PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینتی سایزر چیه؟؟؟

hoseinquest
03-11-2005, 22:25
سلام
هیچی فقط میخوام بدونم سینتی سایزر چیه.
راستی چندتا از تولید کننده های کولیفون و ویولن رو معرفی کنید . کدومشون بهتره

omid_p30
04-11-2005, 20:47
سينتي سايزر دستگاهي است كه تهيه كنندگان كاست ها خيلي آن را دوست دارند و يك جورهايي جاي اركستر را مي گيرد .مثلا اگر آهنگي احتياج به اركستر داشت ولي پول اركستر فراهم نبود ....كار به سينتي سايزر واگذار مي شود.اين تنها اطلاعاتي است كه من از سينتي سايزر دارم .

behzad20s
05-11-2005, 16:35
salam
ye dastgahi hast ke sedahai pish farzi roy on hast va ye seri sedaro ba ham tarkib mikoneh va kesi ke ba on kar mikoneh mitoneh note rahbar ro bezaneh,kar o rahat kardeh bari vaghti ke pol nist o naz navazanda ro nemisheh keshid,albateh sedahai asli ye chjiz digast,ahangai oxijen az in dasteh hastan,

SALMAN_LOOLOO
06-11-2005, 03:31
اين رو هم يادت رفت من مي گم به دستگاهي هم كه فقط باهاش اهنگ ميزنن يعني اهنگ سازي نيست چون سينت فقط كارش اهنگ سازي هستش و داخلش كلي صدا و ريتم ها ي از پيش اماده داره .. به اين دست گاه ميگن سينتي سايزرو,,,ووووولي به ارگ خودمون كه همو نو سادش هست ميگن ,,,ارنجر .....چون با اين ارگ ها يا همون ارنجر ها نميشه بصورت حرفه اي ريتم سازي كرد ....

راستي اگه كسي تو كاره سينت يا ارنجر هستش و دست گاه داره ايميل بزنه !!!!

سلمان

Dj_Milad
11-11-2005, 20:46
سلام دوستان ستي سايزر تكميل كننده صداست و شما ميتو نيد سمپل توش وارد كنيد و اين قدر تغيير بديد تا صداي دلخواه رو بدست بياريد و بد شروع به نواختن كنيد تو موسيقي زنده و استادو ها زياد استفاده ميكنن

Dj_Milad
11-11-2005, 20:49
كه اطلاعات بيشتري در موردش خواستي يا قصد خريد سينتي سايزر رو داشتي ميتونم كمكت كنم