PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درباره خرابی رم Z-Syber Zling Slot Fx

lahij_web
18-03-2008, 07:58
سلام . خسته نباشین همگی !
یه مشکلی برام پیش اومده . من یه پلیر زی سایبر از نوع Zling Slot Fx دارم . مدتیه که رم داخلیش ساپورت نمیشه .
وقتی USB رو وصل میکنم و درایوش ظاهر میشه توش کپی و دلیت و ... انجام نمیشه . موقع فرمتش هم پیغام No Format میده و نمیتونه فرمتش کنه . موقعی هم که روشنه فایل های روی رم داخلی رو اجرا نمیکنه .
یکی بهم گفت با نرم افزار روی خود سایت فرمتش کنی درست میشه . من گشتم تو سایت زی سایبر چیزی ندیدم .
دوستان میخوام ببینم کسی راه دیگه سراغ داره این پلیر ما درست شه تو عید دست مارو بگیره !؟ :5:
ممنونم .

seymour
18-03-2008, 09:58
مشکلی که مطرح کردین خیلی وقتها پیش میاد ... بخصوص در مارک هایی مثل زی سایبر ... مدل مورد نظر شما ، باید با یه فرمت برگرده به حالت عادی ... حالا شما میگی که نمیشه فرمتش کرد ... اولا - دقیقا اون پیام خطا چیه ؟ ... دوم - با یه کامپیوتر دیگه یا تحت داس سعی کن فرمتش کنی (fat ) ...

lahij_web
18-03-2008, 10:17
مشکلی که مطرح کردین خیلی وقتها پیش میاد ... بخصوص در مارک هایی مثل زی سایبر ... مدل مورد نظر شما ، باید با یه فرمت برگرده به حالت عادی ... حالا شما میگی که نمیشه فرمتش کرد ... اولا - دقیقا اون پیام خطا چیه ؟ ... دوم - با یه کامپیوتر دیگه یا تحت داس سعی کن فرمتش کنی (fat ) ...

سلام دوست عزیز .
راستش نمیشه گفت که فرمت نمیشه ... من با fat و از خود XP فرمتش کردم و مشکلی هم نبود . فرمت انجام شد و حتی میتونم توش فولدر ایجاد کنم و ... اما وقتی یه فایل ( حالا MP3 ) میخوام کپی کنم توش هنگ و Not Responding میده و بعد از چند دقیقه Error میده مرتبط با I\O و بعد پیغام دیگه ای میده که Path too Depth
:41:

toadstool
18-03-2008, 21:57
دوست عزیز این frameware ماله mp3 player منه ابن برنامه رو نصب کن بعد بازش کن و بعدش mp3 player رو وصل کن بعد از چند لحظه یه صفحه میاد که ورژن الان دستگاهت و ورژن برنامه رو نوشته اگر یکی بود بزن دوباره بریزه
احتمال زیاد درست میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mpeg
19-03-2008, 00:34
دوست عزیز من خودم دوتا ار این مدل دارم برای 1 کیش همچین مشکلی پیش آومد گیر میکرد هر کاری کردم اون خرابی درست نشد ولی اون یکی سریع با برنامه فرمت میکردم وفریمور میکردم دیدم این خراب بد گیر داده بردم نمایندگی تا ضد به سیستم فرمت شد اونجا تو نمایندگی همون کاری رو کرد که من خونه انجام دادم من حتی رو کامپیوتر دیگم تست کردم سالمه کارمیکرد فرمت میشد ولی خراب گیر میکرد فرمت نمیشد بعد از نمایندگی 1 سیدی جدید گرفتم تو لینک زیر پی دی اف فارسی روش نصب وهمچنین برنامه جدید رو که از گارانتی گرفتم دانلود کن 100 درست میشه فقط از رو بر چسب پشت دستگاه مدل دقبق رو ببین وبگو تا برنامه جدید رو آپلود کنم همراه با آموزش فارسی
Z-Syber Zling Slot Fx چی هستی مدل v2 هست

mpeg
19-03-2008, 00:43
منتها 9 مگه

toadstool
19-03-2008, 10:23
منتها 9 مگه

دوست عزیز فایلی که من لینک دانلودش رو گذاشتم هم همون V2 هست که از گارانتیش گرفتم

lahij_web
24-03-2008, 23:51
دوست عزیز من خودم دوتا ار این مدل دارم برای 1 کیش همچین مشکلی پیش آومد گیر میکرد هر کاری کردم اون خرابی درست نشد ولی اون یکی سریع با برنامه فرمت میکردم وفریمور میکردم دیدم این خراب بد گیر داده بردم نمایندگی تا ضد به سیستم فرمت شد اونجا تو نمایندگی همون کاری رو کرد که من خونه انجام دادم من حتی رو کامپیوتر دیگم تست کردم سالمه کارمیکرد فرمت میشد ولی خراب گیر میکرد فرمت نمیشد بعد از نمایندگی 1 سیدی جدید گرفتم تو لینک زیر پی دی اف فارسی روش نصب وهمچنین برنامه جدید رو که از گارانتی گرفتم دانلود کن 100 درست میشه فقط از رو بر چسب پشت دستگاه مدل دقبق رو ببین وبگو تا برنامه جدید رو آپلود کنم همراه با آموزش فارسی
Z-Syber Zling Slot Fx چی هستی مدل v2 هست

دوست عزیز من الان دارم فایل toadstool عزیز رو دانلود میکنم . مدل پلیر من V2 نیست و FX هست .
Zling Slot Fx
هرجور فرمت میشه اما مشکل کپی فایل همچنان پابرجاست . این پلیر رو هم تا فردا پس فردا نیاز دارم . موندم چیکارش کنم .
امیدوارم با برنامه ای که toadstool داد حل شه .

lahij_web
25-03-2008, 00:30
دوست عزیز این frameware ماله mp3 player منه ابن برنامه رو نصب کن بعد بازش کن و بعدش mp3 player رو وصل کن بعد از چند لحظه یه صفحه میاد که ورژن الان دستگاهت و ورژن برنامه رو نوشته اگر یکی بود بزن دوباره بریزه
احتمال زیاد درست میشه

دانلودش کردم .
وقتی روش کلیک میکنم یه کادر برای Initializing میاد و میگرده دنبال دستگاه اما پلیر من رو که به USB وصله نمیشناسه :41: یعنی هیچ اتفاقی نمیفته و همونجور سرچ میکنه .

toadstool
25-03-2008, 14:14
lahij_web جان اول نباید دستگاه رو وصل کنی اول برنامه رو نصب کن بعد برنامه رو باز کن وقتی که داره دنبال دستگاه می گرده
وصل کن خودش میشناسه

lahij_web
06-04-2008, 08:32
با نصب اون برنامه مشکل حل شد :20: ممنون toadstool عزیز :10:

lahij_web
30-11-2008, 14:07
سلام !
مشکل دیگه ای واسه همین پلیرم پیش اومده .
خوب بود ! اما دادمش به یکی از دوستان ( همین کارا رو میکنن دیگه چیزی آدم به کسی نمیده ! ) بعد که پسش آوردن موقع روشن شدنش و اجرای تراک میبینم که خود به خود رست میشه و دوباره از نو ...
مشکل شارژ هم نداره ... ویروسی هم نداره .
برای کسی پیش اومده ؟
ممنون

seymour
01-12-2008, 18:28
با همون روال نصب مجدد firmware مشکل حل نمیشه؟ .. دیگه راه اصلی اش همونه

lahij_web
02-12-2008, 13:08
با همون روال نصب مجدد firmware مشکل حل نمیشه؟ .. دیگه راه اصلی اش همونه

اون برنامه رو از رو Host حذف کرده . ندارمش .
ولی با یه فایلی که از خود سایت شرکت زی سایبر دانلود کردم چک کردم نشد .

کاش اون برنامه رو دوباره پیدا کنیم !

seymour
03-12-2008, 20:48
اون برنامه رو از رو Host حذف کرده . ندارمش .
ولی با یه فایلی که از خود سایت شرکت زی سایبر دانلود کردم چک کردم نشد .

کاش اون برنامه رو دوباره پیدا کنیم !
اینا بدردت نمی خورن ؟

lahij_web
06-12-2008, 13:39
اینا بدردت نمی خورن ؟

سلام !
برنامه SigmaTel MSCNMMC Audio Player رو دانلود کردم .
Player رو به USB وصل کردم و برنامه شروع کرد به فرمت کردن Player م . بعد که تا نصفه رفت پیغامی داد و برنامه متوقف شد . Player هم دیگه روشن نمیشه . چه موقعی که به USB وصله چه موقعی که همینجوری میخوام روشنش کنم .
اومدیم ابروشو درست کنیم زدیم چششم کور کردیم که ! :41::19::21: ( شوخی میکنم ! جدی نگیری یه وقت ! )

فکر نکنم دیگه راهی مونده باشه ! چون تا Player روشن نشه و با USB کار نکنه که نمیشه کاری کرد :41:

seymour
06-12-2008, 14:33
یعنی وقتی به usb وصل می کنی ، دستگاهت شناسایی اش نمی کنه ؟ ... بعنوان یه درایو ؟ ... توی device manager ؟ (حداقل بصورت اون علامت سوال زرد رنگ)

lahij_web
07-12-2008, 07:44
یعنی وقتی به usb وصل می کنی ، دستگاهت شناسایی اش نمی کنه ؟ ... بعنوان یه درایو ؟ ... توی device manager ؟ (حداقل بصورت اون علامت سوال زرد رنگ)

چه وقتی به USB وصل نیست و چه و.قتی که بهش مصلش میکنم اصلا ON نمیشه و خاموشه . بعد از اجرای اون برنامه یهو اینجوری شد .
قبلا که هم رم داخلی و هم رم خارجیش رو به عنوان درایو خیلی راحت میشناخت . مشکل اینه که یهو دیگه اصلا روشن نمیشه . چه وقتی قطعه چه وقتی به USB وصله .
وقتیم روشن نشه که USB نمیتونه بخونه Ram شو که . :41:

seymour
07-12-2008, 14:02
نه - سوال من اینه که آیا PC اصلا متوجه میشه که چنین دستگاهی بهش وصله ؟ ...درسته که دستگاهت روشن نمیشه ، من می خوام بدونم PC ات چه عکس العملی نشون میده ؟ ... متوجه میشه که یه وسیله ای وصل شده ، که حداقل بصورت یه علامت سوال زرد توی device manager نشونش بده ..

اگه جواب سوال بالا منفی باشه ، دیگه کاری از دست تو برنمیاد ...

mpeg
08-12-2008, 00:13
همه راه حل ها رو seymour بهت گفت در کل مشکل همین غریم ور لعنتی هست که بعضمی وقتها گیر بیخودی میده
ببین اگه با کمک دوستان مشکلت حل نشد اگه تهرانی برو خود گارانتی مهرگان ماشین با مترو هم میتونی بری از استگاه مترو 4 دقیقه پیاده راه هست لازم نیست که دستگاهت هم گارانتی داشته باشه اونجا 3 سوت برات اگه باحاشون صبحت هموهن موقع ردیفش میکن
در ضمن اگه تهران هم نستی تلفنی هم میتونی باهاشون مشکل رو در میان بزاری تلفنی بهت بگن چی کار کنی
در ضمن دستگاه تو چند مگه چون فریم ور این 4 گیگ های جدید با مدلهای قبلی فرق میکنه

lahij_web
08-12-2008, 00:31
نه - سوال من اینه که آیا pc اصلا متوجه میشه که چنین دستگاهی بهش وصله ؟ ...درسته که دستگاهت روشن نمیشه ، من می خوام بدونم pc ات چه عکس العملی نشون میده ؟ ... متوجه میشه که یه وسیله ای وصل شده ، که حداقل بصورت یه علامت سوال زرد توی device manager نشونش بده ..

اگه جواب سوال بالا منفی باشه ، دیگه کاری از دست تو برنمیاد ...

جوابت منفیه دوست من .
دقیقا منم جواب همین سوال رو دادم . نه تنها روشن نمیشه بلکه هیچ دستگاهی رو هم نمیشناسه سیستم .
من کاملا متوجه چیزی که شما میخوای نمیشم !
دقیقا وقتی سیستم دستگاهی رو میشناسه که روشن بودنش دیگه حتمی باشه !
دوربین دیجیتال و پلیر و ... همه تا وقتی روشن نشن که usb نمیشناستشون که عزیز .
فکر کنم به سلامتی این برنامه یه بلایی سر پلیر آورد . آخه مگه میشه یه برنامه بتونه پلیر رو به اصطلاح بسوزونه !؟

همه راه حل ها رو seymour بهت گفت در کل مشکل همین غریم ور لعنتی هست که بعضمی وقتها گیر بیخودی میده
ببین اگه با کمک دوستان مشکلت حل نشد اگه تهرانی برو خود گارانتی مهرگان ماشین با مترو هم میتونی بری از استگاه مترو 4 دقیقه پیاده راه هست لازم نیست که دستگاهت هم گارانتی داشته باشه اونجا 3 سوت برات اگه باحاشون صبحت هموهن موقع ردیفش میکن
در ضمن اگه تهران هم نستی تلفنی هم میتونی باهاشون مشکل رو در میان بزاری تلفنی بهت بگن چی کار کنی
در ضمن دستگاه تو چند مگه چون فریم ور این 4 گیگ های جدید با مدلهای قبلی فرق میکنه
راه حل ها رو یه بار رفته بودم !
صحبت مهرگان ماشین و ... هم نیست عزیز . من این پلیر رو 4 سال پیش گرفتم و گارانتیش فسیل شده .
رم روش نذاشتم . از همون 512 داخلیش استفاده ( میکردم ! )
حیف ... پلیر خوبی بود ! :41:
به خدا پشت دستمو داغ کنم دیگه چیزی به کسی بدم ! :41::19:

mpeg
08-12-2008, 02:03
پس مثل همین مدل مال منه مال منم 512 مگ هست ببین این مشکلی نیست که داری گندش میکنی برای خودت بهذ حال پیش میاد اگه هیچ کدوم جواب نداد برو گارانتی اگه با فلش حل شه که پلم ازت نمیگیرن همون موقم بهت میدن ولی اگه نیاز به تغویض قطعه بود پولش رو مگیرن در ضمن بازم میگم اصلا مهم نست که گارانتیت تموم شده
اگه تهرانی که دیگه غصه نداره فقط راه حل آخر همینه که گفتم
اینفد هم بیخودی گیر نده که گارنتیم تموم شده اه

lahij_web
08-12-2008, 10:29
اگه تهرانی که دیگه غصه نداره فقط راه حل آخر همینه که گفتم
اینفد هم بیخودی گیر نده که گارنتیم تموم شده اه

:31: نه دادا ! چه گنده کردنی ! ! !
فقط چون دومین باره که این مشکل ها براش پیش اومده و بار اول که تهران بودم و بردمش گارانتی و حلش نکردن . خودم اومدم خونه و با یه برنامه فرمت حلش کردم . اون برنامه رو گم کردم وگرنه ریسک اینجوری نمیکردم ! :27::21::5:

گیر ؟! گیر که مال پیچه عزیز من ! :11: به هر حال از راهنمایی هر دوی شما ممنونم . تهران نیستم و برام مقدور نیس پلیر رو ببرم شرکت .

seymour
08-12-2008, 12:45
جوابت منفیه دوست من .
دقیقا منم جواب همین سوال رو دادم . نه تنها روشن نمیشه بلکه هیچ دستگاهی رو هم نمیشناسه سیستم .
من کاملا متوجه چیزی که شما میخوای نمیشم !
ناراحت نباش دوست من ... داریم سعی می کنیم کمک کنیم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا وقتی سیستم دستگاهی رو میشناسه که روشن بودنش دیگه حتمی باشه !
دوربین دیجیتال و پلیر و ... همه تا وقتی روشن نشن که usb نمیشناستشون که عزیز .
اشتباهه ... مدارهای پردازش قریب به اتفاق این دستگاه ها و مدارهای حافظه شون ، مجزا هستن ... به این معنی که حتی اگه روشن نشه ، بشرط اینکه دستگاه دچار مشکل جدی نشده باشه ، PC شما می تونه با حافظه این مدلها ارتباط بگیره ---> firmware مناسب رو روشون نصب کنه --> مشکل حل بشه ...

ظاهرا مشکل دستگاه شما جدی تره ..

lahij_web
09-12-2008, 22:02
ناراحت نباش دوست من ... داریم سعی می کنیم کمک کنیم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشتباهه ... مدارهای پردازش قریب به اتفاق این دستگاه ها و مدارهای حافظه شون ، مجزا هستن ... به این معنی که حتی اگه روشن نشه ، بشرط اینکه دستگاه دچار مشکل جدی نشده باشه ، pc شما می تونه با حافظه این مدلها ارتباط بگیره ---> firmware مناسب رو روشون نصب کنه --> مشکل حل بشه ...

ظاهرا مشکل دستگاه شما جدی تره ..

نه ناراحت چرا دادا . شوخی میکنم اگه چیزی میگم ! میخوام دردم یادم بره ! :27:
---------
جدی ؟! چه جالب . نمیدونستم اینو / اما خب چرا پس قبلا هم وقتی دستگاه خاموش بوده اصلا شناسایی نمیشه ؟
دوربین دیجیتالم هم همینجوری . کلا همیشه باید روشن میشد تا شناسایی بشه .

seymour
10-12-2008, 15:27
جدی ؟! چه جالب . نمیدونستم اینو / اما خب چرا پس قبلا هم وقتی دستگاه خاموش بوده اصلا شناسایی نمیشه ؟
دوربین دیجیتالم هم همینجوری . کلا همیشه باید روشن میشد تا شناسایی بشه .
منم نگفتم همه ... قطعا حالت عکسش هم هست ... ضمن اینکه ارتباط داریم تا ارتباط ... گاهی لازمه که اصلا سخت افزاری این ارتباط برقرار بشه ...

حالا ایشالا حل بشه مشکل ...

lahij_web
15-12-2008, 21:38
سلام .
پلیر رو یکی از بچه ها برد تهران نمایندگی ... خبر رسیده که فلشش سوخته . البته این حرفیه که نمایندگی گفته . و البته برای تعویضش 18 هزار تومن هم هزینه شه . با این تفاسیر یه پلیر نو میگیرم . باید ببینم پیشنهاد دوستان اینجا چیه برای خرید یه پلیر خوب و در عین حال ارزان قیمت .

seymour
16-12-2008, 20:52
3-4 باری که من در جریان نمایندگی های زی سایبر بودم ، معمولا منصفانه رفتار کرده ان .. و اگه همینطور باشه ، طبیعتا نمی ارزه که اون رو تعمیر کنی ... بهتره یکی دیگه بگیری ...

jedivssith
03-01-2009, 12:25
درود

پلیر من Zling Slot Fx V2 هست و مشکلش اینه که وقتی با کابل USB به کامپیوتر وصل می کنم تا فرمتش کنم هیچ اتفاقی نمی افته و اگر هم خبری بشه پیغامی میاد که میگه نمی تونه فرمت کنه. پارسال هم این مشکل رو داشت بردم نمایندگی البته قبلا باز نمی کرد. ولی الان نه باز می کنه و نه فرمت میشه. از سایت زی سایبر هم یه برنامه گرفتم که اون هم بعد از نصب میگه باید به وب کانکت بشی.
راهی هست که مسئله حل بشه و برای دفعه های بعد خودم درستش کنم. چون زبان و موسیقی گوش می دم عجیب نیاز دارم

با سپاس فراوان
بدرود

seymour
03-01-2009, 16:04
اگه همچنان گارانتی داره ببر اونجا ... (چند ساله دستگاه رو داری ؟ ... موقع جدا کردن از PC ، گزینه safe remove رو رعایت می کنی؟... هرچند خیلی هم فرقی نداره و گذر زمان این دستگاهها رو توی دست انداز میندازه)

این یکی رو هم چک کن ببین چی میشه :

(باید اونجایی که نوشته Download Zoltrix Zling Slot FX V2 Firmware v.1.6
رو کلیک کنی و در صفحه بعدی اون کد چندحرفی رو وارد کنی تا دانلود شروع بشه)

jedivssith
03-01-2009, 22:55
اگه همچنان گارانتی داره ببر اونجا ... (چند ساله دستگاه رو داری ؟ ... موقع جدا کردن از PC ، گزینه safe remove رو رعایت می کنی؟... هرچند خیلی هم فرقی نداره و گذر زمان این دستگاهها رو توی دست انداز میندازه)

این یکی رو هم چک کن ببین چی میشه :

(باید اونجایی که نوشته Download Zoltrix Zling Slot FX V2 Firmware v.1.6
رو کلیک کنی و در صفحه بعدی اون کد چندحرفی رو وارد کنی تا دانلود شروع بشه)

درود

گارانتی تمام شده. بله همیشه برای جدا کردن وسایلی که با USB به سیستم وصل شدند گزینه Safe Remove را انجام می دم. که البته بعضی مواقع اخطار هم میاد که نمیشه که اون مواقع پلیر رو خاموش می کنم و بعد سیم جدا می کنم اما این دفعه نمی دونم چی شد. ظاهرا سالی یکبار اینطوری میشه. ممنون بابت درایور ببینم چطور میشه.

پاینده باشی
بدرود

seymour
04-01-2009, 19:37
دقیقا حرف درست همونی بود که گفتی : اینطور دستگاه ها ، سالی یه بار رو باید خراب بشن ... می دونی ، مثل یه گیتار می مونه که بالاخره حداقل سالی یه بار نیاز به کوک شدن داره (حالا در عمل باید خیلی بیشتر از اینها باشه - ولی در مثل مناقشه نیست!) ... قطعات سخت افزاری اینا (و حتی مدلهای باکیفیت تر) بالاخره 1 در 1000 دچار مشکل میشه و اونوقته که نیاز به نصب مجدد fw دارن ...

حالا چک کن ببین چی میشه ..

mehrdad.olfat
23-02-2009, 02:37
سلام.مدل پلیر منzcyber zling slot هستش متاسفانه دچار مشکل شده وقتی روشن میکنم فقط آرم zcyber میاد و بعد از 4 5 ثانیه خاموش میشه برای رفع این مشکل باد چیکار کنم؟ ضمنا من از لینکی که شما در پاسخ دوستان داده بودید flimware نصب کردم اما در هنگام سرچ نمیتوه دستگاه تشخیص بده باید چیکا کنم ممنون میشم کمکم کنید

mehrdad.olfat
23-02-2009, 09:32
سلام.پلیر من zcyber zling slot هستش متاسفانه وقتی روشن میکنم فقط آرم zcyber میاد و بعد ار 4 تا 5 ثانیه خاموش میشه برای حل این مشکل باید چیکا رکنم؟ضمنا از لینکی که داده بودین یعنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتم و firmware دان کردمو نصب کردم اما وقتی میخوام سرچ کنم هیچ دستگاهی شناخته نمیشه مراحلم درست انجام دادم ممنون میشم کمکم کنید

seymour
23-02-2009, 21:04
شما این کار رو تست کردی یا نه : دستت رو روی play نگه میداری (ببین بعد از چند لحظه چی میشه؟) ... بعد همونطور که هنوز دستت رو نگه داشتی وصل می کنی به Pc ... بعد از چند ثانیه هم دستت رو برمیداری (آیا اتفاقی روی PC یا صفحه نمایش دستگاه میفته یا نه؟) ... حالا دوباره تست کن ...

اگه نه ، انجام بده ، ببین واکنش دستگاه چیه ...

mehrdad.olfat
26-02-2009, 11:27
سلام. کاری که گفتید انجام دادم پیغامی که داد این بود که برای نصب درایو سیستم داره از فایلای update استفاده میکنه که این کارم انجام داد.اما به طور کل وقتی پلیرو به pc وصل میکنم قبل از اینکه درایو مربوطه بیاد یه پنجره ای باز میشه که میگه( یه مشکلی وجود داره با بعضی فایلا که سیستم به این منظور scan میکنه) که البته یه گزینه دیگه هم داره که بدون scan درایو باز میشه..که فقط از گزینه دومی برای باز شدن درایو باید استفاده کنم چون اگه اولی لنتخاب کنم درایو باز نمیشه یعنی نمیتونه scan .چون سیستم پیغام میده که ناتوانه از scan کردن.البته فقط یه فایل صوتی هست تو پلیرم که مشکل از اونه مطمئنا .اما نمیتونم درایو مربوطه رو فرمت کنم یا فایلو دیلیت کنم. به نظر شما چیکار کنم برای حذف کردن فایل یا فرمت کردنش؟ خلاصه این که داریو مربوط به پلیر فقط ظاهر میشه هیچ کاری روش نمیتونم بکنم.مشکل پلیرم به بار دیگه میگم که وقتی روشن میکن فقط آرمش میلد بعد خاموش میشه بعد از 4 تا 5 ثانیه.کمکه بزرگی میکنید اگه راهی بگید مرسی مرسی

seymour
26-02-2009, 13:54
شما اگه تهران هستی ، دستگاه رو ببر گارانتی ، با 3-4 تومن مشکل رو حل می کنن و شاید بهت بگن که اصلا مشکل چی بوده و در صورت تکرار راه حلش چیه .. خیلی از مشکلات این دستگاهها رو مثلا من خودم حضوری می تونم حل کنم ، ولی اینطوری از دور با توضیح و اینا ساده نیست ... (فرض کن یه نفر ویندوز دستگاهش به مشکل بخوره - و شما بخوای از طریق ای.میل مشکل رو حل کنی!)

بهرحال از این صفحه هم نرم افزار مربوط به دستگاهت رو پیدا کن و یه بار دیگه تست کن ... شاید مشکل از نرم افزار بوده :

mehrdad.olfat
27-02-2009, 09:58
سلام.آخه مسئله پولش نیست یه جوارئی خودم گیرم میخوام درستش کنم.فقط اگه ممکنه شما بگید به طور کل اگه یه سخت افزاری مثل دورین یا پلیر نصب بشه و درایوش بیاد حتی فایلاش. اما سیستم عامل نتونه روش عملی انجام بده مثل اینکه یه دفعه یه جورائی روی اون درایو یا فایل مورد نظر هنگ میکنه .معمولا چیکار میکنن؟اگه بگید ممنون میشم .راستی من سیستم عاملم ویستا هستش و خیلی مشکل هم دارم با بعضی از برنامه های دیگه سوالم که کردم از پشتیبانی یا جواب نداده یا گفته به خاطر امنیت بالای این سیستم عامل. به نظر شما ممکنه از سیستم عاملم باشه به نظرتون سیستم اکس پی نصب کنم ممکنه مشکله منو در رابطه با پلیرم بر طرف کنه؟

seymour
27-02-2009, 15:49
درسته ، می تونه بخاطر ویستا باشه که همه اش با بحث درایور و پیکربندی قطعات مشکل داره ... حتما روی یه pc دیگه با سیستم عامل xp چک کنش ...

mehrdad.olfat
29-03-2009, 10:42
سلام.اولا ممنون از اینکه کارمو را انداختید. من پلیرم زی صایبر زلینگ که روشن نمیشد که با نصب فرم ویری که لینکشو گذاشتید تونسم ردیفش کنم مرسی.اما مشکلی که دارم اینکه من یه رم کارت دارم که وقتی میزارم تو پلیر کلا دستگاه سرعتش کم میشه ووقتی به pc نصب میکنم درایوهای رم دستگاه و رم کارت با خیلی تاخیر میاد و درایو رم کارت اصلا باز نمیشه و حتی بعضی اوقات با اینکه داریو رم کارت میاد روش کلیک میکنم پیغام داده میشه که دیسکی وجود ندارد.اینو میدونم که باد رم کارتو فرمت کنم .چو تمام بدبختی دستگاه مطمئنا از همینه.برای فرمتش باید چیکار کنم؟ چون گقتم با اینکه درایوش ظاهر میشه اما نمیتونم کاری کنم.چه باید کرد؟؟؟؟؟؟

mehrdad.olfat
29-03-2009, 10:44
سلام.اولا ممنون از اینکه کارمو را انداختید. من پلیرم زی صایبر زلینگ که روشن نمیشد که با نصب فرم ویری که لینکشو گذاشتید تونسم ردیفش کنم مرسی.اما مشکلی که دارم اینکه من یه رم کارت دارم که وقتی میزارم تو پلیر کلا دستگاه سرعتش کم میشه ووقتی به pc نصب میکنم درایوهای رم دستگاه و رم کارت با خیلی تاخیر میاد و درایو رم کارت اصلا باز نمیشه و حتی بعضی اوقات با اینکه داریو رم کارت میاد روش کلیک میکنم پیغام داده میشه که دیسکی وجود ندارد.اینو میدونم که باد رم کارتو فرمت کنم .چو تمام بدبختی دستگاه مطمئنا از همینه.برای فرمتش باید چیکار کنم؟ چون گقتم با اینکه درایوش ظاهر میشه اما نمیتونم کاری کنم.چه باید کرد؟؟؟؟؟؟

mehrdad.olfat
29-03-2009, 15:15
ببخشید من از شما جوابی ندیدم.فقط سوالم هستش ممنون میشم جواب سوالمو بدید

seymour
01-04-2009, 14:44

ببخشید من از شما جوابی ندیدم.فقط سوالم هستش ممنون میشم جواب سوالمو بدید
من چند روزی مسافرت بودم .. ببخشید ..

خب به سلامتی مشکل اصلی حل شد ...

رم کارتی که میذاری چه مدلیه ؟ ... آیا رم دیگه ای رو تست کردی ؟ ... برای فرمت کردن حافظه می تونی از خود pc استفاده کنی .... با استفاده از رم-ریدر ها ... اگه نداری می تونی خیلی راحت بخری اش یا اگه نمیخوای/نمی تونی هزینه کنی ، ببری به یکی از این مغازه ها و بخوای واسه ات فرمتش کنه ... (مغازه های لوازم جانبی pc و حتی موبایل از این کارا می کنن - فوقش 1000 تومن می خواد بگیره ؛ جهنم!)

mehraz23
09-03-2013, 15:37
دوستان تروخدا فرم ویری که واسه فرمت ام پی تری با مدل
zcyber(zling fx slot
هست رو از چه لینکی دانلود کنم؟
تروخدا کمک :(

sara100
20-11-2013, 09:33
سلام دوستان گلم اگر امکان داره فایل فریمور
Z-Syber Zling Slot Fx ورژن 2.521 را برایم قرار بدهید چون فریمور پلیرم پریده و الان اصلا صفحه اش بالا نمیاید....

ELSIN
20-11-2013, 21:33
سلام سارا خانم
شما باید این جا مطرح کنید تا دوستان کمک کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouur
14-01-2015, 01:28
سلام
ببخشید منیه مشکلی داشتم اونم این که وقتی رم رو داخل mp3 player قرار میدم هنگ میکنه و دیگه نمیشه باهاش کار کرد
خاموشم که میکنم دیگه روشن نمیشه باید حتما رم رو از توش بردارم
به نظرتون باید چیکار کنم؟ :/
مدله Zling slot fx v2