PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب بازی در Virtual PC (ویندوز مجازی)

کرج
11-03-2008, 00:12
من با برنامه Virtual PC یا همون ویندوز مجازی ساز 2 تا ویندوز نصب کردم اکس پی و ویستا و همه چیز خوب و راحت هست و مشکل عجیبی که دارم که شاید از خصوصیات این نرم افزار باشه اینکه من نمیتونم درایورهای مثلا گرافیک کارت یا کارت صدا را نصب کنم البته هم صدا دارم هم وقتی تو سایت جیفورس میرم واسه گرافیک قسمت اتوماتیک میگه آخرین درایور روی سیستم شما نصب هست و البته تو ویستا خودش میشناسه تا اونجایی که من میدونم مشکل اصلی من نصب بازی هست چون نرم افزارهای دیگه راحت نصب میشه.مثلا بازی star craft که قدیمی هست رو راحت نصب کرد ولی بازیهای دیگه رو خطاهایی میده مثل اینکه dirextor x9 میگه نصب نیست یا PhysX نداره وقتی تلاش میکنم این دایرکتور رو از روی سی دی مادربودر اجرا کنم ارور میده یا وقتی میخوام درایور کارت گرافیک رو از روی سی دی نصب کنم همینطور و وقتی هم با تغییر مسیر پوشه این کار رو میکنم نصب میشه مثلا دایرکتور ایکس ولی زود لود میشه و مشخص هست که نصب نشده چون همون ارور رو میده تو بازی.اگه کسی با این نرم افزار یا با vmware کار کرده لطفا یه راهنمایی من رو بکنه بدجوری اعصابم رو خورد کرده این خطا ها.

SANR
11-03-2008, 09:30
dirextor x9 نصب نیست!!!

شما بهتره یه بار گرافیک رو پاک کنی و از نو نصب کنی اونوقت خیالت از این بابت حداقل راحت باشه و بعد بریم در مورد مباحث بعدی.