PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Flight Simulator X

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

amir_0098
07-09-2009, 12:22
تو رو خدا یکی به من کمک کنه
وقتی می خوام fsp را برای x نصب کنم error می دهد که فایل dll.xml راپیدا نمی کند
حالا چی کار کنمممممممممممممممممممممم

Farid Soltangais
07-09-2009, 14:22
چجوری میشه پرواز گروهی انجام داد؟
باید کجا بریم ؟ چیکار کنیم؟ می شه بفرمایید.

dani.flight
07-09-2009, 14:31
چجوری میشه پرواز گروهی انجام داد؟
باید کجا بریم ؟ چیکار کنیم؟ می شه بفرمایید.

شما وقتي در fsx هستي به قسمت multiplayer برو "همونجا يك گزينه هست كه از اونجا ميتوني آنلاين يك اكانت بسازي.بعد با اون اكانت وارد كه شدي ميگردي دنبال گروه بعد به گروه كانكت ميشي و...

grand theft auto
07-09-2009, 14:37
میشه یکی بره به این صفحه و بمن بگه که چی میگه؟ من حالیم نمیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ادیت:خودم فهمیدم چی میگه
فقط خواهش میکنم یکی از شماها جوانمردی کنه فایل installer تو پوشه ویندوز رو برای من آپلود کنه.
ممنون میشم
به خدا دعاتون میکنم!

Farid Soltangais
07-09-2009, 14:59
شما وقتي در fsx هستي به قسمت multiplayer برو "همونجا يك گزينه هست كه از اونجا ميتوني آنلاين يك اكانت بسازي.بعد با اون اكانت وارد كه شدي ميگردي دنبال گروه بعد به گروه كانكت ميشي و...
دستت درد نکنه
آقا فقط اگه زحمتی نیست فایل aircraft.cfg مال B747-400 رو واسه دانلود بذار.
می خواستم Texture سعودی ایرلاین رو بذارم زدم داغون کردم. الان اصلا دیگه B747 واسم باز نمیشه.
اگه زحمت بکشی آموزش وارد کردن تسکچر رو هم بگی خیلی عالی میشه .

dani.flight
07-09-2009, 15:52
دستت درد نکنه
آقا فقط اگه زحمتی نیست فایل aircraft.cfg مال B747-400 رو واسه دانلود بذار.
می خواستم Texture سعودی ایرلاین رو بذارم زدم داغون کردم. الان اصلا دیگه B747 واسم باز نمیشه.
اگه زحمت بکشی آموزش وارد کردن تسکچر رو هم بگی خیلی عالی میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم هموني باشه كه ميخواستي.

grand theft auto
07-09-2009, 16:29
بله البته چرا که نه!
یکی auto land البته در پرنده هائی که auto land داشته باشه مثل 747 .
در اینصورت فقط بنشینید و شاهد یک فرود بی دردسر باشید:11:
همه چیز auto شده! آدما هم اتوشدن بی چروک!
راستی دوست من که پنل boeing 727 خواسته بودید فراموش کردم بگم که 727 من تحت xp پنل نداره!!!!
یعنی 2Dpanel نداره! و کلا کاکپیت سه بعدی هست. البته کابین سه بعدی هم داره. هرچه هم گشتم پنل بدرد بخور پیدا نکردم! چرا یه هواپیمای کامل با امکانات خوب نمیگیرین ؟ فکر میکنم ارزشش رو نداره واسه یه پرنده معمولی اینهمه دردسر تحمل کنید. میتونم حدث بزنم آخر کار دقیقا چه حالی خواهید داشت.
دقیقا مثل حال و روز من وقتی که سعی میکنم تاثیر موسیقی و حرکات ریتمیک(رقص) رو رو همستر هام بررسی کنم وآخرش با یه گاز شیرین و آبدار مواجه میشم!:20:
باز هم کمی بهم وقت بدید.
پاینده باشید.
آقا بهرام اگه وقت کردی یه توضیح هم در این مورد بده
چجوری auto land کنیم؟

babak_deghat
07-09-2009, 17:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dubG9hZHMvYWlyY3JhZnQvSGFuc2FqZXQuanBn
Download:
[Mirror 1] (ftp://ftp.de.flightgear.org/pub/fgfs/Aircraft/Hansajet_0.1.zip) [Mirror 2] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [Mirror 3] (ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub/mirrors/ftp.flightgear.org/flightgear/Aircraft/Hansajet_0.1.zip)
Hansajet: Hamburger Flugzeugbau HFB Hansajet
Author: Torsten Dreyer
Version: v0.1
Status: early development

این هواپیما چرا بالهاش برعکسه؟

Farid Soltangais
07-09-2009, 17:23
آقا ببخشید چجوری فایل تکسچر رو راه اندازی کنیم ؟
من تکسچر B747 سعودی ایرلاین رو دانلود کردم اما نمی تونم ایمپورت کنم تو قسمت بویینگ ها .
مشکل من تو اون فایل cfg هست . یه کمکی هم به ما بکنید

hesam.25
07-09-2009, 17:29
چند ساعت پیش یه هاست واسه خودم ساخته بود داشتم انلاین بازی میکردم که یهو دیدم یه دوستی اومد باهم یه پرواز رفتیم خیلی فاز داد از فرودگاه بصره به نمیدونم اسمش یادم رفت تو بحرین خیلی باحال بود بعد از اون هم یه خارجی اومد اونم هواپیماش مپل مال من c-130 بود خلاصه جاتون خالی ولی اخرش ضد حال زد یهو یه ارور ران تایم داد مال وویس که برنامه هنگ کرد اینم عکساش حیف شب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farid Soltangais
07-09-2009, 17:45
چند ساعت پیش یه هاست واسه خودم ساخته بود داشتم انلاین بازی میکردم که یهو دیدم یه دوستی اومد باهم یه پرواز رفتیم خیلی فاز داد از فرودگاه بصره به نمیدونم اسمش یادم رفت تو بحرین خیلی باحال بود بعد از اون هم یه خارجی اومد اونم هواپیماش مپل مال من c-130 بود خلاصه جاتون خالی ولی اخرش ضد حال زد یهو یه ارور ران تایم داد مال وویس که برنامه هنگ کرد اینم عکساش حیف شب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام حسام عزیز
آقا منم زود زود دی سی می شدم . نمی دونم چرا.
شما هم که رفتی دیگه منم اومدم بیرون

grand theft auto
07-09-2009, 18:09
عکس ها باز نمیشه ها

robert
07-09-2009, 18:29
آقا یکی بگه این c-130 رو چجوری نصب کنیم آخه ؟؟
من دانلود کردم و فایلهای guage رو تو همون پوشه guage و فایلهای تکسچر و افکت رو هم تو همون پوشه ای که به همین نام وجود داره ریختم و خود فایل c130 رو هم که شامل پنل و ... میشد رو تو شاخه airplanes ریختم ولی موقعی که هرکولس رو برای پرواز انتخاب میکنم بعد از اینکه لودینگ 100 درصد میشه از شبیه ساز میاد بیرون !!

این اولین باری هست که FSX اینجوری بازی درمیاره

یکی کمک کنه ....

خواهش میکنم یکی مارو روشن کنه
ین هرکولس captain sim رو چجوری نصب کنیم ؟؟

grand theft auto
07-09-2009, 18:45
مگه شما اینو ندیدی؟

babak_deghat
07-09-2009, 18:49
لینک دانلود این هواپیما برای fsx رو داری به ما هم بدی؟
این آنتونوف چه هواپیماییه؟لینک دانلود آنتونوف رو هم دارید؟

یه مشکلی هم دارم:اگه بخوام ویندوز عوض کنم میتونم از سوابق و ماموریت های تکمیل شده بک آپ بگیرم ؟ اونوقت چه جوری میشه دوباره اجراش کرد؟

nm مخفف چیه؟هر nm چند متره؟
هر نات چند کیلومتر در ساعته؟

grand theft auto
07-09-2009, 18:55
تا اونجای که من میدونم NM مخفف نیوتن متر هست(اسمش متره،واحد اندازه گیزی جایی نیست)
اون هواپیما هم بالاش برعکس نیست!! بال پیشگرا داره.همین!
RTO چیه؟
چجوری میشه سوختگیری هوایی کرد؟

dani.flight
07-09-2009, 19:59
دركش خيلي سخته بهتره خودتون اينو ببينيد كه اين چند تا هواپيما چطوري لندينگ ميكنن اونم كجا...:18:
6mb

bahram-choubine
07-09-2009, 20:17
سلام. آقا بهرام من یک بار دیگه این AES رو دانلود کردم. گفتم شاید جدن ایراد از فایل بوده. اما بازم پسورد اشتباهه.

بابا دیکه اونقدم خنگ نیستم بخوام با حروف بزرگ بنویسم یا فارسی یا اشتباه. 1000 بار امتحان کردم.

آقا جونه هرکی دوست داری یه آدرسی بده من برم از یجا دیگه دانلود کنم. یا اینکه یه یک هفته پسوردش رو بردارید حداقل کسایی که آشنانو عضو هستن انقد اعصابشون خورد نشه واسه یه پسورد...

به خدا یک بار دیگه بگید فایل سالمه با سر میرم تو دیوار. آقا این پسوردش رو میتونی برداری ما انقد نریم سر کار؟؟؟

یا اگه دوست داری بازم پسورد بذاری که یک آدرس بی درد سر بدید دوستان من برم دانلود کنم.

من که دیگه امرن از این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیزی دانلود کنم.

من از همه عذر ميخوام پسوورد رو با حروف فارسي وارد كنيد

bahram-choubine
07-09-2009, 20:23
تا اونجای که من میدونم NM مخفف نیوتن متر هست(اسمش متره،واحد اندازه گیزی جایی نیست)
اون هواپیما هم بالاش برعکس نیست!! بال پیشگرا داره.همین!
RTO چیه؟
چجوری میشه سوختگیری هوایی کرد؟

NM مخفف ناتيكال مايله
RTO نوعي ترمز خودكار هست كه موقع تيك آف استفاده ميشه. وقتي ترمز ها رو رو حالت RTO ميگزاريد اگر به هر دليل نيروي موتور رو (موقع تيك آف) كم كنيد ترمز ها وارد عمل ميشن و پرنده رو نگه ميدارن. در مواقع اضطراري استفاده ميشه.
نميدونم

Farid Soltangais
07-09-2009, 20:29
آقا کسی به ما نمی گه Texture رو چجوری وارد کنیم.

bahram-choubine
07-09-2009, 20:41
آقا ببخشید چجوری فایل تکسچر رو راه اندازی کنیم ؟
من تکسچر B747 سعودی ایرلاین رو دانلود کردم اما نمی تونم ایمپورت کنم تو قسمت بویینگ ها .
مشکل من تو اون فایل cfg هست . یه کمکی هم به ما بکنید

اين رو ببينيد

فايل cfg ايرباس 321 خود شبيه ساز هست. اگر دقت بفرمائيد يه texture=5 داره و بقيه پوسته ها رو هم همينطور معرفي كرده. حالا اگر بريد به پوشه اين پرنده ميبينيد 5 تا پوشه پوسته هست از texture تا texture.5 اينطور پوسته ها معرفي ميشن
فايل cfg رو باز كنيد نمونه رو از خود فايل كپي كنيد و جلوي texture پوشه دلخواه رو با فرمت مناسب معرفي كنيد.

babak_deghat
07-09-2009, 20:43
این ناتیکال متر یعنی چقدر؟
اصلا خود نات چقدره؟
راه حلی برای بک آپ گرفتن از سوابق و ماموریت های تکمیل شده نیست؟

grand theft auto
07-09-2009, 20:52
NM مخفف ناتيكال مايله
RTO نوعي ترمز خودكار هست كه موقع تيك آف استفاده ميشه. وقتي ترمز ها رو رو حالت RTO ميگزاريد اگر به هر دليل نيروي موتور رو (موقع تيك آف) كم كنيد ترمز ها وارد عمل ميشن و پرنده رو نگه ميدارن. در مواقع اضطراري استفاده ميشه.
نميدونم
درسته
ممنون از جوابتون
من چون شبیه ساز ماشین کار میکردم قدیما قاطی کردم
چون توی ماشین و ... معنیش نیوتن متر هست و واحد گشتاور موتور هست.
من میگم به یاد دوران جنگ،بیاین هممون F-4 برداریم از نزدیکای مرز بریم تا ته عراق و برگردیم.
برای اینکه دچار کمبود سوخت نشیم هم یه نفرمون با C-130 باید بشه سوخت رسان.
اما یه مشکلی هست،حتی اگه اسپوبلر ها رو باز کنیم C-130 نمیتونه پا بپامون بیاد.خیلی سرعتش کمه.
سوخت رسان پرسرعت تر(لا اقل جت باشه)سراغ ندارید؟
ولی خداییش این پرواز جالب میشه ها.سوخت گیری هوایی خودش آلمی داره.
من هم با F-14 میام.کی برای سوخت رسان شدن داوطلبه؟

من از همه عذر ميخوام پسوورد رو با حروف فارسي وارد كنيدپس چرا برای من کار کرد؟
راستی اتو لند چجوریه؟

Farid Soltangais
07-09-2009, 20:57

این هست متنش . اما هرچی کپی می کنم تو فایل اصلیش نمی آد.
این متن رو باید کپی کنم تو AIRCRAFT.cfg داخل فایل b747-400 ؟
چجوریاس؟

amir_0098
07-09-2009, 21:13
,واقعا کسی نمی دونه error نرم افزار fsp در مورد پیدا نکردن فایل dll.xml چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نسخه 4 dvd نوین پندار رو دارم

hesam.25
07-09-2009, 22:03
[quote=grand theft auto;4183473]درسته
ممنون از جوابتون
من میگم به یاد دوران جنگ،بیاین هممون F-4 برداریم از نزدیکای مرز بریم تا ته عراق و برگردیم.
اما یه مشکلی هست،حتی اگه اسپوبلر ها رو باز کنیم C-130 نمیتونه پا بپامون بیاد.خیلی سرعتش کمه.
این که داوطلبی نمیخواد من خودم میشم c-130 ولی یه مشکلی داره تو سیمیلاتور سیستم سوختگیری هوایی نداره ودیگه اینکه c-130 تانکر kc-130که من تو هوا پیماهام ندارم ولی میام ام شب هستین دیگه

grand theft auto
07-09-2009, 22:09
داوطلبی می خواد!آخه آدم حاضر نمیشه F-14 رو ول کنه بجای اینکه با بچه ها مانور بده با C_130 جوش بیاره!! البته خودم خیلی ازش خوشم میاد،شما قبول کردی چون عاشق C-130 هستی
شبیه ساز سوختگیری هوایی داره،عکس هاشو دیدم،اما نمیدونم چجوری؟
پس شما پایه این.
من امشب نیستم،گفتم که ویندوزم مشکل داره،اگه کسی از دوستان میتونه فایل installer رو از پوشه ویندوز برام کپی کنه و آپلود کنه ممنون میشم،چون ممکنه اینجوری بتونم برای پرواز بیام.
راستی قبلش باید فایل های مخفی رو ظاهر کنید.
ممنون

dani.flight
07-09-2009, 22:11
[quote=grand theft auto;4183473]درسته
ممنون از جوابتون
این که داوطلبی نمیخواد من خودم میشم c-130 ولی یه مشکلی داره تو سیمیلاتور سیستم سوختگیری هوایی نداره ودیگه اینکه c-130 تانکر kc-130که من تو هوا پیماهام ندارم ولی میام ام شب هستین دیگه

من هستم اما c-130 ندارم f-14 هم بلد نيستم هدايتش كنم.من كه ميگم بهتره هممون يك هواپيمايي رو انتخاب كنيم كه همه داشته باشيمش كه مشكل پيش نياد (نزديك هم پرواز كنيم). در ضمن امشب چه ساعتي؟؟

grand theft auto
07-09-2009, 22:13
آره هر جور دوست دارین،چون من که نمیام پس چه فرقی میکنه؟!!
یه تعدا هواپیمای باحال باید انتخاب شه که همه دانلود کنن تا مشکلی پیش نیاد.

bahram-choubine
07-09-2009, 22:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هست متنش . اما هرچی کپی می کنم تو فایل اصلیش نمی آد.
این متن رو باید کپی کنم تو AIRCRAFT.cfg داخل فایل b747-400 ؟
چجوریاس؟

دقيقا درسته
ببينيد بخشي كه قرمز كردم بايد يك شماره داشته باشه مثلاfltsim.1 شما بايد ببينيد آخريش چه شماره اي داره. بعد از آخري كد هاي مربوط به خود پرنده شروع ميشه كه فكر ميكنم با general شروع ميشه. فرض ميكنيم آخرين پاراگراف مربوط به ليوري با fltsim.2 شروع ميشه و اين رو داره texture=3 اين يعني اينكه فايل ها تو پوشه اي به نام texture.3 ذخيره شدند. از اول تا آخرش يم كپي بگيريد و زيرش اضافه كنيد. بعد fltsi,x رو تغيير بديد به آخري + يك يعني براي اين مثال Fltsim.3 پوسته ها رو هم بريزيد تو يك پوشه به اسم texture.4 و اين رو texture=3 به اين texture=4 تغيير بديد و سيو كنيد همين.
حالا يك سوال علمي شما شو آل واريانت رو تيك ميزنيد ؟

hesam.25
07-09-2009, 23:08
[quote=babak_deghat;4183037]لینک دانلود این هواپیما برای fsx رو داری به ما هم بدی؟
این آنتونوف چه هواپیماییه؟لینک دانلود آنتونوف رو هم دارید؟

یکی این 6 mb

اینم حدود 30 mb

babak_deghat
07-09-2009, 23:51
اصلا خود نات چقدره؟
کسی نمیدونه؟

درضمن سوختگیری هوایی چه جوری انجام میشه؟شاید من قبول کردم c-130 بشم.آخه این هواپیما رو دارم.

bahram-choubine
08-09-2009, 00:11
کسی نمیدونه؟

درضمن سوختگیری هوایی چه جوری انجام میشه؟شاید من قبول کردم c-130 بشم.آخه این هواپیما رو دارم.

بنده هم با شما همراه ميشم.

I Love Hercules & Boeing 737

bahram-choubine
08-09-2009, 00:19

پس چرا برای من کار کرد؟
راستی اتو لند چجوریه؟

lموتور هاي c130 هم جت هستند . مثل iran 140 خودمون
اما درسته سرعتي نداره چون c-130 براي حمل بار ساخته شده حالا از هر نوع
DC-10 هم نوع سوخت رسان داره. همينطور بوئينگ kc135 و nkc135 همينطور ايرباس 310 و 320 و خيلي مدل هاي ديگه . سوخت رساني هوائي با بنده . فقط حد اقل دو روز ديگه چون خيلي سرم شلوغه

وقتي كه براي وارد كردن پسوور تو winrar كليك ميكنم زبان خود به خود به فارسي تغيير ميكنه. همين باعث شد متوجه نباشم. شايد مال شما هم همينطوره.

در هر صورت دليل گذاشتن پسوورد مشخصه . براي جليگيري از لينك غير مستقيم سايت هاي ديگه كه اسمي هم از سايت اصلي نمي برند. من كاربر هم اصلا متوجه نميشم كه ريدايركت شدم يا به عبارت صحيح تر لينكي كه روش كليك كردم مربوط به اون سايت نيست. شما دانشش رو داريد بنابر اين لطفا بفرمائيد راهنمائي كنيد چطور بايد اين جلوي اين كار رو بگيرم تا مجبور نباشم پسوورد بزارم.

پاينده باشيد

ebicross
08-09-2009, 04:18
یه سری توضیح در مورد dll.xml

این فایل در مسیر زیر توی ویندوز ویستا و 7 قرار داره:
C:\Users\EBI\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
تو مسیر بالا اون کلمه ی EBI یوزر منه تو ویندوز. حالا مال شما ممکنه فرق کنه.
اما توی XP به جای Users باید Document and Settings رو وارد بشین.
بعد از نصب FSX این فایل ساخته میشه و جالب اینکه بعد از نصب FSP محتویات این فایل عوض میشه.
دقیقا کار این فایل رو نمیدونم.
اما این پوشه که این فایل Dll.xml توش قرار داره غیر از این فایل شامل چیزهای دیگه ای هم میشه که مهمترینش مدال ها و مدارکی هست که گرفتید.
توجه کنید ساعات پروازی در وشه ی محل سیو های شما قرار میگیره و براحتی از My Document کپی میشه ولی مدال ها و مدارک در این پوشه قرار داره.
حالا اگر کسی FSX داره اینفایل رو برای من بفرسته اگر ممکنه. اگر کسی ACC نصب کرده هم برای من بفرسته.
در کل من سه تا از این فایل رو میخوام.
1 فایل از کسی که FSX خالی داره بدون اضافات و حتی بدون FSP.
1 فایل از کسی که FSX رو با Acclerator نصب کرده و بدون FSP.
1 فایل از کسی که روی FSX برنامه ی FSP رو هم نصب کرده.
اینطوری میشه ارتباط این فایل رو با برنامه پیدا کرد تا یه راه حل مفصل برای رفع مشکل این فایل پیدا کنیم.
ممنون.

اینکه چه هواپیمایی سوخت رسان باشه مهم نیست. فقط مهمه که اون هواپیما واقعا سوخت رسان باشه.
جنگنده ها میتونن سرعتهای خیلی کمی پرواز کنند. نمونش همین F\A Hornet خود بازی که سوخت گیری هوایی هم میکنه تا 130 نات براحتی پرواز میکنه و استال نمیکنه. C-130 حتما میتونه 130 نات بپره دیگه. دوچرخه که نیست.

راجعبه هواپیما درست میگید هردو تا سیمیلاتور باید اون نوع هواپیما رو داشته باشه وگرنه نزدیکترین هواپیما از نظر اندازه وشکل ظاهری از تو هواپیما ها رو نشون میده
من که آنلاین میرفتم هواپیماهایی رو میدیدم که خودم نداشتمشون. فکر نمیکنم اینطوری باشه.
هر هواپیما فکر میکنم یه فایل باید داشته باشه که فقط شامل نمای بیرونی بشه و خیلی هم کم حجم هستش.
دقیقا مثل هواپیماهای My Traffic که حجم کمی دارند و قابل پرواز نیستند ولی تو آسمون دیده میشن.
تمام سیستمها این فایلها رو به اشتراک میزارن و هواپیماهای هم رو میبینن.

درسته. اما صدا ها يه كم نا مفهوم بود فهميدنشون سخت بود.
کیفیت صدا رو کم کنید.
اینطوری سریعتر میرسه.

اگر Firewall دارید موقع آنلاین بازی کردن Disable کنید و مطمئن بشین هیچ برنامه ای توی ویندوزتون اینترنت استفاده نمیکنه.
من با Dialup راحت آنلاین بازی میکردم و صحبت هم میکردیم.

moein_nasa
08-09-2009, 04:54
سلام. آخرشم پسورد فارسی بود ؟ به به... چه شود

نوش دارو بعد مرگ سهراب

آقا بهرام در مورد این لینکهای غیر مستقیم که میگید من یه چیزی خدمتتون بگم. اگه بخوایم وارد بحث اینکه جلوی unessential link رو بگیرید باید وارد بحثهای IT بشیم که شامل یک فصل 30 صفحه ای میشه. خوب ببینید شما خودتون راه حل رو بهتر از من میدونید.
فایل winrar اگه با همون پسوند rar کمپرسور بشه و پسورد گذاری بشه همه جور ادیت هم میشه.
مثل تغییر دادن شناسنامه ی فایل یا هک کردن پسورد مثل آب خوردن و تغییر آن ازون راحت تر.
اما فایلی که از طریق wizard ساخته میشه که یک installer با پسوند exe رو تولید میکنه شما در قسمت توضیحات که برای AES فارسی هم تایپ کرده بودید که زیاد جالب هم نیست و کسی که location فارسی نصب نکرده باشه font رو به شکل علامت سوال میبینه وقتی که توضیح و آدرس سایت سازنده یا حالا لینک دهنده نوشته میشه دیگه چه دلیلی برای گذاشتن پسورد وجود داره؟ هک یا ویرایش فایل exe اولا کار هر کسی نیست و اگه این طور بود همه ی شرکت ها روی installer پسورد شخصی سایت رو میذاشتن. نه؟ حتما شما دیگه فکر میکنید کسی قسمت توضیحات و آدرس سایت یا اسم شمارو رو نمی خونه و با گذاشتن پسورد یک جور دیکتاتور بازی می خواید در بیارید اسم سایت رو به زور تو حلقوم مصرف کننده فرو کنید. نه؟ به هر حال نظر من اینه وقتی فایل با پسوند exe هست همه جور توضیحات و معرفیه برنامه دست خودتونه و همه در این صورت میفهمن که بابا سایت اصلیه این فایل کجاس پس گذاشتن پسورد اصلا ضروری نیست...
ایرانه دیگه...

ebicross
08-09-2009, 05:23
سلام. آخرشم پسورد فارسی بود ؟ به به... چه شود

نوش دارو بعد مرگ سهراب

آقا بهرام در مورد این لینکهای غیر مستقیم که میگید من یه چیزی خدمتتون بگم. اگه بخوایم وارد بحث اینکه جلوی unessential link رو بگیرید باید وارد بحثهای IT بشیم که شامل یک فصل 30 صفحه ای میشه. خوب ببینید شما خودتون راه حل رو بهتر از من میدونید.
فایل winrar اگه با همون پسوند rar کمپرسور بشه و پسورد گذاری بشه همه جور ادیت هم میشه.
مثل تغییر دادن شناسنامه ی فایل یا هک کردن پسورد مثل آب خوردن و تغییر آن ازون راحت تر.
اما فایلی که از طریق wizard ساخته میشه که یک installer با پسوند exe رو تولید میکنه شما در قسمت توضیحات که برای AES فارسی هم تایپ کرده بودید که زیاد جالب هم نیست و کسی که location فارسی نصب نکرده باشه font رو به شکل علامت سوال میبینه وقتی که توضیح و آدرس سایت سازنده یا حالا لینک دهنده نوشته میشه دیگه چه دلیلی برای گذاشتن پسورد وجود داره؟ هک یا ویرایش فایل exe اولا کار هر کسی نیست و اگه این طور بود همه ی شرکت ها روی installer پسورد شخصی سایت رو میذاشتن. نه؟ حتما شما دیگه فکر میکنید کسی قسمت توضیحات و آدرس سایت یا اسم شمارو رو نمی خونه و با گذاشتن پسورد یک جور دیکتاتور بازی می خواید در بیارید اسم سایت رو به زور تو حلقوم مصرف کننده فرو کنید. نه؟ به هر حال نظر من اینه وقتی فایل با پسوند exe هست همه جور توضیحات و معرفیه برنامه دست خودتونه و همه در این صورت میفهمن که بابا سایت اصلیه این فایل کجاس پس گذاشتن پسورد اصلا ضروری نیست...
ایرانه دیگه...
یه جورایی این دوستمو راست میگه.
اصلا شما از اینستال میکر خود ویندوز استفاده کن. هم فشرده میکنه و هم راحته.
کافیه تو RUN بزنی Iexpress
شما نمیخوای که حق نشر و پخش رو داشته باشی. فقط میخوای از لینکت کسی استفاده نکنه.
در ضمن میتونی صفحات دانلودت رو با یک کد جلوی اتصال صفحه هایی غیر از سایت خودت رو بهش بگیری. برو بخش مربوطه تو همین P30world و یک درخواست بده تا کمکت کنند.

grand theft auto
08-09-2009, 07:52
ینکه چه هواپیمایی سوخت رسان باشه مهم نیست. فقط مهمه که اون هواپیما واقعا سوخت رسان باشه.
جنگنده ها میتونن سرعتهای خیلی کمی پرواز کنند. نمونش همین F\A Hornet خود بازی که سوخت گیری هوایی هم میکنه تا 130 نات براحتی پرواز میکنه و استال نمیکنه. C-130 حتما میتونه 130 نات بپره دیگه. دوچرخه که نیست.
درسته که میتونه همرامون بیاد. شما خودت بگو،پرواز با f-14 وقتی نتونی با سرعت بری لذت داره؟همش باید 130 تان بریم؟اینجوری که اگه با c-130 بیایم هم فرقی نمیکنه.
ممنون از راهنماییتون

موتور هاي c130 هم جت هستند . مثل iran 140 خودمون
اما درسته سرعتي نداره چون c-130 براي حمل بار ساخته شده حالا از هر نوع
DC-10 هم نوع سوخت رسان داره. همينطور بوئينگ kc135 و nkc135 همينطور ايرباس 310 و 320 و خيلي مدل هاي ديگه . سوخت رساني هوائي با بنده . فقط حد اقل دو روز ديگه چون خيلي سرم شلوغهمنظورم اینه کا اقل جت توربینی باشه تا سرعتش بیشتر باشه.
اگه سوخت رسان پیدا کردی به منم بده لطفا.خیلی حال میده مثلا چند تا f-14 کنار آدم داره بنزینشون تموم میشه بعد من میگم تاوقتی کارت سوخختون رو ندین بنزین نمیدم!عجیب حالگیری میشه!
(البته من که از این کارا نمیکنم!)
از الان هم هر جنگنده ای می خواین دانلود کنین تا باهاش بیاین،من با اف 14 میام.
یه هماهنگی هم باید در مورد بنزین زدن داشته باشیم که هر کس سوخت گیری کرد سریع بره کنار تا نفر بعدی بیاد سوخت بگیره.
راستی فقط چند روز صبر کنید تا هم من شبیه سازم راه بیفته هم آقای چوبینه سوخت رسان بشه.
مسیر از کجا به کجا باشه بهتره؟
بعد از این هم می خوام یه سر برم فرودگاه مشهد رو ببینم،از کرمان میام مشهد،کسی با من میاد؟ امیدوارم آقای ebicros توی فرودگاهم مقصد از من استقبال کنن! کلا یه تور میزاریم که به جاهای باحال بریم.
موفق باشید.
ای بابا.هی من پستمو ارسال میکنم بعد میبینم یه چیزی یادم رفته باید ویرایش کنم!
شماها میتونین با ایرباس a321 خود شبیه ساز پرواز کنید؟من که نمیتونستم،فرمون نمیبرد،هرچی میگفتم ببیچ چپ،انگار داره عروس میبره،یواش یواش میپیچه.

amir_0098
08-09-2009, 08:53
اگه کسی نرم افزار fsp برای نسخه x بدون مشکل نصب کرده لطفا فایل fsx را از مسیر
c:document&setting/your user/aplicatin/microsoft/fsx
یه جا اپلود کنه وخبر بده ممنون

hesam.25
08-09-2009, 09:43
من دیشب یه کم دنبال سوختگیری گشتم ظاهرا با هر هواپیمایی نمیشه سوخت گیری کرد باید f-18خود accباشه یا xloadکاپیتانسیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این دکم رو میزنی تا دریچه باز شه بعد سرعت باید زیر300 نات باشه با رادار روی تانکر قفل میکنی ونزدیکش میشی با زدن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- When You are too far away, DISC light will be On.
- When You are taking fuel, DISC light goes out and NWS/AR light goes On.

Speed and altitude is no longer considered - only Your distance to the "Tanker" AI aircraft.

This distance is determined when Your radar has locked the AI aircraft.

Infact any AI aircraft, even a Cessna 172, can be used, though You won´t be able to fly slow enough to stay on station.

Fuel will not be added gradually, but rather in staeps of +25% fuel, due to a FSX limitation. But You won´t have time to see this inorder to keep position [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Filling almost empty tanks takes appr. 80 sec.

Finn
0

Back to top ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MultiQuote ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Reply ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Benn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flight Attendant

Group: Members

Posted 07 December 2008 - 02:17 AM
QUOTE (Finn @ Nov 27 2008, 20:01 ) <{POST_SNAPBACK}> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
With SP1 refueling has been redone.

You now need to find an AI aircraft - preferable an airliner, like a Airbus 321 or Boeing 737-800.

- You need to get behind it
- Open refuel door - RDY light On.
- Lock it with the radar
- Fly very close to it like here:

- When You are too far away, DISC light will be On.
- When You are taking fuel, DISC light goes out and NWS/AR light goes On.

Speed and altitude is no longer considered - only Your distance to the "Tanker" AI aircraft.

This distance is determined when Your radar has locked the AI aircraft.

Infact any AI aircraft, even a Cessna 172, can be used, though You won´t be able to fly slow enough to stay on station.

Fuel will not be added gradually, but rather in staeps of +25% fuel, due to a FSX limitation. But You won´t have time to see this inorder to keep position [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Filling almost empty tanks takes appr. 80 sec.

Finn

It wont let me take on fuel...I have tried many positions...DISC goes off but fuel doenst refill...see pics Attached File(s)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2008_12_6_20_19_46_266.BMP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6.41MB)
Number of downloads: 43

0

Back to top ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MultiQuote ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Reply ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A36ApacheII ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.forum.aerosoft.com%2Fpublic%2Fstyle_avatars%2Fbl ank_avatar.gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flight Attendant

Group: Members

Posted 07 December 2008 - 02:46 AM
QUOTE (Benn @ Dec 6 2008, 20:17 ) <{POST_SNAPBACK}> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
It wont let me take on fuel...I have tried many positions...DISC goes off but fuel doenst refill...see pics

I finally got it to work, though the refueling was mostly wasted chasing down the AI. Plus, the AI was going in the wrong direction leading me to waste fuel anyway. You have to stay in relative position for longer then just a brief connection. It's not like F4AF where the camel realizes you are fueling and he needs to stay smooth. The AI (I use WOAI which may mess things up) is in an extended serpentine path and not smooth at all, so you have to be patient and quick on the reflexes.

Next time I will call the camel when I spot an airplane on a relative course and instead of taking the first AI plane the radar locks up I will select my own.

0

Search Topic Forum Home Information & General discussion |-- General Discussion |-- New Releases |-- Previews of not yet released products |-- Reviews |-- Radio Chatter Room |-- Video Forum |-- Hardware & OS & non FS applications (that matter) |-- Aerosoft Monthly Screenshot Forum |-- Aerosoft Prize Quiz Forum |-- File Upload Notification Forum English Discussion & Support |-- MS FS - Aircraft Discussions & Support |-- MS FS - Scenery Discussions & Support |-- MS FS - Utilities and Missions Discussions & Support |-- MS FS - English AES Forum |-- MS FS - PBY Catalina Support Forum |-- MS FS - F16 Support Forum |-- MS FS - Discus Glider X forum |-- MS FS - African Airstrip Adventure Forum |-- RoF - General |-- RoF- Support Forum |-- RoF Training, Mission & Campaigns |-- MS TS - General Questions |-- WoS Vol.1: New York Underground "The Path" - Discussion & Support Forum |-- WoS Vol.2: U7 - Berlin - Discussion & Support Forum |-- FAQs English |---- Shop, Buying & Paying FAQs |---- Download, Setup & Installation FAQs |---- Updates & Support FAQs |---- MS FS - Aircraft FAQs |---- MS FS - Scenery FAQs |---- MS FS - Tool, Missions & Utilities FAQs |---- Hardware |---- MS FS - AES FAQs |---- WoS New York Path - FAQs Deutschsprachiges Diskussions- & Supportforum |-- Allgemeines Forum |-- MS FS - Deutsches Flugzeuge Forum |-- MS FS - Deutsches Szenerien Forum |-- MS FS - Deutsches Tools/Missions Forum |-- MS FS - Deutsches AES Forum |-- MSFS - Discus Glider X forum |-- RoF - Allgemein |-- RoF - Support Forum |-- RoF - Training, Missionen & Kampagnen |-- MS TS - Allgemeine Fragen |-- WoS Vol.1 - Diskussions & Support Forum |-- WoS Vol.2 - Diskussions & Support Forum |-- FAQ's Deutsch |---- Shop, Kaufen & Bezahlen FAQs |---- Download, Setup & Installation FAQs |---- Updates & Support FAQs |---- MS FS - Flugzeuge FAQs |---- MS FS - Szenerien FAQs |---- MS FS - Tools, Missionen & Zubehör FAQs |---- Hardware French, Spanish, Portuguese, Italian Discussion & Support |-- MS FS - Discussions & Support en Français |-- MS FS - Discusiones & Soporte en Español |-- MS FS - Italian Discussion & Support |-- MS FS - Discussões & Suporte Técnico em Português |-- FAQ's en Français |---- Boutique, Achats & Paiements |---- Téléchargements & Installation |---- Mises à jour et Support |---- Avions |---- Décors |---- Outils et Missions |---- Hardware |-- FAQ's en Español |---- Tienda, Compras, Pagos |---- Descargas e Instalacion |---- Actualizaciones y Soporte |---- Aviones |---- Escenarios |---- Herramientas, Misiones y Utilidades |---- Hardware |-- FAQs Em Português |---- Loja, Compras & Pagamentos |---- Download, Configuração & Instalação |---- Actualizações & Suporte |---- Aviões |---- Cenários |---- Ferramentas, Missões & Utilidades Soar Forums |-- SOAR Related |---- SOAR News |---- General Chit Chat |---- Suggestions And Ideas |-- Microsoft FS X |---- General Discussion |---- Technical Help, Tips, Hints, How-To's |---- Races - Contests - Tours |---- Soaring Flights in FSX |---- Missions |---- FSX Soaring Videos |---- CumulusX! |---- Sim Probe |---- Converting Aircraft, etc. From Previous Versions To FSX |-- Microsoft FS9 & Earlier Versions |---- General Discussion |---- Technical Help, Tips, Hints, How-To's |-- Radio Controlled Soaring |---- General Discussion |---- Technical help/ Questions |---- RC Simulators

← Previous Topic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MS FS - F16 Support Forum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Next Topic → ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Page 1 of 1

You cannot start a new topic
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Add Reply ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fast Reply

Other styles
Fonts
Sizes

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Skin and Language

Theme: IP.Board IP.Board Lo-Fi Language: English (USA) Execution Stats

Time Now: Sep 08 2009 05:54 AM

Forum Home ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Delete My Cookies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mark Board As Read ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Powered By IP.Board ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3.0.1 © 2009 IPS, Inc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

chrome://interclue/content/cluecore/skins/default/pixel.gifchrome://interclue/content/cluecore/skins/default/pixel.gifchrome://interclue/content/cluecore/skins/default/pixel.gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وتی دریچه باز شد یه چراغ بغل صفحه hud روشن میشه که نوشتهrdy که مخفف ready وقتی نردیک هواپیما پرواز کنی چراغ های راهنما روسن میشن که نشانه دور یا نزدیک بودن به تانکره موقع سوختگیری چراغ یهسز خاموش میشه وچراغnws/ar روشن میشه یعنی داری سوختگیری میکنی در ضمن نوشته بودن پشت هر هواپیمای تجاری بری میشه سوختکیری کرد
البته میگفتن با sp1 sp2هم میشه این کارو کرد اگه موفق شدین به ما هم بگین
من هیچ مسوولیتی درقبال این چیزا ندارم

moein_nasa
08-09-2009, 09:51
آقایون کسی میتونه یک Texture Boeing 747-400 Iran Air گیر بیاره ؟؟؟

فقط Texture رو میخوام نه کل هواپیما. چون قبلا یک 747-200 Iran Air تو همین تاپیک دیده بودم که کل هواپیما بود اصلا هم خوب نبود.

dani.flight
08-09-2009, 10:09
دوستان من Airbus Series Deluxe رو دارم همه رو داره به غير از 380"300"310 كيفيتشم خيلي خوبه تو بعضي هاش ميشه قسمت مسافرين رو ديد اونجا رو هم با كيفيت طراحي كردن.(پنل 3بعدي).فقط هدايتش من يكم مشكل دارم.سريال هم براي نصب داره راحت هم نصب ميشه.حالا اگه ميخواين بگيد كه من آپ كنم.حجمشم 272 مگ

f-14 من اينطوريه من با پنلش هيچ كاري نميتونم بكنم. تو پنل 3 بعدي هم از شيشه ها نميتونم چيزي ببينم.
اگه مال شما بهتره و اگه ميتونيد آپ كنيد لطفا ...

grand theft auto
08-09-2009, 10:11
ممنون دنی جان
اگه حجمش خیلی نیست آپ کنید لطفا.
ادیت،حجمش خوبه،لطفا آپ کنید اگه میتونید.
:11:

babak_deghat
08-09-2009, 10:53
lموتور هاي c130 هم جت هستند .
جت هستند؟!؟اون c130ای که من دارم 2 تا موتور رو هر کدوم از بالهاش داره که هیچکدومشون هم جت نیستند!

babak_deghat
08-09-2009, 10:55
اصلا خود نات چقدره؟
کسی جواب اینها رو نمیدونه؟:19:

grand theft auto
08-09-2009, 10:56
کسی جواب اینها رو نمیدونه؟:19:
برادر،توی صفحه های قبلی 2 بار جواب شما رو دادن! یه بار آقای چوبینه یه بار هم آقای ایزی،دیگه چرا تکرار میکنی؟
ناتیکال متر نه،ناتیکال مایل.

جت هستند؟!؟اون c130ای که من دارم 2 تا موتور رو هر کدوم از بالهاش داره که هیچکدومشون هم جت نیستند! دوست عزیز من، موتور جت انواع مختلف داره،اونی که شما به نام موتور جت میشناسی،در حقیقت موتور جت توربینی هست،موتور C-130 موتور جت ملخی هست،یه اسم دیگه هم داره که یادم نیست.
هر موتور ملخی ای هم جت ملخی نیست،بعضی هاشون پیستونی،بعضی ها فکر کنم توربو پراپ و ... هستند.(البته پیستونی الان دیگه استفاده نمیشه تقریبا)
موتور C-130 جت ملخی هست(لطفا اگه کسی اسم این نوع موتور رو میدونه به من بگه من یادم نیست)

babak_deghat
08-09-2009, 12:33
برادر،توی صفحه های قبلی 2 بار جواب شما رو دادن! یه بار آقای چوبینه یه بار هم آقای ایزی،دیگه چرا تکرار میکنی؟
ناتیکال متر نه،ناتیکال مایل.

بک آپ گرفتن چه جوریه؟

grand theft auto
08-09-2009, 13:02
f-14 من اينطوريه من با پنلش هيچ كاري نميتونم بكنم. تو پنل 3 بعدي هم از شيشه ها نميتونم چيزي ببينم.
اگه مال شما بهتره و اگه ميتونيد آپ كنيد لطفا ...من مال خودمو تست نکردم،شاید همین باشه،اما آپلودش میکنم میزام توی همین پست.
ادیت:مال من حرفه ایه،30 مگ حجمشه،از فشرده که خارج میشه 95 مگ میشه،فکر نکنم این رو شما داشته باشید؟
چون حجمش زیاد بود تو پرشین گیگ آپلود نشد،لطفا یه آپلود سنتر خوب بدید.

بک آپ گرفتن چه جوریه؟ متاسفانه نمیدونم
موفق باشید
شماها میدونین با کدوم دکمه اون لوله بنزین از بدنه اف 14 بیرون میاد؟
اینم عکس f-14 من:
زاویه بالهاش هم تو سرعت های مختلف تغیر میکنه.
رسیدن تاپیک به صفحه 100 هم مبارک.
شماها با دکمه print scrn عکس میگیرین؟یه نرم افزار خوب که وقتی دکمه رو میزنیم خودش عکس رو سیو کنه سراغ دارید؟

babak_deghat
08-09-2009, 13:27
چرا با f-16 کار نمی کنید؟

bahram-choubine
08-09-2009, 14:41
............999

bahram-choubine
08-09-2009, 14:42
1000 آقاي ايزدي بيا شمع هارو فوت تا 900-800 هزار پست ديگه زنده باشي!!!

amirardallan
08-09-2009, 14:48
Wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه تاپیکی شده اینجا . امیدوارم هر روز پر بار تر بشه

mro229
08-09-2009, 15:06
سلام.
مبارکه...
منم کم کم دارم میام واسه آنلاین پرواز کردن.
یه سوال: نسخه نوین پندار 4 تا دی وی دی داره که خوب قائدتا 2 تاش خوده نرم افزار FSX هست . می خوام بدونم که غیر از فارسی بودن این 2 تا دی وی دی فرق دیگه ای بین نسخه نوین پندار و نسخه اصلی وجود داره؟ فقط دی وی دی 1 و 2 نه اضافات و غیره.
ممنون...

dani.flight
08-09-2009, 16:22
دوستان امشب كسي حال داره يه پرواز بكنيم ساعت11 مهراباد به هرجا كه گفتيد البته من نميتونم با هواپيماي جنگي (f-14) بيام ولي شما اگه خواستيد بيايد (به عنوان اسكورت چطوره).:46:

mro229
08-09-2009, 16:39
امشب مگه شب قدر نیست؟ دوستان در حال پرواز قرآن به سر می گیرن دیگه :دی .
التماس دعا ...

babak_deghat
08-09-2009, 16:51
من هی میخوام وارد game spy بشم ولی رو sign in که میزنم میگه:the network was unable to connect

dani.flight
08-09-2009, 17:10
من هی میخوام وارد game spy بشم ولی رو sign in که میزنم میگه:the network was unable to connect

وقتي شلوغ باشه براي منم از اين پيغامها ميده .ولي يك بار اصلا نرفت اينترنت رو قطع و وصل كردم درست شد.

bahram-choubine
08-09-2009, 17:14
سلام.
مبارکه...
منم کم کم دارم میام واسه آنلاین پرواز کردن.
یه سوال: نسخه نوین پندار 4 تا دی وی دی داره که خوب قائدتا 2 تاش خوده نرم افزار FSX هست . می خوام بدونم که غیر از فارسی بودن این 2 تا دی وی دی فرق دیگه ای بین نسخه نوین پندار و نسخه اصلی وجود داره؟ فقط دی وی دی 1 و 2 نه اضافات و غیره.
ممنون...

اطمينان داشته باشيد اگر بد تر نباشه بهتر هم نيست. بايد دونه دونه ADDON ها رو روش نصب كنيد تا به تعداد موهاي سر (حسن..) توش باگ در بياد!!

دوتا پستي كه من زدم شماره 999 و 1000 بود!!!! كدومتون پست تائيد نشده داشتيد ؟؟؟؟؟ خيلي نامردي شد.

پاينده باشيد

mro229
08-09-2009, 17:21
اطمينان داشته باشيد اگر بد تر نباشه بهتر هم نيست. بايد دونه دونه ADDON ها رو روش نصب كنيد تا به تعداد موهاي سر (حسن..) توش باگ در بياد!!

پس چی کار کنم؟ نسخه اصلی رو استفاده کنم؟ اگه بخوام استفاده کنم باید Addon ها رو یکی یکی دانلود کنم. در ثانی تمام زحماتی که به یه بنده خدایی دادم و همه رو برام ارسال کرده به باد می ره...

دوتا پستي كه من زدم شماره 999 و 1000 بود!!!! كدومتون پست تائيد نشده داشتيد ؟؟؟؟؟ خيلي نامردي شد.
خداییش کلی خندیدم. نمی گفتی کسی متوجه نمی شد که پست چندم رو شما زدی...

bahram-choubine
08-09-2009, 17:30
آقایون کسی میتونه یک Texture Boeing 747-400 Iran Air گیر بیاره ؟؟؟

فقط Texture رو میخوام نه کل هواپیما. چون قبلا یک 747-200 Iran Air تو همین تاپیک دیده بودم که کل هواپیما بود اصلا هم خوب نبود.

نميتونيد از ريپينت همون پرنده استفاده كنيد ؟
پينت كيتش رو كه احتمالا نداريد لطف كنيد هموني رو كه مي فرمائيد دانلود كرديد و خوب نبود texure هاش رو بهم برسونيد. به روي چشم براتون اديت ميكنم. البته اگر بفرمائيد براي 747 كدوم شركت ميخويد ممكنه خودم پينت كيتش رو داشته باشم.
ميتونم 400-747 pmdg , PW , RR , GE رو براتون بزنم . خود پرندش رو داريد ؟
البته شما كه ديگه از اونجا دانلود نميكنيد! منم كه دسترسي به سايت ندارم (در حال انتقال) پس تو 4shared آپ ميكنم. حالا چه رمزي روش بزارم ؟ فارسي يا چيني باستاني :8:

پاينده باشيد

babak_deghat
08-09-2009, 17:41
معجزه ی فتوشاپه یا من دارم اشتباه میبینم؟این فوکر100 چرا نصفه س؟

grand theft auto
08-09-2009, 18:16
خداییش کلی خندیدم. نمی گفتی کسی متوجه نمی شد که پست چندم رو شما زدی... چطور کسی نمیفهمید؟من همون نگاه اول فهمیدم.

مهم اینه که شما خلوص نیت داشتید،ایناش مهم نیست!
اون فوکر همکه معلومه فتوشاپه! آخه من نمیدونم شما چطور توی این موضوع میتونید شک کنید! کدوم فوکر 100 ای هست که 2 تا موتور یه طرف داشته باشه؟!!! حالا دمش میگیم کنده شده!

نميتونيد از ريپينت همون پرنده استفاده كنيد ؟آقای چوبینه این تکسچر های توی پوشه تکشچر رو من نمیتونم با فتوشاپ باز کنم،باز نمیشه،شما چجوری باز میکنید؟
نهسی پست ها افتاد به من:1013
راستی کاربری که پست 1000 رو زده تعداد پستاش بالاست،چجوری پستش باید تایید میشده؟!! من مشکوکم! مدارکش هم موجوده!

babak_deghat
08-09-2009, 18:23
اون فوکر همکه معلومه فتوشاپه! آخه من نمیدونم شما چطور توی این موضوع میتونید شک کنید! کدوم فوکر 100 ای هست که 2 تا موتور یه طرف داشته باشه؟!!! حالا دمش میگیم کنده شده!

آخه تو همین تاپیک عکسی دیدم از یه بویینگ که یکی از موتورهاش به طرز عجیبی از بقیه ی موتورهاش گنده تر بود و بعدش هم یکی توضیح داده بود این موتور گنده رو برای تست زده بودن رو اون هواپیما.گفتم شاید اینم دلیلی داره

در ضمن تو game spy هر وقت میخوام sign in کنم هنوز ارور میده.
تنظیمات خاصی میخواد این network setting??

grand theft auto
08-09-2009, 18:26
آخه تو همین تاپیک عکسی دیدم از یه بویینگ که یکی از موتورهاش به طرز عجیبی از بقیه ی موتورهاش گنده تر بود و بعدش هم یکی توضیح داده بود این موتور گنده رو برای تست زده بودن رو اون هواپیما.گفتم شاید اینم دلیلی داره

بله برای تست موتور بعضی وقتا یه موتور روی هواپیما میزارن که با بقیه همخوانی نداره اما اینجوری نیست که دو تا موتور بزارن یه ور! اینجوری که اصلا هواپیما نمیتونه بلند شه!
آقا حسام من از پست شما در مورد آموزش سوخت گیری هوایی هیچی نگرفتم،لطفا لینک صفحه اصلیش رو بزارید،یه توضیحی هم بدید که چجوری باید با رادار قفل کرد روی هواپیمای جلویی؟

Farid Soltangais
08-09-2009, 19:04
دقيقا درسته
ببينيد بخشي كه قرمز كردم بايد يك شماره داشته باشه مثلاfltsim.1 شما بايد ببينيد آخريش چه شماره اي داره. بعد از آخري كد هاي مربوط به خود پرنده شروع ميشه كه فكر ميكنم با general شروع ميشه. فرض ميكنيم آخرين پاراگراف مربوط به ليوري با fltsim.2 شروع ميشه و اين رو داره texture=3 اين يعني اينكه فايل ها تو پوشه اي به نام texture.3 ذخيره شدند. از اول تا آخرش يم كپي بگيريد و زيرش اضافه كنيد. بعد fltsi,x رو تغيير بديد به آخري + يك يعني براي اين مثال Fltsim.3 پوسته ها رو هم بريزيد تو يك پوشه به اسم texture.4 و اين رو texture=3 به اين texture=4 تغيير بديد و سيو كنيد همين.
حالا يك سوال علمي شما شو آل واريانت رو تيك ميزنيد ؟

ممنون از کمکتون . امشب امتحان می کنم . بله می زنم . چطور؟

bahram-choubine
08-09-2009, 20:05
چطور کسی نمیفهمید؟من همون نگاه اول فهمیدم.
مهم اینه که شما خلوص نیت داشتید،ایناش مهم نیست!
نهسی پست ها افتاد به من:1013
راستی کاربری که پست 1000 رو زده تعداد پستاش بالاست،چجوری پستش باید تایید میشده؟!! من مشکوکم! مدارکش هم موجوده!

البته پس از كارشناسي هاي فني بسيار .... اوهوم آب لطفا :goatee:
و مشورت و همفكري با كارشناسان ناسا (همين ناساي خودمون) و با كسب اجازه از خداوندگار تقلب به اطلاع حضار (درست نوشتم؟) و اساتيد (حالا چي ؟) ميرساند كه اين تصوير يك هواپيما است (ببخشيد متن سخن راني من كو ؟) آها كه اين يك هواپيماي قلابي است!:blink:

آخه اوني كه اينو زده اينقدر كم هوش بوده (خداي نكرده از ما كه نبوده ؟) كه متوجه نشده سايه موتور پائين كلا رو بدنه افتاده اما سايه موتور بالائي نه ؟ با توجه به اينكه سايه تمام دم و الويتور رو بنده هست!‌و يك چيز ديگه چرا بال رو بر نداشته ؟ مشخصه چون پس زمينه دم يك تصوير مات و بلور شده هست. و استفاده از مهر لاستيكي براي پاك كردنش راحت. (احتمال داره خودش اينطوري كرده باشه) اما پس زمينه بال يك منظره كاملا روشن داره كه باز سازيش رو سخت ميكنه و احتمالا از حوصله طرف خارج بوده. البته اين بخش پنهانش بود.
بخش آشكار ميگه آخه يه نگاه به اون موتور بالائي بندازيد محل اتصال موتور با دم داره فرياد ميزنه منو از موتور پائيني كپي كردن!
و در آخر اينكه پرنده ها رو با يك موتور تست ميكنند اما براي اين كار لازم نيست موتور رو بردارن (خاموشش كنن كفايت ميكنه :27:)
تمام گفته هاي فوق فرضيات بنده بوده و نويسنده هيچ گونه مسئوليتي را نخواهد پذيرفت..

ديدين اين سايت ها و وبلاگ هاي هك رو ؟ بهت ياد ميدن اول چطور تو ياهو IP طرف رو كش بري ... بعد با همون IP اول سيستمشو خاموش روشن كني... هاردشو پاك كني.... مونيتور رو بسوزوني .... سيستم رو بتركوني .... در نهايت يارو رو پودر كني بعد آخرشم ميگن در صورت استفاده نامناسب شما از مطالب فوق هيچ گونه مسئوليتي متوجه نويسنده نخواهد بود!!!! (آخه كجاش مناسب بود كه من ازش استفاده كنم!؟)

آقای چوبینه این تکسچر های توی پوشه تکشچر رو من نمیتونم با فتوشاپ باز کنم،باز نمیشه،شما چجوری باز میکنید؟البته اونها رو نبايد با فتوشاپ باز كنيد. بايد پينت كيت اون پرنده رو تهيه كنيد تو فتوشاپ قلقلكش بديد و در نهايت ايمپورت بفرمائيد.
يه نگاه به امضاي بنده بندازيد . از همين جنگولك بازيا در آوردم!

راستی کاربری که پست 1000 رو زده تعداد پستاش بالاست،چجوری پستش باید تایید میشده؟!! من مشکوکم! مدارکش هم موجوده!ممكنه مشكل ما سر پست 998 يا 997 يا حتي 996 باشه. در هر صورت تحقيق به عمل آمده و متخلف به پرواز به دوردنيا با توپولوف 154 محكوم خواهد شد.:3:

نهسی پست ها افتاد به من:1013پيشنهاد ميكنم واسه پست 1113 همگي بريم پرواز گروهي كه اگه تو تايپيك زلزله اومد گرفتار نشيم! نهسيه ديگه همه چيز ممكنه!!

robert
08-09-2009, 20:12
نميتونيد از ريپينت همون پرنده استفاده كنيد ؟
پينت كيتش رو كه احتمالا نداريد لطف كنيد هموني رو كه مي فرمائيد دانلود كرديد و خوب نبود texure هاش رو بهم برسونيد. به روي چشم براتون اديت ميكنم. البته اگر بفرمائيد براي 747 كدوم شركت ميخويد ممكنه خودم پينت كيتش رو داشته باشم.
ميتونم 400-747 pmdg , PW , RR , GE رو براتون بزنم . خود پرندش رو داريد ؟
البته شما كه ديگه از اونجا دانلود نميكنيد! منم كه دسترسي به سايت ندارم (در حال انتقال) پس تو 4shared آپ ميكنم. حالا چه رمزي روش بزارم ؟ فارسي يا چيني باستاني :8:

پاينده باشيد

والله من دارم ولی لامصب حجمش بالای 40 مگابایت هست !! خیلی سخته آپلود کنم

این عکسش هست در حال فرود رو باند 29 چپ مهرآباد:

علاوه بر اینها ایرباس ماهان و فوکر 100 ایران ایر و توپولوف کاسپین و ایرباس و توپولوف 154 ایران ایر تور رو هم دارم ولی حجمش خیلی بالاست

من از یه فروم دیگه به اسم آئرواسپیس این دی وی دی رو که شامل چندین مدل هواپیما بود رو به هدیه گرفتم و به رایگان برام پست کردند !! شما هم عضو بشو شاید برات پست کردند !!:31:

babak_deghat
08-09-2009, 20:20
ای چوبینه!ای خلبان!ای کایپتان!ای بویینگ!ای روزی 10-15نفر زیارت کننده!ای دستم به اون فرامین پروازت!این چه مرگشه که نمیزاره ما آنلاین بازی کنیم؟!؟

*QWERT*
08-09-2009, 20:20
بچه ها چه جوری باید هلیکوپترش رو بلند کنی؟
اصلا نمیشه که!!

bahram-choubine
08-09-2009, 20:27
چوب كاري ف ي لتر!!!!!!!!!
اي من قربون اون سيگار برگ و ريش چگوارائيت برم! منم سيستمم رو روشن ميكنم بالا نمياد شما ميدونيد چشه ؟ آخه عزيز دل برادر تا كمي بازش نكنيد كه بيل نميدونم چيچيم نميتونه حلش كنه! پراكسي داريد ؟ فايروال رو اتو هست يا اينتر اكتيو ؟ وقتب ميخوايد كانكت بشيد هيچ بسته اي ارسال نميشه ؟ (اون دوتا مونيتور چشمك ميزنه ؟‌) فقط سنت يا سنت و ريسيو ؟ ده آخه يه چيزي بگو
در ضمن وقتي دستتون رو فرامين هست مراقب باشيد نلرزه كه خطر داره حسن!

اصلا نمیشه که!!

متاسفانه بر خلاف اونچه كه تصور ميشه پرواز با چرخ بال (حلا نيايد بگيد اي خداوندگار زبان پارسي اي تنديس ايران باستان... اي كه از زبان پارسيت در كتاب ها نوشته اند!!!) خيلي سخت تر از هواپيماست. اما توصيه من
زماني يه كتاب ديدم كه تيتر درشتش اين رو ميرسوند (آموزش نواختن نت هاي سرعتي) با كلي شوق و ذوق خريدمش و وقتي خوندم پنچريدم كه يارو نوشته بود تمارين فوق را با تمرين و ممارست (يه همچين چيزي) بسيار بنوازيد . چرا كه تنها را تمرين و باز هم تمرين است :41:)

اين توصيه من به شما.....

پاينده باشيد

*QWERT*
08-09-2009, 21:03
متاسفانه بر خلاف اونچه كه تصور ميشه پرواز با چرخ بال (حلا نيايد بگيد اي خداوندگار زبان پارسي اي تنديس ايران باستان... اي كه از زبان پارسيت در كتاب ها نوشته اند!!!) خيلي سخت تر از هواپيماست. اما توصيه من
زماني يه كتاب ديدم كه تيتر درشتش اين رو ميرسوند (آموزش نواختن نت هاي سرعتي) با كلي شوق و ذوق خريدمش و وقتي خوندم پنچريدم كه يارو نوشته بود تمارين فوق را با تمرين و ممارست (يه همچين چيزي) بسيار بنوازيد . چرا كه تنها را تمرين و باز هم تمرين است :41:)

اين توصيه من به شما.....

پاينده باشيد
بابا بلند نمیشه که بخواد کنترلم بشه:5:
این جمله که گذاشتید شبیه جمله خدا بیامرز بروسلی هست که گفتن چه جوری اینجوری شدی گفته بوده
تمرین،تمرین،تمرین.

grand theft auto
08-09-2009, 21:23
بابا بلند نمیشه که بخواد کنترلم بشه
من موندم بعضیا مشکلاتشون رو از کجا میارن؟!!!!
آخه عزیز من درسته که کنترل هلیکوپتر سخته اما خوب دکمه f4 رو بزن گار میده زرتی از زمین کنده میشه میره بالا.

*QWERT*
08-09-2009, 21:27
من موندم بعضیا مشکلاتشون رو از کجا میارن؟!!!!

مشکل به این قشنگی رو نمیتونید ببینید.
ما همه دکمه ها رو زدیم غیر از F4
grand theft auto
08-09-2009, 21:35
مشکل به این قشنگی رو نمیتونید ببینید.
ما همه دکمه ها رو زدیم غیر از F4
من خیال کردم پرواز با هواپیما بلدی،بابت همین اونو گفتم.چون کسی که پرواز با هواپیما رو بلد باشه اونو میدونه.
موفق باشید.

moein_nasa
08-09-2009, 21:44
این boeing که شما عکسش رو گذاشتید 747-400 هست ؟

اگه 40 مگابایته پس یا 747-200 هست یا اینکه نسخه ی کامل همون 747-400 هست.

نه من منظورم rexture هست که کمتر از یک مگابایته. مثلا من از یک سایت texture boeing 747-400 lufthansa رو با حجم 740 کیلوبایت دانلود کردم. و بعدش هم MAT رو دانلود کرم. این texture مثل یک پوسته برای هواپیماست که فقط ظاهر و رنگ آمیزی و آرم هواپیما رو تغییر میده و به عنوان یک شرکت جدید به لیست شما اضافه میکنه... البته که boeing 737-800 iran air هم دارم که به همین صورت texture آن را دانلود کردم.
من دنبال texture برای boeing 747-400 میگردم که iran air باشه.

مرسی ...

amirardallan
08-09-2009, 21:49
سلام . اگه بتونی برای من بفرستی یا رایت کنی و ادرس بدی ، میام ازتون می گیرم و اپلود می کنم تا همه بتونن استفاده کنن .

والله من دارم ولی لامصب حجمش بالای 40 مگابایت هست !! خیلی سخته آپلود کنم

این عکسش هست در حال فرود رو باند 29 چپ مهرآباد:

علاوه بر اینها ایرباس ماهان و فوکر 100 ایران ایر و توپولوف کاسپین و ایرباس و توپولوف 154 ایران ایر تور رو هم دارم ولی حجمش خیلی بالاست

من از یه فروم دیگه به اسم آئرواسپیس این دی وی دی رو که شامل چندین مدل هواپیما بود رو به هدیه گرفتم و به رایگان برام پست کردند !! شما هم عضو بشو شاید برات پست کردند !!:31:

amirardallan
08-09-2009, 21:50
امشب پرواز گروهی داریم ؟

dani.flight
08-09-2009, 21:53

اگه 40 مگابایته پس یا 747-200 هست یا اینکه نسخه ی کامل همون 747-400 هست.

نه من منظورم rexture هست که کمتر از یک مگابایته. مثلا من از یک سایت texture boeing 747-400 lufthansa رو با حجم 740 کیلوبایت دانلود کردم. و بعدش هم MAT رو دانلود کرم. این texture مثل یک پوسته برای هواپیماست که فقط ظاهر و رنگ آمیزی و آرم هواپیما رو تغییر میده و به عنوان یک شرکت جدید به لیست شما اضافه میکنه... البته که boeing 737-800 iran air هم دارم که به همین صورت texture آن را دانلود کردم.
من دنبال texture برای boeing 747-400 میگردم که iran air باشه.

مرسی ...

خوب اون ايران اير 737 رو به ما ميدي؟ اگه خواستي بدي راهنمايي هم بكن كه چيكار بايد بكنيم.:46:

*QWERT*
08-09-2009, 22:04
آهان F4 رو نزدی
من خیال کردم پرواز با هواپیما بلدی،بابت همین اونو گفتم.چون کسی که پرواز با هواپیما رو بلد باشه اونو میدونه.
موفق باشید.
بابا همین جوری نگید.با هواپیما پرواز میکنیم شدید.
ولی نمیدونیم چرا این لامصب بلند نمیشه

grand theft auto
08-09-2009, 22:05
آقایون من دیگه تاقت ندارم
خمارم،خمار FSX ،دیگه نمیتونم صبر کنم
میرم ویندوزمو عوض کنم
فقط دعام کنید که خراب کاری نکنم
چون این سیستم مال من نیست مال 5 نفر دیگه هم هست که با هم استفاده میکنیم اگه خراب کنم اونا با شوت و لگد ازم استقبال میکنن!
التمای دعا...

ebicross
09-09-2009, 05:26
بک آپ گرفتن چه جوریه؟
این فایل در مسیر زیر توی ویندوز ویستا و 7 قرار داره:
C:\Users\EBI\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
تو مسیر بالا اون کلمه ی EBI یوزر منه تو ویندوز. حالا مال شما ممکنه فرق کنه.
اما توی XP به جای Users باید Document and Settings رو وارد بشین.
بعد از نصب FSX این فایل ساخته میشه و جالب اینکه بعد از نصب FSP محتویات این فایل عوض میشه.
دقیقا کار این فایل رو نمیدونم.
اما این پوشه که این فایل Dll.xml توش قرار داره غیر از این فایل شامل چیزهای دیگه ای هم میشه که مهمترینش مدال ها و مدارکی هست که گرفتید.
توجه کنید ساعات پروازی در وشه ی محل سیو های شما قرار میگیره و براحتی از My Document کپی میشه ولی مدال ها و مدارک در این پوشه قرار داره.

1000 آقاي ايزدي بيا شمع هارو فوت تا 900-800 هزار پست ديگه زنده باشي!!!
یادش بخیر اون اوایل هیچکس نمیومد. نا امید شده بودم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه فرقی نداره.
بزرگترین فرقش اینه که بازی استاندارد نصب نمیشه و بنابراین موقع نصب اضافات و نرم افزار ها مسیر بازی به صورت خودکار دریافت نمیشه و مشکلاتی دارید.

مهم نیت کاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شماها با دکمه print scrn عکس میگیرین؟یه نرم افزار خوب که وقتی دکمه رو میزنیم خودش عکس رو سیو کنه سراغ دارید؟
این نرم افزار کم حجم رو پیشنهاد میکنم همگی دانلود کنید.
هم به محض گرفتن عکس سیو میکنه و هم میتونه فیلم بگیره بدون اینکه لگ بوجود بیاره. حین بازی فیلم بگیرین و به اشتراک بزارین.

پسورد:

معجزه ی فتوشاپه یا من دارم اشتباه میبینم؟این فوکر100 چرا نصفه س؟

دوست گل و گلابم.
براحتی میشه فهمید موتور بالایی به طرز ناشیانه ای پیوند خورده و در حقیقت همون موتور پایینی هستش. ;)

Firewall ویندوز رو خاموش کنید.
به همین سادگی.

اصلا نمیشه که!!
میگن کلاغه اومد مثل ببر بنگال راه بره یهو راه رفتن کبک رو یاد گرفت. (یا یه همچین چیزی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما تو هواپیماش گیر کردیم. چه برسه هلیکوپتر که به هیچ صراطی مستقیم نیست.

اگر 400 بود در فرست کلاسش 20 پنجره بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسر عموی من هم پرواز میکنه. ولی نمیتونه نگهش داره متاسفانه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای کنترل هلیکوپتر حتما دسته لازم داریم که 2 تا آنالوگ (همون قلمبه های سیاه) هم داشته باشه.
اون وقت با سمت راستی قدرت موتور و مسلما ارتفاع نسبی و سرعت و جهت حرکت کنترل میشد و با چپی هم کنترلهای دیگه اعمال میشد.

آقایون من دیگه تاقت ندارم
خمارم،خمار FSX ،دیگه نمیتونم صبر کنم
میرم ویندوزمو عوض کنم
فقط دعام کنید که خراب کاری نکنم
چون این سیستم مال من نیست مال 5 نفر دیگه هم هست که با هم استفاده میکنیم اگه خراب کنم اونا با شوت و لگد ازم استقبال میکنن!
التمای دعا...
خدا پشت و پناهت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dani.flight
09-09-2009, 09:33
اين لينك هاي ايرباس كه گفته بودم "از ديشب داشت آپلود ميشد...

فايلهاي 1تا3 90مگابايت و 4 هم 3مگ

318.319.320.321.330.340 از هركدوم چند تا داره(اندازه هاي مختلف)

موفق باشيد.

grand theft auto
09-09-2009, 11:38
movafagh shodam!!bache ha farda sham hame mehmoone man!!! ama ye ja gand zadam!!nemidonam chera farsi nadare.chejori
biaramesh?i\
navar abzar ham gheyb shood!! ey baba
ادیت:با کمک دوست عزیز آقا بهرام همه مشکلات حل شد،خدا خیرش بده دیشب ساعت 2 بعد از نصفه شب بهش زنگ زدم گفتم آقا این کانکشن ساخته نمیشه!
پرواز آنلاین ندارین؟؟ من امشب حتما میام

hesam.25
09-09-2009, 12:35
سلام بابا دمتون گرم چه خبر اینجا یه شب نبودیم ترکوندین :8:
اول از همه لینک اون سایت سوختگیری
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوم راجع به موتور های هواپیما البته فقط جت
چند نوع موتور جت داریم اولی توربو جت که اکثرا تو جنگندهها و هواثیماهای تجاری قدیمی استفاده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع دوم توربو فن که یه فن بزرگ جلوی موتور داره برای مکش بهتر هوا و هوا رسانی برای خنک کردن قسمت متعلقات موتور مثل 747[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع سوم توربو پراپ مثل موتور c-130 که شفت موتور به صورت غیر مستقیم ملخ رو میچرخونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع چهارم توربو شفت که تو هلیکوپتر استفاده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سیستم که فقط هواپیماهای جنگنده دارن با خدابیامرز کنکورد سیستم پس سوزه که قسمت خروجی گازهای گرم بنزین تزریق میشود و باعث افزایش قدرت پیشبرنده موتور میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لین یه موتور جنگندست دارن تست میکن

hesam.25
09-09-2009, 12:54
اینم عکسای اون شب

grand theft auto
09-09-2009, 13:21
باز نمیشه متاسفانه

dani.flight
09-09-2009, 14:01
این نرم افزار کم حجم رو پیشنهاد میکنم همگی دانلود کنید.
هم به محض گرفتن عکس سیو میکنه و هم میتونه فیلم بگیره بدون اینکه لگ بوجود بیاره. حین بازی فیلم بگیرین و به اشتراک بزارین.

ممنون نرم افزار خوبيه اما چرا فيلمو انقدر سريع ركورد ميكنه ؟

edit: كسي امشب مياد پرواز؟

bahram-choubine
09-09-2009, 14:03
سلام بابا دمتون گرم چه خبر اینجا یه شب نبودیم ترکوندین :8:
اول از همه لینک اون سایت سوختگیری
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوم راجع به موتور های هواپیما البته فقط جت
چند نوع موتور جت داریم اولی توربو جت که اکثرا تو جنگندهها و هواثیماهای تجاری قدیمی استفاده میشه
نوع دوم توربو فن که یه فن بزرگ جلوی موتور داره برای مکش بهتر هوا و هوا رسانی برای خنک کردن قسمت متعلقات موتور مثل 747
نوع سوم توربو پراپ مثل موتور c-130 که شفت موتور به صورت غیر مستقیم ملخ رو میچرخونه
نوع چهارم توربو شفت که تو هلیکوپتر استفاده میشه
یه سیستم که فقط هواپیماهای جنگنده دارن با خدابیامرز کنکورد سیستم پس سوزه که قسمت خروجی گازهای گرم بنزین تزریق میشود و باعث افزایش قدرت پیشبرنده موتور میشهلین یه موتور جنگندست دارن تست میکن

نوع چهارم اگر درست يادم باشه و فقط براي پرنده هاي مافوق صوت يا سوپر سانيك كاربرد داره هيچ قسمت متحركي (گردنده) نداره

پ-ن

ممنون نرم افزار خوبيه اما چرا فيلمو انقدر سريع ركورد ميكنه ؟
چي هست ؟ fraps ؟ اگر اينه ميتونيد مشخص كنيد چند فريم در ثانيه بگيره

پ-ن 2
ندارد

پ - 999
دراد

پن- 1000!!!!!!!!!!!!!!
پاينده باشيد

grand theft auto
09-09-2009, 14:29
edit: كسي امشب مياد پرواز؟
من با کله میام
مسیر؟
راستی کسایی که اون c-130 رو دانلود کردن لطفاد بگن چجوری نصبش کردن؟ مال من ستاپ نداره

babak_deghat
09-09-2009, 14:36
اي من قربون اون سيگار برگ و ريش چگوارائيت برم! منم سيستمم رو روشن ميكنم بالا نمياد شما ميدونيد چشه ؟ آخه عزيز دل برادر تا كمي بازش نكنيد كه بيل نميدونم چيچيم نميتونه حلش كنه! پراكسي داريد ؟ فايروال رو اتو هست يا اينتر اكتيو ؟ وقتب ميخوايد كانكت بشيد هيچ بسته اي ارسال نميشه ؟ (اون دوتا مونيتور چشمك ميزنه ؟‌) فقط سنت يا سنت و ريسيو ؟ ده آخه يه چيزي بگو
در ضمن وقتي دستتون رو فرامين هست مراقب باشيد نلرزه كه خطر داره حسن!

پراکسـی ندارم
فایر وال ویندوز هم خاموشه
هنگام درخواست برای sign in اون دو تا مانیتور کوچیک هم چشمک می زنن

hesam.25
09-09-2009, 15:17
اگه منظورت از نوع چهارم توربوجت با پس سوزه درست میگی ولی فوقالعاده مصرف رو میبره بالا
در مورد مسیر پروازی اگه موافقین ازهمدان بریم رو ترکیه از اونجا یورش ببریم تو عراق h3 رو نابود کنیم بعد بریم خونه لالا :31:
الولیدیاh3یه پایگاه نظامی توعراقه که تو جنگ خلبانای شجاع نیروی هوایی ترکوندنش
نظرتون چیه؟(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته fs من مشکل داره همش هنگ میکنه ریست میشه
اقا بهرام شما متخصص pmdg هستین یه md11دانلود کردم پسوورد یوز میخواد چکار کنم :41:
:wac:160مگ حجمش بود:9:

grand theft auto
09-09-2009, 15:29
من کاملا موافقم اما بنزین کافی نیست و باید سوخت گیری هوایی داشته باشیم.
من پیشنهادم اینه:
شخصی که خلبان تانکر میشه روی خط مرزی ترکیه-عراق گشت بزنه،ما که میرسیم سوخت گیری میکنیم،اون حرکت میکنه و میاد روی خط مرزی ایران-عراق گشت میزنه،و ما دوباره بهش میرسیم و سوخت میگیریم.
یعنی در دو نقطه سوخت گیری انجام میشه،یکی مرز ترکیه عرق و یکبار مرز ایران عراق.
توی سیمولاتور نمیشه شلیک کرد؟
سوخت گیری هوایی رو من آخرش یاد نگرفتم،چجوری باید با رادار قفل کنیم رو طیاره جلویی؟
با f-14 میتونیم سوخت بگیریم یا با اون بویینگه باید بیایم؟
مستر حسام پلیز هلپ می!!

dani.flight
09-09-2009, 15:41
من کاملا موافقم اما بنزین کافی نیست و باید سوخت گیری هوایی داشته باشیم.
من پیشنهادم اینه:
شخصی که خلبان تانکر میشه روی خط مرزی ترکیه-عراق گشت بزنه،ما که میرسیم سوخت گیری میکنیم،اون حرکت میکنه و میاد روی خط مرزی ایران-عراق گشت میزنه،و ما دوباره بهش میرسیم و سوخت میگیریم.
یعنی در دو نقطه سوخت گیری انجام میشه،یکی مرز ترکیه عرق و یکبار مرز ایران عراق.
توی سیمولاتور نمیشه شلیک کرد؟
سوخت گیری هوایی رو من آخرش یاد نگرفتم،چجوری باید با رادار قفل کنیم رو طیاره جلویی؟
با f-14 میتونیم سوخت بگیریم یا با اون بویینگه باید بیایم؟
مستر حسام پلیز هلپ می!!

من تانكر" چون از جت هيچي بلد نيستم . البته c-130 ندارم ميشه با يكي ديگه اومد؟؟

grand theft auto
09-09-2009, 15:47
البته که میشه.
توی اون مقاله نوشته بود که با هواپیماهای خود بازی هم میشه.
بعدشم شما باید یاد بگیرید که دکمه هاش کدومه.(من خودم بلد نیستم)
یادتون باشه امشب پنجره چتتون رو باز کنید من گوشی و میکروفون ندارم.(داشتم گم شد!)
منم امشب احتمالا خیلی بد پرواز میکنم،چون حدود 7 ماهه که پرواز نکردم!! مسخرم نکنید فقط!
آخرش با f-14 میشه بنزین گرفت؟یا باید با اون بویینگه بیایم؟

mro229
09-09-2009, 15:48

به قول یه بنده خدایی بدی دست بچه 2 ساله هم بلندش می کنه. :دی

نه فرقی نداره.
بزرگترین فرقش اینه که بازی استاندارد نصب نمیشه و بنابراین موقع نصب اضافات و نرم افزار ها مسیر بازی به صورت خودکار دریافت نمیشه و مشکلاتی دارید.
خوب اگه من نسخه نوین پندار رو نصب کنم بعد بخوام اضافات رو از جایی که دانلود کردم نصب کنم باید چه کار کنم؟ صبر کنم تا نوین پندار از روش بزنه؟

شاید فایر والت روشنه؟ خاموش کردی؟ :دی
شاید gamespy شما مشکل داره و اصلا نصب نشده. چون بعضی بازی ها مثل Counter یا NFS که gamespy دارن از شما سوال می کنه که این نرم افزار رو می خواید یا نه. حالا شاید توی نصبتش مشکل پیش اومده. بد نیست دوباره امتحان کنید...

grand theft auto
09-09-2009, 15:52
حسااااااااااااااااااااااا اااااااااااااام.برس به داد این ناتوان!!
بابا جون هرکی دوست داری لاگ این کن بیا جواب سوالا رو بده!! من انگلیسی بلد نیستم نفهمیدم اون مقاله چی میگه!

تا این لحظه دقیقا 3 بار شبیه ساز رو با acc نصب کردم،بعد فوری پاکش کردم دوباره نصب کردم،خدا کنه دیگه مجبور نشم این کارو بکنم.

mro229
09-09-2009, 16:11
حسااااااااااااااااااااااا اااااااااااااام.برس به داد این ناتوان!!
بابا جون هرکی دوست داری لاگ این کن بیا جواب سوالا رو بده!! من انگلیسی بلد نیستم نفهمیدم اون مقاله چی میگه!

تا این لحظه دقیقا 3 بار شبیه ساز رو با acc نصب کردم،بعد فوری پاکش کردم دوباره نصب کردم،خدا کنه دیگه مجبور نشم این کارو بکنم.

مشکل چیه؟ البته نمی دونم می تونم کمک کنم یا نه. ولی شاید تونستم...

دوستان یه سوال. من که Acc pack رو نریختم اگه بخوام آنلاین بازی کنم شما که با F-14 میاید رو می تونم ببینم؟ چجوریاست؟

dani.flight
09-09-2009, 16:27
اين شماره چيه يه دفه اي ظاهر شد عددش هم همش بالا پايين ميشه؟!

grand theft auto
09-09-2009, 16:27
مشکل چیه؟ البته نمی دونم می تونم کمک کنم یا نه. ولی شاید تونستم...

دوستان یه سوال. من که Acc pack رو نریختم اگه بخوام آنلاین بازی کنم شما که با F-14 میاید رو می تونم ببینم؟ چجوریاست؟
جواب سوال شما رو نمیدونم،اما f-14 ربطی به acc نداره.
من الان f-14 ام رو تست کردم،تکسچر ایران نداره،اما خیلی کیفیتش خوبه،امکان سوخت گیری هوایی هم داره.
یه آپلود سنتر معرفی کنید براتون آپ کنم.
اینم عکس اون دکمه اش:
حالا سوالام اینه:دکمه پس سوزش کجاست؟
چجوری میتونیم سوخت بگیریم؟باید اون لوله رو بکنیم توی اون قیفه؟اتوماتیک بعدش سوخت میگیره؟
این سوالم خیلی مهمه:من قبلا که acc نداشتم با دکمه f11 نمای دوربین رو میوردم بیرون اما اینجا نمیشه،با دکمه a هم سعی کردم نشد،چجوریه؟
من c-130 رو نصب کردم(البته ستاپ نداشت)حالا که ازش استفاده میکنم عقربه ها و نشان دهنده هاش کار نمیکنه،چکار کنم؟
همین،ممنون

mro229
09-09-2009, 16:38
ین سوالم خیلی مهمه:من قبلا که acc نداشتم با دکمه f11 نمای دوربین رو میوردم بیرون اما اینجا نمیشه،با دکمه a هم سعی کردم نشد،چجوریه؟
من با دکمه S کلا دید رو عوض می کردم. A برای تغییر تو همون موقعیت هست. مثلا اگه توی کابین هستید و دارید داخل کابین رو می بینید با دکمه A حالت های متفاوت رو در داخل کابین مشاهده می کنید. و وقتی در بیرون هستید هم همینطور حالت های متفاوت رو از جمله حالت ماهواره ای که به صورت عمود می شه هواپیما رو دید . برای من که اینطوری هست.

جواب سوال شما رو نمیدونم،اما f-14 ربطی به acc نداره.
منظورم اینه که من که سرویس پک ها رو ندارم و اصولا خود FSX هواپیمای F-14 رو نداره لا اقل برای پرواز موقعی که مثلا می خوام سوخت رسانی کنم برای هواپیمای F-14 می تونم اونها رو ببینم و مشکلی ایجاد نمی شه؟

grand theft auto
09-09-2009, 16:47
نمیدونم والا
ولی ممنون از جوابتون
مگه شما f-14 نمیخواید؟؟ بابا آپلود سنتر!!
راستی هواپیماهایی که ستاپ دارن رو کجا باید نصب کرد؟پرواز رو کی شروع کنیم،ساعت مشخص باید بشه.

bahram-choubine
09-09-2009, 16:55
البته fs من مشکل داره همش هنگ میکنه ریست میشه
اقا بهرام شما متخصص pmdg هستین یه md11دانلود کردم پسوورد یوز میخواد چکار کنم :41:
:wac:160مگ حجمش بود:9:

اوهوم!!!!
منظورتون اينه كه يه ايميل ميخواد و يه چيز ديگه + يه چيز ديگه بعد ميگه وليديت رو بزن ؟
اگر اينطوره بفرمائيد تا ....
البته بنده متخصص PMDG نيستم
PMDG متخصص منه!!‌:18: دقيقا اون چيزيه كه من دوست دارم .
يكي منو جمع كنه

اگه منظورت از نوع چهارم توربوجت با پس سوزه درست میگی ولی فوقالعاده مصرف رو میبره بالا
در مورد مسیر پروازی اگه موافقین ازهمدان بریم رو ترکیه از اونجا یورش ببریم تو عراق h3 رو نابود کنیم بعد بریم خونه لالا :31:
الولیدیاh3یه پایگاه نظامی توعراقه که تو جنگ خلبانای شجاع نیروی هوایی ترکوندنش
نظرتون چیه؟(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

ياد اين زنده ميشه همچين غرور مليم قلمبه ميشه!!!

ليشون ميفرمايند كه در اون لحظه تثوير داره با سرعت x فريم در ثانيه پخش ميشه (مال fraps)

اگر از سرور هاي بدرد بخور براي پرواز گروهي استفاده بشه مشكلي از بابت اينكه كي كدوم پرنده رو داره وجود نداره
Gspay رو نميدونم

پاينده باشيد

moein_nasa
09-09-2009, 17:38
اینم لینک دانلود boeing 737-800 iran air

فکر میکنم حجمش هم 3 مگابایت باشه.

دوستان اگه نوضیح من خوب نبود همراه همین فایل که دانلود میکنید یک توضیح هم برای نصب داره.

من به این روش نصب میکنم : در مسیر نصب FSX وارد simobjects بشوید و بعد airplanes و بعد b737-800

مثل : E:\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes\B737-800

خوب حالا فولدر texture.ir که دانلود کردید رو در کنار texture های دیگر کپی کنید. حالا در این مسیر اگر شماره ی آخرین texture شش بود (texture.6) باید اسم texture.ir رو به texture.7 تغییر دهید.

خوب حالا در همین مسیر : E:\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes\B737-800 (البته این برای کامپیوتر من هست) یک فایل به اسم aircraft.cfg وجود دارد که آن را از طریق notepad باز کنید.

این فایل به این شکل است که شما دقیقا قسمت قرمز رنگ رو به همین حالت در این مسیر کپی کنید.

[fltsim.0]
title=Boeing 737-800 Paint1
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=1
kb_checklists=Boeing737-800_check
kb_reference=Boeing737-800_ref
atc_id=N737W
atc_airline=Boeing
atc_flight_number=
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation="Boeing livery"
ui_typerole="Commercial Airliner"
ui_createdby="Microsoft Corporation"
description="One should hardly be surprised that the world's most prolific manufacturer of commercial aircraft is also the producer of the world's most popular jetliner. The 737 became the best-selling commercial jetliner worldwide when orders for it hit 1,831 in June 1987 (surpassing Boeing's own 727 as the previous champ). However, it wasn't always that way\s in the first few years of production, there were so few orders that Boeing considered canceling the program. They didn't, and the airplane has more than proven itself in over three decades of service."

[fltsim.1]
title=Boeing 737-800 Paint2
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=2
atc_id=N737X
atc_airline=World Travel
atc_flight_number=
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation="World Travel Airlines"
description="One should hardly be surprised that the world's most prolific manufacturer of commercial aircraft is also the producer of the world's most popular jetliner. The 737 became the best-selling commercial jetliner worldwide when orders for it hit 1,831 in June 1987 (surpassing Boeing's own 727 as the previous champ). However, it wasn't always that way\s in the first few years of production, there were so few orders that Boeing considered canceling the program. They didn't, and the airplane has more than proven itself in over three decades of service."

[fltsim.2]
title=Boeing 737-800 Paint4
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=4
atc_id=N737T
atc_airline=Orbit
atc_flight_number=
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation="Orbit Airlines"

[fltsim.3]
title=Boeing 737-800 Paint5
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=5
atc_id=N737T
atc_airline=Pacifica
atc_flight_number=
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation="Pacifica Airlines"

[fltsim.4]
title=Boeing 737-800 Paint6
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=6
atc_id=N737T
atc_airline=
atc_flight_number=
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation="Unmarked Airliner"

[fltsim.5]
title=Boeing 737-800
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=
atc_id=N737Z
atc_airline=
atc_flight_number=
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation="White"

[fltsim.6]
title=Boeing 737-800 Iran Air
sim=Boeing737-800
model=
panel=
sound=
texture=7
atc_id=
atc_airline=Iran Air
atc_flight_number=DAP
ui_manufacturer="Boeing"
ui_type="737-800"
ui_variation=Iran Air
ui_createdby="Archi133"
description="REPAINT BY : ARCHI133 - One should hardly be surprised that the world's most prolific manufacturer of commercial aircraft is also the producer of the world's most popular jetliner. The 737 became the best-selling commercial jetliner worldwide when orders for it hit 1,831 in June 1987 (surpassing Boeing's own 727 as the previous champ). However, it wasn't always that way\s in the first few years of production, there were so few orders that Boeing considered canceling the program. They didn't, and the airplane has more than proven itself in over three decades of service."

[General]
atc_type=BOEING
atc_model=B738
editable=0
performance="Cruise Speed \nMach 0.785 477 kts 853 km\/h\n\nEngines \nCFM56-7\n\nMaximumnService Ceiling \n41, 000 ft 12,500 m\n\nFuel Capacity \n6,875 U.S. gal 26,020 L\n\nEmptynMaximum Gross Weight\n174,200 lb 79,010 kg\n\nLength \n129.5 ft 39.5 m\n\nWingspan \n112 ft, 9 in 34.3 m\n\nHeight \n41.16 ft 12.55 m\n\nSeating \nSeats 189\n\n"

Category = airplane

البته این نوشته ها باز هم ادامه داشت...

خوب حالا تغییرات رو save کنید.
Range \n3,060 nm 3,521 mi 5,425 km\n\ Weight-Standard \n90,710 lb 41,145 kg\n\

به همین سادگی. حالا برنامه ی FSX رو اجرا کنید. خواهید دید که یک boeing 737-800 iran air به لیست هواپیماهای شما اضافه شده است.

موفق باشید...

moein_nasa
09-09-2009, 17:41
این لینک هست :

grand theft auto
09-09-2009, 18:23
آخرش امشب پرواز ساعت چند؟

dani.flight
09-09-2009, 19:21
آخرش امشب پرواز ساعت چند؟

11 مثل هميشه چطوره؟
من با 737 ميام.:31:

amir_0098
09-09-2009, 19:30
لینک 737 iran air مشکل داره عزیزم

یه در خواست: لطفا یکی از دوستان که fsp رو نصب کرده فایل fsx رو از شاخه
c/document and setting/your user/applicatin/microsoft/fsx
یه جا اپلود کنه و بعد خواهشن خبر بده

grand theft auto
09-09-2009, 19:55
عالیه
تا اونوقت باید خودمو بکشم که یه 727 گیر بیارم دانلود کنم.
عاشق 727 ام.
راستی قرار بود جنگی باشیم.
مسیر چی باشه؟ بگید تا تمرین کنم!همون همدان به H3 ؟ کسی تانکر میشه؟ چجوری سوخت گیری کنیم؟

dani.flight
09-09-2009, 21:29
عالیه
تا اونوقت باید خودمو بکشم که یه 727 گیر بیارم دانلود کنم.
عاشق 727 ام.
راستی قرار بود جنگی باشیم.
مسیر چی باشه؟ بگید تا تمرین کنم!همون همدان به H3 ؟ کسی تانکر میشه؟ چجوری سوخت گیری کنیم؟

من سوخت رسون فقط بگين كدوم ورا دقيقا پرسه بزنم تا برسين؟

amirardallan
09-09-2009, 21:41
من سوخت رسون فقط بگين كدوم ورا دقيقا پرسه بزنم تا برسين؟

سلام . من که با f16 میام .
چطوری باید روی سوخت رسان قفل کنم ؟ با چه کلیدی ؟ کسی میدونه ؟

hesam.25
09-09-2009, 21:42
سلام اقا بهرام کمک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من بجز هواپیما fscrew رو هم دانلود کردم کل حجم دانلودم حروم شده دستم به دامنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من اون f-14رو دارم برای باز شدن دریچه ARدکمهSHIFT+Eوبعد سریع دکمه 2 رو بزنید واگه بجای 2 3 رو بزنید ریدوم باز میشه واگه4 رو بزنید چندتا بمب ریرش دیده میشه این کلید ها تقریبا واسه باز کردن درهای تمام هواپیماها استفاده میشه
الن یه A400Mنصب کردم ولی وقتی انتخابش میکنی یه بیب میکنه برنامه بسته میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن برای پس سوز لازم نیست کاری کنی تا ته که گز بدی اتوماتیک میره رو ABیا پس سوز
برای سوخت نهایتا CTRL+Xمیزنیم بعد به همه میگیم تو هوا سوختگیری کردیم:31:

dani.flight
09-09-2009, 21:58
پس فكر كنم من امشب بايد دنبال نخود سياه بگردم با اين وضع پس شايد منم با f-14 اومدم البته چون ماله من هيچي نداره بايد به يكيتون بچسبم (عين بچه ها).كي هاست ميشه ساعت 11 شدا...

amirardallan
09-09-2009, 22:13
چرا هیچکس نیامده پس ؟ :)

bahram-choubine
09-09-2009, 22:38
سلام اقا بهرام کمک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من بجز هواپیما fscrew رو هم دانلود کردم کل حجم دانلودم حروم شده دستم به دامنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من اون f-14رو دارم برای باز شدن دریچه ARدکمهSHIFT+Eوبعد سریع دکمه 2 رو بزنید واگه بجای 2 3 رو بزنید ریدوم باز میشه واگه4 رو بزنید چندتا بمب ریرش دیده میشه این کلید ها تقریبا واسه باز کردن درهای تمام هواپیماها استفاده میشه
الن یه A400Mنصب کردم ولی وقتی انتخابش میکنی یه بیب میکنه برنامه بسته میشه

در ضمن برای پس سوز لازم نیست کاری کنی تا ته که گز بدی اتوماتیک میره رو ABیا پس سوز
برای سوخت نهایتا CTRL+Xمیزنیم بعد به همه میگیم تو هوا سوختگیری کردیم:31:
عزيز قرار بود بفرمائيد چه جور سريالي ميخواد! تا ندونم چه جور كركي داره كمكي ازم بر نمياد.
گر چi كلا PMDG ها (خود پرنده نه fs2crew) چند نوع كرك ساده بيشتر ندارن. 2-3 نوع فكر كنم.

يك بار ديگه ميپرسم. شما دقيقا اينجا گير كرديد كه اين سه تا گزينه رو داره ؟

your email adress

your order ID

your passeord

validate
؟

ميتونيد ID بنده رو هم براي سوالات ضروري داشته باشيد. b_choubine

Hamid110
10-09-2009, 02:17
سلام . .

دوستان سوال ها و نظرات مارو که اصلا جواب نمیدید ..

من از هفته ی دیگه پایه ثابت این تاپیکم. . سیستمم رو دارم ارتقا میدم . .

آیا این بازی رو ویندوز 7 هم نصب میشه . . و اگه نصب میشه مشکلی پیش نمیاد . . آیا کسی نصب کرده . .

موفق باشید .

hesam.25
10-09-2009, 02:29
عزيز قرار بود بفرمائيد چه جور سريالي ميخواد! تا ندونم چه جور كركي داره كمكي ازم بر نمياد.
گر چi كلا PMDG ها (خود پرنده نه fs2crew) چند نوع كرك ساده بيشتر ندارن. 2-3 نوع فكر كنم.

يك بار ديگه ميپرسم. شما دقيقا اينجا گير كرديد كه اين سه تا گزينه رو داره ؟

your email adress

your order ID

your passeord

validate
؟

ميتونيد ID بنده رو هم براي سوالات ضروري داشته باشيد. b_choubine
دقیقا خود شه راهی داره من تا الان حدود 600 صفحه مطلب تو اینترنت راجع به این خوندم ولی به هیچ جا نرسیدم این برنامه خود پرنده ست fscrewکرک نمیخواد :40:

ebicross
10-09-2009, 05:42
خوب اگه من نسخه نوین پندار رو نصب کنم بعد بخوام اضافات رو از جایی که دانلود کردم نصب کنم باید چه کار کنم؟ صبر کنم تا نوین پندار از روش بزنه؟
فکر کنم با FS Registry Repair اگر مسیر رجیستری رو ترمیم کنی درست شه.

اون نرم افزاره که من دادم رو نصب کردی.
اون عدد هم FSP (Frame Per Second) هستش.
برای حذف عدد FSP کلید F11 رو بزن.

آیا این بازی رو ویندوز 7 هم نصب میشه . . و اگه نصب میشه مشکلی پیش نمیاد . . آیا کسی نصب کرده . .
موفق باشید .
بله نصب میشه. مشکلی هم نداره.
من دارم بازی میکنم.

kiuna
10-09-2009, 08:58
من نسخه فارسی نوین پندار رو گرفتم ! دارم کتابش ر می خونم!
دوستم میگفت با ورژ« 2004 کار کن یوزر فرندلی تر هست میگفت ورژن ایکس باگ زیاد داره ؟
به نظر شما کدوم رو نصب کنم!
من خیلی هیجان زده هستم !
خیلی باحاله!

ebicross
10-09-2009, 09:06
من نسخه فارسی نوین پندار رو گرفتم ! دارم کتابش ر می خونم!
دوستم میگفت با ورژ« 2004 کار کن یوزر فرندلی تر هست میگفت ورژن ایکس باگ زیاد داره ؟
به نظر شما کدوم رو نصب کنم!
من خیلی هیجان زده هستم !
خیلی باحاله!
نه ورژن ایکس باگ نداره.
کاملا اشتباهه.
بهترین نسخه FSX + Acceleration Pack هستش که شامل همه چیز میشه.
نسخه ی نوین پندار هم خوبه ولی به خاطر دستکاری که شده زیاد جالب نیست. حداقلش اینه که بچه های این تاپیک عموما با وجود اینکه نسخه ی نوین پندار رو دارن ولی از FSX اصلی استفاده میکنند چون پچ ها و اضافات رو راحت قبول میکنه.

حالا برای دانلود به این صفحه برید:

hesam.25
10-09-2009, 10:04

bahram-choubine
10-09-2009, 13:17
دقیقا خود شه راهی داره من تا الان حدود 600 صفحه مطلب تو اینترنت راجع به این خوندم ولی به هیچ جا نرسیدم این برنامه خود پرنده ست fscrewکرک نمیخواد :40:

شما اين رو دانلود كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بازش كن و بندازش پائين (باهاش كار نداشته باش)
حالا برنامه اصلي رو نصب كن. ميبيني كه وقتي ميري رو دكمه هاي غير فعال... فعال ميشن!
بدون اينكه چيزي وارد كني يه تكه آجر يزار رو next تا نصب تموم بشه.
بعد اين كليد رجيستري رو ايمپورت كن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا فايل aircraft.cfg رو باز كن و اين رو پيدا كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين خط رو بينش بنويس كه بشه اين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدكار تمومه. سيوش كن و لذت ببر(اگر موقع دانلود پسوورد خواست ID منو وارد كن bahram-choubine يا bahram-choubin)

آقاي hamid110 الان تك تك صفحات رو ميگردم تا سوالات بدون پاسخ شما رو پيدا كنم. به بزرگواري خودتون ببخشيد احتمالا شلوغي اين چند وقت باعث شده خطائي از ما سر بزنه. ورگرنه شاهد هستيدكه هيچ كدوم از دوستان از به اشتراك گذاشتن اطلاعاتشون دريغ نميكنند.

پاينده باشيد

dani.flight
10-09-2009, 13:29
سلام دوستان ديشب چرا نيومديد جاتون خالي بود كلي تو همدان دور زديم . منم از اول تا آخر كه حدود 3 ساعت ميشد با f-14 بودم.داستان ديشب رو با تصاوير بهتون توضيح ميدم.

اين اوايل پرواز بود كه من حسام رو اسكورت ميكردم .

اين موقعي بود كه حسام به من اخطار داد كه ازش دور بشم .

اين هم حسام البته با A300 چون قبلي كرش شد.

آقا حسام در حال لندينگ...

اين هم من و حسام "قبل از حركت به سمت مهرآباد. كه قرار بود من چند دقيقه بعد از تيك آف حسام بپرم اما تو همون چند دقيقه يه گندي زدم كه يعد از حدود 20 دقيقه تونستم موتور هامو روشن كنم وقتي پريدم ديگه نميتونستم حسام رو ببينم ولي اولش ديدم كه به سمت شرق رفت منم همون ور رفتم اما بعد از كلي پرواز كه اصلا معلوم نبود من تو ايرانم يا نه...
خلاصه حسام به من خبر داد كه تو تهرانه و از من پرسيد كه كجام من بدبخت هم كه گم شده بودم در خواست كمك كردم . حسام بعد از لندينگ رفت تو برج ديد من دارم ميرم اصفهان بيچاره به زور و بلا بهمن هدينگ درست رو گفت كه تونستم مسير درست رو برم كلي هم اونور پرواز كردم

اين هم بنده كه نميدونستم كجا دارم ميرم...

اينو يادم رفت بگم كه هيچ كدوم از دستگاههام به غير از هدينگم كار نميكرد حتي GPS
آقا حسام با كلي زحمت نه اينكه من رو تا تهران راهنمايي كرد بلكه منو تا سر باند آورد كه با اينكارش منو خيلي خوشحال كرد.

............

حسام جان اگه شما هم عكسي داري بذار البته يه جايه خوب آپ كن كه بتونيم ببينيم :

bahram-choubine
10-09-2009, 13:33
سلام . .

دوستان چندتا سایت شاید بدرد بخوره . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا خارجیه . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن خیلی خوشحال میشم با شما دوستان آشنا بشم . .

من دارم سیستمم رو ارتقا میدم . .
ADSL هم می خوام بگیرم . . پس ما هم برای پرواز آنلاین تا چند وقت دیگه . . میایم. .

راستی راهی هست که فرودگاه های ایران ظاهرشون خوب بشه . .
دبی خیلی عالیه . . انگار خودشه . .

مثلا شهر ما شاهرود . . اصلا کیفیت نداره . . باز 100 رحمت به تهران . .

موفق باشید . .

يك سري فرودگاه براي ايران دارم اما چون مربوط به نسخه هاي قديمي هست روي 2004 و X با مشكل اجرا ميشه.
اما فرودگاههاي طهران و شيراز با كيفيت متوسط هست (براي 2004) و تبريز و مشهد و چند تاي ديگه با كيفيت پائين. اما براي X چيز خاصي پيدا نكردم. يكي از دوستان مهرآباد رو براي x تو همين تايپيك گزاشته بود . من نتونستم پيداش كنم. يه تست بزنيد شايد خوب باشه.

hesam.25
10-09-2009, 13:41
[quote=bahram-choubine;4195115]شما اين رو دانلود كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بازش كن و بندازش پائين (باهاش كار نداشته باش)
حالا برنامه اصلي رو نصب كن. ميبيني كه وقتي ميري رو دكمه هاي غير فعال... فعال ميشن!

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا بهرام دانلود کردم اجراهم کردم ولی دکمه next اینستالر نمیاد
باید valhdation bezanam

kiuna
10-09-2009, 13:41
نه ورژن ایکس باگ نداره.
کاملا اشتباهه.
بهترین نسخه FSX + Acceleration Pack هستش که شامل همه چیز میشه.
نسخه ی نوین پندار هم خوبه ولی به خاطر دستکاری که شده زیاد جالب نیست. حداقلش اینه که بچه های این تاپیک عموما با وجود اینکه نسخه ی نوین پندار رو دارن ولی از FSX اصلی استفاده میکنند چون پچ ها و اضافات رو راحت قبول میکنه
پس من این نسخه نوین پندار رو نصب نکنم؟ من کلی پول این رو دادم نسخه fsx رو ندارم
چطوری از پرواز عکس میگیرید

amirardallan
10-09-2009, 14:02
سلام .
خیلی عالی بود . مرسی از گزارش خوبت (:

سلام دوستان ديشب چرا نيومديد جاتون خالي بود كلي تو همدان دور زديم . منم از اول تا آخر كه حدود 3 ساعت ميشد با f-14 بودم.داستان ديشب رو با تصاوير بهتون توضيح ميدم.

اين اوايل پرواز بود كه من حسام رو اسكورت ميكردم .

اين موقعي بود كه حسام به من اخطار داد كه ازش دور بشم .

اين هم حسام البته با A300 چون قبلي كرش شد.

آقا حسام در حال لندينگ...

اين هم من و حسام "قبل از حركت به سمت مهرآباد. كه قرار بود من چند دقيقه بعد از تيك آف حسام بپرم اما تو همون چند دقيقه يه گندي زدم كه يعد از حدود 20 دقيقه تونستم موتور هامو روشن كنم وقتي پريدم ديگه نميتونستم حسام رو ببينم ولي اولش ديدم كه به سمت شرق رفت منم همون ور رفتم اما بعد از كلي پرواز كه اصلا معلوم نبود من تو ايرانم يا نه...
خلاصه حسام به من خبر داد كه تو تهرانه و از من پرسيد كه كجام من بدبخت هم كه گم شده بودم در خواست كمك كردم . حسام بعد از لندينگ رفت تو برج ديد من دارم ميرم اصفهان بيچاره به زور و بلا بهمن هدينگ درست رو گفت كه تونستم مسير درست رو برم كلي هم اونور پرواز كردم

اين هم بنده كه نميدونستم كجا دارم ميرم...

اينو يادم رفت بگم كه هيچ كدوم از دستگاههام به غير از هدينگم كار نميكرد حتي GPS
آقا حسام با كلي زحمت نه اينكه من رو تا تهران راهنمايي كرد بلكه منو تا سر باند آورد كه با اينكارش منو خيلي خوشحال كرد.

............

حسام جان اگه شما هم عكسي داري بذار البته يه جايه خوب آپ كن كه بتونيم ببينيم :

hesam.25
10-09-2009, 14:14
من اولش اینشکلی بودم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد از سقوتهای متوالی این ریختی شدم(درحال فلایر زد ن)

اینم منم که تو برج زیر کولر نشستم دارم چایی میخورم دانیم چون گم شده داره حرص میخوره

bahram-choubine
10-09-2009, 15:03
[quote=bahram-choubine;4195115]شما اين رو دانلود كن

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا بهرام دانلود کردم اجراهم کردم ولی دکمه next اینستالر نمیاد
باید valhdation bezanam

دكمه next قرار نيست بياد. دكمه next هست . فقط فعال نيست. اگر شما برنامه اول رو اجرا كنيد . و در حالي كه باز هست بريد رو دكمه next فعال ميشه. مگر اينكه يا از سايت سازنده دانلود كرده باشيد يا از يك جائي از اعماق نت كه در واقع يك فروشگاه بوده و نسخه جديد رو براي فروش به صورت دانلود گذاشته. كه طبيعي به نظر ميرسه اين باگ رو رفع كرده باشند. اما شما يك بار اون اولي رو اجرا كنيد و بدون اينكه ببنديدش امتحان كنيد

پاينده باشيد

dani.flight
10-09-2009, 15:27
هر كاري ميكنم بازم سريع ركورد ميگيره چه كنم . كسي دانلود كرده اونو؟
اينم تنظيماتم:

devil28
10-09-2009, 22:27
نسخه ی نوین پندار هم خوبه ولی به خاطر دستکاری که شده زیاد جالب نیست. حداقلش اینه که بچه های این تاپیک عموما با وجود اینکه نسخه ی نوین پندار رو دارن ولی از FSX اصلی استفاده میکنند چون پچ ها و اضافات رو راحت قبول میکنه...

سلام
من میخواستم نسخه فارسیشو از سایت بخرم...ولی با این حرف حسابی 2دل شدم
میشه راهنماییم کنید
نسخه فارسی شدش مشکلی داره؟
در آخر پیشنهاد میکنید بسته 4 دی وی دی فارسی شده که سایت میفروشه رو بخرم یا نه؟
---
ممنون

bahram-choubine
11-09-2009, 01:24
سلام
میشه راهنماییم کنید
---
ممنون

نظر شخصي بنده منفي هست.
نسخه اصلي رو بخريد چرا كه

1 ارزان تر (خيلي ارزان تر)
2 خيالتون راحت تره
3 رو 100 تا سيستم نصب ميشه
4 نداره
5 addon ها راحت تر نصب ميشن
6 addon هائي كه قراره در آينده طراحي بشن راحت تر نصب ميشن!
7 پلاكش پيدا نشد!
8 نبايد پول زور داد
9 ممكنه در آينده بخوايد فايلي رو مود كنيد و احتمال داره شركت فلان كه فارسيش كرده اون فايل رو كد كرده باشه و ...
10 تو نسخه 2004 كه ترجمه افتضاح بود(درست نوشتم افتضاح رو ؟ كمك كنيد ياد بگيرم لطفا!) تو x نميدونم اما نبايد بهتر باشه.
11 تموم شد
12 نه تموم نشد !‌ نسخه فارسي ميخوايد ؟ هر كدوم از دوستان تو اين تايپيك يك نسخه فارسي هستند. استفاده كنيد.
13 به دليل نحسي مسدود شد!
14 البته همش نظر شخصي بود.
.
.
.
.
.
1000 پاينده باشيد

ebicross
11-09-2009, 04:04
سلام
میشه راهنماییم کنید
---
ممنون
ببینید اگر خریدید که هیچ. ضرر نکردید. ولی سود هم نکردید.
اما اگر نسخه ی عادی رو بخرید سودی که میکنید اینه که 15 هزار تومن پول مفت ندادین.
شما اگر کتابچه رو میخواین نیازی نیست انقدر پول بدین.
مفاهیم اصلی پرواز رو یاد بگیرید. بعد هرجاش مشکل داشتید بچه های این تاپیک هستند.
مطمئن باش از اون کتاب که تخصصصی با عکسهای سیاه و سفید توضیح داده بهتره.
در کل خیالتون هم جمع هستش دیگه.
توجه: نسخه ی نوین پندار کد سخت افزار برمیداره و روی سه کامیوتر فقط نصب میشه و اگر روی سه کامپیوتر نصب کرده باشید و بعد سیستم خودتون رو ارتقا بدین دیگه کار نمیکنه.

.:HAMED:.
11-09-2009, 12:20
بچه ها این کاکپیت سه بعدی نداره
باید چیکارکنیم؟

babak_deghat
11-09-2009, 13:29

این هواپیمای f-14لینک دانلودش تو کدوم صفحه است؟

بعد از سقوتهای متوالی این ریختی شدم(درحال فلایر زد ن)

این چه هواپیماییه؟با کدوم کلید فلیر رها می کنید؟لینک دانلودش هست تو تاپیک؟

devil28
11-09-2009, 21:53
سلام
ببخشید دوباره پست الکی میدم
میخواستم از جناب آقای ebicross و سایر دوستان که در این تاپیک فعالیت میکنن، بخوام که اگه جایی واسه دانلود تکسچرها، هواپیماهی و ... و سایتهای مربوطه که "رایگان" میذارن دانلود کنیم، معرفی کنن...که یه دیتا بیس جامعی داشته باشیم
ببخشید که از شما میخوام، چون خودم تازه کار بیدم.... :پی

با تشکر...

hesam.25
11-09-2009, 23:08
[quote=hesam.25;4195219]

دكمه next قرار نيست بياد. دكمه next هست . فقط فعال نيست. اگر شما برنامه اول رو اجرا كنيد . و در حالي كه باز هست بريد رو دكمه next فعال ميشه. مگر اينكه يا از سايت سازنده دانلود كرده باشيد يا از يك جائي از اعماق نت كه در واقع يك فروشگاه بوده و نسخه جديد رو براي فروش به صورت دانلود گذاشته. كه طبيعي به نظر ميرسه اين باگ رو رفع كرده باشند. اما شما يك بار اون اولي رو اجرا كنيد و بدون اينكه ببنديدش امتحان كنيد

پاينده باشيد
سلام اقا بهرام :10:
خیلی آقایی دمت گرم که واسه md11راهنماییم کردی ولی رو کامپیوتر من جواب نمیداد چون از ویندوز ویستا استفاده میکنم برای ویندوز ویستا و7 یه کار دیگه هم باید انقدر تو اینترنت چرخیدم تا بالاخره بعد 4 روز فهمیدم چیکار باید کنم به فوت کوچولو داشت اونم اینه برای اجرای enable button به جای دابل کلیک باید کلیک راست کنی و از گزینه run as adminstative استفاده کنی به همین راحتی :31:

bahram-choubine
11-09-2009, 23:27
سلام
ببخشید دوباره پست الکی میدم
میخواستم از جناب آقای ebicross و سایر دوستان که در این تاپیک فعالیت میکنن، بخوام که اگه جایی واسه دانلود تکسچرها، هواپیماهی و ... و سایتهای مربوطه که "رایگان" میذارن دانلود کنیم، معرفی کنن...که یه دیتا بیس جامعی داشته باشیم
ببخشید که از شما میخوام، چون خودم تازه کار بیدم.... :پی

با تشکر...

آقاي ايزدي ببخشيد كه به جاي شما پاسخ ميدم.
متاسفانه مرجعي براي دانلود ريپينت هاي ايراني نيست. اما به لطف دوستان داره كم كم جمع ميشه.
اما پرنده هاي رايگان تا دلتون بخواد هست

البته avsim چند وقت پيش تركيده بود !! بخش دانلودش تازه شروع به كار كرده. ممكنه چيز زيادي گيرتون نياد. اين اواخر سر نزدم.

راستي اگر بفرمائيد ريپينت چي ميخوايد شايد بچه ها داشته باشند

پاينده باشيد

Hamid110
12-09-2009, 01:49
این چه هواپیماییه؟با کدوم کلید فلیر رها می کنید؟لینک دانلودش هست تو تاپیک؟

سلام . .

شرمنده دوستان . . فیلر یعنی چی . . ؟

آیا میشه با هواپیمای جنگی جایی رو مبباران کرد . . ؟

ممنون . .

موفق باشید عزیزان .

ebicross
12-09-2009, 04:27
آقاي ايزدي ببخشيد كه به جاي شما پاسخ ميدم.
فامیل من ایزی هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرمنده دوستان . . فیلر یعنی چی . . ؟

آیا میشه با هواپیمای جنگی جایی رو مبباران کرد . . ؟
فلیر یه سری اشیای داغ هستش که از هواپیما رها میشه برای گمراه کردن رادار دشمن و در نتیجه گمراه شدن موشک های تعقیب کننده.

برای اینکه از هواپیما چیزی بندازید مثل بمب یا فلیر. باید پچ مربوطه رو نصب کنید که آسون هم نیست. واسه همین من بیخیالش شدم.

توجه کنید برای مشاهده ی این مسیر باید فایلهای مخفی در حالت Show باشه.
ممکنه آخرین پوشه یعنی FSX وجود نداشته باشه پس باید یه پوشه بسازید اونجا.
توی ویندوز XP این مسیر فرق میکنه. به جای Users زده Documents and Settings
اون EBI یوزر من هستش. مال شما قطعا فرق میکنه مگر اینکه اسمتون ابی باشه. :دی

این هم لینک فایل:

اگر فایل به صورت معمولی باز شد به جای اینکه دانلود بشه هم میتونید مسیر بالا رو تو نرم افزار Download Manager خودتون وارد کنید و هم میتونید از منوی Internet Explorer گزینه ی Save رو انتخاب کنید تا فایل ذخیره بشه.

اگر کار کرد یه خبری بدین.

amir_0098
12-09-2009, 07:02
اقای ebicross بازم اجرا نکرد لطفا فایل fsx رو کلا اپلود کنین

dani.flight
12-09-2009, 10:14
این هواپیمای f-14لینک دانلودش تو کدوم صفحه است؟

لينكش نبود برات آپ كردم حجمش 218 مگ . يكي 2تا هم نيست كلي لوگو هاي كشور هاي مختلف رو داره...

babak_deghat
12-09-2009, 10:44
این همون هواپیمای f-14 نیست؟

در ضمن در باره ی چگونگی رها کردن فلیر هنوز نفهمیدم چه جوریه

hesam.25
12-09-2009, 11:16
:27:عرض کنم خدمت دوست عزیز که فلایر (flier)یه سیستم که روی هواپیماهای نظامی وجود داره که یه جور مواد قابل اشتعاله که برای منحرف کردن موشکهای حرارتی استفاده میشه البته روی c-130فکر کنم این فلایر اون فلایر نیست ای یه نوع منوره که c-130تو عملیات پشتیبانی نیروهای زمینی میزنه که هر کدومش حدود 5 دقیقه نور میده و همه جا رو مثل روز روشن میکنه(میگم منوره چون وقتی هواپیمایی چف یا فلایر رها میکنه باید هرچه سریعتر حداقل45 درجه تغییر مسیر بده وباسرعت ارتفاعش رو تغییر بده وc-130یه ذره تو اینجور مانورها فکر کنم تنبل باشه نسبت به سرعت موشک تنبل باشه )

hesam.25
12-09-2009, 11:20
این فلایری که من زدم رو خود هواپیما سوار بود c-130exp. capiansim pro pack

babak_deghat
12-09-2009, 11:28
این c130 کاپیتان سیم رو از کجا میشه دانلود کرد؟با چه کلیدی فلیرش رها میشه؟

hesam.25
12-09-2009, 13:14
ببخشید اشتباهی شد c-130 هم فلایر میزنه هم میتونه منور بزنه دوتا سیستم جدان :31:

hesam.25
12-09-2009, 13:21
این لینک دانلود تورنت c-130

dani.flight
12-09-2009, 13:38
بنده در مهرآباد:

hesam.25
12-09-2009, 15:44
dani:18:این کارای عجیب غریب رو از کجا یاد گرفتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
12-09-2009, 15:46
بنده در مهرآباد:

اینم کاپیتان رابرت:27: در فاینال اپروچ مهرآباد با ایرباس 300 ماهان:

اینم عکس خود طیاره:

آقا من دلم لک زد برای پرواز با اون هرکولس کاپیتان سیم

یکی بگه چجوری باید نصبش کرد

babak_deghat
12-09-2009, 16:04
آقا فایل تورنت این c130 کاپیتان سیم دیگه کار نمیکنه،seed نمیده.اگه میشه یه جوری،یه جایی آپلودش کنید

amir_0098
12-09-2009, 16:08
من b737 iran air رو دانلود کردم وقتی بازش کردم به جز تکسچر فایل های دیگری هم داشت . این لینک دانلودشه .حجمش کمه دانلود کنین اگه کسی بلد بود به ما هم بگه[
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::31::41::31::41:

dani.flight
12-09-2009, 16:29
بعد از اينكه وارد لينك زير شديد صفحه رو بياريد پايين لينك مستقيم دانلود رو ميبينيد. و بعد از نصب ميتونيد مثل من با ماشين آتش نشاني تو فرودگاه دور بزنيد...

12-09-2009, 17:25
dani.
اینو چطوری کردی؟
تو برنامه اصلیش هم میشه اینکارو کرد؟
یعنی کلا میشه داخل وهیکل های فرودگاه شد؟

kiuna
12-09-2009, 17:33
من نسخه نوین پندار رو روی ویندوز 7 نصب کردم وقتی رو ایکون برنامه کلیک میکنم
میگه رزولوشن باید روی 1024.748 (اگه اشتباه نکنم) باشه
وقتی روی این رزولوشن هم میزارم بازم همین ارور رو میده !
چیکار کنم ؟

dani.flight
12-09-2009, 17:46
اینو چطوری کردی؟
تو برنامه اصلیش هم میشه اینکارو کرد؟
یعنی کلا میشه داخل وهیکل های فرودگاه شد؟

دانلودش كردي؟ منظورت از برنامه اصلي همون fsx هست ديگه؟ خوب آره به جاي هواپيما اينو نصب ميكني.
سوال آخريتم درست نفهميدم.اگه منظورت اينه كه تو كل فرودگاه ميشه دور زد؟ آره ميشه...:20:

1111

Farid Soltangais
12-09-2009, 19:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اختصاصي فارس// در آستانه سفر احمدي نژاد به نيويورك
اوباما با تحويل 20 فروند بوئينگ پيشنهاد مذاكره به ايران داد
خبرگزاري فارس: يك منبع آگاه گفت: رئيس جمهوري آمريكا براي جلب نظر ايران به انجام مذاكره معادل 5/2 ميليارد دلار بوئينگ و قطعات هواپيما به ايران تحويل مي دهد.

يك منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس افزود: پيام هاي رئيس جمهوري آمريكا به ايران براي تحويل اين هواپيماها بعد از قطعي شدن انتخاب محمود احمدي نژاد به عنوان رئيس جمهور منتخب مردم ايران فرستاده شده است.
وي اظهار داشت: قيمت حداقل اين هواپيماها 75 ميليون دلار و حداكثر 120 ميليون دلار است كه تخمين زده مي شود، تعداد اين هواپيماها 20 فروند هواپيما باشد.
وي يادآور شد: برخي از اين هواپيماها و قطعات آن در حال تحويل از طريق كشور ونزوئلا به ايران است.
وي تاكيد كرد: هزينه اين هواپيماها از محل اموال بلوكه شده ايران تامين شده است. تمامي اين هواپيماها نو و توليد سال 2009 - 2008 ميلادي است.
ميزان اموال بلوكه شده ايران در آمريكا با احتساب سود آن حداقل 40 ميليارد دلار مي باشد. دارايي هاي اوليه بلوکه شده ايران در آمريکا به حدود 18 ميليارد دلار مي رسد که شامل اموال ديپلماتيک، وجوه نقدي، خريدها و تجهيزات نظامي (اف 14) و غير نظامي مي شود كه پس از 13 آبان 1358 از سوي ايالات متحده آمريكا مسدود و توقيف شد.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Farid Soltangais
12-09-2009, 19:28
آقا این لینک طیاره های ایرانی رو کی داره؟
تکسچر نه ها . خودش .
هما وماهان و اینا ...
در ضمن لینک فرودگاه مهر آباد رو کی داره؟ قبلا گذاشته بودن اینجا اما نمی شد دانلود کرد

hesam.25
12-09-2009, 22:34
سلام جدیدا وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم از این فایل ایراد میگیره visualfx.dllچکار کنم مشکلم حل بشه ریپیر جواب نداد

dani.flight
12-09-2009, 22:47
سلام جدیدا وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم از این فایل ایراد میگیره visualfx.dllچکار کنم مشکلم حل بشه ریپیر جواب نداد

اين يكي رو بذار جاش ببين چي ميشه.البته براي احتياط اول ماله خودتو يه جايه ديگه نگه دار...

12-09-2009, 23:00
آقا این لینک طیاره های ایرانی رو کی داره؟
تکسچر نه ها . خودش .
هما وماهان و اینا ...
در ضمن لینک فرودگاه مهر آباد رو کی داره؟ قبلا گذاشته بودن اینجا اما نمی شد دانلود کرد

دانلودش كردي؟ منظورت از برنامه اصلي همون fsx هست ديگه؟ خوب آره به جاي هواپيما اينو نصب ميكني.
سوال آخريتم درست نفهميدم.اگه منظورت اينه كه تو كل فرودگاه ميشه دور زد؟ آره ميشه...:20:

1111

خدمت دنی عرض شود که منظورم از برنامه اصلی همون fsx هستش و وهیکل منظورم همونvehicle خودت میدونی دیگه معنیشو
میگم یعنی میشه به این ماسینها هم سوار شد؟

و خدمت فرید خان هم عرض شود که شما تو جست جو گر گوگل بنویس مثلا:" b747 iran air for fsx" تا برات لینکهای دانلودش رو بیاره
توجه داشته باش که حجم های بالای 70 مگی رو دان کن(در حالت زیپ)

hesam.25
13-09-2009, 00:15
اين يكي رو بذار جاش ببين چي ميشه.البته براي احتياط اول ماله خودتو يه جايه ديگه نگه دار...

فایدهای نداره بازم همون ارور رو میده ریجستری دفرگ هم کردم فایدهای نداشت

dani.flight
13-09-2009, 00:31
خدمت دنی عرض شود که منظورم از برنامه اصلی همون fsx هستش و وهیکل منظورم همونvehicle خودت میدونی دیگه معنیشو

آره خودت رانندگي ميكني كابينشم 3بعديه.

mro229
13-09-2009, 10:41
می گم خدایا این وهیکل چیه؟ چطور می خوننش.. و - هیکل؟ وهی کل؟ و هی کل... اون H خونده نمی شه. ویکل (veykel) خونده می شه. البته ببخشید جسارت کردم. گفتم که جای دیگه ای اشتباه نکنید چون ممکنه مثل من متوجه نشن...

یه سوال: من می خوام Acceleration Pack رو دانلود کنم. بهتره که از سایت رسمیش دانلود کنم یا لینک دیگه ای؟ در ضمن در چه صورت به کرک احتیاج نداره؟ من دی وی دی نوین پندار رو دارم که دی وی دی 3 کار نمی کنه...

ممنون.
موفق باشید.

kiuna
13-09-2009, 12:03
من نسخه نوین پندار رو ریختم اما اصلا فایل صوتی نداره
یعنی تو بخش اموزشش اصلا حرف نمیزنه !
اونایی که این نسخه رو دارن یه کمک بدن من چیکار کنم ؟؟؟

hesam.25
13-09-2009, 12:15
یه سوال: من می خوام Acceleration Pack رو دانلود کنم. بهتره که از سایت رسمیش دانلود کنم یا لینک دیگه ای؟ در ضمن در چه صورت به کرک احتیاج نداره؟ من دی وی دی نوین پندار رو دارم که دی وی دی 3 کار نمی کنه...
من میخواستم این کارو کنم ولی 2700mbکم نیست یه 2 روزی هم طول میکشه با این سرعت قشنگ اینترنت تو اایران به سر برو اینجا(البته سایت رسمیش بهتره ولی فکر نکنم برای دانلود گذاشته باشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداکه هم میخوای دانلود کنی برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید البته با خد سیمیلاتوره ولی اونا رو انتخاب نکن تا فقط accدانلود شه

hesam.25
13-09-2009, 12:18
راستی فعلا مشکل باری ( eror visual.dll ) با پاک کردن و نصب مجدد sp2حل شد:20:

mro229
13-09-2009, 15:17
ممنون. من زدم دانلود کردم. الان سرویس پک 1 رو کامل دانلود کردم مونده 2 . ولی اینطور که من دیدم سرویس پک 1 و 2 با هم حدود سیصد مگابایت می شه... مگه چیز دیگه ای هم داره؟

Hamid110
13-09-2009, 15:27
سلام . .

دوستان . . این فرودگاه های تهران که توی لینک زیر هستش رو کدومشو باید دانلود کرد . . و آیا ارزش دانلود داره . .

و این 747 ایران ایر چی . .

در ضمن این هواپیما ها رو هم میشه نصب کرد یا نه . .؟؟

کدومش بهتره . . ؟

ممنون . ..

موفق باشید .

hesam.25
13-09-2009, 15:40
سلام اگه به هواپیماهای جنگنده حرفه ای و کامل علاقهمنداید یه سر به این سایت بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم پرنده هاشون بالای 200 مگ اگه خواستین دانلود کنید کافیه تو گوگل اسمشو کامل سرچ کنید :31: جوینده یابندست
قابلیت سوختکیری هوایی داره :5:
با f-16میشه بمب انداخت + انفجار+ رادار کامل+ چف وفلیر+جتسون خلبان:21:

hesam.25
13-09-2009, 15:43
ممنون. من زدم دانلود کردم. الان سرویس پک 1 رو کامل دانلود کردم مونده 2 . ولی اینطور که من دیدم سرویس پک 1 و 2 با هم حدود سیصد مگابایت می شه... مگه چیز دیگه ای هم داره؟

اگه میخوای accرو دانلود کنیsp2رو دانلود نکن چون تو accهستش ولی حجم accیه کم زیاده حدود 2.6گیگابایت:18:

Farid Soltangais
13-09-2009, 18:41
سلام
آقا من نتونستم پیدا کنم ایران ایر رو
کی هواپیماهای ایران ایر رو داره؟
اکثر اینایی که هستن تو نت ، تکسچر هستن . منم که فعلا چند روزه درگیر هستم و نتونستم تکسچر سعودی ایرلاین رو آپ کنم.
من پکیجش رو پیدا نکردم
یه لطفی بکنین کمک کنین.

hesam.25
13-09-2009, 18:59
اقا هواپیما ایرانی میخوای چیکار
اون ادرسی که بالا دادم هوواپیماهاش خیلی سنگینن در ظمن اول این کتابچه رو بخونید اگه سر در اوردید بعد هواپیما رو دانلود کنید چون حتی نمیتونید از زمین بلندش کنید مثل من در ضمن بر عکس همه هواپیما ها این یکی کابین 2dنداره

kiuna
13-09-2009, 22:53
انگار اینجا هیچکس نمی خواد به ما جواب بده !
کسی نحوه پرواز انلاین در ivao رو میدونه ؟ یعنی چه برنامه ای رو باید بریزیم
این اموزشهای یوزر بهرام چوبینه رو کسی کاملش رو داره ؟
چون بیشتر از 100 صفحه رو باید بگردم تا پیدا کنم اگه کسی داره برام بزاره

ahmad_pinkboy
13-09-2009, 22:56
من تازه این تاپیکو دیدم ام سالهاست که با flight simulator کار میکنم..fs98 تا الان که x امده..
قبل از این اموزش ها با دردسر همه چیزو یاد گرفتم ..ولی اینا هم جالب هستن...
امروز میخواهم یه چیزایی بزارم اینجا البته نمیدونم قبلا بوده یا نه..
خیلی با دردسر گیر اوردم و تازه برای fs2004 ساخته شده بود که خودم دروستش کردم

dani.flight
13-09-2009, 23:33
من تازه این تاپیکو دیدم ام سالهاست که با flight simulator کار میکنم..fs98 تا الان که x امده..
قبل از این اموزش ها با دردسر همه چیزو یاد گرفتم ..ولی اینا هم جالب هستن...
امروز میخواهم یه چیزایی بزارم اینجا البته نمیدونم قبلا بوده یا نه..
خیلی با دردسر گیر اوردم و تازه برای fs2004 ساخته شده بود که خودم دروستش کردم

سلام خوش اومدي. خوبه منم از 98 شروع كردم و الان اينجام...

ahmad_pinkboy
13-09-2009, 23:35
جمبو جت 747sp هما iran air

این هواپیما برای fs 2004 ساخته شده بود که من edit کردم و الان روی flight simulator x دارم باهاش کار میکنم

فقط کافیه فایل رو باز کنید و در ادرس زیر کپی کنید..

E:\FLIGHT X\SimObjects\Airplanes

خیلی احساس غرور میده وقتی با هواپیمای ایرن پرواز کنید...

بازم هواپیما های دیگه ای دارم که upload میکنم براتون..تشکر یادتمو نره

ahmad_pinkboy
14-09-2009, 00:15
نمیدونم چرا مطلب دومم رو نذاشتن

ahmad_pinkboy
14-09-2009, 01:18
مدیران پس چرا این پست من که توش هواپیما گزاشتمو نشون نمیدن

bahram-choubine
14-09-2009, 04:15
انگار اینجا هیچکس نمی خواد به ما جواب بده !
کسی نحوه پرواز انلاین در ivao رو میدونه ؟ یعنی چه برنامه ای رو باید بریزیم
این اموزشهای یوزر بهرام چوبینه رو کسی کاملش رو داره ؟
چون بیشتر از 100 صفحه رو باید بگردم تا پیدا کنم اگه کسی داره برام بزاره

يوزر بهرام در خدمت شماست برادر!
اگر زنده مونديم فردا (ديگه بايد بگم امروز .. ساعت 05:08) براتون ميزارم (فارسي)
سعي ميكنم ايواو و وتسيم باهم باشه (هيچ چيز خاصي هم نداره)
يكي دوتا ايراني كم حجم دارم. اونم آپ ميكنم. چرا وقتي شما ها هستيد من نيستم و وقتي من هستم شما نيستيد!؟
كسي از پويان اميني خبري نداره!؟ چند روز خبري ازش نيست. نگران مي شويم....

راستي رشوه آورديم براتون ***** نميدين بهمون؟!‌ (نكته جاي ستاره دختر بود!)

ريپينت كاسپيت براي توپول اوف :31: 154 البيته نسخه X (اين همون توپولوف fspro هست كه يك انسان بالغ براي x بهينه سازي كرده (نميدونم چه گيريه آخرم خودشون براي X نزدن!!!)
نكته : رمز رو شونصد ميليون بار چك كردم (ناسا ترسوند مارو ديگه !!!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرمز اسم سايت

هزاران نوشتار از اين و آن آماده انتشار اما كو وقت (نكته : كو وقت همان حو حال و حوصله است)
دوستان هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم (انجمن حمايت از بهرام تنها مانده)

پاينده باشيد

دوستان اگر اگر اگر مجبور شدم به دليلي سايت رو ببيندم ... اگر . نفرين .... خانومي نفرمائيد تا عصر دوباره باز ميشه اگر.

amirardallan
14-09-2009, 11:36
سلام . دمت گرم پسر
کاشکی که درس سایت دانلودش رو هم برای ماها که تو سرچ مثل شما حرفه ای نیستیم می گذاشتی (:

ارادتمند
------------------------------------------------------------

سلام اگه به هواپیماهای جنگنده حرفه ای و کامل علاقهمنداید یه سر به این سایت بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم پرنده هاشون بالای 200 مگ اگه خواستین دانلود کنید کافیه تو گوگل اسمشو کامل سرچ کنید :31: جوینده یابندست

kiuna
14-09-2009, 12:50
يوزر بهرام در خدمت شماست برادر!
اگر زنده مونديم فردا (ديگه بايد بگم امروز .. ساعت 05:08) براتون ميزارم (فارسي)
سعي ميكنم ايواو و وتسيم باهم باشه (هيچ چيز خاصي هم نداره)
يكي دوتا ايراني كم حجم دارم. اونم آپ ميكنم. چرا وقتي شما ها هستيد من نيستم و وقتي من هستم شما نيستيد!؟

راستي رشوه آورديم براتون ***** نميدين بهمون؟!‌ (نكته جاي ستاره دختر بود!)

ريپينت كاسپيت براي توپول اوف :31: 154 البيته نسخه X (اين همون توپولوف fspro هست كه يك انسان بالغ براي x بهينه سازي كرده (نميدونم چه گيريه آخرم خودشون براي X نزدن!!!)
نكته : رمز رو شونصد ميليون بار چك كردم (ناسا ترسوند مارو ديگه !!!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرمز اسم سايت

هزاران نوشتار از اين و آن آماده انتشار اما كو وقت (نكته : كو وقت همان حو حال و حوصله است)
دوستان هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم (انجمن حمايت از بهرام تنها مانده)

پاينده باشيد

دوستان اگر اگر اگر مجبور شدم به دليلي سايت رو ببيندم ... اگر . نفرين .... خانومي نفرمائيد تا عصر دوباره باز ميشه اگر.
چه عجب بالاخره یکی جواب ما رو داد! پس منتظرم این اموزشها رو برام بزار دعات میکنم!
سایتت هم که فعلا مشکل داره !
هوای ما اماتورها رو داشته باشین

ahmad_pinkboy
14-09-2009, 12:59
عکس 747 ایران که چند پست قبل براتون گزاشتم

amirardallan
14-09-2009, 13:02
سلام .
دمت گرم .
فقط کاشکی لینک دانلودش رو هم برای ما که مثل شما در سرچ حرفه ای نیستیم می گذاشتی :10:

bahram-choubine
14-09-2009, 13:10
چه عجب بالاخره یکی جواب ما رو داد! پس منتظرم این اموزشها رو برام بزار دعات میکنم!
سایتت هم که فعلا مشکل داره !
هوای ما اماتورها رو داشته باشین

يك : اون سايت من نيست. من فقط جارو ميكشم اونجا.
دو :سايت كه خوبه خودمم مشكل دارم.
سه : تا چند ساعت ديگه جبران ميكنم.
مشكل اينجاست كه يه ساعتي پست شما رو ديدم كه ديگه ناي نفس كشيدن نمونده بود. وگر نه در احظه در خدمتتون بودم.
چهار : همه ما آماتوريم.

پاينده باشيد

dani.flight
14-09-2009, 13:50

نه منم خبري ندارم:41:...فقط اميدوارم خودشو كامپيوتر ش سالم باشن.

babak_deghat
14-09-2009, 13:56
فلایر انداختن با این c130کاپیتان سیم چه جوریه؟

Farid Soltangais
14-09-2009, 14:15
من می خوام یه جویستیک بگیرم واسه فلایت . تقاضای کمک دارم . راهنمایی کنین .
بودجه هم دور و بر 20 تومن هستش نهایتش تا 30 تومن.
چی بخرم؟ کسی چیزی سراغ داره؟

dani.flight
14-09-2009, 14:26
من می خوام یه جویستیک بگیرم واسه فلایت . تقاضای کمک دارم . راهنمایی کنین .
بودجه هم دور و بر 20 تومن هستش نهایتش تا 30 تومن.
چی بخرم؟ کسی چیزی سراغ داره؟

هر چي ميگيري genius ده تومني نخر...:8:

Farid Soltangais
14-09-2009, 14:27
هر چي ميگيري genius ده تومني نخر...:8:

چرا ؟؟؟؟؟؟؟
مدلش چیه؟؟؟

dani.flight
14-09-2009, 14:47
چرا ؟؟؟؟؟؟؟
مدلش چیه؟؟؟

چون خيلي زود خراب ميشه. من هر بار بخوام ازش استفاده كنم بايد توش اسپري خالي كنم تا درست كار كنه و در كل از همون اول هم "شهپر ها" رو تا آخر بالا پايين نميبره.به خاطر اين ميگم. f-23

mro229
14-09-2009, 16:36
اگه می خوای جوی استیک بگیری یا 80 85 تومنی بخر که شوک هم داشته باشه... یا 6 تومن پول بده و یه دسته جوی استیک مثل پلی استیشن که USB داشته باشه بخر...
ما بقی به درد نمی خورن. هر چند من هنوز با کیبور کار می کنم :دی.

راستی دوستان من سرویس پک 1 و 2 رو از سایت رسمی دانلود کردم.
اولا این که رجیستر باید بشه. همون کرکی که در صفحه اول تاپیک اومده کفایت می کنه؟
ثانیا (بهتره بگیم دوم) من که هواپیمای جدیدی مشاهده نکردم. به غیر از سرویس پک 1 و 2 دیگه چه چیزی رو باید دانلود کنم؟
ثالثا (همون سوم) تو این فروم پیر شدیم. اگه می رفتیم یه آموزشگاه تا الان فرست 737 شده بودیم... :دی.

dani.flight
14-09-2009, 16:54
ثالثا (همون سوم) تو این فروم پیر شدیم. اگه می رفتیم یه آموزشگاه تا الان فرست 737 شده بودیم... :دی.

خوب اين رو بايد يه جورايي به گوش مقامات رسوند كه يه فكري هم به حال ما بكنند...
يه كم هزينه آموزش رو پايين بيارند"براي ما عاشقان پرواز يه كم جاي ملق زدن بذارند و...

ميدونم دارم فكر و خيال مهال ميكنم اما حداقل با گفتنش يه كم دلم سبك ميشه.

mro229
14-09-2009, 18:26
من شنیدم سال های قبل هزینه های آموزش خیلی بیشتر بوده. یعنی طرف حد اقل باید 60 میلیون سرمایه داشته باشه تا بتونه فقط ثبت نام کنه. جدای از هزینه های آموزشی. اما الان اون 60 یا 30 میلیون یا هر مبلغ دیگه ای که بوده برداشته شده ... فقط 30 میلیون هزینه های آموزش و ساعتی هم 160 هزار تومن برای پرواز هست... می ارزه نه؟ :دی.

bahram-choubine
14-09-2009, 18:36
دوستان يكم نيمه كاره هست. انشاالله به زودي كاملش ميكنم.
آموزش مقدماتي vatsim

اينم يه پرنده كم حجم براي 2004 ايرباس a320 ايران اير

قالب مشكل داره به همين خاطر هي ميبازم هي مي بندم!! فعلا خرابه هست اما تا حدي قابل استفاده.

در مورد جوي استيك پيشنهاد بنده يوك هست. بدون پدال و ... حدود 40-50 ميشه گير آورد.

پاينده باشيد

dani.flight
14-09-2009, 20:01
آموزش مقدماتي vatsim

قالب مشكل داره به همين خاطر هي ميبازم هي مي بندم!! فعلا خرابه هست اما تا حدي قابل استفاده.

در مورد جوي استيك پيشنهاد بنده يوك هست. بدون پدال و ... حدود 40-50 ميشه گير آورد.

پاينده باشيد

ميشه يه عكسي ازش بذاري ببينيم چطوريه...

پدال" رادر "تو ايران گير مياد؟

bahram-choubine
14-09-2009, 21:08
ميشه يه عكسي ازش بذاري ببينيم چطوريه...

پدال" رادر "تو ايران گير مياد؟

تو همين تايپيك قبلا يكي از دوستان گذاشته بود (فكر ميكنم danesh بود)
الان ميگيرم ميزارم.
بله چرا كه گير نياد (ايران طهران جمهوري 10-15 تا پيتزا ميگيري يه 7-8 ساعتي ميگردي هم پيتزا ها رو تموم ميكني هم يه معجون پشتش نوش جان ميكني هم يوك پيدا مي كني. با حدو 30-40 هم ميشه يوك گرفت. با همون حدود هم پدال (عادت كردم بگم پدال) اون ماسماسك كه باهاش نيروي موتور رو كم و زياد ميكني و اسمش به اين ذهن معيوبم نميرسه كمتر گير مياد. پنل راديو و FMC و ... رو ديگه كار FEDEX هست و PAYPAL
لطفا اگر جريان وتسيم رو به درد بخور ديديد بفرمائيد مابقي رو بنويسم.

پاينده باشيد.

dani.flight
14-09-2009, 21:13
تو همين تايپيك قبلا يكي از دوستان گذاشته بود (فكر ميكنم danesh بود)
الان ميگيرم ميزارم.
بله چرا كه گير نياد (ايران طهران جمهوري 10-15 تا پيتزا ميگيري يه 7-8 ساعتي ميگردي هم پيتزا ها رو تموم ميكني هم يه معجون پشتش نوش جان ميكني هم يوك پيدا مي كني. با حدو 30-40 هم ميشه يوك گرفت. با همون حدود هم پدال (عادت كردم بگم پدال) اون ماسماسك كه باهاش نيروي موتور رو كم و زياد ميكني و اسمش به اين ذهن معيوبم نميرسه كمتر گير مياد. پنل راديو و FMC و ... رو ديگه كار FEDEX هست و PAYPAL
لطفا اگر جريان وتسيم رو به درد بخور ديديد بفرمائيد مابقي رو بنويسم.

پاينده باشيد.

بنظر خوب و بدرد بخور بود اما كم. ولي اگه قرار باشه هر دفه اين كارا رو انجام بديم ...من كه ديوونه ميشم دلت مياد gamespy خيلي راحتتره.

bahram-choubine
14-09-2009, 21:17
چرا ؟؟؟؟؟؟؟
مدلش چیه؟؟؟

متاسفانه بزرگ ترين مشكل جوي استيك ها (منظور از جوي استيك همون دسته هاي خلباني هست كه زمان آتاري بهش گوشت كوبي هم ميگفتيم! يادش بخير چه زود گذشت) اينه كه يك دسته داند و 2 محور تازه اگر رادر هم رو دسته تعريف شده باشه (با چرخش دسته دور محور خودش ميتونيد از رادر استفاده كنيد) ديگه بدتر

چون مثلا شما كمي دسته رو پائين كشيديد و هم زمان داريد به راست دور ميزنيد. اگر بخوايد همزمان با همون ميزان زاويه حمله به جاي راست به چپ بگرديد نا خواسته محور عمودي هم حركت ميكنه و اين آخر زد حاله.
تازه اگر جوي استيك دنسيتي يا دقت لازم رو داشته باشه و با كمي حركت پرنده پشت و رو نشه !!
من با جوي استيك جنيوس 30 تومني هم اين مشكل رو دارم. دقتش خوبه اما نميشه همزمان دو محور رو خوب كنترل كرد. از دسته هاي پلي استيشن استفاده نكردم و نميتونم نظر بدم. اما نبايد چندان تفاوتي داشته باشه.

خوبي يوك در همينه. ميتونيد محور عمودي رو جداي از محور افقي كنترل كنيد.(من هنوز دارم از جوي استيك استفاده ميكنم البته كه اونم به سرقت رفته!)
نمي دونم تونستم منظورم رو برسونم يا نه (تازگيا خ...گ شدم)

بنظر خوب و بدرد بخور بود اما كم. ولي اگه قرار باشه هر دفه اين كارا رو انجام بديم ...من كه ديوونه ميشم دلت مياد gamespy خيلي راحتتره.

قرار نيست هر دفعه اين كار رو بكني عزيز دل برادر اين تنضيمات اوليه هست!

game spy رو به وتسيم ترجيح ميدي ؟
البته اينم نظريه ولي وتسيم خيلي حرفه اي تره.

dani.flight
14-09-2009, 22:05
قرار نيست هر دفعه اين كار رو بكني عزيز دل برادر اين تنضيمات اوليه هست!

game spy رو به وتسيم ترجيح ميدي ؟
البته اينم نظريه ولي وتسيم خيلي حرفه اي تره.

اها خوب خوبه.

درسته از نظر حرفه اي بودن وتسيم از نظر ساده بودن spy :46:

خوبيه وتسيم اينه كه هر كس با هر هواپيمايي بياد ما همونطوري ميبينيمش.:27:

hesam.25
14-09-2009, 22:15
سلام من جوی استیک جنیوس مدل متل استریک 3d دارم خیلی خوبه فقط فنرش یکم سفته زور زیادی واسه پرواز میخواد:31:
راجع به فلیر c-130 کاپیتان سیم:27: تو کنتر پنل کابین 2بعدی اون پایین ردیف وسط نوشته ir اون برای فلیر زدن

moein_nasa
14-09-2009, 23:06
یک اتفاق جالب...

طی پروازی که از KLAS به KLAX انجام دادم با F-16 در ارتفاع 10-25FT در سحرای Nevada یک جنگ هوایی صورت گرفت که من به صورت اتفاقی در آن حضور داشتم...!!!

به نظر یک جنگ از قبل برنامه ریزی شده بود.

این اتفاق درست در 8 مایلی از پایگاه تحقیقاتی NASA رخ داد و قابل توجه این است که یک UFO در آنجا حظور داشت...

پیامهایی که بین آنها رد و بدل میشد نشان از قدرت نمایی در یک مانور عجیب از نوع Simulator بود. (اما بسیار پیشرفته)

یک پیام جالب تر اینکه یک F-16 دیگر از نوع USNAVI اما در سحرا دچار سانحه شد و خلبان Eject کرد !!!

ahmad_pinkboy
14-09-2009, 23:10
نه انگار..پست ما که نمیرسه..نمی دونم فقط چرا از همه میرسه از من نمیرسه...Ok

dani.flight
14-09-2009, 23:22
یک اتفاق جالب...

طی پروازی که از KLAS به KLAX انجام دادم با F-16 در ارتفاع 10-25FT در سحرای Nevada یک جنگ هوایی صورت گرفت که من به صورت اتفاقی در آن حضور داشتم...!!!

این اتفاق درست در 8 مایلی از پایگاه تحقیقاتی NASA رخ داد و قابل توجه این است که یک UFO در آنجا حظور داشت...

پیامهایی که بین آنها رد و بدل میشد نشان از قدرت نمایی در یک مانور عجیب از نوع Simulator بود. (اما بسیار پیشرفته)

یک پیام جالب تر اینکه یک F-16 دیگر از نوع USNAVI اما در سحرا دچار سانحه شد و خلبان Eject کرد !!!

خيلي جالبه!!!:18: نگو عكس نگرفتي...؟

amirardallan
14-09-2009, 23:32
چقدر خفن بوده !!
اقا ما هم بریم ببینیم به ما هم جنگ میرسه یا نه

یک اتفاق جالب...

kiuna
15-09-2009, 00:40
آموزش مقدماتي vatsim

پاينده باشيد
ممنون اما من اموزش ivao و همین طور اموزش خود سیمیلیتور رو می خواستم که قبلا انگار گذاشته بودید

bahram-choubine
15-09-2009, 01:13
ممنون اما من اموزش ivao و همین طور اموزش خود سیمیلیتور رو می خواستم که قبلا انگار گذاشته بودید

چشم اون رو هم تا فردا انشااله ميزارم بعد اين يكي رو تكميل ميكنم.(به خدا نميرسم)
ivao يكم (تا كيد ميكنم) يكم پيچيده تره.

جريان جنگ رو نفهميدم چي شد راستش!

دوستان كسي با من .... همكاري نميكنه ؟ (آقايون يدفه قيبشون زد ) من مانده ام تنهااااي تنهاااا :19:

پاينده باشيد

hesam.25
15-09-2009, 05:55
یکیil76 خواسته بود:19:

هنوز خودم نصب نکردم ببینم پنل داره یا نه

hesam.25
15-09-2009, 06:00
یکیil76 خواسته بود:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهنوز خودم نصب نکردم ببینم پنل داره یا نه

kiuna
15-09-2009, 09:55
ممنون از اقا بهرام که واقعا زحمت اینجا میکشن:11:
انشاا... که ریل پرواز کنی
توی پرواز چطوری از زوایای مختلف از هواپیما عکس میگیرید ؟
تنظیمات اتوپایلوت رو چطوری باید انجام بدم ؟

ahmad_pinkboy
15-09-2009, 12:38
هر زاویه رو خواستی بیار و دکمه v رو بزن...اونجا نشون نمیده عکس گرفته..ولی تویه my picture پوشه میسازه..

bahram-choubine
15-09-2009, 13:07
یکیil76 خواسته بود:19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهنوز خودم نصب نکردم ببینم پنل داره یا نه

اگر باحال بود بفرمائيد چند تا ريپينت فارسي دارم براش.

mro229
15-09-2009, 13:14
برای تغییر زاویه باید دکمه S رو بزنید و محیط عوض می شه. اگر می خواید توی همون محیط حالت های مختلف عوض بشن باید دکمه A رو فشار بدید. برای عکس گرفتن هم می تونید از دکمه پرینت اسکرین در قسمت نوار بالای کیبورد بین دو دکمه Pause و Scroll استفاده کنید که به صورت خودکار توی فایل برنامه در قسمت My Documents ذخیره می شه.
تنظیمات اتو پایلوت هم قبلا توضیح داده شده. ولی می گردم لینکش رو می ذارم براتون.
موفق باشید.

mro229
15-09-2009, 13:15
این رو قبلا برای کسی توضیح دادم. توضیحاتش کلی هست اما برای ابتدا فکر می کنم مناسب باشه.

یه خورده ممکنه توش اشتباه داشته باشه که عذر خواهی می کنم. امیدوارم که درست توضیح داده باشم.

Auto Pilot با دکمه Z خاموش و روشن می شه.

برای تنظیم Auto Pilot یک سری دکمه و پیچ تنظیمات جلوی شما هست بدین شکل:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

اگر اشکالی بود اعلام کنید که دیگران به اشتباه یاد نگیرن...
ممنون.

ضمنا اگر کسی کلید رجیستر کردن یا کرک Follow Me رو داره به من هم بده... چون من توی پست های قبلی چیزی ندیدم. حالا اصلا رجیستر یا کرک کردن لازمه یا نه؟

dani.flight
15-09-2009, 15:49

با S"A كه زواياي دوربين رو عوض ميكنيم و هر جا كه دوست داشتيم با فشردن دكمه V اون لحظه رو ثبت ميكنيم. عكس هم تو my pictures ذخيره ميشه.

براي اتوپايلوت قبلا فكر كنم توضيح داده شده بود ولي با اجازه دوستان توضيح ميدم.

1 (vertical speed) براي تنظيم سرعت نزول و سعود.
2 (ALTITUDE) براي تنظيم ارتفاع.
3 (heading) براي تنظيم سمت.
4 (speed air) براي تنظيم سرعت هواپيما.
5 (N1 ) اين هم براي تنظيم دور موتور هست.
بعد از تنظيم بايد اونها رو فعال كنيم.
1 براي فعال كردن ارتفاع با سرعتي كه تنظيم كرده بوديم.
2 براي فعال كردن GPS يا NAV كه خودمون ميتونيم انتخاب كنيم.
3 براي هدينگ.
4 براي سرعت.
5 براي دور موتور.
6 app هم براي فرود اتوماتيك هست كه با دادن فركانسهاي خودش فعال ميشه.
1 براي ترمز چرخهاست اگه روي RTO باشه موقع تيك آف اگر به هر دليلي قدرت موتور هارو كم كني فعال ميشه
و از 1 تا MAX هم براي لندينگ هست كه به نسبت طول باند تنظيم ميشه.

2 هم FLIGHT DIRECTORY هست كه با فعال كردنش روي primary flight display ميبينيش.

اميدوارم خوب توضيح داده باشم.

edit: ببخشيد" از امروز ظهر خواستم اينو بذارم اينترنتم قطع شد تا الان" بخواطر همين نديدم كه دوستان قبل از من توضيح دادند.

hesam.25
15-09-2009, 21:49

برای این که زیاد سر در گم نشی این جوری بهتره که f9 برای گروه vcاستفاده میشه f10 کابین 2d و f11 نمای خارجی هواپیماست وf11 زاویه از بالای هواپیماست حالا تو هر کدوم از گروه ها کلید a رو بزنی زاویه دوربین عوض میشه(مثلا نمای خارجی از چپ یا راست و....) وبرای چرخش دوربین اگه جویاستیک داری از HAt سویچ وگرنه با کلید های NUMLOCK (البته صفحه کلید رو دقیق نمیدونم) وبرای زوم کردن ویا دور کردن ار دکمه های + و- استفاده میکنیم واگه نشد اول BACK SPACE رو بزن تا زومش UNLOCK بشه

bahram-choubine
15-09-2009, 22:06
عزيزان دلبندم :20:

آموزش اتصال به Ivao

دارم ادامه رو هم مينويسم.(اميد وارد خوش قولي كرده باشم!)
امشب Ivap رو براي X آپلود ميكنم + چند تا ريپينت ديگه

پاينده باشيد

moein_nasa
15-09-2009, 22:39
سلام

دوستان یک سوال : برای تنظیم ارتفاع یا کاهش آن برج مراقبت همیشه کلمه های مثل : Maintain 22000 یا Descend 8000 رو به من میداد.

امروز یک پرواز از رامسر به مهراباد که داشتم می رفتم برج همش با این پیغام به من تنظیم ارتفاع رو اطلاع میداد.

IR148, Climb and maintain FL190 یا پیام Descend را با FL170 به من میداد.

این به چه معنی است؟

هواپیمای من b737-800 بود...

bahram-choubine
15-09-2009, 22:45
سلام

دوستان یک سوال : برای تنظیم ارتفاع یا کاهش آن برج مراقبت همیشه کلمه های مثل : Maintain 22000 یا Descend 8000 رو به من میداد.

امروز یک پرواز از رامسر به مهراباد که داشتم می رفتم برج همش با این پیغام به من تنظیم ارتفاع رو اطلاع میداد.

IR148, Climb and maintain FL190 یا پیام Descend را با FL170 به من میداد.

این به چه معنی است؟

هواپیمای من b737-800 بود...

سلام
تو آخرين لينكي كه گزاشتم در مورد اين هم توضيح دادم. خلاصه 

kiuna
15-09-2009, 23:57
از تمام دوستانی که واقعا برای جواب دادن به سوالهام وقت گذاشتن و راهنمایی کردند تشکر می کنم
خواستم به دکمه تشکر اکتفا نکنم!
واقعا این سیمیلیتور برام اونقدر جذابه که هر چی بیشتر می خونم می بینم کمتر می دونم!
من امروز اموزش کار با vor رو خوندم اما چندتا مشکل داشتن یعنی تئوری موضوع رو فهمیدم اما در عمل
نتونستم درست انجام بدم!
اول اینکه ما vor رو قبل از پرواز تنظیم می کنیم که کلا 360 درجه هست به طور مثال اگه بخوایم کورس
906 رو انتخاب کنیم چطوری میشه البته چون 360 درجه هست قاعدتا فکر نمی کنم بشه اما تو
بخش اموزش گفت باید از کورس 306 ( که باید همون 6 درجه باید بشه) به کورس 906 باید تغییر بدیم
در ضمن فرق vor 2 با اولی تو چیه ؟ اگه سوالهام تکراری هست بگید تو کدوم پست باید دنبالش بگردم
هر چند من سعی کردم فقط اشکالها رو بپرسم ؟
سوال دیگه اینکه شما از کدوم سیستم ناوبری برای پرواز استفاده میکنید ؟

hesam.25
16-09-2009, 04:29
اگر باحال بود بفرمائيد چند تا ريپينت فارسي دارم براش.
:18: مگه ریپینت هم فارسی انگلیسی داره :31:
حیف به 95%رسید قطع شد دیگه نشد دانلود شه

bahram-choubine
16-09-2009, 04:32
از تمام دوستانی که واقعا برای جواب دادن به سوالهام وقت گذاشتن و راهنمایی کردند تشکر می کنم
خواستم به دکمه تشکر اکتفا نکنم!
واقعا این سیمیلیتور برام اونقدر جذابه که هر چی بیشتر می خونم می بینم کمتر می دونم!
من امروز اموزش کار با vor رو خوندم اما چندتا مشکل داشتن یعنی تئوری موضوع رو فهمیدم اما در عمل
نتونستم درست انجام بدم!
اول اینکه ما vor رو قبل از پرواز تنظیم می کنیم که کلا 360 درجه هست به طور مثال اگه بخوایم کورس
906 رو انتخاب کنیم چطوری میشه البته چون 360 درجه هست قاعدتا فکر نمی کنم بشه اما تو
بخش اموزش گفت باید از کورس 306 ( که باید همون 6 درجه باید بشه) به کورس 906 باید تغییر بدیم
در ضمن فرق vor 2 با اولی تو چیه ؟ اگه سوالهام تکراری هست بگید تو کدوم پست باید دنبالش بگردم
هر چند من سعی کردم فقط اشکالها رو بپرسم ؟
سوال دیگه اینکه شما از کدوم سیستم ناوبری برای پرواز استفاده میکنید ؟
به خدا خيلي خستم وگرنه پاسختو رو كامل و با عكس ميدادم. اما سعي ميكنم تا فردا عصر در مورد vor با عكس بيشتر بنويسم. هر چند چيزي نميدونم و حالا حالاها چيز براي ياد گرفتن هست چيز! و ضمن اينكه بايد اول ايواو رو تموم كنم كه هي قول ندم و نيمه كاره بمونه اما اگر باز هم متوجه تشديد تا فردا شب صبر كنيد . يا يكي از دوستان زحمتش رو بكشه.

تصور نميكنم كورس بيشتر از 360 وجود داشته باشه.ببينيد شما يك دايره دور پرنده در نظر بگيريد و به 360 درجه تقصيم كنيد. حالا دماغه هواپيما روي هر كدوم از اين اعداد كه باشه ميشه هدينگ

اما اگر همون دايره رو دور يك فرستنده VOR در نظر بگيريد ميشن كورس يعني اگر از سمت عدد 285 درجه به سمت VOR بريد داريد روي كورس 285 درجه از اون VOR حركت ميكنيد. و اين درحاليه كه چون شمال و جنوب ثابت هست و تغيير نميكنه و در نتيجه دايره دور پنرده شما با دايره دور VOR يكي هست پس براي اينكه روي كورس 285 به VOR نزديك بشيد بايد با هدينگ 105 درجه حركت كنيد(285=180+105) . يعني با اختلاف 180 درجه و اين يعني اگر از كورس 285 درجه VOR يك خط مستقيم بكشيم از هدينگ 105 درجه هواپيماي شما عبور ميكنه و از پشت ازهدينگ 285 درجه خارح ميشه!!

ساده گفتم!؟ ساده هست . فقط گره ذهني هست كه براي هر كس و براي ساده ترين مسائل هم ممكنه پيش بياد.
به اميد خدا فردا مشكلات حل ميشن و با انتقال به سرور جديد هر چه رو كه هست و نيست ميزارم. تا يك مرجع بزرگ داشته باشيم و كيفيت پرسش و پاسخ ها بالا تر بره. البته اگر دوستان هم كمي كمك كنن.
راستي اجازه بديد از دوستاني كه قابل دونستند و سر زدند چه ثبت نام شده ها و چه نشده ها!!! خصوصا قديمي هاي تايپيك مثل آقاي ايزي و بقيه دوستان تشكر كنم.

در ضمن آقاس nasa لطف كرديد و يك ريپينت 737-800 داديد كه براي دانلود... لينكش كار نميكنه اگر لينكه ديگه اي محبت كنيد هم من و هم دوستاني كه بهش احتياج دارن ممنون خواهيم شد.

:18: مگه ریپینت هم فارسی انگلیسی داره :31:
حیف به 95%رسید قطع شد دیگه نشد دانلود شه

شرمنده اومدم بگم ايراني گفتم پارسي ... پيريه ديگه
شما ببخشيد ... ديگه تكرار نميشه.
دانلود ميشه انشاالله
انگار شما هم مثل من شب و روز نداريد !؟ يا شايدم براي سحر يا صحر يا يه چيزي شبيه اون بيدار شديد!؟‌(كي من املاء ياد ميگيرم!؟؟)

پاينده باشيد

Harry.Potter
16-09-2009, 15:47
بابک جان لینک اون توپولوف 154 رو گم کردم دوباره بده دانلودش کنم
ممنون
مگر من به تو چه کردم؟

Harry.Potter
16-09-2009, 15:49
:18:سلام دوباره .
من AES را دانلود کردم خوب هم بود فقط فرودگاه EDDn باز کرد بقیه باز نکرد
رفتم 10 تا کردیت پیداکردم. الان هم باز نمیکنه آیا مشکل از چیست آیا کرک داره؟

16-09-2009, 16:00
مگر من به تو چه کردم؟

چی میگی
من دانلودشم کردم
چرا از پستای قدیمی نقل میگیری
راستی این توپولوفه کاکپیت سه بعدی نداره

bahram-choubine
16-09-2009, 16:01
:18:سلام دوباره .
من AES را دانلود کردم خوب هم بود فقط فرودگاه EDDn باز کرد بقیه باز نکرد
رفتم 10 تا کردیت پیداکردم. الان هم باز نمیکنه آیا مشکل از چیست آیا کرک داره؟

خير كرك ديگه اي نداره
شما فرودگاه مناسب نداريد
AES با فرودگاههاي معمولي كار نميكنه

hesam.25
16-09-2009, 16:04
شرمنده اومدم بگم ايراني گفتم پارسي ... پيريه ديگه
شما ببخشيد ... ديگه تكرار نميشه.
دانلود ميشه انشاالله
انگار شما هم مثل من شب و روز نداريد !؟ يا شايدم براي سحر يا صحر يا يه چيزي شبيه اون بيدار شديد!؟‌(كي من املاء ياد ميگيرم!؟؟)

پاينده باشيد[/quote]

نمیدونم چرا تو ماه رمضون شدم مثل خفاش شبها تا ساعت 6 بیدارم صبح میخوابم تا ساعت 12-1 ظهر
راستی یه سر به این ادرس بزنین هواپیماهای خوبی داره

mro229
16-09-2009, 17:50
دنی جان از توضیحاتت ممنونم.
استفاده کردم.

edit: ببخشيد" از امروز ظهر خواستم اينو بذارم اينترنتم قطع شد تا الان" بخواطر همين نديدم كه دوستان قبل از من توضيح دادند.

چجوریاست؟ دیروز اینترنت منم از بعد از ظهر تا امروز ظهر قطع بود...؟ می گفتن شبکه مثل این که مشکل داشته... مال شما هم توی این مدت قطع بود؟
آقای چوبینه از توضیحاتتون هم در مورد VOR ممنونم. اما یه خورده احساس می کنم پیچش دادین... قبلا یه چیزایی می دونیستم اما الان گیج شدم و همون ها رو هم فراموش کردم :دی . در مورد VOR 285 بی زحمت یه بار دیگه توضیح بدید که چی هست...
ممنون.

hesam.25
16-09-2009, 18:00
آقا بهرام من که نفهمیدم راجع به vor ولی خودم تقریبا میتونم باهاش کار کن
راجع به مسیر پروازی من اکثرا vor to vor پرواز میکنم vor2 رزرو برای موقعی که پرواز vor to vor داری فرکانس vor بعدی رو وارد میکنی وقتی که فرکانسش رو گرفت ادامه مسیر رو با اون vor ست میکنی
البته متن از این روش استفاده میکنم نمیدونم تو واقعیت هم اینجوریه یا نه :31: ولی به نفعشونه اینجوری کنن

hesam.25
16-09-2009, 18:02
دنی جان از توضیحاتت ممنونم.
استفاده کردم.

چجوریاست؟ دیروز اینترنت منم از بعد از ظهر تا امروز ظهر قطع بود...؟ می گفتن شبکه مثل این که مشکل داشته... مال شما هم توی این مدت قطع بود؟
آقای چوبینه از توضیحاتتون هم در مورد VOR ممنونم. اما یه خورده احساس می کنم پیچش دادین... قبلا یه چیزایی می دونیستم اما الان گیج شدم و همون ها رو هم فراموش کردم :دی . در مورد VOR 285 بی زحمت یه بار دیگه توضیح بدید که چی هست...
ممنون.
اینترنت منم قطع بود :41: من از adslصبا نت استفاده میکنم

mro229
16-09-2009, 18:05
ینترنت منم قطع بود من از adslصبا نت استفاده میکنم

آره مال منم صبا نت هست... از دیروز تا امروز ظهر تقریبا قطع بود... خیلی حالم گرفته شد. آخه صبا تا حالا سابقه نداشته اینقدر قطعی. من الان 3 سال هست که مشترکشم. خداییش بین بقیه سرویس دهنده های اینترنت بهتره... نه ؟ البته تبلیغ نمی کنم واقعیت رو باید گفت :دی.

Edit: آقا بهرام تو سایتتون نمی شه عضو شد. چون اون تصویر رمز رو که باید وارد کنیم رو نشون نمی ده. من خیلی تلاش کردم نشد.
حالا از جای دیگه اگه تونستم ثبت نام می کنم شاید درست شد.
ممنون.

hesam.25
16-09-2009, 18:20
A380-860 EMARATES
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farid Soltangais
16-09-2009, 18:37
A380-860 EMARATES

حسام جان حالا کارت به جایی رسیده که عکس های هواپیمایی هما رو جعل می کنی و به اسم هواپیمایی امارات می دی به خورد ملت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hesam.25
16-09-2009, 18:49
حسام جان حالا کارت به جایی رسیده که عکس های هواپیمایی هما رو جعل می کنی و به اسم هواپیمایی امارات می دی به خورد ملت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اه فهمیدین من فکر کردم معلوم نیست:31:

dani.flight
16-09-2009, 19:33
A380-860 EMARATES

خوبه تو هم مثل من هر روز ميري AIRLINERS.:31:

ahmad_pinkboy
16-09-2009, 19:34
نمیدونم 747 قبلی که sp بودو دانلود کردین یا نه...این یه 747 دیگست بزرگتر از اون و بیشتر برای پروازهای مکه

Iran_Air_B747-100_EP-IAM در فرودگاه مهر اباد gate heavy

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](66).jpg

دانلود

hesam.25
16-09-2009, 19:46
خوبه تو هم مثل من هر روز ميري AIRLINERS.:31:
خیلی سایت توپیه بجز هواپیما فرودگاه قشنک رو هم میشه پیدا کرد
راستی امشب هستین دیگه 2300

dani.flight
16-09-2009, 20:22
خیلی سایت توپیه بجز هواپیما فرودگاه قشنک رو هم میشه پیدا کرد
راستی امشب هستین دیگه 2300

ااااااااااااااااهه دلم تنگ شده بود حتما هستم:20:. مبدا مقصد كجا؟
با چه هواپيمايي بيايم؟

mro229
16-09-2009, 20:50
من پایه ام به شدت....:دی
واسه این که راحت تر بشه هماهنگ شد من آی دیم رو می دم . شما هم اینجا بذارید تا بقیه هم اضافه کنن...
mosi_rohani@yahoo.com

ahmad_pinkboy
16-09-2009, 21:30
فقط پست هایه مارو نمیزارین دیگه...خوب پس این چه عضویتی که هیچ کاری نمیشه کرد

dani.flight
16-09-2009, 21:42
من پایه ام به شدت....:دی
واسه این که راحت تر بشه هماهنگ شد من آی دیم رو می دم . شما هم اینجا بذارید تا بقیه هم اضافه کنن...
mosi_rohani@yahoo.com

من مسنجر ندارم آنلاين هم نميتونم لاگين بشم...

mro229
16-09-2009, 21:51
متوجه نمی شم. یعنی چی آنلاین نمی تونی لاگین بشی؟
مگه می شه مسنجر نداشته باشی؟
لا اقل برای این فروم یه آی دی مسنجر درست کن. حالا یا لایو یا یاهو...

پس چی شد؟ سرور درست کردین؟؟؟ مبدأ و مقصد معلوم شد؟؟ اصلا پایه هستین؟؟؟

hesam.25
16-09-2009, 22:04
متوجه نمی شم. یعنی چی آنلاین نمی تونی لاگین بشی؟
مگه می شه مسنجر نداشته باشی؟
لا اقل برای این فروم یه آی دی مسنجر درست کن. حالا یا لایو یا یاهو...

پس چی شد؟ سرور درست کردین؟؟؟ مبدأ و مقصد معلوم شد؟؟ اصلا پایه هستین؟؟؟
من الان میام با c-130 میام اگه نظرتون روی هواپیما خاصیه بگین

hesam.25
16-09-2009, 22:08
teh ------mashhad vor to vor

hesam.25
16-09-2009, 22:21
پس کجا موندی سرور و داره میسازه از تهران میریم مشهد vor to vor ارتفاع fl150 با 737 اگه passداشت 12345بزن

hesam.25
17-09-2009, 02:07
یه سر برید این ادرس اون وقت میفهمید چقدر خوشبختیم که باfsxداریم بازی میکنیم:31:

dani.flight
17-09-2009, 04:22
پرواز امشب هم به اتمام رسيد (يعني صبح) اين دفعه بيشتر از دفعه هاي قبل خوش گذشت چون امير و مرو 229 هم بودن پرواز رو از مهرآباد شروع كرديم ساعت 11 كه تا 11:25 سرور درست شد تا 12:30 هم تو گيت منتظر بوديم تا دوستان به طور كامل و قطعي بيان (چون امير همش قطع ميشد بيچاره خيلي اذيت شد "و مرو 229 هم 1دقيقه بود 2دقيقه نبود...). كه بعد از 1 ساعت و نيم دوباره مونديم من و حسام مونديم براي پرواز. هر كدوم يك باند رو انتخاب كرديم و رفتيم براي يك پرواز زيبا كه حسام به من اخطار داد درب هام بازه (اما بسته بود)‌ كه من با يك دور ماست مالي خواستم درستش كنم كه يه دفعه ديدم رو سر آقا حسام قرار دارم كه آخرشم كرش شد. و همه چيز از نو...
اما اين دفعه آقا امير اگه اشتباه نكنم جلو تر حسام رفت رو باند و تيك آف كرد" ما هم بعدش به نوبت تيك آف و به سمت مشهد حركت كرديم در همين حين بود كه مرو هم به ما پيوست .

عكس سمت چپ من و حسام هستيم تو مهرآباد "در حالت علافي به سر ميبرديم...
سمت راستيه هم اگه اشتباه نكنم درست يادم نيست فكر كنم امير بايد باشه.
.................................................. .................................................. ..........................

پايينه خودمم كه دارم از كنار دماوند رد ميشم.بالا هم من و مرو هستيم (مرو 299 هميشه به من نزديك بود بر عكس بقيه)
.................................................. .................................................. ........................

سمت راستي حسام هست كه پس از كلي تلاش يا نميدونم كلي بيخيالي به من نرديك شده بود.

اين هم بگم كه امير بدون پنل داشت هواپيما رو هدايت ميكرد:18: ((يعني هر دفعه دم يكي ميشد.(امير ناراحت نشدي كه).))

خلاصه چون vor to vor بوديم جاده كلي پيچو خم داشت و تو آخرين پيچ آقا حسام فرودگاه رو اشتباه گرفت و ميخواست لندينگ كنه تازه به ما ميگفت: كجا دارين ميرين...:27:

و پس از 1ساعت و خورده اي همه براي لندينگ آماده شديم آقا حسام 32R رو انتخاب كرد من هم 32L رو ""بعد پرسيدم كي اول بشينه حسام گفت هر كي زود تر رسيد... همينطور ادامه داديم كه ديدم من آخرينم در همين حين بود كه امير رو گم كردم و حسام هم اپروچ ميست كرده دوباره داره آماده ميشه اين شد كه ديدم اولين نفر دارم ميشم كه يك دفعه مرو از زير ظاهر شد... ديگه خدتون فكرش رو بكنين. خلاصه اول مرو نشست بعد من بعد حسام و بعد هم امير كه خدا ميدونه چه هارد لندينگي بود ديگه...

اين هم بنده در حال كم كردن سرعت...
.................................................. .................................................. .
حسام موقع بر خورد لاستيك به آسفالت...
.................................................. .................................................. ........
سمت چپ مرو كه ميخواد پارك كنه....( سمت راست)..وسط من"راست حسام"چپ مرو.

.................................................. .................................................. .
اين هم امير (منم اگه پنل نداشتم شايد همينطوري لندينگ ميكردم)

تمام.

جاي همتون خالي اميدوارم دفعه بعد همه باشيم.:10:

amir_0098
17-09-2009, 11:04
اقا اگه كسي تو مشهد زندگي مي كنه و همه ي يا بيشتر پك هاي fsx رو داره خبر بده ماپول بديم واسم رايت كنه

ممنون

Farid Soltangais
17-09-2009, 13:07
جای ما خالی

babak_deghat
17-09-2009, 13:10
آقا این آنلاین بازی کردن چه جوریه؟ما که نفهمیدیم!