كردم در مقابل getdata خيلي ضعيفه
در ضمن شما اگر با كار كردن با اين نرم افزار مشكل داري با نرم افزارهاي ساده تري كار كن كه محيط جذابتري دارند.
من اگر نرم افزار بهتر از getdata پيدا كنم getdata را مي بوسم ومي گذارم كنار .
من با اكثر نرم افزار در اين زمينه كار كرده ام و بدون تعصب بيجا مي گويم getdata در نوع خودش بي همتا است
EasyRecovery و RecoverMyFiles هم انتخابهاي خوبي هستند.

با سلام
دوست عزیز بنظر من اگه با نرم افزار R-Studio هم کار میکردید بهتر بود
چون بنظر من این یکی اصلا رو دست نداره البته نمیگم GetDataBack حرفه ای نیست
حرفه ای هست ولی گمان نمیکنم به اندازه R-Studio قدرتمند باشه
شما اینو هم یه تستی بزن حتما نظرت رو جلب میکنه

موفق باشیـــد

arash_irani
11-01-2006, 02:46
با توجه به اينكه دوستان زيادي درخواست نرم افزار براي بازيابي اطلاعات پاك شده داشتند من هم قوي ترين نرم افزار در اين مورد كه فايلهاي پاك شده وفرمت شده شما وحتي اگر هارد خود را fdisk هم كرده باشيد مي تواند فايلهاي شما را تا حد زيادي برگرداند .

بدون شك getdataback v2.31 بدون هيچ اغماضي در نوع خود بي نظير است من با بسياري از اين نوع نرم افزارها كار كرده ام ولي هيچكدام به پاي getdataback نمی رسد .
من فيلمي را كه يك سال ونيم پيش پاك كرده بودم با اين نرم افزار تا حد زيادي بازگرداندم .

نرم افزار Getdataback در دو نوع fat و ntfs مي باشد كه بستگي به فرمت هارد شما دارد كه fat32 است يا ntfs

نرم افزار getdataback v2.31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (لينك غير مستقيم)

کرک getdataback for fat v2.31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك getdataback for ntfs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip)

آموزش نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نكته درمورد كرك getdataback for fat بعد از كپي كردن فايل كرك فايل Run_This_Reg_First را نيز اجرا كنيد
سلام دوست من
اين رو هم امتحان كن من حدود 10 الي 12 تا از اين جور نرم افزارها دارم
ولي اين يكي رو نصب كردم :: ooUN erase 2 Eun
ممنون از معرفيتون
يا حق

Dark-man
11-01-2006, 02:56
دوستان من به خاطر يكي از فايل هاييم كه پاك شده بود و مي خواستم برگردونم چند تا از اين جور برنامه ها را نصب كردم و امتحان كردم ولي بهم ثابت شد كه تقريبا هيچ كدوم نمي تونن تمام چيزهايي كه پاك شده را بيابند

alaodin
11-01-2006, 04:42
دوستان من به خاطر يكي از فايل هاييم كه پاك شده بود و مي خواستم برگردونم چند تا از اين جور برنامه ها را نصب كردم و امتحان كردم ولي بهم ثابت شد كه تقريبا هيچ كدوم نمي تونن تمام چيزهايي كه پاك شده را بيابند

Dark-manجان
اگر شما پس از پاک شدن نرم افزار سریعا از getdata استفاده کنی به راحتی نرم افزار شما را بازیابی میکند اگر شما روی اطلاعات پاک شده مطالب جدید ننوشته باشید به احتمال 90 درصد بسیاری از نرم افزارهای شما را برمیگرداند
فرضا اگر شما یکی از درایوهای خود را اشتباها به طور کامل فرمت کرده اید در صورتی که بعد از فرمت شدن درایو در درایو مربوطه اطلاعات جدیدی اضافه نکرده باشید فایلهای پاک شده شما به احتمال قوی بالای 90 درصد به راحتی قابل بازیابی می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhentezari
20-01-2006, 23:25
سلام
آقا جريان از اين قراره كه ويندوز ما قاط زد. بعد من چند وقت پيش يك بك آپ از درايو C برداشته بودم با Acronis TrueImage. بعد تونستم اون فايلها رو بر گردونم و كلي خوشحال از درست شدن ويندوز. بعد شروع كردم ور رفتن با trueImage . آقا چشمت روز بد نبينه. توي يكي از بوت ها بوسيله trueImage ديدم كه بجاي d و e و f نوشته unallocated !!!
خيال كردم الكيه. ولي جديه. بعد گفتم شايد فايلهاش پاك نشده و فقط پارتيشن ها غيب شده. گفتم شايد بشه با Partition Magic يك كاري كرد ولي اونم نشد.

جون هر كي دوست داريد كمك كنيد. حاصل يك عمر پشت كامپيوتر نشستن توي اوناس

patal
21-01-2006, 03:49
سلام
یه خبر بد برات دارم.
اگه واقعا partition هات پاک شدن، احتمال برگردوندن DATA هات تقریبا صفره.

خوش باشی،
©م.م.©

mhentezari
21-01-2006, 12:00
ظاهرا خبرت خيلي هم درست نيست.
2 تا از پارتيشن ها رو با magic recovery برگردوندم.
بعد چون ديگه C ظرفيت نداشت مجبور شدم يك پارتيشن D درست كنم.
حالا f رو مثل آدم نمياره !!!

justmp3
21-01-2006, 15:52
دوستان من یک سوالی داشتم ایا این برنامه ها باید از قبل روی سیستم نصب باشن؟!

یعنی ایا فضای خاصی از هارد را برای اینکار اشغال نگاه میدارن؟!

اخه Norton GoBack یه همچین جالتی را داره!!!

alaodin1
21-01-2006, 16:10
دوستان من یک سوالی داشتم ایا این برنامه ها باید از قبل روی سیستم نصب باشن؟!

یعنی ایا فضای خاصی از هارد را برای اینکار اشغال نگاه میدارن؟!

اخه Norton GoBack یه همچین جالتی را داره!!!

justmp3 جان
لازم نيست قبلا روي سيستم شما باشد در كار كردن با اينگونه نرم افزار ها زمان حرف اول را ميزند يعني اگر شما پس از فرمت شدن درايو خود سريعا از اينگونه نرم افزارها استفاده كنيد بهتر جواب ميگيريد

توصيه مهم : اگر شما درايو مورد نظر خود را با يكي از اينگونه نرم افزارها بازيابي كنيد و جواب دلخواه را نگيريد وسراغ نرم افزار ديگري در اين ضمينه برويد نرم افزار دوم ديگر كارايي واقعي خود را ندارد پس هميشه از قوي ترين نرم افزارها دراين ضمينه استفاد كنيد (من اين را تجربه كرده ام)
در ضمن يكي از خوبي هاي اين نرم افزار اين است كه بدون اجازه شما فايلهاي بازيابي شده روي هارد ريخته نمي شود و شما مي توانيد فقط فايلهاي مورد نظر خود را روي هارد بريزيد
در ضمن برنامه هايي مثل سيستم مكانيك و windows washer و.......... قادر است فايلهاي شما را بگونه اي پاك كنند كه ديگر قابل بازيابي نباشند .

justmp3
21-01-2006, 16:17
justmp3 جان
لازم نيست قبلا روي سيستم شما باشد در كار كردن با اينگونه نرم افزار ها زمان حرف اول را ميزند يعني اگر شما پس از فرمت شدن درايو خود سريعا از اينگونه نرم افزارها استفاده كنيد بهتر جواب ميگيريد

توصيه مهم : اگر شما درايو مورد نظر خود را با يكي از اينگونه نرم افزارها بازيابي كنيد و جواب دلخواه را نگيريد وسراغ نرم افزار ديگري در اين ضمينه برويد نرم افزار دوم ديگر كارايي واقعي خود را ندارد پس هميشه از قوي ترين نرم افزارها دراين ضمينه استفاد كنيد (من اين را تجربه كرده ام)
ممنون از توجه سریع شما دوست عزیز پس من با پیشنهاد خود شما از همین نرم افزار استفاده میکنم که معرفی کردید

به هر حال شما اطلاعات بیشتری دارید :happy:

بازم ممنون دوست عزیز

alaodin1
21-01-2006, 16:34
justmp3 جان نرم افزارهاي زيادي در اين ضمينه است ولي من خودم به شخصه از كاركرد getdata راضيم
اين تاپيكها براي تبادل اطلاعات است اميدوارم تمامي دوستان هم تجربيات خود را در اختيار ديگران قرار دهند

Razel
21-01-2006, 16:54
سلام
در تایید قدرت برنامه get data باید بگم حدود 60 گیگابایت اطلاعات من (یعنی کل هارد به غیر از درایو ویندوزم)در اثر یک اشتباه کلا فرمت شده بود که خوشبختانه با برنامه getdata back for ntfs همشون رو تا آخرین بیت برگردوندم. همشون هم بدون هیچ مشکلی کار می کنن.
به نظر من این برنامه یکی از معدود برنامه هایی هست که اسم فایل هارو تغییر نمیده و هر کدوم تو فولدر خودشون بر میگردن.
easy recovery یا recovery my files اسم تمام فایل ها رو عوض می کنه.
واقعا دمشون گرم با این برنامشون. :happy:

Amir_P30
21-01-2006, 17:11
فرمت فايلي اون درايو هايي كه نشون داده نميشن چيه؟

از چه ويندوزي استفاده ميكني!!

H3SAM
21-01-2006, 17:22
حق با امیر جان هست شاید درایوهای شما با فرمت دیگری مثل Ntfs کار میکده و شما ویندوز Xp یا بالاتر استفاده میکردید و اکنو ویندوزی قدیمی تر نصب کردهاید مانند 98 و یا Me

mhentezari
21-01-2006, 20:57
ntfs هست. ولي xp داشتم و دارم

mhentezari
21-01-2006, 21:13
توي سايت براي معرفي Disk Director suit اين رو نوشته:

Partition recovery : به كمك اين بخش از نرم افزار ميتوانيد به بررسي هارد ديسك براي يافتن و بازيابي پارتيشن هاي آسيب ديده و از دست رفته بپردازيد ! كردن سيستم با فلاپي ديسك و يا CD به منظور بازيابي پارتيشن هاي پاك شده ، صدمه ديده و ...

توي download bazar هم نوشته:
Acronis Recovery Expert:
Recover accidentally lost or deleted partitions

درسته؟

Amir_P30
22-01-2006, 14:09
توي سايت براي معرفي Disk Director suit اين رو نوشته:

Partition recovery : به كمك اين بخش از نرم افزار ميتوانيد به بررسي هارد ديسك براي يافتن و بازيابي پارتيشن هاي آسيب ديده و از دست رفته بپردازيد ! كردن سيستم با فلاپي ديسك و يا CD به منظور بازيابي پارتيشن هاي پاك شده ، صدمه ديده و ...

توي download bazar هم نوشته:
Acronis Recovery Expert:
Recover accidentally lost or deleted partitions

درسته؟

درسته
شما با پارتيشن مجيك هم يه تست بكنين ببينيد آيا پارتيشن ها پاك شده اند يا نه ؟ (چون ممكنه كه مخفي شده باشن)

masoud_35_teh
22-01-2006, 21:02
سلام
آقا جريان از اين قراره كه ويندوز ما قاط زد. بعد من چند وقت پيش يك بك آپ از درايو C برداشته بودم با Acronis TrueImage. بعد تونستم اون فايلها رو بر گردونم و كلي خوشحال از درست شدن ويندوز. بعد شروع كردم ور رفتن با trueImage . آقا چشمت روز بد نبينه. توي يكي از بوت ها بوسيله trueImage ديدم كه بجاي d و e و f نوشته unallocated !!!
خيال كردم الكيه. ولي جديه. بعد گفتم شايد فايلهاش پاك نشده و فقط پارتيشن ها غيب شده. گفتم شايد بشه با Partition Magic يك كاري كرد ولي اونم نشد.

دوست عزیز صبر کن من یه نرم افزار گرفتم که صد در صد کمکت میکنه و بد از تست اونو معرفی میکنم واقعا محشره

mhentezari
23-01-2006, 00:20
خدا خيرت بده. زود تر معرفي كن كه جونم ه لب رسيد!

Gilopa
23-01-2006, 07:26
سلام

دوست عزيز بنده دقيقا مشكل شما بعضي اوقات برام پيش مياد ( اين ترو ايميج نميدونم چه مرگش) و سريعا توسط برنامه ديگري از همين شركت به نام acronis disk director soite مشكلم بر طرف ميشه.در صورت بروز مشكل بعد گرفتن بك آپ شما لطف ميكني سيدي بوت نرم افزار acronis disk director soite رو گذاشته سيستم رو ريست ميكني.بعد از بالا آمدن برنامه گزينه partition recovery رو انتخاب ميكني.من صد درصد با اين كار پارتيشنهام بر ميگرده. ;)

masoud_35_teh
23-01-2006, 18:05
خدا خيرت بده. زود تر معرفي كن كه جونم ه لب رسيد!

کذاشتم تو قسمت معرفی نرم افزار ،حالشوببر

mhentezari
23-01-2006, 18:10
سلام دوست عزيز( Gilopa)
منم ورژن 10 disk director رو كه 58 مگ بود رو با dial-up دانلود كردم (خدا صبرم بده!!).
وقتي با fast گذاشتم اونم درايو ntfs ام رو تشخيص نداد!!
حالا گذاشتم روي complete اش و حدود يك روز و نيم هست كه كامپيوتر روشنه و داره دنبال اون مي گرده!!!
تازه الان نصف هارد رو رفته!! البته توي خود xp گذاشتمش. بوت موت نكردم.
تا ببينم چي ميشه.

حالا اگه اين trueImage مي خواد هر از گاهي اين بلا رو به سرمون بياره بگيد پاكش كنم برم سروقت norton ghost. آخه از نورتون ها خيلي خوشم نمياد.
يعني اين دفعه آخرش نيست؟

آقا مسعود دستت درد نكنه. الان ميرم ببينم چيه.

majjidd
24-01-2006, 05:01
كرك getdataback for ntfs خرابه
كمك كنيد

Razel
24-01-2006, 21:43
كرك getdataback for ntfs خرابه
كمك كنيد

دوست عزیز اینم کرک برای get data back for ntfs v 2.31 که آخرین ورژنش هست:

موفق باشید :happy:

majjidd
25-01-2006, 04:29
ســـــــــــــــــــــلام دستت درد نکــــــــــنه
ورژین فتش هم که کرکش خراب بود
اونم میزاشتین
ممنون

Razel
25-01-2006, 14:21
ســـــــــــــــــــــلام دستت درد نکــــــــــنه
ورژین فتش هم که کرکش خراب بود
اونم میزاشتین
ممنون

دوست عزیز برای نسخه fat این برنامه تا حالا که نتونستم کرکی که کار کنه پیدا کنم. تقریبا تمام سایتهای کرک رو گشتم ولی متاسفانه هیچ کدوم کار نمی کنن.
مطمئن باشید اگر چیزی پیدا کردم خواهم گذاشت.
ذر ضمن دوستان کرکر هم بد نیست یه نیم نگاهی به این برنامه بندازن.
موفق باشید :happy:

alaodin1
25-01-2006, 16:07
لينك كركها تصحيح شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alipacino
26-01-2006, 06:59
سلام
من یکی دو روزه default پوشه هام شده search یعنی وقتی روی پوشه دبل کلیک میکنم پنجره سرچ باز میشه. وقتی هم که روی پوشه ها راست کلیک میکنم اول گزینه serach هست بعد open.
از راه tools_folder options_file types_... هم رفتم open رو default کردم ولی باز درست نشد.
لطفا کمک کنین . این بد جور داره میره رو اعصاب ما.

majjidd
26-01-2006, 07:30
نه بابا امتحان كردم بازم خراب بود
كرك فَـــــــــــت

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
26-01-2006, 08:14
ایزی رکاوری از همه بهتره...فقط فایلها رو جایگزین میکنه....یعنی بعضی وقتها بعد از رکاور کردن مخصوصا فرمتیها رو با فایلهای دیگه جایگزین میکنه...این هم یک نکته ....

alaodin1
26-01-2006, 12:11
نه بابا امتحان كردم بازم خراب بود
كرك فَـــــــــــت

majjiddجان
فايل كرك قابل دانلود نيست يا كرك صحيح كار نمي كند
از دوست عزيزم رضا هم ممنونم براي كركي كه معرفي كردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sopernova جان ايزي ركاوري نرم افزار مشهوري است ولي به شما توصيه ميكنم getdata را امتحان كن و بعد نظر خودت را در مورد getdata بگو

un4giv3n
26-01-2006, 15:29
من تا به حال همچين چيزي نشنيدم!
عجيبه!
اين پست رو هم دادم كه فكر نكني كسي اهميت نداده!

saeid_2001
26-01-2006, 16:53
من ديدم ببينم نرم افزار جديدي چيز نامعمولي روي كامپوترت نصب نكردي احتمالا چه چيزي جديدا رو كامپيوترت نصب كردي براي اونه كه البته ممكنه پاكشم بكني حل نشه چون اينا مربوط به ريجيستري ويندوز ميشه سعي كن ريجيستري رو recover كني يا به حالت default برگدوني احتمالا مشكت حل ميشه اگر كاره worms يا ويروس نباشه

Alipacino
27-01-2006, 06:15
فکر نکنم از برنامه ای باشه چون اخرین برنامه ای که قبل از این مشکل نصب کردم یه بازی بود.
راجع به دستکاری رجیستری هم من یه بار از این کارها کردم برا هفت پشتم بشه.
لطفا اگه کسی میدونه کجاشو باید تغییر بدم بیاد بگه.
ولی به هر حال ممنون.

alaodin1
27-01-2006, 16:26
كركها كاملا اصلاح شد

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
29-01-2006, 03:39
alaodin1 عزیز نرم افزار فوق العادهای رو معرفی کردی ... ممنونم موفق باشی

Razel
31-01-2006, 01:44
از دوست عزيزم رضا هم ممنونم براي كركي كه معرفي كردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز اسم من محسن هست نه رضا . اون اسم کاربریمه که RAZEL هست. ;)
در ضمن کرکی که برای fat دادی کار میکنه.
دستت درد نکنه :happy:

alaodin1
31-01-2006, 02:26
razel (محسن)جان
اشتباه لپي بود
كركها مشكل پيدا كرده بود و دوباره مجبور شدم در سايت پرشين گيگ آنها را آپلود كنم اون هم با اين سرعت لاك پشتي خطوط

Alipacino
31-01-2006, 06:52
آقا من آدرس رجیستریشم پیدا کردم Open رو default کردم ولی باز اون serach اون بالا وایساده از جاش تکون نمی خوره
آدرس رجیستری: HKEY_CLASSES_ROOT-Folder-Shell

Cracki
31-01-2006, 07:49
Alipacino جان شما CTRL+ALT+Delete رو بزن و به قسمت پروسه هات برو.

تمامی پرسه هایی رو که اونجا وجود دارند رو لینجا بنویس و یا اگر همه پروسه ها در یک عکس جا میشن ازش عکس
بگیر تا اول متوجه بشیم که چه چیزی در سیستمت فعال هست.

البته اگر چیز غیر طبیعی بصورت مخفیانه فعالیت نکنه چون در اون صورت از شیوه های دیگه باید متوجه شد.

Masoud.ebi
31-01-2006, 09:16
دوست عزیز
به احتمال زیاد شما رجیستری رو تغییر دادی
جهت بازگشت و تغییر حالت پیش فرض به OPEN یا Explore شما به این مسیری که میگم برید و تغییرات لازم رو اعمال کنید
My Computer-->Tools Menu-->Folder Options-->File Types Tab-->(NONE) FOLDER
سپس دکمه Advanced
از پنجره EDIT File Type از قسمت Action گزینه OPEN را انتخاب وسپس بر روی دکمه Set Default کلیک کنید و در انتها OK کنید

به احتمال بسیار قوی با این روش مشکلتون حل میشه اگه احتمالا برطرف نشد بگید تا یه راه دیگه ای براش پیدا کنیم

--------------------------------------------

حدود 20 دقیقه بعد
فایل های رجیستری برا Open و Explore رو برات گذاشتم
برو به اون مسیر و قبل از اجرای این رج کی ها آیتم هایی که توی کلید Shell قرار دارن که احتمالا شامل Find,Open,explore هست رو پاک کن و این دو تایی که برات گذاشتم رو اجرا کن
ولی قبلش یادت نره حتما یه پشتیبان بصورت فول از رجیستری بردار
موفق باشید

Alipacino
01-02-2006, 07:10
آقا مسعود اون کاری رو که گفتی کردم.(پست اول رو بخونید.) اگه درست شده بود که اینجا کمک نمی خواستم.
به هر حال مرسی
اینم برای آقای cracki.
پروسه ها:
dllhost.exe SYSTEM
ehmsas.exe Ali
opera.exe Ali
IDMAN.exe Ali
starwindservice.exe SYSTEM
oodag.exe SYSTEM
alg.exe LOCAL SERVICE
explorer.exe Ali
ati2evxx.exe Ali
spoolsv.exe SYSTEM
taskmgr.exe Ali
kavsvc.exe SYSTEM
svchost.exe LOCAL SERVICE
ioloSGCtrl.exe SYSTEM
svchost.exe NETWORK SERVICE
svchost.exe SYSTEM
ehsched.exe SYSTEM
svchost.exe NETWORK SERVICE
svchost.exe SYSTEM
ati2evxx.exe SYSTEM
ehRecvr.exe SYSTEM
Isass.exe SYSTEM
services.exe SYSTEM
winlogon.exe SYSTEM
csrss.exe SYSTEM
Systemanalyzer.exe Ali
NMBgMonitor.exe Ali
ctfmon.exe Ali
issch.exe Ali
smss.exe SYSTEM
Babylon.exe Ali
SystemGuardAlerter.exe Ali
acrotray.exe Ali
kav.exe Ali
atiptaxx.exe Ali
svchost.exe SYSTEM
pctspk.exe Ali
SOUNDMAN.exe Ali
ehtray.exe Ali
system SYSTEM
system idle process SYSTEM
امیدوارم مشکلش تو اینا پیدا بشه.

M.R.M
01-02-2006, 10:45
سلام دوست عزيز.
از تمام دوستان عزيزم به سبب اين راهنمايي هاي جامع و كامل تشكر ميكنم :happy: .
شما اين فايل اسكريپت ( VBS ) را دانلود كنيد و سپس آن را اجرا نماييد. توجه نماييد كه قابليت اجراي فايلهاي اسكريپت نبايد در سيستم شما غير فعال باشد. در اين صورت فايل اجرا نخواهد شد :
شما فايل را دريافت كنيد و روي هارد خود ذخيره نماييد و سپس اجرا نماييد. اين فايل تغييرات لازم را براي رفع مشكل در رجيستري و سيستم شما به صورت كلي اعمال ميكند.
اگر مشكل برطرف نشد بگوييد تا روشهاي ديگر را نيز مرحله به مرحله دنبال نماييم.
اگر ميخواهيد در مورد اين فايل و ساختار آن اطلاعات بدست آوريد ، تنها كافي است روي آن راست كليك كرده و سپس گزينه Edit را انتخاب نماييد. به اين وسيله ميتوانيد اطلاعات كافي در مورد اين اسكريپت بدست آوريد. براي اينكه شاهد نتيجه بهتري باشيد توصيه ميكنم تغييراتي را كه به صورت دستي در رجيستري اعمال كرده ايد به حالت اول باز گردانيد ( البته اگر ضرورتي در اين كار احساس كرديد ، در غير اين صورت موردي ندارد ).
اميدوارم مشكلتان برطرف شود :happy: .
منتظر نتيجه هستيم.
شاد و پيروز و موفق باشيد :happy: .

Alipacino
03-02-2006, 07:27
مرسی اقا مدیر
البته فایل رو وقتی دابل کلیک میکنم با نوتپد باز میشه ولی تغییراتی که توش نوشته بودی رو تو رجیستری به صورت دستی انجام دادم درست شد
دستت درد نکنه.
از همه دوستانی هم که اینجا وقت گذاشتن تا مشکل من رو حل کنن واقعا تشکر میکنم دست همه درد نکنه

alaodin1
17-02-2006, 06:41
ورژن جديد getdataback هم آمد getdataback v3.01

alaodin1
24-02-2006, 11:09
اين هم ورژن جديد نرم افزار كه جمعا حدود 6 الي 7 مگ است.

getdataback fat

getdataback ntfs

شماره سريال getdataback v3.02 fat [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Name: Jim Wilson
License Key: HFTLFDLFHFRCLH

شماره سريال getdataback v3.02 ntfs [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Name: Jim Wilson
License Key: FZCNPVDYAWSRVN

pedramonline
25-02-2006, 02:31
دوستان برنامه Final Data Enterprise 2.0.1.0516 ادعا کرده میتونه

حتی بعد از :

Low Level Format ( یا فرمت سطح پایین )

و

Fdisk ( پارتیشن بندی هم )

اطلاعات رو بر میگردونه .

بازم در ادعا ها آمده مکانیزم خاصی برای برگرداندن اطلاعات بکار میبره که برنامه های دیگه تا به حال از این روش استفاده نکردن .

به این تاپیک برید و تا لینک سالمه اونو دانلود کنید با حجم 15 مگابایت .

در ضمن تو سایت خودش فقط نسخه Demo هست و من تجربه چند سال اینترنتیم نشون داده برنامه هایی که فقط نسخه Demo اونها در اینترنت یافت میشه برنامه های خوبی هستن . و البته تک

مثل DVD SQUEEZ Ver Only 6 که تا حالا هیچ جا نسخه Trial یا Full ازش ندیدم .

برنامه Get Smile که اونم بیشتر نسخه Demo ش موجود هست . ( البته Full ش هم پیدا میشه )

اینم باید برنامه جالبی باشه . من دانلود کردم ولی هنوز موقعیتی پیش نیمده تا تستش کنم .

پیروز باشید .

alaodin1
25-02-2006, 15:20
pedramonline جام ممنون از معرفي اين نرم افزار ولي اكثر موارد اون چيزي كه در تبليغات اين نرم افزار ها مي آيد با واقعيت تفاوت زيادي دارد من خودم به شخصه عادت دارم اول امتحان كنم بعد نظرم را در مورد آن نرم افزار بگويم
من اين نرم افزار را دانلود كردم ولي برعكس تبليغات بسيار ضعيفتر از حد انتظارم بود اگر خود شما هم با getdata كار كرده باشيد مطمئنا به اين نتيجه رسيده ايد

pedramonline
26-02-2006, 02:36
alaodin1 . من تو برنامه های Recovery فقط با Easy Recovery Pro کار میکنم .

ما بقی هم زیاد قبول ندارم .

والله معمولا برنامه هایی که دمو هستن معمولا نسخه های فولشون خیلی خفن هستن .

به اندازه 15 مگ دانلود و زمانی که صرف کردی معذرت

alaodin1
26-02-2006, 17:34
alaodin1 . من تو برنامه های Recovery فقط با Easy Recovery Pro کار میکنم .

ما بقی هم زیاد قبول ندارم .

والله معمولا برنامه هایی که دمو هستن معمولا نسخه های فولشون خیلی خفن هستن .

به اندازه 15 مگ دانلود و زمانی که صرف کردی معذرت

pedramonline جان
من قبول دارم Easy Recovery Pro نرم افزار عالي است ولي من getdataback v2.31 را بيشتر قبول دارم و Easy Recovery انتخاب دوم من بوده است از من ميشنوي getdataback را امتحان كني ضرر نمي كني .من هميشه دنبال قوي ترين در اين زمينه هستم واگر نرم افزار قوي تري در اين زمينه داري معرفي كن
من در اين زمينه با نرم افزار هاي زيادي كار كرده ام كه بهترين آنها OODiskRecovery , RecoverMyFiles,
Easy Recovery , finaldata , R-Studio ,getdataback, و...... ولي من getdataback را به همه آنها ترجيح ميدهم

pedramonline
27-02-2006, 02:11
alaodin1 عزیز سلام

ازت یه سوال داشتم !

میدونی مکانیزم برگرداندن لطلاعات توسط این برنامه ها چگونه هست ؟

ممنون.

alaodin1
27-02-2006, 15:45
alaodin1 عزیز سلام

ازت یه سوال داشتم !

میدونی مکانیزم برگرداندن لطلاعات توسط این برنامه ها چگونه هست ؟

ممنون.

pedramonline جان

با حذف يک فايل آن فايل از روی کامپيوتر شما پاک نمی گردد . مثلا' زمانی که شما يک نامه الکترونيکی را حذف می نمائيد ، پيام حذف شده صرفا' به يک فولدر ديگر ( Deleted Items ) ، منتقل می گردد . زمانی که فولدر فوق خالی می گردد ( دستی و يا بر اساس برنامه زمانبندی پست الکترونيکی ) ، تمامی آيتم های موجود به صورت پيش فرض به Recycle Bin منتقل می گردند . حتی در صورت تخليه Recycle Bin ماجرا خاتمه نيافته و فايل های حذف شده توسط سيستم عامل از روی ديسک حذف نخواهند شد . در حقيقت پس از حذف يک فايل و يا مجموعه ای از فايل ها ، صرفا' اشاره گرهائی که به فايل های فوق اشاره می کنند از جدول سيستم فايل حذف شده و فضای استفاده شده توسط فايل های حذف شده بر روی ديسک، علامت ' قابل استفاده مجدد ' درج می شود . صفرها و يک هائی که داده های موجود در يک فايل را تشکيل می دهند ، همچنان در مکان های مورد نظر خود موجود بوده و احتمال بازيابی تمام و يا بخش هائی از آنان وجود خواهد داشت . حتی با فرمت کردن هارد ديسک ، فايل های حذف شده موجود بر روی آن ، دور انداخته نخواهند شد .
در صورتی که قصد فروش و يا ارتقای سيستم خود را داريد و نگران اطلاعات موجود بر روی هارد ديسک آن می باشيد ، فرمت کردن آن به تنهائی کفايت نخواهد کرد . در چنين مواردی لازم است از يک برنامه overwriting به منظور بازنويسی اطلاعات بر روی ديسک و آنهم چندين مرتبه، استفاده گردد برنامه های زير نمونه هائی در اين زمينه می باشند .
Cyberscrub
WipeDrive
DataGone
windows washer
و خيلي نرم افزارهاي ديگر
به طور مثال windows washer قادر است تمامي فضاهاي خالي را از بين برد و ديگر توسط هيچکدام از نرم افزارهاي بازيابي اطلاعات پاک شده شما قابل بازيابي نيست.

pedramonline
28-02-2006, 03:12
خب با توجه به توضیحات فوق .

باید عرض کنم همونطوز که خودتون هم گفتید کار تمام این برنامه ها یکسان هست .

هدفم از این سوال این بود که اگر اطلاعی ندارید من خدمتتون عرض کنم . الان هم که میبینم خودتون یک پا استادید

پس مطمئنا فرقی بین برنامه مورد علاقه من و شما نیست .

فقط این برنامه ها سعی میکنند فایلها رو در بازگزداندن ترمیم هم کنند .

یه سوال دیگه . حجم برنامه مورد نظر شما چند مگ هست ؟

alaodin1
01-03-2006, 06:01
pedramonline جان
اين نرم افزار هر دو وروژن همراه كركها جمعا حدود 6 الي 7 مگا بايت مي شود
اين گونه نرم افزار هاروشهاي نسبتا يكساني را در زمينه كاري خود به كار ميبرند ولي از لحاظ قدرت وعملكرد تفاوت ز يادي با هم دارند مانند انواع آنتي يروسها كه سبك كاري حدودا يكساني دارند ولي از لحاط عملكرد با هم متفاوتند

piishii
01-03-2006, 20:26
سلام . میشه توسط این برنامه یه فولدر خاص رو بازیابی کرد ؟ یعنی من یک فولدری که پاک شده اسمشو دارم میخوان همونو دنبالش فقط بگرده میشه ؟ اگه آره چه جوری ؟
.........................................
توضیح : فولدر توی درایوی که بوده به نظر میرسه درایو فرمت شده . چون من سیستم خودم نیست با اطمینان نمیتونم بگم .
از زمان فرمت شده هم 2 روز هم نمیگذره

pedramonline
02-03-2006, 01:42
سلام . میشه توسط این برنامه یه فولدر خاص رو بازیابی کرد ؟ یعنی من یک فولدری که پاک شده اسمشو دارم میخوان همونو دنبالش فقط بگرده میشه ؟ اگه آره چه جوری ؟
توضیح : فولدر توی درایوی که بوده به نظر میرسه درایو فرمت شده . چون من سیستم خودم نیست با اطمینان نمیتونم بگم .

هم این میشه که دنبال فلدر بگردی.

هم اینکه پسوند فایل رو بدی و برات جستجو کنه .

کار با این گونه برنامه ها خیلی خیلی خیلی راحته .

بعید میدونم بعد از دانلود و نصب و کرک مشکلی داشته باشی .

pedramonline
02-03-2006, 02:01
pedramonline جان
اين نرم افزار هر دو وروژن همراه كركها جمعا حدود 6 الي 7 مگا بايت مي شود
اين گونه نرم افزار ها روشهاي نسبتا يكساني را در زمينه كاري خود به كار ميبرند ولي از لحاظ قدرت وعملكرد تفاوت ز يادي با هم دارند مانند انواع آنتي يروسها كه سبك كاري حدودا يكساني دارند ولي از لحاط عملكرد با هم متفاوتند
تفاوت آنتی ویروس ها برام کاملا روشن هست .

اما در مورد این برنامه ها چیزی در مورد تفاوتشون به ذهنم نمی رسه .

مکانیزم کاری که یک شکل هست . فقط میمونه قدرت بازیابی و برنامه نویسی و قدرت ترمیم .

آیا جز این ها در چیز دیگری هم تفاوت میبینید ؟؟؟

اگر هست نظرت چیه یهبحث علمی در این مورد راه بندازیم .

من که بلد نیستم . اگر شما بلدی برای ما توضیح بدید تا بیشتر یاد بگیریم .

و اگر نه که بگردیم و یه بحث علمی بکنیم .

amirpers
02-03-2006, 12:51
به نظر من که بهترین نرم افزار Easy Recovery است .

piishii
02-03-2006, 13:32
هم این میشه که دنبال فلدر بگردی.

هم اینکه پسوند فایل رو بدی و برات جستجو کنه .

کار با این گونه برنامه ها خیلی خیلی خیلی راحته .

بعید میدونم بعد از دانلود و نصب و کرک مشکلی داشته باشی .

ولا من كه جاييشو نديدم اينجوري باشه اگه ميشه توضيح بدي چيكار كنم ممنون ميشم . راستي من اوت ورژن اولي رو دانلود كردم نا اين جديدشو ;)

alaodin1
02-03-2006, 18:13

شما ميگوييد درايو مربوطه را فرمت كرده ايد پس بايد درايو مربوطه را انتخاب نموده وبعد از بازيابي كل درايو فولدر مورد نظر را در هارد كپي كنيد اگر فايل مورد نظر شما پاك شده بود قضيه فرق ميكرد اين نرم افزار مي تواند درايوي با حجم 20 گيگا بايت را اين نرم افزار در زمان حدود 20 دقيقه بازيابي ميكند كه گمان نكنم خيلي زياد باشد
اين نرم افزار فايلهاي بازيابي شده در هارد شما كپي نميكند و فقط فايلي را كه شما ميخواهيد را انتخاب كرده و
در هارد خود كپي مي كنيد و بدون اجازه شما فايلي را درهارد شما كپي نميكند .
ورژن getdataback v2.31 به نظر من بهتر است

اما در مورد سوال پدرام جان
من درباره كاركرد اينگونه نرم افزار ها توضيح كافي دادم ولي شما اگر به دنبال تفاوت هستيد شما اين نرم افزار را دانلود كن وامتحان كن ببين چه تفاوتي با هم دارند . من هميشه به جنبه عملي يك كار بيشتر از حنبه تئوري توجه دارم .

piishii
02-03-2006, 19:15
ممنونم ميشه بگي چه جوري همه درايو رو برگردونم . معذرت يكم خنگ بازي در ميارم سيستم مال من نيست يك كاري شه خر منو ميگيرند ! همون جوري كه من كه حدود 2 گيگ اينجا دانلود كردم اينا فرمت كردند درايو رو خرشونو گرفتم :angry:

alaodin1
02-03-2006, 20:47
ممنونم ميشه بگي چه جوري همه درايو رو برگردونم . معذرت يكم خنگ بازي در ميارم سيستم مال من نيست يك كاري شه خر منو ميگيرند ! همون جوري كه من كه حدود 2 گيگ اينجا دانلود كردم اينا فرمت كردند درايو رو خرشونو گرفتم :angry:

به شما توصيه ميكنم آموزش اين نرم افزار كه بصورت بسيار ساده توضيح داده شده كه در اول اين تاپيك است را بگيريد .

pedramonline
03-03-2006, 03:13
دوست عزیز alaodin1

خیلی خوب میشد اگر پایه بودی تفاوت های عمده رو بیان کنیم .( البته تفاوت های اساسی بازیابی )

چون همیشه عمل خوب انجام میشه که تئوری ها و تجزیه تحلیل ها خوب باشه .

alaodin1
03-03-2006, 03:54
دوست عزیز alaodin1

خیلی خوب میشد اگر پایه بودی تفاوت های عمده رو بیان کنیم .( البته تفاوت های اساسی بازیابی )

چون همیشه عمل خوب انجام میشه که تئوری ها و تجزیه تحلیل ها خوب باشه .

getdataback مزيتهاي زيادي نسبت به نرم افزارهاي مشابه دارد .

1- توانايي بالاي آن در بازيابي
2-اين نرم افزار فايلهاي بازيابي شده شما را مستقيما روي هارد نمي ريزد و بعد از بازيابي شما فقط فايلهاي مورد نظر خود را در مكان مورد نظر خود كپي ميكنيد( read-only ) برخلاف R-Studio كه فايلهاي بازيابي شده را مستقيما روي هارد ميريزد وهارد را بسيار حجيم ميكند
3- اين نرم افزار قادر است تمامي فايلهاي شما با هر فرمتي را بازيابي كند برخلاف بسياري از اين گونه نرم افزارها مثل OODiskRecovery
4 اين نرم افزار در دو ورژن جداگانه fat , ntfs ارائه شده است كه توانايي بازيابي فايل ها را بسيار بالا ميبرد
5- اين نرم افزار هارد شما به صورتي بازيابي ميكند كه دقيقا فايلها و فولدر ها بصورتي بازيابي ميشوند كه قبل از فرمت كردن بوده اند يعني هر فولدر وفايلي در مكان قبلي خود بازيابي ميشوند برخلاف تمامي اينگونه نرم افزارها
6- سرعت بازيابي در آن بسيار بالاتر از نرم افزار هاي مشابه است
7- رم كمتري را نسبت به بسياري از اينگونه نرم افزارها مصرف ميكند
8- اين نرم افزار قادر است اطلاعات شما را از
GetDataBack recovers from

Hard drives (IDE, SCSI, SATA)
USB drives
Firewire drives
Partitions
Dynamic Disks
Floppy drives
Drive images
Zip/Jaz drive
Compact Flash Cards
Smart Media Cards
Secure Digital Cards
USB Flash Drive
iPod Disks
بازيابي کند.

maxy_963
03-03-2006, 13:17
من معتقدم برای هر نوع فایلی یک برنامه بازیابی باید باشه...... :cool:

مثلا برنامه recover my photoes برنامه ای مخصوص بازیابی عکس ها پاک شده از هر نوع حافظه دیجیتالی هستش..... یعنی حافظه های دوربین های دیجیتال و غیره رو هم پشتیبانی میکنه....ضمنا کلیپ های تصویری کم حجم رو هم بازیابی میکنه.اینجوری میون صدها هزار فایل بیفایده گم نمیشیم.... من چند روز پیش 800 مگا بایت عکس و کلیپ رو که خودم با دست های چلاغ شدهام پاک کرده بودم باز گردوندم......... :)

این نرم افزار درهمین تارنما وجود داره......

یک نکته ای که باید بگم اینه که هرگز بک اپ گرفتن از اطلاعات روی سی دی را فراموش نکید...... :rolleye:

alaodin1
11-04-2006, 16:22
جديدترين ورژن اين نرم افزار

دانلود

getdataback fat v3.03
getdataback ntfs v3.03

crack
Name: chris reber
FAT - License Key: FLSFIYJDLAMCVM
NTFS - License Key: CRRJCSBWJBDRBD

Ship Storm
12-04-2006, 05:56
بهترينش recovery my file

alaodin1
12-04-2006, 14:35
بهترينش recovery my file

recovery my file نرم افزار خوبيه وهميشه انتخاب دوم من بعد از getdataback بوده من مدت زيادي كه در اين زمينه كار ميكنم و هيچ وقت حرفي را از روي احساس نمي زنم به شما هم توصيه ميكنم اين نرم افزار را امتحان كن بعد نظر خود را بده. دوستاني كه در زمينه بصورت حرفه اي كار ميكنند اگر نرم افزار قوي تري سراغ دارند معرفي كنند

hardrock007
12-04-2006, 15:47
... دوستاني كه در زمينه بصورت حرفه اي كار ميكنند اگر نرم افزار قوي تري سراغ دارند معرفي كنند
PowerQuest Lost & Found v1.06

piishii
13-04-2006, 00:25
جديدترين ورژن اين نرم افزار

دانلود

getdataback fat v3.03
getdataback ntfs v3.03

crack
Name: chris reber
FAT - License Key: FLSFIYJDLAMCVM
NTFS - License Key: CRRJCSBWJBDRBD

دستت درد نكنه من دانلود كردم اين سريال هايي كه دادي رو به اين صورت استفاده كنيم كه اگر مال فت ميخوايم سزيال اونو بديم و اگه مال........ آره اينجوريه ؟ آخه يك لينك دانلود بيشتر نبود .

alaodin1
13-04-2006, 01:17
دستت درد نكنه من دانلود كردم اين سريال هايي كه دادي رو به اين صورت استفاده كنيم كه اگر مال فت ميخوايم سزيال اونو بديم و اگه مال........ آره اينجوريه ؟ آخه يك لينك دانلود بيشتر نبود .

هر دو ورژن fat , ntfs در اين اين لينك دانلود وجود دارد

masoudkhsh
14-04-2006, 09:50
ممنون از علا الدين عزيز
منم باهاش موافقم هيچ برنامه اي getdataback نميشه نه recover my files و نه r studio

fakhredin
15-04-2006, 09:34
لطفا يك حرفه اي بگويد كه چگونه ميتوانم وينذوز 98 را پس از ويندوز اكس پي نصب كنم؟
اگر ممكن است پاسخ را به اي ميلم بفرستيد:
moosaea@yahoo.com
با تشكر.

R e Z a
15-04-2006, 09:42
با برنامه هاي مختلفي مي شه اين كار رو كرد كه به دردسرش نمي ارزه . شما اگه مي خواي از هر 2 ويندوز استفاده كني اول ويندوز 98 رو بريز و بعد ويندوز ايكس پي .( گزينه new installation )

vahid114
15-04-2006, 10:56
دوست عزيز اگر ويندوز xp مشكلي نداشته باشه مي توني از طريق سي دي ويندوز 98 سيستم رو بوت كني و ويندوز رو روي يك درايو ديگه (نه روي درايوي كه xp رو نصب كردي) نصب كني . البته اين رو هم بگم كه اين روش هميشه جواب نمي ده ولي خودم تا حالا سه چهار بار اين كار رو كردم و مشكلي هم نداشتم.
يك راه ديگه هم استفاده از نرم افزارهاي مولتي بوت هست مثل « بوت ماجيك» يا « بوت سلكتور »

کاپتان هادی
15-04-2006, 11:57
لطفا يك حرفه اي بگويد كه چگونه ميتوانم وينذوز 98 را پس از ويندوز اكس پي نصب كنم؟
شما با يك سي‌دي بوت ايبل 98 بيا بالا بعد از نصب 98 در يك درايو ديگه بايد فايل startup v, u,q ;kd

rahman.akbari
15-04-2006, 12:13
مگر اینکه از virtual pc استفاده کنی.در غیر اینصورت عمرا نمیشه 98 رو بعد از xp نصب کرد .خودم هزار بار خواستم و نشد. اکثر مقاله های ماکروسافت و تک نت رو هم خوندم. نمیشه

royaye_talkh55
15-04-2006, 12:23
شما با يك سي‌دي بوت ايبل 98 بيا بالا بعد از نصب 98 در يك درايو ديگه بايد فايل startup v, u,q ;kd

كاپيتان عزيز :
حرفه اي عزيز:
:laughing:
ميشه بگي چطوري بايد موقعي سيستم رو بالا مياريم از كجا انتخاب كنيم 98 يا xp
تا اونجايي كه من يادمه وقتي بهعد از 98 مي اومديم xp رو نصب مي كرديم اونوقت خدو xp مي اومد و اون جايي رو كه برا انتخاب ويندوز بود رو مي ساخت با اين تفاسير آيا راه حل شمات هم كار سازه يا نه؟
ممنون دوست قديمي مهرداد :blink:

mska
15-04-2006, 12:33
من حرفه اي نيستم ولي:
بوت سيستم را بزار cd room بعد cd win98 بوت ايبل كه گذاشتي وارد cd كه شدي تو مراحل نصب آدرس محل نصب ويندوز رادرايوي به غير از درايو كه ويندوز xp بديد
همين

didar
15-04-2006, 13:24
برو اینجا توضیحات کامل رو برای نصب ویندوز 98 بعد از xp رو داده. فقط یه چیزی باید درایو ویندوز Xp از نوع fat32 باشه ...

Captain Nemo
15-04-2006, 14:42
سلام
من خودم با این روشی که میگم یه بار 98 رو بعد از xp نصب کردم.
با یه cd یه بوت ایبل 98 ویندوز رو بریز (ترجیحا رو یه درایو دیگه).
با ریختن 98 فایل مربوط به صفحه بوت کامپیوترت تغییر میکنه بطوری که فقط 98 بالا میاد. حالا برای اینکه دوتا ویندوز رو داشته باشی، ویندوز xp رو recover کن. با این کار فایل بوت درست میشه. البته اگه بلد باشی خودت هم دستی میتونی فایل بوت رو درست کنی.

hardrock007
15-04-2006, 17:54
راه حل مشکل شما:

Captain Nemo
15-04-2006, 22:38
hardrock007 عزیز، روش شما تقریبا همونیه که من گفتم ، البته من چون حافظه خوبی ندارم هیچ وقت نمیتونم دستورات داس رو حفظ کنم، واسه همین وقتی cd win xp رو میزارم میزارمش تا خودش کامپیوتر رو سرچ کنه و ویندوز xp رو پیدا کنه اونوقت بهش میگم که ویندوز رو بازسازی کنه. البته روش شما سریع تره چون فقط فایل بوت رو بازسازی میکنه، اما اون چیزی که من گفتم کل فایلها رو دوباره میریزه!!
اینو برای اطلاع کسایی گفتم که اگه روش شما رو یادشون رفت براحتی بتونند ویندوزشون رو برگردونند.

piishii
16-04-2006, 23:40
من یک سوال داشتم . من ویندوزم و عوض کردم و شاخه ی مای داکیومنت رو میخوام باز یابی کنم . درایومم فرمت کردم از پارتیشن fat 32 به ntfs با این ورجن جدید چه جوری بازیابی کنم ؟ تنظیمات خوبشو اگه میشه بگید .
این که میخوام بازیابی کنم چون نمیتونستم قبل از ویندوز عوض کردن کپی کنم اون شاخه رو چون ویندوزم خراب بود

alaodin1
17-04-2006, 02:16
من یک سوال داشتم . من ویندوزم و عوض کردم و شاخه ی مای داکیومنت رو میخوام باز یابی کنم . درایومم فرمت کردم از پارتیشن fat 32 به ntfs با این ورجن جدید چه جوری بازیابی کنم ؟ تنظیمات خوبشو اگه میشه بگید .
این که میخوام بازیابی کنم چون نمیتونستم قبل از ویندوز عوض کردن کپی کنم اون شاخه رو چون ویندوزم خراب بود

اينجوري كه من متوجه شدم فرمت درايو شما قبل از عوض كردن ويندوز fat32 بوده بهترين حالت اين است فرمت درايو شما به حالت fat32 مي بود ولي چون شما فرمت درايو را عوض كرده ايد و به ntfs تبديل كرده ايد ديگر قادر به بازگشت به حالت fat32 نيستيد لذا شما با getdataback fat شانس كمي براي بازيابي كامل داريد جز اينكه فرمت درايو را به حالت fat32 بر گردانيد كه مساوي از بين رفتن ويندوز جديد نصب شده مي شود در ضمن شما روي درايو فرمت شده دوباره اطلاعات جديد (نصب كردن ويندوز) ريخته ايد كه باعث از بين رفتن اطلاعات قبلي مي شود ولي باز هم نااميد نباشيداميدوارم getdataback fat مشكل شما را حل كند
توصيه من به شما اين كه اگر دوباره به چنين مشكلي برخورديد ايندفعه ويندوز جديد را روي درايو ديگري بريزيد و درايوي كه قبلا روي آن ويندوز بوده را بازيابي كنيد (نوشدارو بعد از مرگ سهراب)

esool
17-04-2006, 11:17
چند روز پيش براي نصب ويندوز درايو رو فرمت کردم :sad:
حدود 500 مگ اطلاعات که بيشترش عکس بود از بين رفت :puke: :puke:
از ديروز تا حالا که فهميدم با متوسل شدن به برنامه هاي Getdataback و Recovery My Files تونستم 70% عکسها رو برگردونم
اما اون 30% هم برام خيلي مهمه
براي همين ازتون کمک ميخوام
ميخواستم ببينم آيا ميشه فايل هايي که Hidden بوده رو برگردوند
و بعد هم اين که من عکس هايي که از دو تا برنامه اي که قبلا گفتم برگردوندم, اوناي که برگشتن مثل همن و اونايي هم که خراب برگشتن (خرابي يعني مثلا عکس نصفه باشه) توي دو تا برنامه مثل همن
آيا ميشه با يه برنامه ديگه مثل Easy Recovery فايل هاي بيشتري رو برگردوند
يا با يه برنامه اي اون عکس هاي خراب رو درستش کرد
يه چيز ديگه هم اين که اگر نتونستم همه عکس هام رو برگردونم اميدي هست که به بيرون بدم و عکس هام برگرده
ممنون :)

Behroooz
17-04-2006, 18:08
از نرم افزار مجيك ريكاوري استفاده كن

piishii
17-04-2006, 23:41
ممنون . نمیدونی چقدر اون لامصب برام مهمه همه سیو بازیهام اون تویه . ویندوز رو عوض کنم بکنمش پارتیشن قبلی چی ؟
منم الکی ntfs نکردم موقغ نصب ویندوز فت 32 نبود !