PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح هاي : مهران

Mehran NZ
18-03-2008, 00:53
در این تاپیک قراره که عکسهایی رو که خودمون توسط برنامه هایی مثل photoshop , corel draw ,ill ustrator ,...... درست می کنیم رو قرار بدیم
البته یه خواهشی هم از دوستان دارمو اون اینه که عکسهای خامی رو که با اون عکس نهایی رو مونتاژ کردیم رو بصورت فایل rar قرار بدیم این طوری ایده هایی که در عکسها بکار رفتن بهتر منتقل می شن و اگه کسی بخواد یه کار مثل همون کار درست کنه با مشکل کمبود عکس مواجه نمی شه دیگه با خودتون:46:

Mehran NZ
18-03-2008, 00:58
خیل خوب اول از همه خودم شروع می کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لینک عکسهای استفاده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed kmss-D
19-03-2008, 11:16
سلام...

دوست عزيز، يه همچين تاپيكي نياز نيست، چون دوستان و كاربران براي آثار خودشون تاپيك جدا دارن.
شما هم بهتره تاپيكي براي خودتون داشته باشين تا كاراتون رو اونجا بزارين.
نام تاپيك رو ويرايش ميكنم.

ممنون.
موفق باشي♥♥♥

hadi665
19-03-2008, 11:45
دوست عزیز این کارت خوب شده
اما یکمی ترکیبیه به نظره من یکم رو بکگرندش بیشتر کارشه و بجاش از عکسای زیادی استفاده نشه بهتره
.
منتظر کارای زیبای دیگت هستیم
.
ممنون

Mehran NZ
19-03-2008, 12:50
سلام...

دوست عزيز، يه همچين تاپيكي نياز نيست، چون دوستان و كاربران براي آثار خودشون تاپيك جدا دارن.
شما هم بهتره تاپيكي براي خودتون داشته باشين تا كاراتون رو اونجا بزارين.
نام تاپيك رو ويرايش ميكنم.

ممنون.
موفق باشي♥♥♥
اهان این و بذارید روی کم تجربگیم توی این بخش!! پس اگه کار دیگه ای کردم توی همین تاپیک می ذارم
ممنون

دوست عزیز این کارت خوب شده
اما یکمی ترکیبیه به نظره من یکم رو بکگرندش بیشتر کارشه و بجاش از عکسای زیادی استفاده نشه بهتره
.
منتظر کارای زیبای دیگت هستیم
.
ممنون

مرسی به نکته خوبی اشاره کردی
فکر کنم بدونم منظورت چیه همون دو تا اسبه که دارن دعوا می گیرن درسته؟
راستش خودمم متوجه شدم
اونا باید حذف بشن و روی اون قصر هم بیشتر کار بشه و یه راهی هم گذاشته بشه نشون بده که اون اسب بالدار از توی قصر داره میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/yes.gif
ایشالله روی کار بعدیم بیشتر وقت می ذارم