PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قيمت mp3 player

666
03-11-2005, 11:45
سلام آيا مي دانيد mp3player از چه ارقامي شروع مي شود بله شايد ندانيد اما من مي گويم از 25هزار تومان :biggrin: تا 185 هزار تومان. :ohno:

Rashidahwazian
03-11-2005, 12:36
دوست عزيز چرا دو بار يه تاپيك رو به اين شكل مي زني؟
نظم انمجن و آرشيو به هم مي ريزه. اگر مي خوايد اطلاعاتي در اختيار دوستان بذاريد لطفا با مشخصات دقيق و اطلاعات فني بگيد. ما همه مي خوايم هر وقت لازم شد از اين اطلاعات استفاده كنيم اگر به اين شكل انجمن شلوغ بشه كه ديگه قابل استفاده نخواهد بود.
ممنون

majidzm
15-11-2006, 15:55
سلام
من عضو جديد هستم
يه شركت به اسم رهپويان داره زير قيمت بازار mp3 va mp4 player مي فروشه

LOVE20
17-11-2006, 13:59
سلام دوستان از اين سايت ديدن كنيد تمام قيمت قطعات هست به روز هم آپديت ميشه

رایان صبا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولین سایت فروش آنلاین و لیست قیمت روزانه قطعات کامپیوتر
دوست گرامی : لیست قیمت هر روز و بر اساس آخرین تغییرات قیمت در بازار کامپیوتر تهران بازنویسی می گردد،
جهت اطلاع از آخرین قیمتها همواره به بخش لیست قیمت روزانه وب سایت مراجعه فرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- CPU - MainBoard - RAM - VGA Card - HDD - Floppy - CDDrive - Modem - Monitor - Case - Keyboard - Mouse - Speaker - Notebook - Printer - Scanner - Camera - Capture Card - Network - Sound - Mp3 Player - UPS - USB Flash Drive - Others - Memory Card - Handycam - Power - Video Projector - XPC

D o l f i n
17-11-2006, 22:47
نخير قيمت mp3 player از 25هزار تومان نيست بلكه از 11هزار تومان هست

jamy_khoshtip
18-02-2009, 21:50
سلام . من 1 mp3 می خواستم .

1 گیگ می خواستم بدونم ---- . ؟؟؟ کیفیت بالا و با کلاس باشه . !!!!!

من با 10 تومن چی می تونم بخرم ؟؟؟؟؟؟؟

osmaan
18-02-2009, 22:51
نخير قيمت mp3 player از 25هزار تومان نيست بلكه از 11هزار تومان هست

از 11 بگیر تا 700 ، 800 هزار تومن!

jamy_khoshtip
19-02-2009, 00:40
1 کسی هم من رو راهنمایی کنه . ؟؟؟؟؟

با 10 تومن چی میشه گرفت ؟؟؟!!!

prowler88
19-02-2009, 15:13
دوست عزیز اگه بخوای برای mp3 player فقط 10 تومن هزینه کنی بهتره نگیری اصلا. فقط میشه جنس های متفرقه گرفت که روز اول خراب میشه میمونه رو دستت

hatef_1990
20-02-2009, 13:26
10 هزار تمن؟ headphone خالی بزا گوشت ! ملت فک کنن mp3 player داری! (شوخی) jamy جان prowler دُرُس میگن

osmaan
20-02-2009, 13:50
حداقل بودجه تو برسون به 60 70 تومن

seymour
20-02-2009, 15:56
10 تومن که نه ، ولی اگه بتونی تا نزدیک 30 تومن افزایش بودجه بدی می تونی کارای زی سایبر (همون زولتریکس) رو بگیری ... که خب ، کیفیتش بدک نیست و گارانتی معقولی هم در ایران داره ...

خب همونطور که دوستان هم به شکل های مختلف در پست های بالا گفتن ، کلا بودجه ای که در نظر گرفتی پایینه و مثلا باید به 50 تومن برسه تا یه مدل باکیفیت خوب بتونی بگیری ... ولی اگه محدودیت بودجه داری ، همون مارک که گفتم مناسبه و شاید کلی هم واسه ات کار کنه و خاطرات خوب بجا بذاره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prowler88
20-02-2009, 16:15
یکی از دوستان با 65 تومن یه پلیر Kingstone گرفت. به نسبت قیمتش می ارزه.
2 گیگ (مموری SD هم میخوره). کیفیت صداش قابل قبوله. رادیو و ضبط صدا داره. FM Transmitter که میشه انداخت رو موج رادیویی.

tinyviny_2007
24-02-2009, 20:33
سلام دوستان من میخواستم یه mp3 playerکه کیفیت ضبت صداش خوب باشه رو قیمتش رو بپرسم اگه کسی از دوستان بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم .من دانشجو هستم و میخواستم صدای استاد رو ضبت کنم و بعدا صداش رو بشنوم پس کیفیت صدا برام خیلی مهمه.بودجه منم 50 هزار تومنه

seymour
24-02-2009, 22:00
سلام دوستان من میخواستم یه mp3 playerکه کیفیت ضبت صداش خوب باشه رو قیمتش رو بپرسم اگه کسی از دوستان بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم .من دانشجو هستم و میخواستم صدای استاد رو ضبت کنم و بعدا صداش رو بشنوم پس کیفیت صدا برام خیلی مهمه.بودجه منم 50 هزار تومنه
برو دنبال sansa clip ... مغازه بزرگ مجاور پاساژ ایران داره ... 1 گیگش باید حدود 55 تومن باشه ... بعد از اون کارای creative ، توی همون دامنه قیمت ، چند مدل داره که کیفیت ضبط همه شون هم مشابهه تقریبا ...

aria irani
25-02-2009, 09:01
سانسا کیفیت ضبط صداش خیلی خوب نیست من دارم ترنسند کیفیت ضبطش بهتر از سانسا هست جالبه و 40 تومن اینطورا بود 2 گیگش به هرحال سانسا رو من خودم خریدم . و کیفیت ضبط صدا رو هم مجبورم با نرمافزار بکشم بالا.

aria irani
25-02-2009, 09:02
iriver t7 هم باید بد نباشه منتها من تست نکردم .

aria irani
25-02-2009, 09:04
ولی اگر کیفیت پخش صدا برات مهمه که خب سانسا یه چیزه دیگست.

prowler88
25-02-2009, 12:29
اگه میتونی بودجه ات رو برسونی به 90 میتونی cowon u5 دو گیگ رو بخری. کیفیت ضبطش برای این استفاده ای که شما میخوای بکنی ایده آله.

tinyviny_2007
27-02-2009, 20:20
دوستان من اهل تهران نیستم اگه لطف کنین و یه فروشگاه اینترنتی برام معرفی کنین خیلی ازتون ممنون میشم.واسه من کیفیت ضبت صدا مهمه نه چیز دیگه

osmaan
27-02-2009, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seymour
28-02-2009, 20:39
دوستان من اهل تهران نیستم اگه لطف کنین و یه فروشگاه اینترنتی برام معرفی کنین خیلی ازتون ممنون میشم.واسه من کیفیت ضبت صدا مهمه نه چیز دیگه
منم سایت rayansaba.com رو می شناسم ... البته این فروشگاه های اینترنتی شاید خیلی محصولاتی که اینجا معرفی می کنیم رو نداشته باشن ها ... ولی مثلا کارای creative رو باید داشته باشه ...

prowler88
28-02-2009, 21:55
Orado کارای کووانو داره.

mahaan_34
03-03-2010, 23:51
سلا م یشه کمک کنید و یک mp3 player و هد فون تا سقف 100 تومن بهم معرفی کنید عجله دارم . می خوام هدیه بدم سر رشته هم ندارم ضبط صداش برام مهمه . و کیفیت پخشش ضبط صداش مهم تره

seymour
04-03-2010, 18:03
سلا م یشه کمک کنید و یک mp3 player و هد فون تا سقف 100 تومن بهم معرفی کنید عجله دارم . می خوام هدیه بدم سر رشته هم ندارم ضبط صداش برام مهمه . و کیفیت پخشش ضبط صداش مهم تره
تهران هستی یا دسترسی به بازار تهران داری؟ ..

اگه ضبط اش خیلی واسه ات مهمه، انقدر که حاضر بشی قید یه سری از قابلیت پخش رو بزنی.. سری ux سونی .. که اساساً یه مدل ترکیبیه ؛ یعنی هم پلیر و هم ضبط کننده ... گزینه خیلی خوبیه با کیفیت خوب..

اما اگه یه چیزی میخوای که اساساً پخش کننده باشه و در عین حال ضبط صداش رو هم خوب انجام بده و ضمناً چون میخوای هدیه بدی، احتمالاً ظرافت و شیکی هم برات مهمه ... میتونی بری سراغ cowon u5 اگه هنوز گیر بیاد (بازار رضا و پاساژ پایتخت - حدود 90 تومن) ... sansa clip که سایزش جمع و جوره البته (75 تومن)... موزائیک EZ300 از کریتیو (80 تومن) ...

mahaan_34
05-03-2010, 14:15
من ساکن کرج هستم ولی می تونم از تهران هم خرید کنم . بیشتر کیفیتش برای مهمه تا ظاهرش نمی خوام 2 روز دیگه خراب شه . کیفیت پخشش هم مهمه و به قول شما می خوام ضبطش قابل قبول باشه مثلا تو کلاس از ردیف دوم هم به خوبی ضبط کنه . همه سوالامو ایجا جمع می کنم :

sansa Clip - 2GB

Sandisk مارک معتبری هست ؟ ساخت کجاست؟

متوجه نشدم ux رو کجا توضیح دادین

من هیچی اطلاعات ندارم اگه بیسیک توضیح بدید ممنون میشم.

mahaan_34
05-03-2010, 14:21
راستی می خوام 2 گیگ کمتر هم نباشه .مرسی

mahaan_34
05-03-2010, 14:27
بازم ببخشید mp4 های مارک های معتنر ضبط صدا ندارن درسته ؟ من فقط یه ترنسند دیدم که داشت

seymour
05-03-2010, 20:07
من ساکن کرج هستم ولی می تونم از تهران هم خرید کنم . بیشتر کیفیتش برای مهمه تا ظاهرش نمی خوام 2 روز دیگه خراب شه . کیفیت پخشش هم مهمه و به قول شما می خوام ضبطش قابل قبول باشه مثلا تو کلاس از ردیف دوم هم به خوبی ضبط کنه . همه سوالامو ایجا جمع می کنم :

sansa Clip - 2GB

Sandisk مارک معتبری هست ؟ ساخت کجاست؟

متوجه نشدم ux رو کجا توضیح دادین

من هیچی اطلاعات ندارم اگه بیسیک توضیح بدید ممنون میشم.

راستی می خوام 2 گیگ کمتر هم نباشه .مرسی

بازم ببخشید mp4 های مارک های معتنر ضبط صدا ندارن درسته ؟ من فقط یه ترنسند دیدم که داشت
ضبط توی کلاس شلوغ، اونم از ردیف دوم و در حالیکه استاد هم صداش داره توی اتاق می پیچه، با یه پلیر انقدرها خوب در نمیادها .. از الان به این نکته توجه کن...

//

sansa clip یه پلیر خوبه.. یعنی تاکیدش رو پخشه .. ضبطش هم خوبه ها .. اما عالی نیست..

//

درباره سری ux سونی گفتم:

که اساساً یه مدل ترکیبیه ؛ یعنی هم پلیر و هم ضبط کننده ... گزینه خیلی خوبیه با کیفیت خوب

یعنی تاکید خوبی هم روی ضبط داره و ضبط اش قویه ... حدود 100 تومنه .. نمایندگی های سونی رو باید چک کنی... بازار رضا یا پاساژ ایران فرضاً.

اما توجه کن 2 گیگش قدری بالاتر از 100 تومنه .. شاید 110 تومن.. باید قیمت بگیری.

//

پلیرهای مارک های معتبر تقریباً همه ضبط صدا دارن .. یعنی کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon

ترانسند جزو مارک های اصلی نیست و در یه رده بندی فرضی، در رده سوم جای می گیره

mahaan_34
05-03-2010, 20:37
ضبط توی کلاس شلوغ، اونم از ردیف دوم و در حالیکه استاد هم صداش داره توی اتاق می پیچه، با یه پلیر انقدرها خوب در نمیادها .. از الان به این نکته توجه کن...

//

sansa clip یه پلیر خوبه.. یعنی تاکیدش رو پخشه .. ضبطش هم خوبه ها .. اما عالی نیست..

//

درباره سری ux سونی گفتم:

یعنی تاکید خوبی هم روی ضبط داره و ضبط اش قویه ... حدود 100 تومنه .. نمایندگی های سونی رو باید چک کنی... بازار رضا یا پاساژ ایران فرضاً.

اما توجه کن 2 گیگش قدری بالاتر از 100 تومنه .. شاید 110 تومن.. باید قیمت بگیری.

//

پلیرهای مارک های معتبر تقریباً همه ضبط صدا دارن .. یعنی کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon

ترانسند جزو مارک های اصلی نیست و در یه رده بندی فرضی، در رده سوم جای می گیره

ممنون از توضیحاتتون و اینکه وقت می ذارید
بله میدونم ترنسند مارک چندان خوبی نیست ،
1- این مارک هایی که اسم بردید : کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon رده بندیشون چطوره ؟ از سری u3 سونی از نظر ظاهری چندان خوشم نیومد ولی روش فکر میکنم.

2-با حدود 100 تومن میشه به mp4 خوب با ضبط صدای قابل قبول فکر کرد یا نه ؟

3-شما خودتون بودید دقیقآ چی میگرفتید ؟ من خیلی گیج شدم ، iriver کدوم مدل مد نظرتونه؟

4-بله میدونم از ردیف دوم نمیشه خوب ضبط کرد منظورم در حدی بود که بشه راحت فهمید چی میگه

ممنون و متشکر

seymour
06-03-2010, 19:11
ممنون از توضیحاتتون و اینکه وقت می ذارید
بله میدونم ترنسند مارک چندان خوبی نیست ،
1- این مارک هایی که اسم بردید : کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon رده بندیشون چطوره ؟ از سری u3 سونی از نظر ظاهری چندان خوشم نیومد ولی روش فکر میکنم.

2-با حدود 100 تومن میشه به mp4 خوب با ضبط صدای قابل قبول فکر کرد یا نه ؟

3-شما خودتون بودید دقیقآ چی میگرفتید ؟ من خیلی گیج شدم ، iriver کدوم مدل مد نظرتونه؟

4-بله میدونم از ردیف دوم نمیشه خوب ضبط کرد منظورم در حدی بود که بشه راحت فهمید چی میگه

ممنون و متشکر
1. کریتیو - سانسا - cowon رده اول هستند .. سامسونگ و iriver با اختلاف کم در رده دوم ...

2. ببین این عبارت mp4 یعنی mp3 player ای که ویدئو هم پخش کنه .. وگرنه اساساً mp4 یه اسم من در آوردیه و در مارک های معتبر بی معناس .. درست؟ ... بنابراین آیا شما ویدئو مدنظرته یا فقط صدا و ضبط برات مهمه؟

3. سری T از iriver حدود 70 تومنه .. سری E از iriver حدود 100 تومن .. کیفیت ضبط شون هم مشابهه .. که میشه خوب و تقریباً مشابه سامسونگ ...

4. بستگی به جواب سوال بالا داره .. اگه ویدئو برات مهمه، من اگه بودم creative zen رو می گرفتم که حدود 100 تومن تموم میشه و از نظر کیفیت صدا و تصویر بسیار خوبه ... کیفیت ضبط خوبی هم داره .. اگه ویدئو برات مهم نیست، sony ux رو می گرفتم.

mahaan_34
07-03-2010, 00:00
مرسی از جوابهاتون . بله ویدئو هم برام مهمه از ظاهر این مدل موزاییک zen ez300 اصلا خوشم نمیاد میشه یه چیز دیگه رو - با توجه به اینکه ویدئو برام مهمه - که تایید می کنید پیشنهاد بدید ؟

mahaan_34
07-03-2010, 00:03
می بخشید دوباره پست میدم بهتره بگم که اول ضبط صدا برام مهمه بعد ویدئو . ولی یه وسیله می خوام که بطور کلی قابل قبول باشه .

mahaan_34
07-03-2010, 00:15
راستی سونی رده چندمه ؟ اگه امکان ویرایش پست هامو داشتم انقد ارسال نمیکردم sorry

Mr Unknown
07-03-2010, 02:51
سلام...
مدل +Sansa Clip که اسلات کارت حافظه داره پیدا میشه؟
==============
Sansa Fuze چطوره؟در مقایسه با Creative ZEN
ممنون

seymour
07-03-2010, 18:49
مرسی از جوابهاتون . بله ویدئو هم برام مهمه از ظاهر این مدل موزاییک zen ez300 اصلا خوشم نمیاد میشه یه چیز دیگه رو - با توجه به اینکه ویدئو برام مهمه - که تایید می کنید پیشنهاد بدید ؟
خب ez300 کلا به درد ویدئو هم نمی خوره .. پس مشکلی نیست..

می بخشید دوباره پست میدم بهتره بگم که اول ضبط صدا برام مهمه بعد ویدئو . ولی یه وسیله می خوام که بطور کلی قابل قبول باشه .
creative zen از کریتیو میتونه یه انتخاب خیلی خوب باشه... همونطور که گفتم ..

E200 از iriver هم انتخاب خوبیه ...

(با فرض حداکثر بودجه حدود 100 تومن دارم میگم)

راستی سونی رده چندمه ؟ اگه امکان ویرایش پست هامو داشتم انقد ارسال نمیکردم sorry
سونی هم رده اوله .. اما در دو زمینه مورد نظر شما و در بودجه موردنظر شما، مدلی نداره که بتونه رقابت کنه..

* ایراد نداره که پست می زنی، اما خب یه راهش هم اینه که بذار سوالات جمع بشه و بعد با هم پست بزن ..

seymour
07-03-2010, 18:58
سلام...
مدل +Sansa Clip که اسلات کارت حافظه داره پیدا میشه؟
==============
Sansa Fuze چطوره؟در مقایسه با Creative ZEN
ممنون
clip+ رو من ندیده ام در ایران ... فقط clip و fuze و view ... سابق هم سری E ..

//

مقایسه خوبی میشه از این جهت که دو مدل هم رده هستند و رقابت می کنن.. میشه گفت fuze برای صدا مناسب تره و ویدئو یه امکان جانبی محسوب میشه .. ضمناً جمع و جورتره ...

در عوض zen برای ویدئو مناسب تره .. صفحه نمایش بزرگتر و مشخصاً قوی تر و بهتر.

از نظر کیفیت صدا، هر دو فکر می کنم 95% مخاطب ها رو راضی کنن .. شاید fuze رو بشه اندکی بهتر دونست.

mahaan_34
08-03-2010, 00:10
ممنون و خسته نباشید
از نمایندگی آی ریور قیمت های نیمه اول اسفند رو گرفتم

E200 - 4GB 125 000
8GB - 155000
16 GB 185000
E100-2GB 89000
4GB -109000
8 GB-139000

به نظر شما E100 چطوره؟

- ضبط صدای هوشمند یعنی چی؟

باز بین E200 و creative ZEN v plus کدوم رو بهتر میدونید ؟

این 2 تا مدل یعنی E200 , creative zen v-plus کیفیت هدفون خودشون چطوره ؟

seymour
08-03-2010, 18:59
ممنون و خسته نباشید
از نمایندگی آی ریور قیمت های نیمه اول اسفند رو گرفتم

E200 - 4GB 125 000
8GB - 155000
16 GB 185000
E100-2GB 89000
4GB -109000
8 GB-139000

به نظر شما E100 چطوره؟

- ضبط صدای هوشمند یعنی چی؟

باز بین E200 و creative ZEN v plus کدوم رو بهتر میدونید ؟

این 2 تا مدل یعنی E200 , creative zen v-plus کیفیت هدفون خودشون چطوره ؟
قیمت هاش فرق خاصی نکرده و شاید 5 تومن نسبت به اول سال تغییر کرده باشه که اونم طبیعیه ..

//

'E100 : خوبه .. امکاناتش کامله .. اما به همون نسبت ، روی کیفیت پارامترهای اصلی اش کار نشده (واسه همین ارزون در اومده) ... کیفیت صدا و تصویرش به creative zen که همین حدود قیمت رو داره نمی رسه... با این حال اگه یه نفر گزینه های ضبط، مثل line in و mic in مطلوبش باشه چیز خوبیه.. (wma ضبط می کنه)

//

ضبط صدای هوشمند: اینو کجا خوندی و در مورد چه وسیله ای؟ .. باید مشخص بشه معادل انگلیسی اش چیه .. بهرحال نزدیکترین چیزی که به این وجود داره اینه که خود ضبط بفهمه که چه وقت صدا قطع و وصل میشه تا ضبط رو قطع و وصل کنه و اینطوری دیگه الکی حافظه دستگاه حروم نمیشه..

//

E200 و ZVP : بستگی داره .. اگه صدا و سایز مدنظر باشه zvp -- اگه ویدئو و امکانات اضافه مدنظر باشه و سایز هم مهم نباشه E200 . کلاً کارای iriver از این جهت خوب هستند که امکانات متنوع رو همراه با قیمت پایین عرضه می کنن و بخصوص بدرد کسانی می خورن که تازه میخوان بیان در دنیای پلیرها و به این ترتیب شاید خیلی هم متوجه تفاوت کیفیت صداش با مدلهای بهتر نشن .. Iriver صدای خیلی خوبی داره، اما مارکهایی مثل کریتیو بهتر هستند.

//

کیفیت هدفون: اصولاً کیفیت هدفون هایی که توی جعبه این پلیرها یافت میشه خوبه ، اما نه دیگه بالاتر .. یعنی خیلی خوب و عالی نیست و افراد حساس تر باید به فکر تعویض اش باشن .. این وسط، باز بخاطر اینکه کریتیو تولیدکننده هدفون هم هست، میشه گفت که کیفیت هدفونهای همراه پلیرش بهتره.

mahaan_34
09-03-2010, 12:31
من اشتباهی تایپ کردم E100
E150 درسته . ضبط صدای محیط و ضبط صدای هوشمند رو تو کاتالوگ جزو مشخصات E200 -E50-SPINN-VR1-T60SE نوشته ولی برای مدل های دیگه فقط نوشته ضبط صدای محیط .

seymour
12-03-2010, 19:59
من اشتباهی تایپ کردم E100
E150 درسته . ضبط صدای محیط و ضبط صدای هوشمند رو تو کاتالوگ جزو مشخصات E200 -E50-SPINN-VR1-T60SE نوشته ولی برای مدل های دیگه فقط نوشته ضبط صدای محیط .
ایراد نداره .. E150 هم خصوصیاتش مثل E200 هستش اغلب .. صفحه اش قدری کوچکتره...

//

منظورش همونه که گفتم (حساسیت ضبط به قطع و وصل شدن صدای گوینده) .. خیلی هوشمندانگی خاصی درش بکار نرفته! (شوخی)

mahaan_34
04-04-2010, 21:04
سلام . سال نوتون مبارک . خوشبختانه یا متاسفانه mp4 به تولد نرسید و هدیه دیگه ای دادم و وقت بیشتری پیدا کردم که انتخاب بهتری داشته باشم و به مناسبت بعدی این هدیمو بدم که زیادم دور نیست .

می خواستم نظرتونو راجه به این بدونم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMP4 Creative Z/4GB/Black ام پی فور کریتیو

seymour
05-04-2010, 18:47
سلام . سال نوتون مبارک . خوشبختانه یا متاسفانه mp4 به تولد نرسید و هدیه دیگه ای دادم و وقت بیشتری پیدا کردم که انتخاب بهتری داشته باشم و به مناسبت بعدی این هدیمو بدم که زیادم دور نیست .

می خواستم نظرتونو راجه به این بدونم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMP4 Creative Z/4GB/Black ام پی فور کریتیو
کریتیو زن پلیر خیلی خوبیه.. بخصوص نسبت به قیمتش، کیفیت صدا و تصویر بسیار خوب و امکانات کاملی داره... با بودجه شما بعنوان یه پلیر تصویری خوب توصیه میشه حتماً.

mahaan_34
06-04-2010, 19:13
مرسی. کیفیت ضبط صداش هم خوبه؟

seymour
08-04-2010, 18:43
مرسی. کیفیت ضبط صداش هم خوبه؟
بله – کیفیت ضبط خوب و قابل قبولی داره

mse1445
22-10-2010, 14:58
من کیفیت iriver ( e150 . t50 و philips سری Fullsound و samsung u5 و creative موزاییک و تست کردم بنظر من صدای philips از همه با کیفیت تر و با بیس بهتری بود .

از دوستان که تجربه دارن sansa clip ساندیسک و کیفیتشو در چه حدی میبینن ? تو بازار جمهموری که نبود

peaceful1
22-10-2010, 15:03
اینترنتی با قیمت منسب میشه خرید چون بر اساس قوانین تاپیک معرفی فروشگاه ممنوع هست PM میکنم.
sansa sandisk 2gb
38 تومن

Behi09
29-10-2010, 16:01
دوستان قیمت این پلیر رو لطف می کنید بزارید.

Sandisk Sansa Clip - 8GB

Sandisk Sansa Clip - 4GB

با تشکر

peaceful1
29-10-2010, 17:05
Sandisk Sansa Clip - 4GB به سختی 75 تومن پیدا میشد ولی نمیدونم اصلا دیگه میشه پیدا کرد یا نه 8 گیگ هم اصلا نمیشه گیر آورد.

Behi09
29-10-2010, 17:28
Sandisk Sansa Clip - 4GB به سختی 75 تومن پیدا میشد ولی نمیدونم اصلا دیگه میشه پیدا کرد یا نه 8 گیگ هم اصلا نمیشه گیر آورد.

peaceful جان یعنی امیدی نیست من 4gb رو پیدا کنم؟
اگه امیدی نباشه یه پلیر عالی که با همین قیمت 75 میشه خرید رو معرفی کنین.
ممنون

peaceful1
29-10-2010, 17:56
فکر نکنم امید خیلی کمی هست که بشه پیدا کرد خودت یه نگاه به لینک زیر بنداز ببین هیچ کدوم به دید خودت خوب نمیاد .
چشمت رو نمیگیره اگه سوالی بود بدونم حتما جوابگو هستم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید