PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ تا سقف 2 ملیون تومن؟

amanofnoname
13-03-2008, 02:29
با سلام خدمت اساتید محترم
یه لپ تلپ میخوام بعد عید بخرم تا 2 ملیون تومن.
برام خیلی مهمه که زود داغ نکنه چون زیاد باهاش کار دارم. البته کار سنگین باهاش انجام نمیدم. نه میخوام باهاش بازی کنم، نه کار گرافیکی دارم. ولی فیلم میببینم. با این حال میخوام لپ تاپ خیلی خوبی باشه!
لطفا برای این دو گزینه به طور جداگانه بهترین هارو پیشنهاد کنین
1. با ال سی دی 17 اینچ
2. با ال سی دی لمسی (touchscreen)
اگه کلا خودتون چیز خاصی پیشنهاد می کنین بگید
ممنون:11:

nasa20
13-03-2008, 13:43
از بین لپ تاپ هایی که تو بازار هست ، لپ تاپ های شرکت سونی از همه لپ تاپ ها گرانتر هست
یه دلیلش یدک کشیدن مارک سونی هست ولی موردی که همه روش اتفاق نظر دارند کیفیت بهتر lcd های سونی هست واقعا تو این مورد شکی نیست و کیفیت lcd های سونی واقعا خوبه ولی خوب نسبت به بقیه مارک ها گرانتر هستند
من خوم چون بودجه ام کم بود dell 6400 گرفتم که الان هم نسبتا راضی هستم
من رفتم گفتم یه لپ تاپه بدون ویندوز ، بدون گارانتی میخواهم
چون از لینوکس استفاده میکنم و ویندوز هم که اورجینال ( با قابلیت آپدیت ار سایت ماکروسافت ) تو نت ریخته
در کل اگه پول داری سونی بگیر

REGISTERED USER
13-03-2008, 23:36
برام خیلی مهمه که زود داغ نکنه چون زیاد باهاش کار دارم. البته کار سنگین باهاش انجام نمیدم. نه میخوام باهاش بازی کنم، نه کار گرافیکی دارم. ولی فیلم میببینم. با این حال میخوام لپ تاپ خیلی خوبی باشه!
لطفا برای این دو گزینه به طور جداگانه بهترین هارو پیشنهاد کنین
1. با ال سی دی 17 اینچ
2. با ال سی دی لمسی (touchscreen)
اگه کلا خودتون چیز خاصی پیشنهاد می کنین بگید
ممنون

1- اگر LCD 17 اینچی میخوای برای فیلم و سرگرمی فقط سری AR بهت پیشنهاد میدم ... کیفیت و قدرت با هم ...

انتخاب AR 670N2 سونی بهترینه

SONY AR 670N2

2.0-2MB-FSB800
2G
200
DVD RW-BR
17....WXGA
1023 Geforce
Vista-B
3.2 kg
USA
1 Year / BT/Web cam/Bag)
20,300,000

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- صفحه لمسی میخوای چیکار ؟ کیفیت پایینه و بدرد فیلم نمیخوره .... table pc ها برای کارهای اینچنینی نیستند

amanofnoname
15-03-2008, 02:16
از بین لپ تاپ هایی که تو بازار هست ، لپ تاپ های شرکت سونی از همه لپ تاپ ها گرانتر هست
یه دلیلش یدک کشیدن مارک سونی هست ولی موردی که همه روش اتفاق نظر دارند کیفیت بهتر lcd های سونی هست واقعا تو این مورد شکی نیست و کیفیت lcd های سونی واقعا خوبه ولی خوب نسبت به بقیه مارک ها گرانتر هستند
من خوم چون بودجه ام کم بود dell 6400 گرفتم که الان هم نسبتا راضی هستم
من رفتم گفتم یه لپ تاپه بدون ویندوز ، بدون گارانتی میخواهم
چون از لینوکس استفاده میکنم و ویندوز هم که اورجینال ( با قابلیت آپدیت ار سایت ماکروسافت ) تو نت ریخته
در کل اگه پول داری سونی بگیر

1- اگر LCD 17 اینچی میخوای برای فیلم و سرگرمی فقط سری AR بهت پیشنهاد میدم ... کیفیت و قدرت با هم ...

انتخاب AR 670N2 سونی بهترینه

با تشکر از هر دو دوست محترم.:11:

1.این مدلی که پیشنهاد کردین بطور متوسط با یکبار شارژ چقدر کار میکنه؟ خیلی زود داغ نمیکنه؟

2.اگه اشتباه نکنم خوشبختانه blue ray هم داره! اگه اینطوره آیا شارژ باتری رو خیلی کم نمیکنه؟

اصلا blue-ray و dvd-writer به طور چداگانه هستن یا نه، فقط blueray هست ولی dvd رو هم اجرا و رایت

میکنه؟ اگه سوال مسخرست ببخشید!

به نظر شما اگر 17 رو بکنم 15 مدل بهتری گیرم میاد یا نه؟ منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟

همونطو که گفتم برای فیلم دیدن و رایت کردن و مطالعه هم که رو شاخشه! واسه همین شاید زیاد روشن

بمونه، نمیخوام زود داغ شه.

ممنون

pv2005
15-03-2008, 10:37
معمولا لپتاپی ۱۷ اینچ هست شارژ باتری زیادی نداره (حداکثر دو ساعت) ولی زود داغ نمی کنه. بیشتر به درد روی میز می خوره تا حمل ونقل.
اگه لپتاپی بلوری داشته باشه حتما dvd هم می خونه و رایت می کنه.

amanofnoname
15-03-2008, 23:47
معمولا لپتاپی ۱۷ اینچ هست شارژ باتری زیادی نداره (حداکثر دو ساعت) ولی زود داغ نمی کنه. بیشتر به درد روی میز می خوره تا حمل ونقل.
اگه لپتاپی بلوری داشته باشه حتما dvd هم می خونه و رایت می کنه.
ممنون از جوابتون

بقیه سوالهامو کسی جولب نمیده؟

amanofnoname
15-03-2008, 23:48
.............

REGISTERED USER
16-03-2008, 23:28
1.این مدلی که پیشنهاد کردین بطور متوسط با یکبار شارژ چقدر کار میکنه؟ خیلی زود داغ نمیکنه؟

2.اگه اشتباه نکنم خوشبختانه blue ray هم داره! اگه اینطوره آیا شارژ باتری رو خیلی کم نمیکنه؟

اصلا blue-ray و dvd-writer به طور چداگانه هستن یا نه، فقط blueray هست ولی dvd رو هم اجرا و رایت

میکنه؟ اگه سوال مسخرست ببخشید!

به نظر شما اگر 17 رو بکنم 15 مدل بهتری گیرم میاد یا نه؟ منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟

همونطو که گفتم برای فیلم دیدن و رایت کردن و مطالعه هم که رو شاخشه! واسه همین شاید زیاد روشن

بمونه، نمیخوام زود داغ شه.

ممنون

1- با استفاده ریگولار تا 2.5 ساعت

2- خیر ... درایورش تفاوت محسوسی در مصرف باتری نداره ... یک درایو هست یعنی اپتیکش فرق داره

3- منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟ خیر ... میتونی سری FZ290 n04 به بالا خریداری کنی .... همون قدرت ولی سایز مانیتور پایین تره ...

amanofnoname
17-03-2008, 00:32
1- با استفاده ریگولار تا 2.5 ساعت

2- خیر ... درایورش تفاوت محسوسی در مصرف باتری نداره ... یک درایو هست یعنی اپتیکش فرق داره

3- منظورم اینه که با 2 میلیون سونی AR آخرشه دیگه؟ خیر ... میتونی سری FZ290 n04 به بالا خریداری کنی .... همون قدرت ولی سایز مانیتور پایین تره ...

بازم از توجهتون ممنونم،

ولی این "خیر" ی که گفتین یعنی این سری "بلوری" نداره یا اینکه بلوری و دیویدی با همه؟ فکر کنم دومی منظورتون بود!

بعدشم من قبلا تو یه سایت معتبر خوندم که پخش کردن فیلمهای بلوری خیلی انرژی میخواد، واسه همین هنور روی نوت بوک خوب جواب نمیده!!

REGISTERED USER
17-03-2008, 10:08
ولی این "خیر" ی که گفتین یعنی این سری "بلوری" نداره یا اینکه بلوری و دیویدی با همه؟ فکر کنم دومی منظورتون بود!

ببین ... مثل combo ها روی pc ... یک درایو هست ولی اپتیکش میتونه هم سی دی هم دی وی دی بخونه و رایت کنه .... پس کلا یک دراو هست ولی اپتیکش فرق داره

بعدشم من قبلا تو یه سایت معتبر خوندم که پخش کردن فیلمهای بلوری خیلی انرژی میخواد، واسه همین هنور روی نوت بوک خوب جواب نمیده!!

من نگفتم پخش ... بله پخشش باتری زیادی مصرف میکنه اما اپتیک و موتور درایوش یه مصرف دارند

jtiran2
17-03-2008, 12:06
ببین ... مثل combo ها روی pc ... یک درایو هست ولی اپتیکش میتونه هم سی دی هم دی وی دی بخونه و رایت کنه .... پس کلا یک دراو هست ولی اپتیکش فرق داره

من نگفتم پخش ... بله پخشش باتری زیادی مصرف میکنه اما اپتیک و موتور درایوش یه مصرف دارند

هشتصد تا پست فرستادی هنوز بلد نیستی درست و حسابی حرف بزنی . انتظار داری تشویق هم بشی ؟!!

persia007
17-03-2008, 12:20
بحث درباره چيه؟؟ بلو رِي؟؟
خوب درست ميگه اين بلوري ها روي لپ تاپ هم مثل كمبو مي مونه....... سي.دي و دي.وي.دي رو هم رايت مي كنه هم مي خونه، ولي بلوري رو فقط مي خونه (رايت نمي كنه)
بلو ري رايتر مثل اينكه هنوز براي لپ تاپ نيونده........

amanofnoname
17-03-2008, 14:43
هشتصد تا پست فرستادی هنوز بلد نیستی درست و حسابی حرف بزنی . انتظار داری تشویق هم بشی ؟!!

دوست عزیز از حساسیتتون ممنونم، ولی من احساس نکردم REGISTERED USER بد صحبت کرده باشه!

همین جا از اینکه با حوصله به سوالاتم جواب داد از ایشون و بقیه دوستان تشکر میکنم.

بحث درباره چيه؟؟ بلو رِي؟؟
خوب درست ميگه اين بلوري ها روي لپ تاپ هم مثل كمبو مي مونه....... سي.دي و دي.وي.دي رو هم رايت مي كنه هم مي خونه، ولي بلوري رو فقط مي خونه (رايت نمي كنه)
بلو ري رايتر مثل اينكه هنوز براي لپ تاپ نيونده........

به نکته ی خوبی اشاره کردی. میخواستم سوال کنم فقط بلوری رو پخش میکنه یا رایت هم میکنه که مثل اینکه اولی درسته.

پس این نتیجه گیری درسته دیگه:

اگه با بلوری، دیویدی پخش یا رایت کنی مقدار انرژی مورد استفاده تقریبا برابر با پخش و رایت کردن دیویدی با

دیویدی رایتر هست!

ممنون

REGISTERED USER
17-03-2008, 23:41
دوست عزیز از حساسیتتون ممنونم، ولی من احساس نکردم REGISTERED USER بد صحبت کرده باشه!

همین جا از اینکه با حوصله به سوالاتم جواب داد از ایشون و بقیه دوستان تشکر میکنم.

مهم نیست ... من کارم رو انجام میدم ... به جوانب اهمیت نمیدم

الان blu-ray رایتر هم اومده ( سر FZ290N6 سونی هست چون اینا bluray ram هستند نه bluray rom

hossputer7
18-03-2008, 09:15
شیتونه میگه به این ی ا ر و یه چیزی بگمو یه اخطار بگیرم اما خداییش تو میدونی اصلا بلوری چیه

:4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4 ::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4:: 4::4::4::4::4:

REGISTERED USER
19-03-2008, 00:26
دوستان با عرض شرمندگی ادامه ندید

تاپیک تخصصی هست

مرسی