PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد انتخاب چاپخانه

Mishel
14-03-2008, 19:01
سلام دوستان. من به اميد خدا دارم بعد از عيد يك دفتر تبليغات و آگهي راه اندازي مي كنم. قصد دارم براي چاپ كارها يك چاپخانه خوب پيدا كنم و همه كارهام رو بسپرم بهش. حقيقت اينه كه من مشكلي در طراحي ندارم ولي اطلاعات زيادي از وضعيت چاپ و چاپخانه ها ندارم و تا حالا مستقيما با چاپخانه كار نكردم. اگر فكر مي كنيد مطلبي هست كه مي تونه كمكم كنه خوشحال مي شم بدونم. اگر هم چاپخانه خوبي مي شناسيد پيغام خصوصي بديد لطفا.

S.J.M
17-06-2008, 21:51
سلام؛
در مورد نحوه و وسعت فعاليتت بيشتر توضيح بده ، شايد بتونم براي روند كارت مفيد باشم

ebadgh
15-07-2008, 21:25
خ هفت تير خ بهار شيراز كوچه لواساني چاپخانه هنر و چاپ گرافيك
تمام كارا رو انجام ميده

bahar1386
02-08-2008, 20:48
دوست عزیز همه گرافیستها صنوبر رو میشناسن چاپ صنوبر از بهترین هاست و لیتوگرافی رو شما باید قبل از چاپ انجام بدی اگر شما بری و فقط فایل رو به یک چاپخونه تحویل بدی هزینه هات الکی زیاد میشه و کار هم یاد نمی گیری برای صرفه جویی در هزینه و البته کسب تجربه باید خودت مراحل کار رو دنبال کنی . بهترین لیتو گرافی ایران لیتو گرافی کحالی در خیابون ایرانشهره و چاپ صنوبر از بهترینهاست و خودش صحافی و البته سلفون کشی حرارتی رو برات انجام میده . من 8 ساله باهاشون کار میکنم.
اگر اطلاعات بیشتر خواستی بگو تا کمکت کنم

mh2002ir
02-08-2008, 23:31
سلام دوستان عزیز
هون طوری که بهار عزیز فرمودن برای این کار باید خودتون مرحله به مرحله کار رو پیگیری کنید
1) طراحی 2 ) فایل نهایی ایندیزاین یا هر چیز دیگه 3 ) لیتوگرافی 4 ) تهیه کاغذ ( خیلی توی کاهش قیمت موثره ) 5 ) آشنایی با سایز های کاغذ و حتما ابعاد طرح و اجرای طراحی از همون اول بر اساس سایز رول کاغذ یا ورق کاغذ بر اساس دور چاپ باشه که توی قیمت نهایی و صرفه جویی کاغذ و رضایت مصرف کننده و صرفه خودتون خیلی موثره .....

BOBO_08
15-09-2008, 00:37
سلام به اساتید
چاپخانه من خودم ظهیر السلام رو پیشنهاد می کنم

Nakh0d4
03-10-2008, 08:24
سلام دوستان عزیز
هون طوری که بهار عزیز فرمودن برای این کار باید خودتون مرحله به مرحله کار رو پیگیری کنید
1) طراحی 2 ) فایل نهایی ایندیزاین یا هر چیز دیگه 3 ) لیتوگرافی 4 ) تهیه کاغذ ( خیلی توی کاهش قیمت موثره ) 5 ) آشنایی با سایز های کاغذ و حتما ابعاد طرح و اجرای طراحی از همون اول بر اساس سایز رول کاغذ یا ورق کاغذ بر اساس دور چاپ باشه که توی قیمت نهایی و صرفه جویی کاغذ و رضایت مصرف کننده و صرفه خودتون خیلی موثره .....

درمورد 3و4 توضیح میدید یعنی چی کاغذو تهیه کنیم؟؟؟

saviss
03-10-2008, 22:56
خ هفت تير خ بهار شيراز كوچه لواساني چاپخانه هنر و چاپ گرافيك
تمام كارا رو انجام ميده

دوست عزیز همه گرافیستها صنوبر رو میشناسن چاپ صنوبر از بهترین هاست و لیتوگرافی رو شما باید قبل از چاپ انجام بدی اگر شما بری و فقط فایل رو به یک چاپخونه تحویل بدی هزینه هات الکی زیاد میشه و کار هم یاد نمی گیری برای صرفه جویی در هزینه و البته کسب تجربه باید خودت مراحل کار رو دنبال کنی . بهترین لیتو گرافی ایران لیتو گرافی کحالی در خیابون ایرانشهره و چاپ صنوبر از بهترینهاست و خودش صحافی و البته سلفون کشی حرارتی رو برات انجام میده . من 8 ساله باهاشون کار میکنم.
اگر اطلاعات بیشتر خواستی بگو تا کمکت کنم
کاراین دوتاچاپخونه رومن100%تاییدمیکنم
کارشون درسته ....خودمم باهاشون همکاری داشتم ومیشناسمشون

درمورد 3و4 توضیح میدید یعنی چی کاغذو تهیه کنیم؟؟؟
مورد3(لیتوگرافی)روپیشنهادم کنم که بزاریدخودشون انجام بدن(چون قلق کارشونو بلدن وضمنااینجوری مسئولیت کیفیت کارروهم خودشون به عهده میگیرن)
اما درمورد کاغذاگراطلاعات دارید میتونید خودتون (بامشورت چاپخونه )بخریدکه ارزونتردربیاد

Maysam-BFU
31-10-2008, 13:20
من هم مثل دوستان.

پيشنهاد مي دهم چاپخانه نامي نقش رو انتخاب كن... چون از نظر كيفيت واقعا حرفي براي گفتن نميزاره... همچنين از دستگاه هاي مجهز 4 رنگ و تك رنگ استفاده مي كنه...

خ جمهوري - نرسيده به چهار راه (ملت و ظيهرالاسلام‌)