PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري برای سوزاندن سیم کارت ایرانسل

sharifelyaciyan
11-03-2008, 14:20
سلام من يه دوستي دارم كه موبايلوشو كه مدلش 1200 هست رو داده به دوستش ((gf حالا يارو ميگه كه نميخواد گوشي رو پس بده و تهديد كرده كه اگه اصرار كنه به مادرش ميگه تا با اون اس ام اس هايي كه تو اينباكس بر عليه دوست من است از اون شكايت كنه در ضمن اون گوشي رو با يه سيم كارت ايرانسل به دختره داده و اس ام اس هايي كه گفتم تو سيم كارت ايرانسل است حالا ميخوام بدونم كه ميشه يه جورايي سيم كارت ايرانسل رو سوزاند مثلا با اس ام اس يا مثلا نميشه كاري كرد كه گوشي هنگ كنه تا مجبور بشه گوشي رو فلش كنه به هر حال يه راهي بگين كه بشه اون اس ام اس هارو دليت و پاك كرد ديگه اين داستانه دوست ما ! ارايه راه حل از شما ؟؟؟؟؟ خيلي مهم!!!!

در ضمن به مخابرات هم نميتونه بگه!!!!

Ashkan1980
11-03-2008, 14:32
سلام من يه دوستي دارم كه موبايلوشو كه مدلش 1200 هست رو داده به دوستش ((gf حالا يارو ميگه كه نميخواد گوشي رو پس بده و تهديد كرده كه اگه اصرار كنه به مادرش ميگه تا با اون اس ام اس هايي كه تو اينباكس بر عليه دوست من است از اون شكايت كنه در ضمن اون گوشي رو با يه سيم كارت ايرانسل به دختره داده و اس ام اس هايي كه گفتم تو سيم كارت ايرانسل است حالا ميخوام بدونم كه ميشه يه جورايي سيم كارت ايرانسل رو سوزاند مثلا با اس ام اس يا مثلا نميشه كاري كرد كه گوشي هنگ كنه تا مجبور بشه گوشي رو فلش كنه به هر حال يه راهي بگين كه بشه اون اس ام اس هارو دليت و پاك كرد ديگه اين داستانه دوست ما ! ارايه راه حل از شما ؟؟؟؟؟ خيلي مهم!!!!

در ضمن به مخابرات هم نميتونه بگه!!!!

بهش بگو بره اعلام مفقودی کنه، در جا میسوزونن یه نو بهش می دن.
اگه پرسیدن کجا و چطوری بگه افتاده تو دستشویی !

mhaf
11-03-2008, 14:33
ها
چی میگی؟
ما که سر در نیاوردیم
ولی تا جایی که فهمیدم نمیشه کاری کرد مگر از طرف مرکز خدمات ایرانسل

shahshahani
11-03-2008, 14:44
خرجش حدود 10 هزار تومنه.میری ه مرکز خدمات مشترکین ایرانسل میگی یه بسته بازگشت میخوام.
البته اگه اس ام اس ها رو سیمکارت ذخیره شده باشن.اگه رو گوشی باشن نمیشه کاری کرد.

sharifelyaciyan
11-03-2008, 15:46
نشد ديگه اولا كه نميتونه بگه سوخته چون دختره داره استفاده ميكنه خوب بعدشم من كه گفتم نميتونه به مخابرات بگه

sharifelyaciyan
11-03-2008, 15:47
دوما وقتي ايرانسل گرفته تو اون سندي كه بهش ميدن فاميليش رو اشتباه وارد كردن حالا هم وقتي با 140 تماس ميگيره اين گيرو ميدن كه فاميليت ............

aaaammmm87
11-03-2008, 16:47
کاری با این حرف ها نداشته باش کاری که خودم بهت می گم انجام بده
1- قاب سیم کارتت رو با سندش ببر به یکی از **مراکز**ایرانسل بگو که این سیم کارتو بهم هدیه دادن حالا گم شده *دزدیدن * یه بسته بازگشت می خواهم بعدش هم 12 هزار تومن ناقابل (البته شهرستان ها ) می دی یه بسته بازگشت بهت می دن سیم کارت قبلی رو هم واست می سوزونن (هیچ کاری هم ا فامیلی و این حرف ها نداشته باش اخه کسی که هدیه می ده می خواهد تو رو سوپرایز کنه که نمیاد به اسم خودت سند بزنه بگو سند به اسم کسیه که سیم کارتو بهم هدیه داده )

Elfin-D
11-03-2008, 21:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید