PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل با هارد

afshin mardani
14-03-2008, 16:50
سلام دوستان

براي هارد كامپيوترم يه مشكلي پيش اومد:41:
يعني هارد رو نمي خواند و پس از كمي ور رفتن مجبور شدم دوباره ويندوز نصب كنم ولي متوجه شدم نصب نمي شه
بردمش پيشه خدمات كامپيوتري بعد از نصب گفت يه درايو 8 مگ اضافه شده و سورس ويندوز مي ره توش كه براي از بين نرفتن اطلاعاتم نتونست حلش كنه
ما هم حدود 30 گيگ اطلاعات داريم و نمي تونيم از خيرش بگذريم
خلاصه همون طوري ولش كردم و الان كه مي خوام فتوشاپ رو نصب كنم وقتي مي خواد فايل هاي كليديش رو روي كامپيوتر بزاره با ارور كمبود جا مواجح مي شم

كمك كمك كمك كمك ..................:19::19:

لطفا كمك كنيد كه شديدا به فتو شاپ نيازمندم

پيشايش ممنون:10:

mahdi7610
14-03-2008, 17:04
سلام دوستان

يعني هارد رو نمي خواند و پس از كمي ور رفتن مجبور شدم دوباره ويندوز نصب كنم ولي متوجه شدم نصب نمي شه
بردمش پيشه خدمات كامپيوتري بعد از نصب گفت يه درايو 8 مگ اضافه شده و سورس ويندوز مي ره توش كه براي از بين نرفتن اطلاعاتم نتونست حلش كنه
خلاصه همون طوري ولش كردم و الان كه مي خوام فتوشاپ رو نصب كنم وقتي مي خواد فايل هاي كليديش رو روي كامپيوتر بزاره با ارور كمبود جا مواجح مي شم

سلام افشین جان

منظورتون را درست متوجه نشدم .
منظورتون اینه که درایوی که ویندوز توش نصب هستش فضای کمتری داره ؟
یه کم واضحتر و شمرده تر بگید تا بهتر بتونیم کمک کنیم .
خوب اگه یه درایو 8 مگی ایجاد شده با استفاده از برنامه پارتیشن مجیک اونا به درایو ویندوز اضافه کن .
فقط هنگام کار با این برنامه خیلی مواظب باش . علاوه بر این که مشکل را می تونه حل کنه بعضی مواقع مشکل ساز می شه .
اگه کمبود فضا داری خوب برنامه ها را توی یه درایو دیگه نصب کن . یا از درایوهای دیگه به درایو ویندوز اضافه کن .

یه کم واضح تر توضیح بده .

البته این را هم متذکر بشم هنگام پارتیشن بندی ویندوز 8 مگ از ظرفیت درایو را به بافر اختصاص میده .

موفق باشی .

sinaset
14-03-2008, 17:51
سلام دوستان

سلام افشين جان

برادر انشب كه امدي به من مشكلت رو بگوووو تا حلش كنيمممم(انشالله)
:10::11:
---------------------------
راستي پيش كدام خدامات كامپيوتري برديش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

afshin mardani
14-03-2008, 22:18
سلام افشین جان

منظورتون را درست متوجه نشدم .
منظورتون اینه که درایوی که ویندوز توش نصب هستش فضای کمتری داره ؟
یه کم واضحتر و شمرده تر بگید تا بهتر بتونیم کمک کنیم .
خوب اگه یه درایو 8 مگی ایجاد شده با استفاده از برنامه پارتیشن مجیک اونا به درایو ویندوز اضافه کن .
فقط هنگام کار با این برنامه خیلی مواظب باش . علاوه بر این که مشکل را می تونه حل کنه بعضی مواقع مشکل ساز می شه .
اگه کمبود فضا داری خوب برنامه ها را توی یه درایو دیگه نصب کن . یا از درایوهای دیگه به درایو ویندوز اضافه کن .

یه کم واضح تر توضیح بده .

البته این را هم متذکر بشم هنگام پارتیشن بندی ویندوز 8 مگ از ظرفیت درایو را به بافر اختصاص میده .

موفق باشی .
ممنون از شما

بايد بگم كه مشكل من اينه كه يه درايو اصلي مثل همون 8 مگ اوليه به وجود اومده كه توي My Computer به صورت درايو در آمده و بخشي از سورس اصلي ويندوز توي آن رفته و فتو شاپ هم سعي مي كنه فايل هاي اصلي رو به طور اتو ماتيك روي اون درايو بزاره و با كمبود جا مواجه مي شه

البته با پارتيشن مجيكتمام درايو هاي فرعي و اصلي رو پاك كردم و دوباره درست كردم اما بازم بوجود اومد ( البته بصورت پيش فرض )

بازم مننون از شما :10:

afshin mardani
14-03-2008, 22:20
سلام افشين جان

برادر انشب كه امدي به من مشكلت رو بگوووو تا حلش كنيمممم(انشالله)
:10::11:
---------------------------
راستي پيش كدام خدامات كامپيوتري برديش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:10:
:31: