PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو کارت گرافیک 1520

naeemtop
16-03-2008, 14:12
سلام
من 1520 دارم وقتی بازی gears of war رو اجرا می کنم نوشته میشه اگر درایو شماره فلان رو نصب کنی بازی بهتر اجرا میشه من دست نمیزنم چون نمیدونم میخواستم بدونم اگه درایو جدید رو نصب کنم ممکنه مشکلی هم بوجود بیاد؟
بعد اینکه درایوی که میگه gears of war روش بهتر اجرا میشه جدید تر از درایو دستگاهم هست یا اینکه فقط واسه gears of war بهتر کار می کنه؟

ممنون

REGISTERED USER
16-03-2008, 23:10
همیشه درایور گرافیکت رو آپدیت نگه دار ... باید ببینی چی هست گرافیکت

SONO
23-09-2008, 17:59
همیشه درایور گرافیکت رو آپدیت نگه دار ... باید ببینی چی هست گرافیکت

سلام

ببخشید که سوالهای ناشیانه می پرسم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 -چطور میتونم درایورهامو آپدیت کنم؟
2-این درایورها رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
3-کدوم درایورها رو باید دانلود کنم... گرافیک ؟ صدا؟و...
4-)آیا در زمان آپدیت کردن درایورها به سی دی های راه انداز( همون 5-6 سی دی که روز خرید لپتاپ بهمون دادن)
نیاز داریم یا خیر؟
5-چند وقت یکبار باید درایورها رو آپدیت کنم؟

ضمنا مدل لپتاپ من اینه:
Model : Dell Inspiron 1520
CPU : 2.2 Ghz
VGA : GeForce 8600
RAM : 2
Cache : 4 MB
VISTA HOME BASIC
32Bit
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
24-09-2008, 15:50
1 -چطور میتونم درایورهامو آپدیت کنم؟
2-این درایورها رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
3-کدوم درایورها رو باید دانلود کنم... گرافیک ؟ صدا؟و...
4-)آیا در زمان آپدیت کردن درایورها به سی دی های راه انداز( همون 5-6 سی دی که روز خرید لپتاپ بهمون دادن)
نیاز داریم یا خیر؟
5-چند وقت یکبار باید درایورها رو آپدیت کنم؟

1- نصب جدیدترین ورژن درایورها از سایت سازنده قطعات مثل گرافیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یا رجوع به سایت سازنده و دریافت جدیدترین پچ ها مثلا آپدیت ریورژن بایوس و ...

2- گفته شده ... در سایت سازنده قطعات یا سازنده نوت بوک با انتخاب مدل دقیق مورد نظر (اینجا بیان شده ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- هر چی که آپدیت شده باشه

4- خیر ... اگر درست باشه اصلا خودش درایور و آپدیت هست و اون سی دی ها که نسخه قدیمی هستند نیازی نیست

5- هر وقت براش اومده باشه !!!