PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sms های جالب و سرکاری

صفحه ها : [1] 2 3 4

peyman_nn
11-03-2008, 22:19
سلام به همه دوستان گلم در انجمن
پس از رایزنی های فراوان با مدیران و مخصوصا آقا رضای عزیز ( Elfin-D) و با کسب اجازه ای که از ایشون گرفتم همراه با تعهدات فراوان ، بر آن شدم تا یک تاپیک جدیدی در ادامه اون تاپیکی که قبلا داشتیم بزنم . در اون تاپیک قبل که بسته شد ، گاهی مدیر وقت ( آقا کمال ) مجبور میشد روزی 200 تا از پست های دوستان رو پاک کنند و این کار برای ایشان سخت بود و در نهایت مجبور شدند تاپیکو ببندند . پس خواهشا رعایت کنید

و اما

قوانین پست دادن در این تاپیک :

1- اس ام اس تکراری ممنوع
2- تایپ فینگیلیش ممنوع
3- اس ام اس های +18 ممنوع
4- اس ام اس های عاشقانه و سياسى و مذهبى ممنوع
5 - اشاره مستقیم به ترک و لر و رشتی و هر نوع قومیتی ممنوع
6 - هر پستی 3 تا و بیشتر باشه
7- پستی در رابطه با تشکر و جالب بود و این جور چیزا ندید

نقض هر یک از موارد فوق باعث میشه مدیران عزیز پست های شما را پاک کنند و در صورت تشدید نقض قوانین

به قول آقا رضا :

این آخر یشه ، اگه بازم مشکل ایجاد بشه کلا اس ام اس تعطیل...

پس پیش به سوی یک مجموعه بزرگ و دست نیافتنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman_nn
11-03-2008, 22:20
این پست رزرو شده برای مجموعه sms در قالب هر فایلی برای داونلود
لطفا لینک مجموعه های خود را یا هر مجموعه ای که در جایی دیدید را از طریق پیغام خصوصی
بفرستید تا در این پست بذارم

peyman_nn
11-03-2008, 22:24
اصغر با غضنفر شطرنج بازي مي كنن آخرش شاه دق مي كنه

*

در پی اختلاف نظر علما در مورد اینکه شب چهارشنبه سوری 22 است یا 29 ، روز 22 اسفند یوم الشک
و از 22 تا 29 اسفند هفته ی وحشت اعلام شد

*

غضنفر میره استادیوم ، وسط موج مکزيکي غرق ميشه

*

غضنفر میمیره اعلامیه اش رو میزنن به دیوار ... تو انتخابات رای میاره

*

اولین دوره المپیک در ... :
شنا با مانع ، کشتی با اسب ، پرش روی نیزه ، شیرجه روی چمن ، اسب سواری با الاغ ، دو در میدان مین ، تیر اندازی با سنگ

peyman_nn
11-03-2008, 23:10
به یارو میگن کجای تهران مي شيني ؟ مي گه هرجا خسته شدم

*
الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی : لپت همیشه قرمز،روی دشمنات زرد ، دلت همیشه سبز

*

درجات دیوانگی:
1. گیج
2. خنگ
3. پپه
4. گاگول
5.اسمت چی بود؟

*
میگن وقتی یه خوشکل به آسمون نگاه میکنه ستاره ها چشمک میزنن و حال میکنن
یه وقت به آسمون نگاه نکنی گند بزنی به حالشون

*

سلام چطوری؟ دیشب خوابتو دیدم با یه لباس نارنجی اومدی در خونمون
هر چی گفتم بیا تو نیومدی گفتی برو آشغالاتونو ور دار بیار

peyman_nn
11-03-2008, 23:19
يه روز يه كور وارد آشپزخانه مي شه دستش مي خوره به رنده مي گه اين چرت و پرت ها چيه اينجا نوشتن

*

گرگه با هزار زحمت آي دي شنگول و منگول رو پيدا
ميکنه باهاشون قرار ميزاره ، وقتي ميره سر قرار
ميبينه چوپان دروغگو با مردم ده منتظرن

*

غضنفر کارخونه ی سوسيس کالباس ميزن ، رو بسته بندي محصولاتش مينويسه تهيه شده از گاو تازه

*

چند وقته نيومدي به خاطره نيومدنت مامانم و بابام هر شب باهم دعوا دارن! مهم نيست با چه ماشيني مياي! مهم نيست با چه لباسي مياي فقط بيا و اين آشغال ها رو از دم خونه بردار

*

با من تماس بگیر تا بگم کی مرده ؟؟؟

دلم برات مرده

آخر سر کار گذاشتنه ، بیشتر دوستاتون باهاتون تماس میگیرن ، در فاصله ها چیزی ننویسید

peyman_nn
11-03-2008, 23:32
@ٌ%^*)(_+_++_[]**&؛؛^،^آ«ۀۀل،؛،،ريال%$^&^*&)

((()__&^^%%$$#&)(_+_+)**&&%

$#$#$@#@%&,آ)ـ[__+_*&^%%$$ِ,()_[()&&*^^
.
.
.
.
.
این رو فرستادم تا مشغول باشی و دست تو دماغت نکن

*

.
.
.
.
.
.
.
الهی قربون چشات بشم که دنبال اس ام اس میگردی

*

هر وقت پيشم نيستي دلم برات تنگ ميشه

هر وقت هم که پيشم هستي دلم برات تنگ ميشه
اي مرده شورتو ببرن که بود و نبودت يکي

*

دوستت ندارم به اندازه ی اقيانوس، چون يه روز تموم ميشه . دوستت ندارم به اندازه ی خورشيد ، چون غروب ميكنه دوستت دارم . به اندازي روت كه هيچوقت كم نميشه

*

سر شمار : ببخشيد خانوم شما چند نفريد؟ زن : منو اين كره خر و اون توله سگ و اون موش مرده و اون غول بيابوني!!!
سرشمار : ببخشيد خونه تون باغ وحشه؟ زن : آره ، منم خرم كه با باباي گوريل اينا زندگي ميكنم

*

یارو يه زن حامله را تو اتوبوس ميبينه و به او ميگه : خانم اين چيه
خانومه ميگه : معلومه بچه ام است ديگه
یارو ميگه : دوستش داري
خانومه : آره خوب، خيلي
ميگه : پس چرا قورتش دادی ؟

peyman_nn
11-03-2008, 23:57
یک خسیس تو خواب ميبينه به فقير 1000 تومان داده وقتي بلند ميشه ميگه عجب کابوسی بود

از یارو ميپرسن: اگه امريكا حمله كنه چيكار ميكني؟؟
ميگه: اول خونسرديمو حفظ ميكنم... بعد زنگ ميزنم 110

غضنفر راديو لوژيست ميشه به مريضش ميگه: تو عکس دنده چپت شکسته بود با فتوشاپ درستش کردم

به دختره مي گن اگه دنيا رو بهت بدن چي كار مي كني مي گه من فعلا مي خوام درسمو ادامه بدم

مار و زرافه با هم ازدواج می کنن بچه شون می شه قورباغه !!! اگه گفتی چرا ؟
چون بچه دار نمی شدن بچه شونو از پرورشگاه میارن!

عربه بلال مي خوره تا صبح اذان مي گه

peyman_nn
11-03-2008, 23:59
عمـــــو فيلترباف
بله؟ قیلطرمنو بافتي؟ بـــــــــله پشت وب انداختي؟ بــــــــله بابا اومده؟ چی چی آورده ؟ قیلطر شکن خوب

به غضنفر میگن تو با چه ارزی از مملکت خارج میشی ؟ میگه : با عرض معذرت

میدونی غضنفر به 750 گرم چی میگه؟؟؟
نیم کیلو و نیم

ببخشيد از معاملات عشقي مزاحمتون ميشم می خواستم ببینم شما قلبتون مستاجر نمي خواد؟؟؟!!

رود زا تمسوبیم
زور نزن نمی تونی بخونی !
.
.
.
.
خب برعکس بخون

peyman_nn
12-03-2008, 00:11
يارو زنگ میزنه ۱۱۰ میگه آقا پدال گاز و پدال ترمز و پدال کلاچ و فرمون و دنده ماشینم رو دزدیدن!
پلیسه میگه : برو صندلی جلو بشین

يه بچه ايي تازه بدنيا اومده بوده ، شير مامانشو نمي خورده ، هر زن ديگه اي هم آوردن ، فايده نداشته بچه شير اونا رو هم نمي خورده
تا اينکه يه زن سياه ميارن بچه شيرشو مي خوره ، باباهه مي گه : پدر سوخته ، تو شيرکاکائو مي خواستي ما نمي دونستيم

مرد: عزيزم, من ميخوام از تو خوشبخت ترين زن دنيا رو بسازم!
زن: خير پيش!

از آقایی ميپرسن: به نظر شما اگه آمريكا افغانستان و عربستان رو بگيره، به كره و چين هم حمله كنه تكليف ايران چي ميشه؟ آقاهه ميگه: چي ميشه نداره كه ، ايران راحت ميره جام جهاني!

سلام . هرجا هستي يه زنگ به من بزن خيالم راحت بشه . آخه شنيدم از قصابي عباس آقا يه جيگر دزديدن نگرانت شدم

Majid_17_206
12-03-2008, 10:49
فارسی:دوستت دارم
انگلیسی:ilove you
عربی:احبک
فرانسوی:litäjm
ترکی:sèñis èvår yøüròùm‎افغانی:پدات
بابادیگه به چه زبونی بگم دوستت دارم؟
*** این sms جهت بالا برددن کلاس شما در جمع است پس از خواندن آن الکی بخندید *** داری از چشام میفتی
.
.
.
.
.
.
امان از این عینک لعنتی *** یه قصاب میره خواستگاری ازش میبپرسن چه کاره ای میگه، لوازم یدکی گوسفند می فروشم *** دوست دختر مثل ادامسه: 1.داشتن يك بسته بهتراز یكییه 2.فراموش نكن پایان هر ادامسی سطل اشغاله پس براي هیچ ادامسی قیمت زیادي پرداخت نكن 3.ادامس نیم خورده كسی را نخور 4.جویدن طولانی ادامس جزء بیمزه شدنش هیچ حاصلی نداره5.حسرت ادامسی كه دورانداختی را نخور‎ ‎.6ازدواج مثل قورت دادن ادامسه هیچ ادم عاقلی ادامسش را قورت نمیده

a-m-i-r
12-03-2008, 19:46
اگر مايليد بايك افغاني ازدواج كنيد به نكات زير توجه كنيد
.
.
.
.
.
.
.
.
خاك عالم ....مگه مايلي؟؟

peyman_nn
13-03-2008, 00:04
سلام عزيزم ميخواستم اعترافي بكنم
من هميشه تو رو دوست دارم و خواهم داشت
بدون تو نمي تونم اين راه دراز رو طي كنم
ازت ميخوام كه هيچوقت منو تو پيچ و خم جاده ها تنها نذاري
فقط ميخام با من باشي
دوستت دارم لاستيك دنآ

:31:

اگه گفتي چرا هويج نارنجيه ؟ چون بهش مياد!!!
حالا اگه گفتي چرا يخچال سفيده؟ براي اينکه با هويج اشتباه نشه

:27:

خواص گوسفند:
بو می دهد
سبزی می خورد
گاهی اوقات می خوابد
عقل دارد ولی sms های سرکاری را تا آخر می خواند

:5:

من هميشه جوجه کباب رو با ياد تو ميخورم
.
.
.
آخه چند بار بهت بگم واسه من خيلي جوجه اي

:46:

شهادت جان سوز، جان گداز ، جان كاه ، جان اف كندي ، جان فورد ، جان تراولتا ، جان علي ، جان نثار ، جان من ، جان هرکی دوست داری سرکاری

peyman_nn
13-03-2008, 00:08
غضنفر رو برق سه‌فاز مي‌گيره پرت مي‌كنه ، بلند ميشه ميگه : اگه مردی يه فاز يه فاز بيا جلو

:40:

به غضنفر یه پازل میدن
4 سال طول می کشه تا جورش کنه
می گن چرا اینقدر طولش دادی؟
می گه آخه رو جعبه اش نوشته بود برای 3 تا 5 سال

به غضنفر می گن بچه كجائی ؟ میگه : بچه تهرون . . . می گن : كجای تهرون . . . می گه : كیلومتر 700 ، جاده تهران - .....

یارو عاشق میشه روی در خونش می نویسه : بزودی در این محل جشن عروسی برگزار می شود

اسبه زنگ ميزنه سيرك ميگه : آقا جون اونجا اسب استخدام نمي كنيد ؟ ميگن مگه شما چه هنري داري ؟ اسبه ميگه بي شعور نمي بيني دارم حرف مي زنم

peyman_nn
13-03-2008, 00:48
غضنفر جلوي دبيرستان دخترانه میفته تو جوب ! واسه اينکه ضايع نشه ميگه : هر کي منو در آورد مال خودش

:11:

یارو زنگ ميزنه ميگه اونجا 22222222 هستش؟ ميگن بله . ميگه پس بيزحمت يه زنگ به اورژانس بزنين بگين جاسم انگشتش تو عدد 2 تلفن گير کرده

غضنفر ميره از ملاي محل ميپرسه: ببخشيد حاج آقا، با کفش ميشه نماز خوند؟ حاج آقا ميگه: نه برادر، نميشه
ميگه: ولي من خوندم ، شد

اگر خواهان مهاجرت به كانادا هستيد تا 31 خرداد با ما تماس بگيريد
.
.
.
.
دسته غازهاي وحشي

در فصل بهار ، سبز ترین سبزه ها
تقدیم تو باد
.
.
.
سازمان پخش علوفه دام

به یارو ميگن يك جمله بگو توش 6 تا بيل داشته باشه ميگه: والا نميدانم هابيل با بيل قابيلو كشت يا قابيل با بيل هابيلو كشت

به بازيكنان تيم ملي گفته شده بود اگه صعود نكنيد بايد با C-130 برگرديد

به یکی می گن یه جمله بگو که 3 تا دروغ توش باشه . میگه: دانشگاه آزاد اسلامی

غضنفر آب میره تو گلوش نون بر بری میخوره بره پایین

killerdeadlystar
13-03-2008, 10:55
می دونی دوستت دارم

عاشقتم

میمیرم برات

چنتا نقطه داره ؟

يك كانديداي انتخابات رياست جمهوري آمريكا در نطق انتخاباتي‌اش گفت: ما همه با هم برابريم. رنگ پوست معيار خوبي براي جدا كردن آدمها نيست. همه مثل هم هستيم. چه سفيدهايي كه خوشگلند، چه سياه‌هاي بوگندو، چه زردپوست‌هاي كوتوله زردنبو، چه سرخ‌پوست‌هاي وحشي، هيچ‌كدام با هم فرق ندارند!

دزد مسلح جلوي مردي رو گرفت و اسلحه روي پيشوني‌اش گذاشت و گفت: هر چي پول داري بده وگرنه مغزتو داغون مي‌كنم. مرد گفت: پول نمي‌دهم. چون تو اين مملكت بدون مغز ميشه زندگي كرد، ولي بدون پول نمي‌شه.

عابر از يك تروريست پرسيد: آقا ساعت چنده؟ تروريست گفت: نمي‌دونم ولي اين ساختمون روبه‌رويي هر وقت بره روي هوا، ساعت هشت شبه!؟

سوسكه بدمستي مي‌كنه ميره پيش دمپايي مي‌گه: بزن... دبزن... اگه جرات داري بزن...!

پسر: پدر، کی آنقدر بزرگ می‌شوم که هر کاری دلم خواست انجام دهم؟ پدر: نمی‌دانم پسرم، تا حالا کسی اينقدر عمر نکرده!

زن دوستش رو تو خيابون ديد كه صورتش كبود شده و پاش مي‏لنگه و روي گلوش خراش افتاده. با نگراني بهش گفت: چي شده عزيزم؟ بيا زودتر برسونمت خونه. زن گفت: لازم نيست، تازه دارم از اونجا مي‏آم.

اگه منو دوست داری که هیچ

اگه هم نداری

تو بیجا می کنی که منو دوست نداری

یارو پرتقال خوني ميخوره، ايدز ميگيره!

از یکی ميپرسن: ميدوني Usa مخفف چيه؟ ميگه: يوم‌الله سيزده آبان!

یارو زنگ ميزنه فلسطين، ميبينه اشغاله!

تركه چهار تا قالب صابون مي‌خوره تا به مرز خودكفايي برسه

موشه وارد داروخانه شد و گفت: آقا مرگ من داريد؟

دوتا پسر حوصله‌شان سر رفته بود. يكي از آنها گفت: بيا شير يا خط بيندازيم. اگر شير شد ميريم دوچرخه سواري، اگر خط شد ميريم ماهواره نگاه مي‌كنيم و اگر سكه روي لبه‌اش ايستاد ميريم درس مي‌خونيم!

قاضی دادگاه، آدم شیادی که مال مردم را بالا می کشید محکوم کرد که روی الاغ سوار کنند و در همه جای شهر بگردانند و جار بزنند که او آدم کلاشی است و کسی به او پول ندهد.
در پایان روز صاحب الاغ از او کرایه خواست.
یارو با پوزخند گفت: مرد حسابی! خودت از صبح تا حالا داری فریاد می زنی که من پول مردم را بالا می کشم، حالا با چه امیدی از بنده کرایه الاغت را مطالبه می کنی؟!

شخصی که خیلی ادعای پهلوانی می کرد رفته بود خون بده. وقتی کیسه خون را آوردند که خونش را بگیرند.
به پرستار گفت: آبجی! کیسه چیه؟ لوله بیار که به همه خون برسه.
ولی بعد از اینکه یک کیسه خون داد از حال رفت و 4 تا کیسه خون بهش زدند تا به هوش بیاد.
وقتی به هوش آمد، بدون اینکه به روی خودش بیاره به پرستار گفت: دیگه کسی خون نمیخواد؟!

می گویند یک روز جرج بوش با لباس غواصی به عمق 200 متری اقیانوس رفته بود.
یک کوسه به طرفش آمد و از او پرسید: ببخشید! شما آقای بوش رئیس جمهور آمریکا هستید؟
بوش با تعجب پاسخ داد: آره، ولی تو از کجا مرا شناختی؟
کوسه خندید و گفت: آخه دیدم به جای کپسول اکسیژن، کپسول آتش نشانی به پشتت بسته ای!!

دو تا آفریقایی با یه نفر سومی وسط بیایون بودن در همین حال و هوا بودن که یدفعه آفریقایی یه چراغ جادو پیدا می کنه.
بعد غوله می یاد بیرون و به آفرقایی میگه یه آرزو کن.
آفریقایی میگه: منو سفید کن.
تا اینو میگه سومی میزنه زیر خنده آفریقایی میگه: چیه برای چی میخندی؟
سومی گفت: همینجوری.
بعد غوله به آفریقایی دومیه گفت: تو چی می خوای؟
آفریقایی گفت: منم سفید کن .
دوباره سومی میزنه زیر خنده .
آفریقایی گفت برای چی میخندی؟
سومی باز گفت: همینجوری.
نوبت سومی میشه. غوله ازش می پرسه: تو چی می خوای .
سومی میگه: این دوتا رو سیاه کن.

یه روز یکی می خواسته سوار آسانسور بشه میبینه اونجا نوشته: ظرفیت 12 نفر.
میگه: ای وای خدا! حالا اون 11 نفر رو از کجا بیارم!؟

یارو به شاگردش میگه: قربون دستت، برو عقب ماشین ببین چراغ راهنما ماشین کار میکنه یا نه.
شاگرد میره عقب ماشین، میگه: کار میکنه، کار نَمیکنه، کار میکنه، کار نَمیکنه...!

مسافر به مدیر هتل: "آقا اتاق من پر از مگس است!"
مدیر هتل:"نگران نباشید یک ساعت دیگر وقت ناهار است همه ی آنها به رستوران هتل می آیند."

گدا: آقا تو رو خدا به من هزار تومن بدین برم ناهار بخورم.
یارو: پول نمیدم، ولی بیا بریم برات یه پرس غذا بگیرم.
گدا: نه نخواستم، امروز واسه هزار تومن تا حالا شیش بار ناهار خوردم!

معلم تاریخ: آهای… تو که با اون قد بلندت ته کلاس وایسادی و بر و بر منو نگاه میکنی بگو ببینم اسکندر مقدونی کی بود؟
طرف: نمیدونم.
معلم تاریخ: کی ناصرالدین شاه را کشت؟
طرف: نمیدونم.
معلم تاریخ: پس تو با این وضعت چطوری میخوای امتحان تاریخ بدی؟
طرف: من که نمیخوام امتحان بدم من اومدم بخاری کلاس را تعمیر کنم.

وسط شهر یه چاهی بوده، ‌هی ملت می‌افتادن توش، ‌زخم و می‌شدن. میان تو شهرداری یک جلسه برگذار می‌کنن که واسه این مشکل یک راه حلی پیدا کنن.
یکی از مهندسا پا میشه میگه: یافتم! ما یک آمبولانس می‌گذاریم بغل این چاه، ‌هرکی افتاد توش رو سریع ببره بیمارستان. ملت همه هورا می‌کشن..آفرین!
یک مهندس دیگه پا میشه میگه: الحق که همتون نفهمید!‌ آخه اینم شد راه حل؟! ملت میگن، خوب تو میگی چی‌کار کنیم؟ یارو میگه: بابا تا اون آمبولانس طرف رو برسونه بیمارستان، که بدبخت جون داده ما باید یک بیمارستان کنار این چاه بسازیم، که همه بهش سریع دسترسی داشته باشن! ملت دیگه خیلی سر حال می شن، کف می‌زنن سوت می‌کشن، که ایول بابا تو چه مخی داری!‌
یهو یه مهندس دیگه پا میشه میگه: الحق هرچی بهمون میگن، حقمونه! آخه این شد راه حل؟! این همه خرج کنیم یک بیمارستان بسازیم کنار چاه که چی بشه؟ مردم تعجب می‌کنن،‌ میگن: خوب تو میگی چیکار کنیم؟ یارو میگه: بابا این که واضحه، ما این چاهو پر می‌کنیم، میریم نزدیک همه بیمارستانها یک چاههای زیادی حفر می کنیم!

روزی ملا به در خانه ی همسایه رفت و از او درخواست یک دیگ را نمود. همسایه ظرف را داد.
بعد از چند روز بعد ملا دیگ را به همراه یک دیگچه آورد.
همسایه با تعجب پرسید که دیگچه دیگر چیست؟
ملا پاسخ داد که دیگ یک دیگچه زایید و همسایه با خوشحالی پذیرفت.
چند روز بعد دوباره ملا دیگ را درخواست کرد همسایه به امید زاییدن دیگ، دیگ را به او داد و مدتی گذشت و ملا دیگ را نیاورد.
همسایه برای دریافت دیگ خود را به در خانه ی ملا رسانید و دیگ خود را درخواست کرد.
اما ملا با گریه پاسخ داد که دیگ مُرد.
همسایه با تعجب پرسید مگر دیگ می میرد؟
ملا گفت: این بار هم مانند بار قبل دیگ در حال زاییدن بود که سر زا مرد!!!!!!

غضنفر داروخونه داشته، یک روز جلو در مغازه بزرگ مینویسه: سوسک کش جدید رسید.
بعد یک مدت یکی میاد تو داروخونه میگه: ببخشید، جریان این سوسک‌ کش جدید چیه! این خونه ما رو سوسک گرفته!
غضنفر میگه: این دارو خیلی جدیده و بازدهیش هم تضمینیه شما این دارو رو میریزید تو یک قطره چکون، بعد کشیک میکشید تا سوسکها رو بگیرید هر سوسک رو که گرفتید، در روز سه نوبت (صبح و ظهر و شب) تو هر چشمش دو قطره ازین دارو میچکونید، بعد از یک مدت سوسکها کور میشن و خودشون از گشنگی میمیرن .
یارو میگه: خوب آخه اگه سوسکها رو بگیریم که همونجا درجا می‌کشیمشون.
غضنفر میره تو فکر، بعد یک مدت میگه: آره خوب، ازون راهم میشه !!

یکی: راستی راستی این دفعه رفتم تست بازیگری دادم و قبول شدم میگین چجوری . بخونین.
کارگردان گفت:نقشش خیلی کوتاهه ها فقط همین صحنه.
گفتم:عیبی نداره!
گفت:پول نمیدیما!
گفتم:عیبی نداره!
گفتم:دیالوگ چی؟
گفت: خودتو نشون نمیدیم!
تو میری پشت یه دیوار بعد یک گلدون میوفته اونور و تو میگی:آخ.
گفتم: بلند بگم.
گفت:مهم نیست صدات هم بعدآ دوبله میشه!!!

peyman_nn
13-03-2008, 19:06
دوست عزیز killerdeadlystar

ما کلی خواهش کردیم و گفتیم که قوانین رو بخونید و بعد پست بدید
کلی پست داده ای و در هر کدام یک حکایت نوشته ای
ما گفتیم اس ام اس بذاری ، نه اینکه قصه تعریف کنی

روزی ملا به در خانه ی همسایه رفت و از او درخواست یک دیگ را نمود. همسایه ظرف را داد.
بعد از چند روز بعد ملا دیگ را به همراه یک دیگچه آورد.
همسایه با تعجب پرسید که دیگچه دیگر چیست؟
ملا پاسخ داد که دیگ یک دیگچه زایید و همسایه با خوشحالی پذیرفت.
چند روز بعد دوباره ملا دیگ را درخواست کرد همسایه به امید زاییدن دیگ، دیگ را به او داد و مدتی گذشت و ملا دیگ را نیاورد.
همسایه برای دریافت دیگ خود را به در خانه ی ملا رسانید و دیگ خود را درخواست کرد.
اما ملا با گریه پاسخ داد که دیگ مُرد.
همسایه با تعجب پرسید مگر دیگ می میرد؟
ملا گفت: این بار هم مانند بار قبل دیگ در حال زاییدن بود که سر زا مرد!!!!!!

در ضمن اگر اس ام اس جدیدی داری بذار
خیلی ها تکراری بود
ممنون میشم دوباره قوانین رو بخونید :13:

peyman_nn
13-03-2008, 23:48
به غضنفر ميگن : با لوستر جمله بسازد ‌ميگه : من 3 تا دختر دارم يكي از يكي لوستر

:20:

دورت بگردم چیست؟ دایره ای فرضی ست که تا اطلاع ثانوی از فرد مورد نظر حمایت می کند

فقط تنبل‌ها معتقدند کاری را که مي‌توان پس‌فردا انجام داد، نباید به فردا موکول کرد

مثل شقايق زندگي كن، كوتاه اما زيبا
مثل پرستو فصلي كوچ كن، اما هدفمند
مثل پروانه بمير، دردناک اما با عشق
مثل خر عرعر كن، بلند اما شمرده و خوانا

به پیره زنه میگن : ننه ؛ شوهرت بدیم یا بفرستیمت مکه ؟؟ میگه: ننه مکه که فرار نمیکنه

می‌دونم اگه بگم سال نو مبارک حالت از شنیدن این جمله کلیشه ای بهم می خوره.پس سال نو مبارک :2:

peyman_nn
14-03-2008, 00:00
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ای تف به اون پشت کارت!

چند تا اس ام اس جديد اومده زنگ بزن برات بخونم ، هزينه ام زياد نشه

به غضنفر آب ميدن جاي مشروب، مست ميكنه و عربده مي‌كشه! ميگن: بابا جون اوني كه خوردي آب بود، ميگه: ديگه دير شده، منو گرفته

:41:

بچه به باباش ميگه
بابا چرا ما مثل بقيه ادما با هواپيما نميريم کانادا
باباش : خفه شو شنا تو بکن

یه بار چندتا الاف سوار اسانسور میشن. یه مهندس میاد دکمه ی اسانسورو میزنه ، الافا میگن سلامتی اقای راننده صلوات

peyman_nn
14-03-2008, 00:30
غضنفر از کیوسک تلفن میاد بیرون بهش میگن سالمه میگه : اره فقط افتابه نداره

ميگن توي شهر خسیس ها كانديداها براي اينكه صرفه جويي كنن پوستر تبليغاتي چاپ نكرده بودن هر روز از يه درختي آويزون مي شدن

غضنفر يه پليس رو ميكشه زنگ ميزنه 110 ميگه:ميبينم كه 109 نفر شدين

غضنفر داشته میمرده به پسرش میگه مردم بگو ایدز داشتم!
پسره میگه چرا؟
ترکه میگه : هم بیماری با کلاسیه " هم بعد از من کسی ننتو نمیگیره

سره سفره عقد عروس بله نمي گفته. داماد يكم فكر ميكنه و با صداي بلند مي گه: عمو زنجير باف

peyman_nn
14-03-2008, 00:38
این اس ام اس مال شما نيست . اشتباه فرستادم

دوستت دارم قد يه بشكه بنزين، خاطرخواتم قد يه پمپ بنزين، روز تولد تو بهترينم، هديه بهت ميدم يه كارت بنزين

صداقت خواستم داشتي , مهرباني خواستم داشتي ,عشــق خواستم داشتي , . .
قورقوري جون گل كاشتي ! ,هرچي كه خواستم داشتي !!! ( تقديم به قورباغه عزيزم )

سلام عزيزم... ميدوني چه بلايي سرم اومده ؟؟ پليس منو به جرم " زشت ترين شهروند " گرفته . جون هركي دوست داري بيا و بهشون نشون بده كه دارن اشتباه مي كنن

agaa_hojat2007
15-03-2008, 10:21
با سلام اینم سری اول sms های من... من در پستهایی که ارسال میکنم قصد توهین به قومیتی یا کسی رو نداره لطفا اگر به کسی با قومیتی توهینی شد به بزرگی خودتون ببخشید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انجير رو به یه فر نشون مي دن ، مي گن اين چيه ؟ مي گه آلو بوده چلوندن ، تو زعفرون خوابوندن ، بهش کنجد مالوندن ، يه چوب بهش چپوندن ، تازه شده گلابي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زندگی را درک کن.زیرا آخر جاده ی زندگی تابلویی هست با این نوشته:دور زدن ممنوع![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند نفر سوار آسانسور شدند چند ساعت ايستادند تا اينکه يک نفر آمد و دکمه را زد يکي داد زد و گفت سلامتي آقاي راننده صلوات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گاهي وقتها آنقدر غرق در آرزوهاي خودت هستي که يادت ميره خودتم آرزوي کسي هستي

یه نفر تو انگليس راننده تاکسي مي شه بش ميگن سختت نيست فرمون سمت راسته اينجا ؟ ميگه والا سخت که ‏نيست فقط يه مشکلي که دارم اينه که هر وقت تف مي کنم مي افته رو مسافر بغلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرگ از زندگي پرسيد : چيست که باعث مي شود تو شيرين و من تلخ جلوه کنم ؟؟؟؟؟ زندگي لبخندي زد و گفتدروغي که در من نهفته است و حقيقتي که در تو

دوست داشتن کساني که دوستمان ميدارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم

اگه باز از روزگار دلت گرفت لحضه ها ثانيه ها ابري شدن بيا با من از عشق بخون تا چشماتم مثل دلت ابري شه

گر از عشق ميشه قصه نوشت ميشه از عشق تو گفت... ميشه از عشق تو مرد و ديگه از دست همه راحت شد.. آره از عشق تو ديونگي هم عالميه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مي دوني ضدحال چيه!!؟ تولدت 30 اسفند باشه!! هرچهار سال يه بارتولدت باشه!!

اتل متل جدايي ... عروسکم کجايي ؟ // گاو حسن پريشون ... يه دل داره پر از خون // عشقم که رفت هندستون ... خونه ام شده قبرستون // يه عشق ديگه بردار ... يه دنيا غصه بردار // اسمشو بذار بچگي ... تا آخر زندگي // هاچين و واچين تموم شد ... عمر منم حروم شد

شاد باش كه از شادي تودل شادم تا تو شادي زغم هر دو جهان آزادم لذت زندگي من همه خورسندي توست بي وفايم كه وفايت برود از يادم صحبت ما وتو همچون صحبت خار وگل است بي تو ما را خوش نباشد گر تو را بي ما خوش است

زندگي سخت نيست ما سختش ميکنيم عشق قشنگ نيست ما قشنگش ميکنيم دل ما تنگ نيست ما تنگش ميکنيم دل هيچکس سنگ نيست ما سنگش ميکني

عاقل به آن دليل عاقل است که عاشق است...احمق به آن دليل احمق است که فکر ميکند ميتواند عشق را درک کند

هر صدايي که برآيد،نداي عشق نيست ...... با ايمان نبود آنکه نداند عشق چيست

به یه نفر ميگن پاشو سحره. ميگه بزار بخوابم، خودم فردا بهش زنگ ميزنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معلم: به شخصي که با وجود عدم علاقه حاضرين، به حرف زدنش ادامه ميده چي ميگن؟
شاگرد: بهش ميگن معلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نفر منچ بازي ميكنه ماره نيشش ميزنه

شنیدم تو 3 ساعت 3 کیلو لاغر کردی ، ای ناقلا ! دماغتو عمل کردی !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پنج نفر پولاشونو رو هم میذارند تاکسی می خرند بعد از چند وقت ورشکست می شند اگه گفتی چرا ؟
اخه پنج تایی با هم می رفتن مسافرکشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در زندگي افرادي هستند كه مثل قطار شهربازي هستند از بودن با اونا لذت مي بري ولي باهاشون به جايي نمي رسي

از یه نفر ميپرسن, نظرت راجع به نوشابه چيه؟ ميگه: نوشابه آب داره, گاز داره, يه خط تلفن هم بزنن عالي ميشه.

يه آقاهه سنگ كليه داشته. ميره دكتر ميگه: آقاي دكتر من سنگ دارم. دكتر ميگه: عقب عقب بيا خاليش كن.

ازضرب من تا جمع تو راهي بجز تفريق نيست دل خوش به مجموعم مكن اينجا مگر تقسيم نيست با راديكال عشق بيا تا بشكند مجذور من چيزي نگفتن بهتر از سينوس تو آلفاي من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديشب خواب ديدم اونم چه خوابي... حالا گوش کن تا تعريف کنم خواب ديدم مرديم و داريم ميريم بهشت... توي راه تو خسته شدي و من کولت کردم... سر پل صراط که رسيديم من خسته شدم و تو منو کول کردي... دم در بهشت که رسيديم نگهبان گفت خرت رو ببند دم در و بيا داخل

یه نفر شب مي خواد بخوابه دعا مي کنه حق به حق دار برسه صبح که بيدار مي شه مي بينهه هيچ کدوم از بچه هاش نيست

يه معتاد 2 تا سيگار تو دهنش گرفته بود داشت ميكشيد ازش ميپرسن چرا 2 تا سيگار ميكشي ميگه يكي واسه خودم يكي هم از طرف دوستم كه زندونه بعد از يه مدتي ميبينن همون معتاد يه دونه سيگار ميكشه بهش ميگن حتمادوستت از زندان ازاد شده ميگه نه خودم ترك كردم

به نام خدا خالق انسان، به نام انسان خالق غمها، به نام غمها بوجد آورنده ي اشكها، به نام اشک تسکين دهنده ي قلبها، به نام قلبها ايجادگر عشق و به نام عشق زيباترين خطاي انسان.

یه نفر داشته دعا مي کرده، ميگفته: خدايا مرا نيامرز... ميگن: بابا اين چه جور دعا کردنه!؟ ميگه: آخه دارم شکسته نفسي مي کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirlimp2
15-03-2008, 22:06
نرو پايين سر کاريه
.
.
.
نرو
.
.
.
نرو
.
.
.
سلام، آفرين که به حرف شيطون گوش نکردي، من اين پايين منتظرت بودم. مي‌خواستم بگم: مسواک بزن هميشه تا دندونات تميز شه!

دوستان شما مثل طلا و جواهر هستند، به دست آوردنشون سخته، ولي نگه داشتنشون سخت تره... لطفا در نگهداري من کوشا باشيد!

ميگن وقتي بارون بياد قورباغه ها 10دقيقه زودتر مي فهمند. قربونت يه خبر هم به ما بده لباسها رو از حياط جمع کنيم...!!

فردا عصر تلفنتو اشغال نکن؛ يه پسر جوون بهت زنگ ميزنه...
.
.
.
.
.
ستاد شادسازي دختران ترشيده!!!!

جارو برقي با اينكه ميدونه زباله راه نفسش رو ميبنده بازم هورتش ميكشه . جارو برقيتم آشغال !!!!

یه کارت شارژ ۱۰ هزار تومنی پیدا شده, با دادن کد ۱۲ رقمی, کارت را تحویل بگیرید

.
.
.
.
.
بابا شاید یکی این پایین شلوار پاش نباشه, همین جوری میای پایین که چی؟

کدام مورد کوتاهتر است؟
الف)مدت خوشحالی بعد از قبول شدن در دانشگاه
ب)عمر پدر دانشجویان دانشگاه آزاد
ج)مانتوی خواهران دانشجو
د)پای فارغ التحصیلان نسبت به دستشان

بعضی وقت ها اینقدر حواست به خودته و در آرزوهای خودت غرقی که یادت میره یه نفر منتظرته تا از
.
.
.
.
.
دستشویی بیای بیرون

زن: عزیزم یادته روز خواستگاری وقتی ازت پرسیدم چرا میخوای با من ازدواج کنی چی گفتی؟
شوهر:آره خوب یادمه, گفتم میخوام یه نفر و در زندگی خوشبخت کنم
زن:خب پس چی شد؟
شوهر:خب خوشبخت کردم دیگه
زن:کیو خوشبخت کردی؟!
شوهر: همون بیچاره ای رو که ممکن بود با تو ازدواج کنه

داری از چشم هام میوفتی
.
.
.
.
.
امان از دست این لنز لعنتی

peyman_nn
18-03-2008, 13:30
ميدونيد به کشمش چي ميگن؟
.
.
.
.
بابا يکم فکر کن
.
.
معلومه ديگه انگور باز نشسته

به علت پیروزی تیم ملی کره جنوبی مقابل ایران... نام سریال یانگوم به سریال گل محمدی تغییر یافت

پسره داشت گریه می کرد باباش پرسید چی شده؟ گفت عاشق شدم! باباش گفت حالا عاشق کی هستی؟ گفت هر کی شما صلاح بدونید

غضنفر از يكي ميپرسه قبله كدوم طرفه ؟! يارو نشونش ميده، غضنفر ميگه:‌ بايد خيلي برم؟ :2:

غضنفر داشته پولکی میخورده خداييش اين چيپسا چقدر شيرينه

يه چيني رو دار مي زنن، مي شه: دارچين

يك روز يه پشه مست ميشه ميره كارخانه پيف پاف عربده ميكشه

به يكي ميگن ميدوني فرق كچل با هواپيما چيه ، ميگه : اولا كه كچل فرق نداره ثانيا هواپيما هم نكنه انحرافيشه

دزدي پول هاي مردي رو مي دزده و فرار مي كنه.
مرده دنبال دزده مي دوه و داد ميزنه: آي دزد
يهو دزده مي ايسته و پول ها را به سمت مرده پرت مي كنه و مي گه : بيا نديد بدید

peyman_nn
18-03-2008, 13:44
يه روز يه مرده مي ره نونوايي ديد صف مردونه شلوغه رفت توصف زنونه ايستاد و گفت : " آقا مادرم گفت يه نون بدين"

اولین چیزی که بهش دل بستم تو بودی بی تو آروم وقرار نداشتم گر یه می کردم تو را می خواستم میدونستم تو نباشی نمی خوابم دوستت دارم پستونک :40:

دو چيز است كه پر كردنش غير ممكنه.كيسه گدا قلب زن

:18:

سالگرد تولد جواد يساري بر شما مبارك باد. اين مسيج را به هر كسي كه فكر ميكني خيلي جواده بفرست

برای شادی روح بانو هن 10 بار بگو لعنت بر بانو چوهی، این پيام رو برای 10 نفر بفرست، حتما امشب یانگوم میاد به خوابت

سلام بچه ها يه خبر فوري: بالاخره من هم زن گرفتم
.
.
.
.
یک همزن برقی

:2:

میدونی پشه چندتا دندون داره ؟
۴۳ تا
شک داری ؟ برو بشمار

ميگن به دليل سهميه بندي بنزين قيمت خر و قاطر گرون شده
خوش به حالت قيمتت خيلي رفته بالا ! ارزش خودتو بدون

اگر تمام گلهاي خوشبوي دنيا رو هم به پات بريزم بازم کمه چون پاهات خيلي بو ميده

Amianno espanza lamore dienta salute perfavore dominika sette kientima wovo elino romantika
یعنی: تو غلطططططططط میکنی وقتی نمی فهمی تا آخر میخونی!

:21:

الهي من خورشيد بشم تو ماه
.
.
.
كه تا قيامت ريختتو نبينم

:19:

چشم وقتي قشنگه كه مال تو باشه اشك وقتي قشنگه كه تو چشم تو باشه و تو وقتي قشنگي كه دستت تو دماغت نباشه

:8:

Venus
18-03-2008, 20:16
اس ام اس های قبل از نوروز - طنز

28 اسفند (چهارشنبه سوری): چهارشنبه سوری نزدیکه.
یه وقت نری از رو آتیش بپری. آخه اگه جایگر بره رو
آتیش کباب می شه!

سلام چهارشنبه سوری جایی قرار نذاری، کار واجب
باهات دارم. آخه آتیش کم داریم آتیش پاره!

همیشه پشت سر هر مرد موفق، زنی است...
که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیره!

زندكي بدون عشق يعني: شلوار كردي بدون
كش.

می دونی فرق تو با آهن چیه؟
آهن زنگ می زنه، ولی تو حتی یه SMS هم نمی دی!

Alo...sal,., ,.k...i,. ,.,.c...,
r..ba..,M. .....,p..
شرمنده! این SMS آنتن نداد، وگرنه کلی می خندیدی!

بیشتر مردان موفقیتشان را مدیون زن
اولشان هستند و زن دومشان را مدیون موفقیتشان!

سال 1388 را پيشاپيش تبريک مي گويم.
.
.
.
ستاد دورانديشان

می دونی چرا زنها بیشتر از مردها عمر
می کنند؟
...
...
چون زن ندارن!

این اس ام اس رو تا 2 روز دیگه نخون.
...
...
...
فکر کردی می خوام عید رو بهت تبریک بگم؟
نه! یادت باشه من اولین کسی بودم که توی سال 87 سر
کارت گذاشتم!

بوووووم >>>>
------------ ------
... سال نو ...
............ .....
............ .....
............ .....
نشده هنوز!
هول نشو... عمو نوروز بود...
باد صدا دار داد !!!
تو عید میوه ها گرون شده. قدر خودتو بدون گلابی
می خواستم برات سبزه عید بفرستم گفتم شاید طاقت
نیاری بخوریش

سلام، خوبی؟ من تا 2 روز دیگه دارم میرم. می دونم
خیلی اذیتت کردم. شاید کسی که بعد از من میاد از
من بهتر باشه... بدی، خوبی از من دیدی ببخش، قول
بده فراموشم نکنی. خداحافظ برای همیشه.
از طرف سال 1386

اس ام اس های بعد از نوروز - طنز

لحظه اي که سال تحويل مي شه ... تنها لحظه ايه که
بي منت به من لبخند مي زني ... کاش هر ثانيه براي
من سال تحويل باشه تا لبخند هميشه مهمون لبهات
بمونه... سال نو مبارک

ساقیا آمدن عید مبارک بادت
وان مواعید که دادی مرواد از یادت
سال نو و نوروز باستانی مبارک

سایه حق
سلام عشق
سعادت روح
سلامت تن
سرمستی بهار
سکوت دعا
سرور جاودانه
این است هفت سین آریایی
نوروز مبارک

سلامتی
سعادت
سیادت
سرور
سروری
سبزی
سرزندگی
هفت سین سفره زندگیتان باشد.
نوروز 87 مبارک

یک شاخه رز سفید تقدیم تو باد
رقصیدن شاخ بید تقدیم تو باد
تنها دل ساده ایست دارایی ما
آن هم شب عید تقدیم تو باد

مثل ماهی زنده
مثل سبزه زیبا
مثل سمنو شیرین
مثل سنبل خوشبو
مثل سیب خوش رنگ
و مثل سکه با ارزش باشید
سال نو مبارک

دنیا را برایتان شاد شاد
و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندم
هر روزتان نوروز

با آرزوی
12 ماه شادی،
52 هفته پیروزی،
365 روز سلامتی،
8760 ساعت عشق،
525600 دقیقه برکت،
3153000 ثانیه دوستی.
سال نو مبارک باد

سال و مال و فال و حال و اصل و نسل و بخت و تخت
بادت اندر شهریاری برقرار و بر دوام
سال خرم، فال نيكو، مال وافر، حال خوش،
اصل ثابت، نسل باقي، تخت عالي، بخت رام
********سال نو مبارك********

بهار بهترين بهانه براي آغاز، وآغاز بهترين بهانه
براي زيستن است
آغاز بهار بر شما مبارک

>(((>
>(((>
>(((>
من اولین کسی بودم که برای تو ماهی عید فرستادم.
سال نو مبارک

چند روز ديگه بهار مياد و همه‌چيز رو تازه مي‌كنه،
سال رو، ماه رو،
روزها رو، هوا رو، طبيعت رو، ولي فقط يک چيز كهنه
ميشه كه به
همه اون تاز‌گي مي‌ارزه، «دوستيمون»!

امروز 2 نفر از من آدرس و شماره تلفن تو رو گرفتن
که بيان پيشت
منم دادم. سال ديگه مي يان سراغت
يکيشون خوشبختي بود
اون يکي هم موفقيت

\/\/\\\&///\/\/
این سبزه 13 به دره. اون وسطی رو برای رسیدن شما
به همه آرزوهاتون گره زدم

می‌دونم اگه بگم سال نو مبارک حالت از شنیدن این
جمله کلیشه ای بهم می خوره. پس سال نو مبارک!

نيکلاس کيج، جنيفر لوپز، آنجلينا جولي، تام کروز،
رابرت دنيرو، خود من و بقيه ستارگان جهان سال جديد
را به شما تبريک مي گوييم.

یادت باشه تعطیلات به زودی تموم می شه و بعدش
امتحاناته که انتظارت رو می کشه.
ستاد کوفت سازی تعطیلات نوروزی

e
.
..
ei
.
..
eid
.
..
eide
.
..
eidele ghafel
.
..
didi sale 86 ham tamoom shod?

سرسبزترين سبزه ها تقديم تو باد . . . . . . .
( ستاد تامين علوفه دامي ) طرح ويژه جمع آوري سبزه
هاي 13 به در

با تبریک سال نو خدمت مجردهای گرامی، دستگاه سبزه
گره زنی با قابلیت 90 گره در ثانیه پیش فروش می
شود

peyman_nn
18-03-2008, 21:07
پيرزن و پيرمردباهم عروسي مي كنند بچشون چوروك در مي ياد

يه خره عكس خودشوتو آب مي بينه ميگه چقدرشبيه اوني ام كه داره اين متن رو ميخونه

كمك خلبان :خلبان نگاه كن ادمها از اين بالا مثل مورچه ديده مي شن .خلبان : عزيزم چيزي كه تو مي بيني همان مورچه است ما هنوز پرواز نكرديم

فردا یه جوون آبرومندی بهت زنگ میزنه . حدودا 24-5 سالشه
ازت بنزین می خواد ،بهش بده . یادت باشه فقط تو باید بهش بدی
(قربانت الیاس)

برو پایین خیلی باحاله
.
.
.
.
.
.
باحال باحال باحال باحال باحال باحال

اگه این اس ام اس رو تو آخر بخونی سر سه سوت طاووس میشی
.
.
.
.
.
اجی مجی لا ترجی
.
.
.
.
.
ناراحت نباش حالا طاووس نشدی خر که شدی

عزیز دلم
بوسم میدی ، بوسم میدی، بوسم میدی
بابا بو سم میدی ...
خیلی بوسم میدی ، سم پاشی کردی؟

peyman_nn
18-03-2008, 21:10
خواستم شمعي باشم تا اخر عمر برات بسوزم... ولي نامرد اديسون برق رو اختراع کرد

آیا میدانستی بز بز قندی اولین بز دیابتی تاریخ است؟!

برای شادی روحه
.
.
.
اموات
.
.
.
گذشتگان
.
.
.
.
شهدای 8 سال دفاع مقدس
.
.
.
مظلومان فلسطین
.
.
.
یک اس ام اس بفرست

عشق با لبخند شروع میشه با بوس شکوفا میشه با گریه رشد میکنه با 110 تموم میشه

اولین عمل جراحی موفقیت آمیز بانو سو یانگوم را به ملت غیور ایران تبریک میگوییم

peyman_nn
18-03-2008, 21:13
تو گاوي ‘ الاغي ‘خري ‘ نداري بفروشي

:10:

به غضنفر ميگن اگه سردت باشه جه كار مي كني ميگه نزديك بخاري مينشينم ميگن اگه خيلي سردت باشه چه كار مي كني ميگه به بخاري مي چسبم ميگن اگه خيلي خيلي سردت باشه چكار ميكني ميگه معلومه ديگه بخاري رو روشن ميكنم

از یارو میپرسن ۱۲ فروردین چه روزیه؟؟؟ میگه روزی که میریم جا می گیریم برای ۱۳به در

خانم ها مثل فلز ياب هستند هر وقت كه از جلوي مغازه ي طلا فروشي مي گذرن واكنش نشون مي دن

دو تا كچل مي خورن به هم جرقه ميزنن

amir2011
19-03-2008, 02:28
1.همیشه پشت سر هر مرد موفق، زنی است... که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیره!
2.Alo...sal,., ,.k...i,. ,.,.c..., r..ba..,M. .....,p..
شرمنده! این SMS آنتن نداد، وگرنه کلی می خندیدی!
3.بیشتر مردان موفقیتشان را مدیون زن اولشان هستند و زن دومشان را مدیون موفقیتشان!
4.این اس ام اس رو تا 2 روز دیگه نخون.
...
...
...
فکر کردی می خوام عید رو بهت تبریک بگم؟
نه! یادت باشه من اولین کسی بودم که توی سال 87 سر کارت گذاشتم!

amir2011
19-03-2008, 03:18
1.يك... ميره خرشو بفروشه يه لحظه غافل ميشه ميبينه خره داره پول ميشماره !
2.بهترين بازي هاي ايراني:
دختر بازي
نامزد بازي
خانم بازي
زن بازی
بچه بازی
دودر بازي
آمپول بازي
زبون بازي
اس ام اس بازي
3.يه ... ميخواسته بخوابه دوتا جا ميندازه، ميگن چرا دوتا جا انداختي، ميگه آخه دو شبه که نخوابيدم
4.ويكتور هوگو ميگه : هركز به كسي كه دوستش داري نگو دوستت دارم
.
.
.
.
ويكتور هوگو غلط كرد .
.
.
دوست دارم
دوست دارم
دوست دارم

undertaker_ss
19-03-2008, 14:38
این sms رو باید ساعت 1 شب به بعد ارسال کنید آخر سرکاریه:
ببخشید که این موقع مزاحم تون شدم اطلا قصد اذیت نداشتم فقط می خواستم بگم شبها که ما می خوابیم اقا پلیسه بیداره:31:

undertaker_ss
19-03-2008, 14:45
اگه بگم دوست دارم
اگه بگم عاشقتم
اگه بگم تنها تو رو دارم
.
.
.
واسم لپ لپ می خری

peyman_nn
19-03-2008, 15:14
غضنفر تعويض روغني وا ميكنه يك ماهه ورشكست ميشه ،اخه طبقه سوم يك ساختمان وا كرده بوده!!!!

به غضنفر مي گن اگه يه دختره خوشگل و باحال بهت راه بده چي كار مي كني ؟ مي گه ازش سبقت مي گيرم

غضنفر ميره جوراب فروشي ميگه جوراب مي خوام ، فروشندهه ميگه مردونه؟ غضنفر دست ميده ميگه :مردونه

عروسك قشنگ من قرمز پوشيده
رو تختخواب مخمل آبي خوابيده

عروسك من چشماتو وا كن
اس ام است رو بيا نگاه كن

اسكل شدي عروسكم برو لالا كن

چرا؟

؟

؟

؟

؟

؟

آخه چرا؟

؟

؟

؟

آخه چراااااااااااااااااا؟

؟

؟

؟

؟

آخه چرا تو كه ميدوني سر كاريه مياي پايين؟

ميدوني چطوري ميشه يه خنگ روگذاشت سرکار؟(پايين رو بخون)

.

.

.

.

.

ميدوني چطوري ميشه يه خنگ روسرکارنگه داشت؟(بالاروبخون)

peyman_nn
19-03-2008, 15:29
يه سوال جنسي ازت بپرسم؟
.
.
.
جنس پيرهنت چيه؟

تو را به اندازه تمام انگشتان دستم دوست دارم
.
.
.
ارادتمند شما مار

سلام . معذرت ميخوام بد موقع مزاحم شدم . شرمنده ام . ميخواستم ببينم اشنا نداري پرونده ايرانو از شوراي امنيت بکشي بيرون ؟

مژده، مژده، آلبوم جديد اندي به بازار آمد، نوبت خوشگلا تموم شده، حالا ديگه تو هم بايد برقصي

وقتي صدام مي کني آرزو مي کنم کاش کر بودم ( تو که لال نمی شی )

اصفهانی با برق خونه همسایشون خودکشی میکنه ( معذرت )

یه خسیس 100000 تا صلوات نذر کرده بوده بعد از اینکه نذرش ادا میشه میره استادیوم آزادی میگه بر محمد و آل محمد صلوات

يه روز غضنفر ميره عروسی تو عروسي برف شادي ميزنن سرماميخوره

حیف نون ميره خونش مي بينه بوي گاز مياد. به زن و بچه اش ميگه کسي لامپ رو روشن نکنه من فندک دارم

peyman_nn
20-03-2008, 00:30
از کلیه کسانی که اس ام اس جدید ندارند ، بوس هم پذیرفته میشود
آدرس ما دبلیو دبلیو داد داد نداد به زور میبوسیم

بزرگترين معضل فکري کودکان ايران: چرا کايکو دستمال قدرتشو تو جيبش نمي ذاشت؟

زندگي کوتاه تر از ان است که به خصومت بگذرد و قلبها گرامي تر از آنند که بشکنند . فردا خورشيد طلوع خواهد کرد حتي اگر ما نباشيم . بياييد کارت سوختمان را به يکديگر بدهيم

یه روز يه خانواده ميرن پارک، کنار حوض وسط پارک وسايلشون رو پهن مي کنن، يه دفعه پسر به باباش مي گه: بابا من چايي مي خوام برام مي ريزي؟ همون موقع يه مرد خوشتيپ با نامزدش ميان اونجا. بعد پدره به پسرش چايي مي ده. بعد ديگه همين، بهشون خوش ميگذره و اينا

تو را از گل نه از گِل آفريدند ... زعطر ياس و سنبل آفريدند
نمي دانم تو را با اين همه حسن ... چرا اينگونه منگل آفريدند؟

تا حالا کسي بهت گفته که چقدر ناز و خوشگلي؟
نه؟ من هم نمي گم

بر سر راهت دام عشق پهن کردم ولی تو رد شدی و گفتی
.
.
.
.
.
.
میگ میگ!!

peyman_nn
20-03-2008, 00:40
اگه دیدی یه سوسک پشت رو افتاده و دست و پا میزنه فکر نکن زدنش احمق داره به تو میخنده

هه هه هه
.
.
.
.
هه هه هه
.
.
.
هه
.
.
.
ببخشید یه لحظه تجسمت کردم نتونستم جلوی خندمو بگیرم

جیگرم نفسم همسرم همدستم همپام همدلم درد میکنه!

توف!

توف!!

توف!!!

توف!!!!

توف!!!!!

توف!!!!!!

توفکر میکنی من میتونم به تو فکر نکنم!!

غضنفر با احساسات دوست دخترش بازي مي كنه 3 بر 1 شكست مي خوره

مرغه باخروس ميرن بقالى. مرغه ميگه تخم مرغ دارى؟ بقال ميگه چرا خودت تخم نميزارى. مرغه ميگه آخه ما هنوز نامزديم جيگر

دعاهای بنزینی:

1-الهی بنزین بگیری.
2-بنزین به قبرت بباره.
3التماس بنزین.
4-دست به هر چی میزنی بنزین بشه .
5- خدا بنزینت بده ،یک لیتر در دنیا صد لیتر در آخرت

ضرب المثل بنزینی:

1بنزین دیدی ندیدی
2-بنزین زرد برادر گریسه
3-با بنزین بنزین گفتن ماشین روشن نمیشه
4-به اندازه بنزینت گاز بده
5-بنزین همسایه اورانیومه
6-بنزینش از باک میریزه
7-از این حرفا بوی بنزین میاد
8-خاموشی ماشین از بی بنزینیه

اگه گفتيد شباهت "زن" با "گردباد" چيه؟
جفتشون اول كه ميان با هيجان وارد زندگيت ميشن..
و
جفتشون موقع رفتن خونه، ماشين، و همه زندگيتو با خودشون مي برن

يه روز غضنفر بليت هواپيما مي‌گيره ، ميره ايستگاه قطار ، سوار اتوبوس مي‌شه ، با دوچرخه ميره مسافرت

peyman_nn
20-03-2008, 00:47
یارو داشت آب جوش ميريخته توي باغچه! بهش ميگن: چرا آب جوش ميريزی تو باغچه؟؟ ميگه: آخه چاي كاشتم

یکبار یه خسیسه خونش آتیش میگیره یه تک زنگ به آتش نشانی می زنه

یارو داشته بچشو نصيحت مي‌كرده، ميگه پسرم اگه خواستي زن بگيري از فاميل بگير، نيگا كن، مثلا داييت زن داييتو گرفته، عموت زن عموتو گرفته، منم كه مامانتو گرفتم

عربه بچش تو اتوبوس بدنيا مي ياد اسمشو ميذاره عبدالواحد

يا رب آن دلبر شيرين كه سپردي به منش از بس كه ننر بود سپردمش به ننش

یارو باباش ميميره ميخواسته خاكش كنه جو ميگيرتش باراندازش ميكنه

یارو مي ره امتحان گواهي نامه بده چند بار رد ميشه بعد تو راه پليس جلوش رو مي گيره ميگه گواهي نامه ، ميگه دادين كه مي خواين

عزیزم به اندازه تمام سلول های بدنم دوستت دارم.
قربانت یه آبزی تک سلولی

peyman_nn
20-03-2008, 01:00
ايرانسل عشق را تكميل مي كند: در نيمه شبها با دقايق رايگان ايرانسل مخ عزيزانتان را كاملا بزنيد!! عشق را با ايرانسل معني كنيد. (روابط عمومي ايرانسل)

تمامي عاشقاني كه در فراق يار مي سوزند تا آخر امسال گازسوز مي شوند

دخترا به پنج گروه اصلي تقسيم ميشن :

گروه اول دخترائي هستند كه پسرا رو بدبخت ميكنن!
گروه دوم دخترائي هستند كه اشك پسرا رو در ميارن!
گروه سوم دخترائي هستند كه جوون پسرا رو به لبشون ميرسونن!
گروه چهارم دخترائي هستند كه كاري ميكنن پسرا روزي 18 بار.آرزوي مرگ كنن!
گروه 5 دخترائي هستند كه به اشتباه فكر ميكنن جزو هيچكدوم از گروههاي بالا نيستن

ماشين پيكاني با شماره پلاك تهران ص از چراغ قرمز ردمي شه , پليس که غضنفر بوده آژير كشان دنبالش مي افته و پشت سرهم داد مي زد : تهران صلي الله عليه و آله بزن كنار:27:

الهی شمع بشی، پروانه شم ، دورت بگردم ... بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم

غضنفر سکه میندازه صندوق صدقات ٬ سوارش میشه

تو زندگیم فقط دو چیز هست که برام مهمه
.
.
.
.
.
اونم به خودم مربوطه

یواش یواش برو پایین
.
.
.
.
.
نه تند اومدی نمیگم

....*......
میدونی این چیه؟
.
.
این تویی که تنها ستاره آسمون منی
.
.
.
.
پایین تر نرو!!
.
.
.
.
.
وای اینا کجا بودن

گلم
نازم
عسلم
جیگرم
شیرینم
ملوسم
خشگلم
بانمکم
تازه باحال هم هستم

اگه میبینی اینقدر دوست دارم اگه میبینی فدات میشم اگه مبینی تو دنیا با هیشکی عوضت نمیکنم باور کن اکس خوردی تو توهمی!!

.
.
.
؟

.
.
.
؟
!
.
.
.
!!
؟
جون تو یادم رفت چی میخواستم بگم!

peyman_nn
20-03-2008, 10:52
"wvz!zv"
تونستی بخونیش؟ گوشیتو برعکس کن

الهی من دورت بگردم
.
.
.
.
.
ولی آخه با کدوم بنزِین؟

میگم مر30
بهش بر30
با کمپر30
نگی به ک30
منو می بو30
اگه نبو30
خیلی لو30

مرد خوب مثل كيمياست ولي فرمولشو هنوز كشف نكردند ، اما زن خوب مثل پری درياييه كه از اولشم افسانه بود

آدم به هوا : منو دوست داری ؟
هوا به آدم : مگه راه دیگه ای هم دارم

يه نفر رو ميخواستن اعدام کنن ميگن حرف آخر تو بزن . ميگه : فحش ميدم به کسي که بزنه زير چها پايه

peyman_nn
20-03-2008, 11:33
از يك معتاد ميپرسن چطور شد كه معتاد شدی؟ ميگه با بچه ها قرار گذاشتيم روزهای تعطيل تفريحي بكشيم يه هو يي خورديم به عيدنوروز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

يارو اسمش حمزه بوده از پسرش مي پرسن اسم بابات چيه ميگه:شيش كوچول

به غضنفر ميگن با سرعت جمله بساز ، سریع ميگه وووووووووويژ

چراغ دستشويي يارو خاموش ميشه، ميگه : اههههههه بازم بايد از حفظ برينم!!! ( معذرت )

می دونی فرق تو با فرغون چیه؟
.
.
.
.
.
فرغون گل میبره تو دل میبری

يه روز به غضنفر مي گن دخترت رو به كي شوهر دادي مي گه غريبه نيست دامادمونه

پيروزي افتخار آميز دانشمندان ايراني در عرصه انرژي هسته اي و دستيابي آن عزيزان به اورانيوم غني شده رو ولش کن "خودت چه طوری؟

سلام سلامتي مياره/سلامتي شادي مياره/شادي نشاط مياره/نشاط زندگي مياره/زندگي عشق مياره/عشق زن مياره/زن بچه مياره/بچه درد سر مياره/دردسر بدبختي مياره/پس سلام بي سلام

peyman_nn
20-03-2008, 11:55
ميدونى فرق تو با آهن چيه ? آهن زنگ ميزنه ولى توهمش
پيامك ميفرستى!

ميشه تورا در نفس هايم احساس مي كردم
تو هميشه همراه من بودي
علت جدايي تو از من، من بودم
كاش فين نكرده بودم

فرق بين معتاد و ورزشكار :ورزشكار تكنيكي كار مي كنه معتاد پيك نيكي

مي دوني فرق تو با گاو چيه؟
.
.
.
ناراحت نشو شوخي کردم هيچ فرقي باهاش نداري

يه روز يه نفر مي خواسته از بالاي تير برق بالا بره . بهش ميگن سيما برهنه است ، ميگه يا الله

سلام زهره جان خوبي ؟
فردا نميتونم بيام آخه يه كاري واسم پيش اومده .
بعدا بهت زنگ ميزنم
(خيلي زشته SMS ي كه مال تو نيست ميخوني اونم تاآخر)

يارو ميره خواستگاري، از دختره خوشش نمياد، به باباي عروس ميگه: ما ميريم يه دور ميزنيم، بر مي‌گرديم

یارو با خودکار میره حموم ، بهش میگن: چرا با خودکار؟ یارو میگه: هر جا را که شستم علامت میزنم.

peyman_nn
20-03-2008, 12:18
يارو را میبرند کلانتری ، يارو میگه: واسه چی منو آوردید اینجا؟ بهش میگن: برای عرق خوری ! يارو میگه: ا دمتون گرم پس بریز بخوریم

غضنفر آشغال ميره تو چشماش سره ساعت 9 ميشينه دم در

غضنفر زنگ میزنه خونه دوست دخترش، باباش ور میداره، هول میشه میگه: ببخشید توپمون افتاده!

بعضي دل ها از جنس تفلون هستند.
چيزي به خود نميگيرند
و اگر هم گرفتند به راحتي مي‌شود پاكشان كرد

بر بالای برج میلاد با سوپرمن و بتمن ایستا کرده بودم يک دفعه ياد تو افتادم
گفتم يک اس ام اس برايت ويل کنم ببينم حالات چطور است خوبی
در سلامتی کامل بسر ميبری..هو

تو را از سمیم غلب و با طمام وجود دوصت دارم (چیه؟ مگه بی صوادها دل ندارن؟)

اينو مي فرستم به سلامتي هر چی گلدونه. به شرط اينكه گل شما باشي و خاكش ما.

د
دو
دوس
دو ست
دو ستا چک که بخوری ميگی منتظره اس ام اس کی بودی که اينطوری پريدی سر گوشيت

به خره میگن چه کاری بلدی؟ میگه عرعر می کنم، جفتک می زنم، الان هم دارم Sms می خونم!

در ماهي تابه عشقت سوختم، بي وفا روغن بريز!

مشترک گرامی! اعتبار دوستی شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد یک اس ام اس ارسال نمایید!

به غضنفر می گن 3 تا مار نام ببر؟ می گه: مار کبری . مار زنگی. مارمولک

peyman_nn
20-03-2008, 12:38
یارو تو انتخابات کاندید می شه 3 تا رای می یاره . شب می ره خونه خانومش یکی می خوابونه تو گوشش می گه: می دونستم پای یه زن دیگم وسطه

غضنفر زنگ ميزنه 118 ميگه يه 110 بفرستين بقيه اش رو هم آدامس بدين

پلیس ترکیه 3 تا پیرزن رو بخاطر خروج غیر قانونی از مرز ایران دستگیر کرد: سکینه میرزاپور. خدیجه دایی. النا ایوانکویچ

عضنفر دفتر خاطراتش تموم میشه میندازدش دور

پسر اگه 100ميليون از بانک برنده بشي چکار مي کني ؟ پدر : پاريس . ويسکي . جنيفر لوپز ! پسر : اگه نشدي چي؟ پدر: خونه . عرق سگي ننت

یارو خودشو دار میزنه، بعلت ضربه مغزی میميره! ميان مي‌بينند با كِش خودشو دار زده!

يه روز غضنفر يه شماره تلفن پيدا ميکنه زنگ ميزنه ميگه: ببخشيد آقا من شمارتونو پيدا کردم آدرس بديد براتون بيارم

رتبه اول کنکور نمي خوام جي افه خوشگل و پولدار نمي خوام . دوست دارم چتيدنو ولي جز تو از هيچ کسي پي ام نمي خوام . بي تو من ياهو مسنجر نمي خوام . تو که نيستي سيستمم رو نمي خوام . يکي پرسيد اگه ايديت هک بشه؟ حتي اين خيال زشت رو نمي خوام. من تو رو مي خوام تو رو مي خوام اونارو نمي خوام

peyman_nn
24-03-2008, 01:30
غضنفر تو قرعه كشي بانك شركت مي‌كنه، براش شيش ماه زندان در مياد

به يه نفر مي گن شما چه جوري شخصيت خودتون رو مي شناسيد؟ مي گه با ارايه بليط

پيره مرده مي گه: پيري 5 تا عيب داره
اوليش فراموشيه بقيه اش هم يادم رفته

برو
برو
برو
برو
تا وقتی من میگم برو
برو
برو
برو
بسه حالا برگرد

الو برج مراقبت؟ اعلام وضعیت اضطراری. اگر قلبتون جا داره اجازه فرود میخوام. جا داره؟

میدونی فرق بين استرس . ترس . وحشت چیه ؟
وقتي استرس داري که مي فهمي زنت حاملست . وقتي مي ترسي که مي فهمي دوست دخترت حاملست. وقتي وحشت مي کني که مي فهمي هر دو حاملن

يه روز به يه غضنفره ميگن چرا بايد همه چيزو به شما دو بار گفت.غضنفره ميگه چي

از غضنفر مي پرسند چرا قرص هايت را سر وقت نمي خوري؟
پاسخ مي دهد: مي خواهم ميكروب ها را غافلگير كنم

يك نفر خودش را به موش مردگي مي زنه گربه مي خوردش

دست دست
دستا شل
آهان بیا
ماشا الله
دست دست
حالا قر
قر
(طرح گرم سازی ملت بی گاز )

hoosein
24-03-2008, 13:56
همین غضنفر جلو دوست دخترش میخوره زمین،میگه:حرکتو داشتی !!

غضنفر ميره لباس فروشي، ميگه: ببخشيد شلوار نخي داريد؟
يارو ميگه: بعله. غضنفر ميگه: بيزحمت دو نخ بدين!

sarina_sh
24-03-2008, 23:03
تايتانيک با تمام مسافراش فداي تو .................نشدن که ................به کوه يخ خوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سر تو بزار رو شونه هام خوابت بگیره / جا خالی میدم بخوری زمین حالت بگیره

از بینی ام تا دست من راهی به جز انگشت نیست دلخوش به دستمالم نکن هیچ چی مث انگشت نیست!!

S H A H I N
24-03-2008, 23:57
كاشكی علم آنقدر پيشرفت كرده بود
كه از همين جا . . .
. . . . . . . . . . .
با بيل ميزدم تو سرت !

killerdeadlystar
25-03-2008, 00:33
به لره ميگن علي يارت ميگه ما تيممون كامله يار خودتون!

amir2011
25-03-2008, 01:51
1.مجلس ختم ... بلندگو اعلام میکنه مرحوم وصیت کرده سیاه نپوشین! یهو یکی داد میزنه مرحوم گه (ببخشید البته) خورده ما به احترامش میپوشیم...!
2.دختر ... به باباش میگه شوهرم گفته گه (بازم ببخشید) اضافی نخور باباش میگه غلط کرده هر چی دوست داری بخور بابایی...!

rezaete
27-03-2008, 11:03
صبح كيفم رو زدند، بدبخت شدم، توش همه زندگيم بود ... شناسنامه، پاسپورت، كارت ملي، دو و نيم ميليون پول، پانصد تا سكه تمام بهار آزادي، يه شاخه نبات، يك دست آينه و شمعدان ... وكيلم؟
سال نو نزدیکه امیدوارم پلهای ترقی را یکی یکی طی بکشی
چند روز دیگه بهار میادو همه چیز تازه میشه: سال و ماه و روز و هوا ولی فقط یه چیز کهنه میشه که به همه ی اونا می ارزه: دوستیمون

killerdeadlystar
27-03-2008, 14:42
چه غمگينانه مي پيچد درون كوچه ي قلبم صداي توكه مي گفتي

.
نون خشكيه…!

:13::13:
اگه یه روز تنها شدی
.
.
.
.
تا کسی نیست دستت رو ببر تو دماغت ،

حالشو ببر!!!

:13::13:
اگه از من بپرسند بهترین، زیباترین،

شجاع ترین، محبوب ترین، داناترین،

عاقل ترین ادم کیه؟

انگشتمو به طرفت دراز می کنم و

می گم این نمی تونه باشه .

:13:

پیامی فرستادم با برگ پسته

جوابم را بده گردن شکسته

:13:

تو خری ، گاوی ، گوسفندی ، بزی ، سگی ،

اسبی برای فروش نداری ؟

killerdeadlystar
27-03-2008, 14:46
به اندازه ی تخمم دوستت دارم
.
.
.
.
.
امضا : گل آفتابگردون

در باغ دلم گرد جنون می ریزی

سر سبز ترین گیاه این جالیزی

از ساقه ی تو به آسمان خواهم رفت

ای دوست تو لوبیای سحر آمیزی

زندگی سه مرحله ی مهم و عجیب دارد:

1-مرحله اول 2-مرحله دوم 3-مرحله سوم

اگه عاشق شدی و میخوای به عشقت

برسی به توصیه های زیر توجه کن
.
.
.
ای شیطون مچتو گرفتم

حالا تعریف کن طرف کیه؟!!

هه هه هه........ببخشید

یه لحظه تو رو تو ذهنم تجسم کردم

نتونستم جلوی خودم رو بگیرم

killerdeadlystar
27-03-2008, 14:50
این اس ام اس رو نزدم که سر به سرت بزارم

یا ببینم در چه حالی یا بگم دوستت دارم فقط

فرستادم تا یه دقیقه دستت رو از

دماغت در بیاری

شنيدم آدم مهمي شدي... ميري

دستشويي مگس ها به احترامت بلند ميشن

این اس ام اس روهفته ی بعد بخون
.
.
.
فکر کردی میخوام عید رو بهت تبریک بگم؟

نه،یادت باشه اولین کسی که واسه ی سال

1387 سر کارت گذاشت من بودم
سلام عزیزم؛شنیدم پنج شنبه آینده

جشن نامزدیته تبریک میگم ؛ واقعا

خوشحال شدم
.
.
.
ستاد مبارزه با افسردگی دختران دم بخت (خانوما ناراحت نشن )
صدات رو می خوام ، نه برای لطافتش ،

برای اینکه روی وانت داد بزنی ؛ نمکییه
جارو برقی با اینکه میدونه زباله راه نفس اش

رو میبنده بازم هورت اش میکشه ،

جارو برقیتم آشغال
نفهم
.
.
بی لیاقت
.
.
عوضی
.
.
بی شعور
.
.
حیوون
.
.
.
.
به کسی میگم که قدر گلی مثل تو رو ندونه!

killerdeadlystar
27-03-2008, 14:53
جهان بیش از 9000000000جمعیت داره ،

یکی نیست به من بگه برای چی واسه تو

اس ام اس میفرستم؟!:10:

########
########
میدونی اینا چیه؟

حسار های بین من و توئه!!!

کاش میشد بیارمت پیش خودم ولی به من

گفتن :جای بز تو خونه نیست

بی تو هرگز...

با تو باید از بابام اجازه بگیرم!!!

اگه خواستی به من تکیه کنی اگه تنهایی

بیام پیشت اگه بی پناهی پناهتم

اگه پول می خوای مشترک مورد نظر در

دسترس نمی باشد.

زن : بسه دیگه ؛ بیار بیرون

مرد: نه ؛ هنوز نه

زن: ول کن ؛ زخم شد

مرد: اه ؛ بذار کارم رو بکنم

زن: خجالت بکش ؛

یه ربع دست کردی تو دماغت!!!

میتونی چشمهات رو ببندی و من رو

تو ذهنت تصور کنی؟
.
تونستی؟
.
به شما تبریک میگم!

شما ماه رو رویت کردید!!!
من ساده و بی رنگم

من غریب و دلتنگم

صد بار بزن قطع کن

من عاشق تک زنگم

عشق جزیره ایست در آبهای دور دست
.
.
خوشگل
.
اس ام اس نخون
.
.
پارو بزن!!!

killerdeadlystar
27-03-2008, 14:57
تمام عاشقانی که مثل شمع میسوزند

تا آخر امسال گاز سوز میشوند
بی خاصیت ؛ نفهم

انگل ؛ بد ترکیب

سوسک ؛ کثافت

مثل اینکه بهت فهش میدم لذت میبری

که هی میای پایین؟!؟

####################
####################
.
.
.
.
اون نرده ها رو زدن تا گوسفند ها نیان

این طرف ، تو چرا این پایینی؟!؟

در زندگی راههای زیادی برای رسیدن

به آزادی هست فقط باید بهای آن را پرداخت

رسالت تا آزادی 800تومان

انقلاب تا آزادی 300تومان

تجریش تا آزادی 1000تومان

الهی که من دورت بگردم

ولی آخه با کدوم بنزین؟؟؟

مشترک گرامی:

مسانه ی شما پر شده است لطفا هر چه

سریعتر نسبت به تخلیه ی آن اقدام نمایید.

( سازمان کنترل نا محسوس شب ادراری )
الهی چوب بشی پشمک بشم دورت بگردم:10:

killerdeadlystar
27-03-2008, 15:00
مشترک گرامی:

مسانه ی شما پر شده است لطفا هر چه

سریعتر نسبت به تخلیه ی آن اقدام نمایید.

( سازمان کنترل نا محسوس شب ادراری ):10:

میدونی فرق تو با گاو چیه؟

شوخی کردم بابا ؛ ناراحت نشو

هیچ فرقی با هم ندارید!

تو برکه ی قلبم تو تنها قورباغه هستی!

دوصت دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن

در مرداب عشقت به فکر تو بودم که ناگهان قورباقه منو گاز گرفت

rezaete
27-03-2008, 21:24
چقدر سخته گل ارزوهات رو تو باغ ديگري ببيني و هزار بار تو خودت بشكني اونوقت ‏اروم زير لب بگي : گل من باغچه ي نو مبارك...

شبی از شب ها تو به من گفتی که شب باش من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فا نوس شب من باشی
روزی که به دنیا اومدی داشت بارون می اومد ولی هوا ابری نبود.میدونی چرا؟اون روز فرشته هاداشتن از اون بالا گریه میکردن.چون یکی از اونا کم شده بود.
تنها راه نگه داشتن عشق تست نکردن آن است

rezaete
27-03-2008, 21:27
وقتی از مادر متولد شدم..صدایی در گوشم طنین انداخت که بعد از این با تو خواهم بود. به او گفتم تو کیستی؟ گفت :غم! فکر کردم غم عروسکی خواهد بود که من بعدها با اون بازی خواهم کرد. ولی بعدها فهمیدم!! که من عروسکی هستم در دستان غم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

شک مقدمه ی یقین, پرسش مقدمه وصول, اضطراب مقدمه آرامش
مهم باختن و گل خورده نیست ...

مهم اخلاق ورزشکاریه

.

.

.

که اونم نداشتیم ...!!!
خبر بد از تمرین تیم ملی در آلمان :

هنگامی که علی کریمی برای روحیه دادن به تیم

داشت گیتار میزد پلیس گرفتش ...

چون معلوم شد گیتار حسن بوده , در بازی بعدی نیست ...! !
ریدن( ببخشید) تیم ملی بر همگان مبارک

.

.

.

.

.

.

پوشک پنبه ریز ...!!!!

rezaete
27-03-2008, 21:31
یه شب یه نفر داشته به آسمان نگاه می‌کرده، می‌بینه ستاره‌ها چشمک میزنند، سرشو میندازه پایین و میگه: استغفرالله!
پیراهن مشکی من از غم نیست///اس ام اس های نداده من کم نیست من واسه خودم یه قانونی دارم//////توی قانون من هرکی که واسم اس ام اس نذاره ادم نیست

(اس ام اس نصفه شبی)
شرکت ال جی شما را به دیدن ادامه خواب دعوت میکند

peyman_nn
28-03-2008, 00:55
شخصي ساعتش كار نمي كرد. رفت گشت، برايش كار پيدا كرد

غضنفر تو یه عملیات تروریستی خودشو با کایت میزنه به کاخ سفید
امار می گیرن میبینن 100نفر کشته شدن. نود و نه نفر از خنده یه نفرم خود غضنفر

غضنفر سوار سمند می شه صدای زنه می یاد: درب خودرو باز است . غضنفر درو می بنده , میگه بستم حالا هرجا قایم شدی بیا بیرون جیگر!!!

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج مي کنند، بر اثر کمبود حوصله طلاق مي دهند و بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج مي کنندا

می دونی فرق تو با کشتی چه ؟
کشتی به گل می شینه ولی تو به دل میشینی عزیزم

یک آفریقایی رفت تونس ، یکی دیگه رفت نتونس

مي خواستم ببينم شبا که مي خواي بخوابي گوشيتو خاموش مي کني که سره کارت نزارن

اگه گفتي پنج‌ شنبه شب، بعد از ساعت 12 چي ميشه؟
خوب معلومه ديگه جمعه میشه

يك نفر مي خواهد برود خارج و با خودش سه كيلو قند مي برد. از او مي پرسند:« اينها را كجا مي بري؟»
مي گويد:« آخر شنيده ام غربت تلخ است.»

از يك نفر كه با پا غذا درست مي كرد پرسيدند: «چرا با پا آشپزي مي كني؟»
جواب داد: «آخر دست پختم خوب نيست.»

فرق ادم ها با سگا اینه که ادمها این قابلیت رو دارن مثل سگ دروغ بگن ولی سگا از این کارا بلد نیستن

peyman_nn
28-03-2008, 01:08
عزيز دلم اگه تمومه تمومه تمومه دنيا جمع بشن بخوان تورو از من بگيرن
ميگم چرا شما زحمت كشيدين!!!
خودم مي آوردمش !

این قدر برام عزیزی که حاضرم لیتر لیتر بنزین به پات بریزم و آتیشت بزنم

کجايي تصادف کردم حالم اصلا خوب نيست, خوردم به مرامت چپ کردم

خداي من خداي خوب ومهربان من و گوشي كوچكم دوست داريم اس ام اس فراوان از دوستان دريافت كنيم و دعا كنيم همه ما ايرانسلي ها دست در دست هم تا اسمس هايمان رابه صندوق دريافتي دوستانمان بفرستيم
هم أكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
سازمان اهداء اس ام اس شماره حساب 0935 منتظر اس ام اس هاي سبزتان هستيم

مهم نيست كه دلت دريا باشه يا بركه، مهم اينكه كه نزاري كسي توش جيش كنه

مي دوني فرق تو با پنالتي چيه؟ پنالتي 50درصد گله، ولي تو صددرصد گلي!

چشمامو رو هم ميذارمو
.
.
.
چيه فکر کردي تو رو به يادم ميارم؟! نه بابا، مي‌گيرم مي‌خوابم

يارو توي جنگ بيسيم چي بوده ، بیسیم ميزنه ميگه: آقا 5 نفر از دشمن رو دستگير كردم بيايد ببريد، ميگن چرا خودت نمياري؟
ميگه : نه شما بيايد، اينا نمي ذارن كه من بيام !!!

اطلاعيه:هموطنان عزيز،مشکل گاز بر طرف شده،اکنون ميتوانيد با خيال راحت هر کسي رو که دوست داريد گاز بگيرين(روابط عمومي شرکت ملي گاز)

90% منگل هاي دنيا Sms را با انگشت شصت راستشون مي خوانند. نه! ديگه دير شده! انگشتتو بر ندار!

گريه هامو تو نديدي ... هر چي گفتم نشنيدي
من کدوم عهدو شکستم ... که تو Sms نمي دي؟

peyman_nn
28-03-2008, 16:27
عضنفر یک چراغ قوه میسازه که با باطری خورشیدی کار میکنه

دوصت دارم،دوثط دارم،دوسط دارم،دوثط دارم،دوصط دارم،دوست دارم.خلاصه همه جوره دوست دارم

تو رو اون لحظه که ديدم به بهانه هام رسيدم
از تو تصويري کشيدم که اونو هيچ جا نديدم...
،××××،
(@..@)
'(-----)'

ازغم نامردميها بغضها در سينه دارم
شانه هايت را براي خرسواري دوست دارم

آخرین جملات افراد مختلف قبل از مرگ
آخرين کلمات يک الکتريسين : خوب حالا روشنش کن...
آخرين کلمات يک انسان عصر حجر : فکر ميکنی توی اين غار چيه؟
آخرين کلمات يک بندباز : نميدونم چرا چشمام سياهی ميره...
آخرين کلمات يک بيمار : مطمئنيد که اين آمپول بي خطره؟
آخرين کلمات يک پزشک : راستش تشخيص اوليه ام صحيح نبود. بيماريتون لاعلاجه...
آخرين کلمات يک پليس : شيش بار شليک کرده، ديگه گلوله نداره...
آخرين کلمات يک جلاد : ای بابا، باز تيغهء گيوتين گير کرد...
آخرين کلمات يک جهانگرد در آمازون : اين نوع مار رو ميشناسم، سمی نيست...
آخرين کلمات يک چترباز : پس چترم کو؟
آخرين کلمات يک خبرنگار : بله، سيل داره به طرفمون مياد...
آخرين کلمات يک خونآشام : نه بابا خورشيد يه ساعت ديگه طلوع ميکنه!
آخرين کلمات يک داور فوتبال : نخير آفسايد نبود!
آخرين کلمات يک دربان : مگه از روی نعش من رد بشی...
آخرين کلمات يک دوچرخه سوار : نخير تقدم با منه!
آخرين کلمات يک ديوانه : من يه پرنده ام!
آخرين کلمات يک شکارچی : مامانت کجاست کوچولو؟...
آخرين کلمات يک غواص : نه اين طرفها کوسه وجود نداره...
آخرين کلمات يک فضانورد : برای يک ربع ديگه هوا دارم...
آخرين کلمات يک قصاب : اون چاقو بزرگه رو بنداز ببينم...
آخرين کلمات يک قهرمان : کمک نميخوام، همه اش سه نفرند...
آخرين کلمات يک کارآگاه خصوصی : قضيه روشنه، قاتل شما هستيد!
آخرين کلمات يک کامپيوتر : هاردديسک پاک شده است...
آخرين کلمات يک گروگان : من که ميدونم تو عرضه ی شليک کردن نداری...
آخرين کلمات يک متخصص آزمايشگاه : اين آزمايش کاملاً بي خطره...
آخرين کلمات يک متخصص خنثی کردن بمب: اين سيم آخری رو که قطع کنم تمومه...
آخرين کلمات يک معلم رانندگی : نگه دار! چراغ قرمزه!
آخرين کلمات يک ملوان: من چه مي دونستم که بايد شنا بلد باشم؟
آخرين کلمات يک ملوان زيردريايی: من عادت ندارم با پنجره بسته بخوابم...
آخرين کلمات يک سرباز تحت آموزش هنگام پرتاب نارنجک : گفتی تا چند بشمرم؟
آخرين کلمات يک خلبان : ببينم چرخها باز شدند يا نه؟

غضنفر ساعتش خراب میشه . باز میکنه توشو میبینه یه دونه مورچه مرده
با خودش میگه : ای بابا میگم آقای راننده مرده

يه دختر بچه گم ميشه پليس ازش ميپرسه آدرست چيه؟ ميگه:sara@yahoo.com

پيغام گير تلفن يه بچه لات : حاجيتون رفته ددر ، بعد از سوت بلبلي فرمايشتون رو بكنين ، جيك ثانيه جيرينگي تيليف ميزنم ، جمالتو دربست عشقه ، زت زياد

صبح که از خواب پا ميشم نميتونم صبحانه بخورم چون به فکر تو هستم ظهر که نوبت ناهار ميشه نميتونم ناهار بخورم چون به فکر تو هستم شب که نوبت شام ميشه نميتونم شام بخورم چون به فکر تو هستم شب وقتي ميخوام بخوابم خوابم نميبره چون گشنمه

كجايي ؟ نيستي ؟ توريستي ؟ امپرياليستي ؟ كمونيستي ؟ فاشيستي ؟ دمكراتيستي ؟ خدايي نكرده مريض كه نيستي ؟ راستي،تو خودت نمره بيستي

گر پسري کشته شود دختري ترشيده شود. گر پسران کشته شوند کل جهان ليته شود!
گر بميرد دختري بر قبر او رويد گلي ، گر بميرند دختران دنيا گلستان مي شود!

غضنفر یک کیوی میبینه میگه وای چه جالب !!! تخم مرغ موکت شده

به خدا حيفه توي اين مملكت بموني، كسي قدر تو رو نمي‌دونه، اگه بري هند اونجا تو رو مي‌پرستن!

من فوتبال 2007 گرفتم ولی نمیدونم چرا علي دايي رو تو پلي استيشن هم نمي شه تعويض کرد

قسمتي از وصيت نامه علي دايي: بعد از مردنم مرا در ورزشگاه آرادي به خاک بسپاريد تا هميشه در زمين باشم.

خدمات جديد قصابي جبارخان. جهت خريد گوشت گاو شماره 1، جهت خريد گوشت گوسفند شماره 2، جهت خريد دمبه شماره 3 را sms كنيد و سفارش خود را در منزل دريافت نماييد.
قصابي جبارخان، پيشگام در خدمات.

به نظر شما با وجود وضعیت بحرانی دنیا و مشکلات فراوان و تصمیم جدید شورای امنیت هنوز هم خوشگلا باید برقصن؟

خر بالدار تا حالا ديدي؟
صد در صد نه،پس بي خيال!
پرواز رو از سرت بيرون کن!

شتر ها 4 دسته هستند:
1.شتري که در خواب بيند پنبه دانه
2.شتري که با بارش گم ميشه
3.شتري که دره خونه همه مي خوابه
4.شتري که داره اس ام اس مي خونه!

(
)
(
)
(
)
با شما کاري نداشتم
فقط دارم کرم ميريزم

peyman_nn
28-03-2008, 16:39
شنیدم انگلیسیت خوبه. مي توني اينو برام ترجمه كنی؟
shall ware to be can
چي شد؟ نمي توني؟
اشكالي نداره به فارسي بخونش!

خالی بنده ميگه : ديشب شهرمون زلزله 11 ريشتري اومد . رفيقش ميگه : پس شهرتون با خاك يكي شد ديگه ؟
ميگه : به ، ولك ، مگه بچه ها گذاشتن

دخترا دنبال یه پسر می گردند که 1000 آرزوشونو بر آورده کنند پسرا دنبال 1000 تا دختر می گردند که یه آرزوشونو بر آورده کنند

اي كه از درد دلم با خبري / قرص دل درد مرا كي مي خري؟

غضنفر از جوب مي پره ازش فيلم مي گيرن . دور آهسته ميزارن ميفته تو جوب. دور تند مي زارن مي خوره به ديوار

تنهاییم با تو، خوشبختیم با تو، مهربانیم با تو، سختی هایم با تو
.
.
.
چیپس جدید با تو

peyman_nn
30-03-2008, 17:48
ادیبی را گفتند ادب از كه آموختي؟؟
گفت به تو چه كثافت آشغال!! مگه فضولي عوضيه بي شعور!! نفهم احمق

انجير رو به یارو نشون ميدن ، ميگن اين چيه ؟ مي گه آلو بوده چلوندن ، تو زعفرون خوابوندن ، بهش کنجد مالوندن ، يه چوب بهش چپوندن

شرمنده
از غضنفر میپرسن این علامت يعني چه (!)
ميگه:شاشيدن در اين مكان ممنون حتي يك قطره ( بازم پوزش )

يه روز يه ترکه و يه لره و يه قزوينيه سوار هواپيما مي شن يهو هواپيما سقوط مي کنه... . . . اين قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمي کنه

در بالایی قصد توهینی چیزی نداشتم

mohammadhajihosseiny
31-03-2008, 10:19
.
.
.
.
.
.
.
.
جون تو يادم رفت چي ميخواستم بگم
اگه جوك جديد نداري عكستو بفرست يكم بخنديم
خروسه سر كلاس به مرغه ميگه :يه نوك ميدي!!!!!!!! مرغه ميگه: اينجا!!؟؟ سركلاس كه نميشه.
خروس هم ميگه: خوب نده با خودكار مينويسم

rezaete
03-04-2008, 00:13
به غضنفر ميگن : با لوستر جمله بسازد ‌ميگه : من 3 تا دختر دارم يكي از يكي لوستر
--------------------------------------------------
به سنگ ها گفتند لحظه اي انسان باشيد. سنگها گفتند هنوز به قدر كفايت سخت نشده ايم
-----------------------------------------
براي شنيدن صداي كه دوستش ميداري همين لحظه هم بسيار دير است، افسوس خواهي خورد زماني را كه آن سوي سيم ها كسي بي احساس ميگويد:
برقراري ارتباط با مشترك مورد نظر مقدور نمي باشد !!!!

rezaete
03-04-2008, 20:05
توی زندگی خیلی وقتا به کسانی بر می خوری که مثل قطار شهر بازی می مونن، از بودن با اون ها لذت می بری ولی باهاشون به جایی نمی رسی
نگاهت همچون باران است و قلبم همچون كوير... و مي داني كه كوير بدون باران زنده است
به خروسه میگن مرغ چند حرف داره؟ میگه : قربونش برم حرف نداره

peyman_nn
05-04-2008, 13:14
خواهش میکنم خواهش میکنم الکی پست ندید
و چند اس ام اس را در یک پست بنویسید نه اینکه تکی تکی باشه

غضنفر میره پیش دکتر ، دکتر میگه چته . عضنفر میگه شما دکترید از من میپرسی

به غضنفر میگن: دنیا چقدر خر تو خر شده .میگه: اره والا ای گفتی من 3 بار رفتم سربازی هیچ کس نفهمید

بچه به باباش می گه: بابایی الاغام ازدواج می کنن؟ باباهه می گه: اتفاقا فقط الاغا ازدواج می کنن

به یارومی گن: از چه رنگی خوشت می یاد؟ می گه: کم رنگ

غضنفر رو می برن اعدام کنن بهش می گن تورو اعدام می کنیم تا درس عبرتی باشه واسه بقیه ،، میگه:نمی شه بقیه رو اعدام کنید تا درس عبرتی باشه واسه من

یارو میره دکتر میگه: اقای دکتر نمی دونم چرا هیچکس منو تحویل نمی گیره؟ دکتر میگه: نفر بعدی

غضنفر زنگ می زنه دوست دخترش ، دختره می گه:اه چقدر لهجه داری ، میگه:قطع کن دوباره می گیرم

اینقدر بزرگه که نمی دونم چکارش کنم از زیر شلوارم حسابی تابلوه ، وقتی بهش احتیاج دارم روم نمی شه درش بیارم عجب مزخرفیه این نوکیا 5110

به غضنفر می گن عاشورا چه روزیه؟ می گه: روز جهانی قیمه پلو

غضنفر یه روباه مرده می بینه می گه: خوب شد مرده وگرنه گولم می زد

غضنفر میره رستوران گارسون میگه غذای امروز ما کاستیلیدینکوالفر با سسه لیموه .غضنفر می گه: کاستیلیدینکوالفر با سسه چی چی؟

معتاده وایساده بوده کنار خیابون به تاکسیها می گفته: عید عید
یه راننده نگه میداره می گه : ما خیابونی به نام عید نداریم .معتاده میگه : ای بابا چقدر از ادم حرف می کشید منظورم شر بهاره دیگه

به یک مدیر باسابقه مدریت با تسلط به زبانهای فرنج جرمن و اشنایی کامل به کامپیوتر و برنامه های فتوشاپ برنامه نویسی طراحی وب و ...
.
.
.
.
.
جهت کار در ساندویچی نیازمندیم

غضنفر وصیت می کنه می گه من نمازامو همه رو خوندم فقط واسم 40 سال وضو بگیرید

کلاغی قالب پنیری دید .........به دهان گرفت و زود پرید.................بر درختی نشست در راهی...........که از ان می گذشت روباهی.............روباه می یاد پای درخت می گه:چطوری جیگر؟................جیگرتو بخورم خام خام.................چه سری چه دمی ایول بابا اخر سر و دمی تو به مولا...............نیست بالاتر از مشکی رنگی...............مشکی رنگ عشقه...........یه دهن برامون اواز بخون بینیم................کلاغ پنیرو گذاشت زیر بالش و گفت: انرزی هسته ای حق مسلم ماست!!!

به غضنفر میگن پیامبر کی به رسالت رسید؟ میگه: نمی دونم من سید خندان پیاده شدم

می دونی فرق تو با توپ فوتبال چیه؟ توپ فوتبال رو باید زد تو گل ولی تو خودت گلی

peyman_nn
05-04-2008, 20:12

گرد و خاك تنهایی دلم را با جاذبه نگاهت زدودی،
خانه قلبم را از غم پاك كردی،
حالا كه زحمت می كشی، یه دستمال هم روی میز بكش

اک اک واک کواک اووک اوو کواک کواک...
دیدی بالاخره زبون اردکها را یاد گرفتی؟ فردا زبون کفترا رو بهت یاد میدم!

يه ضرب المثل چینی هست كه ميگه:
啊那會怎樣(台語唔、喔...乎你死乎你 ��去死啦!...唔、喔...乎你死乎你
عبرت گرفتي؟

عاقد خطاب به عروس: آیا وکیلم شما را با مهریه هزار لیتر بنزِین و چهار عدد کارت سوخت به عقد دائم آقای ... در بیاورم؟
عروس رفته ماشینش رو گازسوز کنه

هميشه مي گفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نمي شد.
تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي!

غضنفر واسه ترک پاش میره دکتر .دکتر میگه جوراب بپوشی خوب میشه ،غضنفر میگه: برو بابا من یه عمره شورت می پوشم هنوز ترک پشتم خوب نشده

غضنفر از زمین و زمان گله میکرده می گه: چه دنیای بدی شده ادم نمی تونه به هیچ کس اعتماد کنه از صبح تا حالا از 10نفر ساعت پرسیدم هر کدوم یه چیز میگن نمی دونم حرف کدوم رو باور کنم؟

شرمنده شرمنده
غضنفر میره امپول بزنه پرستار میگه لطفا شلوارتون رو در بیارید ترکه میگه: والا من خجالت می کشم اول شما در بیارید

یارو می خواسته زیر بارون خیس نشه هی جا خالی میده

به غضنفر میگن اینهمه تریاک می کشی معتاد نشی! میگه: نه بابا من 4ساله هرروز دارم می کشم ولی هنوزم که هنوزه معتاد نشدم

شرمنده شرمنده
سر کلاس پزشکی استاد به دانشجوها می گه: کدوم یکی از اعضای بدنه که 9 برابر بزرگ می شه ؟ دختره می گه استاد من می دونم ، ولی روم نمی شه بگم .پسره می گه: من می دونم استاد مردمک چشمه استاد به پسره میگه : افرین . به دختره هم میگه: شماهم اینقدر توقع بی جا نداشته باشید

peyman_nn
06-04-2008, 12:47
والا دیگه شرمنده
بضاعتم همینه ، شاید از نظر خودم تکراری نباشه ، البته سعی کردم رسیده هاشو جدا کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی باور کنید خیلی از اینها تو اون تاپیک های قبلی نبود
بازم ممنون که به من میگید تکراریه .
ان شا الله چیز جدیدی دیدم میذارم ، شما هم

peyman_nn
06-04-2008, 13:14
تست کنکور 85:
..................بي تو سردمه
الف) بخاري ب) پتو ج) ارش د) شوفاز

به غضنفر ميگن 3 تا بازيکن نام ببر ميگه علي دايي . علي کريمي . فرار مهدوي کيا!!!!

غضنفر داشت تو خیابون راه میرفت يهو شنید یه دختره داره دعا میکنه و به خدا میگه: خدایا یه شوهر خوشگل برای من بفرست ، غضنفر میره طرف خانومه و داد میزنه: وای وای خدایا هلم نده

به غضنفر میگن میدونی چرا زنبورها گل میخورن؟ میگه خوب معلومه ، لابد دروازه بانشون خوب نیست

دکتر از غضنفر می پرسه اين همه قاشق در شکم تو چه کار می کنه؟ غضنفر ميگه: دکتر جان الهي من فدات شم خودتان گفتين روزی يک قاشق بخور

farsweb
08-04-2008, 13:08
عجب رسميه رسم زمونه / پيامك شده كار شبونه / ميرن مسيجا / از اونا فقط / هزينه‌هاشون بجا ميمونه.

دنيا مثل بازي گل يا پوچه
.

.
با تو گله
بي تو پوچه

چقدر اينروزا چاق شدي، مي دوني از كجا فهميدم! چون هر روز جاي بيشتري در دلم باز مي كني .

غضنفر ميره مسجد وقتي مياد بيرون مي بينه كفشش نيست. مي گه چهار تا حالت داره:
نيومدم
بدون كفش اومدم
اومدم و رفتم
بعدا ميام .

جملات رمانتيك ويژه پيچوندن

- آرزوي من خوشبختي توست با من باشي يا نباشي فرقي نميكنه

- خودم هم نميدونم چيكار ميخوام بكنم نميخوام تو به آتيش من بسوزي

منبع : نیک موبایل

farsweb
08-04-2008, 13:09
اینم چند تا دیگه که بعضیهاش سر کاریه .

- تو هم خوشگلي هم باهوشي هم زرنگي آدمهاي بهتر از من گيرت مياد

- ما مدلهاي ذهنيمون با هم فرق ميكنه هيچ پروسيجري براي تلفيق اين دو مدل نداريم

کانون فرهنگي آموزش اعلام كرد كه يانگوم از سال دوم دبيرستان در آزمونهاي اين موسسه شركت ميكرده.

غضنفر داشته تو مراسم عذاداري زاز زار گريه ميكرده بهش ميگن تو جزو كدوم خانوادهاي ميگه من جزو ساير بستگانم.

اصفهانيه بيدار مي شه مي بينه زنش مرده.‏ به دخترش مي گه:‏ اختر!‏ ننت مُردس.‏ صبحونه واسه دو نفر درست كن .

غضنفر ميره پيك نيك زنش ميگه بشينم زير اون درخت خوبه.غضنفر ميگه نه همين وسط جاده پتو بنداز امن تره!زنش ميگه اينجا ماشين ميزنه خلاصه بعد از كلي جر و بحث ميندازن وسط جاده.بعد ميبينن يه كاميون داره مياد طرفشون هر چي بوق ميزنه اونا از جاشون تكان نميخورن كاميونه هم فرمونو ميپيچونه ميره تو درخت.غضنفر به زنش ميگه اگه زير درخت بوديم الان مرده بوديم .

تاحالا شده يه قورباغه له شده رو ببيني؟ نديدي؟ كارت ملي تو نگاه كن !

ساعت 3 امشب قراره عقب مونده ها شفا بگيرن اس ام اس زدم خواب نموني .

farsweb
08-04-2008, 13:12
>>> ادامه از صفحه ی قبل

برو پايين سر كاري نيست
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
|-|
حالا ميخواي نردبونو بردارم اين پايين بموني؟

بني آدم اعضا يكديگرند كه مثل سگ بهم مي پرند چو عضوي بدرد آورد روزگار كه پنچر شود چرخ آموزگار تو كز
محنت ديگران بي غمي گمونم پسر عمه شلغميبه .

اعتراض به فيلم 300 از اين به بعد اينطوري ميشمريم :
298 -299 - گل محمدي- 301

غضنفر با احساسات دوست دخترش بازي مي كنه 3 بر 1 شكست مي خوره .

منبع : نیک موبایل

apoosh
08-04-2008, 19:54
اس ام اس ها خوبه اما خب واسه 10ساله پیش!!!!!!!!!!
مثلا این اس ام اس که جناب farsweb درمورد فیلم 300 نوشته معلومه که خیلی قدیمی هستش. بعضی از دوستان هنوز دارند اس ام اس های سهمیه بندی بنزین مثل اونکه عروس رفته گازسوز کنه را می نویسند.99% اس ام اس ها کاملا تکراری و فقط برای ایجاد پست بیشتر توسط بعضیها زده می شه(با عرض پوزش از اونهاییکه واقعا می خوان اس ام اس جدید بزنند و بخونن)

apoosh
08-04-2008, 20:32
تنها چیزی که می تواند در اوج لذت خواب را از چشم آدمیان برباید تنها یک چیز است
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
جیش!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به ترکه می گن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
به توچه به ترکه چی می گن! اگه بگن آشغالها را ببر پایین حال نداری! اما برای فضولی اینهمه راه می یای پایین!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پسره با دوست دخترش می ره زیرزمین
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تو کجا می یای فضولچه؟!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه توجه! حوزه علمیه قم اعلام کرد ازدواج مجدد از مصادیق ((نوآوری)) است خصوصا اگر به ((شکوفایی)) منجر شود!!

apoosh
08-04-2008, 20:39
سوال کنکور 87 :

آرامگاه سعدی کجاست !؟

.
.

1- خونشون!؟
2- خونمون !؟
3- تو حیاط !؟
4- اتاق تمساح ها ؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

میدونی چرا زنها بیشتر از مردها عمر میكنن؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چون زن ندارن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

كامپیوتر برای چت !
چت روم برای كاربران جدید !
کلی سایت هنوز فیلتره !
پول كارت اینترنت باید بدهیم جدا !
پول تلفن جدا !
و دیگر هیچ ...

Arash_tp68
12-04-2008, 13:25
ميشه تورا در نفس هايم احساس كرد... تو هميشه همراه من بودي... علت جدايي تو از من، منبودم... كاش فين نكرده بودم

تحقيقات نشون داده اصفهانيها فقط در 22 روز سال رشد مي كنند: دهه اول محرم + 12روز اولعيد

به تركه مي گن بابات مرده. ميگه نه بابا امكان نداره. ميگن: واللاه مرده. تركه ميگه تا حالا اصلاسابقه نداشته!!

به تركه ميگن:پشتت خاكيه تركه ميگه: پس چي ميخواستي آسفالت باشه

يك مورچه و يك زرافه باهم ازدواج مي كنند شب عروسي مورچه گم مي شه بعد از يك هفته پيداشمي شه بعد زرافه بهش مي گه اين همه مدت كجا بودي مورچه مي گه :تو راه بودم كه بيام بوست كنم

به عربه ميگن چرا عرب شدي ؟ ميگه همش از يه نخ سيگار شروع شد

درپى اسلامى شدن اسامى شهرها نام سوسنگرد به فاطمه توپل تغير يافت!

تركه به زنش ميگه:بيا مهريتو بذاراجرا با پولش خونه بخريم!!

بعضي وقت ها اينقدر حواست به خودته و در آرزوهاي خودت غرقي که يادت ميره يه نفر منتظرته تا
.
.
.
.
.
.
.
.
از دستشويي بياي بيرون !!

amir2011
15-04-2008, 01:31
شرمنده این اس ام اس رو در یک پست میزارم ولی یکجورایی چون به پست قبلی ربط داره برای همین...!
با توجه به گرون شدن اس ام اس پیشاپیش عید فطر,عید غدیر,یلدا,چهارشنبه سوری,والنتاین,نوروز88,89, تولدت,تولدم,تولدش,پیوندتون, پیودندمون,پیوندشون,قدم نو رسیده و ظهور آقا امام زمان مبارک...

mobaileman
15-04-2008, 20:30
يه پسره داشت يه دختره رو تغيب ميكرد.دختره ميفهمه به دوستش زنگ ميزنه ماجرا رو بهش ميگه.دوتستش ميگه خاب سريعتر برو. دختره ميگه خاب من سريع ميرم ولي اون خواك بر سر آروم مياد.*

ترسناك ترين مسيج سال .......پخ*

طرف ميره کنسرت ابي ... کنسرت که تموم ميشه هرکي يه چيزي گفت : ابي صداتو ... ابي نفستو .... طرفم جو ميگيرتش بر ميگرده ميگه : ابي دهنتو !!*

به طرف ميگن از اينکه همسرت را عزيزم خطاب ميکني چه احساسي داري ؟؟ ميگه احساس گناه !!!!!!!!! ميگن چرا ؟ ميگه آخه اسمش يادم نيست*

به يكي ميگن درو ببند هواي بيرون سرده. ميگه مثلا من درو ببندم هواي بيرون گرم ميشه؟؟*

به طرف ميگن پاشو سحره. ميگه بزار بخوابم.خودم فردا بهش زنگ ميزنم.*

طرف داشته احوالپرسي ميکرده ميگه: حالا ما تلفن نداريم شما نبايد يه زنگ به ما بزنيد؟*

از طرف مي پرسند چرا پرنده ها زمستان از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟ ميگه : آخه من امتحان كردم..... پياده خيلي راهه*

مادر به بچه اش مي گه:مي دونم موهاي خواهرت را كه كشيدي شيطون گولت زد .بچه مي گه:اره اما لگدي رو كه تو دلش زدم ابتكار خودم بود*

با همه احساسم سرم را روي شانه هاي مهربانت مي گذارم و يواشكي دماغم را با لباست پاك ميكنم*

apoosh
17-04-2008, 21:25
دانشمندان با استفاده از سلول های بنیادی "بیضه" توانستند سیاست های اقتصادی دولت را شبیه سازی کنند! !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو در قلب من جا داری کار دنیا را میبینی قلب من شده گاو داری!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میدونی اگه تو رو تو بیابون بکارن کاکتوس در میای, تو رویا بکارن کابوس در میای, تو کویر بکارن خیارشور در میای ولی تو دل من بکارن عمرا اگه در بیای!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستی من و تو مثل میخ طویله می مونه که هیچ خری قادر به کندنش نیست!!

دعای شب یک كودك :
خدایا ! خودت می دونی آب كم خوردم ، جیش هم كردم ، پس كمك كن صبح كتك نخورم آمییین

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

apoosh
18-04-2008, 19:35
یه گـــــاز از دماغت به من میدی ؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(عاشقانه های خرگوش و آدم برفی )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

می دونی شباهت تو با میرزا نوروز چیه؟
.
.
.
.
.
.

میرزا نوروز پول داشت، کفش نمی خرید،
.
.
.
.
تو موبایل داری Sms نمی دی!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tahi_sh
19-04-2008, 12:02
سلام نمیدونم اینا جدیدن یا نه ولِِِِِِِــــــی با اجازه:5:

--------------------------------------------
هر وقت دلت واسم تنگ شد متن زیر رو بخون
.
.
.
ای کلک چه زود دلت برام تنگ شد. :35:
-------------------------------------------
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را
هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را
.
.
هیجان زده نشو پشت خاور نوشته بود :27:
-----------------------------------------------
عشق من از وقتی رفتی خونه تاریکه …
چراغ خونه خاموشه …
.
.
لامصب فیوز کنتورو رو چرا بردید با خودت آخه:13:
----------------------------------------------------
.
.
.
.
من که با تو تعارف ندارم
اگه چیزی بود همون بالا می گفتم دیگه !!! :31:
-----------------------------------------------
ببینم تو با گوشیت چیکار کردی که هرچی زنگ میزنم میگه : گوسفند مورد نظر در گله نمیباشد؟:17:
---------------------------------------------
الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم … بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم!:15:
------------------------
هیچم تکراری نبود:25:

Iman_m123
19-04-2008, 13:49
داستان جالب ::31:

ماجراي طنز

روزي مردي به سفر ميرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه ميشود که هتل به کامپيوتر مجهز است . تصميم ميگيرد به همسرش ايميل بزند . نامه را مينويسد اما در تايپ ادرس دچار اشتباه ميشود و بدون اينکه متوجه شود نامه را ميفرستد . در اين ضمن در گوشه اي ديگر از اين کره خاکي ، زني که تازه از مراسم خاک سپاري همسرش به خانه باز گشته بود با اين فکر که شايد تسليتي از دوستان يا اشنايان داشته باشه به سراغ کامپيوتر ميرود تا ايميل هاي خود را چک کند . اما پس از خواندن اولين نامه غش ميکند و بر زمين مي افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش ميرود و مادرش را بر نقش زمين ميبيند و در همان حال چشمش به صفحه مانيتور مي افتد:

گيرنده : همسر عزيزم
موضوع : من رسيدم

ميدونم که از گرفتن اين نامه حسابي غافلگير شدي . راستش انها اينجا کامپيوتر دارند و هر کس به اينجا مي اد ميتونه براي عزيزانش نامه بفرسته . من همين الان رسيدم و همه چيز را چک کردم . همه چيز براي ورود تو رو به راهه . فردا ميبينمت . اميدوارم سفر تو هم مثل سفر من بي خطر باشه . واي چه قدر اينجا گرمه !!

هبوط
21-04-2008, 06:58
منم اميدواريم تكراري نباشه
از شركت پگاه مزاحمتون ميشم عكستون روي شيشه ي شير قديمي شده لطفا يه عكس جديد برامون بفرستيد
هزار شاخه گل رز ... يه بغل پيچک سبز ... يه سبد سيب و انار... همش رو مي سپارم به تو ... ببر سر چهارراه بفروش... سودش هم نصف نصف
مي دوني چرا من هيچوقت صدقه نمي دم؟؟؟
چون نمي خوام تو از من دور بشي.. آخه ميگن صدقه بلا رو از آدم دور مي کنه

tahi_sh
21-04-2008, 12:33
های، ساری، آی هو نو اس‌ام‌اس فور یو تودی! هی، آی سید نو اس‌ام‌اس فور یو! در ایز نو اس‌ام‌اس فور یو! الاغ، میگم اس‌ام‌اس برات ندارم، حالا هی بخون!!!
-----------------------------------------------------------
نمی دانم تا كدامین طلوع خواهم ماند و در كدامین غروب خواهم رفت ولی دوست دارم تا اخرین لحظه عمرم سر كارت بزارم
-----------------------------------
میدونی فلسفه تک زنگ زدن چیه؟
یعنی به یادتم ولی حرفی واسه گفتن ندارم !!
--------------------------------------------------------------
با همه وجود سرمو روشونه های مهربون تو می ذارم و یواشکی دماغمو با لباست پاک می کنم.
-------------------------------------------------------------
خواستم اسمت را بذارم گل ، دیدم می پلاسی . خواستم اسمت را بذارم خورشید ، دیدم غروب می کنی . خواستم اسمت را بذارم ماه ، دیدم روزها تنها می مونم . اسمت را گذاشتم دماغ که همیشه جلوی چشمهام باشی
این اس ام اس رو برای 2 نفر بفرست : اول برای یک آدم احمق و دوم برای یک آدم نفهم . بعد بشین فکر کن ببین خودت کدوم یکی بودی که من اینو برات فرستادم ؟

tahi_sh
21-04-2008, 12:53
سالها تو تک درخت عشقم بودي و من خرم را به تو مي بستم
----------------------------------

.:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.:::.: :. .:.:.:...::::.. : :.. .:.:.:.:.: .آخرین شعر مریم حیدر زاده
-----------------------------------------------------------------

خرس با یک ظرف عسل خر می شه . اسب با چند حبه قند . طوطی با تخمه . سگ با استخوان . راستی ، تو هنوز موز دوست داری ؟
---------------------------------------

طبق آخرین مصوّبه وزارت دادگستری خل بودن جرم نیست . آزادانه به کارت برس

----------------------------------------------

اگه روزی خبری بهت رسید که هم دلت سوخت و هم ک. و.ن.ت
اونوقت بدون که دوگانه سوز شدی
--------------------------

اگه دیدی یه سوسك دمرو افتاده و داره دست و پا میزنه … نترس كاریت نداره داره به قیافت میخنده …

۳ کس را بوسیدن رواست . . .
نمیدونم کیا ولی تو هم توشون بودی !
---------------------------------------------------

تا حالا فکر کردی
اگر خدا به حضرت ابراهيم امر می کرد
بجای پسرش زنشو قربانی کنه ……………………..
اين مراسم هر سال با چه شکوه و عظمتی تکرار ميشد !!! :31:

apoosh
21-04-2008, 16:07
جارو برقی با اینكه میدونه زباله راه نفسشو میبنده بازم هورتش میكشه . جارو برقیتم آشغال!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دو تا ترک آينه پيدا ميکنن اولي تو آينه نگاه ميکنه ميگه: اين خيلي آشناست!!! دومي آينه رو ميگيره توش نگاه ميکنه ميگه: ديوونه خل اين منم ديگه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

###o<-<####

چیه فکر کردی از دوریت رفتم رو ریل قطار خوابیدن که خودمو بکشم ؟؟

.

.

.

نه داداش !! اگه گوشیتو 90 درجه به سمت راست بچرخونی میبینی که دارم از نردبان ترقی بالا میرم !!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سه مشخصه ی موبایل ندیده ها :

1.وقتی موبایلشون زنگ میخوره ، خندشون میگیره !!

2.وقتی بهشون زنگ میزنن دیر جواب میدن !!

3.وقتی براشون SMSسرکاری میاد ، تا آخرش میخونن!!

4MaRyAm
22-04-2008, 10:38
اگه روزی خبری بهت رسید که هم دلت سوخت و هم ک. و.ن.ت
اونوقت بدون که دوگانه سوز شدی

چقدر این یکی باحال بود، بسی خندیدیم

ابرها گریه می کنند تا گلها بخندند، پس هر وقت بارون اومد بخند گلم
.
.
.
.
.
.
الان که بارون نمیاد پس نیشتو ببند!!!!

مهم نیست دلت دریا باشه یا برکه، مهم اینه که نذاری کسی توش جیش کنه!

هبوط
22-04-2008, 18:28
مخصوص نیمه شب:
عروسک قشنگ من قرمز پوشیده / تو رختخواب مخمل آبیش خوابیده
عروسک من چشماتو وا کن / اس ام اس تو حالا نگاه کن
عروسکم اوسگول شدی برو لالا کن!

09351234567 این شماره پینوکیو است، بهش زنگ بزن ببین چه طوری آدم شده، شاید تو هم آدم شدی!

زندگي مثل بازي شطرنجه... البته توخيلي بچه اي، برو همون منچتو بازي كن!

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

معلم: بگو ببینم... اگه توی خیابون یه نفر یه خری رو گرفته و می زنه، و من برم جلو و از این کارش ممانعت کنم، به این کار چی می گن؟
شاگرد: آقا اجازه، حس برادری!

Venus
25-04-2008, 10:06
###o<-<####
چیه فکر کردی از دوریت رفتم رو ریل قطار خوابیدن که خودمو بکشم ؟؟
.
.
.
نه داداش !! اگه گوشیتو 90 درجه به سمت راست بچرخونی میبینی که به کوریه چشم حصود دارم از نردبون ترقی بالا میرم !!!!

سهام عدالت معلولان رو دارن مي دن... اس ام اس دادم جا نموني!

Venus
25-04-2008, 10:07
به اندازه صداقت پینوکیو، رفاقت تام و جری و زکاوت پت و مت دوستت دارم!

کاش اونقدر که قیمت داشتی یکم هم ارزش داشتی!!

پسرا اول دروغ مي گن بعد سعي مي کنن يه جوري روش خاک بپاشن ولي دخترا اول از در راستي در مي يان بعد براي اينکه کم نيارن دروغ مي گن!!!!!!!!

Venus
25-04-2008, 10:08
یه ضرب المثل خارجییه که می گه:dsha salah to mano siri فهمیدی؟ پس عبرت بگیر...

به یه خره می گن تا 30بشمار میگه:, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 عزیزم گفتم به یه خره میگن.تو چرا میشماری؟!

مي گن وقتي يه خوشگل به آسمون نگاه مي کنه، ستاره ها براش چشمک مي زنن و لذت مي برن! يه وقت تو به آسمون نگاه نکني گند بزني به حالشون!

amir2011
27-04-2008, 01:33
... رفت تعليم رانندگي رفيقش پرسيد چطور بود ؟ گفت : گفت خوب بود ولي مربيه خيلي مذهبي بود . هر طرف من مي پيچيدم مي گفت يا امام رضا يا ابوالفضل ..!

apoosh
27-04-2008, 15:44
ای كسانی كه اس م اس نمی فرستید بدانید مورد عذاب خدا قرار میگیرید خدا در قیامت سیم كارت داغ روی پیشیانی شما قرار میدهد سوره ایرانسل ایه 935

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قزوينيا به فرهنگستان زبان فارسي اعتراض مي‌كنن كه: اين چه الفبائيه كه به ن ميگن نون اما به ك ميگن كاف؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک حقیقت زندگی: هر چقدر به دیگران کمک کنی چند برابر ش از جایی که فکرشو نمیکنی بهت کمک میشه میگی نه؟ شماره حساب منو یادداشت کن...!

peyman_nn
27-04-2008, 23:39
زندگي مثل بازي شطرنجه
.
.
.
.
البته توخيلي بچه اي، برو همون منچتو بازي كن

اگه عاشق شدی و می خوای به عشقت برسی به نکات زیر توجه کن
.
.
.
.
ای شیطون! مچتو گرفتم! حالا طرف کیه

اگه دیدی یه روز یه پرنده اومد رو شونه ات نشست تعجب نکن
واسه این که من آدرس زیباترین گل دنیا رو بهش دادم ، بزار یه کمی استراحت کنه ،
میره به اون آدرسی که من دادم بهش

نسل سوم ؛ بد شانس ترين نسل تاريخ ايران :‌
تو نوزادی شیر خشک نایاب شده بود...
تو بچگی هم دوران جنگ بود...
دوران تحصیل هم هر چی طرح بود رو ما امتحان کردن...
نظام قدیم، نظام جدید، نظام خیلی جدید...
رسیدیم دانشگاه سهمیه ها بیداد کردن...
فارغ التحصیل شدیم به خاطر زیاد بودن جمعیت کار پیدا نشد...
خواستیم ماشین بخریم بنزین سهمیه بندی شد

سال موش بر شما مبارک ،
سفره تون پر پنير، مسيرتون بي تله ، زندگيتون خالي از گربه ، دمتون بي جارو

...
...
...
...
...
شرمنده، یادم رفت چی می خواستم بگم!
دوباره برو بالا، برگرد پایین شاید یادم اوم

:18:

توی زندگی افرادی هستند که مثل قطار شهربازی می مونن، از بودن با اونا لذت می بری،
ولی باهاشون به جایی نمی رسی!

* _* _*
_* __*
*__ *
* _*_ *
_*_ *_ *

این قاصدک ها رو فوت کردم تا بیان بهت بگن به یادتم

می دونی فرق تو با آهن چیه؟
آهن زنگ می زنه، ولی تو حتی یه Sms هم نمی دی!

عاشق آن نيست كه براي عشقش در سرما آتش روشن كند، عاشق آن است كه كتش را بدهد به عشقش،
خودش سرما بخورد و 6 تا آمپول بزنه تا ديگه از اين غلط ها نكنه!

يارو بعد از 3 سال يه پازلو تكميل ميكنه ازش مپرسن فكر نميكني زياد طول كشيده؟
ميگه:نه رو جلدش نوشته 5 تا 7 سال

از طرف مي پرسند چرا پرنده ها زمستان از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟
ميگه : آخه من امتحان كردم ، پياده خيلي راهه

apoosh
29-04-2008, 16:29
همیشه پشت سر هر مرد موفق، زنی است... که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیره!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز سالروز در گذشت مخترع اس ام اس است. برای شادی روحش 3 تا اس ام اس بلند بفرست

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام عزیزم؛شنیدم پنج شنبه آینده جشن نامزدیته تبریک میگم ؛ واقعا خوشحال شدم

.

.

.

ستاد مبارزه با افسردگی دختران دم بخت

Mr.ahad
04-05-2008, 16:05
ويكتور هوگو ميگه هرگز به كسيكه دوسش داري نگو دوستت دارم ............ ويگتور هوگو غلط كرد ................. دوستت دارم دوستت دارم

یارو 19 تا بچه داشت بهش میگن چرا یکی دیگه نمیاری رند بشه ؟! میگه : فرزند کمتر زندگی بهتر !

با دیدن هر نقطه یه سوت بزن

.

.

.

دیدی سره سه سوت سر کارت گذاشتم

reza2pars
07-05-2008, 00:01
اولی: من به این دلیل با زنم ازدواج کردم ، چون با زنهای دیگه خیلی تفاوت داشت.
دومی : چه تفاوت هائی داشت ؟
اولی : برای اینکه تنها زنی بود که به درخواست ازدواج من جواب مثبت داد.

دریک هنگ نظامی د ر ایتا لیا دوجوان داوطلب باهم آشنا شدند.
اولی : توبرای چی داوطلب شدی ؟
دومی : من مجرد بودم ازجنگ خوشم اومده ، خب توچرا داوطلب شدی؟
اولی : من متاهل بودم از آرامش خوشم اومد داوطلب شدم.

ازظریفی پرسیدند : اولاد یک پدر (پررو) ویک مادر (کمرو)چه ازکاردرخواهد آمد؟
گفت: اگر میانگین بگیریم (نیمرو) باید بشود .

امیدوارم تکراری نباشه

separate
08-05-2008, 20:17
اون بالا نشستی مارو اصلا تحویل نمیگیری زنگ میزنم گوشی رو برنمیداری اس ام اس میفرستم جواب نمیدی نگات میکنم روتو برمیگردونی.بی معرفت حداقل یه نارگیل بنداز بخورم!

بزرگترین ضد حال دنیا میدونی چیه؟ کچل مو بکاره اسمش واسه حج در بیاد :27:

apoosh
13-05-2008, 12:35
حمیشه طوغلب منى اذیظم فداط بسم
-
-
-
چیه بیسوادا حق ندارن عاشق بشن؟

.................................................. .................................................. .......

به ملانصرالدين ميگن جوان ها شراب ميخورن قمار ميکنن ترياک ميکشن دختر بازي ميکنن ... حکم چيه ؟ ميگه : گيشنيز!!

Mohsen EA
15-05-2008, 18:38
چه خوشگل شدي امشب
صورتت سفيد شده ابروهات كموني شده
چشمات برق ميزنه
دندونات خيلي سفيد شده
لبات داره برق ميزنه :40:
مثل ماه شدي امشب :40:
----------
براي ديدن ادامه ي مطلب به زير برو
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خوب حالا بسه بهتره از جلوي آينه برم كنار چون خيلي كار دارم:21:

gmuosavi
17-05-2008, 19:18
ویرایش شد :
به دلیل اعتراض برخی از عزیزان پست ویرایش می‌شود . هرچند با چند اس ام اس تکراری !

-----------------------------------------------------------------------------------------
پندي از يك داغ ديده: هرگز به علامت آبي و قرمز روي شير توالت اعتماد نكن!
-----------------------------------------------------------------------------------
سلام, خوبی؟ ببخشيد بی موقع مزاحم شدم يه سوال فنی داشتم, به نظر شما کمک فنر ماشين بيگلی بيگلی چی بود که گوريل انگوری روش مينشست؟!
------------------------------------------------------------------------------------------
بیا مثل دوتا کبوتر پر بکشیم بریم روی بلندترین درخت لونه کنیم
بعد تو تخم بذار
.
.
.
.
من میرم گوجه می خرم املت بخوریم
------------------------------------------------------------------------------------------
اگه گفتی 5شنبه شب بعد از ساعت 12 چی می شه؟
...
...
...
هه هه! خوب معلومه دیگه! جمعه می شه!
------------------------------------------------------------------------------
اگه از در بندازی بیرون از پنجره میام؛ اگه پنجره رو ببندی از راه آب میام؛ اگه راه آب رو کیپ کنی از دودکش میام؛ اگه بخاری رو روشن کنی از شیر آب میام؛ اگه شیر آب رو ببندی زمین رو می کنم و از زمین میام!
چاکر شما: سوسک!

mehdi_360
24-05-2008, 12:21
خوابی؟ بیداری؟ شوخی نكن! خوابیدی یا بیداری؟ اگه خوابی پس چرا بیداری؟ دیدی ناقلا؟! بیداری! شاید هم بیدار بودی! دیدی خواب بودی؟ پس بیداری!
كاری نداشتم... فقط می خواستم ببینم خوابی یا بیداری؟
__________________________________________________ _______________________________
ببخشید نصف شبی مزاحمت شدم. بچه ها میگن اطلاعات ورزشیت خیلی خوبه! می خواستم بدونم دیشب دیوید بکهام دستشویی رفت یا نه؟
__________________________________________________ _______________________________
نمی دونم خواب دیدم به تو SMS دادم؟ خواب بودم به تو اس ام اس دادم؟از خواب پاشدم به تو اس ام اس دادم؟ تو خواب بودی بهت دادم؟ کرم داشتم تو خواب به تو اس ام اس دادم؟ تو نصفه شب اس ام اس رو خوندی؟ یا...
بی خیال بگیر بخواب

behexen
03-06-2008, 11:33
از خروسه پرسیدن مرغ چند حرف داره؟گفت قربونش برم اصلا حرف نداره
یارو کلاس رقاصی می زاره ورشکست می شه اگه گفتین چرا؟چون به همه شاباش می داده

behexen
03-06-2008, 11:42
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یارو داخل عروسی می بینه همه موبایل دارن اونم یه کاغذ لوله می کنه می بنده کمرش یکی بهش می گه این چیه بستس به کمرت می گه ای وای فکس اومده!!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

behexen
03-06-2008, 11:49
************************************************** *****************************
یارواینقر به دوست دخترش نامه می ده آخرش دوست دخترش با پستچی عروسی می کنه
دوست دختر یارو میگه عزیزم خیلی باید خرجم کنی تا زنت بشم!!!اونم از فردا شروع می کنه به خر جمع کردن
:31::31::27:

behexen
03-06-2008, 12:08
اگر با یه ل* دعوا کردی و دیدی فرار کرد تو هم فرار کن چون رفته سنگ بیاره
به یارو می گه نظرت راجع به گل چه می گه گل خیلی خوبه قشتگه خوش بو اصلا حدیث داریم:گل هو الله احد
به یارو میگن 14معصوم رو می شناسی می گه آره میگن اسم ببر می گه به اسم نمی شناسم به قیافه می شناسم

behexen
03-06-2008, 12:14
هدف از آفرینش ل*ها: ایجاد رعب و وحشت بین حیوانات-ایجاد شادی بین انسان ها-روحیه دادن به ت***ها
توصیه ای از یک داغ دیده:هرگز به علامت آبی و قرمز شیر توالت اعتماد نکن
ایران به زودی خودروی اسلامی می سازه مشخصات این خودرو:هنگام حرکت صلوات می فرسته اگه سرعت از80 بالا تر بره آیت الکرسی می خونه در صورت بروز حادثه فاتحه می خونه

shahi-007
03-06-2008, 12:30
دوست من فکر نمی کنی بعضی از این اس م اس هات دیگه بیش از حد به بعضی قومیت ها توهین می کنه.

مثلاً اولین قسمت پست شماره 113 دیگه بیش از حد زشته.

تصور کن یکی از کاربرای پی سی ورلد که لر هستند اینو بخونند. فکر نمی کنی یه حالگیریه اساسیه!!

اگه صلاح می دونی یه ویرایشی بکن

behexen
03-06-2008, 12:39
دوست من فکر نمی کنی بعضی از این اس م اس هات دیگه بیش از حد به بعضی قومیت ها توهین می کنه.

مثلاً اولین قسمت پست شماره 113 دیگه بیش از حد زشته.

تصور کن یکی از کاربرای پی سی ورلد که لر هستند اینو بخونند. فکر نمی کنی یه حالگیریه اساسیه!!

اگه صلاح می دونی یه ویرایشی بکن
چشم حق با شماست دیگه تکرار نمی شه
الا ویرایش می کنم

ghan kristof
03-06-2008, 12:42
--------------------------------------------------------------------------------
دست دست
.
.
.
.
.
دستا شله
.
.
.
.
.
.
اهان..بيا
.
.
.
.
.
ماشالا دست دست
.
.
.
.
.
.
(طرح شاد سازي دانشجويان در طول امتحانات.)
--------------------------------------------------------
مي دوني چه جوري ميشه يه خنگو گذاشت سر كار(پايينو ببين)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ميدوني چه جوري ميشه يه خنگو گذاشت سر كار(بالا رو ببين)

behexen
04-06-2008, 16:07
تفکر عمیق یارو:اگه ادیسون نبود باید تو تاریکی تلویزیون نگاه می کردیم:31::31::19:

behexen
04-06-2008, 16:15
واکنش افراد مختلف هنگام دیدن بنز آخرین مدل:
آمریکایی: Oh My God
عرب: احسنت
انگلیسی: Very Nice
برو پايين دعواست
‏.‏..
.‏.‏.
دير رسيدي 110 بردشون!
__/ΓΠ\__. (""v"")
'-O----O-'__. 'v'
این قلب منه. اگر فکر می کنی به فکر تو نیست بزن با همین ماشین لهش کن.
...
...
...
هه هه هه! بنزین نداره!

behexen
04-06-2008, 16:18
يک سي سي دوستت دارم يک قطره عاشقتم يك ليتر به فکرتم يك بشکه دروغ گفتم!
به اندازه صداقت پینوکیو، رفاقت تام و جری و زکاوت پت و مت دوستت دارم!
اگه عاشق شدی و می خوای به عشقت برسی به نکات زیر توجه کن:
...
...
ای شیطون! مچتو گرفتم! حالا طرف کیه؟

behexen
04-06-2008, 16:22
زندگی بدون عشق مثل شلوار بدون کشه... عشق من کجایی؟ آبروم داره می ره!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!......
__!......
____!......
______!.......
کجا؟ کجا؟ این پله ها می رسه به پشت بوم
.
.
.
.
بچه نشی از دوری من بری خودکشی کنی!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه ضرب المثل چینی می گه: اگه از دوران مجردی لذت نمی بری، ازدواج کن! اون وقت حتما از فکر کردن به دوران مجردیت لذت می بری!

behexen
04-06-2008, 16:24
به یه خره گفتن تا 40 بشمار
1234567891011121314151617181920
2122232425262728293031323334353637383940
عزیزم به خره گفتن! تو چرا می شماری؟
دعاهای بنزینی:
1- بنزین به قبرت بباره!
2- التماس بنزین
3- دست به هر چی می زنی بنزین شه!
4- خدا بنزینت بده. سه لیتر در دنیا، صد لیتر در آخرت!
دیگه برا امروز بسه اس م اس آم تموم شد

sanjy
07-06-2008, 15:22
1:یه....رییس فدراسیون شطرنج میشه 4 قانون میزاره1:اسب نمیتونه فیلو بزنه! 2:خرم بازیه!3:خر میتونه همرو بزنه!4:هیچ کس نمیتونه خرو بزنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif

2:ارزوی جوجه تیغی:نازش کنن.ارزوی پاندا:عکس رنگی بگیره!ارزوی گوسفند:صندلی جلوی وانت.

ارزوی خر:(پایین)
.
.
.
.
.
نمیگم داغه دلت تازه نشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](34).gif

mahtabseif_ms
08-06-2008, 10:13
آن زمان كه بايد دوست بداريم كوتاهي ميكنيم. آن زمان كه دوستمان دارند لجبازي ميكنيم. و بعد.........
براي آنچه از دست رفته فقط آه ميكشيم......

shady_er
17-06-2008, 16:05
@@
@@@@
@@@@@ . . @
@@@@@@ # @
@@@@@@@@@
@@@@@@@
| | | |

این ببعی فدات!!!

[@]
[@]
[@]
l
l
l

الهی مثل چراغ راهنمایی باشی :

لپات همیشه قرمز

روی دشمنات زرد

دلت همیشه سبز ...

چند روزیست که حالم دیدنیست

روزگـــارم از این و آن پـُرسـیدنیـسـت

گـــاه بر روی زمــیـــن زل مــی زنـــم

گــــاه بر حـــافـــظ تفـــأل مـــی زنــم

حـــافـــظ دیــوانـــه فـــالـــم را گــرفت

یک غــــزل آمــد کـــه حالــم را گرفت

ما ز یاران چشــم یـــاری داشـتــیـم

خود غلـط بود آنچــه می پنداشتیـم

sps
18-06-2008, 17:01
لپتو بیار جلو...
1
.
.
2
.
.
3
.
.
شترق
.
.
این سیلی رو زدم تا بگی منتظر sms کی بودی که این طوری دویدی طرف گوشیت
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام فردا عصر خونه باش میخام بیام خواستگاریت
.
.
.
طرح شاد سازی دختران ترشیده

peyman_nn
02-07-2008, 00:09
دو تا بد شانس باهم ازدواج ميكنند بچشون پوچ درمياد.......

خداوند زن را نمك زندگي آفريد تا مرد را از گنديدين نجات دهد !!!

اگه يه روز بريو بريو بريو بريو بريو بريو بريو بري... به خونتون هم نرسي تازه مي فهمي كه كلاغه توي قصه ها چي ميكشه !

يه روز غضنفر ميفته دنبال دختره با سنگ ميزنه توو سرش . بهش ميگه خوب مختو زدم ها !!!

بي تو never با تو ever

ali_yousefian19
03-07-2008, 19:31
.

خداوند زن را نمك زندگي آفريد تا مرد را از گنديدين نجات دهد !!!

هر چه بگندد نمکش میزنند، وای به وقتی که بگندد نمک ;)

بازم یک اس ام اس برای نصف شب:
ببخشید بد موقع مزاحم شدم ، یک سوال برام پیش اوومده ، اگه یک اس ام اس خالی بفرستیم هزینش 24 تومن میشه یا 9 تومن :)

franch
06-07-2008, 22:30
اقا دست همتون درد نكنه .(هرچند كه بعضياش تكراريه)

amirtoty
07-07-2008, 18:09
ممنون خیلی جالب بود

از این یکی هم خیلی خوشم اومد!!!

یه ضرب المثل چینی می گه: اگه از دوران مجردی لذت نمی بری، ازدواج کن! اون وقت حتما از فکر کردن به دوران مجردیت لذت می بری!

LONELY500
12-07-2008, 19:06
(اگه تکراری بود به بزرگی خودتون ببخشید)
اگه عاشق شدی و میخوای به عشقت برسی به توصیه های زیر توجه کن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آی شیطون مچتو گرفتم حالا طرف کی هست؟!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای توراهرگز نمیگیرد کسی در قلب من جای تورا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هیجان زده نشو
پشت خاور نوشته بود!!!
----------------------------------
خواستم شمعی باشم و تا آخر عمرم برات بسوزم
.
.
.
.
.
.
.
.
ولی نامرد ادیسون برق رو اختراع کرد!!!!
-------------------------------------------------------
به اندازه صداقت پینوکیو
رفاقت تام و جری
هوش و ذکاوت پت و مت
دوستت دارم.

reza2pars
12-07-2008, 21:42
انواع چيپس چي توز: ساده اي مثل دلت 2-نمكي مثل حرفات 3-سركه اي مثل اشكات 4-فلفلي مثل چشمات 5- گوجه اي مثل لبات

sada
14-07-2008, 09:42
سلام
ببخشید یه درخواست عجیب دارم.می خواستم ببینم کسی ار اون اس ام اس ها که برا طرف یه سری اسم شی یا رنگ سند می کنی بعد اون باید جواب بده مثل کودومشی دارید؟

befermatooo
18-07-2008, 20:19
تو تنها درخت عشقم بودی که من خرم را به آن بستم

gmuosavi
19-07-2008, 15:50
اگه تکراری بود تقصیر خودتونه !
می خواستید قبلش نخونید !
===========================

دانشمندان دارن تحقیق می‌کنن که یک انسان تا چه مدت می‌تونه بدون مغز زندگی کنه..... یه لطفی کن سنتو بهشون بگو.

جیگرم، نفسم، همدلم، همدستم، همسرم، هم پام درد می‌کنه، دکتر خوب سراغ داری؟!؟!؟

۱۰۰۰ دفعه بهت گفتم وقتی راه میری جلوی پاتو نگاه کن... آخر افتادی توی قلبم.

اگه یه روز بریو بریو بریو بریو بریو بریو بریو بریو.....به خونت نرسی اون وقت تازه می‌فهمی که این کلاغ تو قصه‌ها چی می‌کشه.

میدونی فرق تو با آهن چیه؟
.
.
.
.
آهن زنگ میزنه ولی توی گدا اس ام اس هم به زور میزنی.

یه شب یه فرشته مهربون از آسمون اومد پایین گفت:
هر چی از این دنیا بخوای مال تو،
گفتم: اونی که این اس ام اس و می‌خونه.
گفت:نگفتم تموم دنیارو!

amirtoty
19-07-2008, 19:52
ThankS gmu

جالب بود!

Jalal
22-07-2008, 11:44
هر چه بگندد نمکش میزنن ... وای به روزی که بگندد نمکش میزنن:31:

lazy
23-07-2008, 12:42
غضنفر زمين ميخوره براي اينكه سه نشه تا خونه سينه خيز ميره

عشق رو اد كن . غم رو دليت كن . دروغ رو هك كن . از معرفت كپي بگير . برام اف بذار . و اين اس ام اس رو واسه عزيزترينت سند كن

اولين زن ايراني هم به فضا رفت

.

به اميد روزي كه اخرين زن ايراني هم به فضا برود

وقتي معلم پرسيد عشق چند بخشه؟زود دستمو بالا بردم گفتم يک بخش اما از وقتي تورو شناختم فهميدم عشق 3 بخشه:عطش ديدنت.... شوق بودنت....و اندوه بي توموندنت

برروی سنگ سفیدی نشسته بودم وآمدنت را به انتظار میکشیدم وبادآمدنت را به گوشجان نواخت وتوآمدی پاهایم لرزیدوصورتم سرخ شدوآنگاه سیفون راکشیدم وتورا آببرد

ديروز : از پذیرفتن خانم های بدحجاب معذوریم!!! امروز: از پذیرفتن خانم ها، با شلوار کوتاه معذوریم!!! فردا : خواهشا با شلوار وارد شوید

بچه ي غضنفر به باباش ميگه : بابا چرا ما هم مثل بقيه با هواپيما نميريم کانادا؟ غضنفر ميگه: خفه شو بچه، شنا کن

هميشه غمگين ترين و رنجورترين لحظات انسان توسط كسي ساخته مي شود كه شيرين ترين و شاد ترين لحظات را براي او ساخته است

به غضنفر میگن اگه دنیار رو بهت بدن چه کار میکنی میگه من فعلا می خوام ادامه تحصیل بدم

دعاي شب يک کودک: خايا! مي دوني کم آب خوردم، جيش هم کردم. پس کمک کن شب جامو خيس نکنم.
.
.
.
پس حالا که دعاتو خوندي برو لالا کن!

هموطن گرامی آیا می دانستید لذت بوسه در تاریکی ده ها برابر بوسه در روشنایی است؟؟؟؟ (وزارت نیرو)

مرد عاشق تا وقتي ازدواج نکرده نا تمام است
و وقتي که ازدواج کرد کارش تمام است!

چرخه‌ی زندگی مردها : بچگی : مامان ذلیل . جونی دوست دختر ذلیل . میان سالی : زن ذلیل . پیری : فرزند ذلیل . بعد از مرگ : ذلیل مرده

یه روز غضنفر میفته دنبال دختره با سنگ میزنه توو سرش . بهش میگه خوب مختو زدم ها

تو مي توني 2 ميليون به من قرض بدي ، مي دونم كه داري ، كمكم كن به خدا بهت بر مي گردونم
.
.
( التماس غضنفر به يك خودپرداز!)

آرزو میکنم مثل سنگ توالت بتونی:
1- ته دل مردمو ببینی

2- صدای دل مردمو بشنوی
3- به دلشون آرامش بدی

lazy
23-07-2008, 12:44
باهمه ی وجود سرمو رو شونه ی مهربونه تو میذارم و یواشکی دماغمو با لباست پاک

میکنم !!

lazy
23-07-2008, 12:45
غضنفر ميره نونوايي ، يه 5 ريالي ميده به نونوا، نونوا ميگه 5 ريالي كه نون نميشه !
غضنفر ميگه : صداشو در نيار من ماكسي ميليانوس هستم !!!

lazy
23-07-2008, 12:46
آرزو هاي انسان:
3 سالگي خيس نكردن شلوار
7 سالگي پيدا كردن راه خونه
20 سالگي داشتن ...
30 پيدا كردن يك زوج خوب
40 بچه دار شدن
50 سالگي پولدار شدن
60 سالگي داشتن ...
70 سالگي پيدا كردن راه خونه !
80 سالگي خيس نكردن شلوار!

lazy
23-07-2008, 12:46
غضنقر داشته تو دريا غرق مي شده هر دفعه كه آب ميرفت توي گلوش مي گفت سلام بر حسين !

lazy
23-07-2008, 12:47
از غضنفر می پرسند پتروس که بود؟ می گه یه دهقان فداکار بود که وقتی گرگ به گوسفندانش حمله کرد، رفت زیر تانک و انگشتشو کرد تو چشم راننده قطار!

lazy
23-07-2008, 12:48
لطفا متن زير را با صداي رسا و بلند بخوانيد

عشق تو آتش زد بر خرمنم
واي خرمنم
واي خرمنم
.
.
.
.
خب بسه- خريت شما تاييد ميشود !

lazy
23-07-2008, 12:49
غضنفر سوار موتور بوده، نامزدش رو هم ترک موتور سوار کرده بوده.
دختره می گه: چشمات مال منه، قلبت مال منه، عشقت مال منه...
یه دفعه غضنفر توقف می کنه، دختره رو پیاده می کنه، می گه: اگه بخوای همین جوری پیش بری حتماً می گی این موتور هم مال توه!

Mehdi.KinG
24-07-2008, 02:29
ميدوني فرق تو با پنالتي چيه؟
پنالتي 50 ،50 گله، ولي تو100در100گلي!
....................
عشق از دوستی پرسید : تفاوت من و تو در چیست؟
دوستی گفت:
من افراد را به سلامی آشنا میکنم ولی تو با نگاهی و من آنها را با
دورغی جدا میکنم ولی تو با مرگ !
.....................
یکی زنگ میزنه به دوستش, میگه من یه تمساح گرفتم چیکار کنم؟ دوستش میگه خوب ببرش باغ وحش. فرداش دوستش زنگ میزنه میگه خوب بردیش؟ میگه آره, امشب هم قراره ببرمش سینما
.....................
یه نفر دستش شکسته بود از دکتر پرسید من بعد از باز کردن گچ میتونم ویلون بزنم؟ دکتر: بله,
چه خوب چون قبلا نمیتونستم
............................

صدايم در برابر صدايت بي صداست، چشمانم در برابر چشمانت نابيناست، خنده هايم در كنار خنده هايت خاليست، پس بدان بي تو هيچم، تنهايم نگذار تا با تو هم آواز شوم
................
براي خريدن عشق هر کس هرچه داشت آورد ديوانه هيچ نداشت و گريست (گمان کردندچون هيچ ندارد مي گريد.) اما هيچکس ندانست که قيمت عشق اشک است و قيمت اشک عشق
...............
زندگي سخت نيست ما سختش ميکنيم عشق قشنگ نيست ما قشنگش ميکنيم دل ما تنگ نيست ما تنگش ميکنيم دل هيچکس سنگ نيست ما سنگش ميکنيم
.............
غرورت را به خاطر دل كسي كه دوستش داري بشكن ولي هيچ وقت دل كسي را كه دوستش داري به خاطر غرورت نشكن
.............
اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من
.....................
بسوزد خانه ي ليلي و مجنون كه رسم عاشقي در عالم انداخت اگر ليلي به مجنون داده ميشد دل هيچ عاشقي رسوا نمي شد
...................
عاشق هرکس شدم او شد نصيب ديگري *دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجري* من سخاوت ديده ام دل را به هرکس مي دهم *شر م دارم پس بگيرم آنچه را بخشيده ام
....................
افتاده شو مغرور نباش پروانه شو بی نور نباش
...................
دیروز تاریخ است،فردا راز است، امروز یک هدیه است
................
جامه ای بافتم ، تاروپودش از عشق، خواستم تا به تو هدیه کنم. لیک دیدم که در آن گوشه باغ ، لاله ای پنهانی با نسیمی می گفت: جامه عشق برازنده هر قامت نیست
.................
وقتی کبوتری شروع به معاشرت با کلاغها می کند پرهایش سفید می ماند ولی قلبش سیاه می شود
مستحق مرگ است گر کبوتر بدهد دل به عقاب
...............
یکی رشته‌اش دامپروري بوده، روش نميشده به كسي بگه. يه نفر ازش مي‌پرسه: رشته‌ات چيه؟ ميگه: دامپيوتر، گرايش پشم افزار
.....................
يه نفر داشته توي دريا غرق ميشده، بلند بلند داد ميزده: كمك، من شنا بلد نيستم! یکی داشته رد ميشده ميگه: حالا من تنيس بلد نيستم، بايد داد بزنم؟
......................

gmuosavi
25-07-2008, 20:55
پیامک می دهد یارم همیشه
پیامک خوندنه کارم همیشه
به هر مجلس به هر محفل به هر جا
بُود این کار و این بارم همیشه

موبایل مو ز ته بهتر ترک بی
موبایلت مثل گوشکوب و خرک بی
موبایل ته بی ریخت و بی کلاسه
موبایل مو مثال شاپرک بی

الهی! این موبایل آنتن نمیده
که آنتن همچو آهوئی رمیده
الهی دل می خواد "همراه اول"
پشیمانه که "ایرانسل" خریده

موبایل مو همیشه در برم بی
انیس و مونس و هم یاورم بی
نمی دانم خدایا این چه کاره
مو خر گشتم و یا که او خرم بی

دلم بیماره و یاری نداره
به ور مشغوله و عاری نداره
به صبح و شب درون این موبایلم
به جز زر زر زدن کاری نداره

بود کارم پیامک دادن و بس
ز این کار مو آنها شادن و بس
پیامک می دهم لحظه به لحظه
به مهری و نسیم و لادن و بس

ز دست یار دلدارم غمینم
الهی که غمش را مو نَوینم
پیامک چون نداده یارم امروز
دگر با غصه و ماتم قرینم

همیشه غم نشسته در کمینم
از این بی آنتنی ها مو غمینم
الهی یار مو در دسترسم نیست
ز No Response to Page in مو حزینم

gmuosavi
27-07-2008, 01:23
طرف نماز می خونه بعدش می خواسته دعا کنه می گه :
خدایا مواظب خودت باش !

farshad27
28-07-2008, 22:38
يه بار دوتا بنز با هم ازدواج مي کنن بچشون ژيان مي شه ميدونين چرا؟؟
.
.
.
.
.
.
چون ازدواج فاميلي بوده

gmuosavi
28-07-2008, 23:27
یارو میره معدن
.
.
.
.
.
.
بقیش باشه بعدن!

++++++++++++++++++

این اس ام اس رو نزدم که سر به سرت بزارم

یا ببینم در چه حالی یا بگم دوستت دارم فقط

فرستادم تا یه دقیقه دستت رو از

دماغت در بیاری

++++++++++++++++++

مي دوني فرق بيل آهني با چوبي چيه ؟.

.

نمي دوني ؟.

.

عيبي نداره از يه افغاني ديگه مي پرسم

++++++++++++++++++

تو تک درخت زندگی من هستی.

.

.که همیشه الاغم رو بهش میبندم !!!

++++++++++++++++++

اگه یه روز دلت گرفت و ندونستی چه کار

کنی اینو یادت باشه که اگه منو داشتی

هرگز دلت نمی گرفت

امضا: محلول لوله باز کن گلرنگ

++++++++++++++++++

می دونین نازکترین کتاب دنیا چیه؟

تازه هم منتشر شده
.
.
.
چیز هایی که آقایون در مورد خانم ها میدانند.

++++++++++++++++++

یه روز ستاره ی آرزو ها از آسمون اومد

بهم گفت : یه آرزو کن!

من تو رو ازش خواستم

اون هم گفت محاله! گفتم چرا؟ گفت :
.
.
.
آخه من تو کار جنس بنجول نیستم

++++++++++++++++++

مثل شقايق زندگي کن ، کوتاه اما زيبا ، مثل پرستو ، فصلي کوچ کن ، اما هدفمند ، مثل پروانه بمير ، دردناک اما با عشق ، مثل خر عرعر کن ، بلند اما شمرده و خوانا!!!!

++++++++++++++++++

اگه بنزين كوپني شده زياد ناراحت نيستم چون از اين به بعد قدر تو را بيشتر ميدونم و حد اقل براي رفتن به مزرعه سوار تو ميشم الاغ جونم.

++++++++++++++++++

نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير...
و مي داني که کوير بدون باران زنده است...
پس برو بمير!

++++++++++++++++++

دوستت دارم قد یه بشكه بنزین، خاطرخواتم قد یه پمپ بنزین، روز تولد تو بهترینم، هدیه بهت میدم یه كارت بنزین

++++++++++++++++++

سر تو بزار رو شونه هام خوابت بگیره / جا خالی میدم بخوری زمین حالت بگیره

++++++++++++++++++

اگر آسمون بيفته. اگر زمين بلرزه. اگر خورشيد سياه شه. اگر ماه به دو نيم شه. اگر دريا صحرا شه. . . . . . . . بدبخت داره قيامت ميشه. نشستي اف مي خوني!!؟

++++++++++++++++++

دوست داشتم جيگرتو بخورم اما حيف بايد تا عيد قربان سال ديگه صبر کنم

++++++++++++++++++

ميدوني به يه دختر خوش گل كه لباس خواب پوشيده چي ميگن؟ميگن: شب بخير!

++++++++++++++++++

سوال كنكور ؟ هزينه مكالمات بين شهري تو همه جاي كشور 499 ريال شده !! از كي تا حالا؟؟

الف)از وقتي ايران سل اومده. ب)از وقتي ايران وبا اومده . ج)از وقتي ايران طاعون اومده. د) اصلا به تو چه تو شمارتو بگير

Untouchable
28-07-2008, 23:28
اميد وارم در سال جديد پله هاي طرقي رو يكي يكي طي بكشي!!!...
-----------------------------
هزار شاخه گل رز...
یه بقل پیچک سبز...
یه سبد سیب و انار...
میسپارمش به تو...
ببر سر 4راه بفروش...سودش نصف نصف...!!!
------------------------------------
جلوی گلفروشی رد میشدم دیدم قشنگ ترین گلش نیست...
گفنم اس ام اس بزنم ببینم چرا خوردیش گوسفند...؟؟؟!!!
-----------------------------------
این اس ام اس جهت بالا بردن کلاس شما در جمع است
بعد از خواندن الکی بخندید
-------------------------------
سر سبزترین سبزه ها تقدیم تو باد
.
.
.
ستاد تامین علوفه ی دامی

Untouchable
28-07-2008, 23:30
خری گم کرده ام با بار کاشی
اس ام اس ميزنم شايد تو باشی
---------------------------------
ميدونی چرا وقتی تو چشمات نگاه ميکنم بيشتر دوستت دارم؟
چون خودمو توش ميبينم !!!
------------------------------
يادته يه روز تو رو از بابانوئل خواسته بودم؟
امروز اومد گفت من تو كار جنس بنجل نيستم!
در این دنیا که عشق دیگه مفهومی نداره
.
.
.
.

تو صحرای قلب من "تو تنها شتری...!!!

Untouchable
28-07-2008, 23:30
فوری سه قطعه عکس رنگی از خودت بفرست که باغ وحش داره بجای انتر نیرو میگیره

ضرب المثل مکزيکي ميگه: بجز خودت و اسبت به کس ديگه اي اعتماد نکن
!! منم بجز خودم و خودت به کس ديگه اي اعتماد ندارم

گوش بده ببين چي ميگم :
اگه يکي بهت پي ام داد گفت من حسن هستم و سراغ منو از تو گرفت بگو نمي شناسمش
.
.
.
اين يارو شماعي زاده فکر مي کنه گيتارش دست منه

بي اس ام اس نشي
.
.
.
.
.
بلند صلوات بفرست
-----------------------
اگه تو خیابون راه میرفتی و یه دفعه یه چیز گرم و نرم رو سرت احساس کردی مطمئن باش که
.
.
.
.
.
.
از اون بالا کفتر میایه

Untouchable
28-07-2008, 23:32
به حرمت گوسفندی که جان حضرت اسمائیل رو نجات داد هفت بار بگو بهههههههه بههههههه و واسه هفت تا گوسفند دیگه بفرست
----------------------------------------------------------------
به مناسبت سهمیه بندی شدن بنزین ایران خودرو پیش فروش الاغ را آغاز کرد متاسفم قیمتت اومد پایین
-------------------------------------------

بسمه تعالی
غرض مزاحمت بود که بحمدالله حاصل شد

------------------------------------------
امروز روز عشق هاي جني است
اگه عاشقم هستي برام بنويس )ع)
اگه از من شاکي هستي بنويس (ش)
اگه خيلي از من ناراحت هستي و قاطي کردي بزن (ق)
.
.
.
آفرین حالا خوشحال باش از اینکه به این راحتی سر کار رفتی

------------------------------------

پشتتو نگاه کن ببين دم داري؟
نه نداري؟
خوب پس.خودتي
چون خر ما از کره گي دم نداشت!

hamid00009
29-07-2008, 00:22
با زم ممنون

dark fear
30-07-2008, 18:46
به یه بنده خدایی (کسی گفت ترک ؟؟؟) میگن لپ لپ خریدی ؟
میگه آره میگن جایزه هم داشت ؟ میگه من لپ لپو بخاطر کیفیتش میخرم !!

yasser1680
01-08-2008, 02:58
اون بالا نشستی نه زنگ میزنی نه اس ام اس میدی!

لااقل یه نارگیل بنداز.

مرتضی nvcd
01-08-2008, 06:37
تمام اس ام اس های این تاپیک تا حالا :

کلی خندیدم ... ممنون

شاد باشید :10:

dark fear
01-08-2008, 12:13
یه روز یه ترکه راه میفته تو خیابون داد میزنه :
کمکککک کمکککک نون بربری برام بیارین نون بربری
میگن نون بربری واسه چیته ؟ میگه نون بربری برام بیارین آب تو گلوم گیر کرده !!!!

Don Thomas
06-08-2008, 05:30

کلی خندیدم ... ممنون

سلام ...

فوق العاده بود ... تمام اس ام اس ها در یک فایل ...

ممنون :20:

Alireza.M67
07-08-2008, 00:31

کلی خندیدم ... ممنون

آقا دستت درد نکنه 2 ، 3 دقیقه بد خندیدم .:10:

shahshahani
08-08-2008, 11:32
سرت رو بزار رو شونه هام خوابت بگیره
جا خالی بدم بخوری زمین حالت بگیره....:31:

mehdi_360
08-08-2008, 14:03
میدونی فرق تو با فندق چیه؟فندق یه مغز کوچولو داره که تو اونم نداری
__________________________________________________ ___
شنیدم خاطرخواهام دارن خودکشی میکنن اس ام اس دادم ببینم چه طوری؟

sin2x=2sinxcosx
10-08-2008, 18:01
یه روز یه ترکه راه میفته تو خیابون داد میزنه :
کمکککک کمکککک نون بربری برام بیارین نون بربری
میگن نون بربری واسه چیته ؟ میگه نون بربری برام بیارین آب تو گلوم گیر کرده !!!!

سلام دوست عزيز . يه کم رعايت کن .

" حيف که تو يکي رو دارم
.
.
.
.
.
اگه چند تا از تو رو داشتم الان يه گاوداري داشتم .‌"

mehdi_360
10-08-2008, 18:01
قلب من مثل سطل زباله است و تو همچون زباله ای در آن جا داری

s.w.a.t
12-08-2008, 15:04
دوست داشتم جیگرتو بخورم
ولی حیف باید تا عید قربان سال دیگه صبر کنم.

.......................................

پنج روش آدم شدن

.
.
.
.
.
.

.
.
.
کنجکاو نشو تو آدم بشو نیستی.

....................................

یه سوال
میگن گاو حسن نه شیر داره نه پستون
پس چطوری شیرشو بردن هندوستون؟

....................................

s.w.a.t
12-08-2008, 15:05
زندگی دو چیز به من آموخت :
.................................................. ..................................
.................................................. .................................
.................................. که هیچ کدوم به تو ربطی نداره !

...............................................

مژده به آقايان : پژو 405 بدون اير بگ - بدون کمربندايمني – آماده آتش سوزي بدون دليل – بهترين عيدي براي همسر دلبندتان

..............................................

gmuosavi
14-08-2008, 20:05
اطلاعیه :
رئیس جمهور اعلام کرد از این به بعد برقا نمیره !!
.
.
.
.
فقط بعضی وقتا میاد !!!

peyman_nn
14-08-2008, 20:08
سوسکه داشت از کیبرد بالا می رفت، مادرش گفت قربون استعداد ویرچوالت برم :31:

پيف... اه اه اه... چه بوي گندي... خفه شديم... چه خبرته؟ مگه چي خوردي؟ حمييييييييييييد! . . . تبرکه خانوم...کنسرو لوبیای تبرکه (تبلیغ کنسرو لوبیای تبرک) :5:

یارو میاد تهران ویه تاکسی میخره که مسافر کشی کنه؛خانمی ازش میپرسه:آقا ببخشید کریم خان میرید؟ترکه میگه:آره خب اگه نمیرید که میترکید :27:

عشق====>سرکاريه ... محبت====>تظاهره ... مهربوني====>مسخرست ... وفا====>مرده ... عهدوپيمون====>دلخوشيه ... عاطفه====>تموم شده ... مهر====> مدرسه باز ميشه :19:

فقط تنبل‌ها معتقدند کاری را که مي‌توان پس‌فردا انجام داد، نباید به فردا موکول کرد :2:

به پیره زنه میگن :ننه ؛ شوهرت بدیم یا بفرستیمت مکه؟؟میگه: ننه ؛ مکه که فرار نمیکنه!!! :41:

gmuosavi
15-08-2008, 00:03
*** شب ها به خاطر تو از خواب بيدار مي شم. به در و ديوار مي خورم و خودم را به سختي به تو مي رسونم. اي دستشويي!

*** انگشتتو مُشت كن........ مُشت!....... حالا محكم بزن تو چشمم تا كور بشم، دوريت رو نبينم!

*** دستت رو بكن تو دماغت! شوخي نمي كنم همين الآن. همين الآن بكن. يك دماغ دربيار. حالا گولّه اش كن(نخوريش ها). دلم برات اينقدر تنگ شده!

*** خيلي بي معرفتي، خيلي نامردي، خيلي بي مرامي، خيلي بي جنبه هستي. آخه بي وفا! از روي چ توز بايد بفهمم كه موتور خريدي؟

*** كاش مي تونستم همچون پرنده اي پر و بال شكسته در كُنج دلت، آشيونه بسازم تا آنفولانزاي مرغي بگيري. بميري. نكبت!

*** يه روز فرشته ها رفتند پيش خدا و پرسيدند: خداجون! از ما خوبتر هم آفريدي؟ خدا گفت: آره، اوني كه الآن داره اين sms ها رو مي خونه.

***دوست داري بگم مي خوام هر روز صبح با صداي تو بيدار بشم....بعد بفهمي با ساعتم بودم!!!!!!دوست داري بگم چرا رفتي؟؟؟؟ بعد بفهمي با برق بودم!!!!دوست داري بگم هرجا باشي پيدات مي كنم..... بعد بفهمي با دسته كليدم بودم!!!!! دوست داري بگم دوستت دارم بعد فكر كني با........نه! اين دفعه با خودت بودم.

***امروز،فصل چيدن پشم هاي گوسفندان است! امشب زود بخواب تا فردا اول صف باشي!!

***خيلي دوستت دارم!ماهي! خيلي خوشگلي! مثل تو پيدا نميشه. صورتت به ماه شب 14 مي مونه . الهي كه من بخورمت . خوب بسه ديگه از جلو آينه بيام كنار!!

***چاه مكن بهر كسي، خسته ميشي. ديگ به ديگ چيزي نمي گه. شلوار مرد كه دو تا شد ، حال مي كنه. گر صبر كني، زير پات علف سبز مي شه. جوجه رو هروقت بشمري جيك جيك مي كنه. كوه به كوه مي رسه ، ميّت رو زمين نمي مونه. آشپز كه دوتا شد، هيچ كدوم غذا درست نمي كنن....پاتو از گليمت درازتر نكن ، پات دراز مي شه، شلوار به پات كوتاه مي شه!

*** خر خر خر خر خر خر خر خر خر خر خر خرابتم رفيق(ببخشيد لكنت دارم).

*** از لرزش صدات.........از برق نگاهت.........از تپش قلبت.........از عرقي كه رو پيشونيت نشسته، فهميدم كه تيروئيدت پر كاره!

***من بيمارستانم نگران نشو . من تصادف کردم . تا فردا مرخص ميشم . دکتر ميگه شونه ات شکسته . ديگه خوب نمي شه بايد برم يه بُرس ديگه بخرم!

***يه روز يه مرده مي ره معدن، بقيه اش باشه بعداً!

***عزّت الله انتظامي، بزرگ مرد سينماي ايران، شب گذشته بر اثر صانحه تصادف رانندگي در نزديکي منزل ايشان، از خواب پريد!

***تو زيبا، تو ماه، تو دوست داشتني، تو مهربون، تو بهترين، تو فرشته، اما من چي؟ يه آدم خالي بند!

***بذار ببينم پشتت دُم داري! نداري؟ پس خودتي، چون خر ما از كُرگي دم نداشت!

***بارون که مياد همه چيز زيباتر مي شه، برو زير بارون شايد يه فرجي شد!

***اگر رنگ شورت شما قرمز است، احساساتي هستيد. آبي،آرامش داريد. سبز،افسرده هستيد. و اگر زرد است، خيلي کثيف و بي تربيتي پاشو برو توالت!

***خيلي پستي................. و بلندي داره زندگي!

***به يه ايراني ميگن يه جمله بگو توش سه تا دروغ باشه. مي گه: «دانشگاه آزاد اسلامي!»

***يه روز يه رشتيه با يه ترکه با يه تهرانيه با يه لُره با يه قزوينيه با يه آبادانيه با يه اصفهانيه با من، تصميم گرفتيم بذاريمت سر کار!

***لقمان حكيم هر وقت دلش مي گرفت با خرش درد دل مي كرد. منم دلم خيلي گرفته، كجايي مي خوام باهات درددل كنم!

***طورا از سميم غلب و با طمام وجود دوثت دارم. مگر بي سواطا دل ندارن؟

***تا حالا فكر مي كردم مثل تو ديگه وجود نداره، ولي از امروز ديگه اينطور فكر نمي كنم، چون ديشب گاو همسايه مون زاييد!!

***گفتم اي يار، گفت: زهر مار! گفتم اي نور، گفت: بيشعور! گفتم از عشق تو بيمارم، گفت به درک مگه من پرستارم!

***آفريقايي ها يه ضرب المثل دارن که ميگه: «هشابن تنت هب رس ماخيم»، يعني خيلي دوستت دارم، اينقدر که جونم را برات ميدم، جالب اينه که اگه برعکس بخوني هم همين ميشه، ميگي نه؟! بر عکس بخونش!
An ajno ajni aib ajni aib ajni aib alah an***

ajno ajni aib ajni aib ajni aib alaH

(اينقدر زور نزن، از آخر به اول بخون!)

*** وقتي داري فكر مي كني كه من دارم فكر مي كنم كه تو داري فكر مي كني كه من به چي فكر مي كنم. دلم مي خواد كه فكر كني كه من به تو فكر مي كنم!

*** اتل متل توتوله! قصه عشق چه جوره؟ چشم چشم دو ابرو، شدي عاشق يارو! تاپ تاپ خمير، واسه عشق نمير! يه توپ دارم قلقليه، عشم هم يه جور بي دليه!

*** eshaban tenat eb ras mahkim (از آخر به اول بخون)

***از شركت گاز مزاحم مي شم! ميشه لـپتـونو گاز بگيرم؟!

*** يه روز يه كرم مي ره تو لوله اتل متل توتوله!!

***همين الآن CNN اعلام كرد: پايگاه اتمي بوشهر و اصفهان ساعت 3:46 دقيقه نيمه شب به طور كامل هوا مي ره، نمي دوني تا كجا مي ره، من اين توپو نداشتم...

é VAK VAK VAOK VOUK VOK VAOK VAOK VOAK *** ديدي تونستي به زبون اردك ها حرف بزني؟ از فردا تمرين زبون كلاغ ها را شروع مي كنيم!

*** فقط حروف بزرگ را بخون!

B ak E hey BA be KH mi SHID ram KOO barat CHIKA bad RO juri BEKHOON sare ESHTEBAH kar SHOD rafti

*** ميازار موري كه دانه كش است، كه جان دارد و جانم به قربانت ولي حالا چرا عاقل كند كاري كه باز آيد به كنعان غم مخور. كلبه احزان شود روزي ز سر سنگ عقابي به هوا خواستن توانستن است!!

*** امروز چهارشنبه است، حالا براي غافلگير كردن اموات، صلوات!

*** اگه ميخواي دستاي گرمتو ، چشماي زيباتو ، قلب عاشقتو از من بگيري بگير ! ولي انرژي هسته اي رو ازم نگير

*** آلبالو! شفتالو! هلو! زردآلو! آناناس! همشو خودم ميخورم! چيه فكر كردي ميخوام پاچه خاري كنم؟!

*** ديشب خواب عجيبي ديدم! ديدم داشتم با BMW رانندگي مي كردم. نمي دونم چرا اعصابم خورد بود. يه دفعه ديدم تو وسط اتوباني! نتونستم ماشين را نگه دارم و با ماشين زدم بهت! اومدم پايين ديدم غرق خوني. گفتم تو رو خدا نمير! ولي داشتي آهسته چيزي مي گفتي. گوشم رو آوردم نزديك ديدم داشتي مي گفتي: انرژي هسته اي حق مسلم ماست!

*** اگه ميشد اسمتو به سه هجا تقسيم كنم، يكيشو مينوشتم سر در دلم، يكيشو وسط دلم، اون يكي شم ته دلم! تا تو تمام دلم باشي. اما حيف كه اسمت يك هجا داره !!!!

*** تيش........ تيش....... دي دي دي دين دين دين.......... ديييييييي دي دين دي دين........ دي دي دي دين دين دين..... دي دي (چيه نتونستي بخوني؟! بابا آهنگ فوتباليست ها بود ديگه !!)

*** يه روز يه چنگل بود كه درخت نداشت. يه شكارچي بود كه تفنگ نداشت. يه تفنگ بود كه فشنگ نداشت. بعد اون شكارچي كه تفنگ نداشت، با تنفگي كه فشنگ نداشت يه گوزن شكار كرد كه شاخ نداشت. گوزن را انداخت تو يه كيسه كه ته نداشت. اين داستان نويسنده نداشت. نويسنده هم اسم نداشت. هر چند اين داستان سرو ته نداشت ولي ارزش سر كار گذاشتن تو يكيو داشت!!!

*** اولين چيزي كه بهش دل بستم، تو بودي. بي‌تو آروم و قرار نداشتم... گريه ميكردم... تو رو ميخواستم... ميدونستم تو نباشي نميخوابم. ««دوست دارم پستونك»»

*** سلام! خوبي! يه لطفي مي كني يه عكس تمام قد از خودت برام بفرست. آخه ميخوام پاسور بازي كنم ولي جوكر گم شده!!

*** يه آقايي سكه را ميندازه بالا شير مياد فرار مي كنه!!! يه آقايي ميره تو دل طبيعت هضم ميشه!!! يه روز بابايي ميخواست زيردريايي را غرق كنه در ميزنه بعد زود در ميره!!! يه آقايي ميره وام بگيره چون ضامن نداشت منفجر ميشه!!! يه دكتري از مريضش مي پرسه: اين همه قاشق تو شكم تو چي كار مي كنه؟ مريض مي گه: خودتون گفتين روزي يه قاشق بخور!!!

*** when you open the door of your heart, you hear something like this : the bache daro beband too in sarma!!!!

Hossein_murderer
15-08-2008, 22:41
یه شب یه ترکه به زنش میگه خانم من امشب هوس نون بربری کردم ، زنش میگه خوب برو بگیر منم بخورم
ترکه میره نونوایی میگه شاطر دوتا نون بربری بده شاطر میگه چرا دوتا میگه آخه خانومم هم هوس نون بربری کرده وقتی برمیگرده خونه و نون رو میزاره تو سفره زنش میگه این نون رو از کجا خریدی ، ترکه هم میگه از سر کوچه
زنش میگه خوبه دستت درد نکنه ولی من نمیتونم یه نون کامل رو بخورم ترکه میگه عیبی نداره هر چقدرشو نخوردی بقیشو من می خورم
خوردن که تموم شد رفتن بخوابن هنوز سرشون به بالش نخورده بود که خوابشون برد الان هم خوابن بذاز بیدار شن ببینیم دیگه چیکار میکنن حتما در جریان میذارمتون .......

secretman
16-08-2008, 19:44
هميشه يادت باشه فقط يكي هست كه به خاطر تو نفس ميكشه...

اونم دماغته!

زبوني كه به كسي نگه دوست دارم به درد ليسيدن بستني قيفي ميخوره.
پس د و س ت ولش كن، بستنيش خوشمزه تره

بالاخره پنج راه براي آدم شدن كشف شد
......
......
......
......
......
......
......
زياد كنجكاو نشو تو يكي آدم بشو نيستي

لقمان حكيم هر وقت دلش مي گرفت با خرش درد دل مي كرد. من هم الان دلم گرفته. كجايي؟

secretman
16-08-2008, 19:44
اگه عاشقي به توصيه هاي زير گوش بده:
.
.
.
.
اي ناقلا حالا طرف كي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گوني گوني دوستت دارم ولي قربونت گوني هاشو پس بده مال مردمه

دعاي شبهاي يك كودك: خدايا ميدوني با اين كه آب كم خوردم باز جيش كردم پس كمكم كن صبح كتك نخورم آمين.. خوب حالا كه دعاتو كردي برو لالا كن

ميدوني فرق تو با فندق چيه؟ فندق يه مغز كوچولو داره ولي تو اونم نداري!

آرامش در زندگي بهترين چيزه.. بيا به زندگي فكر كنيم، به عشق، به زيبايي، به بهشت، به جهنم، به درك، به تو چه، به من چه، من اعصاب ندارما!

قهوه سه خاصيت داره:

خوش رنگه مثل چشمات.
رقيقه مثل قلبت.
تلخه مثل ريختت!

secretman
16-08-2008, 19:45
اگه يه روز چشمات پر از اشك شد و نياز به شونه ي كسي داشتي ، اصلا رو من حساب نكن! چون شونه مثل مسواك يه وسيله شخصيه

ميگن وقتي يه خوشگل به آسمون نگاه ميكنه ستاره ها چشمك ميزنن و حال ميكنن
يه وقت به آسمون نگاه نكني گند بزني به حالشون

مي دوني چقدر دوستت دارم؟ به اندازه تارهاي موي سرت ضرب در تعداد نفس هات ضرب در تموم ستاره هاي آسمون ضرب در صفر

اگه مي خواي دوستت داشته باشم خط زير رو بخون
ديدي كمبود محبت داري

شاعر مي گه:

.

.

.

خيلي برات مهمه؟ اگه سر درست هم همين قدر سمج بودي، الان دكتر مهندس شده بودي

secretman
16-08-2008, 19:45
همين الان از آسمون زنگ زدن گفتن قشنگ ترين فرشته شون گم شده... ... يه وقت منو لو ندي

اگه خسته اي: به من تكيه كن اگه تنهايي: بيا پيشم اگه بي پناهي: پناهتم اگه پول مي خواي : مشترك مورد نظر در دسترس نمي باشد

o

\|/

/

عمراً اگه لنگم و پيدا كني!

اون چيه كه از گل بهتره؟ از حوري قشنگ تره؟ از دنيا با ارزش تره؟ از فرشته پاك تره؟ . . .
واقعا كه!!! تو هنوز منو نشناختي؟؟؟؟

اگه يه روز بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و به خونتون نرسي ...
اونوقت ميفهمي كلاغ قصه ها چي ميكشه!

مهم نيست كه دلت دريا باشه يا بركه، مهم اينكه كه نذاري كسي توش جيش كنه

secretman
16-08-2008, 19:46
به همسرت نيكي كن . اگر همسر نداري به دوست دخترت نيكي كن . اگر دوست دختر نداري يكي پيدا كن . اگر پيدا نكردي تلاش كن . اگر تلاشت نتيجه نداد خاك بر سرت كنن بي عرضه بي خاصيت

برو بالا
.
بالا تر
.
تو هنوز فرق بالا و پايين رو نمي دوني ؟؟ تمرين كن فردا چپ و راست رو مي پرسم

اگر مي خواهيد زندگي جديدي داشته باشيد با ما تماس بگيريد.. (سازمان بازيافت زباله)

امروز سالروز تولد پت و مته ! تو هم مثل من اين روز رو به خنگ ترين كسي كه ميشناسي تبريك بگو!!
جنبه داشته باش واسه خودم نفرست

تو را به اندازه ساعتهايي كه به عكست نگاه ميكنم دوست دارم

از طرف عاشق دل خسته ات، كور مادرزاد

من سر راه تو دامي از عشق پهن كردم ولي تو به سرعت از كنار آن رد شدي و گفتي ميگ ميگ.. . .

يه قورباغه با يه اردك ازدواج ميكنه ... اگه گفتي بچشون چي ميشه ؟ ... بچه دار نميشن ... تو رو خدا براشون دعا كن و اين اس ام اس رو واسه 10 نفر بفرست تا امشب يه خبر خوب بهت برسه .. لطفاً كوتاهي نكن. يه نفر نفرستاد بچش قورباغه شد!!

secretman
16-08-2008, 19:46
مي دوني چرا من هيچوقت صدقه نمي دم؟؟؟
چون نمي خوام تو از من دور بشي.. آخه ميگن صدقه بلا رو از آدم دور مي كنه

يك گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!! خواستم برات بخرمش. به فروشنده گفتم :اون گل چند؟ گفت:اون گل نيس! آينه ست

برداشتن قدم هاي بزرگ در زندگي، پاره شدن خشتك را در پي دارد

يك مورچه و يك زرافه باهم ازدواج مي كنند شب عروسي مورچه گم مي شه بعد از يك هفته پيداش مي شه بعد زرافه بهش مي گه اين همه مدت كجا بودي مورچه مي گه :تو راه بودم كه بيام بوست كنم

اميدوارم خوشبختي مثل سگ پاچتو بگيره, مثل سوسك ازت بالا بره, مثل انگل تو وجودت باشه, مثل عقرب نيشت بزنه و مثل آف هميشه واست بياد

secretman
16-08-2008, 19:47
الهي دورت بگردم!!! ولي با كدوم بنزين؟

ديروز روز جهاني آوارگان بود, توقع داشتم يه تبريك خشك و خالي به ما ميگفتي كه يه عمريه آوارتيم

وقتي كسي ناراحتت مي كنه 42 تا ماهيچه استفاده ميشه تا اخم كني، اما فقط 4 تا ماهيچه لازمه تا دستت رو دراز كني و بزني پس كله اش

صبح كيفم را زدند، بدبخت شدم، توش همه زندگيم بود، شناسنامه، پاسپورت، كارت ملي، 2.5 ميليون پول، 14 تا سكه تمام بهار آزادي، يه شاخه نبات، يك دست آينه و شمعدان . . . . . بنده وكيلم؟

سوال تيزهوشان: 13 آبان چه روزيست؟ 1) 17 مرداد 2)22 بهمن 57 3)آبان روز 13 ندارد. 4)روز 13 به در 5) هر دو تا 6)هر سه تا 7)هر 5 تا 8)پنج پنج تا 9)چرا پنج تا؟ 10) پس چند تا؟ 11)هر كي مي گه 13 نيست، 17،18،19،20

parmis08
16-08-2008, 20:47
بچه ها شرمنده كه تشكرو اينجا ميذارم ولي ميخواستم از secretman بابت پستاي
قشنگش تشكركنم

parmis08
16-08-2008, 20:47
mer3000000000000000000

Atefe_72
21-08-2008, 13:48
جالب بود ممنون!

gmuosavi
21-08-2008, 17:18
ای کاش زن گرفتن هم مثل ایرانسل بود
.
.
یکی می گرفتی یکی هم هدیه می دادن !

peyman_nn
21-08-2008, 23:52
خواهشا خواهشا اس ام اس تکراری ندید

amirtoty
22-08-2008, 00:48
خواهشا خواهشا اس ام اس تکراری ندید
تکراری هم بدبد! اشکال نداره! :21:

مرتضی nvcd
22-08-2008, 02:02
دوستان یكم مراعات كنید ... سعی كنید تو اس ام اس ها به قومیت خاصی توهین نشه ...

دلتون میاد همین یه ذره خوشی كه داریم اینجا و میایم كلی می خندیم رو از دست بدیم ... مدیرا بدجور به این چیزا حساسن .. بیشتر دقت كنید

bahdar
22-08-2008, 15:15
اگر روزي به يادت گريه كردم ... بدان آن روز پيازي رنده كردم. :31:
ديدن تو آرزوي هميشگي من است چون تو پيام آور چيزي هستي كه من انتظارش رو ميكشم
اي تويي كه هميشه مقابل پنجره ي اتاقم مي بينمت!
(اي كلاغ مهربان!!!!)
هنگام نوشيدن آب سه تا بسم الله بگوييد. زيرا در آب سه تا جن وجود دارد: دوتا هيدروجن و يک اوکسي جن! :27::31:

الهي شمع بشي، پروانه شم، دورت بگردم ... بعدش فوتت کنم، خاموش بشي، هرهر بخندم!:31:
مردها بر اثر كمبود عاطفه ازدواج مي‌كنند، بر اثر كمبود حوصله طلاق مي‌دهند، و بر اثر كمبود حافظه دوباره ازدواج مي‌كنند .:31:
نحوه عملکرد حراست دانشگاه : ديروز : از پذيرفتن خانم هاي بدحجاب معذوريم!!! امروز: از پذيرفتن خانم ها، با شلوار کوتاه معذوريم!!! فردا : خواهشا با شلوار وارد شويد.:31:

MILAD MGH
23-08-2008, 11:12
هميشه عكس همسرت رو توي كيفت داشته باش تا هر وقت مشكلي داشتي ببينيش و يادت بياد كه مشكل بزركتري هم هست!!!!!!!!

به طرف ميگن برو يه مگس نر بيار . ميره يكي مياره و بر مي گرده .ميگن از كجا فهميدي نره ميگه از جلوي دبيرستان دخترانه گرفتمش.

دو تا آفریقایی با یه نفر سومی وسط بیایون بودن در همین حال و هوا بودن که یدفعه آفریقایی یه چراغ جادو پیدا می کنه.
بعد غوله می یاد بیرون و به آفرقایی میگه یه آرزو کن.
آفریقایی میگه: منو سفید کن.
تا اینو میگه سومی میزنه زیر خنده آفریقایی میگه: چیه برای چی میخندی؟
سومی گفت: همینجوری.
بعد غوله به آفریقایی دومیه گفت: تو چی می خوای؟
آفریقایی گفت: منم سفید کن .
دوباره سومی میزنه زیر خنده .
آفریقایی گفت برای چی میخندی؟
سومی باز گفت: همینجوری.
نوبت سومی میشه. غوله ازش می پرسه: تو چی می خوای .
سومی میگه: این دوتا رو سیاه کن.

مهندس كشاورزي با مهندس مكانيكي ازدواج مئ كند و بچه شان مي شود تراكتور.

MILAD MGH
23-08-2008, 11:19
اینگونه زندگی کنیم: شاد امّا دلسوز، ساده امّا زیبا، مصمم امّا بی خیال، متواضع امّا سربلند، مهربان امّا جدّی، سبز امّا بی ریا، عاشق امّا عاقل.:31::5:

تاحالا شده يكي تو رو، يا تو يكي رو، يا يكي يكي ديگه‌رو، يا دو تا يكي رو، يا يكي دو تا رو، يا دوتا دوتا يكي رو، اينقدر كه من تو رو اسكل كردم، اسكل كنه؟:10:

تو خيلي مي‌فهمي! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !‌! ! !

تو خيلي باهوشي! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !‌! ! !

مي‌فهمي . . . . . . . . . . . . . . .‌. . .

باهوشي . . . . . . . . . . . . . . .‌. . .

(اس‌ام‌اس تلقيني براي مونگولا):27::27:

(اين مسيج مخصوص ساعت 2 الي 5 بامداد مي‌باشد) محصولات ال‌جي شما را به ديدن ادامه خوابتان دعوت ميكند :19::19:

امروز روز جهاني پوكي استخوانه، كله پوك روزت مبارك:31::31:

Mr.ahad
23-08-2008, 19:58
یک فرغون ارادت داریم خدمت شما
خالیش کن فرغون امانته

---------------------------------------------------------------------------------------

شرمنده بقیه sms هام قذیمی بود

ragbar12
24-08-2008, 03:12
يارو ميره حرم داد می‌ زنه : آقايون شلوغ نكنيد! حاجت ها قاطی‌ می‌شه! من پارسال اومدم ، حامله شدم
-----------------
يه مرده ، زنشو تو یه فیلم بد می بینه آخر فیلم میگه خدا شکر که فیلم بود
-----------------
يك گاو نر دنبال يك گاو ماده مي افته گاو ماده هي فرار مي كرده دست آخر به يك كوچه مي رسه كه بن بست بوده برمي گرده و با حالت درماندگي مي گويد آخه چي از جون من مي خوايي گاو نر مي گه مااااااااااااااااااااااچ
-----------
پسره ، دختر محلشون را نشون ميکنه ، رفيقاش ميان با سنگ ميزنن

amir_sa
24-08-2008, 21:45
يه درخواست :
ممكنه چندتا اس ام اس با حال براي تبريك جشن تولد هم بزارين ؟
خيلي لازم دارم ،

M- H- N
28-08-2008, 01:13
برو بالا

.

.

بالا تر

.

.

هنوز فرق بالا و پایین رو نمی دونی ؟
تمرین کن .فردا راست و چپرو می پرسم.

دِلَنگون می شُدُم از شاخ پسته بِدیدُم دختری را خر نشسته به او گفتم به مُ بوسی نمیدی بگفتا میدم اما خر نِمسته.

همیشه سبز و با نمک باشید مثل آب بینی.

usfelme
28-08-2008, 20:37
يه درخواست :
ممكنه چندتا اس ام اس با حال براي تبريك جشن تولد هم بزارين ؟
خيلي لازم دارم ،

چندتا اس ام اس با حال براي تبريك جشن تولد

Mr.ahad
28-08-2008, 23:45
از ___ میپرسن پترس کی بود ؟
میگه:یه دهقانه فداکار بودکه وقتی گرگ به گوسفنداش حمله کرد , رفت زیر تانک و انگوشتشو کرد تو چشمه راننده ی قطار !!!

_____ میگه: من دیگه سوتی نمیدم !
میگن از کی تا حالا ؟!
میگه از وقتی ایرانسل اومده !!!

( من که ربطشو نفهمیدم )

reza2pars
31-08-2008, 12:34
ميدوني به يه دختر خوشگل كه لباس خواب پوشيده چي ميگن؟.............. ميگن : شب بخير

سرهنگه داشته امتحان رانندگي مي‌گرفته. از يارو مي‌پرسه: اگه يه نفر وسط خيابون بود، بوق ميزني يا چراغ؟ طرف ميگه: برف پاك كن جناب سرهنگ! سرهنگه كف مي‌كنه مي‌پرسه: يعني چي؟ يارو ميگه: يعني يا برو اين طرف يا برو اون طرف

از طرف مي پرسند چرا پرنده ها زمستان از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟ ميگه : آخه من امتحان كردم..... پياده خيلي راهه

يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم. فروشنده ميگه . به نام ... ؟ يارو ميگه . آخ آخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم

يه دفعه دو تا هزار پا همديگر رو بغل ميکنن ميشن زيپ

Snow_Girl
01-09-2008, 00:40
یک روس، یک فرانسوی و یک آمریکایی
درباره اینکه چه کسی شجاع تر است، بحث می کردند.

آمریکایی گفت:« مثلا ما ده اتومبیل را انتخاب می کنیم که می دانیم یکی از آنها ترمز ندارد. قرعه کشی می کنیم و هر کس یک اتومبیل را بر می دارد و به بالای کوه می رویم. آخر سر یکی از ما به بیمارستان می رود و نه نفر دیگر به عیادتش می روند.»
فرانسوی گفت:« این که چیزی نیست، ما ده تا دختر را انتخاب می کنیم و می دانیم که یکی از آنها ایدز دارد. قرعه کشی می کنیم و هر کداممان با یکی از آنها تا صبح عشقبازی می کنیم. آخرسر یکی از ما به بیمارستان می رود و نه نفر بقیه به عیادتش می روند.»
مرد روس می گوید:« ما در یک خانه جمع می شویم و با وجود اینکه می دانیم یکی از ما جاسوس است، جوک های سیاسی می گوییم. فردا صبح نه نفر به زندان می روند و یک نفر دیگر با آن نه نفر عیادت می کند.»

Snow_Girl
01-09-2008, 00:41
ميدوني فرق تو با فندق چيه؟ فندق يه مغز كوچولو داره ولي تو اونم نداري!

همين الان از آسمون زنگ زدن گفتن قشنگ ترين فرشته شون گم شده... ... يه وقت منو لو ندي

اگه خسته اي: به من تكيه كن اگه تنهايي: بيا پيشم اگه بي پناهي: پناهتم اگه پول مي خواي : مشترك مورد نظر در دسترس نمي باشد

اون چيه كه از گل بهتره؟ از حوري قشنگ تره؟ از دنيا با ارزش تره؟ از فرشته پاك تره؟ . . . واقعا كه!!! تو هنوز منو نشناختي؟؟؟؟

يك مورچه و يك زرافه باهم ازدواج مي كنند شب عروسي مورچه گم مي شه بعد از يك هفته پيداش مي شه بعد زرافه بهش مي گه اين همه مدت كجا بودي مورچه مي گه :تو راه بودم كه بيام بوست كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش

اتل متل جدائی عروسکم کجایی؟ گاو حسن پریشون یه دل دارم پر از خون عشقم رفته هندستون خونم شده قبرستون یه عشق دیگه بردار یه دنیا غصه بردار اسمشو بذار بچگی تا آخر زندگی آچین و واچین تموم شد عمر منم حروم شد !!

امیدوارم تو خونه پماد سوختگی داشته باشی چون برات یه بوس داغ فرستادم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضیا با غصه پیرن بعضیا با غم رفیقن... بعضیا از بس عزیزن هرگز از دلها نمیرن!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره می چکم از چشم خود پاکم مکن...
چرا غم ها نمی دانند که من سلطان غمهایم بیا ای دوست با من باش که من تنهای تنهایم

آن کبوتر که لب بام شما پر زد و رفت دل من بود که آمد به شما سر زد و رفت

من در این شهر غریبم و در این خاک فقیر به کمند تو گرفتار و به دام تو اسیر آتش عشق چنان در دلم افروخته بود دیده گر آب نمی ریخت جگر سوخته بود...

Snow_Girl
01-09-2008, 00:42
تو ایران خطی خرابتر از ایرانسل نیست... ایرانسلتیم !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاش در کتاب قطور زندگی ، سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی...

در دریای عشقت شنا کردم ناگهان قورباغه ای دیدم فرار کردم...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تورا می خواستم تا در جوانی نمیرم از غم بی همزبانی غم بی همزبانی سوخت جانم چه می خواهم دگر زین زندگانی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرکجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست...

زندگی گریه ی مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در خلوت من نگاه سبزت جاریست این قسمت بی تو بودنم اجباریست افسوس نمی شود کنارت باشم بی تو هر ثانیه و هر لحظه ی من تکراریست...

مثل شقايق زندگي کن ، کوتاه اما زيبا ، مثل پرستو ، فصلي کوچ کن ، اما هدفمند ، مثل پروانه بمير ، دردناک اما با عشق ، مثل خر عرعر کن ، بلند اما شمرده و خوانا!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Snow_Girl
01-09-2008, 00:43
تمام کلهای خوشبوی دنیارو به پات بریزم بازم کمه چون پاهات خیلی بو می ده .

لوتی ترین اس ام اس سال : زنگ در خونتم هرکس تورو بخواد باید منوبزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الهی من خورشید بشم تو ماه.......که تا قیامت ریختتو نبینم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موبایلم حالش بده، شارژ نداره نورش کم شده صفحش یه کم سیاه شده، مریضه سرفه می کنه، مى دونی چشه؟ هواى SMS تو رو کرده!

از شرکت فرش مزاحمتون می شم، اجازه می دی دلم رو فرش زیر پات کنم؟ تا هیچ جا جز دل من پا نذاری

Snow_Girl
01-09-2008, 03:17
1- به یکی میگن با بالش جمله بساز. میگه رفته بودم شکار یه پرنده دیدم با تیر زدم تو بالش. میگن نه با اون بالش جمله بساز. میگه یه روز رفته بودم شکار یه پرنده دیدم با تیر زدم تو اون بالش. میگن اصلا با توشک جمله بساز. میگه رفته بودم شکار یه پرنده دیدم توشک بودم با تیر بزنم به این بالش یا اون بالش
-----------------------------------------------------------------------------------------------
2-اگر عاشق شدي در شهر غربت سوار خر بشو برگرد ولايت
-----------------------------------------------------------------------------------------------

3-یه روز گرگه میره در خونه شنگول و منگول در میزنه میگه منم منم مادرتون درو باز کنی یدفعه پلنگ صورتی درو باز میکنه میگه از اینجا رفتن

4-صداقت خواستم داشتی ,مهربای خواستم داشتی ,عشق خواستم داشتی , قور قوری جون گل کاشتی هر چی که خواستم داشتی تقدیم به قورباغه ی زندگی من

5-خدا رو دوست دارم چون حرفای ادم رو send2all نمیکنه وهمیشه online و هیچکسو ignore نمیکنه.!..

6- گرگه بعد از كلي جستجو آي دي شنگول منگول رو گير مياره، بعد از كلي چت كردن باهاشون قرار مي ذاره. وقتي مي ره سر قرار مي بينه چوپان دروغ گو اومده

7-دیشب چک عشق تو را به بانک محبت بردم باز هم حسابت خالی بود.این بار چک را اجرا گذاشتم تا حکم قلبت را بگیرم.

8-اگه يه وقت احساس كردي تو يه اتاق تنگ و تاريك گير كردي وديوار اتاق مدام عقب و جلو ميره و از اون خون ميچيكه اصلا نترس چون توقلب مني!

9-ازم پرسید دوسم داری? گفتم : اره گفت : چه قدر گفتم : از اینجا تا خدا......اشک تو چشاش جمع شد و گفت مگه نگفتی خدا از همه چیز به ما نزدیکتره

10-خدايا به داده و نداده وگرفته ات شكر: كه داده ات نعمت است. نداده ات حكمت و گرفته ات امتحان

11-آنکس که میگفت دوستم دارد عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد. رهگذری بود که روی برگهای خشک پاییزی راه میرفت. صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان میکردم می گوید: دوستت دارم...

12-سوال دارم عزیزان : اگه گاو حسن نه شیر داره نه پستون چه جوری شیرشو بردن هندستون؟

13-خدا ابرو به گریه می ندازه تا گل بخنده پس هر وقت خندیدی بدون یکی واسه خوشحالیت گریه می کنه

14-خورشید باش که حتی اگر نخواستی به کسی نتابی نتوانی

15-سكوتم را به باران هديه كردم ،تمام زندگي ام گريه كردم نبودي در فراق شانهايت به هر خاكي تكيه كردم

16-کاش مي توانستم همچون پرنده اي پروبال شکسته باشم... تا در کنج قلبت خانه اي بسازم... تا آنفولانزاي مرغي بگيري، بميري... نکبت!

17-هواپیما داشت سقوط میکرد همه داشتن جیغ میزدن به جز غضنفر بهش میگن : تو چرا ساکتی .میگه :مال بابام که نیست به درک بزار سقوط کنه......

18-منتظر باش اما معطل نشو.تحمل کن اما توقف نکن.قاطع باش اما لجباز نباش.صریح باش اما گستاخ نباش.بگو اره اما نگو حتما.بگو نه اما نگو ابدا.

19- بهترین مترجم کسیست که سکوت را ترجمه کند

20-يادته يه روز بهم گفتي : هر وقت خواستي گريه کني برو زير بارون که نکنه نامردي اشکاتو ببينه و بهت بخنده ... گفتم : اگه بارون نبود چي ؟ گفتي : اگه چشماي قشنگ تو بباره آسمونم گريش مي گيره ... گفتم : يه خواهش دارم . وقتي آسمون چشمام خواست بباره تنهام نزار . گفتي : به چشم ... حالا امروز من دارم گريه مي کنم اما آسمون نمي باره ... تو هم اون دور دورا ايستادي

Snow_Girl
01-09-2008, 03:19
آیا می دانید که؟
.
.
.
واقعا نمی دانید؟!
.
.
.
جدا نمی دانید که؟!!
.
.
.
خاک تو سرت یعنی نمی دونی الان سر کاری؟

دختره داشته بافتنی می بافته یه بوی بدی می اومده !..... می گن : بوی چیه؟
می گه : مامانم گفته یکی از زیر یکی از رو .... یکی ول کن !!

شير
طوطی
اسب
گراز
ميمون
وبقيه حيوانات
همه دلشون واسه تو تنگ شده وميخوان تو برگردی به باغ وحش

میگن علی دایی رو تو پلی استیشن هم نمیشه تعویض کرد.

زن بايد نجيب باشه مثل اسب. چشماش قشنگ باشه مثل آهو .زيبا و باوقار باشه مثل طاووس و براي ازدواج مرد فقط بايد خر باشه.

Snow_Girl
01-09-2008, 03:24
مسابقه:
رشته هاي مخصوص اقايون:
1مخ زدن دختر بسيجي در 10 ثانيه 2 تحمل 10 دختر سمج در 60 ثانيه 3 دوي استقامت در حياط مدرسه دخترانه 4 رقابت با دخترها در رشته چونه زدن و پر حرفي پشت موبايل و تلفن(سنگين ترين رشته که اغلب اقايون انصراف مي دن) 5 ناز کشي دختر( مي دونم خيلي سخته)
رشته هاي مخصوص خانوم ها:
1 پيچوندن دوست پسر در کمتر از يک چشم به هم زدن
2 گريه و زاري به مدت سه روز 3 مخ نشدن در کمتر از 10 ثانيه (خيلي سخته مي دونم) 4 براي يک بار هم که شده ناز نکردن ( اين قسمت رو هم بانوان انصراف مي دن ) 5 تجمل يک پسر سمج در 1 ثانيه (چون پسرا خيلي سمج ترن تخفيف داديم تا مشتري شويد)
12 فيفا اعلام کرد زمين بازيه ايران مکزيک تا سال 2010 نيازي به کود ندارد
13 مادر: پسرم من دارم مي رم بيرون يه وقت به کبريت دست نزني ها. پسر: نه مامان جون من خودم فندک دارم
14 بهترين انتقام از زني که شوهرتون رو از چنگتون در اورده مي دوني چيه؟ بذاري شوهرتون مال اون بمونه
15 وقتي خدا مرد را افريد............داشت تمرين مي کرد
16 فرق مرد و گربه؟ اولي يه موجود دله و بي چشم و روه و براش مهم نيست کي بهش غذا مي ده دومي يه موجود ملوس خانگي

*IN*
01-09-2008, 11:58
خسته شدم اگه تكراري بود ببخشيد.....با تشكر مهشيد
مرسی فقط یکم زیر خاکی بود:31:

amir2011
05-09-2008, 02:34
1. جشنواره فيلمهاي ايرانسل:

۱- من ترانه ديگه شارژ ندارم

۲- در جستجوي آنتن

۳- چند ميگيري اس ام اس ندي

۴- شبا آنتن نميده آيدا
...
2. غضنفر ميره ماشينشو بيمه كنه، آقاهه بهش ميگه ايشااله هيچوقت از بيمه‌تون استفاده نكنيد، غضنفر هم ميگه ايشااله تو هم از اين پوله خير نبيني
...
3. مشترك گرامي! موجودي شما رو به پايان نيست، ولي خفه مون كردي! چقدر اس ام اس بازي مي كني؟ چه غلطي كرديم تو رو وارد طرح قرمز كرديم

m_kh111
05-09-2008, 14:59
زبونی که نگه دوست دارم به درد لیسیدن بستنی قیفی میخوره
مگه نه؟ پس
د
و
س
.
.
.
ولش کن بستنیش خوشمزه تره.

همه نابغه ها یکی یکی از بین ما رفتند:
حافظ...سعدی...ابن سینا ...
منم حال خوشی ندارم.

قد قد قد
قد قد قد
قد قد قد
.
.
آفرین همین طور تمرین کن فردا تخم گذاشتنم یاد میگیری.

میخوامت به خاطر اونت ...اون چیز نازت...
میدونی که چی میگم ،اونتو میگم دیگه...اونی که زیره لباسته...
اون قلب مهربونت!!!

starblue7750
05-09-2008, 16:07
ببخشید لنگه كفش من خونه تون جا نمونده؟
امضا: سیندرلا
...
...
(طرح پیدا كردن شوهر برای دختران دم بخت)
-----------------------------------------------------------
تف به این زندگی
تف به نامردی
تف به دلتنگی
تف به جدایی
...
تف برسون، تفم تموم

ashkmehr
06-09-2008, 11:18
دو تا تنبل دراز كشیده بودن .. یكیشون داشته خمیازه می كشیده اون یكی می گه داداش تا دهنت بازه لطفا اون اصغر ما رو هم صدا كن.

LYNX_187
06-09-2008, 13:23
اگر مایلید با یه احمق ازدواج کنید به نکات زیر توجه کنید:
.
.
.
.
.
.
.
واااااااااا مگه مایلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tik-tak
06-09-2008, 16:37
ماه رمضونه يه وقت جايی نری که نتونم پيدات کنم ، آخه دارم دنبال 60 تا گدا ميگردم رو تو هم حساب کردماااا .
=======================================
ديشب سر شام برق ما رفت که رفت
اوضـــاع من و عيــال من شد هشـلفت !
در سر ســفره چراغ گردســـوزی بنــــهاد
يعنـــی به ميان سـفره مان آمده نفت !!!
متلک تابستونه : هندونه بيار قاچ کنم . لبتو بيار ماچ کنم !
احمدی نژاد اعلام کرد طرح زمستانه قطع گاز در راه است !!!
===================================
سلام از برنامه 90 مزاحمتون میشم می خواستم بگم شما بهترین گل سال انتخاب شدید!
واسه تو ميخک و واسه بقيه رز ميارم . تو رو هر وقت می بينم يه جورايی بُز ميارم . تو قرار با خوشگلا سيب بهشون هديه ميدم . واسه تو که ميمونی يه عالمه موز ميارم!!!
میگن : گوشه آسمون نوشته ٬ هرکی یارش خوشگله ٬ جاش تو بهشته . خدائیش چه شانسی داریاااااا مفتی مفتی داری میری بهشت !!!

sempre
06-09-2008, 21:44
مي دوني شباهت تو و ديويد بكهام چيه؟........والا منم نمي دونم.

sempre
06-09-2008, 21:48
اگه اين اس ام اس رو بخوني ويروس وارد مغزت ميشه. 10%50%90%Errorمغز پيدا نشد

bahareh655
07-09-2008, 01:17
خانه اي با تماميِ امكانات: سونا خشك، سونا بخار، استخر، جكوزي، سالن كنفرانس، سالن بدنسازي، لابيِ بزرگ، 5 خوابه، 450 متر زيربنا، دوبلكس ( يعني كلا 900 متر )، در بهترين نقطة بالايِ شهر، پنتهاوسِ يه برجِ 40 طبقه، با ديدِ عالي متعلق به اينجانب ميباشد! دل همتون بسوزه

به طرف مي گن سفره حج چطور بود مي گه عالي ،
خيابوناش تميز ، برجاش بلند ، ماشينا همه اخرين مدل يه جاي ديدني هم داشت كه خيلي شلوغ بود من نرفتم

به طرف میگن سگتون بچه ی ما رو گاز گرفته
میگه:
اولا سگ ما گاز نمیگیره
دوما سگ ما همیشه بسته است
سوما ما اصلا سگ نداریم

پیری گفت: پیری پنج عیب داره
اولیش فراموشیه، بقیه اش هم یادم رفته

bahareh655
07-09-2008, 01:38
غضنفر ميره رستوران به گارسون میگه:غذاي امروز چیه؟
گارسون ميخواد بزارتش سر كار ميگه:
«كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با لیمو
غضنفر ميگه :كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه با چي؟

یارو مشكي پوشيده بود بهش ميگن چي شده ؟
ميگه :بابام مرده
ميگن چرا پاره پوره پوشيدي؟
ميگه خدا بيامرز نمي گذاشت چالش كنيم

یه روز یکی میره توی یه مسابقه شرکت میکنه بهش میگن : دو دو تا ؟ میگه : چهار تا ، بهش چهار تا انبه میدن ، بعد میره مرحله بعد! بهش میگن چهار چهار تا ؟ میگه : دو گونی.

به یکی می گن یه جمله بگو که توش باشه 3 تا دروغ باشه
میگه :
دانشگاه آزاد اسلامی

دو تا دروغگو داشتن از کنار یه کوه رد می شدن یکی به اون یکی گفت: اون مورچه رو می بینی که بالای اون کوهه؟ اون یکی هم برای اینکه کم نیاره گفت: کدوم یکی رو می گی؟ اون یکی رو که چشمش بازه یا اون یکی که چشاش بسته است؟

يارو ميره بانك چك نقد كنه، متصدي بانك ميپرسه: چك سيباس؟ يارو ميگه: نه مال گردوهاي پارساله

يه يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم.
فروشنده ميگه . به نام ... ؟
يارو ميگه . اخ اخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم .

يارو زنگ میزنه ۱۱۰ میگه آقا پدال گاز و پدال ترمز و پدال کلاچ و فرمون و دنده رو دزدیدن
پلیس میگه ، برو صندلی جلو بشین

يه روز يه بابائی سوار تاکسی ميشه ، به راننده ميگه آقا لطفا من را دو نفر حساب کنين ، راننده برميگرده ميگه من تو رو اصلا آدم حساب نمیکنم

پليس جلوی ماشینی رو که خلاف کرده میگیره و به راننده میگه:
کارت ماشين ، گواهينامه ، بيمه
راننده میگه : چیکار کنم ، با اینا باید جمله بسازم؟

Iman_m123
09-09-2008, 15:58
برلب مرز نشین و گذر برق ببین

:16:

خیلی جالب بود

mahtabseif_ms
09-09-2008, 16:28
نمی شه هیچی نگفت آخه واقعا عالی بود. ممنون
منم به زودی میام تو جمعتون.

reza2pars
11-09-2008, 11:50
پنالتی
ميدوني فرق تو با پنالتي چيه؟
پنالتي 50 ،50 گله، ولي تو100در100گلي!

گوسفند شبیه سازی شده
فرخنده ميلاد باسعادت دومين گوسفند شبيه سازي شده بر شما و ساير گوسفندان اين مرز و بوم مبارک باد

خانه ای...
خانه‌اي با تماميِ امكانات: سونا خشك، سونا بخار، استخر، جكوزي، سالن كنفرانس، سالن بدن‌سازي، لابيِ بزرگ، 5 خوابه، 450 متر زيربنا، دوبلكس (يعني كلا 900 متر)، در بهترين نقطة بالايِ شهر، پنت‌هاوسِ يه برجِ 40 طبقه، با ديدِ عالي متعلق به اينجانب ميباشد!
دل همتون بسوزه

مرگ مغزی
Sms عاشقانه از طرف حیف نون:
کاش مغز داشتم و مرگ مغزی می شدم و قلبم را به تو اهداء می کردم...

شرکت توانیر
از تمامی دوستانی که در صرفه جویی برق تمام تلاش خود را می کنند و با چراغ خاموش در چت به سر می برند قدر دانی می کنیم شرکت توانیر بابا برقی

خیال خاموش
مكتب ما رسم فراموشی نیست
در مسلك ما عشق هم اغوشی نیست
.مهر تو اگر به هستی ما افتد
هرگز به سرش خیال خاموشی نیست

بازی پوچ
دیروز را سوزاندیم برای امروز ؟ امروزمان را گذراندیم برای فردا و فردایمان دیروزی دیگر !!! این است بازی پوچ ما انسانها

زیباترین لحظه هایم
یادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانیت در تمام وجودم است عزیزم محبت را در پاکی نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معنی کردم وبدان که زیباترین لحظه هایم در کنار تو بودن است

نگاه مهربانت
زباغ خاطراتم هرگز نخواهی رفت ومن هرگز نخواهم برد از یاد نگاه مهربانت را

زیستن
اگر زیستن را دوست داشتم هرگز به هنگام به دنیا امدن نمی گریستم

reza2pars
11-09-2008, 13:24
یه وقت جایی نری
ماه رمضانه یه وقت جایی نری که پیدات نکنم . آخه دارم دنباله ۶۰ تا گدا میگردم !!!روتو حساب کردم!!!!!

انگل داری
تُو قلبمی ، تُو خونمی ، تُو تموم وجودمی ........ رفتم دکتر ، ميگن انگل داری

افتادی تو قلبم
ديگه از چشم افتادي . مي فهمي؟ ..............صاف افتادي تو قلبم

نابینا
توي دنيا دو تا نابينا مي‌شناسم، يكي تو كه هيچ موقع عشقم رو نديدي، يكي من كه كسي رو جز تو نديدم!

باد برد
سنگ قبرم را نميسازد کسي ---------------مانده ام در کوچه هاي بي کسي.
بهترين دوستم مرا از ياد برد -------------- سوختم خاکسترم را باد برد

خواب بودی
خواب بودی ؟ ببخشید که بیدارت کردم ، برو بخواب !

سئوال جنسی
سلام خوبی ببخشید ولی 1سوال جنسی دارم که از کسی نمی تونم بپرسم فقط خودت می تونی کمکم کنی میخوام بدونم جنس شلوارت چیه؟

وجدان موبایلت
ها ، هول وکردی من SMS نبیدم ، وجدان موبایلت بیدم فقط خواستم منو از جیبت دربیاری یکم هوا بخورم.

عکست رو چیتوز
بابا چی شده خیلی خودتو می گیری ؟ دیگه با ما نمی چرخی؟ با بهتر از ما می پری چی شده !؟ بابا این قدر دیگه خود گرفتن نداره که فقط از عکست روی چی توز استفاده شده!!!

I LOVE
I
I L
I Lo
I Lov
I Love
I Love Y
I Love Yo
I Love Yoghurt

ماه عسل
يه بار يه بچه از باباش ميپرسه : بابائی وقتی شما با مامانی ميرفتين ماه عسل من هم بودم ، بابائه ميگه آره عزيزم تو هم بودی ... رفتنی پيش من بودی ، برگشتنی پيش مامانت

مردهای عقل دار
بر اساس جديدترين تحقيقات ، تنها 20% از مردها عقل دارند! ... مابقي همگي زن دارند

حیف نون
يه روز حیف نون زنگ ميزنه تاكسي تلفني ميگه اقا ماشين داريد ميگه بله حیف نون ميگه خوش به حالتون ما نداريم

سقوط
یارو از ساختمون ده طبقه ميفته پايين، همه جمع ميشن دورش، ازش ميپرسن: آقا چي شده؟ ميگه: والله منم تازه رسيدم !

اختاپوس
به یارو ميگن با اختاپوس جمله بساز.ميگه اوخ تا پوستم نسوخته برم تو سايه

نوشابه
دوتا نوشابه با هم دعوا مي كنند نوشابه زرد به سياه مي گه هنوز نزدمت سياه شدي

گاو نر وماده
يك گاو نر دنبال يك گاو ماده مي افته گاو ماده هي فرار مي كرده دست آخر به يك كوچه مي رسه كه بن بست بوده برمي گرده و با حالت درماندگي مي گويد آخه چي از جون من مي خوايي گاو نر مي گه مااااااااااااااااااااااچ

تمساح
يه برره ای به رفيقش مي گه من يه تمساح پيدا كردم چيكارش كنم؟ ميگه ببرش باغ وحش. فردا رفقيش مي گه برديش؟ يارو مي گه : آره ، تازه امشب هم مي خوام ببرمش سينما

پل عابر
غضنفر میره بالای پل عابر پیاده داد می زنه حالا من خر،من نفهم، آخه شما اینجا رودخانه می بینید که اومدین روش پل زدین

فیلم
يه مرده ، زنشو تو یه فیلم بد می بینه آخر فیلم میگه خدا شکر که فیلم بود

گل من
آسمان وقف نگاهت گل من
مانده ام چشم براهت گل من
هر کجا هستي و باشي گويم
که خدا پشت و پناهت گل من

بازی الاکلنگ
دوست داشتن مثل بازی الاکلنگ می مونه. اونی که عاشقتره همیشه خودش رو پایین نگه می داره تا عشقش از بالا بودن لذت ببره

عشق بادی
عشق مثل بادی است که در دل می پیچد.اگر نگهش داری خود آزرده می شویو اگر رهایش کنی دیگران!

یک گونی عشق
یک گونی عشق تقدیم تو باد... عشقش مال خودت، ولی یادت نره گونی شو پس بدی

نگاه مهربانت
زباغ خاطراتم هرگز نخواهی رفت ومن هرگز نخواهم برد از یاد نگاه مهربانت را

تشکر یادت نره

Viren
13-09-2008, 01:02
دمت گرم

تشکر یادت نره

اینجا پست شمارش نمیشه و دکمه تشکر نداره

jokvsms
14-09-2008, 12:58
شمع بزم محفل شاهان شدن ذوقی ندارد
ای خوشا شمعی که روشن میکند ویرانه ای را

" هدف " یا تیک می خورد یا خط ! مواظب اهداف خود باشید ، چون هر هدفی تاریخ مصرفی داره ...

باید آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت ، با لب بسته نوشت... گرم و پررنگ نوشت... روی هر سنگ نوشت تا بخوانند همه. که اگر عشق نباشد دل نیست...

کاش می دونستی دل تخته سیاه نیست
وقتی که می آیی اسمت رو روی اون بنویسی و هر
وقت دلت خواست بری اسمت رو از روش پاک کنی

اي تو تنها خوب دنيا بي تو من تنها ترينم . با تو من مثل ستاره ، بي تو من خاك زمينم

ميدوني فرق تو با کبوتر چيه؟ کبوتر از خوشگلي اسير ميشه، تو با خوشگليت اسير ميکني!

32dfh514f1 به يک زبان باستاني نوشتم دوستت دارم. فکرشو بکن... از اون قديما دوستت داشتم!

گه تيتر روزنامه ها رو خوندي كه فرار مغزها، بهت حق ميدم كه ناراحت بشي و گريه كني، چون من دارم از ايران ميرم !!!

سالروز اغفال حاج یونس فتوحی گرامی باد.یادش گرامی و راهش پایدار

ببخشید لنگه کفش من خونتون جا نمونده؟ امضا:سیندرلا . . . (طرح پیدا کردن شوهر برای دختران دم بخت)

ميدوني فرق تو با کبوتر چيه؟ کبوتر از خوشگلي اسير ميشه، تو با خوشگليت اسير ميکني!

32dfh514f1 به يک زبان باستاني نوشتم دوستت دارم. فکرشو بکن... از اون قديما دوستت داشتم!

گه تيتر روزنامه ها رو خوندي كه فرار مغزها، بهت حق ميدم كه ناراحت بشي و گريه كني، چون من دارم از ايران ميرم !!!

سالروز اغفال حاج یونس فتوحی گرامی باد.یادش گرامی و راهش پایدار

ببخشید لنگه کفش من خونتون جا نمونده؟ امضا:سیندرلا . . . (طرح پیدا کردن شوهر برای دختران دم بخت)

boy iran
15-09-2008, 13:36
سلام دوست خوب

برای منظم بودن تاپیک همه اس ام اس های خودتون رو در یک پست قرار دهید

ممنون :)

jokvsms
16-09-2008, 07:31
به غضنفر ميگن تو که روزه نمي گيري، چرا سحري مي خوري؟ مي گه نماز که نخونم،... روزه که نگيرم... سحري هم نخورم؟ بابا مگه من کافرم؟

دستان پسرک می لرزید... چشمانش گشاد شده بود، دهانش باز مانده بود... توان حرف زدن نداشت... سکوت همه جا را فرا گرفته بود... آخر او هم مانده بود که چه طور میمون می تونه اس ام اس بخونه؟

jokvsms
16-09-2008, 07:32
به فکر روز حسرت باش که يه وقت سر بزنگاه مامور بدرقه نياد مثل هيچکس ببرتت !!!

ديگه بهت نميگم برو به جهنم آخه مگه جهنمي ها چه گناهي کردن که بايد موجودي مثل تورو تحمل کنن !!!؟

يه گل برات فرستادم ، اگه نرسيد ببين تو چه گلي هستي که روش نشده بياد!

با توجه به تفاوت نرخ sms فارسي and engilisi اين اس ام اس only for پیچوندن computere مخابرات در تشخيص هزينه اين sms ارسال شده است.

jokvsms
16-09-2008, 07:34
اول اينو بفرستيد:
مي نويسم نامه اي با برگ زيتون
فراموشم نکن اي دوست شيطون
اگر جواب نداد اينو بفرستيد:
پيامي فرستادم با برگ پستهس ام اس جدید تازه سرکاری
جوابم را بده گردن شکسته!

jokvsms
16-09-2008, 07:36
دمت گرم

اینجا پست شمارش نمیشه و دکمه تشکر نداره

سلام خسته نباشید متشکر

62nightsky62
18-09-2008, 11:24
به یه نفر میکن مدونی معنی پرچم اسکلتکشتی دریایی چیه؟
میگه اره خوردن کله پاچه تو دریا ممنوع

amir2011
26-09-2008, 02:56
از همه متشکرم...
فقط یک پیشنهاد دارم... دوستان خواهشا دیگه لطیفه های پیک نوروزی رو اینجا نذارن..!

peyman_nn
26-09-2008, 21:37
شرمنده ها:

مرده به آخودنه میگه حاج آقا بوسیدن یک خانم نامحرم چه حکمی داره ؟

حاج آقا میگه نمیدونم ولی بذار بپرسم ، حمـــــــــــــــــــــــ ـید ؟

تبرکه حاج آقا تبرک

sina1415
29-09-2008, 23:30
یه گونی عشق تقدیم تو باد
عشقش واسه خودت
گونیش هم واسه نون خشک هاتون

اگه اهل حالی
اگه خیلی با حالی
یه مسیج توپ بفرست بینم در چه حالی

اعتبار دوستی شما رو به اتمام است لطفا برای شارژ اعتبار یه sms بفرستید

زنگ در خونتم
هرکس تو رو می خواد باید منو بزنه

peyman_nn
30-09-2008, 00:01
اقا سینا
بهتره همه رو تو یک پست بذاری تا اینجا به هم نریزه داداش

gmuosavi
02-10-2008, 09:50
فکر کنم این یکی رو فقط ما اصفهانی ها متوجه بشیم !

------------------------------------------------------

چهار کلمه اصفهانی که که در چهار کشور استفاده می شود :
اینه ساشا : ژاپن
ایناهانیشون : چین
اوناندا : هند
ایناهاوا : کره ! :31:

farhad3436
02-10-2008, 21:33

آره ... من واسه چند تا از بچه ها كه ماله اصفهان نبودند تعريف كردم گيج و ويج منو نگاه ميكردند و ميگفتند يعني چي؟:27:

franch
02-10-2008, 22:55
اندازه يک کيلو خاک شير دوستت دارم حالا بشين بشمار ببين چند تا دوستت دارم؟ !!

franch
02-10-2008, 22:56
هیچ می دونستی هربار که تو پلک می زنی من نفس می کشم؟پس مواظب باش به کسی خیره نشی که من خفه می شم!

مرتضی nvcd
03-10-2008, 02:34

خوب ترجمه اش میكردی ما هم متوجه بشیم

............................................

غضنفر از ژاپن برميگرده. بهش ميگن اونجا مشكل زبان نداشتي؟ ميگه: من نه، ولي ژاپني ها چرا

undertaker_ss
05-10-2008, 17:58

ایول خیلی قشنگ بود
شرمنده که پست دادم اخه اینجا دکمه تشکر نداره حیفم اومد تشکر نکنم

musa
07-10-2008, 20:07
midoni love yani chi?
L:lenge nadari

O:omrami

V:vojodami

E:eshteba ferestadam

بودنت يكجور نبودنت يكجور در اين دنياي جورواجور دوست دارم ناجور....

Ship Storm
08-10-2008, 07:24
خوب ترجمه اش میكردی ما هم متوجه بشیم

............................................

غضنفر از ژاپن برميگرده. بهش ميگن اونجا مشكل زبان نداشتي؟ ميگه: من نه، ولي ژاپني ها چرا

من 2 تاش رو میفهمم چی میگه ولی اون 2 تا یکم نامفهومه

اینه ساشا : ژاپن یعنی این هستش ها
ایناهانیشون : چین ....
اوناندا : هند یعنی اون ها هستند ها
ایناهاوا : کره ! ...

undertaker_ss
08-10-2008, 15:59
من 2 تاش رو میفهمم چی میگه ولی اون 2 تا یکم نامفهومه

اینه ساشا : ژاپن یعنی این هستش ها
ایناهانیشون : چین ....
اوناندا : هند یعنی اون ها هستند ها
ایناهاوا : کره ! ...
اینه ساشا= اینا هاوا = این هستش ها
ایناهانیشون= اوناندا= اون ها هستند ها:31:

jokvsms
11-10-2008, 21:03
وصيت کردم بعد مرگم قلبمو اهدا کنن اما گفتن اجازه صاحبش لازمه . اجازه ميدي ؟

مثل بارون باصفايي مثل برف سفيدوماهي مثل گل خوشبووزيبا مثل خون توقلب مايي چه بخواهي چه نخواهي توعزيزدل مايي
س ام اس جديد تازه سرکاري
5 جره چشاتيم 4 پايه نگاتيم
3 تاره شباتيم 2 رشکه صفاتيم
1 کلام خاک پاتيم

يه قورباغه با يه اردک ازدواج مي کنه، اگه گفتي بچه شون چي مي شه؟
بچه دار نمي شن... براشون دعا کن و اين پيغام رو واسه 10 نفر بفرست تا امشب يه خبر خوب بهت برسه... لطفاً کوتاهي نکن. يه نفر

نفرستاد بچش قورباغه شد!

آآآآآآآآآآآ
هاهاهاهاهاآ
آهاهاهاهاها
آآآآآآآآآآآ
..
..
ارادتمند شما، محمدرضا شجريان
س ام اس جديد تازه سرکاري
دنبالم بيا
از پله ها برو پايين
!...
!...!...
!...!...!...
!...!...!...!...
!...!...!...!...!... بيا ... ... ...بپيچ
... مستقيم ... ... ... وايسا
2زاري داري؟ ... مرسي
1...1...0
الو، سلام پليس 110؟ يه منگل 5 دقيقه است که افتاده دنبالم!

ماه به من گفت،اگر دوستت به تو پيامي نمي دهد چرا ترکش نمي کني؟ به ماه نگاهي کردم و گفتم آيا آسمان تو را ترک مي کند زماني که نمي درخشي
س ام اس جديد تازه سرکاري
اگه من بميرم شايد تو ناراحت بشي
ولي اگه تو ناراحت بشي
.
.
.
من ميميرم

اگه يه روز يه پروانه اومد نشت روي سرت
تعجب نکن ؛ خسته شده !!!

jokvsms
11-10-2008, 21:06
زندگي مانند گيتاريست که گاهي نواي غمگين مي نوازد و گاهي نواي شاد...
اميدوارم که گيتار زندگيت همواره بندري بنوازد.

موجم کردى که بى قرارت باشم ، ابرم کردى که اشکبارت باشم .در سوکت گل جلوه نمودىتامن چون خار هميشه در کنارت باشم.

^^
oO
@
.(-).
مگه بهت نگفتم ديگه عکستو به اين و اون نده؟
س ام اس جديد تازه سرکاري
هميشه مي خواستم بهار باشم تا دلها را بربايم, اما پاييزشدم و دل باختم!

مي دوني فرق تو با انار چيه؟
انار هزار دونه است ولي تو يه دونه اي

مرگ بر آمريکا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر ياهو...
اينو براي همه بفرست تا توي آف پيمايي شرکت کرده باشي.

ببخشيد ما تو كوچه SMS بازي مي كرديم، يكيش افتاد تو خونتون، لطفا بدينش.

به ياد تو از خواب بيدار مشوم به در ديوار مخورم با هزار درد سر به تو ميرسم .................................................. ........................... اي توالد

يارو ميره تو آشپزخونه ميبينه کتريش نيست ؛ اينورو نگاه ميکنه نيست اونورو نگاه ميکنه هست !

تف به اين زندگي
تف به نامردي
تف به دلتنگي
تف به جدايي
...
تف برسون، تفم تموم شد!

جزيره دلم را براي امدنت چراغاني کردم ولي باز هم بهانه اوردي گفتي از اب ميترسم خاک بر سره ترسوت

اين براي تو موبايلتو برعکس کن و بخون
sooq sooq

صداتو برام sms كن،
با نگات برام misscall بنداز،
با قلبت بهم زنگ بزن،
من هم بوسه برات bluetooth مى كنم تا بذارى background لپت.
س ام اس جديد تازه سرکاري
دستان پسرک مي لرزيد... چشمانش گشاد شده بود، دهانش باز مانده بود... توان حرف زدن نداشت... سکوت همه جا را فرا گرفته بود...

آخر او هم مانده بود که چه طور ميمون مي تونه اس ام اس بخونه؟

اگه گفتي شباهت زن با گردباد چيه؟جفتشون اول که ميان با هيجان وارد زندگيت ميشن و جفتشون موقع رفتن, خونه, ماشين و همه

زندگيتو با خودشون ميبرن

ميگن : گوشه آسمون نوشته ? هرکي يارش خوشگله ? جاش تو بهشته . خدائيش چه شانسي دارياااااا مفتي مفتي داري ميري بهشت !!!

يارو از حال ميره از پذيرايي در مياد!!!
س ام اس جديد تازه سرکاري
از کدوم طرف نازتو بايد بکشم؟!
<<
(",)
<( )>
,,J L,,
از اين طرف؟
>>
(,")
/( )> س ام اس جديد تازه سرکاري
,,J L,,
يا از اين طرف؟
//
(,")>
<( )'
,,J L,,
من که گيج شدم!!!

1 بوس...
2 بوس...س ام اس جديد تازه سرکاري
3 بوس...
4 بوس...
...
...
...
...
از رو نريا! همين طور بيا پايين!

undertaker_ss
12-10-2008, 08:43
تا حالا خر بالدار دیدی؟100% نه....
.
.
.
پس فکر پرواز رو از سرت بیرون کن

آب مایه حیات است. لطفا در مصرف برق صرفه جویی کنید
اداره گاز .....

mobin
12-10-2008, 21:08
متن استعفای وزیر کشور : جنابه
عآغایه عهمدی نجآد بدینوسیله
عصطعفایه خد رآ اعلآم میکونم
با ارز پوضش " الیه کوردآن"

m_s20
17-10-2008, 10:59
سال 57 : نه تاید میخوایم نه ریکا -- مرگ بر آمریکا

سال 78: نه تاید داریم نه ریکا -- ما گه خوردیم آمریکا

jokvsms
20-10-2008, 07:15
گمشده: قبض تلفن همراه اينجانب گم شده است. از يابنده تقاضا مي شود كه مبلغ آن را

پرداخت نمايد و رسيد بانك را به عنوان مژدگاني نزد خودش نگاه دارد!

شهروند دست و دلباز !!!

.

.

.

به يك خدمتكار خانم براي كار در هتل از ساعت 6 صبح تا 12 شب با حقوق 30 هزار تومان

در ماه نيازمنديم! هتل خانواده تنارديه !!!

.

.

.

انواع سفارش قتل و ضرب و جرح بچه، مادر بچه و پدر بچه با خودرو پذيرفته مي شود!

شاهين درايور !!!

.

.

.
براي رهايي از عذاب دوزخ و برزخ به ما مراجعه كنيد !ما گناهان گذشته، حال و آينده تان را

به شما متذكر خواهيم شد تا براي جبران و جلوگيري از وقوع آنها اقدام نماييد!

مامان نرجس و شركا !!!

.

.
.

.

..

jokvsms
20-10-2008, 07:20
اگه کوه باشي استواري اگه دريا باشي رواني اگه رود باشي بلندي

اگه آسمان باشي وسيعي اگه خورشيد باشي پر حرارتي

اگه آدم باشي يه اس ام اس ميفرستي !!!

jokvsms
20-10-2008, 20:57
روی تو حساب دیگه ای باز کرده بودم!ناراحت نشو؛ ولی تازه فهمیدم همه راست مگن که تو یه آدم دورویی !یه روت ماه ویه روت گل!یکی از یکی قشنگتر!

برات میمیرم

----------------o

/l\

JL

از طرف پینو كیو !

یادت باشه یه روزی میمیری,به خاک سپرده میشی,بعد یه علف میشی,و یه گاو تورو می خوره ,و بعد تورو میرینه و من نگاهی به تو می کنم و میگم هیچ عوض نشدیا!!

های، ساری، آی هو نو اس‌ام‌اس فور یو تودی! هی، آی سید نو اس‌ام‌اس فور یو! در ایز نو اس‌ام‌اس فور یو! الاغ، میگم اس‌ام‌اس برات ندارم، حالا هی بخون!

اگر مردونگی مرده!

اگه رفاقت ها رنگ باخته!

اگه عشق دیگه معنی نداره!

اگه دنیا پر از نامردیه!

اگه آرامش نیست!

خوب به تو چه؟تو اس ام است رو بخون!

عزیزترینم،این رو بدون اگه تو تمام دنیا یه قلب باشه که برای تو شب و روز بتپه!...اون قلب،قلب خودته!

میگم انگار از بیرون صدا میاد . بلند شو ببین چیه !!!

به چشم های آنها خیره می شوم.. به رفتارشان..به لب ها و بینی هایشان می نگرم و یاد تو می افتم.. من الان تو باغ وحش هستم!!!

پاتو از گلیمت درازتر نکن، پات دراز می شه شلوار به پات کوتاه می شه

ببین عزیز دلم پاشو.اگه پا نشی قهر میکنما.خب دلم برات تنگ شده.جون من پاشو..پاشدی.افرین عزیزم

حالا که پاشدی ماچم کن بگیر بکپ(از طرف شب زنده داران کم مغز)

یكی تو زبلی، یكی ملوان زبل.

یكی تو عاقلی یكی بوش وگ.

یكی تو خوبی یكی روباه مكار .

یكی تو نازی یكی كلاه قرمزی .

یكی تو پول نداری یكی اسكروچ.

یكی تو كاردرستی یكی دالتونها.

یكی تو خوش اندامی یكی گالونی.

یكی تو خوش مرامی یكی فرانچی.

یكی تو سفیدی، یكی سفید برفی.

یكی تو خوش تیپی یكی آقای آلوده .

یكی تو راست می‌گی، یكی پینوكیو .

یكی تو مهربونی، یكی خرس مهربون.

یكی تو خوشگلی، یكی پلنگ صورتی.

یكی تو خوب حرف میزنی یكی نمكی.

یكی تو خجالتی هستی و یكی ام من .

یكی ما دو تا با هم خوبیم، یكی تام و جری.

یكی موهای تو قشنگه، یكی موهای آن شرلی.

یكی تو قشنگ راه می‌ری، یكی تنسی تاكسیدو.

یكی خونه شما قشنگه، یكی خونه مادر بزرگه

یكی گوشهای تو قشنگه، یكی گوشهای زی‌زی‌گولو.

یكی تو سرکاری یكی نفر بعدی كه اینو واسش میفرستی

jokvsms
20-10-2008, 21:03
ببخشید که این موقع شب مزاحمتون شدم!یک سوالی هست که داره منو مثه خوره می خوره!و اون اینه که پدر پسر شجاع قبل از اینکه پسر شجاع به دنیا بیاد بهش چی می گفتند!

میدونید پشه ها روزا كجا استاد میشن؟

واقعا" نمیدونین پشه‌ها کجا هستن؟

پس خونه ی شماها نیستن چون همشون خونه ی ما و اونهایی هستن که جواب دادن!

در ضمن! پشه شب ها بیدارن و نمیخوابند...

تف به ذات کثیف بی معرفتت...فیلم امشب سینماهای تهران

گاهی اوقات احتیاج به یه آدمی داری که وایسه روبروت توی چشمات رو نگاه کنه و بزنه تو گوشت که تو صورتت خم شه و دستت رو بذاری روی گونت و دوباره نگاش کنی و ببینی که خشمگینه که از دستت عصبانیه توی اخم صورتش ببینی که دوستت داره که نگاش کنی همون جوری که دستت روی صورتیه که اون بهش کشیده زده که بهت بگه: تو چته؟بسه به خودت بیا . تو یهو بلرزی که بری تو بغلش که بغلت کنه همون دستی که کوبید تو صورتت رو بذاره رو سرت که سرت رو فشار بده تو گودیه شونش که تو چشمات رو ببندی روی شونش گریه کنی بلرزی و با خودت فکر کنی که: تو واقعا" چقدر الافی که میشینی این رو میخونی

دوست دارم! یه روز میام دنبالت و دستو میگیرم میبرمت یه جایی که دست هیچکس بهت نرسه!قربونت عزرائیل!

HRN
21-10-2008, 00:19
شنیدم خاطرخواهام دارن خودکشی می کنن . اس ام اس دادم ببینم در چه حالی ؟ ها ؟!

گریه هامو تو ندیدی ... هر چی گفتم نشنیدی
من کدوم عهدو شکستم ... که تو Sms نمی دی؟

اخبار اعلام کرده زیباترین کره خر زمین گم شده.
بچه نشو! برگرد!

میدونی تو مثل چی هستی ؟ مثل یک تصادف وحشتناک که کشته و مُرده زیاد داری !

۹۰% منگل های دنیا Sms را با انگشت شصت راستشون می خوانند. نه! دیگه دیر شده! انگشتتو بر ندار!

یه ستاره ۵تا انتها داره. یه مربع ۴تا انتها داره. یه مثلث ۳تا. یه خط ۲تا. دلم میخواد دوستی من و تو مثل دایره باشه که هیچ انتهایی نداشته باشه!

خدا خیرت بده، شنیدم می ری بهزیستی برای اونایی که انگشت ندارن دست تو دماغشون می کنی!

YOUCOM
24-10-2008, 19:48
جون خودم بعضي از اينا فقط به درد Off ميخوره. اگه بخواي sms كني كه دست كم 10 تا sms ميره تو پاچه آدم.

HRN
25-10-2008, 02:25
هزار تا رگ دارم و هزار تا رفيق اما تو شاهرگي و تک رفيق

apoosh
26-10-2008, 23:00
یک منبع اگاه اعلام کرد که همزمان با پخش صحنه ورود یوزاسیف به مهمانی زلیخاه 99% مردان قزوینی دست خود را باچاقو بریدند وی 1% باقیمانده که موفق به دیدن صحنه نشده بودند رگ گردن خودرا با چاقو بریدند

tik-tak
05-11-2008, 01:22
میلاد منجی
مهدی عسگری
حجت حسنی
پیام عدالت
نگین امامت
مونس محمدی
.
.
.
.
.
.
اینا رو دیشب تو پارتی گرفتن ، ببین از فامیلاتون نیستن ؟!

می دونی معنی ۷۲۱ چیه ؟ یعنی میان هفت آسمون و ۲ عالم ۱دوست خوب مثل تو پیدا نمیشه!

دوست رشتیه بهش میگه : چه بچه قشنگی داری ! رشتیه میگه : حالا یه کاری واسه ما کردی هِی منت بزار!!!

آسمان می بارد و گل می میرد . تو نه گل باش نه آسمان ... زمین باش تا گل برایت بمیرد و آسمان برایت ببارد .

زلیخا ماند در این حسرت که یوسف گشت زندانی چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی

بیا من بشم یوسف تو هم زلیخا ٬ فقط جون مادرت این دفعه یه کم تندتر بدو نذار فرار کنم !!!

jamshidjap
05-11-2008, 15:57
اي کساني که اس ام اس نميدهيد . آگاه باشيد که خداوند در روز جزا شما را مجازات کرده و شما و سيمکارتتان را يکجا خواهد سوزاند .

سوره مسيج آيه 3

masterchif
08-11-2008, 18:54
اقا نمیدونم تکراریه یا نه.
5 راه برای اینکه اونی رو که بیشتر از همه دوست دارین فراموش کنین.
.
.
.
.
.
.
.
.
واستا ببینم کجا میای
می کشمت بخوای فراموشم کنی

masterchif
08-11-2008, 19:05
انرژي هسته اي برو بخواب خسته ايي

زرد است كه لبريز حقايق شده است تلخ است كه با درد موافق شده است شاعر نشدي وگرنه مي فهميدي پاييز
بهاري است كه عاشق شده است. مي دوني فرق تو با توپ فوتبال چيه !؟
توپ رو بايد شوت كني تا گل بشه ولي تو خودت همين جوري شوت هستي !!!

در جهان ما اگر باده نبود . جاي ما مردم اواره نبود .

يه يارو رفت حج نه نماز مي خوند . نه طواف ميكرد نه ...
ازش پرسيدن چرا ؟
گفت به ما گفتن همه چيز با كاروانه
--------------------------------
انهايي كه رنگ پريدگي پاييز را دوست ندارند . نمي فهمند كه پاييز همان بهار است كه عاشق شده است ...
اميدوارم خوشبختي مثل سگ پاچتو بگيره، مثل سوسك از سر و روت بالا بره،
مثل انگل تو وجودت خونه كنه و مثل sms پشت سر هم واست بياد.
پاييز از زمستون غمگين تره چون بهار و نديده، ولي من از پاييز غمگين ترم ،
چون خيلي وقته تو رو نديدم
----------------------------

يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم.
فروشنده ميگه . به نام ... ؟
يارو ميگه . اخ اخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم .
--------------------------------------
اگه خوابي بيدار شو.
اگه بيداري بشين.
اگه نشستي پاشو .
اگه راه ميري بدو .
اگه ميدويي يه پشتك بزن.
و خوشحال باش كه از طرف من واست اس ام اس اومده.

اتش دوست اگر در دل ما خانه نداشت .
عمر بي حاصل ما اين همه افسانه نداشت .
اگه دزد بودي اولين چيزي كه از من مي دزدي چي بود؟؟ براي همه بفرست جوابهاي جالبي مي گيري ..... ولي اول جواب منو بده باشه؟
غضنفر ميره بالا درخت چنار . ميپرسن چيكار ميكني؟ ميگه دارم توت ميخورم! ميگن الاغ اون درخت چناره. ميگه الاغ خودتي، توت تو جيبمه!
ميخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنيا... بلكه به زبان قلبم
گوش كن: تالاپ..تولوپ...
ميدوني چقدر دوست دارم؟ به تعداد تاراي موي سرت ضرب در تعداد نفسهايي كه تا اخره عمرت ميكشي به علاوه تعداد ه هرچي ستاره تو اسمونه..
ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ام مي كرد بهم چي گفت ؟ جايي كه ميري مردمي داره كه مي شكننت نكنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . تو تنها نيستي . توكوله بارت عشق ميزارم كه بگذري، قلب ميزارم كه جا بدي، اشك ميدم كه همراهيت كنه، ومرگ كه بدوني برميگردي پيشم
---------------------------
يكي محبت مي كنه و يكي ناز مي كنه ! اوني كه ناز مي كنه هميشه محبت مي بينه اما اوني كه محبت مي كنه هميشه تنهاي تنهاست
ما هميشه صداهاي بلند را ميشنويم، پررنگ ها را ميبينيم، سخت ها را ميخواهيم. غافل ازينكه خوبها آسان ميآيند، بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند
اگه يه روز ديدي كه تموم درخت هاي كوچه و محلتونو بريدن اصلا ناراحت نشو ... چون هنوز منو داري كه بهم تكيه كني
روي سنگ نوشتم دوستت دارم همون سنگ بخوره توي سرت كه اين چيزا حاليت نميشه.

آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است.

زندگي مثل يه جاده است ، من و تو مسافراشيم ، قدر لحظه ها رو بدونيم ، ممكنه فردا نباشيم.