PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Outlook Express در ویستا

Sub007
17-03-2008, 13:57
سلام
یه نکته کوچیک: اگه شما هم مثل من با outlook express 2003 حال می‌کردید ولی الآن که ویستا نصب شده نمی‌دونید چطوری این برنامه رو توی ویستا اجرا کنید، کافیه برنامه Windows Mail رو که به طور پیش‌فرض بر روی ویستا نصب میشه رو اجرا کنید.

طبق گفته مایکروسافت، Windows Mail همون Outlook Express هست با امکانات بیشتر.

برای اطلاعات بیشتر به Where is Outlook Express? در راهنمای ویندوز ویستای خود مراجعه نمایید.

SuB
17-03-2008, 14:16
سلام
یه نکته کوچیک: اگه شما هم مثل من با outlook express 2003 حال می‌کردید ولی الآن که ویستا نصب شده نمی‌دونید چطوری این برنامه رو توی ویستا اجرا کنید، کافیه برنامه Windows Mail رو که به طور پیش‌فرض بر روی ویستا نصب میشه رو اجرا کنید.

طبق گفته مایکروسافت، Windows Mail همون Outlook Express هست با امکانات بیشتر.

برای اطلاعات بیشتر به Where is Outlook Express? در راهنمای ویندوز ویستای خود مراجعه نمایید.

سلام
ورود شما رو به p30world تبریک وگوئم!!!!!!

خیلی به این مطلب نیاز داشتم. اینجا اینقدر سرعت اینترنت پایین هست که باید اینترنت رو التماس کرد تا گوگل باز بشه!!!!:18: برای همین نیاز شدیدی به outlook داشتم که شما این برنامه رو معرفی کردید.

فقط یک سوال: Window mail در همه نسخه‌های ویستا موجود هست یا نه؟ من الان دسترسی به ویستا ندارم. ویستایی که می‌خوام باهاش کار کنم، نسخه Home Basic هست (ویندوز اصلی لپ‌تاپ)

Sub007
17-03-2008, 23:22
منم خودم همین نسخه از ویستا رو دارم که شما میگی.
من که نرم افزار Windows Mail رو همراه با این ویندوز ویستا دارم.شما هم اگه اونطور که میگی ویستات اصل باشه پس مشکلی نداری.برو باهاش حال کن.اما نمیدونم این نرم افزار روی نسخه های دیگه ویستا هست یا نه.
باید بگردم تا بتونم بهتون جواب بدم

modernamir
18-03-2008, 17:33
اگر از ویندوز میل خوشتان می آید (مثل من)، بهتره نسخه پیشرفته اونو یعنی Microsoft Windows Live Mail رو استفاده کنید. این برنامه در حقیقت نسخه پیشرفته تر ویندوز میل با امکانات بیشتر و اینترفیس بهتره. مهمترین چیزی که من ازش خوشم اومد اینه که دیگه مثل ویندوز میل، برای تمام اکانتهای ایمیل از یک دسته پوشه استفاده نمی کنه، بلکه برای هر اکانت، اشتراک جداگانه ای داره. به علاوه می تونه خودشو با Windows Live همزمان کنه و اطلاعات رو به اون بفرسته و دریافت کنه.
این برنامه جزئی از Windows Live است. من اونو اینجا آپلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر خودتون بخواهید اونو دانلود کنید، این برنامه ها از روی اینترنت نصب می شن و نمی تونید اونها رو برای استفاده بعدی ذخیره کنید مگر اینکه برید اونجایی که برنامه نصب، فایلها رو از اینترنت دانلود می کنه و بعد فایلها رو به جای دیگری کپی کنید.

SuB
24-03-2008, 19:37
راستش ظرفیت Microsoft Windows Live Mail برای من که از dialup استفاده می‌کنم، زیاد هست. برای همین به برنامه Windows Mail قناعت می‌کنم.

فقط یه سوال در مورد برنامه Windows Mail دارم.
قبلاً در برنامه Outlook برای اینکه کسی به ایمیلهای من دسترسی نداشته باشه از identity استفاده می‌کردم ولی انگار این امکان در windows mail وجود نداره که identity جدید تعریف کنیم و برایش رمز عبور بزاریم. اگه ممکنه من رئو راهنمایی کنید.

modernamir
24-03-2008, 23:36
در ویندوز میل دیگه خبری از Identity نیست، اگر می خواهید ایمیلهای شما از کاربران دیگر کامپیوتر جدا باشد، هرکدام باید یک Username جدا برای ویندوز ویستا داشته باشید. گزینه Identity که در منوی FIle وجود داره امکان جدا کردن ایمیلهای وارد شده از آوت لوک اکسپرس را درون Usernameها را می دهد.

SuB
25-03-2008, 00:00
در ویندوز میل دیگه خبری از Identity نیست، اگر می خواهید ایمیلهای شما از کاربران دیگر کامپیوتر جدا باشد، هرکدام باید یک Username جدا برای ویندوز ویستا داشته باشید. گزینه Identity که در منوی FIle وجود داره امکان جدا کردن ایمیلهای وارد شده از آوت لوک اکسپرس را درون Usernameها را می دهد.

اینکه خیلی بده. راه دیگه‌ای وجود نداره؟ برای جلوگیری از این کار باید دائماً یوزر رو عوض کرد و این زیاد خوش‌آیند نخواهد بود!

modernamir
25-03-2008, 00:16
اینکه خیلی بده. راه دیگه‌ای وجود نداره؟ برای جلوگیری از این کار باید دائماً یوزر رو عوض کرد و این زیاد خوش‌آیند نخواهد بود!

دیگه وضعیت اینجوریه، مایکروسافت سعی کرده تا حد امکان سطح امنیتی ویستا رو بالا ببره، اما عوض کردن یوزر چندان هم سخت نیست، من خودم یک یوزر عمومی دارم و یک یوزر شخصی، کارهای عادیم رو با یوزر عمومی و کارهایی که کسی نباید به اونها دسترسی داشته باشه رو با یوزر شخصی. به خصوص با این کار می تونم از مزیت رمزگذاری فایلها توسط خود ویستا هم استفاده کنم. برای اینکه مشکل وقت هم نباشه، معمولاً سوییچ می کنم بین یوزرها نه لوگ آف.

SuB
25-03-2008, 14:01
دیگه وضعیت اینجوریه، مایکروسافت سعی کرده تا حد امکان سطح امنیتی ویستا رو بالا ببره، اما عوض کردن یوزر چندان هم سخت نیست، من خودم یک یوزر عمومی دارم و یک یوزر شخصی، کارهای عادیم رو با یوزر عمومی و کارهایی که کسی نباید به اونها دسترسی داشته باشه رو با یوزر شخصی. به خصوص با این کار می تونم از مزیت رمزگذاری فایلها توسط خود ویستا هم استفاده کنم. برای اینکه مشکل وقت هم نباشه، معمولاً سوییچ می کنم بین یوزرها نه لوگ آف.

خودم هم سوییچ می کنم اما بازهم به درد من نمی خوره.

به هر حال ممنون