PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره 1520 خریدم (تشکر و چند سوال)

naeemtop
15-03-2008, 18:58
سلام
بالاخره بعد از مدت ها تحقیق یه 1520 بهترین کانفیگشو گرفتم
با گارانتی صدرا و واسه مالزی 1340000 تومن (قیمتش به نظرم تو شهرمون خوب بود)
مورد خاصی به عنوان عیب پیدا نکردم جز یه صدای جیر جیر کوچیک که اول میداد بعدن خوب شد
اول از همه باید از کمک دوستان به خصوص registerd user تشکر کنم که واقعا کمک هاشون بدردم میخورد
چند تا سوال دارم :

1-اینکه موقعی که بازی می کنم بازیهای گرافیک بالا مثل gears of war گرمایی که از لپ تاپ خارج میشه خیلی زیاد میشه میخواستم بپرسم طبیعی هست یا نه؟ و آیا این گرما موجب استهلاک زودتر دستگاه نمیشه؟
با این گرما چه مدت میتونم کار کنم که به دستگاه مطمئن باشم آسیب نمیرسه؟
2-آیا دی وی دی ریکاوری همون دی وی دی ویندوز تو جعبه هست یا باید خودم تهیه کنم؟
3-الان این لپ تاپ امکانات wireless داره آیا میتونم بازیهای تحت شبکه رو با لپ تاپ دوستانم که اونا هم wireless دارن به صورت شبکه بازی کنم؟(اگه میشه یه راهنمایی کوچولو هم بزارید)
4-برای ایجاد امکان تایپ فارسی تو ویستا باید چیزی نصب کنم؟
5-آیا تو ماشین در حال حرکت از لپ تاپ استفاده کنم موجب خرابی میشه؟

ممنون و متشکر

RAMINET
15-03-2008, 23:26
1-طبیعی است اگر خیلی زیاد داغ کنه احتمالا خود سیستم ریستارت میکنه به هر حال منم واسه لب تابم xps1330 میخوام بازیه gear of war رو بگیرم اگر دیدم خیلی داغ کرد سعی میکنم بطور پیوسته نشینم پاش!!
2-اینو خودمم نمیدونم؟
3-؟
5-میگن بهتره محل استقراره لب تاب ساکن باشه!!!

naeemtop
16-03-2008, 14:05
ممنون
منتظر جواب بقیه دوستان بخوصوص registered user هستم

REGISTERED USER
16-03-2008, 23:08
1-اینکه موقعی که بازی می کنم بازیهای گرافیک بالا مثل gears of war گرمایی که از لپ تاپ خارج میشه خیلی زیاد میشه میخواستم بپرسم طبیعی هست یا نه؟ و آیا این گرما موجب استهلاک زودتر دستگاه نمیشه؟
با این گرما چه مدت میتونم کار کنم که به دستگاه مطمئن باشم آسیب نمیرسه؟
2-آیا دی وی دی ریکاوری همون دی وی دی ویندوز تو جعبه هست یا باید خودم تهیه کنم؟
3-الان این لپ تاپ امکانات wireless داره آیا میتونم بازیهای تحت شبکه رو با لپ تاپ دوستانم که اونا هم wireless دارن به صورت شبکه بازی کنم؟(اگه میشه یه راهنمایی کوچولو هم بزارید)
4-برای ایجاد امکان تایپ فارسی تو ویستا باید چیزی نصب کنم؟
5-آیا تو ماشین در حال حرکت از لپ تاپ استفاده کنم موجب خرابی میشه؟

0 - مبارکه ... شیرینیش یادت نره lol

1- طبیعی هست ... سیستم خنک کننده ضعیفه و نمیرسه سیستم رو خنک کنه ... اما بهت پیشنهاد میدم یه سیستم آلارم برای سیستم بزاری ... مثلا HDD life که اگر دما و شرایط هارد سخت بود و داغ شد ارور بهت بده تا مطلع بشی ... در ضمن کولر پد هم برای بازی حتما بخر ... حتما ... اگر کولر پدی حرفهای (4 فنه ) بخری مثلا مدل تارگوس که 60 تا 80 تومنه میتونی تا 3 ساعت هم بازی کنی .... البته باطری رو در بیار که فشار به باتری نیاد

2- خیر ... اون DVD که توی سیستمه vista بهمراه یک سی دی driver هست (مطمئن بشو که دی وی دی ویستا هست) ... نیازی به ریکاوری نیست همون ها کفایت میکنه ... اما اگر دوست داشتی میتونی یک بک آپ بگیری ...

3- بلی ... آموزشش رو احتمالا در پست بعدی میدم ... کافیه شبکه کنید بصورت وایرلس بعدش راحت میتونید بازی کنید

4- باید بری توی control panel ... بخش Regional and Language Options (عکس کره زمینه ) ... بعد در قسمت keyborad and language روی گزینه change keybord و بعد هم دکمه add و انتخاب زیان persian ...

5- بهتره نکنی ... هارد 1520 ها با 3 تا پیچ وصله و ضربه گیر نداره ... و همچنین سیستم ضد لرزش و ضربه گیر هم نداره ... سیستم برای home & بیزینس هست ... نه برای کار در بیرون منزل

REGISTERED USER
16-03-2008, 23:23
خوب ، راستی تا یادم نرفته بگم تونستی یه benchmark بگیر و score اش رو اینجا بزار ... من خودم با کانفیگ های بالاش زیاد کار نکردم ... اگر تونستی اینو بزاری ممنون میشم ( با نرم افزار 3d benchmark )

یه مشخصات کامل هم بزار :20:

شبکه کردن دو لپ تاپ ( یا pc ) از طریق WLAN

اول در قسمت Network Connections بر روی Wireless Network Connection راست کلیک کنید و Properties را کلیک کنید

در پنجره باز شده در تب General بر روی Internet Protocol (TCP/IP) کلیک کنید و کلید Properties را کلیک کنید در پنجره باز شده اطلاعات IP را وارد کنید مانند : 192.168.0.1 و 192.168.0.2 و subnet در هر دو کامپیوتر 255.255.255.0

حالا در تب Wireless Networks بر روی کلید Add کلیک کنید در پنجره باز شده نام شبکه یا SSID را اینتخاب کنید این نام باید در کامپیوتر دوم هم یکی باشه

نوع network authentication رو بصورت Open و Data Encryption رو بصورت WEP قرار بدید و مطمئن بشید که گزینه the key is provided for me automatically تیک خورده و همینطور گزینه This is a computer-to-computer (ad-hoc) network تیک خورده باشه

همین تنظیمات رو در سیستم دوم هم انجام بدید

حالا هر دو کامپیوتر براحتی با هم شبکه شدند :11:

hossputer7
17-03-2008, 14:53
اره رفیق حتما یه بنچ مارک بگیر راستی اینی که گرفتی سیم هم میخوره دیگه منظرورم simcard

REGISTERED USER
17-03-2008, 23:43
خوب امیدوارم زودتر بیاد هم مشخصات دقیق بنویسه ( سعی کن با نرم افزار everest یه مشخصات دقیق بگیری و report رو اینجا بزاری آخه لازم دارم )....

هم یه بنچ مارک دقیق بگیر ... rate ویستا هم بنویس

قربانت

naeemtop
19-03-2008, 17:13
سلام
منظورتو از benchmark نمیفهمم بیشتر توضیح بده
نرم افزارشو از کجا بگیرم؟
این hdd life یه نرم افزاره یا یه وسیلست که وصل میشه و الارم میده؟
کولرپد چه شکلیه؟میشه عکس بزاری؟60 تا 80 تومنیش گرونه ارزونترش نیست؟
ببخشید یکم دیر اومدم

REGISTERED USER
19-03-2008, 18:59
سلام
منظورتو از benchmark نمیفهمم بیشتر توضیح بده
نرم افزارشو از کجا بگیرم؟

bemchmark یه نرم افزار هست که قدرت گرافیک و رم و سی پی یو و هارد رو میگیره و رتبه میده بر اساس یک سری استاندارد ها ... اونوقت میتونی این رتبه را مقایسه کنی با سایر نوت بوک ها ... دقیقا همان چیزی که توی review ها میبینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و مجموعه کامل :

که البته معروفترین 3D mark هست... اغلب score ها توی نوت بوک با همین مارک میشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این hdd life یه نرم افزاره یا یه وسیلست که وصل میشه و الارم میده؟

خیر یه نرم افزار هست و خیلی هم مفید ... همه جا حتی توی اغلب سی دی های نرم افزاری گیر میاد

دانلود از رپید :

کولرپد چه شکلیه؟میشه عکس بزاری؟60 تا 80 تومنیش گرونه ارزونترش نیست؟

اینجا قبلا صحبتش بوده :

naeemtop
21-03-2008, 10:10
سلام
ممنون از توضیحاتتون
اینکه 6 مگابایته با دیال آپ چطوری دان کنم؟
میرم میگردم بیرون پیداش می کنم.اگه موفق شدم نتایج رو میزارم
بعد اینکه با این وضعیت داغ کردن اصلا از گرافیک نمیشه استفاده کرد که؟
باتری رو در میاریم یا به شارز وصل نکنیم گرما کمتر نمیشه؟
یه سوال دیگه من اینهمه پول بدم کولر پد بخرم مطمئن باشم که گرما رو میگیره و میتونم بی دردسر بازی هم بکنم؟
این کولر پد ها برای هر سایزی هست؟یا باید مخصوص 15.4 بخریم؟اگه سایزی نباشه که برا همه لپ تاپ ها سوراخ هاش جلوی سوراخ های هوا قرار نمیگیره؟
خودت واسه فروش داری؟
قیمتا
زیر 60 تومنی چیزی نیست؟

hossputer7
21-03-2008, 11:40
رفیق مگه گرافیک چقدر داغ میکنه واقعا نمیکشه اخه من که تا حالا ندیده بودم اینقدر 1520 داغ کنه درضمن بنظرم برو داخل کنترل پنل nvdia و برو و دما رو قبل از بازی ببین و برنامش رو باز بزار و بعد از بازی کردن که بقول خوت خوب داغ کرد یه الت تب بزن و دما رو ببین چقدری روش رفته اینجا هم بگو که ببینم دماش طبیی یا نه در ضمن اون فایله 3dmark2006 یا 3dmark06 ششصد مگه که منهم رفتم کلکسیونش رو 2 تومن خریدم بگردی گیرت میاد

کرایسس رو چطور بازی میکنی???

REGISTERED USER
21-03-2008, 17:00
نه میتونی راحت گرافیک رو استفاده کنی ... ربطی هم به باطری نداره

یه سوال دیگه من اینهمه پول بدم کولر پد بخرم مطمئن باشم که گرما رو میگیره و میتونم بی دردسر بازی هم بکنم؟

کولر پد ها باید چند فنه باشند و حتی از درزهای کناری لپ تاپ هم برای ختک سازی استفاده کنند ... مطمئن باش خوب خنک میکنه البته یه جنس معتبر

سیستم مکش هم تقریبا یکی هست ... همه درزها رو با کانال های فن هاش میگیره ... پس نگران سایز نباش اما باید به کف لپ تاپت بخوره

من هم زیاد تو کار لوازم جانبی نیستم اما بگردی زیاد میبینی

naeemtop
22-03-2008, 09:59
سلام
فکر نمی کنم با crysis زیاد مشکل داشته باشه.
من cod4 و gears of war رو بازی می کنم بعد از 1 ساعت دستمو بغل لپ تاپ میگیرم از اون خروجی هوا گرما میده بیرون یه چیزی در حد درجه پایینی سشوار (بازم پایینتر(مبالغه بود)) الان cod4 رو بدون اینکه با شارز بزنم بازی می کنم دیرتر داغ میکنه.
شما crysis رو چند ساعت بازی می کنی؟
بین crysis و cod 4 فرق هم هست چون اولی زودتر اومده

hossputer7
22-03-2008, 18:04
نه دمای گرافیکت طبیعه اما خودمونیما من زمستونا که گیم میزدم با گرماش حال میکردم مثل بخاری ماشینه اما 45 برابر ضیفتره!

نگران نباش تا لب تابت بازی های جدید رو میکشه باش حال کن چیزش نمشه ناسلامی 1520 ها

REGISTERED USER
22-03-2008, 21:16
البته هنوز نو هست و خاک نگرفته ... اگر خوزستان بودید بعد 6 ماه همین گرما یه بوی بدی میده که دیگه فکر بازی رو نمی کردید ...

naeemtop
23-03-2008, 11:07
سلام
یعنی گرمای متوسط (نه خیلی شدید) مشکل ایجاد نمیکنه و میتونم بازی کنم؟
من هنوز این برنامه هایی که دوست خوبم معرفی کرد رو پیدا نکردم
راستی سینمای خانگی تو خونه دارم که روش نوشته wireless ready یعنی امکانات وایرلس داره میخواستم بدونم چطوری بین اون و لپ تاپ ارتباط برقرار کنم؟
بعدشم اینکه چند روزی هست (از وقتی بین موبایل و لپ data transfer کردم ) هی میگه درایو بلوتوث باید نصب بشه میخواستم ببینم درایوش تو سی دی ها هست برم جعبه رو از انباری بیارم بیرون؟
بعدش اینکه بازیهای یه نمه قدیمی مثل splinter cell رو بریزم گرما کمتر میده یا فرق نمیکنه؟

REGISTERED USER
23-03-2008, 14:46
راستی سینمای خانگی تو خونه دارم که روش نوشته wireless ready یعنی امکانات وایرلس داره میخواستم بدونم چطوری بین اون و لپ تاپ ارتباط برقرار کنم؟

همینطوری هم کشکی نیست ... باید اول بری مانول اون سینما خانگی رو بخونی ... حتما نرم افزاری چیزی داره که باید نصب بشه

میخواستم ببینم درایوش تو سی دی ها هست برم جعبه رو از انباری بیارم بیرون؟

آره ... توی سی دی آبی رنگ یا سیاه رنگه که نوشته drivers & utilities ... اونجا درایور bluetooth هست

naeemtop
23-03-2008, 19:48
سلام
از جواباتون ممنون
راستی امروز برای اولین بار از طریق dial up به اینترنت منتصل شدم سرعت اینترنت اکسپلورو خیلی پایین بود
بعضی اوقات یاهو رو باز نمی کرد
میخواستم ببینم مشکلش چیه؟
یه نفر میگفت ممکنه ویروسی باشه ولی من که تازه خریدمش
بعد یه نفر دیگه یه مدل دیگه دل داشت گفت منم این مشکل رو داشتم مرورگر رو عوض کردم mozilla گذاشتم خوب شد ولی من امروز mozilla هم نصب کردمو مشکلم حل نشد چیکار باید بکنم؟

با تشکر فراوان

REGISTERED USER
23-03-2008, 21:18
راستی امروز برای اولین بار از طریق dial up به اینترنت منتصل شدم سرعت اینترنت اکسپلورو خیلی پایین بود
بعضی اوقات یاهو رو باز نمی کرد
میخواستم ببینم مشکلش چیه؟

به ISP مربوط میشه ... البته ممکنه windows update و سایر برنامه ها برای آپدیت بدون اینکه اجازه بگیرند وصل بشن به اینترنت تا آپدیت بشوند

این نورتون یا مک آفی که داره حتما پاک کن چون ارزشی ندارند ... بجاش یه NOD32 یا KASPER 2007 نصب کن یه فایروال و آپدیت قوی داشته باشه

naeemtop
23-03-2008, 21:51
من با شبکه بی سیم وایرلس دانشگاه هم به اینترنت کانکت شدم همین مشکلو داشت فکر نکنم به isp مربوط بشه
چطور میتونم جلوی این آپدیت ها رو بگیرم؟

hossputer7
23-03-2008, 22:12
روی my computer راست کلیک و propertis و automatic update و ten off auto aupdate رو تیک میزنی در ضمن از روی کیلوباتای ردو بدل شده میتونی بفهمیه که برنامه ای داره اینترنت رو میکشه یا نه راستی اینترنت اکسپلورر رو ول کنو mozila & opera رو بچسب.

naeemtop
24-03-2008, 12:09
moshkelam hal shod
update ro gheire faal kardam
vali hala update bedard nemikhore?

naeemtop
24-03-2008, 14:54
سلام
من درایو bloototh رو نصب کردم ولی باز ارورو میاد میگه باید نصب کنید؟
آیا باید تو پوشه خاصی نصب بشه؟
الان دوباره رو setup اونی که تو laptop نصب شد کلیک می کنم میگه اول اونی که نصب کردید رو پاک کنید

naeemtop
26-03-2008, 11:54
هنوز سوال بالام بی جواب هست
به علاوه اینکه درایو گرافیک 1520 آپدیت بشه خوب نیست؟

REGISTERED USER
26-03-2008, 12:12
همیشه جدیدترین درایور nvidia رو نصب کن

در ضمن بلوتوث هم نباید مشکلی داشته باشه ... میتونی درایور را uninstall کنی و دوباره نصب کنی ... حتی از توی device manager

naeemtop
26-03-2008, 15:13
ببین الان bluetooth من کار میکته و میتونم ارتباط بر قرار کنم
فقط مشکلم همون پیغام هست که میگه درایو bluetooth رو نصب کنم
من که همینطوری قبل از نصب هم میتونستم استفاده کنم پس نصب درایو به چه درد میخوره؟

naeemtop
26-03-2008, 15:15
بعدش از کجا بفهمم درایوم در حال حاضر چیه؟
جدید ترین درایو واسه 1520 میشه لینکشو از nvidia بزاری؟

REGISTERED USER
26-03-2008, 17:51
فقط مشکلم همون پیغام هست که میگه درایو bluetooth رو نصب کنم
من که همینطوری قبل از نصب هم میتونستم استفاده کنم پس نصب درایو به چه درد میخوره؟

مهم نیست ... شما اگر پیغام داد گزینه آخر رو بزن ... ویستا نیاز به درایوری داره که توی سی دی ممکنه نباشه

بعدش از کجا بفهمم درایوم در حال حاضر چیه؟
جدید ترین درایو واسه 1520 میشه لینکشو از nvidia بزاری؟

برای اینکه ورژن درایور اش را بفهمی یا از برنامه nvidia control panle استفاده کن که مشخصات و ورژن درایور رو بهت میده یا از قسمت adapter در display setting
Nvidia ForceWare را همه جا رایگان می گذارند :

یا از خود سایت nvidia که معتبر تر هست :

naeemtop
27-03-2008, 18:29
سلام
تو my computer من فقط حدود 136 گیگ تو درایو c هست و فقط 2 درایو وجود داره
آیا مشکلی پیش میاد؟
یا باید پارتیشن بندی کنم؟

REGISTERED USER
27-03-2008, 19:17
مشکل خاصی که پیش نمیاد اما اگر ریکاوری کردی تمام اطلاعاتت که توی یک درایور هست می پره ...
سعی کن حداقل درایور C هم 40 گیگ قرار بدی

rainysky50
27-03-2008, 23:27
اقا یه صدایی مثل باز کردن قفل که میگه تق تق از سمت چپ سیستمم بعد از هر 4 یا 5 دقیقه به گوش میرسه!!به نظرتون صدای چیه؟؟؟؟

naeemtop
27-03-2008, 23:59
راستی پارتیشن بندی چطوری انجام میشه؟

REGISTERED USER
28-03-2008, 01:14
اقا یه صدایی مثل باز کردن قفل که میگه تق تق از سمت چپ سیستمم بعد از هر 4 یا 5 دقیقه به گوش میرسه!!به نظرتون صدای چیه؟؟؟؟

احتمالا مال اپتیکه ... دائم صدا میده یا فقط موقع روشن کردن و یا سی دی توی سیستم گذاشتن ؟

rainysky50
28-03-2008, 11:03
نه!از سمت چپ گه گاهی میاد!مثل اینه که مثلا توی سیستم مسیر یه چیزی عوض میشه!میگه تق تق!!دقیقا از سمت چپ فینگر موس صداش میاد!همیشگی هم نیست!مثلا الان بعد از 30 دقیقه که سیستم رو روشن کردم این صدا نیومده!من که میگم صدای هارده!!!البته در سرعت سیستم تاثیری نمیذاره!!فقط میخواستم بدونم صدای چیه!!!؟؟؟صدای ممتد هم نیست!!یه تق تق میکنه و تموم میشه و ممکنه 5 دقیقه ی بعد دوباره یه تق تق بکنه!!!!!!!

naeemtop
10-05-2008, 23:46
سلام
من رفتم تو سایت nvidia برا آپگرید درایو گرافیک وقتی گزینه چک کردن سیستم رو زدم نوشت کامپیوتر شما دل هست و باید از سایت پشتیبانی دل درایو رو بگیری
وقتی دستی گشتم هم به زیریه رسیدم حالا میخوام بدونم کدوم رو باید دان بکنم؟

توجه کنید اولی version 174 هست ولی تو خود nvidia 169 هست
اولی نوشته برای 8400 ولی تو توضیحاتش 8600 نوشته

بعد اینکه نصبش چطوریه؟
اول فایل رو دان میکنید بعد ستاپ رو اجرا میکنیم خودش نصب میکنه یا باید فولدر نصب رو ما انتخاب کنیم؟اگه آره کجا باید باشه؟

naeemtop
22-05-2008, 11:10
کمک
کسی نیس جواب بده؟

REGISTERED USER
22-05-2008, 15:45
ای بابا اینم مشکله

هر درایور جامع nvidia رو برای ویستا یا XP از خود سایت nvidia بگیری حله

naeemtop
25-05-2008, 12:54
من میخوام کولر بخرم میخواستم بدونم اگه منبع تغذیه usb باشه به باتری یا لپ فشار نمیاره؟
مدلی هست که آداپتور داشته باشه؟
اینو پیدا کردم ببین خوبه واسه بازی تو تابستون جواب میده؟قیمتش که خیلی خوبه.بخرم؟
بعد برای کار تو خونه تو حالت عادی باتری رو در بیریم مستقیم از برق استفاده کنیم بهتر نیست.هر وقت خواستیم بریم بیرون باتری رو بزنیم فقط؟
یه سوال دیگه
بالاخره میشه سیم کارت ایرانسل رو مستقیم گذاشت تو 1520 و با اینترنت و تلفن کار کرد؟یا باید دستگاه جانبی خرید؟به کجاش میخوره؟

REGISTERED USER
27-05-2008, 23:37
من میخوام کولر بخرم میخواستم بدونم اگه منبع تغذیه usb باشه به باتری یا لپ فشار نمیاره؟
مدلی هست که آداپتور داشته باشه؟
اینو پیدا کردم ببین خوبه واسه بازی تو تابستون جواب میده؟قیمتش که خیلی خوبه.بخرم؟
بعد برای کار تو خونه تو حالت عادی باتری رو در بیریم مستقیم از برق استفاده کنیم بهتر نیست.هر وقت خواستیم بریم بیرون باتری رو بزنیم فقط؟

چرا هر چی توان بیشتری از پورت ها و usb ها بکشی به باتری فشار میاد ... پیشنهاد میشه برای بازی و استفاده از کولر پد باتری رو در بیاری و از پاور AC استفاده کنی

و سوال دومت هم واقعا مسخره بود .... و حتما ما داشتیم توی یک تاپیک بیخود بحث میکردیم !!!

naeemtop
29-05-2008, 22:45
ممنون
در مورد سوال دوم من خودم میدونم که در آوردن باطری خوبه میخواستم بپرسم اینکه هی دی بیاریم و بزاریم مشکل نداره؟
بعد اینکه این مدل کولر پدی که لینک گذاشتم جواب میده؟قیمتش اینجا 17 تومنه
بعد اینکه کشیدن برق از usb غیر از باتری به هیچ قسمتی فشار نمیاره؟(همین که باتری رو در بیاریم مشکل حله؟)
بعد اینکه واسه usb تبدیلی نیست که مستقیم بزنیمش به برق؟

MeHrDaD_MeNaY
29-05-2008, 23:18
چند خريدي؟سيستم عاملش چيه؟

REGISTERED USER
30-05-2008, 00:29
در مورد سوال دوم من خودم میدونم که در آوردن باطری خوبه میخواستم بپرسم اینکه هی دی بیاریم و بزاریم مشکل نداره؟

چرا ... کلا باتری طراحی شده برای یک مکان استاتیک و ثابت که در مواقع نیاز شارژ بشه .... اما مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ... هنگام جا زدن و در آوردن حتما باید لپ تاپ خاموش (POWER OFF) باشه

بعد اینکه این مدل کولر پدی که لینک گذاشتم جواب میده؟قیمتش اینجا 17 تومنه

لینک خرابه

بعد اینکه کشیدن برق از usb غیر از باتری به هیچ قسمتی فشار نمیاره؟(همین که باتری رو در بیاریم مشکل حله؟)

اگر safty remove بشه خیر ... مثل فلش ها

بعد اینکه واسه usb تبدیلی نیست که مستقیم بزنیمش به برق؟

چرا هست اما ممکنه نسبت تبدیل ولتاژها برابر نباشه ... مثل شارژر IPOD ها .... باید بپرسی دقیقا نمیدونم

REGISTERED USER
30-05-2008, 00:58
چند خريدي؟سيستم عاملش چيه؟

دوست عزیز .... سوالات خرید و فروش در این قسمت

naeemtop
30-05-2008, 13:08
این کولر رو میگم ببین جواب میده؟قیمتش که مناسبه

REGISTERED USER
30-05-2008, 23:50
تا حالا ندیدم باید جدید باشه و از این چینی ها ...

تارگوس فن اش قوی تره و زیر لپ تاپ چفت میشه و میتونی با لپ تاپ جابجاش کنی .... اما این مدل فقط برای جای ثابتی هست

بگرد تارگوس گیر بیار ... اینا چیه !

naeemtop
31-05-2008, 10:08
سلام[
اولا ممنون بخاطر جواب ها
در مورد کولر این قیمتش 15 تومنه ولی تارگوس شما میگی نزدیک 60 تا 70 خیلی با هم فرق دارن.تو شکل هم ببینی این 3 تا فن داره.حالا این تارگوسی که میگید 4 فنه دقیقا مخصوص لپ تاپ های 15 اینچه و سوراخهاش با سوراخای هوای 1520 مچ میشه؟[/font]
بعد یه سوال دیگه دارم تو یه تاپیک دیدم میشه دی وی دی رایتر معمولی رو با [/ide to usb ] به لپ تاپ وصل کرد.میحوام بدونم اگه این کابلو بخرم با پاورشو میگم.بعد دی وی دی رایتر معمولی رو به لپ تاپ وصل کنم سرعت رایت مثل رو کامپیوتر معمولی هست؟یعنی به خاطر اتصال به پورت usb سرعت رایت پایین نمیاد؟[/font]
بعدشم به این طریق دیگه هیچ فشاری به لپ تاپ وارد نمیشه؟و میشه هر تعداد خواستیم رایت کنیم؟
راستی مانیتور 1520 hd هست؟

REGISTERED USER
01-06-2008, 00:55
اون رو باید توی انجمن سخت افزار بپرسی

کلا ببین ، لپ تاپ هم اینقدر الکی نیست که چهار تا Usb وصل بشه داغون بشه

naeemtop
02-06-2008, 13:47
در مورد سرعت رایت وقتی که با پورت usb به طریق بالا وصل کنیم اطلاعی نداری؟

REGISTERED USER
02-06-2008, 23:18
سرعت رایت به اپتیک و موتور رایتر بستگی داره نه کابل و ...! البته تا اونجایی که من میدونم !

naeemtop
05-06-2008, 13:16
میشه یه لینک از اون تارگوسی که میگی بدی؟یا عکس؟
ببین قابل حمل بودنش برام مهم نیس فقط میخوام سرد کنه اون مدله نمیتونه؟
کجا میتونم تارگوس پیدا کنم؟

REGISTERED USER
05-06-2008, 23:48
توی فرم نوت بوک ریوو بهترین کولر تارگوس هست ولی اینجا راهنمای خوبی داره :

تارگوس :

من تارگوس رو پیشنهاد میدم چون اصلا نویز و سروصدا نداره و کیفیتش جدا خوبه

hamidmaleki
08-09-2008, 15:45
salam age momkene in dota laptopa moghayese konid zemne inke man bishtar baraye karaye mohandesi mekanik mesle ansys va didan film mikhastam va ghiafe va vaznesh ham baram ziad mohem nist vali chon man kheili az un mikham kar bekesham mikhastam az nazare davam ham behtar bashe
dell inspiron 1525 2core2duo 2M 2048 250GB 15.4WXGA vga 224intel x3100 europe brite lcd 950000 zigorat
dell inspiron 1520 2core2duo 2M 1GB 120GB 15.4WXG vga 224 ireland 890000 garanty motabar
merc

gog2000
11-09-2008, 13:06
1520 تو بازار كمياب شده كسي خبري از قيمتش نداره

calmetios
28-10-2008, 17:25
سلام می خواتم کمکم کنبد
میخوام یه لپتاپ تا 1900 بگیرم حداقل 15 اینچ
برا کارای گرافیکی و معماری
اگه میشه کمکم کنید
ممنون