PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

saber73
10-01-2016, 05:55
تک کانکشن خارجی جدا عالیه ؟ چطوری تست کردید ؟ مثلا تک کانکشن سرعتتون از مایکروسافت چنده ؟ مثلا این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایم رایگان شبانه تک کانکشن دانلود از لینک شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi2004usa
10-01-2016, 10:40
چرا واسه من این مشکلات نیست؟ نمیخوام طرفداری کنم اط شرکت ولی اگر خیلی مشکل دارین چرا به شرکت نمیگین؟
سلام
دوست عزیز با شرکت هم تماس گرفته ایم ولی انکار کردند و گفتند مشکلی نیست.حتما پهنای باند استان شما خوبه ولی اینجا خوزستان مشکل داره همین
سپاس

Armin.Computer
10-01-2016, 11:09
سلام
دوست عزیز با شرکت هم تماس گرفته ایم ولی انکار کردند و گفتند مشکلی نیست.حتما پهنای باند استان شما خوبه ولی اینجا خوزستان مشکل داره همین
سپاس

من سرعتم بد نیست!!!!
شما مشکلت دقیقا چیه؟؟؟؟

bilmazlar
10-01-2016, 11:10
خیلی عجیبه در حالت عادی یدونه عکس تلگرام میزنی لود بشه نیم دقیقه میکشه با فیترچکن نزده عکسه اونجاست :n14:

من هم با پارس‌آنلاین که سرعت تک‌کانکشنش حتی از سرورهای خارجی عملن فرقی با سرورهای داخلی نداره تست کردم، اونجا هم عکس‌ها تو تلگرام خیلی کند لود می‌شن. به نظرم علت ربط مستقیم به خود شرکت‌ها نداره. البته تنظیمات و کیفیت سرویس ISPها حتمن اثرگذاره. اما اینجا به نظرم مشکل اصلی از ف.ی.ل.ت.ر.ینگ هوشمنده که روی دیتای تلگرام اعمال می‌شه. وقتی ف.ی.ل.ت.ر.شکن استفاده می‌کنین خوب دیگه این مشکل وجود نداره.

bilmazlar
10-01-2016, 11:13
دوستان

کسی اینجا تجربه استفاده از VPSهای آسیاتک رو داشته؟
می‌خوام بدونم ارتباط کاربر با محیط VPS چه طوری انجام می‌شه؟ آیا روش سیستم عامل نصب شده یا فقط مثل یه وب‌هاست عمل می‌کنه؟

naser.051
10-01-2016, 11:14
سلام
سپاس

شما پیگیر باشید اخر اگر پیگیری کردین دیدین مشکل حل نشد شکایت کنید به 195

arsinn
10-01-2016, 11:25
شما پیگیر باشید اخر اگر پیگیری کردین دیدین مشکل حل نشد شکایت کنید به 195
شکایت چيو میشه کرد!وقتی سرویس یک مگ مطابق قانون سازمان مقررات تا 16کيلوبايت در ثانیه هم که سرعتت باشه حق اعتراض نداری جای زیادی برای شکایت نمی مونه.حالا پینگ و لودينگ که بماند قانون خاصی هم نداره.

Armin.Computer
10-01-2016, 11:50
شکایت چيو میشه کرد!وقتی سرویس یک مگ مطابق قانون سازمان مقررات تا 16کيلوبايت در ثانیه هم که سرعتت باشه حق اعتراض نداری جای زیادی برای شکایت نمی مونه.حالا پینگ و لودينگ که بماند قانون خاصی هم نداره.

اگر اینترنت شما مشکل سرعت نداشته باشه و یا پینگش خوبه باشه ولی صفحات خوب لود نشه هم میشه پیگیری کرد
به هر حال اینکه بی خیال شد بشید هم درست نیست
پول دادید و باید خدمات بگیرید

- - - Updated - - -

اگر اینترنت شما مشکل سرعت نداشته باشه و یا پینگش خوبه باشه ولی صفحات خوب لود نشه هم میشه پیگیری کرد
به هر حال اینکه بی خیال شد بشید هم درست نیست
پول دادید و باید خدمات بگیرید

naser.051
10-01-2016, 13:14

اتفاغن قشنگ هم میشه پیگیری کرد شما مشکلت رو به 195 بگو اینا سلطه زور باید بالا سرشون باشه بعدشمک چه سرویسی دارین الان؟ دقیقا اطلاعات بدین؟ نویز خط برسی کردین؟ اگر خطی adsl داره روش ایا تلفن رو همون استفاده میشه؟ ایا میکروفیلتر رو همون خط گداشتین؟ ایا مودم به دوشاخ مخابرات وصل کردین بازم نت شما مشکل داشت اینارو گفتم که بررسی کنید شاید با برسی ااینا مشکلتون حل شد

amin885
10-01-2016, 14:55
من هم با پارس‌آنلاین که سرعت تک‌کانکشنش حتی از سرورهای خارجی عملن فرقی با سرورهای داخلی نداره تست کردم، اونجا هم عکس‌ها تو تلگرام خیلی کند لود می‌شن. به نظرم علت ربط مستقیم به خود شرکت‌ها نداره. البته تنظیمات و کیفیت سرویس ISPها حتمن اثرگذاره. اما اینجا به نظرم مشکل اصلی از ف.ی.ل.ت.ر.ینگ هوشمنده که روی دیتای تلگرام اعمال می‌شه. وقتی ف.ی.ل.ت.ر.شکن استفاده می‌کنین خوب دیگه این مشکل وجود نداره.
مدتی پیش بحثی با کارشناسان بود در تلویزیون که یکی از کارشناسان از زیر ساحت بود و میگفتند با توجه به اینکه بتونند در هر لحظه کنترل و پیگیری و رمزگشایی کنند مجبورن درخواست ها و ریکوست ها هر پاکت دیتا که ارسال و دریافت میشه رو محدود کنن مخصوصا از شبکه های اجتماعی پس میشه بخوبی فهمید که دلیل کندی بدون چیز شکن چی هست.
در حقیقت بجای اینکه ما از چیز شکن استفاده نمکنیم دریافت و ارسال دیتای بهتری داشته باشیم دقیقا برعکس هست.

pic4you
10-01-2016, 14:58
آخه مشکل خط برای 1نفر 2 نفر .... شونصد نفر اینجا مشکل دارن . مشکل از فرستنده ست به گیرنده های خود دست نزنین :n02:
همین شکلک که زدم 5 ثانیه طول کشید تا لود بشه :n02:
بعضی ساعات به صورت مقطعی درست میشه که همین نشون میده ایراد از سرویس کننده ... ببخشید سرویس دهنده هست

مشکل با VPN بعضی کشورها مثل هلند حل میشه و همچنین VPN ایران که مشخصه

پینگ هم همچنان عالیه که به کار نمیاد بخوره تو سرشون

دوستان
می‌خوام بدونم ارتباط کاربر با محیط VPS چه طوری انجام می‌شه؟ آیا روش سیستم عامل نصب شده یا فقط مثل یه وب‌هاست عمل می‌کنه؟
تفاوتی با vps خارج نداره
ویندوز یا لینوکس نصب میکنن . ویندوز از طریق برنامه Remote Desktop Connection وصل میشین
لینوکس هم با کدهای دستوری که تخصص یا سرچ میخواد

amin885
10-01-2016, 15:02
دوستان

شما با درخواست خودتون روی سرور مجازی که میگیرید میتونید بگید کدوم سیستم عامل البته بستگی داره روی سرور مجازی چه مقدار منابع رو ازشون بگیرید و هزینه کنید میتونید بگید براتون همان سیستم عامل رو نصب کنن و البته شما بستگی داره خودتون از سرور مجازی بخواید چه استفاده ای کنید.

ho3in2012
10-01-2016, 15:14
سلام
من درخواست جمع آوری دادم از داخل پنل آسیاتک ، چقدر طول میکشه از اون موقع تا خطم جمع آوری بشه ؟

WhiteHat
10-01-2016, 20:41
حل شد.

arsinn
10-01-2016, 22:52
سلام
من درخواست جمع آوری دادم از داخل پنل آسیاتک ، چقدر طول میکشه از اون موقع تا خطم جمع آوری بشه ؟
معمولا شرکت خیلی زود و طی چند ساعت ارسال میکنه به مخابرات.اصل مخابرات هست که سرعت عملش چطور باشه معمولا بیش از دو سه روز طول نمی کشه.مخابرات ما که سرعت عملش عالیه واقعا ایول داره. من ساعت 8/5درخواست جمع آوری دادم ساعت 10 مسج اومد که درخواست تخلیه به مخابرات ارسال شده و ساعت 11/5خط جمع آوری شده بود.همون موقع از شرکت جدید درخواست سرویس دادم و نه صبح فردا همینجوری گفتم یه نگاهی کنم با کمال تعجب سرویس جدید وصل بود. يعني در 24ساعت تغییر سرویس دهنده دادم.

Mehrdad092000
11-01-2016, 00:05
سلام بن رو نمیتونید برای ثبت نام آ مثل اسیاتک استفاده کنید
سالی 60 تومن تبلیغش هست وقتی میزنید فاکتور میکنه با هزینه رانژه و مالیات و ارزش افزوده 9 درصد میشه 88 هزار تومان با بن هم نمیشه این سرویس رو گرفت.

بن رو فقط برای ثبت نام روی سرویس های عادی میتونید استفاده کنید
مرسی چه بده پس

android500
11-01-2016, 02:35
فروش سرویس اینترنت نامحدود مخابرات با سرعت های 1، 2 و 4 مگابیت/ خداحافظی با نامحدود 128 کیلوبیت

کسی خبر داره فقط برای تهرانه یا شهرای دیگه هم میدن؟؟؟ :n37:

bilmazlar
11-01-2016, 10:46
دوستان کسی می‌دونه این واژه «پورت اختصاصی» چیه؟

زنگ زدم به چند تا از این شرکتا واسه پورت خالی، یه چند تایی که تو مرکز مخابراتی ما (کاشانی تهران) پورت خالی داشتن می‌گن که وضعیت مرکز شما خاصه و «پورت شما اختصاصیه». ممکنه 1 هفته‌ای بهتون تخصیص داده بشه، ممکنه 2 ماه طول بکشه. والا نفهمیدم.

از چند تا شرکت دیگه هم نمایندگی بودن پرسیدم همین اصطلاح «پورت اختصاصی» رو برای شماره‌های ما می‌دادن. با این وضعیت فکر کنم آخرش مجبور شم برم سراغ خود شرکت مخابرات برای ADSL.

راستش تو مرکز ما به علت شلوغی زیاد، رنج اصلی پیش‌شماره‌های تلفن که 4400 تا 4409 بود کفاف نداد و از چند سال پیش، شماره‌های 4495، 4496 و به تازگی هم 4497 رو می‌ده مخابرات. ظاهرن مشکل روی این شماره‌های جدیده که نمی‌دونم از ظرفیت مراکز دیگه منتقل کرده.

jabalbarez
11-01-2016, 20:51
سلام دوستان
برای گرفتن پین شارژ هدیه از باشگاه مشتریان اقدام کردم.در مرحله ارسال تاییدیه پیامک ,هنوز چیزی دریافت نکردم.چقدر تایمش طول میکشه
ممنون

sasanxxx
11-01-2016, 21:07
خطم رو ده مگ بود سرعتم بالای 1 مگ بود . الان خطم رو 12 مگ بستن سرعت دانلودم امده پایین عجیب نیست ؟ خطم تا 17 مگ هم میکشه

amin885
11-01-2016, 22:01
سلام دوستان
برای گرفتن پین شارژ هدیه از باشگاه مشتریان اقدام کردم.در مرحله ارسال تاییدیه پیامک ,هنوز چیزی دریافت نکردم.چقدر تایمش طول میکشه
ممنون

اگه پیام های تبلیغاتیتون رو غیر فعال کرده باشید نمیاد کد فعال سازی پیغام های تبلیغاتی رو بفرستید بعد از 24 ساعت دوباره برید داخل باشگاه بزنید براتون میاد.

gmuosavi
12-01-2016, 20:28
من نمیدونم ، ما به این بخش پشتیبانی بدهکاریم ، پولی باید بهشون بدیم ، کار خاصی باید انجام بدیم ...
چرا اینجوری جواب میدن؟
واقعا نمیدونم چرا اینجوری جواب میدن. اصلا هم حرف دیگران رو قبول نمیکنند
همون چندسال پیش چند بار تماس گرفتم ، اینقدر بد جواب دادند که به خودم گفتم دیگه زنگ نمیزنم آسیاتک
ولی برای بعضی چیزا باید زنگ زد پشتیبانی
دقت کردین اینهایی که شب میمونند بیشتر اعصاب ندارن؟

Armin.Computer
12-01-2016, 20:51
من نمیدونم ، ما به این بخش پشتیبانی بدهکاریم ، پولی باید بهشون بدیم ، کار خاصی باید انجام بدیم ...
چرا اینجوری جواب میدن؟
همون چندسال پیش چند بار تماس گرفتم ، اینقدر بد جواب دادند که به خودم گفتم دیگه زنگ نمیزنم آسیاتک

به نظر من پشتیبان زیاد تاثیری در کار نداره و بیشتر جنبه این رو داره که مشکلات رو به بخش های بالاتر ارجاع بده
یه سری سوالات از پیش تعیین شده از شما می پرسن مثل این که اسپلیتر داری یا با دانلود منیجر دانلود کن و از این حرفا
به هر حال این ها هم حقوق بگیر هستن و خیلی چیزا دست پشتیبان ها نیست و اینکه اخلاقشون بده هم قبول دارم ولی نه برای همه
بیشتر اوقات که زنگ زدم اخلاقشون خوب بوده
ولی بیشتر مواقع عصبی هم می شدم چون مثلا تک کانکشن رو قبول نداشتن که باز هم میگم این رو احتمالا بهشون گفتن که سرعت باید بر اساس میهن دانلود و سرور های داخلی باشه

- - - Updated - - -

چرا اینجوری جواب میدن؟

به نظر من پشتیبان زیاد تاثیری در کار نداره و بیشتر جنبه این رو داره که مشکلات رو به بخش های بالاتر ارجاع بده
یه سری سوالات از پیش تعیین شده از شما می پرسن مثل این که اسپلیتر داری یا با دانلود منیجر دانلود کن و از این حرفا
به هر حال این ها هم حقوق بگیر هستن و خیلی چیزا دست پشتیبان ها نیست و اینکه اخلاقشون بده هم قبول دارم ولی نه برای همه
بیشتر اوقات که زنگ زدم اخلاقشون خوب بوده
ولی بیشتر مواقع عصبی هم می شدم چون مثلا تک کانکشن رو قبول نداشتن که باز هم میگم این رو احتمالا بهشون گفتن که سرعت باید بر اساس میهن دانلود و سرور های داخلی باشه

lazzox
12-01-2016, 20:53
دوستان من امروز خطم رانژه شده وضعیت نویز داخل مودم اینطوریه ولی پشتیبانی میگه فعال نمیکنیم چون کیفیت خط پایینه و نویز داره (گفتن وضعیت پیگیری رو فعال کردن که ۲۰۳ روز اینده پیگیری کنند) یعنی واقعا اینقدر بده خطم!؟

محمد7966
12-01-2016, 20:55
دوستان من امروز خطم رانژه شده وضعیت نویز داخل مودم اینطوریه ولی پشتیبانی میگه فعال نمیکنیم چون کیفیت خط پایینه و نویز داره (گفتن وضعیت پیگیری رو فعال کردن که ۲۰۳ روز اینده پیگیری کنند) یعنی واقعا اینقدر بده خطم!؟

سلام
آره نویزت تفریبا بده روی 10.8
اگر سوالی داری بیا تو تایپیک نویز

بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

misam5526
12-01-2016, 21:02

دوست خوبم
شما تماس بگیر بگو با مسیولیت خودت وصل کنن
من وضع خطم برای شما خیلی بدتر بود حتی میگفتن نمیتونیم 2 مگ هم ببندیم و فعال نمیشه کرد و از این مزخرفات.... ولی وقتی خودم قبول کردم مسیولیتش رو وصلیدن و رو پنج مگ ثابت شد خط 10 مگم (پشتیبانی میگفت رو 2مگ هم پایدار نمیشه این خط)

اما شما خطت 7 مگ رو میشه... بگو برات رو 8بنندن خطت رو. با یه سیم مستقیم از سر خط در ساعات دانلود سیم کشی خونه رو جدا کن (بعد از دانلود صبح وصلش میکنی مجدد) اینطوری خطط بهترم میشه و 8 مگم میکشه در ساعات دانلود

omidscafild
12-01-2016, 22:39
من وضع خطم برای شما خیلی بدتر بود حتی میگفتن نمیتونیم 2 مگ هم ببندیم و فعال نمیشه کرد و از این مزخرفات.... ولی وقتی خودم قبول کردم مسیولیتش رو وصلیدن و رو پنج مگ ثابت شد خط 10 مگم (پشتیبانی میگفت رو 2مگ هم پایدار نمیشه این خط)

اما شما خطت 7 مگ رو میشه... بگو برات رو 8بنندن خطت رو. با یه سیم مستقیم از سر خط در ساعات دانلود سیم کشی خونه رو جدا کن (بعد از دانلود صبح وصلش میکنی مجدد) اینطوری خطط بهترم میشه و 8 مگم میکشه در ساعات دانلود

استانداردی که مدنظر اوناست snr بالای 15 هست . وقتی کسی به شما گفته 2 مگ هم پایدار نمیشه فقط بی سوادی خودش رو رسونده . چون طبق تجربه خودم snr تا حداکثر 8 میتونه پایدار باشه و اگه از 8 کمتر بشه پایداریشو از دست میده مطمئنا !

android500
12-01-2016, 23:37
وضعیت خط شما تقریبا با مال من یکیه مال منم فعال نمیکردن زنگ زدم صبح خانومه برداشت کلی بحث الکی کرد آخرش گفت کارشناس مبفرستم یه چی گفتم گوشیرو گذاشتم شب زنگیدم که آقا باشه دمش گرم گفت با مسئولیت خودت وصل میکنم خط رو هم رو 6 مگ گذاشت. یه نکته ای که هست اینه که پشتیبانی موظفه SNR 15 رو ملاک استاندارد قرار بده به خاطر همین اسم 2 مگ رو آورده. اگه شبا سرعتتو محدود کنن از من میشنوی زیاد حساس نباش چون ماکسیمم سرعتی که شبا داره همون 4 مگه (اگه درون شبکه محدود بشه که اگه اوایل هم نباشه بعدا حتما میشه مال منم اینطوری شد اسمشم میزارن بهینه سازی). اگه قبول کرد با مسئولیت خودت بگو یه عددی بین 4 تا 6 مگ ببنده. چاره دیگه اینه که کلا بری تو بحت نویز ببینی چجوری میتونی نویز خططتو بیاری پایین.

sleeplessness
13-01-2016, 00:33
وضعیت خط شما تقریبا با مال من یکیه مال منم فعال نمیکردن زنگ زدم صبح خانومه برداشت کلی بحث الکی کرد آخرش گفت کارشناس مبفرستم یه چی گفتم گوشیرو گذاشتم شب زنگیدم که آقا باشه دمش گرم گفت با مسئولیت خودت وصل میکنم خط رو هم رو 6 مگ گذاشت. یه نکته ای که هست اینه که پشتیبانی موظفه SNR 15 رو ملاک استاندارد قرار بده به خاطر همین اسم 2 مگ رو آورده. اگه شبا سرعتتو محدود کنن از من میشنوی زیاد حساس نباش چون ماکسیمم سرعتی که شبا داره همون 4 مگه (اگه درون شبکه محدود بشه که اگه اوایل هم نباشه بعدا حتما میشه مال منم اینطوری شد اسمشم میزارن بهینه سازی). اگه قبول کرد با مسئولیت خودت بگو یه عددی بین 4 تا 6 مگ ببنده. چاره دیگه اینه که کلا بری تو بحت نویز ببینی چجوری میتونی نویز خططتو بیاری پایین.

به صورت پلکانی محدود نمیکنه شاتل؟

اینطور که شنیده بودم سرعت شبانه ممکنه کمتر و کمتر بشه حتی به 30 برسه

اما اگه روی 300 بمونه خوبه

android500
13-01-2016, 02:08
به صورت پلکانی محدود نمیکنه شاتل؟

اینطور که شنیده بودم سرعت شبانه ممکنه کمتر و کمتر بشه حتی به 30 برسه

اما اگه روی 300 بمونه خوبه
اینجا فروم مربوط به آسیاتکه و منم از آسیاتک خدمات میگیرم دوستمون هم فک کنم از آسیاتک سرویس گرفتن که مشکل نویز داشتن. شاتل رو تا اونجایی که من در جریانم بعد از یه مقدار دانلود شبانه سرعت رو به شدت کاهش میده ولی آسیاتک اینطور نیست.

sleeplessness
13-01-2016, 09:41
اینجا فروم مربوط به آسیاتکه و منم از آسیاتک خدمات میگیرم دوستمون هم فک کنم از آسیاتک سرویس گرفتن که مشکل نویز داشتن. شاتل رو تا اونجایی که من در جریانم بعد از یه مقدار دانلود شبانه سرعت رو به شدت کاهش میده ولی آسیاتک اینطور نیست.

اشتباه شد:n02:

amin885
13-01-2016, 12:10
دوستان کاش یک کمپین درست میشد که همگی بریم توی اون تاپیک و همگی میتونستیم دلیل گرانی اینترنت در ایران و ارزانی اینترنت در کشورهای حتی عربی و دلیل اینکه چرا کنترل پهنای باند و ترافیک بطور ناعادلانه هست و در یک مرکز مخابراتی اینقدر پهنای باند وجود داره که هدر میره و اسنفاده نمیشه و در یک مرکز مخابراتی کمبود پهنای باند اینقدر هست که مشترکین نمیتونن حتی یه فایل کوچیک دانلود کنن و اینگونه پرسش ها جمع بندی و به مراجع ارسال میشد و پاسخگویی که میشد هم به اطلاع دوستان میرسید.

shylord
13-01-2016, 13:39

نمیدونم اینایی که میزارن جواب بدن واقعا کارشناسن !!! ..... بعضی از دوستان هم بدون اینکه درکی از این مسئله داشته باشن میان جواب میدن !!

خط شما بر مبنای این که روی 6 مگ هست نویزش بالاست .... خط شما راحت تا 5 مگ می کشه . یعنی اگر بزارن روی 5 مگ مشکلی نیست
تو همین تاپیک کسانی هستن که خطشون به زور 2 مگ می کشه ولی براشون وصل کردن
البته فکر کنم تا الان دیگه مشکلتون حل شده

razmjoo
13-01-2016, 13:47
بچه ها سایت های دانلودی که تو هاست آسیاتکه رو میگین ؟

amin1374
13-01-2016, 20:37
دوستان الان اوضاع آسیا تک چطوریه? بخام بگیرم کدوم طرحشو بگیرم این طرح هایی که زده 2تا 5 نیم بها و تا 8 رایگان یعنی چی ?
128 رو روچند میبندن ?سرعت از سرور های خارجی چقدره??
در کل کیفیتش نسبت به های وب چطوریه?

محمد7966
13-01-2016, 20:43
دوستان الان اوضاع آسیا تک چطوریه? بخام بگیرم کدوم طرحشو بگیرم این طرح هایی که زده 2تا 5 نیم بها و تا 8 رایگان یعنی چی ?
128 رو روچند میبندن ?سرعت از سرور های خارجی چقدره??
در کل کیفیتش نسبت به های وب چطوریه?

من پارس دارم ولی 2 ماه پیش دنبال آسیا تک بودم
در کل ظاهرا وضعیتش خیلی بهتره از های وب
اونا هم فکر کنم خط بالا ببندن
2 تا 5 نیم بها و تا 8 رایگان هم یعنی اگر از ساعت 2 تا 5 دانلود کنید نصف ترافیک را براتون محاسبه می کنند یعنی اگر از ساعت 2 تا 5 2 گیگ دانلود کنید 1 گیگ از حجمتون کم میکنن
و از ساعت 5 تا 8 هم که رایگانه هر چقدر دوست دارید دانلود کنید
بقیه سوالا رو جوابشونو نمیدونم بذارید دوستان آسیاتکی جواب بدن

jabalbarez
13-01-2016, 20:44
سلام دوستان
در باشگاه مشتران بنده در بخش جوایز فقط گزینه کمک به کودکان محک فعاله.
برای دوستان هم مینطوره؟
اخه میخواستم شارژ هدیه بگیرم:n03:

NeORiN
13-01-2016, 22:29
بچه ها سایت های دانلودی که تو هاست آسیاتکه رو میگین ؟

لطفا اگر کسی لیست این سایت هارو داره بفرسته

IVAN
14-01-2016, 00:12
سلام دوستان
در باشگاه مشتران بنده در بخش جوایز فقط گزینه کمک به کودکان محک فعاله.
برای دوستان هم مینطوره؟
اخه میخواستم شارژ هدیه بگیرم:n03:

بله گیگ هدیه رو برداشتن

Armin.Computer
14-01-2016, 00:34
سلام
تازه مشکل شدید وب گردی داشتم که حتی این فروم رو هم به زور باز می کرد
سرعت خوب بود و پینگ هم بد نبود
مودم رو خاموش رو روشن کردم و الان خوب شده
معلوم نیست چی به چیه!

android500
14-01-2016, 02:06
منم نمیتونم بعضی صفحاتو باز کنم اصلا باز کوسه ها گشنشون شده :n29:

naser.051
14-01-2016, 02:30
من الان برام سواله چرا مشکلات رو به کارشناس های اسیاتک در میون نمیزارین؟من به سر پرست صحبت کردم گفت اگر کارشناسا کمک نکردن شما در نظر سنجی امتیاز منفی بدین و چون صدا ضبط میشه اینا خودشون رسیدگی میکنن

Sent from my LT25i

android500
14-01-2016, 03:50
من الان برام سواله چرا مشکلات رو به کارشناس های اسیاتک در میون نمیزارین؟من به سر پرست صحبت کردم گفت اگر کارشناسا کمک نکردن شما در نظر سنجی امتیاز منفی بدین و چون صدا ضبط میشه اینا خودشون رسیدگی میکنن

Sent from my LT25i
اینجوری که شما میگی باید یه خط تلفن بخریم 24 ساعت بشینیم پاش با کارنشناسان محترمشون جروبحث کنیم. :n35: ضبط صدا هم بردارن جاش خیاری چیزی بکارن...

amin885
14-01-2016, 10:57

Sent from my LT25i

سلام اینجا یه جایی هست برای اینکه همه بفهمن مشکلاتی که مردم دارن از اسیاتک چیه و اگرم تجربه ای براشون پیش اومده برای حلش باز هم مطرح میکنن از طرفی کسی که میخواد از اسیاتک اینترنت بگیره با مشکلاتش و مزایاش هم مطلع میشه همچنین اینجا خیلی دوستان تماس گرفتن پشتیبانی برای تخلیه خط و جمع اوری و یا حل مشکل اما پشتیبانی و حتی صدای مشتری یک دیالوگ از پیش تعیین شده رو تحویل میدهند نه اینکه در پی حل مشکل مشتری بر بیان و اومدن اینجا و بهشون راهنمایی شده که برن توی 195 شکایت کنن و همچنین برن صدای مشتری چه حرفایی بزنن تا زبون پشتیانی و صدای مشتری با باقی حرفها بسته بشه بلکه جواب درستی بدهند و همین باعث شده دوستانی که حتی بعد از روزها نتونسته بودن خط خودشون رو جمع اوری کنن بالاخره با راهنمایی همین دوستان اینجا به نتیجه برسن.

خیلی مسائل دیگه اینجا باعث همدلی میشه و حتی دوستان هم احساس رضایت میکنن که دردودلی با دیگر دوستان کرده باشند هم بیان نکردم .

موفق باشید.

Armin.Computer
14-01-2016, 11:28
من نه تنها از پشتیبانی آسیاتک و بلکه از پشتیبانی خیلی از شرکت های دیگه راضی نیستم
متاسفانه به پشتیبانی اهمیت چندانی داده نمیشه
در صورتی خیلی از مشکلات و فیدبک ها از همین پشتیبانی پیگیری می تونه بشه
البته در صورتی پشتیبانی خوبه که به دنبال حل مشکل مشترک باشه و نه اینکه ازش فرار کنه و حل نکنه
اگر اصل موضوع بر همین باشه پشتیبانی مطلوب تر و کاربردی تر خواهد بود

amin885
14-01-2016, 12:03
من نه تنها از پشتیبانی آسیاتک و بلکه از پشتیبانی خیلی از شرکت های دیگه راضی نیستم
متاسفانه به پشتیبانی اهمیت چندانی داده نمیشه
در صورتی خیلی از مشکلات و فیدبک ها از همین پشتیبانی پیگیری می تونه بشه
البته در صورتی پشتیبانی خوبه که به دنبال حل مشکل مشترک باشه و نه اینکه ازش فرار کنه و حل نکنه
اگر اصل موضوع بر همین باشه پشتیبانی مطلوب تر و کاربردی تر خواهد بود

متاسفانه چون 60 درصد کسانی که تماس به پشتیبانی میگیرن علم فنی ندارن پشتبانی بصورت بسیار پیش پا افتاده برخورد میکنه و مشکلات رو صدرصد به گردن مشترک میندازه واما اون 40 درصد هم که اطلاع دارن اول اسپلیتر و کابل ونویز کابل و تنظیم مودم و کارهای اولیه رو انجام بدن و بعد پشتیبانی رو بگیرن و مشکلاتشون مربوط به خودشون و خط نیست بلکه مربوط به خود شرکت هست یا اکانتیگ یا مسائل دیگه میشه باز هم با برخورد غیر فنی و با یک عده پشتیبانی مواجه میشن که همون حرفهایی که به اون 60 درصد تحویل میشه میدهند و همین باعث میشه ماهایی که خودمون فنی هستیم و حداقل صدها بار مودم تنظیم و نصب کردیم و از زوایای کار باخبریم با تماس با پشتیبانی به مشکل بر بخوریم

متاسفانه مشکل خود جامعه ما هم همینه یعنی شما از در هر اداره ای بری داخل با شما به عنوان یه فرد بی سواد برخورد میکنن نه کسی که خودش از همه مسائل خبر داره و طرف رو از صد جا پیچ و خم میگذرونن کلا سیستم اداری و سیستم پشتیبانی و کلیه امور اداری ما دارای مشکل هست و برخوردشون با مشتری هم بسیار بد هست.

lazzox
14-01-2016, 12:11
این خط ما عجب داستانی شده ها!
تا دیروز ساعت ۱۰ صبح چراغ اینترنت و ای‌دی‌اس‌ال جفتشون روشن بودن و دقیقا بعد از تماس و درخواست فعالسازی اینترنت از کار افتاد بعد از ۵-۶ تماس تلفنی گفتن که پیگیری میکنن
بلاخره ساعت ۵ عصر زنگ زدن گفتن درست کردیم
دوباره از ساعت ۵ صبح بطور کلی قطع شده انگار خط از رانژه خارج شده صد مرتبه تماس گرفتم شرو ور میگن ( برو از سر خط چک کن مودم عوض کن و ... )
عملا بعد ۲۴ ساعت از فعال سازی من فقط ۱۲ ساعتش اینترنت داشته‌ام
اخرشم گفتن اعلام خرابی میکنن

Armin.Computer
14-01-2016, 12:15
متاسفانه چون 60 درصد کسانی که تماس به پشتیبانی میگیرن علم فنی ندارن پشتبانی بصورت بسیار پیش پا افتاده برخورد میکنه و مشکلات رو صدرصد به گردن مشترک میندازه واما اون 40 درصد هم که اطلاع دارن اول اسپلیتر و کابل ونویز کابل و تنظیم مودم و کارهای اولیه رو انجام بدن و بعد پشتیبانی رو بگیرن و مشکلاتشون مربوط به خودشون و خط نیست بلکه مربوط به خود شرکت هست یا اکانتیگ یا مسائل دیگه میشه باز هم با برخورد غیر فنی و با یک عده پشتیبانی مواجه میشن که همون حرفهایی که به اون 60 درصد تحویل میشه میدهند و همین باعث میشه ماهایی که خودمون فنی هستیم و حداقل صدها بار مودم تنظیم و نصب کردیم و از زوایای کار باخبریم با تماس با پشتیبانی به مشکل بر بخوریم

متاسفانه مشکل خود جامعه ما هم همینه یعنی شما از در هر اداره ای بری داخل با شما به عنوان یه فرد بی سواد برخورد میکنن نه کسی که خودش از همه مسائل خبر داره و طرف رو از صد جا پیچ و خم میگذرونن کلا سیستم اداری و سیستم پشتیبانی و کلیه امور اداری ما دارای مشکل هست و برخوردشون با مشتری هم بسیار بد هست.

ببینید خیلی از این شرکت ها یا اپراتور ها سیستم پشتیبانی مطلوبی ندارن
الان جدیدا سرویس چت بعضی از شرکت ها از جمله ایرانسل راه اندازی کرده
اصلا جواب هایی میدن که علم شبکه رو زیر سوال میبره
من بعضی مواقع می بینم شرایط استخدام برای پشتیبان ها مدرک نتورک پلاس هست
اول ایمکه مدرک نتورک پلاس در مورد شبکه هست و این درحالی هست که ADSL ترکیبی از کامپیوتر و مخابرات هست و خیلی از مباحث مخابراتی رو شما باید بلد باشید
حتی بعضی از پشتیبان ها اصطلاحات رو هم درست بلد نیستن
در مورد یه مشکل به پشتیبانی زنگ ردم گفتم تست طول خط بگیرید
جالبه من به صورت مستقیم و هوایی با توجه به نقشه های گوگل حساب می کردم و با عدد پشتیبانی خیلی فرق داشت
حتی باورم نشد و دوباره زنگ زدم و دوباره پرسیدم و دوباره همین رو گفتن
بعد از مدت ها فهمیدم ظاهرا به مایل می گفتن و نه به کیلومتر :n08:

MOHAMMAD2010
14-01-2016, 13:26
سلام
تازه مشکل شدید وب گردی داشتم که حتی این فروم رو هم به زور باز می کرد
سرعت خوب بود و پینگ هم بد نبود
مودم رو خاموش رو روشن کردم و الان خوب شده
معلوم نیست چی به چیه!

کلا با تغییر ip ( خاموش روشن کردن مودم ) خیلی چیزا تغییر میکنه تو این شرکت !
از جمله سرعت - باز نشدن عکس های اینستاگرام و ...
نمیدونم جریان چیه !
( راستی دوستان الان دو هفته ای هست سرعت دانلود من از سرور داخلی نا محدود شده ! گیت وی هم تغییر نکرده ! بعد اون تغییر ip ها این جوری شد ! )
--------------------------
متاسفانه اسیا تک مشکل پهنای باند داره
الان مودم رو خاموش روشن کردم ایپی رفته رو رنج 2 و isp رو میزنه Information Technology Company ITC که فکر کنم همون مخابراته !!!
نمیدونم چرا یه فکری به حال این مشکل پهنای باند تو شهر ما نمیکنن !

naser.051
14-01-2016, 14:26
من کار ندارم پشتیبان شرکت سرویس دهنده چی میگه یا مثلا شما چه فکر میکنی من فقط میدونم شرکت باید پیگیر مشکلات کاربر باشع اگر پیگیری نمیکنه را های زیادی هست که شرکتو مجبور به پیگیری بکنه این همه مشکلات که شما میگین لا اقل واسه من که از اسیاتک استفاده میکنم وجود نداره نمیدونم داستان چیه البته یک چیزی رو مطمن باشین اون مودم که شما استفاده میکنین خیلی تاپیر داره من الان اینجا با 4 تا مودم اسیاتک رو تست کردم با هرکدوم یک جور کار کرد دو مدل مودم که با شبکه اسیاتک کاملا سازگار هست رو میگم

1- d-link 2520u

2- d-link 2750u series N 300

amin885
14-01-2016, 17:00
من کار ندارم پشتیبان شرکت سرویس دهنده چی میگه یا مثلا شما چه فکر میکنی من فقط میدونم شرکت باید پیگیر مشکلات کاربر باشع اگر پیگیری نمیکنه را های زیادی هست که شرکتو مجبور به پیگیری بکنه این همه مشکلات که شما میگین لا اقل واسه من که از اسیاتک استفاده میکنم وجود نداره نمیدونم داستان چیه البته یک چیزی رو مطمن باشین اون مودم که شما استفاده میکنین خیلی تاپیر داره من الان اینجا با 4 تا مودم اسیاتک رو تست کردم با هرکدوم یک جور کار کرد دو مدل مودم که با شبکه اسیاتک کاملا سازگار هست رو میگم

1- d-link 2520u

شرکت هیچ مسئولیتی در مورد پیگیری مشکلات مشتریش نداره و هیچ قانونی هم در این زمینه نیست فوقش مشکل کاربر حل نمیشه میگن مسافتت زیاد سیم کشی مخابراتتون مشکل داره و یا میگن نمیتونیم سرویس بدیم بهتون و اگر حتی قانونی باشه هیچ کسی بخاطر روند اداری و مشکلات هزینه مسافت و.... نمیتونه بره شکایت شرکت رو بکنه.

خب شما مشکل نداری خب پس استفاده کن ..... یعنی خود هر شخص حق اینو نداره که بیاد توی شبکه های اجتماعی و همراه با دیگران بشه!!

بنده 3 تا مودم دارم با برندهای مختلف و هر 3 تا در واقع شاید کمی اعداد نویز رو کم و زیاد نشون بده اما در کل در مورد پهنای باندی که به مرکز مخابراتی هر منطقه اختصاص داده شده و یا مشکلات پینگ نامناسب و یا قطع پینگ برای درخواست بازی های انلاین و مشکلاتی از این دست روی هیچ مودمی فرق نمیکنه و مشابه هم هست دلیل تفاوت اعداد هم توی مودم فقط بستگی به فورمول سنجشی هست که روی چیپ هر مودم استفاده شده اما در کل هیج تفاوتی در کیفیت اینترنت نمیذاره.

موفق باشید

Armin.Computer
14-01-2016, 17:20
کلا با تغییر ip ( خاموش روشن کردن مودم ) خیلی چیزا تغییر میکنه تو این شرکت !
از جمله سرعت - باز نشدن عکس های اینستاگرام و ...
نمیدونم جریان چیه !
( راستی دوستان الان دو هفته ای هست سرعت دانلود من از سرور داخلی نا محدود شده ! گیت وی هم تغییر نکرده ! بعد اون تغییر ip ها این جوری شد ! )
--------------------------
متاسفانه اسیا تک مشکل پهنای باند داره
الان مودم رو خاموش روشن کردم ایپی رفته رو رنج 2 و isp رو میزنه Information Technology Company ITC که فکر کنم همون مخابراته !!!
نمیدونم چرا یه فکری به حال این مشکل پهنای باند تو شهر ما نمیکنن !

رو ITC سرعت پایین نیست!
فکر کنم واسه من که پایین بود

samannnn.hannibal
14-01-2016, 18:07
سرویس هایی که چهار تا ده صبح رایگان هست سرعت دانلودش چقدر هست؟ تو سایت آسیاتک زده یک سری از سرویس ها از ساعت 9:30 تا 11 صبح رایگان هست ولی داخل تعرفه ها همچین چیزی نیست

MOHAMMAD2010
14-01-2016, 19:56
رو ITC سرعت پایین نیست!
فکر کنم واسه من که پایین بود

با ریست مودم دوباره رفت رو رنج 91 و isp هم اسیا تک شد ( سرعت هم بد نیست ولی متاسفانه دوباره با این ip عکس های اینستاگرام باز نمیشن ! ) خدایی اسیا تک گند زده !
حیف که درگیر امتحانام اگه نه زنگ میزدم پشتیبانی بببینم این چه مسخره بازی هست که با تعویض ip اینستاگرام کار نمیکنه !

android500
14-01-2016, 22:44
سرویس هایی که چهار تا ده صبح رایگان هست سرعت دانلودش چقدر هست؟ تو سایت آسیاتک زده یک سری از سرویس ها از ساعت 9:30 تا 11 صبح رایگان هست ولی داخل تعرفه ها همچین چیزی نیست
کجا زده 9:30 تا 11 رایگان دقیقا کدوم سرویسه؟؟

VahidDG2007
15-01-2016, 03:03

1- d-link 2520u

مودمای تی پی لینک بدجوری با آسیاتک سازگارتره من حدودا یک ماهی میشه از D-Link شیفت زدم رو TP-Link 8961ND اصلا لامصب بدجور میسازه عکسا تو تلگرام و اینستا خیلی سریعتر باز میشه نسبت به دیلینک

البته بگذریم که شبا سرعت به کلی میاد پایین تو شبکه های اجتماعی و گاهی اوقات هم نمیشه کانکت شد که مربوط به سرویس دهنده ی مزخرف آسیاتره اما بازم بعضی شبا آسیاتر خوبه بعضی شبا افتضاح

saber73
15-01-2016, 09:29
سلام این تست سرعت رو الان از خود اسیا تک گرفتم با این اوصاف سرعت دانلود من باید خوب باشه . سرعت دانلود من خوب هست ولی هی پایین و بالا میزنه و اعصاب ادم رو خراب میکنه یعنی میاد رو 100 و بعد تا 700 میره و این سیکل هی ادامه داره چه از سرورهای داخلی و چه خارجی !

Armin.Computer
15-01-2016, 10:24
مودمای تی پی لینک بدجوری با آسیاتک سازگارتره من حدودا یک ماهی میشه از D-Link شیفت زدم رو TP-Link 8961ND اصلا لامصب بدجور میسازه عکسا تو تلگرام و اینستا خیلی سریعتر باز میشه نسبت به دیلینک

البته بگذریم که شبا سرعت به کلی میاد پایین تو شبکه های اجتماعی و گاهی اوقات هم نمیشه کانکت شد که مربوط به سرویس دهنده ی مزخرف آسیاتره اما بازم بعضی شبا آسیاتر خوبه بعضی شبا افتضاح

خط شما نویز داره؟؟؟؟

amin885
15-01-2016, 11:40
خط شما نویز داره؟؟؟؟

بنده شبها snr از 19 کمتر نمیشه اما باز هم شبها برای دانلود یک کلیپ 3 مگا بایتی باید مدتها منتظر باشم اما در طول روز اینطور نیست و اگر نویزی روی خط نباشه مربوط به ترافیک شبها میشه که روی شبکه بوجود میاد.

ناگفته نماند چه شب چه روز 700 دانلود از سرور داخلی و 250 سرور خارجی رو دارم اما چون در تلگرام و واتس اپ و .... بصورت تک کانکشن دانلود ها انجام میشه این مشکل با ترافیک شبانه و زیاد شدن یوزرها بوجود میاد

البته من فکر نمیکنم در کشور ایران اینقدر حقوق مشتری رعایت بشه که شرکتی براش تفاوت داشته باشه یوزر تک کانکشنش در روز و شب با هم یکی باشه.

محمد7966
15-01-2016, 11:43
بنده شبها snr از 19 کمتر نمیشه اما باز هم شبها برای دانلود یک کلیپ 3 مگا بایتی باید مدتها منتظر باشم اما در طول روز اینطور نیست و اگر نویزی روی خط نباشه مربوط به ترافیک شبها میشه که روی شبکه بوجود میاد.

ناگفته نماند چه شب چه روز 700 دانلود از سرور داخلی و 250 سرور خارجی رو دارم اما چون در تلگرام و واتس اپ و .... بصورت تک کانکشن دانلود ها انجام میشه این مشکل با ترافیک شبانه و زیاد شدن یوزرها بوجود میاد

البته من فکر نمیکنم در کشور ایران اینقدر حقوق مشتری رعایت بشه که شرکتی براش تفاوت داشته باشه یوزر تک کانکشنش در روز و شب با هم یکی باشه.

شما سرویست چنده
چون من هم 512 پارس دارم روزها خوبه
ولی شبا تو ساعات شلوغی مشکل کندی دارم البته مشکل دانلود ندارم فقط سرعتش کمی کند میشه نسبت به روز

arsinn
15-01-2016, 12:29
سلام این تست سرعت رو الان از خود اسیا تک گرفتم با این اوصاف سرعت دانلود من باید خوب باشه . سرعت دانلود من خوب هست ولی هی پایین و بالا میزنه و اعصاب ادم رو خراب میکنه یعنی میاد رو 100 و بعد تا 700 میره و این سیکل هی ادامه داره چه از سرورهای داخلی و چه خارجی !

اين کجاش خوبه! خط شما چهار مگ هست و سرعت در اینجا حدود 140کيلو بایت در ثانیه .برای ساعات مجانی شب شاید همین حدود بشه اما برای روز که چنین سرعتی فاجعه هست.

android500
15-01-2016, 15:16
اين کجاش خوبه! خط شما چهار مگ هست و سرعت در اینجا حدود 140کيلو بایت در ثانیه .برای ساعات مجانی شب شاید همین حدود بشه اما برای روز که چنین سرعتی فاجعه هست.
مال منو پس چی باید بگی از سرور داخل همون عدد 1100 ایشون برای من برابر 300-400 ه :n35:

Armin.Computer
15-01-2016, 18:38

یکم عجیبه با تعویض مودم سرعت تلگرام بهتر بشه!

dDarkKnight_12
16-01-2016, 04:38
آقا محدودیت شبانه آسیاتک رفع شده ؟؟؟؟؟

من الان تو بازه رایگان دارم با سرعت 10 مگ دانلود میکنم :n04:

Click 1
16-01-2016, 06:50
تایم رایگان

and-roid2
16-01-2016, 09:18
تایم رایگان - با استفاده از اکانت افزایش سرعت

lazzox
16-01-2016, 13:55
دوستان کسی تا حالا تونسته طبق موافقت نامه سطح خدمات یا همون SLA از اینا خسارت بگیره!؟
اینترنت من حدود ۶۵ ساعت پیاپی قطع بود.

misam5526
16-01-2016, 14:39
دوستان کسی تا حالا تونسته طبق موافقت نامه سطح خدمات یا همون SLA از اینا خسارت بگیره!؟

اگه شرکت بتونه نشون بده قطعی بخاطر بستر مخابراتی یا مشکل خط مشترک بوده شکایت در اون مورد شامل حالش نمیشه.

samannnn.hannibal
16-01-2016, 14:40
کجا زده 9:30 تا 11 رایگان دقیقا کدوم سرویسه؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم از طرح 9:30 تا 11 دانلود رایگان ولی داخل تعرفه ها موجود نیست

ehsan-75
16-01-2016, 15:32
من چند روز پیش با یکی مدیران سرور یکی از شرکت ها صحبت میکردم . ایشون میگفتن آسیا تک بزودی مخصوصا تو شهرای بزرگ با راه اندازی پروژه وای فای شهری مجبور میشه پهنای باند اضافی بخره بنابراین احتمال داره افت سرعت از ساعت 8 تا 1 شب درست بشه ! البته معلوم نیست کی عملی بشه . فقط امیدوارم بزودی این اتفاق بیوفته چون شبا اینترنت خیلی افت میکنه ! تلگرام اصلا لود نمیشه شبا !!!

- - - Updated - - -

amin885
16-01-2016, 15:37
من چند روز پیش با یکی مدیران سرور یکی از شرکت ها صحبت میکردم . ایشون میگفتن آسیا تک بزودی مخصوصا تو شهرای بزرگ با راه اندازی پروژه وای فای شهری مجبور میشه پهنای باند اضافی بخره بنابراین احتمال داره افت سرعت از ساعت 8 تا 1 شب درست بشه ! البته معلوم نیست کی عملی بشه . فقط امیدوارم بزودی این اتفاق بیوفته چون شبا اینترنت خیلی افت میکنه ! تلگرام اصلا لود نمیشه شبا !!!

- - - Updated - - -

البته گفته ایشون کاملا غلط هست چون پهنای باندی که اختصاص داده اند به هر منطقه مخابراتی مختص خودش هست و اگر هم مقداری پهنای باند جدید خریداری بشه به همون وای فای خودشون اختصاص داده میشه نه به همه مراکز مخابراتی.

lazzox
16-01-2016, 15:55
اگه شرکت بتونه نشون بده قطعی بخاطر بستر مخابراتی یا مشکل خط مشترک بوده شکایت در اون مورد شامل حالش نمیشه.

حدود ۶۰ ساعت خط از رانژه خارج شده بود و ۵ ساعت هم چراغ ADSL روشن بود و اینترنت خاموش بود / اطمینان دارم که مشکل از طرف من نبوده / ولی نمیتونم ثابت کنم مشکل از طرف شرکت بوده یا بستر مخابراتی (البته خبر دارم دیگر مشترکان در همین مرکز مخابراتی چنین مشکلی نداشتن)

bilmazlar
16-01-2016, 16:01

- - - Updated - - -

با توجه به این که فعلن پهنای باند اینترنت کشور قرار نیست اضافه بشه، من موندم این پهنای باند جدید قراره از کجا خریداری بشه. تنها چیزی که به نظر می‌رسه یا خرید پهنای باند مازاد از شرکت‌های دیگه‌ای مثل مخابراته، یا در واقع خرید پهنای باند اینترانت داخلی از شرکت زیرساخت. و گرنه که من به این زودی‌ها امیدی به افزایش پهنای باند اینترنت بین‌المللی ندارم.

Armin.Computer
16-01-2016, 18:39

بله
من 15 روز بابت سرعت پایین تک کانکشن ازشون گرفتم
ظاهرا بابت همین پرداخت کردن

- - - Updated - - -

بله

- - - Updated - - -

بله

- - - Updated - - -

بله

MOHAMMAD2010
17-01-2016, 13:03
کاش همیشه سرعت این جوری بود :n03:
خب نامردا چرا شما که مشکل پهنای باند دارین نمیخرین که همیشه سرعت خوب باشه ؟ ( مشکل بدتر اینه زیر بار اینکه مشکل پهنای باند دارن هم نمیرن )

bilmazlar
17-01-2016, 13:25
کاش همیشه سرعت این جوری بود :n03:
خب نامردا چرا شما که مشکل پهنای باند دارین نمیخرین که همیشه سرعت خوب باشه ؟ ( مشکل بدتر اینه زیر بار اینکه مشکل پهنای باند دارن هم نمیرن )

دوست عزیز
مشکل فقط نخواستن ISPها نیست. باید یه جایی پهنای باند اینترنت بهشون بفروشه که بتونن بخرن. تأمین کلی پهنای باند کشور دست شرکت زیرساخت و وزارت‌خانه است و البته که الآن حدود 1 سالی هست که دیگه پهنای باند جدید خریداری نشده توسط شرکت زیرساخت که قرار باشه به شرکت‌های ISP واگذار بشه. چند وقت پیش تو یکی از همین فروم‌ها بر اساس آخرین آمار اعلام شده برای شاخص‌های دسترسی به فناوری اطلاعات و ارتباطات نوشتم که:

پهنای باند اینترنت بین‌الملل کشور به ازای هر کاربر اینترنت در پایان شهریور 1394 چیزی در حد 10.32 کیلوبیت بر ثانیه است.

یعنی حتی با احتساب ضریب اشتراک 1 به 8 هم این سرانه پهنای باند از یه اینترنت اشتراکی 128کیلوبیت بر ثانیه کمتره.

این یعنی، پهنای باندی وجود نداره که بخوان بخرن و در اختیار بقیه بذارن.

Click 1
17-01-2016, 13:46
سرویس 4 مگ محدود :n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S M Λ S Ħ
17-01-2016, 14:20
سلام

یه مشورت میخواستم ازتون بگیرم

این سرویس 2 ساله 24 گیگ 169 تومن رو به من پیشنهاد دادن، گفتن به جای اینکه هر ماه داری 50 تومن شارژ میکنی، بیا این سرویس رو بگیر که دقیقا مثل همونه بعد هر موقع حجمت تموم شد، ترافیک اضافه بخیر که ارزون ترم برات در میاد؛ حالا نظر شما چیه؟ بصرفه هست این کار رو بکنم؟

اگه این سرویس رو بگیرم نهایت تا 3 ماه برام دووم میاره :دی برای همین میخوام بدونم ارزش داره بگیرم یا نه

bilmazlar
17-01-2016, 14:47
سلام

این سرویس 2 ساله 24 گیگ 169 تومن رو به من پیشنهاد دادن، گفتن به جای اینکه هر ماه داری 50 تومن شارژ میکنی، بیا این سرویس رو بگیر که دقیقا مثل همونه بعد هر موقع حجمت تموم شد، ترافیک اضافه بخیر که ارزون ترم برات در میاد؛ حالا نظر شما چیه؟ بصرفه هست این کار رو بکنم؟

اگه این سرویس رو بگیرم نهایت تا 3 ماه برام دووم میاره :دی برای همین میخوام بدونم ارزش داره بگیرم یا نه

دوست عزیز

کلن گرفتن سرویس‌هایی با حجم پایین و مدت زمان بلندتر و جبران حجم مورد نیاز با خرید یکجا از نظر ریالی به‌صرفه‌تره. اما مشکلی که داره اینه که اولن پول‌ها رو یکجا می‌دی و در ثانی قراردادت بلندمدته که اگه از نظر کیفیت مشکلی داشته باشه، یا باید صبر کنی قراردادت تموم بشه که پولت از دست نره یا حجمت رو سریع تموم کنی و بیخیال بقیه قراردادت بشی یا کلی دوندگی و پیگیری کنی تا شاید بتونی با فسخ قرارداد یه بخشی از پولت رو زنده کنی.

مثلن همین شهاب 10 گیگ رو ماهیانه اگه بخری برای یکسال حدود 600 هزارتومن باید بدی و کل سال 120 گیگ استفاده کنی. اما با طرحی که شما می‌گی (و من نتونستم تو سایت آسیاتک ببینم کجاست) شما تو همین یک‌سال 85 هزارتومن می‌دی سرویست رو با 12 گیگ داری. نهایتش حدود 100 گیگ هم حجم اضافه می‌خری که تقریبن یکجا بخری میشه 210 هزارتومن. سرجمعش کمتر از 300 هزار تومن می‌شه. قیمت تقریبن نصف حالت ماهیانه است.

rez@energy
17-01-2016, 15:01
آقایون بهترین سرویس آسیاتک واسه دانلود شبانه کدومه سرویس هست ممنون میشم راهنمایی کنید

S M Λ S Ħ
17-01-2016, 15:02
دوست عزیز

کلن گرفتن سرویس‌هایی با حجم پایین و مدت زمان بلندتر و جبران حجم مورد نیاز با خرید یکجا از نظر ریالی به‌صرفه‌تره. اما مشکلی که داره اینه که اولن پول‌ها رو یکجا می‌دی و در ثانی قراردادت بلندمدته که اگه از نظر کیفیت مشکلی داشته باشه، یا باید صبر کنی قراردادت تموم بشه که پولت از دست نره یا حجمت رو سریع تموم کنی و بیخیال بقیه قراردادت بشی یا کلی دوندگی و پیگیری کنی تا شاید بتونی با فسخ قرارداد یه بخشی از پولت رو زنده کنی.

مثلن همین شهاب 10 گیگ رو ماهیانه اگه بخری برای یکسال حدود 600 هزارتومن باید بدی و کل سال 120 گیگ استفاده کنی. اما با طرحی که شما می‌گی (و من نتونستم تو سایت آسیاتک ببینم کجاست) شما تو همین یک‌سال 85 هزارتومن می‌دی سرویست رو با 12 گیگ داری. نهایتش حدود 100 گیگ هم حجم اضافه می‌خری که تقریبن یکجا بخری میشه 210 هزارتومن. سرجمعش کمتر از 300 هزار تومن می‌شه. قیمت تقریبن نصف حالت ماهیانه است.

مرسی از راهنماییت

آره توی سایت شون نیس، همین دیشب بهم زنگ زدنو گفتن که آخرین آفرهاشون هست و داره تموم میشه که از روی سایت هم ورداشتن و اگه بگردین نیس

بهم یه مهلتی داد گفت این کار بصرفه اس، که خب راستم میگه، من دیگه فقط ترافیک اضافه میخرم، دیگه برای یک سرویس کامل هزینه نمیکنم !

من خداروشکر توی این 4-5 ماهی که داشتم مشکلی با اسیاتک نداشتم، فقط مشکل یکجا دادن هزینه اس که اگه بدونم 100% این حرکت بصرفه اس میرم تهیه میکنم

arsinn
17-01-2016, 19:50
سلام

منطق میگه اگر اونها تماس گرفتند و پیشنهاد دادند اونها بفکر منافع خودشون هستند.تصور نمیکنم نگران این باشند که شما ماهی پنجاه تومن بدید!کلا این طرح های بلند مدت کم حجم برای کسی خوبه که پر مصرف نیست چون درسته اولش بنظر به ازاي هر گيگ پول کمتری میدی اما فردا باید دائم هر گيگ حدود چهار تومن رو بخري.بهترین حالت خرید طرح بلند مدتی هست که به مصرفتون هم بخوره.اینطوری که میگید حدود صد گيگ درسال مصرف دارید.اگرهم سرعت خیلی بالا نیاز ندارید با این پول یه طرح نا محدود با سرعت پايين تر بگیرید مثلا 512نامحدود.

bilmazlar
17-01-2016, 20:12
منطق میگه اگر اونها تماس گرفتند و پیشنهاد دادند اونها بفکر منافع خودشون هستند.تصور نمیکنم نگران این باشند که شما ماهی پنجاه تومن بدید!کلا این طرح های بلند مدت کم حجم برای کسی خوبه که پر مصرف نیست چون درسته اولش بنظر به ازاي هر گيگ پول کمتری میدی اما فردا باید دائم هر گيگ حدود چهار تومن رو بخري.بهترین حالت خرید طرح بلند مدتی هست که به مصرفتون هم بخوره.اینطوری که میگید حدود صد گيگ درسال مصرف دارید.اگرهم سرعت خیلی بالا نیاز ندارید با این پول یه طرح نا محدود با سرعت پايين تر بگیرید مثلا 512نامحدود.

نه دیگه. اگه بخواد گیگ گیگ بخره که هزینه‌اش سر به فلک می‌ذاره. برای کسی که می‌دونه مثلن هر 6 ماه یا 1 سال 100 گیگ مصرفشه خرید یه سرویس بلندمدت با حجم کم و خرید یک‌جای حجم اضافه به‌صرفه‌تره است. و گر نه که گیگی با VAT و عوارض حدود 4000 تومن که کلن غیراقتصادیه.

naser.051
17-01-2016, 20:20
من امروز مشکل نویز داشتم زنگ زدم شرکت برام پروفایل عوض کردن پورتم رو هم ریست کردن درست شد و یک سری کارا که به من نگفتن ولی این افرادی که میگن نویز رو خطه پینگ بالاس یا هرچی اینجا میان خودشون خسته میکننن علکی تاپیک میزنن اخرشم هیچی؟ مثل من زنگ بزنین شرکت بهاشون فنی برخورد کنین اگر غیر این باشه به تعداد مشترکای ناراضی اسیاتک اضافه میشه اینو برای خودتون گفتم دوستانه من صنمی با اسیاتک دارم و نه بازاریابشم و نه هیچی دیگه شرکت وظیفشه در قبال پولی که میگیره خدمات تحت استاندارد لازمه بده به این مورد که گفتم توجه کنین حالا اگر بخواد از زیر کار در بره نهاد ها و سازمان های مربوطه هستند که پیگیری کنن شکایت شماها رو !

smsms
17-01-2016, 22:26
لیست سایت های دانلودی که تو هاست آسیاتکه رو میگین ؟

amin885
18-01-2016, 00:19
من امروز مشکل نویز داشتم زنگ زدم شرکت برام پروفایل عوض کردن پورتم رو هم ریست کردن درست شد و یک سری کارا که به من نگفتن ولی این افرادی که میگن نویز رو خطه پینگ بالاس یا هرچی اینجا میان خودشون خسته میکننن علکی تاپیک میزنن اخرشم هیچی؟ مثل من زنگ بزنین شرکت بهاشون فنی برخورد کنین اگر غیر این باشه به تعداد مشترکای ناراضی اسیاتک اضافه میشه اینو برای خودتون گفتم دوستانه من صنمی با اسیاتک دارم و نه بازاریابشم و نه هیچی دیگه شرکت وظیفشه در قبال پولی که میگیره خدمات تحت استاندارد لازمه بده به این مورد که گفتم توجه کنین حالا اگر بخواد از زیر کار در بره نهاد ها و سازمان های مربوطه هستند که پیگیری کنن شکایت شماها رو !

حرفهای شما کاملا تناقض درش هست اولا پورت مخابراتی که به شما داده میشه در صورت اشکال دوباره از مخابرات خط سوکت زده میشه و یا اسپلیتر متصل به خط شما در داخل اتاق mdf عوض میشه و در حقیقت پورتی که شما میگید ریست شده وجود سخت افزاری داره از لحاظ ارتباط و برقراری لینک مودم وبدون نویز... و در نرم افزار اکانتینگ مک ریست میشه نه پورت.

در کل شما سعی کنید کمی به اطلاعات خودتون اضافه کنید و مطمئن باشید بنده با خود کارشناس فنی اسیاتک صحبت کردم و خود کارشناس قبول کردند که نه مشکل از نویز خط هست نه مشکل از دیگر مسائل بلکه کمبود پهنای باند منطقه هست پس لطف کنید در مورد وظیفه و خدمات تحت استاندارد هم این فکرو کنید که در ایران زندگی میکنید نه المان استاندارد ایران اصلا قابل قبول هیچ کشوری نیست. دلایلش هم زیاده.... از جمله توی هیچ کشوری یک خط لینک با سرعت اسمی مابین 8 مشترک تقسیم نمیشه جز در ایران.

بیشمارند کاربرانی که شکایت کرده اند به سازمان تنظیم مقررات و اونها هم همین جواب تقسیم هر لینک مابین 8 مشترک رو تحویل داده اند و نه استاندارد جهانی و مشتری نه مشکلش حل شده و نه دستش به جایی میرسه که بتونه اینترنت خوبی بگیره. پس باز هم به اطلاعات خودتون در زمینه شکایت به سازمان های مربوطه اضافه کنید که از نظر سازمان های مختلف در ایران اینترنتی که باید تحویل مشترک بشه چیزی نیست که در هر کشوری بهش اصلا اینترنت گفته بشه بلکه اسمش محدودیت بدون دلیل هست!.
سعی کنید در زدن تاپیک از اطلاعات و معلومات فنی بیشتری استفاده کنید .

android500
18-01-2016, 01:12
سلام

اینی که شما میفرمایین سرویس DSLBOX های آبی دوساله با 24 گیگ حجم (1200 گیگ حجم هدیه از ساعت 4 تا 10 صبح) هست که مودم رایگان هم میدن. به نظر به صرفه میاد ولی باید حتما حجم بخرید و در هایت با مصرفی که دارین ببینین میصرفه یا نه. درضمن ریسکشم بالاست 2 سال بعد آدم چه میدونه چی میشه.

VahidDG2007
18-01-2016, 03:01
خط شما نویز داره؟؟؟؟
نمیدونم فک نکنم اما Snr در مودم قبلیم بدترین حالت از 14 پایینتر نمیومد اما تو این جدیده 16 17 تا 19 ثابت میشه در کل مشخصه که تی پی لینک اس ان ار و بالاتر از دیلینک نشون میده و سبکتر عمل میکنه نسبت به دیلینک

الان فعلا یکی دوشبه خوب شده اما شبای قبل یک عکس تو تلگرام جوری طول میکشید تا لود بشه که آدم به کل پشیمون میشد:n03:

bilmazlar
18-01-2016, 08:20
حرفهای شما کاملا تناقض درش هست اولا پورت مخابراتی که به شما داده میشه در صورت اشکال دوباره از مخابرات خط سوکت زده میشه و یا اسپلیتر متصل به خط شما در داخل اتاق mdf عوض میشه و در حقیقت پورتی که شما میگید ریست شده وجود سخت افزاری داره از لحاظ ارتباط و برقراری لینک مودم وبدون نویز... و در نرم افزار اکانتینگ مک ریست میشه نه پورت.

در کل شما سعی کنید کمی به اطلاعات خودتون اضافه کنید و مطمئن باشید بنده با خود کارشناس فنی اسیاتک صحبت کردم و خود کارشناس قبول کردند که نه مشکل از نویز خط هست نه مشکل از دیگر مسائل بلکه کمبود پهنای باند منطقه هست پس لطف کنید در مورد وظیفه و خدمات تحت استاندارد هم این فکرو کنید که در ایران زندگی میکنید نه المان استاندارد ایران اصلا قابل قبول هیچ کشوری نیست. دلایلش هم زیاده.... از جمله توی هیچ کشوری یک خط لینک با سرعت اسمی مابین 8 مشترک تقسیم نمیشه جز در ایران.

بیشمارند کاربرانی که شکایت کرده اند به سازمان تنظیم مقررات و اونها هم همین جواب تقسیم هر لینک مابین 8 مشترک رو تحویل داده اند و نه استاندارد جهانی و مشتری نه مشکلش حل شده و نه دستش به جایی میرسه که بتونه اینترنت خوبی بگیره. پس باز هم به اطلاعات خودتون در زمینه شکایت به سازمان های مربوطه اضافه کنید که از نظر سازمان های مختلف در ایران اینترنتی که باید تحویل مشترک بشه چیزی نیست که در هر کشوری بهش اصلا اینترنت گفته بشه بلکه اسمش محدودیت بدون دلیل هست!.
سعی کنید در زدن تاپیک از اطلاعات و معلومات فنی بیشتری استفاده کنید .

دوست عزیز.

ریست کردن پورت DSLAM معنا داره. درست مثل اینه که شما روی کامپیوترت از طریق ویندوز کارت شبکه‌ات رو disable کنی و بعد دوباره enablesh کنی. در مورد پورت DSLAM هم منظور این نیست که فیزیک اون پورت دست‌کاری بشه. بلکه به دلایلی عملکرد نرم‌افزاری پورت مذکور در DSLAM دچار اشکال می‌شه و به تعبیری پورت قفل می‌شه. این جور موقع‌ها پشتیبان ISP از طریق نرم‌افزار مدیریت DSLAM می‌تونه اون پورت رو ریست یا رفرش کنه تا از حالت قفل‌شدگی دربیاد بیرون.

در این مورد که می‌فرمایید عمده مشکلات کاهش سرعت و کیفیت ارتباط به ویژه تو ساعت‌های شلوغی به کمبود پهنای باند مربوطه کاملن حق با شماست. در مورد اغلب ISPها هم تو ایران صادقه. یعنی تو ساعت‌های خلوتی سرعت و کیفیت ارتباط خیلی بهتره. اما با نزدیک شدن به ساعت‌های اوج مصرف و شلوغی که بسته به منطقه ممکنه متفاوت باشه، هم سرعت و هم کیفیت ارتباط به شدت افت می‌کنه. پینگ بالا، تایم‌اوت‌های مکرر، حتی قطعی و پرش لینک و حتی افزایش نویز تو ساعت‌های شلوغی به همین دلیله.

اما یه نکته‌ای هم در مورد ضریب اشتراک:
تو دنیا (نه فقط در ایران) پهنای باند اینترنت به دو صورت اختصاصی (Dedicated) و اشتراکی (Shared) فروخته می‌شه. فقط در سرویس‌های اختصاصیه که پهنای باند فروخته شده در قرارداد به طور کامل اختصاص به همون خریدار داره و به تعبیری ضریب اشتراکش 1 به 1 اه. اما اغلب سرویس‌های اینترنت خانگی و حتی تجاری، سرویس‌های اشتراکی هستن. یعنی یه پهنای باند مشخص رو چندین مشترک با هم استفاده می‌کنن. البته این که تو ایران از نظر سازمان تنظیم مقررات برای تمامی سرویس‌ها ضریب اشتراک 1 به 8 مبنا و قاعده شده، هم مسخره‌است. هر چی پهنای باند بزرگتر باشه تعداد بیشتری کاربر رو (با تحلیل آماری الگوی مصرف کاربرا) می‌شه هم‌زمان روش به اشتراک گذاشت. کاری که در عمل و واقعیت ISPهای داخلی هم همین کار رو می‌کنن.

تو ISPهای کشورهای پیشرفته هم ضریب اشتراک 1 به 20 برای سرویس‌های تجاری و 1 به 50 برای سرویس‌های خانگی که پهنای باند سرویشون زیر 10مگابیت باشه کاملن معموله. حتی در مقاله‌ای ضریب اشتراک 1 به 600 رو روی یه لینک وایرلس 30مگابیتی در یک مجتمع تجاری - مسکونی هم دیدم. یعنی شرکتی که تو اون مجتمع یه ارتباط وایرلس 30مگابیتی داشته اون رو با همون پهنای باند به 600 مشترک فروخته بوده.

amin885
18-01-2016, 10:53
دوست عزیز.

ریست کردن پورت DSLAM معنا داره. درست مثل اینه که شما روی کامپیوترت از طریق ویندوز کارت شبکه‌ات رو disable کنی و بعد دوباره enablesh کنی. در مورد پورت DSLAM هم منظور این نیست که فیزیک اون پورت دست‌کاری بشه. بلکه به دلایلی عملکرد نرم‌افزاری پورت مذکور در DSLAM دچار اشکال می‌شه و به تعبیری پورت قفل می‌شه. این جور موقع‌ها پشتیبان ISP از طریق نرم‌افزار مدیریت DSLAM می‌تونه اون پورت رو ریست یا رفرش کنه تا از حالت قفل‌شدگی دربیاد بیرون.

در این مورد که می‌فرمایید عمده مشکلات کاهش سرعت و کیفیت ارتباط به ویژه تو ساعت‌های شلوغی به کمبود پهنای باند مربوطه کاملن حق با شماست. در مورد اغلب ISPها هم تو ایران صادقه. یعنی تو ساعت‌های خلوتی سرعت و کیفیت ارتباط خیلی بهتره. اما با نزدیک شدن به ساعت‌های اوج مصرف و شلوغی که بسته به منطقه ممکنه متفاوت باشه، هم سرعت و هم کیفیت ارتباط به شدت افت می‌کنه. پینگ بالا، تایم‌اوت‌های مکرر، حتی قطعی و پرش لینک و حتی افزایش نویز تو ساعت‌های شلوغی به همین دلیله.

اما یه نکته‌ای هم در مورد ضریب اشتراک:
تو دنیا (نه فقط در ایران) پهنای باند اینترنت به دو صورت اختصاصی (Dedicated) و اشتراکی (Shared) فروخته می‌شه. فقط در سرویس‌های اختصاصیه که پهنای باند فروخته شده در قرارداد به طور کامل اختصاص به همون خریدار داره و به تعبیری ضریب اشتراکش 1 به 1 اه. اما اغلب سرویس‌های اینترنت خانگی و حتی تجاری، سرویس‌های اشتراکی هستن. یعنی یه پهنای باند مشخص رو چندین مشترک با هم استفاده می‌کنن. البته این که تو ایران از نظر سازمان تنظیم مقررات برای تمامی سرویس‌ها ضریب اشتراک 1 به 8 مبنا و قاعده شده، هم مسخره‌است. هر چی پهنای باند بزرگتر باشه تعداد بیشتری کاربر رو (با تحلیل آماری الگوی مصرف کاربرا) می‌شه هم‌زمان روش به اشتراک گذاشت. کاری که در عمل و واقعیت ISPهای داخلی هم همین کار رو می‌کنن.

تو ISPهای کشورهای پیشرفته هم ضریب اشتراک 1 به 20 برای سرویس‌های تجاری و 1 به 50 برای سرویس‌های خانگی که پهنای باند سرویشون زیر 10مگابیت باشه کاملن معموله. حتی در مقاله‌ای ضریب اشتراک 1 به 600 رو روی یه لینک وایرلس 30مگابیتی در یک مجتمع تجاری - مسکونی هم دیدم. یعنی شرکتی که تو اون مجتمع یه ارتباط وایرلس 30مگابیتی داشته اون رو با همون پهنای باند به 600 مشترک فروخته بوده.

ایشون گفتن نویز داشته خطشون وتماس گرفتن پشتبانی بخونید اول چی گفتم .. تناقض وجود داره بعد جواب منو ببینید وپاسخ بدید. چون وقتی ارتباط نرم افزاری و سخت افزاری برقرار هست و هنوز هم ارتباط وجود داشته باشه که به قول ایشون میگن نویز داشته خطشون !! اونها با ریست پورت نرم افزاری مشکل (نویز)رو حل کنند !! مشکلشون نویز بوده و تماس گرفتن و حل شده نویز چه ربطی به پورت نرم افزاری dslam داره! یه به قول شما قفل پورت ! اینها هر کدومش مبحث جداست و ربطی به نویز نداره دوست گلم

باز هم شما در توضیحات بنده دقت نکردید بنده گفتم در هیچ کشوری اشتراک یک به هشت روی یک خط به این شکل الان ایران ما نیست. نه اینکه پهنای باند عظیمی باشه و تقسیم بر حتی 100 بشه مشخصه وقتی پهنای باند بسیار زیاد باشه حتی بر 100 هم تقسیم بشه باز هم مشکلی پیش نمیاد که وقتی تماس میگیری پشتیبانی بگن مثلا شما لینک 1 مگا بیت گرفتی نقسیم به هشت میشه!! شما یک کشور نام ببر اینگونه باشه حتی اگرم اشتراکی باشه shared باز هم اینقدر پهنای باند دارند که مشترک از مشکل کمبود پهنای باند با تقسیم بر هر تعداد کاربر مشکلی پیش نیاد و یه قانون من دربیاری از خودشون در بیارن و بجای پذیرفتن کمبود پهنای باند بگن بطور مثال که شما خط یک مگا بیت گرفتی باید تقسیم بر 8 بشه!! واقعا این کجای دنیا هست که یک مشترک وقتی میره یک خط adsl با سرعت اسمی 1 مگا بیت میگیره و هزینشو پرداخت میشه بعد با مشکل کندی مواجه بشه و با تماس بهش بگن این 1 مگا بیت فقط اسمی هست چون تقسیم بر 8 میشه!! خب از همون اول بگن 128 داریم بهت میدیم نه 1 مگا بیت.

موفق باشید.

bilmazlar
18-01-2016, 13:11
ایشون گفتن نویز داشته خطشون وتماس گرفتن پشتبانی بخونید اول چی گفتم .. تناقض وجود داره بعد جواب منو ببینید وپاسخ بدید. چون وقتی ارتباط نرم افزاری و سخت افزاری برقرار هست و هنوز هم ارتباط وجود داشته باشه که به قول ایشون میگن نویز داشته خطشون !! اونها با ریست پورت نرم افزاری مشکل (نویز)رو حل کنند !! مشکلشون نویز بوده و تماس گرفتن و حل شده نویز چه ربطی به پورت نرم افزاری dslam داره! یه به قول شما قفل پورت ! اینها هر کدومش مبحث جداست و ربطی به نویز نداره دوست گلم

باز هم شما در توضیحات بنده دقت نکردید بنده گفتم در هیچ کشوری اشتراک یک به هشت روی یک خط به این شکل الان ایران ما نیست. نه اینکه پهنای باند عظیمی باشه و تقسیم بر حتی 100 بشه مشخصه وقتی پهنای باند بسیار زیاد باشه حتی بر 100 هم تقسیم بشه باز هم مشکلی پیش نمیاد که وقتی تماس میگیری پشتیبانی بگن مثلا شما لینک 1 مگا بیت گرفتی نقسیم به هشت میشه!! شما یک کشور نام ببر اینگونه باشه حتی اگرم اشتراکی باشه shared باز هم اینقدر پهنای باند دارند که مشترک از مشکل کمبود پهنای باند با تقسیم بر هر تعداد کاربر مشکلی پیش نیاد و یه قانون من دربیاری از خودشون در بیارن و بجای پذیرفتن کمبود پهنای باند بگن بطور مثال که شما خط یک مگا بیت گرفتی باید تقسیم بر 8 بشه!! واقعا این کجای دنیا هست که یک مشترک وقتی میره یک خط adsl با سرعت اسمی 1 مگا بیت میگیره و هزینشو پرداخت میشه بعد با مشکل کندی مواجه بشه و با تماس بهش بگن این 1 مگا بیت فقط اسمی هست چون تقسیم بر 8 میشه!! خب از همون اول بگن 128 داریم بهت میدیم نه 1 مگا بیت.

موفق باشید.

در مورد بحث نویز خط که من متوجه نمی‌شم وقتی به خاطر نویز تماس گرفتن با پشتیبانی و پشتیبانی هم با ریست پورت تونسته مشکل رو حل کنه، شما چرا اصرار داری بگی تناقض و پشتیبانی نمی‌تونه با ریست پورت (نرم‌افزاری) نویز رو کم کنه. حالا که به گفته خود این دوستمون تونسته. شما بگو به نظر شما پشتیبانی که چند ده کیلومتر دورتر از مرکز مخابراتی و اون پورت فیزیکی نشسته تونسته از راده دور کاری بکنه که نویز این دوستمون کم بشه. مگه غیر از دسترسی نرم‌افزاری کار دیگه‌ای می‌تونه بکنه. نکته در این که تجهیزات سخت‌افزاری استفاده شده سیستم‌های نرم‌افزاری کنترلی برای خودشون دارن که اشکالات رو نشون می‌ده یا ممکنه حتی بتونه خودش رو اصلاح کنه. اما مطمئنن این اصلاح سخت‌افزاری نیست.

در مورد بحث اشتراک هم بنده به سؤ استفاده شرکت‌ها از این قاعده مسخره ضریب اشتراک 1 به 8 واقفم. شما تو نوشته‌ات گفتی:

استاندارد ایران اصلا قابل قبول هیچ کشوری نیست. دلایلش هم زیاده.... از جمله توی هیچ کشوری یک خط لینک با سرعت اسمی مابین 8 مشترک تقسیم نمیشه جز در ایران.

من هم عرض کردم چرا. تو همه جای دنیا سرعت اسمی یه سرویس 1مگابیت اشتراکی اگه کاربرا هم‌زمان آنلاین بشن و استفاده کنن حتمن بینشون تقسیم می‌شه. البته این تقسیم رو ISP مستقیم خودش انجام نمی‌ده، بلکه مصرف خود اون کاربرا و کیفیت خطشون تعیین کننده می‌شه. تو ایران هم خیلی از جاها این جوری نیست که شما سروی 1مگابیت بگیری دقیقن 1/8ش رو بهت بده ISP. خیلی جاها که تو سرویس‌های حجمی سرعت‌های بالاتر از اسمی رو دارن می‌دن. اما مواقع شلوغی یا جاهایی که به قول شما کمبود پهنای باند دارن سرعت‌ها از سرعت اسمی کمتر می‌شه و وقتی شما بخوای اعتراض کنی و پیگیر بشی به اون قانون مسخره 1 به 8 استناد می‌کنن می‌گن ما داریم تعهدمون رو انجام می‌دیم. منم با این تیکه احمقانه این قاعده با شما موافقم.

اتفاقن تو کشورهای دیگه روش دیگه‌ای برای در رفتن از زیر بالا و پایین شدن سرعت دارن. اکثر سرویس‌های اون به صورت Up to فروخته می‌شه. یعنی حداکثر تا یه سرعت مشخصی. حتمن هم در قرارداد ذکر می‌کنن که سرعت عملی سرویس بستگی به شرایط و عوامل مختلفی داره و لزومن به این معنا نیست که شما حتمن اون سرعت رو داشته باشین.

khoodet
18-01-2016, 13:21
دوستان هنوز برای سریال شهرزاد بن تخفیف دارند یا نه

Bensonw3x
18-01-2016, 14:23
این خبر تو تلگرام اومده :

‏همزمان با آغاز اجرای ⁧برجام ⁩ برخی خدمات دهنده‌های اینترنت از جمله شاتل و آسیاتک فـیلتر یوتیوب را برداشتند.

راسته ؟

hrkhl
18-01-2016, 15:48

موفق باشید.
سلام یع چیزی که هست در واقع شما هر سرعتی که بگیرین باید بر 64 تقسیم کنید میگین چرا؟چون سرعت ها به بیت هست و برای به بایت تبدیل کردن باید بر 8تقسیم بشه که دیگه شما از من بهتر بلدید و دوباره حاصل تقسیم قبلی بر 8 تقسیم بشه که همون قانون مسخره است پس کسی که سرعت 128 خریده باید تو اوج شلوغی 2 کیلوبایت بر ثانیه سرعت داشته باشه

misam5526
18-01-2016, 16:06
سلام

سرویسهای بلند مدت معمولا شرایط مشابه ندارن با سرویهای کوتاه مدت!
این سرویس دو ساله ایا شبانه ساعت 4-10 رایگان داره برای دانلود؟؟
اصولا سیاست اسیاتک بر اینه که کسایی که سرویسهای جشواره ای یا ویژه یا حتی سرویس ماهانه با حجم کم میگیرند از دانلود رایگان کمتر بهره می برن!

khoodet
18-01-2016, 16:33
دوستان هنوز برای سریال شهرزاد بن تخفیف دارند یا نه
اگر کسی از دوستان خبر داره سریعتر بگه که میخوام حجم بخرم:n02:

and-roid2
18-01-2016, 16:47
اگر کسی از دوستان خبر داره سریعتر بگه که میخوام حجم بخرم:n02:
2تومن پول بده مشخص میشه دیگه.:n02:
من دو هفته پیش خریدم بهم داد.

ehsan-75
18-01-2016, 18:49
دوستان من دیگه کلافه شدم . میخوام جمع آوری کنم آسیاتک رو برم یه ISP دیگه . شبا سرعت خیلی افت میکنه !

حالا دوستان بنظرتون این کار رو بکنم یا شاید در آینده وضعیت آسیا تک بهتر بشه ؟

دانلود شبانه زیاد برام مهم نیست .

- - - Updated - - -

دوستان من دیگه کلافه شدم . میخوام جمع آوری کنم آسیاتک رو برم یه ISP دیگه . شبا سرعت خیلی افت میکنه !

misam5526
18-01-2016, 19:41

در مورد وضعیت افت سرعت و کیفیت اسیاتک در شبها خیلی وقته همین وضعه و با توجه به اینکه هرچقدر افزایش پهنای باند بدن باز مشترک اضافه میشه، تغییری در کیفیت ساعات شلوغی پیش نخواهد اومد...

arsinn
18-01-2016, 19:54

- - - Updated - - -

اگه دانلود شبانه زیاد برات مهم نیست حتما این کارو بکن.منهم به علت مشابه اسياتک تخلیه کردم.صبا نت گرفتم که سرعت روز و شبم هیچ تفاوتی نداره (سرعتی هم که بهم میده سه چهار برابر سرعتی هست که اسياتک با سرویس مشابه بهم میداد) شبش نیم بها هست یعنی نهایتش دوبرابر ترافيکم میتونم در شب دانلود داشته باشم که برام کافیه در عوض سرعت و کیفیت عالی در روز و شب دارم.بنظرم اسياتک مزيتي جز دانلود شبانه نداره

MOHAMMAD2010
18-01-2016, 20:01
[QUOTE=ehsan-75;8777206]دوستان من دیگه کلافه شدم . میخوام جمع آوری کنم آسیاتک رو برم یه ISP دیگه . شبا سرعت خیلی افت میکنه !

- - - Updated - - -

والا من 1 ماه پیش های وب داشتم افت سرعتش تو شب از اسیا تک خیلی بیشتر بود ( اسیا تک هم افت داره ولی های وب بیشتر بود )
شاید شرکت هایی که دانلود شبانه ندارن بهتر باشن مثل پارس انلاین ولی اینو مطمئنم همه شرکت ها شب ها افت دارن چون موقعی هست که همه دارن از نت استفاده میکنن حالا بعضی شرکت ها افتشون خیلی زیاده بعضیا نه

naser.051
18-01-2016, 20:06
خب برای اینکه سرعت شبانه پایینه یک اکانت تبدیل بگیرید سرعتتون میره بالا من الان شبانه سرعتم میشه 150 حدودا وقتی به اکانت تبدیل وصل میشم سرعتم با روز فرقی نمیکنه اینجوری که خیلی بهتره

saman123123
18-01-2016, 20:33
من آخرش نفهمیدم قضیه فیلترینگ به چه شکله!

یه عده میگن فیلترینگ مربوط به زیرساخته،عده دیگه میگن آی اس پی هم دخالت داره.

الان تو یه سری از تاپیک ها میگن یوتیوب بدون مشکل و فیلتر براشون بالا میاد.

حالا سوال اینه که اگر فیلترینگ در زیرساخت انجام میگیره،اونوقت نقش آی اس پی این وسط چیه؟
اگر آی اس پی بخواد میتونه اینترنتی رو که فیلترینگ روش اعمال میشه و از زیرساخت میگره رو بدون فیلتر تحویل بده به مشترک؟!
اگر هم مشکل از زیر ساخت باشه مگر نباید برای همه باز بشه یوتیوب؟

لطفا شفاف سازی بنمایید:n02:

MOHAMMAD2010
18-01-2016, 20:37
خب برای اینکه سرعت شبانه پایینه یک اکانت تبدیل بگیرید سرعتتون میره بالا من الان شبانه سرعتم میشه 150 حدودا وقتی به اکانت تبدیل وصل میشم سرعتم با روز فرقی نمیکنه اینجوری که خیلی بهتره

منظور از افت سرعت ، سرعت شبانه ( رایگان ) نیست ! منظورم سر شب ها هست که معمولا از 6 تا 12 سرعت تو همه isp ها میاد پایین
---------------------------------
اقا این پیغام Service unavailable برا چیه ؟ از سر شبی نصف سایت هایی که باز میکنم این پیغام میاد باید رفرش بزنم تا درست بشه !

saeed258s
18-01-2016, 22:13
منظور از افت سرعت ، سرعت شبانه ( رایگان ) نیست ! منظورم سر شب ها هست که معمولا از 6 تا 12 سرعت تو همه isp ها میاد پایین
---------------------------------
اقا این پیغام Service unavailable برا چیه ؟ از سر شبی نصف سایت هایی که باز میکنم این پیغام میاد باید رفرش بزنم تا درست بشه !
با دروود
دوست گرامی خواهشمندم این مورد رو به پشتیبانی گزارش کنید چرا که بنده هم این مورد رو داشتم و گمان می برم که مشکل از کش سرور شرکت آسیاتک باشد ،اما پشتیبانی منکر شد و گفتند که اگر همچین موردی بود باید به ما گزارش می شد ....
بنابراین به جهت اینکه مشکل حل بشه خواهشمندم حتمن به پشتیبانی گزارش بدهید .
با سپاس

MOHAMMAD2010
18-01-2016, 23:25
با دروود
دوست گرامی خواهشمندم این مورد رو به پشتیبانی گزارش کنید چرا که بنده هم این مورد رو داشتم و گمان می برم که مشکل از کش سرور شرکت آسیاتک باشد ،اما پشتیبانی منکر شد و گفتند که اگر همچین موردی بود باید به ما گزارش می شد ....
بنابراین به جهت اینکه مشکل حل بشه خواهشمندم حتمن به پشتیبانی گزارش بدهید .
با سپاس

چشم حتما فردا زنگ میزنم
از سر شبی بیچارم کرده این موضوع مخصوصا وقتی میخوام تو یه سایتی لاگین کنم
صد در صد مشکل از خودشون هست

android500
18-01-2016, 23:41
آقا این تیوب واسه ما قشنگ باز میشه عجب سرعتی هم داره :n10:

TranceaweSome
18-01-2016, 23:56
برا منم باز میشه

S M Λ S Ħ
19-01-2016, 01:08
سرویسهای بلند مدت معمولا شرایط مشابه ندارن با سرویهای کوتاه مدت!
این سرویس دو ساله ایا شبانه ساعت 4-10 رایگان داره برای دانلود؟؟
اصولا سیاست اسیاتک بر اینه که کسایی که سرویسهای جشواره ای یا ویژه یا حتی سرویس ماهانه با حجم کم میگیرند از دانلود رایگان کمتر بهره می برن!

اره میگه عین همین سرویسی هست که الان داری

شبانه 4 تا 10 که البته 1200 گیگه

mv217010
19-01-2016, 07:19
این سایت فیلتر نیست که..
الان خیلی وقته باز شده
فقط در مورد پخش فیلم های ناجور فیلتر اعمال میشه
فیلترینگ هوشمند:n06:

H-R-N
19-01-2016, 09:33
اینم شاهکار اسیاتک
اینجا میزارم خودتون قضاوت کنید
من 1394/10/25 ساعت 10:20 صبح سرویس خودم رو که شهاب 10 مگ با 10 گیگ ترافیک 4 تا 10 صبح رایگان بود تمدید کردم
همون روز یک ساعتی وب گردی داشتم بعدش حجم رو چک کردم دیدم حدود 200 مگ مصرف داشتم و هنوز 10050 مگ ترافیک داشتم
فرداساعت 8:15 صبح تو ساعت رایگان چند تا فایل گذاشتم واسه دانلود تا ساعت 10 صبح که دانلود رو قطع کردم حدود 6700 مگ دانلود داشتم بعد ازظهر حجم رو چک کرم و در کمال ناباوری دیدم 3493 مگ مصرف واسم زده
حالا شما از رو عکسی که میزارم حساب کنید
همونطور که میبینید از ساعت 10:19 دقیقه 1394/10/25 تا:17:22 1394/10/26 واسه من 7272 مگ حجم دریافتی زده که 3493 مگ حجم مصرفی زده و 3779 مگ رو رایگان زده در حالی که کلا من شاید تو ابن مدت 400 مگ مصرف داشتم
بعد که تماس گرفتم بعد از کلی‌ صحبت و دلیل که آوردم میگه شاید مودم شما هک شده

میگم بابا من مودم دلینک ۲۷۵۰ دارم وقتی‌ استفاده ندارم کلید قطع وای‌فای رو میزنم در ضمن داخل تنظیمات مودم وای‌فای رو invise کردم و اصلا کسی‌ نمیتونه دسترسی داشته باشه

بعد دوباره میگه شاید آپدیت ویندوز فعال باشه منم میگم همه اونا هم غیر فعال هست اونا رو هم الان دوباره چک کردم و فعال نیست

خلاصه هر چی‌ ما گفتیم اون آقا انکار کرد دوباره تماس گرفتم با پشتیبانی‌ که با یه نفر دیگه صحبت کنم با اون بنده خدا هم که صحبت کردم همه چیز رو گفتم اونم همین رو جواب داد
گفتم ببینید توی این بازه زمانی‌ که تو سایت سایت شما ثبت شده ۷۲۷۲ مگ‌ حجم دریافتی من هست
منم اینجا از اینترنت دانلود منیجر خودم عکس میزارم که از ساعت حدود ۸ تا ۱۰ صبح ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۶۷۰۰ مگ‌ دانلود داشتم حالا شما حساب کنید طبق سایت خودتون من ۷۲۷۲ مگ‌ حجم دریافتی داشتم منم عکس میزارم که ۶۷۰۰ مگ‌ رایگان داشتم که از حجم دریافتی من کم بشه یه چیزی حدود ۵۵۰ مگ‌ مصرف من می‌شه حالا چطور ۳۴۹۳ مگ‌ مصرف واسه من زده ؟

خلاصه طرف گفت عکس بگیر ارسال کن ما چک می‌کنیم

الان بعد از ۳ روز که ایمیل زدم جواب دادن ما چک کردیم مشکلی‌ نیست
حالا شماها ببینید یه بچه ۱۰ ساله هم اینا رو ببین متوجه می‌شه

خلاصه حدود ۳/۵ گیگ راحت پرید

amin885
19-01-2016, 10:40
در مورد بحث نویز خط که من متوجه نمی‌شم وقتی به خاطر نویز تماس گرفتن با پشتیبانی و پشتیبانی هم با ریست پورت تونسته مشکل رو حل کنه، شما چرا اصرار داری بگی تناقض و پشتیبانی نمی‌تونه با ریست پورت (نرم‌افزاری) نویز رو کم کنه. حالا که به گفته خود این دوستمون تونسته. شما بگو به نظر شما پشتیبانی که چند ده کیلومتر دورتر از مرکز مخابراتی و اون پورت فیزیکی نشسته تونسته از راده دور کاری بکنه که نویز این دوستمون کم بشه. مگه غیر از دسترسی نرم‌افزاری کار دیگه‌ای می‌تونه بکنه. نکته در این که تجهیزات سخت‌افزاری استفاده شده سیستم‌های نرم‌افزاری کنترلی برای خودشون دارن که اشکالات رو نشون می‌ده یا ممکنه حتی بتونه خودش رو اصلاح کنه. اما مطمئنن این اصلاح سخت‌افزاری نیست.

در مورد بحث اشتراک هم بنده به سؤ استفاده شرکت‌ها از این قاعده مسخره ضریب اشتراک 1 به 8 واقفم. شما تو نوشته‌ات گفتی:

من هم عرض کردم چرا. تو همه جای دنیا سرعت اسمی یه سرویس 1مگابیت اشتراکی اگه کاربرا هم‌زمان آنلاین بشن و استفاده کنن حتمن بینشون تقسیم می‌شه. البته این تقسیم رو ISP مستقیم خودش انجام نمی‌ده، بلکه مصرف خود اون کاربرا و کیفیت خطشون تعیین کننده می‌شه. تو ایران هم خیلی از جاها این جوری نیست که شما سروی 1مگابیت بگیری دقیقن 1/8ش رو بهت بده ISP. خیلی جاها که تو سرویس‌های حجمی سرعت‌های بالاتر از اسمی رو دارن می‌دن. اما مواقع شلوغی یا جاهایی که به قول شما کمبود پهنای باند دارن سرعت‌ها از سرعت اسمی کمتر می‌شه و وقتی شما بخوای اعتراض کنی و پیگیر بشی به اون قانون مسخره 1 به 8 استناد می‌کنن می‌گن ما داریم تعهدمون رو انجام می‌دیم. منم با این تیکه احمقانه این قاعده با شما موافقم.

اتفاقن تو کشورهای دیگه روش دیگه‌ای برای در رفتن از زیر بالا و پایین شدن سرعت دارن. اکثر سرویس‌های اون به صورت Up to فروخته می‌شه. یعنی حداکثر تا یه سرعت مشخصی. حتمن هم در قرارداد ذکر می‌کنن که سرعت عملی سرویس بستگی به شرایط و عوامل مختلفی داره و لزومن به این معنا نیست که شما حتمن اون سرعت رو داشته باشین.

من نه بحثی دارم نه کلکلی فقط از شما که اینهمه اصطلاحات انگلیسی بکار میبرید دیگه بعید هست نویزخط سیمی رو به نرم ازفرار و به قول خودتون اکانتینگ و فردی که دسترسی نرم افزاری داره در پشتیبانی و با دسترسی نرم افزاری برای ایشون مشکل حل شده با هم مرتبط بدونید! و نویز همیشه از سخت افزار نامناسب پدید میاد رو میتونیم تاثیراتش رو روی نرم افزار و مشکلات سخت افزاری مشاهده کنیم شاید با تنظیمات نرم افزاری میشه نوع ارتباط رو عوض کرد که قطعی مداوم خط پایدار بشه اما نمیشه نویزی که وجود داشته رو رفع کرد مگر با رفع سخت افزاری اون مشکل.
بگذریم...
در ضمن هیچ وقت نمیان یک خط رو در بیارن بهش اشکال بگیرن بلکه قصد و منظور نویسنده مهم هست از کلیت اون بحث که الان هم میگم هیچ کشوری اینطور نیست که شما بری پول بدی برای مثلا 1 مگا بیت و بعد به شما تقسیم بر 8 کنن و 128 تحویل بدهند و با تماس پشتیبانی هم بگن قانون تقسیم بر 8 روی خط لینک پهنای خریداری شما برقرار هست حداقل بنده ندیدم در هیچ کشوری حتی همه ما بخوبی میدونیم که اینترنت کشوری های جنگ زده ای مثل افغانستان و عراق بهتر از کشور ماست چه برسه کشورهای دیگه که امنیت پایداری دارند.

موفق باشید.

bilmazlar
19-01-2016, 10:44
[SIZE=2][B]اینم شاهکار اسیاتک
من 1394/10/25 ساعت 10:20 صبح سرویس خودم رو که شهاب 10 مگ با 10 گیگ ترافیک 4 تا 10 صبح رایگان بود تمدید کردم
همون روز یک ساعتی وب گردی داشتم بعدش حجم رو چک کردم دیدم حدود 200 مگ مصرف داشتم و هنوز 10050 مگ ترافیک داشتم
فرداساعت 8:15 صبح تو ساعت رایگان چند تا فایل گذاشتم واسه دانلود تا ساعت 10 صبح که دانلود رو قطع کردم حدود 6700 مگ دانلود داشتم بعد ازظهر حجم رو چک کرم و در کمال ناباوری دیدم 3493 مگ مصرف واسم زده
......

دوست عزیز

بر اساس مطالبی که دوستان تو این تاپیک قبلن هم مطرح کردن، به نظر می‌رسه نرم‌افزار اکانتینگ آسیاتک مشکلاتی داره که بعضن در محاسبه حجم مصرفی و اختصاص اون به بازه‌های رایگان و غیررایگان دچار خط می‌شه. تو این جور موارد هم اثباتش خیلی سخته.

بهترین کار اینه که مودم رو در حوالی زمان‌های شروع و پایان ساعت رایگان حتمن ریستارت کنید تا تو سیستم اکانتینگ لاگش ثبت بشه و دیگه این باگ به وجود نیاد براتون.

من اگه باشم این کار رو می‌کنم:
1. ساعت مودم یا سیستم رو حتمن با ساعت سرور اکانتینگ آسیاتک با تقریب حداکثر 1 دقیقه تنظیم می‌کنم.
2. در یه بازه 10 دقیقه حول زمان شروع و خاتمه ساعت رایگان هیچ دانلودی انجام نمی‌دم. مثلن بین 03:55 تا 04:05 و 09:55 تا 10:05.
3. رأس زمان‌های شروع و خاتمه ساعت رایگان حتمن لینک DSL مودم رو قطع و وصل می‌کنم تا در سیستم اکانتینگ لاگ بشه.

این جوری مطمئن می‌شم که لاگ دیگه نمی‌تونه دانلودی رو از بازه رایگان تو بازه غیررایگان حساب کنه و بالعکس

به هر حال، ظاهر قضیه اینه که اون حجم از دستتون رفته. البته می‌تونید به 195 هم شکایت کنین. ولی ممکنه نتیجه‌ای نگیرین.

amin885
19-01-2016, 10:55
این سایت فیلتر نیست که..
الان خیلی وقته باز شده

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bilmazlar
19-01-2016, 11:43
من نه بحثی دارم نه کلکلی فقط از شما که اینهمه اصطلاحات انگلیسی بکار میبرید دیگه بعید هست نویزخط سیمی رو به نرم ازفرار و به قول خودتون اکانتینگ و فردی که دسترسی نرم افزاری داره در پشتیبانی و با دسترسی نرم افزاری برای ایشون مشکل حل شده با هم مرتبط بدونید! و نویز همیشه از سخت افزار نامناسب پدید میاد رو میتونیم تاثیراتش رو روی نرم افزار و مشکلات سخت افزاری مشاهده کنیم شاید با تنظیمات نرم افزاری میشه نوع ارتباط رو عوض کرد که قطعی مداوم خط پایدار بشه اما نمیشه نویزی که وجود داشته رو رفع کرد مگر با رفع سخت افزاری اون مشکل.
بگذریم...
در ضمن هیچ وقت نمیان یک خط رو در بیارن بهش اشکال بگیرن بلکه قصد و منظور نویسنده مهم هست از کلیت اون بحث که الان هم میگم هیچ کشوری اینطور نیست که شما بری پول بدی برای مثلا 1 مگا بیت و بعد به شما تقسیم بر 8 کنن و 128 تحویل بدهند و با تماس پشتیبانی هم بگن قانون تقسیم بر 8 روی خط لینک پهنای خریداری شما برقرار هست حداقل بنده ندیدم در هیچ کشوری حتی همه ما بخوبی میدونیم که اینترنت کشوری های جنگ زده ای مثل افغانستان و عراق بهتر از کشور ماست چه برسه کشورهای دیگه که امنیت پایداری دارند.

موفق باشید.

دوست عزیز بحث که با هم داریم. شما یه حرفی می‌زنید یا نظری مطرح می‌کنید، دیگران هم نظرشون رو در اون باره مطرح می‌کنن. بحث کردن که اشکالی نداره. ولی درباره کل‌کل با شما موافقم. با هم کل‌کل نمی‌کنیم. :n16: فقط داریم تلاش می‌کنیم جوانب یه موضوع رو بیشتر روشن کنیم.

-----------------------------------------
در مورد مشکل نویز:
این دوستمون گفتن به خاطر مشکل نویز زنگ زدن. اما نگفتن که از روی چه نشانه‌هایی فهمیدن که مشکل نویز دارن. شاید به خاطر پرش لینک یا تایم اوت و این جور مسائل، به نظرشون رسیده مشکل نویزه. گر چه تو مطلب خودشون یه جا به «پینگ بالا» اشاره کرده بودن ولی مشخص نیست که مشکل نویز خودشون هم همین بوده یا چیز دیگه‌ای. ولی به هر حال یه مشکلی داشتن که به زعم خودشون مشکل نویز بوده، تماس گرفتن با پشتیبانی و با انجام یه سری از کارها مثل تعویض پروفایل، ریست پورت و کارهای دیگه‌ای که به قول خودشون به ایشون هم نگفتن چیه ولی مطمئنن رفع اشکال سخت‌افزاری نبوده، اون مشکلشون (هر چی بوده) حل شده.

مشکلاتی مثل پینگ بالا، تایم‌اوت، پرش لینک و ... یا به طور کل کیفیت ارتباط تحت تأثیر عوامل مختلفیه که یکیش نویزه. یکیش هم همونیه شما گفتی: کمبود پهنای باند. عوامل دیگه‌ای هم می‌تونه باشه مثل کیفیت پایین قطعات و تجهیزات و ...

اما حتی اگه واقعن مشکل از جنس نویز روی خط باشه، باید در نظر داشت که در کل مسیر ارتباطی بین مودم تا DSLAM‌ داخل مرکز مخابرات هر قطعه یا تجهیزی که باشه (یعنی حتی خود مودم کاربر و DSLAM) می‌تونه روش نویز بیافته یا خودش عامل نویز باشه. درسته که همه این تجهیزات فیزیکی هستن اما بعضی از اینا جنبه نرم‌افزاری هم دارن. خود مودم یه سر قضیه است. اون طرف هم تو مرکز مخابراتی DSLAM که پورت روش قرار داره. اینا علاوه بر جنبه فیزیکی و نویزی که ممکنه در اثر عوامل فیزیکی روشون ایجاد بشه به دلیل اشکال تو قطعات داخلی خودشون ممکنه دچار خطاهایی بشن که به تدریج نتیجه‌اش مثل افزایش نویز یا همون اثرات اون باشه. مثلن میدان الکترومغناطیسی ایجاد شده حول کابل‌های ارتباطی یا حتی داخل مدارهای الکتریکی می‌تونه اثر نویزی داشته باشه.

مثلن بعضی مودم‌های سمت کاربر که کیفیت قطعاتشون خوب نیست بعد از یه مدت کار کردن و گرم شدن یا تراکم خطا تو لاگ داخلیشون، عملکردشون دچار اشکال می‌شه و به نظر می‌رسه نویز خط یا پرشش یا تایم اوت و پینگ بالا ایجاد شده که با ریست مودم تا یه مدتی درست می‌شه.

سمت مرکز مخابراتی و DSLAM هم همین وضعیت با شدت بیشتری وجود داره و ممکنه به دلایل مختلف روی عملکرد برخی از پورت‌ها اشکالاتی به وجود بیاد که ممکنه ناشی از عوامل فیزیکی بیرونی هم نباشه اما به هر حال اثر مشابه نویز روی ارتباط می‌ذاره و باعث پایین اومدن کیفیت ارتباط می‌شه. ریست پورت هم به همین دلیله که اگه خطا یا اشکالی از این جنس روی اون پورت باعث ضعف عملکردش شده حل بشه.

صد البته که اگه اشکال سخت‌افزاری جدی باشه با ریست کردن پورت هم ممکنه درست نشه و نیاز به تعویض پورت باشه.

حرف شما این بود که نویز روی پورت که یک قطعه سخت‌افزاری با ریست پورت حل نمی‌شه. به نظر من چرا. امکان داره حل بشه.

-----------------------------
در مورد حرف دوم شما درباره ضریب اشتراک و تقسیم بر 8. شما یه مثال از شرکت‌های ایرانی بیار که سرویس 1مگابیت بفروشه ولی پهنای باند تخصیص داده شده به کاربر رو به طور رسمی و دائمی روی 128کیلوبیت بسته باشه.

من منکر این نیستم که خیلی از شرکت‌ها تو ساعت‌های شلوغی یا ساعت‌های رایگان شبانه سرعتشون از سرعت اسمی سرویس کمتره و حتی بعضن ممکنه به همون حدود 1/8 هم برسه. اما این جور نیست که تو این شرایط هم سرعت کاربر رو روی یه عدد خاصی فیکس کنن. مگر در مورد شبانه رایگان تو بعضی از شرکت‌ها که بعد از اعمال محدودیت. مثلن شاتل اگه زیاد دانلود کنی بر اساس قانون مصرف منصفانه‌اش سرعتت رو محدود می‌کنه. یا آسیاتک که تو شبانه رایگانش سرعت رو روی سرعت اسمی یا نصف اسمی محدود می‌کنه.

ولی شرایط مشابه این تو کشورهای دیگه هم هست. فقط ممکنه به شدت ایران نباشه. برای همینه که عرض کردم اون سرویس‌ها رو مثلن به صورت «حداکثر تا 10مگابیت بر ثانیه» می‌فروشن. این جوری اگه کسی با این سرویس به دلایل مختلف سرعتش تو یه زمان‌هایی به 1مگابیت هم برسه، بازم اون شرکت شرایط قراردادیش نقض نشده. البته حتمن پیگیر مشکل می‌شن تا مشکل سرعت کاربر حل بشه و اگه امکانش نباشه به کاربر پیشنهاد استفاده از سرویس با پهنای باند پایین‌تر و هزینه کمتر یا استفاده از روش‌های دیگه دسترسی به اینترنت رو می‌دن.

------------------------------
به هر حال فکر می‌کنم چون این موضوع خارج از بحث تاپیکه، بهتره بیشتر از این تو اینجا ادامه پیدا نکنه.

bilmazlar
19-01-2016, 11:46
این سایت فیلتر نیست که..
الان خیلی وقته باز شده

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز روی اینترنت یه شرکت دیگه هم تا یه مدتی باز بود. ولی دوباره فیلتر شد.

4l1r3z4
19-01-2016, 12:12
اینم شاهکار اسیاتک
حالا شما از رو عکسی که میزارم حساب کنید
همونطور که میبینید از ساعت 10:19 دقیقه 1394/10/25 تا:17:22 1394/10/26 واسه من 7272 مگ حجم دریافتی زده که 3493 مگ حجم مصرفی زده و 3779 مگ رو رایگان زده در حالی که کلا من شاید تو ابن مدت 400 مگ مصرف داشتم
بعد که تماس گرفتم بعد از کلی‌ صحبت و دلیل که آوردم میگه شاید مودم شما هک شده

میگم بابا من مودم دلینک ۲۷۵۰ دارم وقتی‌ استفاده ندارم کلید قطع وای‌فای رو میزنم در ضمن داخل تنظیمات مودم وای‌فای رو invise کردم و اصلا کسی‌ نمیتونه دسترسی داشته باشه

بعد دوباره میگه شاید آپدیت ویندوز فعال باشه منم میگم همه اونا هم غیر فعال هست اونا رو هم الان دوباره چک کردم و فعال نیست

خلاصه هر چی‌ ما گفتیم اون آقا انکار کرد دوباره تماس گرفتم با پشتیبانی‌ که با یه نفر دیگه صحبت کنم با اون بنده خدا هم که صحبت کردم همه چیز رو گفتم اونم همین رو جواب داد
گفتم ببینید توی این بازه زمانی‌ که تو سایت سایت شما ثبت شده ۷۲۷۲ مگ‌ حجم دریافتی من هست
منم اینجا از اینترنت دانلود منیجر خودم عکس میزارم که از ساعت حدود ۸ تا ۱۰ صبح ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۶۷۰۰ مگ‌ دانلود داشتم حالا شما حساب کنید طبق سایت خودتون من ۷۲۷۲ مگ‌ حجم دریافتی داشتم منم عکس میزارم که ۶۷۰۰ مگ‌ رایگان داشتم که از حجم دریافتی من کم بشه یه چیزی حدود ۵۵۰ مگ‌ مصرف من می‌شه حالا چطور ۳۴۹۳ مگ‌ مصرف واسه من زده ؟
خلاصه طرف گفت عکس بگیر ارسال کن ما چک می‌کنیم

الان بعد از ۳ روز که ایمیل زدم جواب دادن ما چک کردیم مشکلی‌ نیست
حالا شماها ببینید یه بچه ۱۰ ساله هم اینا رو ببین متوجه می‌شه

خلاصه حدود ۳/۵ گیگ راحت پرید

حتما حتما ، در سایت 195 شکایت کن و در مستندات ، همین عکسا و اگه برنامه ای که حجم مصرفیتو مانیتور میکنه ، عکسشو بفرست! اگه از این برنامه ها نداری ، کارت سخت میشه ولی عب نداره ، حتما تو 195 شکایت کن ازشون ، پیگیری میکنن!

misam5526
19-01-2016, 12:43
اره میگه عین همین سرویسی هست که الان داری

شبانه 4 تا 10 که البته 1200 گیگه

یعنی چی 1200 گیگه؟؟ در دوسال 1200 گیگ؟

اینطور باشه که میشه ماهی 60 گیگ فقط! و این با سرویس فعلی که 400-500 گیگ هم میتونه دانلود ماهانه کنه خیلی فرق داره

naser.051
19-01-2016, 13:21
خب الان یک سوال ما دوتا خط داریم.از یک مرکز مخابراتی اومده رو یکی پارس انلاین رو دومی اسیاتک الان واسم عجیبه من تا حالا تو این مدت مثلا 6 ماه پارس انلاینم دارم اصلا نویز نبوده ولی در اسیاتک نویز بود؟ اسیاتک جیکار کرد که با تماس من اون نویز یا هرچی که باعث اختلال اینترنت من میشد بر طرف شد؟ چرا در پارس آنلاین این مشکلات نیست و نبوده؟

Sent from my LT25i

bilmazlar
19-01-2016, 13:49
خب الان یک سوال ما دوتا خط داریم.از یک مرکز مخابراتی اومده رو یکی پارس انلاین رو دومی اسیاتک الان واسم عجیبه من تا حالا تو این مدت مثلا 6 ماه پارس انلاینم دارم اصلا نویز نبوده ولی در اسیاتک نویز بود؟ اسیاتک جیکار کرد که با تماس من اون نویز یا هرچی که باعث اختلال اینترنت من میشد بر طرف شد؟ چرا در پارس آنلاین این مشکلات نیست و نبوده؟

Sent from my LT25i

من هم آسیاتک داشتم و هم پارس‌آنلاین. البته مثل شما روی دو تا خط مجزا نبودن. روی یک خط 2 سال از آسیاتک و بعدش بلافاصله 2 سال از پارس‌آنلاین. برای من هم کیفیت اینترنت و ارتباطم با پارس‌آنلاین به مراتب بهتر از آسیاتک بود. این ممکنه به تفاوت تو کیفیت تجهیزات isp تو مرکز مخابراتی مربوط باشه یا به تعداد کاربراش (که نتیجه‌اش می‌شه در بعضی ساعت‌ها کمبود پهنای باند و بعضی مشکلات مثل پینگ بالا، احتمال پرش بیشتر لینک، تایم‌اوتی و ...)

شما تو مطلب قبلیتون یه اشاره‌ای به تغییر پروفایل کردین. تغییر پروفایل یعنی این که ISP دیتاریت خط رو از طریق اکانتینگ کم یا زیاد کنه. یعنی پهنای باند مجاز رو تغییر بده. برای این که کاربر پهنای باند بالاتری داشته باشه باید بازه فرکانسی بزرگتری براش به عنوان بازه مجاز تعریف بشه تا لینک برقرار شده ظرفیت انتقال دیتای بیشتری داشته باشه. اما این مزیت بدون هزینه نیست. چون فرکانس‌های بالاتر وارد لینک شدن، نویز و کیفیت خط ارتباطی بیشتر روی اونا خودش رو نشون می‌ده. و باعث می‌شه در بعضی مواردی که پروفایل تخصیص داده شده با حداکثر کشش خط نزدیک به هم باشن، مودم نتونه روی یه دیتاریت ثابت سینک بشه. تو ساعت‌های شلوغی یا شب‌ها به خاطر افزایش نویز الکترومغناطیسی، این مسأله باعث ناپایداری خط می‌شه و ممکنه خودش رو به صورت پرش لینک یا افزایش پینگ یا تایم‌اوت نشون بده.

این جور وقتا، ISP با تغییر پروفایل و کم کردن دیتاریت خط، اون رو در شرایط پایدارتری قرار می‌ده.

شما اگه از صفحه Status مودمت قبل و بعد از این تغییراتی که می‌گی پشتیبانی آسیاتک ایجاد کرده عکس داشتی بهتر می‌شد این رو تحلیل کرد.

الآن هم اگه بتونی عکس از صفحه Status مودم از روی هر دو تا خطت آسیاتک و پارس‌آنلاینت اینجا بذاری می‌شه بهتر نظر داد.

android500
19-01-2016, 18:10
این سایت فیلتر نیست که..
الان خیلی وقته باز شده
اینطوری باشه که عالی میشه ولی متاسفانه از خط دیگه که اینترنت مخابراته باز نمیشه

S M Λ S Ħ
19-01-2016, 19:21
یعنی چی 1200 گیگه؟؟ در دوسال 1200 گیگ؟

اینطور باشه که میشه ماهی 60 گیگ فقط! و این با سرویس فعلی که 400-500 گیگ هم میتونه دانلود ماهانه کنه خیلی فرق داره

توی تعرفه ش خورده که شبانه فقط 1200 گیگ

نمیدونم بعد دانلود کردن این 1200 گیگ چی میشه، احتمالا سرعت بیاد روی 2 کیلو !

خب اگه اینجوری باشه که من نهایت توی 4 ماه این 1200 گیگ رو دانلود میکنم ! بعدش قرار چیکار کنم ؟!

alireza20202003
19-01-2016, 20:11

Sent from my LT25i

اول از همه که دو تا خط دلیلی نداره کیفیت یکسانی داشته باشن حتی اگه تو فاصله 200‌ متری از مرکز مخابراتی باشید.

دوم اینکه با تماس شما نهایت کاری که اپراتورها میتونن بکنن ریست کردن پورت DSLAM هست. اما چرا این ریست کردن پورت باعث رفع مشکل میشه ؟ دلیلش سادست. این ریست کردن باعث نمیشه نویز یا هر پدیده فیزیکی دیگه از بین بره اما dslam ها در طول زمان یاد میگیرن که وضعیت خط شما چطوره و سرعتشون رو با وضعیت خط شما به اصطلاح sync‌ میکنن. این یادگیری همیشه درست درنمیاد و بعضی وقت ها نتایج افتضاح میشه. با ریست کردن پورت، این یادگیری هم ریست میشه ولی در بیش از نیمی از موارد دوباره بعد یک هفته یا یک ماه وضعیت به حالت قبل کم کم برمیگرده و بازهم ریست لازم میشه !

البته این رو هم باید گفت که برند DSLAM خیلی در نحوه کارکرد این مورد مهمه. به عنوان مثال همین الان شرکتهای ADSL که پورت رو روی حداکثر میذارن (24مگابیت) اگر DSLAM های داغون داشته باشن آخرش مجبور میشن یک ماکزیمم سرعت پایین برای پورتت ست کنن. متاسفانه خیلی شرکت ها تو ایران برندهایی مثل corecess و iTas و ... استفاده میکنن که حتی اسمشونو تو اینترنت سرچ میکنی یه سایت انگلیسی زبان نمیاد !

Armin.Computer
19-01-2016, 22:37
اول از همه که دو تا خط دلیلی نداره کیفیت یکسانی داشته باشن حتی اگه تو فاصله 200‌ متری از مرکز مخابراتی باشید.

دوم اینکه با تماس شما نهایت کاری که اپراتورها میتونن بکنن ریست کردن پورت DSLAM هست. اما چرا این ریست کردن پورت باعث رفع مشکل میشه ؟ دلیلش سادست. این ریست کردن باعث نمیشه نویز یا هر پدیده فیزیکی دیگه از بین بره اما dslam ها در طول زمان یاد میگیرن که وضعیت خط شما چطوره و سرعتشون رو با وضعیت خط شما به اصطلاح sync‌ میکنن. این یادگیری همیشه درست درنمیاد و بعضی وقت ها نتایج افتضاح میشه. با ریست کردن پورت، این یادگیری هم ریست میشه ولی در بیش از نیمی از موارد دوباره بعد یک هفته یا یک ماه وضعیت به حالت قبل کم کم برمیگرده و بازهم ریست لازم میشه !

البته این رو هم باید گفت که برند DSLAM خیلی در نحوه کارکرد این مورد مهمه. به عنوان مثال همین الان شرکتهای ADSL که پورت رو روی حداکثر میذارن (24مگابیت) اگر DSLAM های داغون داشته باشن آخرش مجبور میشن یک ماکزیمم سرعت پایین برای پورتت ست کنن. متاسفانه خیلی شرکت ها تو ایران برندهایی مثل corecess و iTas و ... استفاده میکنن که حتی اسمشونو تو اینترنت سرچ میکنی یه سایت انگلیسی زبان نمیاد !

سلام
یه سوال داشتم
من قبلا وضعیت خطم روی مود معمولی این بود:
محدود کردن از سمت isp روی 2048
نهایت ظرفیت خط حدودا بین 1800 تا 2300
Sync نهایی معمولا بین 1800 تا 2048

بعدا مد مودم رو روی g.dmt گذاشتم شد این:
نهایت ظرفیت خط حدودا بین 2800 تا 3300
وقتی این ها رو دیدم زنگ زدم isp و گفتم خط رو بالاتر ببندید و اونا هم خط رو 3072 بستن

بعد از اینکه خط رو بستن این شد :
محدود کردن از سمت isp روی 3072
نهایت ظرفیت خط حدودا بین 2800 تا 3300
Sync نهایی معمولا بین 2800 تا 3072

بعد از مدتی رمز مودم گم شد و مجبور به ریست کردن مودم شدم
بعد از ریست کردن دیگه مود مودم رو روی g.dmt نذاشتم

ولی نکته جالب این هست که مود معمولی حال حاضر با مود g.dmt فرق خاصی نداره
در صورتی قبلا مود معمولی خیلی بدتر بود
چرا؟

خیلی واسم جالب بوده
شاید یه مقدار خیلی کم روی SNR تاثیر گذاشه باشه
ولی خط تا 3 مگ می کشه و نهایت ظرفیت تا 3100 هم میره و در صورتی که قبلا فکر کنم اینجور نبود روی مود معمولی

این عدد های رو هم که گفتم شاید دقیق نباشه و بیشتر کهات روشن شدن قضیه گفتم

naser.051
19-01-2016, 23:05
یو تیوب چرا فیلتر نیست؟؟؟؟؟؟؟ دارم خاب میبینم؟؟؟؟:n04:

L.O.N.E.L.Y
20-01-2016, 00:15
من سرویس کیمیا نامحدود برنزی 2048 رو دارم الان چند سال استفاده میکنم ولی از دیشب سر ساعت 12 شب سرعتش ریست نشد و همون سرعت پایین موندش, منم بیخیالش شدم با همون دانلود کردم
ولی امشب باز سر ساعت دوازده هیچ تغییری نکرد و سرعتش همون 70 تا 80 تا مونده (سرعت دانلود) چون باید سر ساعت 12 سرعت به 250 و اینا برسه
کسی این مشکل رو داره
مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی تاثییری نداره

gmuosavi
20-01-2016, 01:18
یو تیوب چرا فیلتر نیست؟؟؟؟؟؟؟ دارم خاب میبینم؟؟؟؟:n04:

برای من فقط با اپلیکیشن خودش باز میشه
و توییتر

احتمالا به زودی مثل قبل میشه

donkeyoxte
20-01-2016, 01:46
سلام

یه جا خوندم بعضی از سرویس دهنده ها یوتیوب از فیلتر خارج کردن !!!!

آسیاتک اینجوریه؟

alireza20202003
20-01-2016, 01:47
سلام
ولی نکته جالب این هست که مود معمولی حال حاضر با مود g.dmt فرق خاصی نداره
در صورتی قبلا مود معمولی خیلی بدتر بود
چرا؟

خیلی واسم جالب بوده
شاید یه مقدار خیلی کم روی SNR تاثیر گذاشه باشه
ولی خط تا 3 مگ می کشه و نهایت ظرفیت تا 3100 هم میره و در صورتی که قبلا فکر کنم اینجور نبود روی مود معمولی

این عدد های رو هم که گفتم شاید دقیق نباشه و بیشتر کهات روشن شدن قضیه گفتم

سلام

G.DMT محدوده فرکانسیش مثل ADSL2‌ هست که نصف ADSL2+ هستش. بنابراین برای خطوطی که وضع خوبی ندارند همیشه G.DMT پایداری بیشتری داره چون محدوده فرکانسی کمتر = تداخل سیگنال ها کمتر = اعوجاج کمتر و SNR بیشتر

naser.051
20-01-2016, 02:07
من سرویس کیمیا نامحدود برنزی 2048 رو دارم الان چند سال استفاده میکنم ولی از دیشب سر ساعت 12 شب سرعتش ریست نشد و همون سرعت پایین موندش, منم بیخیالش شدم با همون دانلود کردم
ولی امشب باز سر ساعت دوازده هیچ تغییری نکرد و سرعتش همون 70 تا 80 تا مونده (سرعت دانلود) چون باید سر ساعت 12 سرعت به 250 و اینا برسه
کسی این مشکل رو داره

شما این سرویس رو دارید سرعت دانلوتون بعد از اتمام ترافیم هدیه چقد میشه؟ چند کیلوبایت با IDM ?

Armin.Computer
20-01-2016, 10:35
سلام

G.DMT محدوده فرکانسیش مثل ADSL2‌ هست که نصف ADSL2+ هستش. بنابراین برای خطوطی که وضع خوبی ندارند همیشه G.DMT پایداری بیشتری داره چون محدوده فرکانسی کمتر = تداخل سیگنال ها کمتر = اعوجاج کمتر و SNR بیشتر

ممنون از شما
ولی فکر کنم جواب من رو کامل نخوندید
منظورم این بود که چرا با برگشتن به مود معمولی دیگه کیفیت پایین نبود و مثل g.dmt بود؟
در صورتی که قبلا مود معمولی کیفیت بدی داشت!

- - - Updated - - -

سلام

ممنون از شما
ولی فکر کنم جواب من رو کامل نخوندید
منظورم این بود که چرا با برگشتن به مود معمولی دیگه کیفیت پایین نبود و مثل g.dmt بود؟
در صورتی که قبلا مود معمولی کیفیت بدی داشت!

MOHAMMAD2010
20-01-2016, 11:53
دوستان مرورگری برای اندروید سراغ دارین که قیلتر شکن هم باشه ؟ از پریشب اپرا مینی دیگه برام کار نمیکنه نمیدونم چرا !

L.O.N.E.L.Y
20-01-2016, 12:14
کسی این مشکل رو داره

از دوستان کسی این مشکل رو نداشت
تازه الان سرعتم روی 50 قفل شده که قبلا بین 80 تا 90 بود

naser.051
20-01-2016, 12:29
از دوستان کسی این مشکل رو نداشت
تازه الان سرعتم روی 50 قفل شده که قبلا بین 80 تا 90 بود

سروبس های نامحدود همینجورین دیگه اعتباری بهشون

XENON24
20-01-2016, 13:22
سلام دوستان
من اینترنت مخابرات دارم نامحدود!ولی جدیدا کیفیت اش افتضاح شده می خوام از این شرکتی ها بگیرم دانلود هم دیگه به اون صورت ندارم (الان ماهی 5 گیگ تا 10گیگ)الان برام پینگ و اینکه پیج ها با سرعت باز بشن مهم ،حالا میخواستم ببینم با این شرایط من آسیاتک خوبه؟خودتون راضی هستین؟؟
ممنون میشم جواب بدین:n16:

misam5526
20-01-2016, 13:43
سلام دوستان
من اینترنت مخابرات دارم نامحدود!ولی جدیدا کیفیت اش افتضاح شده می خوام از این شرکتی ها بگیرم دانلود هم دیگه به اون صورت ندارم (الان ماهی 5 گیگ تا 10گیگ)الان برام پینگ و اینکه پیج ها با سرعت باز بشن مهم ،حالا میخواستم ببینم با این شرایط من آسیاتک خوبه؟خودتون راضی هستین؟؟
ممنون میشم جواب بدین:n16:

اگه دانلود زیاد ندارید پارس انلاین رو پیشنهاد میکنم.
اول از همه پارس کیفیت بهتری از نظر پینگ، افت سرعت، تک کانکشن و غیره نسبت به بقیه داره و بعد اینکه سرعت رو هم حداکثر روی 16 مگ میبنده براتون.
و مهمتر حجم روزانش قیمت پایین تری داره در مقایسه با اسیاتک (چون شبانه نداره قیمتاش پایین تره)

misam5526
20-01-2016, 13:46
دوستان مرورگری برای اندروید سراغ دارین که قیلتر شکن هم باشه ؟ از پریشب اپرا مینی دیگه برام کار نمیکنه نمیدونم چرا !

شما cloud v..p..n رو نصب کنید رو گوشی. بسیار سریع و خوب کار میکنه. با این نرم افزار نه تنها مرورگر بلکه سایر نرم افزارها هم از چیلتر رد میشن. مثل نرم افزار یو تیوب و ...

android500
20-01-2016, 17:26
دوستان وضع نت چرا اینطوری شده؟؟؟ تیوپ کلا بازه امروز از صبح مدام نت قطع و وصل میشه اعصاب ندارم من دیگه :n34:

alireza20202003
20-01-2016, 17:37
ممنون از شما ولی فکر کنم جواب من رو کامل نخوندید منظورم این بود که چرا با برگشتن به مود معمولی دیگه کیفیت پایین نبود و مثل g.dmt بود؟ در صورتی که قبلا مود معمولی کیفیت بدی داشت! منظور شما رو از مود معمولی نفهمیدم ! چیزی به نام مود معمولی نداریم. وقتی لینکتون وصله توی مودم نوع Modulation رو مینویسه.

MOHAMMAD2010
20-01-2016, 18:00
دوستان وضع نت چرا اینطوری شده؟؟؟ تیوپ کلا بازه امروز از صبح مدام نت قطع و وصل میشه اعصاب ندارم من دیگه :n34:

برای من چند ثانیه سایت ها باز نمیشن بعد درست میشه ! فکر کنم باز باید DNS بزارم

humanaga
20-01-2016, 18:33
سلام
من می خوام سرویس نامحدود بگیرم الا بین این دوتا سرویس موندم از لحاظ سرعت دانلود!!
1- 512چلچله نامحدود نقره اي با 5 گيگ سرعت بالا و تبادل حداقل 36 گيگ درماه 62تومن
2- 256چالاک نامحدود طلايي با 10 گيگ سرعت بالا و تبادل حداقل 25 گيگ درماه 54 تومن

دقیقا سرعت دانلود اینا دوره بر چند هست؟زیاد اهل دانلود نیستم و واسه بازی انلاین می خوام ولی دیگه نمی خوام سرعت نت لاک پشتی بشه هر چند وقت بیار یه فیلم چیزی دانلود کنیم!!

Armin.Computer
20-01-2016, 19:07
منظور شما رو از مود معمولی نفهمیدم ! چیزی به نام مود معمولی نداریم. وقتی لینکتون وصله توی مودم نوع Modulation رو مینویسه.

بله
درست می فرمایید
مود معمولی یعنی همون دیفالت مودم
در دیفالت مودم ظاهرا هربار رو یه مود می افته
منظورم این بوده

naser.051
20-01-2016, 21:33
سلام
من می خوام سرویس نامحدود بگیرم الا بین این دوتا سرویس موندم از لحاظ سرعت دانلود!!
1- 512چلچله نامحدود نقره اي با 5 گيگ سرعت بالا و تبادل حداقل 36 گيگ درماه 62تومن
2- 256چالاک نامحدود طلايي با 10 گيگ سرعت بالا و تبادل حداقل 25 گيگ درماه 54 تومن

دقیقا سرعت دانلود اینا دوره بر چند هست؟زیاد اهل دانلود نیستم و واسه بازی انلاین می خوام ولی دیگه نمی خوام سرعت نت لاک پشتی بشه هر چند وقت بیار یه فیلم چیزی دانلود کنیم!!
حد اقل باید 2 مگ طلایی بگیرید در غیر این صورت سرعتتون از 16 کیلوبایت هم کمتر میشه

- - - Updated - - -

سلام

حد اقل باید 2 مگ طلایی بگیرید در غیر این صورت سرعتتون از 16 کیلوبایت هم کمتر میشه

humanaga
20-01-2016, 21:39

- - - Updated - - -

فکر نکنم اینطوری باشه من قبلا از این ماکسنت سرویس 384kb طلایی می گرفتم ماهی 50 تومن با سرعت دانلود 64kb که با این اسیاتک ادغام شده!!الا بخوام یکی از این سرویس بالایی هارو بخرم
سرعت از 16 کیلوبایت هم کمتر میشه؟
الا رو شاتل ام و واقعا این پینگش منو نابود کرده میره بالای 300 اینا!! فردا میرم جمع اوری کنم بعد 6 روز استفاده!!الا می خوام باز برگردم اسیاتک که از این سرویس ها خبر ندارم!!

naser.051
20-01-2016, 22:07
فکر نکنم اینطوری باشه من قبلا از این ماکسنت سرویس 384kb طلایی می گرفتم ماهی 50 تومن با سرعت دانلود 64kb که با این اسیاتک ادغام شده!!الا بخوام یکی از این سرویس بالایی هارو بخرم
سرعت از 16 کیلوبایت هم کمتر میشه؟
الا رو شاتل ام و واقعا این پینگش منو نابود کرده میره بالای 300 اینا!! فردا میرم جمع اوری کنم بعد 6 روز استفاده!!الا می خوام باز برگردم اسیاتک که از این سرویس ها خبر ندارم!!
شاتل که ول معطله خودم مشترکش بودم در حال حاضر پارس انلاین خوبه ماهی 98 هزار تومان میدی سرعت بعد اتمام ترافیک هدیه از 64 پاین نمیاد اسیاتک.ولی تضمینی رو سرعت نداره ممکنه به 8 کیلوبایت هم برسه

Sent from my LT25i

alireza20202003
20-01-2016, 23:14
بله
درست می فرمایید
مود معمولی یعنی همون دیفالت مودم
در دیفالت مودم ظاهرا هربار رو یه مود می افته
منظورم این بوده

دیفالت مودم Auto یا sync-up باید باشه. شما باید نگاه کنید ببینید مودم کدوم Modulation رو انتخاب کرده تا دلیل عدم تفاوت رو بفهمید. شاید ADSL2 یا G.DMT انتخاب شده باشه که خوب معلومه با وقتی که دستی G.DMT بذارید فرقی نخواهد کرد. اینکه چرا قبلا فرق میکرده الان فرق نمیکنه دو دلیل میتونه داشته باشه: یا قبلا مودولاسیون فرکانس بالا انتخاب میشده و الان نه یا اینکه قبلا در طول مسیر یک سیگنالی وجود داشته که تداخل میکرده و الان نیست.

lazzox
20-01-2016, 23:26
یعنی افتضاح‌تر از این اسیاتک سرویس ندیدم بیشرف ها سرعت کانکشن خارج از کشور رو تا حد مرگ پایین میارن شبها من دو خط دارم ازشون یکیش بین ۱ تا ۳ کیلوبایت و دیگری ۴-۸ کیلوبایت مودم هم خاموش روشن کردم تاثیری نداشت

Captain
20-01-2016, 23:28
سلام
دوستان عزیزی که قصد خرید از آسیاتک را دارند، برای مشترکینی که اولین بار ثبت نام میکنند، یک عدد بن تخفیف 200،000 ریالی در دست دارم.
برای دریافت این بن تخفیف با بنده تماس بگیرید.
قیمت: 200،000 ریال

android500
21-01-2016, 00:31
یکی خواهشا جواب بده: سرویس های بلند مدت مثلا 15 گیگ 15 ماهه رو میشه کل حجم 15 گیگ رو مثلا تو همون ماه اول یا چند روز اول استفاده کرد یا هر ماه فقط 1 گیگ میده؟؟؟

Armin.Computer
21-01-2016, 00:52
دیفالت مودم Auto یا sync-up باید باشه. شما باید نگاه کنید ببینید مودم کدوم Modulation رو انتخاب کرده تا دلیل عدم تفاوت رو بفهمید. شاید ADSL2 یا G.DMT انتخاب شده باشه که خوب معلومه با وقتی که دستی G.DMT بذارید فرقی نخواهد کرد. اینکه چرا قبلا فرق میکرده الان فرق نمیکنه دو دلیل میتونه داشته باشه: یا قبلا مودولاسیون فرکانس بالا انتخاب میشده و الان نه یا اینکه قبلا در طول مسیر یک سیگنالی وجود داشته که تداخل میکرده و الان نیست.

می تونه به بستن خط از سمت isp ربط داشته باشه؟
مثلا اگر 2 مگ بسته بشه حداکثر ظرفیت هم حدودا همون 2 مگ هست
اگر 3 ببنده حدودا همون 3 مگ
و اگر 4 ببنده هم حدودا همون 4 مگ

- - - Updated - - -

می تونه به بستن خط از سمت isp ربط داشته باشه؟
مثلا اگر 2 مگ بسته بشه حداکثر ظرفیت هم حدودا همون 2 مگ هست
اگر 3 ببنده حدودا همون 3 مگ
و اگر 4 ببنده هم حدودا همون 4 مگ

alireza20202003
21-01-2016, 01:26
می تونه به بستن خط از سمت isp ربط داشته باشه؟ مثلا اگر 2 مگ بسته بشه حداکثر ظرفیت هم حدودا همون 2 مگ هست اگر 3 ببنده حدودا همون 3 مگ و اگر 4 ببنده هم حدودا همون 4 مگ

محاسبه حداکثر ظرفیت خط یک فرمول ساده داره که فقط یک مولفه هم براش نیازه اونهم Line Attenuation هستش. Line Attenuation هم با فرکانس و طول مسیر رابطه مستقیم داره. Line Attenuation نباید با تغییر سرعت، تغییر کنه (اون چیزی که با تغییر سرعت تغییر میکنه SNR‌ هست) ! و لذا حداکثر سرعت قابل دریافت هم که از روی همین محاسبه میشه تا زمانیکه Freq. و فاصله ثابت هست تغییری نباید بکنه. ممکنه مودم شما چندان جالب در محاسبه حداکثر سرعت خط عمل نکنه. با وارد کردن Line Attenuation تو این صفحه میتونید حداکثر سرعت قابل دسترسی رو ببینید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن : اگر Line Att. کم و زیاد میشه اونوقت یا مودم خرابه یا سیمها و اتصالات بسیار فرسودن. در این شرایط معمولا مکالمه تلفن هم اوضاع جالبی نداره و به اصطلاح خرخر میکنه.

naser.051
21-01-2016, 02:17
یکی خواهشا جواب بده: سرویس های بلند مدت مثلا 15 گیگ 15 ماهه رو میشه کل حجم 15 گیگ رو مثلا تو همون ماه اول یا چند روز اول استفاده کرد یا هر ماه فقط 1 گیگ میده؟؟؟
بله میشه

Sent from my LT25i

humanaga
21-01-2016, 12:33
سلام

با این سرویس های بالایی میشه سرعت دانلود 64 گرفت؟

naser.051
21-01-2016, 13:09
با این سرویس های بالایی میشه سرعت دانلود 64 گرفت؟

نه هروقت 4 مگ طلایی نامحدود داشتین سرعتتون از 64 پایین نمیاد وگرنه سرویس پایین تر از این بخرین سرعت حتی ممکنه به 8 کیلوبایت هم برسه تضمینی که نیست ولی در کل باید قوانین سازمان تنطیم مقررات رو رعایت بکنه که نمیکنه !!! عکس زیر گویایه همه چی هست

:n02:

MOHAMMAD2010
21-01-2016, 13:14
پ.ن : اگر Line Att. کم و زیاد میشه اونوقت یا مودم خرابه یا سیمها و اتصالات بسیار فرسودن. در این شرایط معمولا مکالمه تلفن هم اوضاع جالبی نداره و به اصطلاح خرخر میکنه.

البته من اینو زیاد قبول ندارم
چون من مودمم کاملا سالم هست - خط تلفن هم کوچکترین خش خشی نداره ولی Attenuation تغییر میکنه !
مخصوصا که سر شب ها از همیشه بدتر میشه - به نظرم بیشتر به سیم های اطراف - و نویز وسایل برقی ارتباط داره ( مخصوصا اگه تو آپارتمان باشین که حسابی هم شلوغ باشه )

sinadeath
21-01-2016, 13:27
دوستان این طرح آ مثل آسیاتک که 60 گیگ یکساله میده 60 تومن اینترنت شبانه رایگان هم داره؟

masooyan
21-01-2016, 13:30
دوستان این طرح آ مثل آسیاتک که 60 گیگ یکساله میده 60 تومن اینترنت شبانه رایگان هم داره؟

شبانه 20 درصد محاسبه میشه.

vahidreza2007
21-01-2016, 13:45
دوستان یه سوال

بین این دو تا طرح در بازه رایگان تفاوتی هستش ؟

شهاب 10 گیگ در ماه (4 تا 10 صبح رایگان)

شهاب 20 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رایگان)

رایگان یکی از ساعت 4 شروع میشه دومی از 2 ؟ تو میزان دریافت شبانه فرقی دارن ؟ حداقل میزانی که با این سرویس میتونم شبانه بردارم چقدره ؟

و سوال بعدی اینکه اگر این سرویس رو انتخاب کنم

کیمیا 10گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رایگان)

حداقل حداقل توشبانه چقدر میتونم دانلود کنم تو یه شب ؟ محدودیتی هم داره یا نه ؟ و اینکه میشه درخواست داد سرعت این سرویس رو ببرن رو 10 مگ ؟:n02:

humanaga
21-01-2016, 14:40
نه هروقت 4 مگ طلایی نامحدود داشتین سرعتتون از 64 پایین نمیاد وگرنه سرویس پایین تر از این بخرین سرعت حتی ممکنه به 8 کیلوبایت هم برسه تضمینی که نیست ولی در کل باید قوانین سازمان تنطیم مقررات رو رعایت بکنه که نمیکنه !!! عکس زیر گویایه همه چی هست

:n02:

ارع ولی ضریب اشتراک اینا همه 1 به 8 هست و تو همون تعرفه بالایی خبری از نقره و برنز طلا نیست:n02: الا چند جا دیدم ظریب اشتراک این 256طلایی 1 به 3-4 باشه!! اگه 3 باشه که میشه 85 اینا 4 باشه 64kb ولی چون واسه گیم انلاین می خوای سرویسی که ضریب استراک پایینتری داشته باشه واسه من خوبه که این 256 خوبه اگه سرعت دانلود 64 بده چلچه 512نقره هم 1به 6-7 هست فکر کنم!!فقط می خوام بدونم کسی تا حالا استفاده کرده یا نه؟

android500
21-01-2016, 14:57
خوب شد الآن :n02:

تمدید یک هفته ای سرویس آ مثل آسیاتک برای کاربران قدیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naser.051
21-01-2016, 15:12
ارع ولی ضریب اشتراک اینا همه 1 به 8 هست و تو همون تعرفه بالایی خبری از نقره و برنز طلا نیست:n02: الا چند جا دیدم ظریب اشتراک این 256طلایی 1 به 3-4 باشه!! اگه 3 باشه که میشه 85 اینا 4 باشه 64kb ولی چون واسه گیم انلاین می خوای سرویسی که ضریب استراک پایینتری داشته باشه واسه من خوبه که این 256 خوبه اگه سرعت دانلود 64 بده چلچه 512نقره هم 1به 6-7 هست فکر کنم!!فقط می خوام بدونم کسی تا حالا استفاده کرده یا نه؟

برنزی یک به 8

نقره ای یک به 6

طلایی یک به 4

هر سرویسی که میخواین باید تقسیم بر ضریب اشتراک بکنین

مثلا 1024 طلایی تقسیم بر 8 = 128

humanaga
21-01-2016, 16:37
از دوستانی که سرویس سرویس آ مثل آسیاتک دارن ممنون میشم یه تست بزارن از پینگ و سرعت دانلود از خارج از شبکه ببینم اگه خوبه اینو بخرم!!!بعد اگه این 60gb رو دانلود و تموم کردم می تونم یه سرویس دیگه بگیرم مثلا نامحدود اینا؟
الا سرعت دانلود ازش چقدره از مدیافایر و.....
بعد پینگ هم بگیرید از المان ممنون میشم!!

alireza20202003
21-01-2016, 17:17
البته من اینو زیاد قبول ندارم
چون من مودمم کاملا سالم هست - خط تلفن هم کوچکترین خش خشی نداره ولی Attenuation تغییر میکنه !
مخصوصا که سر شب ها از همیشه بدتر میشه - به نظرم بیشتر به سیم های اطراف - و نویز وسایل برقی ارتباط داره ( مخصوصا اگه تو آپارتمان باشین که حسابی هم شلوغ باشه )

وقتی میگم سیم ها و اتصالات، کابل تو خونه رو هم شامل میشه. کابلی که از مرکز میاد شیلد داره بنابراین دم در خونه تست بگیرین اگر att تغییر نکرد اونوقت کابلها و اتصالات داخل منزل فرسودن. اینم توجه داشته باشین وقتی میگم فرکانس ثابت باشه بدیهیه که شیلدینگ کامل منظورمه. یعنی اونقدر نویز روی سیم نباشه که یک سیگنال قوی فرکانس بالا هم روی سیم داشته باشیم ! اگر شما از دم در att ثابت داشتید اونوقت داخل خونه سیم ها بر اثر فرسودگی شیلدشون خراب شده یا اینکه حتی ممکنه اصلا شیلد نداشته باشن و ارت هم نشده باشن !

MOHAMMAD2010
21-01-2016, 17:25
وقتی میگم سیم ها و اتصالات، کابل تو خونه رو هم شامل میشه. کابلی که از مرکز میاد شیلد داره بنابراین دم در خونه تست بگیرین اگر att تغییر نکرد اونوقت کابلها و اتصالات داخل منزل فرسودن. اینم توجه داشته باشین وقتی میگم فرکانس ثابت باشه بدیهیه که شیلدینگ کامل منظورمه. یعنی اونقدر نویز روی سیم نباشه که یک سیگنال قوی فرکانس بالا هم روی سیم داشته باشیم ! اگر شما از دم در att ثابت داشتید اونوقت داخل خونه سیم ها بر اثر فرسودگی شیلدشون خراب شده یا اینکه حتی ممکنه اصلا شیلد نداشته باشن و ارت هم نشده باشن !

ببینین توی خونه که مشکل نداره ! ( منظورم تو واحد هست ) ولی توی ساختمان ( توی بلوک ) احتمالا مشکل داره
چون وقتی اپارتمان شلوغ هست حدود 20 - 30 تا سیم تلفن همه از کنار هم رد شدن در نتیجه روی هم تاثیر دارن - حالا سر شب ها نویز لامپ ها و وسایل دیگه رو هم در نظر بگیرین
به هر حال من که فعلا خطم روی 4 هست مشکلی هم از نظر نویز خدارو شکر ندارم همینقدری هم که شبا دانلود میکنم کافیه برام

vahidreza2007
21-01-2016, 19:48
دوستان یه سوال

بین این دو تا طرح در بازه رایگان تفاوتی هستش ؟

شهاب 10 گیگ در ماه (4 تا 10 صبح رایگان)

شهاب 20 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رایگان)

رایگان یکی از ساعت 4 شروع میشه دومی از 2 ؟ تو میزان دریافت شبانه فرقی دارن ؟ حداقل میزانی که با این سرویس میتونم شبانه بردارم چقدره ؟

و سوال بعدی اینکه اگر این سرویس رو انتخاب کنم

کیمیا 10گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رایگان)

حداقل حداقل توشبانه چقدر میتونم دانلود کنم تو یه شب ؟ محدودیتی هم داره یا نه ؟ و اینکه میشه درخواست داد سرعت این سرویس رو ببرن رو 10 مگ ؟:n02:

اساتید یکی به ما هم جواب لطفا

vahidreza2007
21-01-2016, 19:52
ببینین توی خونه که مشکل نداره ! ( منظورم تو واحد هست ) ولی توی ساختمان ( توی بلوک ) احتمالا مشکل داره
چون وقتی اپارتمان شلوغ هست حدود 20 - 30 تا سیم تلفن همه از کنار هم رد شدن در نتیجه روی هم تاثیر دارن - حالا سر شب ها نویز لامپ ها و وسایل دیگه رو هم در نظر بگیرین
به هر حال من که فعلا خطم روی 4 هست مشکلی هم از نظر نویز خدارو شکر ندارم همینقدری هم که شبا دانلود میکنم کافیه برام

داداش سرویس شما چی هستش ؟

شبا چقدر باهاش دانلود میکنی ؟

MOHAMMAD2010
21-01-2016, 20:02
داداش سرویس شما چی هستش ؟

شبا چقدر باهاش دانلود میکنی ؟

من سرویس 1 مگ دارم
بستگی داره سایتی که ازش دانلود میکنم سرورش داخلی باشه یا خارجی اگه داخلی باشه همون قدری که خطط روش بسته شده دانلود میکنه - مثلا من که خطم روی 4 مگ هست با سرعت 400 کیلو دانلود میکنه - ( کلا برای سرور داخلی مهم اینه خطط رو چند بسته شده باشه حالا سرویس 1 مگ داشته باشی یا 10 مگ فرقی نداره ) اگه سرور خارجی باشه بستگی داره چه سرویسی داری ، برای سرویس 1 مگ روی 120 کیلو هست - برای سرویس 10 مگ دوستانی که دارن باید بگن خارجیشون چقدر هست
در مورد اون سوال قبلیت هم فرق دو تا اولی رو همونجور که خودت گفتی فقط فرقش تو ساعت شروع تایم رایگان و حجم ماهانه هست - ولی سرعت هر دو تا شهابی که گفتی یکی هست

k1ozil
21-01-2016, 20:33
من سرویس 1 مگ دارم
بستگی داره سایتی که ازش دانلود میکنم سرورش داخلی باشه یا خارجی اگه داخلی باشه همون قدری که خطط روش بسته شده دانلود میکنه - مثلا من که خطم روی 4 مگ هست با سرعت 400 کیلو دانلود میکنه - ( کلا برای سرور داخلی مهم اینه خطط رو چند بسته شده باشه حالا سرویس 1 مگ داشته باشی یا 10 مگ فرقی نداره ) اگه سرور خارجی باشه بستگی داره چه سرویسی داری ، برای سرویس 1 مگ روی 120 کیلو هست - برای سرویس 10 مگ دوستانی که دارن باید بگن خارجیشون چقدر هست
در مورد اون سوال قبلیت هم فرق دو تا اولی رو همونجور که خودت گفتی فقط فرقش تو ساعت شروع تایم رایگان و حجم ماهانه هست - ولی سرعت هر دو تا شهابی که گفتی یکی هست

گیت ویت عوض شده ؟ یا روی همون گیت وی قبلی سرعت شبانه آزاد شده ؟!!!!!!

MOHAMMAD2010
22-01-2016, 00:10
گیت ویت عوض شده ؟ یا روی همون گیت وی قبلی سرعت شبانه آزاد شده ؟!!!!!!

نه رو همون گیت وی قبلی هست - فقط رنچ ای پی عوض شده از 5 شده 185

vahidreza2007
22-01-2016, 01:31
من سرویس 1 مگ دارم

اقا دمت گرم .

فقط یه سوال اگر مثلا من یک مگ بگیریم و زنگ بزنم بهشون خط رو مثلا میبرن رو 10 مگ یا 8 مگ ؟؟؟ مخابرات که اینجوری بود ؟ یا نهایت رو همون 4 مگ میبرن ؟

با همین سرویس 1 مگ و با لینک های سرور داخلی تو شبانه حداقل چقدر دانلود میکنی ؟

MOHAMMAD2010
22-01-2016, 11:34
اقا دمت گرم .

فقط یه سوال اگر مثلا من یک مگ بگیریم و زنگ بزنم بهشون خط رو مثلا میبرن رو 10 مگ یا 8 مگ ؟؟؟ مخابرات که اینجوری بود ؟ یا نهایت رو همون 4 مگ میبرن ؟

با همین سرویس 1 مگ و با لینک های سرور داخلی تو شبانه حداقل چقدر دانلود میکنی ؟

اگه خطط بکشه اره مشکلی نیست رو 8 یا 10 هم میزارن برات با همون سرویس 1 مگ
خب اگه لینک داخلی باشه - چون خط من هم رو 4 مگ هست سرعتم 400 هست میشه حدود 7-8 گیگ - حالا اگه خط شما رو 8 مگ ببندن میشه دو برابر این مقدار
-------------------
فقط یه نکته ای هست برای بعضی دوستان سرعت سرور داخلی با خارجی یکی هست ! یعنی مثلا نهایت سرعت سرویس 1 مگ روی 120 کیلو هست شبانش ! ( برای خودم هم تا همین 2-3 هفته پیش اینجوری بود )

imanprjr
22-01-2016, 13:43
خب اگه لینک داخلی باشه - چون خط من هم رو 4 مگ هست سرعتم 400 هست میشه حدود 7-8 گیگ - حالا اگه خط شما رو 8 مگ ببندن میشه دو برابر این مقدار
-------------------
فقط یه نکته ای هست برای بعضی دوستان سرعت سرور داخلی با خارجی یکی هست ! یعنی مثلا نهایت سرعت سرویس 1 مگ روی 120 کیلو هست شبانش ! ( برای خودم هم تا همین 2-3 هفته پیش اینجوری بود )

سلام محمد خوبی دادا ؟
عزیز وضعیت نت که جابجا شدی چطوره ؟ شبانش چطوره ؟ دیگه می خوام با پارس خداحافظی کنم .:n02:

MOHAMMAD2010
22-01-2016, 13:54
سلام محمد خوبی دادا ؟
عزیز وضعیت نت که جابجا شدی چطوره ؟ شبانش چطوره ؟ دیگه می خوام با پارس خداحافظی کنم .:n02:

سلام قربونت
والا جابه جا که نشدم من یه سال هست اسیا تک هستم - البته یه ماه رفتم های وب دوباره اومدم اسیا تک
خوبه - الان چند وقتی هستی محدودیت سرور داخلی شبانه هم برام برداشته شده

amin885
22-01-2016, 14:01
سلام دوستان به نفر به من توضیح میتونه بده با تغییر سرویس این مقدار حجمی که میزنه تغییر میکنه به چه صورت هست مثلا وقتی مینویسه

مقدار حجم بعد از تغییر سرویس 9420.8 (mb) به چه معناست یعنی حجم من هر چی هست به این مقدار تغییر میکنه؟

و زمانی که مینویسه مقدار حجم بعد از تغییر سرویس -37683.2 (mb) یعنی منفی که میذاره به چه معناست و وقتی منفی نمیذاره به چه معناست.

مثلا در سرویس فعلی خودم 35 گیگ دارم میخوام به آ مثل اسیاتک تغییر بدم میزنه مقدار حجم بعد از تغییر سرویس 56797.9 (mb) یعنی حتی نمیاد 60 گیگ رو که رو سرویس آ مثل اسیاتک هست به من بده!! بعد قیمتشم که میزنه 50 هزار تومن باید بدی!! زمان سرویسم هم که یک سال باقی مانده دارم!!

vahidreza2007
22-01-2016, 14:52
-------------------

ممنون به خاطر راهنمایی

با حساب کتابی که کردم دیدم فرق بین 1 مگ و 10 مگ 10 گیگ 8-9 تومن هستش و همون 10 مگ رو بر دارم بهتره :n16:

راستی از لحاظ پینگ و غیره اوکی هستش برای وبگردی و دیدن فایل های ویدیویی به صورت انلاین اوکی هستش ؟

اینم مشخصات خط من ببنید اوکی هستش ؟

Adsl Line Status
SHOWTIME.

Adsl Mode
G992.1

Channel Mode
Interleave

Up Stream
1024 kbps

Down Stream
8160 kbps

Attenuation Down Stream
24

Attenuation Up Stream
14

SNR Margin Down Stream
13.8

SNR Margin Up Stream
8.0

Vendor ID
RETK

Firmware Version
4926d722

CRC Errors
0

Up Stream BER
0e-7

Down Stream BER
0e-7

Up Output Power
12

Down Output Power
20

ES
9

SES
8

UAS
339

MOHAMMAD2010
22-01-2016, 14:54
خب خط شما تا 8 مگ اوکی هست
والا پینگ که نه انچان خوب نیست
وب گردی هم واقعیت در طول روز خیلی خوبه ولی سر شب ها سرعت یه خرده میاد پایین
ویدئو انلاین هم به خاطر مصرف ترافیک زیاد به کارم نمیاد :n02:

vahidreza2007
22-01-2016, 18:24
به درخواست تعدادی از دوستان سایتهایی که سرورشون روی دیتاسنر اسیاتکه به کمک همدیگه معرفی میکنیم:

سایتای دانلود فیلم: (فیلم و سریال خارجی)

1- سایت دانلود روز ---- 3downloadrooz.in
2- تاینی مووییز -- tinyz2.co
3- تهران مووی -- tehmovies.ir
4- سایت نکست فیلم --- nfilm1.ir
5- سایت downloado.ir
6- فارس مووی --- farsmovie.ir
6- دوستی ها ---- doostiha.ir

سایت دانلود فیلم ایرانی:
در این مورد دو سایت اپلود بزرگ uploadboy و uploadbaz هردو سروراشون رو اسیاتکه و چون اکثر سایتایی که فیلم و سریال ایرانی دارن از یکی از این دو سایت اپلود استفاده میکنند، پس برای فیلم ایرانی مشکلی نداریم.

سایتای دانلود مووزیک:

خیلی از سایتای دیگه با کمک تجربه شما میتونه به این لیست اضافه بشه و کمک بزرگی باشه برای استفاده کنندگان اسیاتک.

اقا دستت واقعا درد نکنه .

اگر چند تا سایت دانلود نرم افزار و بازی ها که بروز و سرور های قوی داشته باشه و روی اسیا تک ههم باشه معرفی کنید ممنون میشم

amin885
22-01-2016, 18:57
سلام دوستان به نفر به من توضیح میتونه بده با تغییر سرویس این مقدار حجمی که میزنه تغییر میکنه به چه صورت هست مثلا وقتی مینویسه

مقدار حجم بعد از تغییر سرویس 9420.8 (mb) به چه معناست یعنی حجم من هر چی هست به این مقدار تغییر میکنه؟

و زمانی که مینویسه مقدار حجم بعد از تغییر سرویس -37683.2 (mb) یعنی منفی که میذاره به چه معناست و وقتی منفی نمیذاره به چه معناست.

مثلا در سرویس فعلی خودم 35 گیگ دارم میخوام به آ مثل اسیاتک تغییر بدم میزنه مقدار حجم بعد از تغییر سرویس 56797.9 (mb) یعنی حتی نمیاد 60 گیگ رو که رو سرویس آ مثل اسیاتک هست به من بده!! بعد قیمتشم که میزنه 50 هزار تومن باید بدی!! زمان سرویسم هم که یک سال باقی مانده دارم!!

دوستان کسی نمیدونه جریان تغییر حجم بعد از تغییر سرویس چطوریاست؟

amin885
22-01-2016, 19:04
-------------------

سلام داداش گفتین سرویس 1 مگ دارین میتونم بپرسم کدوم سرویسه؟ و از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگان داره؟

MOHAMMAD2010
22-01-2016, 20:08
اقا دستت واقعا درد نکنه .

اگر چند تا سایت دانلود نرم افزار و بازی ها که بروز و سرور های قوی داشته باشه و روی اسیا تک ههم باشه معرفی کنید ممنون میشم

بهترینش به نظر من s o f t 98.ir هست - دانلود ها هم خوبه

سلام داداش گفتین سرویس 1 مگ دارین میتونم بپرسم کدوم سرویسه؟ و از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگان داره؟

چابک - 2 تا 8 رایگان

fight12
22-01-2016, 20:20
سلام دوستان،
سرعت دانلود شبانه سرویس شهاب از سرور خارجی چنده؟
ممنون

vahidreza2007
22-01-2016, 22:08
بهترینش به نظر من s o f t 98.ir هست - دانلود ها هم خوبه

چابک - 2 تا 8 رایگان

دانلود ها سرورش رو اسیا تک هستش ؟؟! اگر باشه عالیه . سافت نود 8 هم خوبه ولی بازی قرار نمیده :n02:

اقا من امشب حجم باقی موندم رو تموم میکنم و فردا صبح زنگ میزنم مخابرات تا جمع اوری کنند خط رو فکر کنم 2 روز طول بکشه از طرف دیگه فکر کنم 7 روز نصب اسیا تتک طول بکشه که سر جمع حدود 10 روز بدون نت میمونم .

برای این 10 روز از ایرانسل طرح مناسبی هستش که هر روز حداقل 300 مگابایت حجم بده برای وبگردی ؟

alex_pk
22-01-2016, 23:25
دانلود ها سرورش رو اسیا تک هستش ؟؟! اگر باشه عالیه . سافت نود 8 هم خوبه ولی بازی قرار نمیده :n02:

اقا من امشب حجم باقی موندم رو تموم میکنم و فردا صبح زنگ میزنم مخابرات تا جمع اوری کنند خط رو فکر کنم 2 روز طول بکشه از طرف دیگه فکر کنم 7 روز نصب اسیا تتک طول بکشه که سر جمع حدود 10 روز بدون نت میمونم .

برای این 10 روز از ایرانسل طرح مناسبی هستش که هر روز حداقل 300 مگابایت حجم بده برای وبگردی ؟

دانلود های معمولا با هر نتی (شاید فقط غیر مخابرات) سرعتش خوبه.
میهن دانلود هم شنیده بودم رو آسیاتکه

برای این 10 روزت این طرح ها خوبن

3 گیگ ماهانه فکر کنم 13 تومنه(فکر کنم این از همش برات بهتر باشه)
یا طرح 1 گیگ +1.5 گیگ شب ، ماهانه 10 تومن.

هفتگی 2 گیگ + 4 گیگ (2 شب تا 2 ظهر) 10 تومن
هفتگی 1 گیگ + 1 گیگ (2 شب تا 2 ظهر) 8 تومن

من که کلا کوچ کردم رو ایرانسل الان خیلی ارزونتر از ADSL در میادبرام ، کمتر از نصف. هر وقت هم بخوام دانلود میکنم باهاش (هر چقدر بخوام! گیگی 100 تومن)
دردسر رانژه و خالی بودن پورت و... هم نداره ، همیشه هم همرامه!

vahidreza2007
22-01-2016, 23:47
دانلود های معمولا با هر نتی (شاید فقط غیر مخابرات) سرعتش خوبه.
میهن دانلود هم شنیده بودم رو آسیاتکه

برای این 10 روزت این طرح ها خوبن

یا طرح 1 گیگ +1.5 گیگ شب ، ماهانه 10 تومن.

هفتگی 2 گیگ + 4 گیگ (2 شب تا 2 ظهر) 10 تومن
هفتگی 1 گیگ + 1 گیگ (2 شب تا 2 ظهر) 8 تومن

من که کلا کوچ کردم رو ایرانسل الان خیلی ارزونتر از ADSL در میادبرام ، کمتر از نصف. هر وقت هم بخوام دانلود میکنم باهاش (هر چقدر بخوام! گیگی 100 تومن)
دردسر رانژه و خالی بودن پورت و... هم نداره ، همیشه هم همرامه!

ممنون دوست عزیز

به نظر منم این طرح بهترین مورد هستش برای من

والا من تو هر ماه نزدیک 10 گیگ برای وبگردی و ... به غیر از دانلود شبانه مصرفم هستش اگر ایرانسل همچین طرحی داشت که ماهی 10 گیگ حجم بدون محدودیت میداد و قیمتش هم مناسب بود میومدم سراغ ایرانسل از اون طرف هم دانلود هام رو سرویس 20 گیگ شبانه اش انجام میدادم

ولی با این حساب مناسبترین گزینه برای من همین ای دی اس ال هستش .

بازم بابت راهنمایی ممنون .

راستی سرویس مناسب برای طح ماهانه کدوم رو توصیه میکنی ؟

alex_pk
22-01-2016, 23:59
ممنون دوست عزیز

والا من تو هر ماه نزدیک 10 گیگ برای وبگردی و ... به غیر از دانلود شبانه مصرفم هستش اگر ایرانسل همچین طرحی داشت که ماهی 10 گیگ حجم بدون محدودیت میداد و قیمتش هم مناسب بود میومدم سراغ ایرانسل از اون طرف هم دانلود هام رو سرویس 20 گیگ شبانه اش انجام میدادم

اگه مصرف حجمت تو وبگردی زیاده ADSL فکر کنم بهتره برات من خودم همین طرح (1 گیگ +1.5 گیگ شب ، ماهانه 10 تومن) رو استفاده میکنم معمولا آخر ماه یه 200 -300 مگی هم اضافه میارم.
10 گیگ ایرانسل ماهانه فکر کنم 32500 بود دقیق یادم نیست اینطوری همون آسیاتک بصرفه تره که شبانه اش هم رایگانه وگرنه با ایرانسل باید برای دانلود شبانه بسته جدا بخری.

Greedy
23-01-2016, 11:42
دیشب انگار قاطی کرده بوده اسیاتک

6 گیگ دانلود کرده با سرویس یک مگ :دی

kraiof3
23-01-2016, 17:20
ممنون دوست عزیز

*4444*1# رو بزن قسمت اینترنت شاید چیز بدرد بخوری پیدا کردی..

Sent from my LG-D855

dadash42
23-01-2016, 17:47
سلام دوستان، آسیاتکم امشب باید تمدید کنم ولی ده روز دیگه میرم یک ماه شهرستان. خواستم این ده روز 256 نامحدود حداقل 10 گیگ ماهی 19000 تومان امتحان کنم وتمام حجمم تو ده روز تمام کنم.....دانلود داخلی با 256 نامحدود چطوره؟ اگر زیر 100kbs نباشه راضیم....

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

pic4you
23-01-2016, 17:47
ممنون دوست عزیز

جایگزین کردن ایرانسل شاید فکر خوبی نباشه ولی ایرانسل طرح های 6 ماه و 12 ماهه مناسب ترین هست

30 گیگ 60 ت
100 گیگ 175ت

Click 1
23-01-2016, 17:57

pic4you
23-01-2016, 18:30
برای اطلاع از مکان سرورها راه زیاده ولی نیاز به مراجعه به سایتها و ... داره

این افزونه رو برای کروم نصب کنین

فقط توجه کنین "لینک و یا زیردامنه دانلود" رو چک کنین و نه آدرس اصلی رو .... (ممکنه سرور اصلی با سرور دانلود متفاوت باشه)
تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
23-01-2016, 19:42
یکی از دوستان چند صفحه پیش میگفت - پینگ و سرعت سرور خارجی عالیه ولی صفحه ها خیلی دیر باز میشن !
برای منم از دیروز اینجوری شده
نمیدونم مشکل از چیه ؟
یعنی همه چی کند شده - لود عکس های اینستاگرام - تلگرام - وب گردی ! ولی سرعت تو speedtest عالیه ! ( قبلا سرعت اینا پایین بود تو speedtest هم سرعت افتضاح بود الان نمیدونم چی کار کردن این جوری شده !!! )

hrkhl
23-01-2016, 19:47
یکی از دوستان چند صفحه پیش میگفت - پینگ و سرعت سرور خارجی عالیه ولی صفحه ها خیلی دیر باز میشن !
نمیدونم مشکل از چیه ؟
یعنی همه چی کند شده - لود عکس های اینستاگرام - تلگرام - وب گردی ! ولی سرعت تو speedtest عالیه ! ( قبلا سرعت اینا پایین بود تو speedtest هم سرعت افتضاح بود الان نمیدونم چی کار کردن این جوری شده !!! )
سلام پس شما هم گرفتار شدی اینا در واقع میان تقلب می کنن و سرور رو کش می کنن اون وقت به شما نتایج دوروغین سرعت بالا و بهترین کیفیت ممکن میاد یا شاید هم کمی بدتر تا زیاد جلب توجه نکنه شما نی تونی با آی دی ام یه فایلی رو با تک کانکشن از داخل و خارج دانلود کنی ببینی اوضاع چطوره و با خود cmd تو ویندوز تست پینگ کنید موفق باشید

Click 1
23-01-2016, 20:39
:n12:

پینگ 8.8.8.8 = 129

پینگ 4.2.2.4 =202

پینگ p30world.com = 125

sh@y@n
23-01-2016, 20:49
نمیدونم مشکل از چیه ؟
برا منم به مدت یکهفته 10 روز اینجوری بود پینگ و تک کانکشن عالی ولی صفحات باز نمیشدن
حتی idm نمیتونست کانکشن بسازه که دانلودو شروع کنه!
ولی با قند شکن داخلی و خارجی سرعت عالی بود پس مشکل از کش و اینجور چیزا هم نبود , اگر برا شما هم اینجوره احتمالا بعد از یه مدتی درست میشه

dadash42
23-01-2016, 21:28
صفحه قبل پرسیدم، سرعت دانلود از سرور داخلی با 256 نامحدود چطوره؟ سپاسگزارم

mehdi244
23-01-2016, 23:51
تست سرعت 2 مگ جشنواره یکساله

mehdi244
23-01-2016, 23:54
صفحه قبل پرسیدم، سرعت دانلود از سرور داخلی با 256 نامحدود چطوره؟ سپاسگزارم

30-40 کیلوبایته

dadash42
24-01-2016, 00:01
30-40 کیلوبایته
این بعد از تمام شدن حداقل 10 گیگ، یا از همون اول اینطوریه؟

mehdi244
24-01-2016, 00:24
این بعد از تمام شدن حداقل 10 گیگ، یا از همون اول اینطوریه؟

اگرطلایی -نقره ای بگیری سرعت دانلود بالاتر از سرعت اسمیه البته چون گیگ هدیه میدن - اون گیگ هدیه تقسیم به روز های ماه میکنن ولی برنزی تست کردم از همون 30-40 کیلوبایته

dadash42
24-01-2016, 00:29
اگرطلایی -نقره ای بگیری سرعت دانلود بالاتر از سرعت اسمیه البته چون گیگ هدیه میدن - اون گیگ هدیه تقسیم به روز های ماه میکنن ولی برنزی تست کردم از همون 30-40 کیلوبایته
مرسی، خواستم برنزی ارزان را بگیرم. مثل اینکه باید یک سرویس حجمی ارزان انتخاب کنم

dadash42
24-01-2016, 00:50
مرسی، خواستم برنزی ارزان را بگیرم. مثل اینکه باید یک سرویس حجمی ارزان انتخاب کنم

Doublex
24-01-2016, 01:05
این اسیاتک اگه درست پوشش میداد دیگه ما چمون بود ؟ :n34:

dadash42
24-01-2016, 01:11

bilmazlar
24-01-2016, 08:49
سلام پس شما هم گرفتار شدی اینا در واقع میان تقلب می کنن و سرور رو کش می کنن اون وقت به شما نتایج دوروغین سرعت بالا و بهترین کیفیت ممکن میاد یا شاید هم کمی بدتر تا زیاد جلب توجه نکنه شما نی تونی با آی دی ام یه فایلی رو با تک کانکشن از داخل و خارج دانلود کنی ببینی اوضاع چطوره و با خود cmd تو ویندوز تست پینگ کنید موفق باشید

دوست عزیز

کش کردن سرورهای اسپیدتست از طرف ISP به نظر نمی‌رسه چندان عقلانی یا حتی امکان‌پذیر باشه. کش کردن - یعنی درست همون کاری که ویندوز هم می‌کنه - به این شکل انجام می‌شه که اگه مراجعه به یک لینک یا فایل تو اینترنت زیاد باشه، یک نسخه از اون فایل به طور موقت روی سرور لوکال (یا در مورد ویندوز فولدر کش مرورگر) نگه‌داری می‌شه تا زمان درخواست اون به جای اشغال پهنای باند از اون نسخه لوکال استفاده بشه.

عرض کردم چندان عقلانی نیست، چون تعداد سرورهای اسپیدتست کم نیست. چند هزار سرور تو دنیا داره. تازه اگه فرض کنیم ایرانی‌ها فقط از سرورهای منطقه و اروپا بیشتر تست می‌گیرن، بازم تعداد این سرورها ممکنه بیشتر از صدتا باشه. به همین خاطر به نظر عقلانی نمی‌رسه که ISP بخواد همه این سرورها رو کش کنه.

از طرف دیگه به خاطر نوع طراحی این قبیل تست‌ها، از نظر عملی هم خیلی امکان‌پذیر نیست.

یکی از مشکلاتی که کش کردن به وجود می‌آره، اینه که نسخه‌ای از فایل رو که کاربر به صورت کش شده مشاهده می‌کنه، آخرین نسخه و به‌روز نیست. به همین خاطر طراحان و برنامه‌نویسان وب در مواردی که لازمه، برای اطمینان از این که کاربر همیشه آخرین نسخه رو داره استفاده می‌کنه، از تکنیک‌هایی برای جلوگیری از کش‌شدن استفاده می‌کنن. یکی از این روش‌ها اضافه کردن یه کد تصادفی و رندم به انتهای URL فایله که کار خاصی انجام نمی‌ده اما باعث می‌شه به جای این که فایل مذکور از نسخه کش‌شده فراخوانی بشه همیشه از منبع اصلی یعنی سرور خودش فراخوانی بشه.

تست‌های اسپیدتست هم درخواست‌هاشون همین‌جوریه. مثلن تو این تست‌ها برای سنجش سرعت دانلود، 2 یا 3 به صورت هم‌زمان دانلود می‌شن و جمع سرعت دانلود اونا به عنوان سرعت دانلود از سرور مذکور نشون داده می‌شه. اتفاقن برای جلوگیری از کش شدن همین فایل‌ها، تست اسپیدتست یه کد طولانی رندم رو هر بار که تست اجرا می‌شه به انتهای لینک اون فایل‌ها اضافه می‌کنه.

به همین خاطر، در عمل هم امکان کش کردن فایل‌های روی سرورهای تست اسپیدتست وجود نداره.

اما کاری که ISP می‌تونه انجام بده اینه که برای درخواست‌هایی که از طریق صفحه تست اسپیدتست به سرورهای اون ارسال می‌شه اولویت بالاتری قرار بده و این درخواست‌ها رو با محدودیت کمتر یا بدون محدودیت اجرا کنه. این جوری نتیجه تست می‌تونه بهتر از اون چیزی که کاربر در حالت معمول و به طور میانگین باهاش مواجه می‌شه، دربیاد.

به هر حال، اگه به نظرتون نتیجه اسپیدتست غیرطبیعیه، از سرورهای کمتر شناخته شده تو شهرهای غیرمهم تست بگیرید یا از سرویس‌های تست دیگه‌ای مثل testmy.net‌ یا dslreports.

bilmazlar
24-01-2016, 09:10
نمیدونم مشکل از چیه ؟

برا منم به مدت یکهفته 10 روز اینجوری بود پینگ و تک کانکشن عالی ولی صفحات باز نمیشدن
حتی idm نمیتونست کانکشن بسازه که دانلودو شروع کنه!
ولی با قند شکن داخلی و خارجی سرعت عالی بود پس مشکل از کش و اینجور چیزا هم نبود , اگر برا شما هم اینجوره احتمالا بعد از یه مدتی درست میشه

علت اصلی این تأخیرها که بیشتر هم تو ساعت‌های شلوغی به وجود می‌آد سیستم ف.ی.ل.ت.ر.ینگ هوشمنده. قبلن که هوشمند نبود IP یا URL رو بالکل فیلتر می‌کرد. الآن برای این کل محتویات یه سرور رو بلاک نکنه، باید یه جورایی از محتوای چیزی که قراره پیاده بشه روی سیستم کاربر اطلاع پیدا کنه. همین باعث می‌شه لود صفحه‌ها یا لود عکس‌های اینستاگرام با کندی انجام بشه. در حالی که وقتی یه فایل رو با IDM دانلود می‌کنی بعد از چک اولیه و اطمینان از مجاز بودنش دیگه کاری به استریم دانلود اون نداره و بسته‌های دیتای اون فایل به سرعت روی سیستم کاربر پیاده می‌شن، چون دیگه نیازی به کنترل تک تکشون نیست.

اما صفحه‌های وب، چون فایل‌های متعدد کوچکی دارن که برای هر کدوم باید جداگانه بررسی بشه، لودش خیلی طول می‌کشه.

یه مسأله دیگه هم که مزید بر علت می‌شه، نوع طراحی صفحه‌های وبه. استفاده از فایل‌ها/منابع متعدد سنگین، به ویژه اگه به خوبی هم روی دامین‌های مختلف پخش نشده باشن باعث می‌شه که لود صفحه دیرتر انجام بشه. مثلن، اغلب مرورگرها، اجازه 2-4 session دانلود هم‌زمان از یک دامین رو بیشتر نمی‌دن. بعضی وقتا طراحی صفحه‌های وب به گونه‌ایه که تا یه فایل/منبع خاص، مثلن یه اسکریپت جاوا به طور کامل پیاده نشده باشه روی سیستم کاربر، اون صفحه رندر نمی‌شه و نمایش داده نمی‌شه. بعضی وقتا هم با وجود طراحی درست و اصولی صفحه، بخشی از منابع مورد نیاز صفحه تو سرورهایی قرار دارن که تو تنظیمات ISP یا تو ف.ی.ل.ت.ر.ینگ محدودیت‌های شدیدی روش اعمال می‌شه. این باعث می‌شه که رندر کردن صفحه وب تا زمان تعیین تکلیف اون فایل/منبع مورد نیاز به تأخیر بیافته و به طور کل لود صفحه‌ها با کندی بیشتری انجام بشه.

در مورد عکس‌ها، ف.ی.ل.ت.ر.ینگ هوشمند، پیچیده‌تر از متن‌هاست. برای متن کافیه چند تا کلیدواژه بررسی بشه و اگه مشکلی نبود متن مجاز شناخته بشه. اما عکس احتیاج به کنترل بیشتر و پیچیده‌تری داره تا الگوهاش شناسایی بشن.

کلن، این کندی لود صفحه‌ها تو همه ISPها دیده می‌شه جدیدن. به ویژه وقتی تو ساعت‌های شلوغی داری وب‌گردی می‌کنی بشتر به چشم می‌آد.

یکی از موارد دیگه نمود بارز این مشکل، اینه که یه صفحه رو باز می‌کنی تو مرورگر. تا زمانی که از نظر مرورگر اون صفحه (در واقع، منابع مورد نیاز اون صفحه) به طور کامل روی سیستم کاربر پیاده نشده باشه، دایره گردان کنار تب اون صفحه همچنان در حال چرخش باقی می‌مونه. حالا مشکل از طراحی نامناسب اون سایته یا از ف.ی.ل.ت.ر.ینگ هوشمند، بعضی وقتا اون دایره گردان، هر چقدر هم که زمان بگذره همچنان در حال چرخش باقی می‌مونه که نشون می‌ده بعضی از منابع مورد نیاز خودش رو هنوز نتونسته پیاده کنه.

MOHAMMAD2010
24-01-2016, 11:03
درسته
ولی این مشکل جدیدا پیش اومده
اگه به خاطر قیلترینگ هوشمند بود باید از خیلی وقت پیش هم ، این مشکل بود
مگه اینکه ورژن جدید قیلترینگ هوشمند رو دارن پیاده میکنن ! ( در کل لعنت به همشون ! )

bilmazlar
24-01-2016, 11:07
درسته
ولی این مشکل جدیدا پیش اومده
اگه به خاطر قیلترینگ هوشمند بود باید از خیلی وقت پیش هم ، این مشکل بود
مگه اینکه ورژن جدید قیلترینگ هوشمند رو دارن پیاده میکنن ! ( در کل لعنت به همشون ! )

اینا مرتب هر از چند گاهی سیستم‌های ف.ی.ل.ت.ر.ینگشون رو به‌سازی و به‌روز می‌کنن. البته منظور از به‌سازی، به‌سازی به نفع اهداف خودشونه نه به‌سازی به نفع کاربرا.

البته شما درست می‌گین. فیل هوشمند خیلی وقته که شروع به حرکت کرده، اما این مشکلات اخیر نشون می‌ده که تو چند وقت گذشته دامنه‌اش و عمقش بیشتر شده. یادمه اوائل که راه افتاد به صورت آزمایشی بود و همه جا انجام نمی‌شد.

amin885
24-01-2016, 11:42
اینا مرتب هر از چند گاهی سیستم‌های ف.ی.ل.ت.ر.ینگشون رو به‌سازی و به‌روز می‌کنن. البته منظور از به‌سازی، به‌سازی به نفع اهداف خودشونه نه به‌سازی به نفع کاربرا.

البته شما درست می‌گین. فیل هوشمند خیلی وقته که شروع به حرکت کرده، اما این مشکلات اخیر نشون می‌ده که تو چند وقت گذشته دامنه‌اش و عمقش بیشتر شده. یادمه اوائل که راه افتاد به صورت آزمایشی بود و همه جا انجام نمی‌شد.

در تمامی کشورهای دیگه بجز سایتهای خاص که مد نظر همون کشور هست باقی سایتها آزاد هستند.. مثلا در ترکیه و یا حتی عربستان هم ف ی لترینگ بر روی بعضی سایتها انجام میشه اما نه به شدت ایران حتی 99 درصد شبکه های اجتماعی باز هستند.

شاید سایتهای خاص که مد نظر همون کشور هست ف یل تر میشه اما فقط و فقط همون تعداد سایت خاص هست و 99 درصد شبکه های اجتماعی قابل استفاده هستند.

من فکر نمیکنم کشوری رو پیدا کنید بجز کره شمالی و ایران که اینقدر محدودیت اینترنتی درش وجود داشته باشه چه از لحاظ پهنای باند دریافتی هر مشترک و چه از لحاظ قوانین و چه از لحاظ شدت ف ی لترینگ

bilmazlar
24-01-2016, 11:55
در تمامی کشورهای دیگه بجز سایتهای خاص که مد نظر همون کشور هست باقی سایتها آزاد هستند.. مثلا در ترکیه و یا حتی عربستان هم ف ی لترینگ بر روی بعضی سایتها انجام میشه اما نه به شدت ایران حتی 99 درصد شبکه های اجتماعی باز هستند.

شاید سایتهای خاص که مد نظر همون کشور هست ف یل تر میشه اما فقط و فقط همون تعداد سایت خاص هست و 99 درصد شبکه های اجتماعی قابل استفاده هستند.

من فکر نمیکنم کشوری رو پیدا کنید بجز کره شمالی و ایران که اینقدر محدودیت اینترنتی درش وجود داشته باشه چه از لحاظ پهنای باند دریافتی هر مشترک و چه از لحاظ قوانین و چه از لحاظ شدت ف ی لترینگ

بله. حق با شماست. فیل هوشمند شاید فقط تو ایران، کره شمالی و چین به این شدت فعال باشه. کره شمالی که البته کلن ایزوله است از بقیه دنیا. اونجا فکر کنم برای داشتن گوشی همراه هم باید کلی مجوز داشته باشی چه برسه به دسترسی به اینترنت، حالا با فیل یا بدون فیل.

amin885
24-01-2016, 12:49
بله. حق با شماست. فیل هوشمند شاید فقط تو ایران، کره شمالی و چین به این شدت فعال باشه. کره شمالی که البته کلن ایزوله است از بقیه دنیا. اونجا فکر کنم برای داشتن گوشی همراه هم باید کلی مجوز داشته باشی چه برسه به دسترسی به اینترنت، حالا با فیل یا بدون فیل.

البته درسته چین هم فیلتر میکنه اما بخاطر فیلتر هیچگونه کاهش پهنای باندی ندارند و هیچ قانون من دراورده ای برای اینکار که سرعت اینترنت رو عمدا کاهش بدهند ندارند

در چین اگر فیلترینگ رو 1 درصد کل سایتهای جهان فرض کنیم در ایران باید 30 درصد کل سایتهای جهان فرض کنی. علاوه بر داشتن محدودیت سرعت اینترنت و گرانی اینترنت و....

که اصلا قابل قیاس نیست.

- - - Updated - - -

البته درسته چین هم فیلتر میکنه اما بخاطر فیلتر هیچگونه کاهش پهنای باندی ندارند و هیچ قانون من دراورده ای برای اینکار که سرعت اینترنت رو عمدا کاهش بدهند ندارند

در چین اگر فیلترینگ رو 1 درصد کل سایتهای جهان فرض کنیم در ایران باید 30 درصد کل سایتهای جهان فرض کنی. علاوه بر داشتن محدودیت سرعت اینترنت و گرانی اینترنت و....

که اصلا قابل قیاس نیست.

MOHAMMAD2010
24-01-2016, 15:09
اصلا جدیدا خیلی دوباره بگیر ببند شده ! اون از شبکه های م ا ه و ا ر ه ای که به بهانه الکی بستنشون ! اینم از سایت های چت که هر روز یا دارن قیلترشون میکننن یا مقررات سفت و سختی براشون میزارن !
کلا میخوان تا اونجا که امکان داره همه رو محدود کنن !
بگذریم ...
----------------
یادمه قبلا ، زمانی که سرعتم اینقدر بود صفحه ها به عالی ترین شکل باز میشدن ! ولی الان افتضاح شده سرعت باز کردن صفحه ها :

samannnn.hannibal
24-01-2016, 15:21

اینترنتم امروز وصل شد میخواستم نظر شما رو درمورد کیفیتش بدونم ممنون

bilmazlar
24-01-2016, 15:30

کیفیتش خوبه. خطت رو روی 12مگابیت بستن. با توجه به مقدار میرایی (37 db) و SNR حدود 13 db، حداکثر بتونه تا 14مگابیت رو بدون مشکل بکشه.

با این وضعیت از سرورهای خود آسیاتک اگه محدود نباشی باید راحت شبی 20 گیگ دانلود کنی.

MOHAMMAD2010
24-01-2016, 17:27
این باز نشدن عکس های اینستاگرام کلافم کرده
اگه رنچ ایپی روی 185 باهش مشکلی نیست
ولی اگه رنج ایپی روی 37 یا 91 باز بیشتر عکس ها باز نمیشن ! واقعا شورشو در اورده اسیا تک با این بازی ip ها !

saber73
24-01-2016, 22:43
دوستان این الان خوبه یا بد ؟
چون صفحات اینترنتی خیلی دیر باز میشه بعضی مواقع هم اصلا باز نمیشه برا بعضی سایتهای داخلی مجاز هم نیاز به چیلتر بشکن هست !

amin885
24-01-2016, 22:56
دوستان این الان خوبه یا بد ؟
چون صفحات اینترنتی خیلی دیر باز میشه بعضی مواقع هم اصلا باز نمیشه برا بعضی سایتهای داخلی مجاز هم نیاز به چیلتر بشکن هست !

متاسفانه وضعیت اینترنت خرابه ... وضعیت خط شما خوبه گر چه روی 4 مگابیت بسته شده اما برای باز شدن وب سایتها مشکلی نباید داشته باشید اما مشکل اصلی خود اینترنت هست که برای منم همینجوره.

and-roid2
24-01-2016, 22:59

Annex mode رو بزار رو حالت Annex A نویزت بهتر میشه.
در کل وضعیت خطت خوبه.

farshad0123
25-01-2016, 00:51
سلام
مگه آسیاتک هم رنج ip 2.185 داره؟

sh@y@n
25-01-2016, 01:42
سلام
مگه آسیاتک هم رنج ip 2.185 داره؟
رنج 2.185 نداره
اما یه رنج داره که با 185 شروع میشه
2.185 مربوط به مخابراته

farshad0123
25-01-2016, 02:04
رنج 2.185 نداره
اما یه رنج داره که با 185 شروع میشه
2.185 مربوط به مخابراته

گفتن 185فکر کردم 2.185از مخابرات گرفته جدیدا

p30g
25-01-2016, 10:26
سلام
دوستان چندتا آپلودسنتر که روی سرور آسیاتک باشند معرفی کنید

mojtaba007
25-01-2016, 10:46
شهاب 0.5 گیگ در ماه به نظرتون خوبه بگیرم/؟
سرعت دانلودش در شب چه طوریه

desperanish
25-01-2016, 10:55
دوستان چندتا آپلودسنتر که روی سرور آسیاتک باشند معرفی کنید

freeupload

adreno
25-01-2016, 21:00
کیفیتش خوبه. خطت رو روی 12مگابیت بستن. با توجه به مقدار میرایی (37 db) و SNR حدود 13 db، حداکثر بتونه تا 14مگابیت رو بدون مشکل بکشه.

با این وضعیت از سرورهای خود آسیاتک اگه محدود نباشی باید راحت شبی 20 گیگ دانلود کنی.

مگه شبانه رو محدود هم میکنه آسیا تک ؟؟؟

MOHAMMAD2010
25-01-2016, 21:07
مگه شبانه رو محدود هم میکنه آسیا تک ؟؟؟

این محدود با اونی که شما فکر میکنی فرق میکنه
این محدود یعنی اینکه تو اسیا تک اگه شبانه از سرور داخلی بخوای دانلود کنی با حداکثر سرعت ( همون مقداری که خطت روش بسته شده ) میتونی دانلود کنی ! ( حالا برای بعضیا امکان داره سرعت سرور داخلیشون اینجوری نباشه و سرعتش مثل سرور خارجی باشه )
اگه نه شبانه اسیا تک محدودیتی نداره
------------------------------------------------
دوستان سرعت پیج باز کردن خیلی کند شده :n03: ( تست تک کانکشن و سرور خارجی هم خوبه )

sphinx^
25-01-2016, 21:07
گفتن 185فکر کردم 2.185از مخابرات گرفته جدیدا

یه رنج آیپی با 2 داره گهگاه واسم میاد. فک کنم 2.188 بود.

sh@y@n
25-01-2016, 22:50
این محدود با اونی که شما فکر میکنی فرق میکنه
این محدود یعنی اینکه تو اسیا تک اگه شبانه از سرور داخلی بخوای دانلود کنی با حداکثر سرعت ( همون مقداری که خطت روش بسته شده ) میتونی دانلود کنی ! ( حالا برای بعضیا امکان داره سرعت سرور داخلیشون اینجوری نباشه و سرعتش مثل سرور خارجی باشه )
اگه نه شبانه اسیا تک محدودیتی نداره
------------------------------------------------
دوستان سرعت پیج باز کردن خیلی کند شده :n03: ( تست تک کانکشن و سرور خارجی هم خوبه )
از قند شکن استفاده کن
با همین وی پی ان دوستمون and-roid2 همه چیز عالیه

bilmazlar
26-01-2016, 07:57
freeupload

اکانت پرمیوم فری‌آپلود رو از کجا می‌شه تهیه کرد. لینک داخل سایتش که کار نمی‌کنه.

saeed_punisher2013
26-01-2016, 10:43
سلام دوستان خسته نباشید از دوستانی که آسیاتک استفاده میکنن چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدن

کسی اینجا از تبریز استفاده میکنه؟؟کیفیتش چطوره؟؟
سرویسای نامحدودش چطوره؟سرعت دانلودشون چنده؟خط رو روی چند میبندن؟

سرویسای حجمی چطورن؟؟سرعت سرویسای حجمی چقدره؟مثلا الان یک یا دو مگ بخری خط رو روی چند میبندن؟

MOHAMMAD2010
26-01-2016, 12:25
آقا وضع نت من داغونه
پیج ها به شدت دیر باز میشن
اینم وضع تایم خودتون ببینین چه فاجعه ای هست !

Click 1
26-01-2016, 12:48

saeed_punisher2013
26-01-2016, 13:02

سرویستون چی هست دوست عزیز؟

amin885
26-01-2016, 13:56

سرویس شهاب 10 مگا بیت

کیفیت خط

Downstream

SNR Margin

:

24.6

db

Line Attenuation

:

33.9

db

Data Rate

:

6144

kbps

Max Rate

:

12428

kbps

saeed_punisher2013
26-01-2016, 13:58
سرویس شهاب

پس چرا رو 4 مگ بستن خطتون رو؟؟؟شهاب که 10 مگ هست

amin885
26-01-2016, 14:02
پس چرا رو 4 مگ بستن خطتون رو؟؟؟شهاب که 10 مگ هست

کیفیت خط رو گذاشتم روی 6 بسته شده و تا 12 هم کشش داره!! اما چه اینترنتی افتضاح!!

adreno
26-01-2016, 14:10
سلام
آقا من دیروز از آسیاتک شهاب 10 گیگ گرفتم بیشتر برای دانلود شبانه
با توجه به وضعیت خطم میکشه 10 مگ رو ؟
و چطور میشه که بعضی های سرعت سرور داخلشون با خارجشون برابره ؟

saeed_punisher2013
26-01-2016, 14:30
کیفیت خط رو گذاشتم روی 6 بسته شده و تا 12 هم کشش داره!! اما چه اینترنتی افتضاح!!

یعنی راضی نیستی دوست عزیز؟خوب نیس آسیاتک؟من میخوام شاتلو جمع کنم بیام آسیاتک یعنی نیام؟

محمد7966
26-01-2016, 14:37
سلام

من فقط سوال اولو میتونم جواب بدم
شما با میرایی که دارید یعنی اتینیشن 39.5 تا 9 مگ یا 10 مگ هم مییکشه خطتون ولی چیزی که اینجا نشون داده مودم شما تا 6440 بیشتر نمیکشه

احتمالا به خاطر نویزتونه
الان شما با پهنای باند 2 مگ snrتون روی 23.1 و خب اگر بره روی 10 مگ مسلما نمیکشه

amin885
26-01-2016, 14:37
سلام

خط شما روی 2 مگ یسته شده کلا از 2 مگ بیشتر نمیتونید چه خارجی چه داخلی دانلود داشته باشید به نظر من خیلی کمه!

دو تا کار انجام بدید تنظمیات مودم و چک کردن خطتون از لحاظ نویز.

amin885
26-01-2016, 14:43
یعنی راضی نیستی دوست عزیز؟خوب نیس آسیاتک؟من میخوام شاتلو جمع کنم بیام آسیاتک یعنی نیام؟

اگه با کیفیت خطی که دارم و تا 12 مگا بیت میکشه خط و سرویس شهاب به این وضع باشه من اسیاتک نمیامدم چون چندین بار هم تماس گرفتم گفتند کمبود پهنای باند دارند حالا یکی میبنی دلش میخواد ماهی 50 بده به اسیاتک ولی دانلود رایگان از ساعت 2 بامداد تا 8 صبح داشته باشه که در این صورت دیگه میل خودتونه اگه مشکلات پینگ و مشکلات کندی باز شدن وب سایت ها و باقی چیزا براتون اهمیت نداره بجز دانلود رایگان.

Click 1
26-01-2016, 15:34

4مگ محدود .

bzt
26-01-2016, 16:17
اصلآ مگه اینترنت شماها وصله؟! وسه ون از دیروز کاملآ تبدیل به اینترانت شده اینترنتی نمیبینم من

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

saeed_punisher2013
26-01-2016, 17:09
سلام دوستان خسته نباشید از دوستانی که آسیاتک استفاده میکنن چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدن

کسی اینجا از تبریز استفاده میکنه؟؟کیفیتش چطوره؟؟
سرویسای نامحدودش چطوره؟سرعت دانلودشون چنده؟خط رو روی چند میبندن؟

سرویسای حجمی چطورن؟؟سرعت سرویسای حجمی چقدره؟مثلا الان یک یا دو مگ بخری خط رو روی چند میبندن؟

دوستان خواهشا راهنمایی کنید دیگه

MOHAMMAD2010
26-01-2016, 17:30
اصلآ مگه اینترنت شماها وصله؟! وسه ون از دیروز کاملآ تبدیل به اینترانت شده اینترنتی نمیبینم من

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

وصل که هست ولی سرعت پیج باز کردن از دیروز افتضاح شده ! طبق معمول به پشتیبانی هم میگم زیر بار نمیرن ! اخرشم با dns سر و تهشو هم میارن که فایده هم نداره !
تست سرعت هم خوبه :

and-roid2
26-01-2016, 17:45
تک کانکشن اسیاتک با رنج آی پی 91:

+
تک کانکشن شاتل:

+
تک کانکشن سرور4 اکانت افزایش سرعت:

ehsan-75
26-01-2016, 17:51

سلام.
من حدود 9 ماهی هست که از آسیاتک استفاده میکنم . اوایل عالی بود ولی الان در حد خوب هستش . سرعت از صبح تا حدود ساعت 18 خیلی خوبه ولی بعد از اون که تایم شلوغی هستش سرعت افت میکنه و ضریب اشتراک حداقلی 1/8 اعمال میشه .

دانلود شبانش عالیه و اگه از سرور خود آسیاتک بخواین دانلود کنین بدون افت سرعت هستش و تو اون بازه 6 ساعته میشه 10 گیگ بصورت میانگین در هر شب دانلود کرد .

قطعی اکثر مواقع نداره . حداقل واسه مرکز مخابراتی ما . اینترنت هم زیاد قطع شه خودشون اس میفرستن عذرخواهی میکنن .
پشتیبان هاش اکثرا مودب هستن و با حوصله جوابت رو میدن . ولی همشون متخصص نیستن و اگه مشکلت حاد باشه وصل میکنن به واحد فنی .

پینگ و سرعت باز کردن صفحات تو بازه شلوغی هیچ تعریفی نداره ! گاهی تا 30 ثانیه هم طول میکشه و همچنین پینگ هم ممکنه خیلی بره بالا . کلا بعضی مواقع سرعت آنچنان افت میکنه انگار یه سرویس 128 کیلوبایت دارین و بعضی مواقع خیلی خوبه . جدیدا ولی زیاد سرعتش خوب نیست .

کلا مشکلات آسیاتک هم مثل سایر ISP هاست . یه جاش خوبه یه جاش بد . باید طبق نیازتون تصمیم بگیرین که از کدوم سرویس دهنده اشتراک بگیرین . ولی از نظر من اگه آسیاتک یکم پهنای باندش رو افزایش بده خیلی از مشکلات خود به خود حل میشن .

در مورد سرعت سرویس های حجمی هم اگه پهنای باند خطتون رو تو 4 مگ بزارن سرعت دانلود از سرور داخلی 450 الی 500 و از خارجی 100 الی 300 میشه که تو بازه شلوغی سرعت سرور خارجی افت بیشتری داره .

اینم نظر من در مورد آسیاتک . البته خودم بقیه شرکت هارو هم بررسی کردم و آسیاتک رو یک ساله با طرح آ مثل آسیاتک تمدید کردم چون موقع شلوغی از نت سیمکارت استفاده میکنم .

بازم بررسی بیشتری انجام بدین تا انتخاب بهتری داشته باشین .:n16:

arsinn
26-01-2016, 20:23
من تبریز نیستم اما تجربه سه ماهه استفاده از اسياتک این بود .پینگ و لودينگ افتضاح.سرعت متوسط.محدودیت سرور خارجی بسیار بیشتر از دوتا ispديگه که اخیرا استفاده کردم و همچنین بیشتر از اینترنت موبایل اعمال میشد درواقع بیشتر اینترانت ميفروشند تا اینترنت.خط رو بعد از تماس با پشتیبانی برام بالاتر بستند اما فقط سرعت کمی بهتر شد موارد دیگه تغییری نکرد.نظر من اینه اسياتک جز دانلود مجانی مزيتي نداره و اگه این مورد براتون خیلی اهمیت نداره اصلا پیشنهاد نمیکنم سمت اسياتک بیایید در کل اینترنت با کیفیتی ارائه نمیده .

sh@y@n
26-01-2016, 21:28
اینم وضعیت من
ولی بدون قند شکن وبگردی بسیار سخته چون صفحات خیلی دیر لود میشن

king_darkness
26-01-2016, 21:35
از 8 شب به بعد اصلا نمیشه نت گردی کرد
سرعت دانلود خوبه ولی جون میده تا صفحه باز کنه