PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیهای قاچاق؟

taghi444
09-03-2008, 14:02
کسی نمیدونه گوشیهای قاچاق میتونن توسط مخابرات رد یابی بشن اخه میگفتن سیم کارت گوشیهای قاچاق رو مخابرات غیر فعال میکنه.شما هم همچین چیزی شنیدین ؟ کلا نظرتون راجع به خرید گوشی قاچاق با کارتون چیه؟ یه نوع ریسکه ازلحاظ شرعی فکر نکنم عیبی داشته باشه
لطفا اگه اطلاعی دارین کمک کنید:11:

saman65
09-03-2008, 15:36
کسی نمیدونه گوشیهای قاچاق میتونن توسط مخابرات رد یابی بشن اخه میگفتن سیم کارت گوشیهای قاچاق رو مخابرات غیر فعال میکنه.شما هم همچین چیزی شنیدین ؟ کلا نظرتون راجع به خرید گوشی قاچاق با کارتون چیه؟ یه نوع ریسکه ازلحاظ شرعی فکر نکنم عیبی داشته باشه
نه عزیز.از این خبر ها نیست.من تا حالا حتی یه گوشی با گارانتی هم نداشتم!!!
یعنی هیچ کدوم رو ایران نگرفتم.یا دوبی.یا کویت
از لحاظ شرعی هم به نظر من اشکالی نداره:دی:27:

amir2011
09-03-2008, 15:45
از لحاظ شرعی که فکر کنم هر چیزی که به اقتصاد مسلمانان خلل وارد کنه مشکل داره واینم یکجوری داره به وارد کنندگان رسمی لطمه وارد میکنه...!ولی چون تعرفه واردات هنوز بالاست و از طرفی ایران عضو سازمان تجارت جهانی نیست و ر داخل هم توان رقابتی نیست نمیشه کاریش کرد الان بیش از 70 درصد گوشیهای بازار قاچاقن که البته مخابرات هم با برداشتن رجیستر گوشیها به نوعی به استفاده از این گوشیها چراغ سبز نشون داد...
و خریدش هم ریسک خاصی نداره...(فقط دقت کن شماره سریال با شماره روی کارتون یکی باشه...
موفق باشی.

taghi444
10-03-2008, 10:19
پس مشکلی نداره

با تشکر از Amir .saman