PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ساختن فولدر مخفی

aydin_eb7777
12-03-2008, 18:59
حالا من 1 روش یاد می دم امیدوارم که باهاش حال کنید :)
با این روش می تونید فولدری را درون هارد دیسک بسازید که قابل دیدن نباشه :)
1- ابتدا وارد یکی از درایوها شده و یک فولدر با هر نامی که می خواهید بسازید.
2- حالا وارد همان فولدر ساخته شده بشید و یک فولدر دیگه بسازید و در جایی که قرار نام آن فولدر را وارد کنید راست کلیک کرده و Insert Unicode Control character را زده و از منوی جلویی روی RLM Right-to-left mark کلیک کنید و Enter کنید . می بینید که یک فولدر بی نام ساخته می شه :)
3- برای مخفی کردن این فولدر روی آن راست کلیک کرده و Properties و در قسمت Customize روی Change Icon کلیک کرده و در داخل لیست آیکونها یک آیکونی هست که بدون شکل می باشد و من به این صورت راهنمایی می کنم تا پیداش کنید: از چپ به راست در ردیف بالا بشمارید و 13 تا بیاید یه راست و می بینید که سه ردیف پایینی به صورت آیکونهای خالی هستند یکی از آنها را انتخاب کنید و OK را بزنید. به همین راحتی :)
توجه:
1- این فولدر قابلیت ساختن در رایوهای را ندارد و باید حتماً داخل یک فولدر دیگه ساخته بشن.
2- می تونید برای پیدا کردن آن F5 را بزنید تا فولدر به اولین قسمت رفته و روی آن کلیک کنید.
3- اگر نمی خواهید کسی پیداش کنه فولدر را به صورت دستی جا به جا کنید و در یک جای دل خواه قرار بدید.

اگر دوست داشتید بگید تا نحوه ساختن این فولدر را در درایوهای اصلی هارد یاد بدم.
در آخر اگر غلط املایی داشتم ببخشید :)
امیدوارم خوشتون بیاد.
با تشکر :)

Reza goli
14-03-2008, 09:58
بسم رب شهدا!

اگر دوست داشتید بگید تا نحوه ساختن این فولدر را در درایوهای اصلی هارد یاد بدم.

خوب حالا می گویم!

پس هر چه زودتر آموزش را بگذار که خیلی با حال می شود.

اگر هم دوستان می خواهند ببینند که چگونه فایل ها را بی نام می کنند به من بگویند.
خوب نمی دانم همین جا بنویسم یا جای دیگر.

aydin_eb7777
14-03-2008, 15:34
سلام عزیز.
نه من نمی دونم که قیلاً این آموزش بوده یا نه ولی به هر حال من به هیچ وجه نخواستم قانون کپی رایت را زیر سوال ببرم.
خوب حالا یاد می دم که این نوع فولدرها را چگونه در درایو اصلی هارد بسازید.
1- ابتدا وارد یکی از درایوهای هارد بشید.
2- حالا یک فولدر بسازید و هنگامی که می خواهید اسم فولدر را بنویسید کلید Alt را نگه دارید و عدد 0160 را وارد کنید و سپس Enter کنید.
3- فولدر بی نام ساخته می شود و برای مخفی کردن این فولدر دقیقاً مانند مرحله شماره 3 پست قبلی را انجام بدید :)

امیدوارم لذت برده باشید:)

با تشکر :)

lord_ashkan_z
14-03-2008, 17:27
اين چيزي كه شما براي ايجاد يك فولدر بي نام گفتيد بي راهه بود. براي اين كار از اين روش استفاده كنيد (خيلي راحتر هست):

فولدر را rename كرده و به جاي اسم از كليك تركيبي alt + 225 استفاده كنيد، يعني دكمه alt را نگه داشته و عدد 225 را وارد كنيد. اين عمل باعث مي شود كه يك كاركتر خالي و بدون شكل ايجاد شود.

با اين روش مي توانيد فولدرهاي هم نامي را هم ايجاد كنيد: بعد از اسم مورد نظر از اين دكمه تركيبي استفاده كنيد.

mehdi_7070
14-03-2008, 21:45
تاپیک قفل شد