PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد اين ترفند در ريجستري ؟

sinaset
09-03-2008, 14:11
سرعت اينترنت خود را تاحد زيادي افزايش دهيد.
اين ترفند يكي ديگر از روش هاي بهبود و سريع سازي سرعت اينترنت است كه در بعضي كتاب ها و سايت ها افزايش سرعت را ده برابر نقل كرده اند. حال به چگونگي انجام اين ترفند مي پردازيم:
ابتدا وارد ريجستري شده و وارد آدرس (شاخه) زير برويد :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Setting
سپس در پانل سمت راست ، اگر دو مقدار با عبارت هاي زير داشتيد كه به درك بريد بقيه ش رو بخونيد . اما اما اما .... اگه نداشتيد در پانل سمت راست ، راست كليك كنيد و از آن DWORD Value را انتخاب كنيد و هر كدام از آنها را با نام هاي زير ايجاد كنيد :
MaxConnectionsPerServer
MaxConnectionPerl_OServer
حالا اگه نداشتيد كه ساختيد و اگه داشتيد هم كه هيچي باز هم به درك ... وارد مقدار اولي شده و مقدار آن را به 8 تغيير دهيد . . حال وارد مقدار دومي شده و مقدار آن را به A تغيير دهيد
سلام دوستان
من مي خواستم ببين ايا اگر
اين مقدار رو بالاتر ببريم تاثيري داره؟
مثلان 8 رو تغيير بدم به 20 و 10 رو 30
ايا تاثيري داره؟
مي شه يك خورد توضيح بديد كه اصلان اين كارش چيه؟
فكر كنم اطلاعات كش حافظه اينرنت است:13:

Ar@m
09-03-2008, 17:16
MaxConnectionsPerServer بسته به پهنای باندی که دارین جواب می ده
وقتی مرورگر شما می خواد یه سایت رو بالا بیاره یک کانکشن باسرور اون سایت برقرار می کنه و از اون طریق تصاویر و تکست ها و ... رو لود می کنه. حالا اگه مثلا این تصاویر زیاد باشن سرعت بالا اومدن صفحه کم می شه و کاری که MaxConnectionsPerServer می کنه اینه که تعداد کانکشن ها با سرور رو زیاد می کنه و از این طریق در آن واحد تصاویر بیشتری رو لود می کنه. البته موضوع مهم اینه که سروری که بهش وصل می شید خودش در این مورد محدودیت قائل نشده باشه و موضوع مهم دیگه هم پهنای باند خود شماست پس همینجوری هی عدد رو ببرید بالا نتیجه نمی گیرید
بعدشم من فکر می کردم بیشترین مقدارش 4 باشه!!!

S a f a 6 4
09-03-2008, 17:29
حالا تاثیری داره ؟

من adsl 128/128 دارم ؟

Ar@m
09-03-2008, 17:35
بله تاثیر داره ولی گفتم تاثیرش نسبیه یه چیز صد در صد نیست

sinaset
09-03-2008, 19:46
سلام دوست من ممنون از توضيحاتون
يكي دوست پرسيد بود ايا تاثيري داره
دوست من اگر از من مي پرسي خيلي تاثيري داره
يك سايت كه يك بار بري براي بار دوم سرعتش بيشتر مي شه
مي توني امتحان كنيد:10::11:

K A R I M I
09-03-2008, 20:00
بله ، این کار از طرف من هم تایید میشه منتها من از طریق تن آپ انجام میدم و برای مرورگر اکسپلورر ، برای کل هم از طریق همون تن آپ انجام میدم ...
آموزش نداریم مهدی 7610 اونوقت از دستمون شاکی میشه ...
من که صفحه های این فروم رو وقتی هنوز دستم رو از روی کلیک بر نداشتم باز می کنم ( قابل توجه اونایی که اسمشون مهدی هست و موبایلشون 7610 هست و فعلا دانشجو هستند و ... )

mahdi7610
09-03-2008, 20:19
سلام دوستان
راستش با نظر Ar@m جان موافقم . تاثیرش خیلی نصبی هستش . بیشتر عدد را تغییر می ده تا سرعت را زیاد کنه .
یه جورایی دقیق بخوام بگم فقط عدد را تغییر میده .
سلام محمد جان
خوبی گم
بابا من خیلی هم خوشحال می شم شما از توانایی های این برنامه بسیار عالی صحبت می کنید .
خوش به حال شماست دیگه من باید یه صفحه باز کنم بعد برم یه لیوان اب بخورم بعد بیام ببینم صفحه باز شده یا نه .
می بینی من با چه فلاکتی میام اینجا .
همش هم به خاطر شماست چون دوستتون دارم .
قابل توجه اونی که اسمش کریمی هستش و ADSL هم داره فکر کنم موبایلش هم 66 جواد هستش:31: . با تن اپ هم که داره زندگی می کنه .

mahdi7610
09-03-2008, 20:24
سلام دوستان
راستش با نظر Ar@m جان موافقم . تاثیرش خیلی نصبی هستش . بیشتر عدد را تغییر می ده تا سرعت را زیاد کنه .
یه جورایی دقیق بخوام بگم فقط عدد را تغییر میده .
سلام محمد جان
خوبی گم
بابا من خیلی هم خوشحال می شم شما از توانایی های این برنامه بسیار عالی صحبت می کنید .
خوش به حال شماست دیگه من باید یه صفحه باز کنم بعد برم یه لیوان اب بخورم بعد بیام ببینم صفحه باز شده یا نه .:18:
می بینی من با چه فلاکتی میام اینجا .
همش هم به خاطر شماست چون دوستتون دارم .
قابل توجه اونی که اسمش کریمی هستش و ADSL هم داره فکر کنم موبایلش هم 66 جواد هستش :31: . با تن اپ هم که داره زندگی می کنه .

sinaset
09-03-2008, 23:30
سلام دوستان
روي اينترنت من كه خيلي تاثير داشت
همون طور كه مي دانيد اين كار باعث مي شه يك دفعه وارد يك سايت شديد دفعه بعد كه خواستيد وارد سايت شويد اون سايت رو سريع تر باز مي كند
پيشنهاد مي كنم اگر تا به حال اين كار رو نكرده بود حالا انجام بديد:10::11:

S a f a 6 4
10-03-2008, 10:10
یه سئوال ابتدایی

دستور ریجستری چی بود ؟

sinaset
10-03-2008, 10:44
یه سئوال ابتدایی

دستور ریجستری چی بود ؟
سلام دوست من رو چشم برشما توضيح مي دهم:10::11:
دوست من ريجستري رو قلب كامپيوتر مي دونند به خاطره اينكه تنظيمات كامپيوتر اكثرن توي ريجستري شكل مي گيره دوست من ريجستري يك چيزي خيلي مهم روي ويندوز هست كه اگر بعضي از فايلش پاك بشه اصلان ويندوز بالا نمي ياد بيشتر براي تنظيمات كامپيوتري است
براي بالا اوردن ريجستري ابتدا روي START كليك كنيد وبعد روي RUN كليك كنيد و بعد روي run تايپ كنيد "
Regedit" تا برنامه ريجستري بالا بايد (البته همين جوري كه مي ببيند نوشتنش با خوندش فرق داره)
در اين صفحه مي توانيد تغييرات رو ايجاد كنيد البته نه خودتون بلكه به وسيله اموزش ديگراي يا راه كاره هاي كه خود ميكروسافت داده براي بهبود بهتر كامپيوتر
سوال ديگه بود در خدمت هستم:10::11:

S a f a 6 4
10-03-2008, 11:55
سلام دوست من رو چشم برشما توضيح مي دهم:10::11:
دوست من ريجستري رو قلب كامپيوتر مي دونند به خاطره اينكه تنظيمات كامپيوتر اكثرن توي ريجستري شكل مي گيره دوست من ريجستري يك چيزي خيلي مهم روي ويندوز هست كه اگر بعضي از فايلش پاك بشه اصلان ويندوز بالا نمي ياد بيشتر براي تنظيمات كامپيوتري است
براي بالا اوردن ريجستري ابتدا روي START كليك كنيد وبعد روي RUN كليك كنيد و بعد روي run تايپ كنيد "
Regedit" تا برنامه ريجستري بالا بايد (البته همين جوري كه مي ببيند نوشتنش با خوندش فرق داره)
در اين صفحه مي توانيد تغييرات رو ايجاد كنيد البته نه خودتون بلكه به وسيله اموزش ديگراي يا راه كاره هاي كه خود ميكروسافت داده براي بهبود بهتر كامپيوتر
سوال ديگه بود در خدمت هستم:10::11:

ممنون

تاحالا چند دفعه با این ریجستری کار کردم

همین اسپل دستورش یادم رفته بود

ممنون