PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Flight Simulator X

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25

robert
11-08-2011, 15:53
بچه ها

یواش یواش وارد شبکه IVAO بشوید
خیلی با حال است
بچه های خونگرمی هم دارد

من که میگم عضو بشن و آموزشها رو اینجا بذارن ولی گوش نمیدن....:41::41:

از دوستانی که با ivao کار کردند میخواستم بدونم اصطلاح confirm information که بعدش alpha یا bravo یا charly و کلماتی از این نظیر بکار میره برای چی هست...؟؟

alamto
11-08-2011, 18:04
سلام آقا من دانلود میکنم یه فایل setup میاد accep میزنم یه کادری میاد 100% پر میکنه دیگه بعدش چیزی نمیاد یا فایل خرابه یا من اشتباه میکنم لطفا راهنماییم کنید

تا اینجاش که درسته - بعدش باید کرک را از حالت زیپ دربیاری با اون رمزی که گذاشتم یک فایل توشه اونو باید به اونجایی که توی فایل راهنما کنار خودش گفته کپی کنی - دیگه کار تمومه
بازی را اجرا کن توی لیست هواپیما ها سه تا 737 میاد و میتونی اونا رو انتخاب کنی مانند سایر هواپیماها

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

از دوستانی که با ivao کار کردند میخواستم بدونم اصطلاح confirm information که بعدش alpha یا bravo یا charly و کلماتی از این نظیر بکار میره برای چی هست...؟؟

سلام دوست عزیز - چند روزی نبودی دلمون گرفت
منم عضو شدم اما هنوز چندتا چیزشو یاد نگرفتم یکیش همین callsign هستش که توی فرم کانت باید وارد کنی با کال ساین الکی واد میشم اونجا توی شبکه پیغام نوشتاری میدن که جناب تابان لطفا کال ساینتو تغییر بده اما هیچکدوم نمیگن به چی تغییر بدم

alamto
12-08-2011, 09:54
سلام دوستان
بلاخره همین حالا اولین گواهینامم رو گرفتم.
راستی گاهی هنگاه پرواز بازی برای چتد لحظه آهسته می شه و اعصاب منو خورو می کنه را ه حلی نداره؟
سیستمم:
ram:2gig
vga:1gig
cpu:2.4ghz

سلام - نوع کارت گرافیکت را مشخص نکردی اما برای ویندوز سون 2 گیگ رم خیلی کمه یعنی 2 گیگ رم برای حداقل اجرای خود سون نیاز هست میتونی بری توی قسمت تنظیمات بازی و ترافیک را کم کنی اینجوری بدون بریده بریده فرود میایی

m.s.f
12-08-2011, 13:54

ATIS : Automatic Terminal Information Service
به ATIS در مکالمات رادیویی میگن Informatin
خوب حالا این چی هست ؟ به طور ساده میگم ----> برای هر فرودگاهی فرکانس خاصی داره که هر نیم ساعت به نیم ساعت اطلاعات آب و هوا و باندهای فعال در اون زمان و ... توسط انسان ولی بصورت ضبط شده Broadcast میشه.
مثلا شما اگه توو مهراباد فرکانس ATIS رو ببندین یه همچین چیزی رو میشنوین :
Mehrabad International Airport Information Delta , 0900Z , Wind 230 10 Kts ,Visibility 1800m , Temp 15 Dew Point 6 , Rwy In Use 29L , و اگه پدیده جوی هم باشه حتما میگه
به این درد میخوره که کنترلر مجبور نیست این همه اطلاعات رو به شما بده.
حالا وقتی میگه Confirm Info. B یعنی آخرین اطلاعات Bravo هست و شما تایید کن که اطلاعات Bravo رو گوش دادی. حالا اگه نیم ساعت یا یه ساعت بعد اطلاعات عوض شد روو اون فرکانس ATIS نام آخرین اطلاعات دوباره با یه حرف دیگه ذکر میشه.
من انشالله تا یه هفته 10 روز دیگه آموزشی سربازیم تموم میشه. در اولین فرصت طریقه ی مکالمات رادیویی رو توو یه مثال مثلا پرواز تهران-مشهد مینویسم.

alamto
12-08-2011, 14:23
ATIS : Automatic Terminal Information Service
به ATIS در مکالمات رادیویی میگن Informatin
خوب حالا این چی هست ؟ به طور ساده میگم ----> برای هر فرودگاهی فرکانس خاصی داره که هر نیم ساعت به نیم ساعت اطلاعات آب و هوا و باندهای فعال در اون زمان و ... توسط انسان ولی بصورت ضبط شده Broadcast میشه.
مثلا شما اگه توو مهراباد فرکانس ATIS رو ببندین یه همچین چیزی رو میشنوین :
Mehrabad International Airport Information Delta , 0900Z , Wind 230 10 Kts ,Visibility 1800m , Temp 15 Dew Point 6 , Rwy In Use 29L , و اگه پدیده جوی هم باشه حتما میگه
به این درد میخوره که کنترلر مجبور نیست این همه اطلاعات رو به شما بده.
حالا وقتی میگه Confirm Info. B یعنی آخرین اطلاعات Bravo هست و شما تایید کن که اطلاعات Bravo رو گوش دادی. حالا اگه نیم ساعت یا یه ساعت بعد اطلاعات عوض شد روو اون فرکانس ATIS نام آخرین اطلاعات دوباره با یه حرف دیگه ذکر میشه.
من انشالله تا یه هفته 10 روز دیگه آموزشی سربازیم تموم میشه. در اولین فرصت طریقه ی مکالمات رادیویی رو توو یه مثال مثلا پرواز تهران-مشهد مینویسم.

انشا ا.. زودتر سربازیت تموم بشه من خیلی وقته منتظر همچین آموزشی بودم در ضمن توی آیوائو در حین پرواز با چه فرکانسی و چه جوری با برج در ارتباط باشیم - فرکانسهای فرودگاه های مختلف را از کجا بیاریم و توی وسط بازی چه جوری اونها را عوض کنیم

B.J.U
12-08-2011, 15:33
آقا شبیه ساز من چرا خراب شده؟
از وقتی هواپیما های جدید به غیر از اینایی که اینجاست ریختم Gaguge بیشتر هواپیما ها از بین رفته و بیشتر هواپیما حتی اونایی که از قبل لودن دیگه درجه ندارن
چرا این طوری شده؟

Harry.Potter
12-08-2011, 16:51
سلام به همه عزیزان چه خبر من خیلی وقته نبودم !!!!!

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

بچه ها پیشنهاد من اینه که یک روم در facebook بزنیم مایلید؟ یا داریم؟:18:

m.s.f
12-08-2011, 17:41
انشا ا.. زودتر سربازیت تموم بشه من خیلی وقته منتظر همچین آموزشی بودم در ضمن توی آیوائو در حین پرواز با چه فرکانسی و چه جوری با برج در ارتباط باشیم - فرکانسهای فرودگاه های مختلف را از کجا بیاریم و توی وسط بازی چه جوری اونها را عوض کنیم

فرکانس ها رو باید توو قسمت COM1 خودت وارد کنی و راه دیگه این هست که توو پنجره Ivap فرکانس رو وارد کنی. البته در ایوائو معمولا کنترلرها زیاد نیستن. مثلا میبینی فقط کنترلر Mehrabad Tower هستش.وقتی در محدوده ی اون هستی فرکانس رو میبندی و وقتی خارج شدی فرکانس Unicom رو میبندی که 122.80 هست و در این حالت مکالمه رادیویی نداری.
فرکانس ها رو میتونی از روو چارتهای پروازی پیدا کنی.
حالا بعدا انشالله کامل توضیح میدم.

رضا جنگنده
12-08-2011, 19:09
سلام
من آموزش صفحه اول رو خوندم.
ولی نمی دونم vor رو روشند درجه تنظیم کنم.
لطفا توضیح بدین.
ممنون.

dihav1359
12-08-2011, 23:10
جناب m.s.f
اگر اشتباه نکنم شما آموزش خلبانی دیده اید چند تا سوال داشتم که به صورت پیام برایتان فرستادم ممنون میشوم جواب بدهید

alamto
13-08-2011, 18:24
بچه ها کسی با x plane 9 پرواز کرده خیلی خیلی باحاله هم گرافیکش هم صداش محشره
من بازیشو دارم اما کرکش را نتونستم گیر بیارم اگه کسی داره لطف کنه که ما هم استفاده کنیم

:5:

alamto
14-08-2011, 10:54
سلام بچه ها کسی موافقه قرار پرواز گروهی را بذاریم با gamespy

kzm.itgroup
14-08-2011, 19:23
I love this aircraft

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B.J.U
14-08-2011, 22:00
4 تا پست دادم کسی جواب نداده
این رو بدم شاید جواب بدن!:
محصولات سایت Flightshop قابل اطمینان هست؟
من میخوام چند تا هواپیما و tools بخرم
بگیرم یا دانلود کنم؟

mehrad66
15-08-2011, 00:54
من Microsoft Flight Simulator نصب کردم ویندوزم هم windows 7 64 bite ازم cd key می خواد کرکی هم که روی سی دی هست ماله windows Xp هستش من چیکار می تونم بکنم؟

B.J.U
15-08-2011, 01:25
باید از صفحه ی اول کرک مخصوص خودشو دانلود کنین

rezahamid69
15-08-2011, 08:35
4 تا پست دادم کسی جواب نداده
این رو بدم شاید جواب بدن!:
محصولات سایت Flightshop قابل اطمینان هست؟
من میخوام چند تا هواپیما و tools بخرم
بگیرم یا دانلود کنم؟

آره عزیز بخر محصولاتش عالیه من که خودم دارم استفاده میکنم حرف نداره ، موفق باشی

amir h1999
15-08-2011, 12:43
سلام
من تازگی دیدم که یک برنامه برای همین برنامه اومده به نامه microsoft flight simulator space shutleکسی این برنامه رو داره؟
چیکار می شه توش کرد؟
ممنون

B.J.U
15-08-2011, 16:39
من 747 ,737 PMDG رو دانلود کردم ولی بلد نیستم اصلا استارت بزنم
میشه آموزش روشن کردن موتور های اینارو بگین؟

rezahamid69
15-08-2011, 17:52
من 747 ,737 PMDG رو دانلود کردم ولی بلد نیستم اصلا استارت بزنم
میشه آموزش روشن کردن موتور های اینارو بگین؟

عزیز این روشن کردن 747 رو من کاملا بلدم 737 رو هم بگی نگی بلدم ولی اینجوری که نمیشه گفت : بقول معروف این قصه سر دراز دارد :31: اگر چیز شکن داری برو طوی یوتوب ویدئوش رو پیدا کن و یاد بگیر اگر هم نه که هر جوری که بخوای من در خدمت هستم :46:

B.J.U
15-08-2011, 20:00
747 رو یاد گرفتم :دی!
بشکن دارم
میرم ببینم چیزی گیرم میاد

rezahamid69
16-08-2011, 09:22
من دانلود کردم هواپیماش عالیه با جزئیات عالی
کرکش هم کامل کار میکنه منتها فایل زیپ شده کرک پرورد میخواد که به زحمت تونستم انو هم گیر بیارم
پسورد فایل زیپ شده کرک by6800ultra

آقا من دانلود کردم نصبش هم کردم داخل سیمولاتور که میرم هواپیما رو انتخاب میکنم یه دوتا run و yes میاد میزنم بعدش ازم سریال میخواد ، باید همین سریال رو وارد کنم یا جریانش چیزه دیگه ایه ؟؟؟؟؟

rezahamid69
16-08-2011, 11:44
یادم رفت بگم اگه رم کامپیوترتون از 4 گیگ کمتره به فکر نصب هواپیما نباشین چون از بازی خارج میشین و سیستم پیغام میده رم کم آورده
سلام من 4 گیگ رم دارم گرافیک منم 1024 هست و سی پی یو 7500 هست ، خلاصه سیستم من حسابی بالاست ولی موقعی که با هزار زحمت رفتم تو بازی همینکه میرم طوی بازی یهو ارور میده

alamto
16-08-2011, 12:42
آقا من دانلود کردم نصبش هم کردم داخل سیمولاتور که میرم هواپیما رو انتخاب میکنم یه دوتا run و yes میاد میزنم بعدش ازم سریال میخواد ، باید همین سریال رو وارد کنم یا جریانش چیزه دیگه ایه ؟؟؟؟؟

اون دو تا ران و یس که میاد مال اینه که بار اوله اجراش میکنی اما پسورد بعدش مال اینکه که فایل کرک شده را در جای خودش کپی نکردی اون پسوردی که گذاشتم برای خارج کردن فایل زیپ شده کرک هستش یک فایل راهنما اونجا هست که بهتون میگه فایل کرک شده را کجا کپی کنید - بعدش همه چیز تمامه از پرواز لذت ببرید

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

سلام من 4 گیگ رم دارم گرافیک منم 1024 هست و سی پی یو 7500 هست ، خلاصه سیستم من حسابی بالاست ولی موقعی که با هزار زحمت رفتم تو بازی همینکه میرم طوی بازی یهو ارور میده

میشه پیغام ارورتون را اینجا بذارین شاید چاره ای داشته باشه

rezahamid69
16-08-2011, 12:55
اون دو تا ران و یس که میاد مال اینه که بار اوله اجراش میکنی اما پسورد بعدش مال اینکه که فایل کرک شده را در جای خودش کپی نکردی اون پسوردی که گذاشتم برای خارج کردن فایل زیپ شده کرک هستش یک فایل راهنما اونجا هست که بهتون میگه فایل کرک شده را کجا کپی کنید - بعدش همه چیز تمامه از پرواز لذت ببرید

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

خوب من کرک رو انجام نداده بودم بزار کرک رو انجام بدم بینم چی میشه ولی کاش من یه دوست تلفنی پایه طوی این انجمن داشتم که هم اون منو راهنمایی کنه هم من راهنماییش کنم چون منم بگی نگی حرفه ای هستم این شماره منه کسی خواست من درخدمتم 09394931500

rezahamid69
16-08-2011, 18:01

سلام ببین دوست من بزار از اول شروع کنیم

شما دوتا فایل گذاشتین فایل اولی که حجمی نداره و درجا دانلود میشه

موقعی که روش کلیک میکنی یه پنجره میاد و به سرعت یه کادری تا %100 رو پر میکنه

بعدش یه کادر دیگه میاد که یا باید accep رو بزنی و یا کنسل

accept رو میزنی دوباره به همون سرعت 100% پر میشه و دیگه بعدش هیچی نمیاد تازه من طوی کامپیوتر منزل چون ویندوز 7 دارم اصلا این فایل شما بالا نمیاد

خوب از فایل اول بگذریم

فایل دوم

فایل دوم رو که کلیک میکنیم حدود 641 مگ میشه دانلودش کردم محتویات فایل هم ( button crack , setup , text ) اینا بودن

براحتی فایل دوم رو نصب کردم رفتم داخل سیمولاتور هواپیمای 737 رو انتخاب کردم یه دوتا run , yes هم زدم بعدش یه کادری اومد که باید سریال وارد میکردم ( ولی من سریالی نداشتم که وارد کنم )

و این رمز by6800ultra این رو باید کجا وارد کنم ؟

در ضمن من خودم اینترنت گشتم و یه کرک پیدا کردم اسمش هم این بود pmdg_Crack_Worked_737NGX و محتویات پوشه هم یه (patch , player ) بود

فایل patch باز میشه ولی player رمز داره و نمیشه extract کنی فقط میتونی نیگاش کنی

داخل فایل player هم حدودا 10 تا پوشه و text و غیره داره

ولی من خودجوش :31: فایل پچ رو ریختم قسمت fsx/pmdg/dll و نصب کردم حالا که نصبش کردم موقعی که داخل سیمولاتور وارد میشم پسورد ازم نمیخواد و حتی میاد بالا ولی به محض اینکه میاد بالا سیمولاتور ریستارت میشه

این بود کل مشکلات من حالا اگه میتونید خواهشا کاملا راهنماییم کنید

alamto
16-08-2011, 18:44
سلام ببین دوست من بزار از اول شروع کنیم
......................................
این بود کل مشکلات من حالا اگه میتونید خواهشا کاملا راهنماییم کنید

دوست عزیز بذار من از اول شروع کنم
1- دو تا فایل را دانلود میکنیم ( یکی از اونا در حالت زیپ شده 641 مگابایت و دیگری 23.6 مگابایت )
که من فکر میکنم شما فایل کرک را ناقص دانلود نموده اید لطفا اگه با حجم های بالا مطابقت ندارد دوباره دانلود کن
2- فایل 641 مگ را از حالت فشرده خارج میکنم ( توجه شود اون فایل کرک که داخل همین پوشه هستش به درد ما نمیخوره شما فایل PMDG 737 NGX را اجرا کن
3- فایل کرک همان 23.6 مگابایت را از حالت فشرده خارج کن در این صورت به یک پسورد نیاز داری اینو by6800ultra وارد کن
4- داخل پوشه کرک دو تا فایل هستش یکی فایل PMDG_737NGX.dll و دیگری فایل Rreadme
5- فایل PMDG_737NGX.dll را در مسیر نصب بازی را درون پوشه Gauges کپی کن چون اگر فایل مشابهی وجود دارد آن روی Replace کلیک کن تا فایل جدید جایگزین شود
6- اکنون بازی را اجرا کن هنگام انتخاب هواپیما برای بار اول yes و Run را بزن

در ضمن ویندوز خودم سون هستش رم 2 گیگ داشتم که بعد از 2 دقیقه از اینکه هواپیما را انتخاب میکردم از بازی خارج میشد اما با اضافه کردن 2 گیگ دیگه رم هیچ مشکلی ندارم - این هواپیما حیرت انگیزه خیلی کیفیتش بالاست و قابل مقایسه با هواپیما های خود بازی نیست

- حدس من اینه که فایل کرک ناقص دانلود شده دوباره دانلودش کن می ارزه به زحمتش

rezahamid69
16-08-2011, 18:55
دوست عزیز بذار من از اول شروع کنم
1- دو تا فایل را دانلود میکنیم ( یکی از اونا در حالت زیپ شده 641 مگابایت و دیگری 23.6 مگابایت )
که من فکر میکنم شما فایل کرک را ناقص دانلود نموده اید لطفا اگه با حجم های بالا مطابقت ندارد دوباره دانلود کن
2- فایل 641 مگ را از حالت فشرده خارج میکنم ( توجه شود اون فایل کرک که داخل همین پوشه هستش به درد ما نمیخوره شما فایل PMDG 737 NGX را اجرا کن
3- فایل کرک همان 23.6 مگابایت را از حالت فشرده خارج کن در این صورت به یک پسورد نیاز داری اینو by6800ultra وارد کن
4- داخل پوشه کرک دو تا فایل هستش یکی فایل PMDG_737NGX.dll و دیگری فایل Rreadme
5- فایل PMDG_737NGX.dll را در مسیر نصب بازی را درون پوشه Gauges کپی کن چون اگر فایل مشابهی وجود دارد آن روی Replace کلیک کن تا فایل جدید جایگزین شود
6- اکنون بازی را اجرا کن هنگام انتخاب هواپیما برای بار اول yes و Run را بزن

در ضمن ویندوز خودم سون هستش رم 2 گیگ داشتم که بعد از 2 دقیقه از اینکه هواپیما را انتخاب میکردم از بازی خارج میشد اما با اضافه کردن 2 گیگ دیگه رم هیچ مشکلی ندارم - این هواپیما حیرت انگیزه خیلی کیفیتش بالاست و قابل مقایسه با هواپیما های خود بازی نیست

- حدس من اینه که فایل کرک ناقص دانلود شده دوباره دانلودش کن می ارزه به زحمتش

عزیز بیا من و شما با هم همکاری کنیم بیا تلفنی با هم بیشتر صحبت کنیم هم یه باب دوستی باز میشه هم میتونیم به هم کمک کنیم من بگی نگی حرفه ای هستم این شماره منه بهم یه تک بده 09394931500

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

عزیز بیا من و شما با هم همکاری کنیم بیا تلفنی با هم بیشتر صحبت کنیم هم یه باب دوستی باز میشه هم میتونیم به هم کمک کنیم من بگی نگی حرفه ای هستم این شماره منه بهم یه تک بده 09394931500
آقا فایل شما فکر کنم برعکسه اون که شما نوشتی کرک من دانلود کردم 641 مگ بود و اون که نوشتی تورنت 21 مگ بود

B.J.U
16-08-2011, 20:38
آقا این FSX دیگه دارم اعصابم رو خو.رد میکنه
وسط پرواز همش هنگ و No Responding میشه
اگه میشه یه راه حل بدید
ممنون

B.J.U
17-08-2011, 03:18
بالاخره من نتونستم حتی این 737 رو استارت بزنم
کسی اگه میتونه یه کمکی بکنه

amir h1999
17-08-2011, 05:45
بالاخره من نتونستم حتی این 737 رو استارت بزنم
کسی اگه میتونه یه کمکی بکنه
737دانلود کردی یا مال خود بازیه؟
من که دانلود کردم دقیقا همین مشکل رودارم!!!
کمک کنید

capitan mohamad
17-08-2011, 09:26
سلام اقایون خلبان
اقا دیگه از این به بعد ما زیاد مزاحمتون میشیم اول از همه از اینجا شروع میکنیم این بازی با همین ورژنو از یه سایت سفارش دادم 14 هزار تومن موضوع قیمتش نیست:
.اول اینکه 4 تا دی و دی 4 تا کجا 2 تا کجا
.بعد یه مشت برنامه امم توشه
.دوبله فارسیه و یه دفترچه اموزش 215 صفحه ای داره
حالا من از شما می خوام برین به این سایت اول ببیند قضیه 4 تا دی و دی بودنش چیه بعد ببینین چه برنامه های کم داره تا من بسم الله بگم شروع کنم دانلود فقط سریع جواب بدین تو رو خدا
بعد از اینکه به سایت رفتین میرین تو قسمت محصولات و فروشگاه که تونوار ابزار سبز رنگه بعد قسمت بازی ها و بعدم قسمت بازی های دوبله فارسی یا فارسی بازش که کنید تو همون صفحه اوله تو رو خدا برسی کنید
ادرس سایته

alamto
17-08-2011, 12:38
سلام اقایون خلبان
اقا دیگه از این به بعد ما زیاد مزاحمتون میشیم اول از همه از اینجا شروع میکنیم این بازی با همین ورژنو از یه سایت سفارش دادم 14 هزار تومن موضوع قیمتش نیست:
.اول اینکه 4 تا دی و دی 4 تا کجا 2 تا کجا
.بعد یه مشت برنامه امم توشه
.دوبله فارسیه و یه دفترچه اموزش 215 صفحه ای داره
حالا من از شما می خوام برین به این سایت اول ببیند قضیه 4 تا دی و دی بودنش چیه بعد ببینین چه برنامه های کم داره تا من بسم الله بگم شروع کنم دانلود فقط سریع جواب بدین تو رو خدا
بعد از اینکه به سایت رفتین میرین تو قسمت محصولات و فروشگاه که تونوار ابزار سبز رنگه بعد قسمت بازی ها و بعدم قسمت بازی های دوبله فارسی یا فارسی بازش که کنید تو همون صفحه اوله تو رو خدا برسی کنید
ادرس سایته

نرم افزار فارسی شده شرکت نوین پنداره - فقط قسمت آموزش خلبانی اون فارسی هستش حدود 55 تا هواپیما اضافی داره که میتونی نصب کنی acc هم داره توی دو وی دی 3 موجوده هواپیماها توی دی وی دی 4
چیزی کم نداره منتهی خودم هم از همین نرم افزار استفاده میکردم اگه می خواهی آنلاین با شبکه آیوائو بازی کنی این نرم افزار مال شرکت نوین پندار یه چیزی کم داره که الان دقیق یادم نیست فکر کنم SDK باشه در هر صورت چون دستکاری شده است بعضی جاها برای نصب افضونه ها مشکل داره در کل من از خیرش گذشتم و همون نسخه اصلی 2 دی وی دی اورجینال را نصب کردم که خیلی ازش راضیم

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

خوب من کرک رو انجام نداده بودم بزار کرک رو انجام بدم بینم چی میشه ولی کاش من یه دوست تلفنی پایه طوی این انجمن داشتم که هم اون منو راهنمایی کنه هم من راهنماییش کنم چون منم بگی نگی حرفه ای هستم این شماره منه کسی خواست من درخدمتم 09394931500

اشکال شرعی داره برادر :11:

B.J.U
17-08-2011, 16:50
اشکال شرعی داره برادر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه اشکالی داره

rezahamid69
17-08-2011, 17:34
نرم افزار فارسی شده شرکت نوین پنداره - فقط قسمت آموزش خلبانی اون فارسی هستش حدود 55 تا هواپیما اضافی داره که میتونی نصب کنی acc هم داره توی دو وی دی 3 موجوده هواپیماها توی دی وی دی 4
چیزی کم نداره منتهی خودم هم از همین نرم افزار استفاده میکردم اگه می خواهی آنلاین با شبکه آیوائو بازی کنی این نرم افزار مال شرکت نوین پندار یه چیزی کم داره که الان دقیق یادم نیست فکر کنم SDK باشه در هر صورت چون دستکاری شده است بعضی جاها برای نصب افضونه ها مشکل داره در کل من از خیرش گذشتم و همون نسخه اصلی 2 دی وی دی اورجینال را نصب کردم که خیلی ازش راضیم

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

اشکال شرعی داره برادر :11:
به قول معروف که میگه ( دختر نباید با پسر دوست بشه اگه شد باهاش خونه خالی نره اگه رفت بوس نده اگه داد آخ جون صلوات ) :39:حالا شده جریان تو آقای alamot بابا یه فایل گذاشتی واسه دانلود اونم چه فایلی بلانسبت بلانسبت مثل ... کیف کردم وقتی دیدم اینو شما گذاشتی هزاران هزار بار با زبان روزه دعات کردم ولی آخرش تو زرد از آب دراومد عزیز من یا نزار یا اگه میزاری تا آخرشو برو :20: عزیز خدمات پس از فروش مگه نداری تو جون رضا بیا و ما رو از تو خماری در بیار یه راهنمایی مردونه کن شاید ما هم بتونیم این 737ngx رو مثل مردم باهاش کار کنیم خداوند فرمود : هرچیزی یه ذکات داره . شما هم که این علم رو داری که چجوری 737ngx رو باید نصب کنیم پس یه صلوات بده و ذکات علم خودتو به من بده ایشالله یک در دنیا 1 میلیون در آخرت ( 09394931500 ) تک بده خودم نوکرتم بهت زنگ میزنم ، من و تو دوستیم :10:

alamto
17-08-2011, 17:43
.........تک بده خودم نوکرتم بهت زنگ میزنم ، من و تو دوستیم :10:

وقتی میگم اشکال شرعی داره همینه دیگه آخه من شدم خدمات قبل از خرید - خدمات پس از فروش - خدمات در حین استفاده درب منزل تمام فامیل - به زنم قول دادم دیگه بخش خدمات با تلفن را حذف کنم . وگرنه اگه داری 500 سکه طلا بده به زنم طلاقش میدم بالای پشت بوم خونتون میخوابم ( خدمات فوری ، حضوری براتون راه اندازی میکنم ) بابت تک دادن با مرام چه فکری کردین در مورد من همینجوری بدون ارائه خدمات تلفنی ماهی 150 هزینه تلفنم شده
تا شب چند تا عکس از بازی میگیرم اینجا میذارم که بدونی من الکی نحوه نصب برنامه را نگفتم - باز هم به خاطر تلفن منو ببخش

rezahamid69
17-08-2011, 17:46
وقتی میگم اشکال شرعی داره همینه دیگه آخه من شدم خدمات قبل از خرید - خدمات پس از فروش - خدمات در حین استفاده درب منزل تمام فامیل - به زنم قول دادم دیگه بخش خدمات با تلفن را حذف کنم . وگرنه اگه داری 500 سکه طلا بده به زنم طلاقش میدم بالای پشت بوم خونتون میخوابم ( خدمات فوری ، حضوری براتون راه اندازی میکنم ) بابت تک دادن با مرام چه فکری کردین در مورد من همینجوری بدون ارائه خدمات تلفنی ماهی 150 هزینه تلفنم شده
تا شب چند تا عکس از بازی میگیرم اینجا میذارم که بدونی من الکی نحوه نصب برنامه را نگفتم - باز هم به خاطر تلفن منو ببخش
خوب عزیز یه کار کن حداقل که میتونی با یاهو بیای بالا که راحتتر با هم گپ بزنیم این آیدی منه :r.bahreyh من همین الان بالا هستم بهم پی ام بده

alamto
17-08-2011, 18:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم از عکس ها

alamto
17-08-2011, 18:17
خوب عزیز یه کار کن حداقل که میتونی با یاهو بیای بالا که راحتتر با هم گپ بزنیم این آیدی منه :r.bahreyh من همین الان بالا هستم بهم پی ام بده

با چت زیاد مشکل ندارم اما برنامه یاهو را ندارم باید دانلود کنم امشب آنلاین میشم
ای دی من paykan_rd

robert
17-08-2011, 18:21

اینم از عکس ها

fmc این هواپیما کار میکنه یا نه...؟؟

rezahamid69
17-08-2011, 18:22
با چت زیاد مشکل ندارم اما برنامه یاهو را ندارم باید دانلود کنم امشب آنلاین میشم
ای دی من paykan_rd
داداش من مگه من میگم شما دور از جون دروغ میگید که این عکسا رو میزارید ولی من یه فکر دیگه میکنم شما آقا جان میخوای حرص منو دربیاری میخوای بیشتر من حرص بخورم که چرا من نصبش نمیتونم بکنم بابا منو اینجا گذاشتی طوی کف حالا اینجوری برام عکس هم میزاری واقعا که بی رحمی من که نمیبخشمت ایشااله که خدا هم نبخشت واقعا طوی کف گذاشتی ما رو

alamto
17-08-2011, 18:23
fmc این هواپیما کار میکنه یا نه...؟؟

چراغش که روشن و خاموش میشه اما من بلد نیستم با FMC کار کنم

rezahamid69
17-08-2011, 18:31
چراغش که روشن و خاموش میشه اما من بلد نیستم با FMC کار کنم
بهت قول میدم که اگر نصبش رو بهم یاد بدی منم کل هواپیما رو بهت یاد میدم من تخصصم boeing 747 و boeing ifly737 هستش کامل بهت یاد میدم

alamto
17-08-2011, 21:35
بهت قول میدم که اگر نصبش رو بهم یاد بدی منم کل هواپیما رو بهت یاد میدم من تخصصم boeing 747 و boeing ifly737 هستش کامل بهت یاد میدم

پس یک روز تعطیل میشینیم با هم ببینیم مشکل از کجاست

dihav1359
17-08-2011, 22:16

دوست عزیز
باید رمت بالای دو گیگ باشد و البته ویندوزت هم سون باشد تا بتواند از رم استفاده کند

rezahamid69
18-08-2011, 08:18
دوست عزیز
باید رمت بالای دو گیگ باشد و البته ویندوزت هم سون باشد تا بتواند از رم استفاده کند
سلام میگم من ویندوز 7 روی سیستم نصب کردم کل اضافه های سیمولاتور رو نصب کردم مثلا boeing 747-400 رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم که boeing 747-8i نصب کنم نمیشه یعنی موقعی که میخوام نصب کنم next اول که میاد اونجا که باید با کرک enable button ,گزینه next رو فعال کنم ، گزینه next فعال میشود ولی به محض اینکه روی اون کلیک میکنم یه error میده و از مرحله نصب خارج میشه اون error هم اینه :

number error : 00x008000cb000
discraption : the system cannot find file location

یه همچین چیزی مینویسه لطفا منو راهنمایی کنید . باتشکر فراوان

alamto
18-08-2011, 16:02
سلام میگم من ویندوز 7 روی سیستم نصب کردم کل اضافه های سیمولاتور رو نصب کردم مثلا boeing 747-400 رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم که boeing 747-8i نصب کنم نمیشه یعنی موقعی که میخوام نصب کنم next اول که میاد اونجا که باید با کرک enable button ,گزینه next رو فعال کنم ، گزینه next فعال میشود ولی به محض اینکه روی اون کلیک میکنم یه error میده و از مرحله نصب خارج میشه اون error هم اینه :

number error : 00x008000cb000
discraption : the system cannot find file location

یه همچین چیزی مینویسه لطفا منو راهنمایی کنید . باتشکر فراوان

البته باید از یک متخصصی نرم افزار سوال کنی و به احتمال 90 درصد ایراد از ویندوزت باشه - شما همه چیزو امتحان کردی امروز پنجشنبه و فردا هم تعطیله بشین از اول وندوز نصب کن این نوع خطا ها معمولا مربوط به خود ویندوز میشه ممکنه به خاطر ویروسی شدن چند فایل از سیستم پاک شده باشه

یک مورد دیگه توی سایت مایکروسافت بری بگری یک چیزهایی دستگیرت میشه
ERROR_NOT_ENOUGH_MEMORY
8 (0x8)
Not enough storage is available to process this command.
کد خطای 8 که فکر کنم شامل سیستم شما هم میشه اینجا گفته فضای کافی برای اجرای پروسه برنامه را ندارد چک کن ببین توی درایوی که ویندوز نصب کردی چقدر فضای خالی داری

amir_0098
18-08-2011, 21:42
آقا این FSX دیگه دارم اعصابم رو خو.رد میکنه
وسط پرواز همش هنگ و No Responding میشه
اگه میشه یه راه حل بدید
ممنون

اگه ویندزد 7 64bit دارین , این مشکلو منم داشتم و فکر نکنم بشه کاریش کرد:41:

alamto
18-08-2011, 22:02
اگه ویندزد 7 64bit دارین , این مشکلو منم داشتم و فکر نکنم بشه کاریش کرد:41:

روی وندوز 64 بیت سون که اصلا فکر نصبش را هم نکن بهترینش سون 32 بیت هست

amir_0098
18-08-2011, 22:11
سلام به همه عزیزان چه خبر من خیلی وقته نبودم !!!!!

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

بچه ها پیشنهاد من اینه که یک روم در facebook بزنیم مایلید؟ یا داریم؟:18:

amir_0098
18-08-2011, 22:29
روی وندوز 64 بیت سون که اصلا فکر نصبش را هم نکن بهترینش سون 32 بیت هست

نه دیگه در اون حد !! من خیلی وقته 7 64bit دارم . هرز چند گاهی به مشکل میخوردم:41:

knazari1
18-08-2011, 22:38
دوستان عزیز لینک دانلود تورنت 737NGX PMDG رو قبلا اینجا گزاشته بودم....

alamto
18-08-2011, 22:40
دوستان عزیز لینک دانلود تورنت 737NGX PMDG رو قبلا اینجا گزاشته بودم....

آقا ما نصب کردم خیلی هم خوشگله ولی میشه بگین چه جوری موتورهای هواپیما روشن میشن

amir_0098
18-08-2011, 22:59
آقا ما نصب کردم خیلی هم خوشگله ولی میشه بگین چه جوری موتورهای هواپیما روشن میشن

تو سایت youtube بگردین , کلیپ های بدرد بخوری پیدا میشه .
اگه کلیپی برای 737 NGX پیدا نکردین , برای 747 PMDG سرچ کنین و کلیپ های خوبی هست و بیس کار یکیه ,
ینی اگه برای 747 کامل یاد گرفتین میتونین 737 رو هم روشن کنین:20:

knazari1
18-08-2011, 23:05
راستش من خودم به دلیل ترافیک اینترنتم بعد از این مدت تازه امشب دارم دانلودش می کنم....
به نظرم باید شبیه 747 PMDG باشه....نیست؟؟؟
البته بهترین راه اینه که از داخل Manual بخونید...

alamto
19-08-2011, 11:49
راستش من خودم به دلیل ترافیک اینترنتم بعد از این مدت تازه امشب دارم دانلودش می کنم....
به نظرم باید شبیه 747 PMDG باشه....نیست؟؟؟
البته بهترین راه اینه که از داخل Manual بخونید...

از manual که خیلی وقت گیره 6 تا منول همراهش هست که هرکدام بالای 100 صفحه دارن نگاه کردم خیلی تخصصی از جرئی ترین کار هواپیما توضح داده من که چیز بدرد بخوری دستگیرم نشد - فکر کردم اونایی که از این هواپیما استفاده کردن بپرسم سریعتر به نتیجه میرسم

moein_nasa
19-08-2011, 12:15
سلام دوستان یه سوال...
من در youtube یک ویدیو مربوط به فرود pmdg 737 ngx دیدم.
جالب این بود که نکانها در این ویدیو خیلی طبیعی بود و در هنگام landing واقعا خیلی طبیعی بود تکان هواپیما...
آیا افزونه ی خاصی داره این تکان واقعی ؟؟؟

amir_0098
19-08-2011, 14:21

how start up engine 737 & 747

alamto
19-08-2011, 14:27
سلام دوستان یه سوال...
من در youtube یک ویدیو مربوط به فرود pmdg 737 ngx دیدم.
جالب این بود که نکانها در این ویدیو خیلی طبیعی بود و در هنگام landing واقعا خیلی طبیعی بود تکان هواپیما...
آیا افزونه ی خاصی داره این تکان واقعی ؟؟؟

اون همین بازی منتهی با یک کارت گرافیک خیلی خفن قبلا یکی از این کارت ها را از دوستم قرض گرفته بودم دو سال پیش 700 هزار اونو خریده بود البته یک پاور قدرتمند هم میخواهد حدود 300 هزار اونوقت بازی کردن با همچین کارت گرافیکی خیلی زیباست

B.J.U
19-08-2011, 18:46
من 747 رو تونستم ولی هرکاری کردم نشد با 737
همین الان بعد از 1 ساعت و.ر رفتن میام
اگه کسی میدونه لطفا قدم به قدم رو بنویسه بهم بگه

rezahamid69
20-08-2011, 08:31
از manual که خیلی وقت گیره 6 تا منول همراهش هست که هرکدام بالای 100 صفحه دارن نگاه کردم خیلی تخصصی از جرئی ترین کار هواپیما توضح داده من که چیز بدرد بخوری دستگیرم نشد - فکر کردم اونایی که از این هواپیما استفاده کردن بپرسم سریعتر به نتیجه میرسم
آقا سلام خسته نباشید ایشالله که عباداتتون مورد مقبول قرار گرفته باشه

آقا من 737ngx رو دیشب روی ویندوز 7 نصب کردم نیومد بالا ولی ویندوز رو کردم سرویس پک 2 میاد بالا ولی داخل کابین pfd و nd اصلا سرعت یا هیدینگ یا غیره رو نشون نمیده یا مثلا mcp اگر اشتباه ننوشته باشم همون قسمت خلبان خودکار این تمامی شمارههاش نیست یعنی فعال نیستن نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید .

rezahamid69
20-08-2011, 08:44
دوستان یه سورپرایز دیدم دلم نیومد اینجا نزارمش :31:
.
.
.
.
.
بویینگ 737 ساخت شرکت PMDG برای FSX !!!!!!!!! که بی صبرانه منتظرش بودیم ... بالاخره روی شبکه تورنت هم اومد!!! :10:

من خودم هنوز دانلود نکردم....از دوستان هرکس نصب کرد نتیجه رو اعلام کنه....
در ضمن این رو هم تست کنین که با 747 خود PMDG سازگاری داره و میشه هر دو رو نصب داشت یا نه؟؟

دانلود تورنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کرک :

آقا جان سلام خسته نباشید ، فکر کنم اشتباهی شده باشه من فایل اول را دانلود میکنم یه فایل setup میاد که حجمش 190 کیلو بایت هستش این که تورنت نیست ، فایل دوم رو دانلود میکنم حجمش 641 کیلو بایت هستش حالا کرک این فایل رو ما از کجا گیر بیاریم عزیز ؟

در ضمن من رفتم خودم سرچ کردم یه فایل پیدا کردم که rar بود داخل فایل 2 تا فایل دیگه بود یکی به اسم patch و یه فایل rar دیگه بود به اسم player که این player خودش شامل چندتا پوشه بود ولی رمز داشت منم رمزشو بلد نبودم تا قبلی که patch رو بزنم که 737ngx نمیومد بالا ولی patch رو که زدم میاد بالا ولی طوی پست قبلی هم گفتم ناقص میاد بالا فکر کنم باید پسورد همین player رو بلد باشم extract کنم و جایی کپیش کنم لطف کنید کمک کنید .

moein_nasa
20-08-2011, 09:45
سلام.
دوستان آیا افزونه ای رو سراغ دارید که اسفالت باند فرود رو طبیعی تر کنه؟
فقط باند فرود.
نرم افزار rex خیلی کلی هست و ترافیک من برای دانلودش مناسب نیست :41:

meys34
20-08-2011, 14:46
نمیدونم دقت کردین یا نه که تورنت Fokker 100 همه رو سر کار گذاشته:2::2::5::5:

Fokker.70-100.Multi3-Bamboocha رو میگم!

این خود تورنته

بعد از 1.12GB دانلود یه فایل iso توش داره ؛ داخل اون هم دوتا فایل نصبی داره برای FSX و fs9
+ یه سری فایل Extra و repaint و فیلم تبلیغاتی Flight1 و ...

+ یه فایل بیخودی (231873.1) که فقط حجم دانلودو زیاد می کنه که بگی به به چقدر خوبه این تورنت!!؟؟!!؟؟!

+ فایل setup که ویروسی هست ( میگی نه نگاه کن )

یعنی برای Fsx که یه فایل نصبی 290mb ( آدرسش اینه "bam-fokker70100.iso\Fokker\Setup-FSX.exe")
یه تورنت 1 گیگی دانلود کردیم :9::9:

B.J.U
20-08-2011, 16:50
اگه واقعا اینه که نزارم دان بشه
!
امشب میخواستم دانلود کنم ولی ...

gta6767
21-08-2011, 00:02
سلام من امروز این بازی را گرفتم نسخه ی فارسیه با صدای گویندان ایرانی خیلی چرته من هم اولین بارم هست دارم این بازی را میکنم ببخشد این بازی آپدیتی چیزی نداره؟

rezahamid69
21-08-2011, 08:16
سلام من امروز این بازی را گرفتم نسخه ی فارسیه با صدای گویندان ایرانی خیلی چرته من هم اولین بارم هست دارم این بازی را میکنم ببخشد این بازی آپدیتی چیزی نداره؟
من حدودا 4 ساله این شبیه ساز رو دارم روش کار میکنم ولی دیگه کم کم دارم میفهمم خیلی چرته هر روز یه چیزیشه یا خودش نصب نمیشه یا اضافه شونده هاش نصب نمیشه یا اررو بیخود میده دیگه شورشو در آورده اعصابمو بدجوری خورد کرده مثلا تا دیروز داشتم با بوئینگ 747 کار میکردم امروز رفتم دیدم نمیاد بالا من که دارم کم کم ناامید میشم فکر کنم بخوام هم از فعالیت طوی تاپیک صرف نظر کنم هم دیگه شبیه ساز رو حذف کنم

درضمن یه وقت خیال نکنید سیستمم پایینه نه سیستم من فول فول هستش

moein_nasa
21-08-2011, 08:32
سلام.
من امروز داشتم با پسر داییم چت میکردم که بهم گفت ورژن جدید Flight Simulator رو دید ؟؟؟ :18:

گفتم شاید با XPlan اشتباه گرفته گفت نههههه :19:

یه سرچ تو youtube زدم دیدم انگار راست میگه و Microsoft ورژن جدید داده به اسم Microsoft Flight

شما یه نگاه بندازید شاید ما خیالاتی شدیم :41:

---------- Post added at 08:32 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

البته Microsoft Flight Simulator 2011

rezahamid69
21-08-2011, 08:32
سلام.
من امروز داشتم با پسر داییم چت میکردم که بهم گفت ورژن جدید Flight Simulator رو دید ؟؟؟ :18:

گفتم شاید با XPlan اشتباه گرفته گفت نههههه :19:

یه سرچ تو youtube زدم دیدم انگار راست میگه و Microsoft ورژن جدید داده به اسم Microsoft Flight

شما یه نگاه بندازید شاید ما خیالاتی شدیم :41:
مگه این قبلیا چه گلی به سرمون زدن که بعدیش بخواد بیاد داداش این شبیه ساز کاملا اعصابمو بهم ریخته کاملا

moein_nasa
21-08-2011, 08:39
من ویدیو هاشو دیدم به نظر واقعا با X غیر قابل مقایسه هست.

از REX هم یه چیزی اونور تره...

من که بی صبرانه منتظرم که بیاد و بخرمش :8:

capitan mohamad
21-08-2011, 08:59
تا نسخه جديد برسه ما پير شديم
آقا يه لينك دانلود و يه لينك خريد اينترنتى accelerator pack اگه درست نوشته باشم ميزاريد
در مورد اين نسخه جديدم اطلاعات تكميلى بزاريد

alamto
21-08-2011, 09:39
من حدودا 4 ساله این شبیه ساز رو دارم روش کار میکنم ولی دیگه کم کم دارم میفهمم خیلی چرته هر روز یه چیزیشه یا خودش نصب نمیشه یا اضافه شونده هاش نصب نمیشه یا اررو بیخود میده دیگه شورشو در آورده اعصابمو بدجوری خورد کرده مثلا تا دیروز داشتم با بوئینگ 747 کار میکردم امروز رفتم دیدم نمیاد بالا من که دارم کم کم ناامید میشم فکر کنم بخوام هم از فعالیت طوی تاپیک صرف نظر کنم هم دیگه شبیه ساز رو حذف کنم

درضمن یه وقت خیال نکنید سیستمم پایینه نه سیستم من فول فول هستش

مگه از روی جنازه من رد بشی بذارم بری - پس چرا این اشکالاتی که میگین برای من پیش نمیاد :31:
یک سری افضونه برای ویندوز دارم که بعد از اینکه هر بار ویندوزم را نصب میکنم همیشه اونا رو اول نصب میکنم بعدش با خیال راحت هر برنامه ای بدون مشکل نصب میشه توی مجموعه DVD های کینگ هستش یک پوشه به اسم Runtime بعدش با خیال راحت هر برنامه ای نصب میشه یک روز لیستشو میذارم اینجا بتونین از اینترنت سرچ کنید و روی سیستم خودتون نصب کنید

mohsen_rkh
22-08-2011, 21:58
دوستان من رو دسکتاپم ویندوز XP دارم و چندین سال هست که FSX رو روش اجرا می کنم. اما روی لپ تاپم که سیستم عاملش Win 7 64bit هست بعد از نصب اجرا نمیشه. کسی میتونه کمکم کنه؟

amir_0098
23-08-2011, 10:16
دوستان من رو دسکتاپم ویندوز XP دارم و چندین سال هست که FSX رو روش اجرا می کنم. اما روی لپ تاپم که سیستم عاملش Win 7 64bit هست بعد از نصب اجرا نمیشه. کسی میتونه کمکم کنه؟

شما سوالتون خیلی کلی پرسیدین . مثلا به ارور خاصی برمیخوربن ؟
من win 7 64bit دارم و خیلی مشکل ندارم:20:

B.J.U
23-08-2011, 14:13
منم 64 بیت دارم ولی راحت حتی از این تا استانبول رفتم کرش نکرده
فایلی که صفحه ی اول هست رو بریزید تو C/Windows/System32

mohsen_rkh
23-08-2011, 16:37
شما سوالتون خیلی کلی پرسیدین . مثلا به ارور خاصی برمیخوربن ؟
من win 7 64bit دارم و خیلی مشکل ندارم:20:
بله حق با شماست. خیر هیچ اروری نشون داده نمیشه فقط روی Spash Screen قفل می کنه و اجرا نمیشه و بدون End Process هم نمیشه از شرش خلاص شد.

منم 64 بیت دارم ولی راحت حتی از این تا استانبول رفتم کرش نکرده
فایلی که صفحه ی اول هست رو بریزید تو C/Windows/System32
منظورتون این فایل هست؟

ویرایش: مشکلم حل شد. از هر دوی شما ممنونم دوستان عزیز. مشکل از کارت گرافیک بود که حلش کردم. بازم ممنونم.

capitan mohamad
23-08-2011, 17:08
كسى نمى خواد جواب سوال مارو بده
بابا ما جديديارو در يابيد

rezahamid69
24-08-2011, 11:23
مگه از روی جنازه من رد بشی بذارم بری - پس چرا این اشکالاتی که میگین برای من پیش نمیاد :31:
یک سری افضونه برای ویندوز دارم که بعد از اینکه هر بار ویندوزم را نصب میکنم همیشه اونا رو اول نصب میکنم بعدش با خیال راحت هر برنامه ای بدون مشکل نصب میشه توی مجموعه DVD های کینگ هستش یک پوشه به اسم Runtime بعدش با خیال راحت هر برنامه ای نصب میشه یک روز لیستشو میذارم اینجا بتونین از اینترنت سرچ کنید و روی سیستم خودتون نصب کنید
اگه خیلی راست میگی بیا مردونه راهنماییم کن من فقط الان با 737 ifly میتونم بپرم نه میتونم بوئینگ 400-747 رو نصب کنم و نه میتونم 8-747 رو نصب کنم تازه از همه مهمتر نمیتونم 737ngx رو هم نصب کنم داغون شدم یکی به دادم برسه

amir_0098
24-08-2011, 14:15
اگه خیلی راست میگی بیا مردونه راهنماییم کن من فقط الان با 737 ifly میتونم بپرم نه میتونم بوئینگ 400-747 رو نصب کنم و نه میتونم 8-747 رو نصب کنم تازه از همه مهمتر نمیتونم 737ngx رو هم نصب کنم داغون شدم یکی به دادم برسه

شما یه اطلاعات کلی از سیستمت بده . windows ,ram , graphic , cpu
من ifly737 رو ندارم اما PMDG 747 &737 ngx رو هردوشون رو نصب دارم .
دقیقا کجا به مشکل برمیخورین ؟

alamto
24-08-2011, 15:02

سلام - اگه اینترنت با سرعت 256 یا 512 داری برنامه team viwer 5 نصب کن اینجوری من از خونه میتونم به کامپیوترت وصل بشم او از اینجا بتونم براتون نصبش کنم - خودت هم پشت کامپیوترت نگاه کن ببین مشکل از کجا بوده
وقتی برنامه تیم ویور را نصب کردی اینجا خبرم کن تا کار را شروع کنیم

alamto
24-08-2011, 15:13
کسی میدونه توی بعضی از این فرودگاه ها ماشین هایی که به چرخ جلو هواپیما می چسبند و اونو جابجا میکنن چه جوری کار میکنن یعنی به چه کلیدی شروع به کار میکنن

amir_0098
24-08-2011, 20:14
کسی میدونه توی بعضی از این فرودگاه ها ماشین هایی که به چرخ جلو هواپیما می چسبند و اونو جابجا میکنن چه جوری کار میکنن یعنی به چه کلیدی شروع به کار میکنن

shift + p
با 1 و 2 هم turn میکنن

moein_nasa
24-08-2011, 20:15
این ماشینها برای push back هستند

یعنی برای به عقب بردن هواپیما

و در زمانی که در گیت هستید با کلیدهای ترکیبی Shift+P عمل push back انجام میشود.

alamto
24-08-2011, 22:07
shift + p
با 1 و 2 هم turn میکنن

دست گلت درد نکنه

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

این ماشینها برای push back هستند

یعنی برای به عقب بردن هواپیما

و در زمانی که در گیت هستید با کلیدهای ترکیبی Shift+P عمل push back انجام میشود.

ممنون از لطفت

rezahamid69
25-08-2011, 08:40
شما یه اطلاعات کلی از سیستمت بده . windows ,ram , graphic , cpu
من ifly737 رو ندارم اما PMDG 747 &737 ngx رو هردوشون رو نصب دارم .
دقیقا کجا به مشکل برمیخورین ؟
دست شما درد نکنه این مشخصات سیستم منه :
cpu:7500
ram:4gg
vag:1024
windows : 7 64bt
در ضمن مثلا من قبلا 400-747 و نسخه i8-747 رو نصب میکردم و باهاش کار هم کردم ولی ویندوزمو که عوض کردم دیگه error میده مثلا 400-747 یا نصب نمیشه یا اگر نصب شد از فایل dll پیغام خطا میگیره یا اگر از dll خطا نگیره نمایشگرهاش کار نمیکنه سیاه میشه یا مثلا با هزار بار نصب و حذف کردن 400-747 موقعی که نصب شد آپدیتش هم که نصب کردم حالا میخوام 747-8i رو نصب کنم دیگه حالا اونم نصب نمیشه دقیقا اول مرحله نصب اونجا که باید با برنامه enable button اون next رو فعال کنی یه error میده که دوستان گفتن از ویندوزته منم ویندوز ایکس پی نصب کردم همین error رو داد ویندوز 7 نصب کردم همین error رو داد حالا هم که ویندوز 64bt 7 نصب کردم باز هم همین error رو میده .

بعدش میریم سراغ 737ngx
دوست عزیزمون دو فایل در صفحه 549 برای دانلود گذاشتند فایل اولی رو گفتند خود تورنت فایل هست و فایل بعدی هم گفتند که کرک فایل هست و بقول دوستان فایل اولی باید 21 مگ باشد من که دانلود میکردم نه یک بار هزار بار که دانلود کردم 190 کیلو بایت بیشتر نبود فایل دوم که به اسم کرک بود رو دانلود کردم 641 مگ بود ولی هیچ کرکی نداشت روی ویندوز xp هواپیما رو میاره بالا ولی نمایشگرهای nd , pfd , ... همشون غیر فعالند منظورم اینه که یعنی مثلا nd هیدینگ رو نشون نمیده عداد رو نداره مثلا 30 درجه یا 020 درجه اثلا هیچ عددی رو نشون نمیده روی ویندوز 7 هم که نصب میکنم به محض اینکه وارد شبیه ساز میشم یعنی جایی که داخل هواپیما رو نشون درجا error میده و از شبیه ساز و کلا از برنامه خارج میشه

عزیزان بیاین به من کمک کنید بخدا اگر من بودم کمکتون میکردم

هم برنامه ها رو اجرا کردم ولی باز هم خطا میده run administratorدر ضمن من با

capitan mohamad
25-08-2011, 10:54
بابا جواب سوال ما چى شد مى خوام تا سفارش ما نرسيده همه چى دانلود کرده باشم خريدم از سايت خودمون بوده هنوز نرسيده
جواب ما رو هم بدين بد نيست

moein_nasa
25-08-2011, 12:20
دوست عزیزم سلام.
من هم قبلا pmdg 747-400 8i رو نصب کرده بودم. فکر کنم 2 سال پیش...
این error که شما میگی یا بهتون گفتند به هیچ عنوان برای ویندوز نیست. در نصب مدل 8i با pmdg 747-400 معمولی یک تفاوتی هست.
بعد از فعال کردن enable button و زدن next باید قبل از آن در یک بخشهایی از ویندوز یک آدرس سرور معرفی کنید که با زدن next و وصل بودن به اینترنت بدون error به مرحله ی بعد برید... اما تقریبا از 1 سال پیش اون سرور از بین رفت و دیگه جدیدا نمیشه 8i رو نصب کرد. من به شخصه از امروز میگردم و سعی میکنم این مشکل رو حل کنم و برای شما هم طریقه ی نصب رو بذارم اگه موفق شدم.

در مورد pmdg 737ngx هم هنوز دانلود نکردمش وگرنه حتما اگه کمکی از دستم بر میومد انجام میدادم.

alamto
25-08-2011, 14:07

بعدش میریم سراغ 737ngx
دوست عزیزمون دو فایل در صفحه 549 برای دانلود گذاشتند فایل اولی رو گفتند خود تورنت فایل هست و فایل بعدی هم گفتند که کرک فایل هست و بقول دوستان فایل اولی باید 21 مگ باشد من که دانلود میکردم نه یک بار هزار بار که دانلود کردم 190 کیلو بایت بیشتر نبود فایل دوم که به اسم کرک بود رو دانلود کردم 641 مگ بود و

در اینجا متاسفانه شما توضیح کامل ندادین مثلا cpu7500 اینتل هستش یا amd چند هسته ای در هر صورت برای این بازی سیستم خیلی قوی لازم نداره اما مدل کارت گرافیک خیلی مهمه چون خودم با 4 نوع کارت گرافیک امتحانش کردم که خیلی تاسیر داره توی بازی
مرحله دوم دانلود فایل کرک هستش که میگین چند بار دانلود کردین 21 مگ نیست من سعی میکنم فایل کرک را جایی آپلود کنم و لینکشو بهتون بدم تا دوباره دانلود کنین - شاید به خاطر فایل کرک باشه نشانگرها و بیساری از قسمت های هواپیما کامل دیده نمیشن تا امشب حتما فایل را آپلود میکنم
اگر هم بتونید برنامه team viwer 5 را نصب کنید میتونم یک نگاهی به سیستمت بندازم شاید مشکلت زودتر حل بشه غیر از این دیگه راهی سراغ ندارم

alamto
25-08-2011, 14:17
لینک دانلود تیم ویور نسخه پرتابل

alamto
25-08-2011, 14:30
اینم از کرک هواپیما 737 PMDG

توی این سایت برات اپلود کردم پسوردش را هم برداشتم

mohsen_rkh
25-08-2011, 15:47
دوستان SP1 و SP2 و Acceleration Pack رو از کجا باید دانلود کنم؟
کسی لینک داره؟

moein_nasa
25-08-2011, 17:53
دوستان همونطور که گفتم برای نصب PMDG 747-400X -8i Expansion Pack باید در قسمت
windows\system32\drives\etc باید یک آدرس وارد شه که 1 سالی هست غیر فعال شده این آدرس و جواب نمیده...
اگه کسی راهی برای نصب PMDG 747-400X -8i Expansion Pack سراغ داره لطفا بگه

مرسی...

rezahamid69
25-08-2011, 18:32
آقا من از همه شما ممنونم واقعا بهم انرژی مثبت دادید که دیدم اینهمه دوستان خوب دارم که به فکر مشکل من هستند خیلی خیلی دوستتون دارم

rezahamid69
25-08-2011, 18:52
اینم از کرک هواپیما 737 PMDG

توی این سایت برات اپلود کردم پسوردش را هم برداشتم

آقا جان من بسیار بسیار شرمنده ام ولی این لینک خرابه یعنی اصلا دانلود نمیشه اگر برات مشکلی نداره و وقتشو داشتی فایلو برام email بزن

r.bahreyh@hotmail.com

capitan mohamad
25-08-2011, 20:04
دوستان SP1 و SP2 و Acceleration Pack رو از کجا باید دانلود کنم؟
کسی لینک داره؟
دوست عزيز من سه روزه اين سوال پرسيدم گويا كسى دوست نداره جواب مارو بده
دوستان يكى ديگم اين سوال پرسيد جون هركى ميپرستيد جواب بدين
اين محدوديت ما بعد چند پست برداشته ميشه
فردا پروفايلم درست ميشه
اميدوارم شبيه سازم تا شنبه برسه 4 روز تو کفم

alamto
25-08-2011, 21:57
آقا جان من بسیار بسیار شرمنده ام ولی این لینک خرابه یعنی اصلا دانلود نمیشه اگر برات مشکلی نداره و وقتشو داشتی فایلو برام email بزن

r.bahreyh@hotmail.com

براتون فرستادم :11:

mohsen_rkh
25-08-2011, 22:25

r.bahreyh@hotmail.com

شما از همینجا دانلود کنید:

amir_0098
25-08-2011, 22:29
فردا پروفايلم درست ميشه

دوست عزیز اگه تا الان جوابی برای شما نیومده , اینو به حساب بی معرفتی بچه ها نذار .
من خودم برای شما حدود 50 صفحه رو تو همین انجمن چک کردم ولی پیداش نکردم .:41:
بعد رفتم سراغ google . اونجا لینک تورنت پیدا کردم ولی هرکاری کردم این p30world نذاشت لینک رو بذارم .
شما تو google سرچ کن پیدا میکنی اما فقط تورنت دانلود کن . FSX ACCELERATOR PACK

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

در ضمن مثلا من قبلا 400-747 و نسخه i8-747 رو نصب میکردم و باهاش کار هم کردم ولی ویندوزمو که عوض کردم دیگه error میده مثلا 400-747 یا نصب نمیشه یا اگر نصب شد از فایل dll پیغام خطا میگیره یا اگر از dll خطا نگیره نمایشگرهاش کار نمیکنه سیاه میشه یا مثلا با هزار بار نصب و حذف کردن 400-747 موقعی که نصب شد آپدیتش هم که نصب کردم حالا میخوام 747-8i رو نصب کنم دیگه حالا اونم نصب نمیشه دقیقا اول مرحله نصب اونجا که باید با برنامه enable button اون next رو فعال کنی یه error میده که دوستان گفتن از ویندوزته منم ویندوز ایکس پی نصب کردم همین error رو داد ویندوز 7 نصب کردم همین error رو داد حالا هم که ویندوز 64bt 7 نصب کردم باز هم همین error رو میده .

بعدش میریم سراغ 737ngx
دوست عزیزمون دو فایل در صفحه 549 برای دانلود گذاشتند فایل اولی رو گفتند خود تورنت فایل هست و فایل بعدی هم گفتند که کرک فایل هست و بقول دوستان فایل اولی باید 21 مگ باشد من که دانلود میکردم نه یک بار هزار بار که دانلود کردم 190 کیلو بایت بیشتر نبود فایل دوم که به اسم کرک بود رو دانلود کردم 641 مگ بود ولی هیچ کرکی نداشت روی ویندوز xp هواپیما رو میاره بالا ولی نمایشگرهای nd , pfd , ... همشون غیر فعالند منظورم اینه که یعنی مثلا nd هیدینگ رو نشون نمیده عداد رو نداره مثلا 30 درجه یا 020 درجه اثلا هیچ عددی رو نشون نمیده روی ویندوز 7 هم که نصب میکنم به محض اینکه وارد شبیه ساز میشم یعنی جایی که داخل هواپیما رو نشون درجا error میده و از شبیه ساز و کلا از برنامه خارج میشه

عزیزان بیاین به من کمک کنید بخدا اگر من بودم کمکتون میکردم

هم برنامه ها رو اجرا کردم ولی باز هم خطا میده run administratorدر ضمن من با

شما ACC دارین یا SP1 & 2 ?
چون منم WIN7 64bit دارم و مشکلی ندارم , پس باید مشکل از FSX باشه :41:
من با این سیستم کار میکنم
CPU : intel core i7 2GH
RAM : 6
graphic : 1 GB nvidia

amir_0098
25-08-2011, 22:39
این لینک دانلود هیچ مشکلی نداره :

اینم کرک :

شما فقط کد امنیتی رو درست وارد کنین !!

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

این enable button تو نصب 747 لازم شد اما برای 737 لازک نشد !!!!
این پپسوورد by6800ultra اصلا لازم نشد!!!!

alamto
25-08-2011, 22:58

برادر خودتون تونستین این هواپیما را روشن کنین من هرچی یوتوب و غیره بود گشتم اکثرا مال 2004 بود با این کمی فرق میکرد - من نتونستم روشنش کنم
اگه کسی بلده مراحل رو به ترتیب اینجا بنویسه تا بقیه استفاده کنن

mohsen_rkh
26-08-2011, 01:27
فردا پروفايلم درست ميشه

دوست عزیز اگه تا الان جوابی برای شما نیومده , اینو به حساب بی معرفتی بچه ها نذار .
من خودم برای شما حدود 50 صفحه رو تو همین انجمن چک کردم ولی پیداش نکردم .:41:
بعد رفتم سراغ google . اونجا لینک تورنت پیدا کردم ولی هرکاری کردم این p30world نذاشت لینک رو بذارم .
شما تو google سرچ کن پیدا میکنی اما فقط تورنت دانلود کن . FSX ACCELERATOR PACK
آقا من یه جا پیدا کردم؛ تورنت هم نیست. (حجم کل: 2.43 گیگابایت) :

این هم لیست همه ی پارت ها به تفکیک (14 پارت، شامل 13 پارت 190 مگابایتی+ 1 پارت 20 مگابایتی)

نکته مهم: نسخه اسپانیایی؛ فقط بر روی Flight Simulator X اسپانیایی نصب میشود.

mohsen_rkh
26-08-2011, 04:33
دوستان Acceleration Pack شامل SP1 و SP2 هم هست یا اونا جدا باید نصب بشن؟

alamto
26-08-2011, 08:42
دوستان Acceleration Pack شامل SP1 و SP2 هم هست یا اونا جدا باید نصب بشن؟

اگه Acceleration Pack را نصب کنی نیازی به سرویس پک ها نیست

capitan mohamad
26-08-2011, 17:42
اقا خیلی ممنون شرمنده ولی ما شماهار بی معرفت فرض نکردیم داداش
ولی لامصب چقدر سنگینه رو سی دی های این بازی که از همین سایت عرضه میشه نیست این pack

capitan mohamad
26-08-2011, 18:33
آقا این برنامه My Traffic X که تو صفحه اول هستش پارت 3 فیلتره چه خاکی به سرم بریزم
پارت یک و دوشو فیلتر کردم بقیه شم امتحان کردم دیدم درسته فقط قسمت سومش فیلتره کمک کنید تورو خدا

mohsen_rkh
26-08-2011, 23:27
آقا این برنامه My Traffic X که تو صفحه اول هستش پارت 3 فیلتره چه خاکی به سرم بریزم
پارت یک و دوشو فیلتر کردم بقیه شم امتحان کردم دیدم درسته فقط قسمت سومش فیلتره کمک کنید تورو خدا

آقا من همین الان امتحان کردم فیلتر نیست که. مگه منظورتون همین فایل نیست؟

با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

moein_nasa
27-08-2011, 00:26
سلام

دوستان این pmdg 737ngx چطوری روشن میشه؟

من نصبش کردم :46: آقا پیشنهاد میکنم دانلودش کنید

من که تا نیم ساعت اول فقط محو اینهمه دقت در طراحی بودم :18:

alamto
27-08-2011, 07:14
سلام

دوستان این pmdg 737ngx چطوری روشن میشه؟

من نصبش کردم :46: آقا پیشنهاد میکنم دانلودش کنید

من که تا نیم ساعت اول فقط محو اینهمه دقت در طراحی بودم :18:

درد دلمون یکی هواپیما به این زیبایی تا حالا ندیدم واسه روشن کردنش یک چیزایی پیدا کردم اینجا میزارم بقیه هم کمک کنن تا بتونیم زودتر روشنش کنیم - این هواپیما باید عین نمونه واقعیش روشن بشه به ترتیب
- Battery ON
- StandBy Power ON
- APU Start
- APU Power ON
- Fuel Pumps ON
- Flight Control ON
- Window Heat & Probes ON
- Hudraulic Pumps Electric 1 & 2 ON
- L Pack ON (Value Auto)
- R Pack ON (Value Auto)
- Fans Both ON
- Light ON
- Emergency Light Armed
- Passenger Signs ON
- Program FMC
- Set Autopilot
- Test Tcas
- Test Flight Control
- ?????????
- Engine 2 Starter GRD
- N1 2.5% Fuel Flow ON
-برای موتور یک هم تکرار شود از استارت موتور
- Generator 1&2 ON
- APU OFF
- Engine 1&2 Bleed ON

اگه کسی امتحان کرد و جواب گرفت ما را هم بی خبر......

capitan mohamad
27-08-2011, 08:29
آقا من همین الان امتحان کردم فیلتر نیست که. مگه منظورتون همین فایل نیست؟

با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه.
همین لينک که گذاشتين باز ميشه ولى بعد كه رو دانلود ميزنم اون چند ثانيه رو صبر ميكنم حالا يه لينك مياد به اسم download now
كه وقتى روش میزنى بايد دانلود شروع شه ولى این فيلتره

capitan mohamad
27-08-2011, 12:25
لینك درسته شرمنده از راهنمايتان ممنون
راستى اين سفارش سايت شما چند روزه مياد كف کرديم امروزم نيمد بابا پيادم از رشت اومده بود الان رسيده بود نطنز پيش ما

moein_nasa
27-08-2011, 12:55
شما این کارهارو کردید روشن شد ؟

من در youtube یک وبدیو به اسم FSX PMDG 737 NGX Engine Start-Up دیدم که مراحل کامل روشن کردن رو نشون میداد
اما یکم گیج کننده بود و من سعی کردم دقیقا همون کارهارو انجام بدم اما اما هیچ اتفاقی نیوفتاد...
شایدم من اشتباه کردم جایی رو... :41:

amir_0098
27-08-2011, 14:43
لینك درسته شرمنده از راهنمايتان ممنون
راستى اين سفارش سايت شما چند روزه مياد كف کرديم امروزم نيمد بابا پيادم از رشت اومده بود الان رسيده بود نطنز پيش ما

چرا اینترنتی خریدین ؟ راحت گیر میاد:20:
از چه سایتی گرفتین ؟

amir_0098
27-08-2011, 14:48
شما این کارهارو کردید روشن شد ؟

من در youtube یک وبدیو به اسم FSX PMDG 737 NGX Engine Start-Up دیدم که مراحل کامل روشن کردن رو نشون میداد
اما یکم گیج کننده بود و من سعی کردم دقیقا همون کارهارو انجام بدم اما اما هیچ اتفاقی نیوفتاد...
شایدم من اشتباه کردم جایی رو... :41:

بچه ها حالا چه اصراریه که خودتون روشنس کنین :13:
اول که لود میشه کامل روشن هست . به نظر من شما اول باهاش کامل پرواز کنین , بعد که کامل راه افتادین بیاین رو روشن کردنش:20:

alamto
27-08-2011, 15:06
بچه ها حالا چه اصراریه که خودتون روشنس کنین :13:
اول که لود میشه کامل روشن هست . به نظر من شما اول باهاش کامل پرواز کنین , بعد که کامل راه افتادین بیاین رو روشن کردنش:20:

امیر دلبندم اگه موقع لود شدن روشن بود که مشکلی نداشتیم - تازه بعد از اینکه هواپیما را از تو لیست انتخاب میکنی 18 ثانیه طول میکشه که اجازه بده با هواپیما ور بری

moein_nasa
27-08-2011, 18:58
آره دقیقا 18 ثانیه طول میکشه تا بشه باهاش کار کرد...

البته مانیتور ها و خیلی از کلیدها هم روشن هستند و یه صداهایی هم داره هواپیما همچین خاموش خاموشم نیست...

اما موتورها کاملا وایستاده هستند. یعنی خاموش.

عجیب اسسسسسسسسست

golabi2
27-08-2011, 20:51
دوستان فوکر100 ایرلاین های داخلی رو نداره!؟

amir_0098
27-08-2011, 23:45
امیر دلبندم اگه موقع لود شدن روشن بود که مشکلی نداشتیم - تازه بعد از اینکه هواپیما را از تو لیست انتخاب میکنی 18 ثانیه طول میکشه که اجازه بده با هواپیما ور بری

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
اون 20 ثانیه رو که آره , طول میکشه !
اما وقتی میاد بالا کاملا آماده هست !1:20::13::5:
الان یه فیلم خودم ضبط کردم که چطوری روشنش کنین:20: الان با dial up کانکت ام . فردا براتون آپ میکنم:10:
خیلی هم سخت نبود:27::27::27:

amir_0098
27-08-2011, 23:53
دوستان فوکر100 ایرلاین های داخلی رو نداره!؟

digital aviation fokker 100 داره . البت رو خودش نیست , باید دانلود کنین:20:

moein_nasa
28-08-2011, 03:05
دوستان یه چیزی...
من هرچی ویدیو برای آموزش روشن کردن 737 ngx دیدم یا از اول هواپیما به طور کامل خاموشه یا اینکه
فقط مانیتورهاش روشنه...

من وقتی وارد هواپیما میشم بعد 18 ثانیه بیشتر دکمه های بالای سر خلبان که on هست اما موتورها روشن نیست...
همه رو هم که off میکنم بازم هیچ اتفاقی نمیفته یعنی حتی خاموش هم نمیشه !!!
در هر حال تمام کارهایی رو هم که در ویدیو ها دیدم انجام میدم اما انگار نه انگار...

دوستان من قبلا برای pmdg 747 فایل save شده ی خاموشی کامل هواپیما رو دانلود کرده بودم و هر وقت وارد میشدم هواپیما کاملا خاموش بود. برای 737 ngx همچین فایلی نیست کارمون راحت شه ؟؟؟

golabi2
28-08-2011, 05:34
digital aviation fokker 100 داره . البت رو خودش نیست , باید دانلود کنین:20:
این که گفتی نسخه خاصیه؟!منم میخوام دانلودکنم خب!

B.J.U
28-08-2011, 05:41
دوستان یه چیزی...
من هرچی ویدیو برای آموزش روشن کردن 737 ngx دیدم یا از اول هواپیما به طور کامل خاموشه یا اینکه
فقط مانیتورهاش روشنه...

من وقتی وارد هواپیما میشم بعد 18 ثانیه بیشتر دکمه های بالای سر خلبان که on هست اما موتورها روشن نیست...
همه رو هم که off میکنم بازم هیچ اتفاقی نمیفته یعنی حتی خاموش هم نمیشه !!!
در هر حال تمام کارهایی رو هم که در ویدیو ها دیدم انجام میدم اما انگار نه انگار...

دوستان من قبلا برای pmdg 747 فایل save شده ی خاموشی کامل هواپیما رو دانلود کرده بودم و هر وقت وارد میشدم هواپیما کاملا خاموش بود. برای 737 ngx همچین فایلی نیست کارمون راحت شه ؟؟؟
من از توی FMC رفتم شد

amir_0098
28-08-2011, 10:42
here you are :
how start 737 NGX engin .
recorded by myself:31:

moein_nasa
28-08-2011, 13:26
آقا من متوجه شدم کجای کار ایراد داشت :31:

اشتباه من اونجایی بود که میزدم هواپیما از سر باند شروع به کار کنه :31:

اگه از گیت یا fuel box یا حالا پارکینگی جایی شروع به کار کنم هواپیما کاملا روشن هست و مشکلی هم نداره :46:

در یک وبدیو که از youtube دانلود کردم خاموش و روشن کردن کامل هواپیما رو هم یاد گرفتم. خیلی هم اصولی یاد میده

انگار خود طرف خلبانه :5:

هوراااااااااااااااااااااا اااااااااااااا

moein_nasa
28-08-2011, 13:45
راستی یه چیز دیگه :

من اول کرک جداگانه ی pmdg 737 ngx رو دانلود کردم که 90 مگابایت این حدودا بود. (البته بعد Extract)

حالا یک patch پیدا کردم 105 کیلوبایت که همون کارو میکنه و با 2 تا آنتی وبروس هم چکش کردم که...

براتون آپلود کردم که اون 90 مگابایتی رو دانلود نکنید 1 ساعت :46:

alamto
28-08-2011, 14:05

اگه از گیت یا fuel box یا حالا پارکینگی جایی شروع به کار کنم هواپیما کاملا روشن هست و مشکلی هم نداره :46:

در یک وبدیو که از youtube دانلود کردم خاموش و روشن کردن کامل هواپیما رو هم یاد گرفتم. خیلی هم اصولی یاد میده

سلام میتونی وقتی هواپیما روشنه سیو کنی و لینکشو اینجا بذاری تا ما هم استفاده کنیم

capitan mohamad
28-08-2011, 17:18
چرا اینترنتی خریدین ؟ راحت گیر میاد:20:
از چه سایتی گرفتین ؟
از همين پى 30 ورلد خودمون
شهرمون قحطى

amir_0098
28-08-2011, 17:56
بچه ها , از این manual های 737 حتما اینو بخونین :
PMDG-737NGX-Introduction
:20:
این کلیپی که گرفتم خوب بود ؟ بدرد می خورد ؟

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

سلام میتونی وقتی هواپیما روشنه سیو کنی و لینکشو اینجا بذاری تا ما هم استفاده کنیم

B.J.U
28-08-2011, 23:27
ایول عالی بود
تونستم استارت بزنم!(مگه ماشینه که استارت بزنم؟ :دی)

alamto
29-08-2011, 00:28
بچه ها , از این manual های 737 حتما اینو بخونین :
PMDG-737NGX-Introduction
:20:
این کلیپی که گرفتم خوب بود ؟ بدرد می خورد ؟

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

کار شما که عالیه بخصوص بابت ویدئو - اما نمیدونم چرافایل های سیو شده کار نکردن یعنی اونا را کنار بقیه فایل های سیو شده کپی میکنم اما لود را که میزنم اینا رو نشون نمیده
اما بابت ویدئو - هواپیمای شما کاملا خاموش بود وقتی باطری زاروشن میکنی اونوقت چند تا از چراغ ها روشن میشن اما مال من از همون ول فرق میکنه - چه وری هواپیما کامل خاموشش کنم و طبق فایل ویدئو شما به ترتیب عمل کنم

B.J.U
29-08-2011, 01:43
کار شما که عالیه بخصوص بابت ویدئو - اما نمیدونم چرافایل های سیو شده کار نکردن یعنی اونا را کنار بقیه فایل های سیو شده کپی میکنم اما لود را که میزنم اینا رو نشون نمیده
اما بابت ویدئو - هواپیمای شما کاملا خاموش بود وقتی باطری زاروشن میکنی اونوقت چند تا از چراغ ها روشن میشن اما مال من از همون ول فرق میکنه - چه وری هواپیما کامل خاموشش کنم و طبق فایل ویدئو شما به ترتیب عمل کنم
از توی FMC توی PMDG Option دکمه ی Load Pannel بعد Cold and Dark رو بزنید و کلید Exec رو بزنید تا Cold and Dark بشه

capitan mohamad
29-08-2011, 09:00
آقا بالاخره رسيد حالا بايد صبر کنم تا ساعت 1 شه مغازه رو ببندم برم
يه سوال كليدى الان اگه من نصبش كنم بعد يه مدتaccelerator pack رو روش نصب كنم اشکالى داره

amir_0098
29-08-2011, 10:38
آقا بالاخره رسيد حالا بايد صبر کنم تا ساعت 1 شه مغازه رو ببندم برم
يه سوال كليدى الان اگه من نصبش كنم بعد يه مدتaccelerator pack رو روش نصب كنم اشکالى داره

آره , چراکه نه (به قول ندامون) D: شما آموزش های شبیه ساز رو بگذرون , بعد هر موقع راه افتادی ACC نصب کن ویرایش : این آره ینی مشکل نداره

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

همون جور که مهدی عزیز گفت , باید از FMC این کارا رو بکنی . PMDG تو نسخه های قبلی یه منو به اون بالای صفحه اضافه کرده بود که از اونجا کنترل میشد این کارا اما تو 737 همه option هارو , آورده تو FMC . برای همین گفتم PMDG-737NGX-Introduction رو حتما بخونین

capitan mohamad
29-08-2011, 11:31
اقامرسی
راستی در مورد کنکورتم به خودت سخت نگیر من امسال کنکوری بودم وای چه سال خوبی بود هیییییییییییییییی

capitan mohamad
29-08-2011, 17:02
بالاخره نصبش کردم دوتا درسامم گزروندم چه حالى ميده
لينك اين 3 تا رو تو صفحه اول چك كنيد خبرشو بهم بدين فکر كنم خرابه follow me,tehran pack,3d shakwave light

B.J.U
29-08-2011, 19:21
اصلا فکر نمی کردم 737 اینقدر حال میده
کاشکی PMDG تمام هواپیما های بازی رو دوباره طراحی میکرد
یا توی همین Microsoft Flight یه همکاری بکنه
خیلی خوب میشد

robert
29-08-2011, 19:43
اصلا فکر نمی کردم 737 اینقدر حال میده
کاشکی PMDG تمام هواپیما های بازی رو دوباره طراحی میکرد
یا توی همین Microsoft Flight یه همکاری بکنه
خیلی خوب میشد

لینک دانلود همین 737 که میگید خیلی حال میده رو لطف میکنید تا ما هم یه خورده حال کنیم...؟؟:31::11:

mohsen_rkh
29-08-2011, 20:47
دوستان لطفاً کمکم کنید اشکم داره درمیاد! 2.43 گیگابایت Acceleration Pack دانلود کردم ولی نصب نمیشه!
زبانش اسپانیایی هست و فقط میگه نصب شروع نشد، به راهنما یا سایت پشتیبانی مراجعه کنید! :41: چکار کنم؟

alamto
29-08-2011, 21:15
از توی FMC توی PMDG Option دکمه ی Load Pannel بعد Cold and Dark رو بزنید و کلید Exec رو بزنید تا Cold and Dark بشه

این کار انجام شد هواپیما به طور کامل خاموش شد اما نمیدونم چرا وقتی میزنی باطری را روشن کنی هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی توی همون مرحله اول میمونم

B.J.U
29-08-2011, 22:55
لینک دانلود همین 737 که میگید خیلی حال میده رو لطف میکنید تا ما هم یه خورده حال کنیم...؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم پچ(فکر کنم کرک مشکل داره ولی پچ سالمه چون با کرک نتونستم استارت بزنم ولی با پچ شد)

اگه پسورد خواست by6800ultra
با تشکر از knazari1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و moein_nasa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان لطفاً کمکم کنید اشکم داره درمیاد! 2.43 گیگابایت Acceleration Pack دانلود کردم ولی نصب نمیشه!
زبانش اسپانیایی هست و فقط میگه نصب شروع نشد، به راهنما یا سایت پشتیبانی مراجعه کنید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چکار کنم؟
FSX نصب هست؟
جای خالی برای نصبش دارید؟
اگه اره فایل خرابه
اگه بخواید میتونید بخریدش اگه خواستید بگید آدرس رو بدم

این کار انجام شد هواپیما به طور کامل خاموش شد اما نمیدونم چرا وقتی میزنی باطری را روشن کنی هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی توی همون مرحله اول میمونم
باطری و STBY Power رو روشن کنید و تنظیمات FMC رو انجام بدیدی تا Allign بشه و نمایشگر ها روشن میشن

mohsen_rkh
30-08-2011, 03:07
FSX نصب هست؟
جای خالی برای نصبش دارید؟
اگه اره فایل خرابه
اگه بخواید میتونید بخریدش اگه خواستید بگید آدرس رو بدم

بله نصب هست. بله 83 گیگ خالی دارم رو اون درایو. مطمئنید فایل خرابه؟
آدرس بفرمایید.

B.J.U
30-08-2011, 07:20
بله نصب هست. بله 83 گیگ خالی دارم رو اون درایو. مطمئنید فایل خرابه؟
آدرس بفرمایید. خوب اگه اسپانیایی نوشته نمیشه فهمید دقیقا چشه
البته میتونید برید جایی که تورنت را دانلود کردید ببینید بقیه ی کاربرا توی Comment ها چی گفتن شاید یه راه حلی باشه اگه انگلیسی تون ضعیفه میتونید لینک رو به من بدید تا من یه نگاهی بندازم
به هر حال من از اینجا خریدم

robert
30-08-2011, 09:24
سلام

من اون 737 رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا پنلش غیر فعاله...

چیکار کنم درست بشه...؟؟

B.J.U
30-08-2011, 11:10
پچ رو ریختی؟
اگه با پچ نشد کرک رو امتحان کن همین 2-3 صفحه پیش هست

alamto
30-08-2011, 11:26
سلام

من اون 737 رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا پنلش غیر فعاله...

چیکار کنم درست بشه...؟؟

اگه هیچ یک از دکمه هاش کار نمیکنه مربوط به رم سیستمت میشه باید 4 گیگ رم داشته باشی

mohsen_rkh
30-08-2011, 12:58
خوب اگه اسپانیایی نوشته نمیشه فهمید دقیقا چشه
البته میتونید برید جایی که تورنت را دانلود کردید ببینید بقیه ی کاربرا توی Comment ها چی گفتن شاید یه راه حلی باشه اگه انگلیسی تون ضعیفه میتونید لینک رو به من بدید تا من یه نگاهی بندازم
به هر حال من از اینجا خریدم

اتفاقاً با Google Translate ترجمه اش کردم؛ متنش دقیقاً همونی هست که خدمتتون عرض کردم. لینک تورنت نیست، لینک MediaFire هست. جایی هم واسه کامنت من ندیدم چون مستقیماً از MediaFire دانلود کردم و از جایی به مدیافایر ارجاع داده نشدم.

alamto
30-08-2011, 13:54

اینم پچ(فکر کنم کرک مشکل داره ولی پچ سالمه چون با کرک نتونستم استارت بزنم ولی با پچ شد)

اگه پسورد خواست by6800ultra

باطری و STBY Power رو روشن کنید و تنظیمات FMC رو انجام بدیدی تا Allign بشه و نمایشگر ها روشن میشن

قربونتون برم همین پچ را که گذاشتی من دانلود کردم وقتی رفتم توی بازی هواپیما را انتخاب کردم روشن روشن بود
حالا فقط یک چیز مونده تنظیم کردن فاصله مبدا و مقصد با FMC کسی از دوستان اگر اطلاعی داره آموزشش را اینجا بذاره دیگه تمکیل میشه

robert
30-08-2011, 14:51
اگه هیچ یک از دکمه هاش کار نمیکنه مربوط به رم سیستمت میشه باید 4 گیگ رم داشته باشی

نه ... رمم دو گیگ هستش...

حالا چه ربطی داره آخه...؟؟ چطور 744 با دو گیگ جواب میده..؟؟

moein_nasa
30-08-2011, 15:11
من هم فکر میکنم باید رم حداقل 4 گیگ باشه برای 737 ngx
چون تو سایت pmdg هم در تبلیغات این هواپیما رو سیستم 64 بیتی تاکید شده که خوب
کاملا معلوم هست چرا (برای پشتیبانی از رم 4 گیگ یا بالاتر برای اجرا)
حتی در یک قسمت به نصب بودم ACC pack در اجرای این هواپیما تاکید شده بود...

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

راستی دوستان خواهش میکنم اگه کسی این FSX Booster رو داره برای ما هم بذاره

من 2 روز پیش نسخه ی 3 یعنی آخرین ورژن FSX Booster رو با حجم 10 . 15 مگابایت اگه اشتباه نکنم دانلود کردم

اما متاسفانه سریال نامبر میخواد :41:

هرچی هم گشتم تورنت این برنامه پیدا نمیشه که نمیشه...

جدا چقدر چقدر بددددد

alamto
30-08-2011, 15:12

این هواپیما کیفیتش خیلی بالاست - من هم همین هواپیما را رو سیستم با دو گیگ رم نصب کردم ( سیستم اداره ) که از نظر cpu و گرافیک از سیستم خونه خیلی قویتره ولی دو گیگ رم داره دقیقا همین مشکل شما را داره ولی روی سیستم خونه با بعد از اینکه به 4 گیگ ارتقا دادم مشکلم حل شد
یک مورد دیگه اینکه ویندوز من 7 نسخه 32 بیتی

B.J.U
30-08-2011, 16:20
اتفاقاً با Google Translate ترجمه اش کردم؛ متنش دقیقاً همونی هست که خدمتتون عرض کردم. لینک تورنت نیست، لینک MediaFire هست. جایی هم واسه کامنت من ندیدم چون مستقیماً از MediaFire دانلود کردم و از جایی به مدیافایر ارجاع داده نشدم.
خوب ارور خاصی با شماره ی خاصی نمیده؟
اگه نه میتوندی بازی رو از اون لینک بخرید

قربونتون برم همین پچ را که گذاشتی من دانلود کردم وقتی رفتم توی بازی هواپیما را انتخاب کردم روشن روشن بود
حالا فقط یک چیز مونده تنظیم کردن فاصله مبدا و مقصد با FMC کسی از دوستان اگر اطلاعی داره آموزشش را اینجا بذاره دیگه تمکیل میشه
فکر کنم مقاله ای که ebicross عزیز گذاشته خوب باشه
البته پچ رو من نزاشتم فکر کنم یکی دیگه گذاشته بود

خوب 744 فرق داره منم با 747 همیشه 60 فریم میگیرم ولی با 738 یا 739 حدود 40 یا 30 فریم میده خیلی سنگین ساختنش رم هم یه 2 گیگ دیگه زیر 30 تومن گیر میاری خودت هم میتونی ببندی

moein_nasa
30-08-2011, 18:37
البته اگه cpu سیستم عامل 64 بیت رو ساپرت کنه مسلما خیلی از سیستم عامل 32 بیت بهتره.

چون تمام توان سخت افزار رو به کار میگیره مخصوصا رم

آقا از دوستان کسی این FSX Booster رو نداره ؟؟؟

moein_nasa
30-08-2011, 20:12
دوستان میخوام یک game booster بهتون معرفی کنم تووووووووووووپ

انقدر دنبال این game booster های مختلف بودم که بهترینش رو گیر آورم :5:

این booster به شما در معرفی آپدیت درایورهای سخت افزاریتون هم کمک میکنه و آخرین درایور رو بهتون معرفی میکنه.

من که در اجرای FSX خیلی ازش جواب گرفتم.

این هم لینک برای دانلود با حجم 4.64 MB

mohsen_rkh
30-08-2011, 21:21
خوب ارور خاصی با شماره ی خاصی نمیده؟
اگه نه میتوندی بازی رو از اون لینک بخرید
این Error رو میده:

meys34
30-08-2011, 23:07
این Error رو میده:

متن:

ترجمه:

:21::21::21:بیابید پرتقال فروش را!!!!!!!!!

moein_nasa
31-08-2011, 03:15
شما در Extract فایل دانلود... ( چون فکر کنم چند پارت جدا از هم بوده)
اشتباه نکردی؟؟؟ فایل دانلود سالم Extract میشه؟ یا به هم وصل میشه؟

amir_0098
31-08-2011, 07:53
نمیدونم چرا نمیشه لینک تورنت بزارم ؟!؟!؟!؟

یه فایل txt هست که لینک درست ACCELERATOR هست

mohsen_rkh
31-08-2011, 13:02
متن:

ترجمه:

:21::21::21:بیابید پرتقال فروش را!!!!!!!!!

خیلی ممنونم دوست عزیز. من با ترجمه اش مشکلی نداشتم، با استفاده از Google Translate راحت ترجمه شد مشکلم طریقه ی حل کردن این Error هست!

mohsen_rkh
31-08-2011, 13:22
شما در Extract فایل دانلود... ( چون فکر کنم چند پارت جدا از هم بوده)
اشتباه نکردی؟؟؟ فایل دانلود سالم Extract میشه؟ یا به هم وصل میشه؟
مشکلم با اون Error حل شد؛ یک بار سیستم رو Restore کردم به چند روز قبل مشکل حل شد. پارت ها هم درست Extract شده بودن. اما الان مشکلم اینه که برنامه میگه برای نصب Acceleration Pack اسپانیول باید خود Flight Simulator هم اسپانیول باشه! راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟ ( به جز نصب کردن نسخه ی اسپانیول FSX یا نسخه انگلیسی Acceleration Pack)

واقعاً ممنونم دوست گرامی. اگر مشکلم با همین فایل حل نشد حتماً از لینکی شما لطف کردید آدرس دادید استفاده می کنم. خیلی متشکرم.

meys34
01-09-2011, 11:00
خیلی ممنونم دوست عزیز. من با ترجمه اش مشکلی نداشتم، با استفاده از Google Translate راحت ترجمه شد مشکلم طریقه ی حل کردن این Error هست!

آره خوب من هم که اسپانیایی بلد نیستم:5: منم با گوگل ترجمه کردم کار شما راحت شه:10::10:
به هر حال ... تاپیک رو منحرف نکنیم:8::8:

دوستان میخوام یک game booster بهتون معرفی کنم تووووووووووووپ

انقدر دنبال این game booster های مختلف بودم که بهترینش رو گیر آورم :5:

این booster به شما در معرفی آپدیت درایورهای سخت افزاریتون هم کمک میکنه و آخرین درایور رو بهتون معرفی میکنه.

من که در اجرای FSX خیلی ازش جواب گرفتم.

این هم لینک برای دانلود با حجم 4.64 MB

این بوستر هم خیلی جواب میده امتحان کنید مثل من بهش باور پیدا میکنید
قبل از استفاده بعضی وقتا هواپیما تو زمین میرفت:2: ... الان دیگه خیلی زود کرش میکنه:27::27::27:
FSP خیلی بهتر شده ... دستت درست:40::40:

B.J.U
01-09-2011, 14:51
این PMDG فقط 737 و 747 داره؟چیزای دیگه نداره؟

amir_0098
01-09-2011, 22:56
این PMDG فقط 737 و 747 داره؟چیزای دیگه نداره؟

amir_91
02-09-2011, 18:58
وقتی fsx رو اجرا میکنم تصویر خیلی کوچیکه یعنی حدود نصف مانیتور...بکگراند مشخصه!...رزولوشن رو هم عوض کردم ولی تغییری نکرد...مشکل چیه؟!چجوری حل میشه؟.....ویندوز 7

moein_nasa
02-09-2011, 19:46
وقتی که در شبیه ساز هستید دکمه ی Alt رو بزنید تا منو در بالای صفحه ظاهر شود
و در قسمت View گزینه ی Fullscrean رو انتخواب کنید.

amir_0098
02-09-2011, 23:12
breaking news :
بچه هایی که میخوان ‍پرواز آنلاین برن , بیان facebook و پیج ivao و flight simulator .
هم آموزش و هم قرار پروازی میزارن

B.J.U
03-09-2011, 17:11
سلام
کسی که آموزش خالانی دیده اگه میشه این هارو برای من توضیح بده
چون من فقط ازشون استفاده میکنم مثلا وقتی دارم 747 رو استارت میزنم اصلا نیمدونم مثلا R PACK یا Bleed چیه فقط ازشون استفاده میکنم
لطفا کسی اینارو توضیح بده و آقای ابی کراس هم بزارن توی آموزششون
Mixture
Bleeds
R-L Pack
Yaw Dumper
APU
Stanby Power
engeen generators
Fuel boost pumps
Hyd Pumps
فعلا همین ها یادم میاد
اگه چیز دیگه ای هم هست اگه میشه بگید

amir_0098
03-09-2011, 22:10
سلام
کسی که آموزش خالانی دیده اگه میشه این هارو برای من توضیح بده
چون من فقط ازشون استفاده میکنم مثلا وقتی دارم 747 رو استارت میزنم اصلا نیمدونم مثلا R PACK یا Bleed چیه فقط ازشون استفاده میکنم
لطفا کسی اینارو توضیح بده و آقای ابی کراس هم بزارن توی آموزششون
Mixture
Bleeds
R-L Pack
Yaw Dumper
APU
Stanby Power
engeen generators
Fuel boost pumps
Hyd Pumps
فعلا همین ها یادم میاد
اگه چیز دیگه ای هم هست اگه میشه بگید

شما اگه زبانت خوبه , برو تو اون manual های737 اونی که حدود 1000صفحه هست رو سرچ کنین . کامل آموزش داده . with picture

اگر هم خوب نیست بیاین اینجا بپرسین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد میاریمشون اینجا تا بچه ها استفاده کنن .

mohsen_rkh
04-09-2011, 20:53

فایل رو دانلود کردم دوست عزیز. به راحتی نصب شد و هیچ گونه اشکالی نداره. امکاناتی که بهش اضافه شده واقعاً جذاب هست؛ خصوصاً هواپیماهای جدیدی که اضافه شدن.
به دوستان گرامی ای که میخوان Acceleration Pack رو دانلود کنن توصیه می کنم که از این لینک استفاده کنن و همچنین توصیه می کنم ابتدا لینک رو مستقیم کنن بعد دانلود کنن.

capitan mohamad
05-09-2011, 08:38
سلام
يه سوال ميگم من که در حال آموزش ديدنم وقتى كه با مربى پرواز رو هوام بايد از كجا بفهمم كه كاراى كه گفته رو درست انجام دادم ؟
آخر هر گواهينامه امتحان نميگيره؟
بعد راستى با دسته که بازى ميكنم موقع اوج گرفتن و پيچیدن واينا خيلى تيز یعنى یه کوچولو که روش میزنی حدود ده درجه هواپیما جابجا میشه میشه حساسیتشو کم کرد اگه میشه راهنمایی کنید

robert
05-09-2011, 09:09

این هواپیما کیفیتش خیلی بالاست - من هم همین هواپیما را رو سیستم با دو گیگ رم نصب کردم ( سیستم اداره ) که از نظر cpu و گرافیک از سیستم خونه خیلی قویتره ولی دو گیگ رم داره دقیقا همین مشکل شما را داره ولی روی سیستم خونه با بعد از اینکه به 4 گیگ ارتقا دادم مشکلم حل شد
یک مورد دیگه اینکه ویندوز من 7 نسخه 32 بیتی

من دیروز رفتم و 29 تومن دادم و دو گیگ رم دیگه خریدم و رو سیستم گذاشتم ولی بازهم با 737 مشکل دارم. حالا چیکار کنم...؟؟

من 737 و 747 که هردو مال pmdg هستند رو باهم نصب کردم... این مشکلی ایجاد نمیکنه...؟؟

mohsen_rkh
05-09-2011, 12:05
سلام
يه سوال ميگم من که در حال آموزش ديدنم وقتى كه با مربى پرواز رو هوام بايد از كجا بفهمم كه كاراى كه گفته رو درست انجام دادم ؟
آخر هر گواهينامه امتحان نميگيره؟
بعد راستى با دسته که بازى ميكنم موقع اوج گرفتن و پيچیدن واينا خيلى تيز یعنى یه کوچولو که روش میزنی حدود ده درجه هواپیما جابجا میشه میشه حساسیتشو کم کرد اگه میشه راهنمایی کنید
خوب اگر عمل خاصی رو از شما میخواد ابتدا به رنگ سبز نشون میده، اگر عمل نکنید رنگش عوضش میشه و اگر باز هم بعد از تغییر رنگ عمل نکنید رنگ متن قرمز میشه.
در پایان هر دوره (نه هر درس) هم از شما امتحان میگیره و اگر موفق بشید، بهتون گواهینامه اون دوره رو میده.
در مورد دسته هم امکان کاهش حساسیت وجود داره؛ شما وارد Settings بشید بعد وارد Controls بشید و از اونجا Sensitivity رو کاهش بدید.

capitan mohamad
05-09-2011, 19:47
حاجى دمش گرم اولين گواهينامه رو گرفتم حيف پرينتر نداشتم
اين گواهينامه جاى ديگه ذخيره میشه

alamto
06-09-2011, 11:13
من دیروز رفتم و 29 تومن دادم و دو گیگ رم دیگه خریدم و رو سیستم گذاشتم ولی بازهم با 737 مشکل دارم. حالا چیکار کنم...؟؟

من 737 و 747 که هردو مال pmdg هستند رو باهم نصب کردم... این مشکلی ایجاد نمیکنه...؟؟

ممکنه ایراد از جای دیگه باشه میتونی بری توی کنترل پنل ویندوز و اون قسمتی که به سیستم شما رنک میده ببینی چه امتیازی به کارت گرافیک میده و همینطور سی پی یو و رم
برای من سی پی یو 7.5 - رم 7.3 کارت گرافیک 6

mohsen_rkh
06-09-2011, 23:09
حاجى دمش گرم اولين گواهينامه رو گرفتم حيف پرينتر نداشتم
اين گواهينامه جاى ديگه ذخيره میشه
خوب میتونستید به عنوان فایل PDF پرینت کنید بعداً ببرید بیرون روی کاغذ پرینت بگیرید که گواهینامه تون رو از دست نداده باشید.

B.J.U
07-09-2011, 19:24
چرا من وقتی با PMDG 737 NG یه پرواز انجام میدم بعد از اینکه میخوام بیام توی منوی اصلی نرم افزار کرش میکنه؟
شما هم این مشکل رو دارین؟
سیستم قوی هم دارم و 4 گیگ رم و سی پی یو 4 هسته ای
اگه ندارید بگین از کجا دانلود کردین شاید مال من خراب باشه

mac_world
07-09-2011, 22:11
سلام
بعد از خوندن پست اول خیلی علاقه مند شدم به این بازی( البته خیلی بیشتر از بازی هست)
میخوام بدونم آخرین ورزن بازی ماله کی هست (چه سالی) و ار کجا میشه تهیه کرد
بعد انگار بعضی ها ترجمه فارسی هست آره ؟ خوبه ؟ خوب ترجمه شده؟
و آیا کاور جدید ترین ورزن اینه
لطفا اطلاعات لازم بدید منم به مشا بپیوندم :دی
مرسی

dihav1359
07-09-2011, 22:33
ممکنه ایراد از جای دیگه باشه میتونی بری توی کنترل پنل ویندوز و اون قسمتی که به سیستم شما رنک میده ببینی چه امتیازی به کارت گرافیک میده و همینطور سی پی یو و رم
برای من سی پی یو 7.5 - رم 7.3 کارت گرافیک 6

دوست عزیز
کارت گرافیکت چیست
میخوام کارت گرافیکی بخرم که همه تنظیمات را روی ultra بزارم و با 737 ngx فزیم ریت بالای 20 بگیرم البته خیلی زیاد هم هزینه نکنم

B.J.U
07-09-2011, 22:51
سلام
بعد از خوندن پست اول خیلی علاقه مند شدم به این بازی( البته خیلی بیشتر از بازی هست)
میخوام بدونم آخرین ورزن بازی ماله کی هست (چه سالی) و ار کجا میشه تهیه کرد
بعد انگار بعضی ها ترجمه فارسی هست آره ؟ خوبه ؟ خوب ترجمه شده؟
و آیا کاور جدید ترین ورزن اینه

اخرین ورژنش مال سال 2006 هست ولی گرافیکش در حد بازی های امروزی هست
از خود سایت پی سی ورلد میتونید تهیه کنید ولی accel رو باید از یه جای دیگه بخرید
بله اون نسخه آخرین ورژنش هست مه با accel کاملتر میشه
ترجمه ی فارسیش پیشنهاد نمیشه به دلایال زیر
1-قیمت زیاد(15000 تومان)
2-دستکاری شده
3-عدم امکان نصب Patch -Add-on
4-در واقعیت خلبان ها با زبال انگلیسی صحبت میکنن و شما اصطلاحات رو متوجه نمیشهید (مثلا به جای Flaps میگن باله یا هرچیزی)
-----------------------------------------
اگه بازی رو خریدید حتما حتما آوزش های صفحه ی اول رو دانلود کنین

میخوام کارت گرافیکی بخرم که همه تنظیمات را روی ultra بزارم و با 737 ngx فزیم ریت بالای 20 بگیرم البته خیلی زیاد هم هزینه نکنم

من که همه چیزم الان ultra هستش ولی ترافیک رو کم کردم و light bloom رو هم off کردم ولی با همینت pmdg بیرون کابین 53 فریم ولی توی کاببین 23 فریم میگیرم با کارت gainward gts 450 با قیمت 150 تومن

capitan mohamad
09-09-2011, 22:06
آقا تو قسمت ناوبرى با vor وقتى مربى حرفاشو ميزنه اون بالا مینويسه you're too far left چيكار بايد بكنم تا رد شه هركارى ميكنم نميشه

dihav1359
10-09-2011, 22:03
آقا تو قسمت ناوبرى با vor وقتى مربى حرفاشو ميزنه اون بالا مینويسه you're too far left چيكار بايد بكنم تا رد شه هركارى ميكنم نميشه

آقا جسارتا کمی باید انگلیسی خودتان را تقویت کنید اینجوری تو این شبیه ساز به جایی نمیرسید

به این معنی است که از هدینگ مورد نظر خیلی به چپ منحرف شدید

capitan mohamad
11-09-2011, 09:24
دستت درد نكنه اينقدرم ديگه چيز نيستیم
قسنگ رو هدینگم هستم بازم اینو ميگه

arash1348
12-09-2011, 09:08
سلام...

براي ريست كردن حركت يوك، وقتي كه با ماووس هواپيما رو هدايت مي كنيم، چه كليدي را بايد بزنيم؟ ...مثلا يوك در موقعيت ده درجه تيك آف, و پانزده درجه به چپ قرار داشته و ما مي خواهيم سريعا با زدن يك كليد، يوك رو در صفر درجه قرار دهيم، اون چه كليدي است؟

سپاس

meyn
12-09-2011, 14:25
سلام. من این سیمولیتور رو دارم ولی با اینکه سیستمم خوبه ولی خیلی افت فریم داره. من هم مجبور شدم پاکش کنم. جدیدا مایکروسافت داره یه سیمولیتور جدید میسازه بنام Microsoft Flight. خدا کنه مشکل رو FSX نداشته باشه.

B.J.U
13-09-2011, 01:19
با کلید 5 در حالتی که num Lock آف هست میشه
---------------------------------------
احتمالا سیستن شما ضعیفه وگر نه نباید مشکلی داشته باشه
مشخصاتش رو بزارید
+نسخه ی جدید میدونید در چه موقعی میاد؟

meyn
13-09-2011, 04:34
سیستمم یه لپ تاپ Sony Vaio مدل VPCEA35FG هست. به نظرم سیستم خوبیه اما FSX روش جواب نمیده.
تاریخ انتشارش هنوز اعلام نشده ولی شما میتونی اطلاعات، عکسها و ویدئوها رو از سایت زیر دریافت کنی.

alamto
13-09-2011, 08:24
دوست عزیز
کارت گرافیکت چیست

گرافیک من gigabyte 9600 gt با یک گیگ رم - که خود بازی همه تنظیمات را روی الترا قرار میده قیمتش هم مناسبه هیچ گونه کرش هم تا حالا با این کارت گرافیک من نداشتم -
یک سوال داشتم چه جوری فریم ریت بگیرم در حین بازی تا ببینم چنده

arash1348
13-09-2011, 11:19
با کلید 5 در حالتی که num Lock آف هست میشه
---------------------------------------

بله ، با کلید 5 در حالتی که num Lock آف هست، فقط چپ و راست ريست ميشه، ولي بالا و پايين نه!
آيا كليد ديگه( شايد كليدهاي تركيبي ) براي رفع اين مشكل هست؟

alamto
13-09-2011, 11:36
دوستان اگه کسی لینک دانلود هواپیما PMDG 747 به همراه کرک داره اینجا بذاره

B.J.U
13-09-2011, 16:33
دوستان اگه کسی لینک دانلود هواپیما PMDG 747 به همراه کرک داره اینجا بذاره
تا 10 یا 15 صفحه پیش رو نگاه کن پیداش میکنی
اگه نتونتس بگو بت بگم
با زدن Shift+Z میتونی اطلاعات مختلف رو ببینی با هربار زدن اطالاعات اصی رو نوشن میده

robert
13-09-2011, 22:11
سلام

من برای پرواز با بوئینگ 737 ساخت pmdg هم رم سیستم رو به 4 گیگ ارتقا دادم و هم ویندوزم رو به 64 بیت ارتقا دادم . الان رو سیستمی با پردازنده 4 هسته ای و گرافیک 5850 با 4 گیگ رم متاسفانه کابین 737 این شکلی هست:

ولی دوستانی که سیستم ضعیفتری دارند براحتی با این طیاره پرواز میکنند. جالب آنکه من با 747 حداقل 40 ساعت پرواز دارم (( پرواز آنلاین ivao )) ولی نمیتونم 737 رو اجرا کنم.

دوستان یه کمکی بکنند تا بفهمم مشکل از کجاست. یه نگاهی به فولدر panel بندازن ببینن چجوریه.

مرسی

B.J.U
13-09-2011, 23:01
کرک ر. کپی کردی؟
پج رو نصب کن کرکش حجمش زیاده

alamto
14-09-2011, 08:58
سلام

من برای پرواز با بوئینگ 737 ساخت pmdg هم رم سیستم رو به 4 گیگ ارتقا دادم و هم ویندوزم رو به 64 بیت ارتقا دادم . الان رو سیستمی با پردازنده 4 هسته ای و گرافیک 5850 با 4 گیگ رم متاسفانه کابین 737 این شکلی هست:

ولی دوستانی که سیستم ضعیفتری دارند براحتی با این طیاره پرواز میکنند. جالب آنکه من با 747 حداقل 40 ساعت پرواز دارم (( پرواز آنلاین ivao )) ولی نمیتونم 737 رو اجرا کنم.

دوستان یه کمکی بکنند تا بفهمم مشکل از کجاست. یه نگاهی به فولدر panel بندازن ببینن چجوریه.

مرسی

با این پچ که توی چند صفحه قبل دوستمون آقای B.J.U گذاشته بودن را دانلود کن من هم دقیقا مشکل شما را داشتم با این مشکلم حل شد . امیدوارم به کار شما هم بیاد

robert
14-09-2011, 13:23
با این پچ که توی چند صفحه قبل دوستمون آقای B.J.U گذاشته بودن را دانلود کن من هم دقیقا مشکل شما را داشتم با این مشکلم حل شد . امیدوارم به کار شما هم بیاد

ممنون.

نحوه ی کار با این چجوریه...؟؟ من دانلودش کردم ولی موقع پچ کردن میگه :

can't find pattern trying next one

و آخرش میگه :

nothing patched

هیچ تغییری هم حاصل نمیشه...!!:41:

golabi2
14-09-2011, 13:33
من از نسخه نوین پندار استفاده میکنم لعنتی پوشه AIRCRAFT نداره دانلودی ها رو کجا بریزم!؟!؟!
پ.ن:لهنت به نوین پندار!

alamto
14-09-2011, 17:36
ممنون.

نحوه ی کار با این چجوریه...؟؟ من دانلودش کردم ولی موقع پچ کردن میگه :

can't find pattern trying next one

و آخرش میگه :

nothing patched

هیچ تغییری هم حاصل نمیشه...!!:41:

هیچ کار خاصی نمی خواهد انجام بدی هر جای هارد که پچ را ذخیره کردی بعد از اجرا پچ را بزنی باید خودش مسیر نصب بازی را پیدا کنه و بعد پیغام میده پچ موفقیت آمیز بوده
الان 737 PMDG روی بازی نصبه یا نه ممکنه توی مراحل نصب خطایی رخ داده باشه

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

من از نسخه نوین پندار استفاده میکنم لعنتی پوشه AIRCRAFT نداره دانلودی ها رو کجا بریزم!؟!؟!

اول پوشه Simobjects را پیدا کن و بعدش پوشه Airplanes را میتونی اونجا پیدا کنی هواپیما ها را اونجا کپی کن

mohsen_rkh
15-09-2011, 00:09
یک سوال داشتم چه جوری فریم ریت بگیرم در حین بازی تا ببینم چنده
از کلید های ترکیبی Shift+Z استفاده کنید.

33505775
16-09-2011, 11:23

نسخه معمولی هم پوشه AIRCRAFT ندارخ برای ریختن باید بری تو SimObjects\Airplanes

mehdi irani
16-09-2011, 16:31
دوستان سلام عرض شد . کسی اطلاعاتی از نرم افزار Shared Cockpits داره ؟ یا کسی لینک دانلودشو داره ؟
:11:

mehran2190
16-09-2011, 20:38
میشه لینک دانلود و کرک بدید، من گیج شدم نمی دونم باید چی رو دانلود کنم. 747 باشه بهتر. ممنون.

The Pro
17-09-2011, 22:51
سلام دوستان.
من تو يه مرحله اي ارتفام كه از 5000 پا بالاتر ميره فشار منيفولد و fuel Flow يهو افت ميكنه مياد رو صفر! ميكسچر كنترل هم روي auto هست تو تنظيمات بازي.
چه كنم؟ نميتونم ارتفاع زياد كنم

اسم هواپيما: Beechcraft Baron 58
مرحله: resort supply

ممنونم

arzhangsadeghi
18-09-2011, 11:38
سلام قربان
می‌شه محبت بفرمایید آموزش فرود ف‌‌‌-۱۸ روی ناو هواپیما بر را توضیح بفرمایید،بی‌نهایت سپس گذار میشم

B.J.U
18-09-2011, 16:25
میشه لینک دانلود و کرک بدید، من گیج شدم نمی دونم باید چی رو دانلود کنم. 747 باشه بهتر. ممنون.
لینک دانلود چی؟هواپیما یا خود سیمولاتور؟

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

می‌شه محبت بفرمایید آموزش فرود ف‌‌‌-۱۸ روی ناو هواپیما بر را توضیح بفرمایید،بی‌نهایت سپس گذار میشم
شما آموزش موجود در صفحه ی اول رو دانلود کن بخون توش نوشته

GOLBIDI
19-09-2011, 12:05
با عرض سلام خدمت دوستداران fsx من چه جوری میتونم این نرم افزارو تبدیل کنم اخه کامپیوتر من دی وی دی رام نداره تو لپ تاپ یکی از دوستام هرکاری کردم تبدیل نشد یعنی وقتی میخوام ازش ایمیج بگیرم ایمیجش کار نمیکنه ایا این نرم افزار قفل داره ؟ایا واقعا من هیچ راهی ندارم؟
خواهشا پاسخگو باشید:41:

mehran2190
19-09-2011, 20:06
لینک دانلود چی؟هواپیما یا خود سیمولاتور؟

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

لینک دانلود خود سیمولاتور.

mohsen_rkh
19-09-2011, 22:19
لینک دانلود خود سیمولاتور.

Microsoft Flight Simulator X + Acceleration Pack

حجم: 10.96 گیگابایت

(لینک امتحان نشده، ولی با توجه به حجم، درست به نظر میاد.)

mohsen_rkh
19-09-2011, 22:30
با عرض سلام خدمت دوستداران fsx من چه جوری میتونم این نرم افزارو تبدیل کنم اخه کامپیوتر من دی وی دی رام نداره تو لپ تاپ یکی از دوستام هرکاری کردم تبدیل نشد یعنی وقتی میخوام ازش ایمیج بگیرم ایمیجش کار نمیکنه ایا این نرم افزار قفل داره ؟ایا واقعا من هیچ راهی ندارم؟
خواهشا پاسخگو باشید:41:
احتمالاً نسخه ی نوین پندار نبوده؟

alamto
22-09-2011, 10:58
کرک برای DA FOKKER 70-100 کسی داره

alamto
25-09-2011, 10:48
Microsoft Flight Simulator X Deluxe - Razor1911

راهنما
1. Mount or burn the .iso files
2. Install
3. Skip the license wizard during installation
4. Unrar crack.rar from /Razor1911 dir found on DVD2 to your install path
5. Play & enjoy!

دانلود DVD1

دانلود DVD2

سرور دوم DVD1

سرور دوم DVD2

B.J.U
28-09-2011, 23:56
اگه میشه یه راهنمایی برای آنلاین زدن بکنید
من که هر موقع میرم فوری discconncet میشه
چطوری میتونم voice chat کنم؟
اصلا یه توضیحی بدید
اگه میشه در مورد IVAO هم بگید

alamto
29-09-2011, 10:52
اصلا یه توضیحی بدید

سلام مرحله به مرحله میگم که چیزی رو از قلم نندازیم
1- برین به این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و ثبت نام کنید .
2- میتونید هم درخواست فعالیت در قسمت کنترلر را بدین هم به عنوان خلبان و هم هر دو باشد .
- ایمیل اول جهت فعال سازی براتون میفرسته باید کد فعال سازی بعد از فعال سازی دوباره یک ایمیل دیگه براتون میفرسته که خیلی مهمه یک کد کاربری و دو رمز عبور یکی برای وارد شدن به سایت و دیگری برای انلاین بازی کردن
3- بعد از ثبت نام به چند تا برنامه نیاز داری Ivap آنلاین شدن در حین پرواز - Ivac برای کنترلر - Ivae و برنامه theeye برای دیدن افرادی که آنلاین هستند و یا اطلاع از حضور کنترل ها در هر فرودگاه و پیدا کردن فرکانس کاری هر کنترلر و خلبان ها در کل این دو برنامه آخر حتما باید نصب شوند - برنامه TeamSpeak2 برای حضور در کلاس های آنلاین و رایگان آیوائو
4- آموزش کار با هر کدام مفصله هر موقع نصب کردی اطلاع بده که سر نخ را بدم دستتون ما بقی کار خیلی ساده هستش و راحت یاد میگیرین
5- برای دانلود برنامه ها هم میتونید از خود سایت آیوائو اقدام کنید هم اگه اجازه بدین خودم توی سایت پرشین گیگ مقداری از اونا رو آپلود کردم بقیه را هم آپلود کنم لینکشو اینجا براتون میذارم
6- اینم آدرس سایت آیوائو ایران
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که میتونی زمان برگزاری کلاسها و برنامه های گروهی پرواز و همچنین خلبانها و کنترلر ها آنلاین را پیگیری کنید .

B.J.U
29-09-2011, 16:27
- بعد از ثبت نام به چند تا برنامه نیاز داری Ivap آنلاین شدن در حین پرواز - Ivac برای کنترلر - Ivae و برنامه theeye برای دیدن افرادی که آنلاین هستند و یا اطلاع از حضور کنترل ها در هر فرودگاه و پیدا کردن فرکانس کاری هر کنترلر و خلبان ها در کل این دو برنامه آخر حتما باید نصب شوند - برنامه TeamSpeak2 برای حضور در کلاس های آنلاین و رایگان آیوائو
خوب من که نتونستم پیدا کنم
اگه میشه لینکشون رو بزار(IVAP-IVAC-TeamSpeak2 اون یکی theeye خیلی لازم ندارم)
-
آموزش کار با هر کدام مفصله هر موقع نصب کردی اطلاع بده که سر نخ را بدم دستتون ما بقی کار خیلی ساده هستش و راحت یاد میگیرین
باشه حتما
بعد اگه میشه در مورد کلاس ها هم توضیح بدید...
چطوریه-فارسیه یا انگلیسیه و ...

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

ویرایش
IVAP-Ivac رو دانلود کردم
اگه میشه Team Speak 2 رو فقط بزارید

alamto
29-09-2011, 18:34
[/COLOR]ویرایش
IVAP-Ivac رو دانلود کردم

به این وبلاگ سری بزن

توی این وبلاگ برای نرم افزار team speak یک فایل راهنمای تنظیمات برنامه را گذاشتن که آدرس سروور های صوتی ایران توشه حتما دانلود کن و استفاده کن

B.J.U
29-09-2011, 20:35
باشه
تا دانلود کنم و استفاده کردم بهت میگم

B.J.U
29-09-2011, 22:34
خوب
همه رو دانلود کردم و نصب
حالا طرز کار باهاشون رو بگید
اگه میشه اول IVAP بعدش IVAC
در مورد کلاس ها هم توضیح بدید

mehdi irani
30-09-2011, 22:26
دوستان عزیز سلام
کسی از شما لینک دانلود هواپیمای بوئینگ 737 شرکت PMDG رو داره همراه با کرکش ؟ فک کنم تو فروم باشه ، شماره صفحشو اگر هست لطف کنید بدید ممنون میشم .
:10:

alamto
01-10-2011, 09:18
خوب
همه رو دانلود کردم و نصب
حالا طرز کار باهاشون رو بگید
اگه میشه اول IVAP بعدش IVAC
در مورد کلاس ها هم توضیح بدید

به زودی آموزش را به صورت تصویری آماده میکنم فکر کنم تا یکی دو روز آینده آماده بشه

در مورد کلاس ها با همان نرم افزار team Speak انجام میشه آدرس سرور را وارد می کنی و کانکت میشی یک میکروفن هم لازم داری کلاس هایشامل آموزش خلبانی - استفاده از چارت پروازی آموزش کنترلر ها و ... توی این تابستون انجام شد و کلاس های تابستان به پایان رسید ولی برنامه را به صورت فصلی ارائه میدن یعنی به زودی برنامه کلاس های پاییزه اعلام میشه در ضمن شرکت در کلاس ها رایگان میباشد و مدرسین خلبان ها و کنترلر های واقعی هستند که در استخدام شرکت آیوائو می باشند

B.J.U
01-10-2011, 16:04
ممنون
منتظرم
راستی من هر کاری کردم با Team Speak نتونستم وصل بشم
آموزش رو دالنود کردم ولی وقتی میزنم Conncet ارور میده میگه
Maybe Server is Offline
or Maybe Team Speak is not Running on it

B.J.U
02-10-2011, 15:22
دوستان عزیز سلام
کسی از شما لینک دانلود هواپیمای بوئینگ 737 شرکت PMDG رو داره همراه با کرکش ؟ فک کنم تو فروم باشه ، شماره صفحشو اگر هست لطف کنید بدید ممنون میشم .
تو همین صفحات پیش تا حد اکثر 15 تا صفحه پیش پیداش میکنی
اگه نبود بیشتر بگرد

malavan.ehsan
05-10-2011, 16:44
سلام دوستان من همه کار را خوب انجام میدم طبق گفته برج مراقبت تا هنگام فرود هدینگ رو تنظیم میکنم ولی نزدیک به فرود برج مراقبت هیچ راهنمایی نمیکه من با ifr پرواز میکنم خواهشان راهنمایی کنید که چطور رو باند لندیگ کنم؟!؟

ICAROOS
05-10-2011, 18:21
سلام دوستان
من یه زمانی مدتهای مدیدی معتاد فلایت سیمولاتور A Century of Flight بودم و اون زمان که بازی می کردم به نظرم همه چیزش فوق العاده عالی بود فقط تنها ایرادی که داشت این بود که وقتی هواپیما سقوط می کرد و با کله می خورد زمین هیچ بلایی سرش نمی اومد و دوباره بلند می شد و ضمنا از توی درختها و خونه ها هم رد می شد:31:
حالا می خواستم برم نسخه فلایت سیمولاتور ایکس رو بخرم و می خواستم از شما بپرسم که این مشکلات هنوز هم وجود داره ؟ و اینکه کلا چه تغییراتی نسبت به نسخه ای که من سالها قبل استفاده می کردم انجام شده ؟
با تشکر :11:

MohammadVB88
05-10-2011, 21:04
سلام دوستان
من یه زمانی مدتهای مدیدی معتاد فلایت سیمولاتور A Century of Flight بودم و اون زمان که بازی می کردم به نظرم همه چیزش فوق العاده عالی بود فقط تنها ایرادی که داشت این بود که وقتی هواپیما سقوط می کرد و با کله می خورد زمین هیچ بلایی سرش نمی اومد و دوباره بلند می شد و ضمنا از توی درختها و خونه ها هم رد می شد:31:
حالا می خواستم برم نسخه فلایت سیمولاتور ایکس رو بخرم و می خواستم از شما بپرسم که این مشکلات هنوز هم وجود داره ؟ و اینکه کلا چه تغییراتی نسبت به نسخه ای که من سالها قبل استفاده می کردم انجام شده ؟
با تشکر :11:

تا اونجایی که من میدونم این پدیده فقط در قسمت Free Flight رخ میده...
دوستان من نسخه نوین پندار شبیه ساز رو بازی کردم ، همونطور که خیلی ها میدونند این نسخه خیلی مشکل داره.چند وقت پیش از فروشگاه P30world نسخه اصلی رو خرید.الآن هم موقع اجرا کد فعال سازی میخواد.
ممنون میشن دوستان کمک کنند این مشکلم برطرف بشه.

B.J.U
06-10-2011, 00:03
سلام دوستان من همه کار را خوب انجام میدم طبق گفته برج مراقبت تا هنگام فرود هدینگ رو تنظیم میکنم ولی نزدیک به فرود برج مراقبت هیچ راهنمایی نمیکه من با ifr پرواز میکنم خواهشان راهنمایی کنید که چطور رو باند لندیگ کنم؟!؟
دیگه موقع لندیگن برج فقط بهتون اجازه ی لندینگ میده دیگه چیکار انتظار دارید بکنه؟
از اینجا به بعدش با تمرین باید فرود بیاین

سلام دوستان
من یه زمانی مدتهای مدیدی معتاد فلایت سیمولاتور A Century of Flight بودم و اون زمان که بازی می کردم به نظرم همه چیزش فوق العاده عالی بود فقط تنها ایرادی که داشت این بود که وقتی هواپیما سقوط می کرد و با کله می خورد زمین هیچ بلایی سرش نمی اومد و دوباره بلند می شد و ضمنا از توی درختها و خونه ها هم رد می شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما Realism رو Off کرده بودید
این نسخه از اون نسخه که شما دارید بهتره و البته توی همون هم میتونید Realsim رو On کنید اون وقت به همه ی کار هایی که با هواپیما آسیب بزنه گیر میده البته اگه بزنیدش به زمین فقط میگه crash دیگه نشون نمیده چطوری میشه هواپیما

malavan.ehsan
06-10-2011, 01:48
دیگه موقع لندیگن برج فقط بهتون اجازه ی لندینگ میده دیگه چیکار انتظار دارید بکنه؟
از اینجا به بعدش با تمرین باید فرود بیاین

اصلا هیچ راهی نداره که هواپیما دقیق رو باند تنظیم بشه؟ آخه برج مراقبت میگه دقیقا کنار باند رو میگه!!!

B.J.U
06-10-2011, 11:49
توی فرودگاه های ایران در شبیه ساز خیلی کار نشده
برج که به شما هدینگ رو داد و به باند رسیدید دیگه خودتون باید باند رو پیدا کنید و طبق شماره ی اولش میتوندی خودتون رو تنظیم کنید(حد اکثر 6 درجه اختلاف داره) مثلا باندی که شمارش 32 هست یعنی هدینگ 320 و باندی که 29 هست یعنی 290

malavan.ehsan
06-10-2011, 16:37
من یه مشکل دیگه دارم وقتی نزدیک فرودگاه میشم تا قبل اون راهنامیی میکنه ولی نزدیک فرودگاه میشم یه سری گزینه های دیگه میاد که من نمیدونم باید رو کدوم یکی کلیک کنم لطفا در این مورد توضیح بدید؟

ICAROOS
06-10-2011, 20:53
حتما Realism رو Off کرده بودید
این نسخه از اون نسخه که شما دارید بهتره و البته توی همون هم میتونید Realsim رو On کنید اون وقت به همه ی کار هایی که با هواپیما آسیب بزنه گیر میده البته اگه بزنیدش به زمین فقط میگه crash دیگه نشون نمیده چطوری میشه هواپیما

یعنی من این همه سال بازی کردم ، گواهینامه Airline Transport Pilot رو هم گرفتم ولی تا حالا Realism ندیده بودم:31:
حالا توی هفته بعدی میخوام نسخه ایکس رو بخرم حواسم رو جمع می کنم بزارم رو on :20:

B.J.U
09-10-2011, 13:29
تاريخ عضويت: Apr 2010

من یه مشکل دیگه دارم وقتی نزدیک فرودگاه میشم تا قبل اون راهنامیی میکنه ولی نزدیک فرودگاه میشم یه سری گزینه های دیگه میاد که من نمیدونم باید رو کدوم یکی کلیک کنم لطفا در این مورد توضیح بدید؟

چه گزینه هایی هست؟پرواز IFR میرید یا VFR؟

حالا توی هفته بعدی میخوام نسخه ایکس رو بخرم حواسم رو جمع می کنم بزارم رو on [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نباید بزاری رو on باید بری تو آپشنز بعد Realism بعد بزاری روی Hard دیگه اینطوری خودش تنظیم میکنه همه چیز رو

malavan.ehsan
09-10-2011, 16:35
چه گزینه هایی هست؟پرواز IFR میرید یا VFR؟

با Ifr تو فرودگاه های ایران مشکل دارم تو بقیه فرودگاه ها با ILS فرود میام .
راستی یه مشکل دیگه دارم اینه که جدیدا برخوردم وقتی که فرود میام یا اینکه تو برای پرواز میخوام تاکسی کنم نمیتونم به سمت چپ یا راست برم ولی تا زمانی که تو هوا هستم این مشکل را ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید؟

moein_nasa
09-10-2011, 20:38
دوست عزیز شما در هنگام تاکسی باید NumLock در قسمت راست کیبورد رو روشن کنی
و با کلیدهای 0 و Enter در سمت چپ کیبورد به چپ و راست بروید...

capitan black
16-10-2011, 18:32
دوستان عزیز برای نصب این شبیه ساز من سه تا پک دارم ...ترتیب نصبشون بعد از نصب برنامه اصلی به چه صورت هستش؟..مرسی

1 - Acceleration pack
2- service pack 1
3- service pack 2

moein_nasa
17-10-2011, 07:12
سلام دوست عزیز Acceleration pack بعد 2 پک دیگر عرضه شد
و با داشتن Acceleration pack به هیچ عنوان نیاز به نصب service pack 1 و service pack 2 نیست.

DonFidelio2
23-10-2011, 18:24
Microsoft Flight Simulator 2012

بازی فوق العاده زیبای شبیه ساز پرواز

اگر تا به حال پرواز برایتان یک رویا بوده است با وجود این نرم افزار دیگر این یک رویا نیست نرم افزار شبیه ساز پرواز در محیطی کاملا شبیه سازی شده و واقعی پرواز واقعی و هیجان را تجربه کنید !!

seaanemone1982
02-11-2011, 17:31
Flight Simulator 2004

size: 1.8 GIG

alireza006
03-11-2011, 13:24
سلام.من کرکهای شرکت نوین پندار رو ریپلیس کردم تو مسیر برنامه ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم پیفام زیر میده.لطفا راهنمایی کنید.
flight simulator was unable to load some program files

moderntalk
06-11-2011, 23:22

سلام .
می شه لینک های یو توب رو برامون بذارید ؟
با تشکر :10:

doomanli
07-11-2011, 00:19
سلام من چه میتونم آنلاین بازی کنم لطفا منو راهنمایی کنید

cccc
07-11-2011, 17:29
Microsoft Flight Simulator 2012

بازی فوق العاده زیبای شبیه ساز پرواز

اگر تا به حال پرواز برایتان یک رویا بوده است با وجود این نرم افزار دیگر این یک رویا نیست نرم افزار شبیه ساز پرواز در محیطی کاملا شبیه سازی شده و واقعی پرواز واقعی و هیجان را تجربه کنید !!

تا اونجایی که من می دونم پرونده این شبیه ساز سال 2006 بسته شده! این که شما نوشتین یعنی یه ورژن جدید اومده یا چی ؟؟؟؟

moderntalk
09-11-2011, 22:48
سلام دوست عزیز .
بله ورژن جدید این سیمولاتور در حال ساخت هست و به احتمال زیاد در سال 2012 ریلیز خواهد شد .
اینم لینک رسمیش :
موفق باشید .
:10:

FoxRed
12-11-2011, 09:49
سلام
دوست من شبیه سازمو از نوین پندار گرفتم من fsx روی سه سیستم نصب کردم
یکی لپ تابم و دگری روی پی سی منزل متاسفانه من سیستم خونه رو دو بار مجبور شدم که سخت افزار ها رو تغییر بدم
و حال کد فعال سازی ها جواب نمیده
من کرکی را که توی انجمن بود دانلود کردم اما جواب نمیده اررور میده ممنون میشم کمکم کنید

bethoven1770
28-11-2011, 12:11
دوستان یه سرچ تو y--o--u--t--u--b--e بزننید freetrack و یه دونه برا خودتون درست کنید خیلی با سیمولاتور حال میده.

meys34
02-12-2011, 18:49
دوستان یه سرچ تو y--o--u--t--u--b--e بزننید freetrack و یه دونه برا خودتون درست کنید خیلی با سیمولاتور حال میده.

حرکت جالبه... شما خودت ازش استفاده میکنی؟
این فرانسوی ها که چه کارایی که نمیکنن:10:
3 تا نقطه نورانی روی کلاه یا هرچیزی ایجاد میکنن بعد با دوربینی که دستکاریش کردن و با استفاده از نرم افزارش که مجانیه حرکات سر رو پیدا میکنن و باهاش موقعیت نمایش گر رو توی صفحه عوض میکنن ...تیکه اول فیلمو ببینین دستتون میاد چیه
کلا خوراک هواپیماهای جنگیه ... البته استفاده ازش توی هر هواپیمایی خالی از لطف نیست:31:

عکس خودم نیستا از سایتش برداشتم....:31::31::31:

اوه اوه این یکی رو باش

amir198
12-12-2011, 13:28
من شبیه ساز fsxرا دانلود کردم ونصب کردم ولی از من sp1و sp2میخواد چطور و از کجا میتونم دانلود و نصب کنم

B.J.U
28-12-2011, 00:12
طبیعتا موق نصب نباید سرویس پک بخواد
یه عکس از ارورش بزارید

robert
28-12-2011, 09:45
من شبیه ساز fsxرا دانلود کردم ونصب کردم ولی از من sp1و sp2میخواد چطور و از کجا میتونم دانلود و نصب کنم

از صفحه ی اول همین تاپیک

mahdyari77
04-01-2012, 10:08
آقا تورو خدا کمک کنید من تو flare مشکل دارم سر هوا پیما رو میدم بالا با چرخ های عقب میشینه ولی بازم میگه
since crash نوین پندار دارم تویه قسمت آموزش فرود هستم

bk-787
08-01-2012, 12:05
سلام بر دوستان

من می خوام یک پلت فورم 6 اکسس رو به fsx وصل کنم و در این مورد چیزی نمی دونم لطفا کمک و راهنمائی کنید ممنونم.

با تشکر فراوان

dani.flight
10-01-2012, 13:45
آقا تورو خدا کمک کنید من تو flare مشکل دارم سر هوا پیما رو میدم بالا با چرخ های عقب میشینه ولی بازم میگه
since crash نوین پندار دارم تویه قسمت آموزش فرود هستم

دوست عزیز شما اول تمرین کنید تو flare کردن هواپیما..
اینکه باز هم از شما ایراد میگیره احتمالا به خاطر زاویه برخورد لاستیک با آسفالت هست یا همون تاچ داون...

موقع اپروچ (یک پرواز) اون قسمت رو save کنید بعد پشت هم تمرین کنید" یک پنجره جدید باز کنید و دید دوربین رو روی بیرون از هوپیما تنظیم کنید و به همین صورت تمرین رو ادامه بدید تا دستتون بیاد.. :20:

bexpect
12-01-2012, 05:57
اصلا یه توضیحی بدید

خوب من که نتونستم پیدا کنم
اگه میشه لینکشون رو بزار(IVAP-IVAC-TeamSpeak2 اون یکی theeye خیلی لازم ندارم)
-
باشه حتما
بعد اگه میشه در مورد کلاس ها هم توضیح بدید...
چطوریه-فارسیه یا انگلیسیه و ...

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

ویرایش
IVAP-Ivac رو دانلود کردم

سلام.
بنده هم همین سؤالها را دارم. درسایت IVAO ثبت نام کردم. همه نرم افزارها را دانلود و نصب کردم. نرم افزار Team Speak 2 هم یه چیزه مثل مسنجره. درسته؟
حالا باید چکار کنم تا بتونم پرواز آنلاین انجام بدم و بصورت آنلاین توسط کنترلر رادروکتور بشم.
ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنمایی کنین.

grand theft auto
13-01-2012, 13:39
کسی ترجمه پارسی متن آموزش های خلبانی راد ماشادو(موجود توی خود شبیه ساز) رو که توی نسخه بهمن سافت هست داره؟
خودم قبلا داشتم،گمش کردم. مو به مو flight lessons رو همراه با عکس هاش ترجمه کرده بود.

mosili
13-01-2012, 13:45
یه سوالی برام پیش اومده . الان کسایی که اینجا با این برنامه کار میکنن خلبان هستن ؟ یا میخوان خلبان بشن ؟ یا فقط برای تفریح و یادگیری ؟

grand theft auto
13-01-2012, 18:50
یه سوالی برام پیش اومده . الان کسایی که اینجا با این برنامه کار میکنن خلبان هستن ؟ یا میخوان خلبان بشن ؟ یا فقط برای تفریح و یادگیری ؟
بعضی ها خلبان هستند. تعدادی در حال آموزش دیدن و تعدادی هم علاقمندانی هستند که شاید بعدا خلبان بشن و شاید هم فقط برای تفریح و یا بالا بردن اطلاعات از این برنامه استفاده میکنند. همه جور آدمی از این برنامه استفاده میکنه و توی این فروم ه ما تقریبا همه جورش رو داریم!