PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک شدید

25r.rahimnia
09-03-2008, 17:58
سلام دوستان
من لب تاب توشیبا مدل داینا بوک دارم
لب تاب موقعی که روشن می شه کاملا تاریک و هیچی رو نشون نمی ده.نمی دونم جه جوری setup رو بالا بیارم تا بتونم ویندوز جدید نصب کنم.می خوام که با سی دی بالا بیاد.
متشکر.

REGISTERED USER
10-03-2008, 13:23
مانیتور یعنی هیچ چیز نشون نمیده ؟ کلا تصویر نداره ؟

پس اگر setup آوردی بالا به چه کارت میاد ؟

javadshahvand
10-03-2008, 16:54
سلام دوستان
من لب تاب توشیبا مدل داینا بوک دارم
لب تاب موقعی که روشن می شه کاملا تاریک و هیچی رو نشون نمی ده.نمی دونم جه جوری setup رو بالا بیارم تا بتونم ویندوز جدید نصب کنم.می خوام که با سی دی بالا بیاد.
متشکر.

بوق میزنه؟

فن هم کار نمیکنه؟

25r.rahimnia
11-03-2008, 16:20
مانیتور یعنی هیچ چیز نشون نمیده ؟ کلا تصویر نداره ؟

پس اگر setup آوردی بالا به چه کارت میاد ؟

مشکل اینه که سایر لب تاب های توشیبا باf2 بالا میاد اما این مدل معلوم نیست.الان با هارد بالا میاد می خوام که با سی دی بالا بیاد.بوتش رئ عوض کنم.

25r.rahimnia
11-03-2008, 16:25
فن کار می کنه سی دی هم که می ذارم شروع به کار کردن می کنه؟مشکل این جا است که تو my computer تو قسمت advanceبعد تو start up قسمت edit من یک خط رو حذف کردم وقتی خامووش کردم دیگخ بالا نمی یاد

javadshahvand
11-03-2008, 16:35
فن کار می کنه سی دی هم که می ذارم شروع به کار کردن می کنه؟مشکل این جا است که تو my computer تو قسمت advanceبعد تو start up قسمت edit من یک خط رو حذف کردم وقتی خامووش کردم دیگخ بالا نمی یاد

با ویندوز لایو و یا نرم افزار هیرن بوت باید بیایی بالا و خط بوت رو ویرایش کنی

REGISTERED USER
11-03-2008, 20:14

اگر ویستا داری با dvd ویستا بوت کن و موقع نصب که دکمه install now اومد اون زیر دکمه برای Repair سیستم گزاشته ... میتونی بوت منو رو برگردونی

و برای xp هم میتونی با استفاده از recovery console این کار رو انجام بدی

مدل لپ تاپت رو نگفتی ؟

25r.rahimnia
12-03-2008, 09:54
با ویندوز لایو و یا نرم افزار هیرن بوت باید بیایی بالا و خط بوت رو ویرایش کنی
مشکل این جاست که نمی دونم چه جوری می ره تو ستاپ.مشکل اینه که با هارد بالا میاد. برای این که با سی دی بالا بیاد باید دکمه ستاپ رو بدونم
با تشکر

25r.rahimnia
12-03-2008, 09:56
اصلا با سی دی بالا نمی یاد

REGISTERED USER
12-03-2008, 14:07
اینجا در مورد ورود به bios setup بحث شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siyanor
12-03-2008, 14:47
دوست عزيز اينو ميشه امتحان كني
Esc +f1