PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

***Spring***
06-12-2009, 12:51
سلام ...

لیست تعدادی از برنامه‌های معروف ، خدمت همه‌ی دوستان عزیز :

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ UNDELETE | نرم افزار باز گردانی اطلاعات حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hetman Photo Recovery | برای بازگردانی انواع عکسهای حذف شده وآسیب دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active File Recovery Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CardRecovery بازيابي اطلاعات پاك شده از روي مموري كارت دوربينهاي ديجيتالي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | ابزاری رایگان برای بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات | Symantec Backup Exec System Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

trane2sfc
10-12-2009, 15:51
خاطر نشان میکنم که بهترین نرم افزار recoveryموجود recover my filesمی باشد که از100gb اطلاعات پاک شده ی من 60gb رو کاملا سالم و با نام قبلی شون برگردوند:18:اگه خدایی نکرده اتفاقی برای کسی افتاد از این استفاده کنه

basketball
21-12-2009, 00:07
سلام دوستان

بنده یک فایل نزدیک 3 گیگ موزیک ویدئو را اشتباها پاک کردم
با نرم افزار
GetData Recover My Files نتونستم برگردونم
لطفا راهنمایی کنید
کدام در کل از همه بهتر است
در ضمن nu چطور است؟
با تشکر 

Ghaioom
21-12-2009, 12:19
سلام دوستان

بنده یک فایل نزدیک 3 گیگ موزیک ویدئو را اشتباها پاک کردم
با نرم افزار
GetData Recover My Files نتونستم برگردونم
لطفا راهنمایی کنید
کدام در کل از همه بهتر است
در ضمن nu چطور است؟
با تشکر
سلام
بهترین ها
Runtime GetDataBack for FAT & NTFS
GetData Recover My Files
iolo search and recover
easy recovery professional

basketball
21-12-2009, 21:50
ممنون دوست عزیز
ولی با نرم افزاری که گفتم برنگشت
در پست های اولیه تاپیک دوستمان از نرم افزاری بحث می کرد که بیت به بیت بازیافت می کرد!
راهنمایی کنید
Mohammad King
02-01-2010, 10:22
ممنون دوست عزیز
ولی با نرم افزاری که گفتم برنگشت
در پست های اولیه تاپیک دوستمان از نرم افزاری بحث می کرد که بیت به بیت بازیافت می کرد!
راهنمایی کنید
سلام

شا چه نوع فایلهایی را میخوهید باز یابی کنید؟

mojtaba182003
10-01-2010, 09:02
با سلام

همين الان حواسم نبود يه فايل رار 200 مگابايتي رو شيفت دلت كردم

3 تا نرم افزار ريكاوري هم نصب كردم برش نگردوند همشون بدون حجم برميگردونه

Mohammad King
10-01-2010, 09:24
با سلام

همين الان حواسم نبود يه فايل رار 200 مگابايتي رو شيفت دلت كردم

3 تا نرم افزار ريكاوري هم نصب كردم برش نگردوند همشون بدون حجم برميگردونه

سلام

بعضی فایلها هستند که نمیشه برشون گردوند.

موفق باشید

mojtaba182003
10-01-2010, 09:30
سلام

بعضی فایلها هستند که نمیشه برشون گردوند.

موفق باشید

خوب چيكار كنم حالا ؟؟؟

leomostafa
13-01-2010, 16:01
سلام

ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم

من دیروز بر اثر یه اشتباه زدم سکتور های هاردمو خراب کردم و لی با برنامه Acronis True Image از طریق بوت یه بک آپ از اطلاعاتی که می خواستم گرفتم بعد هارد رو از اول پارتیشن بندی کردم حالا که می خوام فایلها رو از روی بک آپ برگردونم ارور میده, پسوند فایل بک آپ هم tib هستش .

اگه از دوستان کسی با این برنامه آشنایی داره منو راهنمایی کنه خیلی از فایل های مهمم رو هواست .

:37::37::37::37::37:

Ship Storm
13-01-2010, 21:33
سلام

ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم

من دیروز بر اثر یه اشتباه زدم سکتور های هاردمو خراب کردم و لی با برنامه Acronis True Image از طریق بوت یه بک آپ از اطلاعاتی که می خواستم گرفتم بعد هارد رو از اول پارتیشن بندی کردم حالا که می خوام فایلها رو از روی بک آپ برگردونم ارور میده, پسوند فایل بک آپ هم tib هستش .

اگه از دوستان کسی با این برنامه آشنایی داره منو راهنمایی کنه خیلی از فایل های مهمم رو هواست .

:37::37::37::37::37:

پیشنهاد میکنم با برنامه R-Studio کارتون رو جلو ببرید من خودم دیروز 300 گیگابایت اطلاعت هارد اکسرنال شرکتمون روی هارد حالا به چه دلیلی قفل کرد و دیگه هارد دیسک قابل شناسایی برای سیستم نبود و سیستم هنگ میکرد وقتی هارد رو بهش میزدی ولی با R-Studio فایل ها رو تونستم برگردونم

Reza-sony
19-01-2010, 01:45
سوال : چه نرم افزاری برای بازگرداندن پارتیشن های پاک شده مناسب ترین است ؟

توضیحات : من یه هارد 1 ترابایت دارم که ناگهان پارتیشنهام پرید ، حالا میخوام عین پارتیشنها برگرده ، بدون نیاز به recover کردن فایلها ، یعنی اینکه نشینم دونه دونه فایلها رو رو یه هارد دیگه recover کنم . میخوام اگه بشه فقط MBR رو برگردونم و همچنین VBR رو .
درضمن پارتیشن بندی رو از طریق ویندوز 7 انجام دادم . خود ویندوز قابلیتی واسه اینکار داره ؟

sarina_sh
21-01-2010, 17:40
سلام
من ویندوزمو عوض کردم و پوشه کارام روی دسک تاپ بود
موقع نصب هم درایو سی رو فرمت کردم
الان نمیدونم باید چیکار کنم

ویندوز قبلی سون بود بعدشم سون ریختم
تا شنبه هم باید کارامو تحویل بدم

اون پوشه هم واقعا مهمه برام همه کارای ترمم توشه تا شنبه باید کارامو تحویل بدم
ممنون میشم راهنماییم کنین چطوری اطلاعات درایو سی رو بازیابی کنم

========
ویرایش : مشکل حل شد.

Ship Storm
23-01-2010, 08:56
سلام
من ویندوزمو عوض کردم و پوشه کارام روی دسک تاپ بود
موقع نصب هم درایو سی رو فرمت کردم
الان نمیدونم باید چیکار کنم

ویندوز قبلی سون بود بعدشم سون ریختم
تا شنبه هم باید کارامو تحویل بدم

اون پوشه هم واقعا مهمه برام همه کارای ترمم توشه تا شنبه باید کارامو تحویل بدم
ممنون میشم راهنماییم کنین چطوری اطلاعات درایو سی رو بازیابی کنم

========
ویرایش : مشکل حل شد.

اومدم جواب بدم که مشکل حل شده بود
حالا با چه نرم افزاری و چجوری مشکل رو حل کردی؟

mojtaba182003
23-01-2010, 19:57
آيا ميشه اطلاعات فلاش مموري فرمت شده رو برگردوند ؟؟

اگه ميشه كدوم نرم افزار بهتره ؟

Ship Storm
25-01-2010, 07:23
آيا ميشه اطلاعات فلاش مموري فرمت شده رو برگردوند ؟؟

اگه ميشه كدوم نرم افزار بهتره ؟

نرم افزارهایی هست در این زمینه باید تست کرد

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gole_sang
31-01-2010, 18:50
منم یه کار خیلی‌ ....
داشتم پارتیشن هامو یکی‌ می‌کردم با برنامهٔ paragon که نمیدونم چرا صفحه رفت منم بعد ۲ ساعت ریست کردم
حالا یه درایو ۵۰۰ تایی‌ دارم که unallocated
راهی‌ هست که برش گردونم (تا خودمو نکشتم کمک کنین)

در ضمن هیچ backup هم نگرفتم و هاردم هم external بود
می‌خوام بدونم خود برنامه در این حالت کاری می‌کنه یا باید ریکاور کنم ، فقط برا ریکاور کردن نرم افزار درایو رو نمیشناسه فکر کنم باید فرمت کنم که بیاد تو نرم‌افزار

مسلم غضنفری
03-02-2010, 10:55
با ابزار شرد فایل آنتی ویروس بیت دفندر می توان فایل را طوری ازبین برد که قابل بازیابی نباشد

omid-p30
03-02-2010, 23:28
سلام.

تعداد زیادی فایل ویدیدویی از هاردم به اشتباه پاک شد که با get data back تونستم همه رو برگردونم.

اما حالا اجرا نمیشند. باید چکار کنم ؟

ممنون.

djjamal
07-02-2010, 23:47
سلام مقدار بسیار زیادی از اطلاعات درایو دی اینجانب بر اثر نصب اشتباهی ویندوز در این درایو حذف شده و قابل برگشت نیست.خواهشا یه راهنمایی بکنید چه جوری این اطلاعات که درایو NTFS هست رو برگردونم؟
تاپیک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

...ALI...
09-03-2010, 13:48
درود

یه برنامه ی recovery می خواستم. ممنون می شم بهترین برنامه ی ریکاوری موجود رو به من معرفی کنید حتی اگه می شه یه لینک دانلود بزارید.
گوشیمو دزددیدن حدود 500 تا کانتکت روش داشتم قبلا هم روی کامپوتر back up گرفته بودم که خبری ازشون نیست.
می خواستم به کمک recovery پیداشون کنم.

Thx.

eliass_fiend
10-03-2010, 16:53
با سلام . من دیروز سیستم را پارتیشن بندی کردم حالا که می خواهم عکسهایم را بر گردانم با نرم افزار Easeus Data Recovery Wizard Professional - recovery my file
عکسها بر می گردند ولی باز نمی شوند. پیغام no previwe available می دهند.
عکس هایم خیلی مهم است . یا علی

lurenzo
18-03-2010, 14:49
ببخشید!
حل شد!

Masоud
21-03-2010, 13:33
درود

یه برنامه ی recovery می خواستم. ممنون می شم بهترین برنامه ی ریکاوری موجود رو به من معرفی کنید حتی اگه می شه یه لینک دانلود بزارید.
گوشیمو دزددیدن حدود 500 تا کانتکت روش داشتم قبلا هم روی کامپوتر back up گرفته بودم که خبری ازشون نیست.
می خواستم به کمک recovery پیداشون کنم.
Thx.

با سلام . من دیروز سیستم را پارتیشن بندی کردم حالا که می خواهم عکسهایم را بر گردانم با نرم افزار Easeus Data Recovery Wizard Professional - recovery my file
عکسها بر می گردند ولی باز نمی شوند. پیغام no previwe available می دهند.
عکس هایم خیلی مهم است . یا علی

سلام

از نرم افزار زیر استفاده کنید :

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات

موفق باشید :40:

daneshjoo86
03-04-2010, 08:35
سوال : چه نرم افزاری برای بازگرداندن پارتیشن های پاک شده مناسب ترین است ؟

توضیحات : من یه هارد 1 ترابایت دارم که ناگهان پارتیشنهام پرید ، حالا میخوام عین پارتیشنها برگرده ، بدون نیاز به recover کردن فایلها ، یعنی اینکه نشینم دونه دونه فایلها رو رو یه هارد دیگه recover کنم . میخوام اگه بشه فقط MBR رو برگردونم و همچنین VBR رو .
درضمن پارتیشن بندی رو از طریق ویندوز 7 انجام دادم . خود ویندوز قابلیتی واسه اینکار داره ؟

سلام. من هم مانند اين دوست عزيز، دچار چنين مشكلي شدم. هنگام يكپارچه سازي دو پارتيشن D و E، پس از اتمام كار، درايوهايF، E و G به صورت يكپارچه و Unallocated شدند. با همان پارتيشن مجيك، Undelete كردم و دو درايو F و G بازيابي شدند اما درايو E به همان صورت Unallocated باقي ماند. ظرفيتش همون 20 گيگا هست و اطلاعاتش هم توسط Get Data Back قابل بازيابي هست اما مي خواهم كل درايو مانند حالتي كه با پارتيشن مجيك بازيابي شدند، بازيابي شود. يعني كل پارتيشن به حالت قبل برگردد نه اين كه فايل فايل آنها را بازيابي كنم. لطفا مرا راهنمايي نماييد.

hojjat2005
03-04-2010, 21:50
من چند تا فایل داشتم با فرمت تصویری ts اشتباها پاکشون کردم چطوری می تونم بازگردانی کنم ؟؟؟ یک نرم افزار خوب می خواستم چون خودم 6 الی 7 نرم افزار تست کردم پیدا نکرد فرمت ts هم اصلا داخلشون نبود کمکم کنید ممنونم
راستی من چند تا پوشه هم مخفی کردم با کدوم یکی می تونه پوشه های مخفی رو بازیابی کرد

Smoke_1110
04-04-2010, 17:49
من یه برنامه میخوام برای اینکه فایلهای تصویری رو برگردونه که درایو رو دلیت کردم

daneshjoo86
05-04-2010, 12:49
براي برگرداندن كليه اطلاعات مي تونيد از نرم افزارهاي :

1- Active @ Partition Recovery for Windows

يا

2-EASEU Data Recovery Wizard Professional

استفاده كنيد. خيلي عالي هستند.

اما براي فقط فايل هاي تصويري، از نرم افزار Digital MediaRescue Pro مي تونيد استفاده كنيد.

موفق باشيد.

hojjat2005
06-04-2010, 12:26
لطفا لینک نرم افزار ها رو هم لطف کنید بذارین

ehsanaminy
15-04-2010, 16:43
سلام
من با برنامه norton ghost از درایو C بکاپی گرفتم. و به اشتباه درایوی که این فایل ذخیره شده درونش بوک پاک کردم
حالا هر کاری می کنم نمی تونم با هیچ برنامه ای برگردونم. آیا کسی هست بدونه چطور می تونم ایت فایل رو که با پسوند های
gho
ghs
ذخیره میشه برگردونم؟؟؟
خواهشت کمکم کنید حیاتیه

ehsanaminy
15-04-2010, 16:44
سلام
من با برنامه norton ghost از درایو C بکاپی گرفتم. و به اشتباه درایوی که این فایل ذخیره شده درونش بوک پاک کردم
حالا هر کاری می کنم نمی تونم با هیچ برنامه ای برگردونم. آیا کسی هست بدونه چطور می تونم ایت فایل رو که با پسوند های
gho
ghs
ذخیره میشه برگردونم؟؟؟
خواهشت کمکم کنید حیاتیه

***Spring***
15-04-2010, 23:42
لطفا لینک نرم افزار ها رو هم لطف کنید بذارین

سلام ...

FileRescue Professional | نرم افزاری برای بازیابی انواع فایلهای پاک شده و یا آسیب دیده از هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ UNDELETE | نرم افزار باز گردانی اطلاعات حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ Data Undelete | بازیابی داده های حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hetman Photo Recovery | برای بازگردانی انواع عکسهای حذف شده وآسیب دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Photo Recovery | بازیابی پیش رفته عکس های از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active File Recovery Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GRT Deleted Files Recovery / تمامی ورژنها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AusLogics Emergency Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stellar Phoenix Windows Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Memory Card Recovery - بازیابی اطلاعات کارت حافظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CardRecovery بازيابي اطلاعات پاك شده از روي مموري كارت دوربينهاي ديجيتالي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart NTFS Recovery بازگردانی اطلاعات از دست رفته / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinMend Data Recovery | بازیابی اطلاعات از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | ابزاری رایگان برای بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات | Symantec Backup Exec System Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

saman_sami
22-04-2010, 07:28
age mishe aamalkarde kolii recovery ro beram tozih bedid mamnon misham saman_sami44@yahoo.com

basketball
30-04-2010, 13:07
سلام

شا چه نوع فایلهایی را میخوهید باز یابی کنید؟
سلام
شرمنده مدت 3 ماهی اصلا نتونستم پای نت بیام
فایل های من موزیک ویدئو هستند Dat و Mpeg خیلی واجبه!
با get data back الان برگردوندم ولی فایلها یا اجرا نمی شوند یا یه چیزی دیگه اجرا میشه یعنی فایل های دیگه ام اجرا میشند
لطفا راهنمایی کنید
سپاس

basketball
11-05-2010, 12:59
سلام
شرمنده مدت 3 ماهی اصلا نتونستم پای نت بیام
فایل های من موزیک ویدئو هستند Dat و Mpeg خیلی واجبه!
با get data back الان برگردوندم ولی فایلها یا اجرا نمی شوند یا یه چیزی دیگه اجرا میشه یعنی فایل های دیگه ام اجرا میشند
لطفا راهنمایی کنید
سپاس
ما هم آدمیم!!!!!!!!

morteza_bayan
11-05-2010, 17:06
سلام دوستان من با چند برنامه ی مختلف اطلاعات پاک شده ام رو که همشون تصویری هستند برگردوندم ولی هیچکدوم اجرا نمیشند در ضمن ویندوزم 7 است
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Ship Storm
16-05-2010, 21:12
سلام دوستان من با چند برنامه ی مختلف اطلاعات پاک شده ام رو که همشون تصویری هستند برگردوندم ولی هیچکدوم اجرا نمیشند در ضمن ویندوزم 7 است
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

من خودم امروز با نرم افزار Recover My Files امتحان کردم برگردند البته بعضی هاشون اجرا نمیشدن
مشکل از فایل ها هستن چون صدمه دیدن

پدرام ا
17-05-2010, 14:49
سلام دوستان
دیروز ویندوز عوض کردم اتفاقی یکی از درایو هام که فقط عکس توش بود نا پدید شد{درایو تو مای کامپیوترم نبود} با برنامه
active partition recovery 5.3.717 enterprise از فایل پاک شدم ایمیج گرفتم فایل درایو شدم نزدیک 20 گیگ بود و تقریبا2 گیگ عکس توش بود وقتی ایمیج گرفتم کل 20 گیگم رو ایمج گرفت و تو 11 فایل که 10 تاش2 گیگی هست و یکیش هم 1 کیلوبایت هست
حالا مشکل من اینه که نمیدونم چطور باید این فایل هارو باز کنم فایل ها با فرمت DIM گرفته شده و با این اسم هستش
Disk Image (RAW).DIM
من مجموعه لرد دارم.
عکس ها خیلی خیلی برام مهمه و باید برگردونمشون اگر هم بد توضیح دادم ببخشید
لطفا کمک کنید
ممنونم

پدرام ا
17-05-2010, 14:57
سلام دوستان
دیروز ویندوزم رو عوض کردم وقتی ویندوز باز شد دیدم یکی از درایو ها که 20 گیگ بود نا پدید شده {تو مای کامپوترم نبود} من با برنامه Active partition recovery 5.3.717 Enterprise از درایو پاک شدم ایمیج گرفتم
وقتی ایمج گرفتم کل 20 گیگم رو ایمج گرفت و تو 11 تا فیل که 10 تاش 2 گیگی هست و یکیش 1 کیلوبایتی هست سیو کرد
حالا مشکل من اینجاست که نمیدونم چطور باید این فایل هارو باز کنم تا به عکس ها برسم فرمت فایل ها dim هست و به این نام نوشته شدن Disk Image (RAW).DIM
عکس ها نزدیگ 2 گیگ بود و خیلی برام مهمه که برگردونمشون
لطفا کمکم کنید و اگر خوب توضیح ندادم ببخشید
منتظر کمکتون هستم
ممنون

masoudtr
28-06-2010, 11:11
من با برنامه get data recover my file
اسکن کردم اما بعدش ارور
Division by zero
می یاد و نمیگذاره هیچ کاری بکنی و فایل های پاک شده را استخراج کنی
چکار کنم؟

Ship Storm
28-06-2010, 17:44
من با برنامه get data recover my file
اسکن کردم اما بعدش ارور
Division by zero
می یاد و نمیگذاره هیچ کاری بکنی و فایل های پاک شده را استخراج کنی
چکار کنم؟

شما درایو مورد نطر رو احتمالا فرمت کردید, درسته؟
آز آخرین ورژن این نرم افزار استفاده کنید
لینک مورد نظر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
28-06-2010, 23:36
شما درایو مورد نطر رو احتمالا فرمت کردید, درسته؟
آز آخرین ورژن این نرم افزار استفاده کنید
لینک مورد نظر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه نکردم
همین چند روز پیش فایل هام پاک شدن
یک بار هم با این نرم افزار ورژن 4.2.4 اسکن کردم
پیداشون هم کرد ولی چون کرک نبود نمیتونستم استخراجشون کنم
الان این ورژن کرک داره؟

Ship Storm
30-06-2010, 18:43
ورژن های جدید کرکشون معمولا سخت پیدا میشه یه مدت که بگذره کرکشون میاد ولی تو انجمن درخواست کرک و سریال مطرح کن ببین دوستان اون بخش شاید بتونن در زمینه کرک و سریال راهنمایی کنن

enriquefk2
01-07-2010, 06:08
ما هم آدمیم!!!!!!!!
این 2تا رو امتحان کردی؟
EASEUS Data Recovery
Active Partition Recovery
واسه دوستام با اینا برگردوندم فیلماشون رو:5:

Farbod2
01-07-2010, 09:48
آقا من يك فيلم رو دو شب ( از 2 شب تا 8 صبح ) به حجم 550 مگابايت نشستم دان كردم :31: بعد امروز وقتي خواستم به درايو مخصوص فيلم هام منتقلش كنم اول يك پوشه براش ساختم و چون يه مقداري به يك مسئله اي درگيري فكري داشتم ( اينو گفتم كه نگي ديوونست !:20: ) اشتباهي پاكش كردم و بهد رفتم تو اون پوشه كه فيلم رو ببينم ديدم اونجا كپيش نكردم و رفتم كه كپي كنم تو اون پوشه متوجه شدم پاكش كردم ( شيفت ديليت) حالا يكي لطف كنه به داد من برسه كه چه جور برش گردونم ؟؟؟؟!:19:

silviyna
04-07-2010, 22:59
برنامه ای میخوام برای بازیابی smsهای پاک شده از نوکیا E65
خیلی خیلی مهمه برام

Ship Storm
11-07-2010, 00:31
مگه اس ام اس های شما روی ram ذخیره میشده اونم بصورت txt?

silviyna
11-07-2010, 10:48
مگه اس ام اس های شما روی ram ذخیره میشده اونم بصورت txt?

نه فکر نکنم البته مطمئن نیستم
روشی نیست که بشه یه جوری smsها رو برگردوند؟

arash_black
12-07-2010, 13:23
سلام دوستان،
متاسفانه چند روز قبل زمانیکه میخواستم ویندوز رو عوض کنم ، وقتی به صفحه انتخاب درایو رسیدم دیدم که هاردم unpartition شده و فعلا دسترسی به اطلاعاتم ندارم.البته بعد از این مسئله به هاردم چیزی اضافه یا کم نکردم تا احتمال برگشت اطلاعات وجود داشته باشه.(هنوز هم دلیل رو نفهمیدم!!!!!!)
از دوستانی که در زمینه recovery استاد هستند خواهش میکنم بهترین برنامه های recovery رو معرفی کنن.البته من بیشتر به برنامه هایی نیاز دارم که تونایی برگشت اطلاعات رو به تفکیک folder داشته بشن نه به تفکیک نوع فایل.

از کمکتون ممنونم

asadifarshad7
24-07-2010, 01:24
امروز خواستم کی از درایو هارو با استفاده از خود ویندوز 7(دیسک منیجمنت) پاک کنم
بعد از پاک کردن آه از نهادم بلند شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون درایو که دیلیت کرده بودم با یه درایو 100 گیگیم ترکیب شد و با هم پاک شدند
تا حالا 3 تا نرم افزارو چک کردم

Recover My Files 4.6.6.830
GetData Recover My Files
و
R-Studio Data Recovery

ولی حتی درایوم نمیشناسن حالا ریکاوری کردن بماند.
اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون.

asadifarshad7
24-07-2010, 01:30
امروز خواستم کی از درایو هارو با استفاده از خود ویندوز 7(دیسک منیجمنت) پاک کنم
بعد از پاک کردن آه از نهادم بلند شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون درایو که دیلیت کرده بودم با یه درایو 100 گیگیم ترکیب شد و با هم پاک شدند
تا حالا 3 تا نرم افزارو چک کردم

Recover My Files 4.6.6.830
GetData Recover My Files
و
R-Studio Data Recovery

ولی حتی درایوم نمیشناسن حالا ریکاوری کردن بماند.
اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون.

غم زرد
25-07-2010, 01:55
ایمیلهای پاک شده از اوت لوک 2010 چطور می شه بازیابی کرد؟

Ship Storm
27-07-2010, 05:21
نه فکر نکنم البته مطمئن نیستم
روشی نیست که بشه یه جوری smsها رو برگردوند؟

تو انجمن موبایل مطرح میکردی چوناونجا در مورد این مسائل تخصصی بحث شده شاید راهی باشه

Behroooz
27-07-2010, 17:46
نرم افزار magic recovery هم برنامه خوبیه . البته اگه بتونی تو نت پیداش کنی .

sherlock_Holmes
30-07-2010, 10:12
دوستان برنامه یا روش عملی برای برگردوندن اطلاعات درایو با فرمت RAW چی سراغ دارید؟

گفتم قبل از اینکه بعنوان آخرین راه و به توصیه دوستان quick format کنم و بعدش ریکاوری، یه بار هم اینجا بپرسم شاید تجربه یکی بدردم بخوره..

ممنون..

pesar_tanha
08-08-2010, 01:20
سلام
دیشب به اشتباه یکی از بهترین ویدیو های که با موبایلم فیلمبرداری کرده بودم را از دست دادم
یکم مدتش زیاده دوربر 30 تا 40 دقیقه میشه
به اشتباه از خود موبایل دلیت کردم الان با هر برنامه ای که ریکاوری میکنم همه رو بر میگردونه بغیر از همین یکی که لازمش دارم :18:
با گوشی سونی اریکسون مدل هازل فیلمبرداری کردم فرمت mov.mp4 لطفا" برنامه معرفی کنید که این نوع فرمتها رو بازگردانی کنه

Ghaioom
08-08-2010, 10:12
سلام
دیشب به اشتباه یکی از بهترین ویدیو های که با موبایلم فیلمبرداری کرده بودم را از دست دادم
یکم مدتش زیاده دوربر 30 تا 40 دقیقه میشه
به اشتباه از خود موبایل دلیت کردم الان با هر برنامه ای که ریکاوری میکنم همه رو بر میگردونه بغیر از همین یکی که لازمش دارم :18:
با گوشی سونی اریکسون مدل هازل فیلمبرداری کردم فرمت mov.mp4 لطفا" برنامه معرفی کنید که این نوع فرمتها رو بازگردانی کنه
recovery my files

یا
iolo search and recover
get databack

pesar_tanha
08-08-2010, 13:27
recovery my files

یا
iolo search and recover
get databack

جواب نداد :41::41::41::41:
با گوشی دلیت شده یه فیلم دیگه هم مربوط به 20 روز پیش است اونو هم بر نمیگردونه

sherlock_Holmes
08-08-2010, 15:28
بچه ها من میخواستم بهخاطر مشکلات هاردم پارتیشن بندی کنم از همه چیز بکاپ گرفتم بهجز یک فولدر مهم که حجمش هم زیاد بود!
مهمتریم فولدرم هم بود اما فکر کردم بکاپ گرفتم!!:41:
پارتیشن بندی که کردم یادم اومد! راهی برای ریکاوری بعد از پارتیشنبندی هست؟
بگید که هست!:41:

Ship Storm
12-08-2010, 20:26
بچه ها من میخواستم بهخاطر مشکلات هاردم پارتیشن بندی کنم از همه چیز بکاپ گرفتم بهجز یک فولدر مهم که حجمش هم زیاد بود!
مهمتریم فولدرم هم بود اما فکر کردم بکاپ گرفتم!!:41:
پارتیشن بندی که کردم یادم اومد! راهی برای ریکاوری بعد از پارتیشنبندی هست؟
بگید که هست!:41:

از برنامه هایی مثل r-studio استفاده کنید و اگه نتیجه نداد و اطلاعات خیلی مهمه براتون مرکزهایی هست که اطلاعات رو خیلی راحت براتون برمگردونن

sherlock_Holmes
12-08-2010, 21:05
ممنون.. اما با دو تا برنامه زیر تونستم بیش از 90 درصد اطلاعاتم رو از روی درایو RAW و حتی بعد از پارتیشن بندی برگردونم:

اول ICare.Data.Recovery یا اون یکیش ICare.format.Recovery

و دوم برنامه کاملا موفق zero_assumption_recovery یا به اختصار zap...

با همه برنامه هایی که توی سایت بچه ها معرفی کرده بودند سعی کردم اما فقط این دوتا جواب دادند..

Ship Storm
13-08-2010, 04:59
ممنون.. اما با دو تا برنامه زیر تونستم بیش از 90 درصد اطلاعاتم رو از روی درایو RAW و حتی بعد از پارتیشن بندی برگردونم:

اول ICare.Data.Recovery یا اون یکیش ICare.format.Recovery

و دوم برنامه کاملا موفق zero_assumption_recovery یا به اختصار zap...

با همه برنامه هایی که توی سایت بچه ها معرفی کرده بودند سعی کردم اما فقط این دوتا جواب دادند..

خیلی خوبه که تونستید اطلاعاتتون رو برگردونید و از اینبابت خوشحالیم :20:
قربانت :11:

nasrGod
01-09-2010, 22:48
سلام دوستان من Recover My Files 4.6.6.830 كرك ميكنم موقع اجرا اين پيغام رو ميده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
02-09-2010, 17:37
سلام دوستان من Recover My Files 4.6.6.830 كرك ميكنم موقع اجرا اين پيغام رو ميده

من ورژن بالاتر و همراه با سریال معتبر رو آپلود کردم میتونید استفاد کنید

خدمت شما:

HELLBOY_HP
04-09-2010, 10:49
سلام دوستان من نیاز شدید به برنامه GDB FAT32 دارم همه لینکایه برنامه تو فروم مشکل داره اگه امکان آپلودش رو دارید زحمتشو بکشید در ضمن یه سوال بهترین برای ریکاورکردن MASS MEMORY چیه ؟

Ship Storm
04-09-2010, 14:08
سلام دوستان من نیاز شدید به برنامه GDB FAT32 دارم همه لینکایه برنامه تو فروم مشکل داره اگه امکان آپلودش رو دارید زحمتشو بکشید در ضمن یه سوال بهترین برای ریکاورکردن MASS MEMORY چیه ؟

تاپیک مربوطه به روز رسانی شد ولینک جدید نرم افزار قرار داده شد:

persianastronomy
04-09-2010, 16:10
سلام به همگی امیدوارم درست اومده باشم . من داشتم عکسامو از دوربین روی سیستم می ریختم که دائم ارور میداد که کابل دیسکانکت شده برای همین کارت حافظه transcend از داخل دوربین در اوردم وصل کردم به یه مبدل به سیستم ولی تعداد عکسام فقط 120تا شده در حالی که حدود 700 تا بود . دوباره که کارتو گذاشتم داخل دوربین فقط همون 120 تا عکسو نشون میداد . باید چی کار کنم راهی هست که فایل ی پاک شدرو برگردونم ؟ لطفا کمک کنید . خیلی ضروریه !!

ممنون

Ship Storm
04-09-2010, 20:01
سلام به همگی امیدوارم درست اومده باشم . من داشتم عکسامو از دوربین روی سیستم می ریختم که دائم ارور میداد که کابل دیسکانکت شده برای همین کارت حافظه transcend از داخل دوربین در اوردم وصل کردم به یه مبدل به سیستم ولی تعداد عکسام فقط 120تا شده در حالی که حدود 700 تا بود . دوباره که کارتو گذاشتم داخل دوربین فقط همون 120 تا عکسو نشون میداد . باید چی کار کنم راهی هست که فایل ی پاک شدرو برگردونم ؟ لطفا کمک کنید . خیلی ضروریه !!

ممنون

از نرم افزاره ای ریکاوری که در تاپیک زیر لنک های اون معرفی شده استفاده کنید

HELLBOY_HP
04-09-2010, 23:19
تاپیک مربوطه به روز رسانی شد ولینک جدید نرم افزار قرار داده شد:

ممنون ولی سریال برنامه جواب نمیده :41:
اگه مقدور زحمتی نیست سریال جدید لطف کنید هر چی سرچ کردم موفق نشدم:41:

nasrGod
05-09-2010, 12:03
دوستان نماز و روزه هاتون قبول حق

من فايل armaccess.dll كه تو كرك نرم افزار Recover.My.Files.v4.6.6.830 و نرم افزار recovery.my.photo هست رو ميخواستم (براي هر دوش رو ميخوام)

ممنون ميشم كمك كنيد

Ship Storm
06-09-2010, 14:44
دوستان نماز و روزه هاتون قبول حق

من فايل armaccess.dll كه تو كرك نرم افزار Recover.My.Files.v4.6.6.830 و نرم افزار recovery.my.photo هست رو ميخواستم (براي هر دوش رو ميخوام)

ممنون ميشم كمك كنيد

اون ورژن رو من اطلاعاتی از کرکش ندارم اگه خیلی لازمه باید تو درخواست کرک مطرح کنی

خدمت شما:

nasrGod
06-09-2010, 15:02
اون ورژن رو من اطلاعاتی از کرکش ندارم اگه خیلی لازمه باید تو درخواست کرک مطرح کنی

خدمت شما:

ممنون دوست عزيز اونو دانلود كردم فقط اين دوتا نرم افزار رو دارم Recover.My.Files.v4.6.6.830 و نرم افزار recovery.my.photo ولي فايل armaccess.dll رو ندارم هر كدوم از دوستان دارند زحمتشو بكشند

persianastronomy
06-09-2010, 17:11
از نرم افزاره ای ریکاوری که در تاپیک زیر لنک های اون معرفی شده استفاده کنید

من نرم افزار Cardrecovery 5.30 کرک شدرو دانلد کردم و چندتا از فایلا برگشت ولی هنوز مهمتریناش ریکاوری نمی شه بخصوص فایل های با فرمت Raw ، امیدی هست ؟

Ship Storm
06-09-2010, 19:57
من نرم افزار Cardrecovery 5.30 کرک شدرو دانلد کردم و چندتا از فایلا برگشت ولی هنوز مهمتریناش ریکاوری نمی شه بخصوص فایل های با فرمت Raw ، امیدی هست ؟

از نرم فزارهای RecoverMy Files و R-Studio استفاده کنید

nasrGod
07-09-2010, 22:53
سلام و خسته نباشيد من با نرم افزار Recover My Photos فلشم رو ريكاوري كردم آخرش كه ريكاوري ميكنه اين پيغام رو ميده

Ship Storm
10-09-2010, 07:20
سلام و خسته نباشيد من با نرم افزار Recover My Photos فلشم رو ريكاوري كردم آخرش كه ريكاوري ميكنه اين پيغام رو ميده

ایراد در مرحله اول از خود نرم افزار هست که باید ورژن رو تغییر بدید
اگه ورژن رو تغییر دادید و همچنان مشکل پابرجا بود مشکل میتونه از سیستم عامل باشه

greena
10-09-2010, 21:46
سلام ودرود
دوست من یه ویروس زده تمام عکسهاشو پاک کرده البته زمان ویروس کشی این اتفاق افتاده حالا چه برنامه ای براش خوبه لطفاسریعتر جواب بدید.....ممنون

Ship Storm
11-09-2010, 06:13
سلام ودرود
دوست من یه ویروس زده تمام عکسهاشو پاک کرده البته زمان ویروس کشی این اتفاق افتاده حالا چه برنامه ای براش خوبه لطفاسریعتر جواب بدید.....ممنون

سلام گزینه های زیادی هست:

FileRescue Professional | نرم افزاری برای بازیابی انواع فایلهای پاک شده و یا آسیب دیده از هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ Data Undelete | بازیابی داده های حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Photo Recovery | بازیابی پیش رفته عکس های از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GRT Deleted Files Recovery / تمامی ورژنها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AusLogics Emergency Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stellar Phoenix Windows Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Memory Card Recovery - بازیابی اطلاعات کارت حافظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart NTFS Recovery بازگردانی اطلاعات از دست رفته / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinMend Data Recovery | بازیابی اطلاعات از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KAMYK
11-09-2010, 15:55
لطفآ بهترین برنامه برای ریکاوری فایلهای حجیم (بالای 50 مگ) فرمت شده و پاک شده برای لپ تاپ رو معرفی کنید

Ship Storm
11-09-2010, 18:18
لطفآ بهترین برنامه برای ریکاوری فایلهای حجیم (بالای 50 مگ) فرمت شده و پاک شده برای لپ تاپ رو معرفی کنید

دوتا پست بالاتر دقیقا اسامی جامعی از نرم افزارها اسم برده شده
بهترین ها
recover my files
R-Studio

P.30.MAN
20-09-2010, 12:59
سلام...
من یه هارد wd 320 دارم و به اشتباه اونو فرمت کردم و کلی فیلم و نرم افزار دانلود کرده بودم و روش داشتم من با برنامه o&o recovery یه بار ریکاوری کردمش ولی اطلاعات کمی برگشت ولی مثلا فیلمهام بر نگشت اگه ممکنه راهنمایی کنید که از چه نرم افزاری استفاده کنم بهتره آخه خیلی نرم افزارهای مختلفی گذاشتید و آموزشش هم اگه میشه بزارید...:41:
:11:

Ship Storm
20-09-2010, 14:42
سلام...
من یه هارد wd 320 دارم و به اشتباه اونو فرمت کردم و کلی فیلم و نرم افزار دانلود کرده بودم و روش داشتم من با برنامه o&o recovery یه بار ریکاوری کردمش ولی اطلاعات کمی برگشت ولی مثلا فیلمهام بر نگشت اگه ممکنه راهنمایی کنید که از چه نرم افزاری استفاده کنم بهتره و آموزشش هم اگه میشه بزارید...:41:
:11:

نرم افزار تو این زمینه زیاد هست که خدمت شما معرفی میشه :

P.30.MAN
20-09-2010, 15:48

ممنون ولی من اینارو دیدم میخواستم ببینم کدوماشون بهتره و میتونه همه ی اطلاعاتمو برگردونه؟؟؟

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

ممنون ولی من اینا رو دیده بودم میخواستم ببینم که از کدوم استفاده کنم بهتره و تمام اطلاعاتم رو بر میگردونه؟؟

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

ممنون ولی من میخواستم ببینم که کدوماش بهتره و میتونه تمام اطلاعاتم رو برگردونه؟؟؟:20:

P.30.MAN
20-09-2010, 15:50
ممنون ولی من میخواستم ببینم که کدوماش بهتره و میتونه تمام اطلاعاتم رو برگردونه؟؟؟:20:

Ship Storm
20-09-2010, 17:43

دو موردی هست که مورد تاییدم هست:

سكسك
27-09-2010, 12:57
سلام دوستان تو را خدا بهم كمك كنين يكي از دوستام اومده يه ورژن جديد از يه نرم افزار بيمه رو نصب كرده حالا همه اطلاعات ورژن قبليش پاك شده چجوري ميشه ديتا بيسش رو برگردوند

كمممممممممممممممككككككككك كككككككككككككككككككككك

Ship Storm
27-09-2010, 18:43
سلام دوستان تو را خدا بهم كمك كنين يكي از دوستام اومده يه ورژن جديد از يه نرم افزار بيمه رو نصب كرده حالا همه اطلاعات ورژن قبليش پاك شده چجوري ميشه ديتا بيسش رو برگردوند

كمممممممممممممممككككككككك كككككككككككككككككككككك

سلام
دو تا پست بالاتر نرم افزار های خوب برای بازیابی اطلاعات معرفی شده
احتمالا فرمت دیتا بیس شما رو داشته باشه و حتما هم داره اگر هم نباشه تو قسمت other file ریکاوری مکنه
امتحانش کنید

سكسك
28-09-2010, 12:00
با سلام
با تشكر از ship storm عزيز اونو كه به دوستم گفتم امتحان كنه

حالا يه مشكل ديگه - تو شركت ما يه سيستم ساعت زن ورود خروج هستش كه چند روز پيش سيستم رو به يه كامپيوتر وصلش ميكنن كه اطلاعات ورود خروج رو بريزن تو كامپيوتر اما اطلاعات روي كامپيوتر محو شده و از 250 گيگ حجم هارد فقط دو تا درايو باقي مونده با حجم جمعا 35 گيگ لطفا بگين اطلاعات ديگه چي شدن -

انتي ويروس سيمانتك اپديت شده هم روي سيستم نصب بوده

Ship Storm
28-09-2010, 17:53
با سلام
با تشكر از ship storm عزيز اونو كه به دوستم گفتم امتحان كنه

حالا يه مشكل ديگه - تو شركت ما يه سيستم ساعت زن ورود خروج هستش كه چند روز پيش سيستم رو به يه كامپيوتر وصلش ميكنن كه اطلاعات ورود خروج رو بريزن تو كامپيوتر اما اطلاعات روي كامپيوتر محو شده و از 250 گيگ حجم هارد فقط دو تا درايو باقي مونده با حجم جمعا 35 گيگ لطفا بگين اطلاعات ديگه چي شدن -

انتي ويروس سيمانتك اپديت شده هم روي سيستم نصب بوده

شرکت دنیای پردازش سیستم حضور و غیابتون رو پشتیبانی میکنه؟
آیا درایوی هم ناپدید شده و یا فقط اطلاعات ناپدید شده؟

سكسك
29-09-2010, 10:04
با سلام

بله درايو هم ناپديد شده

Ship Storm
30-09-2010, 14:06
با سلام

بله درايو هم ناپديد شده

دنیای پردازش کلا مشکل داره و من هم باهاش زیا به مشکل خوردم سر همین حضور و غیاب ها
تاپیکی هست که دوست خوبم mahdi7610 به راه حلی در این زمینه اشاره کرده ببینید مشکلتون از این طریق رفع میشه

ناپدید شدن درایو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

P.30.MAN
08-10-2010, 13:15
سلام اگه ممکنه یه کرک از getdata recover my file از ورژن آخریش بزارید.:5:

Ship Storm
08-10-2010, 22:41
سلام اگه ممکنه یه کرک از getdata recover my file از ورژن آخریش بزارید.:5:

انجمن جداگانه داریم در این رابطه :

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moh72
08-11-2010, 04:40
من چند تا فایل .avi داشتم که پاک شدن حالا می خوام برشون گردونم
یکی از دوستان برنامه Recover My Files و R-Studio وRuntime GetDataBack رو معرفی کرد ولی با هر کدوم میزنم ریکاوری بکنن 1~
ساعت طول میکشه ولی فقط فایلایی که تو کامپیوتر الان هست رو نشون میده در واقع هیچ چیز رو ریکاور نمیکنه
حالا نمیدونم شاید تنظیمات خاصی چیزی داره من نمیدونم البته تنظیماتم زیاد ندارن لطفا راهنماییم کنید با تشکر

Ship Storm
09-11-2010, 16:16
من چند تا فایل .avi داشتم که پاک شدن حالا می خوام برشون گردونم
یکی از دوستان برنامه Recover My Files و R-Studio وRuntime GetDataBack رو معرفی کرد ولی با هر کدوم میزنم ریکاوری بکنن 1~
ساعت طول میکشه ولی فقط فایلایی که تو کامپیوتر الان هست رو نشون میده در واقع هیچ چیز رو ریکاور نمیکنه
حالا نمیدونم شاید تنظیمات خاصی چیزی داره من نمیدونم البته تنظیماتم زیاد ندارن لطفا راهنماییم کنید با تشکر

فکر میکنم خودم بودم که این 3 نرم افزار رو تو انجمن درخواست نرم افزار به شما پیشنهاد دادم
من خودم دقیقا دو هفته پیش داشتم با همین نرم افزارها سروکله میزدم و دقیقا موردی مشابه مورد شما بود و هرچی اسکن میکرد فایل های موجود رو فقط نشون میداد البته ناگفته نمونه تعدادی از فایل ها رو که به تازگی پاک شده بودند رو تونست برگردونه ولی اون فایل هایی که مد نظر من بود به علت اینکه دیسک ما تقریبا پر شده بود و من اطلاعات رو با کپی انتقال داده بودم و چند بار اطلاعات پرو خالی شده بود روی دیسک دیگه امکان بازگردانی فایل ها نبود و فقط تنها راهی که وجود داشت بردن هارد به یکی از مراکز بازیابی اطلاعات که اونم هزینه زیادی رو در بر داره شما هم حتما همینطوری شده جای اون اطلاعات قبلی اطلاعات جدیدی نشسته و بعد چندبار کپی و پیست انجام گرفته و اطلاعات قابلیت بازگردانی شدن بصورت عادی با این نرم افزارها رو از دست دادند

jafar01
10-11-2010, 19:07
باسلام
لطفا کمک کنید فایل فیلمی گرفتم بالاتراز5گیگ درایو مربوطهرا فرمت کردم باچه نرم افزاری میتونم این یک فایل بالای 5گیگ رابرگردونم باتشکرjafar01

Ship Storm
10-11-2010, 20:10
باسلام
لطفا کمک کنید فایل فیلمی گرفتم بالاتراز5گیگ درایو مربوطهرا فرمت کردم باچه نرم افزاری میتونم این یک فایل بالای 5گیگ رابرگردونم باتشکرjafar01

از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید البته زیاد نباید امید به این نرم افزارها داشته باشید چون قدرت محدودی دارند و اگه خیلی اطلاعات براتون مهم هست باید هارد رو به مراکز ریکاوری اطلاعات ببرید تا اونجا اطلاعاتتون رو برگردونن
===
در بین نرم افزارها Recover My Files و R-Studio و Runtime GetDataBack معمولا بهتر عمل میکنند

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafar01
11-11-2010, 19:19
باسلام
تونستم فیلهایrar فیلم رابرگردونم ولی خطایزیرمیدهد چاره اش چیست

The archive is either in unknown format or damaged

باتشکرفراوان jafar01

Ship Storm
12-11-2010, 10:04
باسلام
تونستم فیلهایrar فیلم رابرگردونم ولی خطایزیرمیدهد چاره اش چیست

The archive is either in unknown format or damaged

باتشکرفراوان jafar01

این پیغام میگه که فایل های شما صدمه دیدن و ریکاوری هم بشن چون از ریشه صدمه دیدن کاربرد ندارن

vazirdaftar
13-11-2010, 22:35
سلام علیکم
در رابطه با برنامه o&o recovery نظرتان چه هست؟البته میدانم اینجا نظرسنجی نیست من هم فقط چون گیج شدم دارم میپرسم،اگر هم ممکن هست با دلیل.
با تشکر
یا علی

Ship Storm
14-11-2010, 15:10
سلام علیکم
در رابطه با برنامه o&o recovery نظرتان چه هست؟البته میدانم اینجا نظرسنجی نیست من هم فقط چون گیج شدم دارم میپرسم،اگر هم ممکن هست با دلیل.
با تشکر
یا علی

نرم افزار ریکاوری مورد قبولی هست تو دنیای نرم افزار و شناخته شده هم هست ولی جز برترین نرم افزارها نمیشه دسته بندیش کرد و بیشتر نتایج و اظهار نظرات که کاربران قرار میدن نشون میده که بهترین نرم افزارهای ریکاوری موارد زیر هستند:

Recover My Files و R-Studio و Runtime GetDataBack

vazirdaftar
14-11-2010, 23:40
تشکر،منتها من لینک برنامه recover my files را هر چی پیدا کردم به لحاظ رجیستر مشکل داشته،لینک سالم میشناسید یا خیر؟

Ship Storm
15-11-2010, 00:41
تشکر،منتها من لینک برنامه recover my files را هر چی پیدا کردم به لحاظ رجیستر مشکل داشته،لینک سالم میشناسید یا خیر؟

از نرم افزار Runtime GetDataBack چرا استفاده نمی کنید؟ خیلی تعریفش شنیده شده

noghte
22-11-2010, 17:34
سلام
نمی دونم اینجا جاش باشه یا نه

یه برنامه توپ واسه ریکاوری مموری گوشی می خوام

میشه کمک برسونین

Mohammad King
22-11-2010, 19:17
سلام
نمی دونم اینجا جاش باشه یا نه

یه برنامه توپ واسه ریکاوری مموری گوشی می خوام

میشه کمک برسونین

در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست نرم افزار هاي مورد نظر خودتان رو اينجا مطرح كنيد

water_lily_2012
13-12-2010, 10:15
سلام
مموری کارت دوربین کانن من نمی دونم چی شد. نمی دونم می خواستم فولدر بسازم یا فرمت شد ولی حدود 2 گیگ عکس و فیلم از بین رفت. با انواع نرم افزارهای بازیابی کار کردم تا نرم افزار CardRecovery یک فایل حدود 1.8 گیگ بهم داد. در حالت Thumbnail یک عکس را نشون میده ولی باز نمی کنه و فرمت این فایل هم JPGهست.
احتمالا تمام فایل های بازیابی شده را درون این فایل ریخته و یا تمام عکس ها را بصورت یک فایل در آورده. حالا من با این فایل چه کار کنم.

ehsan_
13-12-2010, 21:22
سلام
دوستان بهترین برنامه برای بازیابی فایل های تصویری با فرمت FLV و 3GP چی هست؟

Ship Storm
14-12-2010, 15:53
سلام
دوستان بهترین برنامه برای بازیابی فایل های تصویری با فرمت FLV و 3GP چی هست؟

نرم افزار در این زمینه زیاده ولی Get Data و R- Studio پیشنهاد میشه

hadi492
29-12-2010, 19:53
با سلام من از روی درایو Fام یک پوشه رو به اشتباه shift delete کردم حالا با چه نرم افزاری میتونم بازیابیش کنم؟

aliupdate
29-12-2010, 20:29
با سلام من از روی درایو Fام یک پوشه رو به اشتباه shift delete کردم حالا با چه نرم افزاری میتونم بازیابیش کنم؟
سلام برنامه های ریکاوری:

نرم افزار get data Back و Recover my files پیشنهاد میشه.

Gam3r
15-01-2011, 01:49
از برنامه GetDataBack NTFS استفاده میکنم :

اول از همه کل چیز میزایی که سر یه شوخی مسخره دیروز پاک شده بود رو برگردوندم درایو C
بعدش دیدم یهو وسط کار ارور داد که C پر شده !
کنسل کردم ... رفتم درایو C و هرچی برگردونده شده بود رو پاک کردم و بعد دوباره رفتم توی برنامه که ریکاوری کنم

اما ... این وسط یک فقط 600 مگابایتی و 4 قطعه فیلم 200 مگابایتی دیگه گم شدند !
یعنی دیگه نه میتونم از توی درایوی که پاک شدند ریکاوریشون کنم نه از توی درایو C ( لازم به ذکر هست که اون فایل هایی که دوباره ریکاوری کرده بودم رو از توی C ریکاوری کردم چون دیگه توی درایوی که پاک شده بودند نبودند ! )

چیکار کنم دوستان ؟
این 5 قطعه فیلم مهم ترین های من بودند ...

136209
31-01-2011, 13:58
سلام
من دیروز اشتباهی 3 تافایل 1 گیگی رو پاک کردم به طوری که توی سطل اشغال هم نرفت و مستقیم پاک شد حالا با هر چی نرم افزار ریکاوری از قبیل Recover My Files -R_Studio_5.1_Build_130012-- File Recover کار میکنم نمی تونم بازیابیش کنم
اینم بگم که فایلها توی یک پوشه در درایو e بود
با هرکدام از نرم افزارهای بالا که کار می کنم فقط فایلهای موجود در e رو می یاره و هیچ فایلی که قبلا حذف کردم رو نمی یاره
باید چکار کنم

omid-p30
31-01-2011, 14:01
سلام
من دیروز اشتباهی 3 تافایل 1 گیگی رو پاک کردم به طوری که توی سطل اشغال هم نرفت و مستقیم پاک شد حالا با هر چی نرم افزار ریکاوری از قبیل Recover My Files -R_Studio_5.1_Build_130012-- File Recover کار میکنم نمی تونم بازیابیش کنم
اینم بگم که فایلها توی یک پوشه در درایو e بود
با هرکدام از نرم افزارهای بالا که کار می کنم فقط فایلهای موجود در e رو می یاره و هیچ فایلی که قبلا حذف کردم رو نمی یاره
باید چکار کنم
با Get data back هم امتحان کن. ضمنا روی اون درایو هم هیچ چیز کپی نکن.

136209
31-01-2011, 16:52
با Get data back هم امتحان کن. ضمنا روی اون درایو هم هیچ چیز کپی نکن.

انو امتحان کردم برای بیقه درایوها کار میکنه اما برای درایو e که لازم دارم هیچ کدام از فایلهای پاک شده رو نمی یاره

sabz_abi
08-02-2011, 07:49
سلام
من دیروز کام÷یوترم ویروسی شده بود واسه همین مجبور شدم ویندوزم ( ویندوز 7)رو پاک کنم ولی اشتباهی به جای پاک کردن ویندوز ، کل کامپیوترم رو فرمت کردم موقعی هم که بالا اومد از سه درایو دیگه ام فقط یه درایو c مونده بود!
حالا موندم چیکار کنم تمام عکاسی ها و پروژه های این چند سالم رفته . بدبختی اینه که چند تا از اون کارا رو باید تا یکشنبه تحویل بدم . از یکی شنیدم می گفت یه دستگاهایی هستند که به کامپیوتر وصل می شند و از خود هارد همه فایل ها رو بر می گردونند. ( می گفت اینها تا 100 درصد فایل ها رو حتی بر می گرد ونند ولی با نرم افزار احتمال بازیافتش کمتره ) نمی دونم جایی رو می شناسید که اینکار رو بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

sabz_abi
08-02-2011, 08:20
یه چیز دیگه بنظرتون لپ تاپم رو ببرم ایران رهجو خوب درستش می کنه یا نه ؟

Ship Storm
08-02-2011, 22:46
در مورد بازیابی اطلاعات تو تهران مراکز تخصصی زیادی هست ولی هزینه بالایی داره که یکی از دوستان انجام داده بود 500 گیگ هارد رو 500 هزار تومان گرفته بودن ریکاوری کرده بودن
البته هارد ایشون سوخته بود

sabz_abi
09-02-2011, 07:45
در مورد بازیابی اطلاعات تو تهران مراکز تخصصی زیادی هست ولی هزینه بالایی داره که یکی از دوستان انجام داده بود 500 گیگ هارد رو 500 هزار تومان گرفته بودن ریکاوری کرده بودن
البته هارد ایشون سوخته بود
ممنون
راستش دیروز اونقدر هل کرده بودم ( چون عجله داشتم ) دست به دامن همه شدم ، آخر سر هم یکی از دوستام :40:کارم رو درست کرد و دادم تا درست بشه . الان فقط دعا می کنم که پروژه هام و عکس هام همه برگرده ( راستش انقدر زور داره به خاطر یه کلیک اشتباه مجبور بشی کلی پول بدی آخرم آیا درست بشه یا نه؟
بازم ممنون:46:

Ship Storm
09-02-2011, 18:46
ممنون
راستش دیروز اونقدر هل کرده بودم ( چون عجله داشتم ) دست به دامن همه شدم ، آخر سر هم یکی از دوستام :40:کارم رو درست کرد و دادم تا درست بشه . الان فقط دعا می کنم که پروژه هام و عکس هام همه برگرده ( راستش انقدر زور داره به خاطر یه کلیک اشتباه مجبور بشی کلی پول بدی آخرم آیا درست بشه یا نه؟
بازم ممنون:46:

با نرم افزارهای ریکاوری این کار رو کرد؟
اسم نرم افزار رو یادتونه؟

big zeus
11-02-2011, 16:04
سلام چی کار کنم اطلاعات کاملا پاک بشه ؟

PAYMANSADEGHI
22-02-2011, 17:31
سلام، چطور می تونم فایل هایی با پسوند gho که متعلق به norton ghost هستند بازیابی کنم، کدام نرم افزار بازیابیو استفاده کنم؟ ممنون

mmsarv
03-03-2011, 18:58
سلام تو رو خدا به دادم برسید من چیزی حدود 1 گیگ فایل متنی مربوط به آفیس تو document داشتم که اشتباهی پاک شدن حالا بهترین برنامه که 100% برشون گردونه چی هست تو رو خدا به دادم برسید خیلی مهمه با برنامه get data برنگشت.

Ship Storm
04-03-2011, 07:56
سلام تو رو خدا به دادم برسید من چیزی حدود 1 گیگ فایل متنی مربوط به آفیس تو document داشتم که اشتباهی پاک شدن حالا بهترین برنامه که 100% برشون گردونه چی هست تو رو خدا به دادم برسید خیلی مهمه با برنامه get data برنگشت.

از نرم افزار زیر استفاده کنید گزینه خوبیه :

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Ship Storm
04-03-2011, 08:06
سلام چی کار کنم اطلاعات کاملا پاک بشه ؟

جای این سوال در این تاپیک نیست دوست عزیز
اگر میخواهید اطلاعات پاک بشه و دیگه قابل دستیابی نباشه از نرم افزارهایی مثل Eraser میتونید استفاده کنید

Eraser | حذف کامل فایل‌ها و اطلاعات بدون امکان بازیابی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidnajafi
05-03-2011, 14:49
سلام به همه من چن وقت پیش عکسها مو ریختم توی یک از ادرایوها عکسها تا مدتی حدود یکسال بودن و بدون هیچ مشکلی میشد دیدشون ، کپی کنی ، یا چاپشون کنی ، اما حالا بعد از اینکه یکبار ویندوزم دچار مشکل شد دیگه نتونستم عکسها رو ببینم ، ویندوز رو به هر نحوی بود تعمیرش کردم و با خوشحالی بسیار رفتم که عکسها رو بردارم بریزم توی یه سی دی اما روفتم و پوشه رو باز کردم دیدم همه عکسها اونجاست اما وقتی خواستن ببینمشون وروش کلیلک کردم عبارت NO PREWIEW رو نمایش میده ، حالا نمیدونم چیکار کنم ، میشه برشون گردوند یا نه ، عکسها با همون سایز با همون اسماشون موجوده و لی باز نمیشن - با تشکر از همه

Ship Storm
06-03-2011, 07:07
سلام به همه من چن وقت پیش عکسها مو ریختم توی یک از ادرایوها عکسها تا مدتی حدود یکسال بودن و بدون هیچ مشکلی میشد دیدشون ، کپی کنی ، یا چاپشون کنی ، اما حالا بعد از اینکه یکبار ویندوزم دچار مشکل شد دیگه نتونستم عکسها رو ببینم ، ویندوز رو به هر نحوی بود تعمیرش کردم و با خوشحالی بسیار رفتم که عکسها رو بردارم بریزم توی یه سی دی اما روفتم و پوشه رو باز کردم دیدم همه عکسها اونجاست اما وقتی خواستن ببینمشون وروش کلیلک کردم عبارت NO PREWIEW رو نمایش میده ، حالا نمیدونم چیکار کنم ، میشه برشون گردوند یا نه ، عکسها با همون سایز با همون اسماشون موجوده و لی باز نمیشن - با تشکر از همه

مشکلتون نادر هست
شما از چند نرم افزار خوب تو این زمینه برای بازگردانی عکس ها استفاده کنید

Wondershare Photo Recovery | بازیابی حرفه ای تصاویر حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Easy Photo Recovery بازيابي تصاوير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidnajafi
07-03-2011, 08:43
ممنونم از زحمتی که کشیدی اما هیچ یک از برنامه ها کارساز نبود ، شرمنده که به زحمت افتادید ، بازم از همتون ممنونم ...

Zalamen
29-03-2011, 11:18
سلام.
من حدود 1000 تا فایل موسیقی داشتم که کاملا از روی هارد پاک شدن.
بلافاصله با نرم افزار Undelete ریکاوریشون کردم ولی مشکل این جاست که اکثر فایل ها به هم خوردن یعنی اسم فایل یک موسیقی و خود فایل یه چیز دیگه.یا بعضی ها از وسط یه آهنگ دیگه شروع می شن.بعضی هم هم با همدیگه ترکیب شدن.
میخواستم بپرسم که نرم افزاری مخصوص بازیابی موسیقی نیست؟من چه طوری این ها رو درست ریکاوری کنم؟
ویرایش:یک نکته ی جالب فهمیدم:فقط اون آهنگ هایی که تایتل داشتن سالم موندن.ولی بقیه...

Zalamen
01-04-2011, 12:06
سلام.
من حدود 1000 تا فایل موسیقی داشتم که کاملا از روی هارد پاک شدن.
بلافاصله با نرم افزار Undelete ریکاوریشون کردم ولی مشکل این جاست که اکثر فایل ها به هم خوردن یعنی اسم فایل یک موسیقی و خود فایل یه چیز دیگه.یا بعضی ها از وسط یه آهنگ دیگه شروع می شن.بعضی هم هم با همدیگه ترکیب شدن.
میخواستم بپرسم که نرم افزاری مخصوص بازیابی موسیقی نیست؟من چه طوری این ها رو درست ریکاوری کنم؟
ویرایش:یک نکته ی جالب فهمیدم:فقط اون آهنگ هایی که تایتل داشتن سالم موندن.ولی بقیه...

کسی نیست به من کمک کنه؟

m_sport
21-04-2011, 10:10
سلام
یه هارد اکسترنال A_DATA 320 دارم که دیروز که وصل کردم ارور داد که باید format بشه .یکی از دوستان بخش سخت افزار گفتند که هاردو باز کنم و به عنوان هارد داخلی وصل کنم که باز هم اطلاعاتم نیومد!!! بهترین نرم افزاری که بشه باش اطلاعتو برگردوند چیه ؟ این کاریه که کسی مثل من هم میتونه بکنه یا خیلی تخصصیه؟! چون همه مغازه دارا میگن خودتون نمیتونید و کار سختیه..نکنه به خاطر اینه که میخوان پول زیاد بگیرن میگن بیارین پیش خودمون!؟!؟
کمک

tsz
23-04-2011, 00:47
سلام دوستان عزیز
من یه هارد اکسترنال 500 گیگ سیگیت دارم که تو شرکت اشتباحا زدن فرمتش کردن و منو بدبخت کردن حالا میخواستم بدونم با چه برنامه ای بازیابی کنم بهتره؟ و این برنامه میتونه فایل هارو با اسم قبلی برگردونه یا تغییر میده اسم قایل هارو
ممنون میشم راهنماییم کنین
موفق و پیروز باشید

tsz
23-04-2011, 00:54
سلام دوستان عزیز
من یه هارد اکسترنال 500 گیگ سیگیت دارم که تو شرکت اشتباحا زدن فرمتش کردن و منو بدبخت کردن حالا میخواستم بدونم با چه برنامه ای بازیابی کنم بهتره؟ و این برنامه میتونه فایل هارو با اسم قبلی برگردونه یا تغییر میده اسم قایل هارو
ممنون میشم راهنماییم کنین
موفق و پیروز باشید

Ship Storm
23-04-2011, 06:57
از این پست کمک بگیرید :

m_sport
28-04-2011, 20:18
سلام
یه هارد اکسترنال A-DATA 320 GB دارم که چند روز پیش که وصل کردم ارور داد که حتما باید فرمت کنی!!
فرمت نکردم و میخوام با نرم افزار ریکاوری کنم!!
1-در صورت استفاده از چند تا نرم افزار برای ریکاوری امکان داره که بدتر بشه؟؟
2-بهترین نرم افزار ظاهرا GetDataback هست!! کدوم رو باید استفاده کنم FAT یا NTFS ؟؟؟ بهترین نسخش کدومه؟!

Ghaioom
29-04-2011, 16:50
سلام
یه هارد اکسترنال A-DATA 320 GB دارم که چند روز پیش که وصل کردم ارور داد که حتما باید فرمت کنی!!
فرمت نکردم و میخوام با نرم افزار ریکاوری کنم!!
1-در صورت استفاده از چند تا نرم افزار برای ریکاوری امکان داره که بدتر بشه؟؟
2-بهترین نرم افزار ظاهرا GetDataback هست!! کدوم رو باید استفاده کنم FAT یا NTFS ؟؟؟ بهترین نسخش کدومه؟!
هارد fat باشه با نسخه fat بازیابی کن اگه ntfs باشه با نسخه ntfs برنامه getdataback استفاده کن. این که پرسیدن نداشت! :31:

m_sport
29-04-2011, 19:29
هارد fat باشه با نسخه fat بازیابی کن اگه ntfs باشه با نسخه ntfs برنامه getdataback استفاده کن. این که پرسیدن نداشت! :31:
سلام
خب از کجا بفهمم هاردم fat هست یا ntfs

mohammad_fm
30-04-2011, 08:38
ممنون میشم راهنمای کنید

کل هارد من فرمت شده با برنامه recove my files بازیافت کردم

متاسفانه خیلی از فایلها صوتی و یدیو و عکسها قابل اجرا نیست

برنامه های هست برای تعمیر این فایلها؟

mohammad_fm
30-04-2011, 13:15
سلام
خب از کجا بفهمم هاردم fat هست یا ntfs

با راست کلیک کردن روی درایورها یا کلیک کن در کنار مای کامپیوتر مینویسه

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

ممنون میشم راهنمای کنید

کسی نبود راهنمای کنه ؟

ایا امکان ترمیم فایلهای خراب هست ؟

Ship Storm
30-04-2011, 16:57
ممنون میشم راهنمای کنید

احتمالا فایل های شما صدمه دیدن روی هارد که وقتی بازیابی شدند دچار آسیب شدند
نرم افزاری که بتونه اون ها رو ترمیم کنه نیست
کلا نرم افزارهای بازیبابی که در اختیار ما هست محدوده و امکانات کاملی رو نداره و اغلب اوقات اون چیزی نیست که ما میخوایم
برای بازیابی کامل و بدون دردسر باید به مراکز معتبر مراجعه کرد که اونم هزینه بالایی داره

m_sport
30-04-2011, 18:08
سلام
1-روش استفاده از نرم افزار
Get Data Back For NTFS 3.62 رو توضیح بدید......اخه Get Data Back for FAT 2.31 صفحه اولش فرق داره که باید تیکا رو بزنیم و تا اخر (هارد اکسترنالم که ntfs هست فرمت شده میخوام اطلاعاتشو برگردونم )
2-موقع استفاده از این نرم افزارا ( recovery) نباید با کامپوتر هیچ کاری کرد؟!؟! یعنی CPU Usage تاثیری داره!؟!!!

Ghaioom
02-05-2011, 08:29
سلام
1-روش استفاده از نرم افزار
Get Data Back For NTFS 3.62 رو توضیح بدید......اخه Get Data Back for FAT 2.31 صفحه اولش فرق داره که باید تیکا رو بزنیم و تا اخر (هارد اکسترنالم که ntfs هست فرمت شده میخوام اطلاعاتشو برگردونم )
2-موقع استفاده از این نرم افزارا ( recovery) نباید با کامپوتر هیچ کاری کرد؟!؟! یعنی CPU Usage تاثیری داره!؟!!!
نسخه آخر رو دانلود کن آسونه!
همه گزینه ها که میخوای مثلا اگه هارد فرمت شده باشه اون گزینه رو میزنی اگه چیزی پاک کرده باشی گزینه مربوطه رو میزنی. آونه یکم باهاش کار کنی.

مثلا همین لینک رو دانلود کن

omidmobham
03-05-2011, 20:32
فکر نمی کنم دیگه توضیح لازم باشه
این عکسشه خودتون ببین. فکر میکنین مشکل چیه. راه حلی دارین.
من حداقل با ده تا نـــرم افـــزار تست کردم همش همینجوری بود
در ضمن هاردمو وصل کردم به یه سیستم دیگه توی Disk Managment ویندوز هیچ مشکلی نـــداره خیلی عادی پارتشنم شده یعنی داخل My Computer هم درایو دارم ولی این درایو 31mb هست در حالی که باید حدود 931 گیگ باشه
خب با این تفاسیر چکار کنم الان ؟

منتظر راه حلم
با تشکر

hadiezp
19-05-2011, 21:29
من یه مشکل دارم امیدوارم با راهنمایی دوستان حل بشه.

وقتی میخواستم ویندوز بزنم ، اشتباهی یه درایو رو که همه اطلاعات مهم و عکسها و خلاصه هر چی که برام مهم بود رو اشتباهی فرمت کردم. حجم این درایو که D بود 100 گیگ بود که بعد از فرمت شدن کلیه حجم اون به درایو قبل از اون یعنی درایو C منتقل شده و درایو C از 100 گیگ به 200 گیگ تغییر کرده. سوال اینه که میتونم اطلاعات پاک شده درایو D رو از درایو C بازیابی کنم؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن اون درایو D دیگه وجود نداره

hesamo
20-05-2011, 12:58
سلام خدمت دوستان عزیز
من با برنامه getdataback for ntfs فایلهای درایومو که فرمت شده بود بازگردانی کردم فقط الان این فایلها رو چطوری بریزم تو هارد دوباره ؟؟؟ کپی میزنم هیجا نمیریزه
لطفا کمک کنید

Ship Storm
20-05-2011, 15:43
سلام خدمت دوستان عزیز
من با برنامه getdataback for ntfs فایلهای درایومو که فرمت شده بود بازگردانی کردم فقط الان این فایلها رو چطوری بریزم تو هارد دوباره ؟؟؟ کپی میزنم هیجا نمیریزه
لطفا کمک کنید

شما باید درایوی به جز اون درایوی که ریکاوری کردید رو انتخاب کنید و اونجا SAVE کنید

MINOR
13-06-2011, 22:07
سلام
دوستان من تونستم اطلاعات پاک شدم رو با این نرم افزار getdataback برگردونم ولی همه فایل هایی که برگردونم باز نمیشه ؟!!!
باید قیدشون رو بزنم ؟؟ :-(

MINOR
14-06-2011, 14:28
خوب انگار باید بیخیالشون بشم :|

Ship Storm
14-06-2011, 18:07
سلام
دوستان من تونستم اطلاعات پاک شدم رو با این نرم افزار getdataback برگردونم ولی همه فایل هایی که برگردونم باز نمیشه ؟!!!
باید قیدشون رو بزنم ؟؟ :-(

خوب انگار باید بیخیالشون بشم :|
با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری معمولا قسمتی از فایل هایی که بازگردانی میشن صدمه دیدن و امکان استفاده ازشون وجود نداره
برای بازیابی اطلاعات بصورت حرفه ای باید به مراکز بازگردانی اطلاعات برید که هزینه نسبتا زیادی هم داره

ravani_13
16-06-2011, 11:24
سلام دوستان

بنده یه کیس قدیمی و ویروسی دارم که واسه ارشیو عکس هام ازش استفاده میکنم

دیشب داشتم توی عکسام چرخ میزدم ، صبح که پاشدم دیدم اون درایو تقریبا خالی شده جز چند تا فایل ،

حالا کسی میتونه بگه دلیلش چیه و اینکه چطور میشه عکس ها رو برگردوند چون کل زندگیم اونجا بود

مرسی اگه جواب فوری بهم بدین و دقیق

aref_m
23-06-2011, 16:24
سلام
چند وقت پیش ویندوزممو عوض کردم یه XP ریختم بعد از یه هفته هم یه nod32 ریختم و گذاشتم اسکن کنه ، اومدم دیدم :18::18: همه ی عکسامو زده delete . بعد رفتم تو پوشه ی عکسا دیدم خبری از عکسا نیست:37: ولی هنوز عکسا حجم اشغال کرده بود. حالا من موندم چی کار کنم چند سال برای گرفتن این عکسا زحمت کشیده بودم.:19: حالا از شما کمک می خوام بگید چی کار کنم؟ یکی از بچه ها گفت ریکاوری کنم ولی فایده نداشت.
با تشکر :40:

AlexanderMahone
23-06-2011, 17:35
سلام
چند وقت پیش ویندوزممو عوض کردم یه XP ریختم بعد از یه هفته هم یه nod32 ریختم و گذاشتم اسکن کنه ، اومدم دیدم :18::18: همه ی عکسامو زده delete . بعد رفتم تو پوشه ی عکسا دیدم خبری از عکسا نیست:37: ولی هنوز عکسا حجم اشغال کرده بود. حالا من موندم چی کار کنم چند سال برای گرفتن این عکسا زحمت کشیده بودم.:19: حالا از شما کمک می خوام بگید چی کار کنم؟ یکی از بچه ها گفت ریکاوری کنم ولی فایده نداشت.
با تشکر :40:
دوست عزیز با چه نرم افزاری ریکاوری رو انجام دادید؟

aref_m
24-06-2011, 07:27
دوست عزیز با چه نرم افزاری ریکاوری رو انجام دادید؟
با این برنامه Wondershare Photo Recovery . ولی به نظر خودم پاک نشده چون هنوز فضا اشغال کرده و وقتی فلدرو کپی میکنم اسم عکسایی که داره کپی میکنه رو مینویسه ولی خبری از عکسا نیست.:23:

AlexanderMahone
24-06-2011, 22:02
با این برنامه Wondershare Photo Recovery . ولی به نظر خودم پاک نشده چون هنوز فضا اشغال کرده و وقتی فلدرو کپی میکنم اسم عکسایی که داره کپی میکنه رو مینویسه ولی خبری از عکسا نیست.:23:
فایل های شما ممکنه مخفی شده.فایل هارو از حالت مخفی خارج کنید و بعد وارد محل عکسها بشید و عکس ها روانتخاب کرده و از حالت مخفی خارج کنید و اما اگر خواستید ریکاور کنید از نرم افزار RecoverMyFile استفاده کنید

aref_m
25-06-2011, 07:38
فایل های شما ممکنه مخفی شده.فایل هارو از حالت مخفی خارج کنید و بعد وارد محل عکسها بشید و عکس ها روانتخاب کرده و از حالت مخفی خارج کنید

اگه منظورتون Hidden هست باید بگم نه نیست.:46:

AlexanderMahone
25-06-2011, 15:02
اگه منظورتون Hidden هست باید بگم نه نیست.:46:
اگر Hidden نیست از نرم افزار RecoverMyFile استفاده کنید

aref_m
27-06-2011, 09:34
سلام تونستم عکسارو پیدا کنم. (با یه ترفندی :31:) ولی وقتی می خوام save کنم کد فعال سازی می خواد. تو گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نکردم، این یکی داره اعصابمو خورد میکنه:41: شما می تونید کمک کنید. ورژنش اینه 7.2.Recover My Files v4

AlexanderMahone
27-06-2011, 16:24
سلام تونستم عکسارو پیدا کنم. (با یه ترفندی :31:) ولی وقتی می خوام save کنم کد فعال سازی می خواد. تو گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نکردم، این یکی داره اعصابمو خورد میکنه:41: شما می تونید کمک کنید. ورژنش اینه 7.2.Recover My Files v4
00000G-C0QMUR-X6QMBB-CUVVQD-UYCQM9-H8JV24-R4MAR6-1QHVTU-KRQM5G
00000G-C0QQT0-36ED3Z-P6Z9QX-4MJV28-ZDYR6E-808UAM-58Q8CH-HZNGUB
=================================================
name : TEAM ROGUE
pass : 0JFWRM-58K268-1QP3FD-DN06KF
=================================================
Serial :00000G-C0QQT0-36ED3Z-P6Z9QX-4MJV28-ZDYR6E-808UAM-58Q8CH-HZNGUB
---------------------------------------------------------------------
Name : iLgiNcH
Serial :Q8AJTJ-4H9YH7-WRBNBH-2Z4Z0K-X5RUV3-ZR40YY-U3ZE2V-9GRQ9Q
----------------------------------------------------------------------
Name: GeoDeeJay
code: 0000G0-UHGG9E-1ERC53-G9GMZN-VA8X07-U4Q1M7-Y4T00D-83MGZQ-BZ7389
Name : iLgiNcH
Serial :Q8AJTJ-4H9YH7-WRBNBH-2Z4Z0K-X5RUV3-ZR40YY-U3ZE2V-9GRQ9Q
Name: My Computer
Serial: 00000G-E7GDC6-BRUEB9-X7CXG3-3B6BF7-
T3Y9BN-8YJ1RT-ZN56YE-U6YQ5X
Name: My Computer
Serial: 00000G-E7GDC6-BRUEB9-X7CXG3-3B6BF7-T3Y9BN-8YJ1RT-ZN56YE-U6YQ5X
Name : Recover My Files
Serial : 0000G0-H56PJK-XGPB0U-GGZQYH-FWY2DX-DR56T0-H4CPKP-P0WV5C-4MK4JF
name: Recover My Files Serial: 0000G0-H56PJK-XGPB0U-GGZQYH-FWY2DX-DR56T0-H4CPKP-P0WV5C-4MK4JF
==================================
Name : My Computer
Key : 00000G-E7GDC6-BRUEB9-X7CXG3-3B6BF7-T3Y9BN-8YJ1RT-ZN56YE-U6YQ5X

==================================
موقع امتحان کدهای بالا به اینترنت متصل نباش اگر جواب ندادند از لینک زیرنرم افزار رو به همراه کرک دریافت کن:

Ali-ss
07-07-2011, 17:58
بهترین نرم افزار بازیابی فایل های فشرده کدام هست؟ من چند فایل فشرده که توی یک پوشه بود پاک کردم و هنوز داده ای روی اون هارد نریختم

وقتی می خوام از نرم افزارهای بازیابی استفاده کنم سئوال می پرسه که فایل ایمیج رو لود کن! منظورش کدوم فایل ایمیج هست وقتی من فایلی ندارم!؟

mh66666
20-07-2011, 11:37
با سلام
من ميخوام اطلاعات فلشم بازيابي نشه چيكار كنم؟
لطفا كمكم كنيد
با تشكر

MrGee
20-07-2011, 18:44
با باید به برنامه های wipe فایلهای فلش رو به طور کامل حذف یا فرمت کنید

roohoravan
22-07-2011, 12:08
سلام.دوستان ؛ هارد من فرمت شده بود و با برنامه any found مطالب و فايل ها را به خوبي برگرداندم و همه سالم هست فقط فايل هاي زيپ شده را باز نميكنه و پيغام ميده كه آرشيو آن خالي هست.ممنون ميشم را هنمايي كنيد.در ضمن اين فايل هاي rar با همان حجم واقعي كه داشتند بازيابي شدند و سالم هستند (ظاهرا) فقط باز نميشند.ممنون

MrGee
22-07-2011, 16:43
شما یه بار دیگه با نرم افزارهای دیگه هم رکاوری کن شاید با اونها درست برگشت هم چنین می شه از برنامه zip repair استفاده کرد که ممکنه جواب بده

roohoravan
22-07-2011, 18:22
شما یه بار دیگه با نرم افزارهای دیگه هم رکاوری کن شاید با اونها درست برگشت هم چنین می شه از برنامه zip repair استفاده کرد که ممکنه جواب بده

سلام. با zip repair هم باز نكرد.

Jiraya_Sama
22-07-2011, 18:56
سلام:5:

سیستم فایلت ntfsدیگه
چون فرمت شده ممکنه اطلاعاتش رو از روی mftفایل اورده باشه و وقتی بازیابی میشه باهمون حجم واقعی برگزدند ولی باز نمی شوند

سلام.دوستان ؛ هارد من فرمت شده بود و با برنامه any found مطالب و فايل ها را به خوبي برگرداندم و همه سالم هست فقط فايل هاي زيپ شده را باز نميكنه و پيغام ميده كه آرشيو آن خالي هست.ممنون ميشم را هنمايي كنيد.در ضمن اين فايل هاي rar با همان حجم واقعي كه داشتند بازيابي شدند و سالم هستند (ظاهرا) فقط باز نميشند.ممنون

نمیدونم این برنامه چجوریه ولی یه سوال فقط zip , rarباز نمیشه بقیه بخوبی باز میشوند:13:

roohoravan
22-07-2011, 21:00
سلام:5:

سیستم فایلت ntfsدیگه
چون فرمت شده ممکنه اطلاعاتش رو از روی mftفایل اورده باشه و وقتی بازیابی میشه باهمون حجم واقعی برگزدند ولی باز نمی شوند

نمیدونم این برنامه چجوریه ولی یه سوال فقط zip , rarباز نمیشه بقیه بخوبی باز میشوند:13:

سلام.بله بقيه مطالب كاملا سالم هستند فقط همين فايل هاي زيپ مشكل دارند.ممنون

Jiraya_Sama
22-07-2011, 23:52
دو تا کار پیشنهاد میکنم امتحان کن شاید جواب بده

یک برنامه ی Zip Repair در چند جور متاوتش وجود داره که یه همچین مشکلی با فایلهای زیپ پیدا کردم بیشتر برنامه ها رو امتحان کردم وفقط یکیش جواب داد
مطمئن نیستم این بود یا نه اینو امتحان امیوارم جواب بده

Zip Repair Tool 3.3

اگر درست نشد بگو:10: تا راه حل بدی رو بگم

roohoravan
23-07-2011, 11:44
دو تا کار پیشنهاد میکنم امتحان کن شاید جواب بده

یک برنامه ی Zip Repair در چند جور متاوتش وجود داره که یه همچین مشکلی با فایلهای زیپ پیدا کردم بیشتر برنامه ها رو امتحان کردم وفقط یکیش جواب داد
مطمئن نیستم این بود یا نه اینو امتحان امیوارم جواب بده

Zip Repair Tool 3.3

اگر درست نشد بگو:10: تا راه حل بدی رو بگم
سلام. متاسفانه درست نشد.ممنون كه پيگير مشكل من هستي.خدا خيرت بده.يا علي

Ghaioom
23-07-2011, 11:49
گاهی نرم افزارهای بازیابی اگر فایل رو هم بازیابی کنند نمیتونن کامل بازیابی کنن یه جورایی گاهی فایل ها ناقص میشه.

roohoravan
23-07-2011, 12:16
گاهی نرم افزارهای بازیابی اگر فایل رو هم بازیابی کنند نمیتونن کامل بازیابی کنن یه جورایی گاهی فایل ها ناقص میشه.

سلام.آخه تمام مطالبم سالم هست فقط فايل هاي rar مشكل دارند.ممنون

Jiraya_Sama
23-07-2011, 12:21
سلام. متاسفانه درست نشد.ممنون كه پيگير مشكل من هستي.خدا خيرت بده.يا علي
نه بابا این چه حرفیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/1057.gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(2083).gif

این دوست عزیزمون درست میفرمایند (اینو بالاهم گفتم)

خوب به نظرمن این برنامه برایه بازیابی اطلاعاتتون استفاده کنید به نظر من که از تمام برنامه های ریکاوری بهتر

اینم لینکش

Jiraya_Sama
23-07-2011, 12:31
جیگر پس چرا نمیگی rarهتم خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(1456).gif

معمولا فایلهای زیپ کمتر تعمیر می شوند ولی رر ها بهترند

من با این برنامه تا حالا خیلی کار کردم کارش عالیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(2347).gif

دز غیر این صورت از راه حل بالا اسفاده کنید (اگه باز هم نشد همیطور که بالا گفته شد اطلاعاتتون رفته روهوا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(1939).gif البته اینطور که من میدونم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(2473).gif

roohoravan
23-07-2011, 13:41
جیگر پس چرا نمیگی rarهتم خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(1456).gif

معمولا فایلهای زیپ کمتر تعمیر می شوند ولی رر ها بهترند

من با این برنامه تا حالا خیلی کار کردم کارش عالیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(2347).gif

دز غیر این صورت از راه حل بالا اسفاده کنید (اگه باز هم نشد همیطور که بالا گفته شد اطلاعاتتون رفته روهوا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(1939).gif البته اینطور که من میدونم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(2473).gif

پسوردش DownloadYar هست ؟ ممنون

Jiraya_Sama
23-07-2011, 13:52
آره هواسم نبود پسوردشو بزارم:31:

قابلی نداشت جیگر:40:امیدوارم کارت راه بیوفته

رمز فایل:

roohoravan
23-07-2011, 14:27
سلام. دوستان ؛ هيچ روشي جواب نداد. از همه ممنونم.ظاهرا بايد بي خيال بشم. يا علي

husy12
23-07-2011, 14:31
آیا نرم افزار های اتو ران هم شامل این بحث می شند؟ اگه می شن بگید ما هم فعال شیم

abaspoor
26-07-2011, 14:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
من برنامه Asus Data Security Manager رو روی لپ تاپم نصب کردم.
یک سری از عکسا و فیلمام و قفل کردم.ویندوزم سونه از شانس بد دچار مشکل شد و من مجبور شدم عوضش کنم.
از عکسام بک آپ نگرفتم بعد اومدم که عکسامو باز کنم دیدم قفله و برنامه ADSM همون بالایی رو دوباره نصب کردم.و همون پسورد رو گذاشتم اما باز نشد که نشد.
وقتی بازگشایی میکنم میزنه بازگشایی شد اما باز نمیکنه . حالا باید چیکار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید.لپ تاپم asus هست.
ویندوزم سون 64bit

Ship Storm
26-07-2011, 15:19
آیا نرم افزار های اتو ران هم شامل این بحث می شند؟ اگه می شن بگید ما هم فعال شیم

نخیر
نرم افزارهای اتوران تاپیک جداگانه دارند:

»» بحث و گفتگو و طرح مشکلات در مورد نرم افزارهای اتوران ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

irainian
31-07-2011, 10:52
ببخشید دوست من نمیدونم چیکار کرده بود بدون اینکه فرمت بزنه هاردش 500 هست یکدفعه دو تا درایو رو uinpartionate یک درایو دیگه رو هم که از قبل خودش فرمت کرده بوده و unpartitionate شده بوده میشه جمعا سه تا درایو که جمعا 250 تا میشه بار بعدی میاد دوباره پارتیشن بندی میکنه البته توجه داشته باشید فقط یک درایو فرمت شده بود اون دو تا درایوی که همین جوری ویندوز زده بود پارتیشن بندی نشده پر از اطلاعات بوده بار بعدی اون 250 گیگی که پارتیشن بندی نشده بوده رو به سه تا درایو تقسیم میکنه که که حجمش با حجمی که قبل از این اشکال بر بخوره تفاوت داشته مثلا قبل از این اشکال این 250 گیگ به صورت دو تا 100 تا و یه پنجاه تا بوده که اون پنجاه تا همونی بوده که فرمت شده و اون دو تا صد تا همونی که پر از اطلاعات بوده و بعد پارتیشن نشده نشون داده شده تو سیستم بعد از پارتیشن تقسیمش میکنه به 3 تا حدود 75 تا
حالا کار میتونه بکنه که اطلاعات مربوط به اون دو تا 100 گیگی بر گرده که الان تبدیل شده به 3 تا 75 تا

X Ray
05-08-2011, 12:51
سلام..
من سیستم عامل مک دارم.
کل عکس ها و فیلم های مموری کاردم پاک شده !!! با چه برنامه ای می تونم ریکاور کنم ؟
راهنمایی کنید لطفا..
ممنون

artzavil
05-08-2011, 23:47
سلام خسته نباشید. من هاردلب تاپمو رو فرمت کردم و ویندوزمو ریکاور کردم تمام اطلاعاتمم کات کردم روی هارد اکسترنال. اون هاردو گم کردم چجوری میشه اطلاعاتمو از روی هارد لب تاپ برگردونم؟

mh.mahmoudi68
28-08-2011, 22:29
سلام دوستان من یه پوشه حاوی 100 گیگ فیلم دانلود شده را پاک کردم میخواستم نرم افزاری بگید گه همه را بدون کوچکترین خطایی برگردونه همه فنون از قبیل کپی نکردن تو درایو و ... را هم رعایت کردم فقط یه نرم افزار عالی میخوام

در ضمن راهی نیست که فایلها دگه از هارد پاک نشن یعنی اوایی که نباید پاک بشن؟؟؟؟؟

ask_bl
28-08-2011, 22:41
سلام دوستان من یه پوشه حاوی 100 گیگ فیلم دانلود شده را پاک کردم میخواستم نرم افزاری بگید گه همه را بدون کوچکترین خطایی برگردونه همه فنون از قبیل کپی نکردن تو درایو و ... را هم رعایت کردم فقط یه نرم افزار عالی میخوام

در ضمن راهی نیست که فایلها دگه از هارد پاک نشن یعنی اوایی که نباید پاک بشن؟؟؟؟؟
سلام
پیشنهاد بنده:
1. GetData Recover My Files Professional v4.7.2.1139
2. GetDataBack for NTFS 4.22

polestar98g
31-08-2011, 22:36
با سلام؛
پیشنهاد بنده هم که تجربه‌ی تلخی مثل شما داشتم اینه: Handy Recovery
مزایا: ابتدا با سرعت بی‌نظیری شروع به اسکن می‌کنه سپس لیستی از فایل‌های حذف شده را ارائه می‌دهد؛ شما فورمت های مورد نظرتان را انتخاب کرده محل ذخیره‌ی بازیافت را وارد می‌کنید؛ بعدش نرم افزار با سرعت بی‌نظیری شروع به بازیافت می‌کند. اینم لینک دانلودش:

موفق باشید.

StarrySky
08-09-2011, 18:41
سلام دوستان
تاپیک قبلی رو تو بخش اشتباه زده بودم. شدیدا و سریعا به کمکتون نیاز دارم.
موقع نصب ویندوز به اشتباه سه تا از پارتیشن های هاردم پاک شدن و شدن یه پارتیشن. هرچی داده روشون داشتم پریده. با چه نرم افزاری میتونم برشون گردونم؟ از بین این برنامه های ریکاوری کدوم بهترن؟
الان از این درایو نمیتونم استفاده کنم چون فرمت نشده ست، باید اول فرمتش کنم تا بتونم اطلاعاتش رو بازیابی کنم یا همینجوری بمونه؟
پیشاپیش از هر کمکی ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
08-09-2011, 21:12
با سلام
اول از همه سعی کنید که روی درایوهایی که اطلاعاتتون رو از دست دادید فایلی دیگه کپی نکنید.
دوم هم از نرم افزار getdataback استفاده کنید. قوی ترین نرم افزار در این زمینه هست.
و در آخر هم احتمال برگشت اطلاعاتتون هم چیزی بین 50 درصد هست.

موفق باشید.

StarrySky
09-09-2011, 11:18
ممنون دوست من
قبل از اینکه پست شما رو ببینم active partition recovery رو دانلود کرده بودم و الان با اون اسکن کردم. فولدرها و فایلها رو نشون میده خوشبختانه. حالا واسه ریکاور و سیو کردن یه سوال دارم: تو همون درایو نباید سیو کنم، نه؟ چه جوری رو هارد یه لپتاپ دیگه سیو کنم؟
بازم ممنون:11:

StarrySky
09-09-2011, 15:39
الان خواستم ریکاور کنم با همون Active Partition Recovery، اصلا نمیپرسه کجا سیو کنه و این ارور رو میده:

بهم گفتن اگه این پارتیشن رو پاک کنم (unpartition کنم) و بعد با این برنامه اسکن کنم دیگه این ارور رو نمیده و پارتیشن های قبلیم رو برمیگردونه و همونجا ریکاور میکنه. درست گفتن؟ این کار رو بکنم؟

بردیا
13-09-2011, 19:19
من با getdataback یه فایل 40 گیگی رو که پاک شده بود از رو سیستمم دارم ریکاوری میکنم
کلی عکس و فیلم توشون بوده
فایلا رو برمیگردونه ولی هیچ کدوم اجرا نمیشن فعلا
راه حل دیگه ای نیست؟

ask_bl
13-09-2011, 19:29
من با getdataback یه فایل 40 گیگی رو که پاک شده بود از رو سیستمم دارم ریکاوری میکنم
کلی عکس و فیلم توشون بوده
فایلا رو برمیگردونه ولی هیچ کدوم اجرا نمیشن فعلا
راه حل دیگه ای نیست؟
اگر اجرا نمیشن احتمال سالم بودنشون خیلی کمه! البته بعضی هاشون باید اجرا بشن!
اما پیشنهاد میکنم با یه نرم افزار دیگه تست کنین!
GetData Recover My Files Professional

بردیا
13-09-2011, 20:29
اگر اجرا نمیشن احتمال سالم بودنشون خیلی کمه! البته بعضی هاشون باید اجرا بشن!
اما پیشنهاد میکنم با یه نرم افزار دیگه تست کنین!
GetData Recover My Files Professional

خیلی از عکسا یا فیلمارو تست کردم ولی هیچکدومشون اجرا نشدن.
من فایلای حذف شده رو روی یه درایو توی کامپیوترم داشتم و روی هارد اکسترنال یکی از اقوام
روی هر دوشون هم پاک شده ولی حداقل میدونم روی هارد اکسترناله بعد پاک شدنش هیچ گونه کپی دوباره ای صورت نگرفته ولی روی درایوم این اتفاق افتاده
میشه روی هارد اکسترنال ریکاوری کرد و احتمالش هست بهتر جواب بده؟

اگر پول بدم برام بیرون اینکارو بکنن احتمال بیشتری داره نسبت به استفاده خودم از نرم افزارای مختلف؟

ask_bl
13-09-2011, 21:18
خیلی از عکسا یا فیلمارو تست کردم ولی هیچکدومشون اجرا نشدن.
من فایلای حذف شده رو روی یه درایو توی کامپیوترم داشتم و روی هارد اکسترنال یکی از اقوام
روی هر دوشون هم پاک شده ولی حداقل میدونم روی هارد اکسترناله بعد پاک شدنش هیچ گونه کپی دوباره ای صورت نگرفته ولی روی درایوم این اتفاق افتاده
میشه روی هارد اکسترنال ریکاوری کرد و احتمالش هست بهتر جواب بده؟

اگر پول بدم برام بیرون اینکارو بکنن احتمال بیشتری داره نسبت به استفاده خودم از نرم افزارای مختلف؟
راستش رابطه خیلی دقیقی بین مدت زمان پاک شدن و کپی نکردن اطلاعات با احتمال ریکاوی نیست!
من خودم یه هارد داشتم که بعد از بارها فرمت و .. عکس های خیلی قدیمی در حدود یک سال پیش رو بر گردوند ولی یکی دیگه از دوستان حتی نتونست نصف فایل هایی که از پاک شدنشون یک هفته هم نگذشته بود رو برگردونه!
ولی به هر حال شما با برنامه هایی که امتحانشون رو پس دادن تست بکنین اگر نشه باید ببرین بیرون که احتمال ریکاوری خیلی بیشتر از این نرم افزارهاست که البته هزینه اش هم همینطور ...

javady
15-09-2011, 23:50
دوستان سلام
آیا System Restore ویندوز باعث برگردوندن اطلاعات و فایل های پاک شده میشه؟ و میشه با اون برگردوند من فقط delete زدم اما تو سطل آشغالمم نیست اون پوشه دسکناپم رو از روی my computer پاک کردم و تو دسکتاپم کلی پوشه داشتم که همشون پاک کشدن تو سطل آشغالمم هم نیستن چیکار باید بکنم؟
البته با برنامه GetDataBack for FAT / NTFS 4.22 برگردوندم اما متاسفانه فاقلها باز نمیشه کسی راه حلی نداره؟

من فقط از این برنامه استفاده کردم

Ship Storm
16-09-2011, 10:58
دوستان سلام
آیا System Restore ویندوز باعث برگردوندن اطلاعات و فایل های پاک شده میشه؟ و میشه با اون برگردوند من فقط delete زدم اما تو سطل آشغالمم نیست اون پوشه دسکناپم رو از روی my computer پاک کردم و تو دسکتاپم کلی پوشه داشتم که همشون پاک کشدن تو سطل آشغالمم هم نیستن چیکار باید بکنم؟
البته با برنامه GetDataBack for FAT / NTFS 4.22 برگردوندم اما متاسفانه فاقلها باز نمیشه کسی راه حلی نداره؟

من فقط از این برنامه استفاده کردم

فایل های سیستمی و نرم افزارهایی که نصب بوده رو برمیگردونه و اطلاعات جانبی رو ریکاوری نمیکنه
شما با نرم افزار O&O DiskRecovery تست بزن تا حد ممکن فایل ها رو ریکاوری میکنه ولی خوب احتمال 50 50 هست

Cheric1986
17-09-2011, 04:32
سلام دوستان من ویندوز ۷ home basic که اورجینال خود لپ تاپ دارم و حالا میخوا با سی دی بک آپ که روز اول برام گرفتن برشگردونم یا ریستور کنم ۲تا سی دی هست چطور این کارو انجام بدم ممنون:11:

polestar98g
17-09-2011, 17:45
سلام دوستان من ویندوز ۷ home basic که اورجینال خود لپ تاپ دارم و حالا میخوا با سی دی بک آپ که روز اول برام گرفتن برشگردونم یا ریستور کنم ۲تا سی دی هست چطور این کارو انجام بدم ممنون
سلام؛
نگفتین که با چه برنامه‌ای بک‌آپ گرفته‌اند؟ اگه با خود ویندوز 7 باشه، ابتدا سیستم را روشن کرده سیستم را با آن راه اندازی کنید، و وارد مراحل نصب ویندوز شوید یعنی Install شوید، در همان پنجره‌ی دوّم، یک گزینه به نام: Repair windows هست که روی Restore کلیک کرده محلّ بک‌‌آپ که مال شما همون سی‌دی ها می‌باشد وارد خواهید کرد که وقت نکردم تصویرش را براتون بذارم؛
ولی اگه با نرم افزارهای دیگه بک‌آپ گرفته باشه (که احتمالش بعیده) باید با همان نرم‌افزار نیز بازگردانی شود مثل Ghost .
حالا اگه باز مشکل داشتید مطرح کنید.

Cheric1986
17-09-2011, 20:15
ممنون از جوا بتون
فکر میکنم از طریق خود ویندوز گرفته باشن ولی ۲تا دی وی دی هست مشکلم اینه سی دی اولو داخل دی وی دی بزارم خودش درخواسته سی دی دومو میکنه؟ یا اینکه مثلا سی دی اول برای ویندوزه و دومی برای دایو های لپ تاپ یا وینوز و باید در محیط خود ویندوز اقدام کنم؟
لپ تاپم dell
سوال دیگم اینکه برای ریستور کردن موقع راه اندازی و بوت باید f10 رو بزنم و بعد ؟repair
اگه ممکنه مراحلشو توضیح بدین
و اینکه فرمت هم لازمه برای درایو c
اگه لازمه لطف کنین و این مرحلشو هم توضیح بدین

:40:

hajoo
17-09-2011, 20:58
سلام.
من متاسفانه در حالی که دوربین روشن بود حافظه دوربین(memory stick pro duo) رو ازش خارج کردم.بعد از این دیگه دوربین اینو نمیشناسه(error میده) و وقتی هم که به pc وصلش میکنم میگه باید format بشه.
با نرم افزار recovery my files هم هیچ فایلی شناسایی نمیشه.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

jaho
22-09-2011, 01:34
دوستان خوبم،سلام..
یکی از درایوهامو با acronis disk director دوقسمت کردم اما پروسه روی 50٪ باقی موند،مجبور شدم ری‌استارت کنم
بعد از بالا اومدن درایوم دو قسمت شده بود اما حدود 60 گیگ از اطلاعاتش از بین رفته..
البته حجمی که درایو نشون میده همون حجم سابقه(ینی حجم فعلی درایو : حجم فایل های موجود + فایل هایی که از بین رفتن..)
با برنامه های recuva
active partition recovery هم امتحان کردم اما نمیتونن چیزی رو برگردونن..
:41:
چه کنم..!؟

Dew Drop
22-09-2011, 03:21
سلام
نرم افزار GetDataBack for NTFS رو امتحان کنید.

eblisandenzo
30-09-2011, 11:34
سلام دوستان ! من دیروز یه پوشه ای از فیلم ها و عکسهام رو با shift delet پاک کرد. اون هم خیلی اتفاقی ! میخوام بدونم چطور باید برگردونم ! خیلی ضروریه ! قضیه حیثیتیه به خدا !

ویندوزم 7 32bit هستش ! در ضمن پوشه ای که پاک کردم درایو c یعنی windows بود !

چه خاک تو سرم بریزم !

Ship Storm
30-09-2011, 11:36
سلام دوستان ! من دیروز یه پوشه ای از فیلم ها و عکسهام رو با shift delet پاک کرد. اون هم خیلی اتفاقی ! میخوام بدونم چطور باید برگردونم ! خیلی ضروریه ! قضیه حیثیتیه به خدا !

ویندوزم 7 32bit هستش ! در ضمن پوشه ای که پاک کردم درایو c یعنی windows بود !

چه خاک تو سرم بریزم !

با نرم افزار O&O DiskRecovery امتحان کنید امدوارم مشکلتون برطظرف بشه

O&O DiskRecovery بازیابی اطلاعات از دست رفته / تمامی ورژن ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

eblisandenzo
30-09-2011, 13:01
دوست عزیز فایب ها رو چک کرد . اما وقتی save میکنم به صورت یه فایل drd save میکنه ! چه کار کنم ! 9 گیگ بود اما الان فکر کنم 400 مگ برگردونده !

ali_w810_es
30-09-2011, 16:58
سلام
اشتباها هارد یک ترابایتیمو فرمت کردم. بعد از حدود 5 درصد کنسلش کردم.
یکی از دوستان گفت که باید کامل فرمتش کنم و بعد ریکاوری کنم. درست گفته؟
چه باید کرد - مسئله این است

ask_bl
30-09-2011, 18:22
سلام
اشتباها هارد یک ترابایتیمو فرمت کردم. بعد از حدود 5 درصد کنسلش کردم.
یکی از دوستان گفت که باید کامل فرمتش کنم و بعد ریکاوری کنم. درست گفته؟
چه باید کرد - مسئله این است
سلام
تا جایی که من میدونم فرمت نکنین بهتره
حتی وقتی پارتیشن پاک میشه بهتره که پارتیشن رو دوباره نسازیم

Ship Storm
30-09-2011, 20:39
دوست عزیز فایب ها رو چک کرد . اما وقتی save میکنم به صورت یه فایل drd save میکنه ! چه کار کنم ! 9 گیگ بود اما الان فکر کنم 400 مگ برگردونده !

شما درایوتون رو انتخاب میکنید در مرحله بعد تیک سه گزینه رو بزنید که بصورت کامل و جامع اسکن کنه هارد دیسک رو ، البته قبلش نرم افزار باید کرک شده باشه که در مرحله Save کردن دچار مشکل نشه
در صورتی که نتونستید فایل هاتون رو ریکاوری کنید از نرم افزارهایی مثل :
get data recover my files و یا r-studio و در نهایت GetDataBack for FAT / NTFS رو استفاده کنید

ali_w810_es
30-09-2011, 21:09
سلام
تا جایی که من میدونم فرمت نکنین بهتره
حتی وقتی پارتیشن پاک میشه بهتره که پارتیشن رو دوباره نسازیم
مشکل اینه که درایو رو باز نمیکنه البته امتحان نکردم که نرم افزار ریکاوری میشناستش یا نه
شما اطلاعاتی ندارید

ask_bl
30-09-2011, 21:16
مشکل اینه که درایو رو باز نمیکنه البته امتحان نکردم که نرم افزار ریکاوری میشناستش یا نه
شما اطلاعاتی ندارید
مهم نیست، درایو شناخته میشه با نرم افزارهای ریکاوری

Somia
02-10-2011, 07:33
سلام
من پس از delete کردن ویروسی از روی فلشم عکسام رو از دست دادم.
برای برگردوندنش از نرم افزار recover my file استفاده کردم که گفت برای ذخیره اطلاعات باید بخرمش.
و از mini tool power استفاده کردم که بیشتر عکسای ریکاوری شده باز نمی شد، چه نرم افزاری خریدنی نیست و عکسام رو درست وحسابی برمیگردونه؟
ممنون

R.Karaj
02-10-2011, 11:32
سلام
من پس از delete کردن ویروسی از روی فلشم عکسام رو از دست دادم.
برای برگردوندنش از نرم افزار recover my file استفاده کردم که گفت برای ذخیره اطلاعات باید بخرمش.
و از mini tool power استفاده کردم که بیشتر عکسای ریکاوری شده باز نمی شد، چه نرم افزاری خریدنی نیست و عکسام رو درست وحسابی برمیگردونه؟
ممنون

سلام دوست عزیز
شما میتونید از نرم افزار زیر برای بازگردانی اطلاعات از دست رفته که اصولا عکس هستند استفاده کنید:
Get Data Recover My Photos
امیدوارم مشکلت حل بشه:11:

ali_w810_es
03-10-2011, 17:29
مهم نیست، درایو شناخته میشه با نرم افزارهای ریکاوری

نرم افزار بعد 90 دقیقه زمان باقی مانده رو زد 500 ساعت.
جدا باید اینقدر صبر کرد؟

ali_w810_es
03-10-2011, 21:28
مشکل حل شد

مرتضی nvcd
21-10-2011, 12:17
اقا تقریبا بدبخت شدم ... دیگه هیچ هویتی ندارم ... دیگه بهتره بمیرم دی:

چند وقت پیش یه بک اپ از درایو c با norton ghost گرفتم ... دیروز اومدم یه ریستور بکنم نگو اشتباهی بجای patition from image زدم disk from image ... در نتیجه ویندوز قبلیم که بک اپ گرفته بودم کامل نصب شد اما یه درایو !!!!!!!

تمام درایو های قبلیم پاک شد ... چون من ایمیج بک اپ رو برای کل هاردم ریستور کردم ... الانم یه درایو دارم به حجم 320 گیگ که فقط توش ویندوز نصبه ... حالا با نرم افزار هایی مثل گت دیتا بک سرچ می کنم ... لبست رو بهم نشون می ده ... فایلام رو می بینم ... ولی وقتی برشون می گردونم نمی تونم بازشون کنم ....

یکی بداد برسه که اطلاعات 10 ساله ام پرید ... یه دنیا پرید ... اقا هویتم پرید دی:

Erfan.B
21-10-2011, 15:34
اقا تقریبا بدبخت شدم ... دیگه هیچ هویتی ندارم ... دیگه بهتره بمیرم دی:

چند وقت پیش یه بک اپ از درایو c با norton ghost گرفتم ... دیروز اومدم یه ریستور بکنم نگو اشتباهی بجای patition from image زدم disk from image ... در نتیجه ویندوز قبلیم که بک اپ گرفته بودم کامل نصب شد اما یه درایو !!!!!!!

تمام درایو های قبلیم پاک شد ... چون من ایمیج بک اپ رو برای کل هاردم ریستور کردم ... الانم یه درایو دارم به حجم 320 گیگ که فقط توش ویندوز نصبه ... حالا با نرم افزار هایی مثل گت دیتا بک سرچ می کنم ... لبست رو بهم نشون می ده ... فایلام رو می بینم ... ولی وقتی برشون می گردونم نمی تونم بازشون کنم ....

یکی بداد برسه که اطلاعات 10 ساله ام پرید ... یه دنیا پرید ... اقا هویتم پرید دی:

دوست من شما اگه از ابتدا پارتیشن ها رو بازیابی می کردی کارت راحت تر می شد ولی اطلاعات قبلیت اگه مجدد روش نوشته شده باشه به هیچ وجه قابل بازیابی نیست.چه به روش پارتیشن ریکاوری (فقط ممکنه پارتیشنت ریکاوری بشه ولی توش خالی باشه!) چه به روش سرچ فایل ها.
موفق باشی دوست من.

amir.7
24-10-2011, 14:28
سلام

دوستان من 30 گیگ فایلهای تصویری رو با نرم افزار پاور دیتا ریکاوری برگردوندم اما هیچ کدوم پخش نمیشن ،

اگه دوستان میتونن لطفا راهنمایی کنن .

ممنون

Ghaioom
25-10-2011, 08:18
سلام

دوستان من 30 گیگ فایلهای تصویری رو با نرم افزار پاور دیتا ریکاوری برگردوندم اما هیچ کدوم پخش نمیشن ،

ممنون
دوست من معلوم نیست که همیشه بتونی یه فایلی برگردونی ولی پلیر بتونه بخونتش.
شما با پلیرهای مختلف تست کن مثلا vlc یا k-lite - kmplayer

Erfan.B
26-10-2011, 18:31
سلام

ممنون

دوست من پخش نمی شن دقیقاً یعنی چی؟ ارور می دن؟ اگه ارور می دن چه اروری؟
شما درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن ، کدک ها رو هم نصب کن ببین مشکلت حل می شه یا نه (البته طبق گفته ی دوستمون همه ی فایل های ریکاوری شده هم قابل پخش نیستن به دلیل اور رایت شدن.)
موفق باشی دوست من:11:

hamidreza73b
27-10-2011, 15:41
سلام
من بعضی اطلاعاتمو تو پارتیشن بندی از دست دادم حالا یکی که از همه مهم تر بود رو برگردوندم اون یه ایمیج از یه سی دی هستش ولی هر کاری می کنم نه باز میشه و نه رایت میشه خوهش میکنم راهنماییم کنید چون اون خیلی خیلی برام مهمه خیلی خیلی
حاضرم به هر قیمتی شده اون رو باز کنم اخه کل خاطراتمه تو خیلی سال پیش
خواهش میکنم هر کسی می دونه راهنماییم کنه

hamid_diablo
27-10-2011, 18:31
سلام دوستان

ببخشید مشکلمو اینجا مطرح میکنم!!

دنبال مقاله ای درباره ذخیره و بازیابی اطلاعات هستم.تو انجمن درخواست مقالات مطرح کردم اما جوابی نگرفتم

دانشجوی رشته نرم افزارم و استاد درس ذخیره و بازیابیمون گفته که مقاله ای مرتبط با کتاب و موضوع درسیمون بیارید

ممنون میشم کمکم کنید

Ship Storm
27-10-2011, 19:02
سلام
من بعضی اطلاعاتمو تو پارتیشن بندی از دست دادم حالا یکی که از همه مهم تر بود رو برگردوندم اون یه ایمیج از یه سی دی هستش ولی هر کاری می کنم نه باز میشه و نه رایت میشه خوهش میکنم راهنماییم کنید چون اون خیلی خیلی برام مهمه خیلی خیلی
حاضرم به هر قیمتی شده اون رو باز کنم اخه کل خاطراتمه تو خیلی سال پیش
خواهش میکنم هر کسی می دونه راهنماییم کنه

سلام
در صورتی که با استفاده از نرم افزارهای بازیابی مثل (-O&O DiskRecovery- R-Studio - Recover My Files - Get Data -) موفق نشدید فایل رو بصورت سالم ریکاوری کنید باید ، اگر اطلاعات واقعا براتون مهمه باید به مراکز بازیابی اطلاعات ببرید تا اونجا فایل رو براتون ریکاوری کنند و سالم تحویلتون بدند
از نرم افزار های ریکاوری تا حدودی میشه بهره برد و حدود 70% مواقع مفید هستند و در 30% مواقع جواب نمیدن

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

سلام دوستان

ببخشید مشکلمو اینجا مطرح میکنم!!

دنبال مقاله ای درباره ذخیره و بازیابی اطلاعات هستم.تو انجمن درخواست مقالات مطرح کردم اما جوابی نگرفتم

دانشجوی رشته نرم افزارم و استاد درس ذخیره و بازیابیمون گفته که مقاله ای مرتبط با کتاب و موضوع درسیمون بیارید

ممنون میشم کمکم کنید

سلام
شما جایی که مطرح کردید درست بوده و اگر اونجا جواب نگیرید اینجا به نتیجه نمیرسید چون اسم اون انجمن مقالات هست

hamidreza73b
28-10-2011, 15:04
سلام
در صورتی که با استفاده از نرم افزارهای بازیابی مثل (-O&O DiskRecovery- R-Studio - Recover My Files - Get Data -) موفق نشدید فایل رو بصورت سالم ریکاوری کنید باید ، اگر اطلاعات واقعا براتون مهمه باید به مراکز بازیابی اطلاعات ببرید تا اونجا فایل رو براتون ریکاوری کنند و سالم تحویلتون بدند
از نرم افزار های ریکاوری تا حدودی میشه بهره برد و حدود 70% مواقع مفید هستند و در 30% مواقع جواب نمیدن

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

سلام
شما جایی که مطرح کردید درست بوده و اگر اونجا جواب نگیرید اینجا به نتیجه نمیرسید چون اسم اون انجمن مقالات هست

با عرض سلام لطفا یه مرکز بازیابی اطلاعات تخصصی به من معرفی کنید اخه خیلی برام مهمه و می خوام بدونم که به احتمال 100 درصد فایل سالمش بر می گرده؟
ممنون

Ship Storm
28-10-2011, 17:22
با عرض سلام لطفا یه مرکز بازیابی اطلاعات تخصصی به من معرفی کنید اخه خیلی برام مهمه و می خوام بدونم که به احتمال 100 درصد فایل سالمش بر می گرده؟
ممنون

این ور باید از اون مراکز بپرسید که آیا 100% برمیگرده یا نه
من یکی از دوستان هارد 500 داشت که سوخت و برد و براش ریکاوری کردند و اطلاعاتش رو برگردوندند
یادمه سال 88 بود و ایشون مبلغ 500 هزار تومان برای 500 گیگ هارد پرداخت کرد
مرکز خاصی رو من نمیشناسم شما یک سرچ تو اینترنت کن و یا آگهی های روزنامه همشهری رو بگیر از این مراکز توش زیاد معرفی شده

amir.7
28-10-2011, 19:14
دوست من معلوم نیست که همیشه بتونی یه فایلی برگردونی ولی پلیر بتونه بخونتش.
شما با پلیرهای مختلف تست کن مثلا vlc یا k-lite - kmplayer

دوست من پخش نمی شن دقیقاً یعنی چی؟ ارور می دن؟ اگه ارور می دن چه اروری؟
شما درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن ، کدک ها رو هم نصب کن ببین مشکلت حل می شه یا نه (البته طبق گفته ی دوستمون همه ی فایل های ریکاوری شده هم قابل پخش نیستن به دلیل اور رایت شدن.)
موفق باشی دوست من

سلام

ممنون دوستان عزیز

همه این کارها رو انجام داده بودم اما بازم نشد ، طبق یه راهنمایی اون فلش رو یه کوئیک فرمت کردم و مجددا ریکاوری کردم تقریبا 90

درصد اطلاعات درست شدن و با همه پلیرها اجرا شدن ، حالا دیگه نمیدونم که واقعا بخاطر این کار درست شدن یا نه

شاید مورد استفاده سایر دوستان هم قرار بگیره

از همه دوستان و اساتید محترم که برای کمک به بچه ها زحمت میکشن و وقت میزارن واقعا ممنون و سپاسگزارم

موفق باشید

hamidreza73b
29-10-2011, 15:41
ایا واقعا این کار یعنی کوئیک فرمت تاثیری رو بازیابی داره؟

Erfan.B
30-10-2011, 22:58
ایا واقعا این کار یعنی کوئیک فرمت تاثیری رو بازیابی داره؟
دوست من بی تأثیر نیست چون QUICK FORMAT به هیچ وجه فایل ها رو اور رایت نمی کنه. ولی وقتی شما یه فایل رو اور رایت کنی امکان ریکاوری اش تقریباً به صفر می رسه.
موفق باشی:11:

amir.7
31-10-2011, 00:52
دوست من بی تأثیر نیست چون QUICK FORMAT به هیچ وجه فایل ها رو اور رایت نمی کنه. ولی وقتی شما یه فایل رو اور رایت کنی امکان ریکاوری اش تقریباً به صفر می رسه.
موفق باشی:11:

سلام

عرفان جان یه مقدار راجع به اوررایت توضیح میدی لطفا ، یعنی ما چیکار میکنیم که فایل اوررایت میشه .

ممنون از زحماتت دوست عزیز :11:

Erfan.B
31-10-2011, 01:32
سلام

عرفان جان یه مقدار راجع به اوررایت توضیح میدی لطفا ، یعنی ما چیکار میکنیم که فایل اوررایت میشه .

ممنون از زحماتت دوست عزیز :11:
دوست من مثال ساده اش این می شه:
شما یه لیوان داری توش نصف حجمش آبه نصفش خالیه ، حالا بیا این لیوان رو به جای آب ، آب پرتقال بریز. مجدد جایگزین آب می شه درسته؟
حالا تو هارد هم همین جوره. اطلاعات تو سکتر ها ذخیره می شن شما وقتی یه فایلی رو پاک می کنی در حقیقت مقادیر رو صفر کردی و با جایگزین کردن یه فایل دیگه تو همون سکتر ها اون مقادیر رو تغییر می دی و صفر و یک های مختلفی رو می ذاری رو سکتر.خوب مشخصه که به هیچ وجه (موارد خیلی نادر) نمی شه این اطلاعات رو ریکاوری کرد.
موفق باشی دوست عزیز:11:

morteza.1975
27-11-2011, 02:16
با درود
دوستان من یک برنامه ای بود برای بک اب گرفتن از ویندوزم اون رو دانلود کردم و متاسفانه با اشتباهاتی باعث شدم که هارد 500gb کلآ پاک بشه که تقریبآ پر بود وزمانی که وارد My Computer شدم دیدم که فقط بک درلیو C هست با حجم 476 ولی خالی برای همین مجبور شدم از نو پارتیشن بندی کنم و بعد از پارتیشن بندی با نرم افزار Recover My Files رفتم سراغ درایوهام اول از F شروع کردم و تمام فایلهام رو بازیافت کرد و برای SAVE اون حتمآ باید اون رو در یک درایو دیگه منتقل میکردم که در درایو D منتق کردم و بعد از اونجا به هارد اکسترنال 1trbayt خودم انتقال دادم بعدش رفتم سراغ درایوE و اون درایو رو هم بازیافت کردم و در F ذخیره کردم و بعد به هارد اکسترنال انتقال دادم و در اخر اومدم سراغ درایوD ولی وقتی با نرم افزار شروع کردم به بازیافت ئیئم که فایلهایی که در F بوده را فقط برام بازیافت کرد در حالی که من فایلهای همون درایو D رو میخوام لطفآ کمک کنید بتونم فایلهای همون درایوD رو بازیافت کنم اگر نرم افزاری یا راهی هست خواهشآ بگید که مهمترین اطلاعاتم در همون درایو D هستش ممنون و سپاسگزارم از شما

morteza.1975
28-11-2011, 00:19
کسی نیست جواب ما رو بده

Erfan.B
28-11-2011, 06:38
با درود
دوستان من یک برنامه ای بود برای بک اب گرفتن از ویندوزم اون رو دانلود کردم و متاسفانه با اشتباهاتی باعث شدم که هارد 500gb کلآ پاک بشه که تقریبآ پر بود وزمانی که وارد My Computer شدم دیدم که فقط بک درلیو C هست با حجم 476 ولی خالی برای همین مجبور شدم از نو پارتیشن بندی کنم و بعد از پارتیشن بندی با نرم افزار Recover My Files رفتم سراغ درایوهام اول از F شروع کردم و تمام فایلهام رو بازیافت کرد و برای SAVE اون حتمآ باید اون رو در یک درایو دیگه منتقل میکردم که در درایو D منتق کردم و بعد از اونجا به هارد اکسترنال 1trbayt خودم انتقال دادم بعدش رفتم سراغ درایوE و اون درایو رو هم بازیافت کردم و در F ذخیره کردم و بعد به هارد اکسترنال انتقال دادم و در اخر اومدم سراغ درایوD ولی وقتی با نرم افزار شروع کردم به بازیافت ئیئم که فایلهایی که در F بوده را فقط برام بازیافت کرد در حالی که من فایلهای همون درایو D رو میخوام لطفآ کمک کنید بتونم فایلهای همون درایوD رو بازیافت کنم اگر نرم افزاری یا راهی هست خواهشآ بگید که مهمترین اطلاعاتم در همون درایو D هستش ممنون و سپاسگزارم از شما
دوست من شما اشتباه کردی باید از اول به یه هارد دیگه اطلاعاتت رو ریکاوری می کردی.
متأسفانه امکان بازیابی اطلاعات با برنامه در حد صفر هست چون درایو رو مجدد اوررایت کردی و اطلاعات قبلی از بین رفته.
اگه اطلاعات خیلی مهم هست می تونی به یه مرکز پیشرفته ی بازیابی اطلاعات مراجعه کنی.

موفق باشي :40:

morteza.1975
28-11-2011, 12:55
یک سوالی که پیش میاد اینه که اون مراکز پیشرفته مگه چی کار میکنند مگر با همین نرم افزارها اطلاعات رو بر نمیگردونند اگر با نرم افزار خاصی این کار رو میکنند کسی میدونه اسمش چیه

Erfan.B
30-11-2011, 07:45
من درباره نصب ویندوز مشکل دارم سون از روی بک اپ روی سونی وایو اگه کسی می تونه کمک کنه یه پیام برای من بفرسته
ممنون
با سلام.
شما سؤالتون رو در این قسمت مطرح بفرمایید :

مشکلات نرم افزاری لپ تاپ

موفق باشيد :40:

JavidKhan
06-12-2011, 19:07
سلام
فردا باید سیستم رو بدم دست کسی که بهش اطمینان ندارم.
درایو فایلهای شخصیم رو 3 بار فرمت و دیلیت کردم و ساختم میخوام ببینم آیا امکان بازیابی اطلاعات واسش هست؟
تروخدا راهنماییم کنید خیلی ضروریه...

Ship Storm
06-12-2011, 21:00
سلام
فردا باید سیستم رو بدم دست کسی که بهش اطمینان ندارم.
درایو فایلهای شخصیم رو 3 بار فرمت و دیلیت کردم و ساختم میخوام ببینم آیا امکان بازیابی اطلاعات واسش هست؟
تروخدا راهنماییم کنید خیلی ضروریه...

اگر طرف خیلی اصرار داشته باشه به این کار میتونه هارد رو به مراکز بازیابی اطلاعات ببره و همه اطلاعات رو برگردونه ولی هزینه نسبتا بالایی رو داره ولی با نرم افزارهای معمولی ریکاوری که موجوده تو اینترنت امکانش خیلی خیلی کمه که فایل ها سالم ریکاوری بشن

JavidKhan
06-12-2011, 22:56
اگر طرف خیلی اصرار داشته باشه به این کار میتونه هارد رو به مراکز بازیابی اطلاعات ببره و همه اطلاعات رو برگردونه ولی هزینه نسبتا بالایی رو داره ولی با نرم افزارهای معمولی ریکاوری که موجوده تو اینترنت امکانش خیلی خیلی کمه که فایل ها سالم ریکاوری بشن

من قبل از فرمت کردن پارتیشن فایلهای شخصیم فایلها رو کات کردم داخل هارد اکسترنالم.
آیا امکان بازیابی برای کات-پیست شده ها با دیلیت شده ها به یک میزان هست؟

Ship Storm
06-12-2011, 23:07
من قبل از فرمت کردن پارتیشن فایلهای شخصیم فایلها رو کات کردم داخل هارد اکسترنالم.
آیا امکان بازیابی برای کات-پیست شده ها با دیلیت شده ها به یک میزان هست؟

بله تقریبا یکسان هست
البته اگر میخواهید کاملا اطلاعات غیر قابل ریکاوری بشه باید هاردتون رو پر از اطلاعات جدید کنید تا جایگزین اطلاعات قبلی بشه اینطوری دیگه اطلاعات قبلی قابل ریکاوری نیست

JavidKhan
06-12-2011, 23:13
بله تقریبا یکسان هست
البته اگر میخواهید کاملا اطلاعات غیر قابل ریکاوری بشه باید هاردتون رو پر از اطلاعات جدید کنید تا جایگزین اطلاعات قبلی بشه اینطوری دیگه اطلاعات قبلی قابل ریکاوری نیست

اکی من الان چند تا فایل حجیم بلوری دارم بریزم داخل هاردم درایواش پر میشه یعنی بعد از این که این بلوری ها رو پاک کردم اطلاعات قبلی شخصی خودم قابل ریکاوری نیستند؟

Ship Storm
07-12-2011, 06:43
اکی من الان چند تا فایل حجیم بلوری دارم بریزم داخل هاردم درایواش پر میشه یعنی بعد از این که این بلوری ها رو پاک کردم اطلاعات قبلی شخصی خودم قابل ریکاوری نیستند؟
اطلاعات باید کامل روی دیسک پر بشه و دقیقا روی سکتورهایی قرار بگیره که قبلا فایل های شما بوده
اگر هارد دیسک رو لب به لب پر کنید اطلاعات قبلی قابل ریکاوری نیستند دیگه

JavidKhan
08-12-2011, 15:17
دوستان من یدونه لپتاپ خریدم و به تصادف recovery drive رو پاک کردمش
حالا میخوام ریکاوری دیسک بزنم گیر میده که فایلهای اون درایو رو میخواد
آیا هیچ جوری نمیشه برگردوندش؟
اینجوری که دیگه هیچوقت نمیتونم reset factory کنم....:41:

Ship Storm
08-12-2011, 16:36
دوستان من یدونه لپتاپ خریدم و به تصادف recovery drive رو پاک کردمش
حالا میخوام ریکاوری دیسک بزنم گیر میده که فایلهای اون درایو رو میخواد
آیا هیچ جوری نمیشه برگردوندش؟
اینجوری که دیگه هیچوقت نمیتونم reset factory کنم....:41:

نه دیگه نمیشه برش گردوند
شما با یکی از مراکز ریکاوری اطلاعات صحبت کن ببین اونا میتونن کاری کنن یا خیر
روش معمول تو این حالت اینه که ویندوز مشابه ویندوز اصلی روی لپ تاپ بریزی و بعد با سریال نامبر ویندوز اصلی که پشت دستگاه هست رجیستر کنی و درایورهای لپ تاپ رو از سایتش دونه دونه دانلود و نصب کنی و در اخر با نرم افزار Acronis یک بک آپ و ریکاوری درایو بسازی

JavidKhan
08-12-2011, 17:32
نه دیگه نمیشه برش گردوند
شما با یکی از مراکز ریکاوری اطلاعات صحبت کن ببین اونا میتونن کاری کنن یا خیر
روش معمول تو این حالت اینه که ویندوز مشابه ویندوز اصلی روی لپ تاپ بریزی و بعد با سریال نامبر ویندوز اصلی که پشت دستگاه هست رجیستر کنی و درایورهای لپ تاپ رو از سایتش دونه دونه دانلود و نصب کنی و در اخر با نرم افزار Acronis یک بک آپ و ریکاوری درایو بسازی
حیف شد.:41:
ممنونم از اینکه وقت میگذارید پاسخ میدید....:10:

R O O T
22-12-2011, 17:03
سلـام
یـه چـند ماه پیـش تعدادی فــیلم رو از رو هــارد پاک کردم و بعد از اون وینــدوز رو هم عوض کردم میخواستم ببینم الـان میتونــم دوباره فیلـم ها رو ریکـاوری کنم ؟ اصلـا ویندوز عوض کردن مشکــلی در ریکاوری به وجود میاره ؟ البته فیـلمها تو یه درایو دیگه بـودن . با این برنــامه های توی نـت میشه همشونو سالم برگردوند ؟ البـته با چنـد تا برنـامه تست کردم جواب نداد . ممنون میشیم کمـک کنید .

mori_bsb
28-12-2011, 22:42
سلام هارده یکی از مشتریام فرمت شده میگه توش اطلاعات مالی مشتریاش چطوری میتونم ریکاوری کنم یک بار ریکاوری کردم چیزی نشد یه راهنمایی کنین؟

Ship Storm
29-12-2011, 07:31
سلـام
یـه چـند ماه پیـش تعدادی فــیلم رو از رو هــارد پاک کردم و بعد از اون وینــدوز رو هم عوض کردم میخواستم ببینم الـان میتونــم دوباره فیلـم ها رو ریکـاوری کنم ؟ اصلـا ویندوز عوض کردن مشکــلی در ریکاوری به وجود میاره ؟ البته فیـلمها تو یه درایو دیگه بـودن . با این برنــامه های توی نـت میشه همشونو سالم برگردوند ؟ البـته با چنـد تا برنـامه تست کردم جواب نداد . ممنون میشیم کمـک کنید .

اگر تو همون درایو اطلاعاتی جایگزین نکرده باشید که فضای قبل رو پر کرده باشه میتونید ریکاوری کنید
ویندوز عوض کردن ربطی به این مشئله نداره
با همین برنامه ها تا حد خیلی زیادیشون رو میتونید شالم برگردونید و مابقی هم برمیگرده ولی امکان داره پخش نشه که در این حالت باید از ابزارهای ترمیم فایل های تصویری استفاده کنید شاید نتیجه بده و شاید هم نده

Ship Storm
29-12-2011, 07:43
سلام هارده یکی از مشتریام فرمت شده میگه توش اطلاعات مالی مشتریاش چطوری میتونم ریکاوری کنم یک بار ریکاوری کردم چیزی نشد یه راهنمایی کنین؟

اگر ارزش اطلاعات خیلی بالا بوده بهتره ببرید مراکز مجاز ریکاوری اطلاعات اونا براتون اطلاعات رو برمیگردونن
از نرم افزارهای موجود هم میشه استفاده کرد ولی توقع زیادی نباید داشت
نرم افزارهایی مثل :
O&O DiskRecovery
Recover My Files
EasyRecovery
GetDataBack
R-STUDIO
نرم افزارهایی هستند که جز بهترین ها هستند
شما چون فرمت کردید درایو رو باید موقع کار با این نرم افزار ها گزینه های Disk Recovery و Format Recovery رو علاوه بر استفاده از امکان Delete File And Folder استفاده کنید

dada_zebel
31-12-2011, 22:30
نرم افزار حسابداریم تو درایو c بود لپ تاپ بالا نیومد و C رو از طریق سی دی بکاپ ویندوز ریکاوری کردم و بعدا متوجه شدم که هر چی اطلاعات بود تو درایو C پاک شده هارد رو از لپ تاپ در آوردیم و جداگانه از طریق سیستم دیگه ای ریکاوری اطلاعات کردیم حساب های یک ماه آخر نمیاد یه نکته هم اینکه اسم پوشه در درایو C پاتریس نام داشت که در بازیابی اصلا پوشه ای به این اسم پیدا نمی کنه در حالی که حجم بزرگ ترین فایل های این نرم افزار بیش از 7 مگ نمیشه و حجم های کوچک باید راحت بازیابی بشن
اگه راهی هست لطفا مطمئن ترین مرکز بازیابی را آدرشو به من پخ کنید. باتشکر

Ship Storm
01-01-2012, 07:44
نرم افزار حسابداریم تو درایو c بود لپ تاپ بالا نیومد و C رو از طریق سی دی بکاپ ویندوز ریکاوری کردم و بعدا متوجه شدم که هر چی اطلاعات بود تو درایو C پاک شده هارد رو از لپ تاپ در آوردیم و جداگانه از طریق سیستم دیگه ای ریکاوری اطلاعات کردیم حساب های یک ماه آخر نمیاد یه نکته هم اینکه اسم پوشه در درایو C پاتریس نام داشت که در بازیابی اصلا پوشه ای به این اسم پیدا نمی کنه در حالی که حجم بزرگ ترین فایل های این نرم افزار بیش از 7 مگ نمیشه و حجم های کوچک باید راحت بازیابی بشن
اگه راهی هست لطفا مطمئن ترین مرکز بازیابی را آدرشو به من پخ کنید. باتشکر

اطلاعات اگر خیلی براتون مهمه بهترین کار اینه که ببری مراکز بازگردانی اطلاعات
شما تو گوگل عبارت """مراکز بازیابی اطلاعات""" رو سرچ کن مراکزی معرفی میشن همون ابتدای صفحه که میتونید تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید
البته من خودم شخصا با این مراکز کار نکردم و اطلاعی از نحوه کارشون ندارم

marjanr_61
01-01-2012, 09:20
کلیه مباحث در مورد نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده در این تاپیک قابل پیگیری می باشد

سلام من جوابی ندارم بلکه یک سوال دارم که مدتهاست ذهن منو مشغول کرده. خواهشمندم اگر می دونید که چطور میشه تاریخها رو تو سیستم ری استور فعال کرد کمکم کنید.

marjanr_61
01-01-2012, 09:52
:19:می تونید کمکم کنید . فعال سازی تاریخها در سیستم ری استور. ترو خدا

Ghaioom
01-01-2012, 10:06
:19:می تونید کمکم کنید . فعال سازی تاریخها در سیستم ری استور. ترو خدا
فکر کنم اینجوری بود که باید بری رو My Computer راست کلیک کنی بعد properties بعد تب system restore اونجا یه تیک داره اگه زده شده بردار.

موفق باشی.

Ship Storm
01-01-2012, 10:23
سلام من جوابی ندارم بلکه یک سوال دارم که مدتهاست ذهن منو مشغول کرده. خواهشمندم اگر می دونید که چطور میشه تاریخها رو تو سیستم ری استور فعال کرد کمکم کنید.

تاریخ های System Restore همشون فعال نمیشن
برخی از اونها اتوماتیک توسط سیستم ساخته میشه بصوطرتی که شما یک نرم افزار مهم رو نصب میکنی رو سیستم یا پاک میکنی ، سیستم عامل همونجا یک Restore Point ایجاد میکنه
برخی دیگه هم توسط خود کاربر ایجاد میشه بصورت دستی ، که هر وقت بخواین میتونید بر حسب تاریخ روز Restore Point ایجاد کنید
تاریخ ها اینگونه فعال میشن بعضی هاشون و معمولا در یک ماه میانگین 3 الی 4 مورد بازم بستگی به فعالیت شما داره که چقدر Restore Point ایجاد کردید و یا باعث ایجاد شدن اون شدید داره والا در غیر اینصورت تاریخ ها فعال نیستن و شما قادر نیستید هرتاریخی که دوست داشتید رو فعال کنید