PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gprs(اینترنت موبایل) همراه اول!

Mojtaba-MCI
13-03-2008, 00:10
سلام به همه.طبق اون خبری که پریشب توو اخبار 20 و 30 دیدم مثل این که قراره Gprs همراه اول تا هفته ی آینده وصل بشه!!!
خودم که اصلا باورم نشد ، اینا قرار بود از تابستون اینکارو انجام بدن که تا اینجا و الان کشیده...
گفتم اینجا هم بگم تا شما هم بدونین!

iman_s
13-03-2008, 00:38
البته قراره فقط تو تهران راه اندازی بشه.بقیه شهرها رو بعدا راه اندازی میکنند.

Mojtaba-MCI
13-03-2008, 09:26
آره شنیده بودم...
کسی نمی دونه تعرفه ی قیمت واسش چنده؟

mehdi_vsgh
13-03-2008, 10:12
قطعا برای اینکه کلاس همراه اول بالاتره

پس قیمتاش هم بالاتر باید باشه....

وگرنه اگه قرار باشه مثل ایرانسل کیلوبایت باشه 1 ریال!!! که اصلا کلاس نداره
حداقل باید 1.5 تومن باشه تا کلاسش بره بالا و بشه باهاش پوز داد

S a f a 6 4
13-03-2008, 10:48
gprs بدونه mms مثل سالاده بدونه سس میمونه

حالا اینترتشم صد در صد از کیفیت پایی برخورداره

یه چیزی میگم کف کنید ,اینترنت همراهه اول تو یک سری شهرستانا کار میکنه

من خودم باور نکردم تا وقتی به چشم دیدم

تو جاده ساوه نزدیکه قزوین بودیم (داشتم میرفتم دانشگاه رفیقم کار داشتم ,فکره بد نکنید) که رفیقم بهم گفت که

gprs همراه اول تو اینجا فعاله ,من اول فکر کردم چاخان میکنه ولی وقتی با سیم کارت گوشی خودم دیدم مغزم هنگ

کرد ,نمیدونم آزمایشی راه انداختن یه سیستمه دیگه ای هستش

یکی دیگه هم میگفت تو یک سری مناطق تبریز هم gprs همراهه اول فعاله !!!!

jtiran2
13-03-2008, 10:51
متاسفانه پیمانکار این پروژه ( صاایران ) گسترش خدمات اینترنت به استان ها رو منوط به استقبال اون در تهران دونسته . تجربه ی چند ساله ی ما در ضمینه همراه اول نشون داده که اونها هرگز نتونستن منافع مصرف کننده رو در نظر بگیرن . کما اینکه در این آشفته بازار ایرانسل نیز به همین درد دچار شد و کیفیت خدماتش افت محسوسی کرد.

jtiran2
13-03-2008, 10:52

تو جاده ساوه نزدیکه قزوین بودیم (داشتم میرفتم دانشگاه رفیقم کار داشتم ,فکره بد نکنید) که رفیقم بهم گفت که

gprs همراه اول تو اینجا فعاله ,من اول فکر کردم چاخان میکنه ولی وقتی با سیم کارت گوشی خودم دیدم مغزم هنگ

بله دوست عزیز به طور آزمایشی چند ماهی هست که دور و بر مخابرات و همچنین بعضی دانشگاه ها فعاله

mehdi_vsgh
13-03-2008, 11:47
کما اینکه در این آشفته بازار ایرانسل نیز به همین درد دچار شد و کیفیت خدماتش افت محسوسی کرد.

صاایران در ایرانسل بیشتر به عنوان حامی مالی این اپراتور هستش (اسپانسر)

مسئول اصلی نصب آنتنهای ایرانسل برعهده متختصصین نوکیا (در بیشتر نقاط کشور )و سونی اریکسون (بخش کوچکی از کشور) هست

Mojtaba-MCI
13-03-2008, 11:58
متاسفانه پیمانکار این پروژه ( صاایران ) گسترش خدمات اینترنت به استان ها رو منوط به استقبال اون در تهران دونسته . تجربه ی چند ساله ی ما در ضمینه همراه اول نشون داده که اونها هرگز نتونستن منافع مصرف کننده رو در نظر بگیرن . کما اینکه در این آشفته بازار ایرانسل نیز به همین درد دچار شد و کیفیت خدماتش افت محسوسی کرد.
من خیلی وقته که دارم پی این موضوعو می گیرم ، خیلی مطلب هم درموردش خوندم...از زمانی که صاایران برنده شد و قرار شد که خدمات ارائه بده تا الان.
خدا می دونه که به چندین و چندجور مشکل کار به تعویق افتاد و فقط مردم رو با قول دادنش الاف کرد!
خدا پدر این ایرانسل رو بیامرزه بازم دمش گرم با تموم این بدرد نخوریش یه MMS , GPRS ارائه داد که البته MMS ش رو به بهانه های مختلف قطع کردن سرعت GPRS ش هم در حد خیلی زیادی پایین اومده و عملا خیلی وقتا غیرقابل استفاده س...(کارشون فقط شده تبلیغ)!

aRThaS_08
13-03-2008, 18:16
سرعت GPRS ش در حد خیلی زیادی پایین اومده و عملا خیلی وقتا غیرقابل استفاده س...(کارشون فقط شده تبلیغ)!

توهین نکن کی گفته سرعت ج.پ.ر.س اون پایینه من الان این پست رو با اون دادم و سرعتش از dialup بیشتره

jtiran2
13-03-2008, 18:58
من خیلی وقته که دارم پی این موضوعو می گیرم ، خیلی مطلب هم درموردش خوندم...از زمانی که صاایران برنده شد و قرار شد که خدمات ارائه بده تا الان.
خدا می دونه که به چندین و چندجور مشکل کار به تعویق افتاد و فقط مردم رو با قول دادنش الاف کرد!
خدا پدر این ایرانسل رو بیامرزه بازم دمش گرم با تموم این بدرد نخوریش یه MMS , GPRS ارائه داد که البته MMS ش رو به بهانه های مختلف قطع کردن سرعت GPRS ش هم در حد خیلی زیادی پایین اومده و عملا خیلی وقتا غیرقابل استفاده س...(کارشون فقط شده تبلیغ)!

این تازه اولشه !!! باید دید وقتی این غول مخابراتی ایران خصوصی شد ایرانسل نوپا چجوری می خواد در برابرش مقاومت کنه . طرف برگشته می گه همراه اول نسل سوم ارائه می کنه !!!! یکی بگه نسل 2.75 رو سراسریش کن نسل سه پیشکش بچه بازی نیست که والله

yoosef_st
13-03-2008, 19:49
من که چشم از این اینترنت همراه اول آب نمیخوره. احتمالا بایتی 5000 تومن و حداکثر سرعتش هم 2 باشه.

mehdi_vsgh
13-03-2008, 22:54
این تازه اولشه !!! باید دید وقتی این غول مخابراتی ایران خصوصی شد ایرانسل نوپا چجوری می خواد در برابرش مقاومت کنه . طرف برگشته می گه همراه اول نسل سوم ارائه می کنه !!!! یکی بگه نسل 2.75 رو سراسریش کن نسل سه پیشکش بچه بازی نیست که والله
خصوصی هم بشه در مقابل ایرانسل کم میاره...

ببین عزیز اصلا انگار حواست نیست که ایرانسل چه حامیان مالی قوی داره

به نظرت همراه اول صد سال هم میتونه به مشترکانش 1000 دقیقه مکالمه رایگان ماهانه بده (به مدت 4 ماه!!!!!)

(کاری که ایرانسل بهار پارسال انجام داد؟؟)

Mojtaba-MCI
14-03-2008, 00:46
توهین نکن کی گفته سرعت ج.پ.ر.س اون پایینه من الان این پست رو با اون دادم و سرعتش از dialup بیشتره
توهین کدومه عزیز من...شما خوب پست منو نخوندی می بینی که نوشتم بیشتر اوقات نه همیشه!مگه خود شما همیشه از امکان جی پی آر اس گوشیت استفاده می کنی که ببینی چطوره؟من هم که گاهی اوقات ازش استفاده می کنم خیلی خوبه(گاهی اوقات)!

به نظرت همراه اول صد سال هم میتونه به مشترکانش 1000 دقیقه مکالمه رایگان ماهانه بده (به مدت 4 ماه!!!!!)

دقیقا!!!من هیچ وقت ندیدم همراه اول بیاد واسه کسی چیزی مجانی ارائه بده...

vahid_civil
14-03-2008, 01:02
چی شد؟ دادن؟

aRThaS_08
14-03-2008, 15:53
توهین کدومه عزیز من...شما خوب پست منو نخوندی می بینی که نوشتم بیشتر اوقات نه همیشه!مگه خود شما همیشه از امکان جی پی آر اس گوشیت استفاده می کنی که ببینی چطوره؟من هم که گاهی اوقات ازش استفاده می کنم خیلی خوبه(گاهی اوقات)!

ببخشید من منظورت رو بد متوجه شدم ، بله من بیشتر از اینترنت کامپیوتر از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم

ali_khersi
14-03-2008, 16:15

چرا نتونه میتونه .... ولی وقتی میتونه از مردم بیچاره چند برابر پول بگیره ، چرا این کارو بکنه ....
مخابرات ایران تا پارسال واسه رپورت sms هم پول میگرفت !!

mehdi_vsgh
14-03-2008, 21:00
چرا نتونه میتونه .... ولی وقتی میتونه از مردم بیچاره چند برابر پول بگیره ، چرا این کارو بکنه ....
تونستنش که میتونه ولی انجام نمیده....

چون شبکش ظرفیت کامل رو نداره برای اینکار....
اگه بخواد انجام بده اولن ضرر میبینه دوما شکبش رو باید تخته کنه

ar.behnam
14-03-2008, 21:13
هه هه هه خندم گرفت
بی کارین درباره این همراه اول حرف میزنید

Lovelyman
15-03-2008, 08:11
gprs رو میشه همه بگیرن یا مثل پست صوتی باید بری درخواست بدی؟

mehdi_vsgh
15-03-2008, 09:21
gprs رو میشه همه بگیرن یا مثل پست صوتی باید بری درخواست بدی؟
باید بری درخواست بدی

iman_s
15-03-2008, 23:52
واسه این حرفت مدرک هم داری؟؟؟؟؟ یا به شایعات گوش میدی.آخه میدونی دلیوری چیه که میگی پول میگرفتند.

Mojtaba-MCI
16-03-2008, 08:03
فک نکنم اینطور بوده باشه...

aRThaS_08
16-03-2008, 17:47
همینطور بوده مدرک هم ندارم ولی خودم رفتم پول دادم که برام sms وصل کردند البته من الان ایرانسل دارم

soldier
16-03-2008, 22:39
تا الآن طولش دادن ، حالا که فعال شده فقط برای تهران.

Mojtaba-MCI
16-03-2008, 23:05
تا الآن طولش دادن ، حالا که فعال شده فقط برای تهران.
چه میشه کرد؟اینجا ایران است...

vahid_203
17-03-2008, 00:22

سلام دوست عزيز
تو تبريز gprs فعال نيست ... اوني كه به اشتباه به شما گفتن نوشتن اسم منطقه و دكل كه از اون آنتن ميگيري كه تو كل شهر فعاله

smohssenr
17-03-2008, 19:14
هنوز که راه نیفتاده امیدواریم تا چند روز .ماه.سال.قرن دیگه راه بیفته
کارهای مقامات ایرانی قابل پیش بینی نیست

Mojtaba-MCI
19-03-2008, 23:44
قراره اوایل فروردین واسه تهران وصل شه...من که بعید می دونم!اینا که یه حرف نمی زنن ، 100 بار قولشو دادن!

my_consort_is_my_life
20-03-2008, 08:57
قراره اوایل فروردین واسه تهران وصل شه...من که بعید می دونم!اینا که یه حرف نمی زنن ، 100 بار قولشو دادن!

تایید میشه
هیچی معلوم نیست

Mojtaba-MCI
21-03-2008, 08:20
من نمی دونم چرا یه بار نمی گن و همه رو خلاص نمی کنن؟!

BLACK-BLACK
26-03-2008, 10:45
این حرفا رو باور نکنید پار سال اردیبهشت گفتند تا خرداد تموم میشه بعد گفتن تا بهمن! حالا هم میگن یکماه دیگه.من نمیدونم این مخابرات که نمیتونه کاری رو سر موقع انجام بده برای چی اینقدر حرف میزنه؟

yoosef_st
26-03-2008, 10:55
حالا اصلا سر موقعش بخوره تو سرشون. اصلا نمیتونه انجام بده!!!!

Mojtaba-MCI
26-03-2008, 12:11
این حرفا رو باور نکنید پار سال اردیبهشت گفتند تا خرداد تموم میشه بعد گفتن تا بهمن! حالا هم میگن یکماه دیگه.من نمیدونم این مخابرات که نمیتونه کاری رو سر موقع انجام بده برای چی اینقدر حرف میزنه؟
کاملا تایید میشه!من خیلی وقته که پی این موضوع رو گرفتم(از زمانی که صاایران مناقصه رو برد).

aRThaS_08
26-03-2008, 15:58
از این همراه اول هیچ بخاری بلند نمیشه (فکر بد نکنید) یه ماه دیگه هم میگن 3 ماه دیگه
من یه پیشنهاد برای همتون دارم اونم اینه که برید ایرانسل بخربد :d

Mojtaba-MCI
26-03-2008, 20:36
از این همراه اول هیچ بخاری بلند نمیشه (فکر بد نکنید) یه ماه دیگه هم میگن 3 ماه دیگه
من یه پیشنهاد برای همتون دارم اونم اینه که برید ایرانسل بخربد :d
اتفاقا من یکی خریدم(خیلی وقت پیش ، اون وقت که P990i داشتم)!اما کی حال داره واسه هر بار اینترنت رفتن هی سیمکارت عوض کنه؟؟؟
اونم چی...نوکیا که با هر با خاموش روشن کردن باتریش کلی خالی میشه(البته در مورد ان 95 کلا فاتحش خوندس و تموم میشه)!

Šepehr
26-03-2008, 21:13
اتفاقا من یکی خریدم(خیلی وقت پیش ، اون وقت که P990i داشتم)!اما کی حال داره واسه هر بار اینترنت رفتن هی سیمکارت عوض کنه؟؟؟
اونم چی...نوکیا که با هر با خاموش روشن کردن باتریش کلی خالی میشه(البته در مورد ان 95 کلا فاتحش خوندس و تموم میشه)!

خب سیم کارت همراه آخر رو کلا بذار کنار
یا حتی بفروشش
من که همین کارو کردم
با اینکه شماره ام رند بود فروختمش (به پولش نیاز داشتم)
تا حالا هم از گرفتن ایرانسل پشیمون نشدم

چون بعیده به این زودی ها gprs همراه آخر راه بیفته

Maziar_69
26-03-2008, 21:42
نه دوست من.
یه دونه 1110 کارکرده با حدود 20 تومن میتونی بخری و هر 2 تاشو روشن نگه داری.
اگه اینترنت میخوای ایرانسل و بنداز تو ان 95.

mehdi_vsgh
26-03-2008, 21:58
یادمه ایرانسل بدبخت پارسال قول داده بود بهمن ماه راه بنداز این سرویسشو ولی وقتی تا اول اسفند طول کشید یه سری داد و هواشون بلند شد که ایرانسل کلاهبرداره...

این درپیت اول حالا حالاها میخواد با این دروغاش فقط سیمکارتهای با قیمت کذایی بفروشه.....
میگه اول فروردین راه میوفته بعد هم کلی سیمکارت میفروشه وقتی سیمکارتهارو فروخت دیکه صداش در نمیاد میره تا سری بعد

BLACK-BLACK
27-03-2008, 07:21
من یه پیشنهاد برای همتون دارم اونم اینه که برید ایرانسل بخربد

دلت خوشه ها این ایرانسل اینقدر خطوطش شلوغه کسی نمیتونه بره تو اینترنت

Šepehr
27-03-2008, 11:09
دلت خوشه ها این ایرانسل اینقدر خطوطش شلوغه کسی نمیتونه بره تو اینترنت

پس چجوری ما باهاش میایم تو فروم؟
سرعتش مثل dialup هستش

arman4459
27-03-2008, 14:01
دوستان الان 9 فروردین و هیچ خبری از اینترنت همراه اول نیست.من فکر می کنم این جریان فعلا فقط و فقط در حد شوخی باشه.همراه اول تو مکالمه اس ام اس مونده وای به حال اینکه بخاد اینترنت راه بندازه.اونم با یک شبکه فوق العاده فرسوده و درب و داغون

BLACK-BLACK
27-03-2008, 14:13
سرعتش مثل dialup هستش

ما که هر دفعه اومدیم بریم اینترنت ارور داد

Mojtaba-MCI
27-03-2008, 16:31
خب سیم کارت همراه آخر رو کلا بذار کنار
یا حتی بفروشش
من که همین کارو کردم
با اینکه شماره ام رند بود فروختمش (به پولش نیاز داشتم)
تا حالا هم از گرفتن ایرانسل پشیمون نشدم

چون بعیده به این زودی ها gprs همراه آخر راه بیفته
آخه این ایرانسل هم حالی به حالیه خداییش ، یه بار یه طور کار میکنه که هزار بار می گی خدا پدرتو بیامرزه یه بار که اصلا کار نمی کنه!!!و می گی لعنت به ذاتت...

نه دوست من.
یه دونه 1110 کارکرده با حدود 20 تومن میتونی بخری و هر 2 تاشو روشن نگه داری.
اگه اینترنت میخوای ایرانسل و بنداز تو ان 95.
اتفاقا فکر خیلی خوبیه...چندوقتیه که توو فکرشم!لااقل دیگه مشکل باتری افتضاح این ان 95 رو ندارم(حداقل کمتر دارم)...

یادمه ایرانسل بدبخت پارسال قول داده بود بهمن ماه راه بنداز این سرویسشو ولی وقتی تا اول اسفند طول کشید یه سری داد و هواشون بلند شد که ایرانسل کلاهبرداره...

این درپیت اول حالا حالاها میخواد با این دروغاش فقط سیمکارتهای با قیمت کذایی بفروشه.....
میگه اول فروردین راه میوفته بعد هم کلی سیمکارت میفروشه وقتی سیمکارتهارو فروخت دیکه صداش در نمیاد میره تا سری بعد

الان که این طوری قضیه رو می بینم ، دارم یه جورایی حرفاتو باور می کنم...خداییش!به نظر منم باید همینطور باشه!
یا آدم قول نمی ده یا سر قولش می مونه دیگه!از تابستون تا الان!!!حدودا 7 ماه:19:...

سرعتش مثل dialup هستش
بسیار شانسی بوده!همیشه اینطور نیست...

apoosh
27-03-2008, 20:13
الان تو تهران این اینترنت همراه اول فعال هستش یا نه؟!

samboliya
27-03-2008, 20:54
من دیدم خیلی از انتهای همراه اول رو دستکاری کرد به سرش مثل ماله ایرانسل یه بشقابای گردی اضافه کردن اگه شما دقت کنید می فهمید اما دلیل این همه تاخیر معلوم نیست چیه

Mojtaba-MCI
27-03-2008, 21:10
الان تو تهران این اینترنت همراه اول فعال هستش یا نه؟!
خــــــــــیر...

aRThaS_08
27-03-2008, 21:35
دوستان اینترنت همراه اول 100سال دیگه هم راه نمیفته در ضمن اینترنت ایرانسل از دایلآپ هم بیشتره !!!:دی

Šepehr
27-03-2008, 21:43
آخه این ایرانسل هم حالی به حالیه خداییش ، یه بار یه طور کار میکنه که هزار بار می گی خدا پدرتو بیامرزه یه بار که اصلا کار نمی کنه!!!و می گی لعنت به ذاتت...

بسیار شانسی بوده!همیشه اینطور نیست...

شخصا ایرانسل منو هیچ وقت از خودش نا امید نکرده

بستگی به منطقه تون هم داره
من هرجایی که میرم خیلی کم پیش میاد که gprs قطع باشه

به قول شما شانسیه
منم وقتی ir-tci داشتم خونمون نقطه کور بود براش. باید خودتو میچسبوندی به پنجره تا بتونی صحبت کنی

Mojtaba-MCI
28-03-2008, 11:36
شخصا ایرانسل منو هیچ وقت از خودش نا امید نکرده

بستگی به منطقه تون هم داره
من هرجایی که میرم خیلی کم پیش میاد که gprs قطع باشه

به قول شما شانسیه
منم وقتی ir-tci داشتم خونمون نقطه کور بود براش. باید خودتو میچسبوندی به پنجره تا بتونی صحبت کنی
یه جورایی حق با شماست.همونطور که خدمتتون هم گفته بودم شانسیه...مثلا دوستان من یه بار میان می گن ما که هیچ مشکلی در رفتن به اینترنت نداریم(البته با ایرانسل)ولی من اکثرا نمی تونم از اینترنت استفاده کنم ، شاید به قول شما این نقطه آنتن دهیش اینجوریه...

Šepehr
29-03-2008, 12:52
یه جورایی حق با شماست.همونطور که خدمتتون هم گفته بودم شانسیه...مثلا دوستان من یه بار میان می گن ما که هیچ مشکلی در رفتن به اینترنت نداریم(البته با ایرانسل)ولی من اکثرا نمی تونم از اینترنت استفاده کنم ، شاید به قول شما این نقطه آنتن دهیش اینجوریه...

خب ان شا الله که آنتن دهی ایرانسل بازم بهتر بشه و همه بتونن از اینترنتش استفاده کنن:46::10:

behexen
29-03-2008, 15:57
بزارید یه چیزی بهتون بگم خیال راحت!
تا وقتی که ما زنده ایم جی پی ار اس همراه اول را به چش نخواهیم دید مگه نوه یا نتیجه هامون طعم جی پی ار اس همراه اول رو بکشن

Mojtaba-MCI
30-03-2008, 10:05
بزارید یه چیزی بهتون بگم خیال راحت!
تا وقتی که ما زنده ایم جی پی ار اس همراه اول را به چش نخواهیم دید مگه نوه یا نتیجه هامون طعم جی پی ار اس همراه اول رو بکشن
بــــــــــ ــــــــــه بــــــــــ ــــــــــه ، بــــــــــ ــــــــــه بــــــــــ ــــــــــه...امیدوار شدیم:31:.