PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارائه طرحهای گرافیکی ( فقط فتوشاپی )

صفحه ها : 1 [2]

farshid_boloori
23-09-2006, 02:18
راستش 3-4 سالي ميشه . اما design اصلا نمی کردم . این کارا هم مال 2 سال پیشه که گذاشتم . من بیشتر میکس کار می کردم، اونم که میبینید اصلا جالب نیست . گرچه بازم میگم : اینا کارای قدیممه ;)

اینم امشب تفریحی ساختم :) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
23-09-2006, 10:25
ماه سافت جان عاليه
يه جورايي شبيه اسبه مگه نه؟
Designed by Mahsoft
?Ok

Designed by Mahsoft
اشتباه تايپي بوده مرسي

شما هم يه اشتباه داريد

ماه سافت نه مهسافت

راجب شباهت عكس به اسب حدستون درسته

مرسي موفق باشيد :happy:

farshid_boloori
23-09-2006, 18:00
همينجوري طرح زدم ... چطوره ؟

mahsoft
24-09-2006, 05:28
فرشيد جان مرسي قشنگ شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد

وحيد كجاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

venlo
24-09-2006, 23:39
سلام...اينم يه كار ديگه ....نظر بدين
تازه واردم زياد جدي نگيريد :biggrin:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه باز نشد از اين لينك ببينين:

farshid_boloori
25-09-2006, 00:59

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من اینجا فهمیدم که ......... مهارت 30 % کاره ... اونی که مهمه خلاقیته :blush: کاره قشنگیه ، موفق باشی.

mahsoft
25-09-2006, 09:16

اگه باز نشد از اين لينك ببينين:

مرسي venlo واقعن قشنگ شده

نظر

اون خط طوسي سمت راست به رنگ صورتي عكس نميخوره منظورم رنگشه

موفق باشيد

venlo
25-09-2006, 11:30
سلام...
ممنون از نظرتون فرشيد و مهسافت عزيز
تشويقم كردين كه امروز يه طرح ديگه بسازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كارهايي كه ساختم از 10 تا بيشتر نيست كه 2 تاشو اينجا گذاشتم...
يكيش كه اين بود يكي هم پست 310... نمي دونم ديدينش يا نه....
مهسافت قبلا بيشتر طرح مي ذاشتي چرا كمش كردي پس

venlo
25-09-2006, 15:09
اينو ساختم...
چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
25-09-2006, 16:17
اينو ساختم...
چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعن قشنگه مرسي رنگ اميزي هم خيلي باهم جوره

مهسافت قبلا بيشتر طرح مي ذاشتي چرا كمش كردي

venlo جان مدتيه دلودماغ ندارم براي اينكارا حوصله مي خواد كه متسفانه من الان ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي

موفق باشيد

hamid_xp
27-09-2006, 13:23
سلام به همگی. دیدم اینجا خیلی طرحهای قشنگی هست گفتم اگر منم به جمع خودتون راه بدید منم چنتا طرح از خودم بذارم اینجا
اینم اولیش :

نظر یادتون نره.
ممنون حمید

venlo
27-09-2006, 15:35
حميد:
خيلي باحاله...بازم طرح بذار

venlo
27-09-2006, 23:35
اينو هم ببينين اگه حال داشتين نظرم بدين :rolleye:

mahsoft
28-09-2006, 10:12
سلام به همگی. دیدم اینجا خیلی طرحهای قشنگی هست گفتم اگر منم به جمع خودتون راه بدید منم چنتا طرح از خودم بذارم اینجا
اینم اولیش :

نظر یادتون نره.
ممنون حمید

حميد جان خيلي قشنگه رنگ بندي شاد و جذاب

مرسي منتظر طرحهاي بعدي شما هستيم

اينو هم ببينين اگه حال داشتين نظرم بدين :rolleye:

بازم مثل هميشه (قشنگه) مرسي :happy:

venlo
28-09-2006, 10:56
ممنون...
ولي اين تاپيك چرا اينقدر خلوت شده؟!
حالا كه ما اينجا رو ياد گرفتيم همه رفتن!!

sary
30-09-2006, 12:21
با سلام
می خواستم دوستان به من کمکی بکنند موضوع طراحی جلد یک مجله علمی عمومی با اسم صحا است که به معنی ستاره دنباله دار می باشد
لطفا اگه کسی ایده ای به ذهنش میرسه به من کمک کنه
با تشکر

mahsoft
01-10-2006, 05:02
با سلام
می خواستم دوستان به من کمکی بکنند موضوع طراحی جلد یک مجله علمی عمومی با اسم صحا است که به معنی ستاره دنباله دار می باشد
لطفا اگه کسی ایده ای به ذهنش میرسه به من کمک کنه
با تشکر

مجله در چه زمینه ای فعالیت میکنه الان مشکلتون چیه تنها چیزی که به نظرمن میرسه اینه که نام صحا رو با ستاره دنباله داره ترکیب کنید یکم بیشتر اطلاعات بدی عزیزان بهتر میتونن راهنمایی کنن مرسی :happy:

mahsoft
01-10-2006, 05:11
یه طرح از من

مرسی

موفق باشید :happy:

hamid_xp
01-10-2006, 16:47
سلام اینم یه طرح دیگه از من با کیفیت بالا . شاید بدتون بیاد که من چرا همش طرح بچه گونه میذارم ؟ خوب باید بگم که من در بخش کودکان فعالیت میکردم و این پوسترها رو هم جدیدا طراحی کردم . به هر حال فعلا همینا رو دارم . شرمنده
راستی این نرم افزار دلفین کوچولو هم کار من و همکارامونه . اون سایتی هم که آدرسش زیر پوستره هم آخرین کار ماست. این طرح آواتورم هم تیکه ای از همین پوستره!

خوب این از طرح من :

حجم 700کیلوبایت.

راستی راجب طرح - سایت - و اگه نرم افزار رو دیدید از نرم افزار نظر بدید .
ممنون.

venlo
01-10-2006, 19:51
مهسافت عزيز خيلي عالــــي شده ...! خيلي خوشم اومد...!
حميد عزيز طرح شما هم خيلي عاليه...چرا بدمون بياد از طرح بچه گانه؟ خيلي خوبه كه شما در اين زمينه فعاليت دارين اتفاقا...( گوسفندش خيلي باحاله :biggrin: )
ساري عزيز ايده منم تقريبا مثل مهسافته چون جزئيات خاصي نمي دونم....! يا اگه طرحي كشيدي بذار تا ما نظراتمونو بگيم يا ايده هامونو به اشتراك بذاريم براي طرحت....

FIRUZEH
02-10-2006, 12:08
سايه ميشه عكس شناستو عوض كني ؟
من بيشتر هواسم به اونه تا به كارات
آدم يه جوري مي شه
ببخشيدا!!!!!!!!!!!!!!

mahsoft
02-10-2006, 16:50
حمید جان من نتونستم طرحهای شما رو ببینم متسفانه سایتی که توش اپ کردید برای من فیلتره

مرسی venlo

یه طرح دیگه

:happy:

hamid_xp
02-10-2006, 16:59
QUOTE=hamid_xp]بیا عزیز من برات آپلودش کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/QUOTE]

فقط نظر یادت نره دوست من.

mahsoft
04-10-2006, 03:40
QUOTE=hamid_xp]بیا عزیز من برات آپلودش کردم:

فقط نظر یادت نره دوست من.[/QUOTE]

حمید جان طرحتون قشنگ شده فقط یکم رو زمین خلع دیده میشه میشد با کمی چمن یا گل بوته زیباترشم کرد

مرسی

موفق باشید

یه طرح

venlo
04-10-2006, 16:59
یه طرح

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/QUOTE]

آقا كارت خيلي درستــــــــــــه !! آفرين
خيلي قشنگ شده....معلومه خيلي وقت گذاشتي و كار كردي روش.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ميگم...همه كارات عاليه...!
راستي اين 6-7 تا پست آخرو كي كجا برد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

one_alone
05-10-2006, 22:50
کاره همتون درسته
مهسافت جان مخصوصاً کارای شما فکنم علاقه ی زیادی داری به این که عکس حیوانات و اشیا رو تو کارات استفاده کنی :biggrin: شوخی کردم :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

راستی کسی از وحید خبر داره؟؟
pixledesign رو میگم؟؟

mahsoft
07-10-2006, 05:48
one_alone جان مرسی

جدید ترین کار رو برای بخش والیپاپر های مذحبی درست کردم
برای اینکه ایجا سوت کور نباشه اینجا هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza .th.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza .jpg)

مرسی

موفق باشید

hamid_xp
08-10-2006, 12:52
one_alone جان مرسی

جدید ترین کار رو برای بخش والیپاپر های مذحبی درست کردم
برای اینکه ایجا سوت کور نباشه اینجا هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza .th.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza .jpg)

مرسی

موفق باشید

قشنگ شده مهسافت جان .
موفق باشی

venlo
08-10-2006, 13:33
خيلي عالي شده مهسافت عزيز...رنگش هم حرف نداره

mahsoft
15-10-2006, 23:03
سلام وحید جان چه خبر 1 ماهی بود ازت خبر نداشتیم بیا که انجمن دستتو میبوسه

mahsoft
16-10-2006, 20:23
امیدوارم وحید جان دوباره قیبش نزنه

با اینکه طرح نیمه کاره بود برای اینکه تایپک از یه نواختی در بیاد این طرح رو گذاشتم خوب هم در نیومده این طرحها رو فقط باید با تریدی مکس زد

ترکیبی از Illustrator11 + Photoshop CS2

موفق باشید

armin_goooodboy
16-10-2006, 21:19
مه سافت جان
خیلی جالب شده
واسم جالب بود چون طرحی تقریبا سه بعدی رو با فتوشاپ زدی
موفق باشی

venlo
16-10-2006, 22:50
این طرحها رو فقط باید با تریدی مکس زد
اتفاقا خيلي قشنگ كار كردي....
دستت درد نكنه

one_alone
19-10-2006, 17:35
اقا وحید ما ارادت داریم راستی این کارتم یکم توضیح بده ماکه توکفش موندیم کی از کامینگ سووون در میاد؟
و مهسافت جان کاربر فعالی شمارم تبریک میگم
کاراتم که حرف نداره

Shahin King
20-10-2006, 01:27
سلام

تاپــــیک قفـــل شــــد. ( موقــــت )

» شاهین