PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : يه سايت تصاوير ماهواره اي ميخوام

Spy
26-11-2004, 01:47
سلام چند وقت پيش اخبار 20 و 30 يه سايت در باره اينكه عضوش ميشي بعد ميتوني از اونجا تصاوير ما هواره اي محل زندگي خودت رو ببيني داد ولي متاسفانه اسم سايت يادم رفت اگه كسي بلده لطف كنه يه توضيحي بده

saberioon
26-11-2004, 18:52
اگر فهميدي به من هم بگيد :wink:

Spy
28-11-2004, 01:56
يكي جواب مارو نميده به خدا گير دادم تا معرفي نكنين ول كن نيستم

M.e.h.r.a.n_Swe
28-11-2004, 11:23
سلام چند وقت پيش اخبار 20 و 30 يه سايت در باره اينكه عضوش ميشي بعد ميتوني از اونجا تصاوير ما هواره اي محل زندگي خودت رو ببيني داد ولي متاسفانه اسم سايت يادم رفت اگه كسي بلده لطف كنه يه توضيحي بده

عزیز همچین چیزی وجود داره و ولی نه برای استفاده شخصی چون این جور برنامه ها یا سایتها برای مسائل جاسوسی بکار میره و نظامی

ولی من برنامه ای رو دارم که میتونی توسط ان همه کره زمین رو تا یک ارتفاع تعیین شده ای ببینی...بطور خلاصه میتونم بگم با این برنامه که مال ناسا هستش میتونی توسط ماهواره های فضایی هر جای زمینو که دوست داری مشاهده کنی و قابلیت زوم خیلی قدرتمندی هم داره و وقتی به اینترنت وصل بشی میتونه به مجموعه تصاویر درون حافظش نیز تصویر اضافه کنه...البته اینم ناگفته نمونه که به خط اینترنتی پر سرعتی نیاز داره چون اگر میخوای برنامه رو تکمیل کنی باید تصاویر رو از ماهواره هایی که در مدار قرار دارند دریافت کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر خواستی میتونی این برنامه رو که همانطور که گفتم مال ناسا هستش با حجم 253.2 مگابایت دانلود کنی

مشخصات سخت افزاری مورد نیاز

Windows 2000, XP Home, or XP Professional
Intel Pentium 3 1 ghz or AMD Athlon or higher
256 MB of RAM
3D Graphics Card
nVidia GeForce 2 Ultra
ATI Radeon 7500
Intel Extreme Graphics 2
DSL / Cable connection or faster
2 GB of disk space

برای اطلاعات بیشتر هم میتونی به این لینک مراجعه کنی

موفق باشی
مهران

Sinagood
28-11-2004, 15:16
ببخشيد آقا مهران شما ميدوني كه من چرا نميتونم با اين نرم افزار به ناسا وصل شم؟

من يه بار وصل شدم اما فكر ميكنم ناسا جلومو كرفت و 10 بار هم كه فرمت كردم ديگه نتونستم به سرورشون وصل شم

اين مشكل رو يكي از دوستانم هم داره كه پس از يك بار وصل شدن ديگه نميتونه وصل شه

pcockz80
28-11-2004, 15:28
spy جان اینها رو هم چک کن بد نیستن.البته فکر نکنی Real Time ه ها!!
و
البته اولی برای ما که تو ایرانیم خیلی بهتره فقط باید خیلی صبر و حوصله داشته باشی من که باهاش تونستم اکثر شهرهای ایران رو پیدا کنم در ضمن تو آمریکا یه قابلیت جالب داره که حتی تا حد نشون دادن ماشینها و اشیا بزرگنمائی می کنه در کل سایت جالبیه
8)

mkoleiny
28-11-2004, 16:23
salam .shoma mitoonid as site [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ke 11000 doorbin dar sarare donia dare bazdid konid.hamchenin in site mitoone tasavire zende az chand mahvare ro baraie shoma neshoon bede(bad az vorood map ra bezanid) hamin

M.e.h.r.a.n_Swe
28-11-2004, 16:58
ببخشيد آقا مهران شما ميدوني كه من چرا نميتونم با اين نرم افزار به ناسا وصل شم؟

من يه بار وصل شدم اما فكر ميكنم ناسا جلومو كرفت و 10 بار هم كه فرمت كردم ديگه نتونستم به سرورشون وصل شم

اين مشكل رو يكي از دوستانم هم داره كه پس از يك بار وصل شدن ديگه نميتونه وصل شه

راستش من باهاش مشکلی ندارم و شاید مشکل شما و دوستت اینه که Patch ها و یا update هاشو دانلود نکردید چون من خودم شخصا هر چند وقت یک بار به سایتش سر میزنم و update هایی رو که خود ناسا میده بیرون واسش دانلود می کنم . حالا من 2 تا از این update ها رو واست در پایین مینویسم شاید مشکل حل بشه و اگر مشکل حل نشد شاید مربوط به کشوری باشه که از اونجا Connect میشی و تو برای ازمایش هم که شده واسه Connect شدن به اینترنت از یک IP ادرس اروپا یا امریکا استفاده کن

World Wind Patch 1.2 C
5.1 MG

World Wind Patch 1.2D
2.9 MG

موفق باشی

Spy
29-11-2004, 01:21
سلام گمنام جان و مرهان عزيز و همه دوستان مرسي ممنونم من تا ابد به برو بچ پي سي ورلد بدهكار و مديونم :)