PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Flight Simulator X

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

knazari1
09-08-2010, 00:39
دوستان کسی نتونست اون PMDGرو برای من پیدا کنه؟

عزیز این لینک هم تقدیم به شما...
فقط یادت باشه موقع نصبش اون برنامه Enable button رو حتما Run As Administrator کن تا مشکل نخوری...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esfehanei
09-08-2010, 01:26
خیلی ممنون ولی لینک متاسفانه مشکل داره ارور میده که ارورشو براتون مینویسم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 Forbidden
ولی ممنون از شما

knazari1
09-08-2010, 09:42
خیلی ممنون ولی لینک متاسفانه مشکل داره ارور میده که ارورشو براتون مینویسم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 Forbidden
ولی ممنون از شما

حق با شماست...لینکش به مشکل بر خورده...

لینک تورنت : )FSX - PMDG Boeing 747-400X + 747-8X (No Emulation, Easy Install)

و
این یکی که کم حجم تر هست : ( FSX - PMDG Simulations - 747-400X v2.00

esfehanei
09-08-2010, 09:54
خوب من کدوم رو دانلود کنم
ر ضمن لینکها سالم هستن دیگه؟چون من باید بدم به رپیدباز
انشا الله بعد از اتمام میذارم بقیه دوستان هم دانلود کنن
فقط شما بگو من باید کدوم رو دان کنم و کدوم بهتره حجمش هم بگیو اگه ممکنه
باتشکر

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

خوب من هر دوشو دادم به رپید باز
اولی 255مگه
دومی 112مگه
کدوم رو دانلود کنم
با تشکر

dihav1359
09-08-2010, 09:58
با سلام
اون دوستاني كه ميخواهند نرم افزار rex را دانلود كنند آپگريد ورژن دو هم اومده

از اون دوستي كه PMDG MD-11 را معرفي كردند تشكر ميكنم بالاخره يك نفر به قدرت واقعي اين محصول پي برد

من هم از مدير سايت تقاضا دارم مطالب را دسته بندي كنند بسياري از سوالات الان در صفحات اوليه پاسخ داده شده بود

knazari1
09-08-2010, 10:19
خوب من کدوم رو دانلود کنم
ر ضمن لینکها سالم هستن دیگه؟چون من باید بدم به رپیدباز
انشا الله بعد از اتمام میذارم بقیه دوستان هم دانلود کنن
فقط شما بگو من باید کدوم رو دان کنم و کدوم بهتره حجمش هم بگیو اگه ممکنه
باتشکر

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

خوب من هر دوشو دادم به رپید باز
اولی 255مگه
دومی 112مگه
کدوم رو دانلود کنم
با تشکر
اون نسخع اولی چیزهای اضافه هم داخلش هست....
اما خود 747 رو می تونی از لینک دوم دانلود کنی....
من خودم دارمشون...یه سایت سرعت بالا آپلود بهم بدین می تونم آپش کنم...چون در حال حاضر REX در حال دانلود هست :31:

با سلام
اون دوستاني كه ميخواهند نرم افزار rex را دانلود كنند آپگريد ورژن دو هم اومده

از اون دوستي كه PMDG MD-11 را معرفي كردند تشكر ميكنم بالاخره يك نفر به قدرت واقعي اين محصول پي برد

من هم از مدير سايت تقاضا دارم مطالب را دسته بندي كنند بسياري از سوالات الان در صفحات اوليه پاسخ داده شده بود

وحید عزیز درود بر شما....
این ورژن 2 کجاس بریم دانلود کنیم؟:31:...من الان دارم از تورنت دانلود می کنم اما فکر نمی کنم 2 باشه....
من هم در پست های قبلیم به همین نکته مهمی که شما فرمودین اشاره کردم اما متاسفانه رسیدگی نشد....
تاپیک به سرعت داره بزرگ می شه و عدم طبقه بندی موضوعی برای همچین نرم افزار وسیعی رسما بازدهی رو کم می کنه .... من خودم سابقا در چند تا انجمن مدیر بودم اما هیچ وقت همچین موردی ندیده بودم!
راستی لینک به درد بخور از PMDG MD-11 می خوام که پیدا نمی کنم متاسفانه... ( برای FSX )

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

مقدماتی بر ILS .... به نقل از وبلاگ سودمند و بسیار خوب امیر دریایی عزیز (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) کاپیتان زولو

تا به اینجا اکثر دستگاه های پرواز برای شرایط دید کم تا 400ft بود و عمدتا دارای قابلیت هدایت عمودی نبودند مثل NDB و VOR.
اما با ورود دستگاه های ILS شرایط فرق کرد و تحول شگرفی در دنیای هوانوردی پدید آورد. به طوری که بسته به نوع ILS مورد استفاده می شه حتی در شرایطی که دید 0 هست به راحتی هر چه تمامتر فرود اومد!!!(ILS CatIII)
با وجود اینکه سیستم های NDB و VOR با قابلیت راهنمایی و ناوبری افقی به راحتی شما را به هدینگ صحیح باند (Runway) هدایت می کنند و قابلیت اطمینان بالای این دستگاه ها حائز اهمیت هستش اما نبود هدایت کننده ی عمودی باعث می شه که شما حتما نیاز به میزانی دید برای فرود داشته باشید و همین باعث به وجود اومدن سیستم مدرن و مطمئن ILS یا همون Instrument Landing System شد. این سیستم علاوه بر هدایت کننده ی افقی(هدینگ)، هدایت کننده ی عمودی(ارتفاع) رو هم نمایش می ده که کمک شایانی برای فرود در شرایط دید بسیار کم فراهم کرد.
این سیستم در حقیقت سیستم اپروچ دقیق با تجهیزات سطح بالا می باشد که به راحتی قادر به هدایت شما به سمت باند(Runway) می باشد در حالیکه نیاز به هیچ ارتفاع تصمیم(Decision height) و میدان دید نیست!!! که به معنای واقعی یک پرواز کور به حساب میاد!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادوات ILS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنگامی که شما باILS پرواز می کنین در واقع شما به دنبال دو سیگنال حرکت می کنین!
1- لوکالایزر برای هدایت افقی با موج VHF
2- گلاید اسلوپ برای هدایت عمودی با موج UHF
هنگامی که شما دستگاه گیرنده ی رادیویی هواپیما رو روی فرکانس لوکالایزر ست می کنین به طور خودکار گیرنده ی فرکانس گلاید اسلوپ روی فرکانس مربوط ست می شه! و عمل Pairing این دو گیرنده اتوماتیک هست.

به غیر از لوکالایزر و گلاید اسلوپ برای ILS مواردی دیگری هم هست که سازمان هوانوردی فدرال FAA اون ها رو طبقه بندی کرده و به دنیای هوانوردی عرضه کرد و اون دسته بندی به صورت زیر هست:

1-اطلاعات هدایت سیستم(Guidance Information ): شامل لوکالایزر و گلاید اسلوپ
2- اطلاعات محدوده سیستم (Range Information): شامل مارکر بیرونی یا Outer Marker که به صورت مخفف OM می باشد و مارکر میانی یا Middle Marker یا MM
3- اطلاعات دیداری سیستم(Visual Information): شامل چراغ های اپروچ،چراغ های وسط باند و تاچ داون (Touchdown Lights) و چراغ های کناری باند.

تشریح ادوات ILS

نمایش 3بعدی سیستم فرود خودکار(ILS)

در VORهای اولیه دو کمان رنگی به رنگ های آبی و زرد وجود داشت که در شکل بالا طریقه ی استفاده از آن مشخص شده اما بعدها این روش به دلیل ناکارآمد بودن و دقت پایین منسوخ شد و از دستگاه های نمایشگر VOR حذف شد.
ILS ها دارای آنتن هایی هستند که جایی که باند پایان می پذیرد نصب می شوند.(نقل به مضمون)
که شما در شکل بالا آنتن ها رو هم مشاهده می کنین.

لوکالایزر

وظیفه ی لوکالایزر تامین سیگنال های افقی می باشد تا هواپیما رو به سمت هدینگ باند و دقیقا روی خط وسط باند هدایت کنه!!! از این حیث تقریبا شبیه به VOR عمل می کنه با این تفاوت که فقط برای یک رادیال سیگنال تولید می کنه و اون هدینگ باند هست. اطلاعات لوکالایزر رو شما می تونین روی همون نمایشگر VOR مشاهده کنین.
وقتی شما می خواین یک لوکالایزر رو دنبال کنین دقیقا به همون شیوه ی VOR باید عمل کنین.

تصاویر زیر نمایش دهنده ی اپروچ به باند 5 فرودگاه گرین هست که توضیحات لوکالایزر به ترتیب از سمت چپ به راست بدین گونه هستش: تصویر سمت چپ نشون می ده که شما 1درجه به سمت راست انحراف دارید(2نقطه) که باید به چپ هواپیما رو هدایت کنید تا روی کورس دقیق لوکالایزر قرار بگیرید. تصویر وسط درست روی کورس لوکالایزر قرار داره و تصویر راست نشون می ده که شما 1درجه انحراف به چپ دارید پس باید به راست هواپیما رو هدایت کنید تا روی کورس قرار بگیره.

تا اینجای کار همه چیز شبیه به VOR هست اما در خیلی از مواقع اینگونه نیست و لوکالایزر در خیلی از موارد متفاوت از VOR عمل می کنه که در زیر به برخی از مهمترین اون ها اشاره می کنم:

1- همیشه یادتون باشه که لوکالایزر فقط برای یک کورس یا رادیال واکنش می ده و اون هدینگ باند فرود هست!
2- عقربه ی نمایش دهنده برای لوکالایزر 4 برابر حساستر از زمانی هستش که روی ایستگاه VOR تنظیم شده! برای مثال شما در ناوبری VOR هر نقطه رو 2درجه انحراف محاسبه می کنید(رجوع شود به بحث ناوبری با VOR-قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) در حالیکه زمانی که می خواین روی لوکالایزر قرار بگیرین هر نقطه نشاندهنده ی 0.5 درجه انحراف هست!! پس مواظب تصحیحات هدینگ خودتون زمانی که روی لوکالایزر قرار می گیرید باشید!
3- از اونجایی که لوکالایزر فقط برای یک رادیال(هدینگ باند فرود) تنظیم می شه به همین دلیل OBS به طور خودکار از کار می افته! البته شما می تونین اون رو بچرخونین و صفحه ی نمایش بچرخه اما این ها روی کار عقربه تاثیر نخواهد داشت(برعکس VOR که با چرخش OBS عقربه واکنش نشون می داد)

خلبانان حرفه ای تر عموما OBS را دستی روی هدینگ لوکالایزر تنظیم می کنند به عنوان یک یادآوری کننده که به کدام مسیر حرکت می کنند. این فقط یک کار مفید است برای جلوگیری از حواس پرتی! به هرحال انسان جایزالخطاست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما شاید این سوال براتون به وجود بیاد که حساسیت لوکالایزر چقدر هست؟ نزدیک OM (مارکر بیرونی) هر نقطه انحراف برابر با 500ft دور شدن از خط وسط باند و در نزدیکی MM یعنی شما 150ft از وسط باند فاصله دارین!

مشخصات لوکالایزر

1- آنتن لوکالایزر در دورترین نقطه ی انتهای باند نصب میشه
2- کورس اپروچ لوکالایزر رو به اصطلاح Front Course می نامند
3- خط کورس جهت عکس Front Course رو به اصطلاح Back Course می گن.
4- سیگنال لوکالایزر به طور عادی به شعاع 18 ناتیکال مایل از منطقه ی نصبش قابل استفاده هستش.
5- کد مورس لوکالایزر متشکل از سه حرف هستش که با I شروع شدن. برای مثال در شکل های قبل که باند فرود 5 فرودگاه گرین بود کد مورسی به شکل روبرو داره: I-PVD

در شکل زیر هم آنتن های لوکالایزر رو در فرودگاه بین المللی شارلوت داگلاس در یک روز سرد و آماده به برف می بینین.

گلاید اسلوپ

گلاید اسلوپ سیگنالی هستش که وظیفه ی اون هدایت کردن عمودی هواپیما در طول اپروچ هست. گلاید اسلوپ استاندارد 3درجه شیب هستش در طول اپروچ تا ابتدای باند. طبق آموزش هایی که اساتید خلبانی به دانشجوهاشون می دن این جمله ی معروف همیشه بوده و هست که : (( به نشونه های گلاید اسلوپ اعتماد کنین و در موقع touchdown خواهید دید که با چه دقتی فرود اومدید!))
بله یکی از اصول مهم در استفاده از ILS اعتماد به اون هستش! چون در مواقعی که دید به صفر می رسه نگاه کردن به بیرون می تونه بزرگترین اشتباه باشه!! چون در این مواقع خطای دید بالا میره.
خوب پیگیری گلاید اسلوپ دقیقا مثل پیگیری لوکالایزر هستش با این تفاوت که این یکی در جهت بالا و پایین حرکت می کنه. البته این نکته رو بگم که زمانی که شما در حال پیگیری گلاید اسلوپ هستید تصحیحات لازم رو باید با تنظیم قدرت موتور انجام بدین ، نه اینکه هواپیما رو به سمت بالا یا پایین هدایت کنین!!! اگه بالاتر بودین قدرت موتور رو کاهش بدین و اگه پایینتر بودین قدرت رو افزایش، عدم توجه به این نکته می تونه تبعات جبران ناپذیری رو به همراه داشته باشه مثل استال کردن موقع فرود که بدترین اتفاق ممکن هست!!! این رو به یاد داشته باشید که بالا و پایین کردن دماغه ی هواپیما باعث بر هم خوردن پایداری هواپیما می شه در حالیکه با تنظیم موتور باعث جلوگیری از چنین وضعیتی می شه و به راحتی هواپیما در کنترل خلبان باقی می مونه.

خوب حالا مثال قبل(باند 5 فرودگاه گرین) رو این بار برای گلاید اسلوپ با هم در شکل می بینیم.
به ترتیب از چپ به راست : هواپیما بالاتر از گلاید اسلوپ هست و شما باید قدرت موتور رو کم کنین تا به سمت عقربه حرکت کنین(به سمت پایین برید)، هواپیما روی مسیر گلاید قرار داره، هواپیما پایینتر از گلاید اسلوپ هست که باید با افزایش قدر موتور به سمت بالا حرکت کنین تا عقربه به وسط برسه.

همونطور که قبل گفتم زاویه ی گلاید 3درجه هست که با این حساب MM رو در 200پایی و OM رو در 1400پایی ارتفاع از سطح باند قطع می کنه در واقع Intersect می کنه و به طور کلی سیگنال گلاید اسلوپ در شعاع 10 ناتیکال مایلی قابل استفاده هستش.

و دست آخر اینکه حساسیت گلاید اسلوپ بسیار بیشتر از لوکالایزر هست به طوریکه در OM هر نقطه انحراف گلاید برابر با 50ft انحراف از مسیر و در MM هر نقطه انحراف به طور متحیر کننده ای 8ft انحراف از مسیر گلاید است!! که این نشان از حساسیت بسیار زیاد اون داره!

ادامه دارد...

ترجمه و گردآوری: امیر دریایی

amirardallan
09-08-2010, 10:23
لطفا در هنگام دسته بندی یک بخش هم برای نرم افزارهای جانبی قرار بدید . یکی جایی که بشه لینک تمام هواپیماهایی که بچه ها لینک میکنن در یک جا قرار داد و بهشون دسترسی راحت داشت .

در این سایت شما می تونین به صورت مجازی در کاکپیت هواپیمای ارباس 380A گشت و گذار کنین و داخل اون رو ببینین.
امیدوارم که از این گشت و گذار لذت ببرین.
فقط به دلیل اینکه صفحه به صورت فلش هست صبر کنید تا لود شدنش تموم شه.

سایتی که به شما معرفی می کنم در نوع خودش جالب و حتی بهتر بگم بی نظیره!!!
در این سایت شما کاکپیت هواپیمای بوئینگ 777 رو مشاهده می کنین که با کلیک روی هر قسمت می تونین اون قسمت به همراه توضیحاتش رو ببینین! یه جور آموزش تایپ به شیوه ی آنلاین. یا به عبارتی IBT -Internet Based Training که مسلما برای شما دوستان می تونه جالب باشه.
امیدوارم از این سایت لذت ببرین.
منبع : کاپیتان زولو (امیر دریایی)

esfehanei
09-08-2010, 11:00
لطفا در هنگام دسته بندی یک بخش هم برای نرم افزارهای جانبی قرار بدید . یکی جایی که بشه لینک تمام هواپیماهایی که بچه ها لینک میکنن در یک جا قرار داد و بهشون دسترسی راحت داشت .

در این سایت شما می تونین به صورت مجازی در کاکپیت هواپیمای ارباس 380A گشت و گذار کنین و داخل اون رو ببینین.
امیدوارم که از این گشت و گذار لذت ببرین.
فقط به دلیل اینکه صفحه به صورت فلش هست صبر کنید تا لود شدنش تموم شه.

سایتی که به شما معرفی می کنم در نوع خودش جالب و حتی بهتر بگم بی نظیره!!!
در این سایت شما کاکپیت هواپیمای بوئینگ 777 رو مشاهده می کنین که با کلیک روی هر قسمت می تونین اون قسمت به همراه توضیحاتش رو ببینین! یه جور آموزش تایپ به شیوه ی آنلاین. یا به عبارتی IBT -Internet Based Training که مسلما برای شما دوستان می تونه جالب باشه.
امیدوارم از این سایت لذت ببرین.
منبع : کاپیتان زولو (امیر دریایی)

ممنون خیلی قشنگ بود
برای 747هست؟اونم اگه میشه بزارید

دوستان کسی میدونه کار اون اهرم اسپید آور توی 747چیه؟

dani.flight
09-08-2010, 12:23
دوستان در مورد دسته بندی کردن موضوعات یا تاپیک جدا و... باید بگم خیلی وقت پیش در رابطه با همین موضوع آقای ebicroos با مدیر انجمن صحبت کردن اما هیچ نتیجه ای نداشت.
ما هم مجبوریم با همین وضعیت جلو بریم"

حالا الان که خوبه قبلا اینجا رو باید میدیدین:41:.:19:

amirardallan
09-08-2010, 13:49
دوستان در مورد دسته بندی کردن موضوعات یا تاپیک جدا و... باید بگم خیلی وقت پیش در رابطه با همین موضوع آقای ebicroos با مدیر انجمن صحبت کردن اما هیچ نتیجه ای نداشت.
ما هم مجبوریم با همین وضعیت جلو بریم"

حالا الان که خوبه قبلا اینجا رو باید میدیدین:41:.:19:

کاشکی یکی از دوستان که ممکنه فرصت داشته باشند یک وبلاگ درست کنند و لینکهای دانلود و اموزش رو در وبلاگ قرار بدن . وبلاگی که با این صفحه در ارتباط مستقیم باشه .

amir_0098
09-08-2010, 13:55
کاشکی یکی از دوستان که ممکنه فرصت داشته باشند یک وبلاگ درست کنند و لینکهای دانلود و اموزش رو در وبلاگ قرار بدن . وبلاگی که با این صفحه در ارتباط مستقیم باشه .

اره , من هم با امیر اردلان جان موافقم , فقط یه نفر باید 346 صفصه رو بگرده .:18::18::18::18::19::19::19::19::13::13::13::13:: 41::41::41::41::41:

33505775
09-08-2010, 14:11
بعدش مطالب را در آنجا دسته بندی می کنیم چطوره

esfehanei
09-08-2010, 14:17
اینجوری خوبه
فقط باید همه مطالب اینجا رو ببریم تو وبلاگ
همچنین مهمتر از همه باید قسمت موضوعات مطالب رو درست کنیم و قسمت های آموزشی و دانلود و معرفی و... از هم جدا بشن اینجوری بهتره
فایل ها هم یه جا آپلود بشن که پاک نشن
ولی وبلاگ خوبی میشه

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

اشکالی نداره من کلمه عبورمو تغییر بدم؟این خیلی زیاده

33505775
09-08-2010, 14:21
اینجوری خوبه
فقط باید همه مطالب اینجا رو ببریم تو وبلاگ
همچنین مهمتر از همه باید قسمت موضوعات مطالب رو درست کنیم و قسمت های آموزشی و دانلود و معرفی و... از هم جدا بشن اینجوری بهتره
فایل ها هم یه جا آپلود بشن که پاک نشن
ولی وبلاگ خوبی میشه

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

اشکالی نداره من کلمه عبورمو تغییر بدم؟این خیلی زیاده

چه اشکالی داره مگه من این را واسه این که کلمه عبور ها شبیه به هم نباشه نوشتم

dani.flight
09-08-2010, 14:21
بعدش مطالب را در آنجا دسته بندی می کنیم چطوره

اینجا انجمن p30world هست و بزرگترین انجمن فارسی زبان Flight Simulator اگه قرار از انتقال باشه من اصلا موافق نیستم کلی برای این تاپیک زحمت کشیده شده.
اما اگر قرار باشه که فقط لینکها و چیزهایی مثل این اونجا به شکل طبقه بندی شده باشه نه انتقال! با این موافقم.

33505775
09-08-2010, 14:29
چه اشکالی داره مگه من این را واسه این که کلمه عبور ها شبیه به هم نباشه نوشتم

یعنی این که می تونید تغییر بدید

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

اینجا انجمن p30world هست و بزرگترین انجمن فارسی زبان Flight Simulator اگه قرار از انتقال باشه من اصلا موافق نیستم کلی برای این تاپیک زحمت کشیده شده.
اما اگر قرار باشه که فقط لینکها و چیزهایی مثل این اونجا به شکل طبقه بندی شده باشه نه انتقال! با این موافقم.

من هم همین را می گم فقط باید لینک هایی که از بین رفته دوباره آپلود بشه و غیر مستقیماش هم هر کی می تونه مستقیم کنه

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

ولی من چیز های مقدماتی را مجبور به انتقال شدم نمیشه که همش لینک باشه ولی دیگه هر کی بره تو وبلاگ به اهمیت شبیه ساز پی می بره و لینک ها را باز می کنه

esfehanei
09-08-2010, 14:32
دوستان یکی اول به من یه کمکی بکنه اون هواپیما بویینگ ایرانی رو از تو وبلاگ دانلود کردم ولی ارور میده
اینم تصویرش یه کمکی بکنید
در ضمن با اجازه دوستان من اون آموزش آی ال اسو آخرین آموزش این تاپیک رو میخوام منتقل کنم

33505775
09-08-2010, 14:35
دوستان یکی اول به من یه کمکی بکنه اون هواپیما بویینگ ایرانی رو از تو وبلاگ دانلود کردم ولی ارور میده
اینم تصویرش یه کمکی بکنید
در ضمن با اجازه دوستان من اون آموزش آی ال اسو آخرین آموزش این تاپیک رو میخوام منتقل کنم

باشه اشکال نداره

esfehanei
09-08-2010, 14:35
در مورد اون ارور یه کمکی بدید

33505775
09-08-2010, 14:37
رمز شمارنده fsx524

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

در مورد اون ارور یه کمکی بدید

کی این ارور را میده

esfehanei
09-08-2010, 14:40
موقعی که فایلB707-320Bباز میکنم
اصلا نصبش چه جوریه؟

33505775
09-08-2010, 14:41
این که یک فایل EXE است و توسط خودم درست شده این ارور که مای برنامه های فلش است

esfehanei
09-08-2010, 14:44
خوب الان نصبش چه جوریه؟

33505775
09-08-2010, 14:49
ببخشید آقای esfehanei اگر می شه دفعه ی بعد لینک بذارید مثل این که لااقل وبلاگ شلوغ نشه

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

خوب الان نصبش چه جوریه؟

در قسمت distination folder باید آدرس محل نصب شبیه ساز و پوشه های SimObjects\Airplanes را بدهید برای مثال
e:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes

esfehanei
09-08-2010, 14:54
شما آخر نگفتی این هواپیما چه جور نصب میشه انگار فایلش فلشه نمی دونم چه جوریه
_______
در مورد وبلاگ اگه بخواهید لینک بید به اینجا برای ورود باید عضو باشن حالا اگه کسی عضو نباشه باید حتما عضو بشه و مشکلات بعدش
برای همین من گفتم کل متن رو بیارم تو وبلاگ
در مورد وبلاگ اگه تو پارسی کیوت میساختین خیلی بهتر میشد و عالی بود چون صد درصد شبیه وبسایته حرف نداره حتما یه نگاهی بهش بنداز ضرر نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه خواستید من میسازم وبلاگ رو
امکانات عالی داره

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

راه دیگه ای نیست که بدون اون ستاپ بتونم نصب کنم؟اون برای من مشکل داره

33505775
09-08-2010, 14:56
شما آخر نگفتی این هواپیما چه جور نصب میشه انگار فایلش فلشه نمی دونم چه جوریه
_______
در مورد وبلاگ اگه بخواهید لینک بید به اینجا برای ورود باید عضو باشن حالا اگه کسی عضو نباشه باید حتما عضو بشه و مشکلات بعدش
برای همین من گفتم کل متن رو بیارم تو وبلاگ
در مورد وبلاگ اگه تو پارسی کیوت میساختین خیلی بهتر میشد و عالی بود چون صد درصد شبیه وبسایته حرف نداره حتما یه نگاهی بهش بنداز ضرر نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه خواستید من میسازم وبلاگ رو
امکانات عالی داره

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

راه دیگه ای نیست که بدون اون ستاپ بتونم نصب کنم؟اون برای من مشکل داره

حق با شماست ولی درج ادامه ی مطلب کنید و بک چیز دیگز از کی تا حالا فایل های EXE فایل فلش شده

esfehanei
09-08-2010, 14:59
من خودم هم نمی دونم چرا اینو فلش میگیره اصلا ربطی به فایل های فلش نداره
ارور رو هم که نشون دارم من اون فایل 5مگی رو دان کردم بعد اون رو باز کردم توش یه فایل ستاپ بود
اون رو که باز کردم اینجور شد
کامپیوتر من خیلی به فایل های فلش ارادت داره همه رو فلش می بینه
اگه راهی داره بگید
اون پارسی کیوت هم گفتم برای وبلاگی مثل این بهتره تا بلاگفا

33505775
09-08-2010, 15:12
من خودم هم نمی دونم چرا اینو فلش میگیره اصلا ربطی به فایل های فلش نداره
ارور رو هم که نشون دارم من اون فایل 5مگی رو دان کردم بعد اون رو باز کردم توش یه فایل ستاپ بود
اون رو که باز کردم اینجور شد
کامپیوتر من خیلی به فایل های فلش ارادت داره همه رو فلش می بینه
اگه راهی داره بگید
اون پارسی کیوت هم گفتم برای وبلاگی مثل این بهتره تا بلاگفا

اگر winrar داشته باشید روش کلیک راست کرده و extract here را بزنید و فایل استخراج شده را کپی کرده ودر آدرس محل نصب شبیه ساز و پوشه های SimObjects\Airplanes
مثل این آدرس
e:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes
پست کنید

esfehanei
09-08-2010, 15:21
یه فایل که نیست
چند تاس
چندتاهم پوشه توشه
یه ستاپ هم هست که گفتم کار نمی کنه
همه اینا بعد از ایکسترکت کردن میاد

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

اون وی سی پی که ساختید بهتره
اوپرا رو من قبلا داشتم عکس ها رو بی کیفیت باز میکرد پاکش کردم

33505775
09-08-2010, 15:24
یه فایل که نیست
چند تاس
چندتاهم پوشه توشه
یه ستاپ هم هست که گفتم کار نمی کنه
همه اینا بعد از ایکسترکت کردن میاد

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

اون وی سی پی که ساختید بهتره
اوپرا رو من قبلا داشتم عکس ها رو بی کیفیت باز میکرد پاکش کردم

ورژن های قبلیش اینطوریه
--------------------------------
اون فولدر اصلی را در ادرسی که گفتم کپی کن

knazari1
09-08-2010, 21:36
دوستان ...
اول اینکه این پیشنهاد وبلاگ چیز خوبیه خود من هم یه همچین چیزایی تو ذهنم بود....
اما حتما طبقه بندیش بر اساس موضوع باشه و تگ بخوره..
و اینکه خواهش می کنم اینجا چت نکنین..این تاپیک به اندازه کافی بزرگ هست که خوندنش سخت باشه...:13:
لینک PMDG MD 11 برای FSX هم کسی داشت بسیار سپاسگزار خواهم بود ... حتی تورنت...:20:
در ضمن قسمت دوم آموزش ILS هم توسط امیر دریایی نوشته شده...جداول داره و من نتونستم درست اینجا قرار بدم اگر کسی می تونه کار خوبیه :10:

dihav1359
10-08-2010, 11:20
اين لينك براي PMDG MD-11 ميتونيد ليورهايش را نگيريد تا كم حجم شود من خودم دان كردم مطمئن است

اين هم لينك براي REX2 البته بايد قبلش REX اصلي را نصب كرده باشيد

در مورد انتقال مطالب، من به نظرم بهتر است با دوست خوبم جناب ebicross صحبت شود تا در همان صفحه اول نظم داده شود فقط يك ليست با لينك هاي هر صفحه آماده شود و در صفحه اول گذاشته شود به نظر من كافي است چون اكثرا همين كار را در فارومها انجام ميدهند
ولي اگر خواستيد به وبلاگ ديگر انتقال دهيد در كنار وبلاگ بقيه دوستان وبلاگ من هم هست pcpilot.blogfa.com كه ظاهر قشنگي دارد و فضا هم در پرشين گيگ دارم
با تشكر

33505775
10-08-2010, 22:33
اين لينك براي PMDG MD-11 ميتونيد ليورهايش را نگيريد تا كم حجم شود من خودم دان كردم مطمئن است

اين هم لينك براي REX2 البته بايد قبلش REX اصلي را نصب كرده باشيد

در مورد انتقال مطالب، من به نظرم بهتر است با دوست خوبم جناب ebicross صحبت شود تا در همان صفحه اول نظم داده شود فقط يك ليست با لينك هاي هر صفحه آماده شود و در صفحه اول گذاشته شود به نظر من كافي است چون اكثرا همين كار را در فارومها انجام ميدهند
ولي اگر خواستيد به وبلاگ ديگر انتقال دهيد در كنار وبلاگ بقيه دوستان وبلاگ من هم هست pcpilot.blogfa.com كه ظاهر قشنگي دارد و فضا هم در پرشين گيگ دارم
با تشكر

من نمی دونم برای آقای ebicross چه اتفاقی افتاده ولی امیدوارم حالشون خوب باشه ایشان سه ماه تو وبلاگ و سایتشان نرفتن:41:

sadra2000
10-08-2010, 23:31
ميگم كرك اين fsp x كجاي من كه هر چي گشتم پيدا نكردم واقعا بيچاره شدم.در ضمن توي اون نسخه pdf ابي كراس جان عزيزم كه نوشته بود نبود رفتم توش ولي يك نسخه pdf ديگه برام دانلود كرد. خواهشا هركي خبري چيزي از اين گمشده داره بما بگه به خدا ثواب داره .ممنون.:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

esfehanei
10-08-2010, 23:45
آموزش اونfspکه توی همون کتاب 6مگی هست آخرش کامل گذاشتن
کرک هم صفحه اول هست فک نم من از همونجا چند وقت پیش ان کدم تو پرشین گیگ بود فکر کنم

33505775
11-08-2010, 13:20
من فکر کنم بدونم چه اتفاقی افتاده فکر کنم وقتی دیدن دامنه ی .net فیلتره فکر کردن سایت بسته شده

esfehanei
11-08-2010, 13:58
خدا کنه دوباره برگرده اینجا هم یه رونقی بگیره
آموزش پرواز با 737رو کسی داره؟منظورم جای آی ال اس ها هست
برای ایر باس رو یاد گرفتم

robert
11-08-2010, 15:19
خدا کنه دوباره برگرده اینجا هم یه رونقی بگیره
آموزش پرواز با 737رو کسی داره؟منظورم جای آی ال اس ها هست
برای ایر باس رو یاد گرفتم

بابا اینکه کاری نداره که...:31:

فرکانس ILS رو میدی و دکمه verloc رو میزنی ....

اگر با زدن اون سوئیچ دکمه ی heading hold switch غیر فعال شد هواپیما سیگنال های ILS رو پیدا کرده و میره برای ابتدای باند...

Kharg Island
11-08-2010, 15:30
از دوستان گل و گلاب p30world کی پایه که یه پرواز آنلاین داشته باشیم؟

esfehanei
11-08-2010, 16:05

والا من هستم ولی تا حالا انجام ندادم
فقط با ایرباس میتونم برم بعضی اوقات هم با 747
اگه حوصله داری روششو بگو میام
خیلی هم طول نکشه
راستی چقدر ترافیک میگیره؟
همچنین من پینگم بالاس ها مشکلی نداره؟
سریعتر جوابتو بگو تا آنلاینم

sadra2000
11-08-2010, 18:18
آموزش اونfspکه توی همون کتاب 6مگی هست آخرش کامل گذاشتن
کرک هم صفحه اول هست فک نم من از همونجا چند وقت پیش ان کدم تو پرشین گیگ بود فکر کنم
اره خودشو گرفتم ولي كركش نسخه پي دي اف تحويله من ميده.:13:

33505775
11-08-2010, 18:33

Maziar_69
11-08-2010, 21:27
دوستان ببخشید میخوام FS Passengers نصب کنک ارور dll.xml میده.
از لینکی که تو صفحه اول هست استفاده کردم مکلم حل نشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Elrond
11-08-2010, 22:20
ممکنه تفاوت joystick های Logitech رو بگید و کدوم بهتره.

amir_0098
12-08-2010, 08:48
دوستان ببخشید میخوام FS Passengers نصب کنک ارور dll.xml میده.
از لینکی که تو صفحه اول هست استفاده کردم مکلم حل نشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

این مشکل رو من هم دارم , من ار نسخه نوین پندار استفاده می کنم که این ارور رو میده . از نسخه 2 dvd استفاده کن , بعد هم accalator یا sp1,sp2 رو نصب کن درست میشه .:5:

---------- Post added at 09:48 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

من هم هستم , اما اولین بارمه . شما بگو کی ؟:5:

Maziar_69
12-08-2010, 11:50
من نسخه ی بهمن سافت رو نصب کردم.
Acceleration و SP1 رو هم نصب کردم.
حالا اگه نسخه ی 2 دی وی دی هم پیدا کردم خبر میدم.
ولی بهمن سافت هم فکر نمیکنم با 2 دی وی دی فرقی داشته باشه.

چون فارسی رو جدا نصب میکنه از دی وی دی 3.

dihav1359
12-08-2010, 12:18
ممکنه تفاوت joystick های Logitech رو بگید و کدوم بهتره.

من extream 3d pro دارم خيلي دقيق است و بسيار محكم است ميشود با هاش بري دعوا دو سال هم گارانتي آواژنگ دارد من كه راضي هستم

مدل force 3d مثل مدل بالا است ولي ويبره خفني روش هست من يك فيلم ديدم كه طرف با يك كايت روي خاكي فرود ميآيد و لرزش دسته خيلي طبيعي بود ولي مشكلي كه دارد اينست كه در اتو پايلوت اگر يك باد كم بوزد دسته شروع به لرزش شديد ميكند البته فكر كنم بشود در اين پروازها خاموشش كرد

يك مدل هم دارد كه مثل مدل اولي است ولي بيسيم است

اين جو ي استيكها بين 50 تا 80 قيمت دارد

33505775
12-08-2010, 14:10
من نسخه ی بهمن سافت رو نصب کردم.
Acceleration و SP1 رو هم نصب کردم.
حالا اگه نسخه ی 2 دی وی دی هم پیدا کردم خبر میدم.
ولی بهمن سافت هم فکر نمیکنم با 2 دی وی دی فرقی داشته باشه.

چون فارسی رو جدا نصب میکنه از دی وی دی 3.

نه فرق نداره

Maziar_69
12-08-2010, 18:42
پس برای رفع اون مشکل چیکار کنم؟ :41:

33505775
12-08-2010, 20:51
پس برای رفع اون مشکل چیکار کنم؟ :41:
من نمی دونم فقط یک سوال داشتم اگر در هنگام نصب عکس نشون می ده و چیز فارسی تو عکس نیست یعنی نصب خود شبیه سازه و یک پیشنهادی دارم اگر برات سخت نیست ویندوزتو عوض کن شاید مشکل حل شه:46:

Maziar_69
13-08-2010, 12:00
نه چیز فارسی نداره و انگلیسی نصب میشه.
والا ویندوز که سخته عوض کنم.

حالا بدون این FS Passengers چی رو از دست میدم؟
چون ویندوزم رو تازه عوض کردم. :41:

esfehanei
13-08-2010, 12:06
در مورد شبیه ساز بهمن سافت باید بگم که
اون که میگید فارسی میکنه و فارسی سازه فقط محیطشو فارسی میکنه همین
یعنی ای تی سی و.... فارسی حرف نمیزنن فقط و فقط محیط فارسی میشه
ضمنا اگه اکسیلریشن رو نصب کنید فارسی از بین میره بعدش هم اگه نصب کنید اکسیلریشن از بین میره
کلا اگه بیخیال اون اکسیلریشن بشید بهتره
__________________________________________________ _________________
ضمنا:
در مورد اون اف اس پی اون دوستی که مشکل داشتن اگه مشکلشون حل شد که هیچ
اگه نشده دقیقا بگن اروری که میده از چیه
تا راهنمایی کنیم

sadra2000
13-08-2010, 16:44
قبلا رفتم توش ولي برام نسخه پي دي اف flight school رو مياره منم سر اشتباه 6 مگ رو دانلود كردم.شما كه خودت رفتي توش درست بوده ، اگه دارين يك جاي ديگه آپ كنين آدرسشو بدين.:10:ممنون.

esfehanei
13-08-2010, 16:50
چه طور این فایل 6مگه؟
همین الان من همینو امتحان کردم یک مگ و خورده ای بود
با ای دی ام امتحان کن شاید درست بشه
اگه نشد بگو تو رپیدشیر برات آپ میکنم

33505775
13-08-2010, 19:46
نه چیز فارسی نداره و انگلیسی نصب میشه.
والا ویندوز که سخته عوض کنم.

حالا بدون این FS Passengers چی رو از دست میدم؟
چون ویندوزم رو تازه عوض کردم. :41:

میل حودته:8:

amirardallan
16-08-2010, 20:35
هواپیمای الحاقی//Tilt Rotor// محصولی منحصر به فرد//FSX+Mission]
امروز قصد معرفی محصول منحصر به فردی رو برای شما دارم که در نوع خودش جاذبه های زیادی داره!
من خودم به شخصه از طرفدارای هلیکوپترها هستم و پرواز با هلیکوپتر ها رو دوست دارم. پرواز با این وسیله ی نقلیه به لحاظ شرایط خاص خودش شما رو به عنوان یه خلبان به چالش فرا می خونه! خوب کنترل هلیکوپتر به مراتب سختتر و حساستر از هواپیماست و همین باعث می شه اکثر طرفدارای شبیه ساز بیشتر به سمت هواپیما گرایش داشته باشن تا هلیکوپتر.
به هرحال هلیکوپترها با تمام خصوصیاتشون باز هم نقاط ضعف خودشون رو دارن! اما اگه یه روز هلیکوپتری باشه که قابلیت های هواپیما رو هم داشته باشه چی؟ نه! این اصلا رویا نیست! بلکه واقعیت داره! محصول امروز ما پرنده ای هست که هم هواپیما می شه و هم هلیکوپتر!!!
به همراه این محصول ماموریت هایی هم برای جذابیت بیشتر به شبیه ساز اضافه می شه که جذابیت های پرواز با این پرنده ی آهنین زیبا و منحصر به فرد رو دوچندان کنه.

منبع : کاپیتان زولو
حجم فایل: 112مگابایت
نوع سرور: تورنت

esfehanei
16-08-2010, 23:38
من نمی دونم چرا همه فایلهای شبیه ساز تورنتن
هر چی فایل اینجا گذاشته میشه تورنته
تورنتم که سخته دانلود کردنش هم آپلود کنم و هم دانلود دوبرابر هم حجم میگیره
البته با رپیباز من انلود میکنم

x ali
17-08-2010, 01:13
سلام به دوستان عزیز ، خوب آقا ما بعد یک غیبت صغری که داره می شه کبری اومدیم :31: داشتم تاپیک مرور می کردم که دیدم مسئله REX توسط دوست گلم دنی :10: مطرح شده، خوب دوستان من از REX2004 که همین آبان امسال ریلز شد استفاده می کنم که فقط می تونم بگم که توپه :21: حجمش حدود 980 مگ برای FS2004 و برای نسخه X چهار گیگ هست .
اینم چند تا عکس از سیستم خودم که هر وقت خودم می بینم کف می کنم:18::27:

این عکس لندیدگ در مهر آباد بعد 2 ساعات پروازه یادش بخیر:

خودتون ببینید و قضاوت کنید....

ebicross
19-08-2010, 16:51
دوستان عزیز بالاخره دوباره ADSL وصل شد و به امید خدا کار رو ادامه میدیم.
فقط نکته ای اساسی اول اینکه تمام آموزشهای آقای بشارتی رو دارم اضافه میکنم و ویرایش مجدد اونها کلی وقت گیره و حالا که دیگه اینترنتم هم وصل شده به سرعت کار رو تمام میکنم.
فقط اینکه آموزش جدید کسی نزاشته تو این مدت؟
دیگه اینکه بی خبرم از همه چیز. خبری هست بگین.
با تشکر از همه ی دوستان.

dani.flight
19-08-2010, 21:53
فقط نکته ای اساسی اول اینکه تمام آموزشهای آقای بشارتی رو دارم اضافه میکنم و ویرایش مجدد اونها کلی وقت گیره و حالا که دیگه اینترنتم هم وصل شده به سرعت کار رو تمام میکنم.
با تشکر از همه ی دوستان.

به به خوش اومدی به تاپیک خودت:31:. نبودی دلمون واست تنگ شد آقا!:8:

dihav1359
19-08-2010, 22:13
خوش آمدي رفيق:11:

hossein_1368
19-08-2010, 23:51
سلام
آقا من این mytrrafic 2010 رو نصب ردم اما نمیدونم چطوری باید باهاش کار کنم
هیچ راهنما یا آموزشی هم نتونستم براش پیدا کنم

esfehanei
20-08-2010, 00:08
اون فایل های مای ترافیک رو داری برام بزاری دان کنم؟مای ترافیک 2010

hossein_1368
20-08-2010, 12:59
اون فایل های مای ترافیک رو داری برام بزاری دان کنم؟مای ترافیک 2010

لینک مستقیم ندارم
بصورت تورنت دانلود کردم
اینم لینکش :

esfehanei
20-08-2010, 14:33
حجمش چقدره؟سالمه برنامش؟
باید بدم رپیدباز از اون دانلود کنم

33505775
20-08-2010, 18:47
با تشکر از همه ی دوستان.

خوش آمدی دوست عزیز

ebicross
21-08-2010, 08:27
سلام مجدد.
دوست عزیز آقا وحید که زحمت آموزشهارو کشیده بود کجاست؟
اگر خودشون هستند که حتما یک کمکی بکنند. اگر کس دیگه ای هم آموزشهای ایشون رو داره کمک کنه لطفا.
من زمانیکه بودم آموزشها رو تا Holding Paterns دانلود کرده بودم. یعنی آخرین درس IP.
حالا درسهای Commercial Pilot رو که میخوام دانلود کنم از سرور حذف شده. هرکس داره برای دانلود بزاره.
اگر آموزشهای Airline Transport Pilot هم موجوده بزارین لطفا.
همه رو توی یک فایل زیپ کنید تا دانلودش راحت باشه.

kasra2002
21-08-2010, 11:25
سلام من عذر خواهی می کنم خیلی شلوغه
دو تا مشکل دارم من سالها عاشق این برنامه بودم و حالا با اتو پایلت خوب پرواز می کنم
فقط یکم از لحاظ دید مشکل دارم که موقع فرود درست روی باند نمیشینم
یعنی تنظیمات نداره برا فرود ؟
یکی هم اگه یه سناریو داشت خوب بود مثل آموزش هاش که برنامه مقصد داره و اتفاقاتی میوفته و با مهماندار announce میده و ...
یکی هم فرامین اون در دسترس نیست و برای تاکسی کردن مشکل بیراهه رفتن بوجود میاد
ممنون میشم راهنمایی کنید
(737boing(

kasra2002
21-08-2010, 13:13
می خواستم بدونم آیا کلیدی برای چرخش افقی هم هست ( باله دم)؟

arctany
21-08-2010, 14:51
می خواستم بدونم آیا کلیدی برای چرخش افقی هم هست ( باله دم)؟

اگه منظورتون rudder هست بله با کلید 0 و enter سمت راست کیبرد کنترل میشن که در عالم واقعی دقیقا زیر پای خلبان قرار دارند در مورد فرود هم یه مقاله گیر اوردم که البته انگلیسیه و هم فرود manual و هم اتوماتیک رو توضیح داده که upload می کنم همه ی دوستن استفاده کنن

arctany
21-08-2010, 14:57

خدمت شما ils guide

اگه در مورد ارتفاع مناسب هنگام تقرب به باند هم اطلاعات لازم دارید عرض کنم

kasra2002
21-08-2010, 15:10
ممنون
لینکتون متاسفانه ف شده
اگه میشه یه جای دیگه بذارید
کلید 0 و اینتر رو میشه عوض کرد؟ لپتاپ سخته
ممنون

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

من در پیدا کردن ارتفاع باند هم در موقع فرود مشکل دارم
ممنون میشم کمک کنید

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

می خواستم اگه بشه سناریو داشته باشه که مثلا برای خطوط هوایی خاصی با برنامه کار کنه و بعد از فرود و رسیدن به رمپ برنامه بعدی پرواز رو بده آِیا امکان پذیره؟

ebicross
21-08-2010, 19:14
من در پیدا کردن ارتفاع باند هم در موقع فرود مشکل دارم
ممنون میشم کمک کنید
فرود ILS به طور کامل در چند مرحله توضیح داده شده. به صفحه ی اول مراجعه کنید و Flight School رو دانلود کنید. بعد به بخش ILS Approch برید.

همچنین میشه از طریق نقشه ها و طرحهای تقربی که خود شبیه ساز در اختیارتون میزاره استفاده کنید. توی این نقشه ها ارتفاع باند و همچنین ارتفاع لازم برای تقرب در هر فاصله ای ذکر شده.

می خواستم اگه بشه سناریو داشته باشه که مثلا برای خطوط هوایی خاصی با برنامه کار کنه و بعد از فرود و رسیدن به رمپ برنامه بعدی پرواز رو بده آِیا امکان پذیره؟
شما میتوانید بعد از فرود و رفتن به Gate یک فرم IFR دیگه پر کنید و دوباره پرواز کنید. بدون اینکه تغییری در سوخت و وضعیت هواپیماتون ایجاد بشه.
حتی در پروازهای واقعی هم این فرم ها باید پر بشن و از پیش نمیشه چندین پرواز رو برنامه ریزی کرد.

kasra2002
22-08-2010, 10:12
فرود ILS به طور کامل در چند مرحله توضیح داده شده. به صفحه ی اول مراجعه کنید و Flight School رو دانلود کنید. بعد به بخش ILS Approch برید.

همچنین میشه از طریق نقشه ها و طرحهای تقربی که خود شبیه ساز در اختیارتون میزاره استفاده کنید. توی این نقشه ها ارتفاع باند و همچنین ارتفاع لازم برای تقرب در هر فاصله ای ذکر شده.

شما میتوانید بعد از فرود و رفتن به Gate یک فرم IFR دیگه پر کنید و دوباره پرواز کنید. بدون اینکه تغییری در سوخت و وضعیت هواپیماتون ایجاد بشه.
حتی در پروازهای واقعی هم این فرم ها باید پر بشن و از پیش نمیشه چندین پرواز رو برنامه ریزی کرد.
ممنون از شما دوست عزیز چون من عاشق هواپیما بودم و وقتی توی کابین می رفتم خیلی برام جالب بود
فقط دنبال اینم که آیا با اتو پالیت و IFR می شه در راستای باند قرار گرفت چون بعضی وقتا کنار باند فرود میام
نکته بعدی درباره 3 تا سویچ HEADING AUTOPILOT هست APPROACH واسه چیه
من اون متن pdfرو خوندم
نکته بعدی در باره ifr plans اینه که وقتی قرود میایم ماشین FOLLOW ME و بعد از پارک ماشین های سوخت و پله نداره؟
و اگه چیزی بود که برنامه پرواز رو خودش می داد خوب می شد
و اینکه در رابطه با اشکالات فنی فقط یه تنظیم داره که در چه زمانی چه اشکالی رخ بده و مثلا بعد از وقوع اشکال چه کارا می شه کرد و بعد از فرود تعمیر نمی شه ؟
ممنون از شما

kasra2002
22-08-2010, 10:20
راستی من هنوز درباره حرکت روی باند مشکل دارم هندلینگش در هنگام تاکسی کردن سخته و منحرف می شم در موقع تیک آف هم همینطور

ebicross
22-08-2010, 18:22
فقط دنبال اینم که آیا با اتو پالیت و IFR می شه در راستای باند قرار گرفت چون بعضی وقتا کنار باند فرود میام
شما اگر PDF رو با دقت بخونید و ILS فرود بیاین (ILS سیستم فرود هوشمند چه در IFR و چه در VFR هستش) انقدر دقیق روی باند میشینید که چرخ جلوی هواپیماتون روی خط کشی باند باشه.

نکته بعدی درباره 3 تا سویچ HEADING AUTOPILOT هست APPROACH واسه چیه

این هم کاملا توضیح داده شده. توی تاپیک سرچ کنید.

نکته بعدی در باره ifr plans اینه که وقتی قرود میایم ماشین FOLLOW ME و بعد از پارک ماشین های سوخت و پله نداره؟
در سیمولاتور به اساس کار توجه شده. اینها بیشتر تزئینات هستند که به اصل پرواز مربوط نمیشن.
البته که به جای Follow Me مسیر تاکسی براتون با فلش روشن میشه و ماشین سوخت هم هست و توی Gate پله های متحرک هم به هواپیما متصل میشن.

و اگه چیزی بود که برنامه پرواز رو خودش می داد خوب می شد
در واقعیت هم شخص خلبان باید فرم IFR رو تنظیم کنه.

و اینکه در رابطه با اشکالات فنی فقط یه تنظیم داره که در چه زمانی چه اشکالی رخ بده و مثلا بعد از وقوع اشکال چه کارا می شه کرد و بعد از فرود تعمیر نمی شه ؟
در این رابطه افزونه ی FsPassengers رو نصب کنید.
تمام چیزهایی که شما لازم دارید توش هست. از مسافر گرفته تا اتفاق حین پرواز و فرود اضطراری و خرید و فروش هواپیما و پرواز برای ایرلاینها و تنظیم حجم بار و مسافر و ایستادن وسط راه برای نماز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و تنظیم باد و پلیس بزرگراه و صلوات فرستادن مسافرها هنگام فرود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی کردم؛ ولی امکانات زیادی داره که پروازهاتون واقعا عالی میشه. به صفحه ی اول برین و PDF مربوطش رو دانلود کنید.

راستی من هنوز درباره حرکت روی باند مشکل دارم هندلینگش در هنگام تاکسی کردن سخته و منحرف می شم در موقع تیک آف هم همینطور
از جوی استیک استفاده کنید.
باز هم صفحه ی اول توضیح داده شده که چه جوی استیکی بخرید.

esfehanei
22-08-2010, 18:42
من نمیدونم چرا وقتی با آی ال اس میخوام تو فرودگاه دبی و کویت فرود بیام اینطرفتر میشینه یعنی اصلا خارج از باند میشینه
راهی هست با یه روش یگه لندینگ کنم

ebicross
23-08-2010, 08:53
من نمیدونم چرا وقتی با آی ال اس میخوام تو فرودگاه دبی و کویت فرود بیام اینطرفتر میشینه یعنی اصلا خارج از باند میشینه
راهی هست با یه روش یگه لندینگ کنم
یه سری فرودگاهها مشکل دارند. فکر میکنم بندرعباس هم همین مشکل رو داره. البته مشکل از FSX هستش. فایلهای اصلاح کنندش هست توی اینترنت.

dihav1359
23-08-2010, 11:32
دوست عزيز جناب ebicross در خدمت شما هستم
كل آموزشها را برايتان در پيغام خصوصي فرستادم

knazari1
23-08-2010, 17:27
یه سری فرودگاهها مشکل دارند. فکر میکنم بندرعباس هم همین مشکل رو داره. البته مشکل از FSX هستش. فایلهای اصلاح کنندش هست توی اینترنت.

بله اکثر فرودگاه های ایران در FSX مشکل دارند ... من که حتی با مهر آباد هم مشکل دارم!!!
اما فرودگاه دبی برای من خوب کار می کنه ILS ... ما هم نفهمیدیم چرا برای بعضی ها مثلا مهرآباد خوب کار می کنه و برای بعضی ها این طور نیست....

mro229
23-08-2010, 21:09
سلام...
آخ که چقدر دلم واسه اینجا تنگ شده بود...
.................................................. ................ . . . .

dani.flight
24-08-2010, 10:08
سلام...
آخ که چقدر دلم واسه اینجا تنگ شده بود...
.................................................. ................ . . . .

به به mro جان نبودی!
خوبه همه دوستان قدیمی کم کم دارن میان:31:...

یه چیز در مورد لندینگ ILS بگم : برای ILS landing حتما از از سویچ APP استفاده میکنند دوستان" خوب درستشم همینه اما پیشنهاد من اینه که اول خودتون بدون استفاده از APP " ای ال اس لند کنید تا اگر موقعی هواپیما حالا به هر دلیلی تو اپروچ کردن منحرف شد شما بتونید کنترلش کنید این خیلی مهمه...
قبلا هم این موضوع رو گفته بودم که با این روش خودتون هم لذت بیشتری خواهید برد:46:

این فقط یه پیشنهاد بود:10:.

esfehanei
24-08-2010, 10:50
بله از استرس میمیریم

ebicross
24-08-2010, 12:32
دوست عزيز جناب ebicross در خدمت شما هستم
كل آموزشها را برايتان در پيغام خصوصي فرستادم
ممنون. ولی پیامی نیومده برام.

dihav1359
24-08-2010, 12:41
ممنون. ولی پیامی نیومده برام.

فرستادم اميد وارم ايندفعه برسد

33505775
24-08-2010, 15:35
همه کم کم برگشتند امیدوارم این تاپیک رونق بگیره

hacker3000
25-08-2010, 13:55
سلام من این شبیه ساز رو میخوام ... از هر جا خواستم اینترنتی بخرم . نوشته تموم شده :18:

به جناب general_sorena هم گفتم . ولی هیچ پاسخی ندادن ...

مغازه های بیرون هم که کلا نیمدونن این شبیه ساز چی هست :13:

یکی بگه من چی کار کنم ؟

ebicross
25-08-2010, 15:09
سلام من این شبیه ساز رو میخوام ... از هر جا خواستم اینترنتی بخرم . نوشته تموم شده :18:

یکی بگه من چی کار کنم ؟
کدوم شهر هستین؟

ببینید برای خرید به مغازه دارها چیزی نگید. اونها نمیدونند. فقط توی ویترینشون رو نگاه کنید و با توجه به عکسهایی که گذاشته شده دنبالش بگردین. مغازه دارها شاید داشته باشند ولی اطلاعی ندارند.

kasra2002
25-08-2010, 15:34
شما اگر PDF رو با دقت بخونید و ILS فرود بیاین (ILS سیستم فرود هوشمند چه در IFR و چه در VFR هستش) انقدر دقیق روی باند میشینید که چرخ جلوی هواپیماتون روی خط کشی باند باشه.

.
ممنون از شما فقط من به 737 عادت دارم و کلید nav مشترکه با gps که این رو آیا باید با APPROACH بزنم که خود هواپیما به سمت باند بره و یا خودم بزنم چون اون لوزی یا گاهی وقتا نمیاد
و اینکه هواپیماهایی که دانلود و نصب می کنم virtual cockpit نداره و صفحه درون هواپیما رو نشون نمیده و یا مشابه 737 نشون میده آیا کار خاصی لازم بوده که من نکردم
درباره FSPASSENGER هم هیچ جا گیرم نیومده هنوز حتی SP هم موجود نیست
ممنون ممنون ممنون

hacker3000
25-08-2010, 16:50
کدوم شهر هستین؟

ببینید برای خرید به مغازه دارها چیزی نگید. اونها نمیدونند. فقط توی ویترینشون رو نگاه کنید و با توجه به عکسهایی که گذاشته شده دنبالش بگردین. مغازه دارها شاید داشته باشند ولی اطلاعی ندارند.

والا من تو هیچ مغازه ای ندیدم ...

تهران - غرب ( صادقیه )

esfehanei
25-08-2010, 16:51

یکی بگه من چی کار کنم ؟

اگه توانایی دانلود دارید به من خصوصی پیام بدید بتون آدرس سایته رو بدم حدود 7-8گیگه!!!!!!

33505775
25-08-2010, 22:36

تهران - غرب ( صادقیه )

بابا برای مثال شما مثل من تو تهرانید شما یک خورده بگردید پیدا می کنید

kasra2002
26-08-2010, 08:08
نمی دونم من خنگ شدم؟؟
تا حالا 10 بار اون متن ILS landing رو خوندم ولی بازم هوا پیمام جای دیگه ای میپره!!!!!
راستی اگه ممکنه آموزش های 737 و 777 رو هم بذارید واقعا سپاس گذارم از شما دوستان عزیز و گرامی
و اگه ممکنه هواپیمای c130و یا ایلیوشین رو هم بذارید واقعا بی نظیرند و من فقط تورنتشو پیدا کردم که هم پر حجمه و هم نتونستم باز کنم
باز هم تشکر صمیمانه منو بپذیرید
(پروااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااز)

robert
26-08-2010, 08:47
نمی دونم من خنگ شدم؟؟
تا حالا 10 بار اون متن ILS landing رو خوندم ولی بازم هوا پیمام جای دیگه ای میپره!!!!!
راستی اگه ممکنه آموزش های 737 و 777 رو هم بذارید واقعا سپاس گذارم از شما دوستان عزیز و گرامی
و اگه ممکنه هواپیمای c130و یا ایلیوشین رو هم بذارید واقعا بی نظیرند و من فقط تورنتشو پیدا کردم که هم پر حجمه و هم نتونستم باز کنم
باز هم تشکر صمیمانه منو بپذیرید
(پروااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااز)

واقعا عجیبه... چون فرود با ILS کار بسیار آسونی هست....

شما اول باید فرکانس ILS رواز نقشه بخونی و تو پنل رادیو و قسمت NAV وارد کنی و از حالت standby به حالت active در بیاریش یعنی از راست بیاد به سمت چپ....

هدینگ باند رو هم توسط CRS تنظیم میکنی....

به محض قرار گرفتن در فاینال فرودگاه از کابین خلبان صدای چند تا " bib " پشت سر هم میاد که یعنی رادار هواپیما فرکانس رو پیدا کرده... اگر با زدن دکمه کمک ناوبری از پنل اتوپایلوت دکمه Heading hold switch غیر فعال شد یعنی دارید با ILS فرود میایید... میمونه تنظیم ارتفاع فرودگاه تو قسمت alt hlod switch و قرار دادن vertical speed روی صفر و به محض مشاهده تغییرات localizer در سمت راست MFD ورتیکال اسپید رو کم کم تغییر میدید تا هواپیما روی مسیر درست ارتفاع کم کنه و فرود بیاد.... سرعت هم هرگز نباید از 180 نات بیشتر بشه... فلاپها رو هم موقع فرود کم کم باید باز کرد تا اینکه کاملا باز بشه و هواپیما روی جریان هوا سر بخوره و فرود بیاد...

mro229
26-08-2010, 09:46
به به mro جان نبودی!
خوبه همه دوستان قدیمی کم کم دارن میان:31:...

سلام...
من متعلق به همه شمام :31:
آره. خیلی دلم تنگ شده بود و البته خیلی هم از دوستان عقب بودیم عقب تر افتادیم...
اگر دوستان تمایل داشته باشن ما همچنان پای پرواز آنلاین هستیم. محض ریا تا سحر بیدارم ولی شاید هم بیرون از خونه . در هر صورت ساعت 3:30 به وقت اینجا می شه 12 شب به وقت تهران.
نمی دونم هنوز انگیزه پرواز آنلاین دارید یا نه اما به هر حال ما رو خبر کنید..

ebicross
26-08-2010, 10:53
ممنون از شما فقط من به 737 عادت دارم و کلید nav مشترکه با gps که این رو آیا باید با APPROACH بزنم که خود هواپیما به سمت باند بره و یا خودم بزنم چون اون لوزی یا گاهی وقتا نمیاد
و اینکه هواپیماهایی که دانلود و نصب می کنم virtual cockpit نداره و صفحه درون هواپیما رو نشون نمیده و یا مشابه 737 نشون میده آیا کار خاصی لازم بوده که من نکردم
درباره FSPASSENGER هم هیچ جا گیرم نیومده هنوز حتی SP هم موجود نیست
ممنون ممنون ممنون
کاکپیت دو بعدی که دارند. همون هم کافیه. بهتره که خودتون اون رو به وسیله ی لوکایزرها به سمت باند ببرید. لذتش هم بیشتره.
Fs Passengers لینک دانلود خودش و کرکش توی همون مقاله هست.

تهران - غرب ( صادقیه )
دوستان تهرانی، کمک کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra2002
26-08-2010, 12:14
سلام آِا fspassenger و acce... باید باشه یا gold همه رو داره؟
ممنون

kasra2002
26-08-2010, 12:55
واقعا عجیبه... چون فرود با ILS کار بسیار آسونی هست....

شما اول باید فرکانس ILS رواز نقشه بخونی و تو پنل رادیو و قسمت NAV وارد کنی و از حالت standby به حالت active در بیاریش یعنی از راست بیاد به سمت چپ....

هدینگ باند رو هم توسط CRS تنظیم میکنی....

به محض قرار گرفتن در فاینال فرودگاه از کابین خلبان صدای چند تا " bib " پشت سر هم میاد که یعنی رادار هواپیما فرکانس رو پیدا کرده... اگر با زدن دکمه کمک ناوبری از پنل اتوپایلوت دکمه Heading hold switch غیر فعال شد یعنی دارید با ILS فرود میایید... میمونه تنظیم ارتفاع فرودگاه تو قسمت alt hlod switch و قرار دادن vertical speed روی صفر و به محض مشاهده تغییرات localizer در سمت راست MFD ورتیکال اسپید رو کم کم تغییر میدید تا هواپیما روی مسیر درست ارتفاع کم کنه و فرود بیاد.... سرعت هم هرگز نباید از 180 نات بیشتر بشه... فلاپها رو هم موقع فرود کم کم باید باز کرد تا اینکه کاملا باز بشه و هواپیما روی جریان هوا سر بخوره و فرود بیاد...
ممنون از شما دوست عزیز من یکیم ابتدایی تر بشم
3 تا کلید دارم APP - NAV- HED یه کلید دو حالته NAV-GPS ( در قسمت هدینگ) اول کی فرکانس بدم وقتی برج میگه اماده شو برا نشستن؟
وقتی فرکانس دادم و فلش رو زدم اکتیو شد و ID رو زدم و nav 1 رو شن شد
بعد چکار کنم کدومو بزنم تا هواپیما دور خودش نچرخه و بره به سمت باند
ممنونم از شما
برا کاکپیت هم من مثلا توپولوف رو که مثل کنکورد هست دانلود کردم یا 737 ارتش استرالیا ولی نمای کابین نداره و پتلش مثله 737 میمونه درستم کار نمی کنه
ممنون از شما
در ضمن من دنبال سی 130 یا ایلیوشین هستم کامل باشه لطفا کمکم کنید تاپیک خیلی طولانی شده و لینکا رو گم کردم

hacker3000
26-08-2010, 14:39
اگه توانایی دانلود دارید به من خصوصی پیام بدید بتون آدرس سایته رو بدم حدود 7-8گیگه!!!!!!

7 گیگ خیلی زیاده :31: ولی خب اگه پیدا نشه مجبورم دانلود کنم ...
ممنون

بابا برای مثال شما مثل من تو تهرانید شما یک خورده بگردید پیدا می کنید

شما اگه خودتون دارید بگین تا من بیام خدمتتون . از شما بگیرم . وگرنه اگه ممکنه آدرس یه مغازه رو بدید که داشته باشه

ebicross
26-08-2010, 14:51
سلام آِا fspassenger و acce... باید باشه یا gold همه رو داره؟
ممنون
متوجه نشدم ولی اگر منظورتون اینه که Acc یا Gold شامل Fspassengers میشه باید بگم نه. Fspassengers توی هیچ نسخه ای موجود نیست. جداگانه باید دانلود نصب کنید. فقط هم روی Service Pack 1 به بالا نصب میشه.

برا کاکپیت هم من مثلا توپولوف رو که مثل کنکورد هست دانلود کردم یا 737 ارتش استرالیا ولی نمای کابین نداره و پتلش مثله 737 میمونه درستم کار نمی کنه
اگر کاکپیتش درست کار نمیکنه پس ازش استفاده نکنید. دلیل نداره دیگه.

3 تا کلید دارم APP - NAV- HED یه کلید دو حالته NAV-GPS ( در قسمت هدینگ) اول کی فرکانس بدم وقتی برج میگه اماده شو برا نشستن؟
فرکانس رو شما هروقت بزنید تا وقتی نزدیک فرودگاه نشید کار نمیکنه.
این فرکانس رو هم باید از نقشه ی فرودگاه دریافت کنید.
حالا وقتی زدین و همونجا Active کردین و بعدش Nav1 رو از پایین فعال کردین توی پنل اصلی میرین و NAV رو روشن میکنید. این NAV نزدیک heading هستش.
نزدیکهای فرودگاه هم لوکایزر مشاهده میشه و چراغ Heading اتوپایلوت خاموش میشه و هواپیما خودش مسیر رو اصلاح میکنه.
تمام اینها همراه با عکس توی مقاله هستش.
فقط بهتره که از اول مقاله رو بخونید تا با موارد ابتدایی هم آشنا بشید.

robert
26-08-2010, 16:09
دوستان تهرانی، کمک کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو ولیعصر روبروی بازار کامپیوتر ... به احتمال زیاد پیدا میکنی...

اینجا رو هم ببین:

ممنون از شما دوست عزیز من یکیم ابتدایی تر بشم
ممنونم از شما
ممنون از شما
در ضمن من دنبال سی 130 یا ایلیوشین هستم کامل باشه لطفا کمکم کنید تاپیک خیلی طولانی شده و لینکا رو گم کردم

خب جواب بعضی سوالات رو که جناب ebicross بیان کردند....

اون توپولوف که کاکپیت 737 داره رو باید کاکپیت خودش رو دانلود کرده و نصب کنید... وبسایت های زیادی برای اینکار هستند... یکیش این:

ولی اینم بگم... من با توپولوف پرواز کردم... کار با TU-154 خیلی سخته... چون کابینش تماما به زبان روسی هست و نمیفهمم چی نوشته...
این تصویری از کابین توپولوف 154

در ضمن موقع فرود ILS اون دکمه NAV-GPS حتما باید روی NAV باشه....:46:

33505775
26-08-2010, 16:34
7 گیگ خیلی زیاده :31: ولی خب اگه پیدا نشه مجبورم دانلود کنم ...
ممنون

شما اگه خودتون دارید بگین تا من بیام خدمتتون . از شما بگیرم . وگرنه اگه ممکنه آدرس یه مغازه رو بدید که داشته باشه

من خودم از این جا خریدم سوار مترو شو بیا ایستگاه بهارستان بعد برو به طرف میدان شهدا وقتی چهار راه آبسردار را رد کنی روبروی برج های مسکونی بهنام یک سی دی فروشس هم نوین پندار را داره هم اکسیلرشن تازه اکسیلرژن سه تا سی دی سیدی اول دوم خود شبیه ساز سی دی سوماکسیلرشن همراه با F16 ورژن 1.20 من دارمش خیلی با کیفیته

hacker3000
26-08-2010, 22:02
نسخه فارسی مشکلش چیه ؟

به نظرتون فارسی رو نخرم ؟

esfehanei
26-08-2010, 22:20
تو نسخه فارسی فقط قسمت آموزشیش فارسیه
وگرنه تو قسمت برج مراقبت (ای تی سی)همون زبون اصلیه
همچنین تو نسخه فارسی نمیشه اضافه جات مثال هواپیما و اف اس پی رو نصب کنین
البته من اینو ندارم از بقیه شنیدم

33505775
26-08-2010, 23:07
تو نسخه فارسی فقط قسمت آموزشیش فارسیه
وگرنه تو قسمت برج مراقبت (ای تی سی)همون زبون اصلیه
همچنین تو نسخه فارسی نمیشه اضافه جات مثال هواپیما و اف اس پی رو نصب کنین
البته من اینو ندارم از بقیه شنیدم

دقیقا چون من دارم تازه بیشتر از سه بار در کامپیوتر های مختلف بیشتر نمی شه نصب کرد بعضی از روزا سایت سریال سازش بسته است

esfehanei
26-08-2010, 23:11
اگه بتونین بسازین که عالی میشه

33505775
26-08-2010, 23:25
اگه بتونین بسازین که عالی میشه

حالا کسی می شناسه

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

کد سیستم
241 694 807 222 312
کد فعال ساز
147 092 103 034 341
کسی اگر می خواد بده بده

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

حالا کسی می شناسه

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

کد سیستم
241 694 807 222 312
کد فعال ساز
147 092 103 034 341
کسی اگر می خواد بده بده

ترتیب کد فاصله ها بر عکس یعنی کد اول میشه
241694807222312

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

هر کی کد داره می خواد بده بده آخه چه مشکلی پیش می یاد کد اول را که نمی دین

kasra2002
28-08-2010, 11:44
سلام مجدد وتشکر فراوان
بالاخره مشکل حل شد البته بعضی از فرودگاهها اشتباه میکنند
من چند تا سوال ریز هم دارم که واقعا نمیتونم مطرح کنم
مثلا درباره کلید ها یی مثل باتری و جنراتور و پمپ بنزین و چند تا دیگه
و اینکه برخی فرودگاهها پروگرسیو و فلش ها رو ندارند و یا اینکه چجوری تقاضای سوخت کنیم برای من پیش اومده که هرچه TAXI ti parking & fuling می زنم باز هم ماشین سوخت نمیاد و مجبور میشم با IFR جدید هواپیمارو به FUEL box ببرم در کل واقعا لذت بخشه برای ما عاشقان پرواز

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

راستی سی130 بدجوری تو فکرش موندم چون مقایسه با واقعیت خیلی باحاله

ebicross
28-08-2010, 12:49
سلام مجدد وتشکر فراوان
بالاخره مشکل حل شد البته بعضی از فرودگاهها اشتباه میکنند
من چند تا سوال ریز هم دارم که واقعا نمیتونم مطرح کنم
مثلا درباره کلید ها یی مثل باتری و جنراتور و پمپ بنزین و چند تا دیگه
و اینکه برخی فرودگاهها پروگرسیو و فلش ها رو ندارند و یا اینکه چجوری تقاضای سوخت کنیم برای من پیش اومده که هرچه TAXI ti parking & fuling می زنم باز هم ماشین سوخت نمیاد و مجبور میشم با IFR جدید هواپیمارو به FUEL box ببرم در کل واقعا لذت بخشه برای ما عاشقان پرواز

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

راستی سی130 بدجوری تو فکرش موندم چون مقایسه با واقعیت خیلی باحاله
تمام اون کلیدها توی آموزش روشن کردن هواپیما توسط آقای بهرام چوبینه در تاپیک مطرح شده. سرچ کنید به جواب میرسید.

برای درخواست سوخت کلیدهای Shift + F رو فشار بدین.
توی هوا هم با همین کلیدها میتونید سوخت رو پر کنید. البته تقلب به حساب میاد و هنگام پرواز با FPS کار نمیکنه.

hacker3000
28-08-2010, 18:39
بازم سلام به همه دوستان ... :10:

شرمنده . من الان تقریبا 1 هفتش دارم میگردم که این شبیه ساز رو بخرم ولی پیدا نمیشه ...

لطف کنید یه سایت که آنلاین نسخه 4 دی وی دی این شبیه ساز رو بفروشه معرفی کنید ... ممنون میشم

فقط اگه فروشگاهش تو تهران باشه بهتره

esfehanei
28-08-2010, 20:16
اون سایتی رو که بت معرفی کردم رو دیدی؟
دانلود کردی؟
اگه نمیتونی دانلود کنی هون جا میفروشه میتونی بخری
ولی من تاحالا ازشون چیزی نگرفتم نمیدونم چی برات میفرسته

babak_deghat
28-08-2010, 21:52
یکی به ما بگه این لندینگ واقعیت داره ؟!؟
چه جور ممکنه ؟

esfehanei
28-08-2010, 22:32
چه جور ممکنه ؟

خیلی حرفه ای لندینگ کرد
منم اول کار که بودم اینجوری میشستم الان بعضی وقت ها میشه
ولی تو واقعیت رو نمیدونم

babak_deghat
28-08-2010, 22:39
خیلی حرفه ای لندینگ کرد
منم اول کار که بودم اینجوری میشستم الان بعضی وقت ها میشه
ولی تو واقعیت رو نمیدونم
خب اینم واقعیت بود ، شبیه سازی نبود که

ebicross
29-08-2010, 13:53
چه جور ممکنه ؟
با توجه به صدای باد توی فیلم حتما باد شدید از عرض میومده و نکته ی اساسی اینکه هواپیما رو حسابی ناقص کرد این بنده خدا با فرودش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esfehanei
29-08-2010, 14:29
خیلی حرفه ای بود

robert
29-08-2010, 15:57
خیلی حرفه ای بود

چی چی حرفه ای بود... همه مسافرا کمرشون شکست با این فرود...

ورتیکال اسپید این طیاره موقع فرود بالا خیلی زیاد بود...

فلاپها رو در 5 متری باند روی full گذاشت....

سه بار touch کرد و بار دوم بجای چرخهای عقبی رو چرخ جلو فرود اومد....

من با 747 یا A380 که فرود میام موقع فاینال اپروچ سرعتم 150 نات هست و ورتیکال اسپید رو حداکثر 200 پا بر دقیقه میذارم و تو همه پروازها هم بلااستثنا برای nice landing امتیاز میگیرم...

اگر مثل این یارو بخوایم فرود بیایم همه مسافرا یا دچار حمله قلبی میشن یا شکستگی کمر...!!

esfehanei
29-08-2010, 16:00
همیشه نایس لندینگ میگیری؟
من همیشهبد لندینگ میگیرم
هیچ وقت نتونستم درست فرودبیام
الانم که بازنشسته شدم:31:

robert
29-08-2010, 20:28
همیشه نایس لندینگ میگیری؟
من همیشهبد لندینگ میگیرم
هیچ وقت نتونستم درست فرودبیام
الانم که بازنشسته شدم:31:

esfehanei
29-08-2010, 20:35
اون -30درصد برای چیه؟
بابا خیلی حرف ای هستی خدایی
پرفکت بت داده
میگم تو که پرفکت گرفتی چرا میری پشت شبیه ساز
برو مهرآباد سوار هواپیما واقعی شو
من که همش بد لندینگ میگیرفتم
دوره جوونی

babak_deghat
29-08-2010, 22:42
اون 30 درصد به خاطر استفاده از شتاب دهنده زمان بوده تا زمان سریعتر بگذره

esfehanei
29-08-2010, 23:22
واقعا کارش عالی بوده

arctany
30-08-2010, 00:43
آقا کسی میدونه pmdg 747-400 رو از کجا می شه پیدا کرد؟ اگر لینکم بزارید ممنون می شم

esfehanei
30-08-2010, 01:28
من دارم از تورنت دانلود کردم دادم به رپیدباز نسخه کاملشه 400مگ بود فک کنم
اگه میخوای بگو فردا برات بزارم

arash1348
30-08-2010, 08:09
من دارم از تورنت دانلود کردم دادم به رپیدباز نسخه کاملشه 400مگ بود فک کنم
اگه میخوای بگو فردا برات بزارم
---------------------------------------------------------------------
لطفا بگذارید، سپاس گذارم:20:

ebicross
30-08-2010, 09:51

به خاطر استفاده از شتاب دهنده زمان بوده تا زمان سریعتر بگذره

برو مهرآباد سوار هواپیما واقعی شو

خدا رو شکر این robert خلبان واقعی نشد. خدا به این جوونها صبر بده.
اگر خلبان واقعی میشد با 747 دیوار صوتی رو 18 بار میشکست تا سر یه ربع از تهران به جزایر قناری برسه.

robert
30-08-2010, 10:20
خدا رو شکر این robert خلبان واقعی نشد. خدا به این جوونها صبر بده.
اگر خلبان واقعی میشد با 747 دیوار صوتی رو 18 بار میشکست تا سر یه ربع از تهران به جزایر قناری برسه.

آخه مگه میشه از دبی تا لندن رو با Rate معمولی پرواز کرد...؟؟ حداقل شش ساعت طول میکشه...

ببینم مگه شما تو پرواز های دوربرد از Rate معمولی یا همون 1X استفاده میکنی...؟؟ اینجوری که بابای آدم در میاد...!!:27:

esfehanei
30-08-2010, 11:35
دقیقا
آدم خسته میشه
خیلی زیاده

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

---------------------------------------------------------------------
لطفا بگذارید، سپاس گذارم:20:

بفرمایید

رپیدباز خراب بود فک کنم

kasra2002
30-08-2010, 14:51
سلام مجدد
در ماموریت های برنامه یه سری صحبت ها و صداهای مختلف برج و سرعت رو هم می ده
آیا اینها در فری فلایت ای اف ار نیست؟
من موقع فرود فقط مشکل خارج شدن از باند رو دارم و از کیبورد استفاده می کنم
عذر می خوام ولی با سرچ نتونستم آموزش روشن کردن هواپیما رو پیدا کنم
ممنون

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

یه مشکل دارم
وقتی تست استال میدم هواپیمام خیلی سریع عمودی میشه و کرش می کنه نمی تونم بگیرمش

ebicross
30-08-2010, 18:31
آخه مگه میشه از دبی تا لندن رو با Rate معمولی پرواز کرد...؟؟ حداقل شش ساعت طول میکشه...

ببینم مگه شما تو پرواز های دوربرد از Rate معمولی یا همون 1X استفاده میکنی...؟؟ اینجوری که بابای آدم در میاد...!!:27:
من معمولا انقدر طولانی انتخاب نمیکنم.
مسیرهای کوتاه مثل: Narita - Tokyo - Washington Dullas-Kennedy و یا مهرآباد امام خمینی خودمون :دی

سوختمو انقدر کم میکنم تا بتونم لب به لب بار بزنم پول در بیارم. واسه همین دور باشه مسیر فرود رو باید با عنایت پروردگار انجام بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
باید هواپیمامو گازسوز کنم.

esfehanei
30-08-2010, 18:35
آره اگه گاز سوزش کنی ارزونتر در میاد

robert
30-08-2010, 21:42
اه اه...!! عجب فرودگاه مزخرفی هست این فرودگاه آتاتورک استانبول....

طول باندش همش 2.5 کیلومتر هست... داشتم با B777 فرود میومدم که از باند زدیم بیرون... اگر ترمز شدید نمیکردم میرفتیم تو اتوبان... تازه autobreak روی ماکسیمم بود...

طول باند فرودگاه امام 4.2 کیلومتر هست و فرودگاه آتاتورک هم اونجوری...

alpha007
30-08-2010, 21:49
از کسانی که FSX رو سیستمشون نصبه میپرسم:
موقع اجرای FSX روی ویندوز 7 برای شما هم desktop background به حالت basic تغییر میکنه؟

knazari1
30-08-2010, 22:46
از کسانی که FSX رو سیستمشون نصبه میپرسم:
موقع اجرای FSX روی ویندوز 7 برای شما هم desktop background به حالت basic تغییر میکنه؟

بله ... به محض اجرای برنامه روی ویندوز 7 به حالت Basic در می آد.

alpha007
30-08-2010, 23:22
یه سوال دیگه هم داشتم
من از نسخه بهمن سافت استفاده میکنم موقع نصب هواپیماهای اضافی میاد اونها رو تو خود control panel/programs/uninstall a program اضافه میکنه
یعنی اگه 20 تا هواپیما بخوای اضافه کنی عین 20 تا رو میاره اونجا
میخوام ببینم شما از چه نسخه ای استفاده میکنید و چرا هواپیماهای اضافی رو فقط تو محیط خود برنامه اضافه نمیکنه نه محیط ویندوز؟!

ebicross
30-08-2010, 23:41
یه سوال دیگه هم داشتم
من از نسخه بهمن سافت استفاده میکنم موقع نصب هواپیماهای اضافی میاد اونها رو تو خود control panel/programs/uninstall a program اضافه میکنه
یعنی اگه 20 تا هواپیما بخوای اضافه کنی عین 20 تا رو میاره اونجا
میخوام ببینم شما از چه نسخه ای استفاده میکنید و چرا هواپیماهای اضافی رو فقط تو محیط خود برنامه اضافه نمیکنه نه محیط ویندوز؟!

صرفا بودن یک برنامه توی لیست Add or Remove سرعت سیستم رو کم نمیکنه چون فقط یک String ساده در رجیستری هستش. این حجم برنامه و نوع کارکردش و استفاده ی اون از منابع سیستم هستش که سرعت رو کاهش میده.
برای همین این هواپیماها مشکلی برای ویندوز ندارند.

alpha007
30-08-2010, 23:47
صرفا بودن یک برنامه توی لیست Add or Remove سرعت سیستم رو کم نمیکنه چون فقط یک String ساده در رجیستری هستش. این حجم برنامه و نوع کارکردش و استفاده ی اون از منابع سیستم هستش که سرعت رو کاهش میده.
برای همین این هواپیماها مشکلی برای ویندوز ندارند.
نه من اصلا مشکلی با سرعت و اینا ندارم...
فقط میخوام بدونم چرا مثلا نسخه نوین پندار میاد هواپیماهای اضافی رو هر چند تا که باشه، رو خود برنامه سوار میکنه ولی نسخه بهمن سافت میاد تک تک هواپیماها رو تو لیست add/remove میاره.همین باعث میشه موقع uninstall شبیه ساز کلی زمان برای uninstall هواپیماها صرف بشه...

esfehanei
30-08-2010, 23:55
نسخه بهمن سافت رو من دارم اون نسخه اصلیه و دستکاری نشدس
ولی برای نوین پندار صد درصد دستکاری شدس
برای همین ممکنه از اینجور مشکلا بوجود بیاد روش
راستی روی نسخه نوین پندار اون اف اس پی نصب میشه؟
من میخوام به خاطر اون کتابچش بگیرمش میارزه؟
درباره چیه کتابچش؟

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

اه اه...!! عجب فرودگاه مزخرفی هست این فرودگاه آتاتورک استانبول....

طول باندش همش 2.5 کیلومتر هست... داشتم با B777 فرود میومدم که از باند زدیم بیرون... اگر ترمز شدید نمیکردم میرفتیم تو اتوبان... تازه autobreak روی ماکسیمم بود...

طول باند فرودگاه امام 4.2 کیلومتر هست و فرودگاه آتاتورک هم اونجوری...

فرودگاه رامسر هم خیلی افتضاحه
کسی امتحان کرده؟

ebicross
31-08-2010, 00:09
نه من اصلا مشکلی با سرعت و اینا ندارم...
فقط میخوام بدونم چرا مثلا نسخه نوین پندار میاد هواپیماهای اضافی رو هر چند تا که باشه، رو خود برنامه سوار میکنه ولی نسخه بهمن سافت میاد تک تک هواپیماها رو تو لیست add/remove میاره.همین باعث میشه موقع uninstall شبیه ساز کلی زمان برای uninstall هواپیماها صرف بشه...
آره از این لحاظ مشکل داره.
در کل اگر هواپیماها به صورت دستی نصب بشه خیلی بهتره.

درباره چیه کتابچش؟
نصب نمیشه و برای نصبش باید چند فایل رو جایگزین کنید و کلی دردسر.

کتابچش به هیچ دردی نمیخوره. بکم صبر کنید ورژن جدید Flight School تمام اون کتابچه رو هم شامل میشه.
متاسفانه خیلی کند پیش میره با توجه به مشکلاتی که دارم.

مشکل کتابش هم به خاطر توضیحات گنگ و بدون پیش زمینه هستش.
مثلا به شما N1 رو رو فلان چیز تنظیم کنید ولی اصلا قبلش نگفته N1 چیه.
مشکلات کلا زیاد داره.

esfehanei
31-08-2010, 00:27
خوب پس ارزش ناره بگیرم
منتظر کتاب فلایت اسکول جدی هستم

33505775
31-08-2010, 00:46
من کتابش را دارم چیز زیاد کم درد خوری نیستا قبول دارم هم رنگی نیست هم گنگ توضیح می ده اما بعضی از جاهاش که به درد من خورد ولی کلا نگیری بهتره ولی حالا 15 هزارتومان 15 میلیون که نیست

kasra2002
31-08-2010, 07:28
سلام
بالاخره از سایت سیم تونستم سی 130 پیدا کنم ولی..............................
پنل و صدا نداره خوبم کار نمی کنه تازه ایلیوشین هم گیرم نیومده
خواهشا کمک کنید

esfehanei
31-08-2010, 10:42
باید توی تورنت دنبالش بگردی
اسم کاملشو دقیق بنویس اگه شد برات پیدا میکنم

dani.flight
31-08-2010, 12:18
نسخه بهمن سافت رو من دارم اون نسخه اصلیه و دستکاری نشدس
ولی برای نوین پندار صد درصد دستکاری شدس
برای همین ممکنه از اینجور مشکلا بوجود بیاد روش
درباره چیه کتابچش؟

فرودگاه رامسر هم خیلی افتضاحه
کسی امتحان کرده؟

بهمن سافت بهترینه :5:.

رامسر هم بله باند کوتاهی داره و باید با هواپیما های کوچیک اونجا رفت.:13:

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

من معمولا انقدر طولانی انتخاب نمیکنم.
مسیرهای کوتاه مثل: Narita - Tokyo - Washington Dullas-Kennedy و یا مهرآباد امام خمینی خودمون

سوختمو انقدر کم میکنم تا بتونم لب به لب بار بزنم پول در بیارم. واسه همین دور باشه مسیر فرود رو باید با عنایت پروردگار انجام بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
باید هواپیمامو گازسوز کنم.

مهرآباد به امام خیلی طولانیه ها ابی جان یه وقت خوابت نبره تو راه :27:...!
مسیر های طولانی موقعی حال میده که چند نفر باشیم و با IVAO پرواز کنیم که نشه کار خلافی انجام داد:31:
بعضی اوقات 4 تا 5 ساعت پروازم طول میکشه...

esfehanei
31-08-2010, 12:45
من معمولا از شیراز تا دبی میرم که خسته کنندس
آخر کارا هم از آبادان تا کویت میرفتم الانم که بازنشسته شدم

kasra2002
31-08-2010, 14:35
متاسفانه اسم کاملشو ندارم
همون ایلیوشین نیرو هوایی خودمون
من تاحالا هر چی هواپیما دانلود کردم ویرچوال کاکپیت ندارند و درون کابین خالیه
چند تا هواپیمای خوب لازم دارم 727 777 797 سی130
امیدوارم بتونم fspassenger گیر بیارم
در ضمن نمی دونم آیا برا نصب هر چیزی مثل پسنجر یا اسسیلتور نیاز به SP1 or Sp2
هست یا اینکه روی همون معمولیه هم میشه نصب کرد
امیدوارم با پیوستن به آنلاین ها بتونم در کنار خلبانای خوبی مثل شما ها پرواز کنم

esfehanei
31-08-2010, 15:45
ماها که خلبانای خوبی نیستیم
یادش بخیر دوران جوونی که پرواز میکردم خیلی کیف میداد
ولی الان بازنشسته شدم و نمیتونم پرواز کنم

esfehanei
31-08-2010, 18:58
دوستانی که اف اس پی رو میخواستن دانلود کنن و مشکل داشت من تو رپیدشیر آپلود کردم میتونید دانلود کنید
فقط سریعتر چون ممکنه پاک بشه هاااااا
اول اون پی ام دی جی:

اینم خود اف اس پی:

اینم کرکش:

ebicross
31-08-2010, 23:20
ولی حالا 15 هزارتومان 15 میلیون که نیست

امیدوارم بتونم fspassenger گیر بیارم
در ضمن نمی دونم آیا برا نصب هر چیزی مثل پسنجر یا اسسیلتور نیاز به SP1 or Sp2
هست یا اینکه روی همون معمولیه هم میشه نصب کرد
میگی آموزشها رو خوندم ولی توی خط نهم آموزش FSP هم لینک دانلود مستقیم هست. هم لینک کرکش و هم آموزش نصب و استفادش.
دیدی نخوندی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهرآباد به امام خیلی طولانیه ها ابی جان یه وقت خوابت نبره تو راه :27:...!
به خدا گاهی وقتها همین پرواز انقدر طول میکشه که نگو.
این ATC من بعضی وقتها خوابش میبره وقتی میرسم دریای مازندران تازه میگه داداش Tehran Center کارت داره...

33505775
01-09-2010, 00:12
hg
اصل قضیه اینه که این 15 هزار تومنها نباید بره توی جیب یک عده دزد که بازی رو خودشون رایت میکنند و صرفا چون روی DVD نقره ای میفروشند به اسم اورجینال 15 هزار تومن میگیرند.

میگی آموزشها رو خوندم ولی توی خط نهم آموزش FSP هم لینک دانلود مستقیم هست. هم لینک کرکش و هم آموزش نصب و استفادش.
دیدی نخوندی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته CD های ما اورجینال اورجینال نیستا ولی وقتی 15 هزار تومان دادیم نباید قابلیت 3 بار باشه اگر می خوان جلوگیری از رایت باشه CD را قفل کنند فکر کنم خود شبیه ساز 70 هزار تومانه حدودا اون لینک خود سایت fsp یک مشکلی که من هم باهاش داشتم لینکش به خدا از سایت راپید شیر در حالت رایگان سخت تر دانلود می شه من 3 با با دایل آپ دانلود کردم که بالاخره لینکش کار کرد:41: ولی حالا راستی یک دگمه تو هواپیما بالا ی فرمان سرعت هستش من بعد از یک ساعت پرواز یک هو دگمه خود به خود رفت تو کار این دگمه اینه که سرعت خودکار تنظیم بشه بعد یوهو سرعت در هنگام فرود دیگر دست من نبود بعد مسافران زابرا شدند راستی یک نرم افزاری نیست که صلوات فرستادن یا جیغ کشیدن مسافرا رو نشان بده:27: حالا جدی نرم افزاری نیست که وقتی رفتیم در کابین مسافرا مسافر ببینیم

mro229
01-09-2010, 07:58
hg

اراستی یک نرم افزاری نیست که صلوات فرستادن یا جیغ کشیدن مسافرا رو نشان بده:27: حالا جدی نرم افزاری نیست که وقتی رفتیم در کابین مسافرا مسافر ببینیم

می شه هنگام پرواز دعای جوشن کبیر پخش کرد. اتفاقا این شبا خیلی هم ثواب داره.:31: . صدای الغوث الغوث مسافرا موقع پرواز... البته معمولا تو پرواز توپولوف پخش می شه...:42: :31:
من معمولا از شیراز به اصفهان می رم. فقط یه مشکلی که با 777 دارم موقع فرودش هست. اولین بار که رفتم موقع فرود خودش رو ILS رفت ولی الان دیگه نمی ره. خیلی اذیت داره. وقتی می خوای هدینگ رو عوض کنی حتما باید روی ست یک بار کلیک کنی و الا هدینگ تغییر نمی کنه. واسه ارتفاع هم همینطور. دکمه Hold هم باید خاموش باشه...
ما که نفهمیدیم چطوریه...

esfehanei
01-09-2010, 11:35
hg
نرم افزاری نیست که وقتی رفتیم در کابین مسافرا مسافر ببینیم

مگه میشه رفت تو کابین مسافرا؟

dani.flight
01-09-2010, 12:57
مگه میشه رفت تو کابین مسافرا؟

هواپیمایی که انتخاب میکنید باید این قابلیت رو داشته باشه یعنی طراحیش کرده باشند مثل اون 757 که قبلا لینکش رو داده بودم.

esfehanei
01-09-2010, 15:45
هواپیما های پیش فرض شبیه ساز خودشون ندارن

ebicross
01-09-2010, 15:59
من شخصا یکی از تفریحاتم اینه که وقتی مهماندارها رو میفرستم آبکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرو کنند یهو هواپیما رو میدم بالا و پایین تا جیغ و دادشون بره هوا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فکر پوینت منفی نباشید. آب و هوا رو گل آلود کنید ولی موقع فرود درستش کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطوری پوینت مثبت آب و هوای بد به پوینت منفی -10G [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برابر میشه.

sadra2000
01-09-2010, 17:27
بين شما اقايون عزيز كسي نميدونه كه اگه gpsموبايلو روشن كني و همينطور موبايلو بذاري رو افلاين بازم مشكل ايجاد ميكنه؟
منمون ميشم اگه به اين سوال خارج از دسترس جواب بدين..........

alpha007
01-09-2010, 19:04
این لینک دانلود My Traffic 2010 صفحه اول برای هر دو نوع ویندوزهای 32 و 64 بیتی ست؟
مشکلی احیانا با سون نداره؟

در ضمن بعضی لینکهای صفحه اول کار نمیکنه!

esfehanei
01-09-2010, 19:29
آره منم تست کردم بعضی هاش کار نمیکنه
اگه به 64بیتی کار میکنه من شاید دان کنم

alpha007
01-09-2010, 20:19
آره منم تست کردم بعضی هاش کار نمیکنه
اگه به 64بیتی کار میکنه من شاید دان کنم
هنوز کارکردن-نکردنش روی 64 بیتی مجهوله!

popowoody
01-09-2010, 21:26
با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

33505775
01-09-2010, 21:34
با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

صفحه اول را نخوندی بازی چیه شبیه ساز اگر به خلبانی علاقه داری به دردت می خوره با نگاه بازی 1 ماه نشده ازش متنفر می شی و لی در رابطه با اجرا شدن خیلی خوب هم اجرا می شه هر چه سیستم بالا تر بهتر

ebicross
01-09-2010, 22:03
بين شما اقايون عزيز كسي نميدونه كه اگه gpsموبايلو روشن كني و همينطور موبايلو بذاري رو افلاين بازم مشكل ايجاد ميكنه؟
موقع Takeoff و لندینگ اصلا موبایل رو روشن نکنید. حتی روی آفلاین بودنش هم مثل روشن بودنش ریسکه.
اما در حین پرواز مشکلی نداره. البته GPS فکر نمیکنم بتونه Detect کنه با توجه به سرعت بالای شما.
مگر اینکه زمانی که هواپیما هنوز حرکت نکرده GPS رو روشن کنید تا Detect کنه. که البته با جریان خاموش کردن موبایل در تناقض (درسته؟) هستش.

alpha007
01-09-2010, 22:23
موقع Takeoff و لندینگ اصلا موبایل رو روشن نکنید. حتی روی آفلاین بودنش هم مثل روشن بودنش ریسکه.
اما در حین پرواز مشکلی نداره. البته GPS فکر نمیکنم بتونه Detect کنه با توجه به سرعت بالای شما.
مگر اینکه زمانی که هواپیما هنوز حرکت نکرده GPS رو روشن کنید تا Detect کنه. که البته با جریان خاموش کردن موبایل در تناقض (درسته؟) هستش.
سلام
آقا My Traffic 2010 که لینکش تو صفحه اول هست برای هر دو نسخه 32 و 64 ویندوزه؟
با 7 سازگاره؟
ظاهرا تو فرومهای انگلیسی از این موضوع شاکی بودنا
بخاطر ریسک دانلود این حجمیش میگم

iq-boy
01-09-2010, 23:07
اگر موبایلتون حالت فلایت مود، داره، و با این حالت از GPS می تونید استفاده کنید هیچ مشکلی بوجود نمیاد.
اصولا تاحالا وقتی رادیو روشن بوده و موبایلتون زنگ خورده اختشاشات موج موبایل رو روی رادیو حس کردید ؟ خاموش کردن موبایل برای جلوگیری از این اختشاشات روی فرکانسهای رادیویی خلبان هست. فکر نمی کنم GPS این اختشاشات رو داشته باشه :11:

knazari1
02-09-2010, 04:59
سلام
آقا My Traffic 2010 که لینکش تو صفحه اول هست برای هر دو نسخه 32 و 64 ویندوزه؟
با 7 سازگاره؟
ظاهرا تو فرومهای انگلیسی از این موضوع شاکی بودنا
بخاطر ریسک دانلود این حجمیش میگم

دوست عزیز مشکلی نداره ... من روی 7 ورژن 64 بیت خیلی وقته دارم باهاش کار می کنم...

اگر موبایلتون حالت فلایت مود، داره، و با این حالت از GPS می تونید استفاده کنید هیچ مشکلی بوجود نمیاد.
اصولا تاحالا وقتی رادیو روشن بوده و موبایلتون زنگ خورده اختشاشات موج موبایل رو روی رادیو حس کردید ؟ خاموش کردن موبایل برای جلوگیری از این اختشاشات روی فرکانسهای رادیویی خلبان هست. فکر نمی کنم GPS این اختشاشات رو داشته باشه :11:

بله درسته...
موبایل به خاطر نویزهایی که ایجاد می کنه بسیار خطرناکه و حتی ممکنه با اختلال در سیستم ناوبری موجب انحراف از مسیر بشه ( مثلا به جای تهران برین لندن :31: ) و حتی جایی خوندم که در لحظه فاینال می تونه باعث اختلال در سیستم ILS هواپیما بشه که موجبات سقوط رو فراهم می کنه!
اما GPS مشکلی نداره...اما برای احتیاط بعد از تیک آف روشن کنید...

kasra2002
02-09-2010, 09:23
سلام ممنون از شما والا بخدا من اینا رو خوندم اخه با این اینترنت که نمیشه دانلود کرد بالاخرا فقط اکسپنشن گیر آورد م ولی خیلی نصبش سخت بود دو دی وی دی باید کپی می کردم و اینکه خیلی چیزی بجز دو سه تا ریپینت هواپیما اضا فه نکرد فالو می رو هم دانلود و نصب کردم باز کار نکرد هواپیماهایی رو هم که دانلود و نصب می کنم بیشتر نشوتن نمی ده و خیلی هم ناقص تازه اگه نشون بده پسنجر هم که اصلا نابوده مثل اینکه آب شده رفته درون زمین

robert
02-09-2010, 10:10
....
این پست رو پاک کنید لطفا...

kasra2002
02-09-2010, 11:17
سلام مجدد الان باز نشستم و 7 صفحه اول پست ها رو خوندم بازم متوجه نشدم که acce واقعا چی اضافه می کنه میخوام بدونم اون که من نصب کردم آیا واقعا نصب شده و یا نه
دی وی دی دومش هم که بقول گفتنی هدیه شرکت هست خیلی هواپیما داره که من با کپی همه اونا توی مسیر simobject\airplane باز هم فقط چندتا مدل اضافه کرد مثل 747 klm در حد 2 تا 3تا و آنتونوف دو موتور ملخدار
خواهشنا منو شیر فهم کنید
ممنون

kasra2002
02-09-2010, 11:42
بازم سلام آموزش روشن و خاموش کردن هواپیما رو پیدا نمی کنم
آخه این برنامه خیلی چیزا داره که کم کم سولو می شیم

hacker3000
02-09-2010, 11:52
سلام من بلاخره پیدا کردم . و نصب شد . Acceleration Pack هم نصب کردم ...

حالا چند تا مشکل دارم ... یکی از مهم ترین مشکلام اینه که نمیتونم مسیر رو پیدا کنم

همه ی آموزش ها که تو این تاپیک بود رو خوندم وی هیچی سر در نیاوردم

به فرض با 747 میخوام از تهران به مشهد برم . بعد از take off دیگه نمیدونم کدوم طرف باید برم

بعد سقوط میکنم :5: همه مسافرا هم میمیرن :18::19:

یه سوال دیگه ... من اگه بخوام هواپیما یا اضافات دیگه رو بریزم . از کجا باید پیدا کنم ؟؟؟

robert
02-09-2010, 12:38
سلام من بلاخره پیدا کردم . و نصب شد . Acceleration Pack هم نصب کردم ...

حالا چند تا مشکل دارم ... یکی از مهم ترین مشکلام اینه که نمیتونم مسیر رو پیدا کنم

همه ی آموزش ها که تو این تاپیک بود رو خوندم وی هیچی سر در نیاوردم

به فرض با 747 میخوام از تهران به مشهد برم . بعد از take off دیگه نمیدونم کدوم طرف باید برم

بعد سقوط میکنم :5: همه مسافرا هم میمیرن :18::19:

یه سوال دیگه ... من اگه بخوام هواپیما یا اضافات دیگه رو بریزم . از کجا باید پیدا کنم ؟؟؟

زکی...!!:18:

مگه شما تو flight planner فرودگاه مبدا و مقصد رو انتخاب نمیکنید...؟؟

مگه برج بعد از تیک آف بهتون نمیگه به چه هدینگی بروید و در چه ارتفاعی پرواز کنید...؟؟

چجوری سقوط میکنید...؟؟ مگه کار با اتوپایلوت رو بلد نیستید...؟؟

ظاهرا خیلی آماتور به نظر میایید... ابتدا باید دوره های آموزشی FSX رو تکمیل کنید و مدرک بگیرید تا بتونید راحت پرواز کنید ... بدون هیچ مشکلی...

hacker3000
02-09-2010, 13:40
زکی...!!:18:

مگه شما تو flight planner فرودگاه مبدا و مقصد رو انتخاب نمیکنید...؟؟

مگه برج بعد از تیک آف بهتون نمیگه به چه هدینگی بروید و در چه ارتفاعی پرواز کنید...؟؟

چجوری سقوط میکنید...؟؟ مگه کار با اتوپایلوت رو بلد نیستید...؟؟

ظاهرا خیلی آماتور به نظر میایید... ابتدا باید دوره های آموزشی FSX رو تکمیل کنید و مدرک بگیرید تا بتونید راحت پرواز کنید ... بدون هیچ مشکلی...

آدم رو هول میکنی ا :27: یکی یکی بپرس :18:

چرا تو flight planner فرودگاه مبدا و مقصد رو مشخص میکنم ... بعد از take off هم دقت نکردم ببینم اطلاعات میده یا نه

مشکل من کار با GpS و نقشه اس ... که نمیفهمم کجا باید برم

auto pilot هم تو پنل هست . پیداش هم کردم ولی دکمش کار نمیکنه یعنی هر چی کلیک میکنم انگار هیچ دکمه ای اونجا نیس

دوره های آزمایشی هم خواستم برم . ولی انگلیسی ه ... منم که هیچی نمیفهمم

33505775
02-09-2010, 13:49
من یک مشکل با زبان برج مراقبت دارم اگر یکی کامل بلده به من یاد بده:19:

ebicross
02-09-2010, 14:03
آدم رو هول میکنی ا :27: یکی یکی بپرس :18:

چرا تو flight planner فرودگاه مبدا و مقصد رو مشخص میکنم ... بعد از take off هم دقت نکردم ببینم اطلاعات میده یا نه

مشکل من کار با GpS و نقشه اس ... که نمیفهمم کجا باید برم

auto pilot هم تو پنل هست . پیداش هم کردم ولی دکمش کار نمیکنه یعنی هر چی کلیک میکنم انگار هیچ دکمه ای اونجا نیس

دوره های آزمایشی هم خواستم برم . ولی انگلیسی ه ... منم که هیچی نمیفهمم
توی آموزش صفحه ی اول تا گرفتن مدرک Solo پیش برید.
بعدش یک قسمت توی آموزش هست که یک پرواز مستقل با 747 رو به صورت آماتور شرح داده.
بعدش یک فرود ILS رو با 747 تمرین کنید.
کم کم راه میفتید.

Hamed 360
02-09-2010, 14:57
آقا لینک دانلود شبیه ساز رو میدید ممنون

dani.flight
02-09-2010, 15:31

آموزش کاملش رو قبلا گذاشته بودم.

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

[QUOTE=kasra2002;5354897]بازم سلام آموزش روشن و خاموش کردن هواپیما رو پیدا نمی کنم

برای کدوم تایپ هواپیما رو میخواید؟

33505775
03-09-2010, 01:28
آموزش کاملش رو قبلا گذاشته بودم.

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

[QUOTE=kasra2002;5354897]بازم سلام آموزش روشن و خاموش کردن هواپیما رو پیدا نمی کنم

برای کدوم تایپ هواپیما رو میخواید؟

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19:
همه چی قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا
خوب واسه ما جدیدا هم بگذارید کم کم دارم از این تاپیک متنفر می شم بیاین با همکاری آقای ابی لینک مطالب را پیدا کنید هم در صفحه اول بذارید تا علاققه مندان ببینند هم واسه ما جدیدا

ebicross
03-09-2010, 08:38
همه چی قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا قبلا
خوب واسه ما جدیدا هم بگذارید کم کم دارم از این تاپیک متنفر می شم بیاین با همکاری آقای ابی لینک مطالب را پیدا کنید هم در صفحه اول بذارید تا علاققه مندان ببینند هم واسه ما جدیدا
عصبانی نشید. :21: برای قلبتون هم ضرر داره. :27:

سرچ تاپیک خرابه. درست شد لینکش رو بهتون میدم.
در ضمن آموزش ایشون برای 737 PMDG هستش.

hacker3000
03-09-2010, 17:54
من تقریبا همه مشکلاتم حل شد ...

اول تیک آف میکنم . بعد خلبان اتوماتیک رو طبق دستورات از برج مراقبت فعال میکنم تا زمانی که با فرودگاه مقصد میرسم ...

طبق آموزش من از سیستم ILS استفاده میکنم ... ولی هواپیما دقیقا از کنار فرودگاه رد میشه

من مجبورم auto pilot رو خاموش کنم و خودم هواپیما فرود بیارم ... ولی مشکلم اینه که حتی طبق آموزش هم که میرم سقوط میکنم

درخواستم اینه که یه آموزش جداگانه از راحت ترین روش فرود قرار بدین . میدونم تو اون آموزش هست ولی اولا شفاف توضیح داده نشده . دوما روش های مختلفی هست و پراکنده ...

ebicross
03-09-2010, 18:55
طبق آموزش من از سیستم ILS استفاده میکنم ... ولی هواپیما دقیقا از کنار فرودگاه رد میشه

من مجبورم auto pilot رو خاموش کنم و خودم هواپیما فرود بیارم ... ولی مشکلم اینه که حتی طبق آموزش هم که میرم سقوط میکنم

درخواستم اینه که یه آموزش جداگانه از راحت ترین روش فرود قرار بدین . میدونم تو اون آموزش هست ولی اولا شفاف توضیح داده نشده . دوما روش های مختلفی هست و پراکنده ...
ببینید لوکایزرها یکیشون فقط به طور خودکار عمل میکنه که مربوط به هدینگ هست. لوکایزر ارتفاع رو باید خودتون حواستون رو بهش جمع کنید و طبق اون ارتفاع کم کنید.
اگر طبق اون نقطع ی صورتی (لوکایزر) ارتفاع کم کنید به موقع فرود میاین.
همچنین استفاده از Glide Slope واقعا موثره با توجه به اینکه هواپیمایی مثل 737 خودش توی پنل میزنه که شما زیر گلاید هستید یا روی اون.
همچنین ممکنه فرودگاه مقصد شما جزو فرودگاههایی باشه که مشکل ILS دارند. برای تست فرودگاههایی مثل Tokyo یا Narita یا Washington Dullas و اینطور فرودگاههای بزرگ رو تست کنید.

robert
03-09-2010, 19:16
ببینید لوکایزرها یکیشون فقط به طور خودکار عمل میکنه که مربوط به هدینگ هست. لوکایزر ارتفاع رو باید خودتون حواستون رو بهش جمع کنید و طبق اون ارتفاع کم کنید.
اگر طبق اون نقطع ی صورتی (لوکایزر) ارتفاع کم کنید به موقع فرود میاین.
همچنین استفاده از Glide Slope واقعا موثره با توجه به اینکه هواپیمایی مثل 737 خودش توی پنل میزنه که شما زیر گلاید هستید یا روی اون.
همچنین ممکنه فرودگاه مقصد شما جزو فرودگاههایی باشه که مشکل ILS دارند. برای تست فرودگاههایی مثل Tokyo یا Narita یا Washington Dullas و اینطور فرودگاههای بزرگ رو تست کنید.

ممنون از ابی جون...:11:

من کاملترش میکنم...

ببین عزیز دل... از پنل اصلی و اون دکمه ای که شکل خورشید داره (( بقل دکمه رادیو و gps )) یا از منوی fsx نقشه رو باز میکنی و فرودگاهی که میخواد توش فرود بیای رو انتخاب میکنی... یه دوتا خط سبز رنگ در امتداد باند فرودگاه روی آن نقشه هست که با کلیک روش میتونی فرکانس ILS رو بدست بیاری و با کلیک روی موقعیت خود فرودگاه در نقشه هم ارتفاع یا همون eltitude رو پیدا میکنی و این عدد رو از پنل اتوپایلوت وارد قسمت altitude hold switch میکنی و vertical speed رو هم میذاری روی صفر تا ارتفاع طیاره تغییر نکنه...

بمحض اینکه localizer یا همون نقطه کنار ADI از بالا به پایین تغییر کرد شما هم اون vertical speed رو بصورت منفی زیاد میکنی البته باید کم و زیادش کنی که اون نقطه ای که گفتم بیفته دقیقا وسط...

این کار یعنی فرود دقیق هواپیما در ابتدای باند... اینم بگم که در فاصله 200 پایی از باند فرودگاه ورتیکال اسپید هرگز نباید بیشتر از 300- باشه چون ممکنه باعث هارد لندینگ و شکستن چرخها بشه...
__________________________________________________ _____

در نسخه ی acceleration هواپیمای f-18 قابلیت تهاجم زمینی رو هم داره یا اینکه فقط میشه پرواز کرد...؟؟ درس یا مطلب آموزشی برای پرواز با سوپر هورنت وجود داره ..؟؟

knazari1
03-09-2010, 23:51

این سایت برخی از مکالمات رو داره....
خیلی مفید هست

Hamid110
04-09-2010, 03:21
سلام . .

دوستان . .

این بازی دیگه نسخه جدیدش نمیاد ؟؟؟

gtairani
04-09-2010, 05:49
سلام
نسخه ی جدید بازی به نام Microsoft Flight معرفی شده ولی هنوز معلوم نیست کی میاد.

kasra2002
04-09-2010, 07:17
سلام ممنون از شما که دیگه یه محل ه به ما نمی ذارید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینقدر این برنامه جالب و در عین حال پر از نکته هست که ما مبتدیا هرچی بپرسیم هم تمومی نداره
حالا یه ذره صبر و تحمل شما ماها رو هم به یه جایی می رسونه
می خواستم بدونم چیزی برای اضافه کردن به امکانات برج هم هست / مثلا تون صدا و یا اعلام سرعت و یا ...
ممنون از شما ( بر ما نظری فکنید)

dani.flight
04-09-2010, 11:27
سلام
نسخه ی جدید بازی به نام Microsoft Flight معرفی شده ولی هنوز معلوم نیست کی میاد.

Microsoft Flight Simulator دیگه نسخه جدیدی ارائه نداده و نمیده چون این بخش رو Microsoft تعطیل کرده.

ebicross
04-09-2010, 11:34
در نسخه ی acceleration هواپیمای f-18 قابلیت تهاجم زمینی رو هم داره یا اینکه فقط میشه پرواز کرد...؟؟ درس یا مطلب آموزشی برای پرواز با سوپر هورنت وجود داره ..؟؟
تهاجم زمینی نداره که. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشته باشه هوایی داره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی نه توی سیمولاتور مهم آموزش پروازش هست. حمله و جنگ نداره.
نسخه ی جدید Tom Clancy's HAWX2 داره میاد تا چند هفته دیگه.

توی اون میتونی با انواع جنگنده ها مثل F18 هم Takeoff کنی و هم لندینگ و هم روی ناو بشینی.

سلام ممنون از شما که دیگه یه محل ه به ما نمی ذارید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینقدر این برنامه جالب و در عین حال پر از نکته هست که ما مبتدیا هرچی بپرسیم هم تمومی نداره
حالا یه ذره صبر و تحمل شما ماها رو هم به یه جایی می رسونه
می خواستم بدونم چیزی برای اضافه کردن به امکانات برج هم هست / مثلا تون صدا و یا اعلام سرعت و یا ...
ممنون از شما ( بر ما نظری فکنید)
ببینید تا دلتون بخواد این سیمولاتور افزودنی داره.
My Traffic که نصب کنید یک سری چیزها به برج اضافه میشه که البته فقط باعث بالاتر رفتن حجم گفتگو میشه.
ولی در کل بهتره شبیه ساز رو سنگین نکنید و فقط چیزهای ضروری نصب کنید روش.

kasra2002
04-09-2010, 11:57
سلام و ممنون
راستی من دیروز نسخه برنامه خودم رو چک کردم روی جلدش یه پروفشنال ادیشن هم نوشته و رنگش شبیه نسخه دولوکس هستش
این نسخه رو می شناسید شما؟

ebicross
04-09-2010, 12:40
سلام و ممنون
راستی من دیروز نسخه برنامه خودم رو چک کردم روی جلدش یه پروفشنال ادیشن هم نوشته و رنگش شبیه نسخه دولوکس هستش
این نسخه رو می شناسید شما؟
نسخه ی Professional نداریم.
احتمالا شرکتها خودشون اسامی رو برای تبلیغات استفاده میکنند.
شما هر نسخه ای دارید. روش حتما Acceleration Pack رو نصب کنید.

knazari1
04-09-2010, 17:40
دوستان تهرانی که علاقمند به خرید انواع نسخه های ایرانیزه شده این نرم افزار هستند...
من امروز میدان انقلاب بودم برای کاری...پاساژ فروزنده از پله ها که بالا برید چند تا مغاره ها دارند انواع نسخه هاش رو....
خصوصا واحد 310 - فروشگاه نیاز که یک نسخه دولوکس از یک شرکت جدید و نسخه بهمن سافت رو هم داشت....نسخه نوین پندار هم چند تا مغازه ها توی همین پاساژ داشتند.

robert
04-09-2010, 17:40
سلام به همگی

من امروز رفتم نسخه نوین پندار رو خریدم و نصب کردم... چیز بدی نیست...

فقط میخوام بدونم چجوری FS passenger رو که تو نسخه معمولی داشتم و کلی برای پول درآوردن زحمتش رو کشیدم منتقل کنم به این نسخه جدید ... چون الان هر دو سیمولاتور روی سیستمم نصب شده... آیا با یک کپی پیست معمولی میشه اینکار رو کرد...؟؟

33505775
04-09-2010, 17:59
سلام به همگی

من امروز رفتم نسخه نوین پندار رو خریدم و نصب کردم... چیز بدی نیست...

فقط میخوام بدونم چجوری FS passenger رو که تو نسخه معمولی داشتم و کلی برای پول درآوردن زحمتش رو کشیدم منتقل کنم به این نسخه جدید ... چون الان هر دو سیمولاتور روی سیستمم نصب شده... آیا با یک کپی پیست معمولی میشه اینکار رو کرد...؟؟

نوین پندار روش FS pasenger نصب نمی شه

robert
04-09-2010, 18:06
نوین پندار روش FS pasenger نصب نمی شه

چی...؟؟:18::18:

اینهمه قمپز برای این شبیه ساز در میکردند که آخرش اینجوری بشه..؟؟؟

شما مطمئنی نصب نمیشه...؟؟

esfehanei
04-09-2010, 18:08
تو اف اس پی چه جور میشه سرعت گذشت زمان رو زیاد کرد؟
یه سوال دیگه
من وقتی تا باند تاکسی میکنم و وقتی شروع به تیک آف میکنم از باند خارج میشه
ولی وقتی به طور اتوماتیک میره روی باند یعنی موقعی که تاکسی نداره از باند خارج نمیشه
دلیلش چیه؟
چه جوری باید کنترل کر تا خارج نشه از باند؟
باتشکر

robert
04-09-2010, 18:18
خواهشا مارو از حیرت دربیارید... چطور ممکنه روی نسخه نوین پندار FsPassengerX نصب نشه.....؟؟

دوم آنکه برای نصب Acceleration روی درایوی که Fsx در آن نصب شده چقدر فضا باید باشه...؟؟

الان من رو درایوی که نسخه نوین پندار رو نصب کردم 3 گیگ حجم خالی دارم که موقع نصب Acceleration ارور میده...

احتمال داره از همین حجم کم باشه..؟؟

33505775
04-09-2010, 18:19
تو اف اس پی چه جور میشه سرعت گذشت زمان رو زیاد کرد؟
یه سوال دیگه
من وقتی تا باند تاکسی میکنم و وقتی شروع به تیک آف میکنم از باند خارج میشه
ولی وقتی به طور اتوماتیک میره روی باند یعنی موقعی که تاکسی نداره از باند خارج نمیشه
دلیلش چیه؟
چه جوری باید کنترل کر تا خارج نشه از باند؟
باتشکر

برای این کار باید شهبر و دم عمودی 0 با و بهتره از جوی استیک استفاده شه در رابطه با سوال دوم این کار دیگر در Fsp تقلبه تو اگر یک خلبان واقعی بودی چی کار می کردی ماشین زمان می ساختی :31:

33505775
04-09-2010, 18:24
خواهشا مارو از حیرت دربیارید... چطور ممکنه روی نسخه نوین پندار FsPassengerX نصب نشه.....؟؟

دوم آنکه برای نصب Acceleration روی درایوی که Fsx در آن نصب شده چقدر فضا باید باشه...؟؟

الان من رو درایوی که نسخه نوین پندار رو نصب کردم 3 گیگ حجم خالی دارم که موقع نصب Acceleration ارور میده...

احتمال داره از همین حجم کم باشه..؟؟

بله چون 6 گیگ و شما :2: در رابطه با سوال اول چون fsp آدرس نصب را خودکار تشخیص می ده نمی شه :11:

esfehanei
04-09-2010, 19:19
برای این کار باید شهبر و دم عمودی 0 با و بهتره از جوی استیک استفاده شه در رابطه با سوال دوم این کار دیگر در Fsp تقلبه تو اگر یک خلبان واقعی بودی چی کار می کردی ماشین زمان می ساختی :31:

دقیقا منظورتو نفهمیدم
شهبر و... چیه؟
جوی استیک چیه؟
همون دستس منظورت؟
من یه دونه دارم معمولیه خیلی پیشرفته نیست مثل دسته های پلی استیشن یک (قدیمی) هست شوکداره مثلا
ولی مشکلش اینه که وقتی بالا و پایین میدم بویینگ با اون عظمتش میشه مثل یه هواپیمای تک نفره سریع میره این ور و اونور
در مورد اون دومی خوب خیلی طول میکشه که من بخوام از شیراز تا دبی برم مثلا یا از مشهد تا مهر آباد خود زیاده دیگه
میخوام سریعتر بشه
جناب روبرت رفته بود انگار چه جوری رفتی؟

33505775
04-09-2010, 20:31
دقیقا منظورتو نفهمیدم
شهبر و... چیه؟
جوی استیک چیه؟
همون دستس منظورت؟
من یه دونه دارم معمولیه خیلی پیشرفته نیست مثل دسته های پلی استیشن یک (قدیمی) هست شوکداره مثلا
ولی مشکلش اینه که وقتی بالا و پایین میدم بویینگ با اون عظمتش میشه مثل یه هواپیمای تک نفره سریع میره این ور و اونور
در مورد اون دومی خوب خیلی طول میکشه که من بخوام از شیراز تا دبی برم مثلا یا از مشهد تا مهر آباد خود زیاده دیگه
میخوام سریعتر بشه
جناب روبرت رفته بود انگار چه جوری رفتی؟
ببین دوست عزیز خصوصیت شبیه ساز اینه که وقتی ما با دگمه های جهت نما روی کی بورد ور می ریم روی فرمان انجام می شه و گرنه فرمان هواپیما مثل فرمان ماشین بعد از هر کاری بر می گرده سر جاش و خلبان بد بخت در شبیه ساز تمام مدت فرمان تو دستشه برا مثال اگر یک دانه چب بزنی و دیگه بعدش راست نکنی تا آخر عمر فرمان تو دستشه و ول نمی کنه و گرنه در دنیا ی واقعی تا دستت برداری فرمان مثل اولش می شه جو استیک همون دسته ای که شبیه ساز پیشنهاد کرده یک چیزی شبیه به دسته ی آتاری یک غلط املایی هم خودم داشتم اسمش شهپر و بعد از فلاپ ها در نوک بال قرار داره با فرمان کنترل می شه و در هوا باعث مانور گردش می شه دگمات صفر و اینتر بخش ناملاک کار دم عمودی عقب را انجام می دن و باعث مانور چرخش می شن در رابطه با دومی من نمی دونم Fsp قبول می کنه یا نه
ولی این جوریه اول دگمه ALT را بزن تا یک منو در بالای صفحه ظاهر شه بعد روی اپشن کلیک کن بعد روی گزینه ی دوم یا سیملیشن راتو برو سرعت زمان را انتخاب کن
وای چه قدر حرف زدم تشکر یادت نره :46:

amirardallan
04-09-2010, 21:04
هواپیمای بوئینگ 727 یکی از هواپیماهایی بود که در زمان خود غوغای خوبی در ارلاین ها به پا کرد ، این هواپیما که در زمان خود رقبای سرسختی داشت و از نظر زمان بسیار از عقب تر از رقبای خود بود دست به ابتکار جالبی زد! فرم دماغه ی هواپیما و پلتفرم اون رو از 707 به عاریت گرفت تا بتونه به موقع ساخت هواپیمای جدید رو به پایان برسونه!!

این هواپیما در سه مدل 100، 200 و Freighter ساخته شد که مدل Freighter برای مصارف باری و کارگو طراحی و ساخته شده بود. ضمن اینکه مدلی از 200 هم بود که با قرار گرفتن پکیج مخصوص در داخل اون تبدیل به کارگو می شد! که این هم باز از ابتکارهایی بود که برای صرفه جویی در وقت و سروقت عرضه کردن این محصول به کار گرفته شده بود!

شرکت کاپیتان سیم یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ی ساخت و تولید هواپیماهای مدل شبیه ساز هست که اتفاقا به دلیل بهره گیری از فیزیکدانان، مهندسان هوافضا و طراحان کامپیوتری قابل و لایق موفق به دریافت جوایز زیادی در زمینه ی طراحی و تولید مدل های شبیه ساز شده و انصافا هم محصولات حرفه ای و خوبی رو تولید کرده. از بین این محصولات امروز من به دلیل درخواست دوست عزیزم پیمان عزیز بوئینگ 727 رو برای شبیه ساز ایکس برای دانلود شما عزیزان قرار می دم و امیدوارم که از دانلود و پرواز با این محصول حرفه ای لذت ببرین.

حجم فایل: 67مگابایت
نوع فایل: تورنت

esfehanei
04-09-2010, 21:32
این هواپیمای بالایی رو کسی داره؟
ویژگی هاش چیه؟
اگه ممکنه از تو کابینش یه عکس بزارید
اگه خوبه من با رپیدباز مستقیم میکنم و اینجا هم میزارم
حجمش چقدره
ممنون از شما جناب 33505775 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شماره چیه این یوزر نیمت؟ :31:

knazari1
04-09-2010, 22:01
تاکسی کردن رو فقط با رادرها انجام بده ....
در هنگام تیک آف هم قبلش مطمئن شو که هواپیما دقیقا وسط باند باشه ....برای اینکار می تونی دوربین رو بیاری بیرون و چکش کنی....اگر هم در حین تیک آف دیدی داره کج می ره با اعمال رادر مناسب و بسیار ظریف به وسط باند برش گردون....

33505775
04-09-2010, 22:19
این هواپیمای بالایی رو کسی داره؟
ویژگی هاش چیه؟
اگه ممکنه از تو کابینش یه عکس بزارید
اگه خوبه من با رپیدباز مستقیم میکنم و اینجا هم میزارم
حجمش چقدره
ممنون از شما جناب 33505775 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شماره چیه این یوزر نیمت؟ :31:

این شماره یوزرم توی بیشتر سایت ها هستش الکیا مثل سایت تبیان و فروم های های مختلف البته الکی الکی هم نیست یک قضیه داره دیگه :27:

33505775
04-09-2010, 23:12
بیاین کاپیتان 727 مستقیم شده
تشکر یادتان نره :46:

esfehanei
05-09-2010, 10:38
تاکسی کردن رو فقط با رادرها انجام بده ....
در هنگام تیک آف هم قبلش مطمئن شو که هواپیما دقیقا وسط باند باشه ....برای اینکار می تونی دوربین رو بیاری بیرون و چکش کنی....اگر هم در حین تیک آف دیدی داره کج می ره با اعمال رادر مناسب و بسیار ظریف به وسط باند برش گردون....

رادر چیه؟
یه بار هم میخوام با دسته برم ببینم درست میشه
______
ضمنا دوستانی که شبیه ساز روی سون دارن
اگه یه بار وارد شبیه ساز بشیم و بعد وارد باند بشیم و تیک آف و.... یعد بیایم بیرون و دوباره وارد محیط بازی بشیم وقتی هواپیما رو بخواییم از بیرون ببینیم یه جوریه برای بقیه هم همینجوریه؟
یا اینکه فقط برای من اینجوریه

باتشکر

dani.flight
05-09-2010, 10:55
هواپیمای بوئینگ 727 یکی از هواپیماهایی بود که در زمان خود غوغای خوبی در ارلاین ها به پا کرد ، این هواپیما که در زمان خود رقبای سرسختی داشت و از نظر زمان بسیار از عقب تر از رقبای خود بود دست به ابتکار جالبی زد! فرم دماغه ی هواپیما و پلتفرم اون رو از 707 به عاریت گرفت تا بتونه به موقع ساخت هواپیمای جدید رو به پایان برسونه!!

این هواپیما در سه مدل 100، 200 و Freighter ساخته شد که مدل Freighter برای مصارف باری و کارگو طراحی و ساخته شده بود. ضمن اینکه مدلی از 200 هم بود که با قرار گرفتن پکیج مخصوص در داخل اون تبدیل به کارگو می شد! که این هم باز از ابتکارهایی بود که برای صرفه جویی در وقت و سروقت عرضه کردن این محصول به کار گرفته شده بود!

شرکت کاپیتان سیم یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ی ساخت و تولید هواپیماهای مدل شبیه ساز هست که اتفاقا به دلیل بهره گیری از فیزیکدانان، مهندسان هوافضا و طراحان کامپیوتری قابل و لایق موفق به دریافت جوایز زیادی در زمینه ی طراحی و تولید مدل های شبیه ساز شده و انصافا هم محصولات حرفه ای و خوبی رو تولید کرده. از بین این محصولات امروز من به دلیل درخواست دوست عزیزم پیمان عزیز بوئینگ 727 رو برای شبیه ساز ایکس برای دانلود شما عزیزان قرار می دم و امیدوارم که از دانلود و پرواز با این محصول حرفه ای لذت ببرین.

حجم فایل: 67مگابایت

نوع فایل: تورنت

ممنون واقعا با کیفیت هست :46:" اما برای من پنل 2بعدیش نمیاد!:41: " نیاز به راهنمایی دارم!
من همیشه تو نصب هواپیما مشکل داشتم:19:...

mohsen_rkh
05-09-2010, 11:02
سلام دوستان. شاید اینجا جاش نباشه، ولی اینجا می گم که همه تبریک بگن.
امروز روز تولد دوست گلمون ebicross عزیز هست.
من به نوبه خودم برای ایشون آرزوی موفقیت و شادکامی دارم و امیدوارم همیشه هر کجا که هستند، در پناه خداوند، سالم و سر حال باشند.
البته باز هم از همه معذرت می خوام که این مطلب رو اینجا بیان کردم ولی از اونجایی که زحمات دوست گلمون ebicross عزیز توی این تاپیک، غیر قابل چشم پوشیه فکر کردم شاید این طوری بتونیم تشکری هر چند ناچیز از زحمات بی شمار و جبران ناپذیر ایشون داشته باشیم.

ebicross
05-09-2010, 14:26
سلام دوستان. شاید اینجا جاش نباشه، ولی اینجا می گم که همه تبریک بگن.
امروز روز تولد دوست گلمون ebicross عزیز هست.
من به نوبه خودم برای ایشون آرزوی موفقیت و شادکامی دارم و امیدوارم همیشه هر کجا که هستند، در پناه خداوند، سالم و سر حال باشند.
البته باز هم از همه معذرت می خوام که این مطلب رو اینجا بیان کردم ولی از اونجایی که زحمات دوست گلمون ebicross عزیز توی این تاپیک، غیر قابل چشم پوشیه فکر کردم شاید این طوری بتونیم تشکری هر چند ناچیز از زحمات بی شمار و جبران ناپذیر ایشون داشته باشیم.
ممنون واقعا.
خیلی شما دوستان لطف دارید. :11:

رادر چیه؟

Flight School
آموزش های مربوط به مدرک SPL

. رادر یا Rudder، یک بالچه در انتهای سکان عمودی است که با رفتن به سمت چپ و راست، باعث حرکت دم هواپیما به جهت مخالف شده و بیشتر برای تصحیح مسیر در دورزدن ها و مانورهای پیشرفته تر به کار می رود. به این عمل Yaw کردن می گویند. فراموش نکنید که درست است که رادرها باعث حرکت دماغه به چپ یا راست می شوند، اما هیچ گاه برای دورزدن به کار نمی روند و کاربردهای دیگری دارند.

esfehanei
05-09-2010, 15:26
خیلی ممنون از شما
این مطلبی که در مورد رادر فرمودید رو من خونده بودم من منظورم این بود که تو شبیه ساز چه جوری میشه حرکتش داد
ولی باز هم ممنون
من امروز داشتم دوباره پرواز میکردم یه دفعه دیدم یکی از 4موتور 747خاموشه کار اف اس پی بود
هر کاری کردم روشن نشد
دلیلش چیه؟
من خودم تاکسی کردم با دسته ولی باز هم از خط خارج شد
همچنین دسته من موقع تیک آف شوکش روشن میشه میشه کاری کرد روشن نشه چون خیلی اذیت میکنه
باز هم ممنون

dani.flight
05-09-2010, 15:30
این 727 خیلی بهم حال داد:31:" خیلی نرم و باحاله حتما نصبش کنید 1 روزه حدود 4 ساعت باهاش پرواز کردم.
خیلی هم کم مصرفه...:21:
چند تا عکس هم گرفتم از پروازام با این 727 باحاله:5:.

final approach in los angeles airport

land in los angeles airport runaway 6L

park in rasht airport

ebicross
05-09-2010, 15:37
خیلی ممنون از شما
این مطلبی که در مورد رادر فرمودید رو من خونده بودم من منظورم این بود که تو شبیه ساز چه جوری میشه حرکتش داد
ولی باز هم ممنون
من امروز داشتم دوباره پرواز میکردم یه دفعه دیدم یکی از 4موتور 747خاموشه کار اف اس پی بود
هر کاری کردم روشن نشد
دلیلش چیه؟
من خودم تاکسی کردم با دسته ولی باز هم از خط خارج شد
همچنین دسته من موقع تیک آف شوکش روشن میشه میشه کاری کرد روشن نشه چون خیلی اذیت میکنه
باز هم ممنون
اگر زیادی موتور خاموش میشه یا مشکل پیش میاد میتونه از بالا بردن درجه ی سختی Failure باشه.
در این حالت شما باید بهترین کار یعنی فرود اضطراری انجام بدین و حسابی پوینت بگیرید.

شما رادر رو حرکت میدی ولی باز هم هواپیما منحرف میشه؟؟
هواپیماتونو عوض کنید ببینید با همه این مشکل هست.

esfehanei
05-09-2010, 15:42
این هواپیما که مال جنگ جهانی اوله مال1000سال پیشه
اینو بردی تو لس آنجلس؟
آدم آبروش میره
تو اف اس پی میشه خریدش؟

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

اگر زیادی موتور خاموش میشه یا مشکل پیش میاد میتونه از بالا بردن درجه ی سختی Failure باشه.
در این حالت شما باید بهترین کار یعنی فرود اضطراری انجام بدین و حسابی پوینت بگیرید.

شما رادر رو حرکت میدی ولی باز هم هواپیما منحرف میشه؟؟
هواپیماتونو عوض کنید ببینید با همه این مشکل هست.

من فقط با 747بلدم پرواز کنم
من اصلا اون قسمت رو غیر فعال کردم
اون فرود اضطراری چه جوریه؟ خیلی دوست دارم یه بار تجربه کنم و مسافرا رو بکشم
من با دسته میرم سر باند بعد که شروع میشه تیک آف آخراش منحرف میشه
راستی اون آدرتالین چیه میاد؟

amira.1370
05-09-2010, 17:08
با سلام خدمت خلبانان مجازی و واقعی :27:

یه سوال در مورد fs passenger دارم
می خواستم ببینم نمشه fs passenger رو واسه بعضی پروازهای تمرینی غیر فعال کرد که پیغام crash نده من با پاک کردن fs passenger هم نتونستم درستش کنم بازم در مواقع سقوط یا غیره این پیغام رو میده و از برنامه میپره بیرون :41:

33505775
05-09-2010, 17:15
این 727 خیلی بهم حال داد:31:" خیلی نرم و باحاله حتما نصبش کنید 1 روزه حدود 4 ساعت باهاش پرواز کردم.
خیلی هم کم مصرفه...:21:
چند تا عکس هم گرفتم از پروازام با این 727 باحاله:5:.

final approach in los angeles airport

land in los angeles airport runaway 6L

park in rasht airport

واسه من در 727-200 نصف عقربه هاش نیست و اصلا محصولات کاپیتان سیم در کامپیوترم کند اجرا می شه یک جوریه انگار سرعتش نصف و اصلا از رو زمین با فلاپ کاملا باز و سرعت فول تا 20 کیلومتر جلوتر از باند بلند نشد :41::41::41::41:
IIIIIIIIIIIIIIIII NED HELLLLLLLLLLLLLLP

33505775
05-09-2010, 17:34
با سلام خدمت خلبانان مجازی و واقعی :27:

یه سوال در مورد fs passenger دارم
می خواستم ببینم نمشه fs passenger رو واسه بعضی پروازهای تمرینی غیر فعال کرد که پیغام crash نده من با پاک کردن fs passenger هم نتونستم درستش کنم بازم در مواقع سقوط یا غیره این پیغام رو میده و از برنامه میپره بیرون :41:
ببین دوست عزیز پیغام کراش مربوط به سقوط و ربطی به Fsp نداره در ماموریت ها نمیشه این پیغام را کاری کرد در پرواز آزاد کافی است در ستینگس در realism سطح را ایسی کنید
تشکر یادت نره :46:

ebicross
05-09-2010, 18:20
شما بهتره با 737 تمرین کنید. متاسفانه همه با 747 شروع میکنند و باعث جلوگیری از پیشرفتشون میشه.
چند بار 737 رو امتحان کنید. عاشقش میشین.
اگر اون قسمت غیر فعال باشه پس حتما خودتون خاموشش کردین. کلیدهای سیاه زیر دسته های موتور رو اگر بزنید این مشکل پیش میاد.
فرود اضطراری هم مثل تمام فرودهای دیگه هستش. فقط چک لیست مخصوص به خودش رو داره.
در کل شما توی FSP اول مقصد رو کنسل کنید و بعد Emergency رو بزنید.
چراغها رو روشن میکنید.
از ماکسیمم ترمز خودکار استفاده میکنید. تمام فلپ ها رو باز میکنید. و مینشینید.
البته اول یک بار استارت بزنید شاید موتور روشن شد.

اون آدرنالین مقدار ترس مسافران هست. البته نه ترس از آب و هوا یا توربالانس. بلکه ترس از آرتیست بازی های خلبان. :31:

esfehanei
05-09-2010, 18:28
من از 737خوشم میاد ولی کار کردن با اونو بلد نیستم من اون آموزش فلایت اسکول رو خوندم همین
الان میرم یه فرود اضطراری انجام میدم ببینم چی میشه
در مورد اون موتور ممئنم که خود اف اس پی خاموش کرده بود چون هر کاری کردم با اون دکمه اون پایینه روشن کنم نمیشد
وقتی هواپیما از باند خارج شد اون آدرنالین اومد
خوب دیگه حقشونه باید خلبان تحمل کنن:31:

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

راستی موقع فرو اضطراری هر جا بشینم اشکالی نداره؟
من دوست دارم نوک کوه فرود بیام

robert
05-09-2010, 19:06
سلام...

اگر کسی بخواد FSX رو پاک کنه و در درایوی دیگه یا روی سیستمی دیگه نصب کنه چطوری میتونه از اطلاعات fspassenger یک backup بگیره..؟؟

dani.flight
05-09-2010, 20:26
این هواپیما که مال جنگ جهانی اوله مال1000سال پیشه
اینو بردی تو لس آنجلس؟
آدم آبروش میره
تو اف اس پی میشه خریدش؟

:27: بردیم دیگه ما اینیم...
باید fsP 727 رو تو لیستش داشته باشه.

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

واسه من در 727-200 نصف عقربه هاش نیست و اصلا محصولات کاپیتان سیم در کامپیوترم کند اجرا می شه یک جوریه انگار سرعتش نصف و اصلا از رو زمین با فلاپ کاملا باز و سرعت فول تا 20 کیلومتر جلوتر از باند بلند نشد :41::41::41::41:
IIIIIIIIIIIIIIIII NED HELLLLLLLLLLLLLLP

منم از این مشکلات زیاد دارم اما نفهمیدم فریم ریت FS میاد پایین یا سرعت هواپیما ؟ یا هردو ؟

فریم ریت که معمولیه مال منم یکم پایین میاد.

dani.flight
05-09-2010, 20:36

اصفهانی جان خواهشن ناراحت نشو اما آخه 747 حتما اونم 400 ؟!!!!!! :18: بابا بی خیال باید اول بری یک سسنا رو هدایت و کنترل کنی بعدا حالا نمیدونم F100 بعد 727 یا A319 و... رو هدایت کنی منم اول دوست داشتم برم با این بزرگها بپرم اما وقتی آموزش رو که شروع کردم حالا....:31:

در کل ببین همین سسنا رو بردار ببین میتونی تو هوا یا همین رو باند صاف بلندش کنی آیا؟ :34: بعدش اینشالا به اون بزرگهاش میرسی " اما من نمیدونم شاید کارت خیلی درست باشه و ما خبر نداریم :14:.

esfehanei
05-09-2010, 20:42
من یه کم با این سسنا و... کار کردم اونا رو بلدم فقط گفتم تنها مشکل من با آی ال اس هست همین
من با اون سسنا پرواز میکردم خوب بود ولی خیلی سرعتش کم بود
از رامسر تا رشت رفتم اینقدر خسته شدم که اصلا دنبالش نرفتم درکل کار با اونا رو بلدم به غیر از آی ال اس
میگم خیلی بیاد و داوطلب بشه یه پرواز قشنگ و کوتاه رو فیلم بگیره بزاره ما هم استفاده کنیم بلگه تونستم یه کاری بکنم
باز هم ممنون از شما

33505775
05-09-2010, 20:48
:27: بردیم دیگه ما اینیم...
باید fsP 727 رو تو لیستش داشته باشه.

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

منم از این مشکلات زیاد دارم اما نفهمیدم فریم ریت FS میاد پایین یا سرعت هواپیما ؟ یا هردو ؟

فریم ریت که معمولیه مال منم یکم پایین میاد.

یک سوالی داشتم شما اصلا مثل من نیستی چون برای من اصلا acc یا حتی sp1 هم نیست چرا به خاطر بعضیا یک Cd بهش قرض دادم هنوز نیاورده و گرنه من acc را داشتم حالا باید تا سال تحصیلی صبر کنم:19:
اون عکس هایی که شما نشون دادی وضعت خیلی بهتر از منه چون که عقبه های بین خلبا و کمک خلبان برای من سیاهند راستی تو پروفایلم اون سن واقعی منه من تو راهنماییم ولی مدرسه مون یک کلاس علوم هوایی داری و در 4 ترم کلاس های اضافی که می تونیم بعد از ظهر بمونیم با 2004 یاد می ده اونم بصورت کاملا اصتلاحی من که فقط ترم اول تونستم برم بقیه ترم ها مال سال دیگه راهنمایی زبان برج مراقبت هم یاد می دن البته من قبلش از یمک از دوستانم شبیه ساز را می شناختم اگر گفتین چه جوری با این تاپیک آشنا شدم من اصلا برای دیدن یک لینک در سال پیش تو p30world عضو شدم اما دنبال کرک acc با این جا آشنا شدم :20:

dani.flight
05-09-2010, 21:14
من یه کم با این سسنا و... کار کردم اونا رو بلدم فقط گفتم تنها مشکل من با آی ال اس هست همین
من با اون سسنا پرواز میکردم خوب بود ولی خیلی سرعتش کم بود
از رامسر تا رشت رفتم اینقدر خسته شدم که اصلا دنبالش نرفتم درکل کار با اونا رو بلدم به غیر از آی ال اس
میگم خیلی بیاد و داوطلب بشه یه پرواز قشنگ و کوتاه رو فیلم بگیره بزاره ما هم استفاده کنیم بلگه تونستم یه کاری بکنم
باز هم ممنون از شما

خوب پس.. من فکر کردم یک دفعه رفتی رو 747 !
رامسر تا رشت خوبه که خیلی زیاد نیست یادت باشه خلبان باید با حوصله باشه :rolleye:
فرض کن اون خلبان و کاپیتان عزیز بعد از 10 ساعت بلکه بیشتر نگاه کردن به آلات پروازی و... در کل پرواز" باید هواسشون رو برای لند جمع کنند و با دقت رو زمین بشینند. خودت یه لحظه فرض 10 ساعتتتتتتت بشینی همش و... خودت میدونی دیگه:31:!
فیلم که زیاده نیاز به رکورد نداره. 1 سرچ کوچیک تو you!!tube بکنید کلیپ های زیادی رو خواهید دید.

esfehanei
05-09-2010, 21:28
خیلی ممنون از شما
اون یوتیوب رو میرم ببینم چیزی پیدا میکنم
باز هم ممنون

ebicross
05-09-2010, 22:45
من از 737خوشم میاد ولی کار کردن با اونو بلد نیستم من اون آموزش فلایت اسکول رو خوندم همین
الان میرم یه فرود اضطراری انجام میدم ببینم چی میشه
در مورد اون موتور ممئنم که خود اف اس پی خاموش کرده بود چون هر کاری کردم با اون دکمه اون پایینه روشن کنم نمیشد
وقتی هواپیما از باند خارج شد اون آدرنالین اومد
خوب دیگه حقشونه باید خلبان تحمل کنن:31:

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

راستی موقع فرو اضطراری هر جا بشینم اشکالی نداره؟
من دوست دارم نوک کوه فرود بیام

ببین اگر Gear Warning رو بزنی و چرخها باز نشه میتونی بدون چرخ هم لندینگ کنی. البته قبلش بنزینهاتو مصرف کنی.
در ضمن نشستن توی زمین خاکی با 747 (با FSP) خیلی سخته. چه برسه روی کوه. آخه مرد مومن حداقل ارتفاع رو زیاد کن ملت توی بیهوشی بمیرن. نه اینکه بزنی به کوه همه کباب بشن.

شما با اون کلید به تنهایی نمیتونید هواپیما رو روشن کنید.
پروسه ی کاملی داره که البته توی 747 خود شبیه ساز به زدن 2 کلید خلاصه شده. اما میتونی از کلیدهای Ctrl+E برای روشن شدن خودکار استفاده کنید.
اگر FSP گزینه ی Failureش خاموش باشه دیگه به موتورها کاری نداره. کلا پروازها بدون مشکل میشن.
اگر بتونم یک فیلم فرود ILS با 737 میزارم.

esfehanei
05-09-2010, 23:30
خیلی خیلی ممنون
حتما حتما بزار
من که اعصابم خوردشده
تا باند رسیدم
یه کم جلو هواپیما رو بردم بالا تا همون فلر رو انجام بدم
استال شد و افتاد زمین و همه مسافرا مردن و تموم

kasra2002
06-09-2010, 07:15
سلام
یه مشکل جدید پیدا کردم
یکی اینکه از وقتی ACCC رو نصب کردم و شاید فالو می رو دیگه توی progressive taxi روشن میشه ولی فلش های زرد دیگه نمیان و منم نمی تونم گیت رو پیدا کنم
یکی دیگه هم با اینکه تصویرم رونتر از قبل شده ولی کیفیتش پایین اومده البته در بعضی چیزا همه تنظیمارو هم تا آخر بالا می برم خیلی تغییر نمی کنه!!!
یعنی مثلا چراغ های باند رو بد شکل و مربعی نشون میده چکار کنم
ممنون

kasra2002
06-09-2010, 07:27
یه مشکل دیگه برا اونای که با کیبورد کار می کنند
تنظیم رادر با کلید های 0 و اینتر نام پد هست که در لبتاپ این کار رو که می کنیم کلید 0 صفحه رو عوض می کنه من نتونستم رادر رو تنظیم کنم و فقط با تریم بالا و پایین میرم

ebicross
06-09-2010, 09:14
یه کم جلو هواپیما رو بردم بالا تا همون فلر رو انجام بدم
استال شد و افتاد زمین و همه مسافرا مردن و تموم
اگر شما بتونید ارتفاع مناسب رو موقع فلیر کردن لحاظ کنید و در این لحظه استال کنید؛ یک فرود عالی خواهید داشت. البته FSP برای این استال از شما پوینت کم میکنه ولی در حقیقت این فرود خیلی نرم و عالی هستش.
همچنین وقتی بوق استال زده میشه شما استال نمیکنید. این بوق حدود 5 نات بالای استال هست. برای همین یهو تا بوق زده شد عکس العمل نشون ندین.

سلام
یه مشکل جدید پیدا کردم
یکی اینکه از وقتی ACCC رو نصب کردم و شاید فالو می رو دیگه توی progressive taxi روشن میشه ولی فلش های زرد دیگه نمیان و منم نمی تونم گیت رو پیدا کنم
یکی دیگه هم با اینکه تصویرم رونتر از قبل شده ولی کیفیتش پایین اومده البته در بعضی چیزا همه تنظیمارو هم تا آخر بالا می برم خیلی تغییر نمی کنه!!!
یعنی مثلا چراغ های باند رو بد شکل و مربعی نشون میده چکار کنم
ممنون
مشکل نشون ندادن فلش ها با تنظیم درست حل میشه. شما باید تنظیمات درست رو اعمال کنید و همچنین DirectX 10 رو خاموش کنید.
در مورد اون نورها هم مشکل میتونه از نصب پک ها باشه. این فایلها رو در مسیر Texture بریزید. احتمالا درست میشه:

تنظیم رادر با کلید های 0 و اینتر نام پد هست که در لبتاپ این کار رو که می کنیم کلید 0 صفحه رو عوض می کنه من نتونستم رادر رو تنظیم کنم و فقط با تریم بالا و پایین میرم
اگر لپتابتون Num Lock داره خاموشش کنید.

kasra2002
06-09-2010, 09:38
ممنون عزیز اتفاقا dx10 روشنه
فقط در مورد لپتاپ اگه نام لاک خاموش کنم کلیدها عوض می شن دیگه بجا اینتر کاکپیت باز می کنه
دمتون گرم

ebicross
06-09-2010, 09:55
ممنون عزیز اتفاقا dx10 روشنه
فقط در مورد لپتاپ اگه نام لاک خاموش کنم کلیدها عوض می شن دیگه بجا اینتر کاکپیت باز می کنه
دمتون گرم
بازم پیشنهاد من استفاده از دسته ی شوک دار معمولی هست. خیلی بهتره از کیبرد. به خاطر کلیدهای آنالوگش که شما میتونید مقدار مورد نظر رو اعمال کنید. یعنی کمی مثلا به چپ بپیچید با زاویه ی کم. ولی با کیبرد نمیتونید.

B.J.U
06-09-2010, 13:29
آقای ebicross عزیز
این نسخه ی بعدی Flight School کی میاد؟!

robert
06-09-2010, 14:10
سلام...

اگر کسی بخواد FSX رو پاک کنه و در درایوی دیگه یا روی سیستمی دیگه نصب کنه چطوری میتونه از اطلاعات fspassenger یک backup بگیره..؟؟

یه سوال پرسیدیم....!!

esfehanei
06-09-2010, 14:19
یه سوال پرسیدیم....!!

فک نکنم راهی باشه
شما که استاد شبیه سازی یه کمکی هم به من بکن هی استال نکنم

ebicross
06-09-2010, 14:22
یه سوال پرسیدیم....!!
کار خوبی کردید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مسیر زیر اطلاعات این پوشه رو کپی کنید.
Microsoft Flight Simulator X\FsPassengers\Database
به همین خوشمزگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقای ebicross عزیز
این نسخه ی بعدی Flight School کی میاد؟!
الان رسیدم به فرود ILS و چیز زیادی تا انتها نمونده.
تموم که بشه باید یک صفحه بندی مجدد بشه و بعد PDFشو میزارم.
نمیتونم قول بدم چون تا حالا من خیلی بدقولی کردم متاسفانه. ولی سعی میکنم خیلی زود آماده کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esfehanei
06-09-2010, 14:25
اینم روشش روبرت جان
منتظر اون کتابتهستم هاااا

robert
06-09-2010, 14:30
اینم روشش روبرت جان
منتظر اون کتابتهستم هاااا

کتاب...؟؟

کدوم کتاب...؟؟:18:

یه مشکلی برام به وجود اومده و اون اینکه از وقتی که فولدر Flight Simulator X Files تو my pictures رو خالی کردم (( آخه 3 گیگ فضا گرفته بود )) دیگه هیچ عکسی تو این فولدر ریخته نمیشه...

قبلا همه عکسها تو این فولدر بود...چیکار کنم درست بشه..؟؟

esfehanei
06-09-2010, 14:48
ببخشید من منظورم با جناب ebicross بود
_________

ebicross
06-09-2010, 15:49
یه مشکلی برام به وجود اومده و اون اینکه از وقتی که فولدر Flight Simulator X Files تو my pictures رو خالی کردم (( آخه 3 گیگ فضا گرفته بود )) دیگه هیچ عکسی تو این فولدر ریخته نمیشه...

Properties پوشه رو چک کنید ببینید Read Only نشده باشه.

robert
06-09-2010, 16:18
فک نکنم راهی باشه
شما که استاد شبیه سازی یه کمکی هم به من بکن هی استال نکنم

خب برای این stall میکنی که سرعتت ثابت نیست و مدام کم میشه...

وقتی AP فعال هست Autothrotle رو روشن کن و از دکمه speed hold switch سرعتی رو که لازم هست رو وارد کن و دکمه رو فعال کن...

من معمولا 747 رو با 155 نات فرود میارم و هرگز هم stall نکردم...

crj700 رو هم که سبک هست رو با 137 نات فرود میارم... عالی فرود میاد لامصب..!!:31:

33505775
06-09-2010, 17:09
بیخشید آقای ebicross شما در مدتی که نبودید من 4 تا فایل مهم acc را آپلود کردم که می شه کرک نوین پندار با این که لاسنس را بی صدا می کنه ولی از هیچی که بهتره اگر می شه در صفحه اول بذارید

33505775
06-09-2010, 17:38
این چند تا لینک را خودم مستقیم کردم حیفم اومد شمام دانلود نکنید کاپیتان 757

فوکر 50 با حجم 36 مگابایت پارت اول

فوکر 50 با حجم 36 مگابایت پارت دوم

پی دی ام جی 737

یا

robert
06-09-2010, 18:37

Properties پوشه رو چک کنید ببینید Read Only نشده باشه.

نه درست نشد... یعنی هرچی میخوام read only رو عوض کنم دوباره به حالت اول برمیگرده...

چجوری درستش کنم ...؟؟ میتونم کلا یه فولدر دیگه برای اینکار در نظر بگیرم...؟؟

33505775
06-09-2010, 18:52
آقای ebicross این چنر تا لینک مال زمان نبود شماست
پی دی ام جی 747

بوئنگ 707-320 هواپیمایی ایرن ایر

سلام بوئنگ 747 ایران ایر
برای این حتما باید تشکر کنید چون :
1-من آپلود کردم
2-حجمش را کم کردم
3-این 3 اشکال را حل کردم :
1_نداشتن صدای موتور
2_نداشتن عکس در منوی انتخاب
3_نداشتن LCD در کابین خلبان
اگر چیز هایی که گفتم باور نمی کنید این جا را نگاه کنید من از این جا گرفتم

و حالا اصلاح شده

به خدا این را با دایل آپ آپلود کردم حجمش 15 مگابایته

esfehanei
06-09-2010, 20:26
خیلی ممنوناز شما من اون پی ام دی جی رو گذاشتمبرا دانلود
فوکر چیه؟مثل بویینگه یا جنگیه؟
کاپیتان757چی اون چهجوره؟

dani.flight
06-09-2010, 21:07
فوکر چیه؟مثل بویینگه یا جنگیه؟
کاپیتان757چی اون چهجوره؟

فوکر یا جیگر من:31::

757 فکر نکنم به دردتون بخوره چون FMC داره! اما هواپیمای خوبی هست:46::

esfehanei
06-09-2010, 21:37
خیلی خیلی ممنون
میرم فوکر رو هم دانلود کنم ببینم چیه

33505775
06-09-2010, 21:52
بالاخره acc را نصب کردم و محصولات کاپیتان سیم درست شد اگر کابین 2 بعدی داشت چی می شد ولی عالی بود پی دی ام جی 747 هم نصب شد و اون هم عالی بود تازه تهران اسکنری 2003 هم گیرآوردم و اونم عالی بود 2 مگابایت حجم داشت و در همه جا آرم ایران ایر و مهر آباد بود ترافیک x هم مال شرکت جاست فلایت هم عالی بود

kasra2002
06-09-2010, 23:35
سلام مجدد لطف كنيد يه جور مارو شير فهم كنيد
ببينيد من هرچي رو كه دانلود كردم و يا دي وي دي دوم (شماره يك) ACC تما رو توي sim object/airplane و secenery & addon scenery كپي كردم اما نقص هاي زيادي مخصوصا در كاپيتان سيم داه از قبيل پنل و يا كاك پيت ناقص و همينطور به نظرم تعداد هواپيما ها خيلي كم هستند و يا ترافيك ها رو كه مي ريزم نمي بينم جايي از ايران اير تور و يا ... نام ببره و يا ببينم
آيا من دارم اشتباه مي كنم يا همينجوريه
ممنون از همه ايول داران

ebicross
07-09-2010, 00:09
ببینید ACC کلا 3 تا پرنده اضافه میکنه. یک جنگی و یک آکروباتیک و یک هلیکوپتر.
اما کاپیتان سیم و شرکتهای مشابه چون نیاز به کرک دارند این مشکلا طبیعیه. بعضی وقتها کرک معتبر نیست یا اصلا کرک نشده و این چیزها مشاهده میشه.
My Traffic هم فقط نصب تنها نیست. فایل FSX.CFG رو هم باید ویرایش کنید که راهنماش هم موجوده و حتما دیدینش.
برای اینکه هواپیماهای آشنا رو ببینید باید ترافیک رو توی تنظیمات زیاد کنید. بعد به فردگاهی مثل Tokyo برین. اگر هاپیماهای رنگ و وارنگ دیدین یعنی نصب شده دیگه.