PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشنتر كردن فيلم

mohsen57
04-11-2005, 17:50
سلام
چگونه می توانم در پریمر یک فیلم را که کمی تاریک است روشن تر کنم

arash_irani
20-01-2006, 02:15
سلام دوست من
من داشتم ميگشتم كه اين سوال شما رو ديدم ببخشيد مثل اينكه خيلي جوابتون دير شده البته تو پي سي ورد دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره
شما براي روشن كردن فيلمتون بايد از پنجره Effects به زیر شاخه Adjust برید و افکت Brightness & contrast رو انتخاب و بر روی فایل ویدیوییتون بکشید و بعد در پنجره Effect Controls در قسمت Video Effects فلش کوچیک کنار گزینه Brightness & contrast رو کلیک کنه که میتونی حالا بر اساس نیازتون از گزینه های Brightness و یا contrast استفاده کنید یعنی یا درصد این دو رو کم و زیاد کنی و یا باز فلش کنار این دو رو روش کلیک کنی تا بتونی از لغزنده ها برای این کار استفاده کنید
و برای اینکه بتونید یک جلوه به فیلمتون بدید میتونید یک کیفرم ایجاد کنید و یک تنظیم رو در قسمت کنترل ها انجام بدی و بعد میتونی کیفرم های دیگه ایجاد کنید و همینطور تنظیمات دیگه که میتونه در هنگام پخش فیلم روشنایی تصویر کم و زیاد بشه
خلاصه خیلی کارا میتونی انجام بدی به تصویر پایین هم دقت کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
یا حق

bb
27-01-2006, 08:51
Az Plugin Kpt Effect Ham Misheh Estefadeh Kard[b]

parham
16-02-2006, 19:01
در ulead video studio 9 چه طور این کار را انجام دهیم

Elfin-D
16-02-2006, 20:34
سلام
ببينيد اين چيزي ارش گفت در همه برنامه هاي گرافيكي مشتركه.يعني شما بايد دنبال گزينهاي brightnessو contrastبگرديد!

samira_19
20-11-2007, 14:10
NEMIDONAM BA ADOB PREMIERE 2 BE CHE SORAT BAYAD KAR KARD YANI HAR FAILE RO EMPORT MIKONAM EROR MEDE .EMROZ SHANCI BA IN SAIT ASHNA SHODAM VA .NEMIDONAM CHE KAR BAYAD ANJAM BEDAM POZESH .

سلام دوست من
من داشتم ميگشتم كه اين سوال شما رو ديدم ببخشيد مثل اينكه خيلي جوابتون دير شده البته تو پي سي ورد دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره
شما براي روشن كردن فيلمتون بايد از پنجره Effects به زیر شاخه Adjust برید و افکت Brightness & contrast رو انتخاب و بر روی فایل ویدیوییتون بکشید و بعد در پنجره Effect Controls در قسمت Video Effects فلش کوچیک کنار گزینه Brightness & contrast رو کلیک کنه که میتونی حالا بر اساس نیازتون از گزینه های Brightness و یا contrast استفاده کنید یعنی یا درصد این دو رو کم و زیاد کنی و یا باز فلش کنار این دو رو روش کلیک کنی تا بتونی از لغزنده ها برای این کار استفاده کنید
و برای اینکه بتونید یک جلوه به فیلمتون بدید میتونید یک کیفرم ایجاد کنید و یک تنظیم رو در قسمت کنترل ها انجام بدی و بعد میتونی کیفرم های دیگه ایجاد کنید و همینطور تنظیمات دیگه که میتونه در هنگام پخش فیلم روشنایی تصویر کم و زیاد بشه
خلاصه خیلی کارا میتونی انجام بدی به تصویر پایین هم دقت کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
یا حق