PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی 50 تومنی ؟؟؟؟

hermione
10-03-2008, 20:06
چند روز پیش از یکی از دوستام شنیدم قراره گوشی هایی وارد بازار بشه که قمتی معادل 50 تومن دارن و ظاهراً کره ای هم هستن اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید بیان کنید .:46:

Majid393
10-03-2008, 21:21
چند روز پیش از یکی از دوستام شنیدم قراره گوشی هایی وارد بازار بشه که قمتی معادل 50 تومن دارن و ظاهراً کره ای هم هستن اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید بیان کنید .:46:

گروه خبری GSM : گوشي‌هايي با قيمت كمتر از 500 هزار ريال وارد بازار گوشي تلفن همراه كشور شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عبدالرحمان معاشر مديرعامل شركت پارساتل بعنوان وارد كننده اين گوشي‌ها در يك نشست خبري گفت: اين گوشي‌ها با برند GTC و با مدل هوواوي در كشور توزيع خواهد شد.
وي ادامه داد: بهاي اين گوشي‌ها 400 و 450 هزار ريال است كه با توجه به پايان سال و نياز روز افزون جامعه، استقبال خوبي از اين گوشي‌ها خواهد شد.

معاشر با بيان اين مطلب كه اين گوشي‌ها داراي امكاناتي چون صفحه رنگي و زبان فارسي است، افزود: اين گوشي‌ها با گارانتي رسمي شركت پارساتل عرضه مي‌شود.

وي در ادامه به قاچاق گوشي تلفن همراه در كشور اشاره و عنوان كرد: متاسفانه به دليل وضع تعرفه غير منطقي شاهد بروز روند قاچاق گوشي در كشور هستيم و اين فرآيند با اصلاح و كاهش منطقي تعرفه‌ها اصلاح خواهد شد.

وي اضافه كرد: در حال حاضر گوشي‌هاي چيني درجه سه با گارانتي‌هاي ناآشنا و زيرزميني به راحتي در بازارخريد و فروش مي‌شود كه اين امر به روند واردات رسمي و توليد گوشي در كشور خدشه وارد مي‌كند.
در ادامه اين نشست جيمز نماينده GTC هنك كنگ نيز ضمن استقبال از حضور در بازار ايران، گفت:در حال حاضر شركت GTC در 105 كشور محصولات خود را به فروش مي‌رساندو كل درآمد آن از دو ميليون دلار نيز فراتر رفته است.

وي در خصوص توليد گوشي تلفن همراه با برند GTC‌ در ايران نيز گفت: توليد به فرآيندهاي مختلفي بستگي دارد و اگر بستر مناسب از جمله تعرفه‌، رجيستر گوشي و مبارزه با قاچاق اجرايي شود توليد از طريق اين شركت امكان پذير خواهد بود.

Saman-tci
10-03-2008, 22:18
محض اطلاع عرض میکنم من دیروز علاالدین بودم یه مدل گوشی نوکیا به بازار اومده با مدل 1208 و به قیمت 39000 تومن ... بیشتر مغازه های طبقه همکف علاالدین این گوشی رو داشتند .....

hermione
11-03-2008, 14:46
معاشر با بيان اين مطلب كه اين گوشي‌ها داراي امكاناتي چون صفحه رنگي و زبان فارسي است، افزود: اين گوشي‌ها با گارانتي رسمي شركت پارساتل عرضه مي‌شود.

من فکر می کنم 1100 امکاناتش بهتر از این گوشی باشه !!!:20:

mahyarSAMSUNG
14-03-2008, 09:13
به نظر من سی 260 سامسونگ گوشیه خوبیه صفحه رنگی و تاشو و خوشگل حدود 55 تومن .

ali racer
14-03-2008, 11:28
این گوشی ها با این قیمت با یه سیم کارت ایرانسل جون میده
واسه عیدی به بچه خورده ها !لول