PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [درخاست کمک] باز گرداندن پارتیشن Delete شده

Reza_mostafavi63
12-03-2008, 02:43
[درخاست کمک] باز گرداندن پارتیشن Delete شده :

با سلام به دوستان :
چطوری میشه پارتیشنی رو که delete شده رو دوباره برگردوند ؟؟؟؟

من توی سیستمم دو تا ویندوز دارم ،و داشتم با برنامه Acronis PartitionExpert سایز یکی از پارتیشن ها رو که توش ویندوزم نصب بود رو انگولک میکردم که وسط کار به علت نارسایی برق سیستم خاموش شد :18:.بعد از Start دوباره خوشبختانه یکی از ویندوز ها کار کرد :20:ولی دومی به باد رفته .:19:و سیستم اون پارتیشن رو دیگه نمیشناسه و به خیالش Free Space هستش .!!!!! :41::18::18:

راهی برای باز گرداندن پارتیشن و ویندوز هست ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
لططططططططفا راهنمایی کنید .
با تشکر بعدی...:11::10:

glc_engineer
12-03-2008, 10:45
[درخاست کمک] باز گرداندن پارتیشن Delete شده :

با سلام به دوستان :
چطوری میشه پارتیشنی رو که delete شده رو دوباره برگردوند ؟؟؟؟

من توی سیستمم دو تا ویندوز دارم ،و داشتم با برنامه Acronis PartitionExpert سایز یکی از پارتیشن ها رو که توش ویندوزم نصب بود رو انگولک میکردم که وسط کار به علت نارسایی برق سیستم خاموش شد :18:.بعد از Start دوباره خوشبختانه یکی از ویندوز ها کار کرد :20:ولی دومی به باد رفته .:19:و سیستم اون پارتیشن رو دیگه نمیشناسه و به خیالش Free Space هستش .!!!!! :41::18::18:

راهی برای باز گرداندن پارتیشن و ویندوز هست ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
لططططططططفا راهنمایی کنید .
با تشکر بعدی...:11::10:

برو تاپيك منو كامل بخون اگر با روش ها و نرم افزارهاي موجود در اون تاپيك مشكلت حل نشد بايستي به يك متخصص مراجعه كني

تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Reza_mostafavi63
12-03-2008, 12:20
:20:با تشکر ....
مشکل حل نشد اگه برنامه خاصی برای بازگرداندن پارتیشن های گم شده یا پاک شده معرفی کنید ممنون میشم

glc_engineer
12-03-2008, 14:11
:20:با تشکر ....
مشکل حل نشد اگه برنامه خاصی برای بازگرداندن پارتیشن های گم شده یا پاک شده معرفی کنید ممنون میشم

نشون ميده كه تاپيكو كامل نخوندي
اگر كامل ميخوندي توش چند تا نرم افزار معرفي شده براي لاست پارتيشن

Reza_mostafavi63
12-03-2008, 19:54
من تاپيك رو كامل خوندم و يكي از برنامه هاي اون رو دانلود كرده ونصب كردم كه اي كاش نصب نميكردم چون موقع كار با اون يهو سيستم "اوور فلو" كرد و يه صفحه آبي اومد كه ازم خواست ريستارت كنم و كردم ولي خدا روز بد بهتون نده .

بدبختانه اين سري همه پارتيشن هام پاك شده .
بابا ما ديگه از خير ويندوز گذشتيم . راهي هست كه لا اقل بتونم فايل هامو برگردونم ؟؟؟؟
همه فايل هام به باد رفته ..
فايل پروژه ،HTMl, Dat ,Mp3,pdf,.........

لطفا كمكم كنيد تا سكته نزدم يا بلايي سر خودم نيووردم

glc_engineer
13-03-2008, 13:51
من تاپيك رو كامل خوندم و يكي از برنامه هاي اون رو دانلود كرده ونصب كردم كه اي كاش نصب نميكردم چون موقع كار با اون يهو سيستم "اوور فلو" كرد و يه صفحه آبي اومد كه ازم خواست ريستارت كنم و كردم ولي خدا روز بد بهتون نده .

بدبختانه اين سري همه پارتيشن هام پاك شده .
بابا ما ديگه از خير ويندوز گذشتيم . راهي هست كه لا اقل بتونم فايل هامو برگردونم ؟؟؟؟
همه فايل هام به باد رفته ..
فايل پروژه ،HTMl, Dat ,Mp3,pdf,.........

لطفا كمكم كنيد تا سكته نزدم يا بلايي سر خودم نيووردم

من نميدونم با كدوم نرم افزار كار كردي كه اين مشكل برات پيش اومد
اما شما در صورتيكه وارد نيستين يا شك دارين به تخصص خودتون نبايستي دست ميزدين به هاردديسكتون
من خودم هيچ كدام از اين نرم افزار ها رو توصيه نميكنم
فقط به خاطر اصرا ر دوستان معرفي كردم نرم افزار ها رو
ضمنا اين نرم افزار ها رو روي يك هارد ديگه نصب ميكنن با اون هارد ميان بالا و ديتا هاي هارد معيوب رو بر ميگيردونن
نميان روي خودهارد معيوب نصب كنن كه بعد بيا هنگ كنه
نه سكته بزن نه بلا سر خودت بيار

به يكي از مراكز تخصصي تعميرات هاردديسك يا ديتا ريكاوري مراجعه كن

Reza_mostafavi63
13-03-2008, 15:24
glc_enginer با تشكر از راهنماييهات
مشكل حل شد

يعني يه برنامه پيدا كردم كه بدون چند و چون و بدون اتلاف وقت تمام پارتيشن هارو يجا برگردوند .
خدا ايشاالله بچه هاي سازندشو براش نگر داره ..

و اما زكات علم ياد دادن اون به ديگران هست. براي همين اين برنامه رو به شما هم معرفي ميكنم

نام برنامه : Acronis Recovery Expert
لينك دانلود :

glc_engineer
15-03-2008, 10:31
glc_enginer با تشكر از راهنماييهات
مشكل حل شد

يعني يه برنامه پيدا كردم كه بدون چند و چون و بدون اتلاف وقت تمام پارتيشن هارو يجا برگردوند .
خدا ايشاالله بچه هاي سازندشو براش نگر داره ..

و اما زكات علم ياد دادن اون به ديگران هست. براي همين اين برنامه رو به شما هم معرفي ميكنم

نام برنامه : Acronis Recovery Expert
لينك دانلود :

خوب خدا رو شكر
ورود شما رو به جرگه ريكاور من ها ي ايران تبريك عرض ميكنيم

77832
19-11-2012, 23:05
سلام لطفا کمک!!!
من چند روز پیش میخواستم با برنامه Partition Magic 8.05 پارتیشن بندی سیستمم رو یکم تغییر بدم اما اصلا برنامش باز نمیشد.ارور میداد و میگفت باید ویندوز 2000 یا xp باشه.ویندوز من 7 هست
خلاصه یه برنامه به اسم symantec drivemapper که تو یکی از گزینه های برنامه پارتیشن مجیک بود رو نصب کردم گفتم شاید درست شه ولی دوباره وقتی برنامه رو باز کردم ارور داد و همون مشکل ویندوز رو گفت
بعد یه ارور دیگه داد و پرسید که fix کنم یا نه؟ من زدم فیکس کن .بعد نوشت با موفقیت فیکس شد ولی باز همون ارور فیکس رو داد و من دوباره زدم فیکس کن و یهو سیستم ریست شد و وقتی بالا اومد دیدم
درایو D تو مای کامپیوتر نیست. وتمام برنامه هایی که توش نصب بودن و ایکونشون تو دسکتاپ بود باز نمیشن و ارور میدن
خلاصه نمیدونم چی شد!!! تموم زندگیم تو درایو D بود
یه عکس هم از Disk management گذاشتم. نگاش کنین
درایو D همون 208 گیگ توی عکسه.....روی گزینه های properties و change drive letter and... کلیک میکنم ارور میده
چیکار کنم؟؟؟ دوستان لطفا کمک کنید
اون برنامه ی Acronis Recovery Expert که دوستمون گفتن روهم امتحان کردم ولی وقتی بازش میکنم و کلیک next رو میزنم ارور میده که: can not get exclusive access to hard disk drives
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]