PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Flight Simulator X

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25

amir_0098
03-06-2011, 14:30
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی هنوز من موندم چی بخرم :دی
اینجا فقط نسخه نوین پندار رو داشتن تازه اونم اگه تموم نکرده باشن...
9 گیگ هم که یکم زیاده واسه دانلود :دی یه 30 ساعتی فکر کنم بکشه...
حس خرید از نت هم نیست :19:
حالا به نظرتون اینو بخرم بعد تو چند روز آینده هم اینو دانلود کنم؟
چون 15 تومن هم واسه ما خیلی کم نیست :دی

شما برو از مغازه ها بگیر . الان نسخه ی delux رو همه دارن . بعد روش acc نصب میکنی :10:
فکر کنم این بهترین راه باشه:27:

amir_0098
03-06-2011, 14:42
چه ها یه کاری میشه واسم بکنید ! من 737 pmdg دارم که database fmc خیلی قدیمیه و وقتی میخوام خروجی تهران رو انتخاب کنم هیچی نداره . دوستانی که 747 pmdg دارن و database هواپیماشون کامله اگه میشه اون فولدرشو برام زیپ کنن و یه جا آپ کنن. ممنون میشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واسه من یه فولدر به اسم
FMCWP هست که داخل اش چند تا فایل txt هست + airports.dat

کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hapoofesgeli
03-06-2011, 14:47
شما برو از مغازه ها بگیر . الان نسخه ی delux رو همه دارن . بعد روش acc نصب میکنی :10:
فکر کنم این بهترین راه باشه:27:

گفتم که ندارن اینجا :دی من تو یزد هستم و تا الان 20 بار رفتم از پارسال تا الان و نداشتن :دی

amir_0098
03-06-2011, 15:45
گفتم که ندارن اینجا :دی من تو یزد هستم و تا الان 20 بار رفتم از پارسال تا الان و نداشتن :دی

خوب پس بايد به فكر خريد اينترنتي باشي ! من سايت خاصي رو سراغ ندارم اما شما تو گوگل اسم شبيه ساز رو سرچ كن ، كلي فروشگاه مياد ! ولي فكر كنم بشه تو يزد پيدا كرد !

amir_0098
03-06-2011, 17:45
کاپتان های گرامی لطفا کمک کنین .
من با کلی ذوق و شوق رفتم FMC رو برای 737 pmdg یاد گرفتم . حالا بعد از کلی محاسبات به یه مشکل کوچیک بر خوردم و اون اینه که چجوری میشه موتور 737 pmdg رو در حالت خاموشی کامل روشن کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
اگه شما 747 دارین , فقط مراحل روشن کردن رو بگین !!!!

m.s.f
03-06-2011, 18:19
من 737 pmdg دارم که database fmc خیلی قدیمیه و وقتی میخوام خروجی تهران رو انتخاب کنم هیچی نداره . دوستانی که 747 pmdg دارن و database هواپیماشون کامله اگه میشه اون فولدرشو برام زیپ کنن و یه جا آپ کنن. ممنون میشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واسه من یه فولدر به اسم
FMCWP هست که داخل اش چند تا فایل txt هست + airports.dat

امیر جان من PMDG747 رو دارم.فکر کنم توو 747 اسم فولدرش NAVDATA هست.ببین اگه این به دردت میخوره آپ کنم برات.اینم عکسش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

البته اینم کم ناقص نیستا ولی بازم بد نیست

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

کاپتان های گرامی لطفا کمک کنین .
من با کلی ذوق و شوق رفتم FMC رو برای 737 pmdg یاد گرفتم . حالا بعد از کلی محاسبات به یه مشکل کوچیک بر خوردم و اون اینه که چجوری میشه موتور 737 pmdg رو در حالت خاموشی کامل روشن کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
اگه شما 747 دارین , فقط مراحل روشن کردن رو بگین !!!!

توو مدرسه پرواز 1.6 دوستان برای 747 توضیح دادنا

amir_0098
03-06-2011, 19:26
امیر جان من PMDG747 رو دارم.فکر کنم توو 747 اسم فولدرش NAVDATA هست.ببین اگه این به دردت میخوره آپ کنم برات.اینم عکسش.

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

البته اینم کم ناقص نیستا ولی بازم بد نیست

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

توو مدرسه پرواز 1.6 دوستان برای 747 توضیح دادنا

مرسی m.s.f جان .:46: فکر کنم که مشکلم از اون نبود . بجز ایما ما یه تعداد فایل دیگه تو این آدرس داریم :
flight simulator x/pmdg/SIDSTARS
که فایل های txt به کد ایکاو هر فورودگاه هستن . من یه لینک گیر آوردم که مال ایران بود و بجای چنتاشون کپی کردم درست شد . اما هنوز oimm.txt مشکل داره . اگه میشه شما این 2با فایل رو که تو آدرس بالا هست رو آپ کنین .
oiii.txt
oimm.txt
:40:

در مورد 747 هم بگم که تو جزوه فقط آموزش FMC هست .من اونو یاد گرفتم فقط نمیدونم چجوری موتور هواپیما رو روشن کنم :31:
شما خودتون مراحلی رو که برای روشن کردن747 انجام میدین رو , میشه بنویسین :20:
وقتی start engin رو میزنم موتور روشن میشه اما بعد از پشت موتور شروع میشه دود میاد بیرون و بعد دوباره خاموش میشه:19:

m.s.f
03-06-2011, 20:05
مرسی m.s.f جان .:46: فکر کنم که مشکلم از اون نبود . بجز ایما ما یه تعداد فایل دیگه تو این آدرس داریم :
flight simulator x/pmdg/SIDSTARS
که فایل های txt به کد ایکاو هر فورودگاه هستن . من یه لینک گیر آوردم که مال ایران بود و بجای چنتاشون کپی کردم درست شد . اما هنوز oimm.txt مشکل داره . اگه میشه شما این 2با فایل رو که تو آدرس بالا هست رو آپ کنین .
oiii.txt
oimm.txt
:40:

در مورد 747 هم بگم که تو جزوه فقط آموزش FMC هست .من اونو یاد گرفتم فقط نمیدونم چجوری موتور هواپیما رو روشن کنم :31:
شما خودتون مراحلی رو که برای روشن کردن747 انجام میدین رو , میشه بنویسین :20:
وقتی start engin رو میزنم موتور روشن میشه اما بعد از پشت موتور شروع میشه دود میاد بیرون و بعد دوباره خاموش میشه:19:

این فایل خدمت شما ... از این آدرس برداشتم
Microsoft Flight Simulator X\PMDG\SIDSTARS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من با CTRL+E روشن مییکنم :31:

amir_0098
03-06-2011, 20:44
این فایل خدمت شما ... از این آدرس برداشتم
Microsoft Flight Simulator X\PMDG\SIDSTARS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن با CTRL+E روشن مییکنم :31:
خیلی خیلی ممنوم:40:
مشکل من همینه که وقتی ctrl + E رو میزنم موتور ها دود میکنن :41::19:
نمیدونم شایدم چون 737 با fsx همخونی نداره روشن نمیشه:41:

moein_nasa
04-06-2011, 13:39
دوستان به نظر من شما فیلمهای آموزش روشن کردن هواپیمارو از youtube نگاه کنید.
من pmdg 747-400 رو دارم و از اونجایی که به واقعیت خیلی نزدیکه خاموش کردن کامل هواپیما و روشن کردن اون رو به طور کامل از فیلمهای واقعی یاد گرفتم که خیلی حال میده :D

amir_0098
04-06-2011, 14:15
من pmdg 747-400 رو دارم و از اونجایی که به واقعیت خیلی نزدیکه خاموش کردن کامل هواپیما و روشن کردن اون رو به طور کامل از فیلمهای واقعی یاد گرفتم که خیلی حال میده :D

با دایل آپ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:34::16::22::9::42::37::45::24:

robert
04-06-2011, 15:54
سلام

میخواستم بدونم موقع لندینگ چجوری سرعت touch برای pmdg 744 رو پایین بیارم... الان با ورتیکال اسپید بالای 500 پا بر دقیقه فرود میام (( فرود اتوماتیک با APP )) که خیلی زیاده ....یعنی هواپیما کوبیده میشه به باند و من اصلا اینجوری خوشم نمیاد...!!:41:

من سابق با حداکثر 150 پا بر دقیقه فرود میومدم....

kzm.itgroup
04-06-2011, 18:20
از دوستان کسی هواپیمای فوکر 100 درست حسابی برای FSX نداره ؟

moein_nasa
04-06-2011, 19:05
اوه بله من حواسم به dial up نبود... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_0098
04-06-2011, 19:07
از دوستان کسی هواپیمای فوکر 100 درست حسابی برای FSX نداره ؟

به نظرم الان بهترین fokker100 رو digital aviation داره:5:

amir_0098
04-06-2011, 22:21
کسی میدونه چرا وقتی master starter رو میزنم موتور اینجوری دود می کنه و روشن نمیشه ؟؟:41:

FOURTH RETURN
04-06-2011, 22:28
ببخسید یک سوال که شاید ربطی به بازی هم نداشته باشه:
اگر مثلا خواستم هواپیما ربایی کنم یا خلبان و کمکش خدای نکرده طوریشون بشه:31:اگه این شبیه ساز رو خوب یاد بگیرم میتونم هواپیما رو کنترل کنم؟

amir_0098
04-06-2011, 22:49
ببخسید یک سوال که شاید ربطی به بازی هم نداشته باشه:
اگر مثلا خواستم هواپیما ربایی کنم یا خلبان و کمکش خدای نکرده طوریشون بشه:31:اگه این شبیه ساز رو خوب یاد بگیرم میتونم هواپیما رو کنترل کنم؟

جووووووووووووووون:18:
به نظرم اگه بتونی با هواپیما های شرکت pmdg به طور کامل کار کنی و با نرم افزار fspassanger مسافرا رو سالم جابجا کنی و شبیه ساز در حالت full realism باشه , فکر کنم بشه یه کاری کرد:31:

FOURTH RETURN
04-06-2011, 23:20
جووووووووووووووون:18:
به نظرم اگه بتونی با هواپیما های شرکت pmdg به طور کامل کار کنی و با نرم افزار fspassanger مسافرا رو سالم جابجا کنی و شبیه ساز در حالت full realism باشه , فکر کنم بشه یه کاری کرد:31:

نرم افزار fspassanger چیه؟

m.s.f
05-06-2011, 09:05
سلام

میخواستم بدونم موقع لندینگ چجوری سرعت touch برای pmdg 744 رو پایین بیارم... الان با ورتیکال اسپید بالای 500 پا بر دقیقه فرود میام (( فرود اتوماتیک با APP )) که خیلی زیاده ....یعنی هواپیما کوبیده میشه به باند و من اصلا اینجوری خوشم نمیاد...!!:41:

من سابق با حداکثر 150 پا بر دقیقه فرود میومدم....

سلام ... شما قبلش FLAP هات رو موقع APPROACH یکی یکی بگیر و نهایتا هنگام App هم با Rate 1000 FPM بیا پایین تا سرعتت زیاد نشه.بعد از اینکه Threshold یا اول باند رو رد کردی موتور رو ببند و وقتی Radio Alitimeter تقریبا زیر 50 پا یا حتی کمتر بود اون موقع دیگه VVI رو اصلا نگاه نکن و Flare کن.فقط هواپیما رو نگه دار تا نیاد پایین.خودش میشینه اون موقع.در اینجا البته سرعت و میزان Flare خیلی مهمه چون اگه حتی چند پا بری بالا همه چی خراب میشه.

---------- Post added at 10:05 AM ---------- Previous post was at 10:03 AM ----------

به نظرم الان بهترین fokker100 رو digital aviation داره:5:

امیر جان این فوکر 100 رو داری ؟ لینک دانلودی ، تورنتی .....

amir_0098
05-06-2011, 09:35
امیر جان این فوکر 100 رو داری ؟ لینک دانلودی ، تورنتی .....

راستش من خودم اینو از یکی از بچه های همین انجمن که اومده بود مشهد گرفتم .
خودم چون حدودا چند روز هست گرفتم و اینکه وسط امتحانامه خیلی باش کار نکردم اما 2 3 باری که اجراش کردم خوشم اومد:20:
لینک که ندارم اما خدا خیر گوگل بده:31:
اینترنت هم ندارم آپ کنم برات:41:

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

نرم افزار fspassanger چیه؟

یه نرم افزار هست که شبیه ساز رو خیلی واقعی میکنه و میتونی مسافر بزنی:10:

تو flight school1.6 هم آموزشش هست:10:

knazari1
05-06-2011, 12:40
دوستان کسی اینجا با Airbus A300B4-200 شرکت Simcheck کار می کنه؟؟
خیلی حرفه ایه!!
توصیه می کنم حتما باهاش کار کنین ... جالب اینه که لیوری های ایران ایر رو به صورت Default داره....
این هم دو تا عکس از پرواز خودم با این پرنده دوست داشتنی OIIE - LTAC

Esendoga Int'l Airport

Over Uromia Lake

Hapoofesgeli
05-06-2011, 12:42
سلام
بعد از کلی جون کندن دانلودش کردم :دی
من از اینجا دانلود کردم:

حالا این نیاز به Accelerator Pack هم داره؟اسمش رو گذاشته فقط MicroSoft Flight Simulator X ولی رو کاور اسم Accelerator Pack هم هست.آخرش نیاز هست به اون یا نه؟ :دی

m.s.f
05-06-2011, 12:49
دوستان کسی اینجا با Airbus A300B4-200 شرکت Simcheck کار می کنه؟؟
خیلی حرفه ایه!!
توصیه می کنم حتما باهاش کار کنین ... جالب اینه که لیوری های ایران ایر رو به صورت Default داره....
این هم دو تا عکس از پرواز خودم با این پرنده دوست داشتنی OIIE - LTAC

Esendoga Int'l Airport

Over Uromia Lake

شما لینک دانلود داری از این هواپیما .... خیلی خوشم اومد چون آنالوگ هست تا حدی ... من خیلی با این هواپیماهایی که به قول معروف Glass Cockpit هستن مثل PMDG 744 حال نمیکنم .... بهترین هواپیمایی که 90 درصد پروازا را باهاش میرم Captain Sim 727 هست، اونم خیلی آنالوگه و واقعی هست برای ما که توو ایرانیم. خداییش لذت پرواز با ایناس ... اگه لینک اینو داشته باشی عالی میشه.

amir_0098
05-06-2011, 15:18
سلام
بعد از کلی جون کندن دانلودش کردم :دی
من از اینجا دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا این نیاز به Accelerator Pack هم داره؟اسمش رو گذاشته فقط MicroSoft Flight Simulator X ولی رو کاور اسم Accelerator Pack هم هست.آخرش نیاز هست به اون یا نه؟ :دی

نه دیگه . پک ACC رو خودش داره:20:
ساده ترین راه اینکه بفهمی ACC هست یا نه اینکه برو تو قسمت انتخاب هواپیما , اونجا باید یه جنگنده داشته باشی
:10:

amir_0098
05-06-2011, 15:25
شما لینک دانلود داری از این هواپیما .... خیلی خوشم اومد چون آنالوگ هست تا حدی ... من خیلی با این هواپیماهایی که به قول معروف Glass Cockpit هستن مثل PMDG 744 حال نمیکنم .... بهترین هواپیمایی که 90 درصد پروازا را باهاش میرم Captain Sim 727 هست، اونم خیلی آنالوگه و واقعی هست برای ما که توو ایرانیم. خداییش لذت پرواز با ایناس ... اگه لینک اینو داشته باشی عالی میشه.

شما لینک از 727 captain sim دارین ؟:20:

Hapoofesgeli
05-06-2011, 16:05
نه دیگه . پک ACC رو خودش داره:20:
ساده ترین راه اینکه بفهمی ACC هست یا نه اینکه برو تو قسمت انتخاب هواپیما , اونجا باید یه جنگنده داشته باشی

ممنون
اما نبود جنگنده :41: حالا از کجا میتونم دانلود کنم؟ :31:
راستی میشه در مورد تمرین(مرحله) هفتم توضیح بدین؟من انگلیسیم زیاد خوب نیست نفهمیدم :دی

amir_0098
05-06-2011, 16:55
ممنون
اما نبود جنگنده :41: حالا از کجا میتونم دانلود کنم؟ :31:
راستی میشه در مورد تمرین(مرحله) هفتم توضیح بدین؟من انگلیسیم زیاد خوب نیست نفهمیدم :دی
مطمئن هستین ؟ اینطوری بالای صفحه accelerator ننوشته ؟

اون تمرین 7 همون پرواز با گلایدر هست ؟
تو قسمت detail کلید های مورد استفاده رو نوشته . کلا هم باید به طرف اون فلش سبز ها برین و بعد رو دریاچه دور بزنید و برگردین برای لندینگ .

Hapoofesgeli
05-06-2011, 17:17
مطمئن هستین ؟ اینطوری بالای صفحه accelerator ننوشته ؟

اون تمرین 7 همون پرواز با گلایدر هست ؟
تو قسمت detail کلید های مورد استفاده رو نوشته . کلا هم باید به طرف اون فلش سبز ها برین و بعد رو دریاچه دور بزنید و برگردین برای لندینگ .

بله مطمنم ننوشته :41:
بل ه همون گلایدر
ممنون

m.s.f
05-06-2011, 17:37
شما لینک از 727 captain sim دارین ؟:20:
خدمت شما امیر جان
تورنت

m.s.f
05-06-2011, 17:45
امیر ، من اومدم این فوکر 100 رو دانلود کنم از اینجا

ولی نوشته در اولین اجرا Purchase key میخواد.میخواستم بدونم شما داری این شماره سریال رو به ما هم بدی یا کرک شده هست برای شما ؟
اگه کرک شده هست و احیانا اسم Cracker ش رو نوشته بگو تا با نام اونم سرچ کنم.

33505775
05-06-2011, 20:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 108M.b
این چیز بالا کاپیتان سیم 777 واقعا عالیه (فکر کنم همراه با کرک چون خودم دایل آپم تا دانلود بشه طول می کشه) ولی مستقیم شده یک سایت تورنته و به خاط همین باید کرک شده باشه
ایر باس سرس سری 1 و 2 شرکت ویلکو را هم دادم مستقیم شه 243 MP

Hapoofesgeli
05-06-2011, 20:33
دوستان اکثر پچ ها و اضافات صفحه اول پاک شدن
یکی لینک جدید میده یا یه جایی رو معرفی کنه ما هم استفاده کنیم؟اگه کسی لینک acc رو هم بده ممنون میشیم :10:
ممنون

knazari1
05-06-2011, 20:38
Airbus A300B4-Simcheck

تورنت :

البته من خیلی وقت پیش این رو دانلود کرده بودم ولی تازه کشفش کردم....
در ضمن من هم خودم فقط با A300 و 727 می گرم ... واقعا لذت بخشه!!
اگر فوکر 100 رو پیدا کردین بزارین چون بدجور دنبالشم ...

Hapoofesgeli
05-06-2011, 22:05
شرمنده اینقدر مزاحم میشم
تو تنظیمات قسمتfree fligh چی رو تغییر بدم تا هواپیما آسیب ببینه؟با دماغه هوایپیما میرم تو زمین مثل فنر میاد بالا :دی

m.s.f
05-06-2011, 22:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 108M.b
این چیز بالا کاپیتان سیم 777 واقعا عالیه (فکر کنم همراه با کرک چون خودم دایل آپم تا دانلود بشه طول می کشه) ولی مستقیم شده یک سایت تورنته و به خاط همین باید کرک شده باشه
ایر باس سرس سری 1 و 2 شرکت ویلکو را هم دادم مستقیم شه 243 MP

من اینو دانلود کردم ... فایل نصبی نیست و باید کپی کنیم ... متاسفانه ایراداتی داره ... چرخهای هواپیما رو نشون نمیده و پنل ش هم پنل خود 747 سیمولاتور هست.

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

شرمنده اینقدر مزاحم میشم
تو تنظیمات قسمتfree fligh چی رو تغییر بدم تا هواپیما آسیب ببینه؟با دماغه هوایپیما میرم تو زمین مثل فنر میاد بالا :دی

توو صفحه اصلی سیمولاتور Setting رو بزن ... سمت راست Realism ... حالا میتونی از اون بالا Easy و Hard کنی یا خودت میزانشون از اون نوارهای زیری تنظیم کنی ... سمت راست هم Detect Crash And Damage رو تیک بزن و میتونی Aircraft Stress causes Damege رو هم تیک بزنی

33505775
06-06-2011, 09:05
من اینو دانلود کردم ... فایل نصبی نیست و باید کپی کنیم ... متاسفانه ایراداتی داره ... چرخهای هواپیما رو نشون نمیده و پنل ش هم پنل خود 747 سیمولاتور هست.[COLOR="Silver"]

می رم یک تورنت خوب پیدا کنم

33505775
06-06-2011, 09:15
سری اول ایر باس ها

m.s.f
06-06-2011, 09:35
من یه تورنت F100 پیدا کردم 1.13 گیگ
گویا فایل ISO هست. دیشب بیشترشو دانلود کردم، امشب انشالله کاملش میکنم و خبرشو میدم که درسته یا نه.

amir_0098
06-06-2011, 11:08
امیر ، من اومدم این فوکر 100 رو دانلود کنم از اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی نوشته در اولین اجرا Purchase key میخواد.میخواستم بدونم شما داری این شماره سریال رو به ما هم بدی یا کرک شده هست برای شما ؟
اگه کرک شده هست و احیانا اسم Cracker ش رو نوشته بگو تا با نام اونم سرچ کنم.

اینم کرکش داداش من:31::20:

:40::11:

m.s.f
06-06-2011, 12:06
اینم کرکش داداش من:31::20:

:40::11:

دستت درد نکنه
فقط من گیج شدم ... یه فوکر پیدا کردم 1 گیگ یکی هم هست توو سایت Flight1 که حدود 300 مگ هست ... برای شما حجمش چقدره ؟

robert
06-06-2011, 16:54
خدمت شما امیر جان
تورنت

آقا این بعد از دانلود پسورد میخواد...

پسوردش چیه...؟؟

Hapoofesgeli
06-06-2011, 17:40
سلام
چند تا سوال داشتم
اول اینکه تو هواپیما هایی که سیستمشون یکم دیجیتالی تره (نمیدونم چی بگم :دی)سرعت رو کجا نشون میده؟همون نیم دایره ها هستن؟
بعد اینکه من تو فرود مشکل دارم...فرود دستی یکم سخته...استفاده از VOR رو ILS رو هم بلد نیستم...یک مقدار راهنما رو خوندم ولی چیز زیادی سر در نیووردم :41: من حتی نمیدونم نقشه فرودگاه رو باید از کجا بیارم!چیکار کنم؟ :دی
یه مشکلی هم که دارم اینه که موقع TAXI کردن وقتی میپیچم قدرت موتور هم تغییر میکنه و با عث میشه تصادف کنم!چرا اینجوریه؟
ممنون

amir_0098
06-06-2011, 17:49
دستت درد نکنه
فقط من گیج شدم ... یه فوکر پیدا کردم 1 گیگ یکی هم هست توو سایت Flight1 که حدود 300 مگ هست ... برای شما حجمش چقدره ؟

یه فایل 298mb و exe هست که وقتی اونو نصب میکنم یه فولدر به اسم digital aviation که حجمش300 مگ هست رو ایجاد میکنه + 4 تافایل تو قسمت simobject/airplane درست میکنه که حجمش همشون با هم 980 مگ هستکه 2 تا فوکر100 و 2 تافوکر 70 هست .
کلا حدود 1گیگ و 290 مگ نصب میکنه .
من میگم اون 300 مگی رو دانلود کنین :20:

ویرایش : یه مسئله ی مهم که خودمم حواسم نبود اینکه Virtual Cockpit نداره:41::9::42::23:

amir_0098
06-06-2011, 18:10
سلام
چند تا سوال داشتم
اول اینکه تو هواپیما هایی که سیستمشون یکم دیجیتالی تره (نمیدونم چی بگم :دی)سرعت رو کجا نشون میده؟همون نیم دایره ها هستن؟
بعد اینکه من تو فرود مشکل دارم...فرود دستی یکم سخته...استفاده از VOR رو ILS رو هم بلد نیستم...یک مقدار راهنما رو خوندم ولی چیز زیادی سر در نیووردم :41: من حتی نمیدونم نقشه فرودگاه رو باید از کجا بیارم!چیکار کنم؟ :دی
یه مشکلی هم که دارم اینه که موقع TAXI کردن وقتی میپیچم قدرت موتور هم تغییر میکنه و با عث میشه تصادف کنم!چرا اینجوریه؟
ممنون

اول برای دسته : شما برو تو قسمت setting شبیه ساز .بعد سمت چپ گزینه ی control برو بزن . صفحه ی جدید که باز شد از سربرگ های بالا control axes رو بفشار .خوب حالا این لیستی تو که داره ببر پایین و از پایین 4رمی نوشته throrrle axis حالا یه تک کلیک روش بکن و از اون 5تا گزینه ی پایین delet key assigment رو بزن . حالا دیگه وقتی دور میزنی قدرت موتور تغییر نمیکنه .

برای سرعت تو این عکس پایین فلش قرمز سرعت رو نشون میده و اون زرده map رو میاره که اطلاعات فرودگاه اونجا هست و برای لندینگ هم flight school1.6 بهترینه . کامل بخون , راه میوفتی:31:

amir_0098
06-06-2011, 18:28
به نظر 737 خفنیه !! عکس هاش که اینطور نشون میده :20:

البته 737 pmdg برای fsx در راه است:31:

m.s.f
06-06-2011, 18:29
آقا این بعد از دانلود پسورد میخواد...

پسوردش چیه...؟؟

پسوردش اینه : komunitta
توو فایل Read me هم نوشته ولی چینی هست انگار یکمش :31:

Hapoofesgeli
06-06-2011, 19:09
بازم اومدم :دی
این FsPassengers چطوری کار میکنه؟چه تغییراتی ایجاد میکنه؟من نصب و کرک کردم هیچ تغییری ندیدم!نمیدونم یه کاری کردم که دیگه tooltip دکمه ها و اینا رو نشون نمیده و این خیلی برای من بده :دی باید چیکار کنم؟بعدش هم چرا تو FreeFlight هواپیما رو خودش میذاره وسط باند و موتورشم روشن میکنه؟میشه مسافر و اینا جابجا کرد؟اینجوری که هی پرواز میکنی بعد تو هوا بخاطر overspeed هواپیما میپکه خیلی خسته کنندست :دی
-----------------------------------------------------
FsPassengers رو پیدا کردم اما کامل بلد نیستم باهاش کار کنم لطفا راهنمایی کنین

robert
06-06-2011, 21:42
آقا من با این محصولات PMDG مشکل دارم....:19:

وقتی 747 رو نصب میکنم MD-11 کار نمیکنه و وقتی MD-11 را نصب میکنم 747 کار نمیکنه...!! یعنی منظورم پنل و ادوات پروازی هست...

چیکارش کنم...؟؟

amir_0098
06-06-2011, 21:57
بازم اومدم :دی
این FsPassengers چطوری کار میکنه؟چه تغییراتی ایجاد میکنه؟من نصب و کرک کردم هیچ تغییری ندیدم!نمیدونم یه کاری کردم که دیگه tooltip دکمه ها و اینا رو نشون نمیده و این خیلی برای من بده :دی باید چیکار کنم؟بعدش هم چرا تو FreeFlight هواپیما رو خودش میذاره وسط باند و موتورشم روشن میکنه؟میشه مسافر و اینا جابجا کرد؟اینجوری که هی پرواز میکنی بعد تو هوا بخاطر overspeed هواپیما میپکه خیلی خسته کنندست :دی
-----------------------------------------------------
FsPassengers رو پیدا کردم اما کامل بلد نیستم باهاش کار کنم لطفا راهنمایی کنین

عزیزم همه ی این آموزش ها داخل flight school1.6 هست:cool::rambo::thumbsup:
اینکه چرا رو باندی برای اینه که وقتی می خوای فرودگاه رو انتخاب کنین , اون پایین تو همون صفحه به صورت پیش فرض روی باند هست که باید اون رو به gate تغییر بدی .:40:
به نظرم شما realism بازی کمتر کن تا وقتی که خوب راه افتادی بعد بیشترش کن

m.s.f
06-06-2011, 22:55

وقتی 747 رو نصب میکنم MD-11 کار نمیکنه و وقتی MD-11 را نصب میکنم 747 کار نمیکنه...!! یعنی منظورم پنل و ادوات پروازی هست...

چیکارش کنم...؟؟

گویا همه ی مشکلات بخاطر اون فایل dll کرک 747 هست . دوستان قبلا هم این مشکل رو داشتن.
امروز روز انتخابه :31:. انتخاب بین 747 یا MD11 . یکیشونو باید نصب کنی.
-------------------------------------------------------------------------------------
اینم هویجوری

m.s.f
07-06-2011, 10:59
آقا من اومدم فوکر 100 300 مگی رو از Flight1 دانلود کردم ... اصلا اجازه نمیده نصب کنم !
اینم اسکرین شات

بعد رفتم فوکر 100 که 1.15 گیگ بود رو دانلود کردم و نصب کردم. این یکی همون ورژنی بود که امیر گفت چون تعداد و حجم فایلها دقیقا هموناست ولی توو این یکی هم این مشکل رو دارم

لطفا هر کس میتونه راهنمایی کنه

amir_0098
07-06-2011, 11:28

چیکارش کنم...؟؟

یه لینک از MD11 داری ؟ ببینیم میشه کاریش کرد با 747 کار کنه:5:

amir_0098
07-06-2011, 11:55
آقا من اومدم فوکر 100 300 مگی رو از Flight1 دانلود کردم ... اصلا اجازه نمیده نصب کنم !
اینم اسکرین شات

بعد رفتم فوکر 100 که 1.15 گیگ بود رو دانلود کردم و نصب کردم. این یکی همون ورژنی بود که امیر گفت چون تعداد و حجم فایلها دقیقا هموناست ولی توو این یکی هم این مشکل رو دارم

از اون مشکل سخت سخت هاس . :31:
اینی که من دارم با چند تا NEXT زدن خودش نصب میکنه:13:ولی کنارش نوشته که virtual cockpit نداره که کلا به نظرم اصل این هواپیما ها به کابینشونه :10:
این که texture ها کامل لود نمیکنه مطمئنید که فولدر هارو درست کپی کردید ؟

amir_0098
07-06-2011, 12:28
اینم اسکرین شات

فکر کنم واسه اون مشکل اولیه یه چیزی پیدا کردم:20:
شما روی click here to reinstall بزنید تا نصب شه . بعد اون فایل dll رو کپی کنید . متن خارجگینیش هم هست
The purchase screen will appear when you run the executable.

Both the FSX version and FS2004 versions can be used with the same purchase key. Use the "Click Here to Reinstall" button in the purchase screen if you are installing the other version. Either can be purchased first.

Important: As noted above, this version does not contain Virtual Cockpits, and it is not compatible with the FSX Direct X 10 preview settings. Digital Aviation is working on Virtual Cockpit and DX10 compatible versions now. If these become available, they will be provided at no additional cost for early-adopter customers.

robert
07-06-2011, 15:57
یه لینک از MD11 داری ؟ ببینیم میشه کاریش کرد با 747 کار کنه:5:

thepiratebay.org/torrent/4868657/FSX_PMDG_MD11

m.s.f
07-06-2011, 18:58
این که texture ها کامل لود نمیکنه مطمئنید که فولدر هارو درست کپی کردید ؟

اون 1.15 گیگ ه فایل نصبی هستش ( کپی کردنی نیست )

فکر کنم واسه اون مشکل اولیه یه چیزی پیدا کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
شما روی click here to reinstall بزنید تا نصب شه . بعد اون فایل dll رو کپی کنید . متن خارجگینیش هم هست

رووی اون هم که میزنم یه صفحه میاد که باید اکانت سایت Flight1 رو توش وارد کنم . اکانت هم ساختم ولی قبول نمیکنه.

33505775
07-06-2011, 20:46
The Skyhawk 172R - Compatible with FSX and FS9
لینک دانلود برای شبیه ساز ایکس:
لینک دانلود برای شبیه ساز2004 :
منبع:

لینک دانلود:
منبع:

amir_0098
07-06-2011, 21:19
اون 1.15 گیگ ه فایل نصبی هستش ( کپی کردنی نیست )

رووی اون هم که میزنم یه صفحه میاد که باید اکانت سایت Flight1 رو توش وارد کنم . اکانت هم ساختم ولی قبول نمیکنه.

چجوریه که اون 300مگی میشه 1گیگ و 290 مگ , این 1.15 گیگی هم میشه 1.300 گیگ ؟:18:
شما بدون virtual cockpit مشکل ندارین ؟:41:

تو این سایته نصبش مثل اینه منه ولی جالبه که برای دانلود همون flight1 رو پیشنهاد داده.

m.s.f
07-06-2011, 23:48
چجوریه که اون 300مگی میشه 1گیگ و 290 مگ , این 1.15 گیگی هم میشه 1.300 گیگ ؟:18:
شما بدون virtual cockpit مشکل ندارین ؟:41:

تو این سایته نصبش مثل اینه منه ولی جالبه که برای دانلود همون flight1 رو پیشنهاد داده.

بالاخره بعد از کلی گشتن مشکلم حل شد
آخه یه توپولوف دانلود کردم دیدم اونم مشکل داره فهمیدم مشکل از هواپیما نیست و از FSX هست.
هر جفتشون یه هواپیما بودن ... فوکر 100 Digital Aviation ... اون 300 مگی که نمیگذاشت نصب کنم چون نسخه اصلی سایت Fligh1 بود ولی اون 1.15 گیگی رو نصب کردم ...
بعد از گشتن توو چند تا فروم خارجی بالاخره فهمیدم باید توو Setting تیک Preview Direx 10 رو بردارم، چون این هواپیما با اون سازگاری نداشت و به همین خاطر در نمای بیرونی سفید نشونش میدادش و مشکل بعدی هم کند بودن فریم ریت در Cockpit View بود که سرویس پک 2.5 همین هواپیما رو نصب کردم حل شد ( روو خودش سرویس پک 1 بود )
دوستان اگه این مشکلو داشتن بگن تا لینکشو بدم .
----------------------------------------------------------------------------
اگه VC داشت بهتر بود ولی چون High Cockpit نیست، بدون اون هم براحتی میشه پرواز کرد، مشکلی نیست.
در مجموع هواپیمای خیلی کامل و خوبیه.ما که پولی ندادیم ولی خدا خیرشون بده:31:

meha
08-06-2011, 00:06
ببخشید شاید جای خوبی برای سوال کردن نباشه

ولی جایی برای دانلود کل بازی هست؟

Hapoofesgeli
08-06-2011, 00:14
ببخشید شاید جای خوبی برای سوال کردن نباشه

ولی جایی برای دانلود کل بازی هست؟

سلام
از اینجا میتونی خودش رو بگیری:

acceleration پک رو هم میتونی از اینجا دانلود کنی:(پارت پارت rapidbaz)

amir_0098
08-06-2011, 09:48
بالاخره بعد از کلی گشتن مشکلم حل شد
آخه یه توپولوف دانلود کردم دیدم اونم مشکل داره فهمیدم مشکل از هواپیما نیست و از FSX هست.
هر جفتشون یه هواپیما بودن ... فوکر 100 Digital Aviation ... اون 300 مگی که نمیگذاشت نصب کنم چون نسخه اصلی سایت Fligh1 بود ولی اون 1.15 گیگی رو نصب کردم ...
بعد از گشتن توو چند تا فروم خارجی بالاخره فهمیدم باید توو Setting تیک Preview Direx 10 رو بردارم، چون این هواپیما با اون سازگاری نداشت و به همین خاطر در نمای بیرونی سفید نشونش میدادش و مشکل بعدی هم کند بودن فریم ریت در Cockpit View بود که سرویس پک 2.5 همین هواپیما رو نصب کردم حل شد ( روو خودش سرویس پک 1 بود )
دوستان اگه این مشکلو داشتن بگن تا لینکشو بدم .
----------------------------------------------------------------------------
اگه VC داشت بهتر بود ولی چون High Cockpit نیست، بدون اون هم براحتی میشه پرواز کرد، مشکلی نیست.
در مجموع هواپیمای خیلی کامل و خوبیه.ما که پولی ندادیم ولی خدا خیرشون بده:31:

خوب خدا رو شکر که درست شد . :11:
اگه آدرس سرویس پک 2.5 رو بزارین ممنون میشم . منم مشکل فریم ریت دارم :41:

meha
08-06-2011, 09:57
با تشکر از Hapoofesgeli

acceleration پک چیه؟

m.s.f
08-06-2011, 10:08
خوب خدا رو شکر که درست شد . :11:
اگه آدرس سرویس پک 2.5 رو بزارین ممنون میشم . منم مشکل فریم ریت دارم :41:

خدمت شما ... لینک مستقیم

robert
08-06-2011, 10:55
سلام

pmdg 747 رو با کدامیک از محصولات دیگه این شرکت میشه همزمان نصبید...؟؟

چن تا هواپیمای درست و حسابی با جزئیات بالا (( FMC هم داشته باشه )) از سازندگان مختلف برای دانلود بذارید تا حالشو ببریم...:31:

در ضمن میخوام بدونم در واقعیت فرودگاه کیش OIBK سیستم ILS داره یا خیر و اگر بخوام تو FSX برای این فرودگاه ILS بذارم چیکار باید بکنم ..؟؟

amir_0098
08-06-2011, 11:05
thepiratebay.org/torrent/4868657/FSX_PMDG_MD11

robert جان تورنتش خراب بود . sid نداشت :41:

Hapoofesgeli
08-06-2011, 13:08
با تشکر از Hapoofesgeli

acceleration پک چیه؟

خواهش میکنم
تو صفحه اول توضیح داده شده

جلوه های طبیعی، پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای، پشتیبانی از DirectX10 و 11 و صدها فرودگاه جدید را به سیمولاتور اضافه میکند.

m.s.f
08-06-2011, 14:13
در ضمن میخوام بدونم در واقعیت فرودگاه کیش OIBK سیستم ILS داره یا خیر و اگر بخوام تو FSX برای این فرودگاه ILS بذارم چیکار باید بکنم ..؟؟

فرودگاه کیش در واقعیت هم ILS نداره.

valentineangel
08-06-2011, 17:02
سلام دوستای گل و عزیزم ... آقا یه نفر زحمت می کشه این لینک تورنت PMDG 747 رو برام بذاره؟ ممنون میشم.
آخه یکی دانلود کردم صفحات دیجیتالش خراب بود و روشن خاموش میشد... MD11 رو هم دانلود کردم درست بود... آخرش نتونستم بفهمم مشکلش چیه... راستی یه سوال شاید خیلی ابتدایی داشتم و اینکه چرا وقتی وارد بازی میشم هواپیما روشنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین..

m.s.f
08-06-2011, 20:20
سلام دوستای گل و عزیزم ... آقا یه نفر زحمت می کشه این لینک تورنت PMDG 747 رو برام بذاره؟ ممنون میشم.
آخه یکی دانلود کردم صفحات دیجیتالش خراب بود و روشن خاموش میشد... MD11 رو هم دانلود کردم درست بود... آخرش نتونستم بفهمم مشکلش چیه... راستی یه سوال شاید خیلی ابتدایی داشتم و اینکه چرا وقتی وارد بازی میشم هواپیما روشنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین..

این لینک747 ... من خودم اینو دانلود کردم و مشکلی نداره

خوب روشنه دیگه:31: .... برای محصولات PMDG میتونید این کار رو بکنید تا خاموش باشه
به نقل از دوستان
" کلید alt رو بزن و برو قسمت add one و بعدش برو قسمت load و قسمت cold & dark رو انتخاب کن و ok رو بزن درست میشه "

valentineangel
08-06-2011, 20:24
این لینک747 ... من خودم اینو دانلود کردم و مشکلی نداره

خوب روشنه دیگه:31: .... برای محصولات PMDG میتونید این کار رو بکنید تا خاموش باشه
به نقل از دوستان
" کلید alt رو بزن و برو قسمت add one و بعدش برو قسمت load و قسمت cold & dark رو انتخاب کن و ok رو بزن درست میشه "

ممنون... ولی من همینو دانلود کردم و مشکل داره ... برای نصب کار خاصی باید انجام داد؟ ممنون میشم اگه مراحل نصبش رو توضیح بدین...

m.s.f
08-06-2011, 22:38
ممنون... ولی من همینو دانلود کردم و مشکل داره ... برای نصب کار خاصی باید انجام داد؟ ممنون میشم اگه مراحل نصبش رو توضیح بدین...

دوستان قبلا توضیحات کامل دادن
همین تاپیک ... ص 506 ... پست 5057

knazari1
09-06-2011, 09:46
فرودگاه کیش در واقعیت هم ILS نداره.

من سال پیش که برای نمایشگاه هوانوردی به کیش سفر کردم و از چند نفر از خلبان ها پرسیدم که می گفنتد ILS داره...اتفاقا چون من در شبیه ساز دیدم که نداره برام عجیب بود و به همین دلیل سوال کردم...:17:

m.s.f
09-06-2011, 10:23
من سال پیش که برای نمایشگاه هوانوردی به کیش سفر کردم و از چند نفر از خلبان ها پرسیدم که می گفنتد ILS داره...اتفاقا چون من در شبیه ساز دیدم که نداره برام عجیب بود و به همین دلیل سوال کردم...:17:

نه، مطمئنا نداره. اگر هم دستگاهشو داشته باشه فعال نیست. احتمالا اونا هم منظورشون همین بوده .
من توو Airway Manual هم دیدم، هیچ طرح ILSی تعریف نشده برای کیش.
فرودگاه پیام که من خودم پرواز داشتم هم قدیما داشته ولی فعال نبوده و به همین خاطر برش داشتن. حتی الان اونجا RVR هم داره ولی کار نمیکنه.
----------------------------------------------
راستی من A300-B4 که لینکشو زحمت کشیدی نصب کردم ... خیلی عالیه، ممنون .... توصیه میکنم دوستان دیگه هم از دست ندن
-----------------------------------------------
فوکر 100 ی که امیر معرفی کرد هم عالیه
هر دوتای این هواپیماها اتوپایلوت خیلی کاملی دارن ... AUTOLAND و اینا دیگه :دی

valentineangel
09-06-2011, 16:04
بچه ها من یه مشکل خوردم بدین شرح که من اول my traffic 2004 رو داشتم . جدیدا 2010 رو گیر آوردم . موقعی کع می خواستم 2010 نصب کنم اول 2004 رو از توی تنظیمات شبیه ساز disable کردم و بعد 2010 رو نصبیدم . حالا وقتی شبیه ساز رو اجرا می کنم این اررور رو میده که تعدادش به اندازه تمام هواپیماهایی هست که نصب شده . حدودا 3 دقیقه دستم رو میزارم رو enter تا تموم میشه . چُکار کنم ؟

سلام آقا امیر.... منم امروز 2010 نصب کردم... و منم همین مشکل شما رو دارم... خواستم بپرسم شما راه حلی پیدا کردین؟ این توضیح رو هم بدم که قبل از نصب کلا پوشه my traffic که مال my traffic x بود رو پاک کردم...

amir_0098
09-06-2011, 18:14
سلام آقا امیر.... منم امروز 2010 نصب کردم... و منم همین مشکل شما رو دارم... خواستم بپرسم شما راه حلی پیدا کردین؟ این توضیح رو هم بدم که قبل از نصب کلا پوشه my traffic که مال my traffic x بود رو پاک کردم...

آره , درستش کردم .:40:
فقط اینو بگم ویندزد من 7 هست که شاید با xp یکم فرق کنه. اول show hidden file رو بزنین:31:
بعد برین تو my computer بعد برین تو user و از اونجا برین تو فولدری که اسم کامپیوترتون رو نوشته و بعد به ترتیب تو این فولدر ها : از چپ به راست
Appdata roaming microsoft fsx
حالا اینجا یه فایل به اسم fsx.cfg هست . اونو با notpad باز کنین . حدودا خط 60ام اینا نوشته simobjectpath.6=mytraffic
شما تو این خط و فکر کنم چند خط پایین تر 2 تا متن به همین اسم دارین . حالا هر 2تا شو پاک کنین و این رو ادامه ی اون sim object ها کپی کنین :
SimObjectPaths.6=MyTraffic\aircraft
(شاید حروف بزرگم اشتباه باشه که از اون بالایی ها نگاه کنین )
حالا save کنین و بازی رو اجرا کنین .
اگه بازم مشکل خورد بگین تا من ببینم تا دیگه کجاشو سیخونک کردم:31::40::10:
راستی شما باید mytraffic قبلی رو از خود بازی dsiable کنین

valentineangel
09-06-2011, 21:17
آره , درستش کردم .:40:
فقط اینو بگم ویندزد من 7 هست که شاید با xp یکم فرق کنه. اول show hidden file رو بزنین:31:
بعد برین تو my computer بعد برین تو user و از اونجا برین تو فولدری که اسم کامپیوترتون رو نوشته و بعد به ترتیب تو این فولدر ها : از چپ به راست
Appdata roaming microsoft fsx
حالا اینجا یه فایل به اسم fsx.cfg هست . اونو با notpad باز کنین . حدودا خط 60ام اینا نوشته simobjectpath.6=mytraffic
شما تو این خط و فکر کنم چند خط پایین تر 2 تا متن به همین اسم دارین . حالا هر 2تا شو پاک کنین و این رو ادامه ی اون sim object ها کپی کنین :
SimObjectPaths.6=MyTraffic\aircraft
(شاید حروف بزرگم اشتباه باشه که از اون بالایی ها نگاه کنین )
حالا save کنین و بازی رو اجرا کنین .
اگه بازم مشکل خورد بگین تا من ببینم تا دیگه کجاشو سیخونک کردم:31::40::10:
راستی شما باید mytraffic قبلی رو از خود بازی dsiable کنین

ممنون درست شد

meha
09-06-2011, 22:51
من رفتم یک جا بازی رو بخرم 4تا دی وی دی بود 14.800 تومان به نظرتون بخرم؟یا از اینترنت دانلود کنم؟

robert
10-06-2011, 09:21
من رفتم یک جا بازی رو بخرم 4تا دی وی دی بود 14.800 تومان به نظرتون بخرم؟یا از اینترنت دانلود کنم؟

اون نسخه نوین پندار هست که اصلا خوب نیست...

نسخه اصلی دو تا dvd هستش....اونو بخر

meha
10-06-2011, 11:04
حالا دانلود کنم بهتر نیست؟:دی

The Pro
10-06-2011, 15:11
اي بابا اين بازي چقدر باگ داره. اعصابم خورد شد.
تو يكي از مراحل موتور از كار ميوفته و ميگه برو تو يه فرودگاه فرود بيا. با كلي بدبختي رسوندم به فرودگاه، فرود اومدم رفتم زير اون فلش سبز وايستادم. ولي مرحله رو تموم نميكنه و همونجور ميمونه.
حالا رفتم يه مرحله ي ديگه
با 747 بايد تو هواي مه فرود بيام. بعد از 100 بار (!) امتحان كردن و 4 ساعت بازي كردن، فرودگاه رو پيدا كردم مثل بچه آدم داشتم ارتفاع كم ميكردم كه تو لحظه ي تاچ داون ديدم آسفالت هم رد كرد رفت زير زمين! بعدشم كه كرش داد.
نميدونم ايراد از منه؟! يا برا همه اينطوريه؟!

amir_0098
10-06-2011, 18:29
حالا دانلود کنم بهتر نیست؟:دی

بچه ها تو پند صفحه ی قبلی لینک های دانلود رو گذاشتن :20: اگه میتونی و سرعتت خوبه دانلود کن:46:

valentineangel
10-06-2011, 23:27
سلام به همه کاپیتان های عزیز...
خوب امروز می خوام لینک تورنت یه برنامه دیگه به نام Air Hauler رو براتون بذارم...

تو این لینک می تونین توضیحاتشو ببینین...

حجمش 166 مگه...

فقط یه توضیح کوچک بدم که فایل نصب یه فایل iso هستش که باید یه برنامه درایو مجازی رو سیستم داشته باشید

برای کرکش هم توضیح داخل فولدر کرک هستش... اگه متوجه نشدین من در خدمتم...

کاش می شد فایل آپلود کنم .... اینجوری مجبور به استفاده از هیلترشکن نبودین... من فایل 14 کیلو بایتیشو اینجا آپ می کردم... شما با استفاده از utorrent اونو دانلود می کردین...

33505775
11-06-2011, 08:23
سلام به همه کاپیتان های عزیز...
خوب امروز می خوام لینک تورنت یه برنامه دیگه به نام Air Hauler رو براتون بذارم...

تو این لینک می تونین توضیحاتشو ببینین...

حجمش 166 مگه...

فقط یه توضیح کوچک بدم که فایل نصب یه فایل iso هستش که باید یه برنامه درایو مجازی رو سیستم داشته باشید

برای کرکش هم توضیح داخل فولدر کرک هستش... اگه متوجه نشدین من در خدمتم...

کاش می شد فایل آپلود کنم .... اینجوری مجبور به استفاده از هیلترشکن نبودین... من فایل 14 کیلو بایتیشو اینجا آپ می کردم... شما با استفاده از utorrent اونو دانلود می کردین...
خب پرشین گیگ برای چیه

meys34
11-06-2011, 11:59
اي بابا اين بازي چقدر باگ داره. اعصابم خورد شد.
تو يكي از مراحل موتور از كار ميوفته و ميگه برو تو يه فرودگاه فرود بيا. با كلي بدبختي رسوندم به فرودگاه، فرود اومدم رفتم زير اون فلش سبز وايستادم. ولي مرحله رو تموم نميكنه و همونجور ميمونه.
حالا رفتم يه مرحله ي ديگه
با 747 بايد تو هواي مه فرود بيام. بعد از 100 بار (!) امتحان كردن و 4 ساعت بازي كردن، فرودگاه رو پيدا كردم مثل بچه آدم داشتم ارتفاع كم ميكردم كه تو لحظه ي تاچ داون ديدم آسفالت هم رد كرد رفت زير زمين! بعدشم كه كرش داد.
نميدونم ايراد از منه؟! يا برا همه اينطوريه؟!

من fs2004 دارم برای من هم این ایراد رو داشت اوایل .... چون با سرعت زیاد می اومدم رو زمین آسفالتو رد می کرد :21:بعدش تازه یادش می افتاد کرش کنه:2::2::2::2::2:

valentineangel
11-06-2011, 13:21
خب پرشین گیگ برای چیه

منظورتون رو نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! !!!!!!!!!!!!

33505775
11-06-2011, 13:46
منظورتون رو نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! !!!!!!!!!!!!

سایت بالا برای آپلود فایل های زیر 2 مگابایت

tafaroji
13-06-2011, 12:01
با سلام
دوستان عزيز
من تا كنون موفق به ديدن لينك دانلود فايل pdfآموزشي نشدم لطفا يه نفر محبت كنه و اين فايل رو در اختيار من قرار بده

ادرس ايميل :tafaroji@bim.ir

amir_0098
13-06-2011, 13:10
با سلام
دوستان عزيز
من تا كنون موفق به ديدن لينك دانلود فايل pdfآموزشي نشدم لطفا يه نفر محبت كنه و اين فايل رو در اختيار من قرار بده

ادرس ايميل :tafaroji@bim.ir

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DEtNjFlODE5YTM5MjAw&hl=en

خدمت شما:20:

potifar23
13-06-2011, 15:43
سلام من نسخه فارسی سیمولاتور میخوام از کجا میتونم دانلود کنم؟ ممنونم

amir_0098
13-06-2011, 17:20
سلام من نسخه فارسی سیمولاتور میخوام از کجا میتونم دانلود کنم؟ ممنونم

دوست عزیز , خرید این نسخه اصلا پیشنهاد نمیشه و اینکه فقط قسمت lesson ها فارسی شده و بیشتر pack هارو نمیتونید نصب کنید . :41:
لینک دانلود هم بعید میدونم باشه .:40:

potifar23
14-06-2011, 06:54
من برا فرود مشکل دارم نمیدونم از چه فاصلهای از باند باید ارتفاع کم کنم. میشه کمکم کنید ایا فاصله هواپیما تا باند جایی از نرم افزار نمایش داده میشه؟ اگه میشه با عکس لطفاَ نشون بدید ممنون میشم

amir_0098
14-06-2011, 08:00
من برا فرود مشکل دارم نمیدونم از چه فاصلهای از باند باید ارتفاع کم کنم. میشه کمکم کنید ایا فاصله هواپیما تا باند جایی از نرم افزار نمایش داده میشه؟ اگه میشه با عکس لطفاَ نشون بدید ممنون میشم

شما flight school1.6 رو خوندید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DEtNjFlODE5YTM5MjAw&hl=en

potifar23
14-06-2011, 08:54
آره ولی بازم برای تنظیمات vor مشکل دارم برا فرود دقیق چکاری باید انجام بدم از چه فاصله ای ارتفاع و سرعت کم کنم ؟

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

از بچه های انجمن کسی هست که بدونه نسخه فارسی سیمولاتور را از کجا میتونم دانلود کنم؟

valentineangel
14-06-2011, 12:38
سلام... دوستای عزیز می خواستم بپرسم وقتی از ماشین push back استفاده می کنیم امکان دور زدن نداره؟ آخه push back داخل AES ازت می پرسه یه کدوم سمت push back انجام بشه سمت راست یا چپ؟! آخه تو فرودگاه های بزرگی مثل فرانکفورت با اون ترافیک فضایی بیرون آوردن هواپیماهای غول پیکری مثل 747 از گیت کار فوق العاده سختیه ...

valentineangel
14-06-2011, 13:04

سلام... ممنون میشم اگه لینکش رو بگید ... اگه تونستم دانلودش می کنم ... یه جای بهتر آپ می کنم که دوستای دیگمونم بتونن استفاده کنن.

valentineangel
14-06-2011, 14:06
اینم جزئیات روشن کردن موتور 747

valentineangel
15-06-2011, 14:48
دوستای عزیز کسی نحوه ساختن پینت واسه هواپیما رو بلده؟ آموزشی هست که آدم بتونه هر پینتی که دلش خواست رو بسازه و روی هواپیمای مورد علاقش بذاره؟

و یه سوال دیگه اینکه چرا وقتی من دفعه اول که شبیه ساز رو اجرا می کنم و هواپیما رو لود می کنه تو حالت دید از بیرون هواپیما که با F11 حالت انتخاب میشه همه چی درسته ولی وقتی میام بیرون تا مثلا هواپیما رو تغییر بدم یه مسیرمو وقتی میرم تو ... هواپیما رو از نزدیک نشون میده و تا زمانی که کلا خارج نشی و دوباره fsx رو اجرا نکنی همچنان همون جوریه... البته می گم فقط تو حالت F11 دوستان به این مسئله برخوردن؟

robert
16-06-2011, 12:29
سلام

لینک دانلود چند تا هواپیما رو برام بذارین که FMS داشته باشه...

وجود FMS برام خیلی مهمه... حتما باید FMS داشته باشه

در ضمن لینکی برای دانلود FS2004 ندارید...؟؟

ممنونم:11::40:

amir_0098
16-06-2011, 14:25
سلام

لینک دانلود چند تا هواپیما رو برام بذارین که FMS داشته باشه...

وجود FMS برام خیلی مهمه... حتما باید FMS داشته باشه

در ضمن لینکی برای دانلود FS2004 ندارید...؟؟

ممنونم:11::40:

AIRBUS A400 Wilco
727 captainsim
767 captainsim
digital aviation fokker100
A300 simcheck
pmdg's
این ها همشون FMC دارن .الان لینک ندارم ولی تو صفحه های قبلی هست:20:

pooya_h380
16-06-2011, 20:44
اون نسخه نوین پندار هست که اصلا خوب نیست...

نسخه اصلی دو تا dvd هستش....اونو بخر

اتفاقا در این نسخه محیط آموزش فارسی هست و کتاب راهنمای کاملی داره

amir_0098
16-06-2011, 21:42
اتفاقا در این نسخه محیط آموزش فارسی هست و کتاب راهنمای کاملی داره

من خودم نسخه ی فارسی رو دارم , به نظرم flight school1.6 خیلی بهتره و آپدیت هم میشه :20:
درسته که آموزشش فارسی هست اما اینو در نظر بگیرید که همه کار های خلبان ها به زبان انگلیسیه :31:
پس بهتره زبانتون رو قوی کنین .:20: سطح زبان صحبت (speaking) تو شبیه ساز خیلی مناسبه و راحت میشه فهمید:27:

.................................................. .................................................. .........................
بچه ها کسی میدونه تو windows 7 64bit این ارور برای چیه و چجوری میشه درست کرد ؟

fatal error occured

وسط بازی قطع میشه:19:

m.s.f
17-06-2011, 00:34
من خودم نسخه ی فارسی رو دارم , به نظرم flight school1.6 خیلی بهتره و آپدیت هم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
درسته که آموزشش فارسی هست اما اینو در نظر بگیرید که همه کار های خلبان ها به زبان انگلیسیه :دی

تایید میشه ... آخه خیلی از چیزا رو اصلا نمیشه ترجمه کرد ... مخصوصا توو این صنعت که زبان تخصصی هوانوردی داره طوریکه حتی خود انگلیسی زبانها هم اصطلاحات رو متوجه نمیشن ... میان مثلا به Flap و Aileron یا چیزای دیگه میگن مثلا بالچه و شهپر و اینا
مثلا به جای Touch And GO باید بگن بمال و برو :دی
ضمنا اینکه من نوین پندار رو ندارم ولی دوستان میگن گاها برنامه های جانبی هم روووش خوب نصب نمیشه .... در قدم آخر اگر نسخه اصلی پیدا نشد نوین پندار رو باید انتخاب کرد.

mahyarSAMSUNG
17-06-2011, 09:14
چرا نسخه جدید از این بازی ساخته نمیشه کسی خبری نداره از فلایت جدید با گرافیک بالاتر ؟

alone_boy
17-06-2011, 19:32
سلام
من دیروز نسخه 2 DVD شرکت MGI رو خریدم
این نسخه،نسخه خوبیه؟!

robert
18-06-2011, 16:01
لینک تورنت فوکر 100 digital aviation رو لطف میکنید..؟؟:11:

valentineangel
18-06-2011, 16:07
سلام... من تا الان 3 تا 4 پست دادم که هیچکی جوابگوی سوالات نیست... متاسفم برای این فروم

m.s.f
18-06-2011, 16:14
لینک تورنت فوکر 100 digital aviation رو لطف میکنید..؟؟:11:

خدمت شما ... دانلود هم کردم و مشکلی نداره.

فقط حجمش یکم بالاست ... فایل ISO هست.
بعد از نصب هم این رو نصب کنید و ضمنا باید Preview DireX10 رو در تنظیمات غیر فعال کنید.

m.s.f
18-06-2011, 16:23
سلام... من تا الان 3 تا 4 پست دادم که هیچکی جوابگوی سوالات نیست... متاسفم برای این فروم

سلام دوست من
دوستان اگه بتونن و فرصت داشته باشن مطمئن باشید حتما کمک میکنن
مثلا شما اینجا گفتید که

دوستای عزیز کسی نحوه ساختن پینت واسه هواپیما رو بلده؟ آموزشی هست که آدم بتونه هر پینتی که دلش خواست رو بسازه و روی هواپیمای مورد علاقش بذاره؟

و یه سوال دیگه اینکه چرا وقتی من دفعه اول که شبیه ساز رو اجرا می کنم و هواپیما رو لود می کنه تو حالت دید از بیرون هواپیما که با F11 حالت انتخاب میشه همه چی درسته ولی وقتی میام بیرون تا مثلا هواپیما رو تغییر بدم یه مسیرمو وقتی میرم تو ... هواپیما رو از نزدیک نشون میده و تا زمانی که کلا خارج نشی و دوباره fsx رو اجرا نکنی همچنان همون جوریه... البته می گم فقط تو حالت F11 دوستان به این مسئله برخوردن؟

نحوه ساختن پینت رو که من بلد نیستم ... دوستان هم حتما یا بلد نیستن یا فرصت نکردن
و در مورد مشکل دید از بیرون منم بعضی وقتا این مشکل رو دارم و البته نه همیشه ... مشکل فکر مییکنم از خود سیمولاتور هست.

سلام... دوستای عزیز می خواستم بپرسم وقتی از ماشین push back استفاده می کنیم امکان دور زدن نداره؟ آخه push back داخل AES ازت می پرسه یه کدوم سمت push back انجام بشه سمت راست یا چپ؟! آخه تو فرودگاه های بزرگی مثل فرانکفورت با اون ترافیک فضایی بیرون آوردن هواپیماهای غول پیکری مثل 747 از گیت کار فوق العاده سختیه ...

در مورد این هم عرض کنم من با AES کار نکردم ولی با SHIFT+P میتونید بعد از اینکه SHIFT+P رو زدید دکمه ی 1 یا 2 رو بزنید تا به سمت چپ یا راست بره.

موفق باشی:40:

amir_0098
18-06-2011, 18:41
سلام
من دیروز نسخه 2 DVD شرکت MGI رو خریدم
این نسخه،نسخه خوبیه؟!

آره نسخه ی خوبیه :20: اگه accelerator رو نصب کنی عالی میشه :46:

33505775
19-06-2011, 21:20

من بلدم ولی حوصله توضیح ندارم
اگر 2 چیزی که می گم بلد نیستی بی خیالش شو
1_ کار با فتوشاپ
2_بلد بودن زبان Aircraft.cfg (البته اگر اینو بلد نیستی بگو من بهت یاد بدم زیاد سخت نیست)

robert
20-06-2011, 09:54
سلام

تو محصولات PMDG اگر بخواهیم فرکانس ILS رو دستی وارد کنیم چیکار باید بکنیم...؟؟

وقتی پروازی save میشه بعد از لود شدن مجدد اطلاعات FMC از بین میره... برای فرود در یک فرودگاه میخواستم بدونم چجوری باید فرکانس ILS رو وارد کنم...؟؟

برای اینکه نخواهیم با APP فرود بیاییم و فقط FMC هدینگ باند رو پیدا کنه و تنظیم ارتفاع رو خودم انجام بدم چیکار باید بکنم...؟؟

amir_0098
20-06-2011, 10:53
من بلدم ولی حوصله توضیح ندارم
اگر 2 چیزی که می گم بلد نیستی بی خیالش شو
1_ کار با فتوشاپ
2_بلد بودن زبان Aircraft.cfg (البته اگر اینو بلد نیستی بگو من بهت یاد بدم زیاد سخت نیست)

حتما بايد فتوشاپ باشه ؟ پينت خود ويندوز سون نميشه ؟

amir_0098
20-06-2011, 11:46
سلام

تو محصولات PMDG اگر بخواهیم فرکانس ILS رو دستی وارد کنیم چیکار باید بکنیم...؟؟

وقتی پروازی save میشه بعد از لود شدن مجدد اطلاعات FMC از بین میره... برای فرود در یک فرودگاه میخواستم بدونم چجوری باید فرکانس ILS رو وارد کنم...؟؟

برای اینکه نخواهیم با APP فرود بیاییم و فقط FMC هدینگ باند رو پیدا کنه و تنظیم ارتفاع رو خودم انجام بدم چیکار باید بکنم...؟؟

مشکل save کردن رو منم دارم و وقتی load میکنم ناقص لود میشه :13:
برای تنظیم ILS تو فروم avsim نوشته که از قسمت NAV/RAD داخل FMC باید ست بشه :20:

33505775
20-06-2011, 12:53
حتما بايد فتوشاپ باشه ؟ پينت خود ويندوز سون نميشه ؟

آخه مشکل اینه که فایلDDS تو پینت باز نمی شه تو فتوشاپ هم با یک پلاگین باز می شه

robert
20-06-2011, 22:03
سلام

من با 767 کاپیتان سیم مشکل دارم... :41:

هیچ کدوم از سیستمها کار نمیکنند ... پنجره FMC کاملا سیاه هست... روی ND و PFD هم هیچی ندارم...

چیکار کنم درست بشه..؟؟

amir_0098
20-06-2011, 22:21
سلام

من با 767 کاپیتان سیم مشکل دارم... :41:

هیچ کدوم از سیستمها کار نمیکنند ... پنجره FMC کاملا سیاه هست... روی ND و PFD هم هیچی ندارم...

چیکار کنم درست بشه..؟؟

کرکشو کامل نصب کردین ؟:13:

robert
20-06-2011, 22:31
کرکشو کامل نصب کردین ؟:13:

نه والله... چجوری نصب میشه...؟؟

amir_0098
20-06-2011, 22:51
نه والله... چجوری نصب میشه...؟؟

یه فولدر هست یه اسم crack که چند تا فایل توش داریم .
یکی ACE_767.exe هست که باید اون رو تو این آدرس کپی کنی :
G:\flight simulator x\Captain_Sim\767\ace
یه تعداد فایل هم با پسوند gau هست که اونا رو باس تو این آدرس بریزی :
G:\flight simulator x\SimObjects\Airplanes\CS_B767-300\panel
.................................................. .................................................. ................
البته من ACE_767.exe رو تو پوشه ی اصلی شبیه ساز هم کپی کردم:13:

meys34
21-06-2011, 18:23
وقتی پروازی save میشه بعد از لود شدن مجدد اطلاعات FMC از بین میره...

مشکل save کردن رو منم دارم و وقتی load میکنم ناقص لود میشه :13:

خيلي راحته براي من (FS9)
ابتدا سيو رو لود ميکنيم
بعد در قسمت load panel (شکل1) همون اسمي رو که سيو کرديد لود ميکنيد(شکل2)

اگر هم مشکلي داشتيد يه بار cold and dark لود کنيد، موتور ها رو روشن کنيد و بعد سيو مربوطه رو لود کنيد

amir_0098
21-06-2011, 18:45
خيلي راحته براي من (FS9)
ابتدا سيو رو لود ميکنيم
بعد در قسمت load panel (شکل1) همون اسمي رو که سيو کرديد لود ميکنيد(شکل2)

اگر هم مشکلي داشتيد يه بار cold and dark لود کنيد، موتور ها رو روشن کنيد و بعد سيو مربوطه رو لود کنيد

الان كه اين پست رو ميدم هنوز نرفتم امتحان كنم اما اينو ميخام بگم كه من شبيه ساز رو وسط پرواز و تو ارتفاع سيو ميكنم . بازم با اين روشي كه گفتين درست ميشه ؟
ممنون

potifar23
22-06-2011, 23:53
دوستان من نسخه نوین پندار (فارسی) سیمولاتور میخوام لطفاَ کمکم کنید بگید از کجا باید دانلود کنم؟

amir_0098
23-06-2011, 07:15
دوستان من نسخه نوین پندار (فارسی) سیمولاتور میخوام لطفاَ کمکم کنید بگید از کجا باید دانلود کنم؟

خوب بايد اينو توضيح بدم كه اينا تو اون پك خود بازي ، يه كد فكر كنم 9 رقمي گذاشتن كه اول اونو به شبيه ساز وار ميكني و بعد باز اون يه كد ديگه بت ميده ، دوباره بايد اين كد جديدرو تو سايت خود نوين پندار وارد كني تا كد فعال سازي اصليشو بگيري ! و نكته مهم اينه كه اين رو فقط روي 3 تا دستگاه ميتوني نصب كني ! و نحوه شخيص دستگاهشم بر اساس سخت افزار هاي سيستمت هست ، پس اگه حتي دسته بازي تو عوض كني ،بايد دوباره از كد استفاده كني ! پس براي اينكه بخواي از فارسي استفاده كني بايد بخريش . اگر هم لينك دانلود گير آوردي ، با عوض كردن يه فايل ميتوني ازش استفاده كني ، اما همون انگليسي ،كه بازم به كلي مشكل ميخوري ! من خودم خريدم و تجربشو دارم كه ميگم بيخيال نوين پندار شو !

potifar23
25-06-2011, 09:09
امیر جان از راهنماییت خیلی ممنون

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

امیر جان چنتا هواپیما برام بذار اگر زحمت نیس تا برا شبیه ساز دانلود کنم

potifar23
25-06-2011, 10:17
دوستان اگه میشه راهنماییم کنید چطور هنگام فرود هواپیما را با خط وسط باند میزان کنم

kzm.itgroup
25-06-2011, 12:36
از اساتید محترم خواهشمند است درباره سیستم APU یه توضیحی بدهند

amir_0098
25-06-2011, 13:45
امیر جان از راهنماییت خیلی ممنون

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

امیر جان چنتا هواپیما برام بذار اگر زحمت نیس تا برا شبیه ساز دانلود کنم

خدمت شما :

داخلش یه فایل ورد هست که لینک دانلود هواپیما ها هست

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

شرمنده وقت ندارم ترجمه کنم ولی قسمت function خیلی رَوون توضیح داده:46:

potifar23
25-06-2011, 15:17
hامیر جان ماشین تاکسی از کجا دانلود کنم؟

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

امیر جان فایل ورد فونتش درست نیست باز نمیشه

amir_0098
25-06-2011, 15:57
hامیر جان ماشین تاکسی از کجا دانلود کنم؟

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

امیر جان فایل ورد فونتش درست نیست باز نمیشه

در مورد follow me car لینک اول مثله اینکه خرابه و چون باش کار نکردم , لینک دانلود ندارم:41:

این بار PDF کردمش :

afsamir
25-06-2011, 18:03
با سلام خدمت دوستان.من نسخه نوين پندارو دارم.وقتي ميخوام FSPassenger رو نصب كنم نميشه.
كسي ميتونه راهنماييم كنه؟:41:

amir_0098
25-06-2011, 19:16
با سلام خدمت دوستان.من نسخه نوين پندارو دارم.وقتي ميخوام FSPassenger رو نصب كنم نميشه.
كسي ميتونه راهنماييم كنه؟:41:

سلام دوست عزیز:20:
نمیخوام اینو یگم اما هنوز هیچ راهی برای این کار پیدا نشده:41:

afsamir
26-06-2011, 11:40
متشكرم:45:

kzm.itgroup
26-06-2011, 18:02
از اساتید محترم کسی هست که اموزش کامل سیستم FMC برای بوئینگ 737 داشته باشه

robert
26-06-2011, 19:19
از اساتید محترم کسی هست که اموزش کامل سیستم FMC برای بوئینگ 737 داشته باشه

این بوئینگ ساخت چه شرکتی هست...؟؟

babak-online
26-06-2011, 21:14

ای پی یو در اصل یک موتور توربوشفته. موقع استارت، از کمپرسور ای پی یو هوای کمپرس شده رو میدن به موتور یک.
کاربردهای دیگه ای هم داره، یک ژنراتور باهاش کوپل میشه و پاور رو موقع گراند تامین میکنه. البته توی ایر هم ممکنه تامین پاور رو انجام بده.

kzm.itgroup
27-06-2011, 09:53
این بوئینگ ساخت چه شرکتی هست...؟؟

مربوط به PMDG هست

meys34
27-06-2011, 20:16
مربوط به PMDG هست

536 صفحه است این تاپیک :31:

چکیده اش میشه FlightSchool1.6.pdf :5::5::5:

از اینجا دانلود کن

باقی صفحات این PDF رو هم بخون :10: مثل دیکشنری میمونه،
لازم نیست همه صفحاتشو یهویی بخونی
هر وقت گیر کردی بهش مراجعه کن راهنماییت میکنه:11:

amir_0098
28-06-2011, 12:25
مربوط به PMDG هست

737تی که pmdg داشت برای fs9 هست !:20: مگه PMDG 737 NGX که برای FSX هست اومده ؟؟

afsamir
30-06-2011, 11:43
سلام من از سايت precisionmanuals.com يك هواپيما(PDMG) دانلود كردم اما موقع نصب اين eror رو ميده:

.installation cannot continue.you do not have Flight Simulator installet
در صورتيكه شبيه ساز روي سيستم هست.

نسخه من novin pendar هستش.لطفا كمكم كنيد.:41:

amir_0098
30-06-2011, 18:35
سلام من از سايت precisionmanuals.com يك هواپيما(PDMG) دانلود كردم اما موقع نصب اين eror رو ميده:

.installation cannot continue.you do not have Flight Simulator installet
در صورتيكه شبيه ساز روي سيستم هست.

نسخه من novin pendar هستش.لطفا كمكم كنيد.:41:

بله دوست عزیز این از اون مشکلاتی هست که تو novin pendar پیش میاد . :41: کاریش هم نمیشه کرد:19:

afsamir
01-07-2011, 15:59
بله دوست عزیز این از اون مشکلاتی هست که تو novin pendar پیش میاد . :41: کاریش هم نمیشه کرد:19:

شما چه نسخه اي رو پيشنهاد ميكنيد؟:23:

mehdi irani
01-07-2011, 22:38
سلام دوستان و کاپیتانان
من نسخه نوین پندارو داشتم ولی لصلا راضی نبودم
الآن هم میخوام نسخه جدید سیمولاتور رو بخرم
البته منظورم از نسخه جدید نرم افزار با پک های یک و دو همچنین هوا پیماهای جدید هست
لطفا راهنمایی کنید چطور و از کجا میتونم تهیه کنم.
:11::5:

kzm.itgroup
02-07-2011, 08:34
سلام دوستان و کاپیتانان
البته منظورم از نسخه جدید نرم افزار با پک های یک و دو همچنین هوا پیماهای جدید هست
:11::5:

هر نسخه ای میخوای بخری بخر ولی نوین پندار نخر
اصلا به غیر از نسخه اصلی و نوین تو بازار نیست
میتونی بری از مجتمع پایتخت تو میرداماد بگیری

amir_0098
02-07-2011, 13:02
شما چه نسخه اي رو پيشنهاد ميكنيد؟:23:

سلام دوستان و کاپیتانان

الان بهترین حالت اینه که نسخه ی معمولی این شبیه ساز رو بگیرین یا delux version . تو همین p30world هست و تو صفحه ی اول این انجمن توضیحات کامل داده شده . بعد پک accelerator رو روش نصب میکنید تا کامل بشه . بعد هر addon که خواستین میتونید نصب کنید.

برای خرید تو مشهد میدونم تو خیایان سعدی هست

Kharg Island
02-07-2011, 22:53
سلامی گرم به خلبانان

دوستان من tu-154 رو از همین سایت برای fsx دانلود کردم اما وقتی اجرا میکنم ابزارهای PANEL به خوبی کار نمیکنن یعنی Dgree Altitude و Speed و Heading تصویرشون میاد اما Dgree Altitude اصلا به حالت اولیه برنمیگرده ، دیدید که وقتی هواپیما خاموش میشه dgree altitude بر عکس میشه توی tu-154 همین حالته با این تفاوت که در حال روشن و خاموش بودن همین طور ثابته(برعکس هستش) لطفا راهنماییم کنید

یــا عــلــی

amir_0098
03-07-2011, 16:14
سلامی گرم به خلبانان

دوستان من tu-154 رو از همین سایت برای fsx دانلود کردم اما وقتی اجرا میکنم ابزارهای PANEL به خوبی کار نمیکنن یعنی Dgree Altitude و Speed و Heading تصویرشون میاد اما Dgree Altitude اصلا به حالت اولیه برنمیگرده ، دیدید که وقتی هواپیما خاموش میشه dgree altitude بر عکس میشه توی tu-154 همین حالته با این تفاوت که در حال روشن و خاموش بودن همین طور ثابته(برعکس هستش) لطفا راهنماییم کنید

یــا عــلــی

میشه لینک دانلود tu-154 رو یزارید . تستش میکنیم !

khoshbakhty
03-07-2011, 17:43
sسلام یه مشکل لطفا کمک کنید . ویندوزم ایکس پی سرویس پک سه هستش . بازی رو هم با موفقیت نصب کردم ولی اجرا نمیکنه و این ارور رو میده : the msxml4 sp2 component is not installed برای حل مشکل باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

am_pixels
04-07-2011, 08:58
سلام. از دوستان کسی می دونه از رو ناو uss nimitz با iris f14 چطور می شه تیک آف کرد... این سیستم پرتابش چطوری فعال می شه ؟
ممنون

amir_0098
04-07-2011, 13:42
sسلام یه مشکل لطفا کمک کنید . ویندوزم ایکس پی سرویس پک سه هستش . بازی رو هم با موفقیت نصب کردم ولی اجرا نمیکنه و این ارور رو میده : the msxml4 sp2 component is not installed برای حل مشکل باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام . تو صفحه ی اول , پست 3 این نرم افزار هست . (requirments)

البته داخل دی وی دی شبیه ساز باید باشه:20:

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

سلام. از دوستان کسی می دونه از رو ناو uss nimitz با iris f14 چطور می شه تیک آف کرد... این سیستم پرتابش چطوری فعال می شه ؟
ممنون

اخرین بخش flight school1.6 درباره ی جنگنده هست و اونجا توضیح داده شده:46:

amir h1999
05-07-2011, 09:14
کسی تابه حالpplگرفته
اگر گرفته عکسش روبزاره

mehdi irani
07-07-2011, 00:37
سلام دوستان
به غیر از شبیه ساز پرواز مایکروسافت ، شبیه ساز دیگه ای هم وجود داره که بهتر و طبیعی تر باشه (واقعی تر )
اگه باشه از کجا میشه تهیش کرد ؟:11:

kzm.itgroup
07-07-2011, 13:45
سلام دوستان
به غیر از شبیه ساز پرواز مایکروسافت ، شبیه ساز دیگه ای هم وجود داره که بهتر و طبیعی تر باشه (واقعی تر )
اگه باشه از کجا میشه تهیش کرد ؟:11:
نرم افزارهای دیگه ای هم هست ولی بهترینش همین FS هست

mehdi irani
08-07-2011, 22:28
سلام دوستان خدا قوت
کسی اطلاعاتی در مورد نرم افزار Fs Global 2010 شبیه ساز پرواز داره ؟
تا حالا از دوستان کسی استفاده کرده ؟
لطفا هرکی اطلاعاتی در این مورد داره
لطف کنه و به من هم بگه .
:11::20:

amir_0098
09-07-2011, 13:21
سلام دوستان خدا قوت
کسی اطلاعاتی در مورد نرم افزار Fs Global 2010 شبیه ساز پرواز داره ؟
تا حالا از دوستان کسی استفاده کرده ؟
لطفا هرکی اطلاعاتی در این مورد داره
لطف کنه و به من هم بگه .
:11::20:

اینجا اطلاعاتش هست . فقط اینو بگم که شبیه ساز رو طبیعی تر میکنه:46:
من که اینو ندارم اما شاید بقیه داشته باشن:46:

robert
09-07-2011, 15:36
سلام
کسی میدونه بعد از نصب ویندوز چطوری میشه FSX رو ردیف کرد..؟؟

الان ویندوز نصب کردم و نرم افزار تعمیر رجیستری که تو صفحه اول بود رو هم نصب کردم ولی پیغام میده و میگه نمیتونه فایل " کش" رو در درایور ویندوز پیدا کنه...

kzm.itgroup
10-07-2011, 16:11
از دوستان کسی لینک دانلود تورنت CS Weather Radar را داره ؟
محصول شرکت کاپیتان سیم هست .

bag bag
10-07-2011, 21:00
دوستان اگه میشه راهنماییم کنید چطور هنگام فرود هواپیما را با خط وسط باند میزان کنم

درود بر شما.

شما می توانید با تلاش فراوان هواپیما را با خط وسط باند میزان کنید.:10:
دو لامپ سفید و قرمز رو بگیر برو جلو میزون میشه :20::11:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

درود.:11:

راستی بچه ها.:9:
کسی لینک دانلود acceleration pack 2.77GB برای FSX رو نداره. :eh:
مردم از بس دنبالش گشتم. :41:
انگار تو اینترنت آب شده رفته تو مادربورد.:19:

mehdi irani
11-07-2011, 19:54
سلام دوستان و همکاران عزیز
متاسفانه بنده با جوی استیکم دچار مشکل شدم (logitech ATTACK 3 ) مدلش هست
تو بوئینگ 737 وقتی دستمو ازش میکشم دماغه هواپیما شروع میکنه به پایین اومدن
تو هواپیماهای تایپ کوچیک هم همین مشکلو دارم
تو بامباردیر هم وقتی دستمو ازش میکشم شروع میکنه به بالا آوردن دماغه هواپیما
تنها تو ایرباس A321 طبیعی کار میکنه .
لطفا کمکم کنید . چطوری میتونم تنظیمش کنم
کسی تا حالا از این جوی استیک استفاده کرده ؟
تازه خریدم 52000 تومن.:13:

kzm.itgroup
11-07-2011, 21:26
دوستان عزیز من هواپیمای بوئینگ 777 شرکت ویلکو را گرفتم ولی متاسفانه همه نمایشگرهاش اهسته اهسته عمل میکنه ؟ (Slow motion)
چه کار کنم ؟

robert
12-07-2011, 19:14
سلام

کرک fspassneger رو دوباره بذارید لطفا... لینک دانلودش خراب شده و وسط دانلود گیر میکنه...

meys34
13-07-2011, 19:58
سلام

کرک fspassneger رو دوباره بذارید لطفا... لینک دانلودش خراب شده و وسط دانلود گیر میکنه...

با اجازه اساتیت!:46:

ریموت آپلود کردم براتون :10:انشاال.. دانلود بشه:19:

m.s.f
14-07-2011, 08:27
سلام دوستان و همکاران عزیز
متاسفانه بنده با جوی استیکم دچار مشکل شدم (logitech ATTACK 3 ) مدلش هست
تو بوئینگ 737 وقتی دستمو ازش میکشم دماغه هواپیما شروع میکنه به پایین اومدن
تو هواپیماهای تایپ کوچیک هم همین مشکلو دارم
تو بامباردیر هم وقتی دستمو ازش میکشم شروع میکنه به بالا آوردن دماغه هواپیما
تنها تو ایرباس A321 طبیعی کار میکنه .
لطفا کمکم کنید . چطوری میتونم تنظیمش کنم
کسی تا حالا از این جوی استیک استفاده کرده ؟
تازه خریدم 52000 تومن.:13:

سلام ... منم همین جوی استیک رو دارم
تنها مشکلی که به فکرم میرسه Trim هواپیماست
با دکمه ی Page Up و Page Down روو کیبرد تریم رو تنظیم کن.
Page Up هواپیما رو Trim down میکنه یعنی دماغه رو میاره پایین و بر عکسش برای Page down.
باید چند بار این دکمه رو بزنی البته.
ضمنا حتما توو تنظیمات، دو تا از دکمه های جوی استیک رو بزار برای تریم. من گذاشتم رووی دکمه ی 3 و 2 چون جاش خیلی مناسبه برای اینکار.
ضمنا من خریدم 38 تومن حدود دو سه ماه پیش.

robert
14-07-2011, 09:05
با اجازه اساتیت!:46:

ریموت آپلود کردم براتون :10:انشاال.. دانلود بشه:19:

ممنونم

شما خودتون اینو دانلود کردید..؟؟ مشکلی وسط دانلود پیش نیومد...؟؟ نمیدونم چرا بازهم برای من رو 65 درصد گیر میکنه...

رضا جنگنده
15-07-2011, 22:35
سلام
من چند تا مشکل دارم:
1-وقتی رادر ها رو چپ یا راست می کنمنمی تونم برگردونم سر جای اولش.
2-نمی تونم رو باند فرود بیام یعنی اطرافش می یام رو زمین.
3-با هلیکوپتر نمی تونم پرواز کنم.
لطفا راهنمایی کنین.

robert
16-07-2011, 21:47
سلام
من چند تا مشکل دارم:
1-وقتی رادر ها رو چپ یا راست می کنمنمی تونم برگردونم سر جای اولش.
2-نمی تونم رو باند فرود بیام یعنی اطرافش می یام رو زمین.
3-با هلیکوپتر نمی تونم پرواز کنم.
لطفا راهنمایی کنین.

num lock رو خاموش کن و با دکمه 5 رادر رو بیار وسط

شما آموزشهای FSX رو گذروندید...؟؟

رضا جنگنده
16-07-2011, 22:07
نه.
اما راهنماش رو خوندم.
ولی با هواپیما های بزرگ نمی تونم فرود بیام.
ولی با شخصی هاش می تونم.

FAYEZIFAR
17-07-2011, 16:52
با سلام اگه امکانش باشه دوستان لینک دانلود هواپیمای فوکر 100 و ایرباس 380 را برای فلایت سیمیلاتور 2004 بزاره ممنون میشم
راستی تو لینکهای دانلود معمولا قسمت INSTRUMENT درست کار نمی کنه یا نشون نمیده ممنون میشم این مورد هم رفع بشه

robert
18-07-2011, 16:03
سلام

اینجا کسی با Ivao پرواز میکنه..؟؟

والله من خسته شدم از بس بیخودی پرواز کردم... وقتش رسیده رو پرواز آنلاین کار کنم... به تازگی هم تو ivao عضو شدم و دو ساعت هم پرواز دارم..!!

کسی هست که بتونه با من قرار بذاره و به عنوان کنترلر مهرآباد با من برای یک پرواز داخلی همکاری کنه..؟؟

mehdi irani
18-07-2011, 16:50
سلام

والله من خسته شدم از بس بیخودی پرواز کردم... وقتش رسیده رو پرواز آنلاین کار کنم... به تازگی هم تو ivao عضو شدم و دو ساعت هم پرواز دارم..!!

کسی هست که بتونه با من قرار بذاره و به عنوان کنترلر مهرآباد با من برای یک پرواز داخلی همکاری کنه..؟؟

سلام دوست من میشه بگی Ivao چیه ؟
چطور میشه توش عضو شد منم خسته شدم از اینکه بیخودی پرواز کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید .

robert
18-07-2011, 18:47
سلام دوست من میشه بگی Ivao چیه ؟
چطور میشه توش عضو شد منم خسته شدم از اینکه بیخودی پرواز کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید .

سیستم پرواز آنلاین و تقریبا واقعی...!!

تو این سیستم شما از طریق اینترنت به شبکه پرواز مجازی متصل میشید و به کمک یک هدست با برج مراقبت و مرکز کنترل آسمان کشور صحبت میکنید... برج مراقبت هم شخصی مثل شماست که از خانه اش به این شبکه متصل شده و بصورت مجازی نقش کنترلر برج رو ایفا میکنه... تمامی مکالمات بسیار حرفه ای و به زبان انگلیسی است...و کاملا با مکالمات ساده و معمولی خود FSX فرق داره...

شما در این سیستم هم میتونید نقش خلبان رو داشته باشید و با واحد های GND و APR و TWR از طریق هدست صحبت کنید و هم نقش کنترلر رو میتونید داشته باشید و خلبانان رو راهنمایی کنید...

در ضمن چون این سیستم بسیار بسیار حرفه ای هست و تقریبا همه چیز اون مثل پرواز های واقعی هست و فقط با کامپیوتر PC انجام میشه باید چارتهای پروازی و چارت خود فرودگاه رو داشته باشید و کار با اونها رو بلد باشید

چارتها هم اینجا هستند

از قسمت AD2 میتونید چارتها رو دانلود کنید...

پیشنهاد میشه حتما با هواپیمایی بپرید که FMC داره...

__________________________________________________ _______

حالا کی میاد برای ما نقش کنترلر مهرآباد رو بازی کنه تا یه سر بریم رشت و بیایم...؟؟:27:

tk.alen
20-07-2011, 12:52
سلام
من می خوام دسته بگبرم. کدوم یکی از اینا بهتره و چرا؟
Logitech Extreme 3D Pro
Logitech Force 3D Pro
Logitech Freedom 2.4
اگه قیمت و فروشگاه معتبر برای خرید(تهران) هم سراغ دارید بفرمایید یا پیام خصوصی بدید.

یه سوال دیگه هم داشتم
این دسته ها برای بازیهای دیگه هم مناسب هست؟
اگر نیست چه دسته ای رو پیشنهاد میدید؟
بازم ممنون

tk.alen
20-07-2011, 23:17
از اساتید کسی نبود راهنمایی کنه. امروز می خوام برم بخرم.با کیبورد اصلا حال نمیده

mehdi irani
21-07-2011, 11:30
سلام
من می خوام دسته بگبرم. کدوم یکی از اینا بهتره و چرا؟
Logitech Extreme 3D Pro
Logitech Force 3D Pro
Logitech Freedom 2.4
اگه قیمت و فروشگاه معتبر برای خرید(تهران) هم سراغ دارید بفرمایید یا پیام خصوصی بدید.

یه سوال دیگه هم داشتم
این دسته ها برای بازیهای دیگه هم مناسب هست؟
اگر نیست چه دسته ای رو پیشنهاد میدید؟
بازم ممنون

سلام دوست من
من خودم مدل Logitech ATTACK 3 دارم و ازش راضیم
من بهت مدل Logitech Extreme 3D Pro رو پیشنهاد میکنم البته اگه میتونستی یوک کامل بخری خیلی بهتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو به این سایت و به قسمت فروشگاهش سر بزن من خودم عضو همین سایتم و اونجا میپرم در ضمن قیمتاش نسبت به بازار ارزونتره محصولاتش هم کیفیتش خوبه
در ضمن سعی کن چیزی بگیری که روش رادر داشته باشه و کنترل رو زمین رو هم از طریق همون جوی استیک انجام بدی . در ضمن میتونی عضو بشی و با هم دیگه بپریم . به قسمت ویدئو هم سر بزن . بدت نمیاد
موفق باشی :11:

kzm.itgroup
21-07-2011, 15:08
امروز یک هواپیما PIPER CHEROKEE 180F دانلود کردم خیلی برای اموزش مبتدی ها خوبه بنظر من
مخصوصا برای اونایی که میخوان تمرین تیک اف و لندینگ کنند
این هم لینک دانلود تورنتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتما دانلود کنید حجمش حدودا 25 MB هست

mehdi irani
21-07-2011, 17:05
سلام دوستان
دنبال این هواپیما میگردم (Aerospatiale ATR 72) از دوستان اگه کسی لینک دانلودشو داره
لطف کنه بزاره برا FSX میخوام
با تشکر
:11:

tk.alen
21-07-2011, 22:13
تصمیم گرفتم Logitech Force 3D Pro بگیرم.
امروز رفتم بازار زضا،پاساژ پارسیان و بازار ایرانیان البته یکم دیر رفتم بیشتر مغاره هاشون بسته بود.
یه جا بهم 74 قیمت دادن یه جا تو بازار رضا 99 قیمت دادن.25 تومن اختلاف زیاده شک کردم نکنه تقلبی باشه.
قیمت واقعی این دسته چنده؟

tk.alen
22-07-2011, 00:15
الان ebay و amazon رو چک کردم زده بود 33 دلار یعنی 39 هزارتومن.همین رو اینا میدن 99 هزارتومن؟!؟!

robert
22-07-2011, 09:24
تصمیم گرفتم Logitech Force 3D Pro بگیرم.
امروز رفتم بازار زضا،پاساژ پارسیان و بازار ایرانیان البته یکم دیر رفتم بیشتر مغاره هاشون بسته بود.
یه جا بهم 74 قیمت دادن یه جا تو بازار رضا 99 قیمت دادن.25 تومن اختلاف زیاده شک کردم نکنه تقلبی باشه.
قیمت واقعی این دسته چنده؟

الان ebay و amazon رو چک کردم زده بود 33 دلار یعنی 39 هزارتومن.همین رو اینا میدن 99 هزارتومن؟!؟!

عزیز دل...

اینجا تاپیکی هست که مباحث خود FSX توش مطرح میشه...

الان دو روز هست که من به این تاپیک میام و میبینم شما مباحث غیر مرتبط رو مطرح کردید...

این صحبتها رو باید تو انجمن مشاوره خرید قطعات سخت افزاری مطرح میکردید نه اینجا...:41:

robert
22-07-2011, 17:31
سلام

لینک دانلود flight 1 level D 767 رو میخواستم

مرسی

rezahamid69
22-07-2011, 18:16
میگم این فوکر 100 چقدر حجمش زیاده ظهر تا حالا گذاشتم برا دانلود خودشو کشته 20 درصد رفته جلو

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

راستی کسی ..... نداره که من بتونم سایت تورنت رو باز کنم ؟

rezahamid69
22-07-2011, 20:15
اینم یه هدیه کوچک از طرف من به دوستان عزیز

نشستم زحمت کشیدم عرق ریختم و اکثر روت های مورد نیاز دوستان عزیز رو نوشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezahamid69
22-07-2011, 20:16
میگم این فوکر 100 چقدر حجمش زیاده ظهر تا حالا گذاشتم برا دانلود خودشو کشته 20 درصد رفته جلو

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

اینم روت های مورد نیاز برای FMC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

robert
22-07-2011, 20:33

یه چیزی هست بهش میگن ultrasurf با سفید نوشتم که معلوم نشه...

برو دانلود کن و حالشو ببر.

tk.alen
22-07-2011, 22:45
عزیز دل...

اینجا تاپیکی هست که مباحث خود FSX توش مطرح میشه...

الان دو روز هست که من به این تاپیک میام و میبینم شما مباحث غیر مرتبط رو مطرح کردید...

این صحبتها رو باید تو انجمن مشاوره خرید قطعات سخت افزاری مطرح میکردید نه اینجا...:41:

شرمنده.
اما من هم تاپیک های اون جا رو خوندم هم اینجا رو.من سوالم در مورد دسته مناسب FSX بود که اونجا هیچ صحبتی در موردش نبود و فقط در مورد دسته های معمولی بود اما اینجا صحبت شده بود گفتم شاید منم اینجا نتیجه بگیرم که نشد.
اینم آقای ابی کراس تو پست اولش گفته بود که میشه اینجا در مورد خرید دسته راهنمایی و مشورت گرفت.اما مثل اینکه سر ما خشکید.

برای خرید دسته های حرفه ای حتما با بچه های این تاپیک مشورت کنید زیرا خیلی از دسته ها نیازهای این نرم افزار را جوابگو نیست و فقط به درد بازیهای هواپیمایی میخورند.

شما هم 2 روز می دیدی و نه یه کمکی، نه هیچی...عیبی نداره. ممنون
بازم شرمنده اومدم تو تاپیکتون

rezahamid69
23-07-2011, 07:58
آقا توجه کنید بلاخره یه آدم بیکار (خودم) پیدا شد که اکثر روتهای (route) برای FMC را نشستم و نوشتم برید حال کنید

لینک دانلود :

rezahamid69
23-07-2011, 08:02
آقا سلام من رفتم اینهمه زحمت کشیدم یه چیزی برا دوستان تهیه کردم دیروز تا حالا دارم میفرستم ولی بهم پیغام میده که باید توسط مدیران پیگیری شود ، داریم ناامید میشیما ، داره ضعیف عمل میشه

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 09:02 AM ----------

آقا توجه کنید بلاخره یه آدم بیکار (خودم) پیدا شد که اکثر روتهای (route) برای FMC را نشستم و نوشتم برید حال کنید

لینک دانلود :

robert
23-07-2011, 11:07
از دوستان کسی با pmdg jetstream 4100 کار کرده؟؟ من دانلودش کردم ولی پنل دو بعدی نداره...!!:41:

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:03 AM ----------

آقا سلام من رفتم اینهمه زحمت کشیدم یه چیزی برا دوستان تهیه کردم دیروز تا حالا دارم میفرستم ولی بهم پیغام میده که باید توسط مدیران پیگیری شود ، داریم ناامید میشیما ، داره ضعیف عمل میشه

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 09:02 AM ----------

لینک دانلود :

دمت گرم. واقعا بکار میاد. مرسی
فقط برای فرودگاه امام چیزی نداری؟

rezahamid69
23-07-2011, 11:21
آقا میگم این لینک من کار داد ؟

fokker amir
23-07-2011, 18:34
agha man dar tabriz hastam va donbal f1 fokker 70/100 barayeh fsx hastam aghe kasi dareh ba 09372654504 tamas begireh

rezahamid69
23-07-2011, 18:50
با سلام خدمت دوستان عزیز ، چند وقتی میشه که شرکتIFLY هواپیمای Boeing 737 رو بطور واقعی شبیه سازی کرده که در زیر توضیحات کامل رو دادم من که خودم دارم باهاش پرواز میکنم خیلی عالیه توصیه میکنم شما هم استفاده کنید :

توضیحات :

- Virtual Cockpit بسيار حرفه اي و باورنكردني و HD
- داراي FMS دقيق و 100% شبيه سازي شده 737 - داراي تنظيمات دستي و اتوماتيك
- 2 نوع پنل 2بعدي : براي مانيتورهاي معمولي و WideScreen
- نشان دهنده هاي بسيار دقيق و حساس
- طراحي نور و چراغ كابين
- حركت هاي طبيعي كنترل فرامين و سطوح پروازي
- حركت بال به هنگام فشار Lift
مشخصات اتوپايلوت و FMS را مشاهده كنيد و ببينيد كه چگونه 100% شبيه سازي شده :

FMS:

- Winds aloft forecast entries.
- Conditional waypoints for SIDS/STARS/Approaches.
- Fly-by and Fly-over waypoints for SIDS/STARS/Approaches.
- Accurate Cost Index calculations for LRC/ECON speeds
- Horizontal and vertical navigation.
- User defined and conditional waypoints.
- Sid/star and navdata custom database.
- ETA and Fuel prediction.
- All pages and menus are implemented.
- Color display.
- Maintenance pages.
- Custom CDU Font

Autopilot:

- Realistic Autopilot Flight Director System with Autothrottle System.
- Autothrottle (A/T) Engaged Mode:
- N1 - MCP SPD
- GA - THR HLD
- Retard - ARM
- FMC SPD
- Roll Mode:
- HDG SEL - LNAV
- VOR/LOC
- Pitch Mode
- TO/GA - G/S
- V/S - FLARE
- MCP SPD - VNAV SPD
- ALT/ACQ - VNAV PTH
- ALT HOLD - VNAV ALT
- Leg Types:
- Track to Fix
- Direct to Fix
- Arc to Fix
- Course to Fix
- Radius to Fix
- Heading
- With left and right Flight Director.
- Cross-bar or single cue flight director.
- Two individual flight control computers (FCCs).
- Fully simulated AFDS Status Annunciation.
- Pitch/Roll CWS with a CMD Engage Switch Selected.
- Activation of mouse wheel for easier MCP windows settings.

لینک عکسها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

robert
23-07-2011, 20:59
یه لینک برای دانلود این 737 میذاری..؟؟

amir_0098
24-07-2011, 14:23
best fsx aircraft

amir_0098
24-07-2011, 14:33
i fly 737

mehdi irani
24-07-2011, 19:22
سلام دوستان کسی لینک دانلود هواپیمای Aerospatiale ATR 72 500 رو نداره ؟ :13:
لطفا اگه کسی میدونه لطف کنه و لینکشو بذاره:11:

amir_0098
24-07-2011, 21:49
سلام دوستان کسی لینک دانلود هواپیمای Aerospatiale ATR 72 500 رو نداره ؟ :13:
لطفا اگه کسی میدونه لطف کنه و لینکشو بذاره:11:
خدمت شما :

rezahamid69
25-07-2011, 09:56
خدمت شما ... دانلود هم کردم و مشکلی نداره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط حجمش یکم بالاست ... فایل ISO هست.
بعد از نصب هم این رو نصب کنید و ضمنا باید Preview DireX10 رو در تنظیمات غیر فعال کنید.

با عرض سلام و خسته نباشید ، آقا من اینو دانلود کردم کامل کامل ولی یه مشکلی هست من اینو از سیستم دفترم دانلود کردم و رفتم رو سیستم خونه ریختم داخل سیستم دفتر فایلهای rar رو باز میکنم میتونم نصب کنم ولی داخل کامپیوتر منزل وقتی فایل rar را میخوام نصب کنم فایلها باز میشه ولی برنامه nero میاد بالا رفتم قسمت open with باز هم نتونستم کاریش کنم اگه میتونید راهنماییم کنید ، متشکرم .

amir_0098
25-07-2011, 13:36
با عرض سلام و خسته نباشید ، آقا من اینو دانلود کردم کامل کامل ولی یه مشکلی هست من اینو از سیستم دفترم دانلود کردم و رفتم رو سیستم خونه ریختم داخل سیستم دفتر فایلهای rar رو باز میکنم میتونم نصب کنم ولی داخل کامپیوتر منزل وقتی فایل rar را میخوام نصب کنم فایلها باز میشه ولی برنامه nero میاد بالا رفتم قسمت open with باز هم نتونستم کاریش کنم اگه میتونید راهنماییم کنید ، متشکرم .

خوب کلیک راست کنین و extract to کنین:20:

rezahamid69
25-07-2011, 17:40
خوب کلیک راست کنین و extract to کنین:20:
عزیز زدم ولی نمیشه میدونی تو سیستم دفترم هر کدوم از فایلهای rar رو که باز میکنم محتویاتش و فایل setup را میبینم و حتی میتونم نصبش کنم ولی تو سیستم منزل کار نمیده حتی اکسترا هم میزنم یه فایلiso میادلطفا راهنماییم کنید

robert
25-07-2011, 18:02
7

best fsx aircraft

سلام

آقا این 727 کاپیتان سیم که تو PDF بود موقع نصب password میخواد

پسوردش چیه...؟؟

rezahamid69
25-07-2011, 18:29
آقا این فوکر ارزششو داره که من اینقدر تو کفشم یا نه

rezahamid69
25-07-2011, 19:10
دوستان این هواپیمای FMC , ATR 72-500 داره یا نه ؟

kzm.itgroup
25-07-2011, 21:29
دوستان من از اخر نتونستم با این FMC کارکنم
حتی فایل اموزشی Flight school را هم خوندم
کسی میتونه کمک کنه ؟

robert
26-07-2011, 15:59
بابا پسورد این 727 کاپیتان سیم رو بذارید دیگه...:13:

alamto
26-07-2011, 16:06
سلام

بله داداش من هم عشق آنلاینم اگه میشه تاپیک جدید بزنید برای کسانی که انلاین بازی میکنن اونجا جمع بشیم و قرارمدارامونو بذاریم

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

شما در این سیستم هم میتونید نقش خلبان رو داشته باشید و با واحد های GND و APR و TWR از طریق هدست صحبت کنید و هم نقش کنترلر رو میتونید داشته باشید و خلبانان رو راهنمایی کنید...

پیشنهاد میشه حتما با هواپیمایی بپرید که FMC داره...

__________________________________________________ _______

حالا کی میاد برای ما نقش کنترلر مهرآباد رو بازی کنه تا یه سر بریم رشت و بیایم...؟؟:27:

برای استفاده از میکروفن در بازی آنلاین باید از کدام کلید استفاده کنیم من هرچی امتحان کردم نشد که نشد

robert
26-07-2011, 17:00
بله داداش من هم عشق آنلاینم اگه میشه تاپیک جدید بزنید برای کسانی که انلاین بازی میکنن اونجا جمع بشیم و قرارمدارامونو بذاریم

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

برای استفاده از میکروفن در بازی آنلاین باید از کدام کلید استفاده کنیم من هرچی امتحان کردم نشد که نشد

شما نرم افزار team speak و Ivap رو نصب کردی...؟؟

amir_0098
27-07-2011, 13:36
7

سلام

آقا این 727 کاپیتان سیم که تو PDF بود موقع نصب password میخواد

پسوردش چیه...؟؟

password: komunitta

amir_0098
27-07-2011, 13:47

شما تو فیسبوک بیاین تو پیج ivoa . اونجا قرار پرواز میذارن

alamto
27-07-2011, 14:56
شما نرم افزار team speak و Ivap رو نصب کردی...؟؟

نه ندارم مگه برای استفاده از میکروفن در بازی انلاین به این برنامه ها نیاز داریم
اگه امکانش هست لطفا لینک دانلود بذارید
باز هم سپاسگذارم

robert
27-07-2011, 15:30
نه ندارم مگه برای استفاده از میکروفن در بازی انلاین به این برنامه ها نیاز داریم
اگه امکانش هست لطفا لینک دانلود بذارید
باز هم سپاسگذارم

alamto
27-07-2011, 16:27
شما تو فیسبوک بیاین تو پیج ivoa . اونجا قرار پرواز میذارن

هم فیس بوک رفتم با نام mohammad reza taban و هم توی سایت ivao ثبت نام کردم برنامه های team speak و ivao را هم دانلود کردم

dihav1359
27-07-2011, 23:29
سلام

بچه ها کسی آموزشی برای ivao نداره که از مبتدی بگه چیکار کنیم

robert
27-07-2011, 23:42
سلام

بچه ها کسی آموزشی برای ivao نداره که از مبتدی بگه چیکار کنیم

کلاسهای آموزشی بصورت آنلاین برگذار میشه...

شما باید اون نرم افزار هایی که گفتم رو دانلود کنید و سپس از این وبسایت که مال دیویژن ایران هست و چند تا خلبان واقعی از ماهان و ایران ایر و نهاجا مدیریتش رو بر عهده دارند تاریخ کلاسها رو ببینید

مثلا همین فردا پنج شنبه از ساعت 8 تا 10 شب کلاس داریم.

تو این سایت از منوی آموزش میتونید کار با team speak رو یاد بگیرید.

ولی قبلش باید او اینجا عضو بشید:

dihav1359
28-07-2011, 10:49
راستش قبلا عضو بودم ولی کدها را گم کردم

راهی دارد دوباره کدها را بدست بیاورم

جدیدا هم که میخواهم عضو شوم ارور میدهد

یک سوال دیگر با هواپیماهای حرفه ایی مثل pmdg میشود در ivao پرواز کرد یا نه

robert
28-07-2011, 11:10
راستش قبلا عضو بودم ولی کدها را گم کردم

راهی دارد دوباره کدها را بدست بیاورم

جدیدا هم که میخواهم عضو شوم ارور میدهد

یک سوال دیگر با هواپیماهای حرفه ایی مثل pmdg میشود در ivao پرواز کرد یا نه

اتفاقا بهتره با هواپیمای حرفه ای که FMC داره پرواز کنید... چون در این شبکه پرواز ها حتما باید در چارت ها باشند.

dihav1359
29-07-2011, 21:09
تو سایت pmdg خبر داده که 737 تا 10 روز دیگه به بازار میاد

خدا کنه سریع کرک بشه تا بهترین هواپیما ی فلایت سیمولاتور در اختیار ما هم رار بگیرد

Novance
30-07-2011, 08:30
سلام. کسی می تونه نحوه ی استفاده از ILS تو شبیه ساز رو آموزش بده؟

alamto
01-08-2011, 07:17
سلام. کسی می تونه نحوه ی استفاده از ILS تو شبیه ساز رو آموزش بده؟

دوست عزیز توی همین تاپیک در صفحات قبلی کاملا توضیح داده شده من هم از روی همین تاپیک یاد گرفتم با ils پرواز کنم

alamto
01-08-2011, 07:29
کلاسهای آموزشی بصورت آنلاین برگذار میشه...

شما باید اون نرم افزار هایی که گفتم رو دانلود کنید و سپس از این وبسایت که مال دیویژن ایران هست و چند تا خلبان واقعی از ماهان و ایران ایر و نهاجا مدیریتش رو بر عهده دارند تاریخ کلاسها رو ببینید

مثلا همین فردا پنج شنبه از ساعت 8 تا 10 شب کلاس داریم.

تو این سایت از منوی آموزش میتونید کار با team speak رو یاد بگیرید.

ولی قبلش باید او اینجا عضو بشید:

سلام رابرت عزیز ببخشید مزاحم میشم آخه ما تازه کاریم دیگه کاریش نمیشه کرد
من اون نرم افزارها را دانلود و نصب کردم
حالا چند تا سوال
1- من عضو ivao.aero شدم و کاربری و دو رمز را دریافت کردم اما در سایت ir.ivao.aero نتونستم عضو بشم جریان سایت ایرانی چیه
2- نرم افزارهای لازم را نصب کردم با ivao خودم سروکله زدم چیزهایی یاد گرفتم مبدا را بهش بدم و از مسیرهای پیشنهادی ایوائو استفاده کنم اما کار با team speak بلد نیستم اگه ممکنه به صورت اختصار توضیح بدین تا خودمون باهاش سروکله بزنیم
3- برای اینکه بتونم به عنوان کنترلر کار کنم مثلا ما دو تا قرار بذاریم من کنترلر بشم شما خلبان باید چه کار کنم
4- میتونی متن مکالمات لازم بین کنترلر و خلبان را از کجا میتونم گیر بیارم
:11::11::40::11::11:

alamto
01-08-2011, 08:52
Flight School 1.6

220 صفحه آموزش شبیه ساز پرواز به صورت رایگان؛
کاملترین آموزش فارسی زبان شبیه ساز پرواز...

این مقاله شامل:
1...........

و بسیاری نکات دیگر...

با تشکر از دوستانی که مستقیم و غیر مستقیم به من کمک کردند. چه دوستانی که اسمشون در آموزش آورده شده و چه دیگر دوستان و بچه های تاپیک...

آقا ببخشید من مقاله ای اینجا پیدا نکردم - اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید

robert
01-08-2011, 14:13
سلام رابرت عزیز ببخشید مزاحم میشم آخه ما تازه کاریم دیگه کاریش نمیشه کرد
من اون نرم افزارها را دانلود و نصب کردم
حالا چند تا سوال
1- من عضو ivao.aero شدم و کاربری و دو رمز را دریافت کردم اما در سایت ir.ivao.aero نتونستم عضو بشم جریان سایت ایرانی چیه
2- نرم افزارهای لازم را نصب کردم با ivao خودم سروکله زدم چیزهایی یاد گرفتم مبدا را بهش بدم و از مسیرهای پیشنهادی ایوائو استفاده کنم اما کار با team speak بلد نیستم اگه ممکنه به صورت اختصار توضیح بدین تا خودمون باهاش سروکله بزنیم
3- برای اینکه بتونم به عنوان کنترلر کار کنم مثلا ما دو تا قرار بذاریم من کنترلر بشم شما خلبان باید چه کار کنم
4- میتونی متن مکالمات لازم بین کنترلر و خلبان را از کجا میتونم گیر بیارم
:11::11::40::11::11:

علیک سلام

هم به شما و هم به سایر دوستانی که میخوان تو ivao پرواز کنند پیشنهاد میکنم در فروم Aerospacetalk عضو بشن.

تمامی مدیران و کاربرای رده بالای ivao که در واقعیت هم خلبان مسافری یا نیروی هوایی هستند اونجا عضو هستند و خیلی بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنند.

برای team speak فایل pdf ای در وبسایت دیویژن ایران ( همونی که گفتید نمیتونید درش عضو بشید ) وجود داره که نیازی به عضویت برای دانلودش نیست. در قسمت آموزش میتونید آموزش teamspeak رو دانلود کنید.

برای مکالمات...

مکالمات بطور کلی با مکالمات خود Fsx فرق داره و همون مکالمات واقعی خلبانی هست. شما برای اینکار باید زبان انگلیسی قوی داشته باشید که بتونید براحتی با خلبانان و کنترلرهای سراسر دنیا صحبت کنید. البته جملات و اصطلاحات روتین هستند و همه جا یکسانند و با تمرین هیچ مشکلی نخواهید داشت.

در همین تاپیک و صفحات بین 400 تا 500 هم آموزشهایی برای Ivao وجود داره.

یک نکته خیلی مهم دیگه که میشه گفت تفاوت اساسی پرواز آنلاین با پرواز معمولی هست در استفاده از چارتها است.

در ivao بدون چارت فرودگاه های مبدا و مقصد هیچ کاری نمیتونید بکنید. مثلا برای مهرآباد OIII وقتی کنترلر شما رو برای روت paxid یا rarta یا nagma کلیر میکنه باید از روی چارت این روتها رو پیدا کنید و بفهمید که در چه جهتی از روی کدام ایستگاه VOR باید پرواز کنید.

malavan.ehsan
01-08-2011, 15:43
سلام
دوستان این بازیfsglobal 2010چه فرقی با MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR داره آیا ارزش خریدن داره؟

alamto
01-08-2011, 19:42
سلام
دوستان این بازیfsglobal 2010چه فرقی با MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR داره آیا ارزش خریدن داره؟

دلبندم این که فقط یک افزونه برای فلایت سیمیولاتور هستش که فرودگاه ها و جنگلها و غیره را خیلی طبیعی تر نشون میده و به تنهایی هیچ کاری نمیکنه

rezahamid69
02-08-2011, 09:28
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز ...

من دیروز داشتم با Boeing Ifly 737-700 از کیش بطرف شیراز میرفتم پرواز خوبی بود ، موقع فرود هم روی AutoPilot بود ولی ناگهان دیدم وسط باند فرود 29 راست و 29 چپ فرود اومد تا سه مرتبه دیگر هم امتحان کردم بازهم همینجوری کرد و یا از شیراز رفتم بطرف اصفهان اصلا فرودگاه اصفهان سیستم ILS نداشت !!! مگه ممکنه ؟

خواهشا اگر فایلی برای تصحیح فرودگاههای ایران درست شده برا دانلود بزارید ، ممنون میشم ...

amir_0098
02-08-2011, 09:42
آقا ببخشید من مقاله ای اینجا پیدا نکردم - اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید

robert
02-08-2011, 10:17
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز ...

من دیروز داشتم با Boeing Ifly 737-700 از کیش بطرف شیراز میرفتم پرواز خوبی بود ، موقع فرود هم روی AutoPilot بود ولی ناگهان دیدم وسط باند فرود 29 راست و 29 چپ فرود اومد تا سه مرتبه دیگر هم امتحان کردم بازهم همینجوری کرد و یا از شیراز رفتم بطرف اصفهان اصلا فرودگاه اصفهان سیستم ILS نداشت !!! مگه ممکنه ؟

خواهشا اگر فایلی برای تصحیح فرودگاههای ایران درست شده برا دانلود بزارید ، ممنون میشم ...

شما هواپیماتون چیه مشکلی نداره.

اون از طراحی فرودگاه OISS هست که باعث شده اونجوری فرود بیاین.

فرودگاه بندرعباس هم همین بدبختی رو داره..

تا زمانیکه scenery مناسب برای این دو فرودگاه ساخته نشه وضع همینه.

rezahamid69
02-08-2011, 17:58
کسی با ifly 737 هم پرواز میکنه ؟ من که پرواز میکنم شبیه سازیش خیلی بالاست فکر کنم خود واقعیست !!! ولی یه چیز دیگه این fmc 747 آپدیت نیست یعنی روتهای جدید رو نمیشه باهاش رفت کسی آپدیت براش نداره ؟

dihav1359
02-08-2011, 18:51
آقا این ifly 737 واقعا معرکه است

جزوه آموزشی کاملی هم دارد

تا pmdg 737 بیاید دست گرمی خوبی است

alamto
02-08-2011, 19:29
آقا سلام من توی شبکه آیوائو آنلاین بودم و مشغول پرواز از OIII به OISS که نوار قرمز رنگ برایم پیغام اومد لطفا کال ساین خودتون را عوض کنید میشه بگین از چه فرکانسی باید استفاده کنم بای برقراری ارتباط با برج تهران و آیا برای ارتباط با مثلا فرودگاه شیراز هم نیاز هست کال ساین تغییر کنه یا نه

kzm.itgroup
03-08-2011, 06:39
از دوستان کسی هست که بتونه درباره Prop و Mixture در هواپیماهای سبک توضیح بده که کارش چیه ؟ :20:

alamto
03-08-2011, 10:35
از دوستان کسی هست که بتونه درباره Prop و Mixture در هواپیماهای سبک توضیح بده که کارش چیه ؟ :20:

برو توی این صفحه جزوه را دانلود کن به طور کامل توضیح داده

malavan.ehsan
03-08-2011, 20:21
سلام دوستان اگه میشه بگین چطور هواپیما رو روی باند فرود دقیق میزون کنم؟

valentineangel
04-08-2011, 00:03
دوستای گل اگه لطف کنید و کرک iFly 737 رو بدین ممنون میشم من یکی از تورنت دانلود کردم 670 مگ بود اما کرک نداشت

dihav1359
04-08-2011, 22:02
کرک آن حدود 300 مگ است تورنتی که 990 مگ است را پیدا کن

rezahamid69
06-08-2011, 09:35
سلام دوستان بلاخره این PMDG 737 NGX هم اومد من عکساشو دیدم واقعا محشره ولی تورنتشم که بخوای دانلود کنی پول میخواد :19:

dihav1359
06-08-2011, 18:01
صبر کن بالاخره کرک میشه رایگان

فعلان با 737 ifly سرگرم باش

alamto
06-08-2011, 22:06
از دوستان اگه کسی link ifly 737 با کرک را داره لطف کنه اینجا بذاره تا ما هم دانلودش کنیم

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

توی سایت آیوائو چند تا فایل برای دانلود گذاشتن که یکیش فایل سکتور برای فرودگاه های داخلی مختلف هست کسی میدونه اونا رو باید کجای پوشه بازی کپی کنیم

knazari1
09-08-2011, 14:20
دوستان یه سورپرایز دیدم دلم نیومد اینجا نزارمش :31:
.
.
.
.
.
بویینگ 737 ساخت شرکت PMDG برای FSX !!!!!!!!! که بی صبرانه منتظرش بودیم ... بالاخره روی شبکه تورنت هم اومد!!! :10:

من خودم هنوز دانلود نکردم....از دوستان هرکس نصب کرد نتیجه رو اعلام کنه....
در ضمن این رو هم تست کنین که با 747 خود PMDG سازگاری داره و میشه هر دو رو نصب داشت یا نه؟؟

دانلود تورنت :

دانلود کرک :

apctoo
09-08-2011, 15:42
من این بازی رو داشتم حالا جاش رو گم کردم کسی کد روی جلد برای فعلسازی دارد؟:2:

B.J.U
09-08-2011, 19:46
تو صفحه ی اول کرکش رو دانلود کن

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

من خیلی وفته نیومدم اینجا
و مثل اینکه خیلی هواپیما گذاشتین
میخواستم بدونم اینارو هم گذاشتین یا نه
Fokker 100
Boeing 757
Boeing 767
Airbus A300-A310-A340-A380

B.J.U
09-08-2011, 20:08
کلا هواپیما های جدید و خوبی که گفتن رو بدید
ممنون

رضا جنگنده
10-08-2011, 12:17
سلام
من یه کلیپ دیدم خیلی جالب بود.:31:
خلبانه رو هوا بالش کنده شد ولی فرود آورد هواپیما رو!:18:
شمام ببینین.
ولی عجب خلبانی بود.

alamto
10-08-2011, 14:43
دوستان یه سورپرایز دیدم دلم نیومد اینجا نزارمش :31:
.
.
.
.
.
بویینگ 737 ساخت شرکت PMDG برای FSX !!!!!!!!! که بی صبرانه منتظرش بودیم ... بالاخره روی شبکه تورنت هم اومد!!! :10:

من خودم هنوز دانلود نکردم....از دوستان هرکس نصب کرد نتیجه رو اعلام کنه....
در ضمن این رو هم تست کنین که با 747 خود PMDG سازگاری داره و میشه هر دو رو نصب داشت یا نه؟؟

دانلود تورنت :

یک مورد دیگه اگه رم سیستم تون از 4 گیگ کمتره به فکر نصب هواپیما نباشین

دانلود کرک :

من دانلود کردم هواپیماش عالیه با جزئیات عالی
کرکش هم کامل کار میکنه منتها فایل زیپ شده کرک پرورد میخواد که به زحمت تونستم انو هم گیر بیارم
پسورد فایل زیپ شده کرک by6800ultra

B.J.U
10-08-2011, 14:45
منم تو یه برنامه دیدم یه 767 که سوختش تموم شده بود رو خلبانش از 8500 Feet تونست فرود بیاره
ولی وقتی به باند رسید فهمید که زیادی ارتفا داره واگر با همین Decent Rate پایین بیاد توی خاکی فرود میاد و اگر bank angle رو زیاد تر کنه سرعت میگیره و ای کافی برای وایسادن نداره و بازم میره رو خاکی
برای همین Rudder رو داد به سمت راست و شهپر های هوات پیما رو طرف مخالف چرخوند و هوا پیما بدون افزایش سرعت حسابی اومد پایین البته نشون میداد که قشنگ تا 60 درجه چرخونده
منم تو سیمولاتور تمرین کردم شدنی بود و اصلا سرعتم زیاد نشد
الته باید تو ارتفا پایین(زیر 2000 پا)انجام بدین تا زیاد نپیچه
من که خیلی حال کردم

alamto
10-08-2011, 15:12
یادم رفت بگم اگه رم کامپیوترتون از 4 گیگ کمتره به فکر نصب هواپیما نباشین چون از بازی خارج میشین و سیستم پیغام میده رم کم آورده

rezahamid69
10-08-2011, 17:40
من دانلود کردم هواپیماش عالیه با جزئیات عالی
کرکش هم کامل کار میکنه منتها فایل زیپ شده کرک پرورد میخواد که به زحمت تونستم انو هم گیر بیارم
پسورد فایل زیپ شده کرک by6800ultra

سلام آقا من دانلود میکنم یه فایل setup میاد accep میزنم یه کادری میاد 100% پر میکنه دیگه بعدش چیزی نمیاد یا فایل خرابه یا من اشتباه میکنم لطفا راهنماییم کنید

رضا جنگنده
10-08-2011, 18:07
سلام دوستان
بلاخره همین حالا اولین گواهینامم رو گرفتم.
راستی گاهی هنگاه پرواز بازی برای چتد لحظه آهسته می شه و اعصاب منو خورو می کنه را ه حلی نداره؟
سیستمم:
ram:2gig
vga:1gig
cpu:2.4ghz

kzm.itgroup
10-08-2011, 19:49
دوستان یک اموزش توپ برای بویینگ 737 ساخت شرکت PMDG بزارید

dihav1359
10-08-2011, 22:02
بچه ها

یواش یواش وارد شبکه IVAO بشوید
خیلی با حال است
بچه های خونگرمی هم دارد

dihav1359
11-08-2011, 08:50
دوستان این PMDG 737 NXG را تا تعداد سیدرهاش زیاد است بگیرید من گرفتم به نظر میآید که کرکش سالم باشد

ولی عجب چیزی ساختند واقعا ارزش کار کردن دارد

3500 صفحه هم آموزش دارد