PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Flight Simulator X

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25

iCe m@n
23-02-2011, 01:18
همونطور که دوستمون گفت شما از P30world میتونید نسخه ی Deluxe (کمیاب هم هست و خود سایت هم به اسم معمولی میفروشه و نمیدونند دلوکسه... :دی) رو بخرید.
ACC هم خیلی فراوونه. لینکهای تورنتش هم هست.

- یکم رحم و عطوفت
- یک DVD Writer
- داشتن نسخه ی Normal و Acc
- داشتن FSP و چند تا Addon دیگه که FSP فقط ضروریه.
- برای شما دردسری نداره. با طرف مقابل هماهنگ میکنید و با پیک میفرستید و یا طرف میاد ازتون میگیره. پول DVDتون رو میده و یا میتونید اون رو هم ببخشید. دیگه اختیاریه.

من اتفاقا با گشتن توی کل کرج تونستم نسخه معمولی با deluxe رو بخرم اونم یک جا داشت یک دونه هم بیشتر نداشت که داد به من ولی این ACC اصلا توی کرج پیدا نمیشه موندم از کجا تهیه کنم

من اگر نسخه ACC هم گیر بیارم بهت میگم که اسم من هم توی لیست صفحه اول برای دوستان کرجی بذاری فقط نمیدونم این نسخه ACC رو از کجا پیدا کنم؟ هیچ جا نداره کل کرج رو گشتم:41:

kzm.itgroup
23-02-2011, 11:55
لینکی که در Flight school هست ماله 747 هست ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان عزیز
ببین من یک 737 کامل برای FSX میخوام اینایی که رایج هست همش ماله 2004 هست

dani.flight
23-02-2011, 12:11
سلام
یه هواپیمای توربوپراپ دوموتوره با کابین درست و حسابی بمن معرفی کنید...

اگر atr-72 باشه که دیگه عالی میشه...:8:

شرکت Flight1 این ATR-72 رو شبیه سازی کرده مثل اینکه خوبه! چون برای ساختش 15000 ساعت طول کشیده:21:

لینک تورنت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
23-02-2011, 12:48
کسایی که delux خریدن دقیقا چه تفاوتی با معمولیش داره مثلا چه امکاناتی اضافه شده و ؟
صفحه ی اول تاپیک؛ بخش من کدام نسخه را دارم:

ولی یک نسخه ی دیگه هم داریم به نام Deluxe Edition. حکمت نسخه ی دلوکس رو فقط خود مایکروسافت میدونه.
فرقش با نسخه ی معمولی اینه که تعداد هواپیما ها بر خلاف نسخه ی معمولی (بدون ACC) که 18 تا هستش تو این نسخه 24 عدد هست.
تعداد فرودگاههای با کیفیت و دقیق تو نسخه ی دلوکس 45 فرودگاه هست که تو نسخه ی معمولی 40 تا هستش و تعداد شهرهای با کیفیت تو نسخه ی دلوکس 38 شهر هست که نسخه ی معمولی فقط 28 شهر داره.
با این حساب متوجه شدید که نسخه ی دلوکس کمی بهتره از نسخه ی معمولی.
این هم شکل کاور این محصول:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iCe m@n
23-02-2011, 15:34
صفحه ی اول تاپیک؛ بخش من کدام نسخه را دارم:

[/CENTER]

آره من دقیقا همین رو گرفتم ACC رو هم اینترننتی سفارش دادم که برام بیارن

ebicross
23-02-2011, 19:01
ببین من یک 737 کامل برای FSX میخوام اینایی که رایج هست همش ماله 2004 هست
بله من اصلا حواسم نبود.

لینک تورنت در صفحه ی اول هستش:

میتونید دانلود کنید. بسیار عالی و طبیعی.

camry
23-02-2011, 20:13
فرقش با نسخه ی معمولی اینه که تعداد هواپیما ها بر خلاف نسخه ی معمولی (بدون ACC) که 18 تا هستش تو این نسخه 24 عدد هست.
تعداد فرودگاههای با کیفیت و دقیق تو نسخه ی دلوکس 45 فرودگاه هست که تو نسخه ی معمولی 40 تا هستش و تعداد شهرهای با کیفیت تو نسخه ی دلوکس 38 شهر هست که نسخه ی معمولی فقط 28 شهر داره.
با این حساب متوجه شدید که نسخه ی دلوکس کمی بهتره از نسخه ی معمولی.
زیاد فرق نمی کنه من همینجوریش یه 60 تایی هواپیما دارم :31: حالا به خاطره 4 5 تا فرودگاه و شهر این همه گشتن ارزش نداره البته شاید اشتباه می کنم

kzm.itgroup
24-02-2011, 11:12
اقا چطوری میتونم دسته ی yokam را به بهترین نحو ممکن Clibrate کنم ؟
نمی دونم چرا هرچی میکنم قشنگ تراز نمیشه باز هم یه جاهایی سوتی میده :13:

رضا جنگنده
25-02-2011, 11:57
سلام
هیچ راهی نداره که برامه ی FsPassengersX رو با نسخه ی معموله اجرا کرد؟
یه چیز خنده دار که تو بازی هست اینه که من با یه 747 تا 20 هزار پا رفتم بالا و با سرعت 600 نات محکم خوردم به زمین ولی هواپیما نه منفجر شد و نه خراب شد تازه دوباره پرواز هم کرد!:18::18::18:

amir_0098
25-02-2011, 13:18
سلام
یه چیز خنده دار که تو بازی هست اینه که من با یه 747 تا 20 هزار پا رفتم بالا و با سرعت 600 نات محکم خوردم به زمین ولی هواپیما نه منفجر شد و نه خراب شد تازه دوباره پرواز هم کرد!:18::18::18:
گمون نکنم بشه !!!
شما برو تو تنظیمات و realism & crash بازی رو فعال و بیشترین حالت بزار بعد ببین چی میشه !!!

ebicross
25-02-2011, 13:24
سلام
سرویس پک اول رو نصب کنید.

توی شبیه ساز انفجار وجود نداره چون اگر شما خلبان واقعی هم باشید موقع سقوط هواپیماتون چیزی به اسم انفجار نخواهید دید. انفجار رو بقیه میبنند. :دی
برای اینکه هواپماتون Damage بشه باید تنظیماتی که دوستمون گفت رو اعمال کنید. اونوقت هرگز نمیتونید 600 نات سرعت بگیرید و حتی اگر بتونید با 747 لندینگ کنید من اسمم رو عوض میکنم میزارم شیمون پرز. :دی

vaysong
25-02-2011, 13:39
بابا دهنم سرویس شده اولا که اصلا نمیتونم با بویینگ 737 و 747 پرواز کنم تا میرم رو اسمون سقوط میکنم فقط با ایرباس میتونم که اونم خوب تیک اف میکنم ولی موقع فرود نمیتونم درست رو باند فرودش بیارم ای خدا:37::37::37::37::37:

رضا جنگنده
25-02-2011, 13:41
سرویس پک 1 رو از کجا بیارم؟
حجمش زیاده؟
غیر سرویس پک راه دیگه ای نداره؟

ebicross
25-02-2011, 14:27
از سایت fsinsider.com دانلود کنید.
نه راه دیگه ای نداره.
حجمش هم حدود 300 مگ فکر کنم.
ولی راه بهتر اینه که Acceletion پک رو نصب کنید.

robert
26-02-2011, 00:17
بابا دهنم سرویس شده اولا که اصلا نمیتونم با بویینگ 737 و 747 پرواز کنم تا میرم رو اسمون سقوط میکنم فقط با ایرباس میتونم که اونم خوب تیک اف میکنم ولی موقع فرود نمیتونم درست رو باند فرودش بیارم ای خدا:37::37::37::37::37:

ناراحت نشی ولی مشکل شما اینه که هنوز شروع نکرده میخواهید کاپیتان بشید.... :41:

شما حتما باید دوره های آموزشی fsx رو تموم کنید و از خود fsx مدرک بگیرید... خیلی باید وقت بذارید تا بتونید با 738 یا 744 بپرید...

اینکه گفتید نمیتونید درست روی باند فرود بیاریدش نشون میده نه ILS بلدید نه استفاده از سیستم VOR و نه استفاده از سیستم AP ...

پس بهتره اول آموزش رو تموم کنید بعد با این جتها پرواز کنید...

iCe m@n
26-02-2011, 00:35
ناراحت نشی ولی مشکل شما اینه که هنوز شروع نکرده میخواهید کاپیتان بشید.... :41:

شما حتما باید دوره های آموزشی fsx رو تموم کنید و از خود fsx مدرک بگیرید... خیلی باید وقت بذارید تا بتونید با 738 یا 744 بپرید...

اینکه گفتید نمیتونید درست روی باند فرود بیاریدش نشون میده نه ILS بلدید نه استفاده از سیستم VOR و نه استفاده از سیستم AP ...

پس بهتره اول آموزش رو تموم کنید بعد با این جتها پرواز کنید...

واقعا این جملت رو قبول دارم من هم هنوز بازی رو شروع نکرده میخواستم با بویینگ بپرم فکر میکردم کاپیتان هستم ولی نمیشد:31:

درسته الان وایسادم تا این نسخه acceleration که سفارش دادم برسه دستم آموزش ها رو شروع کنم

malavan.ehsan
26-02-2011, 00:42
دوستان من این بازی را سفارش اینترنتی دادم فقط یک سوال من الان از این نگرانم که این بازی برای سال 2004 است دوستان این بازی واقعا بازی خوبی هست؟

camry
26-02-2011, 14:12
واقعا این جملت رو قبول دارم من هم هنوز بازی رو شروع نکرده میخواستم با بویینگ بپرم فکر میکردم کاپیتان هستم ولی نمیشد

درسته الان وایسادم تا این نسخه acceleration که سفارش دادم برسه دستم آموزش ها رو شروع کنم
آقا شما که بازیتون فارسیه این فایللای آموزشیو واسه دانلود بزارین ما هم دانلود کنیم
یعنی یه فیلمی بگیرین بعد بزارین واسه دانلود چون با گوش دادن آدم خیلی بهتر می فهمه تا خوندن

ممنون

راستی من موقعی که می خوام sp 2 نصب کنم می گه باید sp1 نصب باشه در صورتی که اونم نصبه
با نصب accel خودش نصب میشه؟
بعد چرا بازی demage نداره؟ تنظیماتو تا تونستم دستکاری کردم اما بازم نشد شاید بازیم bug داره
راهی نیست؟

بازم ممنون

B.J.U
26-02-2011, 14:22
اگه accel رو نصب کنید هم پک 1 و هم 2 نصب میشن

iCe m@n
26-02-2011, 15:15
آقا شما که بازیتون فارسیه این فایللای آموزشیو واسه دانلود بزارین ما هم دانلود کنیم
یعنی یه فیلمی بگیرین بعد بزارین واسه دانلود چون با گوش دادن آدم خیلی بهتر می فهمه تا خوندن

ممنون

راستی من موقعی که می خوام sp 2 نصب کنم می گه باید sp1 نصب باشه در صورتی که اونم نصبه
بعد چرا بازی demage نداره؟ تنظیماتو تا تونستم دستکاری کردم اما بازم نشد شاید بازیم bug داره
راهی نیست؟

بازم ممنون

عزیز من فارسی رو بازی نمیکنم دیگه اصلا حال نمیده فعلا دارم نسخه معمولی رو بازی میکنم تا acceleration برسه دستم

malavan.ehsan
26-02-2011, 16:28
دوستان من این بازی رو سفارش دادم که برام بیارن ببخشید واقعا این بازی برا سال 2004 هست؟ اینطوری باشه که خیلی قدیمیه:41:

kzm.itgroup
26-02-2011, 16:36
نمی دونم چرا هرچی میکنم قشنگ تراز نمیشه باز هم یه جاهایی سوتی میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
26-02-2011, 17:39
شنیدن کی بود مانند دیدن

صداهای مجموعه ی نوین پندار کد شده هستند و در نسخه ی معمولی کار نمیکنند. در ثانی چیز به درد بخوری در اون صداها نیست، یعنی فقط یک مشت حرفه که خسته کنندست.

راهی نیست؟
ACC نصب کنید تمام مشکلات حل میشه.

ببینید سیمولاتور چیزی به نام Damage نداره. آخه هواپیما که Damage نمیشه. فرض کنید شما خلبان هستی و میخوری تو کوه. آخه دیگه میری اون دنیا خدای نکرده و Damage شدن و انفجار رو که نمیبینی.
بازیهای هواپیمایی هستند که این چیزها رو دارند. مثل HAWX.

GUNSHIP
26-02-2011, 18:21
سلام.
یه سوال:موقع نصب سرویس پک به من میگه باید حداقل 1500 مگا بایت فضای خالی داشته باشم ولی من درایوی که بازی رو روش نصب کردم خیلی بیشتر از این جا داره؛ آیا سرویس پک روی درایو c نصب میشه و آدرس نمی پرسه؟ چون فقط اونه که کم جا داره!!!

malavan.ehsan
26-02-2011, 19:48
دوستان این بازی برای سال 2004 هست؟

camry
26-02-2011, 21:51
شنیدن کی بود مانند دیدن

صداهای مجموعه ی نوین پندار کد شده هستند و در نسخه ی معمولی کار نمیکنند. در ثانی چیز به درد بخوری در اون صداها نیست، یعنی فقط یک مشت حرفه که خسته کنندست.
:31: پس خیالم راحت شد
یه سوال دیگه : این برنامه my traffic چه جوری فعال میشه آخه خودش یه فولدر داره

ببینید سیمولاتور چیزی به نام Damage نداره. آخه هواپیما که Damage نمیشه. فرض کنید شما خلبان هستی و میخوری تو کوه. آخه دیگه میری اون دنیا خدای نکرده و Damage شدن و انفجار رو که نمیبینی.
بازیهای هواپیمایی هستند که این چیزها رو دارند. مثل HAWX.

درسته اما بالاخره باید به بازی هیجان بیشتری میداد که حداقل موقع برخورد انفجارو ببینیم اما خوب چون شبیه سازیه باید کاملا حقیقی باشه

در ضمن دوستان خلبان اگه میشه یه لطفی کنید یه فیلم از پرواز خودتون بگیرین و بزارین واسه دانلود (مثلا پرواز مشهد - تهران یا 747 )

با تشکر

camry
26-02-2011, 21:57
دوستان این بازی برای سال 2004 هست؟

خیر
تاریخ انتشار این بازی که ما در حال انجامش هستیم Oct 23, 2007 و Oct 17, 2006 می باشد بنابراین توصیه می کنم اگر عاشق خلبانی هستید حتما این شبیه ساز رو بخرید

لیست سری بازی های microsoft flight simulator :

1982 – Flight Simulator 1.0
1983 – Flight Simulator 2.0
1988 – Flight Simulator 3.0
1989 – Flight Simulator 4.0
1993 – Flight Simulator 5.0
1995 – Flight Simulator 5.1
1996 – Flight Simulator 95
1997 – Flight Simulator 98
1999 – Flight Simulator 2000
2001 – Flight Simulator 2002
2003 – Flight Simulator 2004: A Century of Flight
2006 – Flight Simulator X
2011 – (Under development) - Microsoft Flight

ebicross
26-02-2011, 22:27
سلام.
یه سوال:موقع نصب سرویس پک به من میگه باید حداقل 1500 مگا بایت فضای خالی داشته باشم ولی من درایوی که بازی رو روش نصب کردم خیلی بیشتر از این جا داره؛ آیا سرویس پک روی درایو c نصب میشه و آدرس نمی پرسه؟ چون فقط اونه که کم جا داره!!!
توی درایو C هم چیزی میریزه ولی نه اونقدر.
توی درایو خود شبیه ساز سر و کار داره.

یه سوال دیگه : این برنامه my traffic چه جوری فعال میشه آخه خودش یه فولدر داره
آموزشش رو خودش داره. یکم طولانیه.
شما باید برید از Scneryها اون قسمتهای مربوط به My Traffic رو اضافه کنید. همچنین یک سری ویرایش در فایل CFG شبیه ساز داره. (فکر میکنم همین CFG بود)
حتما آموزشش رو بخونید.

malavan.ehsan
26-02-2011, 23:10
خیر
تاریخ انتشار این بازی که ما در حال انجامش هستیم Oct 23, 2007 و Oct 17, 2006 می باشد بنابراین توصیه می کنم اگر عاشق خلبانی هستید حتما این شبیه ساز رو بخرید

لیست سری بازی های microsoft flight simulator :

1982 – Flight Simulator 1.0
1983 – Flight Simulator 2.0
1988 – Flight Simulator 3.0
1989 – Flight Simulator 4.0
1993 – Flight Simulator 5.0
1995 – Flight Simulator 5.1
1996 – Flight Simulator 95
1997 – Flight Simulator 98
1999 – Flight Simulator 2000
2003 – Flight Simulator 2004: A Century of Flight
2006 – Flight Simulator X
2011 – (Under development) - Microsoft Flight
ببخشید 2011 – (Under development) - Microsoft Flight اومده؟

kzm.itgroup
27-02-2011, 09:09
نمی دونم چرا هرچی میکنم قشنگ تراز نمیشه باز هم یه جاهایی سوتی میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا هیچکس جواب من را نمیده ؟ :41:

hamed30
27-02-2011, 12:29
در ضمن آموزشهای GPS ویرایش شد.
کدوم صفحه بود تو جستجو چیزی پیدا نکردم.
با تشکر

ebicross
27-02-2011, 12:50
همونطور که زده Under Development هستش و در دست ساخته.

کدوم صفحه بود تو جستجو چیزی پیدا نکردم.
با تشکر

آموزش GPS توسط Dani.Flight بخش اول:

آموزش GPS توسط Dani.Flight بخش دوم:

amir_0098
27-02-2011, 13:30
چرا هیچکس جواب من را نمیده ؟ :41:
اگه منظور شما دسته ی بازیه , به نظر من بهترین حالت اینه که راست و چپ شوک سمت راست رو برای rudder
تنظیم کنی:10: و شوک سمت چپ رو دست نزنی ! حالت پیش فرض بالا پایین شوک سمت راست قدرت موتور رو کنترل می کنه که موقعی که می خوای از rudder استفاده کنی موتور قاطی می کنه !!!:31:

camry
27-02-2011, 13:39
من خودم خبری از انتشار دقیق این بازی به گوشم نرسیده و این لیست رو از سایت ویکیپدیا گرفتم در صورتی که هنوز هیچ تریلر و عکسی از این بازی منتشر نشده

B.J.U
27-02-2011, 14:00

من این نسخه رو دارمش!
خداییش اینم خیلی خوب شبیه سازی کرده و توش 777 هم پیش فرض داره ولی کابین 3 بعدی نداره و گرافیکش هم پاییه

vaysong
27-02-2011, 14:36
دوستان کسی نیست بگه اموزش کامل این بازی رو از کجا بیارم بابا همش سقوط دییونه شدم وای چه لذتی داره وقتی اروم رو باند فرود بیای ولی من هنوز تو حسرتش موندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

camry
27-02-2011, 15:15
دوستان کسی نیست بگه اموزش کامل این بازی رو از کجا بیارم بابا همش سقوط دییونه شدم وای چه لذتی داره وقتی اروم رو باند فرود بیای ولی من هنوز تو حسرتش موندم

فایل دانلود در پست اول هست دوست من + شما در بخش flight lesson کل آموزش ها رو پیش برین و مدرک بگیرین بعد به راحتی می تونین خلبانی کنین و لذتشو ببرین

موفق باشید

malavan.ehsan
27-02-2011, 17:05
فایل دانلود در پست اول هست دوست من + شما در بخش flight lesson کل آموزش ها رو پیش برین و مدرک بگیرین بعد به راحتی می تونین خلبانی کنین و لذتشو ببرین

موفق باشید
دوست عتزیز در صفحه اول فقط فایل 1.6 هست و بقیه نیست!!!

amir_0098
27-02-2011, 21:57
دوست عتزیز در صفحه اول فقط فایل 1.6 هست و بقیه نیست!!!
1.6 یعنی اینکه همه اون قبلی هارو هم شامل می شه !!!:31:

kzm.itgroup
28-02-2011, 10:41
از دوستان کسی فرودگاه های ایرانی را Scenery کاملش را داره ؟
اخه بصورت پیش فرض فرودگاه های ایرانی خیلی ساده است مثل فرودگاه امام

kzm.itgroup
28-02-2011, 10:54
اگه منظور شما دسته ی بازیه , به نظر من بهترین حالت اینه که راست و چپ شوک سمت راست رو برای rudder
تنظیم کنی:10: و شوک سمت چپ رو دست نزنی ! حالت پیش فرض بالا پایین شوک سمت راست قدرت موتور رو کنترل می کنه که موقعی که می خوای از rudder استفاده کنی موتور قاطی می کنه !!!:31:

نه عزیزم منظور من اینه که چطوری calibrate کنم نه اینکه ست کنم :13:

amir_0098
28-02-2011, 13:08
نه عزیزم منظور من اینه که چطوری calibrate کنم نه اینکه ست کنم :13:
ها ها . . .:41::19::18::31: نه نمی دونم !!!:13: شما کجاش مشکل داری ؟؟؟:5:

vaysong
28-02-2011, 13:24
دوستان خواهش میکنم منو گیج نکنید من این نسخه رو نصب کردم Microsoft Flight Simulator X بسیار مبتدی هستم لینک اموزش کامل این بازی رو به من بدید دقیق و به طور کلی و به زبان ساده اموزش های نصب در پست اول این صفحه رو بگید من از اونجایی که خاله و شوهر خالم در شرکت هواپیمایی کیش ایر در کیش زندگی میکنند و شوهر خالم رعییس ترافیک هوایی کیش هست علاقه شدیدی به یادگیری این بازی دارم اگه کسی استاد هست و اینجا نمیتونه ایدی من این هست اد کنه و منو راهنمایی کنه صمیمانه متشکر زحمات شما و مدیران هستم
hamed_enrique28

رضا جنگنده
28-02-2011, 16:44
دوستان خواهش میکنم منو گیج نکنید من این نسخه رو نصب کردم Microsoft Flight Simulator X بسیار مبتدی هستم لینک اموزش کامل این بازی رو به من بدید دقیق و به طور کلی و به زبان ساده اموزش های نصب در پست اول این صفحه رو بگید من از اونجایی که خاله و شوهر خالم در شرکت هواپیمایی کیش ایر در کیش زندگی میکنند و شوهر خالم رعییس ترافیک هوایی کیش هست علاقه شدیدی به یادگیری این بازی دارم اگه کسی استاد هست و اینجا نمیتونه ایدی من این هست اد کنه و منو راهنمایی کنه صمیمانه متشکر زحمات شما و مدیران هستم
hamed_enrique28
و حجم 10 مگابایت:

1.6 با کیفیت پایین و حجم 6 مگابایت:

با تشکر از دوست عزیزمون ebicross
دوستان چند سوال دارم:
1-وقی با هواپیما رو هوا با استفاده از کلید های جهت دار کیبورد دور می زنم هواپیم رو هوا کج می شه بعد وقتی به جایی که می خوام می رسم می خوام صافش کنم ولی هوا پیمام از اونور کج می شه.
برای این مشکل چه راه حلی است؟
2-تو فرودگاه وقتی دارم تاکسی می کنم از بال کوچک پشت هواپیما برای دور زدن استفاده می کنم اما دوباره همون مشکل بالا رو دارم.
3-من برای فرود تو بانر فرود همه جا فرود می یام جز تو باند!
چه جوری این مشکل رو حل کنم؟

vaysong
28-02-2011, 17:54
عجبا بابا این اموزش بالای فوق لیسانس هست من شک ندارم اقا ابراهیم خودش خلبان باشه و داره تو یکی از شرکت های هواپیمایی فعالیت میکنه این اموزش کاملترین هست ولی من هیچی نفهمیدم اقا ابراهیم یه طوری گفته که انگار ما خلبان هستیم ولی خوش به حالت چه لذتی داره وقتی اروم اروم رو باند فرود میای ما که تو کفش هستیم:41:

camry
28-02-2011, 19:40
1-وقی با هواپیما رو هوا با استفاده از کلید های جهت دار کیبورد دور می زنم هواپیم رو هوا کج می شه بعد وقتی به جایی که می خوام می رسم می خوام صافش کنم ولی هوا پیمام از اونور کج می شه.
2-تو فرودگاه وقتی دارم تاکسی می کنم از بال کوچک پشت هواپیما برای دور زدن استفاده می کنم اما دوباره همون مشکل بالا رو دارم.
3-من برای فرود تو بانر فرود همه جا فرود می یام جز تو باند!
چه جوری این مشکل رو حل کنم؟

احتمالا سرعت هواپیماتون بالا و همزمان با سرعت بالا هواپیما رو به چپ و راست هدایت می کنید
همونطور که می دونید هواپیماست نه ماشین بنابراین باید تا م تونید از stall جلوگیری کنید اونم با رعایت قوانین خلبانی

برای فرودم :

بابا دهنم سرویس شده اولا که اصلا نمیتونم با بویینگ 737 و 747 پرواز کنم تا میرم رو اسمون سقوط میکنم فقط با ایرباس میتونم که اونم خوب تیک اف میکنم ولی موقع فرود نمیتونم درست رو باند فرودش بیارم ای خدا

ناراحت نشی ولی مشکل شما اینه که هنوز شروع نکرده میخواهید کاپیتان بشید....

که خودم هم هنوز نرفتم یاد بگیرم :31:

kzm.itgroup
01-03-2011, 10:41
احتمالا سرعت هواپیماتون بالا و همزمان با سرعت بالا هواپیما رو به چپ و راست هدایت می کنید
همونطور که می دونید هواپیماست نه ماشین بنابراین باید تا م تونید از stall جلوگیری کنید اونم با رعایت قوانین خلبانی

برای فرودم :

که خودم هم هنوز نرفتم یاد بگیرم :31:

منم خودم همین مشکلا داشتم ولی من با استفاده از هدینگ باند فرود میام مثلا اگر باند فرود هدینگش 340 باشه منم رو هدینگ 340 میرم و صاف رو باند میشینم
و برای اینکار باید نقشه پروازیت را باز کنی و روی باندی که میخوای فرود بیایی کلیک کنی و مشخصاتش را در بیاری

kzm.itgroup
01-03-2011, 11:00
این سایته خوبیه برای اونایی که حال دانلود ندارند میتونند از این فروشگاه افزودنی بخرند

hamed30
01-03-2011, 11:46
وقی با هواپیما رو هوا با استفاده از کلید های جهت دار کیبورد دور می زنم هواپیم رو هوا کج می شه بعد وقتی به جایی که می خوام می رسم می خوام صافش کنم ولی هوا پیمام از اونور کج می شه.

شما اگر بازاویه 20 درجه به راست یا چپ گردش میکنید،20 درجه قبل از رسیدن به هدینگ مورد نظر باید از گردش خارج بشید تا دقیقا روی هدینگ مشخص شده قرار بگیرید.البته این هم نیاز به تمرین داره(درس مربوط به گردش ها رو مطالعه کنید).
در ضمن تو تنظیمات کنترل هواپیما یه چیزی هست فکر کنم اسمش center aileron هست که( aileron ) شهپرها رو به جای اولش برمیگردونه ولی بازهم گردش هواپیما رو کاملا متوقف نمی کنه وشما خودتون باید هواپیما رو روی مسیر درست تنظیم کنید. ولی از برگردوندن شهپرها به جای اولش اونم بصورت دستی راحت تره.

amir_0098
01-03-2011, 14:39
عجبا بابا این اموزش بالای فوق لیسانس هست من شک ندارم اقا ابراهیم خودش خلبان باشه و داره تو یکی از شرکت های هواپیمایی فعالیت میکنه این اموزش کاملترین هست ولی من هیچی نفهمیدم اقا ابراهیم یه طوری گفته که انگار ما خلبان هستیم ولی خوش به حالت چه لذتی داره وقتی اروم اروم رو باند فرود میای ما که تو کفش هستیم:41:
عزیز من شما باید مفاهیم اولیه رو بدونی !!!:13: ابراهیم جان هم خیلی راحت توضیح دادن .:20:

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

این سایته خوبیه برای اونایی که حال دانلود ندارند میتونند از این فروشگاه افزودنی بخرند

فقط یکم گرونه !!!:31:

kzm.itgroup
01-03-2011, 14:46
عزیز من شما باید مفاهیم اولیه رو بدونی !!!:13: ابراهیم جان هم خیلی راحت توضیح دادن .:20:

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

فقط یکم گرونه !!!:31:
البته اگه سفارش تلفنی بدی میتونی تخفیف هم بگیری منم همیشه همینکارا میکنم
6000 تومان را 3 تومن میدم :31:

رضا جنگنده
01-03-2011, 15:55
عجبا بابا این اموزش بالای فوق لیسانس هست من شک ندارم اقا ابراهیم خودش خلبان باشه و داره تو یکی از شرکت های هواپیمایی فعالیت میکنه این اموزش کاملترین هست ولی من هیچی نفهمیدم اقا ابراهیم یه طوری گفته که انگار ما خلبان هستیم ولی خوش به حالت چه لذتی داره وقتی اروم اروم رو باند فرود میای ما که تو کفش هستیم
منم اون آموزش رو یه نگا کردم ولی قبلا h.w.a.x و gta 5 و شبیه ساز یه هواپیما جنگی رو بازی کرده بودم و تو خود بازی هم الکی دگمه های کابین رو می زنم بلاخره یه چیزی از آب در می یاد.
معمولا هم هوا پیم رو آتوپایلت هست و خودم هم اصلا با جی پی اس و دستگاه های دیگه کاری ندارم.

ebicross
01-03-2011, 16:18

نه دوست عزیز؛ من اصلا خلبان نیستم و یه چیزی میگم که شما و بقیه بدونید اینه که تا حالا من سوار هواپیما هم نشدم. پس ببینید خیلی عقب تر از شما شاید باشم.
این آموزشها هم عموما فقط من کار جمع آوریش رو کردم و بچه هایی که اسمشون در منبع ذکر شده زحمت نوشتن و یا ترجمه رو کشیدن.
در ثانی من اصلا حرفه ای نیستم و به نظر خودم کاملا آماتورم.
این آموزشها رو اگر از اول بخونید مشکلی ندارید. من و شما مثل هم هستیم و من با همین آموزشها و نه هیچ چیز دیگه الان میتونم پرواز کنم. پس شما هم میتونید.

malavan.ehsan
01-03-2011, 17:20
سلام کد اکتیوش رو باید از کجا گیر بیارم؟

camry
01-03-2011, 20:12
سلام

زیاد چیزای جالبی نداره
اگر بتونین یه سایتی پیدا کنین که بهترین افزودنی ها رو بزاره واسه دانلود عالیه (پولیم باشه قبول داریم فقط عالی باشه)

ebicross
02-03-2011, 09:09
سلام کد اکتیوش رو باید از کجا گیر بیارم؟

از صفحه ی اول نوع نسخه رو شناسایی و بعد از پست دوم در همون صفحه ی اول کرک مربوطه رو دانلود کنید.

kzm.itgroup
02-03-2011, 13:37
از دوستان کسی فرودگاه های ایرانی را Scenery کاملش را داره ؟
اخه بصورت پیش فرض فرودگاه های ایرانی خیلی ساده است مثل فرودگاه امام :46:

amir_0098
02-03-2011, 14:10
البته اگه سفارش تلفنی بدی میتونی تخفیف هم بگیری منم همیشه همینکارا میکنم
6000 تومان را 3 تومن میدم :31:
gooood:10:

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

نه دوست عزیز؛ من اصلا خلبان نیستم و یه چیزی میگم که شما و بقیه بدونید اینه که تا حالا من سوار هواپیما هم نشدم. پس ببینید خیلی عقب تر از شما شاید باشم.
این آموزشها هم عموما فقط من کار جمع آوریش رو کردم و بچه هایی که اسمشون در منبع ذکر شده زحمت نوشتن و یا ترجمه رو کشیدن.
در ثانی من اصلا حرفه ای نیستم و به نظر خودم کاملا آماتورم.
این آموزشها رو اگر از اول بخونید مشکلی ندارید. من و شما مثل هم هستیم و من با همین آموزشها و نه هیچ چیز دیگه الان میتونم پرواز کنم. پس شما هم میتونید.
م م م م . من هم فقط یکبار سوار سسنا172 اموزشی شدم !!!:31: ربطی نداشت البته !!!:41:

Kharg Island
02-03-2011, 14:16
دوستان چه طوری میتونم برای هواپیمام GPS بزارم . آخه یه ATR-72 دارم که اصلا توش GPS نداره.

ممنون

یــا عــلــی

kzm.itgroup
02-03-2011, 16:53
دوستان چه طوری میتونم برای هواپیمام GPS بزارم . آخه یه ATR-72 دارم که اصلا توش GPS نداره.

ممنون

یــا عــلــی
اینکار به نظره من خیلی مشکل هست
و شما باید فایل های مربوط به GPS یک هواپیما را برداری به همراه Config و در هواپیمای خودت درج کنی

DonFidelio2
03-03-2011, 11:18
سلام
بچه ها من از اینجا

فایل سرویس پک یک رو دانلود کردم !
FSX من نصبه رو سیستم ، ولی وقتی فیابل دانلود شده رو میزنم اجرا بشه دوباره می خواد نصب کنه !ازم می خواد دی وی دی 1 رو بزارم منم اجرا کردم ، حالا یه ارور میده :

کسی میتونه کمک کنه مشکل از چیه ؟ می خوام FSX رو سرویس پک یک کنم که بتونم FSP رو روش نصب کنم !:41:

Kharg Island
03-03-2011, 12:29
اینکار به نظره من خیلی مشکل هست
و شما باید فایل های مربوط به GPS یک هواپیما را برداری به همراه Config و در هواپیمای خودت درج کنی

چطوری میتونم فایلهای GPS رو پیدا کنم؟؟؟؟؟/

ebicross
03-03-2011, 13:16
فایل سرویس پک یک رو دانلود کردم !
FSX من نصبه رو سیستم ، ولی وقتی فیابل دانلود شده رو میزنم اجرا بشه دوباره می خواد نصب کنه !ازم می خواد دی وی دی 1 رو بزارم منم اجرا کردم ، حالا یه ارور میده :
عضویتتون رو در انجمنهای P30world تبریک میگم. :11:
شما فایلهای مخفی رو ظاهر کنید.
بعدش ابزار زیر رو نصب کنید و این پوشه رو در درایو F که توی متن خطا اومده راست کلیک کنید و Take ownership بزنید.

بعدش دوباره Simulator رو Repair کنید و بعد SP1 رو نصب کنید.

malavan.ehsan
03-03-2011, 13:16
سلام اگه امکان داره آخرین پج این بازی را بهم بدید
با تشکر

malavan.ehsan
03-03-2011, 14:04
اگه میشه بگید از کجا باید سرعتم و سوختم رو ببینم که چقدر هست؟

DonFidelio2
03-03-2011, 15:06
عضویتتون رو در انجمنهای P30world تبریک میگم. :11:
شما فایلهای مخفی رو ظاهر کنید.
بعدش ابزار زیر رو نصب کنید و این پوشه رو در درایو F که توی متن خطا اومده راست کلیک کنید و Take ownership بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدش دوباره Simulator رو Repair کنید و بعد SP1 رو نصب کنید.
ممنون از لطفت دوست من :11:
همه ی کارایی که گفتین رو مو به مو انجام دادم ، ولی افاقه نکرد ! متاسفانه دوباره با همون ارور مواجه شدم !:41: راه دیگه ای هم هست ؟

dani.flight
03-03-2011, 16:53
اگه میشه بگید از کجا باید سرعتم و سوختم رو ببینم که چقدر هست؟

خوب در کدام هواپیما؟!

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

سلام اگه امکان داره آخرین پج این بازی را بهم بدید
با تشکر

این شبیه ساز پچ ندارد! 2 سرویس پک هست که میتونید اونها رو برای بهتر اجرا شدن نصب کنید اما پیشنهاد میشه که ACC رو نصب کنید برای آشنایی بیشتر لطفا به صفحه اول مراجعه کنید.

malavan.ehsan
03-03-2011, 16:56
خوب در کدام هواپیما؟!

در350 beechcraft king air ?

dani.flight
03-03-2011, 18:00
در350 beechcraft king air ?

در قسمت مشخص شده AirSpeed رو میتونید ببینید و با زدن کلید های Shift + Z در بالا نواری میاد که AirSpeed رو هم مشخص کرده.

malavan.ehsan
03-03-2011, 18:51
در قسمت مشخص شده AirSpeed رو میتونید ببینید و با زدن کلید های Shift + Z در بالا نواری میاد که AirSpeed رو هم مشخص کرده.

اینی که شما گفتی برا دیدن سرعت هست من میخوام بدونم که چه قدر سوخت دارم؟!؟!

dani.flight
03-03-2011, 19:59
اینی که شما گفتی برا دیدن سرعت هست من میخوام بدونم که چه قدر سوخت دارم؟!؟!

اگر منظورتون همین هواپیما هستش" در اینجا میتونید مقدار سوخت رو در تانکرهای چپ و راست ببینید.

در ضمن موقع "نقل قول" عکس ها رو خذف کنید ممنون.

camry
03-03-2011, 20:20
میگم هر نات چند کیلو متره؟

ebicross
03-03-2011, 21:13
ممنون از لطفت دوست من :11:
همه ی کارایی که گفتین رو مو به مو انجام دادم ، ولی افاقه نکرد ! متاسفانه دوباره با همون ارور مواجه شدم !:41: راه دیگه ای هم هست ؟
نمیدونم دیگه...
شبیه ساز رو حذف و در مسیر جدیدی نصب کنید. شاید اثر کرد.
اصلا چرا Acceleration Pack نصب نمیکنید؟ از سرویس پک بهتره.

میگم هر نات چند کیلو متره؟

هر ناتیکال مایل برابر با 852/1 کیلومتر بر ساعت یا 0.514444444 m / s هستش.

barinta
03-03-2011, 21:35
با سلام به دوستان و اساتيد عزيز
من تازه fsx رو گرفتم و نصب كردم. fsrecorder هم روش نصب كردم. از كجا ميشه فايلهاي frc ركورد شده ديگران را دانلود كرد ؟ آيا براي يادگيري از اين فايلها ميشه استفاده كرد؟ منظورم فايلهايي است كه همين برنامه fsrecorder ايجاد مي كند و حجمش هم خيلي كم است. آيا براي يادگيري از اين فايلها ميشه استفاده كرد؟
با تشكر

DonFidelio2
03-03-2011, 22:21
نمیدونم دیگه...
شبیه ساز رو حذف و در مسیر جدیدی نصب کنید. شاید اثر کرد.
اصلا چرا Acceleration Pack نصب نمیکنید؟ از سرویس پک بهتره.

مرسی ، به خاطر نصب FSP می خواستم سرویس پک نصب کنم ! بازم ممنون.

meys34
04-03-2011, 13:56
مرسی ، به خاطر نصب FSP می خواستم سرویس پک نصب کنم ! بازم ممنون.

صفحه اول همین تاپیک: قسمت "من کدام نسخه را دارم؟؟؟؟ (قبل از طرح ...)"

اما یک DVD دیگه هستش که اگر به همین نسخه ی بالا اضافه کنید شبیه ساز تبدیل به Acceleration Edition (بچه ها بهش میگن ACC) میشه. یعنی اول باید نسخه ی بالا که من بهش میگم Normal Edition رو نصب کنید (نسخه اصلی شامل یک DVD) و بعد یک DVD اضافی رو روش بریزید. توجه کنید که Acceleration Edition خودش شامل SP1 و SP2 هم میشه. یعنی دیگه نیازی نیست این 2 سرویس پک رو نصب کنید. خودش اینا رو داره.
...

نکته: نصب سرویس پک ها و در کل نصب Acceleration Pack باعث سبک شدن بازی و بهینه شدن بازی در استفاده از CPU های چند هسته ای میشه.در نصب Accleration Pack رو نسخه عادی تردید نکنید.

DonFidelio2
04-03-2011, 15:02
بچه ها کسی میدونه لینک دانلود Acceleration Packکجاست ؟ هر چی گشتم و سرچ کردم به جایی نرسیدم ! اگه زحمتی نیست لینکُ بزنید که دانلودش کنم . مرسی

golabi2
04-03-2011, 22:15
میگم نسخه نوین پندار روی ویندوز 7 نصب میشه؟!

dani.flight
04-03-2011, 23:39
میگم نسخه نوین پندار روی ویندوز 7 نصب میشه؟!

بله که نصب میشه!

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

بچه ها کسی میدونه لینک دانلود Acceleration Packکجاست ؟ هر چی گشتم و سرچ کردم به جایی نرسیدم ! اگه زحمتی نیست لینکُ بزنید که دانلودش کنم . مرسی

لینک تورنت»»

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

با سلام به دوستان و اساتيد عزيز
من تازه fsx رو گرفتم و نصب كردم. fsrecorder هم روش نصب كردم. از كجا ميشه فايلهاي frc ركورد شده ديگران را دانلود كرد ؟ آيا براي يادگيري از اين فايلها ميشه استفاده كرد؟ منظورم فايلهايي است كه همين برنامه fsrecorder ايجاد مي كند و حجمش هم خيلي كم است. آيا براي يادگيري از اين فايلها ميشه استفاده كرد؟
با تشكر

شما اگر این فایل ها رو گیر بیارید" بعد از اجرا فقط میتونید ببینید که در کاکپیت چه کار هایی داره انجام میشه که این آموزش نمیشه...! آموزش باید توضیح و دلیل داشته باشه فقط به دیدن نیست دوست عزیز...

DonFidelio2
05-03-2011, 00:36
مرسی دوست عزیز. چون نمی تونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم مجبورم که پست بزنم ، کاش از این حالت خارج بشم :41: برای اینکه مشکلم حل بشه باید نصف روز در انتظار تایید پستم باشم تا یکی به دادم برسه !
ممنون:11:

ebicross
05-03-2011, 14:31
مرسی دوست عزیز. چون نمی تونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم مجبورم که پست بزنم ، کاش از این حالت خارج بشم :41: برای اینکه مشکلم حل بشه باید نصف روز در انتظار تایید پستم باشم تا یکی به دادم برسه !
ممنون:11:

همه ی ما این وضعیت رو داشتیم. چند روز دیگه فعالیت مفید کنی تمام میشه.

malavan.ehsan
05-03-2011, 15:21
سلام اگه میشه بگید چطور می تونم در بویینگ 737 از سوختم و ساعت مطلع بشم؟

Ship Storm
05-03-2011, 17:36
سلام دوستان
من از این بازی خوشم اودم با اطلاعاتی که قبلا ازش داشتم و الان هم از پست اول و دوم و کلا صفحه اول این تاپیک دستگیرم شد
میخوام بدونم ویندوز 7 سرویس پک 1 دارم روش نصب میشه:
من لینک مستقیم برای دانلود گیر آوردم همین رو دانلود کنم؟

یک نسخه سایت وطن دانلود قرار داده که 8600 مگابایت حجم داره
و یک نسخه دیگه:(فکر میکنم هر دو یکی باشن و فرقی نداشته باشن)

ebicross
05-03-2011, 18:13
من لینک مستقیم برای دانلود گیر آوردم همین رو دانلود کنم؟
بله این لینک فکر میکنم نسخه ی Normal + Acceleration Pack رو داره.
بهترین نسخه هستش اگر لینک دانلودش رو دارید که خیلی خوبه.

میخوام بدونم ویندوز 7 سرویس پک 1 دارم روش نصب میشه:
بله روی تمام ویندوزها؛ چه 32 بیت و چه 64 بیت هم نصب میشه.

سلام اگه میشه بگید چطور می تونم در بویینگ 737 از سوختم و ساعت مطلع بشم؟

همون کنار دسته ی باز کننده ی چرخها توی پنل اصلی یک مانیتور تقریبا آبی رنگه که سمت راستش هر سه تانکر سوخت بوئینگ رو نشون میده که براحتی میتونید مقدار سوخت رو ببینید. البته میتونید تصویر اون مانیتور رو عوض کنید و مشخصات دقیق تر رو ببینید.
ساعت هم که فکر میکنم سمت چپ شما باشه که میتونید بهش دسترسی داشته باشید.

DonFidelio2
05-03-2011, 21:21
خوب خوب ، من بالاخره تونستم با لینک تورنتی که دوستمون زحمتشُ کشیده بود Acceleration Pack رو نصب کنم و FSP رو هم ایضاً :31: خیلی ممنونم و خوشحالم که مشکل حل شد.:11:
البته به یه مشکل خوردم ، طبق آموزش پی دی افی که داش ابراهیم (اگه اشتباه نکنم ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) گذاشته بود ، ایرلاینمُ تاسیس کردم ! هواپیما هم خریدم، ولی بعدش که تو آموزش گفته بزنید رو Start Flight و تنظیمات مهم قسمت پرواز با این ارور مواجه می شم!!

فکر کنم میگه پارکینگ نداری ، ولی خوب اگه درست حدس زده باشم چطوری باید پارکینگ بخرم ؟؟ اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم .
بعد یه درخواست دیگه از داش ابراهیم که ارادت خاصی دارم همیشه ، خیلی لطف کرده در حقم :11:
اولای تاپیکُ که می خوندم یه پچ گذاشته بودی برای طبیعی شدن فرودگاه مهرآباد ، یکی ام برای ماشین تاکسی بجای فلش های زرد تاکسی که در حالت طبیعی رو شبیه ساز نصبه ! خواستم بگم لینک جفتشون خرابه ، یعنی سرورش پاک کرده اونا رو :41: من نیازشون دارم اگه ممکنه جای دیگه آپ کنید . مرسی

پ.ن:چون پستم باید تایید بشه یه درخواست دیگه از دوستان : کسی هواپیمای ایرباس 300-600 با لوگوی ماهان ایر و پنل کامل (منظورم کاکپیت ها در همه ی حالات) به صورت سالم داره لینک بده دانلود کنم ، من عاشق ایران ایر و ماهانم :40: 2شرکت کاملاً حرفه ای با تمام امکانات..

امیدوارم که از این طبیعی تر بشه شبیه ساز ، واقعاً ساختماناش غیر طبیعیه ، همچنین عدم ترافیک فرودگاه با توجه با اینکه من لوِل ترافیکُ ماکزیمُم کردم، ولی افاقه نکرد!!

Ship Storm
05-03-2011, 22:36
مممنون
پس من این نسخه رو از امشب میزنم برای دانلود
با تفاسری که از بازی شد بنظر بازی جذابی میادو نکته ای که تو این بازی و سایر شبیه سازها میشه به عنوان شبهات ازش یاد کرد اینه که کلا شبیه سازها بعد از یکم بازی کردن جذابیتشون بیشتر میشه و مثل بازی German Truck Simulator که به عنوان یک شبیه ساز رانندگی اتومبیل های سنگین قابل قبول بود

iCe m@n
05-03-2011, 22:47
مممنون
پس من این نسخه رو از امشب میزنم برای دانلود
با تفاسری که از بازی شد بنظر بازی جذابی میادو نکته ای که تو این بازی و سایر شبیه سازها میشه به عنوان شبهات ازش یاد کرد اینه که کلا شبیه سازها بعد از یکم بازی کردن جذابیتشون بیشتر میشه و مثل بازی German Truck Simulator که به عنوان یک شبیه ساز رانندگی اتومبیل های سنگین قابل قبول بود

خب چرا میخوای بذاری برای دانلود توی صفحه اول ببین اگه توی شهر شما کسی هست که بازی رو دره اسمش هم توی صفحه اول هست بگو بهت بده بازی رو به جای اینکه 8600 مگابایت رو بخوای دانلود کنی
بهتر نیست این کار:31:

omid_k0
06-03-2011, 00:01
سلام.دوستان لینک دانلود فایل آموزش خراب شده،ینی سرور پرشین گیگ چند روزه مشکل داره میشه لطفا جایه دیگه آپ کنید بتونیم ازش استفاده کنیم؟

Ship Storm
06-03-2011, 07:04
خب چرا میخوای بذاری برای دانلود توی صفحه اول ببین اگه توی شهر شما کسی هست که بازی رو دره اسمش هم توی صفحه اول هست بگو بهت بده بازی رو به جای اینکه 8600 مگابایت رو بخوای دانلود کنی
بهتر نیست این کار:31:
ممنون
چرا اتفاقا هستند بچه ها تو شهر کرج و تهران ولی دیگه مزاحمشون نمیشیم و میزنیم برای دانلود
تا بخواد هماهنگی صورت بگیری و زمان هامون تنظیم بشه برای تحویل یکم طول میکشه

amir_0098
06-03-2011, 12:45
خوب خوب ، من بالاخره تونستم با لینک تورنتی که دوستمون زحمتشُ کشیده بود Acceleration Pack رو نصب کنم و FSP رو هم ایضاً :31: خیلی ممنونم و خوشحالم که مشکل حل شد.:11:
البته به یه مشکل خوردم ، طبق آموزش پی دی افی که داش ابراهیم (اگه اشتباه نکنم ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) گذاشته بود ، ایرلاینمُ تاسیس کردم ! هواپیما هم خریدم، ولی بعدش که تو آموزش گفته بزنید رو Start Flight و تنظیمات مهم قسمت پرواز با این ارور مواجه می شم!!

فکر کنم میگه پارکینگ نداری ، ولی خوب اگه درست حدس زده باشم چطوری باید پارکینگ بخرم ؟؟ اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم .
بعد یه درخواست دیگه از داش ابراهیم که ارادت خاصی دارم همیشه ، خیلی لطف کرده در حقم :11:
اولای تاپیکُ که می خوندم یه پچ گذاشته بودی برای طبیعی شدن فرودگاه مهرآباد ، یکی ام برای ماشین تاکسی بجای فلش های زرد تاکسی که در حالت طبیعی رو شبیه ساز نصبه ! خواستم بگم لینک جفتشون خرابه ، یعنی سرورش پاک کرده اونا رو :41: من نیازشون دارم اگه ممکنه جای دیگه آپ کنید . مرسی

پ.ن:چون پستم باید تایید بشه یه درخواست دیگه از دوستان : کسی هواپیمای ایرباس 300-600 با لوگوی ماهان ایر و پنل کامل (منظورم کاکپیت ها در همه ی حالات) به صورت سالم داره لینک بده دانلود کنم ، من عاشق ایران ایر و ماهانم :40: 2شرکت کاملاً حرفه ای با تمام امکانات..

امیدوارم که از این طبیعی تر بشه شبیه ساز ، واقعاً ساختماناش غیر طبیعیه ، همچنین عدم ترافیک فرودگاه با توجه با اینکه من لوِل ترافیکُ ماکزیمُم کردم، ولی افاقه نکرد!!

اون parking break چیزی نیست که بشه خرید . شما وقتی شبیه ساز بالا میاد اول f1 و بعدctrl+. رو بزن تا ترمز ها فعال بشن .

اینم چند تا سایت که هواپیما های ایرانی داره :20:
avsim.com
flightsim.com
fsdownload.com
surclaro.com

شما my traffic رو نصب کن تا مشکل کمی ترافیک درست بشه !

DonFidelio2
06-03-2011, 12:52
شما my traffic رو نصب کن تا مشکل کمی ترافیک درست بشه !
از کجا باید نصبش کنم ؟ اگه میشه لینکش رو بزارید.مرسی

DonFidelio2
06-03-2011, 12:58
اون parking break چیزی نیست که بشه خرید . شما وقتی شبیه ساز بالا میاد اول f1 و بعدctrl+. رو بزن تا ترمز ها فعال بشن .

مرسی ، درست شد. فکر کردم باید پارکینگ بخرم :31:

پچ کیفیت فرودگاها رو کسی نداره ؟ تو حالت عادی خیلی افتضاحه ! مخصوصاً مهرآباد:41:

ebicross
06-03-2011, 12:59

منظورش ترمزهای پارکینگ هست که فعال نیست. باید Ctrl+ . رو بزنی تا فعال شه که یه وقت موقع بارگیری هواپیما راه نیفته.

اون فایلها رو خودم ندارم که بخوام آپلود کنم متاسفانه. اگر کسی لینکهای سالم داره به من بده.

سلام.دوستان لینک دانلود فایل آموزش خراب شده،ینی سرور پرشین گیگ چند روزه مشکل داره میشه لطفا جایه دیگه آپ کنید بتونیم ازش استفاده کنیم؟

توی گوگل آپلود کردم.

Flight School 1.6 HIGH QUALITY 10MB

Flight School 1.6 LOW QUALITY 6MB

amir_0098
06-03-2011, 13:17
از کجا باید نصبش کنم ؟ اگه میشه لینکش رو بزارید.مرسی

من خودم از ebicross عزیز گرفتم :31:! ولی تو صفحه ی اول این بود , نمی دونم کار میکنه یا نه :13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DonFidelio2
06-03-2011, 13:20
منم همین لینکا رو گفتم که خرابه ! کسی داره جای دیگه آپ کنه ؟ البته اگه زحمتی نیست .ممنون میشم

omid_k0
06-03-2011, 17:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/code]Flight School 1.6 LOW QUALITY 6MB

ممنون ولی تو پست اول آدرس لینک کمکی برای 10m رو اشتباه قرار دادید،هردو برای 6m هستش.بازم ممنون.:40:

DonFidelio2
06-03-2011, 18:11
لینک تورنت مای ترافیکُ کسی داره?

راستی کسی میدونه ایرباس 380 چه طوری گردش به راستُ چپ می کنه ؟!

amir_0098
06-03-2011, 21:20
منم همین لینکا رو گفتم که خرابه ! کسی داره جای دیگه آپ کنه ؟ البته اگه زحمتی نیست .ممنون میشم

بهتر نیست بگین که شما تو کدوم شهر هستین تا یکی بهتون کمک کنه !:10:

camry
06-03-2011, 21:51
سلام

متاسفانه لینک جایگزین پیدا نکردن چون منم اوایل که خریدم ازشون خواستم که کا لینکا رو چک کنن و خراباشو درست کنن

لینک تورنت مای ترافیکُ کسی داره?

راستی کسی میدونه ایرباس 380 چه طوری گردش به راستُ چپ می کنه ؟!

توی صفحه اول که هست

ایرباس a380 با هواپیما های دیگه زیاد فرق نداره و همونطور که مثلا 747 رو گردش میدید به سمت چپ و راست این هواپیما رو هم بچرخونید
-------------------------------------------------------------------
درضمن
اگه میشه آموزش خلبانی با جنگنده و هلیکوپتر رو هم بزارین

ممنون

ebicross
06-03-2011, 22:01
ون ولی تو پست اول آدرس لینک کمکی برای 10m رو اشتباه قرار دادید،هردو برای 6m هستش.بازم ممنون.:40:
درستش کردم. اصلا حواسم نبود. :31:

درضمن
اگه میشه آموزش خلبانی با جنگنده و هلیکوپتر رو هم بزارین

ممنون
فکر میکنم Dihav (که زحمت ترجمه ی بیشتر آموزشهای Flight School رو کشیده) توی هلیکوپتر تخصص داشت اگر اشتباه نکنم.
ایشون میتونند بهتون کمک کنند.
جنگنده هم بهتره گیم های شبیه ساز رو انجام بدین تا مهارتهاش رو یاد بگیرید. خیلی کمک میکنه.

DonFidelio2
06-03-2011, 22:14
توی صفحه اول که هست

تورنت نیست ، لینکش خرابه :41:

بهتر نیست بگین که شما تو کدوم شهر هستین تا یکی بهتون کمک کنه !

من کرجم ، جهانشهر کرج.ممنون

camry
06-03-2011, 22:47
دانلود کشتی شیک و زیبا جهت طبیعی تر کردن در یا ها و رود خانه ها :

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

دانلود foker 70 :

Filesize: 21.74 MB

camry
06-03-2011, 22:53
پنل واید 747 :

Filesize: 2.68 MB

camry
06-03-2011, 23:01
دانلود کشتی فضایی :

Filesize: 13.31 MB

---------- Post added at 12:01 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

دانلود راکت فضایی آتلانتیس :

Filesize: 7.29 MB

DonFidelio2
07-03-2011, 06:32
خوب ، My Traffic رو هم نصب کردم :20: بسیار خوشحالم که حداقل طبیعی تر شده شبیه ساز ، اینم لینک تورنت مای ترافیک

robert
07-03-2011, 11:31
سلام

کسی لینکی چیزی برای اضافه کردن FMC به 744 و 738 نداره...؟؟؟

DonFidelio2
07-03-2011, 12:52
FMC چی هست ؟ کاربردش چیه ؟
بچه ها یه سوال: از چه زمانی باید شروع به کاهش ارتفاع کرد ؟ یعنی بهترین زمان!! اصلاً برای پرواز تهران - دوبی یا تهران - مشهد چه ارتفاعی مناسبه ؟
من همیشه 30 تا 32 هزار پا ارتفاع می گیرم ، ولی وقتی می خوام لندینگ کنم از فرودگاه رد می کنم!چطوری میشه از فرودگاه مبدأ مجوز ارتفاع گرفت؟منظورم اینه که وقتی مجوز تیکاف می گیرم چرا اعلام نمی کنه که تو چه ارتفاعی پرواز کنم ؟!!

amir_0098
07-03-2011, 13:11
بچه ها یه سوال: از چه زمانی باید شروع به کاهش ارتفاع کرد ؟ یعنی بهترین زمان!! اصلاً برای پرواز تهران - دوبی یا تهران - مشهد چه ارتفاعی مناسبه ؟
من همیشه 30 تا 32 هزار پا ارتفاع می گیرم ، ولی وقتی می خوام لندینگ کنم از فرودگاه رد می کنم!چطوری میشه از فرودگاه مبدأ مجوز ارتفاع گرفت؟منظورم اینه که وقتی مجوز تیکاف می گیرم چرا اعلام نمی کنه که تو چه ارتفاعی پرواز کنم ؟!!

در مورد اینکه ((وقتی مجوز تیکاف می گیرم چرا اعلام نمی کنه که تو چه ارتفاعی پرواز کنم)) فکر کنم شما پرواز VFR رو انتخاب می کنید . شما باید تو قسمت flight planer که مشخصات پرواز هستش IFR رو انتخاب کنید .:10:
برای تهران - مشهد 30000 پا فکر کنم خوبه !

اگه ]IFR پرواز کنید نزدیک فرودگاه مقصد شدید وارد approach می شین !!

فکر کنم مشهد از 62مایلی وارد approach میشه !!!:18:

dani.flight
07-03-2011, 13:41

FMC به طور کلی مغز هواپیما هست مثل: ECU خودرو...

معمولا برای اطلاعات یک پرواز رو از قبیل: مبدا"مقصد"میزان سوخت"ارتفاع"روت"و خیلیییی چیزای دیگر رو بهش قبل از پرواز میدن و FMC محاسبات لازم رو میکنه و برنامه ریزی میکنه... در کل FMC همه چیز هواپیماست.
برای کم کردن ارتفاع 2 روش ساده داریم که قبلا در موردشون پست داده بودم.

kzm.itgroup
07-03-2011, 13:50
این هم از لینک دانلود بوئینگ 200-757 به همراه کابین مجازی

kzm.itgroup
07-03-2011, 14:42
یه چیزه خیلی جالب امروز پیدا کردم
و ان هم ماشین برای Flight simulator و شما میتوانید از این وب سایت دانلود کنید

kzm.itgroup
07-03-2011, 14:49
ساده ترین و بهترین چک لیست ایرباس A321

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

camry
07-03-2011, 15:08
اینم دو سه تا ماشین واسه فرودگاهتون :

police

Filesize: 764.00 Kb

------------------------------------------------------------------
dodge viper

Filesize: 11.15 MB

-----------------------------------------------------------------------------------------

Airport Fire Rescue Truck

Filesize: 10.35 MB

---------------------------------------------------------------------------------

berendji
07-03-2011, 15:34
دوستان سلام.
سرور ایراد داره و عکس هایی که از کاور ها گذاشتین اکثرا باز نمی شن.
تو شهرستان هم من فقط یه نسخه فارسی پیدا کردم و یه نسخه معمولی که 3dvd بود!
آموزش های این نسخه فارسی به درد من مبتدی می خوره؟
اگر این ها فایده نداره می شه یه لینک دانلود لطف کنید؟

berendji
07-03-2011, 21:18
Is there anybody here?!

DonFidelio2
07-03-2011, 21:58
اینم دو سه تا ماشین واسه فرودگاهتون :

police

Filesize: 764.00 Kb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------------------------------------------------------------
dodge viper

Filesize: 11.15 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------------------------------------------------------------------------------

Airport Fire Rescue Truck

Filesize: 10.35 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------------------------------------------------------------------

آقا اینا رو که دانلود کردیم باید کجا بریزیمشون ؟ تو کدوم فایل یا پوشه ؟

amir_0098
07-03-2011, 22:04
دوستان سلام.
سرور ایراد داره و عکس هایی که از کاور ها گذاشتین اکثرا باز نمی شن.
تو شهرستان هم من فقط یه نسخه فارسی پیدا کردم و یه نسخه معمولی که 3dvd بود!
آموزش های این نسخه فارسی به درد من مبتدی می خوره؟
اگر این ها فایده نداره می شه یه لینک دانلود لطف کنید؟

اگه نسخه ی فارسیش نوین پنداره که کلا ولش کن . در مورد اون 3دی وی دی اگه accelerator رو داره که خوب عالیه !
:20:

اموزش اون نسخه فارسیه بد نیست ولی اموزشی که ebicross جان تو صفحه ی اول گذاشتن خیلی خیلی بهتره:10:
اینم لینکش :

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

آقا اینا رو که دانلود کردیم باید کجا بریزیمشون ؟ تو کدوم فایل یا پوشه ؟

من دانلود نکردم اما فکر کنم تو این ادرس کپی کنی :

\flight simulator\SimObjects\GroundVehicles

omid_k0
08-03-2011, 00:11
سلام.اساتید میشه 1راهنمایی بمن کنید!راستش مایه خجالته ولی تو آزمون پرواز مستقل برای گرفتن مدرک spl‏ گیر افتادم من تازه کارم و روز دومه این شبیه سارو تجربه میکنم.مشکلم تو کنترل برای لندینگ بعداز دور زدن هستش،هرکاری میکنم،دماغه باز از مسیر باند منحرف میشه،خلاصه نمیتونم باند و هواپیمارو دقیقا موازی کنم،شاید بیشتراز30بار انجام دادم ولی نشد.درحین پرواز هم بعداز اولی بنک زدن،هرچند لحظه دماغه به چپ یاراست چنددرجه متمایل میشه،با کنترل چپو راست سکان امتحان کردم نشد،با کنترل رادر سعی کردم بازم نشد،خلاصه حالم گرفتست،برنامه نوین پندار هستش،مباحث کتابش رو تا اینجا خوندم و آموزش پی دی اف رو.شرمنده اگر سوألم کودکانست!

DonFidelio2
08-03-2011, 05:09
خودش اینستالر داره :31: لازم نیست جایی کپی بشن ! اصلاً فکرشم نمی کردم با توجه به حجمش :20:

kzm.itgroup
08-03-2011, 09:12
سلام.اساتید میشه 1راهنمایی بمن کنید!راستش مایه خجالته ولی تو آزمون پرواز مستقل برای گرفتن مدرک spl‏ گیر افتادم من تازه کارم و روز دومه این شبیه سارو تجربه میکنم.مشکلم تو کنترل برای لندینگ بعداز دور زدن هستش،هرکاری میکنم،دماغه باز از مسیر باند منحرف میشه،خلاصه نمیتونم باند و هواپیمارو دقیقا موازی کنم،شاید بیشتراز30بار انجام دادم ولی نشد.درحین پرواز هم بعداز اولی بنک زدن،هرچند لحظه دماغه به چپ یاراست چنددرجه متمایل میشه،با کنترل چپو راست سکان امتحان کردم نشد،با کنترل رادر سعی کردم بازم نشد،خلاصه حالم گرفتست،برنامه نوین پندار هستش،مباحث کتابش رو تا اینجا خوندم و آموزش پی دی اف رو.شرمنده اگر سوألم کودکانست!

سوال خوبی کردی
ببین اینکار نیاز به تمرین زیاد و همچنین کمک گرفتن از GPS هست من هم اوایل همین مشکل را داشتم
چند بار که تمرین کنی دستت راه میوفته
و همچنین اگه هدینگ باند فرود را هم داشته باشی که چه بهتر خیلی بهت کمک میکنه :5:

DonFidelio2
08-03-2011, 11:24
راست میگه ، از هدینگ استفاده کن ! راستی هدینگ باند فرود فرودگاه مقصد رو باید از کجا پیدا کرد؟

یه لیست از اسم مستعار بزرگترین فرودگاه های دنیا می خوام ، کسی می تونه کمک کنه؟ با اسم شهر می زنم جواب نمیده !! مثلاً فرودگاه شهر بارسلون ؟؟البته اگه لیست کامل باشه بهتره ، ممنون

malavan.ehsan
08-03-2011, 12:49
سلام کسی پجی نداره که برج مراقبت فارسی صحبت کنه؟!؟! :31:

amir_0098
08-03-2011, 13:09

:41: کلا فکرشو نکن :41:

amir_0098
08-03-2011, 13:21
راست میگه ، از هدینگ استفاده کن ! راستی هدینگ باند فرود فرودگاه مقصد رو باید از کجا پیدا کرد؟

یه لیست از اسم مستعار بزرگترین فرودگاه های دنیا می خوام ، کسی می تونه کمک کنه؟ با اسم شهر می زنم جواب نمیده !! مثلاً فرودگاه شهر بارسلون ؟؟البته اگه لیست کامل باشه بهتره ، ممنون

اگه منظورتون از اسم مستعار , کد فرودگاه هست , وقتی بازی بالا میاد در free flight گزینه ی flight planner رو بزنید ! حالا اونجایی که نوشته choose departure location رو بزنید . حالا اینجا می تونید هرجور دوست داشته باشید فرودگاه مورد نظرتون رو پیدا کنید :10:.
مثلا فرودگاه مشهد oimm یا مهراباد oiii هست !

برای هدینگ هم وقتی داخل هواپیما شدید Alt رو بزنید . از اون نوار بالا گزینه ی world و بعد map رو بزنید تا موقعیت هواپیما رو نشون بده . حالا روی هر فرودگاهی کلیک کنید , اطلاعات فرودگاه رو بهتون نمایش می ده !:46:

DonFidelio2
08-03-2011, 13:52
اگه منظورتون از اسم مستعار , کد فرودگاه هست , وقتی بازی بالا میاد در free flight گزینه ی flight planner رو بزنید ! حالا اونجایی که نوشته choose departure location رو بزنید . حالا اینجا می تونید هرجور دوست داشته باشید فرودگاه مورد نظرتون رو پیدا کنید :10:.
مثلا فرودگاه مشهد oimm یا مهراباد oiii هست !

نه داش امیر ، منظورم اینه که می خوام تو فرودگاه های بزرگ لندینگ کنم ، می دونم زیاد فرقی ندارن ولی مثلاً فرودگاه شهر تهران اسمش مهرآباده ، باید بزنم mehabad تا پیدا بشه !
نمیدونم منظورمُ گرفتی یا نه ، مثالی ام که زدم همین بود ، مثلاً اسم فرودگاه شهر لندن چیه ؟

amir_0098
08-03-2011, 14:04
نه داش امیر ، منظورم اینه که می خوام تو فرودگاه های بزرگ لندینگ کنم ، می دونم زیاد فرقی ندارن ولی مثلاً فرودگاه شهر تهران اسمش مهرآباده ، باید بزنم mehabad تا پیدا بشه !
نمیدونم منظورمُ گرفتی یا نه ، مثالی ام که زدم همین بود ، مثلاً اسم فرودگاه شهر لندن چیه ؟

خوب ديگه ، شما اول كشور رو انتخاب كن ، بعد اسم شهري كه مي خواين رو انتخاب كنيد !

DonFidelio2
08-03-2011, 14:08
گفتم شاید دوستان لیست فرودگاه های شهرای بزرگُ دارن ، چون من از کجا بدونم که کدومش واسه پروازای داخلیشونه ، کدومش ماله پروازای خارجی ! البته میدونم همه جا مثل تهران نیست ، ولی بعضی وقتا یه فرودگاهایی می بینم تو عکسایی که از fx منتشر میشه که کف می کنم :31:

amir_0098
08-03-2011, 14:13
Kataloniya جان ، اسمت رو هم نمي دونم اما از اين اسمي كه انتخاب كردي فكر كنم بارسايي هستي ! برو استراحت كن كه امشب . . .

amir_0098
08-03-2011, 14:21
گفتم شاید دوستان لیست فرودگاه های شهرای بزرگُ دارن ، چون من از کجا بدونم که کدومش واسه پروازای داخلیشونه ، کدومش ماله پروازای خارجی ! البته میدونم همه جا مثل تهران نیست ، ولی بعضی وقتا یه فرودگاهایی می بینم تو عکسایی که از fx منتشر میشه که کف می کنم :31:

تو اينجا پرواز داخلي و خارجي فرق نمي كنه ! شما هرجا دوست داشتي بشين !

berendji
08-03-2011, 16:44
یک نسخه گرفتم ولی acc رو نداره
هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که برای دانلود گذاشته باشن.
شما لینکی سراغ دارین؟

DonFidelio2
08-03-2011, 16:49
یک نسخه گرفتم ولی acc رو نداره
هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که برای دانلود گذاشته باشن.
شما لینکی سراغ دارین؟

لینک تورنت

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

Kataloniya جان ، اسمت رو هم نمي دونم اما از اين اسمي كه انتخاب كردي فكر كنم بارسايي هستي ! برو استراحت كن كه امشب . . .

آره :31: امشب کولاکه ، حالا یا اینوری یا اونوری :31: کوچیک شما بهرام هستم داش امیر گل:40::11:

kzm.itgroup
08-03-2011, 16:52

باید منوی Flight planer را از کابین دوبعدی کلیک کنی سپس از روی نقشه رو فرودگاه مورد نظر کلیک کن تا مشخصاتش بیاد
یه سری اطلاعات مثل ارتفاع فرودگاه نسبت به سطح دریا و درجه حرارت و همچنین فرکانسهای مختلف فرودگاه را بهت میده
:46:

DonFidelio2
08-03-2011, 18:35
من هدینگ فرودگاه مقصدُ زدم ، ولی نه تنها رو باند نبودم هنگام فرود ، بلکه از فرودگاه هم دور ربودم :13: من موندم چطوری میشه توسط اتو پایلوت دقیقاً روبروی باند قرار گرفت ، بعد عملیات لندینگ رو دستی انجام داد !

بچه ها می دونم خسته شدید ، ببخشید که زیادی سوال می پرسم ، چون خلبانی رو دوست دارم ..مرسی از همه

robert
08-03-2011, 19:19
سلام

کسی لینکی چیزی برای اضافه کردن FMC به 744 و 738 نداره...؟؟؟

نبود.....؟؟؟؟؟؟

amir_0098
08-03-2011, 21:50
من هدینگ فرودگاه مقصدُ زدم ، ولی نه تنها رو باند نبودم هنگام فرود ، بلکه از فرودگاه هم دور ربودم :13: من موندم چطوری میشه توسط اتو پایلوت دقیقاً روبروی باند قرار گرفت ، بعد عملیات لندینگ رو دستی انجام داد !

بچه ها می دونم خسته شدید ، ببخشید که زیادی سوال می پرسم ، چون خلبانی رو دوست دارم ..مرسی از همه

میشه اول این سوالات رو جواب بدین !
1. با چه هواپیمایی میپرید ؟
2. VFR پرواز می کنید یا IFR ؟
3.از ATC استفاده می کنید ؟:18:

amir_0098
08-03-2011, 22:06
نبود.....؟؟؟؟؟؟

نمی دونم همینارو می خواید یا نه !:41:

malavan.ehsan
08-03-2011, 22:14
سلام دوستان از کدا م قسمت می تونم ریزولاشین تصویر را در این بازی تعیین کنم؟

amir_0098
08-03-2011, 22:27
سلام دوستان از کدا م قسمت می تونم ریزولاشین تصویر را در این بازی تعیین کنم؟

وقتی بازی بالا میاد تو قسمت setting و از اونجا customize رو بزنید ! :10:

ebicross
09-03-2011, 00:08

حتی توی ایران هم خلبانها از زبان بین المللی استفاده میکنند.

DonFidelio2
09-03-2011, 04:45
میشه اول این سوالات رو جواب بدین !
1. با چه هواپیمایی میپرید ؟
2. VFR پرواز می کنید یا IFR ؟
3.از ATC استفاده می کنید ؟:18:

1.بوئینگ 737
2.IFR
3.چی هست ؟ میشه یکم توضیح بدید؟

من تا حالا هر کاری کردم نتونستم راحت و بدون درد سر لندینگ کنم ، البته اگه بتون هواپیما رو درست در مسیر باند برسونم ، فکر کنم تمومه :20:

کاش یجور بشه که با اتو پایلوت راحت بتونم روبروی باند قرار بگیرم ، بعد خودم لندینگ کنم :13:

amir_0098
09-03-2011, 08:14
1.بوئینگ 737
2.IFR

من تا حالا هر کاری کردم نتونستم راحت و بدون درد سر لندینگ کنم ، البته اگه بتون هواپیما رو درست در مسیر باند برسونم ، فکر کنم تمومه :20:

کاش یجور بشه که با اتو پایلوت راحت بتونم روبروی باند قرار بگیرم ، بعد خودم لندینگ کنم :13:

م م م م ، خوب من الان تازه فهميدم مشكل شما چيه ، فقط يه مسئله اي هست كه من الان سر كلاس شيمي ام . اومدم خونه براتون توضيح مي دم !

kzm.itgroup
09-03-2011, 13:25
این 2 کلیپ را ببینید و لذت شبیه ساز پرواز را ببرید

kzm.itgroup
09-03-2011, 14:04
Check it

amir_0098
09-03-2011, 15:44
1.بوئینگ 737
2.IFR

خوب , atc یا air traffic controller که همون برج مراقبت خودمون و فکر کنم بدونین چیه !:13:
حالا یکی یکی مراحل رو پیش می ریم !!!
1. وقتی میخواین flight planner رو پرکنید , زمانی که فرودگاه مبدا رو انتخاب می کنید , همون جا یه گزینه ای هست

به اسم choose runway/starting position که در حالت پیش فرض نوشته active runway , حالا شما باید اونو به

gate یا parking تغییر بدین !

2.بعد از اینکه فرودگاه مقصد رو انتخاب کردین و حالت IFR رو زدین گزینه ی find route رو می زنین ! حالا وقتی

ok رو زدین یه پیغام میده که اونو yes بزنید ! حالا می ریم تو شبیه ساز !!!:20:

3. شبیه ساز که بالا میاد اول گزینه ی f1 و بعد Ctrl+. رو بزنید . حالا زاویه دید رو بیارید حالت 2D و با موس یه

کلیک رو صفحه بکنید و با زدن دکمه - ( منها یا منفی) دید رو درست کنید !:5:

4.حالا با زدن دکمه ی ` ( اونی که زیره Esc هست) atc menu میاد ! :27:

5. حالا باید با برج هماهنگ کنید ! حالا با اعدادی که کنار ` هست با برج مکالمه می کنیم . الان چون من تو مهراباد

هستم با زدن عدد 1 ( tune mehabad groung on 112.1) با ground مهراباد ارتباط برقرار می کنیم !:21:

6. حالا اینجا با زدن گزینه ی 2 ( request ifr clearance) در خواست پرواز IFR می کنیم .!!!

7. حالا بعد از اینکه صحبت ما تموم شد برج اجازه می ده و ارتفاع پروازمونو میگه . الان به من گفت 17000 پا که

اونو تو auto pilot ست می کنم .سرعت رو هم روی 250 تنظیم کن .و گزینه ی 1 رو دوباره می زنم و بعد برج تایید می کنه !

8.حالا تو این گزینه ها request taxi ifr رو میزنیم تا اجازه حرکت به سوی باند رو بگیریم !:18:

9. حالا وقتی که صحبت های برج تموم شد و اینکه می دونم از اون چیزایی که گفت چیزی نفهمیدی گزینه ی a

acknowledge taxi clearance رو میزنی !

10. حالا گزینه ی turn on progressive taxi رو میزنی . حالا گه از بیرون نگاه کنی یه خط زرد می بینی که تا باند

راهنماییت می کنه .

11. الان با نگه داشتن f2 موتور ها برعکس کار می کنن( push back) و به عقب می ری. و وقتی از پارکینگ بیرون

اومدی با زدن دکمه ی f3 شروع به حرکت طرف باند کن !

12. وقتی به نزدیک باند رسیدی روی اون atc menu روی tower کلیک کن . حالا یه گزینه به اسم
request take off clearane ifr

میاد که وقتی اونو می زنی اجازه ی take off می ده !:40:

13. حالا روی باند بیا و heading هواپیما رو با باند ست کن .

14. اول یه بسم الله بگو بعد f4 رو بزن !:10:

15.وقتی که از زمین جدا شدی atc میگه که باید چه کنی و شما فقط با زدن اون 1 2 3 4 . . ها با برج صحبت کن

تا ارتفاع و هدینگ درست رو بگه !!!:31:

اگه جایی به مشکل خوردی بگو !!!:18:

amir_0098
09-03-2011, 15:57
بهرام جان , اینم آموزش taxi

dani.flight
09-03-2011, 16:02
11. الان با نگه داشتن f2 موتور ها برعکس کار می کنن( push back) و به عقب می ری. و وقتی از پارکینگ بیرون

البته این روش PUSHBACK غلط هستش.
برای این کار باید از کلید های Shift + P استفاده کنید.
در کل نباید زیر 60 نات موتور ها رو Revers کرد.

amir_0098
09-03-2011, 16:10
البته این روش PUSHBACK غلط هستش.
برای این کار باید از کلید های Shift + P استفاده کنید.
در کل نباید زیر 60 نات موتور ها رو Revers کرد.

م م م آره !:31::31:

Subaru
09-03-2011, 19:35
سلام دوستان.
من امروز رفتم این بازی رو بگیرم فروشنده 2 نسخه از بازی رو بهم ارائه کرد یکیش 14 تومن بود یکی دیگش 16 تومن بود اون 16 تومنیه بستش یکم بزرگتر از 14 تومنیه بود. اون 16 تومنیه هم واسه گروه بهمن بود !

حالا سوالم اینجاست این دو تا چه فرقی با هم دارن کدوم یکیشو بگیرم ؟

dani.flight
09-03-2011, 19:39
سلام دوستان.
من امروز رفتم این بازی رو بگیرم فروشنده 2 نسخه از بازی رو بهم ارائه کرد یکیش 14 تومن بود یکی دیگش 16 تومن بود اون 16 تومنیه بستش یکم بزرگتر از 14 تومنیه بود. اون 16 تومنیه هم واسه گروه بهمن بود !

دوست عزیز پیشنهاد من بهمن سافت هستش(چون از لحاظ نرم افزاری سالم هستش)
حالا فرق هاشون رو میتونی تو صفحه اول ببینی.

amir_0098
09-03-2011, 20:53
سلام دوستان.

شما هر كدوم رو مي گيري ، اون نوين پندار رو نگير ! خيلي مزخرفه !

camry
09-03-2011, 20:57
سلام

چقدر تند تند صفحه به این تاپیک اضافه میشه
دوستان اون فیلمی که خواستم هنوز آماده نکردین
همونی که گفتم یه فیلم از خلبانی خودتون از زمان پرواز تا فرود بگیرین تا ما با کلیات پرواز آشنا بشیم (منظورم در حد سادست)

ممنون

amir_0098
09-03-2011, 20:59
سلام دوستان.

شما هر كدوم رو مي گيري ، اون نوين پندار رو نگير ! خيلي مزخرفه !بهمن سافت اگه مشكل رجيستري نداشته باشه ، خوبه .

B.J.U
09-03-2011, 21:01
ببین نمیشه که آخه
همه که adsl ندارن البته من دارم ولی متسوط یه پرواز 15 دقیقه هستش
یعنی شما میگی ربع ساعت فیلم بگیریم بعد آپ کنیم؟آخه خیلی طول میشکه

amir_0098
09-03-2011, 21:10
ببین نمیشه که آخه
همه که adsl ندارن البته من دارم ولی متسوط یه پرواز 15 دقیقه هستش
یعنی شما میگی ربع ساعت فیلم بگیریم بعد آپ کنیم؟آخه خیلی طول میشکه

B.J.U جان , خود شبیه ساز ضبط می کنه اما نمی دونم حجمش چقدر میشه !:13:

malavan.ehsan
09-03-2011, 21:53
خوب , atc یا air traffic controller که همون برج مراقبت خودمون و فکر کنم بدونین چیه !:13:
حالا یکی یکی مراحل رو پیش می ریم !!!
1. وقتی میخواین flight planner رو پرکنید , زمانی که فرودگاه مبدا رو انتخاب می کنید , همون جا یه گزینه ای هست

به اسم choose runway/starting position که در حالت پیش فرض نوشته active runway , حالا شما باید اونو به

gate یا parking تغییر بدین !

2.بعد از اینکه فرودگاه مقصد رو انتخاب کردین و حالت IFR رو زدین گزینه ی find route رو می زنین ! حالا وقتی

ok رو زدین یه پیغام میده که اونو yes بزنید ! حالا می ریم تو شبیه ساز !!!:20:

3. شبیه ساز که بالا میاد اول گزینه ی f1 و بعد Ctrl+. رو بزنید . حالا زاویه دید رو بیارید حالت 2D و با موس یه

کلیک رو صفحه بکنید و با زدن دکمه - ( منها یا منفی) دید رو درست کنید !:5:

4.حالا با زدن دکمه ی ` ( اونی که زیره Esc هست) atc menu میاد ! :27:

5. حالا باید با برج هماهنگ کنید ! حالا با اعدادی که کنار ` هست با برج مکالمه می کنیم . الان چون من تو مهراباد

هستم با زدن عدد 1 ( tune mehabad groung on 112.1) با ground مهراباد ارتباط برقرار می کنیم !:21:

6. حالا اینجا با زدن گزینه ی 2 ( request ifr clearance) در خواست پرواز IFR می کنیم .!!!

7. حالا بعد از اینکه صحبت ما تموم شد برج اجازه می ده و ارتفاع پروازمونو میگه . الان به من گفت 17000 پا که

اونو تو auto pilot ست می کنم .سرعت رو هم روی 250 تنظیم کن .و گزینه ی 1 رو دوباره می زنم و بعد برج تایید می کنه !

8.حالا تو این گزینه ها request taxi ifr رو میزنیم تا اجازه حرکت به سوی باند رو بگیریم !:18:

9. حالا وقتی که صحبت های برج تموم شد و اینکه می دونم از اون چیزایی که گفت چیزی نفهمیدی گزینه ی a

acknowledge taxi clearance رو میزنی !

10. حالا گزینه ی turn on progressive taxi رو میزنی . حالا گه از بیرون نگاه کنی یه خط زرد می بینی که تا باند

راهنماییت می کنه .

اومدی با زدن دکمه ی f3 شروع به حرکت طرف باند کن !

12. وقتی به نزدیک باند رسیدی روی اون atc menu روی tower کلیک کن . حالا یه گزینه به اسم
request take off clearane ifr

میاد که وقتی اونو می زنی اجازه ی take off می ده !:40:

13. حالا روی باند بیا و heading هواپیما رو با باند ست کن .

14. اول یه بسم الله بگو بعد f4 رو بزن !:10:

15.وقتی که از زمین جدا شدی atc میگه که باید چه کنی و شما فقط با زدن اون 1 2 3 4 . . ها با برج صحبت کن

تا ارتفاع و هدینگ درست رو بگه !!!:31:

اگه جایی به مشکل خوردی بگو !!!:18:
سلام auto pilot را در 737 چطور می تونم تنظیم کنم؟

amir_0098
09-03-2011, 22:59
سلام auto pilot را در 737 چطور می تونم تنظیم کنم؟

نمی دونم چرا عکسش نمیاد اما این ادرسش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شماره ی 1 ارتفاع تنظیم میشه و با شماره ی 6 فعال میشه . 5 هم میزان صعود یا نزول رو معلوم می کنه !:5:

شماره ی 2 هدینگ یا جهت پرواز تنظیم و با 7 فعال می شه !:21:

با 3 سرعت و برای فعال شدن 4 و 8 باید روشن باشن !:27:

9 هم یکی از کابرد هاش ماله فرود با ILS هست که وقتی رادیو ست شد باید اینو با هدینگ باند ست کنید !:11:

10 هم کلید اصلی روشن کردن auto pilot هست :18:

malavan.ehsan
10-03-2011, 00:17
نمی دونم چرا عکسش نمیاد اما این ادرسش :

شماره ی 1 ارتفاع تنظیم میشه و با شماره ی 6 فعال میشه . 5 هم میزان صعود یا نزول رو معلوم می کنه !:5:

شماره ی 2 هدینگ یا جهت پرواز تنظیم و با 7 فعال می شه !:21:

با 3 سرعت و برای فعال شدن 4 و 8 باید روشن باشن !:27:

9 هم یکی از کابرد هاش ماله فرود با ILS هست که وقتی رادیو ست شد باید اینو با هدینگ باند ست کنید !:11:

10 هم کلید اصلی روشن کردن auto pilot هست :18:
ممنون از راهنماییت یه سوال دیگه چطور auto pilot را برای فرود ست کنم؟

ijklmnop
10-03-2011, 06:45
سلام دوستان من هر چقدر سعی کردم نتونستم پسنجر و نصب کنم همش میگه که dll.xml رو نمیتونه پیدا کنه لطفا به دادم برسید

ebicross
10-03-2011, 10:27
ن از راهنماییت یه سوال دیگه چطور auto pilot را برای فرود ست کنم؟
برای این کار باید از سیستم های ناوبری به علاوه ی Auto Pilot استفاده کنید.
ببینید Auto Pilot یک سیستم تمام هوشمند نیست و خودش هرکاری نمیکنه. به این صورته که باید مقدار اولیه بهش بدن و اون فقط مقدارها رو رعایت میکنه. خیلی اوقات همین Auto Pilot خودش عامل حادثه و یک بار هم صانحه شده.
شما میتونید با اسفاده از سیستم ILS یک فرود دقیق و بی نقص انجام بدین.

برای این موضوعات میتونید از Flight School استفاده کنید؛
آموزش این مطلب هم در صفحه ی 78 توضیح داده شده و در صفحه ی 84 یک درس تمرینی داره و در صفحه ی 142 هم آموزش اختصاصی فرود با 737 بوسیله ی ILS وجود داره.

amir_0098
10-03-2011, 16:20
سلام دوستان من هر چقدر سعی کردم نتونستم پسنجر و نصب کنم همش میگه که dll.xml رو نمیتونه پیدا کنه لطفا به دادم برسید

این مشکلیه که روی نسخه ی نوین پندار پیش میاد ! نمی شه کاریش کرد :41:

DonFidelio2
10-03-2011, 20:47
از وقتی FSP رو نصب کردم نتونستم یه لندینگ درست حسابی داشته باشم !!:41: امیدوارم با این آموزش هایی که بچه ها زحمت کشیدن ، بتونم برای اولین بار یه درآمد مناسبی داشته باشم ! :31:
حالا یه سوال برام پیش اومده ، کلاً به غیر از اتو پایلوت ، بهترین راه کم کردن ارتفاع برای لندینگ هنگامی که به 100 متریه باند می رسیم چیه !!؟

DonFidelio2
10-03-2011, 21:03
آموزش این مطلب هم در صفحه ی 78 توضیح داده شده و در صفحه ی 84 یک درس تمرینی داره و در صفحه ی 142 هم آموزش اختصاصی فرود با 737 بوسیله ی ILS وجود داره.

داداشی هر 3 صفحه ایی که گفتی چک کردم نبود!! حتی یکی قبل و یکی بعدشم همینطور! ممنون میشم اگه آموزش ILSرو با 737 بزاری.مرسی:40:

amir_0098
10-03-2011, 21:19
از وقتی FSP رو نصب کردم نتونستم یه لندینگ درست حسابی داشته باشم !!:41: امیدوارم با این آموزش هایی که بچه ها زحمت کشیدن ، بتونم برای اولین بار یه درآمد مناسبی داشته باشم ! :31:
حالا یه سوال برام پیش اومده ، کلاً به غیر از اتو پایلوت ، بهترین راه کم کردن ارتفاع برای لندینگ هنگامی که به 100 متریه باند می رسیم چیه !!؟

یه مشکلی که ما داریم اینه که می خوایم ره صد سالرو یک شبه بریم ! بهترین کار اینه که شما اموزشهایی که تو

خود شبیه ساز هست رو با استفاده از اموزش ebicross جان بگذرونی بعد . . .:40:

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

داداشی هر 3 صفحه ایی که گفتی چک کردم نبود!! حتی یکی قبل و یکی بعدشم همینطور! ممنون میشم اگه آموزش ILSرو با 737 بزاری.مرسی:40:

صفحه ی 142 آموزش ILS بود که . . . :27:

DonFidelio2
10-03-2011, 22:10
فـــــــــــــــــــــوری ، فــــــــــــــــــــــــ وری !!!

بچه ها تو پرواز همش این پیغامُ میده ! یهنی چی!

Please expedite your climp to FL 190

....... منتظرم.مرسی

DonFidelio2
10-03-2011, 22:19
یه مشکلی که ما داریم اینه که می خوایم ره صد سالرو یک شبه بریم !

باور کن اینطوری نیست ، تمامشُ طبق آموزشی که خودت تو پُست 4843 گفتی ، بدون مشکل انجام میدم ! تنها مشکل من فرود یا همون لندیگه که می خوام با آموزش ILS دقیقاً روبروی باند باشم ، چون با IFR تا نزدیکیه فرودگاه ساپورت می کنه !! بقیه اش با خودمونه !:41:

امــــیدوارم بتونم :10: مرسی..

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

صفحه ی 142 آموزش ILS بود که . . . :27:

پُست شماره ی چند ؟؟:18: من که چیزی ندیدم !

ebicross
10-03-2011, 22:51

در صفحه ی اول طریقه ی رفع این مشکل توضیح داده شده و لینک داده شده به پستش.

امیدوارم کار کنه.

اصلا شما نباید از AP برای کاهش ارتفاع در محدوده ی فرودگاه استفاده کنید. شما در چندین کیلومتری فرودگاه باید اتوپایلوت رو خاموش و با دست هواپیما رو کنترل کنید.

برای این موضوعات میتونید از Flight School استفاده کنید؛

توی صفحات تاپیک دنبال نگرد. توی Flight School.

FL190 همونطور که در Flight School هم توضیح داده شده یعنی Flight Level 19 یعنی همون ارتفاع 19 هزار پایی.

dani.flight
10-03-2011, 22:52

....... منتظرم.مرسی

یعنی تو کمترین زمان خودتون رو به ارتفاع 19000 پا برسونید.

amir_0098
10-03-2011, 22:57
در صفحه ی اول طریقه ی رفع این مشکل توضیح داده شده و لینک داده شده به پستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید امیدوارم کار کنه.

من هم این مشکل رو داشتم که تونستم این dll.xml رو درست کنم اما بعد از اون به رجیستر نبودن گیر می ده که فکر

نکنم بشه کاریش کرد :13:

amir_0098
10-03-2011, 23:08
باور کن اینطوری نیست ، تمامشُ طبق آموزشی که خودت تو پُست 4843 گفتی ، بدون مشکل انجام میدم ! تنها مشکل من فرود یا همون لندیگه که می خوام با آموزش ILS دقیقاً روبروی باند باشم ، چون با IFR تا نزدیکیه فرودگاه ساپورت می کنه !! بقیه اش با خودمونه !:41:
امــــیدوارم بتونم :10: مرسی..
!

اگه تا نزدیک باند میای و همه چیز رو رعایت می کنی پس شما فقط به تمرین نیاز داری !:5:

بهترین کار هم اینه که وقتی نزدیک فرودگاه شدی از نوار ابزار بالا و قسمت option گزینه ی flight video ( اگه اشتباه

نکنم ) رو بزنی و بزاری حدود 10 ثانیه ضبط شه , حالا با زدن دکمه Esc این فیلم 10 ثانیه ای رو save کن . حالا هر

موقع خواستی بیا تو همون جایی که ضبط کردی , اینبار گزینه ی play رو بزن . وقتی load کرد , تو 10 ثانیه دکمه ی Esc

رو بزن تا کنترل هوا پیما رو دوباره بدست بگیری و این کار رو تا هر موقع خواستی می تونی تکرار کنی:40:

DonFidelio2
11-03-2011, 09:32
.

توی صفحات تاپیک دنبال نگرد. توی Flight School.

من کماکان دارم دور خودم می چرخم :18: باور کن پیدا نمی کنم ، اگه زحمتی نیست لینکشُ بزار.مرسی:11:

ebicross
11-03-2011, 13:29
من کماکان دارم دور خودم می چرخم :18: باور کن پیدا نمی کنم ، اگه زحمتی نیست لینکشُ بزار.مرسی:11:
یعنی شما تا الان صفحه 1 این تاپیک رو نخوندی؟ :18:
بچه ها خودشون رو کشتند تا 220 صفحه آموزش جمع بشه...
برید به صفحه ی اول و از پست سوم دانلود کنید.
:18:

amir3amir
11-03-2011, 15:41
ببخشيد دوستان سوالمو اينجا مطرح ميکنم ... ميگم من الان Fs2004 دارم بعد اين ivap و که نصب ميکنم fs و پيدا نميييکنه چيکار کنممم /؟!!!؟؟؟؟؟!

DonFidelio2
11-03-2011, 23:53
یعنی شما تا الان صفحه 1 این تاپیک رو نخوندی؟ :18:
بچه ها خودشون رو کشتند تا 220 صفحه آموزش جمع بشه...
برید به صفحه ی اول و از پست سوم دانلود کنید.
:18:
تازه گرفتم قضیه رو :27: ببخشید اگه عصبی تون کردم ، تا رو باند میرم ، بعد کرش میشه ، شما هم جای من بودین عصبی می شدین !! :11:

ehsanynet
12-03-2011, 07:03
مشکل در نصب fspassengerx پیدا نکردن فایل dll.xml در پوشه

اگر نسخه نوین پندار Flight Simulator را نصب کرده باشید با این خطا عموماً روبرو می شوید.
برای نصب پسنجر بر روی این نسخه یا نسخه هایی که این خطا را می دهند نیازی نیست dll.xml
را از جای دیگر کپی کرد.

برای نصب لازم است به پوشه C:\Users\curent user\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
وارد شده و نام فایل FS2008.CFG را به FSX.CFG تغییر دهید.

curent user : نام کاربری ویندوز که با آن شبیه ساز نصب شده است.

kzm.itgroup
12-03-2011, 09:12
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
من یک Page در فیس بوک به نام Persian flight simulator درست کردم که انشاا.. همین جور که اینجا فعالیت داریم اونجا هم به همین صورت باشه .
پس منتظره Like قشنگاتون هستم

kzm.itgroup
12-03-2011, 10:12
:thumbsup:

kzm.itgroup
12-03-2011, 10:40
این هم چارت پروازی فرودگاه امام

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

بعد از مدت ها فکر کردن و سروکله زدن با fs بلاخره متوجه وجود روشی برای ساختن ترافیک شدم.
توجه:ترافیک هایی که در این روش اضافه می شوند موقتی هستند یعنی با کوچکترین تغییر در زمان اب و هوا و... ترافیک های ساخته شده از بین می روند و مخصوص همان زمان هستند.
و حالا روش کار:این کار نیاز به نصب کامل و صحیح fsx sdk دارد(که نسبتا سخت است)
چگونگی نصب sdk :
1-اگر شما از sp1 یا acceleration استفاده نمی کنید در dvd شماره1 فایل SDK را باز کنید و SDKرا در درایوی که fs را نصب کرده اید نصب کنید.
2- اگر شما از sp1 یا acceleration استفاده می کنید در dvd مخصوص acceleration فایل SDK را باز کنید و SDKرا در درایوی که fs را نصب کرده اید نصب کنید.
ابزاری که ما از ان استفاده می کنیم traffic-toolbox نام دارد که باید در مسیرزیر موجود باشد:

D:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X SDK\SDK\Environment Kit\Traffic Toolbox SDK

بعد اطمینان از وجود ان باید به ادرس زیر بروید:

Drive>:\Documents and Settings\<alias>\Application Data\Microsoft\FSX

Drive:همان درایوی است که ویندوز در ان نصب است <alias> نام user name شما است
بعد باید فایل dll را edit کنید یعنی در زیر عبارت<Name>Traffic Toolbox</Name> همه ی عبارت های true را به false تغییر داده و به جای ادرس بین دو Path ادرس traffic-toolbox (که در بالا نوشته شده) را قرار دهید.
بعد باید fs را اجرا و یک free flight را باز کنید با فشار دادن دکمه ی Alt منویی در بالای صفحه باز می شود اگر تمامی مراحل را درست انجام داده باشید سربرگ tools ظاهر می شود که با کلیک روی ان به traffic-toolbox وارد می.شوید.
این ابزاردارای4 قابلیت است که ما با قابلیت explorer کار داریم.بعد از کلیک روی ان دکمه ی ویندوز (که علامت ویندوز را دارد)فشار دهید و explorer را اجرا کنید در ان کلیک راست کنید و گزینه ی create را انتخاب کنید بعد از چند ثاتیه صفحه ی اضافه کردن ترافیک ظاهر می شود بعد از انتخاب هواگرد با انتخاب park… می توانید هواگرد را در فرودگاهی که کد انرا وارد می کنید قرار دهید و با انتخاب flight plan… می توانید هواگرد را در مسیری که تنظیم کرده اید فعال کنید.
توجه: اگر بار اول موفق نشدید ناراحت نشوید من خودم چندین سال داشتم فکر می کردم!!

amir_0098
12-03-2011, 13:35
من یک Page در فیس بوک به نام Persian flight simulator درست کردم که انشاا.. همین جور که اینجا فعالیت داریم اونجا هم به همین صورت باشه .

بچه ادرس پروفايل خودتون هم بزاريد !

malavan.ehsan
12-03-2011, 14:24
سلام ببخشید مثلا اگه بخوای با برج مراقبت فرودگاهی که مثلا موجش 113.6 هست در 737 باید چیکار کنیم؟

kzm.itgroup
12-03-2011, 15:46
سلام ببخشید مثلا اگه بخوای با برج مراقبت فرودگاهی که مثلا موجش 113.6 هست در 737 باید چیکار کنیم؟

سلام
باید shift+2 را بزنی تا پنل رادیویی ظاهر بشه
و سپس موج مورد نظر را روی COM1 ست کنی :20:

kzm.itgroup
12-03-2011, 16:08

:20:

malavan.ehsan
12-03-2011, 17:00
سلام
باید shift+2 را بزنی تا پنل رادیویی ظاهر بشه
و سپس موج مورد نظر را روی COM1 ست کنی :20:
سلام من اینو میدونم ولی نمی نویسه موج رو!!!

kzm.itgroup
12-03-2011, 20:50
سلام من اینو میدونم ولی نمی نویسه موج رو!!!
نباید که تایپ کنی که
باید Courser موست را ببری روی اعدادی که به رنگ سبز هست و با موس این موج ها را ست کنی (با کم و زیاد کردن )

ehsanynet
12-03-2011, 22:40
اگر نسخه نوین پندار Flight Simulator را نصب کرده باشید با این خطا عموماً روبرو می شوید.
برای نصب پسنجر بر روی این نسخه یا نسخه هایی که این خطا را می دهند نیازی نیست dll.xml
را از جای دیگر کپی کرد.

برای نصب لازم است به پوشه C:\Users\curent user\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
وارد شده و نام فایل FS2008.CFG را به FSX.CFG تغییر دهید.

curent user : نام کاربری ویندوز که با آن شبیه ساز نصب شده است.

پسنجر نصب می شود و در هنگام لود fspassengerx.dll خطا می دهد که نسخه شبیه ساز قابل شناسایی نیست

با پشتیبانی نوین پندار تماس گرفتم
و گفتند عموماً نسخه هایی که دوبله می شوند پک می شوند امکان اضافه یا کم کردن به آن ها وجود ندارد.
پس از نسخه های دیگر باید استفاده شود.

می توان از فایل های صوتی نوین پندار در نسخه های دیگر استفاده کرد در صورتی که استخراج آنها وجود داشته باشد.

malavan.ehsan
12-03-2011, 22:44
سلام من نمیدونم بعد از چند ساعت پرواز هواپیما هر چندثانیه 3 و 4 تا بوق می خوره مشکل کجاست؟

ebicross
12-03-2011, 23:24
تازه گرفتم قضیه رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif ببخشید اگه عصبی تون کردم ، تا رو باند میرم ، بعد کرش میشه ، شما هم جای من بودین عصبی می شدین !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
نه عصبی چیه! فقط تعجب کردم. :21:

گذاشتن لینک سایتهای فیـلتر و بخصوص FaceBook بر خلاف قوانین انجمن هستش و مدیرها اگر بیان و ببینند بهتون احتمالا اخطار میدن.
البته من فقط برای این میگم که برای خودتون مشکلی ایجاد نشه.

B.J.U
13-03-2011, 13:47
بالاخره من یه فایل پیدا کردم که مشکل کرش بازی در ویندوز سون رو حل میکنه
نمیدونم فقط من این مشکل رو داشتم یا شما هم دارید چون من توی فروم های خارجی دیدم کسانی که سیستم های i7 هم دارند این مشکل رو داشتند
خیلی بده که چیزی که مایکروسافت ساخته رو ویندوز خودش اجرا نشه
============================================
این فایل رو دانلود کنین و در محل نصب بازی بریزید البته من فایل های system 32 و system هم ریختم
این روش تست شده هست و همین دیشب پرواز تهران تا دبی رو رفتم و مشکلی نبود

از مدیران خواهش میکنم این فایل رو پیوست کنن و ebicross عزیز در پست اول قرار دهند

kzm.itgroup
13-03-2011, 14:20
بچه ها FS GLOBAL هم اومد تو بازار ایوووووووووووول

:5:

Ship Storm
15-03-2011, 07:00
من این بازی رو دانلود کردم
امروز نصبش میکنم ببین چطوریه :31:

kzm.itgroup
15-03-2011, 09:06
دوستان یک سوالی برای من پیش اومده و ان هم اینکه
fs 9 بهتره یا FSX ؟

kzm.itgroup
15-03-2011, 10:19
بچه ها یه نرم افزار توپ پیدا کردم
و ان این که زمانی که شما عمل Banking یا همان چرخش را انجام میدهید دوربین شبیه ساز بطور خودکار به ان سمت میچرخد .
این لینک دانلودش

ebicross
15-03-2011, 11:40
fs 9 بهتره یا FSX ؟

مگه FS9 همون نسخه ی 2004 نیستش؟
من فکر میکردم به اون میگن FS9.

hamed30
15-03-2011, 11:58
سلام من نمیدونم بعد از چند ساعت پرواز هواپیما هر چندثانیه 3 و 4 تا بوق می خوره مشکل کجاست؟
احتمالا کد مورس فرودگاهی هست که دارین به سمتش پرواز میکنین اون صدا طبیعیه می تونین دستگاه گیرنده VOR رو خاموش کنید تا دیگه بوق نزنه.

hamed30
15-03-2011, 12:06
fs 9 بهتره یا FSX ؟
خب معلومه که FSX

hamed30
15-03-2011, 12:17
بچه ها FS GLOBAL هم اومد تو بازار ایوووووووووووول

:5:
قضیه چیه 25 GB تو 12 DVD حالا قیمتش به کنار (25000 تومن) این الان افزودنی مثلا !!!!! :18::42:ولی چیز جالب و وسوسه انگیزیه

B.J.U
15-03-2011, 17:26
این فایل رو هم در مسیر C:\windows\System32 بریزید تا مشکل کرش کردن شبیه ساز رفع بشه.
تو خود سایتش نوشته بود توی مسیر خود شبیه ساز replace کنید به نظر من ادیت کن

malavan.ehsan
15-03-2011, 17:27
احتمالا کد مورس فرودگاهی هست که دارین به سمتش پرواز میکنین اون صدا طبیعیه می تونین دستگاه گیرنده VOR رو خاموش کنید تا دیگه بوق نزنه.
چطوری می تونم VOR را خاموش کنم؟

ebicross
15-03-2011, 17:46
چطوری می تونم VOR را خاموش کنم؟
کافیه همون قسمتی که Active کردینزمانیکهفرکانس دادین رو از اکتیو خارج کنید. البته توصیه نمیشه.

قضیه چیه 25 GB تو 12 DVD حالا قیمتش به کنار (25000 تومن) این الان افزودنی مثلا !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gifولی چیز جالب و وسوسه انگیزیه
این افزودنی در کنار My Traffic وقتی روی شبیه ساز نصب میشن حجم شبیه ساز در حدود 40 گیگابایت میشه و شبیه ساز رو متحول میکنه.
مثل یک آپدیت که شبیه ساز رو از سال 2008 تا 2010 جلو میندازه.

B.J.U
15-03-2011, 22:46
چیکار میکنه حالا؟
گرافیک رو زیاد میکنه یا تعداد secenry های high detail رو بیشتر میکنه؟

ebicross
16-03-2011, 01:31
گرافیک رو زیاد میکنه یا تعداد secenry های high detail رو بیشتر میکنه؟
تقریبا تمام Textureها رو عوض میکنه و Scneryها رو کاملا یه صفایی میده.

kzm.itgroup
16-03-2011, 07:40
تقریبا تمام Textureها رو عوض میکنه و Scneryها رو کاملا یه صفایی میده.

دیگه چه شود:46:

hamed30
16-03-2011, 10:20
این افزودنی در کنار My Traffic وقتی روی شبیه ساز نصب میشن حجم شبیه ساز در حدود 40 گیگابایت میشه و شبیه ساز رو متحول میکنه.
مثل یک آپدیت که شبیه ساز رو از سال 2008 تا 2010 جلو میندازه.
حالا اگه اینو مثلا نصب کنیم با همون سیستمی که FSX اجرا میشد اینم میشه یا نه ؟ البته سیستم مورد نیازش رو تو اون سایتی که این دوست عزیز kzm.itgroup معرفی کردن اینتوری نوشته :

System requirement:
Microsoft Flight Simulator X (SP2 or Acceleration) or 2004
Windows XP / Vista / Windows 7
2.0 Ghz processor (Intel Duo2Core recommended)
2 GB RAM
DVD-ROM drive
25 GB free hard disk space

بعد چه خبره 25 GB تو 12 DVD یعنی هر دی وی دی 2گیگ ؟!!!!
کی میاد تو بازار بریم بخریم ؟

B.J.U
16-03-2011, 12:37
از کجا میشه دانلودش کرد؟؟؟ :دی
آخه ما میریم مسافرت خارج از کشور اونجا اینترنت خوبی هست!!!

ebicross
16-03-2011, 13:07
حالا اگه اینو مثلا نصب کنیم با همون سیستمی که FSX اجرا میشد اینم میشه یا نه ؟ البته سیستم مورد نیازش رو تو اون سایتی که این دوست عزیز kzm.itgroup معرفی کردن اینتوری نوشته :

System requirement:
Microsoft Flight Simulator X (SP2 or Acceleration) or 2004
Windows XP / Vista / Windows 7
2.0 Ghz processor (Intel Duo2Core recommended)
2 GB RAM
DVD-ROM drive
25 GB free hard disk space

بعد چه خبره 25 GB تو 12 DVD یعنی هر دی وی دی 2گیگ ؟!!!!
کی میاد تو بازار بریم بخریم ؟

توی بازار که نمیاد چون یک افزودنیه و قابل بازی نیست.
باید دانلود کنید یا از همون فروشگاه بخرید.

سیستم مورد نیاز شبیه ساز رو بهعلت بالا رفتن حجم تکسچر ها بیشتر میکنه و سنگین میشه.
در مورد اینکه چرا 12 DVD هستش هم نمیدونم چی بگم. نظری ندارم. باید خرید و دید.

لینکهای دانلودش به صورت تورنت موجوده. سرچ کنید.

kzm.itgroup
16-03-2011, 15:38
یک جمله ی معروف می گوید :

((شما با اختیار خود از زمین بلند می شوید و به اجبار بایدبنشینید))

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

تا بحال شده به این فکر بیوفتید که توی شبیه ساز بعضی از صداها رو اونطور که باب میلتونه تغییر بدید؟ ویا آیا اصلا میشه همیشه اینکار رو انجام داد؟

خوب در حقیقت پاسخ مثبته... شما در بیشتر موارد هر صدایی رو که بخواهید میتونید تغییر بدید، برای نمونه اینبار از کابین شروع میکنیم:

قبل از هرچیز باید صدای جایگزین رو انتخاب کنید، حتی میتونید صدای مهماندارهای ایران ایر و یا خطوط هوایی دیگه رو هم جایگزین کنید اما من فعلا یه نمونه ساده براتون قرار میدیم:

دریافت نونه صـــدا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oglepages.com%2FCabinAlert0.wav)

خوب حالا این فایل رو داخل پوشه زیر قرار بدید:

ُSound\پوشه شبیه ساز

خوب حالا باید این فایل رو به شبیه سازتون معرفی کنید:

داخل پوشه هواپیمای مورد نظرتون بشید و پوشه Sound رو باز کنید(پوشه ای که فایل اصلی صدا در اون قرار داره) برای نمونه مسیر زیر:

SimObjects\Airplanes\Airbus_A321\sound\پوشه شبیه ساز

حالا داخل این پوشه یه فایل با پسوند CFG دارید، اون رو باز کنید. از بین اطلاعات زیادی که توی اون نوشته شده این عبارت رو پیدا کنید:

[NO_SMOKING_ALERT]
filename=CabinAlert

[SEATBELTS_ALERT]
filename=CabinAlert

حالا اون رو به اینصورت تغییر بدید:

[NO_SMOKING_ALERT]
filename=CabinAlert

[SEATBELTS_ALERT]
filename=CabinAlert0

حالا اطلاعات رو Save کنید و شبیه ساز رو اجرا کنید و لــذت ببرید...

*در حقیقت الان ما صدای Seatbelts رو تغییر دادیم، بنابراین شما برای No Smoking هم به همین روش میتونید عمل کنید...

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

تا بحال شده به این فکر بیوفتید که توی شبیه ساز بعضی از صداها رو اونطور که باب میلتونه تغییر بدید؟ ویا آیا اصلا میشه همیشه اینکار رو انجام داد؟

خوب در حقیقت پاسخ مثبته... شما در بیشتر موارد هر صدایی رو که بخواهید میتونید تغییر بدید، برای نمونه اینبار از کابین شروع میکنیم:

قبل از هرچیز باید صدای جایگزین رو انتخاب کنید، حتی میتونید صدای مهماندارهای ایران ایر و یا خطوط هوایی دیگه رو هم جایگزین کنید اما من فعلا یه نمونه ساده براتون قرار میدیم:

دریافت نونه صـــدا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oglepages.com%2FCabinAlert0.wav)

خوب حالا این فایل رو داخل پوشه زیر قرار بدید:

ُSound\پوشه شبیه ساز

خوب حالا باید این فایل رو به شبیه سازتون معرفی کنید:

داخل پوشه هواپیمای مورد نظرتون بشید و پوشه Sound رو باز کنید(پوشه ای که فایل اصلی صدا در اون قرار داره) برای نمونه مسیر زیر:

SimObjects\Airplanes\Airbus_A321\sound\پوشه شبیه ساز

حالا داخل این پوشه یه فایل با پسوند CFG دارید، اون رو باز کنید. از بین اطلاعات زیادی که توی اون نوشته شده این عبارت رو پیدا کنید:

[NO_SMOKING_ALERT]
filename=CabinAlert

[SEATBELTS_ALERT]
filename=CabinAlert

حالا اون رو به اینصورت تغییر بدید:

[NO_SMOKING_ALERT]
filename=CabinAlert

[SEATBELTS_ALERT]
filename=CabinAlert0

حالا اطلاعات رو Save کنید و شبیه ساز رو اجرا کنید و لــذت ببرید...

*در حقیقت الان ما صدای Seatbelts رو تغییر دادیم، بنابراین شما برای No Smoking هم به همین روش میتونید عمل کنید...

kzm.itgroup
17-03-2011, 08:25
ما با انواع و اقسام هواپیما ها هم تیکاف میکنیم هم لندینگ ولی نمی دونم چرا هلیکوپتر را نمیتونم فرود بیارم کسی از بچه ها اموزش هلیکوپتر را داره ؟
ممنون میشم

B.J.U
17-03-2011, 11:54
نیاز به تمرین داره
بهتره ماموریت هاشو برید تا بلد بشید
مثل من!

amir_0098
18-03-2011, 13:24
کاپیتان های عزیز , یکی از دوستام adsl داره و حدود 2 گیگ اضافی اورده و به من گفته اگه چیزی می خوای واست دانلود کنم .

منم از خدا خواسته گفتم ok . :21:

اگه هواپیما , پچ , اضافات . . . باحال و بدرد بخور میدونید اگه می شه لینک دانلودشو بزارید ... ( بجز اونایی که تو صفحه ی اول هست)

منتظرم . . . . . . . . :20:

dihav1359
18-03-2011, 20:28
درستش کردم. اصلا حواسم نبود. :31:

فکر میکنم Dihav (که زحمت ترجمه ی بیشتر آموزشهای Flight School رو کشیده) توی هلیکوپتر تخصص داشت اگر اشتباه نکنم.
ایشون میتونند بهتون کمک کنند.
جنگنده هم بهتره گیم های شبیه ساز رو انجام بدین تا مهارتهاش رو یاد بگیرید. خیلی کمک میکنه.

دوست عزيز
براي آموزش هليكوپتر

ابتدا بايد يك جوي استيك خوب داشته باشيد با اين جو استيكهاي 15 توماني كاري از پيش نميبريد حداقل بايد بالاي 40 يا 50 تومن باشد

نكته اساسي در هدايت هليكوپتر حركت مچ دست بر روي جوي استيك است اين حركات بايد سريع و متناوب با دامنه حركت كم باشد در فيلم زير حركت دست من را هنگام ثابت ايستادن در هوا ( هاور ) ميبينيد اين كار به تمرين و ممارست نياز دارد سعي كنيد به افق نگاه كنيد و هليكوپتر را با آن تراز كنيد در واقع هر گونه حركت ناخواسته را بايد بوسيله عكس العمل جوي استيك خنثي كنيد.در دنياي واقعي هم خلبانان حدود 30 ساعت اين حركت مچ دست را تمرين ميكنند تا بتوانند هليكوپتر را ثابت نگه دارند

اگر سوال ديگري بود در خدمتم

در مورد هواپيماي جنگي هم فعلا كار با F-16 را بلد هستم اگر راهنمايي خاستيد در خدمتم

ebicross
18-03-2011, 21:03
دوستان پست 2 و 3 رو جا به جا کردم. برای لینک دادن حواستون باشه.

کسی یک آپلود سنتر مطمئن برای عکس سراغ نداره؟؟؟ :19:
عمر عکسهایی که آپلود میکنم اندازه ی عمر گلهای بهاری شده. یک باد میاد پر پر میشه. خواهشا اگر کسی سایت درست حسابی با پشتیبانی خوب بلده به دادم برسه. تمام عکسهای صفحه ی اول دونه دونه داره پاک میشه.

احمد1379
18-03-2011, 22:04
توی بازار که نمیاد چون یک افزودنیه و قابل بازی نیست.
باید دانلود کنید یا از همون فروشگاه بخرید.

سیستم مورد نیاز شبیه ساز رو بهعلت بالا رفتن حجم تکسچر ها بیشتر میکنه و سنگین میشه.
در مورد اینکه چرا 12 DVD هستش هم نمیدونم چی بگم. نظری ندارم. باید خرید و دید.

25گیگ است چون که دو تا ورژن است اینجور که تو سایتشون نوشته

(25 GB = 12 DVDs / 2 versions).

amir_0098
18-03-2011, 22:24

عمر عکسهایی که آپلود میکنم اندازه ی عمر گلهای بهاری شده. یک باد میاد پر پر میشه. خواهشا اگر کسی سایت درست حسابی با پشتیبانی خوب بلده به دادم برسه. تمام عکسهای صفحه ی اول دونه دونه داره پاک میشه.

این سایت ماله اپلوده عکسه . فکر کنم خوب باشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :5:

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

کاپیتان های عزیز , یکی از دوستام adsl داره و حدود 2 گیگ اضافی اورده و به من گفته اگه چیزی می خوای واست دانلود کنم .

منم از خدا خواسته گفتم ok . :21:

اگه هواپیما , پچ , اضافات . . . باحال و بدرد بخور میدونید اگه می شه لینک دانلودشو بزارید ... ( بجز اونایی که تو صفحه ی اول هست)

منتظرم . . . . . . . . :20:

هیچی نبود ؟؟؟
:41::13::41::13:

DonFidelio2
18-03-2011, 22:41

یک سال و خورده ایی هست که آپلود می کنم ، به نظرم عالیه :20:

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

داش امیر مای ترافیکُ دانلود کردی ؟

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

هر چی تلاش کردم بجایی نرسیدم ، میشه یه جوون مردانگی کنه و لینک بزاره ؟ :20:

amir_0098
18-03-2011, 22:53
سلام بر داش بهرام گرامي !
ماي ترافيك رو دارم !
يه چيزي مثل 767 كاپتان سيم مي خوام !

DonFidelio2
18-03-2011, 23:38
يه چيزي مثل 767 كاپتان سيم مي خوام ! چی هست ؟ منظورت همون 767 با کاکپیت کامله یا چیزه دیگه ست ؟

ویرایش: سلام از ماست مرد بزرگ :40:

amir_0098
18-03-2011, 23:58
اختيار داري عزيزم ، كوچيكتم . . .
نه ، 767 رو دارم .
هواپيماهايي كه دارم ايناس : 767 , A400, ,727 , A380 ,
737

بجز اينا مي خوام !

amir_0098
19-03-2011, 11:37
بچه ها این کلیپ رو ببینید , واقعا دیدن داره :27:

kiuna
20-03-2011, 11:12
قضیه چیه 25 GB تو 12 DVD حالا قیمتش به کنار (25000 تومن) این الان افزودنی مثلا !!!!! :18::42:ولی چیز جالب و وسوسه انگیزیه
به نظرم میشه اشتراکی خرید که هزینه اش کمتر بشه

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

بچه ها این کلیپ رو ببینید , واقعا دیدن داره :27:

چرا اینقدر کیفیتش بده !
چرا کج وارد باند میشن برای لندینگ ؟

amir_0098
20-03-2011, 13:43
به نظرم میشه اشتراکی خرید که هزینه اش کمتر بشه

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

چرا اینقدر کیفیتش بده !
چرا کج وارد باند میشن برای لندینگ ؟

کیفیت اش که کاریش نمی شه کرد فقط 3gp بود ولی اینکه چرا کج وارد باند می شه به خاطر cross wind هست:20:

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

این یکی A380 هست که تو باد لندینگ می کنه !:27:

amir_0098
21-03-2011, 11:42
بسم الله الرحمن الرحیم

اینم اولین پست تو سال 1390 :20:

سال نو مبارک:10:

kzm.itgroup
21-03-2011, 13:38
اینم دومین پست تو سال 1390 :20:
سال نو مبارک :10:

DonFidelio2
23-03-2011, 07:26
عیدتون مبارک . به امید سالی پر از برکت و سلامتی برای تک تکتون.دوستون دارم:40:

kiuna
25-03-2011, 10:55
سال نو همگی مبارک
من تصمیم گرفتم این جزوه اموزشی جناب ایزی رو پرینت بگیرم و تو این فرصت عید قدری اموزش بگیرم
پرینت رو گرفتم (رنگی) اما مگه این دید و بازدید عید میزاره ! خسته شدم !:2:

robert
25-03-2011, 12:51
ایرباس 340 درست و حسابی سراغ دارید ؟؟؟

MOHAMMAD MM
25-03-2011, 13:32
دوستان میتونید هواپیما های مورد علاقتون رو در سایت های زیر دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو برای دریافت اطلاعات خلبانی میتونید به سایت زیر که بزرگترین انجمن هوا و فضای ایران هست مراجعه کنید:

amir_0098
25-03-2011, 20:37
]و برای دریافت اطلاعات خلبانی میتونید به سایت زیر که بزرگترین انجمن هوا و فضای ایران هست مراجعه کنید:
صصص.شثقخزثدفثق.هق

aerocenter.ir

kzm.itgroup
27-03-2011, 01:17
aerocenter.ir

این سایت سایت خیلی خوبیه ولی متاسفانه حدوده یک ساله که دیگه فعالیتی نداره و اکثر مطالبش کامل نیست و یک سریش هم درست نیست .
بهترین جا فعلن همین جاس بچه ها :46:

kzm.itgroup
27-03-2011, 16:24
اینطور که داره بوش میاد تا چند وقت دیگه ورژن جدید شبیه ساز میاد
این هم دموشه

kzm.itgroup
27-03-2011, 16:45
از بچه ها کسی شماره سریال این پرنده را داره ؟

DonFidelio2
28-03-2011, 07:35
بچه کسی میدونه چطوری میشه هواپیمایی که جزء اموال ایرلاین خودمونه رو تو FSP رنگ آمیزی کرد یا لوگوی شرکت رو پاک کرد ؟؟

البته اگه اشتباه نکنم اصطلاحاً میگن پینت کردن :46:

لوگو براش انتخاب کردم ولی چیزی رو بدنه هواپیما تغییری نکرد !!

پ.ن: این داستان فلایت سیمیلاتور جدید واقعیت داره ؟ کی میاد تو بازار !! آخه معمولاً وقتی عرضه میشه آخرین کشور ایرانه :41: پس اگه واقعیت داشته باشه ، تا الان باید تو اروپا مورد استفاده قرار گرفته باشه که الان می خواد اینجا برسه !!!

بچه ها کسی راهنمایی نمی کنه ؟

amir_0098
28-03-2011, 09:10
از بچه ها کسی شماره سریال این پرنده را داره ؟

برو به این ادرس , وسط صفحه یه فایل هست به این اسم

ariane.737-800x2.komu.cracking.tool-v2.exe

شاید این باشه !!!:13:

kzm.itgroup
28-03-2011, 15:00
بچه کسی میدونه چطوری میشه هواپیمایی که جزء اموال ایرلاین خودمونه رو تو FSP رنگ آمیزی کرد یا لوگوی شرکت رو پاک کرد ؟؟

پ.ن: این داستان فلایت سیمیلاتور جدید واقعیت داره ؟ کی میاد تو بازار !! آخه معمولاً وقتی عرضه میشه آخرین کشور ایرانه :41: پس اگه واقعیت داشته باشه ، تا الان باید تو اروپا مورد استفاده قرار گرفته باشه که الان می خواد اینجا برسه !!!
هنوز دارن روش کار میکنن به نظرم برای اردیبهشت باید بیاد

DonFidelio2
29-03-2011, 20:23

kzm.itgroup
29-03-2011, 23:23

توی این سایت توضیح کاملش را داده در ضمن یک ویدئو هم میتونی از سایت Youtube با عنوان Repaint aircraft fsx جستجو کنی و بطور کامل یاد بگیری ....

:46:

aabz
01-04-2011, 18:09
سلام
بچه ها میشه کرک FsPassengersX و برام بذارین آخه کرک قبلی که قرار داده شده خرابه

amir_0098
01-04-2011, 20:22
سلام
بچه ها میشه کرک FsPassengersX و برام بذارین آخه کرک قبلی که قرار داده شده خرابه

این خرابه ؟:41:

robert
01-04-2011, 21:33
این خرابه ؟:41:

آقا من این کرک رو ریختم ولی کار نمیکنه...

یعنی یه آیکون مربع سبز و سیاه هست که دوتا قایل gamedata و fspassengerx رو با دوتا فایل مشابه replace میکنه ولی وقتی تو fsp میریم میگه نسخه رجیستر نشده است و باید 36 یورو پول بدی...!!

همیشه بعد از نصب ویندوز مکافاتی داریم..!!!

خیلی هم این نرم افزار fsp رو دوست دارم .... یکی یه کمکی بکنه بتونم ردیفش کنم لطفا...

amir_0098
02-04-2011, 11:07
آقا من این کرک رو ریختم ولی کار نمیکنه...

یعنی یه آیکون مربع سبز و سیاه هست که دوتا قایل gamedata و fspassengerx رو با دوتا فایل مشابه replace میکنه ولی وقتی تو fsp میریم میگه نسخه رجیستر نشده است و باید 36 یورو پول بدی...!!

همیشه بعد از نصب ویندوز مکافاتی داریم..!!!

خیلی هم این نرم افزار fsp رو دوست دارم .... یکی یه کمکی بکنه بتونم ردیفش کنم لطفا...

:18:واسه من که کار میکنه:18:

شما فایل FsPassengersx.dll رو با FsPassengersMini.dll اشتباه نگرفتی که ؟:21:

DonFidelio2
02-04-2011, 11:43
توی این سایت توضیح کاملش را داده در ضمن یک ویدئو هم میتونی از سایت Youtube با عنوان Repaint aircraft fsx جستجو کنی و بطور کامل یاد بگیری ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

این که خارجکیه :31: کسی میتونه سر انگشتی یه راهنمایی کنه ؟

بعد یه سوال دیگه ، این فلایت جدید که داره میاد مای ترافیکم داره ؟ FSP چطور ؟

robert
02-04-2011, 12:25
:18:واسه من که کار میکنه:18:

شما فایل FsPassengersx.dll رو با FsPassengersMini.dll اشتباه نگرفتی که ؟:21:

آخ نه..!! راست میگی ...!! اسکل بازی از خودم بود...!!:31::27:

amir_0098
02-04-2011, 14:36

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

این سایته چرا فیلتره ؟؟؟:18::18::18::19::19::19::41:

kiuna
03-04-2011, 23:02
دوستان این سایت pilot persia رو کسی دیده ؟
سیستمش چطوریه ؟

DonFidelio2
05-04-2011, 08:39
یادمه یه روز پرسیدم که چطوری با A380 گردش به چپ و راست داشته باشم ، فکر کنم امیر بود یا داش ابرام گفت مثل بقیه هواپیماهاست !!من هر چی تلاش کردم نتونستم با چپ و راست کردن جوی استیک هواپیما رو جابجا کنم ، جوی استیک فقط رو زمین کار می کنه ! کسی میدونه چجوری میشه به راست و چپ گردش کرد ؟؟؟!
بعد نکته ی دوم اینه که نمیشه تشخیص داد که هدینگ یا ارتفاع یا سرعت رو برای اتو پایلوتباید کجا وارد کرد و فعالش کرد ! اگه کسی می تونه تصویری آموزش بده ممنون میشم .

ویرایش: راستی یادم رفت ، من با این ارتفاعی که IFR بهم میده مشکل دارم ، از دوبی می خوام بیام امام خمینی 10000 پا میده !!! هم دیر میرسم هم کمه !چه جوری میشه تقاضای ارتفاع بیشتر کرد ؟ ما تو واقعیت که از تهران میریم مشهد یه اهواز 30 هزار پا ارتفاع می گیریم ! بعد تو این مسافت بزرگ اینجوری میدن!عجب..

پ.ن: داش امیر وی پی ان بدم می تونی کمک کنی راجب اون پینت یا رنگ آمیزی ؟! من زیاد به زبون انگلیسی تسلط ندارم ، یعنی اصلاً ندارم :31:

B.J.U
05-04-2011, 14:00
بچه ها من وقتی یه گواهینمامه گرفتم تا شبیه ساز رو پاک نکردم و دوباره نصب نکنم نمیتونم همون لایسنس رو بگیرم
چه طوری میشه بدون این کار دوابهر همون لایسنس رو گرفت؟
پ.ن:آخه من SPL گرفتم ولی PPl رو داداشم گرفت میخوام یه بار دیگه برم تا به نام خودم هم یکی دیگه باشه ولی وقتی complete میشه دیگه گواهینامه نمیهده

amir h1999
05-04-2011, 14:11
شما که داداشت گرفته!!!
اگر از تو بزرگ تره تشویقش کن بازم ادامه بده اگر از تو کوچیک تره...
معغمولا کوچک تر ها دوست دارن که مورد تحسین قرار بگیرند این کار را انجام بده و به او حسادت نکن
من هم در باره ی مشکل شما اصلاعی ندارم
درود

B.J.U
05-04-2011, 22:29
شما که داداشت گرفته!!!
اگر از تو بزرگ تره تشویقش کن بازم ادامه بده اگر از تو کوچیک تره...
معغمولا کوچک تر ها دوست دارن که مورد تحسین قرار بگیرند این کار را انجام بده و به او حسادت نکن
من هم در باره ی مشکل شما اصلاعی ندارم
درود
فکر کنم 50 سال پیش به این کار میگفتم اسپم زدن نه؟؟؟!!!
مگه من گفتم حسادت کردم؟
من گفتم میخوام یه دونه به اسم خودم هم باشه

m.s.f
06-04-2011, 12:36
بچه ها این شبیه ساز با گرافیک Ati Readon HD 6370 DDR3 1024MB جواب میده؟
اینم مشخصات این کارت گرافیک

خواهشا زود جواب بدید ... دارم یه لپ تاپ میگیرم، میخوام ببینم جواب میده یا نه؟

B.J.U
06-04-2011, 12:43
اگه صفحه ی اول رو بخونید میفهمید که با همه چیز جواب میده
چه با مال من که 8400gs هست و چه با 6970

amir_0098
06-04-2011, 19:10
پ.ن: داش امیر وی پی ان بدم می تونی کمک کنی راجب اون پینت یا رنگ آمیزی ؟! من زیاد به زبون انگلیسی تسلط ندارم ، یعنی اصلاً ندارم :31:

اساسی ترین مشکل شما هم همین تسلط نداشتن روی زبان انگلیسیه :41:

متنش خیلی سادس ولی من سرعت تایپم خیلی پایینه که بخوام توضیح بدم :13:

بهترین آموزش هم SDK manual for FSX هست که خوب انگلسیه :5:

بهترین کار هم استفاده از google translate هست :10:

dani.flight
06-04-2011, 23:36
بچه ها این شبیه ساز با گرافیک Ati Readon HD 6370 DDR3 1024MB جواب میده؟
اینم مشخصات این کارت گرافیک

خواهشا زود جواب بدید ... دارم یه لپ تاپ میگیرم، میخوام ببینم جواب میده یا نه؟

بله دوست عزیز با این کارت گرافیک میتونید راحت پرواز کنید" فقط این که FS با فناوری Nvidia سازگاری بهتری داره.