PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید مموری برای نوکیا 3110c

feri_1054
16-03-2008, 12:39
سلام دوستان عزیز
چند روزی هست که گوشی نوکیا 3110c خریدم ، چون حافظه ی داخلی گوشی فقط 9 مگابایت هستش ، نیاز پیدا کردم که مموری کارت براش بخرم ، وقتی به یه مغازه موبایل فروشی رفتم ، گفت که باید از حافظه ی 512 مگ استفاده کنی ، چون حافظه ی یک گیگ برای 3110c ایجاد مشکل میکنه!!!
حالا از شما دوستان عزیز میخام راهنماییم کنید که چه حافظه یی بگیرم ؟ 512 مگ یا یک گیگ ؟ آیا این درسته که حافظه ی یک گیگ برای 3110c ایجاد مشکل میکنه؟؟
ضمنا ، حافظه ی یک گیگ رو 15000 تومان (با گارانتی) و حافظه ی 512 مگ رو 11000 تومان (با گارانتی) میفروشند! به نظرتون قیمتها درستند؟ سایت اینترنتی میشناسید که مموری کارت رو بشه با کارتهای شتاب ازشون خرید و قیمتهاش پایین تر باشه؟؟:20:
مرسی که کمکم میکنید:46:

dj4mix
16-03-2008, 13:52
راست میگه مشکل منم هست
منم یک همچین مشکلی داشتم به من گفتن 1 گیگ خوب نیست

نکته دوم اینکه گوشی من مموری کوچک (micro ) میخوره

ولی هر موقع به کامپیوتر وصلش میکنم عزا میگیرم

چون سرعت کامپیوترو میگیره و بیشتر اوقات مجبور میشم دکمه ریست بزنم

سرعت تبادل انتقالات به شدت پایینه بطوری که وقتی یک عکس 100 KB رو میخوام از گوشی به هارد یا برعکس کات یا کپی کنم 10 دقیقه طول میکشه و بعضی وقتا وسطش اررور میده

علتش چیه ؟

همه مموری ها اینجورین ؟

یکی از دوستلن اریکسون داره که مموری بزرگ میخوره و این مشکل و نداره

کسی میتونه کمک کنه ؟

Nabakhshoode
16-03-2008, 21:02
سلام دوستان عزیز
چند روزی هست که گوشی نوکیا 3110c خریدم ، چون حافظه ی داخلی گوشی فقط 9 مگابایت هستش ، نیاز پیدا کردم که مموری کارت براش بخرم ، وقتی به یه مغازه موبایل فروشی رفتم ، گفت که باید از حافظه ی 512 مگ استفاده کنی ، چون حافظه ی یک گیگ برای 3110c ایجاد مشکل میکنه!!!
حالا از شما دوستان عزیز میخام راهنماییم کنید که چه حافظه یی بگیرم ؟ 512 مگ یا یک گیگ ؟ آیا این درسته که حافظه ی یک گیگ برای 3110c ایجاد مشکل میکنه؟؟
ضمنا ، حافظه ی یک گیگ رو 15000 تومان (با گارانتی) و حافظه ی 512 مگ رو 11000 تومان (با گارانتی) میفروشند! به نظرتون قیمتها درستند؟ سایت اینترنتی میشناسید که مموری کارت رو بشه با کارتهای شتاب ازشون خرید و قیمتهاش پایین تر باشه؟؟

به هیچ وجه با حافظه ی 1 گیگ مشکل نداره ! من حافظه ی 1 گیگ مارک کینگستون گرفتم ( حدود 5 ماه پیش ) قیمتشم 14 تومن بود ! طبقه پایین علائدین همه اکثر مغازه ها دارن قیمتاشونم فرق اونچنانی نداره !
سعی کن مارکایه معتبر بگیری ! هر چند من برای 5700 ( گوشی قبلیم ) یه گیگ با یه مارک بی نام و نشون ( از همین چینی های تقلبی ها ) گرفتم و هیچ مشکلی پیش نیومد ولی به هر حال توصیه میکنم مارکایه معتبر بگیرید که به مشکل نخورید .

است میگه مشکل منم هست
منم یک همچین مشکلی داشتم به من گفتن 1 گیگ خوب نیست

نکته دوم اینکه گوشی من مموری کوچک (micro ) میخوره

ولی هر موقع به کامپیوتر وصلش میکنم عزا میگیرم

چون سرعت کامپیوترو میگیره و بیشتر اوقات مجبور میشم دکمه ریست بزنم

سرعت تبادل انتقالات به شدت پایینه بطوری که وقتی یک عکس 100 KB رو میخوام از گوشی به هارد یا برعکس کات یا کپی کنم 10 دقیقه طول میکشه و بعضی وقتا وسطش اررور میده

علتش چیه ؟

همه مموری ها اینجورین ؟

یکی از دوستلن اریکسون داره که مموری بزرگ میخوره و این مشکل و نداره

کسی میتونه کمک کنه ؟

شما مموریتو فرمت کن ! (قبلش اگه اطلاعات مهمی روش داری یا فایلهایی با بلوتوث گرفتی یا ... رو یه بکاپ بگیر ازشون ) ... بعدش دوباره با مینی یو اس بی به کامپیوتر وصلش کن اگه بازم مشکل داشت احتمالا مشکل از مموریته !
من الان مموری 1 گیگ کینگستون دارم بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه ! سرعت انتقال دیتاشم تا جایی که یادمه یه چیزی تو مایه های 1 مگ در ثانیه هستش که مقدار مناسبیه ( از W810 که قبلا داشتم بیشتره ) !
تا جایی که میدونم توانایی میکرو اس دی در سرعت انتقال اطلاعات از مموری استیک دیو ( همین مموری های قدیمی سونی که به قول شما بزرگ هم بودن) بیشتره !
البته سونی الان 2 سالی هست از مموری M2 استفاده میکنه که هم سرعت بالای انتقال دیتا داره و هم سایز مناسبی داره !