PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

alaodin1
27-09-2007, 03:06
ممنون از جواب شما دوست گرامی
منظورم سهوا پاک شده هستش
مثلا من یه فایل excel داشتم که تماما فارسی بود با easy recovery دوباره برگشت تعمیر هم کردم ولی درست نشد حالا من یه سوال برام پیش اومد اینهمه تبلیغات میکنند بازگردادن اطلاعات 100 در 100 تضمینی با همین نرم افزارها هستش یا نرم افزارهای نایابی هستش که دست هر کسی نیست ؟؟؟
چون به نظر من این نرم افزارها هیچکدوم کارایی ندارند

بازیابی دو نوعه سخت افزاری و نرم افزاری و این روش که در این تاپیک گفته شده نرم افزاری است
هیچوقت در بازیابی نمی توان گفت صد درصد احتمال بازیابی وجود دارد و این حرف بیشتر جنبه تبلغی دارد ولی تا جایی که من شنیده ام با استفاده از سخت افزار های خاصی میتوان احتمال بازیابی را افزایش داد
در مورد نظر شما که این نرم افزار ها کاربردی ندارد نظرات دوستان برخلاف عقیده شما است
مطلبی که ضروری میدانم که اینجا بیان کنم چندین علت میتواند احتمال بازیابی را پایین بیاورد
1- قبل از بازیابی حتما انتی ویروس خود را غیر فعال کنید
2- فرمت کردن احتمال بازیابی را کم نمی کند بلکه عوض کردن نوع فرمت از ntfs به fat32 و بالعکس بالاترین تاثیر را بر روی بازیابی میگذارد
3- استفاده از نرم افزارهای رونویسی مثل windows washer , TuneUp Utilities , سیستم مکانیک و خیلی از نرم افزارهای دیگر احتمال بازیابی را بسیار کم میکنند یا حتی به صفر میرساند و خیلی اگر بخوام ساده بگم شما وقتی هارد خود را فرمت میکنید اطلاعات روی هارد پاک میشه ولی فضای خالی اون اطلاعات روی هارد باقی میماند و نرم افزارهای بازیابی از همین فضاهای خالی برای بازیابی استفاده میکنند ولی نرم افزارهای بازنویسی این فضاهای خالی روی هارد را از بین میبرند و عملا احتمال بازیابی را به صفر میرسانند بهترین نرم افزار بازنویسی به نظر من windows washer است کاربرد نرم افزار های بازنویسی در غیر قابل بازیابی کردن هارد, فلش مموری, وحتی گوشی موبایل است

Jalal
28-09-2007, 22:21
PC.File.Recovery.v4.0-ATAKReW
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Many users are unaware that deleted files can often be recovered even though the Recycle bin is empty. When files are deleted, Windows does not erase the files, but simply "forgets" that they are on the hard drive. Eventually, the deleted file will be overwritten by new files, but until that time, it is possible to restore the file by using a program such as File Recovery 4.

This version supports various FAT formats and NTFS for deleted files. It also finds partitions automatically, even if the boot sector or FAT has been erased or damaged (this feature does not work with NTFS).

It is important to note that files can only be recovered if they haven't been wiped or over-written by other data.

Here are some of the new features in PC INSPECTOR™ File Recovery 4.x

» Finds partitions automatically, even if the boot sector or FAT has been erased or damaged

» Recovers files with the original time and date stamp

» Supports the saving of recovered files on network drives

» Recovers files, even when a header entry is no longer available. Competition products cannot recover such files. The "Special Recovery Function" supports the following disk formats:

ARJ AVI BMP CDR DOC DXF DBF XLS

EXE GIF HLP HTML HTM JPG LZH MID

MOV MP3 PDF PNG RTF TAR TIF WAV ZIP

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (File Size : 4851kb)
CODE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

CODE

CODE

CODE

Bad Day
29-09-2007, 22:00
با سلام
برنامه search and recovery 4 رو با کرکش میخوام
ممنون میشم کمکم کنید

ahmmahdi
30-09-2007, 11:08
سلام
من همین دیروز حدود 50 گیگ اطلاعاتم رو از دست دادم البته 1 ماه پیش بسیاری از اون رو روی DVD رایت کرده بودم !!
به هر حال با getdataback که alaodin1 خیلی ازش تعریف می کنه هاردم رو گشتم ولی یه مشت اطلاعات بیخود تحویلم داد. یه خورده داشتم ناامید می شدم که یا نرم افزار ارزشمند R-Studio 3.0 افتادم تقریبا تمام اطلاعاتم رو همون طوری که بود برگردوند!!!

ahmmahdi
30-09-2007, 11:18
اینم لینک دانلود البته نسخه 4.0 همراه با کرکش

alaodin1
01-10-2007, 21:00
سلام
من همین دیروز حدود 50 گیگ اطلاعاتم رو از دست دادم البته 1 ماه پیش بسیاری از اون رو روی DVD رایت کرده بودم !!
به هر حال با getdataback که alaodin1 خیلی ازش تعریف می کنه هاردم رو گشتم ولی یه مشت اطلاعات بیخود تحویلم داد. یه خورده داشتم ناامید می شدم که یا نرم افزار ارزشمند R-Studio 3.0 افتادم تقریبا تمام اطلاعاتم رو همون طوری که بود برگردوند!!!

دوست عزیز خوشحالم از اینکه اطلاعات خود را بازیابی کردید ولی اگر شما یه مقدار آموزشها را با دقت میخواندید شاید نظرتون تغییر می کرد.
نرم افزار R-Studio به علت اینکه مستقیما اطلاعات بازیابی شده شما را بعد از بازیابی مستقیما روی هارد میریزه و نفس هارد را میگیره و از لحاظ بازیابی هم قدرت getdata را ندارد من خودم هیچ علاقه ای به استفاده از آن ندارم و به کسی هم توصیه نمیکنم این رو از روی تجربه کار با این نرم افزارها میگم .

WooKMaN
01-10-2007, 22:29
PC.File.Recovery.v4.0-ATAKReW

Many users are unaware that deleted files can often be recovered even though the Recycle bin is empty. When files are deleted, Windows does not erase the files, but simply "forgets" that they are on the hard drive. Eventually, the deleted file will be overwritten by new files, but until that time, it is possible to restore the file by using a program such as File Recovery 4.

This version supports various FAT formats and NTFS for deleted files. It also finds partitions automatically, even if the boot sector or FAT has been erased or damaged (this feature does not work with NTFS).

It is important to note that files can only be recovered if they haven't been wiped or over-written by other data.

Here are some of the new features in PC INSPECTOR™ File Recovery 4.x

» Finds partitions automatically, even if the boot sector or FAT has been erased or damaged

» Recovers files with the original time and date stamp

» Supports the saving of recovered files on network drives

» Recovers files, even when a header entry is no longer available. Competition products cannot recover such files. The "Special Recovery Function" supports the following disk formats:

ARJ AVI BMP CDR DOC DXF DBF XLS

EXE GIF HLP HTML HTM JPG LZH MID

MOV MP3 PDF PNG RTF TAR TIF WAV ZIP

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (File Size : 4851kb)
CODE

CODE

CODE

CODE

( Parsa واسه امشب تموم شد ! )

لينك مستقيم دانلود :

B L A S T E R
02-10-2007, 15:39
سلام
امروز هواسم نبود اشتباهی فولدر COMPRESESD دانلودم رو پاک کردم
از REcovery my file استفاده کردم جواب نداد
یه برنامه خوب معرفی کنید

divoonejoon
03-10-2007, 17:26

Best Data Recovery Software & File Undelete Tool for FAT, NTFS, EXT2, EXT3 file systems in Windows 2000, XP, 2003 Server, Vista.
EASEUS's data recovery software will help you salvage your lost or inaccessible files from any imaginable Data Recovery disaster in Windows Operating System

EASEUS is the world leader in Data Recovery Services and Data Recovery Software, offering the completed, fastest, most convenient and cost-effective solutions for Data Recovery. Our fully equipped Data Recovery Labs and effective Data Recovery Engineers help recover data more precisely and are successful in providing professional data recovery softwares to big corporations and Home Users.

Data Recovery Wizard Professional is highly effective and complete data recovery software for non-destructive data recovery.

> Folder/File Structure Recovery.
> Recovers files/folders from error partitions.
> Previews the recovered files and pictures.
> Supports Windows 2000/XP/2003/Vista.
> Supports FAT, NTFS, EXT2, EXT3 file systems.
> Supports Dynamic Disk.

Data Recovery Wizard Professional is highly effective and complex data recovery software for non-destructive data recovery from hard disks, hardware RAID, software RAID with all Microsoft® WindowsTM operating systems (Windows 2000/2003/XP/Vista). Except recovering data in common file system, it can also recover the EXT2 and EXT3 files, folders and partitions from Windows Operation System.

As a transcendent data recovery software, it is capable to recover almost total logic data loss situation - covering servers, desktops or laptops for many media, Windows Operating Systems and file types. It can recover files accidentally deleted, including files removed from the recycle bin, in a DOS window, from a network drive, from Windows Explorer with the SHIFT key held down, provided that recovery is attempted before the files are permanently overwritten by new data.

The new version enhanced files in EXT2 and EXT3 partition recovery, Disk Image, intelligent search and many other improvements. The Deleted File Recovery module can recover files and folders which are deleted accidentally recently. The Complete Recovery module is designed for recovering Hard Disks with formatted partition, crashed file system and without drive letters. User can recover all lost files and folders including deleted files with this module. The Partition Recovery module is used for recovering data loss from Hard Disks with hidden partitions, crashed file system, mistakenly deleted/damaged partitions, drives with failed operation/file system and drives suffered from virus.

When to use?

- Hard Drives that have been formatted.
- Corrupt or missing critical file system structures.
- Accidental file deletion.
- File loss without reason.
- Unexpected system shutdown or application failure.
- Computer viruses and worms infection or corruption.
- Boot-up problems.
- Partition structures are damaged or deleted.
- Damage due to a power failure or surge.
- The new version enhanced supportability for Windows Vista
- Recover files from devices with unknown file systems including Hard Disk, external ZIP/USB drive, removable SmartMedia, MemoryStick, SD cards, etc..

Homepage

6138KB
دانلود مستقیم از رپید شیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l.rar)

Password
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Glass Heart
04-10-2007, 00:29
خيلي ممنون ولي يه تست شده هاش رو معرفي كنيد ، كه بهش ايمان داريد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobin
04-10-2007, 20:37
alaodin1 عزیز برنامه معرفی شده ات رو دانلود کردم و بعد از استفاده 80 درصد اطلاعات پاک شده برگشت شد و از این مقدار تنها 50 درصد اعم از عکس و نرم افزار و فیلمها قابل اجرا هستند بقیه آسیب دیده اند
آیا میتونم اونها رو بطریقی اصلاح کنم؟

alaodin1
05-10-2007, 02:09
alaodin1 عزیز برنامه معرفی شده ات رو دانلود کردم و بعد از استفاده 80 درصد اطلاعات پاک شده برگشت شد و از این مقدار تنها 50 درصد اعم از عکس و نرم افزار و فیلمها قابل اجرا هستند بقیه آسیب دیده اند
آیا میتونم اونها رو بطریقی اصلاح کنم؟

در زمان بازیابی با getdata از هر فایل چند تایی هست باید دنبال بهترین فایل از نظر کیفیت باشی شما احتمالا روی درایوتان یا اطلاعات جدید ریخته اید یا اینکه همزمان از چندین نرم افزار بازیابی استفاده کرده اید که روی کیفیت کار تاثیر میگذارد شما یک بار دیگر با getdata بازیابی کن ولی تمام نرم افزارهای در حال اجرا در کنار ساعت مخصوصا آنتی ویروس را غیر فعال کن
اگر کار نکرد با نرم افزار مجیک رکاوری هم یه تستی بکن
شما میتوانید فایلهای معیوب فیلم را با بعضی نرم افزارها تا حدودی ببینی من خودم از نرم افزاری nero showtime که همراه نرم افراز nero نصب میشود استفاده میکنم

alaodin1
05-10-2007, 05:53
ده نرم افزار برتر برای بازیابی

ahmmahdi
06-10-2007, 13:59
دوست عزیز خوشحالم از اینکه اطلاعات خود را بازیابی کردید ولی اگر شما یه مقدار آموزشها را با دقت میخواندید شاید نظرتون تغییر می کرد.
نرم افزار R-Studio به علت اینکه مستقیما اطلاعات بازیابی شده شما را بعد از بازیابی مستقیما روی هارد میریزه و نفس هارد را میگیره و از لحاظ بازیابی هم قدرت getdata را ندارد من خودم هیچ علاقه ای به استفاده از آن ندارم و به کسی هم توصیه نمیکنم این رو از روی تجربه کار با این نرم افزارها میگم .

سلام
جناب alaodin1 مجبورم تند صحبت کنم من هر نرم افزاری که ببینم واقعا خوب کار می کنه رو استفاده می کنم زیر علم هیچ کسی هم غیر از امام حسین (ع) سینه نمی زنم عزیزم باید عرض کنم من با اولین نرم افزار بازیابی اطلاعاتی که چند سال پیش برای اولین بار آشنا شدم همین Getdata بود بنده هم متاسفانه یا خوشبختانه تجربیات غراوانی در این زمینه دارم اینکه R-Studio نفس هارد رو میگیره یه توهم بیش نیست، هیچ نرم افزار بازیابی هنوز پیدا نشده با آرامش به برگردوندن اطلاعات اقدام کنه در ضمن شما هر جا که بخواهید نرم افزار برایتون اطلاعات بازیابی شده را برمیگرداند. خود همین Getdata هم همین کار را می کند یک مسیر برایش تعیین میکنی و نرم افزار اطلاعات را بازیابی میکند.
در ضمن سرعت جستجوی هارد توسط R-Studio از Getdata کمتر بود و اطلاعات را همان طوری که بود با همان فولدر ها
بازیابی کرد.
یا علی
سید احمد

mobin
06-10-2007, 18:02
اینکه از یه نمونه فایل چند تایی بازیافت میشه اون ابتدای کار متوجه نشدم
ولی تنها از همین نرم افزار استفاده کردم. در ضمن آنتی ویروس هم ندارم
بهر حال ممنون از کمکت . یه بار دیگه امتحان میکنم

WooKMaN
06-10-2007, 20:12
اگه بازيابي پسورد هست اينم بزاريد ... :27:

LenoSoft Access Password Recovery Genie v2.80

1.8MB

Pass :

alaodin1
07-10-2007, 04:39
سلام
جناب alaodin1 مجبورم تند صحبت کنم من هر نرم افزاری که ببینم واقعا خوب کار می کنه رو استفاده می کنم زیر علم هیچ کسی هم غیر از امام حسین (ع) سینه نمی زنم عزیزم باید عرض کنم من با اولین نرم افزار بازیابی اطلاعاتی که چند سال پیش برای اولین بار آشنا شدم همین Getdata بود بنده هم متاسفانه یا خوشبختانه تجربیات غراوانی در این زمینه دارم اینکه R-Studio نفس هارد رو میگیره یه توهم بیش نیست، هیچ نرم افزار بازیابی هنوز پیدا نشده با آرامش به برگردوندن اطلاعات اقدام کنه در ضمن شما هر جا که بخواهید نرم افزار برایتون اطلاعات بازیابی شده را برمیگرداند. خود همین Getdata هم همین کار را می کند یک مسیر برایش تعیین میکنی و نرم افزار اطلاعات را بازیابی میکند.
در ضمن سرعت جستجوی هارد توسط R-Studio از Getdata کمتر بود و اطلاعات را همان طوری که بود با همان فولدر ها
بازیابی کرد.
یا علی
سید احمد

دوست عزیز زمانی که من برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شدم ورژن یک این نرم افزار در اینترنت آمده بود که هنوز هم در سیستمم موجود است من ظرفیت انتقاد را دارم دلیلی که من باعث شد از نرم افزار R-Studio انتقاد کنم تجربه کار کردن با این نرم افزار است این نرم افزار بعد از باریابی تمامی اطلاعات را مستقیما روی هارد میریزد این یعنی حجیم شدن بیش از اندازه هارد و در زمان بازیابی سطحی تر از getdata جستجو برای بازیابی را انجام میدهد ولی getdata فقط فایلهایی که شما اجازه کپی کردن آن را میدهید را روی هارد میریزد
و من اصلا قصد کوبیدن نظر شما را نداشته و ندارم و تعریف یا انتقاد از یک نرم افزار نه به شما سودی می رساند نه به من, ولی واقعیت را نمی شود انکار کرد بد نیست کمی انتقاد پذیر باشیم

ahmmahdi
09-10-2007, 11:08
دوست عزیز زمانی که من برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شدم ورژن یک این نرم افزار در اینترنت آمده بود که هنوز هم در سیستمم موجود است من ظرفیت انتقاد را دارم دلیلی که من باعث شد از نرم افزار R-Studio انتقاد کنم تجربه کار کردن با این نرم افزار است این نرم افزار بعد از باریابی تمامی اطلاعات را مستقیما روی هارد میریزد این یعنی حجیم شدن بیش از اندازه هارد و در زمان بازیابی سطحی تر از getdata جستجو برای بازیابی را انجام میدهد ولی getdata فقط فایلهایی که شما اجازه کپی کردن آن را میدهید را روی هارد میریزد
و من اصلا قصد کوبیدن نظر شما را نداشته و ندارم و تعریف یا انتقاد از یک نرم افزار نه به شما سودی می رساند نه به من, ولی واقعیت را نمی شود انکار کرد بد نیست کمی انتقاد پذیر باشیم
سلام
عزیز وقتی بنده هم با این نرم افزار Getdata آشنا شدم نسخه 1.5 بود اگه اشتباه نکنم و اون اوایل خیلی هم باهاش کار کردم ولی این چیزهایی که شما در مورد R-Studio میگید به نظر من در مورد Getdata بیشتر صدق می کنه. من که هنوز نفهمیدم و منظورتون از "ین نرم افزار بعد از باریابی تمامی اطلاعات را مستقیما روی هارد میریزد این یعنی حجیم شدن بیش از اندازه هارد و در زمان بازیابی سطحی تر از getdata جستجو برای بازیابی را انجام میدهد ولی getdata فقط فایلهایی که شما اجازه کپی کردن آن را میدهید را روی هارد میریزد" چیه ؟
بابا ما با n تا برنامه بازیابی اطلاعات کار کردیم ، دست و پنجه نرم کردیم، همشون بلا استثنا روی هارد برمیگردونن، البته اگه روی همون درایو مبداء باشه پیغام خطا میدن. این حرف شما بی معنی دوست عزیز
در ضمن من با Getdata اون درایوم رو که مشکل براش پیش اومده بود گشتم. شما حتما می دونید که این نرم افزار هنگام گشتن یه پنجره نشون میده که داره درایو رو جستجو می کنه، من کلی فایل با پسوند .EPS داشتم که خیلی برام مهم بود Getdata ظاهرا اونها رو پیدا کرده بود چون تو مرحله بعد که مرحله Added کردن موارد یافت شده است، اونها رو اضافه کرد البته به خیال خودش و در قسمت بعد که باید فایل ها رو لیست کنه من هرچی دنبال اون همه فایل با پسوند EPS گشتم (حدود 1.5GB) شاید کمتر از 100مگ برام لیست کرده بود.
شما ممکنه بگید امکان نداره حتما خوب نگشتی، نه خیر من اگه از شما بیشتر بلد نباشم مطمئن باش کمتر هم نیستم. من چند بار لیست درختی رو بالا و پایین رفتم ولی پیدا نشد که نشد. البته خودم هم تعجب کردم ولی با R-Studio همون درایو رو با صرف زمان کمتری گشتم تقریبا همه چیز رو همان طوری که بود پیدا و بازیابی کردم.
یا علی
سید احمد

alaodin1
10-10-2007, 03:03
ahmmahdi جان
من اول یه معذرت خواهی به شما بدهکارم من چون با ورژن های قدیمی R-Studio این نرم افزار زیاد کار کرده ام و از عملکرد این نرم افزار در ورژنهای قدیمی اصلا راضی نبودم نه از نظر قدرت بازیابی آن که بسیار سطحی بازیابی میکرد و مهمتر اینکه در حین بازیابی مستقیما تمامی اطلاعات را روی درایوی که برایش تعریف شده بود می ریخت و باعث حجیم شدن بیش از اندازه هارد می شد زمان زیادی است که از این نرم افزار استفاده نمی کنم
در صورتی که در ورژن 3و4 این نقیصه جبران شده و از نظر قدرت بازیابی نیز عملکرد آن بسیار بهتر شده است ولی برای من جای تعجب است که شما که زمان زیادی است از اینگونه نرم افزار ها استفاده میکنید متوجه نشدید و به من تذکر ندادید که این نقیصه در ورژنهای جدید 3و4 برطرف شده است .
من خودم چندین بار با نرم افزار R-Studio البته ورژن جدید آن و getdata هارد را بازیابی کردم ولی هنوز اعتقاد دارم درست هست که نرم افزار R-Studio فرمت های بیشتری را بازیابی میکند و حتی قادر است فرمت لینوکس را نیز بازیابی کند ولی getdata هرگز کمتر از آن نیست و بلکه عملکرد بهتری دارد اگر به سایتی که ده نرم افزار برتر بازیابی را معرفی کرده نگاهی بکنی می بینی R-Studio علاوه بر مزیت بازیابی فرمت لینوکس و ظاهر زیباتری که دارد در رتبه بندی بعد از getdata قرار گرفته است در صورتی که هر دو قیمت یکسانی $79 دارند . و نرم افزار هایی که رتبه بالاتری دارند به خاطر قیمت پایین آن است دیگه اینو شاید با من هم عقیده اید که Recovery my file عملکرد ضعیفتری نسبت به R-Studio و getdata دارد ولی به علت قیمت بسار پایین تر در رتبه بالاتری قرار دارد .
ولی باز هم من به شخصه از عملکرد ورژن جدید R-Studio نسبت به ورژنهای قدیمی این نرم افزار تعجب کردم.

mahsa_fpp
10-10-2007, 14:05
سلام اگه کسی میتونه یه کمکی هم به ما بکنه
من برنامه فلش مموری Genx رو چه طوری می تونم پیدا کنم می خوام فرمتش کنم

hamilton
13-10-2007, 12:15
Quetek File Scavenger v3.0.1

اين هم يك برنامه بازيابي فايلهايي كه به هر شكل از روي سيستم پاك شده اند.قابل استفاده در ويندوزهاي XP و 2000 و 2003 و NT ميباشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت سازنده برنامه به آدرس زير مراجعه نماييد:

دانلود با حجم 1.2MB:

saeeded
13-10-2007, 16:55
سلام دوستان ....
برنامه اي رو ميشناسيد كه پسورد هارد رو پاك كنه ؟ من با فرمان pwd يه برنامه كه تحت داس بود كاربردشو داشتم آزمايش ميكردم كه بعدا فهميدم كارش چيه ... بعد از اولين راه اندازي كامپيوتر مثل پسوورد بايوس يه پسوورد ميخواد ..... ديگه از هاردم قطع اميد كردم گذاشتمش رو تاقچه ..
نميدونم شما با اين مشكل تابحال برخورد كردين يا برنامه اي ميشناسين كه بشه اين هاردو دوباره احياش كرد؟
راستي اون برنامه هم تو سي دي Hiren بودش .... من هر وقت با اين CD بازي ميكنم كار دست خودم ميدم:41:

behrooz-m
14-10-2007, 15:55
دقيقا من هم با همين نرم افزار هاردم رو خراب كردم بازار ايران هم بردم به يكي دو نفر دادم نتونستند درستش كنند شايد اصلا حاليشون نبود چون مي گفت سيلندرش خراب شده ولي من خودم مي دونم كه سالم هست با همون نرم افزار هم هر كاري كردم ديگه درست نشد

siavashjal
19-10-2007, 21:36
با سلام

من از چندین نرم افزار بازیابی از جمله getdataback,undelete,media recovery,recover my files استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ کدام از این ها فایل های ویدیویی را برنگرداندند اون فایل هایی هم که برگردانده شده قابل اجرا نیستند

اولا کدوم نرم افزار بازیابی رو اختصاصا برای برگرداندن فایل های ویدیویی توصیه می کنید؟

ثانیا فایل های برگردانده شده مشکل دار(که با winamp و mediaplayer هم باز نشدند ) را با چه برنامه ای می شود مشاهده کرد.پسون فایل ها wma, dat و ... می باشد.

siavashjal
19-10-2007, 21:43
سلام بچه ها

نمی دونم چرا فایل های ویدیویی که این نرم افزار های بازیابی بر می گردونن مشکل دار هستند و من به وسیله winamp یا mediaplayer نمی تونم اونا را ببینم

1-آیا برای برگرداندن فایل های ویدیویی نرم افزار خاصی هست؟
2- فایل های مشکل دار را با کدم برنامه ها می شه دید؟
در ضمن من از getdataback و recovermyfiles استفاده کردم.

با تشکر.

alaodin1
20-10-2007, 06:46
سلام بچه ها

نمی دونم چرا فایل های ویدیویی که این نرم افزار های بازیابی بر می گردونن مشکل دار هستند و من به وسیله winamp یا mediaplayer نمی تونم اونا را ببینم

1-آیا برای برگرداندن فایل های ویدیویی نرم افزار خاصی هست؟
2- فایل های مشکل دار را با کدم برنامه ها می شه دید؟
در ضمن من از getdataback و recovermyfiles استفاده کردم.

با تشکر.

دوست عزیز
فایلهای فیلم ومدیا چون خیلی حجیم هستند احتمال معیوب بودنشان وجود دارد ولی به احتمال قوی چون اطلاعات جدید روی درایو خود ریخته اید و .... این مشکل بیشتر پیش می آید .
من به شما توصیه میکنم صفحه به صفحه تاپیک را بخوانید .
من خودم برای دیدن فایلهای معیوب از نرم افزار nero showtime که همراه نرم افزار nero نصب میشود استفاده میکنم ولی اگر شما در گوگل سرچ کنید شاید نرم افزارهای بهتری برای دیدن فایلهای معیوب مدیا پیدا کنید

Lofty
22-10-2007, 10:18
--------------

Lofty
22-10-2007, 10:20
سلام دوستان ....
برنامه اي رو ميشناسيد كه پسورد هارد رو پاك كنه ؟ من با فرمان pwd يه برنامه كه تحت داس بود كاربردشو داشتم آزمايش ميكردم كه بعدا فهميدم كارش چيه ... بعد از اولين راه اندازي كامپيوتر مثل پسوورد بايوس يه پسوورد ميخواد ..... ديگه از هاردم قطع اميد كردم گذاشتمش رو تاقچه ..
نميدونم شما با اين مشكل تابحال برخورد كردين يا برنامه اي ميشناسين كه بشه اين هاردو دوباره احياش كرد؟
راستي اون برنامه هم تو سي دي Hiren بودش .... من هر وقت با اين CD بازي ميكنم كار دست خودم ميدم:41:

من خودم چند بار استفاده کردم با هاردهای مختلف تا حالا اتفاقی هم نیافتاده
جهت حذف پسورد Adminstrator

mahyarbavafa
30-10-2007, 10:21
اقا دمتون گرم اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران میذارید.
راستش یکی از درایواهمو اشتباهی فورمت کردم و دیگه روی اون درایو هیچی نریختم حالا با نرم افزار recovery my file که بازیابی می کنم در داخل خود نرم افزار )preview( مثلا عکسها رو کامل نشون میده حتی تمام اطلاعات رو هم میده ولی به محض اینکه ذخیره می کنم همه فایلها خراب هستن حتی توی نرم افزار هم خراب میشه.
فقط از اساتید تقاضا دارم هرچه سریعتر کمک کنند.
باز هم از همه دوستان ممنونم.
احمد باوفا

alaodin1
31-10-2007, 17:24
اقا دمتون گرم اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران میذارید.
راستش یکی از درایواهمو اشتباهی فورمت کردم و دیگه روی اون درایو هیچی نریختم حالا با نرم افزار recovery my file که بازیابی می کنم در داخل خود نرم افزار )preview( مثلا عکسها رو کامل نشون میده حتی تمام اطلاعات رو هم میده ولی به محض اینکه ذخیره می کنم همه فایلها خراب هستن حتی توی نرم افزار هم خراب میشه.
فقط از اساتید تقاضا دارم هرچه سریعتر کمک کنند.
باز هم از همه دوستان ممنونم.
احمد باوفا

دوست عزیز برای بازیابی عکس به شما recovery my photos بهترین گزینه است برای بازیابی فایل همR-studio و getdata توصیه میکنم
به این نکته هم توجه داشته باش که در زمان بازیابی تمامی نرم افزارهایی که در کنار ساعت در taskbar می باشد ببند و انتی ویروس را غیرفعال کن

pedram_ashena
02-11-2007, 18:35
من 4 تا از درايوهام ناپديد شدند و به صورت un درآمدند.يك نرم افزار ريكاوري معرفي كنيد كه درايوها را برگرداند(نه اطلاعات درونشان/يعني هر جفتش با هم) اطلاعات درون اين درايوها مهم هستند

pedram_ashena
03-11-2007, 15:23
مشکل بالا را با اکتیو ریکاوری پارتیشن حل کردم

===================

الان من میخواهم یک فایل اکسز را برگردانم برنامه تخصصی ریکاوری اکسز؟؟؟

mojtaba_1362
10-11-2007, 13:21
کسی از دوستان میدونه شاخه هایی که با خود ویندوز encrypt میشه رو چجوری میشه باز کرد؟

mahdi17729
12-11-2007, 08:26
بهترین برنامه برای برگرداندن فیلم برداری از روی کارت حافظه دوربین دیجیتال چیه ؟

sadyou
19-11-2007, 10:20
سلام
من اشتباها درايوي رو که اطلاعات مهمي توش داشتم رو فرمت کردم و روش ويندوز ريختم واز NTFS به FAT32 تبديل شد. حالا ميخوام اطلاعات رو بر گردونم اگه امکان داره کمکم کنيد اطلاعات مهمي روش دارم. نرم افزار هاي زير رو هم تست کردم جواب نگرفتم :
GetDataBack
Recover My Files
ممنون

moon_1364
19-11-2007, 14:25
بازگرداندن اطلاعات پاک شده ی هارد یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین نیازهای کاربران حرفه ایست که می تواند از شکست و افسوس و دوباره کاری های بی شماری جلوگیری نماید .

نرم افزارهای متعدد و ضعیف و قوی بسیاری در این زمینه عرضه و معرفی شده اند ولی یکی از کوچک ترین و درعین حال محبوب ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات حذف شده از هارد, نرم افزار قدرتمند Handy Recovery است که چند روزی است نسخه ي جدید و بسيار قدرتمند خود را تحت عنوان Handy Recovery v4.0 عرضه نموده است .

این نرم افزار قادر به بازیابی انواع فایل هایی است که به دلایل مختلف مانند حملات ویروس ها, مشکلات سیستم و هارد, ایراد های نرم افزاری و حتی فرمت یک پارتیشن حذف شده اند !

یکی از مفید ترین ویژگی های نرم افزار Handy Recovery قابلیت Explorer مانند آن است که به شما امکان کاوش در هاردتان و در میان فایلها و پوشه ها را می دهد با این تفاوت که به اسانی قادر به دیدن تمامی فایلهای حذف شده ی هارد خود نیز خواهید بود‌ و می توانید با چند کلیک ساده در صورت امکان و سلامتشان آنها را بازیابی کنید!

Handy Recovery مي‌تواند سيستم را بر اساس نام فايل يا پوشه پاك شده جست‌وجو كند و احتمال بازيابي موفق هر فايل يا پوشه را به كاربر اعلام نمايد. اين برنامه روي تمام نسخه‌هاي ويندوز قابل استفاده است. و از تمام انواع سيستم فايل‌هاي ويندوزي (FAT 12/16/32NTFS /NTFS5) به خوبي پشتيباني مي‌كند و توانايي بازيابي فايل‌هاي فشرده و رمزنگاري شده در پارتيشن‌هاي NTFS را دارد و براي كاربراني كه در جست‌وجوي نرم‌افزاري ساده و در عين حال قدرتمند براي بازيابي اطلاعات هستند، گزينه بسيار مناسبي به شمار مي‌رود.

اين نرم‌افزار همچنين قابليت بازيابي اطلاعات از پارتيشن‌هاي فرمت شده ديسك‌سخت را دارد. يكي از قابليت‌هاي بسيار مناسب و منحصر به فرد اين نرم‌افزار، نمايش تمام پوشه‌ها و فايل‌هاي پاك شده در قالب محيطي مشابهWindows Explorer است. به اين ترتيب كاربر قادر است قبل از اقدام به بازيابي، فهرستي مرتب از اطلاعات پاك شده سيستم را مشاهده نمايد و سپس براي بازيابي اطلاعات مورد نياز اقدام كند.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار Handy Recovery:

- پشتیبانی سیستم های FAT12/16/32, NTFS و NTFS 5 + EFS file .

- In-depth disk scanning for certain file types - هنگام حذف شدن یک فایل اطلاعات مربوط به ان در یک فایلی تحت عنوان File Record آن فایل ذخیره می شود که معمولا نرم افزارهای عادی بازیابی اطلاعات به سراغ آن رفته و به بازیابی فایل حذف شده می پردازند . ولی گاهی پیش می آید که آن فایل ثبت نیز آسیب دیده و یا حذف شود . در چنین وضعیتی Handy Recovery با استفاده از ویژگی In-DepthDisk Scanning به جستجوی عمیق درایو برای یافتن فایل و بازیابی آن می پردازد !

- گرفتن ایمیج کامل از یک پارتیشن و ذخیره آن بر روی یک پارتیشن دیگر به عنوان نسخه ی پشتیبان .

- نمایش احتمال موفقیت بازیابی و سلامت هر فایل در کنار آن .

- بازیابی فایلها از پارتیشن های حذف شده و یا فرمت شده ! بسیاری از فایلها پس انجام عملیات Quick Format یا فرمت سریع هنوز قابل بازیابی توسط نرم افزارهای قدرتمند بازیابی هستند که Handy Recovery در صورت امکان این کار را برای شما انجام می دهد .

- قابلیت فیلترینگ برای جستجوی هرچه دقیق تر برای فایلهای حذف شده بر حسب نام,تاریخ,سایز و دیگر مشخصات

- قابلیت بازیابی فایلهایی که یک سر و بدون رفتن به سطل زباله ی ویندوز حذف شده اند .

- بازیابی ساختمان فایل حذف شده .

همان طور که گفتیم Handy Recovery قادر به بازیابی انواع فایل هایی است كه به دلایل مختلف مانند حملات ویروس ها، مشكلات سیستم و هارد، ایراد های نرم افزاری و حتی فرمت یك پارتیشن حذف شده اند می باشد. به طور خلاصه ميتوان گفت Handy Recovery نرم‌افزاري است كوچك با كاربردي بسيار آسان و در عين حال بسيار قدرتمند و كارآمد براي بازيابي اطلاعات پاك شده است. اين نرم‌افزار فايل‌هايي را بازيابي مي‌كند كه بر اثر خطا‌هاي مختلف نرم‌افزاري آسيب ديده يا به طور كامل از دست رفته‌اند.

آخرین تغییرات در نسخه 4.0 برنامه:

- رفع شدن همه باگهای موجود در نسخه قبلی.

- بازیابی دسته جمعی فایلها و پوشه ها.

- فایلهای پاک شده از طریق Recycle Binدر هنگام بازیابی در یک پوشه مخصوص قرار می گیرند.

- پیشنمایشی را از فایل های قابل بازیابی قبل از بازیابی به شما نشان می دهد.

- اضافه شدن پشتیبانی از سیستم فایل های HFS/HFS+

- پشتیبانی از ویندوز ویستا

- اسکن بسیار سریع.

- و ...

دانلود فایل ستاپ با حجم 1.47mb

دانلود فایل RAR با حجم 865kb

دانلود Patch برنامه با حجم 30kb

M.etallic.A
19-11-2007, 22:18
من با handy recovery یکی از درایوهامو سرچ میکنم اما وسط کار error میده.

M.etallic.A
19-11-2007, 22:32
آقا این پچش عمل نمیکنه. هر چی رو دکمه پچ میزنم هیج اتفاقی نمیفته. تو مسیر برنامه هم کپی کردم اما بازم همونطوری بود.

persiankitty80
23-11-2007, 23:29
من فایلهامو اینکریپت کرده بودم و ویندوز جدید ریختم
حالا بهشون دیگه دسترسی ندارم
یعنی فایل وجود داره رنگش سبزه و دیگه باز نمیشه
این برنامه کمکی میکنه؟

sina_rashel
27-11-2007, 22:26
سلام عزیز. من با همین مشکل برخورد کردم. به نظر من O&O disk recovery رو استفاده کن. واسه فایلهای کوچیک خوب جواب میده حتی تو درایوهایی که دوباره اطلاعات ریختی.

alaodin1
28-11-2007, 04:14
GetDataBack - Data Recovery for NTFS V3.30 این نرم افزار قدرتمند برای بازیابی فایل ها برای فرمت NTFS زمانی که داده ها به دلیل format , fdisk , virus attack , برق و خرابی نرم افزار ها از بین رفته اند می باشد. این نرم افزار قادر است داده ها را حتی زمانی که partition table (جدول پارتیشن) ، boot record (بوت سکتور) ، Master File Table (جدول فایل) و root directory (دایرکتوری اصلی) درایو شما نیز حذف یا از بین رفته باشند را باز گرداند.

GetDataBack - Data Recovery for FAT V3.30 این نرم افزار امکان بازیابی اطلاعات برای فرمت FAT را حتی زمانی که partition table, boot record, FAT, or root directory شما نیز بر اثر ویروس ، فرمت ، اف دیسک و یا برق از بین رفته باشد را بازیابی می کند.

RAID Reconstructor V3.30 این نرم افزار قدرتمند قادر است آرایش شکسته شده ی RAID Level 5 یا RAID Level 0 را بازیابی کند. حتی اگر شما پارامتر های RAID مثل نظم درایو ها اندازه های block شده را ندانید نرم افزار RAID Reconstructor با تحلیل درایو شما مقدار صحیح را تعیین می کند. سپس شما قادر خواهید بود فایل های احیا شده را image گرفته یا در یک دیسک سخت کپی کنید.

DiskExplorer for FAT V3.30 این ویرایشگر قدرتمند دیسک ، شما را قادر می سازد درایو خود را با جزئیات کامل بررسی کنید. این نرم افزار به شما اجازه دسترسی مستقیم به partition table, boot record, FAT or root directory را دقیقا به سکتور معین می دهد.

DiskExplorer for NTFS V3.30 این ویرایشگر بی نظیر دیسک ، پایین ترین نوع دسترسی (low-level access) را به شما برای بررسی دیسک سخت می دهد. شما قادر خواهید بود با این نرم افزار انواع مشاهدات کد گذاری همانند hex, text, directory, MFT entries, partition table, boot record و غیره را بررسی کنید

حجم فایل :13 مگ
کل این مجموعه در لینک زیر

پسورد فایل :

LordMMD
06-01-2008, 17:50
با سلام
نسخه3.32 این برنامه هم اومده.
از alaodin1 خواهش میکنم که نسخه کرک شدش رو اینجا بذارن (فقط مثل این آخری 13 مگیش رو نذار! یک جایی هم لینک بده نه مثل راپیدشیر . )
ممنون!

LordMMD
06-01-2008, 19:48
بحث در مورد Handy Recovery v4.0 - [قويترین برنامه بازیابی اطلاعات در جهان] بازگرداندن اطلاعات پاک شده ی هارد یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین نیازهای کاربران حرفه ایست که می تواند از شکست و افسوس و دوباره کاری های بی شماری جلوگیری نماید .

این فایل rar ورژن 3 هست.
در ضمن پچی که گذاشتید لینکش خرابه.
به پچ جدید نیاز داریم !

alaodin1
07-01-2008, 05:20
با سلام
نسخه3.32 این برنامه هم اومده.
از alaodin1 خواهش میکنم که نسخه کرک شدش رو اینجا بذارن (فقط مثل این آخری 13 مگیش رو نذار! یک جایی هم لینک بده نه مثل راپیدشیر . )
ممنون!

GetDataBack for FAT v3.32
لینک دانلود غیر مستقیم:

GetDataBack for NTFS v3.32
لینک دانلود غیر مستقیم:

abdanan
08-01-2008, 03:12
کد کی گان رو هم بزارید یا روش ریجسترش را بگید متشکرم

alaodin1
09-01-2008, 03:18
کد کی گان رو هم بزارید یا روش ریجسترش را بگید متشکرم

دوست عزیز کد رجیستر این نرم افزار در لینکی که دادم وجود دارد

aliali58
22-01-2008, 00:20
GetDataBack - Data Recovery for FAT V3.30 این نرم افزار امکان بازیابی اطلاعات برای فرمت FAT را حتی زمانی که partition table, boot record, FAT, or root directory شما نیز بر اثر ویروس ، فرمت ، اف دیسک و یا برق از بین رفته باشد را بازیابی می کند.

آموزش اين نرم‌افزارها هم جايي وجود داره؟ اگه نداره ميشه نحوه كار با اين نرم افزار رو بگين

adelii
26-01-2008, 00:24
ممنون این برنامه عالیه

zauos
28-01-2008, 23:49
سلام
به قول دوستمون بهتره یه اموزش یا پی دی افی هم در این مورد بزارین
تا کسانی که دوست دارن استفاده کنن ولی بلد نیستن هم یاد بگیرن
یکی مثل خودم

Talabkar
30-01-2008, 00:15
سلام دوستان
برنامه اي هستش كه بشه فايل هايي كه از روي رم گوشي پاك شدن رو بازيابي كنه؟
ممنون

LordMMD
30-01-2008, 08:08
سلام دوستان
برنامه اي هستش كه بشه فايل هايي كه از روي رم گوشي پاك شدن رو بازيابي كنه؟
ممنون
شما اصلا فايل هايي که تو اين تاپيک معرفي شدن تست کردي؟؟
اصلا خوندي مباحث رو ؟؟

Talabkar
30-01-2008, 16:35
شما اصلا فايل هايي که تو اين تاپيک معرفي شدن تست کردي؟؟
اصلا خوندي مباحث رو ؟؟
نه منتظر بودم شما بگي برم بخونم
اين 10 صفحه اخير رو كه خوندم برنامه اي نديدم براي بازيابي از رم گوشي

alaodin1
04-02-2008, 15:26
دوست عزیز
اگر تاپیک را به خوبی خوانده باشید اکثر نرم افزارهای معرفی شده میتوانند رم گوشی را نیز بازیابی کنند ولی نرم افزارهای مخصوص این کار هم وجود دارد یکیش همین FileRecovery for MultiMediaCard که مخصوص حافظه های فلش است ولی پیشنهاد من به شما نرم افزار R-studio است که در صفحات قبل این تاپیک معرفی شده است

LordMMD
04-02-2008, 18:27
نه منتظر بودم شما بگي برم بخونم
اين 10 صفحه اخير رو كه خوندم برنامه اي نديدم براي بازيابي از رم گوشي

معلوم ميشه که نام کاربري مناسبي انتخاب کردي! (شوخي!)

خوب منظور من تست کردن بود، يکي دو تا از برنامه ها رو تست ميکردي، اين برنامه GetData Back هم خوبه.
من خودم از Handy Recovery خيلي خوشم اومده.

maxoud
21-02-2008, 11:35
من یه سری فایل که از هاردم با شیفت و دیلیت پاک کردمو میخوام برگردونم ولی با هر برنامه ای که امتحان میکنم نمیشه...
recover my files جواب نداد با بد بختی easy recovery رو گیر آوردم ولی اونم فایل های دیلیت شده ی خیلی کمی رو برمیگردونه.اون فلدری رو که من میخوامو که کلن اسمشم نمیاد ...چرا؟
در ضمن فایل هایی که دنبالشونم 3gp و jpeg هست

sia abedi
28-02-2008, 17:35
من با برنامه‌ى ريكاوري ماي فايل‌ها‌ى آفيس را ريكاور كردم ولي به جاي كلمات فارسي چرت‌و‌پرت مي‌نويسه چي كار كنم

alaodin1
01-03-2008, 04:11
من با برنامه‌ى ريكاوري ماي فايل‌ها‌ى آفيس را ريكاور كردم ولي به جاي كلمات فارسي چرت‌و‌پرت مي‌نويسه چي كار كنم

علت زیادی داره یکیش مشکل فونت که احتمال داره شما اون فونت را الان روی سیستم نداشته باشید توصیه من برای شما در مورد آفیس استفاد از easy recovery است چون بعد از بازیابی قادر به تعمیر فایل آفیس نیز می باشد که شامل فونت و کادر و مواردی میشه که شما در زمان نوشتن فایل آفیس روی سیستم داشته اید ولی الان روی سیستم شما موجود نیست

من یه سری فایل که از هاردم با شیفت و دیلیت پاک کردمو میخوام برگردونم ولی با هر برنامه ای که امتحان میکنم نمیشه...
recover my files جواب نداد با بد بختی easy recovery رو گیر آوردم ولی اونم فایل های دیلیت شده ی خیلی کمی رو برمیگردونه.اون فلدری رو که من میخوامو که کلن اسمشم نمیاد ...چرا؟
در ضمن فایل هایی که دنبالشونم 3gp و jpeg هست

شما اگر فایل ها را از روی سیستم فقط دیلیت میکردید مشکل براحتی قابل حل بود ولی شیفت دیلیت یه چیز دیگه است شما از getdataback و R-studio استفاده کن

persiankitty80
04-03-2008, 21:02
با سلام
من فایلهایی داشتم که اینکریپت شده بود (نمیدونم چه طوری؟ من نکرده بودم)
حالا ویندوز جدید ریختم و به هیچ عنوان فایلها باز نمیشه
لطفا" کمک کنید
اگه کسی بتونه فایلهامو درست کنه
یک سکه هخامنشی طلا جایزه میگیره

alaodin1
05-03-2008, 02:39
با سلام
من فایلهایی داشتم که اینکریپت شده بود (نمیدونم چه طوری؟ من نکرده بودم)
حالا ویندوز جدید ریختم و به هیچ عنوان فایلها باز نمیشه
لطفا" کمک کنید
اگه کسی بتونه فایلهامو درست کنه
یک سکه هخامنشی طلا جایزه میگیره

تا جایی که من اطلاع دارم چون ویندوز را عوض کرده اید باید قیدش را بزنی فقط یک حالت وجود دارد اگر شما فایلها قبل از اینکریپت کردن روی درایوهای هارد جابجا کرده باشید (منظورم این است که از درایو به درایو دیگر کپی یا انتقال داده باشد) شاید بتوانید با نرم افزارهای بازیابی مقداری از آن را بازیابی کنید امتحان کردنش ضرر نداره

ML2007
08-03-2008, 16:02
سلام من یک سری nrg فایل ایمج سی دی داشتم پاک شد
نرم افزاری هست بتو انه انها برگدو نه
لطفا کمک کنید خیلی برایم حیاتی است
لطفا کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کنید

alaodin1
11-04-2008, 03:52
این هم آموزش جالبی هست حتما دانلود کنید

ویرایش شد

Jalal

MeMri
22-04-2008, 15:50
اگه ممکنه یکی آموزش Get Databack رو بزاره! با تشکر!

mpeg
29-04-2008, 08:05
--------------------------------------------------------------------------------

دوستان اگه میشه بگید بهترین برنامه برای فایلهای تصویری که در اثر replace شدن از دست رفته چیه چون 1 فیلم خانوادگی مهم داشتم که اشتباهی فیلم جدید ریختم تو فولدرش replace شد از دست دادم اون فیلم خانوادگی رو
الان بهترین برنامه چیه بتونم ریکاوری کنم برش گردونم اگه راه دیگم سراغ دارین بگین

ehsanak
29-04-2008, 09:33
سلام به همگي
من تازه عضو شدم

به يه مشكل وحشتناك برخورد كردم.ديروز يك فلش به دستگاهم زدم كه ويروس بدي داشت .ويندوزم بالا نيومد.از طريق داس رفتم ،درايو E رو نتونست بخونه.به كامپيوتر برادرم هارد به هارد كردم ،همه درايو ها رو بجز E باز كرد.برايeپيغام ميده كه فرمت كنه يا نه ؟
خواستم ويندوز جديد نصب كنم نشد.ميترسم درايو e‌بد سكتور شده باشه .
موندم چه كار كنم .كمكم كنيد .تمام زندگيم تو اين يكي از فايل هاي اين درايوه.نتيجه سالها كارو بيدار خوابي هام .
كمكم كنيد .موندم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟
اگه پاك شده باشند؟

Ghaioom
29-04-2008, 15:50
سلام
شما از برنامه ی Ontrack EasyRecovery Professional این بهترین نرم افزار ریکاوری میباشد.
از آدرس زیر میتونی دانلودش کنی.

با این برنامه هم میتونید عکس هایی که پاک شده رو بازیابی کنید.
Magic Photo Recovery
Easy Photo Recovery

atrocious
30-04-2008, 21:04
سلام به همگي
من تازه عضو شدم

به يه مشكل وحشتناك برخورد كردم.ديروز يك فلش به دستگاهم زدم كه ويروس بدي داشت .ويندوزم بالا نيومد.از طريق داس رفتم ،درايو E رو نتونست بخونه.به كامپيوتر برادرم هارد به هارد كردم ،همه درايو ها رو بجز E باز كرد.برايeپيغام ميده كه فرمت كنه يا نه ؟
خواستم ويندوز جديد نصب كنم نشد.ميترسم درايو e‌بد سكتور شده باشه .
موندم چه كار كنم .كمكم كنيد .تمام زندگيم تو اين يكي از فايل هاي اين درايوه.نتيجه سالها كارو بيدار خوابي هام .
كمكم كنيد .موندم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟
اگه پاك شده باشند؟

طبق گفته Ghaioom با اون برنامه RECOVERY كن ..

hossein-p30-f
26-05-2008, 06:34
سلام دوستان

دیشب داشتم ویندوز عوض می کردم از تو DOS که اومد بیرونادامه نصب رو بده خواست که درایو Gم ((NTFS )) رو چک کنه من خاک بر سر هم گوش به حرفش دادم بعد این پیغامهای زیر رو داد ((20 دقیقه ای هم طول کشید)) و بعد از اینکه ویندوز نصب شد دیدم نزدیک به 15 GIG از اطلاعات درایو Gم نیست
راستی وقتی داشتم ویندوز نصب میکردم جایی که تو Dos درایوها رو نشون میده جلو درایو G نوشته بود Unknown

حالا چیکارکنم تمام عکسهایی که با گوشیم هم گرفته بودم پاک شده نزدیک به 3000 تا عکس و چیزهای دیگم :41:

میشه برش گردوند:19::19::19:

این پیغام ها

اصل عکس

اصل عکس

meshkiposh2200
29-05-2008, 16:52
با پارتیشن مجیک حجم دراوهایم را برای نصب ویستا کم و زیاد میکردم یکی از کارهاش کلی طول کشید من هم خسته شدم و ریست سخت افزاری کردم بعد بالا امدن ویندوز یکی از درایوهام(h( توی مای کامپیوتر نبود توی منیج رفتم درایو بود حتی لیبل درایو هم بود ولی ناشناخته بود و فقط میشد فرمتش کرد به نظرتون راهی برای برگردوندنش هست

Mahdi_S_T
09-06-2008, 13:02
یه مشکل : عصر با کامپیوتر کارم تموم شد و رفتم و شب که دوباره کامپیوتر را روشن کردم دیدم که فقط پارتیشن C , D دارم وبقیه پارتیشن ها یعنی I,h,g,f,e دیده نمیشن . فهمیدم که کلی از اطلاعاتم و یک درایو که اطلاعات مربوط به تجریه چند سالم در اون بود دیگه نیست !!!!
حالا راهنمایی کنید که بهترین روش و بهترین برنامه ای که میتونم برای برگرداندن پارتیشن ها میتونم استفاده کنم چیه ؟ با تشکر

++PC
11-06-2008, 01:00
یه مشکل : عصر با کامپیوتر کارم تموم شد و رفتم و شب که دوباره کامپیوتر را روشن کردم دیدم که فقط پارتیشن C , D دارم وبقیه پارتیشن ها یعنی I,h,g,f,e دیده نمیشن . فهمیدم که کلی از اطلاعاتم و یک درایو که اطلاعات مربوط به تجریه چند سالم در اون بود دیگه نیست !!!!
حالا راهنمایی کنید که بهترین روش و بهترین برنامه ای که میتونم برای برگرداندن پارتیشن ها میتونم استفاده کنم چیه ؟ با تشکر

از نرم افزار active partion recovery استفاده کن

sina285
19-06-2008, 17:18
با سلام من يه نرم افزار عالي براي بازيابي اطلاعات پاك شده به صورت حرفه اي ميخواستم

++PC
20-06-2008, 16:20
Get Data- Recover My Files

Ghaioom
21-06-2008, 11:16
Easy Recovery Professional
تو انجمن جستجو کن یا در انجمن درخواست نرم افزار درخواست بده.

tohidi
30-06-2008, 10:30
با سلام
در روز دوشنبه يا سه شنبه هفته پيش يعني 3 يا 4 تير ماه يك فايلexcel در فلشم وارد كردم حالا اين فايل در فلش نيست نمي دانم كي آن را پاك كرده ام و يا format كرده ام يادم نيست پاك كرده ام يا format كرده ام آيا امكاني وجود دارد كه فايل excel را دوباره بدست آورم
با تشكر فراوان

tohidi
01-07-2008, 07:31
پس چرا هيچ كس جواب سئوال مرا نمي دهد
از نگراني دارم مي ميرم

zeus7610
01-07-2008, 08:42
اگه توی فلشت چیزی کپی نکرده باشی بله امکان داره که بتونی برگردونی.
با نرم افزارهای زیادی میشه این کارو کرد که Get Data Back خیلی خوبه.
برای فلش از ورژن FAT32 استفاده کن.
موفق باشی اگه نتونستی و خیلی برات مهم بود با من تماس بگیر

tohidi
01-07-2008, 14:00
اگه توی فلشت چیزی کپی نکرده باشی بله امکان داره که بتونی برگردونی.
با نرم افزارهای زیادی میشه این کارو کرد که Get Data Back خیلی خوبه.
برای فلش از ورژن FAT32 استفاده کن.
موفق باشی اگه نتونستی و خیلی برات مهم بود با من تماس بگیر

با سلام و تشكر
اگر فايلي كپي كرده باشم درست نمي شود
در اين نرم افزار چگونه بايد نوع فايل يا تاريخ پاك شدن و يا غيره را مشخص كنم
لطفا كمكم كنيد

tohidi
02-07-2008, 07:38
لطفا جوابم را بدهيد
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم
باز هم متشكرم

fahimeh5
05-07-2008, 22:41
salamvaghti mikham filmi ke ba goshim gereftamo bargardonam barmigarde ama na roye com na roye goshi baz nemikonekasi midone bayad chikar konam?mamnon

هوشنگ پیشدادی
07-07-2008, 15:33
کامپیوتر یکی از دوستام حاوی چیزی حدود 80 GB عکس بوده که نمی دونم چی کارشون کرده که یک دفعه همشون پریدند (از بین رفتند) ، بعدش هم داده به کسی که عکسا رو براش بازیافت کنه اما بعد از بازیافت عکس ها مشکلی پیش اومده اون هم اینه که خیلی از عکساش چند بار امده یعنی توی پوشه که می ره از یک عکس چند نسخه وجود داره و یه مشکل دیگه هم اینه که بعضی از عکسها اصلا نیومدند...
حالا سوال من اینه :
1- چرا بعضی از عکسها نیومدند؟
2- چرا از بعضی از عکسها چند نسخه اومده؟
3- نرم افزار خوب برای Recovery چی هست؟

با سپاس _ منتظرم

Mehran
19-07-2008, 09:15
سلام دوستان
راستش من یه سری اطلاعات داشتم که حدود دو سه سال پیش پاک شدن با نرم افزار GetDataBack سعی کردم اونا رو برگردونم اما نشد ...
ممنون میشم منو راهنمایی کنید و بگید نرم افزاری هست که بتونه اطلاعات دو سه سال پیش رو برگردونه یا نه ؟ چون این اطلاعات برام خیلی مهم هستن .

با تشکر مهران ...

++PC
19-07-2008, 17:41
اگر تو این دو سه سال با ویندوزتون کارنکرده باشید بله, اما در غیر اینصورت 100% غیر ممکنه

alizshah
19-07-2008, 17:42
با توجه به پیش بینی و اطلاعات غیر ممکن هست

++PC
19-07-2008, 20:42
کامپیوتر یکی از دوستام حاوی چیزی حدود 80 GB عکس بوده که نمی دونم چی کارشون کرده که یک دفعه همشون پریدند (از بین رفتند) ، بعدش هم داده به کسی که عکسا رو براش بازیافت کنه اما بعد از بازیافت عکس ها مشکلی پیش اومده اون هم اینه که خیلی از عکساش چند بار امده یعنی توی پوشه که می ره از یک عکس چند نسخه وجود داره و یه مشکل دیگه هم اینه که بعضی از عکسها اصلا نیومدند...
حالا سوال من اینه :
1- چرا بعضی از عکسها نیومدند؟
2- چرا از بعضی از عکسها چند نسخه اومده؟
3- نرم افزار خوب برای Recovery چی هست؟

با سپاس _ منتظرم

طبیعت بازیابی اطلاعات همینه, کاریش نمیشه کرد مگر استفاده از نرم افزارهیا مختلف

Mehran
20-07-2008, 07:54
اگر تو این دو سه سال با ویندوزتون کارنکرده باشید بله, اما در غیر اینصورت 100% غیر ممکنه

بله ... حدود دو سال من پای کامپیوتر نبودم و دیگران هم خیلی کم از کامپیوتر استفاده کردن ( با یوز خودشون)
حالا کاری میشه کرد

با تشکر مهران ...

++PC
20-07-2008, 16:21
اگراساس بازیابی اطلاعات از هارد کامپیوتر رو بدونی خودت می تونی به سوالت جواب بدی.

وقتی یه فیالی از هارد کامپیوتر پاک میشه (delete یا shift delete ) فقط آدرس اون فایل پاک میشه به عبارتی دیگر بیت های اطلاعاتی باقی می مونند و بیت آدرس پاک میشه. حالا نرم افزارهای بازیابی می یاند و اطلاعات اصلی رو پیدا می کنند و فایل رو بازیابی می کنند. خوب آیا همیشه میشه اینکار رو کرد؟

تا زمانی که بیت های فایل پاک شده توسط اطلاعات جدیدی که روی هارد قرار میگره از بین نرفته باشند میشه اون فایل رو بازیابی کرد. اما زمانی که اطلاعات جدید جای اطلاعات قبلی رو بگیره دیگه امکانش وجود نداره

نظر به اینکه تو این دوسال با کامپیوتر کار شده (یوزر مهم نیست) امکان بازیابی اون رو خودت حدس بزن, به نظرت بیت های اون فایل هنوز دست نخورده هستند!

هوشنگ پیشدادی
20-07-2008, 21:32
طبیعت بازیابی اطلاعات همینه, کاریش نمیشه کرد مگر استفاده از نرم افزارهیا مختلف

سلام . ممنون از جوابت ..
یعنی این به نظر شما طبیعیه که در بازیابی بعضی از فایلها اصلا نیامدند و بعضی ها چند نسخه ازون کپی شده ؟
اگه جوابت مثبته می شه بیشتر توضیح بدی یا لینک معرفی کنی که من خوب بفهمم؟

Mehran
21-07-2008, 08:03
سپاس ++pc جان !
پس با این توضیحات کاری نمیشه کرد ...
اشتباه از خودم بود اون موقع که این مشکل بوجود اومد با خودم گفتم من که دو سه سالی پای کامیپوتر نیستم باشه برای بعد
شاید اگر اساس بازیابی اطلاعات رو میدونستم این مشکل برام بوجود نمیومد .
ممنون از توضیحاتت :)

با تشکر مهران...

mohamad23
21-07-2008, 08:21
ببخشید من داشتم با پارتیشن مجیک درایوهامو مرج می کردم که وسطش ریستارت شد حالا دیگه درایوم باز میشه .ولی کلی فایل توش داشتم تنها راهش استفاده از نرم افزارای بازیابیه فلیله یا کار دیگه هم میشه کرد لطفا کمک کنید اطلاعات مهمی داشتم..

++PC
22-07-2008, 22:30
ببخشید من داشتم با پارتیشن مجیک درایوهامو مرج می کردم که وسطش ریستارت شد حالا دیگه درایوم باز میشه .ولی کلی فایل توش داشتم تنها راهش استفاده از نرم افزارای بازیابیه فلیله یا کار دیگه هم میشه کرد لطفا کمک کنید اطلاعات مهمی داشتم..

من مشکل شما رو خوب متوجه نشدم. شما الان دوتا درایو رو یکی کردین ولی فایلهاتون رو از دست دادین
و یا اینکه درایوهاتون هست ولی فایل ها نیستند

اگر درایوتون رو از دست داده باشید نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در مرحله اول نمی تونند کمک کنند. شما باید اول با نرم افزارهای بازیابی پارتیشن, درایو از دست رفته رو برگردونید بعد اگر فایل ها نبودند اونها رو با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بازگردونی کنید

mohamad23
23-07-2008, 03:08
من مشکل شما رو خوب متوجه نشدم. شما الان دوتا درایو رو یکی کردین ولی فایلهاتون رو از دست دادین
و یا اینکه درایوهاتون هست ولی فایل ها نیستند

اگر درایوتون رو از دست داده باشید نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در مرحله اول نمی تونند کمک کنند. شما باید اول با نرم افزارهای بازیابی پارتیشن, درایو از دست رفته رو برگردونید بعد اگر فایل ها نبودند اونها رو با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بازگردونی کنید

درایو ها هستند منتها پارتیشن مجیک دیگه فرمتشون رو نمیشناسه و فضای خالی و پرش رو هم تشخیص نمیده و توی ویندوز هم که می خوام این درایو رو باز کنم ارور میده : منظورم اینه که غیر از برنامه های بازیابیه فایل راه دیگه ای هست drives format is damaged

++PC
23-07-2008, 12:58
خوب حالا متوجه شدم

شما هنگامی که از پارتیشن مجیک استفاده میکردی و با مشکل برخورد کردی در واقع partition boot sector درایوت رو از دست دادی. به عبارتی درایو هارد شما دیگه قابل دستیابی نیست.

بنابراین شما با استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات کار به جایی نمیبری
اول باید درایوهای قبلی رو دوباره فعال کنی به عبارتی باید پارتیشن های قبلی رو بازیابی کنی. برای اینکار باید از نرم افزار Active@ Partition Recovery که پارتیشن رو بازگردونی می کنه استفاده کنی. فقط دقت کن این نرم افزار حرفه ای است و باید تو کار با اون دقت کنی که اوضاع رو خرابتر نکنی

بعد که درایوهای قبلی رو برگردوندی اونقت اگر فایلهات نبود از نرم افزاری مثل getdata استفاده کن

ali4561m
23-07-2008, 13:29
یکی کمک منه تمام عکسهام دیگه باز نمیشن یعنی وقتی باز میکنم چیزی رو نشون نمیده این مشکل بعد نصب ویندوز جدید و پاک کردن ویروس تروجان که نمیدونم کامل پاک شده یا نه بوجود اومد بازیابی هم کردم باز همونجوره ویندوز رو هم عوض کردم یکی کمک کنه خیلی مهمهههههههههههههههههههههه ههههههههههه

1795
28-07-2008, 18:55
با سلام خدمت دوستان عزیز
من در سیستم یه درایو دارم که اطلاعات مهمی دارم . به دلیلی این درایو فرمت شده حالا می خوام اون اطلاعات رو بر گردونم از recovery my file هم استفاده کردم جواب نداد.اگه میشه کمکم کنید خیلی حیاتیه. درضمن هیچی هم روی اون درایو کپی نکردم
با تشکرات صمیمانه

nw_nk
28-07-2008, 19:03
با سلام خدمت دوستان عزیز
من در سیستم یه درایو دارم که اطلاعات مهمی دارم . به دلیلی این درایو فرمت شده حالا می خوام اون اطلاعات رو بر گردونم از recovery my file هم استفاده کردم جواب نداد.اگه میشه کمکم کنید خیلی حیاتیه. درضمن هیچی هم روی اون درایو کپی نکردم
با تشکرات صمیمانه

اگر فرمت Quick کرده بودید که اطلاعات براحتی با همه نرم افزارهای Recovery از جمله همین Recover My Files بر می گشت. حالت های عمیق Recover MY Files رو هم امتحان کردید دیگه, نه؟

اگر فرمت Full کردید. متاسفانه فکر نمی کنم بشه اطلاعات درایوی که فرمت Full شده رو از راه های نرمافزاری برگردوند.

mahdi7610
28-07-2008, 23:30
سلام

بهتر بود سوال خودتون را توی تاپیک مربوط به خود مطرح می کردید

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

1795
30-07-2008, 16:57
اگر فرمت Quick کرده بودید که اطلاعات براحتی با همه نرم افزارهای Recovery از جمله همین Recover My Files بر می گشت. حالت های عمیق Recover MY Files رو هم امتحان کردید دیگه, نه؟

اگر فرمت Full کردید. متاسفانه فکر نمی کنم بشه اطلاعات درایوی که فرمت Full شده رو از راه های نرمافزاری برگردوند.

با سلام
دوست عزیز من هم با quick فرمت کردم ولی با ریکاوری مای فایل نشد برگردونم
اگه میشه بگید به کدام قسمتش باید برم
ممنون

amir_rahmani
30-07-2008, 19:51
سلام من یکسری از فولدر هایم پاک شده لطفا بگید چه جوری بر میگرده؟

tohidkh
30-07-2008, 21:52
با سلام
ممنون

سلام من یکسری از فولدر هایم پاک شده لطفا بگید چه جوری بر میگرده؟

سلام
به نظر من بهترين نرم افزار براي اين منظور استفاده از برنامه Get Data Back و DiskInternals Uneraser هست.
سال پيش هارد من به كلي فرمت شده بود و اطلاعات خيلي مهمي ازش پاك شده بود. هر كاري كردم، نتونستم برشون گردونم. (درصد ناچيزي برميگشتند.
از اين دوتا برنامه استفاده كردم (مخصوصا اولي) بيش از 80 در صد از فايل ها و مدارك و اطلاعاتم بازگشتند.:27:

nw_nk
31-07-2008, 13:47
با سلام
ممنون

در Wizard اش. گزینه دوم و چهارم که از روی اسمشون هم مشخصه جستجوهای عمیق هستند.

سلام
به نظر من بهترين نرم افزار براي اين منظور استفاده از برنامه Get Data Back و DiskInternals Uneraser هست.
سال پيش هارد من به كلي فرمت شده بود و اطلاعات خيلي مهمي ازش پاك شده بود. هر كاري كردم، نتونستم برشون گردونم. (درصد ناچيزي برميگشتند.
از اين دوتا برنامه استفاده كردم (مخصوصا اولي) بيش از 80 در صد از فايل ها و مدارك و اطلاعاتم بازگشتند.:27:

سلام

1- اطلاعات شما باید براحتی 100 درصد برمی گشت. نه 80 درصد. مگه بعد از فرمت با پارتیشن کار دیگری هم کردید؟

2- اگر بلد باشید با نرمافزارهای فوق (از جمله Recover My Files) کار کنید, برگردوندن اطلاعات یک پارتیشن فرمت شده برای همشون مثل آب خوردنه و 100 درصد برمیگرده. چون پارتیشن فرمت سریع شده آسانترین مورد ریکاوری هست و اطلاعات بصورت عالی باقی مونده.

tohidkh
31-07-2008, 16:25
سلام

1- اطلاعات شما باید براحتی 100 درصد برمی گشت. نه 80 درصد. مگه بعد از فرمت با پارتیشن کار دیگری هم کردید؟

2- اگر بلد باشید با نرمافزارهای فوق (از جمله Recover My Files) کار کنید, برگردوندن اطلاعات یک پارتیشن فرمت شده برای همشون مثل آب خوردنه و 100 درصد برمیگرده. چون پارتیشن فرمت سریع شده آسانترین مورد ریکاوری هست و اطلاعات بصورت عالی باقی مونده.

دوست عزيزم، Quick format نشده بود.:31:
فرمت كامل (Full format) شده بود.:41:
اينجور بگم كه كل هارد ديسك، به طور آهسته فرمت شده بود و به يك پارتيشن تبديل شده بود.(البته چون من مسافرت بودم، يكي ديگه اومده بود اين كار رو كرده بود.:18:) بعدش هم من اومدم و دوباره پارتيشن بندي كردم. و بعد از اون همونكاري رو كردم كه توضيح داده شد.
در اين حالت هم ميشد، 100 درصد اطلاعات رو بازيابي كرد؟ اگه راهنمايي كنيد، خيلي هم خوشحال ميشم.:11:

nw_nk
31-07-2008, 17:16
دوست عزيزم، Quick format نشده بود.:31:
فرمت كامل (Full format) شده بود.:41:
اينجور بگم كه كل هارد ديسك، به طور آهسته فرمت شده بود و به يك پارتيشن تبديل شده بود.(البته چون من مسافرت بودم، يكي ديگه اومده بود اين كار رو كرده بود.:18:) بعدش هم من اومدم و دوباره پارتيشن بندي كردم. و بعد از اون همونكاري رو كردم كه توضيح داده شد.
در اين حالت هم ميشد، 100 درصد اطلاعات رو بازيابي كرد؟ اگه راهنمايي كنيد، خيلي هم خوشحال ميشم.:11:

هارد شما اصلا فرمت کامل نشده بوده و یا اینکه فرمت کامل روی تمام هارد انجام نشده.

مطمئن باشید.

اگر کل هارد شما فرمت کامل شده بود نرمافزارتون یا تقریبا کل اطلاعات رو ریکاوری می کرد یا هیچی شو, نه 80 درصدشو. چون سر کل هاردتون یک بلا اومده بود.

alaodin1
10-08-2008, 15:23
ورژن جدید
getdataback fat 3.63

getdataback ntfs 3.63

saeed258s
23-08-2008, 11:23
دروود
من یک برنامه ای --- Dream روی سیستمم بود،و فایلهای که کپچر کرده بود رو در خود پوشه نصب شده برنامه ریخته بودم،به اشتباه 2 بار برنامه رو با Your Uninstaller پاک کردم و پوشه خود برنامه رو پاک کردم،حالا می خوام ری کاوری کنم،با tun up undelete و ریکاوری سیستم مکانیک امتحان کردم چیزی پیدا نشد!آیا امکان ریکاوری اصلا هست؟

هلشی
23-08-2008, 18:42
با سلام میخواستم بگم من ویندوز جدیدنصب کردم وفایل های ویندوز قبلی را فرمت کردم میشه اون فایلها رو برگردوند لطفا راهنمای فرمایید

mortaza2006
03-09-2008, 11:24
سلام:
ببخشید دوستان من نمیدونم از کجا سوالم را بپرسم: برام یک سوال حیاتی پیش آمده من یک ویندوز نصب کردم به پارتیشن آن دست نزدم ولی بعد از تموم شدن نصب ویندوز 3 تا از درایوهای پر کاربردی من اخطار فرمت میده چیکار کنم تا اطلاعات آن از بین نره
لطفا جوابم را اگه شد سریع بدهید چون من یک pdf برای ترفندها تنظیم می کردم که حدود 300 صفحه می شد .
با تشکر

hosein66
04-09-2008, 02:24
با سلام میخواستم بگم من ویندوز جدیدنصب کردم وفایل های ویندوز قبلی را فرمت کردم میشه اون فایلها رو برگردوند لطفا راهنمای فرمایید

اگه از فرمت سريع استفاده کرده باشين احتمالش زيادتره اگه از فرمت کامل استفاده کرده باشين اونم امکان باز يابي
داره

با نر م افزار ها ي قدرتمند recovery ميشه بازيابي کرد

hosein66
04-09-2008, 02:35
سلام:
ببخشید دوستان من نمیدونم از کجا سوالم را بپرسم: برام یک سوال حیاتی پیش آمده من یک ویندوز نصب کردم به پارتیشن آن دست نزدم ولی بعد از تموم شدن نصب ویندوز 3 تا از درایوهای پر کاربردی من اخطار فرمت میده چیکار کنم تا اطلاعات آن از بین نره
لطفا جوابم را اگه شد سریع بدهید چون من یک pdf برای ترفندها تنظیم می کردم که حدود 300 صفحه می شد .
با تشکر

مي شه اون خطا رو اينجا کپي کنيد

mohsen_blid
04-09-2008, 12:24
سلام دوستان من به یه مشکل خوردم من وینوزم دچار مشکل شد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم موضوع اصلی اینه که من در دسکتاپ 3 تا فایل که دارای 30 تا فایل word بود رو از دست دادم(فرمت درایو برای نصب ویندوز) حالا با نرم افزار Recover My Files هر کاری میکنم اثری از فایل هام نمیتونم پیدا کنم میشه یکی راهنمایی کنه

tohidkh
04-09-2008, 12:27
سلام دوستان من به یه مشکل خوردم من وینوزم دچار مشکل شد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم موضوع اصلی اینه که من در دسکتاپ 3 تا فایل که دارای 30 تا فایل word بود رو از دست دادم(فرمت درایو برای نصب ویندوز) حالا با نرم افزار Recover My Files هر کاری میکنم اثری از فایل هام نمیتونم پیدا کنم میشه یکی راهنمایی کنه

Get Date Back رو هم امتحان کنید.

ali_ranger22
04-09-2008, 12:35
دوستان یه سری فایل که با رفتن برق از هاردم پرید رو میتونم برگردونم?؟

mohsen_blid
04-09-2008, 15:23
Get Date Back رو هم امتحان کنید.
امتحان کردم ولی متاسفانه نشد

magical
04-09-2008, 16:14
سلام
لینک برنامه recovery my file آخرین نسخه + کرک لطفاً...

موفق باشید...

hosein66
05-09-2008, 00:33

اگه فرمت Quick کرده باشين احتمالش زياده ولي اگه فرمت کامل کرده باشين احتمالش کمه

hosein66
05-09-2008, 00:35
دوستان یه سری فایل که با رفتن برق از هاردم پرید رو میتونم برگردونم?؟

اگه فايلهاي word و notepad و يا اين جور چيز ها باشه کاريش نميشه کرد

mohsen_blid
05-09-2008, 09:37
اگه فرمت Quick کرده باشين احتمالش زياده ولي اگه فرمت کامل کرده باشين احتمالش کمه
با چه نرم افزاری و نحوه کار با اون رو بهم بدید شاید بشه برگردوند

hosein66
05-09-2008, 16:45
با چه نرم افزاری و نحوه کار با اون رو بهم بدید شاید بشه برگردوند

از این دو تا استفاده کنید البته همانطور که گفتم به درد فرمت سریع بیشتر میخوره

ضمنا نرم افزار سمت چپ دو نسخه داره یکی برای ntfs ها و یکی هم برای fat32 به این هم توجه بفرمایید

kamran2000
07-09-2008, 09:24
من ميخواستم ويندوز عوض كنم اشتباهي درايو E رو فرمت كردم و ويندوز توي درايو E نصب شد. راهي يراي برگردوندن درايو E هست.؟

magical
07-09-2008, 09:36
سلام
لینک برنامه recovery my file آخرین نسخه + کرک لطفاً...

موفق باشید...

این همه دارین در مورد این بحث می کنید یه لینک از این برنامه + کرک ندارین!

موفق باشید...

Arsa Persian
17-09-2008, 13:59
این همه دارین در مورد این بحث می کنید یه لینک از این برنامه + کرک ندارین!

موفق باشید...

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم فایل : 7.69 مگابایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dlkade.webng.com/data/pack%201/Recover.My.Files.v3.9.rar

hosein66
18-09-2008, 06:05
[QUOTE=magical;2919473]این همه دارین در مورد این بحث می کنید یه لینک از این برنامه + کرک ندارین!

برنامه easy recovery هم قدرتمنده

leilash
21-09-2008, 16:13
سلام دوستان بيچاره شدم اين ويروس اسلامي همه چيزمو از بين برد هر چي فيلم و عكس داشتم همشون حذف شدند هيچ كدومشون نيست 2تا هارد داشتم تو هيچ كدومشون نه فيلم مونده نه عكس حالا من چيكار كنم؟!!!!!!!!!!!! يكي منو راهنمائي كنه بيچاره شدم تورو خدا كمكم كنين دارم سكته ميكنم... يه برنامه قوي حجمش هر چقدر ميخواد باشه عيبي نداره فقط يه چيزي باشه كه بتونه كلاً‌ عكسهامو و ويدئو هامو برگردونه عكس و فيلم تو همه فرمت داشتم يه چيزي بدين كه بتونم منتظره كمكتون هستم............

tohidkh
21-09-2008, 19:28
سلام دوستان بيچاره شدم اين ويروس اسلامي همه چيزمو از بين برد هر چي فيلم و عكس داشتم همشون حذف شدند هيچ كدومشون نيست 2تا هارد داشتم تو هيچ كدومشون نه فيلم مونده نه عكس حالا من چيكار كنم؟!!!!!!!!!!!! يكي منو راهنمائي كنه بيچاره شدم تورو خدا كمكم كنين دارم سكته ميكنم... يه برنامه قوي حجمش هر چقدر ميخواد باشه عيبي نداره فقط يه چيزي باشه كه بتونه كلاً‌ عكسهامو و ويدئو هامو برگردونه عكس و فيلم تو همه فرمت داشتم يه چيزي بدين كه بتونم منتظره كمكتون هستم............

شما بفرمایید آیا هارد روفرمت کردین؟؟؟ یا با از بین رفتن ویروس، فایلهاتون ناپدید شدن؟
اگه مورد دومی باشه، هیچ مشکلی نیست. فقط به طور خاصی مخفی شدند که به راحتی حل میشه.
منتظر جوابتون هستم.
موفق باشید :11:

hosein66
21-09-2008, 20:12

با GET DATA BACK و EASY RECOVERY امتحان کنيد

leilash
22-09-2008, 01:21
شما بفرمایید آیا هارد روفرمت کردین؟؟؟ یا با از بین رفتن ویروس، فایلهاتون ناپدید شدن؟
اگه مورد دومی باشه، هیچ مشکلی نیست. فقط به طور خاصی مخفی شدند که به راحتی حل میشه.
منتظر جوابتون هستم.

دوست عزيز نه هارد رو فرمت نكردم خود به خود تمام فيلم و عكسهام نيستند اصلاً چيكار كنم حالا؟؟؟

hosein66
22-09-2008, 03:22
دوست عزيز نه هارد رو فرمت نكردم خود به خود تمام فيلم و عكسهام نيستند اصلاً چيكار كنم حالا؟؟؟

اول تيک show hidden files and folders را از folder option برداريد دو خط پائين تر از اون تيک گزينه hide protected را برداريد

شما حالا بايد ببينيد فايلهاتون ديده ميشن اگه ديده نشن از همين برنامه هايي که گفتم استفاده کن

tohidkh
22-09-2008, 03:55
اول تيک show hidden files and folders را از folder option برداريد دو خط پائين تر از اون تيک گزينه hide protected را برداريد

شما حالا بايد ببينيد فايلهاتون ديده ميشن اگه ديده نشن از همين برنامه هايي که گفتم استفاده کن

گفته دوستمون تایید میشه. :10:
از My Computer، منوی Tools رو باز کرده و به Folder Options برید. در برگ نشان View، ابتدا، Show Hidden files and folder رو انتخاب کنید. سپس تیک گزینه نشان داده شده رو بردارید.

هر سوالی هم که پرسیده بشه، Yes رو بزنید. (به تصویر دقت کنید)

پوشه هایی که عکسها و فیلم هاتون رو ذخیره کردین، به پوشه های سیستمی تبدیل شدند (در اثر ویروس). شما فایلهای داخل اون ها رو به جای دیگه ای انتقال بدین. (خود پوشه ها رو نه هااااا. فقط فایلها رو)

leilash
22-09-2008, 15:24
دوستان عزيز از اينا نيست اينارو امتحان كردم نشد ظرفيت درايوها اضافه شده يعني اونا پاك شدند آخه چرا خود به خود مگه ميشه...

tohidkh
22-09-2008, 15:40
دوستان عزيز از اينا نيست اينارو امتحان كردم نشد ظرفيت درايوها اضافه شده يعني اونا پاك شدند آخه چرا خود به خود مگه ميشه...

ای بابا!
مطمئنی که تیک رو برداشتی؟؟؟؟ (اون تیکی که در تصویر نشان داده شده، باید برداشته بشه)

یعنی اینطوری باید بشه:

دوست خوبم، این مشکلی که معمولا پیش میاد
فقط پوشه ها، به پوشهای سیستمی تبدیل شدند.

leilash
22-09-2008, 16:35
آره عزيزم قبلاً اينكارارو كردم نميشه... ميندوزمو هم عوض كردم بازم نميشه اونروزم كه فايلهام غيب شدند از مموري كارت چند تا فيلم و عكس به كامپيوتر ريختم اونا هم در همون لحظه غيب شدند بعد ويندوز رو عوض كردم و از مموري كارت چند تا فيلم عكس ريختم كه غيب نشدند ولي حالا اون همه فيلم و عكسم اصلاً‌ نيستند غيب شدند چيكار كنم حالا من؟؟؟

اون تيك رو هم ورداشتم تو هر درايو و پوشه هائي كه عكسها و فيلمها غيب شدند چند تا فايل هيدِن Thumbs و Recycled و System Volume Information هست...

tohidkh
22-09-2008, 16:39
آره عزيزم قبلاً اينكارارو كردم نميشه... ميندوزمو هم عوض كردم بازم نميشه اونروزم كه فايلهام غيب شدند از مموري كارت چند تا فيلم و عكس به كامپيوتر ريختم اونا هم در همون لحظه غيب شدند بعد ويندوز رو عوض كردم و از مموري كارت چند تا فيلم عكس ريختم كه غيب نشدند ولي حالا اون همه فيلم و عكسم اصلاً‌ نيستند غيب شدند چيكار كنم حالا من؟؟؟

آنتی ویروستون چیه؟ آپدیتش کردین؟

leilash
22-09-2008, 16:55
مكافي آخرين ورژن قبلاً‌هم نود 32 آخرين ورژن آپ شده !!! اين ويروس اسلامي سالدوست اينكارو كرده كه اونم هيچ آنتي ويروسي تا حالا نشناختتش فقط يه آنتي خودشو دادن بيرون كه باون پاكش كردم حالا من چيكار كنم بابا يكي كمك كنه كه من فايلهامو چطوري باز گردونم يه ريكاوري قوي بهم معرفي كنين......................

tohidkh
22-09-2008, 17:48
مكافي آخرين ورژن قبلاً‌هم نود 32 آخرين ورژن آپ شده !!! اين ويروس اسلامي سالدوست اينكارو كرده كه اونم هيچ آنتي ويروسي تا حالا نشناختتش فقط يه آنتي خودشو دادن بيرون كه باون پاكش كردم حالا من چيكار كنم بابا يكي كمك كنه كه من فايلهامو چطوري باز گردونم يه ريكاوري قوي بهم معرفي كنين......................

عزیز دلم، قربونت برم، به Recovery ربطی نداره. چون فایلهات پاک نشدند.
ولی با این وجود، از Recover My Files استفاده کن.

پسورد فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید

leilash
22-09-2008, 18:38
دوست عزيز از اونم استفاده كردم فايلهارو برميگردونه ولي ناقص هستند ايراد دارند حالا من باز چيكار كنم كه فايلهام پيدا بشن؟؟؟

hosein66
22-09-2008, 20:10
دوست عزيز از اونم استفاده كردم فايلهارو برميگردونه ولي ناقص هستند ايراد دارند حالا من باز چيكار كنم كه فايلهام پيدا بشن؟؟؟

شما GET DATA BACK را امتحان بکنيد (به نوع ntfs , fat32 اش توجه بکنيد)

leilash
22-09-2008, 21:58
اونم استفاده كردم قبلاً ولي اونم باز فايلهارو بخوبي نميتوننه باز گرده از EasyRecovery Professional هم استفاده كردم كه اونم بخوبي فيلمهامو بر نميگردونه چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

tohidkh
22-09-2008, 23:53
اونم استفاده كردم قبلاً ولي اونم باز فايلهارو بخوبي نميتوننه باز گرده از EasyRecovery Professional هم استفاده كردم كه اونم بخوبي فيلمهامو بر نميگردونه چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
دوست من باید قید فیلمها رو بزنی.
من خودم دو سال پیش، یه فیلم کاملا یادگاری ضبط کرده بودم. (از مرحوم مادربزرگم)
بعد یه بار به طور اتفاقی، هاردم فرمت شد. هر کاری کردم، بیش از 20 ثانیه از فیلم نیومد.
نرم افزار های Recovery ، در بازگردانی فایلهایی که حجم بالا دارند، خیلی ضعیف عمل میکنند.
موفق باشید.:40:

sina1415
23-09-2008, 17:11
سلام
به منم کمک کنین

من ویندوزم رو تازه عوض کردم - روی ویندوز قبلی و در mydocument چند تا فایل ریخته بودم و الان همشون پاک شدن - چه جور می تونم اونها رو برگردونم - خیلی واسم مهمه . فوری

ممنون می شم کمک کنین

کدوم نرم افزار استفاده کنم برای برگرداندن فایل های . بهتره ؟

-------من ویندوزم رو عوض کردم یه فایل نو ویندوز قبلی مای داکیومنت داشتم پاک شده . ایا می تون اون رو برگردونم .------

این ها لیست نرم افزاری های بازگرداندن فایل پاک شده است که من دارم:

Mehran_trex
23-09-2008, 20:59
سلام
به منم کمک کنین

من ویندوزم رو تازه عوض کردم - روی ویندوز قبلی و در mydocument چند تا فایل ریخته بودم و الان همشون پاک شدن - چه جور می تونم اونها رو برگردونم - خیلی واسم مهمه . فوری

ممنون می شم کمک کنین

-------من ویندوزم رو عوض کردم یه فایل نو ویندوز قبلی مای داکیومنت داشتم پاک شده . ایا می تون اون رو برگردونم .------

دوست عزیز من معمولا از 2 تا نرم افزار استفاده میکنم که جواب میده
1_ handy recovery
2_ R-studio network
ولی حتما کرک شدش رو پیدا کن

hosein66
23-09-2008, 21:43
سلام
به منم کمک کنین

ممنون می شم کمک کنین

راهش فقط نرم افزارهاي بازيابي هستش :

Recover My Files

GET DATA BACK

sina1415
23-09-2008, 22:53
راهش فقط نرم افزارهاي بازيابي هستش :

Recover My Files

GET DATA BACK

لینک دانلودش ندارین

tohidkh
24-09-2008, 03:49
لینک دانلودش ندارین

Recover My files

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGet Data Back for FAT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(کد رجیستر get data back)

موفق باشید :40:

mohamad23
28-09-2008, 07:39
با سلام,نرم افزاری می خواستم که فایل های delete شدرو برگردونه البته نرم افزارهایی مثل گت دیتا یا فایل ریکووری رو دارم ولی اینا کلی طول میکشه کار باهاشون.نرم افزاری می خوام که سریع باشه و فایل های پاک شده از درایو فرمت نشده رو برگردونه.مثلا از مای دوکیومنت .بهترین نرم افزار در این زمینرو معرفی منید ممنون میشم.

tohidkh
28-09-2008, 10:06
با سلام,نرم افزاری می خواستم که فایل های delete شدرو برگردونه البته نرم افزارهایی مثل گت دیتا یا فایل ریکووری رو دارم ولی اینا کلی طول میکشه کار باهاشون.نرم افزاری می خوام که سریع باشه و فایل های پاک شده از درایو فرمت نشده رو برگردونه.مثلا از مای دوکیومنت .بهترین نرم افزار در این زمینرو معرفی منید ممنون میشم.

سریع ترین نرم افزارها در این زمینه O&O UnEarase و Disk Internals Unearaser میباشند.
لینکشون رو ندارم. ولی خودشون رو دارم. اگه نتونستید پیدا کنید، براتون آپلود میکنم.

R_M_1002
28-09-2008, 11:59
با سلام.
بهترين نرم افزار بازيابي اطلاعات روي ديسک بعد از عمليات فرمت-حذف و ... چيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

FileRescue Professional
GetDataBack
Recover_My_Files
R-Studio_4.5_Build_127459_DataRecovery
EasyRecovery

کدوم رو تست کردین بهتر جواب داده ؟ نرم افزار بهتری سراغ دارید ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

tohidkh
28-09-2008, 12:19
GetDataBack
Disk Internals Unearaser
Recover My Files
به ترتیب نوشتم . (البته مورد اولی و دومی تقریبا مساوی هستند)
من خیلی از نرم افزارها رو چک کردم. ولی از دوتای بالایی بهترین نتیجه رو گرفتم.
البته اینو هم بگم که منظور، از بهترین نتیجه این نیست که 100 درصد فایلهای پاک شده رو برمیگردونه. بلکه، نسبت به بقیه بهتره.
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Enter
28-09-2008, 22:35
سلام دوستان
امروزکه سیستم رو روشن کردم خواستم وارد یکی ازدرایوهای سیستم که همش آهنگ بودبشم که پیغام میدادبایداول درایورو فرمت کنید تابتونید وارد بشیدمنم بعدازکلی این درواون درزدن مجبورشدم فرمتش کنم بعدازاون سعی کردم که باانواع اقسام نرم افزارهای بازگردانی آهنگ هاروبرگردونم که هیچ نتیجه ای نگرفتم وازاساتیدمیخوام که بهم بگن چیکارکنم آخه حیفه اون همه آهنگ مفت ومجانی ازسیستم بپره دوستان اگه روشی یا نرمافزاری که بشه همه آهنگ هاروبرگردونم بهم معرفی کنن ممنونشون میشم.

kodakan
30-09-2008, 01:05
سلام من اشتباهی یه ایمیلم رو از توی یاهو پاک کردم حالا چه کنم

tohidkh
30-09-2008, 01:17
سلام من اشتباهی یه ایمیلم رو از توی یاهو پاک کردم حالا چه کنم

ایمیل های پاک شده، ابتدا میرند به Trash. از اونجا Restore کنید.

tohidkh
30-09-2008, 01:20
سلام دوستان
امروزکه سیستم رو روشن کردم خواستم وارد یکی ازدرایوهای سیستم که همش آهنگ بودبشم که پیغام میدادبایداول درایورو فرمت کنید تابتونید وارد بشیدمنم بعدازکلی این درواون درزدن مجبورشدم فرمتش کنم بعدازاون سعی کردم که باانواع اقسام نرم افزارهای بازگردانی آهنگ هاروبرگردونم که هیچ نتیجه ای نگرفتم وازاساتیدمیخوام که بهم بگن چیکارکنم آخه حیفه اون همه آهنگ مفت ومجانی ازسیستم بپره دوستان اگه روشی یا نرمافزاری که بشه همه آهنگ هاروبرگردونم بهم معرفی کنن ممنونشون میشم.

چون درایوتون فرمت شده و بعد از اون هم اطلاعات دیگه ای (مثل خود ویندوز) وارد کردین بهش، بازگردانی خیلی سخت تر میشه. :27:
فکر نکنم بتونید کار خاصی انجام بدین. :41:

hosein66
30-09-2008, 10:01
سلام دوستان

فعلا که get data back خوب جواب می ده احتمال بازیابی فایلهاتون هستش

darkangel85
05-10-2008, 20:11
سلام
فایل های پاک شده از مموری کارت دوربین رو میشه برگردوند؟!!!!
من یه دوربین کنون دارم که اشتباها تمام عکسای روش رو پاک کردم (erase all) میخواستم بدونم حالا میشه اون فایلارو برگردوند؟!!!
حافظه دوربین از نوع SD هست و عکسا از مموری پاک شدن، یعنی حافظه فرمت نشده

tohidkh
05-10-2008, 22:18
سلام
فایل های پاک شده از مموری کارت دوربین رو میشه برگردوند؟!!!!
من یه دوربین کنون دارم که اشتباها تمام عکسای روش رو پاک کردم (erase all) میخواستم بدونم حالا میشه اون فایلارو برگردوند؟!!!
حافظه دوربین از نوع SD هست و عکسا از مموری پاک شدن، یعنی حافظه فرمت نشده

اگه بعد از پاک شدن، هیچ چی نزنید به مموری (منظورم این بود که عکس نگرفته باشید و . . .) بله باز گردانی میشند.

darkangel85
05-10-2008, 22:25
اگه بعد از پاک شدن، هیچ چی نزنید به مموری (منظورم این بود که عکس نگرفته باشید و . . .) بله باز گردانی میشند.

خوب چجوری دوست عزیز؟!!!

tohidkh
05-10-2008, 22:37
خوب چجوری دوست عزیز؟!!!

اگه بخواهید خوب نتیجه بگیرید، Smart PC Smart Flash Recovery رو پیشنهاد میکنم. (برنامه ای برای بازیابی فایل های درون کارت حافه ، دوربین های دیجیتال ،خروجی های USB و...که فرمت سیستمی آنها FAT 16/32 باشد)
ولی متاسفانه لینکش رو پیدا نکردم . . .
بهتره از Get Data Back استفاده کنید. من خودم قبلا با این برنامه روی مموری کار کردم و نتیجه گرفتم.
لینکش رو هم یکی دو صفحه قبل، خودم دادم.

dubairan
08-10-2008, 13:30
سلام
اطلاعاتی که روی هارد اکسترنال بود را اشتباها فرمت کردم. با استفاده از نرم افزار ریکاوری همه اطلاعات را بازیابی کردم. اما هیچیک از فایلها باز نمیشود با اینکه سایز فایلها هم درست است. فایلهای ورد وفتوشاپ وکورل آرشیوم هستند که هیچکدام باز نمیشوند حتی فایلهای اجرایی هم ارور میدن یعنی کل فایلها مشکل دارن احتمالا یک نکته فنی دارد که من نمیدونم عیب از کجاست. پس از بازیابی هارد را فورمت واطلاعات جدیدی ریختم که دیگه امکان بازیابی مجدد وجود ندارد.
آرشیوم را بشدت نیازشون، نرم افزاری راه حلی برای تعمیر فایلها نیست؟
لطفا راهنمایی کنید

MashkooOook
13-10-2008, 11:54
سلام
يكي از دوستانم از كول ديسك يك فايل تصويري بر روي هارد كپي كرده كه هر دو نام يكسان داشتند (رونويسي كرده) ميشه كاريش كرد؟؟

tina salehe
16-10-2008, 12:45
سلام
من اشتباهی fifa09رو که دانلود کرده بودم پاک کردم چون فکر کردم extra شده اما وقتی پاک کردم فهمیدم ناقص extra شده میخواستم اون فایلهای fifa09 رو برگردونم با recover my file امتحان کردم نیومد با get data back هم بلد نیستم ازش استفاده کنم کسی میدونه چجوری فایلهامو برگردونم
در ضمن موقع دانلود تو my document ذخیره شد بعد از اینکه پاک کردم رفت تو سطل آشغال از تو سطل اشغال هم پاک کردم

tina salehe
16-10-2008, 17:10
سلام
من اشتباهی fifa09رو که دانلود کرده بودم پاک کردم چون فکر کردم extra شده اما وقتی پاک کردم فهمیدم ناقص extra شده میخواستم اون فایلهای fifa09 رو برگردونم با recover my file امتحان کردم نیومد با get data back هم بلد نیستم ازش استفاده کنم کسی میدونه چجوری فایلهامو برگردونم
در ضمن موقع دانلود تو my document ذخیره شد بعد از اینکه پاک کردم رفت تو سطل آشغال از تو سطل اشغال هم پاک کردم

از اساتید کسی نیست جواب بده؟:19:

nw_nk
16-10-2008, 21:00
سلام

از ------ کسی نیست جواب بده؟:19:

سلام

نگفتید به چه صورتی دانلودش کردید. یک فایل Setup یا Image بود؟

در Recover My Files توی لیست فایل های پیدا شده, اسمش نمیاد؟ جلوش وضعیت فایل رو چی می نویسه؟

mahdi7610
16-10-2008, 21:20
سلام
سلام

تینا جان شک نکن یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه بازیابی اطلاعات GetDataBack for NTFS هستش .

با حجم کمش سرعت فوق العاده ای داره .

باوت نمی شه بگم من 60 گیگ از اطلاعاتم را که در اثر یه اشتباه از دست داده بودم صحیح و سالم برام برگردوند .

برگرداندن اطلاعات هارد ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

tina salehe
17-10-2008, 09:42
سلام

نگفتید به چه صورتی دانلودش کردید. یک فایل Setup یا Image بود؟

در Recover My Files توی لیست فایل های پیدا شده, اسمش نمیاد؟ جلوش وضعیت فایل رو چی می نویسه؟
چند تا فایل فشرده بود که توسطwin rar فشرده شده بود و حجم هر فایل 200 مگ بود که توی سایت rapidshare آپ شده بود

اصلا نمیتونه پیداش کنه و اسمش نمیاد

tina salehe
17-10-2008, 09:44
سلام

تینا جان شک نکن یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه بازیابی اطلاعات GetDataBack for NTFS هستش .

با حجم کمش سرعت فوق العاده ای داره .

باوت نمی شه بگم من 60 گیگ از اطلاعاتم را که در اثر یه اشتباه از دست داده بودم صحیح و سالم برام برگردوند .

برگرداندن اطلاعات هارد ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .
من نتونستم ازش استفاده کنم میشه طرز استفاده از get data back رو بگی
ممنون

tina salehe
17-10-2008, 10:43
یه سرچی زد اما نمیدونم این فایلها کدوم قسمته من این فایلها رو با idm دانلود کردم و و محل دانلود رفتم نبود اینم عکسش به نظر شما کدوم قسمت دیگه امکان داره باشه

mahdi7610
17-10-2008, 11:01
من نتونستم ازش استفاده کنم میشه طرز استفاده از get data back رو بگی
ممنون
سلام

کار کردن باهاش خیلی راحته

این برنامه به دو صورت NTFS و Fat32 ساخته شده و وجود داره که شما باید بر اساس نوع فایل سیستم درایوهاتون ازشون استفاده کنید .

ابتدا برنامه را اجرا کنید و با اجرا شدن برنامه صفحه ای مثل صفحه زیر باز می شه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزینه مربوطه را انتخاب کنید و next بزنید
درایوی که قصد دارید اطلاعاتش ریکاوری بشه را انتخاب کنید و روی next کلیک کنید

برنامه شروع به ریکاوری کردن فایل های درایو می کنه

در سمت راست فایلهای ریکاوری شده را نشون می ده . اونهایی که با علامت سبز رنگ هستند احتمال سالم بودن فایلهاشون خیلی زیاد هست . و اونهایی که قرمز هستند احتمالش خیلی ضعیف هست و اونهایی که زرد رنگ هستند احتمالش متوسط هست .

الان می بینید که توی عکس زیر رنگ سبز هست و در واقع تمامی فایلهای درایو من را سالم ریکاوری کرده

از سمت چپ فایلهای را انتخاب کنید تا در سمت راست نمایش داده بشه و سپس مطابق عکس زیر روی فایلهای خودتون راست کلیک کنید و گزینه copy را بزنید

با زدن گزنیه copy یه پنجره به شکل زیر باز می شه و از شما یک مسیر برای ذخیره شدن فایل می کنه که شما مسیر را بهش می دید .

همون طور که توی شکل زیر می بینید تمامی فایهای منا به طور کامل ریکاوری کرد .

امیدوارم این برنامه بتونه کمکت بکنه .
موفق باشی .

mahdi7610
17-10-2008, 11:12
یه سرچی زد اما نمیدونم این فایلها کدوم قسمته من این فایلها رو با idm دانلود کردم و و محل دانلود رفتم نبود اینم عکسش به نظر شما کدوم قسمت دیگه امکان داره باشه

همون طور که می دونید my document توی مسیر C:\Documents and Settings\mahdi\My Documents قرار داره ( به جای mahdi اسم یوزر خودتون باید باشه )
پس شما باید درایو ویندوز خودتون که احتمالا درایو C هست را ریکاوری کنید .

باید شما پوشه Documents and Settings را داخل یه درایو طبق اموزشی که گذاشتم کپی کنید و شما داخل my document برید و ببینید فایل شما داخلش هست یا نه .

موفق باشی .

tazevared2006
19-10-2008, 03:12
حدود يه سال پيش تو يه سايتي يه برنامه ريكاوري ديده بودم كه ادعا ميكرد حتي اگه پنج بار هم هارد فرمت كني ميتوني دوباره اطلاعات اون رو ريكاور كني. چون اون موقع نيازي بهش نداشتم دانلودش نكردم. ولي حالا ميخوام بدونم اون چه برنامه اي بوده. كسي ميدونه اسم اين برنامه چيه؟
اصلا ميشه اسم بهترين و معروفترين نرم افزار ريكاوري رو بگيد. فقط ميخوام باهاش چند تا عكس رو برگردونم.
مرسي

mahdi7610
21-10-2008, 18:16
حدود يه سال پيش تو يه سايتي يه برنامه ريكاوري ديده بودم كه ادعا ميكرد حتي اگه پنج بار هم هارد فرمت كني ميتوني دوباره اطلاعات اون رو ريكاور كني. چون اون موقع نيازي بهش نداشتم دانلودش نكردم. ولي حالا ميخوام بدونم اون چه برنامه اي بوده. كسي ميدونه اسم اين برنامه چيه؟
اصلا ميشه اسم بهترين و معروفترين نرم افزار ريكاوري رو بگيد. فقط ميخوام باهاش چند تا عكس رو برگردونم.
مرسي
اسم این برنامه get data back هستش . دوتا پست بالاتر را بخونید .

موفق باشید .

makhmal khan
23-10-2008, 21:37
با سلام از اساتید این تاپیک یه سوال فوق العاده حیاتی داشتم خواهش می کنم که کمکم کنید:من یه عکس رو از مموری دوربین دیجیتال پاک کردم بعد برای این که خیالم راحت بشه که هیچ نرم افزاری نمی تونه اون عکس و برگردونه دو بار با خود دوربین و دوبار هم با کامپیوتر فرمتش کردم حالا بازم نگرانم که یه نرم افزاری بتونه اونو برگردونه می خواستم بببینم که کاره دیگه ای لازمه بکنم یا نه. از همتون سپاسگذارم

mahdi7610
23-10-2008, 21:49
با سلام از اساتید این تاپیک یه سوال فوق العاده حیاتی داشتم خواهش می کنم که کمکم کنید:من یه عکس رو از مموری دوربین دیجیتال پاک کردم بعد برای این که خیالم راحت بشه که هیچ نرم افزاری نمی تونه اون عکس و برگردونه دو بار با خود دوربین و دوبار هم با کامپیوتر فرمتش کردم حالا بازم نگرانم که یه نرم افزاری بتونه اونو برگردونه می خواستم بببینم که کاره دیگه ای لازمه بکنم یا نه. از همتون سپاسگذارم
سلام

شما بعد از فرمت کردن ، دوباره روی مموری خودتون تا می تونید اطلاعات بریزید به این کار overwrite می گن . با این کار برگشت اطلاعات حذف شده خیلی خیلی ضعیف هست .

اما می تونید از روشهای تایپک زیر هم استفاده کنید .

موفق باشید .

tohidkh
24-10-2008, 00:55

سلام

شما بعد از فرمت کردن ، دوباره روی مموری خودتون تا می تونید اطلاعات بریزید به این کار overwrite می گن . با این کار برگشت اطلاعات حذف شده خیلی خیلی ضعیف هست .

اما می تونید از روشهای تایپک زیر هم استفاده کنید .

موفق باشید .

من همیشه از این استفاده میکنم. حتی به راست کلیک هم یه گزینه اضافه میکنه.
واقعا که خیلی عالیه. اينو تست كردم ، آخرشه ... تا 35 بارم overwrite ميكنه ...

O&O SafeErase 3.0.1308

Using the method of deletion developed by Peter Gutmann, a renowned expert in data security, it is even possible for you to overwrite your deleted files 35 times. By today’s scientific standards, this is the most secure method to delete you files giving data thieves absolutely no chance

حجم: 7.8 مگ

پسورد فایل:

mobin
24-10-2008, 05:12
مهدي خان شما كه با برنامه گت ديتا بك زياد كار كردي بفرماييد:
چطور ميشه فقط يك پوشه در درايوي كه فرمت شده رو ريكاور كرد؟
دو روز قبل ويندوزم رو فرمت كردم ولي اشتباهي درايو E فرمت شد و ويندوز مونجا نصب شد ولي هر كار ميكنم با اين برنامه پوشه مورد نظر كه حاوي كلي فايلهاي موسيقي دانلود شده از سايتهاي مختلف ؛ بازيافت نميشه !:37::42:
درايو Fat32

sshaffafi10
10-11-2008, 10:18
سلام دوستان عزیز.
من دنبال یه چیزی میگردم که نمی خواستم وقت شماهارو بگیرم.
اومدم از اول تا آخر این تاپیک رو بخونم و خودم پیداش کنم که متاسفانه تا صفحه 10 خوندم و لی چشام دیگه داست در میومد.
حالا سوالم:
آیا برنامه با راه و روشی هست که بتونه تمام فایل های پاک شده ی هاردو با همون دسته بندی و شاخه ها و اسم اصلی فایل ها و فولدر ها برگردونه؟
اینو واسه یه هاردی میگم که اشتباهاَ Quick Format شده و از اون روز تا حالا هم هنوز کیلوبایتی اطلاعات روش ریخته نشده.
پیپاپیش ممنون از راهنماییتون.

mahdi7610
10-11-2008, 13:12
مهدي خان شما كه با برنامه گت ديتا بك زياد كار كردي بفرماييد:
چطور ميشه فقط يك پوشه در درايوي كه فرمت شده رو ريكاور كرد؟
دو روز قبل ويندوزم رو فرمت كردم ولي اشتباهي درايو E فرمت شد و ويندوز مونجا نصب شد ولي هر كار ميكنم با اين برنامه پوشه مورد نظر كه حاوي كلي فايلهاي موسيقي دانلود شده از سايتهاي مختلف ؛ بازيافت نميشه !:37::42:
درايو Fat32

سلام دوستان عزیز.
من دنبال یه چیزی میگردم که نمی خواستم وقت شماهارو بگیرم.
اومدم از اول تا آخر این تاپیک رو بخونم و خودم پیداش کنم که متاسفانه تا صفحه 10 خوندم و لی چشام دیگه داست در میومد.
حالا سوالم:
آیا برنامه با راه و روشی هست که بتونه تمام فایل های پاک شده ی هاردو با همون دسته بندی و شاخه ها و اسم اصلی فایل ها و فولدر ها برگردونه؟
اینو واسه یه هاردی میگم که اشتباهاَ Quick Format شده و از اون روز تا حالا هم هنوز کیلوبایتی اطلاعات روش ریخته نشده.
پیپاپیش ممنون از راهنماییتون.

سلام

اگه روی درایو بعد از فرمت کردن اطلاعات ریخته نشده باشه میشه اونا را ریکاوری کرد .

من خودم با برنامه Get Data Back For Ntfs تونستم 80 گیگ از اطلاعاتم را صحیح و سالم و بدون عیب و نقص برگردونم .

این برنامه با حجم بسیار کمی که داره سرعت فوق العاده ای توی برگردوندن اطلاعات داره .

من فقط دو تا برنامه امتحان کردم یکی همین Get Data Back For Ntfs بود و دیگری هم recovery my file بود .

recovery my file بعد از 20 ساعت چیزی ریکاوری نتونست بکنه .
اما برعکس Get Data Back For Ntfs بعد از 5 ساعت همه اطلاعات فرمت شده را تونست برگردونه .

پست زیر و تاپیک زیر را نگاه کنید

اگه درایو شما fat32 هست از Get Data Back For FAT32 استفاده کنید . من روی سیستم دیگه امتحان نکردم ولی روی سیستم خودم جواب داد .

موفق باشید .

kiuna
12-11-2008, 15:15
من یکسری از اطلاعات درایو e پاک شده بود با یه برنامه ریکاوری به اسم recovery my files
اطلاعات اون رو برگردوندم اما فایلهای word فارسی همه به م ریخت !
بعد رو یه سیستم دیگه امتحان کردم دیدم که فایل ها درست بود اما یه تروجان
رو سیستم بود بعد ویروس کش نود رو رو سستم ریختم که برداشت 336 فایل رو پاک
کرد تمام فایلهایی که می تونست و نمی تونست رو پاک کرد بعدش ویندوز اصلا
قاطی کرده بود هر برنامه ای رو روش کلیک میکردم اون صفحه که میگه
با چه برنامه ای باز کنم میومد! بعد ویندوز رو هم تعمیر کردم جواب نگرفتم
و مجبور شدم دوباره ویندوز بریزم!
یه سری از عکسها ور فایلهای صوتی تو درایو اسکترنالم هم پاک شده !
اینا بازیابی میشه ؟؟
هیچ درایوی غیر c که فایل به درد بخوری توش نداشتم رو فرمت نکردم!
ممنون میشم کمک کنید
فایلهای word فارسی و عکسهام خیلی خیلی برام مهمه!:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

Benygh
26-11-2008, 23:31
سلام
من عکس هایی رو دارم که پاک کرده ام و حالا مخیوام اونارو بازیابی کنم با getdataback تست کردم ولی عکس ها نادرست بود و اجرا نمیشدند !
نرم افزاری رو میخوام که تست کرده باشید و بتونه عکس هام رو برگردونه !
ممنون میشم !

S A M
03-12-2008, 21:03
سلام ، من توی این صفحه باید چیکار کنم ؟

tohidkh
03-12-2008, 21:07

سلام.
هیچی!
اونقده باید صبر کنید که هم این صفحه و هم صفحه ی بعدی اون (که کوچیکتر هست) به 100 در صد برسه.
منظورم این بود که در تمام مدت، شما نباید هیچ کاری انجام بدین. تا زمانی که پنجره ی درصد ها تموم بشه و یک صفحه ی ثابت که از ساختار شاخه ای تشکیل شده، براتون بیساره.
در اون قسمت میتونید فایلهای بازیابی شده رو ببینید.

mahdi7610
03-12-2008, 22:19
سلام سم جان

خوب توی این قسمت فایلهای شما که بازیابی شده اند را نشون می ده . اونهایی که به رنگ سبز هستند ( اگه نگاه کنی الان اینجا سبر هست ) امکان سالم بودن فایلهاشون خیلی زیاد هست .

کافیه اونا انتخاب کنی و روی گزینه NEXT پایین صفحه کلیک کنی تا به صفحه بعد بری . بقیه را هم که توی پست زیر توضیح داده ام .

دوباره باید به همین صفحه ای که خودت گذاشتی برگردی و یکی دیگه را انتخاب کنی و دوباره next بزنی .

چون ممکنه فایلهای دیگه توی قسمتهای دیگه ای باشه که پیدا کرده . منظورم همین صفحه ای هست که گذاشتی .
موفق باشی .

S A M
04-12-2008, 09:53
سلام

من برنامه رو از این قسمت پاک کردم --> اول با IDM دانلود کردم بعدش از My Document از پوشه Download و قسمت Video پاک کردم ... بعدش هم از توی سطل اشغال پاک کردم ...

پس چرا اینجا هیچی برای برگردوندن نیستش ؟

مـــمـــنــــونـــم

مـــحـــمـــد

pedram_ashena
04-12-2008, 13:40
براي دوستاني كه دنبال نرم افزارهاي مرتبط اين تاپيك ميگردند:

در اين دو آدرس آخرين ورژن اين نرم افزارها به همراه كرك ارسال ميگردد.اگر مديران پست اول را ويرايش كنند و لينك اين 2 تاپيك را اضافه كنند كمك زيادي به تازه واردين ميشود.

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات:
آخرين ورژن در پست اخر

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات

tohidkh
04-12-2008, 13:45
سلام

من برنامه رو از این قسمت پاک کردم --> اول با idm دانلود کردم بعدش از my document از پوشه download و قسمت video پاک کردم ... بعدش هم از توی سطل اشغال پاک کردم ...

پس چرا اینجا هیچی برای برگردوندن نیستش ؟

مـــمـــنــــونـــم

مـــحـــمـــد
سلام.
دوست عزیز، فایلهای پاک شده تون طبق تجربه، باید در آخرین قسمت ساختار شاخه ای موجود باشند.
در قسمتی که اسم پوشه ها عدد هستند نه حروف.
باید پوشه به پوشه دنبالش بگردید. اینو هم فراموش نکنید که فایل بازیافت شده، هم نام فایل قبلی نخواهد بود. :27:

S A M
04-12-2008, 18:39
سلام.
دوست عزیز، فایلهای پاک شده تون طبق تجربه، باید در آخرین قسمت ساختار شاخه ای موجود باشند.
در قسمتی که اسم پوشه ها عدد هستند نه حروف.
باید پوشه به پوشه دنبالش بگردید. اینو هم فراموش نکنید که فایل بازیافت شده، هم نام فایل قبلی نخواهد بود. :27:

چـــــی ؟ :18:
اونوقت شما چیجوری دارین ازش استفاده میکنین ؟
نکنه داری دستم میندازی ؟ :21:

tohidkh
05-12-2008, 03:29
چـــــی ؟ :18:
اونوقت شما چیجوری دارین ازش استفاده میکنین ؟
نکنه داری دستم میندازی ؟ :21:
ئه!!!
نه بابا این چه حرفیه....؟
من بیش از 5 گیگ اطلاعاتم رو از همون پوشه های کددار بازیابی کردم.

S A M
05-12-2008, 11:18
ئه!!!
نه بابا این چه حرفیه....؟
من بیش از 5 گیگ اطلاعاتم رو از همون پوشه های کددار بازیابی کردم.

بازم نفهمیدم ... ! :27:
اخر باید کجا دنبالش بگردم ؟ :13:

razieemostafa
04-01-2009, 21:15
سلام من درایوهام رو دوباره پارتیشن بندی کردم آیا راهی برای بازگردانی اطلاعات هست؟؟؟؟؟
من خیلی به این نیاز دارم

mahdi7610
04-01-2009, 21:27
سلام من درایوهام رو دوباره پارتیشن بندی کردم آیا راهی برای بازگردانی اطلاعات هست؟؟؟؟؟
من خیلی به این نیاز دارم

یه نگاه به این پست بنداز

موفق باشی .

sada
07-01-2009, 11:10
سلام
من یه ویروس گرفتم زد همه ی عکسامو پاک کرد.
حالا با r-studio ریکاوری کردم ولی هیچ کودوم از عکسا باز نمی شن.یعنی سایز دارن.حتی اسمشون هم درسته .ولی باز نمیشن
چی کار کنم؟
این عکسا تموم زندگیمه
یعنی اومده ویروس پسوند فایل ها رو به JPG(SERACHCLIP) تغییر داده.

tohidkh
07-01-2009, 14:02
سلام
حالا با r-studio ریکاوری کردم ولی هیچ کودوم از عکسا باز نمی شن.یعنی سایز دارن.حتی اسمشون هم درسته .ولی باز نمیشن
چی کار کنم؟
این عکسا تموم زندگیمه
سلام.
پسوند فایل رو تغییر دادید؟
برای تغییر فرمت فایل، در برنامه ی My Computer از منوی Tools گزینه ی Folder Option رو انتخاب کنید.
به تب View برید. تیک گزینه ی Hide Extension For Known File type رو بردارید.
تمام تغییرات رو Ok کنید.
حالا بیایید سراغ فایل.
اگه اسم فایلتونa.JPGSERACHCLIP هست، با Rename کردن، اونو به A.jpg تغییر بدید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه......
هر چند وقتی عکسها پاک میشند، و دوباره ریکاوری میشند، همه شون به سلامت باز نمیگردند.

sada
07-01-2009, 14:11
سلام.
پسوند فایل رو تغییر دادید؟
برای تغییر فرمت فایل، در برنامه ی My Computer از منوی Tools گزینه ی Folder Option رو انتخاب کنید.
به تب View برید. تیک گزینه ی Hide Extension For Known File type رو بردارید.
تمام تغییرات رو Ok کنید.
حالا بیایید سراغ فایل.
اگه اسم فایلتونa.JPGSERACHCLIP هست، با Rename کردن، اونو به A.jpg تغییر بدید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه......
هر چند وقتی عکسها پاک میشند، و دوباره ریکاوری میشند، همه شون به سلامت باز نمیگردند.

سلام
نه متاسفانه این راه هم جواب نداد.
این یه عکس از اون فلدری که ریکاوری کردم:

اینم وقتی رو یکی از عکسا کلیک می کنم:

آخه این عکسا همه چیزه منه.اگه درست نشه همه خانواده هم از من اعصابشون خورد میشه

mahdi7610
07-01-2009, 22:38
سلام
چی کار کنم؟
این عکسا تموم زندگیمه
سلام

برنامه r-studio هم یکی از برنامه های بسیار عالی برای ریکاوری هستش . اما زمان بسیار زیادی می بره .

برنامه get data back هم یکی از برنامه های خوب در این زمینه هست که من بسیار زیاد ازش راضی هستم چون تونسته 80 گیگ اطلاعات منا بدون نقص برگردونه که تقریبا 8 هزار تا عکس را هم بی عیب و نقص برگردوند .

اما اطلاعات فرمت شده قضیه اش با اطلاعاتی که توسط ویروس از بین رفتن فرق می کنه .

سالم بودن اطلاعاتی که توسط ویروس از بین رفتن خیلی ضعیف هست . و من زیاد امیدوار نیستم مشکل عکسهای شما حل بشه . چون نمونه های زیادی را دیدم که عکسها به هیچ وجه بعد از ریکاوری باز نشدن .

موفق باشید .

savalan_sahand
11-01-2009, 13:04
یه سوالی داشتم که خیلی خیلی واسم مهمه.
من گوشی ان95 8گیگ یه کسی رو گرفتم تا ورژن گوشی رو آپدیت کنم.فایل های ویدیو و آهنگ هارو کپی کردم ولی عکس ها یادم رفت.بعد از اون یادم رفت که عکس ها مونده,زدم گوشی و مموری رو فرمت کردم .بعد از فرمت یادم اومد که عکس هارو نزدم.وبعدش دیگه ...
بعد گوشی رو با استفاده از data transferوصل کردم تا به عنوان یک درایو بشناسه.بعدش با نرم افزارهای ریکاوری (recover my files,get data back,multistage recovery )خواستم فایل هامو برگردونم که نتونستم.حالا اگه راه حلی چیزی دارید بگید تا ما هم از این بدبختی شاید رها شدیم.:41:
درضمن از گوشی بک آپ نگرفتم.

shahrooz_wildboy
16-01-2009, 16:22
سلام.
من یک فایل عکس رو چند ماه پیش Shift+delete کردم.
حالا میخوام برش گردونم.
راهی وجود داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

elyass
24-01-2009, 00:16
سلام
من یه سری فایل nrgو imgو videoتو هاردم داشتم که هاردم فرمت شد. حالا از خیلی از نرم افزارا استفاده کردم برای بازگردونی اطلاعاتم.ولی هیچکدوم تا حالا جواب ندادن.کسی میتونه کمکم کنه
:20:

Ghaioom
24-01-2009, 14:55
سلام
من یه سری فایل nrgو imgو videoتو هاردم داشتم که هاردم فرمت شد. حالا از خیلی از نرم افزارا استفاده کردم برای بازگردونی اطلاعاتم.ولی هیچکدوم تا حالا جواب ندادن.کسی میتونه کمکم کنه
:20:
سلام
شما از Easy Recovery Professional و Iolo Search and Recover استفاده کنید اگر استفاده نکردید.

mohsen152
24-01-2009, 22:43
سلام
چی کار کنم؟
این عکسا تموم زندگیمه

سلام. منم دقیقا همین ویروس را گرفتم. ریکاوری هم کردم اما همینطوره که تو گفتی. چیزی باز نمیشه!
من به این نتیجه رسیدم که مشکل ما ریکاوری نیست. چون فایلها برگشته! چیزی که هست اینه که این ویروس زده فایلهای عکسها رو damage یعنی خراب کرده و باید اونا رو repair کرد. باید گشت و نرم افزاری برای تعمیر فایلهای آسیب دیده پیدا کرد. خلاصه من دنبال این قضیه ام. چون هر چی عکس داشتم زده خراب کرده. ولی هنوز به نتیجه نرسیدم. اگر به نتیجه ای رسیدیم همدیگه رو خبر کنیم.

savalan_sahand
25-01-2009, 23:35
یه سوالی داشتم که خیلی خیلی واسم مهمه.
من گوشی ان95 8گیگ یه کسی رو گرفتم تا ورژن گوشی رو آپدیت کنم.فایل های ویدیو و آهنگ هارو کپی کردم ولی عکس ها یادم رفت.بعد از اون یادم رفت که عکس ها مونده,زدم گوشی و مموری رو فرمت کردم .بعد از فرمت یادم اومد که عکس هارو نزدم.وبعدش دیگه ...
بعد گوشی رو با استفاده از data transferوصل کردم تا به عنوان یک درایو بشناسه.بعدش با نرم افزارهای ریکاوری (recover my files,get data back,multistage recovery )خواستم فایل هامو برگردونم که نتونستم.حالا اگه راه حلی چیزی دارید بگید تا ما هم از این بدبختی شاید رها شدیم.:41:
درضمن از گوشی بک آپ نگرفتم.

یکی نیست جوابمو بده؟:13:

bonyan1
26-01-2009, 00:52
سلام بچه ها
من مموری دوربین دیجیتالم فرمت شده با نرم افزارای مختلف امتحان کردم
برگردوندمشون ولی فایلاش همه خرابن و باز نمیشن
کسی میدونه من باید چه کار کنم؟

bonyan1
28-01-2009, 23:48
با سلام
من یه مشکل جدی دارم
یه مقدار عکس رو ریکاوری کردم.برگشتن ولی همشون خراب شدن
حالا نمیدونم چه کار کنم
کسی میتونه کمکم کنه؟

Macdiano
31-01-2009, 00:51
سلام
تو رو به خدا کمک کنید :41: :41: :41:
هارد WD 500 GB
C: 30 G
D: 30 G
E: 405 G
هر سه تا NTFS

C ویندوز xp
D ویندوز vista
رو درایو E هم تمام زندگیم بود. :41: (البته نصف ظرفیتش پر بود)

از داخل xp میخواستم ویندوز نصب کنم.
وقتی ری استارت شد داخل اون صفحه آبی درایو C رو انتخاب کردم و q format رو زدم.
وسط نصب کنسل کردم.
وقتی اومدم تو ویندوز دیدم درایو E فرمت شده و تو E ویندوز نصب کرده البته ناقص
باید چیکار کنم اطلاعات روی درایو E خیلی خیلی خیلی برام مهم بود.

میشه خودم با نرم افزارهای Recovery بر گردونم
یا باید ببرم از این شرکتها که Recovery میکنند

میخواستم بدونم میشه تمام فایلهام برگرده یا نه
ممنون

mahdi7610
31-01-2009, 09:12
سلام
تو رو به خدا کمک کنید :41: :41: :41:
هارد WD 500 GB
C: 30 G
D: 30 G
E: 405 G
هر سه تا NTFS

C ویندوز xp
D ویندوز vista
رو درایو E هم تمام زندگیم بود. :41: (البته نصف ظرفیتش پر بود)

از داخل xp میخواستم ویندوز نصب کنم.
وقتی ری استارت شد داخل اون صفحه آبی درایو C رو انتخاب کردم و q format رو زدم.
وسط نصب کنسل کردم.
وقتی اومدم تو ویندوز دیدم درایو E فرمت شده و تو E ویندوز نصب کرده البته ناقص
باید چیکار کنم اطلاعات روی درایو E خیلی خیلی خیلی برام مهم بود.

میشه خودم با نرم افزارهای Recovery بر گردونم
یا باید ببرم از این شرکتها که Recovery میکنند

میخواستم بدونم میشه تمام فایلهام برگرده یا نه
ممنون
سلام

اگه یه سری به ادرس زیر بزنی به قدرت برنامه ای که معرفی کردم پی می بری .

یه مقدار اموزش هم اینجا گذاشتم . البته چون سایتی که عکس ها را توش اپلود کردم فیلـــتر شده ممکنه عکسها را نشون نده .

ادرس دانلود برنامه

موفق باشی .

Macdiano
01-02-2009, 00:32
سلام

یه مقدار اموزش هم اینجا گذاشتم . البته چون سایتی که عکس ها را توش اپلود کردم فیلـــتر شده ممکنه عکسها را نشون نده .

ادرس دانلود برنامه

موفق باشی .

داداش دمت گرم خیلی حال دادی :11:
مشکلم حل شد :31: :31: :31:
ولی پوستم کنده شد :24: :24: :24:
همه فایلها برگشت ولی فایلها تو فولدرهای مختلف پراکنده شده بودند
یه صبح تا شب کشید تا همه دیتا ها رو برگدوندم
بعضی از فایلها هم چند ماه پیش پاک کرده بودم که اونها هم برگردونده بود.
البته به نسبت حجم درایوم زمان Recovery و کپی کردن فایلها خیلی خیلی کم بود.
بازم ممنون
ایشاا... جبران کنیم :11:

ParsiKade
04-02-2009, 15:43
سلام
من یه سری عکس روی هاردم داشتم که حدود 4 5 ماهه پاک شده ... از همون اولش هم خیلی تلاش کردم برش گردونم ولی یه مدت بیخیالش شدم. خلاصه اینکه الان دارم با این نرم افزارها ریکاور می کنم ، ولی ... !

توی 4 5 تا نرم افزار که تست کردم 2 تاشون فایلهامو تونستند پیدا کنن ولی مشکل اینه که هیچ کدوم فایلها رو باز نمی کنن ! یعنی آدرس ها و اسم عکسها درسته ولی وقتی ریکاور می کنم باز نمیشه ( با اینکه حجمش درست مثل قبله ... )
یکیش هم همین نرم افزار GetDataBack هست که معرفی شده همینجا

این هم عکس :

چی کار کنم ؟ :41::41::41::41::41: الان خیلی به اون عکسها نیاز دارم.

ویرایش :
فیلمها رو هم تست کردم ، اون ها رو که باز می کنم قسمتهایی از یه فیلم رو نشون میده !! ( یه فیلم سینمایی هست که بخش بخش شده و در هر بخشش یه قسمتش رو نشون میده !! )

چی کار کنم :((

mohammad_zare
27-02-2009, 10:47
دوستان من یکسری اطلاعاتی داخل یکی از درایو هام داشتم که بدجوری برام مهم هست و از انواع مختلف ارزش داره برام. ویندوزم با مشکلاتی روبرو شد و حواسم نبود موقع پارتیشن بندی اشتباهی اون درایو رو فرمت کردم. حالا اگه بخوام به روشی این اطلاعات رو برگردونم سرجاش طوری که هیچی ازش کم نشه چیکار باید کنم؟

قابل توجه دوستان: از بهترین نرم افزار ها برای recovery مانند GetBack Data و Recovery my files و بHandy Recovery و ... استفاده کردم اما فایده ای نداشت!

با بهترین درود ها،:11:

tohidkh
27-02-2009, 10:59
دوستان من یکسری اطلاعاتی داخل یکی از درایو هام داشتم که بدجوری برام مهم هست و از انواع مختلف ارزش داره برام. ویندوزم با مشکلاتی روبرو شد و حواسم نبود موقع پارتیشن بندی اشتباهی اون درایو رو فرمت کردم. حالا اگه بخوام به روشی این اطلاعات رو برگردونم سرجاش طوری که هیچی ازش کم نشه چیکار باید کنم؟

قابل توجه دوستان: از بهترین نرم افزار ها برای recovery مانند GetBack Data و Recovery my files و بHandy Recovery و ... استفاده کردم اما فایده ای نداشت!

با بهترین درود ها،:11:
سلام.
دوست عزیز، یک نکته ی خیلی مهمی که در بازگردانی اطلاعات وجود داره و خیلی از دوستان از اون غافلند، اینه که بعد از پاک شدن اطلاعات از یک درایو، نبید هیچ فایلی به اون درایو زده بشه.
شما اگه اون درایو رو فول فرمت کردید، و یا چیزای دیگه ای به اون زدید، اطلاعاتتون به احتمال خیلی زیاد قابل بازگردانی نخواهد بود.
اون برنامه هایی هم که گفتید، جز بهترین های Recovery هستند.
ولی بدک نیست که از برنامه ی Disk Internals Unearaser هم استفاده کنید. اگه اشتباه نکنم، در همین تاپیک من لینکش رو دادم.

djjamal
28-02-2009, 17:27
سلام

ادرس دانلود برنامه

موفق باشی .

واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااای دادا به خدا خیلی آقایی باورم نمیشه من دیروز یه تاپیک زدم چون حدود 11گیگابایت از اطلاعاتم حذف شده بود:41: و از هرکی میپرسیدم میگفتن باید حداقل 50 تومن بدی تا همشو بی نقص برگردونن و همه میگفتن دیگه فایده نداره بدبخت شدی رفت،:9::37: ولی امروز وقتی دوستمون تو اون تایپیک آدرس اینجا رو داده گفتم بد نیست این نرم افزارم یه امتحانی بکنم دیدم تو 5دقیقه کل 11گیگ اومد بالا:thumbsup:،باورم نمیشد:18: به خدا خیلی مردی داداش.باید دست اونی که این نرم افزار رو ساخته بوسید.:26:

sirjan30t
28-02-2009, 23:54
سلام
من با چند تا از این نرم افزارهای ریکاوریتون عکسهامو که فرمت شده بود برگردوندم
ولی متاسفانه اکثرشون دقیقا همونایی که برام خیلی اهمیت داشتن باز نمیشن
فکر نمیکنم نرم افزارهای ریکاوری مشکلی داشته باشن

آیا راهی واسه درست کردن عکسام که باز نمیشن هست

خواهش میکنم کمکم کنین

sirjan30t
01-03-2009, 21:00
سلام

خواهش میکنم کمکم کنین

iammahdi
03-03-2009, 22:27
سلام

کار کردن باهاش خیلی راحته

این برنامه به دو صورت NTFS و Fat32 ساخته شده و وجود داره که شما باید بر اساس نوع فایل سیستم درایوهاتون ازشون استفاده کنید .

ابتدا برنامه را اجرا کنید و با اجرا شدن برنامه صفحه ای مثل صفحه زیر باز می شه .

گزینه مربوطه را انتخاب کنید و next بزنید
درایوی که قصد دارید اطلاعاتش ریکاوری بشه را انتخاب کنید و روی next کلیک کنید

برنامه شروع به ریکاوری کردن فایل های درایو می کنه

در سمت راست فایلهای ریکاوری شده را نشون می ده . اونهایی که با علامت سبز رنگ هستند احتمال سالم بودن فایلهاشون خیلی زیاد هست . و اونهایی که قرمز هستند احتمالش خیلی ضعیف هست و اونهایی که زرد رنگ هستند احتمالش متوسط هست .

الان می بینید که توی عکس زیر رنگ سبز هست و در واقع تمامی فایلهای درایو من را سالم ریکاوری کرده

از سمت چپ فایلهای را انتخاب کنید تا در سمت راست نمایش داده بشه و سپس مطابق عکس زیر روی فایلهای خودتون راست کلیک کنید و گزینه copy را بزنید

با زدن گزنیه copy یه پنجره به شکل زیر باز می شه و از شما یک مسیر برای ذخیره شدن فایل می کنه که شما مسیر را بهش می دید .

همون طور که توی شکل زیر می بینید تمامی فایهای منا به طور کامل ریکاوری کرد .

امیدوارم این برنامه بتونه کمکت بکنه .
موفق باشی .

يه نفر مي تونه عکسا رو تو یه جای دیگه آپلود کنه ...
Tinypic عکسارو نشون نمی ده ...
پست اصلی صفحه 67 همین تاپیکه ...
ممنون...

mamad2005
04-03-2009, 09:03
با سلام خدمت شما عزيزان
من يك لب تاب دل 610 لتيتوت دارم كه مشكلي براش پيش آمده بود و وايرلس را نمي شناخت بردم پايتخت و يك مغازه آنجا هارد 80 من را از رو لب تاب باز كرد و با رابط يواس بي كه برا هارد اكسرنال است به پي سي مغازه وصل كرد و دقيقا 5 تا 6 دقيقه توسط برنامه اي فكر كنم ديدم نوشته بود(( گوست )) وزمينه برنامه سفيد بود هارد من را فرمت كرد و برنامه ريخت وقتي هارد را به نوتبوك وصل كرد ديدم لب تاب من دقيقا شد هماني كه روز اول خريدم شد در ضمن بگم لبتاب من سيدي ريكاور نداره و فقط سي دي درايور داره و يك سي دي ويندوز اورژينال داره آيا كسي ميدونه چطور من ميتوانم اين كار را برا خودم انجام دهم و از دست اين همه نصب ويندوز و درايور راحت شوم لطفا كامل توضيح دهيد

djjamal
11-03-2009, 13:13
سلام

خواهش میکنم کمکم کنین

سلام دوست عزیز البته که نرم افزاری در این رابطه وجود داره حالا نمیدونم چرا دوستان راهنمایی نکردن،این نرم افزار زیر مخصوص همین کاره کرک هم داره امیدوارم مشکلت حل بشه اگه نشد دوباره بگو تا یه فکری بکنیم.:20:

ترمیم عکس های بازگردانده شده با JPEG Recovery Pro v4.0

IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]]

حتما مشاهده کرده اید که عکس هایی که توسط نرم افزار های ریکاوری از فایل های حذف شده و یا درایو های فرمت شده بازگردانده می شوند , بصورت ناقص برگردانده می شوند. عکس ها جدا جدا و نامرتب می شوند ومثلا یک عکس از 2 قسمت متفاورت تشکیل شده است مانند عکس بالایی که می بینید . با این نرم افزار می توانید این مشکل را حل کرده و عکس ها را به حالت اصلی شان داشته باشید

قابلیت ها :
انتخاب یک پوشه برای ترمیم عکس های ریکاوری شده
برگرداندن اطلاعات اصلی عکس تا جای ممکن
برگرداندن یک فایل عکس اگر به 2فایل جدا تبدیل شده باشد

دانلود باحجم فايل 5 مگابايت :

پسورد فایل زیپ :

sirjan30t
12-03-2009, 17:29
سلام دوست عزیزم (DJ jamal ) بابت راهنمایی که فرمودین بسیار ازتون ممنونم

ولی

متاسفانه این نرم افزار عکسهای منو نمیشناسه من فکر میکنم همونطوری که توضیح دادی برا مواردی کاربرد داره که عکس بهم ریخته ، در واقع نمایش داده میشه ولی بصورت درهم ریخته

اما عکسهای من چیزی نمایش نمیدن وقتی بازشون میکنم با ارور ( فایل خراب است یا این فایل معتبر نیباشد) روبرو میشم

بازم به خاطر کمکتون ازتون تشکر میکنم

اگه نرم افزار دیگه ای سراغ داری خوشحالم میکنی برام بذاریش

متشکرم

djjamal
13-03-2009, 17:11
سلام دوست عزیزم (DJ jamal ) بابت راهنمایی که فرمودین بسیار ازتون ممنونم

ولی

متاسفانه این نرم افزار عکسهای منو نمیشناسه من فکر میکنم همونطوری که توضیح دادی برا مواردی کاربرد داره که عکس بهم ریخته ، در واقع نمایش داده میشه ولی بصورت درهم ریخته

اما عکسهای من چیزی نمایش نمیدن وقتی بازشون میکنم با ارور ( فایل خراب است یا این فایل معتبر نیباشد) روبرو میشم

بازم به خاطر کمکتون ازتون تشکر میکنم

اگه نرم افزار دیگه ای سراغ داری خوشحالم میکنی برام بذاریش

متشکرم

چاکرم داداش.داداش این نرم افزار خودش ریکاور هم میکنه.تو باید با این نرم افزار ریکاور کنی بعدم اگه مشکلی بود با ادیتورش درستش کنی.حالا اگه بازم درست نشد و اگه تو اون درایوی رو که عکسا توش بود چیزی ریختی دیگه فک نکنم درست شه مگه اینکه تو درخواست نرم افزار یه پست بدی.راستی تو با چی ریکاور کردی؟من 500 تا عکس رو با
get data back برگردوندم یه دونش هم خراب نشد دیگه نمیدونم.

sirjan30t
15-03-2009, 11:57
منم با همین نرم افزار برگردوندم

متاسفانه دیکه نمیتونم ریکاوری کنم چون تو درایو چیزهایی ریختم

بازم ازتون ممنونم که راهنمایی میکنین

Hamed_forum
15-03-2009, 14:18
من هارد همش پريده شده 80 گيگ خالي فقط هيچ درايو ديگه هم نداره چكار كنم اطلاعات برگرده هارد 80 بوده

djjamal
15-03-2009, 18:00
منم با همین نرم افزار برگردوندم

متاسفانه دیکه نمیتونم ریکاوری کنم چون تو درایو چیزهایی ریختم

بازم ازتون ممنونم که راهنمایی میکنین

داداش خراب کردی همه چی رو دیگه،اولین کاری که نباید میکردی همین بود.حالا اگه عکسا خیلی حیاتیه تو انجمن درخواست نرم افزار یه تاپیک بده و مشکلتو تشریح کن شاید یکی یه راهی بلد بود.اگرم دیگه خیلی خیلی حیاتیه میتونی بدی به یکی از این شرکتهایی که هارد رو ریکاور میکنن ولی گرون واست تموم میشه.به هر حال داداش خیلی متاسفم که نتونستم کمکی بکنم.موفق باشی.

sirjan30t
21-03-2009, 16:19
داداش خراب کردی همه چی رو دیگه،اولین کاری که نباید میکردی همین بود.حالا اگه عکسا خیلی حیاتیه تو انجمن درخواست نرم افزار یه تاپیک بده و مشکلتو تشریح کن شاید یکی یه راهی بلد بود.اگرم دیگه خیلی خیلی حیاتیه میتونی بدی به یکی از این شرکتهایی که هارد رو ریکاور میکنن ولی گرون واست تموم میشه.به هر حال داداش خیلی متاسفم که نتونستم کمکی بکنم.موفق باشی.

قربون داداشم

حتما مطرح میکنم

ممنون از راهنماییتون

رايانه
26-03-2009, 18:07
با سلام.سال نو مبارك.يك سوالي دارم.من يك فايل ويديويي(تصويري) را از سيستم پاك كردم و دوباره باز يافتش كردم و سالم هم باز يافت شد ولي با هيچ برنامه اي اجرا نميشه.مشكل در كجاست؟ممنون

farhad resalati
04-04-2009, 21:10
دوست عزیز احتمالا درست بازیافت نشده من هم مشابه این برام پیش اومده شما با چه نرم افزاری بازیافت کردی؟ثانیا بایت های بازیافتت با فایل اصلی یکی بود؟

سیاوش با مرام
05-05-2009, 00:53
با سلام من که سرم گیج رفت از بس گشتم من با get data ریکاوری کردم ولی فایلهای rar , word درست نشد مخصوصا فارسی ها یه نرم افزار میخواستم واسه این منظور با تشکر فوری فوری چون بد جوری گیرم easy recovery رو تعریفش روشنیدم اگه خوبه آخرین ورژن به همراه کرک لطفا فرمت ntfs

sina eslami
16-05-2009, 03:50
سلام
من يه هارد maxtor 80 دارم كه كلي اطلاعات و 5 تا پارتيشن داره.
الان بعد از چند ماه روي سيستم نصب كردمش هارد رو ميشناسه ولي هيچ پارتيشني نداره. مثل اينكه يه هارد نو هستش.
هارد رو ميزارم كنار يه هارد ديگه و ويندوز رو بالا ميارم. اين هارد رو ميشناسه ولي درايوهاشو نشون نميده.
از acrive partition recovery for windows استفاده کرد و super scan رو میزنم ولی وقتی که اسکنش تموم میشه و میخواد listen partition بکنه تا سکتور 1700 تا از 4000 تا بیشتر نمیره و برنامه هنگ میکنه و هیچ یک از قسمتهای برنامه کار نمیکنه و حتی stop رو هم میزنیم کار نمیکنه.
من فکر کنم اطلاعات هاردم خیلی بهم ریخته هستش که وقتی اسکن تموم میشه برنامه هنگ میکنه یا اطلاعان بازگردانده شده رو نمیتونه نشون بده.
از get data back for fat هم استفاده کنم خوب هستش؟ ولی چون یکی از درایوها ntfs هستش نمیدونم چی کار باید بکنم.
از get data back for ntfs استفاده کنم پارتیشن های fat رو هم بر میگردونه؟
اصلا getdataback پارتیشن هارو بر میگردونه؟

nw_nk
16-05-2009, 10:00
GetDataBack تا جایی که یادمه کارش ریکاوری فایلهاست. پارتیشن برنمیگردونه. شایدم من اشتباه می کنم.

شما Active Partition Recovery رو که استفاده کردید. TestDisk رو هم امتحان کنید. اگر نتونست پارتیشن هارو برگردونه و گیر کرد, بهتره با برنامه های مثل HD Regen هاردتون رو از نظر داشتن خرابی و Bad Sector چک کنید. سپس اقدام به ریکاوری پارتیشن با نرمافزارهای فوق کنید.

sina eslami
16-05-2009, 15:45
test disk نرم افزار ريكاوري هستش؟
قبل ازينكه ريكاوري بكنم اگه بدسكتور رو درست كنم براي اطلاعاتم مشكلي پيش نمياد؟

آنتی
19-05-2009, 13:39
به نام خدا
سلام خدمت اساتید
میخواستم بدونم آیا امکان ریکاوری فایلهای rewrite شده وجود دارد یا خیر ؟
اگر امکان دارد با چه برنامه ای ؟
آیا کسی این کار و انجام داده؟
متشکر

nw_nk
19-05-2009, 15:46
test disk نرم افزار ريكاوري هستش؟
قبل ازينكه ريكاوري بكنم اگه بدسكتور رو درست كنم براي اطلاعاتم مشكلي پيش نمياد؟

بله. نرمافزار ریکاوری پارتیشن هست.

ممکنه بخش بسیار جزئی از اطلاعاتتون حذف بشه. ولی خوب این بخش همین الانش هم دیگه سالم نیست. در ضمن امکان ریکاوری که الان ندارید. بالاخره باید کاری کنید که امکان ریکاوری پارتیشن بوجود بیاد.

همونطوری که گفتم اول نرمافزارهای دیگر ریکاوری پارتیشن رو امتحان کنید. اگر نشد دیسک رو چک و ترمیم کنید.

به نام خدا
سلام خدمت اساتید
میخواستم بدونم آیا امکان ریکاوری فایلهای rewrite شده وجود دارد یا خیر ؟
اگر امکان دارد با چه برنامه ای ؟
آیا کسی این کار و انجام داده؟
متشکر

سلام.

اگر فرض کنیم اطلاعات فایل قدیمی کاملا بازنویسی شده. دیگه نرمافزاری ممکن نیست. حتی نمیشه بخشی از فایل رو برگردوند.

هرچند باید سخت افزاری و با روش های تخصصی ممکن باشه. اگر هم به نرمافزارهای نابود کننده اطلاعات هم دقت کنید درجات امنیتی مختلف دارن. مثلا برای امنیت شدید اطلاعات فایل رو 7 بار ReWrite می کنند. که مارو به این فکر میندازه مگه ریکاوری فایل بعد از رونویسی تک تک بایت هاش ممکنه؟ چرا باید بیش از 1 بار رونویسی کرد تا مطمئن بشیم فایل ها ریکاوری نمیشه.

gizlly
19-05-2009, 22:23
سلام
لطفا کمک من درایو d اشتباها فرمت کردم آیا میتونم اطلاعاتشو برگردونم اگه میشه بهم بگین

آنتی
20-05-2009, 00:21
هرچند باید سخت افزاری و با روش های تخصصی ممکن باشه.
بازم سلام
ضمن تشکر از توجهتون
توی این روش سخت افزاری چه کار ی انجام میدهند
آیا توی ایران هم انجام میشه (البته بصورت گسترده)

آنتی
20-05-2009, 13:52
سلام
لطفا کمک من درایو d اشتباها فرمت کردم آیا میتونم اطلاعاتشو برگردونم اگه میشه بهم بگین
سلام دوست عزیز
این همه اطلاعات در مورد ریکاوری اطلاعات ارائه شده شما صفحات قبل را بخوانید کارتون راه میافته
موفق باشید

nw_nk
20-05-2009, 14:25
بازم سلام
ضمن تشکر از توجهتون
1- توی این روش سخت افزاری چه کار ی انجام میدهند
2- آیا توی ایران هم انجام میشه (البته بصورت گسترده)

1- روش ها کاملا تخصصی هست و اطلاعات عمومی زیادی در این باره پیدا نمیشه. بیشتر شایعه ها هم در مورد توانایی سازمان های جاسوسی در این امر هست که باید خودشون بیان جواب بدن و صحبت ماها در موردش بیشتر به سرگرمی میبره.

مثلا گفته میشه وقتی بیت 0 یک شده باشه, حاصل نزدیک به 1 هست نه دقیقا خود 1 مثلا 0.98 یا وقتی روی بیت 1 دوباره مقدار 1 نوشته میشه حاصل کمی بیش از 1 مثلا 1.03 هست و به همین ترتیب. اینجوری میشه به اطلاعاتی که قبل از اطلاعات فعلی وجود داشته و حتی کاملا رونویسی شده دست پیدا کرد. با داشتن الگوی کامل و دقیق این مقادیر میشه به اطلاعات حتی تا چند مرتبه قبل دست پیدا کرد. لازمه بدونید که هدی که در خواندن اطلاعات با این هدف استفاده میشه ده ها بار حساس تر از هد هارد دیسک های معمولی هست و اختلاف های جزئی رو هم در میاره.

2- در آگهی های مراکز تعمیر تخصصی هارد در ایران نوشتن می تونن. احتمالا امکانات لازم رو دارن و بحثی در این نیست. فقط باید دید در چه حد می تونن.

سلام

سلام.

اگر فرمت Quick کردید با نرمافزارهای Recovery فایل براحتی بر میگرده. البته ممکنه نام فایل ها و Attribute هاشون رو از دست بدید. به همین خاطر توصیه میشه هیچ وقت اطلاعات حساسی در نام فایل و خواصش ننویسید.

S@nti@go_s&k
25-05-2009, 18:56
سلام

دوستان برنامه هایی که واسه برگردوندن فایل هست کدوماست و کدوم از همه قوی تره و فایلهارو بر می گردونه

ممنون

Ship Storm
25-05-2009, 23:45
سلام

دوستان برنامه هایی که واسه برگردوندن فایل هست کدوماست و کدوم از همه قوی تره و فایلهارو بر می گردونه

ممنون

سروش جان نرم افزار تو این زمینه خیلی زیاده ولی بهترین اون ها به نظر من Recovery My Files هستش

Recover My Files === دانلود با حجم حدود 7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=====

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Seagate File Recovery نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart Data Recovery | باز گرداندن اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

poyul
21-06-2009, 01:53
سلام به دوستان ریکاور.

تو یکی از درایوام مقدار زیادی فایل تصویری(شو،فیلم،کلیپ و ...)داشتم که اونا پاک شدن.با برنامه Recover_My_Files_3.9.8.5966 شروع به ریکاوری کردم که اکثر فایل هارو پیداکرد حتی حجم اونارو هم درست نشون داد ولی وقتی فایل های پیدا شده رو سیو میکنم و میخوام اونارو اجرا کنم چیزی نشون نمیده.

لطفا کمک کنید.
Mr.Mimi
21-06-2009, 14:42
سلام.
من از ویندوز ویستا استفاده میکنم.در بخش Disk Management به اشتباه یکی از درایو هام رو delete کردم.البته این کار خیلی سریع انجام شد.میخواستم ببینم راهی برای برگرداندن اطلاعات اون درایو و کل درایو هست یا نه.
ممنون.

Mr.Mimi
22-06-2009, 16:58
سلام.
من از ویندوز ویستا استفاده میکنم.در بخش Disk Management به اشتباه یکی از درایو هام رو delete کردم.البته این کار خیلی سریع انجام شد.میخواستم ببینم راهی برای برگرداندن اطلاعات اون درایو و کل درایو هست یا نه.
ممنون.
کسی نمیتونه به داد من برسه؟؟

poyul
22-06-2009, 18:05
سلام به دوستان ریکاور.

تو یکی از درایوام مقدار زیادی فایل تصویری(شو،فیلم،کلیپ و ...)داشتم که اونا پاک شدن.با برنامه Recover_My_Files_3.9.8.5966 شروع به ریکاوری کردم که اکثر فایل هارو پیداکرد حتی حجم اونارو هم درست نشون داد ولی وقتی فایل های پیدا شده رو سیو میکنم و میخوام اونارو اجرا کنم چیزی نشون نمیده.

لطفا کمک کنید.

خبری نشد؟؟؟

bidgol
20-08-2009, 08:58
سروش جان نرم افزار تو این زمینه خیلی زیاده ولی بهترین اون ها به نظر من Recovery My Files هستش

Recover My Files === دانلود با حجم حدود 7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=====

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Seagate File Recovery نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart Data Recovery | باز گرداندن اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا شما که لینک این فایل ها را گذاشتی یه زحمت بکش کرکشون را هم بگذار مخصوصا این recoverymyfile را !مرسی

Ship Storm
20-08-2009, 10:43
آقا شما که لینک این فایل ها را گذاشتی یه زحمت بکش کرکشون را هم بگذار مخصوصا این recoverymyfile را !مرسی

درخواست کرک انجمن جداگانه ای رو داره اونجا درخواست بدید دوستان براتون کرک رو قرار میدند

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran
07-09-2009, 14:21
سلام.

یه نرم افزار Recovery میخواستم که فقط فایل های یه فولدر مشخص رو بازیابی کنه، تا حالا هرچی نرم افزار دانلود کردم کل درایو رو بازیابی کردن.
قبلا این کار رو با یه نرم افزار انجام دادم اما الان هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد !

با تشکر مهران...

MrGee
07-09-2009, 14:28
سلام.

یه نرم افزار Recovery میخواستم که فقط فایل های یه فولدر مشخص رو بازیابی کنه، تا حالا هرچی نرم افزار دانلود کردم کل درایو رو بازیابی کردن.
قبلا این کار رو با یه نرم افزار انجام دادم اما الان هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد !

با تشکر مهران...

نرم افزار Recovery خیلی زیاده
Recovery my files
easy Recovery
Recover4all

M A R S H A L L
27-09-2009, 07:37
دوستان عزيز سلام،خسته نباشيد
راستش نمي دونم مشكل من نرم افزاريه يا سخت افزاري ولي اينو ميسپرم به دوستاني كه متخصصن كه تشخيص بدن.راستش چون مشكل منو كمتر از دوستان داشتن لازمه كامل توضيح بدم كه اصلاً چه طور شد يهو تمام زندگيم تو چند دقيقه دود شد رفت هوا...

شرح دقيق مشكل:

يه مدت قبل كه 7 رو سيستمم نصب بود گاهي پيغام هايي مي داد كه لازمه از اين درايوت بكاپ بگيري و متاسفانه منم جديش نگرفتم اين پيغامو.بعد از اون 7 تا همين ديروز كه Xp كه نصب كرده بودمو پاكش كردم و (اين مدت كه با xp كار مي كردم ديگه هيچ پيغامي نميداد و درايوم ظاهراً كاملاً سالم بود) و رفتم براي ويندوز كه اول مشكل نرم افزاري داشتم و سي دي ويندوز خراب بود و منم به دليل مشكلاتي كه با 7 داشتم قبلاً تمايلي نداشتم برم سراغ7.
به هر حال 7 تنها ويندوز سالمي بود كه داشتم دي وي ديشو .بالاخره نصب كردم 7 رو ولي ويندوز كه تموم شد و درايوا بالا اومدن اون درايوم كه 450 گيگ از يه هارد 500 اطلاعات داشت ظاهر نمي شد (هارد 500 من 2 تا درايو داشت يكي كه گفتم 450 حجمش بود و اون يكي هم يه 6-7 گيگ بود فكر كنم).من اين مشكلو قبلاً هم با 7 داشتم منتها اون دفعه با جابجايي كابلهاي ساتا و تعويض Master-Slave كابلا مشكلم حل شد و درايوه برگشت اما اينبار هر كاري كردم درايومو نشون نداد كه نداد.اعصابم داغون شده بود به همين خاطر يه سي دي كهنه ي xp از قديم داشتم خواستم همونو نصب كنم دوباره وقتي رفتم تو ستاپ درايوا رو كه نشون داد نميدونم جريان چي بود شايد به خاطر دستكاري جاي كابلا بود فقط 2تا درايو خالي 137 گيگي نشونم داد كه منم فكر كردم مربوط به هارد قبليمه و زدم تو همون شاخه كه نصب بشه (قبلش يه بار ديگه جاي كابلاي دو تا هاردمو عوض كردم).5% بيشتر از فرمتش نرفته بود كه cancel كردم چون يهو ترسيدم مبادا اطلاعات اون 450 ه باشه فرمت بشه.
خلاصه به هر جون كندني بود الان يه ويندوز xp نصب كردم اين از اين.

علائم:

حالا ديگه ويندوزم نصب شده بود منتها به جاي اون هارد پونصد يه درايو فكر كنم 317 گيگي ساخته بود و بقيه ي فضا هم unpartitioned نوشته بود و حجم هاردم كه 500 بود 811 گيگ مي خوند.

_ حالا زدم اون درايوه فرمت شه كه نشد و خطاي فرمت داد.

احتمالات:

_ امكان داره مربوط به پاورم باشه چون فكر كنم كافي نيست (400 يا 450ٌٌw كه خالصم نيست البته)

_ خود هارد سيگيته كه شايد سوخته باشه (شما بهتر مي دونيد!) اما ظاهراً كه هيچ عكس العملي نشون نميده

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

بعدش ديگه كندم كابلاي هاردو كلاً چون گفتم تا يه گند بيشتري بالا نياورم وصلش نكنم دوباره.

خوب خيلي خيلي ببخشيد كه سرتونو در آوردم اما اينجوري بگم كه اين هارده هر چي داشتم و نداشتم تو اين 6-7 سال توش بود.

حالا حاضرم اگه مشكلش سخت افزاريه هر چند كه باشه پول بابتش بدم فقطاطلاعاتم برگرده!
اگرم كه تشخيص مي ديد نرم افزاريه ممنون ميشم مطمئن ترين و كامل ترين راهيو كه مي دونيد بهم بگيد.

فقط خواهش ميكنم دوستان هر كدوم كه يه احتمال كوچيكم ميدن نظر بدن كه من الان چيكار كنم؟
اميد داشته باشم يا برم تو فاز افسردگي؟!:41:

ممنون

mojtaba182003
27-09-2009, 19:05
يه تعداد از عكسام روي رو موبايلم پاك شده

بهترين نرم افزار در زمينه برگردوندنش چيه ؟

Ship Storm
28-09-2009, 09:23
دوستان عزيز سلام،خسته نباشيد
راستش نمي دونم مشكل من نرم افزاريه يا سخت افزاري ولي اينو ميسپرم به دوستاني كه متخصصن كه تشخيص بدن.راستش چون مشكل منو كمتر از دوستان داشتن لازمه كامل توضيح بدم كه اصلاً چه طور شد يهو تمام زندگيم تو چند دقيقه دود شد رفت هوا...

شرح دقيق مشكل:

يه مدت قبل كه 7 رو سيستمم نصب بود گاهي پيغام هايي مي داد كه لازمه از اين درايوت بكاپ بگيري و متاسفانه منم جديش نگرفتم اين پيغامو.بعد از اون 7 تا همين ديروز كه Xp كه نصب كرده بودمو پاكش كردم و (اين مدت كه با xp كار مي كردم ديگه هيچ پيغامي نميداد و درايوم ظاهراً كاملاً سالم بود) و رفتم براي ويندوز كه اول مشكل نرم افزاري داشتم و سي دي ويندوز خراب بود و منم به دليل مشكلاتي كه با 7 داشتم قبلاً تمايلي نداشتم برم سراغ7.
به هر حال 7 تنها ويندوز سالمي بود كه داشتم دي وي ديشو .بالاخره نصب كردم 7 رو ولي ويندوز كه تموم شد و درايوا بالا اومدن اون درايوم كه 450 گيگ از يه هارد 500 اطلاعات داشت ظاهر نمي شد (هارد 500 من 2 تا درايو داشت يكي كه گفتم 450 حجمش بود و اون يكي هم يه 6-7 گيگ بود فكر كنم).من اين مشكلو قبلاً هم با 7 داشتم منتها اون دفعه با جابجايي كابلهاي ساتا و تعويض Master-Slave كابلا مشكلم حل شد و درايوه برگشت اما اينبار هر كاري كردم درايومو نشون نداد كه نداد.اعصابم داغون شده بود به همين خاطر يه سي دي كهنه ي xp از قديم داشتم خواستم همونو نصب كنم دوباره وقتي رفتم تو ستاپ درايوا رو كه نشون داد نميدونم جريان چي بود شايد به خاطر دستكاري جاي كابلا بود فقط 2تا درايو خالي 137 گيگي نشونم داد كه منم فكر كردم مربوط به هارد قبليمه و زدم تو همون شاخه كه نصب بشه (قبلش يه بار ديگه جاي كابلاي دو تا هاردمو عوض كردم).5% بيشتر از فرمتش نرفته بود كه cancel كردم چون يهو ترسيدم مبادا اطلاعات اون 450 ه باشه فرمت بشه.
خلاصه به هر جون كندني بود الان يه ويندوز xp نصب كردم اين از اين.

علائم:

حالا ديگه ويندوزم نصب شده بود منتها به جاي اون هارد پونصد يه درايو فكر كنم 317 گيگي ساخته بود و بقيه ي فضا هم unpartitioned نوشته بود و حجم هاردم كه 500 بود 811 گيگ مي خوند.

_ حالا زدم اون درايوه فرمت شه كه نشد و خطاي فرمت داد.

احتمالات:

_ امكان داره مربوط به پاورم باشه چون فكر كنم كافي نيست (400 يا 450ٌٌw كه خالصم نيست البته)

_ خود هارد سيگيته كه شايد سوخته باشه (شما بهتر مي دونيد!) اما ظاهراً كه هيچ عكس العملي نشون نميده

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

بعدش ديگه كندم كابلاي هاردو كلاً چون گفتم تا يه گند بيشتري بالا نياورم وصلش نكنم دوباره.

خوب خيلي خيلي ببخشيد كه سرتونو در آوردم اما اينجوري بگم كه اين هارده هر چي داشتم و نداشتم تو اين 6-7 سال توش بود.

حالا حاضرم اگه مشكلش سخت افزاريه هر چند كه باشه پول بابتش بدم فقطاطلاعاتم برگرده!
اگرم كه تشخيص مي ديد نرم افزاريه ممنون ميشم مطمئن ترين و كامل ترين راهيو كه مي دونيد بهم بگيد.

فقط خواهش ميكنم دوستان هر كدوم كه يه احتمال كوچيكم ميدن نظر بدن كه من الان چيكار كنم؟
اميد داشته باشم يا برم تو فاز افسردگي؟!:41:

ممنون

شما همون فرمتی که 5% انجام دادی کل اطلاعات رو پاک کرده مهم نیست 1% فرمت شده باشه Cancel ّزنی یا اینکه 90% فرمت شده باشه مهم اینه که روند کاری فرمت کردن شروع شده و کاریش نمیشه کرد
احتمال دیگه ای که میشه داد مشکل از خود هارد باشه چون اون پیغام بک آپ گیری چندان مهمنیست و صرفا یک پیشتیبان محسوب میشه پس هارد رو برای تست به نمایندگی اون ببرید و جریان رو توضیح بدید.
نرم افزارهای بازیابی فایل ها رو تو پست 731 من معرفی کردم چند تاش رو و دوستان هم چنتای دیگه معرفی کردند تست کن ببین نتیجه میگیری یا نه و اگر نتیجه نگرفتی باید هارد رو ببری برای ریکاوری که دوست من اینکار رو کرد و برای هارد 500 اکسترنالش هزینه 500 هزار تومن رو متقبل شد و اطلاعاتش چون بالای 10 میلیون بود ارزشش رو داشت که برای 500 هزار تومن هم خرج کنه ببین برای شما صرف اقتصادی داره بخوای همچین کاری کنی یا نه
موفق باشی

Ship Storm
28-09-2009, 09:26
يه تعداد از عكسام روي رو موبايلم پاك شده

بهترين نرم افزار در زمينه برگردوندنش چيه ؟

یکی از نرم افزار های مفید تو این زمینه:

Hetman Photo Recovery

دانلود با حجم 1 مگابایت

رمز فایل :

moshkal
28-10-2009, 09:15
سلام
کسی نمیتونه به من کمک کنه؟
من رو گوشیم برنامه best cripto رو دارم که تعدادی از عکسهام رو به وسیله اون اینکرپت کردم.
بعد از مدتی تمام عکسهام رو تو کامپیوترم کپی کردم و مموری کارتم رو فرمت کردم.
حالا عکسهام خود به خود از حالت اینکریپت دراومده ولی اجرا نمشه،یعنی باز نمیشه و پیغام میده که قبلا دیسکریپت شده.
به اسم عکسها ENC هم اضافه شده.
تو رو خدا یکی کمک کنه،چطوری میتونم برشون گردونم؟
ممنونم

rw280s
05-11-2009, 14:45
دوستان من می خوام یه فایل با پسوند SLV رو رکاوری کنم.
هاردم پاک شده.
چطوری و با چه برنامه ای این کار رو انجام بدم؟

Ghaioom
05-11-2009, 14:56
دوستان من می خوام یه فایل با پسوند SLV رو رکاوری کنم.
هاردم پاک شده.
چطوری و با چه برنامه ای این کار رو انجام بدم؟
سلام
شما به آدرس زیر بیا اونجا نرم افزار زیاده هر کدوم رو خواستی دانلود کن.

rw280s
07-11-2009, 00:36
سلام
شما به آدرس زیر بیا اونجا نرم افزار زیاده هر کدوم رو خواستی دانلود کن.

ممنون از توجه شما دوست خوبم
ولی علت سوالم این بود که نرم افزارهای مختلف پسوندهای مختلف رو برای رکاوری توی توضیحاتشون عنوان می کنند من توی لیست هیچکدون از این نرم افزارها پسوند SLV رو ندیدم
حالا نمی دونم فایلهای با این پسوند رو می تونن برگردونن یا نه؟؟
و اگر جواب مثبته دقیقا چه نرم افزاری؟

M.R.2
07-11-2009, 09:23
سلام
دوستان مموری کارتم فرمت شده و خوب اطلاعاتش هم پاک!!
من با برنامه EasyRecovery Professional 6.12 اطلاعات رو با همون نام و همون حجم برگردوندم اما پس از سیو در کامپیوتر فایل ها باز نمیشه. پسوند فایل ها هم rar و zip هست.
دوستان لطفا راهنمایی کنید.

rw280s
10-11-2009, 13:26
ممنون از توجه شما دوست خوبم
ولی علت سوالم این بود که نرم افزارهای مختلف پسوندهای مختلف رو برای رکاوری توی توضیحاتشون عنوان می کنند من توی لیست هیچکدون از این نرم افزارها پسوند SLV رو ندیدم
حالا نمی دونم فایلهای با این پسوند رو می تونن برگردونن یا نه؟؟
و اگر جواب مثبته دقیقا چه نرم افزاری؟

:19::19::19:

bluesky_ns
06-12-2009, 12:41
سلام دوستان من برا ی برگردوندن فایلهای یک درایوم از recovery my files استفاده میکنم ولی وقتی میخوام اونها رو save کنم user. pass میخواد لطفا راهنمایی کنید