PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با اپرا وonspeed

malekashtar
05-11-2005, 01:19
1-مشکل با webexe : تو یکی از تاپیکها یه برنامه بود که html رو به exe تغییر می داد . حالا من وقتی این کار را انجام می دهم متن ها در سمت دیگر قرار می گیرند و به هم می خورد اکنون با چه تنظیماتی آن را انجام دهم .
2-مشکل با onspeed : این نرم افزار که فکر کنم برای افزایش سرعت اینترنت هست و خیلی ازش تعریف شده است آیا سرعت اینترنت رو افزایش می ده یا نه . من در قسمت آخر برنامه که می خوام نصبش کنم گیر می ده و یه پسورد و یوزر از من می خواد من هم پسورد کارت اینترنتم رو می دم ولی بازم خطا می ده . لطفاً منو راهنمایی کنید که کجای کارم اشتباه کرده ام .
3-مشکل با opera : یه مشکلی که منو درگیر خودش کرده اینه که در بیشتر اوقات فایل ها رو در حالت offline نشون نمی ده و یا در بعضی مواقع بعد از یه بار نشون دادن دیگه نشون نمی ده و پیغام خطای زیر رو می دهد offline mode is enabled . cao not open.

malekashtar
05-11-2005, 11:54
يكي كمك كنه

alialialiali
03-08-2006, 18:18
در موقع نصب باید به اینترنت وصل باشید و یک ایمیل وارد کنید تا یوزر و پسورد برایتان به ایمیلتان بفرستد ضمنا بعد از 14 روز مهلت استفاده تمام می شود و باید برنامه را از نصب خارج و ریستارت و دوباره از اول کنکنکت شده و نصب کنید اما این بار با یک ایمیا دیگر

ALIALIZADEALI2005@YAHOO.COM

Hamed-Dehghani
03-08-2006, 21:32
سلام
در مورد onspeed اين تاپيك را به طور كامل بخوانيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hotlog
04-08-2006, 06:51
وقتي ميخوام onspeed نصب كنم اين ارور ميده :
an error occured during your trial registration please contact onspeed
customer support on 08707 58 58 59

abay
04-08-2006, 20:39
من يه نرم افزار ديگه ميشناسم كه كار نرم افزار هايي مثل onspeed,cproxy,....را انجام ميده وخيلي بهتر ازاونهاست وبا هر مرور گري سازگاره اگه خواستي بگو تا لينكشو بزارم(حدود18مگ)