PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت تی وی خریدم بلد نیستم تنظیم کنم

ila
14-03-2008, 23:23
سلام
من چند روز پیش کارت تیوی خریدم با این مشخصات
smart tvle
innoDv
میخواستم ببینم چه جور کارت تی وی هست؟
خوبه؟
قیمتش حدودا چنده؟
بعد اصلا من تنظیماتشو بلد نیستم
هر کاری میکنم هیچ کانالی رو نمیتونم درست ببینم
مثلا کشور رو باید چی انتخاب کنم؟
و کلی چیره دیگه
میشه راهنماییم کنین
خیلی اعصابم خورده

magic1362
15-03-2008, 02:22
سلام
من چند روز پیش کارت تیوی خریدم با این مشخصات
smart tvle
innoDv
میخواستم ببینم چه جور کارت تی وی هست؟
خوبه؟
قیمتش حدودا چنده؟
بعد اصلا من تنظیماتشو بلد نیستم
هر کاری میکنم هیچ کانالی رو نمیتونم درست ببینم
مثلا کشور رو باید چی انتخاب کنم؟
و کلی چیره دیگه
میشه راهنماییم کنین
خیلی اعصابم خورده

سلام
کارت نسبتاً خوبیه.
قیمتش باید بین 21 الی 24 هزارتومن باید باشه.
اکثر کارتهای TV برای اینکه تو ایران کار کنن باید کشورشون رو ترکیه (Turkey) انتخاب کنید.

ila
15-03-2008, 09:13
ممنون
ولی من خیلی دیگه سوال دارم
مثلا چه جوری با استفاده از این برناتمه میتونم فیلمهای هندی کم سونی رو تو کامپیوتر بریزم
دوم این که قسمت استاندارد رو چی بزنم؟
کانالها رو چه جوری تنظیم کنم..؟
به هرحال تو رو خدا منو کمک کنید

ila
15-03-2008, 09:18
ممنون
مثلا چه جوری با استفاده از این برناتمه میتونم فیلمهای هندی کم سونی رو تو کامپیوتر بریزم

magic1362
15-03-2008, 11:41
ممنون

سلام
این TV Card دو ورودی داره. یکی S-Video و یکی هم Composite.برای اینکه بتونید فیلمها رو با این کارت از هندی کم رو کامپیوتر بریزید باید ببینید که هندی کم شما هم خروجی از اون نوع داره یا نه. اگه خروجی موجود بود با استفاده از یکی از نرم افزارهای تدوین فیلم مثل Ulead Media Studio, Adobe Premire یا Windows Mvies Maker که تو ویندوز هست و یا با نرم افازاری که تو CD این کارت هست سخت افزار Capture رو کارت TV خودتون انتخاب کنین که معمولا انتخاب شده است. بعد با انتخاب مسیر ذخیره فایل و آماده شده برای Capture هندی کم رو Play کرده و بعد رو گزینه Capture یا Record Now و یا چیزی شبیه اون کلیک می کنید تا Capture شروع بشه و تمام.
تو قسمت استاندارد هم PAL/B رو انتخاب می کنید. اگه نبود PAL رو انتخاب می کنید.
کانالها رو هم یک بار اسکن می کنید، نرم افزار خودش همه رو ذخیره می کنه. بعد شما می تونید اسم کانالها رو عوض کنید.
حالا من یه سئوال دارم. نرم افزاری که تو CD نصب این کارت هست چیه؟ ورژنش چی؟

یا حق

ila
15-03-2008, 15:39
innovision
version1.3
منظورت همینه
آخه تو ی دی خیلی فولدر هست..کدومش منظورته؟

ila
15-03-2008, 15:43
راستی یه سوال دیگه صدا هم نداره...
یعنی من باید سیم اسپیکرمو که به خروجی کارت گرافیکی هست به کارت تی وی نصب کنم تا صداش در بیاد..باز ازین ور خود ویندوز صدا نداره
یه چیز دیگه اینکه من باید از کجا بفهمم که هندی ککم هم خروجی داره که به کارت تی وی بخوره..اگه نداشته باشه چی؟

magic1362
16-03-2008, 03:26
سلام

1 -آره. منظورم همونه. اگر اشتباره نکنم این نرم افزار خودش امکانات Capture داره.

2-بله درست حدس زدین. برای داشتن صدا باید خروجی کارت صوتی رو به این کارت وصل کنید. ولی یه راه هم برای داشتن صدای همزمان تو این کارت و اسپیکر هست. اونم استفاده از فیش تبدیل 2 به 1 هست.

3- اینو دیگه باید از دفترچه راهنمای هندی کم باید بفهمید. ولی بدون اون هم میشه چون اگه خروجی داشته باشه معمولا پشت دوربین یا زیر یک حفاظ قرار داره. مارک و مدل دوربین شما چیه؟

ila
20-03-2008, 23:53
با سلام...من هندی کم سونی ام رو به کارت تی وی وصل کردم بدین صورت که فیش که شامل سه رنگ قرمز و زرد و سفید هست قسمت زردش رو به کارت تی وی وصل کردم و سر دیگه که مخصوص که هندی کمه به خود دوربین..
وقتی تو تنظیمات میرم تو سر برگ display قسمت source رو composite انتخاب میکنم تصویر خیلی خوب میاد
ولی مشکل اینه که وقتی میخوام دکمه رکورد رو میزنم تا فیلم ریخته شه روی کامپیوتر این ارور رو میده
the specified capture format is not supported on hardwre
چیکار باید کنم؟
تو رو خدا کمک کنید من این کارت تی وی رو فقط برای ریختن فیلم های هندی کم خریدم

magic1362
21-03-2008, 00:05
با سلام...من هندی کم سونی ام رو به کارت تی وی وصل کردم بدین صورت که فیش که شامل سه رنگ قرمز و زرد و سفید هست قسمت زردش رو به کارت تی وی وصل کردم و سر دیگه که مخصوص که هندی کمه به خود دوربین..
وقتی تو تنظیمات میرم تو سر برگ display قسمت source رو composite انتخاب میکنم تصویر خیلی خوب میاد
ولی مشکل اینه که وقتی میخوام دکمه رکورد رو میزنم تا فیلم ریخته شه روی کامپیوتر این ارور رو میده
the specified capture format is not supported on hardwre
چیکار باید کنم؟
تو رو خدا کمک کنید من این کارت تی وی رو فقط برای ریختن فیلم های هندی کم خریدم

با سلام و تبریک سال نو

من خود نرم افزار رو ندارم. ولی تو تنظیمات Capture گزینه هایی وجود داره که مربوط به نوع فایل خروجی میشه که باید اونی رو انتخاب کنید که TV Card شما ساپورت می کنه.تو این مورد کارت شما فرمتهای MPEG 1 & 2 رو ساپورت می کنه. اگه بتونید از تنظیمات نرم افزار عکسی رو بزارین بیشتر می تونم در خدمت شما باشم.

cyrus3000
21-03-2008, 07:08
منم یه aver خریده بودم شصت تو من توی نصب و راه اندازیش مشکل داشتم...که البته باید یه کم حوصله کنی و دفترچه راهنماش با دقت بخونی
ولی شما اولین کاری که باید بکنی اینه که یه بوستر و آنتن خیلی قوی براش تهیه بکنی چون قدرت سیستم تقویت فرکانسی کارت های تی وی کامپیوتر تقریبا یک پنجم تلویزیون های معمولیه!

ila
21-03-2008, 13:52
دوباره سلام و سال نو هم مبارک
بیا این هم عکس اون تنظیمات که گفتی....
خواهش میکنم کمک کنید تو رو خدا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من باید تو کدوم قسمت برم و چه چیز یرو انتخاب کنم تا بتونم وقتی هندی کم رو میزنم به کارت تی وی و کامپوزیت رو انتخاب می کنم با اینکه فیلم رو نشون میده تو کامپیوتر ولی موقعی که دکمه رکورد این برنامه رو میزنم تا فیلم هندی کم رو کامپیوتر ریخته بشه ارور میده باید چیکار کنم
ممنون
در مورد صدا هم بگید چون صدا رو هم پخش نمیکنه

cyrus3000
22-03-2008, 01:20
دوباره سلام و سال نو هم مبارک
بیا این هم عکس اون تنظیمات که گفتی....
خواهش میکنم کمک کنید تو رو خدا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من باید تو کدوم قسمت برم و چه چیز یرو انتخاب کنم تا بتونم وقتی هندی کم رو میزنم به کارت تی وی و کامپوزیت رو انتخاب می کنم با اینکه فیلم رو نشون میده تو کامپیوتر ولی موقعی که دکمه رکورد این برنامه رو میزنم تا فیلم هندی کم رو کامپیوتر ریخته بشه ارور میده باید چیکار کنم
ممنون
در مورد صدا هم بگید چون صدا رو هم پخش نمیکنه

احتمالا شما فرمت movie recording شما MPEG2 هست که ارور می ده باید تبدیلش کنید به MPEG1 چون مال منم ارور می داد موقع ضبط کردن از VHS یا هندی کم یا حتی موقع ضبط برنامه های تلویزیون اینکه چطوری چون کارت من با شما فرق داره شاید خیلی کمک نکنه ولی من هم می رفتم توی قسمت composite توی قسمت setting تغییر فرمت می دادم...در مورد صدا باید output کارت تی وی رو وصل کنی به input مادربرد خودت تا بتونی صداش رو بشنوی...

ila
22-03-2008, 12:00
تبدیل به mpeg1هم کردم ولی نشد باز
همون ارور رو داد
دیگه کلافه شدم

cyrus3000
22-03-2008, 14:33
تبدیل به mpeg1هم کردم ولی نشد باز
همون ارور رو داد
دیگه کلافه شدم

یکی از دوستان که دقیقا مدل کارت تی وی ایشون رو داره لطفا راهنمایی کنه:11:

ila
22-03-2008, 15:47
برا صداش هم همون کاری که گفتید انجام دادم ولی بازم صداش نیومد

ila
25-03-2008, 23:51
بابا تو رو خدا یکی جواب بده

alex_pk
26-03-2008, 02:03
سلام
آقا منم تقريبا اين مشكلات اين آقا رو داشتم(البته بجز هندي كم)....كشور روهم ايران انخاب كردم....تصوير بد نيست ولي نسبت به اوني كه تو تلويزيون نمايش ميده كيفيتش كمتره.

يه صداي بوقي هم موقع نمايش مياد كه گوش رو اذيت ميكنه.

راستي اين كنترلش به چه درد ميخوره؟!!!...به كدوم سمت بايد بگيرمش؟! من هرجايي فكر كنيد گرفتم ولي كار نكرد.

براي كپچر ماهواره بايد چكار كنيم...؟

king star KS-905

پيشاپيش ممنون.

ila
28-03-2008, 19:03
من هر کاری شد کردم ولی صداش خوب نشد
چرا کمک

ila
02-04-2008, 11:50
بابا یکی جواب بده تو رو خدا...مدیر این انجمن کیه؟