PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دوربین Sony DCR-HC38E

pershianix
15-03-2008, 19:52
من یه دوربین Sony DCR-HC38E دارم که از قابلیتهاش اتصال به کامپیوتر از طریق پورت USB و iLink هست. اما هر کاری که میکنم نمیتونم با USB به کامپیوتر وصلش کنم. یعنی کامپیوتر دوربین رو تشخیص میده اما درایورش رو نمیشناسه. کسی میدونه باید چکار کنم تا کامپیوتر این دوربین رو بشناسه؟ در مورد کابل iLink چی؟ من چیزی در مورد این کابل نمیدونم. چطور میتونم دوربین رو از طریق کابل iLink وصل کنم به کامپیوتر؟ کامپیوترم جای کابل iLink نداره.
اینم عکس دوربینم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون.

seymour
16-03-2008, 09:13
نرم افزار مربوطه اش رو نصب کردی ؟ ...

//

Ilink همون fire wire باید باشه .. یه پورتیه شبیه usb ... اگه روی دستگاهت باشه می تونی ازش استفاده کنی ... کمتر روی PC ها دیدم ... ولی خیلی از لپ تاپ ها دارن ...

pershianix
16-03-2008, 13:57
نرم افزار مربوطه اش رو نصب کردی ؟ ...

//

Ilink همون fire wire باید باشه .. یه پورتیه شبیه usb ... اگه روی دستگاهت باشه می تونی ازش استفاده کنی ... کمتر روی PC ها دیدم ... ولی خیلی از لپ تاپ ها دارن ...
آره نصب کردم. اما فایده نداره. دیگه نمیدونم چکار کنم. خواهشا کمک کنید. ممنون.

seymour
17-03-2008, 12:39
خب با راههای مرسوم شروع کن : یه بار دیگه نرم افزار رو نصب کن ... روی پورت های usb دیگه امتحان کن ... روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کن ...

ببین چی میشه ...

pershianix
17-03-2008, 13:55
خب با راههای مرسوم شروع کن : یه بار دیگه نرم افزار رو نصب کن ... روی پورت های usb دیگه امتحان کن ... روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کن ...

ببین چی میشه ...

فایده نداره. نشد. اون پورتی که شما گفتی یکم بزرگتر و چاقتر از usb نیست؟ اگه اینطوریه که من دارم. و اگه همینه با چه کابلی باید به این پورت دوربین رو وصل کنم؟
ممنون.

tekno2006
18-03-2008, 09:41
شما باید Ilink رو با قیمت حدودا 12 تومن بخرید خودش کابل داره کیفیت انتقال فوق العاده است خیلی از USP بهتره
شما باید از سی دی مین بورد درایور USP2 رو نصب کن منم مشکل شما رو داشتم

seymour
18-03-2008, 09:59
فایده نداره. نشد. اون پورتی که شما گفتی یکم بزرگتر و چاقتر از usb نیست؟ اگه اینطوریه که من دارم. و اگه همینه با چه کابلی باید به این پورت دوربین رو وصل کنم؟
ممنون.
این شکلیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابلش باید همراه دوربین باشه ... وگرنه باید بخری ...

pershianix
20-03-2008, 03:20
از همگی ممنون. برم ببینم چکار میتونم بکنم.

click2rk
15-06-2008, 09:29
این مدل دوربینی که شما دارید کابل usb اون به هیچ دردی نمی خوره و حتی بعد از نصب کامل اون رو پورت usb شما هیچ استفاده ای از اون نمیتونی بکنی اما اگه کابل ilink ی رو که دوستان هم گفتند بگیری قابلیت انتقال تصویر از دوربین به کامپیوتر رو با کیفیت عالی تجربه می کنی. در هنگام انتقال به فرمت فایل توجه کن چون در صورت اشتباه انتخاب کردن حجم وحشتناکی رو می گیره

باقی بقایت:46:

alil1369
15-06-2008, 14:31
بعضی از دوربین ها دارای قسمتی در تنظیمات خود هستند که تا وقتی در اون حالت قرارشون ندی امکان شناساییش توسط کامپیوتر امکان پذیر نیست مثلا : transfer mode , pc connection , sync , detection mode
حالا یه خورده تو منو ها و تنظیماتش بگرد شاید مشکلت حل شد !