PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایندگی های مجاز ایرتویا

mohammadkarami
14-03-2008, 13:43
سلام
من کارشناس فنی تویوتا در یکی از نمایندگی های ایرتویا تهران هستم. از شما خواهش می کنم هر کدوم از شما که به این تاپیک مراجعه می کنید آدرس هر یک از نمایندگی های مجاز ایرتویا رو که می شناسید در سراسر ایران اینجا بنویسید. همچنین مطالب آموزنده در مورد تویوتا و نحوه تعمیرات و عیب یابی خودرو های تویوتا می تونه به اطلاعات اینجانب و حتی دوستان خیلی کمک کنه. پیشاپیش از ابراز علاقه شما به این تاپیک ممنونم:40:

mar1380
07-04-2008, 22:08
سلام

من کارشناس فنی تویوتا در یکی از نمایندگی های ایرتویا تهران هستم. از شما خواهش می کنم هر کدوم از شما که به این تاپیک مراجعه می کنید آدرس هر یک از نمایندگی های مجاز ایرتویا رو که می شناسید در سراسر ایران اینجا بنویسید. همچنین مطالب آموزنده در مورد تویوتا و نحوه تعمیرات و عیب یابی خودرو های تویوتا می تونه به اطلاعات اینجانب و حتی دوستان خیلی کمک کنه. پیشاپیش از ابراز علاقه شما به این تاپیک ممنونم:40:

سلام. دوست عزيز. در رشت نمايندگی ايرتويا در خيابان لاهيجان قرار داره كه البته رسماً 27 فروردين افتتاح می شه. نمايندگی رسمی ايرتويا- كامران پوررستگار.
ضمناً يه سوال ازت داشتم. چطور مي تونم ازت پرسم. چون e-mail ات رو پيدا نكردم.

Farshadd
07-04-2008, 22:22
به جون هر کی دوست دارید هیچ کدوم کور نیستیم.
اینجوری صفحه خیلی بد ریخت میشه. حداکثر با سایز 4 میزاشتی.

با تشکر

amiroo88
07-04-2008, 22:33
سلام

سلام

جدیدا یک نمایندگی زدن تو میدون ازادی پشت پارک سوار و ترمینال

خیلی بزرگ و مجهز هست

یه کارواش اتوماتیک هم توش گذاشتن

Toos Khodro
26-05-2008, 10:48
با سلام خدمت اعضای محترم انجمن پی30 ورلد ؛
از نمایندگی تویوتا اورنگ مشهد در خدمت شما هستیم.برای اطلاعات بیشتر شما می توانید به وب سایت ما مراجعه بفرمائید.
irtoyota.ir
orangtoyota.com

Bracket
26-05-2008, 10:59
تو تهران من دو تا الان تو ذهنمه ولی خیلی دیدم .
یکی نمایندگی زیر پل میرداماد .
یکی هم نمایندگی خیابان دولت .

علیرضا امین زاده
03-05-2009, 12:42
سلام به دوستان عزیزی که دارای نمایندگی ایرتویا هستند .
من میخوام 3 دستگاه از تجهیزات کارگاهی بسیا خوب رو به شما معرفی کنم 1) دستگاه شتشوی گیربکس اتوماتیک 2) دستگاه شستشوی فرمان هیدولیک 3) دستگاه شستشوی سیستم سوخت رسانی ( انژکتور ) شایان ذکر است دستگاه های فوق در چندین نمایندگی ایرتویا مورد استفاده میباشد .
ایرتویا مرکز دارای دستگاه انژکتور شور و در حال خرید بقیه دستگاه ها.
ایر تویا رمضانیان بابل دارای دستگاه انژکتور شور و دستگاه pf5 شستشوی گیربکس اتوماتیک و درحال خرید دستگاه شستشوی فرمان هیدرولیک.
ایرتویا پورات قم دارای دستگاه انژکتور شور و در حال خرید بقیه دستگاه ها.
ایرتویا غاضی زاده زاهدان دارای دستگاه انژکتور شور و در حال خرید بقیه دستگاه ها.
در صورت تمایل با شرکت بازرگانی متین ایدآل - تهران خ ستارخان مقابل باقرخان کوچه ستایش پ 10 تلفن 02166939375 تماس حاصل نمائید. باتشکر امین زاده

Dr.Godfather
03-05-2009, 22:38
من میخواستم در مورد شرایط فروش قسطی تویوتا در مشهد(البته اگر همچین شرایطی هست) اطلاعاتی بگیرم از دوستان کسی هیت کمک کنه؟

tatu_lover1366
07-05-2009, 14:33
نمایندگی ایرتویا هودانلو
یکی از دوستا که ماشینشو برده بود میگفت رنگ کوره ای بسیار خوبی به ماشینای تصادفی تویوتا میزنه
مکان: جاده مشهد تهران - از سمت مشهد میوفته بعد از پلیس راه مشهد

babaksiavoshi
03-10-2015, 11:07
سلام
من میخواستم بدونم برای تنظیم موتور ماشین کمری 2007 se هزینش چقدر هست . آخ تو حالت عادیکه موتور کار میکنه گاز نمیخوره خوب و ولی وقتی تخت گاز میرم توی دور بالا بنظرم صدای نرمالی نمیده ممنون میشم راهنمایی کنین . آقای محمد کریمی

با تشکر
بابک:n13:

babaksiavoshi
03-10-2015, 11:10
سلام

-----------------------------------------------------------

سلام
من میخواستم بدونم برای تنظیم موتور ماشین کمری 2007 se هزینش چقدر هست . آخ تو حالت عادیکه موتور کار میکنه گاز نمیخوره خوب و ولی وقتی تخت گاز میرم توی دور بالا بنظرم صدای نرمالی نمیده ممنون میشم راهنمایی کنین . آقای محمد کریمی

با تشکر
بابک:n13: