PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟

Mohsen khan
16-03-2008, 11:16
سلام دوستان
در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟.
من با چند فرمت تست كردم حجم خروجي زياد مي شد
مثلا براي Dvix و يا Avi چه تنظيماتي بزارم تا حجم كار زياد نشه ؟

ممنون
محسن

power2e
16-03-2008, 22:58
سلام دوستان
در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟.
من با چند فرمت تست كردم حجم خروجي زياد مي شد
مثلا براي Dvix و يا Avi چه تنظيماتي بزارم تا حجم كار زياد نشه ؟

ممنون
محسن

سلام
شما بهتره به جای استفاده از avi که هر ساعتش نزدیک 10gb حجم میبره از فرمت mpeg و
tempelate ----> pal-dvd(5.1 chn audio)o استفاده کنید تا حجم کمتر و کیفیت خوبی داشته باشید
برای کمتر شدن از این مقدار حجم میتوانید از mpg تمپلیت pal-vcd هم استفاده کنید

Mohsen khan
17-03-2008, 14:26
سلام
شما بهتره به جای استفاده از avi که هر ساعتش نزدیک 10gb حجم میبره از فرمت mpeg و
tempelate ----> pal-dvd(5.1 chn audio)o استفاده کنید تا حجم کمتر و کیفیت خوبی داشته باشید
برای کمتر شدن از این مقدار حجم میتوانید از mpg تمپلیت pal-vcd هم استفاده کنید
ممنون
خود Divx چطور
چون بعضيهاشون فيلم چند ساعته اش فقط 700 مگا بايته

ممنون
محسن

power2e
17-03-2008, 20:24
ممنون
خود Divx چطور

ممنون
محسن
یولید مدیا به تنهایی نمیتونه avi divx بگیره برای این کار باید divx pro codec رو سیستمت نصب باشه در این صورت save as را روی همان microsoft avi قرار بده روی options کلیک کن در پنجره باز شده به تب avi برو
compression را در حالت divX pro قرار بده بر روی configure کلیک کن در پنجره باز شده با تنظیم سایز ,حجم هم تغییر میکند تغریبا تو سایز مساوی avi های معمولی 1/13 حجم رو داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javad_Ed
17-03-2008, 20:29
ممنون
خود Divx چطور

ممنون
محسن
سلام اونی که power 2e عزیز گفت خیلی خبه در ضمن اگه بخواین در vcd اجرا بشه باید mpeg تبذیل کنید
بزای divx هم در option ش فکر کنم روی home teater بزارید فکر کنم کم بشه ولی کیفیت mpeg بهتره
تست کنید
اونا dvd رو به divx یا xvid تبدیل میکنند
اگ میخواین فیلم تبدیل کنید همون xvid خوبه
آموزشش بوسیله نرم ازار AutoGk
در این تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یکی از بهترین نرم افزار های dvdripper هست
تا بعد
===============================
ببخشید Power2e همزمان پست دادیم

gondeh
22-03-2008, 11:44
سلام

نمی دونم این سوال را در تاپیک درستی مطرح کردم یا نه. اگه غلطه بگید توی همون تاپیک بذارم.......

من فیلمی با پسوند .avi دارم که کیفیت DVDRip هست و خیلی کیفیت عالی هست و حجم کل فیلم 700 مگابایت بیشتر نیست. با برنامه یولد ویدئو استادیو 11 قسمتی هایی از فیلم را حذف کردم و ویرایش هایی هم در اون انجام دادم ولی وقتی می خوام نتیجه کار را ذخیره کنم اصلا نمی دونم باچه فرمتی باید این کار را بکنم که نه حجم فیلم زیاد بشه و نه کیفیت فیلم خراب بشه. می خوام کیفیت فیلم مثل اولش باشه و با حجمی حدود حجم قبلی

باید از چه پسوندی برای ذخیره کردن نتیجه کار با پسوند های avi استفاده کنم.؟؟؟؟
قابل ذکر هست که وقتی با همون پسوند avi مجددا ذخیزه می کنم فقط 10 درصد فیلم حجمی حدود 4 گیگابایت می گیره!!!!!!!!!!!!!!!!

Javad_Ed
22-03-2008, 13:19
سلام

نمی دونم این سوال را در تاپیک درستی مطرح کردم یا نه. اگه غلطه بگید توی همون تاپیک بذارم.......

من فیلمی با پسوند .avi دارم که کیفیت DVDRip هست و خیلی کیفیت عالی هست و حجم کل فیلم 700 مگابایت بیشتر نیست. با برنامه یولد ویدئو استادیو 11 قسمتی هایی از فیلم را حذف کردم و ویرایش هایی هم در اون انجام دادم ولی وقتی می خوام نتیجه کار را ذخیره کنم اصلا نمی دونم باچه فرمتی باید این کار را بکنم که نه حجم فیلم زیاد بشه و نه کیفیت فیلم خراب بشه. می خوام کیفیت فیلم مثل اولش باشه و با حجمی حدود حجم قبلی

قابل ذکر هست که وقتی با همون پسوند avi مجددا ذخیزه می کنم فقط 10 درصد فیلم حجمی حدود 4 گیگابایت می گیره!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام دوست عزیز بهتر بود در تاپیک مجزا سوال میکردین در هر صورت اینجا میگم
خب شما برای اینکار بهتر از نرم افزار هایی مثله vcdcutter یا...
استفاده کنید که میتونید قسمت هایی از فیلم رو حذف کنید و بدون تغییر کیفیت با همون فرمت خودش ذخیره کنید
و زمان رندر کردنم دیگه نمیخواد
این نوع نرم افزار ها در انجمن فیلم معرفی شد اللخصوص در ای تاپیک:

موفق باشید
Javad_Ed

Razel
22-03-2008, 13:38
سلام

شما از گزینه same as first video quality (یا یه چیزی تو این مایه ها ) استفاده کن ویدئو در سریعترین زمان و بدون تغییر حجمی ذخیره میشه.
در ضمن من خودم برا این کارا از avi spliter استفاده میکنم که راحتتره.
موفق باشید.

gondeh
23-03-2008, 00:12
از جواباتون ممنون:11:

شما از گزینه same as first video quality (یا یه چیزی تو این مایه ها ) استفاده کن ویدئو در سریعترین زمان و بدون تغییر حجمی ذخیره میشه.

این گزینه در کدام قسمت نرم افزار یولد ویدئو استادیو هست؟ همان طور که گفتم می خوام هم حجم هم کیفیت ثابت بمونه

در ضمن من خودم برا این کارا از avi spliter استفاده میکنم که راحتتره.

خب شما برای اینکار بهتر از نرم افزار هایی مثله vcdcutter

لینک دانلودشون را میشه بذارید؟

Razel
23-03-2008, 00:59
این گزینه در کدام قسمت نرم افزار یولد ویدئو استادیو هست؟ همان طور که گفتم می خوام هم حجم هم کیفیت ثابت بمونه
من خودم از نسخه 10 استفاده می کنم ولی فکر نکنم زیاد فرق داشته باشه. در قسمت share گزینه create video file گزینه اول یا دومه. این گزینه به همون فرمت و تنظیمات ویدئوی اصلی ذخیره میکنه.
و اما بهترین برنامه برای این کار برنامه AVI/MPEG/RM/WMV Spliter هست که همون طور که از اسمش معلومه فقط میبره و کاری به تبدیل و اینجور چیزا نداره. و شما یک قسمت رو انتخاب و برنامه در عرض چند ثانیه ذخیرش میکنه:

دانلود نسخه 5.1 با حجم 4مگابایت:

البته من خودم از نسخه 4.8 استفاده میکنم و سریالم هم برای این نسخه هست. شاید برای این نسخه کارکنه اگه نکرد باید دنباش بگردی:

موفق باشید.

Javad_Ed
23-03-2008, 01:53

vcd cutter /تمامی ورژن ها در این تاپیک:

موفق باشید

gondeh
23-03-2008, 23:45
AVI/MPEG/RM/WMV Spliter این برنامه همون طور که گفتید فقط کات می کنه. ولی من کاری که من می خوام بکنم یک کاری شبیه سانسور کردن فیلم هست یعنی قسمت هایی از یک فیلم را می خوام حذف کنم و بقیه فیلم را داشته باشم با این برنامه نیاز به یک برنامه joiner هم دارم. (که البته هر دو را فعلا از اینترنت گرفتم) ولی اینجوری دردسر هست.....

الان دارم vcdcutter را دانلود می کنم هنوز امتحان نکردم امیدوارم به هدفم برسم:11:

shahab47
01-04-2008, 01:22
AVI/MPEG/RM/WMV Spliter این برنامه همون طور که گفتید فقط کات می کنه. ولی من کاری که من می خوام بکنم یک کاری شبیه سانسور کردن فیلم هست یعنی قسمت هایی از یک فیلم را می خوام حذف کنم و بقیه فیلم را داشته باشم با این برنامه نیاز به یک برنامه joiner هم دارم. (که البته هر دو را فعلا از اینترنت گرفتم) ولی اینجوری دردسر هست.....

الان دارم vcdcutter را دانلود می کنم هنوز امتحان نکردم امیدوارم به هدفم برسم:11:

اگه میخواید حجم کاراتون تو یولید زیاد نشه نباید از تنظیم های پیشفرض استفاده کنید اینطوری دیگه 10 درصدش 4 گیگ نمیشه

وقتی می خوایید خروجی رو انتخاب کنید باید custom باز کنید حالا فرمتتون رو avi انتخاب کنید تو قسمت option تب genral
frame rate 25 یا 29.97
frame size 640 .480 در همین حدود باشه
به بقیه اشم دست نزنید بهتره

یه فیلم 10 دقیقه ای avi رو اگه بخوای میتونی 100 گیگش کنی اگه نخوای چند ام بایت
یولید دست آدم رو تو تنظیم کیفیت باز گذاشته مثل بقیه نرم افزارها