PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Flight Simulator X

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25

Hamid.1989
14-01-2012, 14:22
سلام اقا من خیلی حال کردم با حاتون یه مشکلی هست که من fsx sp2 رو دانلود کردم ولی اجازه نصب نمیده میگه حتما باید ویندوز sp2 داشته باشید راه حلی وجود داره برای این مشکل در win 7 64 bit یا xp sp3 ???????????????//////

dani.flight
15-01-2012, 13:49
سلام اقا من خیلی حال کردم با حاتون یه مشکلی هست که من fsx sp2 رو دانلود کردم ولی اجازه نصب نمیده میگه حتما باید ویندوز sp2 داشته باشید راه حلی وجود داره برای این مشکل در win 7 64 bit یا xp sp3 ???????????????//////

سلام :20:

خوب بهترین کار اینه که Acceleration رو نصب کنی.. کرکش هم تو صفحه اول هست :46:
Acc مضایای خوبی داره 1 اینکه با نصبش سرویس پکها نصب میشه
2- امکان لندینگ روی ناو
3-بهبود راندمان برنامه و...

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

سلام.
بنده هم همین سؤالها را دارم. درسایت IVAO ثبت نام کردم. همه نرم افزارها را دانلود و نصب کردم. نرم افزار Team Speak 2 هم یه چیزه مثل مسنجره. درسته؟
حالا باید چکار کنم تا بتونم پرواز آنلاین انجام بدم و بصورت آنلاین توسط کنترلر رادروکتور بشم.
ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنمایی کنین.

قبلا جناب TOOMY توی چند پست در مورد IVAO آموزش داده بودن سرچ کنید پیدا میشه.

DonFidelio2
17-01-2012, 11:44
تا اونجایی که من می دونم پرونده این شبیه ساز سال 2006 بسته شده! این که شما نوشتین یعنی یه ورژن جدید اومده یا چی ؟؟؟؟

پس یعنی می فرمایید ما تا الان مچل بودیم 2010 و 2009 خیار نبودن که محصول ماکروسافت بودن دیگه ! شما چیکار به شنیده ها داری ! مشخص بود که اینکاره نیستی :31:

بازگشت خودمُ به خودم تبریک میگم شدیداً :31: و به هوادارانم وعده می دهم که عنصر بدرد بخوری بشم به زودی :31: بچه ها واقعاً ترکوندینا !! امیر کجایی ؟ نکنه بازم امتحان ؟؟ بابا بیاین 4 تا پست بزنین آحاد فیض ببرن :46:

cccc
17-01-2012, 23:31
پس یعنی می فرمایید ما تا الان مچل بودیم 2010 و 2009 خیار نبودن که محصول ماکروسافت بودن دیگه ! شما چیکار به شنیده ها داری ! مشخص بود که اینکاره نیستی :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan_
18-01-2012, 17:49
سلام
دوستان چندتا سوال
اخرین ورژن این بازی چه سالی تولید شده
نسخه بعدی کی میاد
این بازی هواپیمای جنگنده هم داره؟:20:

33505775
18-01-2012, 18:51
سلام
دوستان چندتا سوال
اخرین ورژن این بازی چه سالی تولید شده
نسخه بعدی کی میاد
این بازی هواپیمای جنگنده هم داره؟:20:

اولا بازی نه شبیه ساز
هواپیما جنگی در نسخه Accelerator یک دونه هست بازم می خوای کلی تو اینترنت وجود داره میتونی دانلود کنی
نسخه بعدی قراره بازی بشه و مکروسافت هم هنوز نگفته کی میاد برای اطلاعات بیشتر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرین نسخه همین آپدیت سال 2008 حدودا

fokker amir
21-01-2012, 20:27
سلام من ایرباس ایکس رو با تورنت دانلود کردم ولی در موقع پرواز throttle اصلا حرکت می کنه لطفا راهنمائیم کنید

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

:20:سلام من ایرباس ایکس ایروساف رو با تورنت دانلود کردم ولی موقع تیک آف اصلا تراتلش حرکت نمی کنه ریورس رو انجام می ده ولی به جلو حرکت نمی کنه لطفا هر چه زودتر راهنمائیم کنید 

Kharg Island
22-01-2012, 02:04
دوستان سلام

خیلی وقت بود که اینجا نیوومدم. ولی دوباره اووومدم البته با کوله باری از سوال.

آقا ما یه بار یه گناه کبیره ای کردیم رفتیم تو چت با یه خلبان چت کردیم منم برای اینکه کم نیارم گفتم خلبانم :31:. بعد ازم پرسید چه تایپی هستی؟ :18: خدا وکیلی توش موندم. یه جوری پیچوندمشو اوومدم بیروون. حالا دوستان اگه زحمتی نیست یه توضیحی بدن که منظور از تایپ چی هستش ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

یـــا عـــــلــــی

capitan black
22-01-2012, 11:35
دوستان سلام

خیلی وقت بود که اینجا نیوومدم. ولی دوباره اووومدم البته با کوله باری از سوال.

آقا ما یه بار یه گناه کبیره ای کردیم رفتیم تو چت با یه خلبان چت کردیم منم برای اینکه کم نیارم گفتم خلبانم :31:. بعد ازم پرسید چه تایپی هستی؟ :18: خدا وکیلی توش موندم. یه جوری پیچوندمشو اوومدم بیروون. حالا دوستان اگه زحمتی نیست یه توضیحی بدن که منظور از تایپ چی هستش ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

یـــا عـــــلــــی

منظورش اینه که با چه هواپیمایی پرواز میکنی...فوکر...ایرباس یا... :46:

kamalolmolk2
24-01-2012, 00:41
salam mishe active key bazi flight simulator x ro vasam beferestin?

man tazeh karam age mishe rahnaye farsi bazi ham bashe

fokker amir
24-01-2012, 11:23
salam mishe active key bazi flight simulator x ro vasam beferestin?

man tazeh karam age mishe rahnaye farsi bazi ham bashe

.ba salam dvd acceleration ro instal kon moshkele active key hal mishe
ya hagh

capitan black
26-01-2012, 20:51
دوستان من شبیه ساز رو نصب کردو و سرویس پک 1 و بعد acc pack رو نصب کردم و بعد کرک acc رو ریختم...اما با این ارور مواجه شدم...چیکار کنم؟...مرسی

تصویر :

dani.flight
27-01-2012, 13:03
دوستان من شبیه ساز رو نصب کردو و سرویس پک 1 و بعد acc pack رو نصب کردم و بعد کرک acc رو ریختم...اما با این ارور مواجه شدم...چیکار کنم؟...مرسی

شما سرویس پک رو نصب نکنید! بعد از نصب شبیه ساز فقط Acc رو روش نصب کنید.

camry
28-01-2012, 20:35
سلام
دوستان عزیز اگه میشه یه سایت خوب و مجانی برای دانلود اضافات fsx بهم معرفی کنید
در ضمن texture booster pack لینک دانلودش خرابه
بعد یه سوال دیگه فرق torrent با فایل های دیگه چیه اگرچیزه خوبیه بریم تو کاره دانلود تورنت

ممنون

capitan black
29-01-2012, 10:42
دوستان عزیزم من بعد از نصب به این مشکل بر میخورم و نصب نمیشه...راهی هست ؟

تصویر :

camry
29-01-2012, 13:12
دوست عزیز کامپیوتر شما از لحاظرجیستری خیلی مشکل داره به پیشنهاد من برنامه DLL-FILE FIXER رو دانلود کنید و یا نرم افراز 0x80040702 error repair tool رو از لینک زیر دانلود کنید :

مشکلتون که حل شد اگر برنامه DLL FIXER یا TUNE UP رو دانلود نکردید دانلود کنید تا کامل کامپیوتر رو درست کنه تا با بازی و برنامه های دیگه مشکل نداشته باشید

موفق باشید

capitan black
29-01-2012, 17:51
دوست عزیز کامپیوتر شما از لحاظرجیستری خیلی مشکل داره به پیشنهاد من برنامه DLL-FILE FIXER رو دانلود کنید و یا نرم افراز 0x80040702 error repair tool رو از لینک زیر دانلود کنید :

مشکلتون که حل شد اگر برنامه DLL FIXER یا TUNE UP رو دانلود نکردید دانلود کنید تا کامل کامپیوتر رو درست کنه تا با بازی و برنامه های دیگه مشکل نداشته باشید

موفق باشید

مرسی دوست من...نرم افزار dll fixer رو پیدانکردم با کرکش...

camry
29-01-2012, 22:09
داخل گوگل بزنید میاد
از سایت های ایرانی دانلود کنید مثل پی سی دانلود یا میهن دانلود

camry
02-02-2012, 14:10
سلام دوستان من با یه مشکل اساسی برخورد کردم
من اومدم برنامه fspassenger رو نصب کردم که خوب نیاز به sp1 داره اونم نصب کردم + در کنار اینا fsx acc رو هم نصب کردم و بعد کرک sp1 رو ریختم بازی اجرا نشد ولی وقتی کرک fsc acc رو ریختم بازی اجرا شد ولی با این مشکل که وقتی تو بازی می رم یه صفحه سیاه میاد :

mohammad1350
04-02-2012, 08:55
سلام خسته نباشین من الان 2-3 روزی که این نرم افزارو گرفتم دارم باهاش کار می کنم ولی چندتا مشکل دارم اگه میشه راهنماییم کنین
1- کنترلها دیر عمل می کنن یعنی وقتی گردش به چپ یا راستو می زنی 2 ثانیه بعد عمل می کنه (با کیبرد)
2- ازنظر گرافیکی خیلی سنگینه
3- با دسته یازی مشکل دارم یعنی وقتی دسته رو وصل می کنم بلافاصله موتور ویبرش کار می کنه بعد از چند ثانیه قطع میشه و دیگه دسته کار نمی کنه و وقتی داخل تنظیمات دسته میشم میبینم اصلا دسته رو نمیشناسه و باید دورباره usbدسته را جدا کنم و بعد از چند لحظه وصل کنم و دوباره همین فرآیند تکرار میشه
4- روی پک که از نوین پندار گرفتم نوشته «با صدای گویندگان رادیو و تلویزیون» ولی من هیچ صحبت یا آموزشی در طول برنامه ندیدم کجا باید برم تا آموزش گفتاری رو ببینم
مشخصات سیستم :
vga:220gt
ram:2g
cpu:2200dual
ببخشین طولانی شد اگه میشه راهنماییم کنین ممنونم

capitan black
04-02-2012, 14:55
دوستان عزیز کسی کرک برنامه fspassenge رو داره؟...ممنونم

camry
04-02-2012, 20:15
بفرمایید:

arash1348
07-02-2012, 14:01
سلام خسته نباشین من الان 2-3 روزی که این نرم افزارو گرفتم دارم باهاش کار می کنم ولی چندتا مشکل دارم اگه میشه راهنماییم کنین
1- کنترلها دیر عمل می کنن یعنی وقتی گردش به چپ یا راستو می زنی 2 ثانیه بعد عمل می کنه (با کیبرد)
2- ازنظر گرافیکی خیلی سنگینه
3- با دسته یازی مشکل دارم یعنی وقتی دسته رو وصل می کنم بلافاصله موتور ویبرش کار می کنه بعد از چند ثانیه قطع میشه و دیگه دسته کار نمی کنه و وقتی داخل تنظیمات دسته میشم میبینم اصلا دسته رو نمیشناسه و باید دورباره usbدسته را جدا کنم و بعد از چند لحظه وصل کنم و دوباره همین فرآیند تکرار میشه
4- روی پک که از نوین پندار گرفتم نوشته «با صدای گویندگان رادیو و تلویزیون» ولی من هیچ صحبت یا آموزشی در طول برنامه ندیدم کجا باید برم تا آموزش گفتاری رو ببینم
مشخصات سیستم :
vga:220gt
ram:2g
cpu:2200dual
ببخشین طولانی شد اگه میشه راهنماییم کنین ممنونم

راهنمایی:

هیچی.... فقط یه نگاه کوچک به صفحات قبل کن، تموم مشکلات و راه حل های مشکلات شما قبلا بارها توضیح داده شده...می تونی از جستجو در این تاپیک استفاده کنی...قابل نداشت

capitan black
07-02-2012, 23:46
بفرمایید:

دوست من این خود برنامه هستش...من کرک رو خواستم :20:

afsamir
13-02-2012, 18:05
سلام دوستان.من از برنامه الحاقی به نام fscaptain مطلع شدم که یه چیزی تو مایه های fspassengerهستش.من ورژن 1.3.0 fscaptain رو دانلود و نصب کردم.ولی درست نمیدونم چطوری اجرا میشه.فکر کنم registery میخواد.لطفاً راهنماییم کنید.ممنون

afsamir
14-02-2012, 14:23
هیچ کس نبود جواب مارو بده........:23::19:

meys34
16-02-2012, 18:04
سلام دوستان.من از برنامه الحاقی به نام fscaptain مطلع شدم که یه چیزی تو مایه های fspassengerهستش.من ورژن 1.3.0 fscaptain رو دانلود و نصب کردم.ولی درست نمیدونم چطوری اجرا میشه.فکر کنم registery میخواد.لطفاً راهنماییم کنید.ممنون

هیچ کس نبود جواب مارو بده........:23::19:

جسارتا اگر مشکل از register باشه:

لینک رو صفحه اول بود پست 2
یه نگاه اساسی به صفحه اول بنداز:10::20:

afsamir
17-02-2012, 20:11
جسارتا اگر مشکل از register باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.com%2FP30World%2FFlightSimulator%2FCrack%2526Pat ch%2FFsPassengerX%2520Crack.exe)

لینک رو صفحه اول بود پست 2
یه نگاه اساسی به صفحه اول بنداز:10::20:

دوست عزیز من registerبرای fscaptain رو میخوام،فکر میکنم فایلی که گذاشتی برای fspassengerهستش، درست میگم؟

tirdadrostami
18-02-2012, 13:58
باسلام خدمت همشهري عزيز اقاي ايزي اموزشهاي جنابعالي بسيار عالي است
من در مورد نسب اشكال دارم اگه ميشه طريقه نسب رو از اول تا به اخر منظور اضافات هستش كه چگونه نسب ميشونند
فكر كنم همه تازه وارده در مورد اضافات با مشكل مواجه هستند ممنوم ميشويم

mohammad1350
20-02-2012, 09:54
سلام دوستان ، من چندهواپیما مثل کنکورد و ایرباس a380رو از یکی از سایتها دانلود کردم ولی موقع اجرا مشکل هدایت هواپیما رو دارم مثلا تریمش اصلا کار نمی کنه یا تو یه مسیر صاف راه نمی ره خصوصا موقع صعود اگه میشه راهنماییم کنین

afsamir
20-02-2012, 11:14
سلام دوستان ، من چندهواپیما مثل کنکورد و ایرباس a380رو از یکی از سایتها دانلود کردم ولی موقع اجرا مشکل هدایت هواپیما رو دارم مثلا تریمش اصلا کار نمی کنه یا تو یه مسیر صاف راه نمی ره خصوصا موقع صعود اگه میشه راهنماییم کنین

سلام،دوست عزیز همراه فایلی که دانلود کردید به احتمال زیاد یک فایل با نام readme وجود داره،دستوراتی که برای نصب هواپیما داده رو به دقت اجرا کنید،احتمالاً مشکلتون حل میشه.:20:

158vahed
25-02-2012, 20:56
سلام دوستان
خیلی دوست دارم خلبانی رو تجربه کنم یکی به من میگه چیکار باید بکنم ؟ از کجا شروع کنم ؟ و چه چیزهایی نیاز هست تا دانلود و نصب کنم؟

B.J.U
02-03-2012, 16:37
سلام دوستان
خیلی دوست دارم خلبانی رو تجربه کنم یکی به من میگه چیکار باید بکنم ؟ از کجا شروع کنم ؟ و چه چیزهایی نیاز هست تا دانلود و نصب کنم؟ سلام دوست من
اگه اینرتنت خوبی دارید بازی رو دانلود کنید (که حجمش 12 گیگ هست + 4 گیگ اضافاتش)
وگرنه میتونید بازی رو از خود همین پی سی ورلد بخرید (صفحه ی اول تاپیک رو ببنیید) و بعدش بهتون آدرس میدم تا اضافاتش هم بخرید اگه خواستید
بعد از اینکه بازی رو نصب کردید حتما Flight School که توی صفحه ی اول تاپیک هست رو دانلود کنین و بخونیندش این طوری کم کم همه چیز دستتون میاد
وقتی که بیشتر چیزایی دستتون اومد باز هم اضافی هستش که بازی رو بسیار طبیعی تر میکنه
مثلا این سایت پایین یکم گرون میده ولی چیز های خوبی داره هم خود بازی رو داره و هم ACcel که چیز مهمی هست ولی اختیاریه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فعلا هیمن کار ها رو بکنید

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

بجه ها نسخه ی 11 یعنی Micorsoft FLIGHT اومد!!! که میتونید از خود سایتش دانلود کنین اونم مجانی !
جچمش 1.492 گیگ هست ولی فکر کنم نسخه ی دمو هست و نسخه ی اصلی هنوز ریلیز نشده چون 4 تا هواپیما بیشتر نداره و توی هاوایی هم هست و گرایکش عالی شده

mohammad1350
05-03-2012, 11:52
سلام دوستان من برنامه my traffic رو نصب کردم ول اصلا نمی دونم چجوری باهاش کار کنم یعنی اصلا بودو نبودشو احساس نمی کنم لطفا اگه میشه بفرمایین چکار کنم یعنی در مورد اون راهنماییم کنین تشکر

B.J.U
08-03-2012, 17:34
وقتی نصبش کردی باید توی فرودکاه ها ترافیک مخصوص رو ببینی
.گرنه اشتباه نصبیدی

camry
13-03-2012, 11:55
مثل اینکه بازی microsoft flight هم اومده :

از عکسا میشه فهمید که بازی فوق العاده ایه

چند لینک برای خرید یا دانلود این بازی :

B.J.U
14-03-2012, 23:01
عزیز من توضیحاتی بدم:
1-بازی ریلیز شد ولی انتظار FSX رو اصلا ازش نداشته باشید...
این بازی مثل بازی های سبک نید فور اسپید هستش که باید مرحله مرحله بری و رنگ های مختلف برای هواپیما باز کنی.این بازی کلا 5 تا هواپیما داره که همه ی اون ها هم تفریحی...اصلا هواپیمای تجاری نداره... که 2 تا مجانی و 2 تا رو باید بخرید
کو اون فرودگاه های FSX?? این بازی فقط توی جزیره ی هاوایی هستش.در ضمن خبری از ATC هم نیست...
این بازی رو از خود سایتش میتویند دانلود کنید.===>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداصلا اصلا شبیه ساز نیست و اصلا دلتون رو بهش خوش نکنید.
همون طوری که قبلا گفتن.استودیو ی SImulator کلا بسته شده... و این در واقع یک بازی هستش نه نرم افزار شبیه سازی
نظر من اینه که با این add on هایی که برای FSX اومده دیگه لازم نیست دل خودتون رو به این بازی خوش کنید... . برای خودش FSX جدید درست کرده
درسته استودیو ی FSX بسته شده ولی استودیو ی ADD ON های گرافیکی یا هواپیمایی یا Scenery هیچ وقت بسته نمیشه...

echo-alpha
15-03-2012, 13:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] erified=34aebd5c[/url]

]

فایل پاک شده یکی دوباره آپلود کنه

The Auditor
15-03-2012, 19:13
دوستان توی FSX فریم ریت چقدر میگیرید؟ من روی هر سیستمی تست کردم خیلی کند و سفته. حتی target frame rate رو هم بالا میبرم و گرافیک همه بخشها رو پایین میارم باز هم بازی اونقدرا روون نیست. نمیشه اصلا حداقل 35-40 فریم ازش گرفت. البته روی لپتاپم هنوز تست نکردم. اصلا من نمیفهمم واسه چی باید واسه یه سیمولاتور تنظیمات گرافیک دست خود آدم باشه؟ بابا گرافیک توی سیمولاتور که زیاد مهم نیست. باید یه گرافیک سطح متوسط ارائه میداد که روی همه سیستم ها اجرا بشه و تنظیمات گرافیک رو از توش برمیداشت. از اولش مایکروسافت همینطوری بود... دیوانه به تمام معنا...

B.J.U
16-03-2012, 15:48
تورنتش رو تو گوگل سرچ کنید هست...

[QUOTE]دوستان توی FSX فریم ریت چقدر میگیرید؟ من روی هر سیستمی تست کردم خیلی کند و سفته. حتی target frame rate رو هم بالا میبرم و گرافیک همه بخشها رو پایین میارم باز هم بازی اونقدرا روون نیست. نمیشه اصلا حداقل 35-40 فریم ازش گرفت. البته روی لپتاپم هنوز تست نکردم. اصلا من نمیفهمم واسه چی باید واسه یه سیمولاتور تنظیمات گرافیک دست خود آدم باشه؟ بابا گرافیک توی سیمولاتور که زیاد مهم نیست. باید یه گرافیک سطح متوسط ارائه میداد که روی همه سیستم ها اجرا بشه و تنظیمات گرافیک رو از توش برمیداشت. از اولش مایکروسافت همینطوری بود... دیوانه به تمام معنا...
این fsx بیشتر به سی پی وی قوی نیاز داره تا کارت گرافیک.همچنین رم خیلی مهمه
من GTS 450--Phenom ii X4 840----4gb RAM دارم توی تنظیمات مورد علاقه ی خودم 30-35 میگیرم...
اگه میخوادی برید به سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو مشخصات رو پر کنید و فایل Fsx.cfg رو براش آپ کنید و اون به شما Twaek ُده رو میده.البته فیلت)ره ولی اگه بکشن ندارید مشخصات سیستم رو بدید تا من بقیه ی کارارو بکنم...

rezahamid69
17-03-2012, 10:57
تورنتش رو تو گوگل سرچ کنید هست...

این fsx بیشتر به سی پی وی قوی نیاز داره تا کارت گرافیک.همچنین رم خیلی مهمه
من GTS 450--Phenom ii X4 840----4gb RAM دارم توی تنظیمات مورد علاقه ی خودم 30-35 میگیرم...
اگه میخوادی برید به سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو مشخصات رو پر کنید و فایل Fsx.cfg رو براش آپ کنید و اون به شما Twaek ُده رو میده.البته فیلت)ره ولی اگه بکشن ندارید مشخصات سیستم رو بدید تا من بقیه ی کارارو بکنم...

آقا سلام بی زحمت برا من انجام بدید منم همین مشکل رو دارم ولی لطفا بگید که برا چی خوبه و بدرد چی میخوره و باید فایل رو چیکارش کنیم ...

CPU : Pentium (R) Dual Core CPU E5700 @ 3 GHz
RAM : 4 GB
VGA : 2 GB DDR3 ( MODEL RADEON HD6570 ) AMD

B.J.U
17-03-2012, 14:02
بفرمایید:

اگه ویندوز 7 دارید توی منوی استارت این رو بزنید:
%AppData%\Microsoft\FSX
و بعدش فایل دانلود شده رو جایگزین کنید.
فقط به این نکات نوجه کنید:
توی خود سایت گفته که توی خود Fsx فریم لیلیتر رو روی Unlimited بزارید و با این نرم افزار مقدار FPS رو روی 30 تنظیم کنید تا بازی پرفرمنسش بیشتر بشه(اختیاری اگه دیدید کنده)

-سعی کنید Anti Aliasing رو آف کنید

The Auditor
17-03-2012, 23:02
مرسی دوست عزیز اما من همه این تنظیماتی که گفتید رو میدونستم و انجام داده بودم قبلا :20: سیستهایی که تست کردم سی پی یوهاشون e5200 و e7500 بودن و رماشون 2 گیگ... فکر نکنم اونقدر ضعیف باشن که یه بازی سال 2006 رو نتونن نرم اجرا کنن.. :46: البته یه سیستم دیگه دارم که سی پی یوش ci5 2430 2.4 up to 3.0 turbo boost و RAM 4 GB DDR3 1333 MHz است. باید روی این تستش کنم. :20: البته من فریم ریت 30-40 تا رو دارماااا... بیشتر منظورم اینه که بازی نرم نیست.. کنترلش یه کم تاخیر داره.. وقتی مثلا میخوام هواپیما رو به چپ و راست هدایت کنم با چند صدم یا شاید چند هزارم ثانیه تاخیر چپ و راست میشه. وگرنه خود بازی مشکل نداره. :20:

B.J.U
18-03-2012, 15:08
سیستهایی که تست کردم سی پی یوهاشون e5200 و e7500 بودن و رماشون 2 گیگ... فکر نکنم اونقدر ضعیف باشن که یه بازی سال 2006 رو نتونن نرم اجرا کنن
اتفاقا این ها خیلی قوی نیستن
من با Phenim II X4 840 وقتی ترافیک رو زیاد میکنم و ... نیمونه بکشه چه برسه به پسی یو 2 هسته ای...
ممکنه مال 2006 باشه ولی سیستمی که بتونه روووون روووون اجارش کنه فقط 1 میلیون قیمت سی پی یو میشه!

البته یه سیستم دیگه دارم که سی پی یوش ci5 2430 2.4 up to 3.0 turbo boost و RAM 4 GB DDR3 1333 MHz است. باید روی این تستش کنم.
اگه کارت گرافیکی خوبی دشاته باشه احتمالا خوب جواب میده..

وقتی مثلا میخوام هواپیما رو به چپ و راست هدایت کنم با چند صدم یا شاید چند هزارم ثانیه تاخیر چپ و راست میشه. وگرنه خود بازی مشکل نداره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با چه هواپمایی؟اگه با A321 میرید که خاصیشتش چون سیستم Fly by Wire داره و شبیه ساز هم این رو شبیه سازی کرده.
برای اینکه تست کنید King AIr رو بیارید و با اون Turn کنید ببنیدی سالمه یا نه!

grand theft auto
18-03-2012, 15:34
دوستان کسی لینک مستقیم یا تورنت دانلود بویینگ 707 کاپیتان سیم رو داره( دمو نباشه)؟ 2 روزه دارم میگردم، انگار اصلا توی شبکه جهانی وجود نداره!

The Auditor
18-03-2012, 15:52
اتفاقا این ها خیلی قوی نیستن
من با Phenim II X4 840 وقتی ترافیک رو زیاد میکنم و ... نیمونه بکشه چه برسه به پسی یو 2 هسته ای...
ممکنه مال 2006 باشه ولی سیستمی که بتونه روووون روووون اجارش کنه فقط 1 میلیون قیمت سی پی یو میشه!

اگه کارت گرافیکی خوبی دشاته باشه احتمالا خوب جواب میده..

با چه هواپمایی؟اگه با A321 میرید که خاصیشتش چون سیستم Fly by Wire داره و شبیه ساز هم این رو شبیه سازی کرده.
برای اینکه تست کنید King AIr رو بیارید و با اون Turn کنید ببنیدی سالمه یا نه!
e5200 و e7500 (بخصوص e7500) اونقدری قوی هستن که بتونن اینو روون اجرا کنن. این بازی خودش یه کم مشکل داره. :46: من توی تصویر اون گوشه بالا دارم میبینم فریم ریت رو 35-40 تا نشون میده اما کنترلش با تاخیره. ضمنا من معمولا با بوئینگ 747 پرواز میکنم و از fs 2002 هم همین 747 رو انتخاب میکردم واسه پرواز. اما این fsx خیلی دیر عکس العمل نشون میده. با هر هواپیمایی که انتخاب میکنم همینه. کلا جذبم نکرد این سری fsx :41: حالا بعدا روی ci5 هم تست میکنم با گرافیک ati 6770 ... اما فکر نمیکنم تاثیری بذاره چون این بازی ذاتا مورد داره...

B.J.U
19-03-2012, 01:19
مال من که مشکلی نداره.
احتمالا بازی شما مشکل داره یا هرچی.
اون سیستم سیستم خوبی باید باشه نتیجه رو حتما بگید :D

mohammad ebrahim s
19-03-2012, 12:52
با سلام
من این نسخه رو سفارش دادم از یک فروشگاه ببینید عکس روی جلدشو بعد بهم بگین این نسخه قدیمیترینشه
اینم لینک عکسش:
ممنون میشم از راهنمایی تون

The Auditor
19-03-2012, 18:01
مال من هم ایرادی نداره. اون مشکل فریم ریت که صفحه پیش هم گفتمو ندارم. راحت 35 تا فریم رو دارم با همون e5200. من میگم کنترلش بیخود شده. قبلیها اینطوری نبودن. کنترلش چند صدم ثانیه تاخیر داره و واسه اینکه زودتر عمل کنه ناخودآگاه محکم فشار میدم و در نتیجه بدجور منحرف میشه یهو :31:

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

البته از وقتی A-10C WARTHOG رو گرفتم، واقعا از FSX زده شدم.:41: A-10 خیلی باحال و جذابه. پیشنهاد میکنم یه بار امتحانش کنید حداقل.
تاپیکش هم چند روز پیش زدم. میتونید ببینید. :46:

mohammad ebrahim s
20-03-2012, 10:35
مال من هم ایرادی نداره. اون مشکل فریم ریت که صفحه پیش هم گفتمو ندارم. راحت 35 تا فریم رو دارم با همون e5200. من میگم کنترلش بیخود شده. قبلیها اینطوری نبودن. کنترلش چند صدم ثانیه تاخیر داره و واسه اینکه زودتر عمل کنه ناخودآگاه محکم فشار میدم و در نتیجه بدجور منحرف میشه یهو :31:

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

البته از وقتی A-10C WARTHOG رو گرفتم، واقعا از FSX زده شدم.:41: A-10 خیلی باحال و جذابه. پیشنهاد میکنم یه بار امتحانش کنید حداقل.
تاپیکش هم چند روز پیش زدم. میتونید ببینید. :46:

این شبیه سازی که میگی هواپیما تجاری و مسافربری داره یا فقط جنگی ؟

mohammad ebrahim s
20-03-2012, 11:08
Requirments
این پیش نیازها رو بعد از نصب FSX نصب کنید. یعنی بعد از نصب FSX و قبل از اولین اجرای اون. بعد از نصب ریست یادتون نره.
توجه کنید بعضی از اینها رو جلوش زدم که توی DVD شبیه ساز هست ولی بودنش دلیل بر نصبش نیست. گاهی اوقات Installer شبیه ساز قاطی میکنه و اینها رو نصب نمیکنه.

DirectX 9.0c (باید حتما نصب باشه حتی روی ویندوز 7-توی تمام بازیهای جدید یک نسخه هستش. به دلیل حجم بالا لزومی نداره آخرین ورژنشو یعنی آپدیت شدشو نصب کنید. زیاد قدیمی نباشه فقط) (موجود در DVD شبیه ساز ولی قدیمیه)

توجه کنید این DirectX که من گذاشتم نه تنها 9 رو آپدیت میکنه بلکه 10 و 11 رو هم آپدیت میکنه.

Vcredist x86 & x64 2005 (حتی اگر ویندوز 64 بیتیه شما باز هم به 32 بیتی نیاز دارید. اگر 64 بیتیش رو هم روی ویندوز 64 بیت نصب کنید بهتره)(نسخه ی ENU رو نصب کنید)(موجود در DVD شبیه ساز)

Vcredist x86 2008 (مهم نیست ویندوز شما 32 بیتیه یا 64 بیتی. شما باید نسخه ی 32 بیت رو نصب کنید چون شبیه ساز 32 بیتیه. اگر 64 بیت رو هم نصب کردید چه بهتر)(نسخه ی 2008 و 2005 با هم باید باشند. یعنی یکی کار اون یکی رو نمیکنه)

Vcredist x64 2008

IsScript11 (مرد نیاز برای نصب پکیج های Install Shield)(در DVD شبیه ساز همین نسخه موجوده)

توجه کنید هر ورژن فایل نصبی این شرکت نیاز به یک IsScript داره. فایل نصبی شبیه ساز ورژنش 11 هستش پس از نسخه ی 11 استفاده میکنیم. دیگر ورژنها در لینک زیر:

MSXML4 SP2 (در DVD شبیه ساز موجوده)

MSXML SP3 (آپدیتی برای نسخه ی بالا)

MSXML 6

Java Runtime x86(جایی خوندم که FSX از منابع Java هم استفاده میکنه. مطمئن نیستم. به هر حال اگر استفاده کنه از 32 بیتش استفاده میکنه.

Java Runtime x64 (این هم 64 بیت برای هرکسی که خواست)

آخرین درایور کارتهای ATI (بررسی با خودتون) (لینک از سایت سازنده نیست ولی همزمان با اون به روز میشه)

آخرین درایور کارتهای nVidia (بررسی با خودتون)(لینک از سایت سازنده نیست چون به دلیل تحریم باز نمیشه ولی همزمان به روز میشه)

این فایل رو هم در مسیر C:\windows\System32 بریزید تا مشکل کرش کردن شبیه ساز رفع بشه.

Crack

FSX
یعنی نسخه ای که دو DVD دارد و هیچ اضافاتی ندارد

FSX SP1
یعنی نسخه ی دو DVD بازی که Service Pack اول روی آن نصب شده باشد

FSX SP2
یعنی نسخه ای که دو DVD دارد و پس از نصب SP1 بر روی آن SP2 هم نصب شده است

FSX Accelerator
نسخه ای که در 3 DVD عرضه و نصب میشود.

FSX Novin Pendar
این فایلها برای FSX Novin Pendar استفاده خواهد شد و میتونید بدون محدودیت وارد این نسخه بشین. فقط صداهای مراحل قطع میشه.

Tools

FS Registry Repair
این نرم افزار به شما این امکان را میدهد پس از نصب مجدد ویندوز دیگر نیازی به نصب Flight Simulator نداشته باشید و براحتی کلیدهای رجیستری را تعمیر میکند

Follow Me
ماشین Follow Me که مسیر تاکسی را به شما نشان میدهد
پسورد: bahram-choubine
لینک تورنت است

FsPassengersX
نرم افزار بسیار عالی جهت واقعی کردن پروازها با هزاران امکانات عالی که شبیه ساز را به نزدیک ترین حد خود تا واقعیت میرساند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این هم کرک برنامه

My Traffic 2010 (FSX Only) Torrent

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدابزار My Traffic بر روی FSX نصب میشه و باعث میشه در هر کشوری که هستید و یا در هر فرودگاهی که هستید هواپیماهای بومی اون منطقه رو مشاهده کنید. مثلا در فرودگاه مهراباد هواپیماهای ایرلاینهای ایرانی مثل ایران ایر تور رو خواهید دیدو البته این فقط بخشی از امکانات این نرم افزار 1 گیگابایتی هستش.

My Traffic X

Airplane

Boeing 737-800 next generation

بوئینگ 737 بسیار طبیعی و بهتر از نسخه ی خود شبیه ساز

لینک تورنت است

Airbus_Series_Deluxepart

رمز فایل فشرده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند عکس از نماهای مختلف A380

[COLOR=red]Patch

Texture Booster Pack

با تغییر بعضی تکسچرهای شبیه ساز جلوه های طبیعی تری را فراهم میکند

TEHRAN Pack

فرودگاههای طبیعی تهران برای شبیه ساز

3D Shockwave Light

بسیار فوق العاده تمام نور پردازیها و چراغها را طبیعی میکند و جلوه های واقعی به آنها میدهد

پسورد: bahram-choubine

لینک تورنت است

رفع مشکل DLL.XML
بعضی از کسانیکه میخوان FSP نصب کنند این مشکل رو دارند.
به این لینک مراجعه کنید.

رها کردن بمب در FSX

Flight Video

ویدئو کلیپ 4 دقیقه ای برای نمایش پرواز در شبیه ساز. این ویدئو جنبه ی آموزشی ندارد.

دسیت شما درد نکنه از این راهنمایی ها ممنون !

hesam.25
23-03-2012, 15:54
سلام دوستام سال نو روبهتون تبریک میگم امیدوارم سال خوبی داشته باشید
خییلی خوشهالم که می بینم بعد این همه مدت این فروم پابرجاست وفعاله
اینم 1صفحه که کلی چیز میتونید توش برادانلود پیداکنید
1سوالم ازدوستای کاردرست
من 707 کاپیتان سیم دانلود کردم نصب کردم ولی فایلای keyreg برای کرکش نصب نمیشه این ارور رومیده
registery editing has been disabled by your adminstrator
راه حلی دارید کلمپیوتر1یوزر داره که یوزر اکانتم رو کمترین گیره

hesam.25
25-03-2012, 11:22
دوستان کسی لینک مستقیم یا تورنت دانلود بویینگ 707 کاپیتان سیم رو داره( دمو نباشه)؟ 2 روزه دارم میگردم، انگار اصلا توی شبکه جهانی وجود نداره!

تورنتشو ازاینجامیتونی پیداکنی:20:

rezahamid69
26-03-2012, 11:01
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان و همچنین تبریک سال جدید

آقا من با Boing 737 NGX نمیتونم درست Landing کنم یه لطف کنید کامل Landing کردن با Auto Pilot رو برام توضیح بدید ممنون میشم .

rezahamid69
28-03-2012, 19:57
آقا شما جواب پست قبلی ما رو که ندادین حداقل جواب این پست رو بدید

موقعی که pmdg737ngx رو نصب میکنم درست وقتی که کادر نصب کامل میشه و باید گذینه finish بیاد ، بجاش یه error میده اینم پیغامشه :

please note : we are aboute to determine if your system needs certain microsoft redistributables . they are required by the pmdg 737 ngx . if you do not install these modules , the ngx my not run . please run these modules IF prompted

بعدش من ok رو میزنم ازم dir x میخواد که نصب کنم اونم تموم میشه حالا بعد این همه تفاسیر باید گذینه finish بیاد دیگه ؟ ولی نمیاد .

خوب کارایی که من کردم رو بگم که شما بدونید و کار خودمو به خودم دوباره نگید

* ویندوز عوض کردم ( windows 7 ultimat sp 1 )
* نرم افزار net frameworck ( ببخشید اگه اشتباه نوشتم ) رو نصب کردم حتی آپدیت هم کردم
* نرم افزار runtime رو هم نصب کردم و هم آپدیت کردم
* خود نرم افزار pmdg رو از سی دی کپی کردم توی هاردم و از طریق هار هم اینکار رو کردم باز هم نشد

حالا شما بگید باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

B.J.U
28-03-2012, 20:21
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان و همچنین تبریک سال جدید

آقا من با Boing 737 NGX نمیتونم درست Landing کنم یه لطف کنید کامل Landing کردن با Auto Pilot رو برام توضیح بدید ممنون میشم .
راهنما ی صفحه ی اول در مورد PMDG 747رو بخونید و اون موقع میشه طبق اون با 737 هم پیش رفت.

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

این شبیه سازی که میگی هواپیما تجاری و مسافربری داره یا فقط جنگی ؟
هر دو D:..........

rezahamid69
28-03-2012, 20:30
راهنما ی صفحه ی اول در مورد PMDG 747رو بخونید و اون موقع میشه طبق اون با 737 هم پیش رفت.

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

هر دو D:..........
آقا خواهش میکنم به سوال بعدی منم جواب بدید همین که نوشتم مشکل در نصب pmdg 737

hesam.25
28-03-2012, 20:40
دوستان کسی نفهمید داستان ریجیستری ادیتور CS 707 روچچجوری انجام بدم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

rezahamid69
28-03-2012, 20:53
دوستان کسی نفهمید داستان ریجیستری ادیتور CS 707 روچچجوری انجام بدم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
بابا حسام جواب منو بده

hesam.25
28-03-2012, 21:25
بابا حسام جواب منو بده

والا منم با محصولات pmgdمشگل دارم 737 توfs2004نصب کرده بودم توx ندارمش ولی بنظرم اگه بخوای 737pilot in command شرکتwilco هم بدک نیست:31:

rezahamid69
29-03-2012, 00:21
والا منم با محصولات pmgdمشگل دارم 737 توfs2004نصب کرده بودم توx ندارمش ولی بنظرم اگه بخوای 737pilot in command شرکتwilco هم بدک نیست:31:
آقا من pmdg رو میخوام بقیه هیچی نیستن در مقابلش خواهشا مشکلمو حل کنید دیگه ...

hesam.25
29-03-2012, 19:40
آقا من pmdg رو میخوام بقیه هیچی نیستن در مقابلش خواهشا مشکلمو حل کنید دیگه ...

من دقیقا نمیدونم چی میگه.بنظرم باید directx رو آبدیت کنی شاید مشگلت حل بشه ویندوز7 بایدdirectx11 روش نصب باشه یه امتحانی بکن شاید جواب داد

hamidshahrsaz
31-03-2012, 13:43
من لین بازی رو تازه گرفتم.واقعا عجب بازی ای هستش.

تا الان سه مرحله اولشو رد کردم.

با موس بازی میکنم.با کیبرد راحت تر نیس؟؟

hesam.25
31-03-2012, 17:55
من لین بازی رو تازه گرفتم.واقعا عجب بازی ای هستش.

تا الان سه مرحله اولشو رد کردم.

با موس بازی میکنم.با کیبرد راحت تر نیس؟؟

سلام خوش اومدی به جمع اینکاره ها(ماکه اینکاره نیستیم)
باموس بنظرم راحت تر باشه ولی با جوی استیک یه حال دیگه ای داره:5:

rezahamid69
01-04-2012, 22:15
آقا شما جواب پست قبلی ما رو که ندادین حداقل جواب این پست رو بدید

موقعی که pmdg737ngx رو نصب میکنم درست وقتی که کادر نصب کامل میشه و باید گذینه finish بیاد ، بجاش یه error میده اینم پیغامشه :

please note : we are aboute to determine if your system needs certain microsoft redistributables . they are required by the pmdg 737 ngx . if you do not install these modules , the ngx my not run . please run these modules IF prompted

بعدش من ok رو میزنم ازم dir x میخواد که نصب کنم اونم تموم میشه حالا بعد این همه تفاسیر باید گذینه finish بیاد دیگه ؟ ولی نمیاد .

خوب کارایی که من کردم رو بگم که شما بدونید و کار خودمو به خودم دوباره نگید

* ویندوز عوض کردم ( windows 7 ultimat sp 1 )
* نرم افزار net frameworck ( ببخشید اگه اشتباه نوشتم ) رو نصب کردم حتی آپدیت هم کردم
* نرم افزار runtime رو هم نصب کردم و هم آپدیت کردم
* خود نرم افزار pmdg رو از سی دی کپی کردم توی هاردم و از طریق هار هم اینکار رو کردم باز هم نشد

حالا شما بگید باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی واقعا کسی نیست مشکل منو حل کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

rezahamid69
04-04-2012, 08:08
خوب در قسمت اول نحوه ثبت نام بود

اما الان میخوام نرم افزار های مورد نیاز برای ارتباط برقرار شدن ما با سرور این شبکه رو بگم ونحوه استفاده درست از آن

ابتدا باید سایت اصلی IVAO برید

سپس از گزنیه های کشویی سمت چپ کزینه Department رو انتخاب و گزینه Software Development رو انتخاب کنید

تا صفحه زیر باز شود

خوب حالا این نرم افزار های که در زیر نوشته شده لازم و کار هر نرم افزار هم توضیح داده شده

1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم این برنامه ایوپ هست (IvAp) که مخفف IVAO virtual Pilot client میباشد

این نرم افزار برای اتصال سیمولیتور با برج کنترل هست در قسمت دانلود ورژن های FSX و FS9 از هم دیگر جدا شدن

2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم این برنامه ایوک هست (IvAc) که مخفف IVAO virtual ATC client میباشد

کار این برنامه شبیه سازی کردن برج کنترل هست و اگر شما میخواهید که کنترلل باشید باید این نرم افزار رو داشته

باشید

3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم این برنامه هم The Eye هست

وجود این نرم افزار خیلی مهم هست البته هیچ نقشی در برقرار کردن ارتباط شما با برج وبر عکس ندارد

( بهتر بگم کلا این برنامه هیچ نقشی در پرواز آنلاین نداره ولی برنامه مفید و کاربردی هست )

کار این نرم افزار به تور دقیق این است که تمامی پرواز های آنلاین و تمامی چیزهایی که مربوط به شبکه میشود رو

میشه بررسی کرد ودید

توضیح کامل تر در قسمت پایین آموزش

4 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب این برنامه هم که از اسمش معلم هست برای اتصال سیمولیتور با برج کنترل هست اما برای کسانی که از

Mac استفاده میکنند

5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم این برنامه هم IVAO Interface هست و برای ارتباط تصویری برج با سیمولیتور هست که شما به این نیازی

ندارید

خوب حالا میرم سر اصل داستان یعنی آموزش هر کدوم از این برنامه ها

اول شما باید این برنامه ها رو دانلود کنید

البته که کار سختی نیست وفقط نیاز هست در همون صفحه ای که هستین روی دانلود کلیک کنید و وارد صفحه

جدیدی میشوید که سرور رو انتخاب وسپس شروع به دانلود شدن میکنه

(فکر نمیکنم کسی باشه در دانلود کردن برنامه ها مشکل داشته باشه )

ما ایرانی ها هیچی بلد نباشیم دانلود خوب بلدیم :31::27::27:

خوب یعد از دانلود این برنامه ها ما باید اون ها رو نصب کنیم

فقط در نصب برنامه IVAP دقت کنید که ورژن هر کدوم رو که دانلود کردین در قسمت خودش وارد کنید و در قسمتی که

باید مسیر نصب رو بدین مسیر زیر رو بدین

X:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\IvAp

توجه کنید که وقتی شما آدرس فایلی که سیمولیتور شما نصب شده رو بدین خودش IVAP رو جلوش اضافه میکنه

و بعد از اتمام نصب یه برنامه دیگه ای هم نصب میکنه به نام Team Speak که کار این نرم افزار برقرار کردن ارتباط

صوتی بین کاربران هست

که خود همین نرم افزار یکسری قوانین داره که در جای خودش میگم

خوب برنامه ivac هم نیازی به آموزش ( برای نصب ) نداره وهرجایی میتونید نصب کنید

وبرنامه The Eye هم همینطور

اما بریم سراغ آموزش خود این برنامه ها

از همین IVAO The Eye شروع میکنم

فقط توجه کنید که زمانی که اتین برنامه رو میخواید اجرا کنید یک تیک هست که به صورت اتوماتیک خاموش هست

برای بهش دست نزنید و بزارید خاموش باشه

بعد از این که برنامه رو اجرا کردید از منو بالا روی Setting وسپس روی General کلیک کنید و با توجه به اون ایمیل

آخری که براتون از طرف IVAO اومده فیلد های مورد نیاز رو پر کنید

شما باید 5 فیلد رو پر کنید یک Callsign نامی که شما وارد برنامه Team Speak میشید نشان داده میشود

VID and Password و Login and Password

توجه کنید که در ایمیل که برای شما ارسال شده یک پسورد برای زمانی هست که شما میخواهید از سرور استفاده

کنید مثل زمان پرواز و زمانی که کنترلل هستین و یک پسورد برای زمانی که شما میخواید یه چیزیز از سایت دانلود

کنید ویا در سایت فعالیتی رو میخواید انجام بدین

بعد از وارد کردن فیلد های مورد نیاز کلیک F9 ویا در قسمت پایین این برنامه روی

Click here to Download IVAO Network Data

کلیک کنید تا آخرین فایل ها برای شما به روز شود

خوب حالا این برنامه اصلا به چه دردی میخوره

این برنامه همین طور که میبیننید چنیدن قسمت مختلف داره و هرکدوم یه کاری رو انجام میده

من از سمت چپ یکی یکی این قسمت ها رو توضیح میدم

خوب اول از همه همین صفحه اصلی که شامل 5 قسمت میباشد

اولین قسمت سمت چپ بالا
IVAO Status که وضعیت شبکه IVAO هست که تعداد خلبان ها کنترل ها تاریخ به روز رستانی و....

قسمت بعدی روبروی همین قسمت Upcoming Events هست

که زمان بر گزاری Event ها ویا همون قرار پروازی ها رو مشخص کرده

لازم به ذکر است که همین الان یه چیزی رو براتون مشخص کنم اونم اینه که تمامی ساعت هایی که شما در این

شبکه باهاش کار دارین به UTC ویا Zolo هست که ساعت جهانی هست

که همیشه برای حساب کردن این ساعت به ساعت ایران باید 3 ساعت 30 دقیقه به جلو بکشید تا زمان اون ساعت

رو در ایران متوجه بشین

یعنی به عنوان مثال اگر یک پروازی ساعت 12:00 zolo بود به ساعت ایران میشه 3:30

خوب قسمت پایین همین قسمت میشه قسمت Search Clints که شامل بخش های مختلفی هست به عنوان

مثال شما میخواید بدونید که با Callsign کیش ایر چند نفر دارن پرواز میکنند و فقط کافی که نام ICAO اون ایرلاین که

برای کیش ایر IRK هست رو وارد کنید و در قسمت روبرو هم روی Callsign بزارید تمامی پرواز های با اون Callsign رو

براتون به نمایش در میاره و موارد دیگه ای که نیاز زیادی به آموزش نداره

قسمت سمت چپ هم Freinds هست که هر کسی که شما در این برنامه به عنوان دوست خودتونمعرفی کنید در

این جا به نمایش در میاد

برای این کار هم لازم هست روی هر فردی که مایل هستین کلیک کنید سپس دکمه Add to Freinds رو بزنید

خوب قسمت بعدی این برنامه یعنی map نقشه کلی هست با توجه به اون مشخصاتی که در تنظیمات این برنامه

هست که میشه تغییرش داد رنگ ها به نمایش در اومدن به عنوان مثال تمام کسانی که خلبان هستنند با رنگ زرد و

اونجا هایی که کنترل Tower هست با رنگ نارنجی APP با قرمز و CTR ویا کل کشو با رنگ آبی هست و قسمت

بعدی قسمتی هست که شما با انتخاب دکمه که هیچ نوشته ای نداره ودر سمت راست 6 پرچم هست میتونید 6

کشور مورد دلخواه خودتون رو انتخاب کنید وپرواز های این کشور ها رو زیر نظر داشته باشید

در این قسمت که Countries نام داره شما میتوانید مشاهده روت هر پرواز و مشخصات دیگه از قبیل دیدن

Flight Plane دیدن سرعت وسایر مشخصات یک خلبان رو ببینید

در قسمت بعدی تمام کسانی که به عنوان کنترل هستن رو میبینید که البته میتونید با کلیک بر روی قسمت های بالا

دسته بندی کنید به عنوان مثال اگر روی Ratting کلیک کنید به ترتیب ratting ها دسته بندی میکنه

قسمت یعدی هم برای خبلانان هست و قسمت بعدی هم برای کسانی که Obsevers هستنند وقسمت های

بعدی هم خیلی مشخص هستنند ونیازی به آموزش نداره

فقط 2 قسمت آخر رو من یه توضیحی میدم قسمت یکی مونده به آخر که Database نام داره مشخصات کامل در مورد

کشور ها فرودگاه ها و حتی ایرلاین ها هست به عنوان مثال از منو Select data to view گزینه Airlines رو انتخاب

کنید ومیبینید که تمامی ایران لاین ها رو با نام اصلی ونامی که صدا میشن و این که در واقعیت این ایرلاین ها

فعالیت میکنن ویا این که مجازی هستنند رو نوشته در قسمت راست تصویر تمامی اون قسمت هایی که نوشته

Real-world یعنی در واقعیت یه همیچین ایرلاینی هست و فعالیت میکنه

خوب قسمت آخر هم که اگر شما آنلاین باشید ( در شبکه ) وضعیت شما رو مشخص میکنه

خوب فکر نمیکنم دیگه از این برنامه چیزی مونده باشه میریم سر برنامه بعدی

برنامه Ivac نیاز به آموزش زیادی داره که من بخوام بنویسم خیلی زیاد میشه و فکر کنم باید برای خودش یه مقاله

جداگانه آموزش درست کنم اما اول به همه دوستان توصیه من اینه که راهنمای خود برنامه که به زبان انگلیسی

هست رو بخونن که خیلی چیز ها ازش یاد میگیرین و من تصمیم دارم که به ترتیب جلو بیام و در آینده نزدیگ یه مقاله

خیلی کاملی هست

اما برین سراغ برنامه Ivap که خیلی ها با هاش مشکل دارن

این برنامه یه برنامه جانبی دیگه ای هم به نام MTL نصبکرده که کار این برنامه این هست که زمانی که شما به صورت

آنلاین در میاید دیگه خبری از پرواز های مجازی خود شبیه ساز نیست یعنی هیچ ترافیک هوایی مجازی ندارین و تمام

ترافیک های شما حقیقی هستنن

این یعنی این که هر هواپیمایی که در هر جایی ( چه در فرودگاه و یا چه در هوا ) میبینید یه شخصی اون رو هدایت

میکنه واین MTL برای این هست که هر هواپیمایی که شما انتخاب میکنید شخص مقابل شما که در همون محل

هست شما رو با ظاهر اصلی ببینه

به عنوان مثال اگر شما از برنامه MTL استفاده کنید که باید هم این کار و بکنید ( اجباری هست ) وقتی یک هواپیما

A310 انتخاب کردین من هم شما رو A310 میبینم

این به 2 شرط بستگی داره یک شما تمام مواردی که MTL نیاز داره رو دانلود کرده باشید و 2 اون فرد مقابل شما هم

تمام فایل های مربوطه رو داشته باشه

حالا شاید بپرسید که اگر من داشتم اما اون شخصی که در مقابل من هست نداشت چی میشه باید بگم که در این

جا 2 حالت داره

یا اون فردی که اون تایپی که شما دارید رو دانلود نکرده باشه

(توجه کنید منظورم تایپی که مال خود این برنامه هست نه هواپیما های دیگه )

اون وقت نمیتونه به شبکه وارد بشه و از شبکه به بیرون میره ( دیسی میشه )

ویا یه احتمال دیگه هست که شما رو با یک شکل دیگه میبینه مثلا اگر هواپیما شما A310 شما رو C172 میبینه

فقط داد نزنید گفتم مثلا

خوب حالا بعد از این که این نرم افزارها رو که در بالا گفته شد دانلود کردین از استارت وارد ivao و بعد به ivap وبعد

هم به MTL Installer وارد بشین

ببنید دوستان یه توضیح خیلی کوچیکی اول بدم شما باید تمام هواپیما هایی که در محیط ایوا هست رو دانلود کنید

که پرواز واقعی داشته باشید و همه رو درست ببنید و از شبکه هم به بیرون پرتاب نشید اما کل این فایل ها رو بخواین

دانلود کنین شاید چیزی نزدیک به 3.5 ویا 4 گیگ بشه :18: اونم با این اینترنت ایران کسانی که ADSL دارن از جمله

من شاکی هستن چه برسه به بقیه

برای همین هم شما باید تیک Only Defaults رو بزنید تا از همه تایپ های موجود فقط یک لیوری وفقط یک شکل شو

دانلود کنه

فرق این با اون حالت قبلب اینه ککه خیلی حجم پایین میاد و راحت میتونید دانلود کنید چیز زیادی هم نمیشه

و در اصل چه فرقی میکنه :

اگر به عنوان مثال شما عزیزان با این راهی که گفتم وارد شبکه بشین و منم هم وارد بشم و من پرنده MD-83

با شکل کیش ایر رو انتخاب کنم شما من رو MD-83 میبینید اما نه به صورت کیش ایر به صورت اورجینال

امید وارم که منظورم رو متوجه شده باشید

خوب بعد از انتخاب و دانلود یه صفحه سیاهی میاد که اگر دقت کنید تمامی تایپ هایی که دانلود کردین رو داره به

سیمولیتور اضافه میکنه

شاید برای بعضی ها یه کم طولانی بشه

هر چی تعداد فایل های دریافتی بیشتر بشه زمان بیشتری طول میکشه

خوب حالا شما میتونید وارد سیمولیتور بشین

بعد از این که وارد سیمولیتور شدین و هواپیما روانتخاب کردین برای پرواز و لود شده از منو بالا که با کلید Alt ظاهر

میشه در FSX نوشته Start IVAP و در FS9 نوشته IVAO یا IVAP الان درست یادم نیست

بعد که میزنید که برنامهای باز میشه که شما رو به شبکه وصل میکنه

که بعد از ظاهر شدن این برنامه روی کانکت کلیک کنید وسپس مواردی که خواسته شده رو وارد کنید

توجه کنید درقسمت Real name بایذ نام و نام خانوادگی خودتونو رو بنویسید و لطفا همون نامی رو بنویسید که موقع

ثبت نام نوشتین و بعد VID وپسورد ( همونی که برای استفاده در سایت نیست ) و Base Airport هم هیچ ربطی به

جایی که میخواید برید نداره

این نشانگر این هست که شما در چه شهری زندگی میکنید به عنوان مثال اگر درشهر تهران هستید باید کد فرودگاه

مهرآباد رو بزنید OIII باید کد ایکائو هر شهری که در اون زندگی میکنید رو بزنید البته فرودگاه اینترنشنال

به عنوان مثال اگر در شیراز زندگی میکنید باید کد OISS رو بزنید که کد فرودگاه دستغیب شیراز هست

و در قسمت پایین هم یک سرور به شما پیشنهاد شده بهتر هست که همون سروری که به شما پیشنهاد شده

رو انتخاب کنید

فقط اگر میخواهید تمرین کنید چه تنها و یا با دوستانتان بهتر هست که از سرور آخری استفاده کنید

و بعد ار کانکت شدن باید Flight plane پر کنید

توجه کنید که این امر هیچ ربطی به پلن خود شبیه ساز نداره وباید حتما پر بشه یه امر خیلی مهم هست که روی

ACARS و Send Flight Plane رو میزنید تا وارد صفحه مربوز به Flight Plane بشه

توجه کنید که باید پلن رو درست پر کنید

در این مورد و نحوه استفاده کردن از برنامه TeamSpeak در قسمت سوم ( قسمت بعدی ) توضیح میدم

خوب من این قسمت رو در همین جا به پایان میرسونم هر کس اگر تا اینجا هر سئوالی داره بگه

به امید خدا قسمت بعدی رو روز شنبه روی سایت قرار میدم

تا اون موقع هر سئوالی بود درخدمتم

البته کم در سایت میام اما پاسخگو هستم

موفق باشید

آقا سلام من تازه وارد دنیای ivao شدم همه نرم افزاراشو دانلود کردم و نصب کردم داخل ثایتش هم ثبت نام کردم 3 تا ایمیل متفاوت هم برام اومده . ولی وقتی که وارد سیمولاتور میشم و داخل گیت هستم اولا از چهار گذینه ای که باید همش سبز باشه یکیش قرمز هست سه تای دیگه ش سبزن بعد موقعی که در قسمت vid , vid خودمو و در قسمت password , password خودمو وارد میکنم در یک لحظه آنلاین میشه ولی درجا آفلاین میشه و این اررو رو میده no such vid / pass لطفا توضیح بدید این یعنی چی ؟

Kharg Island
05-04-2012, 19:32
دوستان سلام

بازم بعد یه مدت اومدمو میبینم خدا رو شکر تاپیک هنوز فعاله. خب خدا رو شکر.

اما امروز یه سورپرایز خفن دارم. امروز که با فوکر 50 از اهواز اومدم برای خارگ از فرود فیلم گرفتم. هرچند به پای ایرباس یا بوئینگ نمیرسه اما خب گفتم شاید دلتون بخواد بیبنیدش.البته موقع approach یه خورده تکون داشتیم که تو فیلم مشخصه. اما امیدوارم خوشتون بیاد.

یا علی

حجم : 18 MB
فرمت : MP4
لینک دانلود : Click Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

homer22
28-04-2012, 01:01
salam dustan khaste nabashid,rastesh man avalin bari ke tu in site miam va vaqean site khubi ham hastesh
nemidunam ki inja mitune moshkele mano hal kone!!!rastesh mikhastam bedunam kasi nasb CLS MD81/82 ro kamel balade chon man nasb kardam gauge va charkhaye havapeypa nabud!!!mamnun misham komak konin!! tnx

rezahamid69
30-04-2012, 07:03
salam dustan khaste nabashid,rastesh man avalin bari ke tu in site miam va vaqean site khubi ham hastesh
nemidunam ki inja mitune moshkele mano hal kone!!!rastesh mikhastam bedunam kasi nasb CLS MD81/82 ro kamel balade chon man nasb kardam gauge va charkhaye havapeypa nabud!!!mamnun misham komak konin!! tnx

سلام دوست من
اول یه نکته رو بگم که شما باید فارسی بنویسید

بخاطر این مشکلی که دارید هم فکر کنم داخل فایل اصلی پوشه ای یا فایل کرکی باشه که باید کپی کنید محل نصب ، اگر میتونید دقیقتر توضیح بدید

Ali_p30
30-04-2012, 10:50
سلام دوستان
من کامل ترین نسخه این بازیو میخوام
کسی میتونه برسونه یا حداقل یه جارو تو تهران معرفی کنه برم بخرم؟؟؟؟!!!!!(کاملترین نسخه)

hesam.25
01-05-2012, 10:46

سلام دوست من
توفایلی که داری برنامه c++ رو باتوجه به نوع ویندوزت نصب کن و بعد از ریست کامپیوترت برنامه md80troubleshooter رو اجرا کن احتمالا مشگلت حل شه البته برای اجرای درست این هواپیما سرویس پک 1 و2 لازمه
امیدوارم مشگلت حل بشه:20:

dark5680
01-05-2012, 10:47
سلام .
کسی یه سایت خوب برای دانلود اضافات این بازی نداره؟؟؟
راستی چجوری باید از gps استفاده کرد..
ممنون

homer22
01-05-2012, 19:07
سلام دوست من
توفایلی که داری برنامه c++ رو باتوجه به نوع ویندوزت نصب کن و بعد از ریست کامپیوترت برنامه md80troubleshooter رو اجرا کن احتمالا مشگلت حل شه البته برای اجرای درست این هواپیما سرویس پک 1 و2 لازمه
امیدوارم مشگلت حل بشه:20:
merc hesam jan,ama ham c++2008 tu packesh bud nasb kardam ham un kari ke shoma goftid sp1 va sp2,ama motasefane baz ham daqiqan hamun moshkel na gauge instrument bud na charkhaye havapeyma na v/c kar kad

---------- Post ad

سلام دوست من
اول یه نکته رو بگم که شما باید فارسی بنویسید

بخاطر این مشکلی که دارید هم فکر کنم داخل فایل اصلی پوشه ای یا فایل کرکی باشه که باید کپی کنید محل نصب ، اگر میتونید دقیقتر توضیح بدید
salam reza jan,dadash manam khodam dust nadaram be fingilish type konam ama vala keybordam farsi nadare
na crack nadare mesle A/C aerosft,in motasefane gauge insteumentesh nist ba V/C va charkhaye havapeyma!hala nemidunam nasbesho eshteba raftam ya...khoda midune

meys34
03-05-2012, 09:41
65km/h crosswind
SPAIN-bilbao
loiu airport

میشه همچین بادی توی شبیه ساز ایجاد کرد؟ چه جوری؟

rezahamid69
23-05-2012, 01:23
سلام ببخشید من دیر به دیر میام توی انجمن سخت درگیر انجام تورهای ایوائو هستم . ببین اولا کلی بهت بگم که نسخه CLS که شما تهیه کردید معذرت میخوام که اینو میگم ولی آشغال به تمام معناست چون در برابر شرکت MADDOG چیزی نیست من الان روی سیستم دارم و دارم استفاده میکنم تازه اگر در سطح حرفه ای سیمولاتور کار نمیکنید و مانند بعضی دوستان به دید بازی دارید به این شبیه ساز نگاه میکنید این نسخه که من میگم به درد شما نمیخوره چون از لحظه سویچ کردن باطری تا لحظه استارت موتور باید خود شما دستی انجام بدی ، بهر صورت امیدوارم که از اون دسته دوستان نباشید من لینک دانلودشو براتون یه سرچ میکنم و میزارم امیدوارم به دردتون بخوره

rezahamid69
23-05-2012, 01:31
این هم واسه 2004 هم fsx

حجم: 303 مگ

نکته : اول کامنت ها رو بخون بعد دانلود کن که یه وقت الکی دانلود نکنی ( ق ن دش ک ن یادت نره )

homer22
23-05-2012, 17:11
man filmaye maddog ro didam tu youtube moshakhase inam ye simulator khubie
ama motasefane link downlod ke baz mishe va torrento dwl mikoni mesle hame torrenta qesmate dwl baz nemishe va in link baz mishe

homer22
23-05-2012, 17:14
سلام ببخشید من دیر به دیر میام توی انجمن سخت درگیر انجام تورهای ایوائو هستم . ببین اولا کلی بهت بگم که نسخه CLS که شما تهیه کردید معذرت میخوام که اینو میگم ولی آشغال به تمام معناست چون در برابر شرکت MADDOG چیزی نیست من الان روی سیستم دارم و دارم استفاده میکنم تازه اگر در سطح حرفه ای سیمولاتور کار نمیکنید و مانند بعضی دوستان به دید بازی دارید به این شبیه ساز نگاه میکنید این نسخه که من میگم به درد شما نمیخوره چون از لحظه سویچ کردن باطری تا لحظه استارت موتور باید خود شما دستی انجام بدی ، بهر صورت امیدوارم که از اون دسته دوستان نباشید من لینک دانلودشو براتون یه سرچ میکنم و میزارم امیدوارم به دردتون بخوره

salam ,khoda bebakhshe reza jan, are alan hame ye juraee dargiran
ye chizio reza jan begam ke man in CLSMD80 ro rah andakhtam va dorost shod be lotf komakaye dustan va inke rastesh inam ye shabih saze besyar alie va tamame instrumentash foqolade va taeed shode 70capt tu iran az jomle capt assiaee disegnatore va ye capt qadimie iran airtour
va daqiqan baraye kasanike dorehaye khalabani ro taqriban tamum kardano ya dar hale etmaman mesle man ba digar bachehaye in site, va jaee zendegi mikonim ke havapey aslish shode MD type in yek gozineye khubie baraye test type MD

rezahamid69
24-05-2012, 17:12
salam ,khoda bebakhshe reza jan, are alan hame ye juraee dargiran
ye chizio reza jan begam ke man in CLSMD80 ro rah andakhtam va dorost shod be lotf komakaye dustan va inke rastesh inam ye shabih saze besyar alie va tamame instrumentash foqolade va taeed shode 70capt tu iran az jomle capt assiaee disegnatore va ye capt qadimie iran airtour
va daqiqan baraye kasanike dorehaye khalabani ro taqriban tamum kardano ya dar hale etmaman mesle man ba digar bachehaye in site, va jaee zendegi mikonim ke havapey aslish shode MD type in yek gozineye khubie baraye test type MD
اینطور که من برداشت کردم فکر کنم شما خودتون دارید دوره خلبانی رو پاس میکنید ؟ اگه اینطور باشه من به خودم اجازه نمیدم در مقابل شما جسارت و بی ادبی کنم هرچی باشه دوستانی مثل شما استاد ما هستند . من خودم عاشق پرواز و سیمولاتور هستم و روز به روز دارم برا ارتقاع سطح علمم به شبیه ساز دارم سعی و تلاش بیشتری میکنم . من خودم به شخصه بخاطر مشکل زبان که دارم از نظر علم پرواز زیاد پیشرفت نکردم ولی از نظر تجربه خوب رفتم جلو . الان من با pmdg 737ngx , pmdg 747 به خوبی پرواز میکنم و با md-11 , airbus یه آشنایی سطحی دارم و کل وقت و هزینه ام رو روی شبکه ایوائو گذاشتم و دارم اونجا فعالیت میکنم ولی همینطور که اول گفتم من مشکل زبان دارم نه اینکه زبانم خوب نیست ولی توی مکالمات تخصصی پرواز کم میارم . انشالله که بتونیم توی انجمن خوب فعالیت کنیم و بکشیم انجمن رو بالا

amir0831
25-05-2012, 13:44
ببخشید خواهشا فوری جواب بدین من بعضی وقتا از وسط بازی /بازی هنگ میکنه و می نیوسه fatal eror و بازی بیرون میاد /چیکار کنم!!!

rezahamid69
30-05-2012, 15:36
ببخشید خواهشا فوری جواب بدین من بعضی وقتا از وسط بازی /بازی هنگ میکنه و می نیوسه fatal eror و بازی بیرون میاد /چیکار کنم!!!
سلام ، ببین اگر با flight simulator x کار میکنید که مشکل از خود شبیه سازتون هستش چون fsx از همون اولش هم مشکل داشته البته اشتباه فکر نکنید خود fsx مشکل نداره این سیستم های ماها هست که مشکل داره چون اگر شما با بهترین سیستم الان هم استفاده کنید با هم با fsx مشکل خواهید داشت من دقیقا تا دیروز با fsx کار میکردم و خدا میدونه من چقدر وقت و هزینه خودمو روی این نسخه ایکس گذاشته بود نزدیک به 300 هزار تومان فقط افزودنی و ... براش گرفته بودم ولی دیدم نه واقعا باهاش مشکل دارم و داره اذیتم میکنه و الان دارم با fs2004 کار میکنم خیلی خیلی هم رازی هستم و یه چندتا عکس هم توی پست بعدی براتون میزارم مطمئنم که باور نمیکنید این شبیه ساز باشه حالا که باور هم کنید شبیه سازه باور نمیکنید این نسخه 2004 هستش . شما اگر واقعا میخواین به واقعیت نزدیک بشین و مانند بعضی از دوستان به دید یک بازی بهش نگاه میکنید که هیچ ولی اگر واقعا میخوای پرواز انجام بدی و عشق پرواز هستی توصیه من به شما اینه که از نسخه 2004 استفاده کنی البته با این افزودنی هایی که من بهتون میگم استفاده کنید که به واقعیت نزدیک نزدیک بشید البته اول هم مشخصات سیستم خودمو بهت میگم
cpu : 5700 dual core
ram : 4000 g
vga : amd radeon hd 6570
این سیستم منه که تازه این واسه شبیه ساز یه سیستم متوسط رو به پایین هستش ، خیلی حرف زدم و سرتونو درد آوردم این چیزایی که پایین میگم تهیه کنید و از پرواز لذت ببرید .

1. flight simulator 2004
2. rex 2
3. fsglobal 2010
4. active camera
5. active sky 2012
6. flight enviornment ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7. ultimate night enviornment
8. ground enviornment

اینا همه واجب هستن اگر واقعا عاشق شبیه ساز هستی اینا رو تهیه کن که میتونی نهایت لذت رو ببری از پروازهات

اگر هم کمک بیشتر خواستی و میخوای اینا رو تهیه کنی من میتونم کمکت کنم این ایمیل منه reza.bahreyh@yahoo.com

homer22
30-05-2012, 23:26
اینطور که من برداشت کردم فکر کنم شما خودتون دارید دوره خلبانی رو پاس میکنید ؟ اگه اینطور باشه من به خودم اجازه نمیدم در مقابل شما جسارت و بی ادبی کنم هرچی باشه دوستانی مثل شما استاد ما هستند . من خودم عاشق پرواز و سیمولاتور هستم و روز به روز دارم برا ارتقاع سطح علمم به شبیه ساز دارم سعی و تلاش بیشتری میکنم . من خودم به شخصه بخاطر مشکل زبان که دارم از نظر علم پرواز زیاد پیشرفت نکردم ولی از نظر تجربه خوب رفتم جلو . الان من با pmdg 737ngx , pmdg 747 به خوبی پرواز میکنم و با md-11 , airbus یه آشنایی سطحی دارم و کل وقت و هزینه ام رو روی شبکه ایوائو گذاشتم و دارم اونجا فعالیت میکنم ولی همینطور که اول گفتم من مشکل زبان دارم نه اینکه زبانم خوب نیست ولی توی مکالمات تخصصی پرواز کم میارم . انشالله که بتونیم توی انجمن خوب فعالیت کنیم و بکشیم انجمن رو بالا

reza jan are man az sale 88 dg dore khalabanio str zadam va taqriban dar hale etmame in dorehaye PPL,CPL,IR budim ke moshkelati pish umad (sarbazio moafish)baes shod hodude 1sali aqab bioftim
ama jaee ke application (yeseri madareko sate parvazio...)tu tabano ata por kardim niaz mand be in type MD-8!! beshim,ama inke shoma ba in type ha parvaz mikonid vaqean alie,motmaenam be tor khubiam az pasesh bar miaeen chon az inke in maddog ya cls ye seri az havapeymahaye khubi hastan az nazare instrument va shoma ham inaro entekhab kardin ,va az hame mohem tar to IVAO mashqul be karin
reza jan bahs zaban kardi!ag vaqean be in reshte alaqe dari chera strtesho nemizani vabiay!doroste ketabash zabane ama shoma ke ba simulator mipari dg ziad moshkeli nakhahi dasht!
rasti reza jan man in maddog dwl kardam ama tariqe patch ya crackesho ag komak koni chejurie kheyli mamnun misham

rezahamid69
31-05-2012, 12:31
reza jan are man az sale 88 dg dore khalabanio str zadam va taqriban dar hale etmame in dorehaye PPL,CPL,IR budim ke moshkelati pish umad (sarbazio moafish)baes shod hodude 1sali aqab bioftim
ama jaee ke application (yeseri madareko sate parvazio...)tu tabano ata por kardim niaz mand be in type MD-8!! beshim,ama inke shoma ba in type ha parvaz mikonid vaqean alie,motmaenam be tor khubiam az pasesh bar miaeen chon az inke in maddog ya cls ye seri az havapeymahaye khubi hastan az nazare instrument va shoma ham inaro entekhab kardin ,va az hame mohem tar to IVAO mashqul be karin
reza jan bahs zaban kardi!ag vaqean be in reshte alaqe dari chera strtesho nemizani vabiay!doroste ketabash zabane ama shoma ke ba simulator mipari dg ziad moshkeli nakhahi dasht!
rasti reza jan man in maddog dwl kardam ama tariqe patch ya crackesho ag komak koni chejurie kheyli mamnun misham
سلام حال شما ، آقا پول میخواد دیگه وگرنه میومدم من نمیدونم جریانش چیه ؟ نمیدونم باید فرض بر مثال پول gnd ppl که حدود 2700000 هستش باید یهویی بدی یا نه کم کم یا مثلا 160 ساعت باید پرواز داشته باشی که 40.000.000 میلیون میشه باید یهو بدی یا کم کم باید پرداخت کنی اگه میشه که توی طول دوره پرداخت کنی من همین فردا ثبت نام میکنم اگر هم نه که من مشکل مالی دارم . راستی راجع به مشکلتون ببین داداش گلم شما باید از فایلهاتون یه عکس بگیرید بزارید ببینم اول چه چیزایی دارید ؟ تورنت دانلود کردی ؟ ببین به نظر من خودتو الکی اذیت نکن شما اینهمه صبر کردی الان هم صبر کن . شما یه کاری کن بهم بگو اهل کجایی ؟ اگه اهل تهران هستی که میتونم با اتوبوس به دستت برسونمش که اگه امروز تحویل بدم به اتوبوس فردا بدستت رسیده حالا خود دانی بهرصورت من هر دو شکلشو میتونم کمکتون کنم . فقط یه مساله حتما درباره سوالاتی که بالا ازتون پرسیدم جوابمو بدین اگه میشه توی طول دوره پرداخت کرد من از فردا نیمکت بغلیت نشستم :)

homer22
01-06-2012, 00:48
سلام حال شما ، آقا پول میخواد دیگه وگرنه میومدم من نمیدونم جریانش چیه ؟ نمیدونم باید فرض بر مثال پول gnd ppl که حدود 2700000 هستش باید یهویی بدی یا نه کم کم یا مثلا 160 ساعت باید پرواز داشته باشی که 40.000.000 میلیون میشه باید یهو بدی یا کم کم باید پرداخت کنی اگه میشه که توی طول دوره پرداخت کنی من همین فردا ثبت نام میکنم اگر هم نه که من مشکل مالی دارم . راستی راجع به مشکلتون ببین داداش گلم شما باید از فایلهاتون یه عکس بگیرید بزارید ببینم اول چه چیزایی دارید ؟ تورنت دانلود کردی ؟ ببین به نظر من خودتو الکی اذیت نکن شما اینهمه صبر کردی الان هم صبر کن . شما یه کاری کن بهم بگو اهل کجایی ؟ اگه اهل تهران هستی که میتونم با اتوبوس به دستت برسونمش که اگه امروز تحویل بدم به اتوبوس فردا بدستت رسیده حالا خود دانی بهرصورت من هر دو شکلشو میتونم کمکتون کنم . فقط یه مساله حتما درباره سوالاتی که بالا ازتون پرسیدم جوابمو بدین اگه میشه توی طول دوره پرداخت کرد من از فردا نیمکت بغلیت نشستم :)

merc dadashi,rastesh pul ke are mikhad motasefane in marakez az nazare qete va ...tahriman va benziniam ke migiran kheyli kam ya hamun hiche baraye hamin sate parvazi rafte bala zamane man 150ta 160 bud ba havapeymaye teccnam italy va 170ta180hezar tuman ham ba cessna172 budesh, hala ke az bajeha porsidam MOTASEFANE shode250ela280 har sati
reza jan zamane ma ye 2,700ya8 bud baraye groundschool albate in baraye kelas khalabanie merajo arta kishe ke alan hatman shode 3,400ya500
hala man inaro migam shayad ham beduni
1-shoma aval ke mirn unja form hersat va pezeshki behet midan ke miri azmayeshato anjam midi ke migan medical shomare2 ro bayad begiri badesh hersat ke tu mehrabad ke ye 10,12 bargero por mikoni
2-bad ke javabe ok az samte medicalo gerefti namasho mibari baraye sabtenam
3-ye emtehane vorudi ham dare ke kami az darsaye omumi va ZABANE(asune negaran nabsh) va teste housh,va ravanshenasi ke zamane ma in nabud faqat emtehanesh bud
4-mablaqe ground ro pardakht mikoni ke albate kifo ketab va wing ham midan va hodude 120sate kelasaye ppl albate hame darsasho nemikhunin yekseri mohema mesle engine ,instrument....bad hamun darsaro emtehan midin ke zire 70rad mishe va az akhar ye emtehane emergency teccnam va POH teccnam(Pilot Opreation Handbook)ke bayad emergency faqat100beshin
5-bad mirin baraye solo shodan va 25sat parvaz (reza jan mamulan sabk meraj injuri bud shoma mitunesti sate parvazito charge koni mesle irancela ke chargesh tamum mishe charg mikonan mamulan man khodam hey 3ya 4milion mirkhtam,ama injuri nist ke hame 40sate ppl ro darja pardakht koni,harcheqadr charg dashte bashi hamun qadr ham mituni parvaz koni
va baraye cpl ham bayad tazegia licenseppl dashte bashi ta bezaran dore grnd CPL va parvazasho anjam bedi va ta...IR
omidvaram tuneste basham reza jan un soalee ke bala dashtio javab dade basham
inam num meraje:0214466916-8 ke khasti ya soali dashti mituni azashun beporsi

are dadashi az torrent dwl kardam,na baba daste golet dard nakone ,reza jan man mashadi va felan mashadim dg az moqe ke naraftam parvaz dg tehrano talaq dadim
inam mohtaviate foldereshe
1-maddog 2008 pro fs9 crack by komu.exe
2-maddog 2008 pro fsx crack by komu.exe
3-MADDOG_2008_LIVERIES_ALL.exe
4-maddog_2008_pro_30.exe
hajmesham 303mb ama motasefane kami jaleb tozih nadade
tubazi hamechizesh ok faqat VC nadare va havapeyma az zamin boland nemishe

afsamir
01-06-2012, 12:28
سلام، لینک دانلود b747 pdmg رو واسه fsx میخواستم.2تا فایل تورنت گرفتم هردوتا شم validate میخواست خواهشاً فایل free رو قرار بدید

rezahamid69
01-06-2012, 15:03
merc dadashi,rastesh pul ke are mikhad motasefane in marakez az nazare qete va ...tahriman va benziniam ke migiran kheyli kam ya hamun hiche baraye hamin sate parvazi rafte bala zamane man 150ta 160 bud ba havapeymaye teccnam italy va 170ta180hezar tuman ham ba cessna172 budesh, hala ke az bajeha porsidam MOTASEFANE shode250ela280 har sati
reza jan zamane ma ye 2,700ya8 bud baraye groundschool albate in baraye kelas khalabanie merajo arta kishe ke alan hatman shode 3,400ya500
hala man inaro migam shayad ham beduni
1-shoma aval ke mirn unja form hersat va pezeshki behet midan ke miri azmayeshato anjam midi ke migan medical shomare2 ro bayad begiri badesh hersat ke tu mehrabad ke ye 10,12 bargero por mikoni
2-bad ke javabe ok az samte medicalo gerefti namasho mibari baraye sabtenam
3-ye emtehane vorudi ham dare ke kami az darsaye omumi va ZABANE(asune negaran nabsh) va teste housh,va ravanshenasi ke zamane ma in nabud faqat emtehanesh bud
4-mablaqe ground ro pardakht mikoni ke albate kifo ketab va wing ham midan va hodude 120sate kelasaye ppl albate hame darsasho nemikhunin yekseri mohema mesle engine ,instrument....bad hamun darsaro emtehan midin ke zire 70rad mishe va az akhar ye emtehane emergency teccnam va POH teccnam(Pilot Opreation Handbook)ke bayad emergency faqat100beshin
5-bad mirin baraye solo shodan va 25sat parvaz (reza jan mamulan sabk meraj injuri bud shoma mitunesti sate parvazito charge koni mesle irancela ke chargesh tamum mishe charg mikonan mamulan man khodam hey 3ya 4milion mirkhtam,ama injuri nist ke hame 40sate ppl ro darja pardakht koni,harcheqadr charg dashte bashi hamun qadr ham mituni parvaz koni
va baraye cpl ham bayad tazegia licenseppl dashte bashi ta bezaran dore grnd CPL va parvazasho anjam bedi va ta...IR
omidvaram tuneste basham reza jan un soalee ke bala dashtio javab dade basham
inam num meraje:0214466916-8 ke khasti ya soali dashti mituni azashun beporsi

are dadashi az torrent dwl kardam,na baba daste golet dard nakone ,reza jan man mashadi va felan mashadim dg az moqe ke naraftam parvaz dg tehrano talaq dadim
inam mohtaviate foldereshe
1-maddog 2008 pro fs9 crack by komu.exe
2-maddog 2008 pro fsx crack by komu.exe
3-MADDOG_2008_LIVERIES_ALL.exe
4-maddog_2008_pro_30.exe
hajmesham 303mb ama motasefane kami jaleb tozih nadade
tubazi hamechizesh ok faqat VC nadare va havapeyma az zamin boland nemishe
ببین اصلا کاری به فایل شماره یک نداشته باش البته اگر با fsx کار میکنی کارش نداشته باش اگه با 2004 کار میکنی که خودشو باید نصب کنی . اگر fsx داری اول باید فایل شماره 4 رو نصب کنی بعدش فایل شماره 2 رو نصب کنی به همین راحتی بعدش میتونی استفاده کنی فقط حواست باشه موقعی که fsx رو میخوای باز کنی ممکنه اولش یه پیغامهایی بیاد که شما باید run و بعدش yes بزنی بعدش میتونی استفاده کنی . سعی کن منوئلاشو بخونی . فایل شماره 3 هم که خودش معلومه چیه لیوری های ایرلاینهاست . ولی یه نگاه بنداز ببین فایل readme نداره چون اینا اکثرا دارن اگه داشته باشه که اونو برام میل بزن تا کامل برات توضیحش بدم ، هرکاری از دست من بربیاد درخدمتم

rezahamid69
01-06-2012, 15:11
سلام، لینک دانلود b747 pdmg رو واسه fsx میخواستم.2تا فایل تورنت گرفتم هردوتا شم validate میخواست خواهشاً فایل free رو قرار بدید
ببین از حالا به بعد هر وقت خواستی تورنت دانلود کنی اول کامنتهایی که زیرش نوشتن رو بخون اصلا شاید تورنته درست نباشه بعضی مواقع اصلا اونی نیست که میخوای ، اینم لینکهای دانلود ...

اول مطالعه بعد دانلود:20:

afsamir
01-06-2012, 20:14
ببین از حالا به بعد هر وقت خواستی تورنت دانلود کنی اول کامنتهایی که زیرش نوشتن رو بخون اصلا شاید تورنته درست نباشه بعضی مواقع اصلا اونی نیست که میخوای ، اینم لینکهای دانلود ...

اول مطالعه بعد دانلود:20:

دوست عزیز مطمینی این آدرسایی که گذاشتی id , password نمیخواد.چون فایلی که دانلود کردم از همین سایت اولی بود.دوباره نیام 200MB دانلود کنم آخرشم هیچی:41:

homer22
01-06-2012, 22:19
ببین اصلا کاری به فایل شماره یک نداشته باش البته اگر با fsx کار میکنی کارش نداشته باش اگه با 2004 کار میکنی که خودشو باید نصب کنی . اگر fsx داری اول باید فایل شماره 4 رو نصب کنی بعدش فایل شماره 2 رو نصب کنی به همین راحتی بعدش میتونی استفاده کنی فقط حواست باشه موقعی که fsx رو میخوای باز کنی ممکنه اولش یه پیغامهایی بیاد که شما باید run و بعدش yes بزنی بعدش میتونی استفاده کنی . سعی کن منوئلاشو بخونی . فایل شماره 3 هم که خودش معلومه چیه لیوری های ایرلاینهاست . ولی یه نگاه بنداز ببین فایل readme نداره چون اینا اکثرا دارن اگه داشته باشه که اونو برام میل بزن تا کامل برات توضیحش بدم ، هرکاری از دست من بربیاد درخدمتم

na reza jan manam khodam in kararo kardam to qesmate dwl ham baqie natunestan crackesh konan,yani engar raveshesh kami sakht bude ke motasefane tu readme khub tozih nadade bude, are read me dare ama bikhode
in matalebe kole readmeshe

Instructions:
1) Install Maddog 2008(fs2004 only, for now)
2)Open the maddog 2008 pro fs9 crack by komu.exe
3)Click patch
4)Fly the plane!
The load manager wont work because of Komu's reprotection but i'm working on that.
Such a shame that a pirate is charging other people to use pirated software. If we
already pirated a software why reprotect it?

alan file ke dashtin az maddog shoma hamin mavared bud too folderesh va tariqe patcho crackesh injuri bud

meys34
11-06-2012, 12:27
سلام ، ببین اگر با flight simulator x کار میکنید که مشکل از خود شبیه سازتون هستش چون fsx از همون اولش هم مشکل داشته البته اشتباه فکر نکنید خود fsx مشکل نداره این سیستم های ماها هست که مشکل داره چون اگر شما با بهترین سیستم الان هم استفاده کنید با هم با fsx مشکل خواهید داشت من دقیقا تا دیروز با fsx کار میکردم و خدا میدونه من چقدر وقت و هزینه خودمو روی این نسخه ایکس گذاشته بود نزدیک به 300 هزار تومان فقط افزودنی و ... براش گرفته بودم ولی دیدم نه واقعا باهاش مشکل دارم و داره اذیتم میکنه و الان دارم با fs2004 کار میکنم خیلی خیلی هم رازی هستم و یه چندتا عکس هم توی پست بعدی براتون میزارم مطمئنم که باور نمیکنید این شبیه ساز باشه حالا که باور هم کنید شبیه سازه باور نمیکنید این نسخه 2004 هستش . شما اگر واقعا میخواین به واقعیت نزدیک بشین و مانند بعضی از دوستان به دید یک بازی بهش نگاه میکنید که هیچ ولی اگر واقعا میخوای پرواز انجام بدی و عشق پرواز هستی توصیه من به شما اینه که از نسخه 2004 استفاده کنی البته با این افزودنی هایی که من بهتون میگم استفاده کنید که به واقعیت نزدیک نزدیک بشید البته اول هم مشخصات سیستم خودمو بهت میگم

cpu : 5700 dual core
ram : 4000 g
vga : amd radeon hd 6570
این سیستم منه که تازه این واسه شبیه ساز یه سیستم متوسط رو به پایین هستش ، خیلی حرف زدم و سرتونو درد آوردم این چیزایی که پایین میگم تهیه کنید و از پرواز لذت ببرید .

1. flight simulator 2004
2. rex 2
3. fsglobal 2010
4. active camera
5. active sky 2012
6. flight enviornment
7. ultimate night enviornment
8. ground enviornment

اینا همه واجب هستن اگر واقعا عاشق شبیه ساز هستی اینا رو تهیه کن که میتونی نهایت لذت رو ببری از پروازهات

اگر هم کمک بیشتر خواستی و میخوای اینا رو تهیه کنی من میتونم کمکت کنم این ایمیل منه reza.bahreyh@yahoo.com

من هم با نظر شما موافقم و اضافه کنم که علاوه بر این ها حجم نرم افزار ها هم به نسبت fsx خیلی پایینتره برای دانلود کردن.:10:
:20::20::20::20::20::20::20:
rex و active sky و flight enviroment رو با هم نصب کردین؟ تداخلی روی هم ندارن؟(مگه میشه مثلا سه نوع ابر مختلف از این سه برنامه همزمان داشت؟)
fsglobal و ground environment هم همینطور؟

bhessam
12-06-2012, 13:49
دوستان کسی تورنت یا کرک GSX Ground Services for FSX رو داره ؟ با تشکر

K!ng of th3 K!ngs
18-06-2012, 17:44
بچه ها Genius F17 برای این بازی بهتره یا F23 U؟

cccc
24-06-2012, 16:24
کامل ترین سی دی از این بازی که همه چی داشته باشه مثله FSX Accelerator - FsPassengersX - My Traffic - هواپیماهای زیادتر و ... رو از کجا میشه خرید؟
ممنون

cccc
26-06-2012, 17:12
کامل ترین سی دی از این بازی که همه چی داشته باشه مثله FSX Accelerator - FsPassengersX - My Traffic - هواپیماهای زیادتر و ... رو از کجا میشه خرید؟
ممنون

کسی یه پکیج کامل سراغ نداره!؟

amir0831
26-06-2012, 18:10
کسی یه پکیج کامل سراغ نداره!؟

جدا جدا دانلود کن حجمی نداره که.البته من خودم بازیو با accerlator خریدم.Fs passenger هم که حجمش کمه .ولی افزودنی زیاد هست من دیدم افزودنی 47 گیگ!

تو گوگل سرچ کن برای دانلود خیلی چیزا هست.

-----------------

حالا که اینجا تاپیک این بازیه من الان می خوام برم خلبانی فعلا اول دبیرستانم نمیدونم بره چه رشته ای واسه خلبانی.باید حتما ریاضی باشه؟
بعد چشم عینکی قبول میکنن؟
-------
اگه کسی هم یک اموزش کامل داره از بازی بی زحمت بزاره .اونی که پست اوله رو دیدم بشتر می خوام

cccc
27-06-2012, 14:14
جدا جدا دانلود کن حجمی نداره که.البته من خودم بازیو با accerlator خریدم.Fs passenger هم که حجمش کمه .ولی افزودنی زیاد هست من دیدم افزودنی 47 گیگ!

چطور حجم نداره! چند گیگه. این افزودنی 47 گیگی چیه؟

rezahamid69
03-07-2012, 15:34
برای خرید افزودنی میتونید با این شماره تماس بگیرید 09394931500 یا با این ایمیل تماس برقرار کنید reza.bahreyh@yahoo.com

نکته : اول اس ام اس بعد تماس

emob0ylove
14-07-2012, 13:44
دوستان کسی Microsoft Flight رو که Release 2012 هست رو بازی کرده ؟؟
خیلی محدوده و فقط جزیره هاوایی رو داره ...
باید DLC رو براش خرید یا نسخه کاملش رو می شه دان کرد مثل نسخه X ..
کل حجم بزای 1 گیگ هست که دان کردم اما نسخه X خیلی حجیم بود ...
مایکروسافت همه چیز رو تغییر داده ...

alitrial
17-07-2012, 14:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام و عرض خسته نیاشید میخواستم بدونم این ارور برا چی هست و چطور میشه رفعش کرد ممنون.win.7 \ ultimate_ram4gbvga.1.5gb_cpu.4i-یه دنیا ممنون!

alitrial
17-07-2012, 14:59
اینم ایمیلمه:Ali_golkaram@yahoo.com

K!ng of th3 K!ngs
18-07-2012, 18:41
دسوتان برای این نرم افزار یه joy stick یا دسته خلباین خوبه تا 50000 تومان؟

amir_0098
21-07-2012, 21:39

meys34
01-08-2012, 23:46
سلام
میتونید لینکی که دوستمون قرار دادند رو تو سایت put.io مستقیم کنید خیلی سریعه 3-4 دقیقه ای مستقیم میکنه

فقط یه چیزی حجم فایلش کم نیست؟ 106.5 MB

amir_0098
06-08-2012, 13:13
سلام
میتونید لینکی که دوستمون قرار دادند رو تو سایت put.io مستقیم کنید خیلی سریعه 3-4 دقیقه ای مستقیم میکنه

فقط یه چیزی حجم فایلش کم نیست؟ 106.5 MB

درسته , حجمش همین قدره ! 737 یه چیزی حدود 600 مگ هست

kasra2002
10-08-2012, 12:19
سلام من ویندوز رو عوض کردم و مجبور شدم دوباره این برنامه رو نصب کنم ولی ایندفه فقط پروفشنال ادیشن رو نصب کردم اونم بدون هیچ افزودنی
منتهی ایرور عجیبی برخورد کردم و اونم اینه که گاهی وقتا توی اوج پرواز تصویر به حالت top down میشه و دیگه هیچ کاری ازم بر نمیاد و نمی تونم به هیچ حالتی برگردم و بعد از چند دقیقه از برنامه میوفتم بیرون
اینو دوبار ه هم نصب کردم ولی درست نشد راهنمایی میکنید لطفا
ممنون

asemanair
16-08-2012, 14:30
سلام.من تازه عضو شدم ولی یه سالی هست یا FSX NOVIN PENDAR پرواز میکنم.مشکلی که دارم اینه که نمیتونم رو نوین پندار چیزی اضافه کنم مثل هواپیما یا چیزایی دیگه.خواستم بدونم کرکی هست که بشه اینا رو روش نصب کرد؟صفحه اولم خوندم ولی کرکی که معرفی کرده بود بسته شده بود و سرور اجازه دانلود نمیداد.خواستم خواهش کنم اگه میشه یکی که DVD اصلی این بازی رو داره برام اگه میشه بفرسته.همه هزینه هاشم میدم.به کمک فوری نیاز دارم.ممنون میشم.

kasra2002
22-08-2012, 18:37
سلام دوتا مشکل دارم یکی اینکه جدیدا با ILS که ارتفاع رو هم خودش به دست میگیره هواپیما رو خیلی محکم میشونه و دیگری اینگه نمیتونم follow me رو فعال کنمcannot provide follow me service میزنه
ممنون

شیردال
25-08-2012, 12:18
سلام من تازه برنامه رو نصب کردم و توی بخش چهار که مربوط به تیک اوف کردن هست گیر افتادم موقع تاکسی کردن هواپیما لیز میخوره یا دور خودش می چرخه از دکمه های صفر و اینتر هم استفاده می کنم ولی اگه از یکشون استفاده کنم دیگه گیر میکنه و اون یکی فعال نمیشه

asemanair
25-08-2012, 17:13
سلام من تازه برنامه رو نصب کردم و توی بخش چهار که مربوط به تیک اوف کردن هست گیر افتادم موقع تاکسی کردن هواپیما لیز میخوره یا دور خودش می چرخه از دکمه های صفر و اینتر هم استفاده می کنم ولی اگه از یکشون استفاده کنم دیگه گیر میکنه و اون یکی فعال نمیشه

دلیلش اینه که اولا دور موتور رو زیاد بالا میبری باید آروم آروم با f3 دور موتور رو بالا ببری اصلا عجله نکن.دوم اینکه موقع پیچیدن از دکمه های - و * ماشین حساب استفاده کن به این صورت که - برای پیچیدن به راست و * برای پیچیدن به چپ(اینا دکمه های ترمز جداگانه برای چرخها ی چپ و راست هستن).بعدشم وقتی با اینتر یا صفر میخوای بپیچی باید سریعا بعد از گردش با دکمه 5 رادر رو به حالت اولیه در بیاری تا دیگه نپیچه در ضمن چراغ num lock هم باید خاموش باشه. پرواز خوبی داشته باشی

راستی بالاخره موفق شدم نوین پندارو کرک کنم.الانم دارم با fs passenger پرواز میکنم

asemanair
26-08-2012, 20:46
کسی میدونه چطور میشه صدای مهماندار fsp رو عوض کرد؟اصلا ازش خوشم نمیاد معلوم نیست چی میگه.

kiar
28-08-2012, 13:52
یادگیری این شبیه ساز چطوره نسخه فارسیش توی بازار هست ؟

asemanair
29-08-2012, 08:16
یادگیری این شبیه ساز چطوره نسخه فارسیش توی بازار هست ؟

ظاهرا بیشتر نسخه فارسیش تو بازار هست.نسخه فارسیش چیزی بهش اضافه نمیشه مگه کرکش کنی. اگه میخوای یه چیز اجمالی ازش یاد بگیری باید 2 ماهی وقت صرف کنی.
مثل اینکه این تاپیک خوابیده.بچه های قبلی کجایین پس؟

kiar
29-08-2012, 09:18
ظاهرا بیشتر نسخه فارسیش تو بازار هست.نسخه فارسیش چیزی بهش اضافه نمیشه مگه کرکش کنی. اگه میخوای یه چیز اجمالی ازش یاد بگیری باید 2 ماهی وقت صرف کنی.
مثل اینکه این تاپیک خوابیده.بچه های قبلی کجایین پس؟

اینجا که گفتین « نسخه فارسیش چیزی بهش اضافه نمیشه مگه کرکش کنی » منظورتون چیه؟

asemanair
29-08-2012, 22:51
اینجا که گفتین « نسخه فارسیش چیزی بهش اضافه نمیشه مگه کرکش کنی » منظورتون چیه؟

یعنی اینکه اگه شما بخوای هواپیما،منظره،تسکتچر، نرم افزار یا هرچیزدیگه ای به غیر از محتویات cd بهش اضافه کنی نمیشه چون روش قفل گذاشتن.درضمن فقط رو سه تا سیستم نصب میشه فقط.خواستن انحصاریش کنن. لینک کرکش(باز کردن قفل)تو صفحه اول این تاپیک هست. من مال خودمو با اون کرک کردم.

kasra2002
30-08-2012, 09:52
کسی میدونه چطور میشه صدای مهماندار fsp رو عوض کرد؟اصلا ازش خوشم نمیاد معلوم نیست چی میگه.

توی ود منوی fsp setting داره که اونجا میتونید
اگه صدارو به millitary عوض کنید بدو بیراه میگه

یکی به منم جواب بده دیگه

mmdasly
31-08-2012, 13:03
سلام دوستان..من mytraffic را نصب کردم و طبق اموزشش هم فایل fsx.cfg را ویرایش کردم و در قسمت scenery هم ادش کردم اما هیچ ترافیکی ندارم مقدار ترافیک هم روی 100٪ گاشتم اما محیط خالیه از ترافیک...کسی از دوستان میتونه کمک کنه ایراد از کجاست ؟البته یکجا خوندم که میگفت باید ترافیک خود شبیه ساز را disable کنی ولی پیدا نکردم از کجا باید disable کرد...اگه کسی نصب کرده به ما هم یاد بده...ممنونم

kasra2002
31-08-2012, 13:10
سلام من هم همین مشکل رو پیدا کردم و مجبور شدم دوباره از اول نصب کنم
تازه follow e هم ایرور unable toprovide follow me service میده
ولی هیچ کس به داد ما نمی رسه
بعد از اون قبلا 737 من دارای 3 ایر لاین و رنگ بود ولی الان فقط همون یکی مال خود بویینگ رو دارم
خواهشا یکی کمک کنه

kiar
31-08-2012, 14:03
یعنی اینکه اگه شما بخوای هواپیما،منظره،تسکتچر، نرم افزار یا هرچیزدیگه ای به غیر از محتویات cd بهش اضافه کنی نمیشه چون روش قفل گذاشتن.درضمن فقط رو سه تا سیستم نصب میشه فقط.خواستن انحصاریش کنن. لینک کرکش(باز کردن قفل)تو صفحه اول این تاپیک هست. من مال خودمو با اون کرک کردم.

شما که گفتین فقط رو سه تا سیستم نصب میشه روی سیستم خودم اگه ویندوزم رو عوض کنم دوباره میتونم نصبش کنم یا باید کرکش کنم؟

asemanair
31-08-2012, 14:47
سلام من هم همین مشکل رو پیدا کردم و مجبور شدم دوباره از اول نصب کنم
تازه follow e هم ایرور unable toprovide follow me service میده
ولی هیچ کس به داد ما نمی رسه
بعد از اون قبلا 737 من دارای 3 ایر لاین و رنگ بود ولی الان فقط همون یکی مال خود بویینگ رو دارم
خواهشا یکی کمک کنه

درمورد my traffic من لینک دانلود رو از همین سایت گرفتم و بدون هیچ تغییری در برنامه اونو نصب کردم الانم اجرا میشه.
در مورد اینکه میگی الان فقط یه ایرلاین داری مطمئن شو که گزینه show all variation در قسمت انتخاب هواپیما فعال باشه.دکمه اش کنار دکمه details قرار داره.

asemanair
31-08-2012, 14:48
شما که گفتین فقط رو سه تا سیستم نصب میشه روی سیستم خودم اگه ویندوزم رو عوض کنم دوباره میتونم نصبش کنم یا باید کرکش کنم؟

بله برای هر بار نصب کردن کرک هم لازمه.

kiar
31-08-2012, 14:53
بله برای هر بار نصب کردن کرک هم لازمه.

کرکشم همون کرک novin pendar پست اوله؟
اونجا نوشته صداهای مراحل قطع میشه منظورش؟
نسخه ای که من دیدم 5 دی وی دی بود ولی به شرکتش دقت نکردم چی بود.

asemanair
31-08-2012, 17:10
کرکشم همون کرک novin pendar پست اوله؟
اونجا نوشته صداهای مراحل قطع میشه منظورش؟
نسخه ای که من دیدم 5 دی وی دی بود ولی به شرکتش دقت نکردم چی بود.

ممکنه برای بعضیها صدای مراحل یا آموزش قطع بشه مال من که مشکلی نداشت.
نسخه نوین پندار 4 dvd به همراه کتابچه آموزشی هست.
یه سرچ تو گوگل کنی برات میاره

kiar
31-08-2012, 18:08
ممکنه برای بعضیها صدای مراحل یا آموزش قطع بشه مال من که مشکلی نداشت.
نسخه نوین پندار 4 dvd به همراه کتابچه آموزشی هست.
یه سرچ تو گوگل کنی برات میاره
من به سایت شرکت نوین پندار رفتم اونجا برای فروش گذاشته 5DVD بود قیمتش هم 17500 تومن بود. حالا موندم کدومو بخرم هر دوتاش توی فروشگاه p30world بود هم انگلیسی هم نوین پندار
اونطور که توی پست اول این تاپیک نوشته نوین پندار به هیچ وجه توصیه نمیشه و کد ریجستری هاش مشکل دارن برای همین شک کردم!!!

mmdasly
31-08-2012, 19:29
من چند ساله از شبیه ساز شرکت بهمن را دارم استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم و تازه کلی addon هم روش بود نمیدونم شرکتش هنوز هم هست یا نه ولی من راضیم

mmdasly
31-08-2012, 19:33
سلام دوستان..من mytraffic را نصب کردم و طبق اموزشش هم فایل fsx.cfg را ویرایش کردم و در قسمت scenery هم ادش کردم اما هیچ ترافیکی ندارم مقدار ترافیک هم روی 100٪ گاشتم اما محیط خالیه از ترافیک...کسی از دوستان میتونه کمک کنه ایراد از کجاست ؟البته یکجا خوندم که میگفت باید ترافیک خود شبیه ساز را disable کنی ولی پیدا نکردم از کجا باید disable کرد...اگه کسی نصب کرده به ما هم یاد بده...ممنونم

اقا کسی مشکل را نمیدونه چیه؟ حداقل بفرمایید چطوری میشه ترافیک دیفالت را disable کرد شاید اینطوری جواب بده..من تا حالا کلی add on نصب کردم ولی این یکی رفته رو مخم..ممنون

asemanair
31-08-2012, 21:43
من به سایت شرکت نوین پندار رفتم اونجا برای فروش گذاشته 5DVD بود قیمتش هم 17500 تومن بود. حالا موندم کدومو بخرم هر دوتاش توی فروشگاه p30world بود هم انگلیسی هم نوین پندار
اونطور که توی پست اول این تاپیک نوشته نوین پندار به هیچ وجه توصیه نمیشه و کد ریجستری هاش مشکل دارن برای همین شک کردم!!!
خ
وب حتما یه سری اضافات روش ریختن.من که با شبیه سازم مشکلی ندارم.میل خودته.هر کدومو دوست داری بخر

kasra2002
01-09-2012, 17:46
سلام یه مشکل جدید هم پیدا کردم برای پرواز روی باند که میدوم مثل قبل هوپیمام 737 رو عمودی میکنه و نمیذاره کارم رو بکنم هرچیم دسته رو پایین میارم دوباره برش می گردونه بالا روش پروازم عوض نشده نمی دونم چی قفل کرده که اینجوری میشه
دوم اینکه بعد از فرود بیرون از fsp از کجا میشه هواپیما رو چک کرد و تعمیر کرد مجبور میشم هر سری هواپیمارو عوض کنم دلم میخواد مثل واقعیت از چک و تعمیر استفاده کنم
سه اینکه توی fsp هرچی ستینگ رو easy م ی کنم بازم disable نمیشه
میخوام یه فرود رو تا آخر تجربه کنم گیر افتادم
ممنون

kasra2002
01-09-2012, 17:58
من یه بار دیگه مشکلاتم رو بیان می کنم شاید به راه حلی برسم اول بگم که توی این تپیک و نت سرچ کردم
یکی اینگه وقتی fsp فعاله وقتی منویی رو باز می کنم fatal error دارم و میوفتم بیرون
دو اینکه aes رو نصب کردم تغییر خاصی ندیدم و توی لیست خودش فقط nurenburg رو دراه که اونجا هم فرقی نکرده
سه اینکه ( با اینکه دوستمون توضیح دادن ) my traffic رو نصب کردم ولی تمامی ترافیکم پرید توی منوی help خودش یه صفحه داره که من اونو ندارم یکی دوتا صفحه دیگه برا ساختن و از این چیزا هست که نمی دونم چیه و چطوریه
چهار اینکه برنامه follow me رو نصب کردم ولی unable to provide follow me service میده
پنج اینکه امروز در حال پرواز یدفه یه هواپیمارو جلو خودم دیدم و بعد رفت بالا سرم و باهم بودیم موقع فرود هم بعد از کلیر دادن یه هوا پیما اومد وسط باند جالبه نه؟!
fsx professional edition +acc pack (2dvd) که یکیش پر از برنامه و هواپیماست که همشو نصب هم کنم کار نمی کنند
آخرین نکته اینکه الان همرو پاک کردم و دوباره fsx+acc+fspفقط دارم

asemanair
01-09-2012, 18:04
این مشکلایی که شما گفتی مربوط میشه به خود نرم افزار fsx·برنامه رو کامل پاک کن و مطءن شو کاملا پاک شده.بعد دوباره این بار تو یه درایو دیگه نصب کن.شاید درست بشه.

kiar
04-09-2012, 10:55
من شبیه ساز نوین پندار رو خریدم و بدون مشکل نصب و اجرا شد ولی الان یه مشکل دارم و اونم اینه که وقتی میخوام شبیه ساز رو اجرا کنم
میگه باید CD‌ درون درایو باشه چطور میشه بازیو بدون CD اجرا کرد؟
از CD ایمیچ گرفتم ولی وقتی میخوام با اون شبیه ساز رو اجرا کنم میگه قفل نرم افزار اشکال داره که فکر کنم به خاطر قفل نرم افزاری باشه!

mahdi7777777
05-09-2012, 16:17
سلام دوستان من یه مشکلی دارم .. اینکه fsx من همیشه هنگ و کرش می کنه .. کسی می دونه چرا ؟

kiar
05-09-2012, 21:27
چطور میشه هواپیما رو خاموش یا روشن کرد؟ توی بعضی هاشون یه سوییچ هست وقتی اونو میزنم خاموش میشه ولی اونایی که ندارن رو چیکار کنم؟
اگه میتونید به سوالی که دو پست قبل پرسیدم هم جواب بدین. ممنون

asemanair
06-09-2012, 08:51
چطور میشه هواپیما رو خاموش یا روشن کرد؟ توی بعضی هاشون یه سوییچ هست وقتی اونو میزنم خاموش میشه ولی اونایی که ندارن رو چیکار کنم؟

با ctrl+E موتورها روشن میشن.تو موتورهای جت یه کم طول میکشه باید صبر داشته باشی.اگه هواپیما دو موتوره باشه اول موتو شماره 2(سمت راست هواپیما) روشن میشه بعد شماره یک.باید از تو نشانگر دورموتور نگاه کنی که هر دو موتور یه درصد برابر رو نشون بدن.معمولا 24 درصد.با ctrl+shift+F1 هم خاموش میشن. اگه نسخه نوین پندار داری اول کتابو کامل بخون بعد پرواز کن.

دیشب بعد از دو ساعت و نیم پرواز مسیر مهرآباد-آنتالیا،وقتی فقط دو متر با گیت فاصله داشتم تا توقف کنم یه دفعه یه ماشین سوخت رسان از دور
اومد بدون هیچ هشداری از طرف برج و بدون اینکه ماشینو متوقف کنه اومد زد چرخ عقب هواپیما.هیچی دیگه پسنجر به خاطر کرش هیچ امتیازی بهم نداد
منم مجبور شدم بدون سیو کردن بیام بیرون.یعنی اون لحظه هر چی فحش بلد بودم به راننده کامیونه دادم.میخواستم سر خودمو بکوبم دیوار.حالا هم از غصه
زدم همه ماشینهای زمینی فرودگاه رو غیر فعال کردم.خواستم شما هم در جریان باشید.ممنون

asemanair
06-09-2012, 08:57
سلام دوستان من یه مشکلی دارم .. اینکه fsx من همیشه هنگ و کرش می کنه .. کسی می دونه چرا ؟

شاید موقع نصب مشکل پیش اومده.شبیه ساز رو کاملا پاک کن و مطمئن شو که کامل پاک شده.بعد تو یه درایو دیگه به غیر از درایو قبلی نصب کن.اگه مشکل حل نشد ویندوز رو عوض کن.اگه بازم عوض نشد یه dvd دیگه بخر.اگه بازم حل نشد شاید سخت افزارت برا این شبیه ساز ضعیفه.

kiar
06-09-2012, 09:07
یه مشکل دیگه هم دارم وقتی میخوام با هواپیما های معمولی یا جت take off کنم به راحتی این کارو میکنم ولی وقتی با هواپیما های مسافربری نمیتونم تا میخوام
از زمین بلند بشم تا یه ارتفاع کمی بالا میره و بعد میافته پایین هواپیما هم بویینگ 747 بود.
اگه میتونین take off رو کمی توضیح بدین شاید من اشتباه میکنم من این کارو میکنم ( طبق آموزش خود سی دی با هواپیما cessna 525) :
1- با کلید F4 قدرت موتور رو تا آخر بالا میبرم.
2- وقتی به سرعت مناسب رسید با کلید num 2 هواپیما رو از روی زمین بلند میکنم و بعد چرخ هارو میبندم.
3- بعد وقتی تا ارتفاع مناسبی بالا رفت کلید num 8 رو میزنم تا هواپیما تو ارتاع ثابتی بمونه.

asemanair
06-09-2012, 09:17
یه مشکل دیگه هم دارم وقتی میخوام با هواپیما های معمولی یا جت take off کنم به راحتی این کارو میکنم ولی وقتی با هواپیما های مسافربری نمیتونم تا میخوام
از زمین بلند بشم تا یه ارتفاع کمی بالا میره و بعد میافته پایین هواپیما هم بویینگ 747 بود.
اگه میتونین take off رو کمی توضیح بدین شاید من اشتباه میکنم من این کارو میکنم ( طبق آموزش خود سی دی با هواپیما cessna 525) :
2- وقتی به سرعت مناسب رسید با کلید num 2 هواپیما رو از روی زمین بلند میکنم و بعد چرخ هارو میبندم.
3- بعد وقتی تا ارتفاع مناسبی بالا رفت کلید num 8 رو میزنم تا هواپیما تو ارتاع ثابتی بمونه.

برای هواپیماهای بزرگ باید سرعت بلند شدنت اونقدر زیاد باشه که موقع بلند شدن استال نکنه.با هر هواپیمایی که پرواز میکنی باید این اطلاعات رو در موردش بدونی:
1-حداقل سرعت لازم برای برخاستن-2- حداکثر سرعت پرواز کروز-3-سرعت استال-4- سرعت لازم برای نشستن(30 درصد بیشتر از سرعت استال).
اینا رو که بدونی میتونی هواپیما رو هدایت کنی.برای هدایت 747 هنوز خیلی زوده.عجله نکن.فعلا با سبک بپر.

saeed_poko
06-09-2012, 12:51
سلام من یه سوال داشتم انلاین این بازی چه جوری هست یعنی ادم باید چه کار کنه اونجا ؟
بعد چرا دیگه نیستین همتون رفتین ؟

afsamir
07-09-2012, 17:27
آیا برای fsx تو win7 64 bit باید نرم افزار یا فایل خاصی رو نصب کنم.آخه از اون موقعی که ویندوز 7 رو نصب کردم مشکل داره.:41::9:

K!ng of th3 K!ngs
07-09-2012, 17:44

ٌفحه ی اول رو بخونید

این کار نیاز به آموزش تخصصی داره...
برای شما که مبتدی هستید فعلا از CTRL+E استفاده کنید و Shift+CTRL+F1 برای خاموش شدن و ببینید کدوم اجزا کار میکنن توی کابین میفهمید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط kiar [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای هواپیماهای بزرگ باید سرعت بلند شدنت اونقدر زیاد باشه که موقع بلند شدن استال نکنه.با هر هواپیمایی که پرواز میکنی باید این اطلاعات رو در موردش بدونی:
1-حداقل سرعت لازم برای برخاستن-2- حداکثر سرعت پرواز کروز-3-سرعت استال-4- سرعت لازم برای نشستن(30 درصد بیشتر از سرعت استال).
اینا رو که بدونی میتونی هواپیما رو هدایت کنی.برای هدایت 747 هنوز خیلی زوده.عجله نکن.فعلا با سبک بپر.
شما Flaps رو روی 10 بزارید و با سرعت 160 نات آؤام آرام بلند بشید ...

آیا برای fsx تو win7 64 bit باید نرم افزار یا فایل خاصی رو نصب کنم.آخه از اون موقعی که ویندوز 7 رو نصب کردم مشکل داره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیر این فایل رو دنلود کنید و بریزید توی System 32 و فولدر بازی

homa2012
07-09-2012, 22:12
قابل توجه دوستداران و علاقه مندان به سیمولاتور پرواز
دور دوم پذیرش خلبان در ایرلاین مجازی پایلت آو پرشیا آغاز شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi7777777
08-09-2012, 11:43
شاید موقع نصب مشکل پیش اومده.شبیه ساز رو کاملا پاک کن و مطمئن شو که کامل پاک شده.بعد تو یه درایو دیگه به غیر از درایو قبلی نصب کن.اگه مشکل حل نشد ویندوز رو عوض کن.اگه بازم عوض نشد یه dvd دیگه بخر.اگه بازم حل نشد شاید سخت افزارت برا این شبیه ساز ضعیفه.
نه .. همه ی این کارها که گفتی انجام دادم .. سخت افزار هم عالیه .. و در کل من جاهای دیگه هم دیدم مشکل داشتن و بعضی اوقات هنگ می کنه و از بازی میاد بیرون ...
تو صفحه اول همین تاپیک هم یه دانلود گذاشته واسه کرش شدن این بازی ... ولی مشکل اینجاست دانلود نمی کنه .. نمی دونی مشکل از چیه ؟ :41:

kasra2002
08-09-2012, 13:57
سلام
چجوری میشه بعد از یه پرواز هواپیمارو چک و کنترل و بازسازی کرد من مجبور میشم هر سری هواپیمامو عوض کنم
چون ایرادای عجیبو غریبی میگیره
مثلا حتی دسته موتور سفت و کند میشه و یا موقع پرواز روی باند هواپیمارو عمودی میکنه و یه سری مشکلای اینجوری
خواهشا کمک کنید

mahdi7777777
09-09-2012, 09:23

afsamir
09-09-2012, 20:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

دوست عزیز اجازه جایگزینی این فایلو تو system32 بهم نمیده چیکار کنم.نه میشه این فایلو پاک کرد نه فایل جدید جایگزینش میشه،چیکار کنم؟:13::9:

mahdi7777777
11-09-2012, 10:01

دوست عزیز اجازه جایگزینی این فایلو تو system32 بهم نمیده چیکار کنم.نه میشه این فایلو پاک کرد نه فایل جدید جایگزینش میشه،چیکار کنم؟:13::9:[/QUOTE]؟

سلام .. من اینو دانلود کردم .... هنوز هم هنگ می کنه ... نمی دونم دیگه چی کار کنم ...این یه فایل exe هستش نه ؟ یا dll ؟
میشه کمک کنید؟

saeed_poko
11-09-2012, 12:08
سلام
من یه مشکل پیدا کردم الان نمیدونم چرا وقتی می خوام sing in شم ارورر می ده ؟

Unknown Error 02000007

amink69
15-09-2012, 20:29
سلام دوستان من یه هواپیمای بوئینگ 737-800 با گرافیک و طراحی آسمان ایر لاین یا ایران ایر میخواستم هرجا رفتم نبود کسی هست کمکم کنه ؟!

بوئینگم دیفالت ماکروسافت ایکس هستش نسخه دلوکس ...

اگه باید مدلی مثل PMDG نصب کنم راهنمایی کنید تا یه هواپیمای ایرانی داشته باشم لطفا فقط 737-800 یا 900 باشه.

مرسی

saeed_poko
18-09-2012, 21:23
كسي اينجا نيست جواب بده به دوستان ؟

kasra2002
19-09-2012, 21:37
با اینه که جواب نمی گیریم ولی
در پرواز اف اس روی جایی مثل اف نست ان که ج ن گ داره با تیر میزنندمون خوب بعدش چکار کنیم بدون هیچ کمکی

kasra2002
23-09-2012, 18:19
سلام بازم سوال اینکه چجوری میشه با اف اس پسنجر کاری کرد که خلبانای دیگه و هواپیماای دیگه شرکتمون هم کار کنند و پول بیارند
تورو خادا یکی جواب بده

amirtaj
07-10-2012, 14:05
سلام بر دوستان
من رم لب تابم 1 هست حالا اگه بخوام هواپیمای PMDG روی شبیه ساز نصب کنم به خاطر رم پایینم اجرا نمیشه حالا میتونم از یه فلش 4 گیگ به جای رم استفاده کنم تا این کمبود جبران شه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

kiar
07-10-2012, 18:26
سلام بر دوستان
من رم لب تابم 1 هست حالا اگه بخوام هواپیمای PMDG روی شبیه ساز نصب کنم به خاطر رم پایینم اجرا نمیشه حالا میتونم از یه فلش 4 گیگ به جای رم استفاده کنم تا این کمبود جبران شه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

من که تا حالا چنین موردی برام پیش نیومده از فلش برای کمبود رم استفاده کنم حالا کسایی که امتحان کردن میتونن راهنماییت کنن.
این شبیه ساز بازی سنگینه فلش هم سرعتش اون حدی نیست که بشه به جای رم ازش استفاده کرد فکر نکنم بتونی جواب بگیری.
اگه روی سون تست کردی یه بار هم روی xp نصب کن اونجا فضای بیشتری از رم در اختیارت هست اون موقع شاید درست شد.
راستی این هواپیمای PMDG چی هست؟

ess_1362
10-10-2012, 17:10
سلام
من این گیم را دانلود کردم با حجم 8 گیگ شامل دو دی وی دی
وای موقع اجرا یک چنین اروری میده :
57360

به نظر شما علتش چی هست؟

ess_1362
11-10-2012, 16:17
up:31::sq_6:

Kharg Island
12-10-2012, 21:44
سلام دوست عزیز

به احتمال قوی فایل های نرم افزار ناقص هستن. اگه پکیج این نرم افزار رو بخری بهتره.

یـــــا عـــــلـــــی

ess_1362
13-10-2012, 18:21
راستش عجیب هست
از یک سایت دانلود کردم و کسانی هم که دانلود کرده بودن ظاهرا مشکلی نداشتن و کامنتی مبنی بر ایراد در موقع نصب نداشتن!!
سعی می کنم یک پکیج بخرم
اگر شما پکیج کامل را جایی برای فروش سراغ دارید به من اعلام کنید

باز هم ممنون

kiar
13-10-2012, 21:15
راستش عجیب هست
از یک سایت دانلود کردم و کسانی هم که دانلود کرده بودن ظاهرا مشکلی نداشتن و کامنتی مبنی بر ایراد در موقع نصب نداشتن!!
سعی می کنم یک پکیج بخرم
اگر شما پکیج کامل را جایی برای فروش سراغ دارید به من اعلام کنید

باز هم ممنون

میتونید از خود سایت شرکت نوین پندار خریداری کنید. منم از همونجا خریدم و 5DVD هست و همه اضافات
لازم و هواپیما های اضافی تو اون هست و قسمت آموزشش به فارسیه و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.

Переклад не
13-10-2012, 21:32
دوستان به نظرتون چرا با اینکه کامپیوتر من core i7 و 8 گیگ رم و کارت گرافیک GTX 460 1G هست اما این بازی بسیار بد اجرا میشه؟تیک و لگ و افت فریم زیادی داره
ویندوز 64 بیتی 7

ممنون

kiar
13-10-2012, 22:47
دوستان به نظرتون چرا با اینکه کامپیوتر من core i7 و 8 گیگ رم و کارت گرافیک GTX 460 1G هست اما این بازی بسیار بد اجرا میشه؟تیک و لگ و افت فریم زیادی داره
ویندوز 64 بیتی 7

ممنون

به نظر من علاوه بر قدرت بالای سیستم باید بازی سازگاری کاملی با قطعات سیستمتون داشته باشه تا به خوبی اجرا بشه.
توی بازیهای دیگه ای هم همچین مشکلاتی به وجود میاد با اینکه سیستم فرد بالاست ولی نمیتونه اون بازیو اجرا کنه.

ess_1362
15-10-2012, 11:20
خوب
در کمال تعجب یکبار repair کردم که الان نرم افزار به خوبی کار می کنه
ولی چرا کنترلش اینقدر سخته!!
در قسمت راهنما این کایته به هر طرفی دلش می خواهد میره و من اصلا روش کنترل درست و حسابی ندارم!!

Переклад не
17-10-2012, 21:03
به نظر من علاوه بر قدرت بالای سیستم باید بازی سازگاری کاملی با قطعات سیستمتون داشته باشه تا به خوبی اجرا بشه.
توی بازیهای دیگه ای هم همچین مشکلاتی به وجود میاد با اینکه سیستم فرد بالاست ولی نمیتونه اون بازیو اجرا کنه.

میفرمائید چه کار کنیم که بهتر بشه

kasra2002
10-11-2012, 16:33
سلام
چند تا مشکل دارم که به هیچ نتیجه ای نرسیدم
خواهشا کمک کنید
1- مهم تر از همه اینکه توی اف اس پسنجر فقط خودم میتونم پرواز کنم یا میشه یه هواپیما و خلبان دیگرو گذاشت که اون کار کنه و پول دراره؟
2- موقع تیک اف بعضی وقتا گیر میده که هواپیمارو عمودی کنه و یا دم و به زمین بزنه یا استال که باید با زور دسته رو پایین نگه دارم و سرع با اتو پایلت ارتفاع رو زیا کنم
3- atc در پرواز ifr بعضی وقتا یه مسیر تکراری رو که 100 بار رفتم اشتباه میده و ترمینیت میکنه منو اونم توی fsp!!!!!
4- برنامه های اضافی و هم که هیچ جا ندارند من گیر نیوردممثلا بعضی از فرودگاهها (فهمیدم که هر فرودگاه یه دی وی دی جدا داره برا نصب درسته؟
خواهش میکنم جوابم رو بدین
ممنون

گلابي
10-12-2012, 11:44
حدود یک هفتس که نمی تونم تو multiplayer وارد بشم هر چی رو signin کلیک میکنم اتفاقی نمی افته!!!:n09:

علی مقدس
11-12-2012, 01:02
سلام از دوستان کسی میدونه تو مشهد از کجا میشه پچ شیبه ساز microsaft flight simulator x با کرک سالم و بدون مسکل خرید قبلا" ازتون ممنومنم

K!ng of th3 K!ngs
11-12-2012, 12:46
از همین P30wold داره.
تو صفحه ی اول برید میبینید

علی مقدس
13-12-2012, 16:44
از همین P30wold داره.
تو صفحه ی اول برید میبینید
با تشکر از لطف شما خود سایت نوین پندار هم برای فروش داره ولی چون به تجربه فهمیدم خرید از سایت ها خصوصا" اگر خراب باشه ارزش پی گیری نداره برای همین به دنبال آدرسی تو مشهدم که اگر به مشکل خوردم امکان دسترسی به فروشنده رو داشته باشم

گلابي
17-12-2012, 13:08
با تشکر از لطف شما خود سایت نوین پندار هم برای فروش داره ولی چون به تجربه فهمیدم خرید از سایت ها خصوصا" اگر خراب باشه ارزش پی گیری نداره برای همین به دنبال آدرسی تو مشهدم که اگر به مشکل خوردم امکان دسترسی به فروشنده رو داشته باشم

نسخه نوین پندار رو نخر به لعنت خدا هم نمی ارزه!
دوستان یه تام کت خوب واسه FSX میخوام.

علی مقدس
17-12-2012, 13:43
[QUOTE=گلابي;7375070]نسخه نوین پندار رو نخر به لعنت خدا هم نمی ارزه!
دوستان یه تام کت خوب واسه FSX میخوام.[/QUOTEممنون از راهنماییت چی پیشنهاد میدی در ضمن به سایت ایرو سنتر یه سر بزن

mhd1360
21-12-2012, 14:04
سلام دوستان
من ميخوام اين هواپيما رو دانلود کنم که تو آموزش نوشته
ولی اجرا که ميکنم پيغام خطا ميده که Aircract.cf not found please reinstall PMDG 747-400 before ...
رو FSX هستش ، نميدونم بايد چيکار کنم ميشه لطفاً راهنمايی کنيد ؟

barinta
21-12-2012, 17:16
حدود یک هفتس که نمی تونم تو multiplayer وارد بشم هر چی رو signin کلیک میکنم اتفاقی نمی افته!!!:n09:

سلام
من هم حدودا یک ماهه که همین مشکل رو دارم. فکر کنم چون gamespy فیلتره این مشکل بوجود میاد. لطفاً دوستان اهل فن جواب بدن.
ممنون

MmahdiB
26-12-2012, 20:06
اقا کسی نمیتونه gsx
ground service رو دانلود کنه یا بخره؟
بدن درد گرفتیم از نداشتن این برنامه.

اگه بخرید حاضریم نفری 5 تومن بدیم ها!!

همش 25 دلاره.:n13:

kasra2002
27-12-2012, 15:10
چرا این تاپیک ضعیف شده

paymania
30-12-2012, 18:07
من با navigation display تو pmdg 747 مشكل دارم
ND با همه آموزشها ( flight school 1.6) فرق ميكنه
تو نويگيشن ديسپلي من بالاش نوشته HDG ... MAG ولي تو آموزشها يه چيز ديگست !!!
در ضمن مشكل انگار اينكه كه هيچكدوم از تنظيمات fmc رو توش نشون نميده و فقط هدينگ و يه خط بنفش با يه مثلث سفيد با چهارتل دايره كوچيك سمت چپش و يهوخط وسطشون .......
لطفا كمكم كنيد .... اگه هم ميشه emailamo ميزارم شمارتونو بفرستين من تماس بگيرم .... خيلي برام مهمه .....
مرسي ......... payman_aar@yahoo.com

iq-boy
01-02-2013, 17:15
اگر از ND عکس بگیری بهتر می شه راهنمایی کرد.

amaranth_silent
01-02-2013, 22:06
سلام دوستان من این تایپیکو خوب مطالعه نکردم فقط چون الان فیلم top gun رو دیدم بشدت الان بدنم نیاز به بازی هواپیمایی داره البته من دنبال یه شبیه ساز پرواز هستم و اینکه اگه بشه رو کنسول بازی باشه چه بهتر چون من xbox 360 دارم خلاصه اینکه باید از کجا شروع کنم و شبیه ساز رو از کجا تهیه کنم ممنون میشم...در ضمن بازیای ace combat و havxرو همه شماره هاشو بازی کردم دیگه نمدونم از کجا عطشمو بر طرف کنم ممنون از توجهتون...

iq-boy
07-02-2013, 00:55
سلام دوستان من این تایپیکو خوب مطالعه نکردم فقط چون الان فیلم top gun رو دیدم بشدت الان بدنم نیاز به بازی هواپیمایی داره البته من دنبال یه شبیه ساز پرواز هستم و اینکه اگه بشه رو کنسول بازی باشه چه بهتر چون من xbox 360 دارم خلاصه اینکه باید از کجا شروع کنم و شبیه ساز رو از کجا تهیه کنم ممنون میشم...در ضمن بازیای ace combat و havxرو همه شماره هاشو بازی کردم دیگه نمدونم از کجا عطشمو بر طرف کنم ممنون از توجهتون...
دوست عزیز، اگر دنبال هیجان و اینها هستی من HAWX رو بهت توصیه میکنم، و الا شبیه ساز، عشق و حوصله میخواد و کمتر به صورت بازی میشه روش حساب کرد.

stronghold 3
09-02-2013, 13:18
من یک سال پیش همچین بازی داشتم ولی مسخره بود دادمش به یکی ولی یادم نیست همین بود یانه اسمش شبیه ساز پرواز بود 4 سیدی بود یه یارو میومد حرف میزد فارسی هم بود همونه؟؟؟؟

من هم فارسی اش رو گرفتم با صدای گویندگان صدا وسیما که واسه نوین پندار بود ولی نتوستم برمش... خیلی سخت بود... دوستان چه جوری باید بری من همه دکمه ها رو میزدم ولی فایده نداشت ازدفترچه چیزی حالیم نشد!

M20web
19-02-2013, 10:34
سلام عرض میکنم خدمت دوست عزیزم واز آموزشهای کاریردیتان صمیمانه تشکر میکنم.
آیا با نصب ورژن gold بازهم باید افزونهAccرونصب کنیم یا خیر؟ یعنی به جای ورژن نرمال وممتاز از گولد استفاده کنیم؟

cccc
19-02-2013, 21:55
(-30% because you used time acceleration) کسی میدونه معنی اش چیه و چرا این میاد تو پسنجر!!!!!

robert
19-02-2013, 22:10
(-30% because you used time acceleration) کسی میدونه معنی اش چیه و چرا این میاد تو پسنجر!!!!!

چون از simulation rate استفاده کردید این پیغام رو میده...

همون 2X و 4x رو میگم....

asemanair
21-02-2013, 11:20
سیوهای پسنجر توی کدوم مسیره؟شبیه سازم فارسیه میخوام شبیه سازمو عوض کنم نمیخوام سیوهام از بین بره

emrali
08-03-2013, 22:40
salam kamranm az dehat bala kasi nist:n05::n18:

salarzarepour
13-03-2013, 21:18
بابا خیلی سخته این بازی اتوماتیک روشن کردم گفتم دستی استارتشو بزنم هر کاری کردم روشن نشد:n02:

Переклад не
13-03-2013, 22:14
بابا خیلی سخته این بازی اتوماتیک روشن کردم گفتم دستی استارتشو بزنم هر کاری کردم روشن نشد:n02:

درضمن گرافیک خیلی سنگینی هم داره.شما چطوری بازی میکنید؟ با چه حالتی؟ های یا مدیوم یا لا؟ تیک و لگ نمیزنه؟
خیلی نگینه .از همون 7 سال پیش که اولین بار بازیش کردم اصلا در حد خیلی خوب اجرا نشده

kiar
13-03-2013, 22:35
درضمن گرافیک خیلی سنگینی هم داره.شما چطوری بازی میکنید؟ با چه حالتی؟ های یا مدیوم یا لا؟ تیک و لگ نمیزنه؟
خیلی نگینه .از همون 7 سال پیش که اولین بار بازیش کردم اصلا در حد خیلی خوب اجرا نشده

گرافیکش زیاد بالا نیست فقط برای درست اجرا شدن CPU قوی میخواد...

البته من رو سیستمی که CPU ضعیفی داشت هم تست کردم از نظر پرواز مشکلی نداشت فقط وقتی میخواستی دکمه های روی کابین رو بزنی کمی طول میکشید تا لود بشه...

salarzarepour
13-03-2013, 22:43
من راحته شو گذاشته بودم
سسیستم خیلی بالاس اصلا وای نمیسه خوب اجرا میشه

Переклад не
14-03-2013, 04:53
به نظرتون core i7 860 سی پی یوی ضعیفیه؟
یا کارت gtx460 ddr5 ؟
ویا مثلا 8 گیگ رم براش کافی نیست؟
من سیستمم اینه ولی پدرمو درمیاره این بازی قبلانم که سیستم ساده ای بود اونم همینطور
راستش فکر کنم باید سرعت هارد بالا باشه
من هاردم dw green هستش که سرعت کمی داره

kiuna
29-03-2013, 17:52
دوستان یه جوی استیک خلبانی برای سیمیلاتور بخوام بگیرم چی خوبه ؟

saleh-pc
30-03-2013, 23:37
با سلام به همه دوستان، لطفا بنده را راهنمایی نمایید
حدود 3 ماه میباشد که از شبیه ساز X نسخه فارسی نوین پندار استفاده میکنم و تمام دروس آموزشی فارسی را تکمیل کردم اما مشکل اینجاست که در دوره آموزشی فقط با گواهینامه های SPL و PPL و تا حدودی IPL آشنا میشویم یعنی اصول اولیه پرواز و مانورهای استادارد (از قبیل گردش ها، فرود، واماندگی، گردش های گود و ...) حال چگونه میتوانم آموزش های کامل تر از قبیل آموزش های GPS و FMC و ... را یادبگیرم و همچنین چگونه میشوم پرواز و اجزای یک هواپیمای کامل مثل 737 را کاملا یادگرفت، بعنوان مثال در سایت های زیادی دیدم که انواع هواپیماها را برای فروش داشتند خوب در صورت خرید این بسته ها چگونه و از چه راهی پرواز کردن با آنها را باید آموخت.
با تشکر از دوستانی که اینجانب را راهنمایی نمایند.

iq-boy
31-03-2013, 00:50
به نظرتون core i7 860 سی پی یوی ضعیفیه؟
یا کارت gtx460 ddr5 ؟
ویا مثلا 8 گیگ رم براش کافی نیست؟
من سیستمم اینه ولی پدرمو درمیاره این بازی قبلانم که سیستم ساده ای بود اونم همینطور
راستش فکر کنم باید سرعت هارد بالا باشه
من هاردم dw green هستش که سرعت کمی داره
ببینید این شبیه ساز، طوری طراحی شده که کمترین نیاز رو به کارت گرافیک داره. یک نوع طراحی قدیمی داره. برای همین رزولیشن های بالای تکسچر خیلی سنگین عمل میکنه. رزولیشن ها و حالت تولید طبیعتش رو کم کنید بنظرم خیلی خوب رو سیستمتون اجرا بشه.

iq-boy
31-03-2013, 00:52
دوستان یه جوی استیک خلبانی برای سیمیلاتور بخوام بگیرم چی خوبه ؟
سلام تا چه حد میخوای هزینه کنی ؟
اگر تا 70-80 محصولات Genius، نظیر F23 رو توصیه میکنم. تا 300 الی 400 محصولات لاجیتک رو سرچ کن. بالای این مقدار میتونی یوک یا محصولات حرفه ای تر لاجیتک و غیره رو بگیری.

iq-boy
31-03-2013, 00:56
با سلام به همه دوستان، لطفا بنده را راهنمایی نمایید
حدود 3 ماه میباشد که از شبیه ساز X نسخه فارسی نوین پندار استفاده میکنم و تمام دروس آموزشی فارسی را تکمیل کردم اما مشکل اینجاست که در دوره آموزشی فقط با گواهینامه های SPL و PPL و تا حدودی IPL آشنا میشویم یعنی اصول اولیه پرواز و مانورهای استادارد (از قبیل گردش ها، فرود، واماندگی، گردش های گود و ...) حال چگونه میتوانم آموزش های کامل تر از قبیل آموزش های GPS و FMC و ... را یادبگیرم و همچنین چگونه میشوم پرواز و اجزای یک هواپیمای کامل مثل 737 را کاملا یادگرفت، بعنوان مثال در سایت های زیادی دیدم که انواع هواپیماها را برای فروش داشتند خوب در صورت خرید این بسته ها چگونه و از چه راهی پرواز کردن با آنها را باید آموخت.
با تشکر از دوستانی که اینجانب را راهنمایی نمایند.
سلام دوست عزیز. اگر صفحه اول این تاپیک رو نگاه کنی اطلاعات مفیدی پیدا می کنی. یک نسخه Flight School هم هست که توضیحات نسبتا خوبی داره. نحوه استفاده از FMC در بوئینگ 747 pmdg هم هست که کمک خوبی هست. برای دانلود هواپیماهای دیگه می تونی از نسخه های تورنت استفاده کنی. اگر هواپیمای خاصی میخوای اینجا بگو لینکشو میزاریم. یادگیری هر تایپ هواپیما هم زیاد سخت نیست. معمولا خودشون منوآل دارند. ولی اگر مشکلی بود مطرح کنید در حد اطلاعاتمون باهم همفکری می کنیم.
موفق باشید.

saleh-pc
31-03-2013, 18:20
توجه! توجه!
با سلام به دوستان گرامی

اینجانب قصد راه اندازی وب سایتی برای آموزش کامل شبیه ساز پرواز و خلبانی را دارم کسانی که مایل به همکاری و ارائه مقاله و ارائه آموزش هستند و در این زمینه ها تخصص و مهارت دارند (به هر اندازه) لطفا نام و ایمیل خود را به ایمیل salehcomputer [at] gmail.com ارسال نمایند.

اهداف راه اندازی این وب سایت:
1. جمع آوری مطالب آموزش خلبانی و شبیه ساز پرواز بصورت متمرکز از مبتدی تا پیشرفته.
2. مرجع آموزشی مناسب برای مبتدیان و حرفه ای ها.
3. پایگاهی دارای مدیریت تصاویر، مدیریت دسته بندی مطالب و ... (درحال حاضر دوستان در وبلاگ ها یا فاروم ها اقدام به آموزش و ارائه مطالب میکنند که نرم افزار این وبلاگ ها و فاروم ها دارای ضعف هایی از جمله نداشتن میدیرت تصاویر، نداشتن میدیرت دسته بندی مطالب و غیره میباشد و ما برای غلبه براین مشکل اقدام به راه اندازی یک وب سایت کامل و مستقل کردیم).
4. گردهم آوری متخصصان و آشنایان به فنون خلبانی و شبیه ساز پرواز.

درحال حاضر قسمت های زیر برای وب سایت پیشبینی شده است:
1. بخش آموزش تئوری و فنون خلبانی و پرواز
2. بخش آموزش شبیه ساز (فعلا شبیه ساز مایکروسافت)
3. بخش مقالات
4. فروشگاه نرم افزار، کتاب و تجهیزات خلبانی و شبیه ساز (بیشتر ترجیح میدهم تا نرم افزارها بصورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گیرد)
5. فاروم گفتگو و پاسخ به سوالات

دوستان گرامی برای ارائه نظرات خود برای طراحی هرکدام از بخش ها لطفا به بنده ایمیل زده و نظرات و مشاوره خود را ارائه نمایند

همچنین برای ارتباط بیشتر با اینجانب میتوانید به وب سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمایید لازم به ذکر است که تخصص اصلی اینجانب طراح و متخصص نرم افزار و وب سایت میباشد و چون علاقه زیادی به خلبانی دارم تصمیم به راه اندازی وب سایتی نمودم تا متخصصین خلبانی و شبیه ساز مرجعی برای آموزش داشته باشند.

saleh-pc
10-04-2013, 23:22
سلام دوستان عزیز دو تا سوال دارم
من آموزش نسخه فارسی سیمولاتور X را کارکردم یعنی دروس SPL و PPL و IPL و CPL را یاد گرفتم:
1. آیا اکنون می توانم یادگیری یک هواپیمای جت مثل 737 یا 757 را شروع کنم؟
اگر امکانش هست حال از بین 737 و 757 و 767 و 777 کدوم آموزشش راحت تره؟
و اگر امکانش نیست حال باید چه درس هایی را و از کجا شروع به یادگیری کنم؟

2. پکیج کدوم شرکت Capitan, pmdg و ... کامل تره و دارای منوئل و راهنمای کامل تر و آسان تری است؟

با تشکر

iq-boy
13-04-2013, 22:26
سلام دوستان عزیز دو تا سوال دارم
من آموزش نسخه فارسی سیمولاتور X را کارکردم یعنی دروس SPL و PPL و IPL و CPL را یاد گرفتم:
1. آیا اکنون می توانم یادگیری یک هواپیمای جت مثل 737 یا 757 را شروع کنم؟
اگر امکانش هست حال از بین 737 و 757 و 767 و 777 کدوم آموزشش راحت تره؟
و اگر امکانش نیست حال باید چه درس هایی را و از کجا شروع به یادگیری کنم؟

2. پکیج کدوم شرکت Capitan, pmdg و ... کامل تره و دارای منوئل و راهنمای کامل تر و آسان تری است؟

با تشکر
اصلن خودتو محدود نکن و شروع کن به یادگیری. ولی چیزی که مهمه خود پرواز، مهمتر از تایپ های مختلف پروازه. یعنی اینکه مسیریابی درست، عمل تیک آف و فرود درست، اجرای درست طرحهای خروج و طرحهای تقرب و اینکه ساعات پروازی خودتو با یک تایپ بالا ببری تا بتونی کاملا بهش مسلط باشی در اولویت هست. برای جنبه فان و سرگرمی قضیه میشه همه هواپیما ها رو دانلود کنی و هی هواپیماهای جدید رو بشناسی. بنظرم ببین کدومشو دوست داری. دنبال راحتی نگرد، چون هیچ هواپیمایی سخت نیست. من توصیه ام اینه که این Flight school رو از صفحه اول دانلود کنی، کمی قسمت FMC رو مطالعه کنی و بعد یک مدل از شرکت PMDG (747-737( دانلود کنی و بتونی روش مسلط بشی به بخش بزرگی از اف ام سی های بوئینگها مسلط میشی. کاپتان سیم دیتیل خیلی خوبی داره و راهنمای خوبی هم به نسبت داره ولی به نظر خودم، کاربرد PMDG خیلی یوزر فرندلی تر هست و هم دینامیک هواپیما بهتره.

oj2008pc
11-06-2013, 12:23
دوستان من با قسمت مولتی پلیر مشکل دارم.
بصورت Direct connect میخوام بازی کنم. (از طریق سایت fsxbeyondgamespy.com)
اما وقتی connect میزنم مینویسه Trying to connect و بعد هیچ اتفاقی نمی افته!!

alirezaspace1
28-06-2013, 22:31
اگه کسي ميتون ورژن هاي شبيه ياز پرواز x يا همون fsx رو برام کاملا توضيح بده ؟ ممنونم . مثلا ويژگي هر ورژن . آخه من fsx نوين پندار داشتم فهميدم که مشکل ريجستري داشت و تصميم گرفتم يکي ديگه بخرم . من ورژني رو ميخواهم که تمام افزودني ها روش نصب بشه . ممنون ميشم.

hesam.25
17-07-2013, 17:47
:n05::n11:سلام دوستان من همچنان مشغول fsx وfs2004هستم

fargl
31-07-2013, 17:47
اقا ببخشید من sp1 رادانلود کردم ولی موقع نصب میگه باید فایل instalition package را داشته باشی لطفا راهنمایی کنید

fargl
31-07-2013, 19:02
من سرویس پک 1 را نصب کردم ولی سریال نامبر میخواد لطفا کمک کنید

nima_k22
08-08-2013, 07:02
salam EBICROSS man DL kardam o badesh copy kardam ama nashod bazam vase nasbe fspassenger shenasai nemikonee chikar konam???mamnon

afg11
18-08-2013, 02:01
سلام دوستان عزیز ...
رفتم آلبوم های پست اول رو نگاه کردم و دیدم که هواپیماهایی هستش که توی بازی نیست ... میشه بگید از کجا اومده ؟
بازیم هم flight simulator X هستش ...

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-08-2013, 09:17
من شبیه ساز نوین پندار رو خریدم و بدون مشکل نصب و اجرا شد ولی الان یه مشکل دارم و اونم اینه که وقتی میخوام شبیه ساز رو اجرا کنممیگه باید CD‌ درون درایو باشه چطور میشه بازیو بدون CD اجرا کرد؟ از CD ایمیچ گرفتم ولی وقتی میخوام با اون شبیه ساز رو اجرا کنم میگه قفل نرم افزار اشکال داره که فکر کنم به خاطر قفل نرم افزاری باشه!سلام . بنده هم از نوین پندار خریدم و روی ویستا نصب کردم اما موقع اجرا میگه قفل نرم افزار مشکل داره . توی نت گشتم این دو راهِ حل رو پیدا کردم npshop.net/forms/support.aspx?cat=35#q80 هر دو رو انجام دادم اما حل نشد . آیا کسی هست که روی ویستا نصب کرده باشه بدون مشکل ؟

hamed70t
24-09-2013, 23:03
دوستان عزیز کسی کوریدور پروازی ایران رو داره ؟ منظورم تمام air way ها و هولدینگ های هوایی کشور ؛ اگه نشد لیست فرکانس vor فرودگاه های شمال غرب رو بهم بدین

arash1348
02-10-2013, 13:28
سلام. بهترین ورژن Gold Editionاست. اطلاعات بیشتر و لینک دانلود اون رو از اینجا بگیر /microsoft-flight.blogfa.com/post-7.aspx

arash1348
02-10-2013, 13:28
سلام . بنده هم از نوین پندار خریدم و روی ویستا نصب کردم اما موقع اجرا میگه قفل نرم افزار مشکل داره . توی نت گشتم این دو راهِ حل رو پیدا کردم npshop.net/forms/support.aspx?cat=35#q80 هر دو رو انجام دادم اما حل نشد . آیا کسی هست که روی ویستا نصب کرده باشه بدون مشکل ؟

سلام. بهترین ورژن Gold Editionاست. اطلاعات بیشتر و لینک دانلود اون رو از اینجا بگیر /microsoft-flight.blogfa.com/post-7.aspx

milad_heartsick
06-10-2013, 18:28
سلام دوستان یه مدت تو کار شبیه ساز هواپیمای رادیو کنترل بودم
الان هم می‌خوام اینو تجربه کنم پست اول رو خوندم آخرین اپدیتش مال ۲۰۱۱ بود
نمی‌خوام دانلود کنم می‌خوام بخرم دقیقا بهم بگید که باید چی‌ بخرم (ورژن. افزونه،......)
سپاس بیکران

The Pro
20-10-2013, 14:16
سلام و درود
اساتید من توی مرحله ی resort supply یه مشکلی دارم. همون مرحله که بار سیب باید ببری.
موقعی که ارتفام ار حدودای 5000 بالاتر میره، فشار منیفولد افت میکنه و قدرت میاد پایین و نمیشه ارتفاع گرفت. که باید ارتفاع رو کم کنم تا فشار منیفود بیاد بالا. برای عبور از روی کوه ها باید ارتفاع بگیرم. چه کنم؟
ضمنا گیم پلی روی سخت ترین حالت هست. اتو میکسچر رو هم از تنظیمات روشن میکنم نمیشه. دستی میکسچر رو لین میکنم نمیشه. چیکارش کنم؟
مرســـی

iq-boy
10-12-2013, 13:59
دوستان عزیز کسی کوریدور پروازی ایران رو داره ؟ منظورم تمام air way ها و هولدینگ های هوایی کشور ؛ اگه نشد لیست فرکانس vor فرودگاه های شمال غرب رو بهم بدین
سلام. به این آدرس برید :
بعد ، ENR 6 رو دانلود کنید. enrout چارت کامل ایرانه.

mahyarSAMSUNG
18-12-2013, 22:15
آقا بخدا این بازی مشکل داره شما چطوری بازی میکنید ؟ وقتی 109.90 رو برای ILS برای مهراباد میبندم وقتی روبروی باند قرار میگیرم CDI دقیقا وسط COURSE نیست . این مشکل رو با خرید دی وی دی جدید بازی و نصب حتی رو یه کامپیوتر دیگه بازم داشتم . این مشکل رو اصلا تو ورژن 2000 ندارم کسی میتونه کمک کنه قضیه چیه ؟

iq-boy
24-12-2013, 13:34
آقا بخدا این بازی مشکل داره شما چطوری بازی میکنید ؟ وقتی 109.90 رو برای ILS برای مهراباد میبندم وقتی روبروی باند قرار میگیرم CDI دقیقا وسط COURSE نیست . این مشکل رو با خرید دی وی دی جدید بازی و نصب حتی رو یه کامپیوتر دیگه بازم داشتم . این مشکل رو اصلا تو ورژن 2000 ندارم کسی میتونه کمک کنه قضیه چیه ؟
بنظرم فرودگاه مهرآباد یک فایل تصحیح داره، که این درست بشه. روی باقی فرودگاهها هم امتحان کردید؟ اگر در بقیه موارد مشکلی وجود نداره و فقط مهرآباد مشکل وجود داره، به این لینک برید و مهرآباد رو دانلود کنید تا مشکل مرتفع بشه.

arian frouzan
29-12-2013, 12:43
اهای ملت به دادم برسید لطفا : من fsx acceleration رو به صورت iso دانلود کردم حجمش 3 گیگه ولی حالا نمیدونم چجوری باید روی نسخه delux نصبش کنم ؟؟؟؟:n13:

kasra2002
13-01-2014, 23:43
از یه برنامه مثل power iso استفاده کنید و بصورت درایو مجازی مثل یک دی وی دی نصب کنید

daniyal*m
19-01-2014, 00:54
سلام خسته نباشین اقا یه سوال داشتم جون هر کی دوس دارین همین جواب ما رو بدین خواهش میکنم من این شبیه ساز و پیدا کردم حالا میخوام بخرم ولی نمیدونم روی سیستمم نصب میشه یا نه یه لب تاپ دارم رم 2 . گرافیک 1 / cpu 2.10GHz هستش ایا این شبیه ساز روی سیستمم نصب میشه یا نه خواهشا کمکم کنید خیلی واسم مهمه ممنونم ازتون

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-01-2014, 08:16
سلام خسته نباشین اقا یه سوال داشتم جون هر کی دوس دارین همین جواب ما رو بدین خواهش میکنم من این شبیه ساز و پیدا کردم حالا میخوام بخرم ولی نمیدونم روی سیستمم نصب میشه یا نه یه لب تاپ دارم رم 2 . گرافیک 1 / cpu 2.10GHz هستش ایا این شبیه ساز روی سیستمم نصب میشه یا نه خواهشا کمکم کنید خیلی واسم مهمه ممنونم ازتونسلام . رم 2گیگ کافی هست اما cpu اگر یک هسته ای باشه کافی نیست و نمیتونین با تمام امکانات بازی کنین و تصویر دنده دنده حرکت میکنه نرم و روان نخواهد بود . بنده با 4 گیگ رم و پروسسور دو هسته ای 2.4 نتونستم فول آپشن بازی کنم ."مجبور شدم گرافیک رو کاهش بدم , ترافیک رو کم کنم تا تصویر نرم حرکت کنه

kasra2002
23-01-2014, 11:33
درود بر دوست گرامی که اینجام فعالین
این تاپیک نمی دونم چرا خاموش شده و هل ازم داره مارو هم به دردسر انداخته
الان من اینجا با کوله باری از مشکلات هستم و فریاد رسی نیست

kasra2002
26-01-2014, 12:13
با درود آقا بدامون برسید
شاید بشه گفت بهترین برنامه ست برا من ولی مشکلاتم حل نشه سخته
لطفن اگه کمک کنید ممنون می شم
برای مثال اولین مشکل اینه که با اینکه همه جا می نویسن هواپیماهای خود simulator خوب نیستند و لی تا بحال هر هواپیمایی رو با هر حجمی حتی 700 مگ نصب کردم ناقصه و نمیشه باهاش پرواز کرد
و اینکه برنامه fs2crewگیرم نیومده
ممنون میشم به مشکلاتم مرهم بنهید

aligoodbeh
28-01-2014, 01:09
سلام.دوستم این بازی رو داره 5 دی وی دی هست و منم می خوام بازیش کنم.ولی وقتی اجراش می کنم میگه باید دی وی دی اول درون دستگاه باشه دوستمم خودش می خواد بازیش کنه نمیشه ازش بگیرمش.
اولین کاری که کردم این بود که با برنامه deamon tools برای دی وی دی اول درایو مجازی ساختم ولی موقع اجرا گفت قفل شده و اجرا نشد.
دومین کاری که کردم این بود که رو دی وی دی اولش رایت کردم و اونو گذاشتم رو کامپیوتر ولی بازم گفت قفل شده است و اجرا نشد.
یعنی فقط و فقط دی وی دی خودشو می خواد.دوستان کسی راهی بلده منم از این بازی استفاده کنم؟

K!ng of th3 K!ngs
30-01-2014, 23:42
دوست عزیز این بازی 2 دی وی دیه.و نسخه ی نوین پندار 4 تاست. مطمونید خود FSX هست؟در ضمن اگر نمیشه یعنی دی وی دی قفل داره و نمیشه کاری کرد

برای مثال اولین مشکل اینه که با اینکه همه جا می نویسن هواپیماهای خود simulator خوب نیستند و لی تا بحال هر هواپیمایی رو با هر حجمی حتی 700 مگ نصب کردم ناقصه و نمیشه باهاش پرواز کرد
و اینکه برنامه fs2crewگیرم نیومده
ممنون میشم به مشکلاتم مرهم بنهید
هواپیما های خودش واقعا عالین ولی هواپیما های بهتری هم هستن .
شما باید بدونید چی دانلود کنین مثلا PMDG - Captain Flight اینا خیلی خوبن.و باید کرکش هم روخت تا بتونین کار کنین.
برای اون برنامه Torrent سرچ کنید حتما پیدا میکنید

aligoodbeh
30-01-2014, 23:50
[QUOTE=K!ng of th3 K!ngs;8088294]دوست عزیز این بازی 2 دی وی دیه.و نسخه ی نوین پندار 4 تاست. مطمونید خود FSX هست؟در ضمن اگر نمیشه یعنی دی وی دی قفل داره و نمیشه کاری کرد

والا اینی که دست منه 5 دی وی دی هست و ترجمه فارسی و آموزش فارسی هم داره.یعنی هیچ راهی نیست قفل دی وی دیش باز بشه؟(تو این پیشرفت تکنولوژی؟)

K!ng of th3 K!ngs
31-01-2014, 12:49
نمیدونم ممکنه باشه ولی من متاسفانه بلد نیستم.توی قسمت نرم افزار فروم احتمالا هست یا قسمت کرک

kasra2002
01-02-2014, 19:06
دوست عزیز این بازی 2 دی وی دیه.و نسخه ی نوین پندار 4 تاست. مطمونید خود FSX هست؟در ضمن اگر نمیشه یعنی دی وی دی قفل داره و نمیشه کاری کرد

هواپیما های خودش واقعا عالین ولی هواپیما های بهتری هم هستن .
شما باید بدونید چی دانلود کنین مثلا PMDG - Captain Flight اینا خیلی خوبن.و باید کرکش هم روخت تا بتونین کار کنین.
برای اون برنامه Torrent سرچ کنید حتما پیدا میکنید
ممنون دوست گرامی فقط اگه میشه یه راهنمایی مبتدیانه کنید
مثلا اینکه من pmdg 737 رو دانلود کردم ولی موقع نصب ایروری با این عنوان دارم youre regiestery does not shw a valid fsx location
و یا concordex رو دانلود کردم
ولی پر از فولدر بود و اونیی رو که میشناختم کپی کردم ولی هیچ کدوم از گیج ها رو نشان نمی دوه محتویات sim objecto کپی کردم اما بقیه رو مثل gages or fslabs
یا 380 ایرباس رو دانلود کردم ولی کلیداش درست عمل نمی کنند
fs2crew رو هم تبلیغای زیاد و زیبایی ازش دیدم و بنظر خیلی کامل میاد اما در سایتهای ایرانی نبود و سایتهای خارجی بدلیل داشتن survey امکان دانلود ندارند
توی سایت اینج هم نیست
نکته بعدی اینه که نیاز به یک آموزش کامل و از ائل تا اخر بخصوص برای 737 دارم یکی اینجا بود که بسیار خوب بود ولی یه چیزایی رو جزو عملیات پرواز به حساب نمی ارد و بقیه رو گفتند برای مثال روشن کردن هواپیما و میسر های شروع از cold and dark تا حرکت همراه با کلید های مربوط کیبورد و جوی استیک نه اینکه فقط crtl +e و بعد پرواز
بسیار سپاسگذارم و منتظر پاسخ

kasra2002
01-02-2014, 19:09
سلام.دوستم این بازی رو داره 5 دی وی دی هست و منم می خوام بازیش کنم.ولی وقتی اجراش می کنم میگه باید دی وی دی اول درون دستگاه باشه دوستمم خودش می خواد بازیش کنه نمیشه ازش بگیرمش.
اولین کاری که کردم این بود که با برنامه deamon tools برای دی وی دی اول درایو مجازی ساختم ولی موقع اجرا گفت قفل شده و اجرا نشد.
دومین کاری که کردم این بود که رو دی وی دی اولش رایت کردم و اونو گذاشتم رو کامپیوتر ولی بازم گفت قفل شده است و اجرا نشد.
یعنی فقط و فقط دی وی دی خودشو می خواد.دوستان کسی راهی بلده منم از این بازی استفاده کنم؟
دوست عزیز شما به احتمال زیاد نسحخه نوین پندار رو گرفتید و پیشنها د می دم نسخه گلد یا یا نسخه ها ی اصلی cceration pack رو بگیرید و نصب کنید و اونا نیازی به دی و ی دی ندارند

aligoodbeh
01-02-2014, 19:17
دوست عزیز شما به احتمال زیاد نسحخه نوین پندار رو گرفتید و پیشنها د می دم نسخه گلد یا یا نسخه ها ی اصلی cceration pack رو بگیرید و نصب کنید و اونا نیازی به دی و ی دی ندارند
این مفتیه.مفتی یه چیزه دیگست:n02:

kasra2002
01-02-2014, 21:15
یه توضیح بدم که مشکل ریجیستری حل شد ولی باز هم با همه توضیحای نصب و کلی کپی و اینا باز هم هوا پیما کار می کنه اما تمام گیج ها خاموشند و توی هیچ صفحه ای هیچ کلیدی یا علامتی باز نمیشه

K!ng of th3 K!ngs
01-02-2014, 23:23
ممنون دوست گرامی فقط اگه میشه یه راهنمایی مبتدیانه کنید
مثلا اینکه من pmdg 737 رو دانلود کردم ولی موقع نصب ایروری با این عنوان دارم youre regiestery does not shw a valid fsx location
و یا concordex رو دانلود کردم
ولی پر از فولدر بود و اونیی رو که میشناختم کپی کردم ولی هیچ کدوم از گیج ها رو نشان نمی دوه محتویات sim objecto کپی کردم اما بقیه رو مثل gages or fslabs
یا 380 ایرباس رو دانلود کردم ولی کلیداش درست عمل نمی کنند
fs2crew رو هم تبلیغای زیاد و زیبایی ازش دیدم و بنظر خیلی کامل میاد اما در سایتهای ایرانی نبود و سایتهای خارجی بدلیل داشتن survey امکان دانلود ندارند
توی سایت اینج هم نیست
نکته بعدی اینه که نیاز به یک آموزش کامل و از ائل تا اخر بخصوص برای 737 دارم یکی اینجا بود که بسیار خوب بود ولی یه چیزایی رو جزو عملیات پرواز به حساب نمی ارد و بقیه رو گفتند برای مثال روشن کردن هواپیما و میسر های شروع از cold and dark تا حرکت همراه با کلید های مربوط کیبورد و جوی استیک نه اینکه فقط crtl +e و بعد پرواز
بسیار سپاسگذارم و منتظر پاسخ
ببینید هواپیما رو اگر یه مارک خوب (کمپانی) دانلود کنید و کرکش هم بریزید دیگه نباید مشکلی داشته باشه.
این PMDG امکانش هست کرک خوب نریخته باشید.فردا براتون آپلود میکنم کرکش رو حتما.لینک چند تا هواپیما خوب هم میدوم بهتون.البته با تورنت باید دانلود کنید که گار بلد نبودید یادتون میدم.
بنده خودم آموزش استارت-تاکسی پرواز - کار با FMS و غیره رو از Cold and Dark هم برای 747 و هم 737 PMDG بلدم.

kasra2002
02-02-2014, 17:09
ببینید هواپیما رو اگر یه مارک خوب (کمپانی) دانلود کنید و کرکش هم بریزید دیگه نباید مشکلی داشته باشه.
این PMDG امکانش هست کرک خوب نریخته باشید.فردا براتون آپلود میکنم کرکش رو حتما.لینک چند تا هواپیما خوب هم میدوم بهتون.البته با تورنت باید دانلود کنید که گار بلد نبودید یادتون میدم.
بنده خودم آموزش استارت-تاکسی پرواز - کار با FMS و غیره رو از Cold and Dark هم برای 747 و هم 737 PMDG بلدم.
واقعا از نا امیدی نجاتم دادید
البته میکروتورنت رو دار م و مشکل اینترنت هم ندارم فقط دانلود از سایتهای خارجی بدلیل سروی داشتن و بعضی از سایتها مثل فورشیر رو نمی تونم باز کنم
یه توضیح بدم که الان مثلا pmdg 737 رو دانلود کردم و از زیپ در اومد همراه با یه فایل که گفته بود اول اون اجرا کنید و سپس نصب کنید این کارو کردم نصب شد و هواپیما در لیست میاد و انتخاب میشه تمام ویو ها و virtual cokpit هم داره فقط تمامی کلید ها و نوشته ها و علامت ها سیاه هستند و اونایی که مجازین مثل shift 1 تا 9 همه بصورت صفحه خالی لود میشن
ولی عملا هوا پیما کار می کنه کنکورد رو هم همینطور با اینکه یه سری فایل رو هم گفته بود در جاهای مختلف اور رایت کنید
برای اموزش ها هم خیلی ممنون میشم چون الان با 737 و کمی 747 خود برنامه و بصورت مبتدی با fspassenger تونستم کار کنم اما قسمت های مورد نظر من بیشتر از فقط توی هوا بودنه
در مورد fs2crew یا crew in command هم اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون از حضورتون

K!ng of th3 K!ngs
03-02-2014, 15:51
نه با تورنت راحت دانلود میشه کرد.
یان فایل کوچیک رو دانلود کنید بریزیدش.پچ هست باید درست بشه بعد از اون.

کنکورد رو نمیدونم چون ندارمش ولی مشکل از جای دیگه هم میتونه باشه.
شما وقتی FSX موقع اجرا یا انتخاب هواپیما ازتون میپرسه فلان فایل DLL رو Run کنه یا نه شما میزنید yes یا نه؟اگر این کار رو نکردید بهم بگید تا بگم چیکار کنید
اون هارو دانلود میکنم یا لینکی بهتون میدم حتما...

kasra2002
04-02-2014, 10:40

شما وقتی FSX موقع اجرا یا انتخاب هواپیما ازتون میپرسه فلان فایل DLL رو Run کنه یا نه شما میزنید yes یا نه؟اگر این کار رو نکردید بهم بگید تا بگم چیکار کنید
ممنون پچ رو دانلود کردم الان تست می کنم
بلی اون فایل ها رو ران می زنم و بعد سوالی میپرسه که از این به بعد ران شه اونم yes می زنم

kasra2002
04-02-2014, 10:53
متاسفانه باز هم نشد پچ شد سوال ران dll پرسید ولی بازهم هیچ کلیذی با موس کار نمی کنه و هواپیما مثل cold and darkهست ولی با کلیدهای کیبورد و جوی استیک میشه کاملا پرواز کرد البته blinde

kasra2002
04-02-2014, 11:07

متوجه شدم که موقع پچ کردن ایرور دارم که فایل ...fsx\ \gages\pmdg_737ngx.dll رو نمی تونه پیدا کنه
cant find the pattern trying next one
cant find the pattern trying next one
nothing patched
restoring the original
patching done
با اینکه حتی توی اون آدرس چندتا از اون فایل هست
همه جا هم کپی کردم فایل پچ رو ولی باز هم نشد
run as admin هم نشد فایلهای دی ال ال هم read only نیستند
:n03:

K!ng of th3 K!ngs
04-02-2014, 16:42
واللا من نمیدونم تا حالا با ای مشکل برخورد نکردم.
شما FSX.cfg رو از مسیر %appdata%/microsoft/FSX پاکش کنید و پی ام دی جی هم یه بار دیگه نصبش کنید این طوری همه چیز ریست میشه ببینید بازم مشکل پیش میاد؟

kasra2002
04-02-2014, 17:18
واللا من نمیدونم تا حالا با ای مشکل برخورد نکردم.
شما FSX.cfg رو از مسیر %appdata%/microsoft/FSX پاکش کنید و پی ام دی جی هم یه بار دیگه نصبش کنید این طوری همه چیز ریست میشه ببینید بازم مشکل پیش میاد؟
متاسفانه همچین فایلی رو هم پیدا نمی کنه فعلا دیویدیشو پیشم ندارم باید دوباره گیر بیارم و همرو پاک کنم از اول اینستال کنم ببینم میشه یا نه
لطف می کنید ادامه بحث رو بگید در باره اموزش پرواز و fs2crew و لینک چیزای بدرد بخو رمثلا امکانات فرودگاه و این چیزا
که لا اقل با هواپیمیای خودش بشه لذت بیشتر برد
ممنون

K!ng of th3 K!ngs
04-02-2014, 19:06
نه عزیز شما این آردس رو توی قسمت مخصوصش بنویسید میاد FSX.Cfg

آموزش پرواز شما بگید من از کجاش شروع کنم.
من لینک که ندارم ولی خودتون میتونید پیدا کنید فط آخر چیزی که میخواید یه torrnet اضافه کنید و سرچ کنید.مثلا
FS2Crew torrent . بعد چند تا result های اول هستن دیگه...
چیزای بدرد بخور هم من یه چند تا فرودگاه دانلود کردم و REX که افزونه ی گرافیکی قدرت مند هست.
همچنین این ENB هم ریحتم گرافیک بازی رو عالی میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط هر 3 فایل رو بریید توی محل نصب بازی.

kasra2002
04-02-2014, 19:40

من لینک که ندارم ولی خودتون میتونید پیدا کنید فط آخر چیزی که میخواید یه torrnet اضافه کنید و سرچ کنید.مثلا
FS2Crew torrent . بعد چند تا result های اول هستن دیگه...
چیزای بدرد بخور هم من یه چند تا فرودگاه دانلود کردم و REX که افزونه ی گرافیکی قدرت مند هست.
همچنین این ENB هم ریحتم گرافیک بازی رو عالی میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط هر 3 فایل رو بریید توی محل نصب بازی.
خیلی عالی ممنون
torent هم در حال سعی برای دانلودش هستم ولی بعد از اون نمی دونم چجوری نصب کنم آیا نیاز به هواپیمای 737 pmdg ngx هست یا با خود برنامه نصب میشه
برای برنامه جانبی هم my trrafic رو نصب کردم و راضیم چون فرودگاهها پر هواپیما شده اما قبلا یه follow me داشتم ولی دیگه کار نمی کنه
ماشین های اضافی مثل بار و ... هم کم هستند و همیشه نمیان یا ناقص
برای برنامه پرواز هم راستش میخوام از شروع از cold and dark به سبک fsx و نه اینکه ctrl e تا زمان خاموش کردن موتور و باز کلد اند دارک رفتن بدونم
مثلا در 737 خود برنامه با بالا زدن ولو استارت موتور روشن میشه ولی علامت زرد باز بودن ولو خاموش نمیشه
واینکه مثلا میشه برنامه ریزی کرد پرواز دو قسمتی در fs passenger داشت یعنی برای سوخت گیری فرود بیاد و ادامه دوباره پرواز کرد
سوالای عجیب و غریبی دارم
ممونو از شما

K!ng of th3 K!ngs
05-02-2014, 12:55
واللا من در مورد fs2crew خبر ندارم.folow me احتمالا با my traffic تداخل داره...پ
اگه از cold&dark بخواید که کار سخته باید یه ویدئو تهیه کنم ....
....
در fs passengers من که هنوز نفهمیدم چطور میشه اون کار رو کرد ...

kasra2002
05-02-2014, 16:17
توی هواپیمای خود برنامه کلید های زیادی نداره فقط سلکتور باتری و استارتر و ولو هست که اونام ظاهرن دست کار نمی کنند
دیروز یه pmdg جدید همراه با fs2crew و آپدیت های و پچ های جدید رو دانلود و نصب کردم و حتی اون پچ هم فقط بعد از آپدیت هواپیما عمل کرد
ولی باز همم درست کار نمی کنه توی ویدیو ها دیدم که با نصب fs2crew اینها روشن میشه یعنی از کلد اند دارک بیرون میاد ولی فعال سازی fs2crew که منو هاش بیاد روی صفحهرو پیدا نمی کنم
ممنون میشم اموزش ها رو بذارید چون حتی نمی تونم موقع پوش بک هوا پیما رو بپیچونم فقط صاف میا د عقب

K!ng of th3 K!ngs
05-02-2014, 19:37
دوست عزیز راستش من از FS2 Crew اطلاعاتی ندارم ولی متیونم طریقه ی روشن کردن PMDG 737 Cold and Dark رو یه دیئو بگیرم براتون بزارم...
باری پشو بک بعد از Shift+P یکی از دکمه های 1 - 2 - 3 خود کیبورد (Numpad( نه رو بزیندونمیدونم کدومه ولی هواپیما رو میپیچونه.
شما سعی کنید PMDG 747 هم دانلود کنید خیلی خوبه

kasra2002
06-02-2014, 18:51
دوست عزیز راستش من از FS2 Crew اطلاعاتی ندارم ولی متیونم طریقه ی روشن کردن PMDG 737 Cold and Dark رو یه دیئو بگیرم براتون بزارم...
باری پشو بک بعد از Shift+P یکی از دکمه های 1 - 2 - 3 خود کیبورد (Numpad( نه رو بزیندونمیدونم کدومه ولی هواپیما رو میپیچونه.
شما سعی کنید PMDG 747 هم دانلود کنید خیلی خوبه
ممنون میشم دوست عزیز حالا مشک لمن فعلا با خود pmdg مشکل دارم حالا 747 هم دانلود می کنم ببینم اون چیکار می کنه کلیپ های زیادی دیدم که همه امکانات فرئدگاه از اتوبوس گرفته تا عوامل صحنه و ... وجود داند

mahyarSAMSUNG
15-02-2014, 21:32
بنظرم فرودگاه مهرآباد یک فایل تصحیح داره، که این درست بشه. روی باقی فرودگاهها هم امتحان کردید؟ اگر در بقیه موارد مشکلی وجود نداره و فقط مهرآباد مشکل وجود داره، به این لینک برید و مهرآباد رو دانلود کنید تا مشکل مرتفع بشه.

عزیزم ممنون از جوابت ولی این مشکل گفتم که تو ایکس فقط دارمش و روی امام خمینی هم تست کردم باز مشکل داره . درصورتی که با دی وی دی جدید و حتی روی یه کامیپوتر دیگه هم تست کردم این مشکل هست من تعجبم شما چطوری بازی میکنید مگه میشه برای شما مشکل نداشته باشه :(
من فکر کردم دی وی دی مشکل داره و رفتم 20 هزار تومن پول دادم اون فارسی رو خریدم و آموزش فارسی هم توشه . بازم این مشکل رو دارم درصورتی که توی 2000 خیلی عالی و بدون مشکله :(

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-02-2014, 01:21
سلام دوستان .
یه سری به فرودگاه princess juliana بزنيد .
فرودگاه لوکلا هم جزء خطرناکترین فرودگاههای دنیاست . نزدیک اورست هست .

mahyarSAMSUNG
16-02-2014, 21:56
سلام دوستان .
یه سری به فرودگاه princess juliana بزنيد .
فرودگاه لوکلا هم جزء خطرناکترین فرودگاههای دنیاست . نزدیک اورست هست .

آقا دمت گرم. چقدر دنبال این فروگاه گشتم همش فکر میکردم واقعی نیست . واقعا خطرناکه . زده رو دست میدون فتح تهران :n04:

نگاه کنید آدم میگورخه

kasra2002
17-02-2014, 16:55
آقا دمت گرم. چقدر دنبال این فروگاه گشتم همش فکر میکردم واقعی نیست . واقعا خطرناکه . زده رو دست میدون فتح تهران :n04:

نگاه کنید آدم میگورخه

یعنی یک کلیپ 6 ساعته از این فرودگاه دیدم خیلی باحاله
مردمم موقع پرواز هواپیما پشت می ایستند تا باد ببردشون
جالبه که باند این فرودگاه تاکسی وی نداره و هواپیما باید در خود باند دور بزنه برگرده تا ترمینال

kasra2002
17-02-2014, 21:05

ی.
دوست من pmdg که نشد فعلن
تا دی وی دی م بیاد
میشه اموزش پرواز رو با هواپیمای خود مایکروسافت بگید
مخصوصا تاکید من رو دیسنت و فروده بدون ILS
برام یکی سخته که چجوری و با چه کلیدایی هواپیمارو به سر باند موازی کنم و کی و با چه سرعتی دیسنت کنم که ابتدای باند یام الان بصورت وجبی با ILS و فقط ارتفاع رو خودم اونم با اتو پایلت تنظیم می کنم
ممنون میشم ابتدایی توضیح بدین

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-02-2014, 12:47
دوست من pmdg که نشد فعلن
تا دی وی دی م بیاد
برام یکی سخته که چجوری و با چه کلیدایی هواپیمارو به سر باند موازی کنم و کی و با چه سرعتی دیسنت کنم که ابتدای باند یام الان بصورت وجبی با ILS و فقط ارتفاع رو خودم اونم با اتو پایلت تنظیم می کنم

سلام
تو قسمت training آموزش همه ی اینها هست

K!ng of th3 K!ngs
20-02-2014, 14:41
دوست من pmdg که نشد فعلن
تا دی وی دی م بیاد
به قول دوستمون Training هست همه ی اینا ولی با تمیرن و تکرار برای هر هواپیما راحت قلقش بدست میاد .
شما آموزش که توی پست اول م هست رو بخونید اون آموزش بی نظیره

kasra2002
24-02-2014, 19:45
به قول دوستمون Training هست همه ی اینا ولی با تمیرن و تکرار برای هر هواپیما راحت قلقش بدست میاد .
شما آموزش که توی پست اول م هست رو بخونید اون آموزش بی نظیره
ممنون از شما اتفاقا خیلی وقت پیش اونو گرفتم و بعضی صفحه هاشو پرینت کردم بسیار عالیه
فقط یک سری جزییات لازم دارم مثل روشن کردن و کلید های کیبورد و ماوس و جویستیک
برای مثال وقتی میگه در فاصله ان مایلی اازز باندگلاید اسکوپ ر تنظیم کنید بباید بدونم با چه کلید هایی و مثلا چجوری تریم کنم
و اینکه فاصلاه با باند رو چجوری بسنجم کدوم نشانگر فاصله من هست
ممنون میشم ابتدایی راهنماییی کنید

kasra2002
08-03-2014, 13:33
درود بر شما
کل سیمیولیترو از ابتدا دوباره جای دیگه ای از هارد نصب کردم
بالاخره pmdg کار کرد ولی اینبار fs2crew کد اکتیو میخواد و گیر افتادم باز
و اینکه کاری با 737 نمی تونم انجام بدم یعنی بلد نیستم
ممنون میشم کمک کنید

kasra2002
13-03-2014, 11:55
مشکل اضلی من یدا کردن جهت مسیر
در هواپیمای وریجینال خدش یه سیستم دارهکه با شیفت و 3 میاد مسیرو نشون میده و روی اون میرم ام در اینا نمی دونم چجوری باند رو پیدا کنم اصولی

K!ng of th3 K!ngs
14-03-2014, 15:22
دوست عزیز لندینگ و پیدا کردن قلق هواپیما فقط با تمریم و تکرار و انجام مراحل آموزشی میسر میشه این طوری نیست که من بگم لان کار رو بکنید و شما یاد بگیرید.برای کار با 747 یا 737 پی ام دی جی توی یو تیوب سرچ کنید من خودم از اونجا یاد گرفتم چطوری روشن میشه و کلا این جور چیزا.کار با FMS رو هم از آموزش ebicross عزیز یاد گرفتم.
برای پیدا کردن مسیر باید از برج مراقبت کمک بگیرید.
به صورتی که توی FLight Planner مسیر رو انتخاب میکنید و گزینه ی IFR رو میزنید و توی بازی که برید و با دکمه ی ` با برج مراقبت صحبت میکنید.
دیگه بهتون میگه از کدوم باند تیک آف کنید یه هدینگی برید یه ارتفاعی برید و... تا فرودگاه شمارو میبره و در آخر فرود با خودتونه که همون طوری که گفتم با تمرین و تکرار میفهمید چطور یه فرود خوب داشته باشید.در کل آموزش پرواز رو قسمت FMS برای PMDG رو حتما بخونید اگر میتونید پرینتش بگیرید و قدم ه قردم باهاش پیش برید (یه پرواز خودشون از تهران تا مشهد رفتن که شما قدم به قدم پیش برید میفهمید چطوریه)و برای ناوبری با هواپیما های خود FSX هم آموزشی که از آبادان تا بصره هست رو بخونید.
و پیشنهاد میکنم با هواپیما های آسون تر نثل 737 شروع کنید برای لندینگ چون 747 برای من خیلی طول کشید تا بتونم یه فرود بی نقص داشته باشم باهاش