PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

alaodin1
18-04-2006, 04:18
ممنون . نمیدونی چقدر اون لامصب برام مهمه همه سیو بازیهام اون تویه . ویندوز رو عوض کنم بکنمش پارتیشن قبلی چی ؟
منم الکی ntfs نکردم موقغ نصب ویندوز فت 32 نبود !

پيشي جان پست قبلي ويرايش شد لطفا واضحتر بگو قبل از نصب ويندوز فرمت شما (فرمت درايو در زمان ويندوز قبلي )چه بوده اگر نميداني هر دو ورژن نرم افزا را امتحان كن آموزش اين نرم افزار كه در صفحه اول تاپيك است را بادقت بخوان
ضمنا در لينك جديدي كه از اين نرم افزار گذاشته ام هر دو ورژن وجود دارد(fat ,ntfs)

piishii
18-04-2006, 12:03
عزيز من فرمت درايوم قبا از نصب ويندوز جديد فت 32 بود . مجبور بودم ويندوز عوض كنم اما چون ويندوزم اشكال داشت نميتونستم كه از ما داكيومنتم حتي يك كپي ساده بگبرم موقع ويندوز عوض كردن زماني كه با سي دي اكس پي بوت كردم و بالا اومدم جايي كه بايد فرمت ويندوز جديدتو انتخاب ميكردي مال من فقط fat و ntfs بود برا همين ntfs نصب كردم . درسته كارم از چند نظر اشتباه بود اما خوب ناواردي كه براي دفعه هاي بعدي ديگه تكرار نميشه و چون همه سيو هاي بازيهام اون جا بود واقعا لازم دارم چون بخوام دوباره بشينم بازي كنم كه.............
حالا سوال من اينه كه اگه پارتيشن اين ويندوزم رو با برنامه هاي مختلفي كه هست بكنم فت 32 اميدي هست يا نه ؟

alaodin1
19-04-2006, 05:32
حالا سوال من اينه كه اگه پارتيشن اين ويندوزم رو با برنامه هاي مختلفي كه هست بكنم فت 32 اميدي هست يا نه ؟

شما بايد از getdataback fat استفاده كنيد
درمورد سوالتان شما بايد فقط درايوي كه اطلاعات پاك شده شما در آن قرار داشته را به فرمت fat32 تبديل كنيد با ديگر درايوها كاري نداريم و چون الان درايوي كه اطلاعات پاك شده شما در آن قرار دارد الان روي آن ويندوز نصب است شما اگر فرمتش را به fat تبديل كنيد مساوي نابودي ويندوز شما است .

piishii
19-04-2006, 10:39
من به نابودی ویندوز کاری ندارم نصبش 1 ساعته فوقش تموم میشه من میخوام بدونم اگه این کاررو بکنم میتونم اونای اولی رو برگردونم یا نه همین . من روی درایو ویندوزم همیشه هیچی جز خود ویندوز ندارم این مای داکیومنتم بعد از این میبرمش توی یک درایو دیگه . فقط میشه لطف کنی بگی اگه پارتیشن درایو ویندوز رو مثل قبل بکنم میشه امیدی داشت یا نه ؟ همین .
ممنونم .
امین.

piishii
19-04-2006, 11:51
سلام دوباره من الان یک چیزی یادم اومد و اونم اینه که قبل از نصب این ویندوز من یک کپی از ما داکیومنتم توی یک درایو دیگم داشتم اما از انجا که وقتی بلا بخواد سر ادم بیاد خوبش میاد من اون رو با یکی از برنامه های جانبی Tune up 2006 که ادعا میکنه فایل ها رو بدون امکان برگردوندن پاک میکنه پاک کردم .سوالم اینه که میشه اونارو برگردوند یا نه ؟ به جای اینکه ویندوزم رو عوض کنم البته قبلش بگم که الان get databack fat رو به کار گرفتم میخوام مطمئن شم اگه که میشه اگه با این نرم افزار نشد با یکی دیگه امتحان کنم و اینکه چون اسم فولدر رو میدونم یک نرم افزار دیکه بهم معرفی کنید که به وسیله ی نام سرچ کنه.
-------------------------------
ویرایش شد :

سلام بازم من اینارو ریکاوری کردم از همون درایی که گفتم نه درایو ویندوز و اما روش یک خط کشیده شده یعنی دیگه امیدی نیست اینایی که خط کشیده شده رو برگردوند ؟
اگر اینم نمیشه نصب ویندوز رو هم نمیکنم و بیخیالش میشم دیگه :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :worried:

arash_irani
19-04-2006, 12:38
سلام piishii جان
ببينيد نرم افزارهايي كه در اين مورد حرف ميزنند زياده اما کدوم به حرفشون عمل میکنند مهمه
هر كدوم برا يه چيزي جواب ميدن مثلا من از اين نرم افزار ( O&O UN Erase 2 ) استفاده ميكنم
حجم كم و بازيابي بسيار قدرتمند برنامه در زمينه فايلهاي صوتي و تصويري و همينطور فایلهای دیگه واقعا منو راضی کرده ( فایلهای بالا 100 مگابایت رو من بازیابی کردم به طور کامل و صحیح )
من برنامه های زیادی در این مورد دارم مثلا ::
EasyRecovery Pro 6.10
FinalRecovery.1.4.0.1
GetDataBack v2.31 for FAT or NTFS
Iolo Search and Recover v3.0
OfficeRecovery Enterprise v2005
O&O UN Erase 2
Recover My Files اکثر نسخه هاشو
Smart Undelete 2.1
OO DiskRecovery
FileRescue Professional 1.2
FileRecoveryAngel 1.00
و
و.....

که چند تای دیگه هم تو سی دی دارم
ولی من چون برای باز گردوندن فیلم و تصویر لازم داشتم از همون برنامه که گفتم استفاده میکنم

در مورد فرمت کردن یک درایو که دیکه اصلا حرفشو نزن
ببینید وقتی شما یک درایو رو فرمت میکنید و یا دیافراگم و یا با بعضی از نرم افزارهای شستشوی درایو ها دیگه خیلی کم فایلهای پاک شده قابل بر گشت هستند
این برنامه ها برای پاک شدن همون موقع فایل هستند یعنی وقتی اون فایل در همون موقع پاک شده باشه چون هنوز برنامه و یا فایلی رو جایاون رو تو هاردتون نگرفته میتونید فایل رو برگردونید
مثلا با نوشتن دستور :format d در سیستم عامل DOS و اجرای ان بعدا میتونید با نوشتن unformat درایو D v, بر گردونید ولی با اضافه کردن u\ در مقابل دستور format دیگه قابلیت برگشتن آن درایو از بین میره
پس هرگز چیزی رو الکی از روی هاردت پاک نکن و به این برنامه ها هم دل نبند ( به چیزی که دل نداره دل نبند عزیز ) :biggrin:
امیدوارم که به جواب سوالتون رسیده باشید
موفق باشید
یا حق

Behroooz
19-04-2006, 17:16
فقط مجيك ريكاوري
كارش حرف نداره

h_radnoosh
19-04-2006, 17:33
اقا سلام
من طي اسكن ديسك ويندوز98 كه براي نصبش انجام ميده 2000 عكس كه با دوربينم گرفته بودم از دست دادم همش خراب شد الان هم عكس خرابارو رايت كردم و هاردمو اف ديسك كردم حالا مي خام بدونم كسي راهي سراغ داره كه عكسامو درست كنم يا به اصطلاح ريكاوري كنم ايا بااين برنامه ها ميشه كمكم كنيد مهمه.

Behroooz
19-04-2006, 17:39
اقا سلام
من طي اسكن ديسك ويندوز98 كه براي نصبش انجام ميده 2000 عكس كه با دوربينم گرفته بودم از دست دادم همش خراب شد الان هم عكس خرابارو رايت كردم و هاردمو اف ديسك كردم حالا مي خام بدونم كسي راهي سراغ داره كه عكسامو درست كنم يا به اصطلاح ريكاوري كنم ايا بااين برنامه ها ميشه كمكم كنيد مهمه.

فقط مجيك ريكاوري
كارش حرف نداره

این هم هست recover my file
سرچ کن

alaodin1
20-04-2006, 04:26
piishii جان به نظر من اگر فايلهاي پاك شده شما برايتان مهم است تمام گزينه هاي ممكن را انجام دهيد اگر بخواهم لوپ كلام را بگم چون شما روي اطلاعات قبلي دوباره اطلاعات جديد ريخته ايد احتمال بازيابي خيلي كم مي شود و به شما توصيه ميكنم اگر getdata قادر به بازيابي نبود اگر نرم افزار هاي ديگر را نيز چك كنيد جوابي نميگيريد در مورد نرم افزار TuneUp Utilities 2006 ونرم افزاهاي ديگر بله اين نرم افزارها قادرند اين كار را بكنند ولي امتحان كن ضرر كه نداره (سنگ مفت .....)

h_radnoosh جان بله اين نرم افزار getdataback قادر است فايلهاي شما را بازيابي كند ولي در زمينه عكس من به شما Recover My Photos v3.61 را پيشنهاد ميكنم برو اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرش جان من به شما توصيه ميكنم يكي از درايوهاي خود را اطلاعاتش را به درايو ديگري منتقل كن وآن درايو را فرمت كن بعد با getdata درايو فرمت شده خود را بازيابي كن بعد نظرت را بگو البته هيچگاه در مورد اينگونه نرم افزارها ريسك نكنيد و اطلاعات خود را بيهوده فرمت نكنيد

piishii
20-04-2006, 20:20
علا الدین جان دیگه بی خیالش شدم فقط یک سوال دارم اونم اینه که این نرم افزار موقع ریکاوری بعضی هارو بالاشون خط میکشه که یعنی پاک شدند ( فکر کنم ) میخوام بگم دیگه اونارو یعنی نمیشه برگردوند ؟ اگه نمیشه چرا نشونشون میده ؟

Master
20-04-2006, 21:46
باز یابی تون اپ یوتلتی بسیار ابتدایی و از الگوریتم پیشرفته ای در این زمینه بهره نمی بره . اما من O&O Disk recovery version 4 اونو گرفتم . لینکش یادم نیست بگردین پیدا می کنین . من اونو برای امین (پیشی ) فرستادم . اون 400 دلار قیمتشه و واقعا تو این ورژن کولاک می کنه . من با گت دیتا بک کار کردم عالیبه ولی بعضی فایلهایی رو که بازیابی می نه (با همون نام و تو همون درایو ) قابل اجرا نیستن . اما این نرم افزار بدون استثنا همه رو اجرا می تونید بکنید . پیشنهاد منم اینه که حتما اینو امتحان کنی امین جون .

alaodin1
21-04-2006, 04:15
علا الدین جان دیگه بی خیالش شدم فقط یک سوال دارم اونم اینه که این نرم افزار موقع ریکاوری بعضی هارو بالاشون خط میکشه که یعنی پاک شدند ( فکر کنم ) میخوام بگم دیگه اونارو یعنی نمیشه برگردوند ؟ اگه نمیشه چرا نشونشون میده ؟

piishii جان آنهايي را كه خط كشيده ناقص بازيابي شده يا معيوب هستند البته چند نمونه هستند ولي شما كپي كن ببين كار ميكند يا نه

master جان اين ورژن هم آيا مثل ورژنهاي قبلي فقط 300فرمت را بازيابي ميكند در مورد صحبت شما كه تمامي فايلهاي بازيابي شده توسط oodisk recovery قابل اجرا هستند دليلش اين است كه اين نرم افزار فقط فايلهاي كاملا سالم را بازيابي ميكند .

Master
21-04-2006, 10:15
دليلش اين است كه اين نرم افزار فقط فايلهاي كاملا سالم را بازيابي ميكند . می تونی بمن بگی فایلهایی رو که خراب و بی مصرف باز یابی می کنه به چه درد من می خوره ؟ می خوام قابشون کنم بزنم به دیوار؟ حرفا می زنایا ؟ ! نه تعداد فرمتها بیشتر شده

esool
21-04-2006, 23:07
چرا هيچ كس كمك درست حسابي نكرد؟
نكنه بد توضيح دادم

esool
21-04-2006, 23:08
alaodin1 چان ميشه به من كمك كني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza12100
22-04-2006, 02:31
نرم افزار برای این کار زیاده
اما گاهی اوقات کمی از اطلاعات بازیابی شده خراب هستند
من دوتا نرمافزار به شما معرفی میکنم شاید بهتر عمل کنند!
image recall
download:

crack:
or

Recover My Photos v3.61
download:
crack:

alaodin1
22-04-2006, 04:22
می تونی بمن بگی فایلهایی رو که خراب و بی مصرف باز یابی می کنه به چه درد من می خوره ؟ می خوام قابشون کنم بزنم به دیوار؟ حرفا می زنایا ؟ ! نه تعداد فرمتها بیشتر شده

مسترجان نه براي تعريف از getdata به من پول ميدن نه به شما بابت تعريف از oodisk recovery من با اكثر اين گونه نرم افزار ها كار كردم واز روي احساس مطلبي را بيان نميكنم
نرم افزار oodisk recovery فقط 300فورمت را ساپورت ميكنه وبقيه فرمت ها را با پسوند doc كه براي فايلهاي word است بازيابي ميكنه وقدرت كمتري نسبت به بسياري از اين گونه نرم افزارها دارد البته من جديدترين ورژن آن را نگرفته ام شما كه با ورژن جديد آن آشنا هستيد اين ورژن آيا با ورژنهاي قبلي تفاوت زيادي دارد يا نه
در مورد سوال چرا فايل ناقص بدرد مي خورد مثلا اگر بخواهم ساده بگوييم من با همين getdata فيلمي را بازيابي كردم كه از 1.5 ساعت فيلم فقط نصف آن قابل استفاده بود ولي بقيه فيلم مشكل داشت ولي بسياري از اينگونه نرم افزار ها مثل همين oodisk recovery قادر به بازيابي اين فيلم نبود . همين ايزي ركاوري هم خيلي بهتر از ديسك ركاوري است چون بسياري از فايلهاي معيوب را ترميم ميكند كه شايد نقطه قوت ايزي ركاوري باشد .

alaodin1
22-04-2006, 04:26
براي عكس بهترين گزينه Recover My Photos v3.61

اگر از getdataback v2.31 استفاده كنيد بهتر از ورژنهاي ديگر است

Master
22-04-2006, 06:54
بله حق باشماست . گت دیتا بک خیلی قویه تو این زمینه ولی پیشنهاد می کنم این دیسک ریکاوری رو بگیری بسیار بهتر از قبل عمل می کنه . واقعیت هم همینه که من با گت دیتا بک 5 تا از شو هامو بازی یابی کردم که متا سفانه نه می خوند و نه نشون می داد . اما دیسک ریکاوری حدود 5 تا شو رو بصورت ام پی تری پشت سرهم قرار داد . یعنی صدا هاشونو گرفت (این ماله ورژن 3 اون هست )
در کل پیشنهاد منو قبول کن و خودت یهتستی بکن .

Behroooz
22-04-2006, 12:00
به نظر من magic recovery

h_radnoosh
22-04-2006, 16:31
اقا با اين برنامه ها مطمئنيد كه عكساي من كه توسط اسكن ديسك خراب شده بازيابي ميشه؟ من خراباشو رو سي دي رايت كردم و هاردمو اف ديسك كردم ايا بازم ميشه يا اگرم بشه همون خرابارو ميده؟

alaodin1
24-04-2006, 04:44
Master جان
مقايسه دو نرم افزار oodisk recovery با getdataback

amin_msw
18-05-2006, 12:39
من یه ساعت تو مایکروسافت ورد مقاله نوشته بودم که بدون اینکه ذخیره کنم پاکش کردم :sad: راهی هست اونو برگردونم. فایل رو هم تازه باز کرده بودم. یعنی اصلا ذخیره نکرده بودم :sad:

Hamid110
18-05-2006, 13:39
سلام

دوست عزيز اگر گزينه save رو نزدي بايد دوباره يك ساعت زحمت نوشتنش رو بكشي چون هيچ راهي نيست . . !

AliROCK
18-05-2006, 14:10
نرم افزار هایی برای این جور کارا هست که recover کنه تو خود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سرچ کن شاید چیزی گیرت اومد

amin_msw
19-05-2006, 12:40
ممنون از همه. البته من زحمت دوباره شو کشیدم دیگه نیازی به برنامه نیست :)

mohammad hamed
19-05-2006, 15:18
فكر نكنم همچين برنامه اي باشه كه بدون سيو كردن چيزي رو برگردونه و ركوري كنه
اگه باشه كه عاليه

AliROCK
20-05-2006, 20:25
همچین برنامه ای هست
وقتی شما با کامپیوتر کار میکنید اطلاعات رم ذخیره میشه چه برق بره و چه save نکنید که این برنامه ها میتونن از روی هارد و رم اطلاعات را برگردونن که متاسفانه اسم برنامه یادم رفته :(

Hamid110
20-05-2006, 21:12
همچین برنامه ای هست
وقتی شما با کامپیوتر کار میکنید اطلاعات رم ذخیره میشه چه برق بره و چه save نکنید که این برنامه ها میتونن از روی هارد و رم اطلاعات را برگردونن که متاسفانه اسم برنامه یادم رفته :(

سلام دوست عزيز

اين برنامه اگه هم باشه الان ديگه بدرد نميخوره چون زماني كه نوشته ها پاك شده و سيو نشده و اين برنامه نصب نبوده چه فايده داره . . !

tabakhi
22-05-2006, 18:06
EasyRecovery Professional Edition اين نرمافزار در صورت fdisk كامل هاردفايلهاي ان را بر ميگرداند وهمه فرمتها را مي شناسد

0o1
04-06-2006, 12:38
اين برنامه get نمي دونم چي. آشغاله .خيلي آشغاله.

مشكلاش ايناست: سرعتش كمه. تو درايو هايي كه بد سكتور دارن سكته مي كنه. نيم شه مثلا فولدر خاصي رو بهش داد تا فايلهاي اون رو بازيابي كنه. تو بازيابي هم خيلي ضعيفه.....

zendegi
04-06-2006, 13:56
من با getdataback خيلي حال كردم ...........عاليه .........

Dash Ashki
04-06-2006, 14:29

مشكلاش ايناست: سرعتش كمه. تو درايو هايي كه بد سكتور دارن سكته مي كنه. نيم شه مثلا فولدر خاصي رو بهش داد تا فايلهاي اون رو بازيابي كنه. تو بازيابي هم خيلي ضعيفه.....

انقدرام بد نیست..بایستی یه کم حوصله داشته باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahramasrar2
04-06-2006, 14:31
--------------------------------------------------------------------------------

دوست من سلام!
چندي قبل هنگامي كه مي خواستم ويندوزم را مجددا نصب كنم به هنگام restart ديگر اطلاعات كل هارد 250 گيگابايتي من موجود نبود!! حدس بزن من چه حالي شدم بنابراين شروع به كار كردم تا اطلاعاتم را برگردانم
بدتر از همه اين بود كه اطلاعاتي كه بروي هارد من بود ميليونها تومان ارزش داشت وجنبه اقتصادي داشت
من كه گيج وكلافه شده بودم همه برنامه ها را يكي پس از ديگري آزمودم تا به نتيجه اي برسم. وجالب اين بود كه من نادانسته هاردم را به هنگام نصب ويندوز فرمت كرده مجددا پارتيشن بندي كرده وويندوز جديدي هم بروي آن نصب كرده بودم وحتي نمي دانستم كه اطلاعات قبلي ديگر موجود نيستند!!!
از وقتي كه شروع كردم در طي هفته اول متوجه شدم كه بيشتر برنامه هاي داخل بازار از جدول فونت يونيكد كه مخصوص همه زبانهاست پشتيباني نمي كنند و موقع بازگرداندن اطلاعات آنجا كه حروف ونامهاي فايلها به زبان فارسي بوده اند به صورت خرچنگ قورباقه وبا نام هاي عجيب بازگرداني مي شدند ويا اصلا موقعيت آنها تغيير كرده ويا اصلا باز نمي گشتند اين درحالي بود كه اگر فايلي با نام انگليسي نام گزاري شده بود شانس بيشتري جهت بازگرداني داشت!!
بعد از چند هفته تست بالاخره متوجه شدم تنها آخرين ورژن وجديدترين ورژن بسياري از برنامه ها از جدول يونيكد وزبان فارسي پشتيباني مي كنند بنابراين اقدام به داونلود آنها هرچند ديرهنگام نمودم
پيدا كردن كرك براي اين ورژن هاي جديد خود مصيبت ديگري بود. اما در هرحال وپس ار تست نزديك به بيست برنامه متوجه شدم كه بعضي از برنامه ها اولويت بر ديگران دارند مثلا GetDataBack for FAT 3.03 كه آخرين ورژن كمپاني خود است بهترين پاسخ را داد
يعني اولا زبان فارسي را ساپورت مي كرد وفايلها را با نام اصلي خودشان باز مي گرداند وديگر اينكه موقعيت مكاني وپوشه ها هم همانطور بودند كه قبل از فرمت وپارتيشن بندي موجود بودند
با اين برنامه اگر كرك شده باشد مي تواني تا حدود 90 درصد فايلها را به صورت كامل بازگرداني فقط يادت باشد كه درايوي كه انتخاب مي كني بايد متفاوت از درايو مبدا باشد يعني درايوي كه اطلاعاتش پاك شده بايد مثلا درايو D باشد ودرايوي كه مقصد است واطلاعات بايد داخل آن كپي شود درايوي ديگر ونه همان درايو درغير اين صورت احتمال بازگرداني سالم اطلاعاتت كاهش شديدي مي يابد نكته ديگر اينكه بهتر است از هارد ديگري جهت درايو مقصد استفاده كني تا شانس بازگرداني افزايش يابد ديگر اينكه نبايد داخل درايو مبدا كه قصد داري اطلاعات آنرا بازگرداني چيزي كپي كرده باشي
وديگر اينكه بهتر است كه بي خيال يك پسوند خاص مثلا زيپ يا فيلم ها شوي وبهتر است كه كل اطلاعات را به صورت كامل بازگرداني وبعدا آنچه دوست داري از آن ميان انتخاب كني چون اين برنامه بهترين انتخاب است جهت اينگونه مسائل اما اگر فقط فرمت وپسوند خاصي را مد نظرت است كه بازگرداني بهترين گزينه كه من نيز از آن استفاده كردم وتائيدش مي كنم
EasyRecovery Professional 6.10 است كه نسخه كرك شده اش هم موجود است البته حجم آن جهت داونلود متاسفانه اندكي زياد است از ديگر برنامه ها مثلا RecoverMyFiles 3.92 هم خوب است ولي شانس بازگرداني اطلاعات در اين برنامه تنها 40 درصد است ضمن اينكه زبان فارسي را هم ساپورت نمي كند و فايلها را موقع بازگرداني كلا تغيير نام مي دهد!!!
اما خوبيش اين است كه مي تواني به آن بگوئي كه پسوند به خصوصي را بازگرداند هرچند كه در اين كار حتي به گرد برنامه قدرتمند وگرانقيمت EasyRecovery Professional 6.10 هم نمي رسد
ديگر نكته اينكه تمامي برنامه هاي فوق را مي تواني با اندك جستجوئي در گوگل بدست آوري بدين صورت كه نام آنها را با ورژن به صورت كامل داخل نوار جستجوي گوگل كپي مي كني وبراحتي برايت سايت اصلي را پيدا مي كند
--------------------------------------------------------------------------------

لينك فوق جهت دستيابي به برنامه هاي GetDataBack for FAT 3.03 وهمچنين get data back for ntfs 3.03
بروي آن كليك كن ديگر اينكه شايد مبهوت بماني كه چگونه كسي كل اطلاعاتش را موقع يك نصب ساده ويندوز از دست مي دهد وبايد بداني كه من آنقدر ها هم آماتور نيستم بلكه موقع نصب ويندوز به من يك اخطاري را نشان داد ومن كه حال وحوصله خواندن متن بلند بالاي آنرا نداشتم سريعا بروي گزينه ok كليك كردم قافل از اينكه ويندوز گفته بود كه قادر به خواندن اطلاعات پارتيشن من نيست ومي بايست مجددا فرمت وپارتيشن بندي كند
وحدس زدنش خيلي سخت نيست كه پس از بالا آمدن ويندوز من تازه متوجه اشتباه خود شدم وبا چشماني گرد شده تنها به پارتيشن خود كه اكنون فقط يك درايو شده بود مي نگريستم وكل اطلاعاتم نيز پاك شده بود
جهت بازگرداني من متاسفانه نرم افزارهاي خوبي نمي شناختم وتنها ابتدا با نرم افزارهائي كه نام آشنا تر بودند وكار با آنها نيز آسانتر بود مثل RecoverMyFiles شروع كردم ولي بعدا متوجه شدم كه اين نرم افزار ويا بسياري ديگر غير از اينكه زبان فارسي را ساپورت نمي كنند بلكه بسيار هم مبتدي وغير حرفه اي هستند به نحوي كه تنها مي توانند فرمت هاي معدودي را آنها نه به صورت صد درصد موفق بازگردانند اين درحالي بود كه get data back ويا EasyRecovery Professional از اين قاعده مستثني بودند

جهت يافتن كرك اين نرم افزارها هم سري به
بزن وسريال را دريافت كن

موقع كا باgetdata back شما مي بايست حتما پس از پايان پردازش واتمام كار يافتن فايلها وقبل از بازگرداني ببينيد كه مسيرهائي كه يافت شده وشكل پوشه ها مثل قبل است يا نه مثلا اگر ساختار پوشه اي شما درست مثل قبل باشد اكنون مي توانيد روي پوشه ها راست كليك كرده ويكجا اطلاعات كامل آنها را در درايو ديگري كپي كنيد
آنجا كه ناتوان باشد در يافتن مسير صحيح .. پوشه ها را باشماره نام گزاري مي كند كه در اين صورت شما ملزم به جستجو در داخل پوشه ها هستيد وهركدام صحيح است با فايلهاي داخل آن كپي مي كنيد
دركل اگر شما درست كار را آغاز كرده واز ورژن نهائي نرم افزار بهره گيريد شانس دستيابي به كل اطلاعات 90 در صد است ودر غير اين صورت بايد ببينيد كجا را اشتباه كرده ايد ويا كدام گزينه را غلط انتخاب كرده ايد
در مورد نرم افزار EasyRecovery Professional هم بايد بگويم اين نرم افزار از چند بخش تشكيل شده شما بايد تمام آنها را تست كنيد ودر صورتي كه همانند getdataback شكل پوشه ها را نشان داد وامكان داد كه محتويات آنها را يكجا انتخاب كنيد كار را درست انجام داده ايد ولي اگر تنها فرمت ها وپسوندها را شروع به بازيابي كرد مثلا zip- gpg ...pdf....mpg... وغيره در اين صورت همانند نرم افزار RecoverMyFiles عمل كرده وبنابراين قادر به بازگرداني پوشه ها نيست وتنها مي تواند فايلها را بازگرداند وتازه نام آنها را هم تغيير مي دهد
درواقع تفاوت عمده RecoverMyFiles با نرم افزار EasyRecovery Professional ويا getdataback در اين است كه RecoverMyFiles
تنها مي تواند فايلها را بازگرداند وشما بايد به آن پسوند بدهي وبرنامه فايلها را از هرپسوندي داخل يك پوشه ذخيره مي كند ونام فايلها را هم به recover تغيير مي دهد اكنون شما مي بايست تمامي فايلها را مجددا پوشه بندي كرده نام گزاري كنيد ضمن اينكه بازگرداني آن نيز پر اشكال است وبسياري از فايلهاي بازگردانده شده نصفه نيمه اجرا مي شوند
اما دو مورد آخري يعني EasyRecovery Professional ويا getdataback قادرند پوشه ها را با تمام محتويات آنها بدون تغيير نام وبه صورت كامل بازگردانند
درصورتي كه نتوانستيد كار با اين نرم افزار ها را به درستي به پايان برسانيد بهتر است با آزمون وخطا مرتب تمام گزينه هاي موجود را امتحان كنيد تا جواب بگيريد
متاسفانه كار بازگرداني فايلها كار زمان بري است وبايد مدتي زمان بگزاريد

alaodin1
04-06-2006, 18:39

من پس از دوسال كار كردن به اين نتيجه رسيدم كه getdataback بهترين است اگر شما نرم افزار بهتري سراغ داريد به ما هم بگوييد
در جواب سوال شما سرعت بازيابي اين نرم افزار بسيار بالاتر از نرم افزارهاي ديگر است اگر درايو شما بد سكتور داشته باشد فقط خطاي بد سكتور ميزند و به بازيابي ادامه مي دهد متاسفانه دوستاني كه با كاركردن با اين نرم افزار آشنايي كافي ندارند اشتباه خودشان را جور ديگري توجيه ميكنند بله هيچ نرم افزاري كامل نيست ولي getdata در نوع خود بي نظير است
از توضيحات بسيار جامع وكامل mahramasrar2 جان هم متشكرم

Balrog
07-06-2006, 11:15
از بهترين و معروفترين برنامه‌ها تو دنيا براى اين كار Active@ UNDELETE هست. كارش واقعا عاليه.

khorzo khan
19-06-2006, 03:31
سلام
اقا چرا فایل های ویدیو و نمیتونم باز کنم.error میده.

mhentezari
20-06-2006, 01:50
من با magic recovery pro كار كردم. نمي دونم چرا اصلا صحبتي ازش نشد. اين برنامه قبلا فقط در دست شركت هاي حرفه اي اين كار بوده. نسبت به بعضي ديگه از برنامه ها واقعا خوب بود.
اما بدم نيومد كه اينGetDataBack رو هم تست كنم.
راستش نمي دونم چرا لينك ها كار نميكنه. ميشه لينك آخرين ورژنش رو بديد؟

Devil Lord
20-06-2006, 02:00
OO UnErase بهترین برنامه با کمترین حجم حدود 6 مگابایت

alaodin1
20-06-2006, 14:55
سلام

بعضي از فايلها با پسوند dat اصولا خاصيت اجرايي ندارند ولي اگر شما مطمئن هستيد كه فايل شما فايل فيلم است شما در بازيابي دنبال فايل مشابه (با همان حجم ) و آن كه سالم است را كپي كنيد

alaodin1
20-06-2006, 14:59
سلام

دو بار تكرار شد :blink:

mhentezari
20-06-2006, 17:16
جواب من رو نداديد؟؟!!

پسرك
24-06-2006, 13:36
دوستان من يه Hard 40 GB داشتم ولي وقتي كه خواستم با Partition Magic فرمتش كنم وسط كار كامپيوتر Restart شد و هارد من به ملكوت اعلي پيوست!!! ;)
بعد رفتم يه Hard 160 گرفتم امــــــــــــــــــــــا خيلي دوست دارم Hard قبلي رو هم داشته باشم به نظر شما چه جوري مي تونم درستش كنم؟؟؟؟ :ohno: :blush: :blink:

boys_won
24-06-2006, 13:42
خودت نميتوني درستش كني اگه آسيب زياد ديده باشه ولي تو خيابون فاطمي يه جا هست كه به طور حرفه اي بازيابي اطلاعات ميكنه

sorset
25-06-2006, 08:33
سلام
احتمالاً هارددیسک شما بد سکتور دار شده و با یک فول فرمت و یا Low Level Format و پارتیشن بندی مجدد این هارد قابل استفاده میشود

yousofnejad
04-07-2006, 23:55
in behtarine man 20gig bedooe khata bargardoondam

hemo
20-07-2006, 19:03
به دادم برسید که بیچاره شدم :sad:
یکی از درایوهام فرمت شد
(چجورش مهم نیست)
اونم چه درایوی ............... :weird: :grrr:
آیا راهی برای برگردوندنش هست؟
Recover my files رو امتحان کردم. مسخره بود.
کاملا بی فایده. اونایی که راهی به نظرشون میرسه لطفا بگن

M.B.Asadi
20-07-2006, 19:27
magic recovery رو هم امتحان كن
ان شا الله درست ميشه

shahedi
20-07-2006, 19:31
كاش اسم سيستم عامل را گفته بودي در ضمن بستگي به اين دارد كه چه فايل هايي را فرمت كرده باشي كه ننوشتي سيستم ريستور فايده نداشت؟ شما حتما بنويسيد درايوي بوده كه فايل ضروري توش بوده باشه كاش goback رو سيستمت نصب كرده باشي فرمت دراوتان چه بوده اينها را بنويس تا جواب كامل دريافت كني بريده روزنامه كه نمي شه از كل مطلب سر در آورد اين نرم افزار را امتحان شده بدان Easy Recovery لينك نداشتم اما طرز كار را بلدم اما اگه از ويندوز استفاده مي كني
اگر در كنار ويندوز از لينوكس استفاده مي كنه با لينوكس مي تواني فايلت را برگرداني. در سايت دانلود كام هست
موفق باشي- شاهدي

hemo
20-07-2006, 20:01
1- windows xp sp2
2- درايو كلا فرمت شده همه فايلا ...
3- سيستم ريستور فايده نداشت
4- goback نصب نكرده بودم
5- FAT32

mahsoft
20-07-2006, 21:05
گشتم نبود نگرد که نیست

منم رفت هوا الان نصفش دود شده :blink:

hardrock007
20-07-2006, 21:17
اين برنامرو آپلود کردم: " Active Partition Recovery "

اميدوارم مشکلت حل بشه

hemo
21-07-2006, 08:10
امتحان مي كنم مرسي

MB_Danger
21-07-2006, 08:31
سلام به شما دوست عزیز ...
یه نکته بسیار مهم :
اطلاعات پاک شده ی شما در صورتی قابل بازیافت هستن که اطلاعات جدیدی توی اون درایو نریخته باشید !
اگر چنین کاری رو انجام دادید باید به همون اندازه قید بازیافت اطلاعات از دست رفته تون رو بزنید ...
مثلا اگر من در درایو D صد مگابایت اطلاعات داشته باشم و از قضا همشون پاک بشن و بعد بیام 50 مگابایت اطلاعات جدید توی همون درایو بریزم ، دیگه فقط 50 مگابایت قابل بازیافته ، اگه صد مگابایت ریختم دیگه هیچیش قابل بازیافت نیست !
با حفظ این مقدمه ...
اگه اطلاعاتت مالتی مدیا ( صوتی و تصویری ) بوده نرم افزار Iolo Search and Recover Incl امکانات و قدرت خوبی داره البته غیر مالتی مدیا رو هم Recover می کنه و نیز File Recovery Angel
اگه خواستی بگو تا لینک دانلود این دو تا رو بذارم ...
موفق باشید .

siiina2
21-07-2006, 10:27
اين برنامرو آپلود کردم: " Active Partition Recovery "

اميدوارم مشکلت حل بشه

اگه ميشه بگيد چطوري ازش استفاده كنيم.

hemo
21-07-2006, 16:00
اگه لطف كني ممنون ميشم

*سینا*
21-07-2006, 16:58
با سلام
من از برنامه GET DATA BACK FOR FAT
استفاده کردم نزدیک 80% برگردوندم
البته نوع فرمت LOW level نبود
کار کردن باهاش راحته فقط یه ذره طول میکشه
در ضمن

یه نکته بسیار مهم :
اطلاعات پاک شده ی شما در صورتی قابل بازیافت هستن که اطلاعات جدیدی توی اون درایو نریخته باشید !
اگر چنین کاری رو انجام دادید باید به همون اندازه قید بازیافت اطلاعات از دست رفته تون رو بزنید ...
مثلا اگر من در درایو D صد مگابایت اطلاعات داشته باشم و از قضا همشون پاک بشن و بعد بیام 50 مگابایت اطلاعات جدید توی همون درایو بریزم ، دیگه فقط 50 مگابایت قابل بازیافته ، اگه صد مگابایت ریختم دیگه هیچیش قابل بازیافت نیست !
حرفشون کاملا صحیح هستش
اگر احیانا فایل روش ریخته باشید درصد ریکاوری خیلی میاد پایین
بعداشم بعد از ریکاوری باید فایل ها رو جایی غیر از اونجایی که ریکاوری کرید بذارید
اگر کرکش کار نداد یا نتونستید رجیتر کنید بگید تا یه کرک خودم دارم اونو بذارم

zendegi
22-07-2006, 14:47
alaodin1 جان ميشه يه لينك از جديد ترين ورژن GetDataBack_for_NTFS همراه با كرك لطف كني البته در صفحات قبل يه لينك بود ولي مثل اينكه خراب شده..........ممنونم........

zendegi
23-07-2006, 00:09
يكي لطف كنه جوابم رو بده بهش نياز دارم .........ممنون...........

Devil Lord
23-07-2006, 00:12
زندگی جان از اینجا دانلود کن خیالت راحت ولی در مورد کرکش در بخش درخواست کرک و سریال بحث شد و ما هرچی رو این برنامه کار کردیم شماره سریال یا کرکش در نیومد که نیومد (مانی جان هم در بحث حضور داشتن)

zendegi
23-07-2006, 09:47
دوست عزيز دستت درد نكنه ولي برنامه بدون سريال وكرك به نظر من به درد نميخوره ........ممنون ميشم اگه لينك يه ورژن پايينترش رو كه كرك داشته باشه لطف كني ............مرسي...........

alaodin1
23-07-2006, 16:44
دوست عزيز دستت درد نكنه ولي برنامه بدون سريال وكرك به نظر من به درد نميخوره ........ممنون ميشم اگه لينك يه ورژن پايينترش رو كه كرك داشته باشه لطف كني ............مرسي...........

لينك اصلاح شد
ولي باز جديدترين ورژن آنgetdataback v3.03 را در لينك زير كه هر دو فرمت ntfs , fat32 موجود است

لينك غير مستقيم:

كرك:

Name: chris reber
FAT - License Key: FLSFIYJDLAMCVM
NTFS - License Key: CRRJCSBWJBDRBD

zendegi
23-07-2006, 17:32
alaodin1 جان بازم مرسي از لطف شما......ممنون............

nightmare
23-07-2006, 17:35
alaodin1 جان اگه ورژن 3.03 هستم فکر نمی کنم این سریال ها کار کنه. یعنی برای من که کار نکرد؟!!

بهر حال ازت ممنونم.

تا بعد...

zendegi
24-07-2006, 11:41
nightmare جان ورژن 3.03 هستش و من امتحان كردم با همين سريالها كه دوست عزيزم alaodin1 جان دادند قشنگ رجيستر شد و كار كرد...........ممنون...............

lopez
30-07-2006, 06:50
سلام بچه ها
چطوري ميشه عكس هايي كه با يك دوربين ديجيتال گرفته شده واشتباها پاك شده رو برگردوندحافظه دوربين از نوع فلش مموري هست
من الان دارم نرم افزار UndeleteOnClick 1.0 رو دانلود مي كنم با اين نرم افزار ميشه اطلاعاتش رو برگردوند

Mohsen khan
04-08-2006, 08:37
بهترین برنامه
recover my file

MB_Danger
04-08-2006, 09:20
سلام بچه ها
چطوري ميشه عكس هايي كه با يك دوربين ديجيتال گرفته شده واشتباها پاك شده رو برگردوندحافظه دوربين از نوع فلش مموري هست
من الان دارم نرم افزار UndeleteOnClick 1.0 رو دانلود مي كنم با اين نرم افزار ميشه اطلاعاتش رو برگردوند
من شخصا نرم افزار Iolo Search and Recover و File Recovery Angel رو توصیه می کنم .
شرط بازیافت اطلاعات از دست رفته اینه که در جای اونا اطلاعات جدیدی کپی نکرده باشید !
امیدوارم این نکته را مد نظر داشته باشید .

mahsoft
04-08-2006, 11:51
recover my file 3.0 صد درصد جواب میده من امتحان کردم
البته برای این مشکل برنامه های بسیاری نوشته شده که یکی از این برنامه ها

بازیابی تصاویر پاک شده از هر حافظه ی دیجیتالی توسط eIMAGE Recovery 3.9.9 ... بازسازی فايلها

تا به حال برای از دست دادن تصاویری که سهوا از حافظه ی هارد و یا دوربین دیجیتال و یا حافظه ی تلفن همراه , فلاپی و ..... حذف شده اند افسوس خورده اید ؟ چندان نگران نباشید زیرا راه بازگشت هنوز هم وجود دارد !

eIMAGE Recovery محصولی هوشمند از سری محصولات بازیابی اطلاعات شرکت OctaneSoft است که در محیطی حرفه ای و با توانایی های مختلف به شما امکان بازگرداندن تصاویری که به دلایل مختلف آسیب و صدمه دیده اند و یا خذف و از بین رفته اند را می دهد . علاوه بر بازگرداندن تصاویر حذف شده ی هارد دیسک و فلاپی و فلش دیسک ها , قابلیت بازیابی تصاویر را از تمامی حافظه های دیجیتالی و Memory های مختلف که در انواع دوربین های دیجیتال و تلفن همراه به کار می روند را داراست ( مانند compact flash ها, smartmedia ها, memory sticks, mmd, XD, multimedia secure digital memory cards ها و ....) .

این محصول قابلیت بازیابی فرمتهای BMP GIF JPG , JPEG PNG RIFF AVI MID , MIDI MOV MPG , MPEG WAV TIF , TIFF و فرمتهایی از این قبیل را دارند .

این نرم افزار با ویندوزهای 98/ME/NT/2000/XP/2003 سازگاری

کامل دارد .

دانلود

کرک برنامه

موفق باشید

hippo
08-08-2006, 19:07
درايو ويندوزم پر شده بود مي خواستم از فضايهيكي از درايو ها به درايو ويندوزم اضافه كنم(با پارتيشن مجيك)
تنظيمات مربوط به پارتيشن مجيك را انجام دادم ويندوز ريستارت شد تا تغييرات را انجام بده در هنگام بوت شدن وانجام تغييرات سيستم ريست شده و بهد كه بالا امو درايوي كه مي خواستم از فضاي اون كم كنم از FAT32 به PqRP تغير كرده بود و ديگه قابل استفاده نيست و فقط يايد فرمت بشه تا درست بشه ولي من اطلاعات اون درايوا مي خوام

اگه ميشه يكي كمكم كنه

mbk
08-08-2006, 19:13
دوست عزيز من هم يه بار اين اشتباه رو كردم بي چاره شدم
راستي تو پارتيشن مجيك خودش گفته كه با درايو سيستم عامل كاري نداشته باش
ولي با نرمافزار هاي ركووري امتحان كن ببين چي مي شه

hippo
08-08-2006, 19:49
mbk جان من قبلاً باش چندين بار درايوام را تغيير سايز دادم كه چند بارش مربوط به درايو ويندوزم بود و اشكالي پيش نيومد
فكر نكنم برنامه ريكاوري بدردم بخوره چون من هنوز درايوما فرمت نكردم

MB_Danger
08-08-2006, 19:53
درايو ويندوزم پر شده بود مي خواستم از فضايهيكي از درايو ها به درايو ويندوزم اضافه كنم(با پارتيشن مجيك)
تنظيمات مربوط به پارتيشن مجيك را انجام دادم ويندوز ريستارت شد تا تغييرات را انجام بده در هنگام بوت شدن وانجام تغييرات سيستم ريست شده و بهد كه بالا امو درايوي كه مي خواستم از فضاي اون كم كنم از FAT32 به PqRP تغير كرده بود و ديگه قابل استفاده نيست و فقط يايد فرمت بشه تا درست بشه ولي من اطلاعات اون درايوا مي خوام

اگه ميشه يكي كمكم كنه

متاسفانه اطلاعات اون درایو از بین رفته و بعید می دونم که قابل Recover باشن !
حتی ممکنه بعضی از Sector های هاردت هم خراب شده باشه !

hippo
08-08-2006, 20:33
MB_Danger جان در پارتيشن مجيك مقدار فضاي اشغال شده و فضاي خالي و فضاي كلي هست به همين دليل من فكر مي كنم اطلاعاتش هنوز پاك نشده

Diego
08-08-2006, 20:45
با پارتیشن مجیک نتونستی فایل سیستم رو به ntfs برگردونی؟

MB_Danger
08-08-2006, 21:04
MB_Danger جان در پارتيشن مجيك مقدار فضاي اشغال شده و فضاي خالي و فضاي كلي هست به همين دليل من فكر مي كنم اطلاعاتش هنوز پاك نشده

نشون میده ... اما آیا میشه بهشون دسترسی پیدا کرد ؟
من که هنوز راهی پیدا نکردم !
در هر صورت برات آرزوی موفقیت می کنم ...
اگه راهی پیدا کردی از ما دریغ نکن !
سبز باشید .

Ali_p30
10-08-2006, 22:47
كامپيوتر من وقتي اطلاعاتش پاك شد Fat32بود ولی حالا Ntfs هستش کدو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali_p30
10-08-2006, 22:48
كامپيوتر من وقتي اطلاعاتش پاك شد Fat32بود ولی حالا Ntfs هستش کدوم دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Maximillion
11-08-2006, 11:45
:sad: سلام دوستان من با يه مشكل جدي مواجه شدم ميخواستم بدونم ايا راهي يا برنامه وجود داره كه بتونم فايل هاي وردپد ويندوز رو كه با فرمت شدن درايو پاك شدن باز گرداني كرد لطفا كمكم كنيد خيلي ضروريه
از همين حالا ممنون

Ali Alizadeh Mansouri
11-08-2006, 14:05
سلام،
به شرطی که دوباره روی همون درایو فایل یا ویندوز نریخته باشید مشکلی نیست.
روی یک درایو دیگه ویندوز نصب کنید و از برنامه های Recovery برای اسکن درایو قبلی استفاده کنید.

hippo
11-08-2006, 19:41
دوستان سلام
من تو يكي از پست هام گفتم همه ي مشخصات درايو از نظر حجم را نشون مي ده و لي حالا كه نگاه كردم ديدم حجم كل درايو پرشده كه اين طوري نبود (چند گيگ فضاي خالي داشت)
اگه ميشه اين عكسا نگاه كنيد

MB_Danger
11-08-2006, 21:18
دوستان سلام
من تو يكي از پست هام گفتم همه ي مشخصات درايو از نظر حجم را نشون مي ده و لي حالا كه نگاه كردم ديدم حجم كل درايو پرشده كه اين طوري نبود (چند گيگ فضاي خالي داشت)
اگه ميشه اين عكسا نگاه كنيد

سلام ...
رنگ اون درایوتون زرده و زرد به معنای ناشناخته بودن FS ( فایل سیستم ) درایوه !
سعی کن فایل سیستم اون درایو رو به FAT32 یا NTFS تبدیل کنی .
برای تبدیل از گزینه ی Convert استفاده کنید .
شاید درست شه ( هر چند هنوز بعید می دونم )
موفق باشید .

Aminzikzak
13-08-2006, 07:01
آره از برنامه Eazy recovery استفاده کن ...
من با این برنامه عکس و فایل Exe رو تونستم برگردونم ولی برای برگردوندن فیلمهام یه کم اذیت شدم ... چون باید دیسکت بوت براش میساختم.

alaodin1
13-08-2006, 12:27
كامپيوتر من وقتي اطلاعاتش پاك شد Fat32بود ولی حالا Ntfs هستش کدو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درايوي كه شما ميخواهي اطلاعاتش را بازيابي كني هم آيا فرمتش عوض شده اگر درايو شما درايو اصلي نباشد بايد فرمت آن درايو را به حالت قبل بر گردان (fat32) و بعد از getdataback fat32 استفاده كن

Ali_p30
13-08-2006, 13:44
درايوي كه شما ميخواهي اطلاعاتش را بازيابي كني هم آيا فرمتش عوض شده اگر درايو شما درايو اصلي نباشد بايد فرمت آن درايو را به حالت قبل بر گردان (fat32) و بعد از getdataback fat32 استفاده كن
هارد fdiskشده
من کلا پارتیشن بندی تغییر دادم فرمت همه درایوام عوض شده

hippo
14-08-2006, 13:07
MB_Danger جان مشكل اينه Convert غيره فعاله

alaodin1
14-08-2006, 14:15
هارد fdiskشده
من کلا پارتیشن بندی تغییر دادم فرمت همه درایوام عوض شده

شما درايوي را كه ميخواهيد اطلاعات آن را بازيابي كنيد فرمتش را به fat32 تغيير دهيد وبا getdataback fat32 آن را بازيابي كنيد البته شما چون فرمت هارد خود را عوض كرده ايد و fdisk هم كرده ايد كيفيت كار پايين مي آيد البته دو نكته را كه قبلا گفته ام مد نظر داشته باشيد
1- اگر اطلاعات جديد روي درايوي كه مي خواهيد فرمت آن را به fat32 تغيير دهيد داريد به جاي ديگري منتقل كنيد
2- وهمانطوري كه شما ميدانيد اگر فرمت درايوي را كه ويندوز روي آن نصب است را تغيير دهيد ويندوز ميپرد

Diego
14-08-2006, 14:26
برنامه های بازیابی کاری نتونستند واست انجام بدن؟

MB_Danger
14-08-2006, 17:44
وقتی نتونی FS اون درایو رو به FAT یا NTFS تبدیل کنی ، در نتیجه ویندوز اون درایو رو نمیشناسه !
نه تنها ویندوز بلکه تمام سیستم عامل ها ...
پس نتیجه میگیریم که ... :sad:
همون اول هم بهتون گفتم :blush:

موفق باشید .

hippo
16-08-2006, 20:22
Diego جان من درايو را فرمت نكردم براي همين هنوز از اين برنامه ها استفاده نكردم

MB_Danger جان يعني هيچ راهي نيست ؟ بايد درايو را فرمت كنم؟

Maximillion
17-08-2006, 11:39
دوستان
من از یکی دوتا برنامه recoery استفاده کردم ولی نتیجه ای نداشت. برنامه ای که Aminzikzak معرفی کرده رو امتحان میکنم ببینم چی میشه. از هر دو شما ممنونم

titanic1912
17-08-2006, 11:47
منم برنامه ي search and recover رو نصب كردم - خوبه ولي رجيستر نشده

ashubgar1
23-08-2006, 02:57
اساتيد محترم براي ورژن 3.03 کاري ميشه کرد ؟
archive_tabriz@yahoo.com

Mohammad Modarresi
23-08-2006, 03:28
Active @ File Recovery
سروران گرامي يكبار از اين برنامه استفاده كنيد اگه بد بود بيا بزن تو گوش من مخصوصا اين آخرين ورژنش كه براي هاردهاي مختلف امكانات جدا داره

mahsoft
23-08-2006, 06:17
ممنون
اما شما تا حالا از Recover My Files استفاده کردید؟
به نظر من این یکی حرف نداره و از همه بهتره...
حتما تست کنید و نظرتون رو هم بگید.

هری جان برای ریکاور تک فایلی این برنامه حرف نداره :happy:

alaodin1
23-08-2006, 16:33
اساتيد محترم براي ورژن 3.03 کاري ميشه کرد ؟
archive_tabriz@yahoo.com

ashubgar1 جان در پستهاي قبلي خود نرم افزار هر دو ورژن getdataback v3.03 fat, ntfsرا همراه با شماره سريال آن داده ام :blink:

saeid_ronaldo
23-08-2006, 21:32
ممنون. دارم دان ميكنم اميدوارم بدردم بخوره

Lord_theOne
24-08-2006, 04:51
آموزش نسخه جديدش را كسي ندارد

vast_vision_office
24-08-2006, 08:24
سلام دوستان
مگه اين برنامه دو نوع هست؟؟؟(براي Fat و Ntf) يا اينكه دو لينك يكي هستن؟؟؟

با تشكر
باي

Lord_theOne
25-08-2006, 03:28
اين برنامه يكي براي Fat و ديگري براي Ntfs ساخته شده

vast_vision_office
25-08-2006, 12:04
سلام دوستان
من ورژن 3 رو با حجم 5.21 مگ رو دانلود كردم ولي هنگام نصب كردن اين ارور زير رو داد بايد چه كنم؟؟؟

alaodin1
26-08-2006, 10:26
vast_vision_office جان
احتمالا فايل خوب دانلود نشده شما از لينك ديگر استفاده كن در ضمن دوست عزيز تصوير را قبل از فرستادن روي تاپيك كم حجم كن تا صفحه زودتر لود شود دو لينك براي دانلود اين نرم افزار را در اول تاپيك قرار داده ام كه هر كدام از آنها شامل دو فرمت اين نرم افزار است پس فقط يكي را دانلود كنيد

vast_vision_office
27-08-2006, 00:33
سلام
خب شما اون لينكي كه گذاشتي نسخه ي قديمي هست نه جديد من خواستم جديد رو دانلود كنم كه اصلا بيخيال شدم مي رم سي دي اصل مي خرم

با تشكر
باي

vast_vision_office
27-08-2006, 15:03
سلام دوستان
خب من مال Fat رو دانلود كردم مي خواستم بدونم كه چه جوري مي شه با اين برنامه كار كرد؟؟؟

با تشكر
باي

alaodin1
28-08-2006, 10:31
سلام دوستان
خب من مال Fat رو دانلود كردم مي خواستم بدونم كه چه جوري مي شه با اين برنامه كار كرد؟؟؟

با تشكر
باي

آموزش ورژن قبلي اين نرم افزار را در اول تاپيك داده ام ورژن جديد تفاوت زيادي با ورژن قبلي ندارد اگر آن آموزش را بخواني به راحتي با ورژنهاي جديد هم ميتواني كار كني

saeed666
28-08-2006, 12:55
سلام...

واقعا اگه كسي خواست سرعت و سادگي و قدرت را امتحان كنه فقط Magic Recovery . بازم ميگم هيچ گونه تعصبي روي اين برنامه ندارم .

فقط يك بار امتحان كنيد و حتما نظرتونو بگيد . منتظرم...

vast_vision_office
28-08-2006, 18:31
سلام دوست عزيز
من كه هر چي گشتم آموزشي نديدم اگر شماره ي پست رو بده ممنون مي شم

با تشكر
باي

nightmare
28-08-2006, 19:27
سلام دوست عزيز
من كه هر چي گشتم آموزشي نديدم اگر شماره ي پست رو بده ممنون مي شم

با تشكر
باي

تا بعد.....

nikndm
06-09-2006, 22:50
سلام. منهم به سهم خودم سژاسگزارم. شاد و برقرار باشيد

nikndm
06-09-2006, 22:50
شرمنده از تايپ خطا...سپاسگزارم

rasoul tehrani
07-09-2006, 02:32
من چند مدت بود دنبال اینطور برنامه ای می گشتم

به قول معروف نمی دانستم " آب در کوزه است و ما گرد جهان می گردیم "

ممنون

vast_vision_office
07-09-2006, 18:55
سلام دوستان
اين برنامه خوبه ولي براي حداكثر يكسال قبل نه چندين سال مثلا من وقتي كامپيوتر خريدم توش فيلم بد بد گذاشته بودم ولي حالا كه مي خوام برش گردونم مي بينم اصلا اونا نيست فقط چيزهاي در حد يكسال هست

با تشكر
باي

alaodin1
08-09-2006, 00:28
سلام دوستان
اين برنامه خوبه ولي براي حداكثر يكسال قبل نه چندين سال مثلا من وقتي كامپيوتر خريدم توش فيلم بد بد گذاشته بودم ولي حالا كه مي خوام برش گردونم مي بينم اصلا اونا نيست فقط چيزهاي در حد يكسال هست

با تشكر
باي

vast_vision_officeجان
اين نرم افزار فقط چيزاي خوب خوب را برميگرداند(شوخي كردم)
در بازيابي زمان زياد مهم نيست اگر شما روي درايوي كه اطلاعات آن را پاك كرد ه ايد اطلاعات جديد نريخته باشيد يا اطلاعات كمي ريخته باشيد شايد فايلهاي مربوط به چندين سال قبل را نيز بازيابي كنيد اصولا درايوي كه روي آن ويندوز نصب ميكنيد درصد بازيابي كمتري نسبت به بقيه درايوها دارد .
چيزي كه به نظر من باعث برتري اين نرم افزار نسبت به نرم افزارهاي بازيابي ديگر ميشه اين موضوعه كه اين نرم افزار در بازيابي فايلها وفولدرها را به صورتي بازيابي ميكند كه انگار يه كپي از هارد فرمت شده شما گرفته باشد بدون اينكه نام فولدر يا فايل تغيير كند هر فايل داخل فولدر خودش در صورتي كه بسياري از اينگونه نرم افزارها فقط خود فايل را بازيابي ميكنند به صورت جسته وگريخته البته اگر شما روي اطلاعات پاك شده خود اطلاعات جديد ريخته باشيد روي عملكرد بازيابي خيلي تاثير ميگذارد به پست شماره 61 همين تاپيپك يه نگاهي بكن

vast_vision_office
09-09-2006, 00:18
سلام علائدين جان
ممنون از پاسخ واضح و روشن شما ولي همين الان يادم اومد كه من پارسال هاردم رو آپگريد كردم و يه هارد 80 خريدم خلاصه مي بخشيد ولي ممنون

با تشكر
باي

jenipher
16-09-2006, 13:55
سلام.
من یک فلش مموری تازه خریدم. بعضی از فایلهایی که توش گذاشتم پاک نمی شد توسط برنامه unlocker اون فایلها رو پاک کردم حالا نیم گیگابایت از حجمش غیر قابل استفاده است. دیسک کلین آپ چیزی هم نداره. فرمتش نمی تونم بکنم چون بعد از چند بار میگن فلش مموری خراب می شه. برنامه چیزی سراغ ندارید که بتونم این مقدار حجم رو قابل استفاده اش کنم.

mpeg
17-09-2006, 23:58
سلام
من 3 هفته پیش همه داریو هام رو ntfs کردن و همه خوب و سالم بود و مشکل نداشت الان 3 روزه داریو e,f من از کار افتاده نیزاره وارد این دوتا درایو شم error میده با پارتیشن مجیک خواستم فرمت ntfs رو عوض کنم نشد چی کار کنم چون تو دوتا درایو فایلهای مهم دارم نمیخوام فرمت کنم و بعد recover این کار رو نمیخوام کنم
الان چی کار کنم راهنمایی کنید هر کاری که بلد بودم به ذهنم رسد کردم و همه کار با پارتیشن مجیک

Quick
18-09-2006, 00:03
لطفا از ارور عكس بگيريد و نشون بديد يا نوشتشو بنويسيد تا بتونيم كمكتون كنيم

کاوه
18-09-2006, 05:46
سعی کن با Magic recovery فیلمهایت را زنده کنی بعد دوباره پارتیشن بندی کن.
نکته : موقع پارتیشن بندی معمولا 8 مگابایت فضای پارتیشن بندی نشده در ابتدای درایو ایجاد میشود . به آن دست نزن و کاری نداشته باش چون برای حفظ اطلاعات پارتیشن ها بکار میرود !

reza12100
18-09-2006, 09:24
بهترین راه استفاده از system restore است

mpeg
18-09-2006, 10:22
مرسی از دوستان
reza12100 عزیز کدوم درایو رو system restore کنم معولا تو ویندوز مگه خودش درایو که ویندوز توش هست را restore نمکنه
درایوها دیگه رو چه طوری system کنم
آگه میشه کامل تر توضیح بده

mohammad hamed
18-09-2006, 16:31
اگه سيستم ري استور براي همه ي درايو ها فعال باشه مي شه اين كار رو كرد.
ولي در شرايط شما كارساز نيست . چون ويندوز هم قادر به خواندن اطلاعات اين درايو ها نيست كه ارور ميده.

mpeg
18-09-2006, 22:52
اینو که خودمم گفتم
نظری نداری کاری کنم تا مشکل حل شه

roohesargardan
27-09-2006, 10:15
خیلی نرم افزار باحالی بود، دستت درد نکنه، البته اول دست گروه سازنده اش درد نکنه

RooS
29-10-2006, 00:04
سلام

من حدودا 3 هفته پيش كامپيوترم رو فرمت كردم . يك سري عكس روش بود كه پاك شدن.
مي خواستم ببينم آيا برنامه اي هست كه بتونم فايل هاي بعد از فرمت شدن رو باز برگردونم يا نه ؟

مرسي

sama_65
29-10-2006, 12:31
دوست عزيز
برنامه ي Recover My Photos خوبه
هر عكسي كه فرمت شده باشه (از هر نوعش) رو برات بر ميگردونه
من خودم باهاش كار كردم و خيلي راضي بودم

sama_65
29-10-2006, 13:28
برنامه رو برات آپلود كردم
از اينجا ميتوني دانلودش كني:

RooS
29-10-2006, 15:56
سلام
مرسي از جوابت
من امتحان كردم , ولي متاسفانه 3 بار وسط كار قطع شد...
ميدونيد كه مشكلش از چيه ؟

nasser_18
07-11-2006, 20:40
دوست عزيز سلام شما كه هارد جديد داريد با نرم افزارهاي مخصوص بازيابي اطلاعات كاركن صددرصد مي توني درستتش كني من براي اين مورد
get data back......
.final data.... easy recovery pro... recovery for all .....magic recovery
راپيشنهاد مي كنم ومطمئنم كه با امتحان كردن اينها نتيجه مي گيري . يا حق

matrix1000
08-11-2006, 01:49
سلام

دوست خوبم ، امیدوارم که مشکلت ، هر چه زودتر حل بشه ، چون دقیقآ میدونم تو چه وضعی هستی ،

مطلب بعدی اینکه ، اینجا دوستان هرکدوم ، تجربه و نظر خودشون رو میگند ، در نهایت شما باید ، بهترین راه

رو ، خودتون تصمیم بگیرید و انتخاب کنید.

مراکز بیرون دربعضی موارد خوبند ، ولی به تحقیق و عمل و تجربه میگم ، در این زمینه ، هیچ مرکز کاملآ حرفه ای

در ایران وجود ندارد.بیشترشون تجربی کار میکنند ، و با دانش کم ، بدتر از همه بعضی هاشون که اصلآ وارد نیستند.

فقط عده خیلی کمی ، اون هم در سطح نسبتآ خوب داریم ، نه خیلی حرفه ای.

شما اول ببینید ، مشکل از کجاست ، پارتیشن آسیب دیده ، یا مورد دیگه...

یکی از دوستان با برنامه Partition Table Doctor 3 کار کرده بود ، خیلی تعریف میکرد.

در هر صورت ،مواظب باشید.چون کلآ برنامه های ریکاوری خوب و بد دارند، تازه عوامل دیگه مثل خود سیستم

یا نوع خرابی و خیلی موارد دیگه رو هم باید در نظر داشت. برنامه Handy Recovery هم برای بازیابی پارتیشن

از برنامه های خوب و قویه ( به پیشنهاد دوستان ).

با برنامه های بازیابی پارتیشن ، و ترمیم و اصلاح پارتیشن ، اگه نتیجه بگیرید ، هم راحتره و هم آسون و کم دردسرتر،

ولی اگه نشد باید از برنامه های ، ریکاوری و بازیافت ، استفاده کنید ،که چند تا مسئله هست ،اولآ خوب و بد دارند،

بعدش هم که حتی بهترین اونها هم ، بعضی وقتها کار برد ضعیف دارند ، و هر کدوم بسته به نوع خرابی و مشکلی

که در هارد هست ، عملکردشون متفاوت است.در مجموع کمی آشنایی و واردی میخواد ، چون ریسک هم داره.

البته خیلی هم ترسناک نیست!! و به عنوان راه آخر باید عمل کرد،منظورم اینکه کار سخت تر نشه.

اگر هم از یکی جواب نگرفتید ، یا کار بدتر شد ، بقیه ، حتی برنامه های بنظر ساده رو هم امتحان کنید.

ولی مطمئن باشید ، که براحتی و صد در صد ، شما نتیجه میگیرد ، و هارد شما قابل درست شدن است.

بفکر استفاده از شرکتهای خصوصی بیرون نباشید ....

مگر اینکه برد خود هارد سوخته باشه ( که شامل شما نمیشه ) ، که تعویض برد ، مشکلی نداره ، راحت و آسونه.

از برنامه های معروف و خوب تو این زمینه (ریکاوری) : Get Data Back for Fat و Get Data Back for NTFS که این دو برنامه

برای یه شرکتند ، ولی هر کدوم با توجه به نوع فرمت پارتیشن (NTFS یا Fat ) باید از اونها استفاده کرد.

برنامه های دیگه ای هم هستند ، که البته اونها ، خودشون فرمت پارتیشن رو تشخیص میدند و بازیابی میکنند و انواع

و اقسام دارند ، از شرکتهای مختلف مثل : Finaldata-enterprise ، Recover My Files ، Restorer v2000 pro و....

که البته ، بسته به ظرفیت پارتیشن شما و قابلیت این برنامه ها و سرعت اونها ، زمان میبره برای چک کردن هر پارتیشن.

ولی بعدش ، سرعت بازیابی و استخراج بالاست.

دو برنامه TuneUp Utilities 2006 و Norton System Works قابلیتهای زیادی دارند.

یکی قابلیت انوع ترمیم و درست کردن ، پیکره سیستم عامل و هارد و سایر اجزا و موارد رو، قابلیتهای دیگه

هم مثل بازیابی و ریکاوری دارند.

موفق و پیروز باشید
.

matrix1000
08-11-2006, 02:13
سلام

ببخشید ، یه نکته ای رو الآن متوجه شدم ،

پسرك عزیز ، منظور شما از اینکه گفتید : " خيلي دوست دارم Hard قبلي رو هم داشته باشم "

چیه؟ یعنی دیتای هارد قبلی رو هم لازم دارید ؟ یا فقط از خودش میخواید استفاده کنید ، که نمیتونید؟

اگر دیتاست ، که برنامه های کاربری رو گفتم ، بعد هم میتونید براحتی هارد رو ، فرمت و استفاده کنید.

راستی یه مطلب دیگه ( مطلب تو مطلب شد :biggrin: ) اگه از برنامه ریکاوری استفاده میکنید ، فایلها رو تو هارد دیگه

که سالمه ، استخراج کنید ، نه همین هارد اولی !

اگه هم که از خود هارد نمیتونید استفاده کنید ، و میخواید هارد قابل استفاده باشه ، بهترین راه ، همونیکه دوست

خوبمون sorset عزیز گفت . تو پست سوم.

نکته :

اگه از Low Level Format استفاده کردید ، دیگه ریکاوری و بازیافت فایل رو فراموش کنید ، تقریبآ و شاید صد در صد ، غیر ممکنه.

هنوز برنامه ای که این توانایی رو داشته باشه ، من نشنیدم.

موفق باشید
.

mohammad hamed
09-11-2006, 09:41
اگر هارد صدمه ديده باشه و بد سكتور فيزيكي با هيچ نرم افزار ي هم درست نميشه و اگه با كارهاي تخصصي درست بشه مثل اولش نميشه و سرعتش پايين مياد و اگه با يه هارد نو بسه بشه سرعت ويندوز هم به دليل اينكه يكي از هارد ها سرعت پايين تري داره پايين مياد.
از من مي شنوي قيد اونو بزن
چون براي خودم هم پيش اومد

vast_vision_office
15-11-2006, 22:53
سلام دوستان
يه درايوم كه چيزي توش نبود ولي حساب و كتاب هام توش بود پاك شد اين حساب كتابها در قالب xls يعني اكسل بودن با Get Data Back برگردوندمشون ولي 2 تاشون بيشتر كار نكرد يعني باز نشد بقيه باز نشد و ارور مي زد مي گيد چه خاكي به سرم بريزم؟؟؟

با تشكر
باي

mohammad hamed
16-11-2006, 08:18
بيشتر فايل هايي كه برگردونه ميشن قابل اجرا نيستند
به ندرت پيش مياد كه بدون مشكل باشند

x_Axez
16-11-2006, 09:27
بدن اينكه زياد ور بري
برو تو سيدي هاي كينگ تو قسمت recover چند تا برنامه خيلي توپ هست.
براي من پارتيشن ntfs كه بعد از fdisk به ext3 تغيير داردم چيز ميز ريختم توش بعد دوباره فرمت raiser كردم را برگردوند

vandu
16-11-2006, 11:06
برنامه Ontrack Easy Recovery یه کم قدیمیه ولی هم خوب اطلاعات رو بر میگردونه هم یه قسمت واسه تعمیر فایلهای آفیس داره فقط زیاد توی اون درایوی که اطلاعات پاک شدن دستکاری نکن.

vast_vision_office
16-11-2006, 15:58
سلام دوستان
نمي شه با همون Get Data Back رديف كرد آخه من اين برنامه ها رو ندارم

با تشكر
باي

RooS
16-11-2006, 16:12
سلام دوستان
نمي شه با همون Get Data Back رديف كرد آخه من اين برنامه ها رو ندارم

با تشكر
باي

فكر نكنم با اون برنامه بشه, مطمين نيستم... خوب اين برنامه هارو نصب كن

vast_vision_office
16-11-2006, 17:23
سلام روس جان
من مشكلي با نصب ندارم راستش برنامه ش رو ندارم

با تشكر
باي

mahsoft
16-11-2006, 17:28
چرا از مای ریکاور استفاده نمیکنید فایل های اکسز رو هم پشتیبانی میکنه

تو همین انجمن نسخه جدیدشو برای دانلود گذاشتن

vast_vision_office
16-11-2006, 20:17
چرا از مای ریکاور استفاده نمیکنید فایل های اکسز رو هم پشتیبانی میکنه

تو همین انجمن نسخه جدیدشو برای دانلود گذاشتن
سلام رفيق
من ديال آپ هستم حالا حجمش چقدره؟؟؟

با تشكر
باي

Y@var
16-11-2006, 20:26
آقا خیلی گرفتاری داره.
من یه بار اینجوری شد...پیگیرش شدم...ولی هر کار میکردم فایده نداشت.
آخره سر هم بیخیالش شدم!!!!!!!

vast_vision_office
16-11-2006, 20:37
سلام رفيق
منم كم كم دارم بي خيالش مي شم ولي خيلي درد داشت چون هر چي حساب كتاب داشتم توش بود به هر حالا من چكيده ي هر هفته رو نوشتم روي كاغذ پس خيالم تقريبا راحت هست جزييات از بين رفته ولي اعداد و ارقام نتيجه هستش

با تشكر
باي

sama_65
26-11-2006, 08:02
شايد اشكال از اينترنتت باشه
يعني سرعت پايينه شايد

nooshabeh
27-11-2006, 16:02
مي توني از اين نرم افزار استفاده كني:
Handy Recovery
يه سرچ بزني پيدا ميشه
من چنتا بازي و فيلم رو به صورت كامل بازيابي كردم

The End
04-12-2006, 20:59
آقا دمت گرم خیلی عالی بود واقعا کار میده

Siavash_S500
06-12-2006, 20:24
با حال بود.

alaodin1
19-12-2006, 17:24
خوشحالم از اینکه این نرم افزار برای شما مفید بوده من بدون هیچ تعصبی این نرم افزار getdataback را بهترین در نوع خود میدانم
ولی نرم افزار Magic Recovery هم انتخاب خوبی است البته در صورتی که روش کار کردن با آن را بدانید

HELLBOY_HP
21-12-2006, 20:48
بروبچ نظرتون راجع به برنامهPC Inspector File Recovery چیه اگه این برنامه رو دارید و استفاده میکنید یه اموزش کلی هم به ما بدید من هر فیلی رو که بر میگردونم حجمش همون حجمه ولی وقتی باز میکنی ارور میده مثلآعکسایی رو که برمیگردونی صفحه خالی برمیگرده ولی حجم داره ویا فایلهای تصویری هم به همین صورت این نرم افزار هم هنوز نگرفتم دارم کمکم دان میکنم .

SANBOR
22-12-2006, 08:21
اقا من چند فایل تو دکستاپ گزاشتم بر می گردونه راستی اول درایو سی را فرمت کردم بعد دوباره یه ویندوز دیگه روش کزاشتم

SANBOR
22-12-2006, 08:32
اقایان و خانم ها
من داشتم برایntfs دانلود میکردم با برنامه dap تا پنج درصد رفت دیگه نرفت کمک کنید

vast_vision_office
22-12-2006, 11:04
سلام دوستان
من از يه مهندس كامپيوتر سوال كردم كه بهترين نرم افزار براي برگدوندن فايل چيه؟؟؟
جواب:تمام نرم افزارها خوب هستن ولي به درد فايل هاي اطلاعاتي مهم و اساسي مي خوره نه آهنگي كه پاك شده و گفت اين نرم افزارها باعث مي شه پدر هارد بسوزه و داغون مي شه هارد و براي كارهاي خيلي كم لازمه نه اينكه تا يه چيزي پاك شد دوباره برگردونيش و فقط به كار فايل هاي اطلاعاتي مي خوره

با تشكر
باي

alaodin1
22-12-2006, 15:45
HELLBOY_HP جان فایلهایی که بعد از بازیابی ارور میدهد فایلهای معیوب هستند به شما توصیه میکنم getdata را هم امتحان کنید چون عملکرد آن بهتر از بقیه است

SANBOR جان شما چون روی درایو خود اطلاعات جدید ریخته اید (نصب ویندوز ) این اطلاعات روی فضای خالی اطلاعات فبلی ریخته می شود و در صد بازیابی فایلها را بسیار پایین می آورد ولی امتحان کردنش ضرری که ندارد

vast_vision_office جان استفاده مکرر وبسیار زیاد از اینگونه نرم افزارها فشار بر روی سیستم می آورد ولی getdata چون در زمان بازیابی هیچگونه فایل بازیابی شده ای را مستقیما روی هارد نمی ریزد و ریختن اطلاعات بازیابی شده با خود شما است و شما هر فایلی را که میخواهید روی هارد می ریزید از حجیم شدن اطلاعات روی هارد جلو گیری میکند .

arshia1354
30-12-2006, 01:51
با سلام خدمت دوستان
من توی یک شرکت کار میکنم که کارش فروش سیستمه و روزی 7-8 تا سیستم میفروشن ومن باید این سیستمها رو اسمبل کنم و ویندوز بریزم.
من روی یک سیستم نو ویندوز ریختم ( بدون نصب درایور قطعات ) و تمام برنامه های لازم رو هم install کردم بعد Norton Ghost رو نصب کردم و درایو C رو هم Defrag کردم (همه چی برای BackUP آماده کردم).
بعد با Noreton Ghost v.10 از درایو C ، بک آپ Backup گرفتم .
بعد یه هارد نو دیگه که پارتیشن بندی هم شده بود رو به این سیستم وصل کردم و درایو C رو روی اون هارد Recover کردم.
وقتی اون هارد رو روی سیستم خودش بستم، موقع روشن کردن ، ویندوز تا نصفه میاد و Reset میشه.
حتی توی Safe Mode هم نمیره و دائم ریست میشه.
من این کار رو با سیستم های دیگه و هاردهای مختلف انجام دادم ولی متاسفانه جواب نداد
از دوستان تقاضای راهنمایی دارم
ممنون

arshia1354
04-01-2007, 00:17
آقا کسی جواب ما رو نمیده...؟؟؟

IM@N
10-01-2007, 15:14
ebilove جان روی لینک آموزش راست کلیک و save target
مسلما getdataback چيز ديگه اي است
براي يك بار هم كه شده امتحان بكن

راستش من یه مدت دنبال این جور برنامه ها بودم. GetDataBack رو هم امتحان کردم، اما با عرض معذرت حالم رو گرفت چون فایلهای ورد من رو اصلا خوب برنگردوند.
:)

ایمان...

IM@N
10-01-2007, 17:05
با توجه به اينكه دوستان زيادي درخواست نرم افزار براي بازيابي اطلاعات پاك شده داشتند من هم قوي ترين نرم افزار در اين مورد كه فايلهاي پاك شده وفرمت شده شما وحتي اگر هارد خود را fdisk هم كرده باشيد مي تواند فايلهاي شما را تا حد زيادي برگرداند .

بدون شك getdataback v2.31 بدون هيچ اغماضي در نوع خود بي نظير است من با بسياري از اين نوع نرم افزارها كار كرده ام ولي هيچكدام به پاي getdataback نمی رسد .
من فيلمي را كه يك سال ونيم پيش پاك كرده بودم با اين نرم افزار تا حد زيادي بازگرداندم .

نرم افزار Getdataback در دو نوع fat و ntfs مي باشد كه بستگي به فرمت هارد شما دارد كه fat32 است يا ntfs

نرم افزار getdataback fat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار getdataback ntfs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك getdataback fat32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك getdataback ntfs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نكته:درمورد كرك getdataback for fat بعد از كپي كردن فايل كرك فايل Run_This_Reg_First را نيز اجرا كنيد

جديدترين ورژن اين نرم افزار (getdataback v3.03)وكرك آن

[كرك:

Name: chris reber
FAT - License Key: FLSFIYJDLAMCVM
NTFS - License Key: CRRJCSBWJBDRBD1

سلام. می تونم مطمئن باشم که فایلهای ورد من رو خوب بر میگردونه؟ چون واقعا زندگی من به این فایلها وابسته است. خیلی خیلی ضروریه.
ضمنا اینم اعصاب منه : :sad:

ایمان...

alaodin1
12-01-2007, 18:01
Im@n جان در زمینه بازیابی فایلهای ورد بهترین گزینه ایزی رکاوری هست چون این نرم افزار بعد از بازیابی فایلهای ورد آنها را نیز ترمیم میکند در پستهای قبلی این موضوع را عنوان کرده بودم

blue2006
20-01-2007, 20:14
سلام
من يه عكسي توي درايو c كه ويندوزم هم هست . ذخيره كردم . بعد با برنامه max blast هارد را پارتيشن بندي كردم و يه ويندوز جديد روي c نصب كردم . حالا ميخوام اون عكسه رو بازيابي كنم ولي با برنامه getdataback v2.31 نتونستم . مي شه راهنمايي كنيد ؟

alaodin1
21-01-2007, 23:41
سلام
من يه عكسي توي درايو c كه ويندوزم هم هست . ذخيره كردم . بعد با برنامه max blast هارد را پارتيشن بندي كردم و يه ويندوز جديد روي c نصب كردم . حالا ميخوام اون عكسه رو بازيابي كنم ولي با برنامه getdataback v2.31 نتونستم . مي شه راهنمايي كنيد ؟

مشکل دوتا هست اول اینکه شما هارد خود را دوباره پارتیشن بندی کرده اید که احتمالا حجم درایوها و نوع فرمت درایوها fat32 یا ntfs تغییر کرده و دوم که مهمتر است شما روی درایو مورد نظر خود اطلاعات جدید ریخته اید که روی کیفیت بازیابی تاثیر بسیار زیادی میگذارد .
شما به نسبت فرمت درایو قبلی درایو c خود getdataback fat32 یا ntfs استفاده کنید ولی احتمال بازیابی در این مواقع بسیار کم است ولی چون شما دنبال فقط بازیابی عکس هستید بد نیست نرم افزار Recover My Photos را هم امتحانی بکنی

esool
22-01-2007, 21:43
alaodin1 ممنون میشم به من کمک کنید
من اطلاعات درایوم پاک شد
توی این درایو هم همه جور اطلا عاتی بود
اما با get data back اطلاعات رو برگردوندم
حالا میخوام فایل هام ، توی فولدر هایی که قبلا بودن برگرده
یعنی میخوام همون نظم قبل رو داشته باشه
اما وقتی نام فولدر رو سرچ میکنم چیزی نمیاره
میشه کاری کرد که یک فولدر به همراه فایل هاش برگرده؟
امیدوارم خوب توضیح داده باشم

alaodin1
22-01-2007, 23:22
alaodin1 ممنون میشم به من کمک کنید
من اطلاعات درایوم پاک شد
توی این درایو هم همه جور اطلا عاتی بود
اما با get data back اطلاعات رو برگردوندم
حالا میخوام فایل هام ، توی فولدر هایی که قبلا بودن برگرده
یعنی میخوام همون نظم قبل رو داشته باشه
اما وقتی نام فولدر رو سرچ میکنم چیزی نمیاره
میشه کاری کرد که یک فولدر به همراه فایل هاش برگرده؟
امیدوارم خوب توضیح داده باشم

برتری getdata نسبت به بقیه نرم افزارهای بازیابی همین است که این نرم افزار قادر است یک فولدر را با تمامی فایلهای آن با همان ترتیب قبلی بازیابی کند البته اگر روی درایو مورد نظر خود اطلاعات جدید نریخته باشید.
در ضمن از دوستان خواهش میکنم به پست های قبلی هم یه نیم نگاهی بیندازند .:blink:

pd2006
27-01-2007, 13:23
سلام
دوست عزیز منهم مشکل شما رو دارم با این تفاوت که من درایورهارو هم نصب کردم اما وقتی ویندوز جدید رو (با نورتون گوست) کپی میکنم ، اصلا ویندوز بالا نمیاد .
ممنون میشم یه نفر در این باره توضیح بده .

با تشکر

hardrock007
27-01-2007, 14:03
دوستان

آيا حجم پارتيشنی که از اون پشتيبان گرفتيد با حجم پارتيشن مقصد برابر بود ?

pd2006
27-01-2007, 20:14
سلام
من حجم ایمیجم 2 گیگا بود و حجم درایو مقصد 22 گیگا .
اما درایوی که ازش ایمیج گرفتم 10 گیگ بود .
مگه این میتونه ربطی به اجرا نشدن ویندوز داشته باشه ؟

لطفا راهنمایی کنید .
ممنونم .

chovalier
27-01-2007, 20:41
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
عزيز بهتر نبود اينجا مي زدي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

justmp3
27-01-2007, 21:05
من هم یک همچین مشکلی با نرم افزاری مشابه داشتم...فکر میکنم به درایور ها ربط داره ولی نمیدونم چرا اصلآ بالا هم نمیاد!×!!!

hardrock007
27-01-2007, 23:15
سلام
من حجم ایمیجم 2 گیگا بود و حجم درایو مقصد 22 گیگا .
اما درایوی که ازش ایمیج گرفتم 10 گیگ بود .
مگه این میتونه ربطی به اجرا نشدن ویندوز داشته باشه ؟

لطفا راهنمایی کنید .
ممنونم .

اگه حجم پارتيشن مقصد کمتر بود بله مشکل بوجود مياورد

پيشنهاد ميکنم يه بار هم با برنامه Acronis True Image اين عملياتو تکرار کنيد ببينيد مشکل حل ميشه!

justmp3
27-01-2007, 23:55
من با Acronis این کار را کرده بودم ولی من از لپتاپ خودم بکاپ گرفته بودم و رو لپ تاپ دیگه ای امتحان کردم فکر میکنم چون درایور ها باهم نمیخوند این مشکل برام پیش اومد

***Spring***
28-01-2007, 01:38
چند تاپیک قدیمی در این مورد هست ، که دوستان مفصل در این مورد صحبت کردند...

برای ایمیج گیری باید قسمتهای اصلی سخت افزاری شما ( مثل مادربرد ) یکی باشه ... یعنی از سیستمی که ایمیج میگیرید ، مادربردش از نظر مارک و مدل با اونی که میخواید ایمیج رو اونجا برگردونید ، یکی باشه... قطعاتی مثل کیبرد و مودم مهم نیستند ، ولی قسمتهای اصلی باید یکی باشند...

پارتیشن درایو سیستم عامل شما باید بطور دقیق یکی باشه و با یک فرمت ... پارتیشن درایوی که میخواهید ، ایمیج رو اونجا برگردونید ، میتونه بزرگتر هم باشه... در ضمن بعضی وقتها مدل هارد هم ( مثل هاردهای وسترن دیجیتال ) شرط هست...

ساده ترین برنامه نورتن گوست 2003 هست... ورژن 10 این برنامه خوبه ولی باید به تمام قسمتهای اون آشنا باشید...

ya30n
03-02-2007, 16:46
مرسي بابت برنامه ها
عالي بودن
يا حق

ya30n
04-02-2007, 18:59
سلام
من نظر دادم ولي هنوز با نرم افزار كار نكرده بودم.
الان ميخواستم بگم انشاالله هر چي ميخواي خدا بهت بده.
داشتم ديوونه ميشدم.
فقط يه مشكلي بود.
وقتي ميخوام سرچ كنم و تمام موزيك هام رو برگردونم كلمه
mp3
و
wma
رو سرچ ميكنم. ولي حدود 3-4 گيگ از موزيك ها پيدا نشد.
نميدونم بايد چه پسوندي رو سرچ كنم.
راستي پسوند فايل هاي تصويري فقط
dat
هست؟
موفق باشي
يا حق

S@eid
04-02-2007, 23:31
برای فایل های صوتی WMV و برای فایل های تصویری MPG و MPEG رو هم سرچ کن.

موفق باشی

alaodin1
05-02-2007, 01:51
yasinred جان
برای فایلهای تصویری وصوتی پسوند زیاد است ولی اکثرا dat . MPEG , mp3 است شما اگر نام فولدری که فایلهای خود را در را در آن ریخته اید را بدانید کارتان بسیار ساده میشود .

ya30n
06-02-2007, 16:30
سعيد جان ممنونم عزيز

alaodin1 جان
آره اسم فولدر رو ميدونم ولي نميدونم چكار كنم.
قسمت سرچ اسم فولدر رو مينويسم ولي پيدا نميكنه.
چون من تمام فايل ها رو در پوشه هاي مختلف ريختم.
مثلا پوشه
music-film-mobile
كه حدود 30 گيگ فقط تو همين سه پوشه فايل دارم.
موفق باشي
يا حق

Arash M
07-02-2007, 16:10
کی میدمنه این برنامه ها چه جور کار میکنن؟

سیستم کامپیوتر فقط با مبنای دودویی کارمیکنن یعنی با 0و1 و اگر چیزی روی هارددیسک نباشه همه اونا 0 هست حالا وقتی که یه فایل میره روی هارد دیسک یه زمانی میخواد که این 0 ها تغییر که حالا موقع پاک کردن هم همین زمان طول میکشه؟ نه چون سیستم عامل همه یه اطلاعات رو 0 نمیکنه فقط از اول و آخرش رو پاک میکنه تا تو زمان صرفه جویی بشه و اون اطلاعات تا زمانی که یه فایل دیگه جاشو نگرفته باشه باقی میمونه و این برنامه ها(بازیابی اطلاعات) میتونن اونارو برگردونن حالا اگر یه فایلی تا نیمه اطلاعات اون فایل پاک شده بیاد فایل موقع برگردوندن خراب از آب در میاد و گر همه فایل پاک شده رو بگیره دیگه فایلی پیدا نمیشه

مرسی از همتون

miladman88
09-02-2007, 23:54
به خدا يكي به من كمك كنه
ديگه اشكم دراومد با هر برنامه اي كه مي شناختم امتحان كردم
دو سه روز پيش با نرم افزار CrypticDiskSetup.exe خواستم بر روي يكي از درايوها پسورد بگذارم كه بعداز پسورد گذاري آن را فرمت كرد حالا ديگه 20 گيگ اطلاعات كه نيمي از آن خانوادگي بود پريد
به خدا يكي كمك كند؟
miladman88@yahoo.com

alaodin1
10-02-2007, 01:05
ya30n جان
فایل آموزش اول تاپیک را با دقت بخوان شما با دقت به صورت دستی دنبال فولدر مورد نظرت بگرد من الان getdata روی سیستمم نصب نیست ولی به نظر من شما اگر از وژن ابتدای تاپیک استفاده کنی بهتراست چون آموزش کامل آن را داده ام ورژن جدید تفاوت کمی با ورژنهای قدیمی دارد ولی من به شخصه ورژن قدیمی را ترجیح میدهم چون ورژنهای جدید خوب کرک نشده اند و بعضی از قابلیتهای ورژن قدیمی را ندارند.

miladman88 جان
شما , Recover My Photos , Recover My file, magic recovery,getdata در مورد Recover My Photos این نرم افزار به غیر از عکس توانایی خوبی در بازیابی فیلم ها دارد . البته مجیک رکاوری هم نرم افزار خوبی است

ali_h_r
10-02-2007, 21:33
سلام دوستان عزیز . از شما دوستان عزیز خصوصا جناب alaodin1 یه درخواستی داشتم . من یه سری فایل در قالب برنامه های آفیس از جمله فایهای ورد و اکسل و غیره داشتم که متاسفانه پاک شدن . من کل این تاپیک رو خوندم اگه ممکنه یه برنامه مخصوص بازیابی اینجور فایلها ( آفیس ) رو با کرک تست شده بهم معرفی کنید و لینک دانلود اونو برام بزارید . در ضمن دیدم که در جایی توی همین تاپیک برای بازیابی فایلهای ورد برنامه easy recovery رو بهتر دونستید ولی هر چی گشتم توی این انجمن و انجمنهای دیگه متاسفانه یه لینک درست و حسابی با کرک پیدا نکردم و توی یه سایت بود ولی سایت فیلتر بود و مشکل داشت اگه نظرتون برای بازیابی این فایلها همین برنامه ایزی ریکاوری هست لطف کنید لینک دانلود آخرین ورژن اونو با کرک تست شده توی یه جایی که بشه به راحتی دانلود کرد بهم معرفی کنید یا اگه برنامه دیگه ای مخصوص این فایلها هست لینک دانلود با کر ک معرفی کنید و کمی در مورد نحوه استفاده از اون در چند سطر اطلاعات بهم بدید واقعا ممنونتون میشم . اگه هم زودتر بهم کمک کنید که واقعا محبت کردید . قبلا پیشا پیش از همه شما تشکر میکنم .

alaodin1
11-02-2007, 01:53
دوست عزیز حجم این فایل در حدود 34 مگ است البته خودم چک نکرده ام

ya30n
11-02-2007, 16:41
[QUOTE=alaodin1;858523]ya30n جان
فایل آموزش اول تاپیک را با دقت بخوان شما با دقت به صورت دستی دنبال فولدر مورد نظرت بگرد من الان getdata روی سیستمم نصب نیست ولی به نظر من شما اگر از وژن ابتدای تاپیک استفاده کنی بهتراست چون آموزش کامل آن را داده ام ورژن جدید تفاوت کمی با ورژنهای قدیمی دارد ولی من به شخصه ورژن قدیمی را ترجیح میدهم چون ورژنهای جدید خوب کرک نشده اند و بعضی از قابلیتهای ورژن قدیمی را ندارند.

سلام
مرسي دوست عزيز
ميدوني من وقتي سرچ كردم و تمام فايل ها رو پيدا كرد پوشه اصلي مثلا پوشه music يا game پيدا نشد و حدود
1000 تا شايدم بيشتر پوشه در سمت چپ ظاهر شد كه اسم هاي عجيب غريبي داشتند مثل 2ac..... اين طور اسم هايي!!!
وگرنه ميتونستم همون فايل ها رو تو پي سي كپي كنم.همونطور كه گفتم تعداد فايل هايي كه پيدا شد هم واقعا زياد بود و اگه بخوام يكي يكي بگردم خيلي وقت ميبره...
راستي من برنامه اي كه خودت آپلود كرده بودي رو دانلود كردم براي سيستم ntfs

alaodin1
11-02-2007, 23:21
ya30n جان
اینطور که شما میگویید 1- روی اطلاعات قبلی اطلاعات جدید ریخته اید 2- یا اینکه فرمت هارد را عوض کرده اید3- یا هارد خود را fdisk کرده اید خیلی ساده بگم در مواقعی که در فولدرها ی بازیابی شده با نام اصلی خود متفاوت باشند درصد بازیابی کاهش پیدا میکند ولی باز هم می توان فایلهای زیادی را بازیابی کرد .
در ضمن شما وقتی فایلی را بازیابی کردید و مطمئن شدی که فایل مورد نظر شما است آن را در هارد کپی کن
هرگز تمامی فایلها را کپی نکن زیرا فقط باعث حجیم شدن اطلاعات درایو خود میشوی
در زمان بازیابی هرگز فایلهای بازیابی شده را روی درایوی که در حال بازیابی آن هستی نریز.
بد نیست گزینه سایز و حجم فایل در جستجو را هم امتحان کنی

ya30n
12-02-2007, 17:57
مرسي عزيز
ديشب بصورت دستي سرچ كردم تونستم فايل هاي دلخواه رو برگردونم.
كمي وقت گير بود ولي مي ارزيد
دستت درد نكنه
يا حق

ali_h_r
12-02-2007, 21:28
دوست عزیز حجم این فایل در حدود 34 مگ است البته خودم چک نکرده ام

سلام دوست عزیز . الان که دارم این متن رو مینویسم از عصبانیت چاقو بهم بزنی خونم در نمیاد . دو بار این لینکی رو که داده بودی دانلود کردم یعنی فکرشو بکن با اینترنت دایال آپ حدود 68 مگ دانلود کردم دفعه اول گفتم شاید تو دانلود مشکلی پیش اومده دوباره دانلود کردم ولی باز هم وقتی دانلود تموم شد و روی فایل دانلود شده کلیک کردم مثل دفعه قبل فقط به مدت دو ثانیه یه صفحه مثل صفجه داس باز شد و بسته شد و هیچ اتفاق دیگه ای نیافتاد . هر چند تقصیر شما هم نیست چون نوشتی خودت چک نکردی ولی اگه ممکنه کمک کن تا از این عصبانیت در بیام . واقعا به این برنامه نیاز فوری فوری فوری دارم . کمکم کنید .

alaodin1
13-02-2007, 03:13
سلام دوست عزیز . الان که دارم این متن رو مینویسم از عصبانیت چاقو بهم بزنی خونم در نمیاد . دو بار این لینکی رو که داده بودی دانلود کردم یعنی فکرشو بکن با اینترنت دایال آپ حدود 68 مگ دانلود کردم دفعه اول گفتم شاید تو دانلود مشکلی پیش اومده دوباره دانلود کردم ولی باز هم وقتی دانلود تموم شد و روی فایل دانلود شده کلیک کردم مثل دفعه قبل فقط به مدت دو ثانیه یه صفحه مثل صفجه داس باز شد و بسته شد و هیچ اتفاق دیگه ای نیافتاد . هر چند تقصیر شما هم نیست چون نوشتی خودت چک نکردی ولی اگه ممکنه کمک کن تا از این عصبانیت در بیام . واقعا به این برنامه نیاز فوری فوری فوری دارم . کمکم کنید .

دوست عزیز پسورد این فایل را چک میکنی شاید پسورد را اشتباه می زنی یا به احتمال قوی فایل ناقص دانلود شده شما سعی کن از دانلود منیجر استفاده کنی ولی برای اینکه خیالتو راحت کنی این سی دی نرم افزار Ontrack EasyRecovery Professional را تهیه کن گمان نکنم قیمتی داشته باشه

masoud_cpu
21-02-2007, 21:23
:sad: دوستان سلام...
اقا من اولین باره تو این سایت از شما کمک میخوام.... کمکم کنید ....
آقا من به هزار زور یه لینوکس پارسیکس با حجم 700 مگابایت دانلود کردم .... طی یه اشتباه فاحش و بچه گانه یکی از درایو هام دلیت شد.... البته موقع نصب ویندوز دلیتش کردم .... حالا اطلاعاتی که تو اون درایو بوده واسم خیلی حیاتی مخصوصا لینوکسی که به هزار زور دانلود کرده بودم .... دوستان اگر راهی هست که خودشون استفاده کرده باشن و نتیجه داده باشه محبت کنید من رو هم راهنمایی کنید :sad: با تشکر

0o1
22-02-2007, 02:33
خوب باید از برنامه های recovery استفاده کنی دیگه .همشون رو امتحان کن ببین کدوم جوا می ده .

mahdi bg
22-02-2007, 06:05
سلام
نرم افزار FinalData حتما کارت رو راه می ندازه
یکی از قوی ترین Recover هاست
برای یکی از دوستام این اتفاق افتاد (درایو رو Format کرده بود)
و تقریبا 90 درصد اطلاعات رو برگردوند.
انشاا... برای شا هم برمی گردونه.
فقط حدود 1 ساعت برای15 گیگ زمان می بره تا Recover کنه.

erfan2000volt
22-02-2007, 12:13
توصیه می کنم به یه نفری که چند بار فایل ها رو با این برنامه ها ریکاور کرده بسپری که احتمال یه اشتباه دیگه کم میشه

Explorer2005
25-02-2007, 02:09

afshin_h_m
02-03-2007, 23:35
سلام به همه دوستان
لطفا کمکم کنید..
امروز وقتی که کامپیوتر را روشن کردم متوجه شدم که تمام عکسها با پسوند jpg از روی سیستم پاک شدند...:sad:
taskmanager راهم از کار انداخته...
این چه نوع ویروسیست؟آیا کسی قبلا با این مشکل مواجه شده؟از چه آنتی ویروسی استفاده کنم.آیا امکان برگشت عکسها وجود دارد...

با تشکر:)

Farid007
02-03-2007, 23:56
سلام . همونطور که گفتین احتمالا ویروس باشه که با Scan کردن سیستم با یک آنتی ویروس آپدیت شده درست میشه اما برای بازگرداندن عکس ها از نرم افزار Recover My Files استفاده کنید من 100% تظمین میکنم که بر میگردن

Tornado2800
03-03-2007, 11:50
سلام . همونطور که گفتین احتمالا ویروس باشه که با Scan کردن سیستم با یک آنتی ویروس آپدیت شده درست
که بعتون sYMANTECرو پیشنهاد می کنم
در مورد بازیافت راستش من چیزی تا حالا چیزایی که می خواستم رو باز نگردوند
اگه برنامه ی خوبی می دونی فرید جان بگو بهم

goldstar84
16-03-2007, 10:25
سلام ...
یه سری فایل encript شده روی یکی از درایوهای کامپیوترم بود که با عوض کردن ویندوزم خودم هم دیگه نمیتونم بازشون کنم ... ویندوزم xp sp2 هست ... تو رو خدا کمکم کنید

Gabana
16-03-2007, 11:53
ببين ..
راهش هست - منتها بايد سرچ كني تا پيداش كني با Cipher بلدي كار كني ؟
اگه سرچ نتونستي بگو برات توضيح بدم .
اين عبارت رو سرچ كن :
Windows Recovery Agent
يا Workgroup Recover Agent
تو كتاب Windiws XP Inside Out هم كامل توضيح داده اگه تونستي اين كتابو پيدا كن

mehdiney navaz
27-03-2007, 19:25
سلام من نسخه Getdataback 3.3 رو دانلود کردم اموزش صفحه اول با این نسخه مطابقت دارد؟
بعد من هاردی رو که 5 تا درایو به اسم های C .D .E .F.J بود رو تبدیل به دو درایو C.D کردم حالا میخوام اهنگ و عکسهایی که تو درایو F.J بود رو بازیابی کنم ایا میشه همون C رو بازیابی کنم ؟؟؟؟

enimonte
27-03-2007, 21:12
ممنون اتفاقا نیاز شدیدی به این نرم افزار داشتم

ya30n
28-03-2007, 10:44
ممنون اتفاقا نیاز شدیدی به این نرم افزار داشتم

پس برو حال كن
يعني اند برنامه هاست
خيلي عاليه
به داد من كه رسيد
40 گيگ اطلاعات رو برگشتوندم توي پي سي
يا حق

mehdiney navaz
28-03-2007, 20:45
من هاردی رو که 5 تا درایو به اسم های C .D .E .F.J بود رو تبدیل به دو درایو C.D کردم حالا میخوام اهنگ و عکسهایی که تو درایو F.J بود رو بازیابی کنم به چه صورت ریکاوری کنم ؟؟؟؟

اقا ماراهم دریابید :20:

borzou_one
28-03-2007, 21:05
سلام

فقطget data back برای من معجزه کرد یه درایوا که اشتباها فرمت کرده بودم کامل برگردوند .شاخ درآوردم .

alaodin1
29-03-2007, 00:38
سلام من نسخه Getdataback 3.3 رو دانلود کردم اموزش صفحه اول با این نسخه مطابقت دارد؟
بعد من هاردی رو که 5 تا درایو به اسم های C .D .E .F.J بود رو تبدیل به دو درایو C.D کردم حالا میخوام اهنگ و عکسهایی که تو درایو F.J بود رو بازیابی کنم ایا میشه همون C رو بازیابی کنم ؟؟؟؟

شما 1- با نرم افزار خاصی این کار را کرده اید یا هارد خود را fdisk کرده اید 2- فرمت درایو های جدید شما با فرمت درایوهای قبلی متفاوت است یا نه ؟
ولی باز به احتمال قوی شما باید درایو d را بازیابی کنید ولی احتمال بازیابی فایلهای شما بدلیل تبدیل درایوها کاهش پیدا میکند

mehdiney navaz
29-03-2007, 10:25
شما 1- با نرم افزار خاصی این کار را کرده اید یا هارد خود را fdisk کرده اید 2- فرمت درایو های جدید شما با فرمت درایوهای قبلی متفاوت است یا نه ؟
ولی باز به احتمال قوی شما باید درایو d را بازیابی کنید ولی احتمال بازیابی فایلهای شما بدلیل تبدیل درایوها کاهش پیدا میکند

سلام نه با سیدی خود ویندوز پارتیشنارو تغیر دادم .فرمت درایوا جدید ntfs هست .اون دو تا قبلی fat32 بودند .پس من باید d رو بازیابی کنم ؟؟؟

Geeksboy
30-04-2007, 17:29
سلام...من چند روز پیش یه سری فایلهام رو که توی یه پوشه دیگه بود رو اینطوری پاک کردم:
shift+delete
یعنی طوری که دیگه تو recycle bin نره...حالا چطوری اونارو با برنامه های ویندوز یا برنامه ی دیگه ای برگردونم؟
اگر dick clean up کرده باشم هم میتونم اونارو بر گردونم؟

mehdi_halla
30-04-2007, 23:05
سلام...من چند روز پیش یه سری فایلهام رو که توی یه پوشه دیگه بود رو اینطوری پاک کردم:
shift+delete
یعنی طوری که دیگه تو recycle bin نره...حالا چطوری اونارو با برنامه های ویندوز یا برنامه ی دیگه ای برگردونم؟
اگر dick clean up کرده باشم هم میتونم اونارو بر گردونم؟

شما میتونی یکی از برنامه های ریکاوری رو استفاده کنی. مثلا Easy recovery,angel ,recovery my file و ...
اگه فضای خالی توی درایوت باشه این کار با موفقیت انجام می شه. شک نکن!

Captain_Nemo
01-05-2007, 12:31
با سلام من بهت برنامه Magic Recovery Professional v رو پیشنهاد می کنم...
برای من هم سه سال پیش همچین اتفاقی افتاد و با این برنامه مشکلم حل شد.

nw_nk
01-05-2007, 20:36
درصد بازگشت اطلاعات بستگی به خیلی چیزها داره!

اطلاعات تو کدوم درایو بودن؟ چیزی تو درایو نوشته نشده؟ اطلاعات از چه نوعی هستن؟ و ...

اکثر برنامه های Recovery خوب عمل می کنن! (مثل Recover My Files) فقط بستگی داره که اطلاعاتت هنوز سالم مونده باشن یا نه!

راستی برنامه های فوق بهت نشون میدن که فایلهات تا چه حد قابل Recover هستن! خودت با توجه به نوع فایلها و .. تصمیم بگیر کدوم یکی هنوز ارزش Recover داره و کدوم یکی دیگه از دست رفته!

موفق باشی!

شما میتونی یکی از برنامه های ریکاوری رو استفاده کنی. مثلا Easy recovery,angel ,recovery my file و ...
اگه فضای خالی توی درایوت باشه این کار با موفقیت انجام می شه. شک نکن!

امید و روحیه دادن خوبه , ولی نه تا این حد!

Geeksboy
03-05-2007, 15:12
حالا از چه برنامه ای استفاده کنم؟

siavashjal
14-06-2007, 09:45
با توجه به اينكه دوستان زيادي درخواست نرم افزار براي بازيابي اطلاعات پاك شده داشتند من هم قوي ترين نرم افزار در اين مورد كه فايلهاي پاك شده وفرمت شده شما وحتي اگر هارد خود را fdisk هم كرده باشيد مي تواند فايلهاي شما را تا حد زيادي برگرداند .

بدون شك getdataback v2.31 بدون هيچ اغماضي در نوع خود بي نظير است من با بسياري از اين نوع نرم افزارها كار كرده ام ولي هيچكدام به پاي getdataback نمی رسد .
من فيلمي را كه يك سال ونيم پيش پاك كرده بودم با اين نرم افزار تا حد زيادي بازگرداندم .

نرم افزار Getdataback در دو نوع fat و ntfs مي باشد كه بستگي به فرمت هارد شما دارد كه fat32 است يا ntfs

نرم افزار getdataback fat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار getdataback ntfs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك getdataback fat32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك getdataback ntfs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نكته:درمورد كرك getdataback for fat بعد از كپي كردن فايل كرك فايل Run_This_Reg_First را نيز اجرا كنيد

جديدترين ورژن اين نرم افزار (getdataback v3.03)وكرك آن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{5A3A9B78-4A3E-4832-B85D-67B1A2DBC242}.htm
كرك:

Name: Noel Baker
Key: FZFGNDYGPIBCBY

لينكي كه براي دانلود برنامه گذاشتي كار نميكنه(ورژن قديمي )

لطفا يه جاي ديگه آپلود كن.

siavashjal
14-06-2007, 12:07

سلام

فايلت سالمه و دانلودش كردم.

از برنامه خوبت ممنون

siavashjal
14-06-2007, 12:08

سلام

فايلت سالمه و دانلودش كردم.

از برنامه خوبت ممنون

afsari
16-06-2007, 10:32
سلام
من یک فلدر از درایوم با حجم 7 گیگ پاک کردم و حالا می خوام یک سری از فایلهاشو بازیابی کنم اما با نرم افزار final reacovery و data recovery فقط می تونم فایلهای پاک شده از فلدرهای موجود در درایو رو ببینم . چطور میتونم تعدادی از فایلهامو ریکاور کنم؟

Kurosh
16-06-2007, 15:15
فکر کنم با Recover My Files برگرده

Jalal
16-06-2007, 15:28
سلام اینا آموزش ریکاوری هستن

shahinfarasystem
16-06-2007, 16:05
دوست عزیز سلام
نرم افزار های معروف easy recovery ,recover my files, R_studio هستند

شنیدم R_studio خیلی قویه ولی من خودم هرچی گشتم پیداش نکردم

:46: :46: :46:

nima tavakoli
17-06-2007, 12:58
اگر ممکنه نرم افزارش بگذارید( easy recovery ,recover my files, R_studio)

Jalal
17-06-2007, 15:34
اگر ممکنه نرم افزارش بگذارید( easy recovery ,recover my files, R_studio)

تو انجمن معرفی نرم افزار جستجو کنی چیزای خوبی پیدا می کنی

peyman_nn
17-06-2007, 18:34
سلام
من یک فلدر از درایوم با حجم 7 گیگ پاک کردم و حالا می خوام یک سری از فایلهاشو بازیابی کنم اما با نرم افزار final reacovery و data recovery فقط می تونم فایلهای پاک شده از فلدرهای موجود در درایو رو ببینم . چطور میتونم تعدادی از فایلهامو ریکاور کنم؟
اولا بستگی به ظرفیت هارد شما داره
دوما به محتوای فایلهایی که پاک کردید و به حجم اونا
به قول دوستان با recovery my file
اگه نشد و اینکه فایلهات خیلی مهمند باید با یه مرکز خدمات هارد تماس بگیری و اونا یه دستگاه های مختلفی دارند که ....

MeMri
20-06-2007, 15:55
سلام دوستان

من یک درایوم رو به اشتباه Fdisk (با خوده ویندوز ) کردم اون موقع فرمت درایوم Ntfs بود حالا شده Fat32 !به نظر شما چه جوری فایل رو برگردونم؟!!

خواهش می کنم جواب دهید خیلی ضروری هست

Mohsen6558
20-06-2007, 16:01
Get data Beck
خیلی خوبه یه موقع خیلی کمکم کرد بد جور گیر بودم

MeMri
21-06-2007, 15:02
این سریال ها که کار نمی کنه!

MeMri
22-06-2007, 12:48
جونه مادرتون کمک کنید من به سریالش خیلی احتیاج دارم

WooKMaN
22-06-2007, 13:03
GetDataBack For FAT 3.03

2.4MB

GetDataBack for NTFS 3.03

2.4MB

;)

ReZa DN
23-06-2007, 18:16
اصلا برنامه خوبی نیست برای من که هیچی رو درست حسابی بازیابی نکرد!!

god of war 2
23-06-2007, 20:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حتماً تاکنون برای شما اتفاق افتاده است که فایلی را به اشتباه پاک کرده باشید و یا در اثر بروز مشکلات نرم افزاری قسمتی از اطلاعات مهم شما پاک شده باشد.
به کمک برنامه DisckRecovery شما قادر به بازیابی انواع فایل های پاک شده از جمله: عکس ها، فایلهای ویدیوئی، Mp3 ها، ایمیل، اسناد، پرونده های صفحه گسترده، فایلهای سیستمی و ... از روی Hard drive, CD/DVD media, MP3 player, digital camera, memory card و یا دیگر وسایل انتقال اطلاعات خواهید بود.

به کمک این برنامه میتوانید فایل های پاک شده از داخل Recycle Bin را حتی بعد از پاک شدن قطعی نیز بازیابی کنید! همچنین قبل از بازگرداندن هر گونه فایلی میتوانید لیست فایلهای قابل بازیابی را مشاهد کنید و به انتخاب خود هر یک را بازیابی کنید. این برنامه همچنین توانایی بازیابی اطلاعات دیسک های فرمت شده را نیز قادر میباشد.
دانلود نرم افزار با حجم ۳.۷ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پاسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

god of war 2
23-06-2007, 20:07
حتماً تاکنون برای شما اتفاق افتاده است که فایلی را به اشتباه پاک کرده باشید و یا در اثر بروز مشکلات نرم افزاری قسمتی از اطلاعات مهم شما پاک شده باشد. به کمک این نرم افزار شما قادر به بازیابی انواع فایل های پاک شده از جمله: عکس ها، فایلهای ویدیوئی، Mp3 ها، ایمیل، اسناد، پرونده های صفحه گسترده، فایلهای سیستمی و ... از روی Hard drive, CD/DVD media, MP3 player, digital camera, memory card و یا دیگر وسایل انتقال اطلاعات خواهید بود.
به کمک این برنامه میتوانید فایل های پاک شده از داخل Recycle Bin را حتی بعد از پاک شدن قطعی نیز بازیابی کنید! همچنین قبل از بازگرداندن هر گونه فایلی میتوانید لیست فایلهای قابل بازیابی را مشاهد کنید و به انتخاب خود هر یک را بازیابی کنید. این برنامه همچنین توانایی بازیابی اطلاعات دیسک های فرمت شده را نیز قادر میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود نرم افزار با حجم ۵.۱ مگابایت
پاسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

god of war 2
23-06-2007, 20:09
برنامه کامل که کار هایی از جمله بازگردانی و ترمیم فایل ها را انجام می دهد . این برنامه کاری از کمپانی Ontrack هست:
کاربرد های نرم افزار:
- بازگردانی فایل های Delete شده در ویندوز.
- بازگردانی فایل هایی که در اثر Format کردن دریوار ها پاک شده اند.
- بازگردانی فایل هایی که در اثر انجام پارتیشن بندی حذف شده اند.
- ساختن دیسکت بوت برای بازگردانی فایل ها
- تعمیر و باز سازی و بازگردانی فایل های Word
- تعمیر و بازسازی و بازگردانی فایل های PowerPoint
- تعمیر و بازسازی و بازگردانی فایل های Access
- تعمیر و بازسازی و بازگردانی فایل های Excel
- تعمیر و بازسازی و بازگردانی فایل های Zip
- بازگردانی ایمیل های پاک شده موجود در Outlook و Outlook Express
- نمایش کابل ها و جامپر های متصل شده به کامپیوتر
- نشان دادن اندازه فایل های موجود در Hard شما
- نمایش و تست Partition
معرفی بعضی از قسمت های نرم افزار :
- Advanced Recovery
این قسمت همان طور که از اسمش معلوم هست قسمت پیشرفته Recovery هست.
- Deleted Recovery
این قسمت برای فایل هایی هست که شما اشتباهی آن ها را پاک کردید Shift + Delete
- Format Recovery
این قسمت مخصوص درایو هایی هست که Format شده است.
- Raw Recovery
این قسمت هر نوع فایل که انتخاب کنید را برای شما Recovery میکند.
- Resume Recovery
اگر در حین بازگردانی تصمیم گرفتید آن حالت مخصوص ذخیره بشود در اینجا می توانید Load اش کنید.
- Emergency Recovery
یک دیسکت Bootable که تا حدودی هم کار Recovery را انجام میدهد برای شما درست می کند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg
دانلود نرم افزار با حجم ۳۴.۴ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xe)

alaodin1
24-06-2007, 02:57
اصلا برنامه خوبی نیست برای من که هیچی رو درست حسابی بازیابی نکرد!!

هدف من از معرفی این نرم افزار در این تاپیک فقط جهت کمک کردن به دوستانی است که در این ضمینه به مشکل بر خورده اند ولی واقعا برای من جای تعجبه چرا بعضی از دوستان بدون اینکه کل تاپیک را مطالعه کنند و ببینند مشکل کجاست می نالند من با اکثر نرم افزارهای بازیابی به صورت حرفه ای کار کرده ام و باز هم میگم getdataback یه چیز دیگه است البته نرم افزارهای بسیار خوبی مثل ایزی رکاوری و مجیک رکاوری هم عملکرد خوبی دارند

MehranVB
22-08-2007, 08:27
خیلی جالب بود! به جرات می توانم بگویم در این چند ساله که با کامپیوتر کار می کنم، این شگفت آور ترین چیزی بود که در جلوی چشمانم ظاهر و برایم خیلی عجیب بود که این اطلاعات از کجا می آیند! پس ما باید به جای یک هارد چندین هارد ذخیره داشته باشیم!
البته تمام فایلها را هم نتوانست بازگرداند، اما باز هم خیلی عالی بود.

جا داره که از صاحب تاپیک یه قدردانی درست و حسابی بشه...

Jalal
25-08-2007, 17:35
اینم یه برنامه دیگه برای بازگردانی اطلاعات پاک شده

Digital ObjectRescue Pro 4.4.2.166

Digital ObjectRescue Professional recovers lost data from a whole host of multimedia devices - from digital cameras, audio recorders, MP3 & WMA players to PC, PDAs and mobile phones.

The program supports Hard Drives, CompactFlash cards (type I/II), IBM Microdrives, SmartMedia cards, MultiMedia cards (MMCs), Secure Digital (SD) cards, Memory Sticks and any other storage devices, with the addition of a wide-range file format support: DOC, XLS, ZIP, RAR, JPEG, AVI, MOV, MP3, WMA, WAV, etc.

ObjectRescue Pro features innovative recovery algorithms and contains advanced data recovery capabilities that allow you to search various file types including music files, images, video, documents, mail or just about anything. As you know, modern digital devices allow files to be erased and the space on the media reused.

So sometimes your data gets erased or crippled, either by physical damage to the media (e.g. a flash card crash), or because someone clicked the wrong button. Through momentary carelessness, valuable files can be lost in an instant. The media can also be bulk-erased or formatted, removing everything from the storage media. Of course you don't want to lose your priceless data. And there it is our ObjectRescue Pro is here to easily, quickly and absolutely reliably reconstruct the missing files.

Features
- Recovers deleted and corrupted files
- Recovers data from formatted media
- Recovers data from corrupted media
- Supports all formats of multimedia, archive and document files *
- Supports all formats of media used by digital devices
- Works with all digital devices and card readers
- Easy to use, intuitive wizard-driven interface
- Supports all Windows versions, including Windows® 95/98/ME and Windows® NT/2000/XP/2003
- and many more!

Supported Formats
Recovers all multimedia, archive and document file types:

CRW - Canon RAW file (.crw) ShockWave Flash (.swf)
Executable File (.exe) RAR (.rar)
PkZip, WinZip (.zip) MS Outlook (.pst, .oab, .dbx, .wab, .msg
MS Word (.doc, .dot, .asd) JPEG (.jpg, .jpeg, .jp2)
Bitmap (.bmp) MPEG (.mpg, .mpe, .mpeg, .mp4)
MP3 (.mp1, mp2, .mp3) AVI (.avi)
CODE

Jalal
28-08-2007, 13:38
Recover My Files v3.9.8.5727

Recover My Files data recovery software will recover deleted files emptied from the Windows Recycle Bin, or lost due to hard drive format, virus infection, unexpected system shutdown or software failure. It has full options to search Windows temporary folders and can even locate and recover files that have never been saved! Recover My Files data recovery software requires no special technical skill. It is compatible with Windows XP and works with FAT 12, FAT 16, FAT 32 and NTFS file-systems. Recover deleted files from Jaz, Zip disk, other remvable storage media and digital camera media. It will unerase, and recover deleted files with ease.

Recover My Files data recovery software will find any type of file, but includes specific support for more than 50 file types in the following broad categories:

* Recover deleted email;
* Recover deleted documents;
* Recover deleted archives;
* Digital Photo recovery;
* Recover deleted music and video.

CODE

sadeq280
28-08-2007, 13:48
این نرم افزار ها می تونند فایل های پاک شده از حافظه های فلش را برگردونند؟

Jalal
28-08-2007, 15:48
این نرم افزار ها می تونند فایل های پاک شده از حافظه های فلش را برگردونند؟
بله دوست عزیز بازیابی میکنه

Jalal
29-08-2007, 13:33
بازیابی فقط عکس :20:

PhotoRestorer v 2.1

PhotoRestorer allow easily recover deleted jpg-files from any type of digital photo cameras and flash drives.It is easy-to-use: plug flash-drive and press Start button! The program first scans storage media, locating all recoverable photographs. It then displays them as thumbnails. After you register the program, you will be able to save the recovered files to your hard drive.

Pass:wasp@warez-hr.org

amir00002
30-08-2007, 10:46
این هم لینک GetDataBack_for_FAT_and_NTFS_3.03 آخرین ورژنش

ashkan7756
01-09-2007, 06:10
سلام
کد آخری سریال نداشت لطفا با سریال باشه که نخواهیم تو یه تالار دیگه برا یه برنامه تازه ،یه بار دیگه درخواست سریال کنیم.
مرسی

marmolak kocholo
04-09-2007, 17:57
MediaRECOVER v.4.0.0.8sm ابزاری برای بازیابی فایل های صوتی و تصویری پاک شده
__________________________________________________ _________________________________

عکس ها و فیلم های شخصی و خانوادگی گاه دارای اهمیت فراوانی برای افراد می باشد. ارزش معنوی این گونه فایل ها در بسیاری از موارد برای هریک از کاربران بسیار زیاد می باشد و از دست دادن این گونه فایل ها برای کاربران بسیار ناراحت کننده و دردسر ساز می باشد. به عنوان مثال فکر کنید که بر اثر یک اشتباه در هنگام پارتیشن بندی هارد دیسک درایوی از هارد که فایل های تصویری و عکس های شما در آن قرار دارد پاک شود و فایل های شما نیز از بین برود. در هنگام بروز چنین مشکلاتی می بایست از فایل های پشتیبان ( Backup ) استفاده نمود. در صورتی که شما از قبل به فکر چنین مشکلاتی نبوده اید هم زیاد نگران نباشید. در این زمان می بایست از برنامه های بازیابی استفاده نمایید. نرم افزارهای زیادی برای بازیابی فایل های پاک شده از هارد موجود می باشد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که مختص بازیابی فایل های تصویری و در کل Media می باشد.

MediaRECOVER نام نرم افزاری حرفه ای برای بازیابی فایل های تصویری و عکس می باشد و در این نرم افزار با استفاده از ابزارها و امکانات متعدد می توان به راحتی اقدام به بازیابی فایل های مربوطه نمود. در این نرم افزار از ویژگی های متعددی می توان استفاده نمود. همچنین این نرم افزار از رابط گرافیگی کاربری بالایی برخوردار می باشد. همچنین در این نرم افزار می توان اقدام به بازیابی فایل های صوتی نیز نمود .

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- توانایی بازیابی فایل های صوتی پاک شده
- توانایی بازیابی فایل های تصویری و عکس پاک شده از سیستم
- دارای ابزار مختلف برای بازیابی به صورت دسته بندی شده
- توانایی مدیریت بر فایل های بازیابی شده
- نمایش فایل های قابل بازیابی به صورت لیست قبل از انجام عملیات اصلی بازیابی
و ...

شماره سریال: 00K5YK-Y6M2PA-8PMFA0-T89K9H

mohammadflash2006
04-09-2007, 22:13
خيلي خيلي مممنون

hamed1282
04-09-2007, 22:48
با تشكر من يه سري فايل ورد توي درايوي كه ويندوز نصب بود داشتم بعد از فرمت ونصب ويندوز همه اين فايلها فرمت شد مي خواستم ببينم با اين نرم افزارها كه معرفي شده مي توان فايلهاي از دست رفته را برگرداند در ضمن ويندوز رو هم دوباره در همون درايو قبلي نصب كردم اگه امكان داره راهنمايي كنيد

alaodin1
05-09-2007, 02:48
با تشكر من يه سري فايل ورد توي درايوي كه ويندوز نصب بود داشتم بعد از فرمت ونصب ويندوز همه اين فايلها فرمت شد مي خواستم ببينم با اين نرم افزارها كه معرفي شده مي توان فايلهاي از دست رفته را برگرداند در ضمن ويندوز رو هم دوباره در همون درايو قبلي نصب كردم اگه امكان داره راهنمايي كنيد

برای فایلهای word بهترین گزینه نرم افزار easy recovery است چون این نرم افزار فایلهای word شما را ترمیم میکند زیرا احتمال دارد که شما در فایلهای word خود با فونت یا کادر مخصوصی استفاده کرده اید که در نرم افزار word جدید شما این فونت و کادر وجود نداشته باشد .

Iman Bala
05-09-2007, 04:57
خیلی ها به چنین نرم افزار های نیاز دارند

معرفی این گونه نرم افزار ها لازم است
ممنون.

hamed1282
05-09-2007, 09:02
برای فایلهای word بهترین گزینه نرم افزار easy recovery است چون این نرم افزار فایلهای word شما را ترمیم میکند زیرا احتمال دارد که شما در فایلهای word خود با فونت یا کادر مخصوصی استفاده کرده اید که در نرم افزار word جدید شما این فونت و کادر وجود نداشته باشد .

دوست عزيز اگه امكان داره لينكش را هم بذاريد ممنون ميشم

ML2007
10-09-2007, 09:55
سلام
من می خواستم بدونم که این برنامه می تواند ایمج سی دی نرو که قبلا شیفت دیلیت پیدا کنه.
فایل های nrg هستش.
متشکرم.

alaodin1
10-09-2007, 15:00
سلام
من می خواستم بدونم که این برنامه می تواند ایمج سی دی نرو که قبلا شیفت دیلیت پیدا کنه.
فایل های nrg هستش.
متشکرم.

برتری این getdataback به اکثر نرم افزارهای بازیابی اینه که تمام اطلاعاتی که پاک شده را صرفنظر از فرمت اون نرم افزار بازیابی میکنه
در مورد سوال دوستمان هم که نرم افزار easy recovery را می خواستند در پستهای قبل لینکش را گذاشته ام

pedram_ashena
13-09-2007, 14:11
INFO

Download Links

Password: rslinks.org

hamed_12377
15-09-2007, 12:33
سلام . دستت درد نکنه برنامه خیلی خوبی بود . من دانلودش کردم و یه سری از فایلهایی که خیلی لازمشون داشتم و پاک شده بودند رو برگردوند . خدا خیرت بده !!!!!

shabgard
20-09-2007, 16:52
بروبکس بنظرتون بهترین این ها برای بازیابی عکس ازهارد با فرمت fat32 چیه؟ اگه بتونه فایل هارو با همون اسم دربیاره خیلی عالی میشه!!

hose
23-09-2007, 18:58
سلام
اگه یه موقع سیستم رو اف دیسک کرده باشی و دوباره از نوع پارتیشن بندی کرده باشی و نوع فرمت درایو رو عوض کرده باشید از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد

arash rashno
24-09-2007, 10:44
سلام به همه
من معمولا وقتی یکسری اطلاعاتم پاک میشه بدون اینکه سیستم رو خاموش کنم یکی از برنامه های بازیابی اطلاعات رو میریزم (easy recovery or get data back) ولی این برنامه ها تمام اطلاعات رو برنمی گردونند و اونهایی که هم بر میگردونند یا اصلا باز نمیشه یا خرابه خصوصا فایلهای doc , excel و ... و مخصوصا اگر فارسی باشند
من تمام حالتهای مختلف برنامه رو تست کردم نتونسته به نتیجه ای که میخوام برسند
به نظر دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟ -

alaodin1
24-09-2007, 12:11
سلام به همه
من معمولا وقتی یکسری اطلاعاتم پاک میشه بدون اینکه سیستم رو خاموش کنم یکی از برنامه های بازیابی اطلاعات رو میریزم (easy recovery or get data back) ولی این برنامه ها تمام اطلاعات رو برنمی گردونند و اونهایی که هم بر میگردونند یا اصلا باز نمیشه یا خرابه خصوصا فایلهای doc , excel و ... و مخصوصا اگر فارسی باشند
من تمام حالتهای مختلف برنامه رو تست کردم نتونسته به نتیجه ای که میخوام برسند
به نظر دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟ -

دوست عزیز اگر تاپیک را مطالعه کنید بد نیست در مورد این فایلها قبلا توضیح داده شده بهترین گزینه easy recovery است چون این نرم افزار تا جایی که من یادم هست در قسمت repair قابلیت تعمیر اینگونه فایلها را دارد
در ضمن اطلاعات شما پاک میشه یا پاک میکنید

arash rashno
24-09-2007, 13:57
دوست عزیز اگر تاپیک را مطالعه کنید بد نیست در مورد این فایلها قبلا توضیح داده شده بهترین گزینه easy recovery است چون این نرم افزار تا جایی که من یادم هست در قسمت repair قابلیت تعمیر اینگونه فایلها را دارد
در ضمن اطلاعات شما پاک میشه یا پاک میکنید
ممنون از جواب شما دوست گرامی
منظورم سهوا پاک شده هستش
مثلا من یه فایل excel داشتم که تماما فارسی بود با easy recovery دوباره برگشت تعمیر هم کردم ولی درست نشد حالا من یه سوال برام پیش اومد اینهمه تبلیغات میکنند بازگردادن اطلاعات 100 در 100 تضمینی با همین نرم افزارها هستش یا نرم افزارهای نایابی هستش که دست هر کسی نیست ؟؟؟
چون به نظر من این نرم افزارها هیچکدوم کارایی ندارند