PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 5 سوال در مورد adsl

sokote mordab
13-03-2008, 22:33
l
سلام
من می خواهم یک اشتراک adsl 128 برای خودم تو خونه بگیرم
1.ایا می صرفه ماهانه 18000 تومان بدهم
2.ایا سرعتش خوبه یعنی اینکه یک سایت پر عکس را سریع باز می کنه ؟ یا مثلا یک موزیک 4 مگابایتی را در چند دقیقه دانلود میکند؟
3.بعد یک جا خوندم ابانمان نمی یاد یک جا خوندم میاد اگر بیاد چقدر است؟
4.سوال مهم . اینکه میگن با محدودیت 8 گیگ یعنی چه؟ مثلا در طول مدت اشتراکت بیشتر از 8 گیگ نمی توانی دانلود کنی؟ یا مقدار ارسالی و دریافتی را که مثلا برای باز کردن سایت ها بکار برده میشود؟
5.سوال آخر اینکه وقتی اشتراکم فعال شد فقط کافی است روی مرورگر کلیک کنم و کار دیگه ای لازم نیست؟
ممنون

morteza76
13-03-2008, 23:12
سلام به دوست عزیزم
جواب سوال های شما
1-البته که می صرفه یعنی اگر شما تو این یک ماه هر چقدر استفاده کنی 18 تومن می دی ولی با شبکه هوشمند یا کارت اینترنت یهو آدم می بینه 50 تا 80 هزار تومن براش پول تلفن می یاد. به هر حال خیلی به صرفه تر از اینترنت با شماره گیری هست.
2-سرعت 128 یه سرعت عادی برای وبگردی هست و هرنوع سایتی رو با سرعت خوبی لود می کنه دانلود هم بستگی به وضعیت پهنای باند سرویس دهنده داره مثلا من سرعت دانلودم بین 15 الی 30 متناوب میزنه به هر حال بد نیست بهتر از دایال آپ هست.
3-آبنمان مخابرات معمولا بین 3 تا 5 هزار تومن هست.
4-یعنی تو یک ماه مصرفت فقط می تونی 8 گیگ دریافت کنی اگر دریافتت بیشتر بشه باید ترافیک اضافه بخری(معمولا هر گیگ اضافه 2 ،3 هزارتومنه)
5-بعد از این که درخواست اشتراک میدی و پول رو پرداخت می کنی بسته به شرکت سرویس دهندت طول می کشه تا اشتراک فعال بشه (معمولا 2،3 هفته تا 2،3 ماه) بعد از اون بعد از خرید مودم مخصوص adsl می تونی به اینترنت متصل بشی!!!

darvish1900
13-03-2008, 23:29
سلام به دوست عزیزم
جواب سوال های شما
1-البته که می صرفه یعنی اگر شما تو این یک ماه هر چقدر استفاده کنی 18 تومن می دی ولی با شبکه هوشمند یا کارت اینترنت یهو آدم می بینه 50 تا 80 هزار تومن براش پول تلفن می یاد. به هر حال خیلی به صرفه تر از اینترنت با شماره گیری هست.
2-سرعت 128 یه سرعت عادی برای وبگردی هست و هرنوع سایتی رو با سرعت خوبی لود می کنه دانلود هم بستگی به وضعیت پهنای باند سرویس دهنده داره مثلا من سرعت دانلودم بین 15 الی 30 متناوب میزنه به هر حال بد نیست بهتر از دایال آپ هست.
3-آبنمان مخابرات معمولا بین 3 تا 5 هزار تومن هست.
4-یعنی تو یک ماه مصرفت فقط می تونی 8 گیگ دریافت کنی اگر دریافتت بیشتر بشه باید ترافیک اضافه بخری(معمولا هر گیگ اضافه 2 ،3 هزارتومنه)
5-بعد از این که درخواست اشتراک میدی و پول رو پرداخت می کنی بسته به شرکت سرویس دهندت طول می کشه تا اشتراک فعال بشه (معمولا 2،3 هفته تا 2،3 ماه) بعد از اون بعد از خرید مودم مخصوص adsl می تونی به اینترنت متصل بشی!!!

تایید می شود